gegl master - en to uk translation catalogue (2182 entries)

en: 
    
    unknown argument '%s' giving you help instead
uk: 
    
    невідомий аргумент «%s». Довідкове повідомлення для вас

en: %s does not have a pad called %s
uk: У %s немає буфера із назвою %s

en: %s has no %s property, properties:
uk: У %s немає властивості %s. Властивості:

en: %s has no %s property.
uk: У %s немає властивості %s.

en: -1 means autodetect on first audio fragment
uk: -1 означає «автоматично визначити перший звуковий фрагмент»

en: -1, 8, 16, 32 and 64 are the currently accepted values, -1 means auto
uk: Наразі допустимі значення -1, 8, 16, 32 і 64. -1 — авто

en: 1D Box Blur
uk: Одновимірне прямокутне розмивання

en: 1D Gaussian-blur
uk: Одновимірне розмиття за Гаусом

en: 1D Wavelet-blur
uk: Одновимірне вейвлет-розмивання

en: 3x3
uk: 3⨯3

en: 8 and 16 are the currently accepted values.
uk: Наразі допустимі значення 8 і 16.

en: A GeglVector representing the path of the stroke
uk: GeglVector контуру мазка

en: A fast approximation of bilateral filter, using a box-filter instead of a gaussian blur.
uk: Швидка реалізація двобічного фільтрування з використанням прямокутного фільтра замість гаусового розмивання.

en: A high value lowers the randomness of the noise
uk: Більші значення зменшують випадковість шуму

en: A layer in the traditional sense
uk: Шар в традиційному розумінні

en: A mild blur for the outline
uk: М'яке розмиття для контуру

en: A pre-existing GeglBuffer to write incoming buffer data to.
uk: Попередньо наявний GeglBuffer для запису вхідних даних буфера.

en: A rectangular source of a fixed size with a solid color
uk: Прямокутне джерело фіксованого розміру, заповнене суцільним кольором

en: A stored lua script on disk implementing an operation.
uk: Збережений на диску скрипт мовою lua, в якому реалізовано операцію.

en: ASAP Deformation
uk: Деформація ASAP

en: ASAP deformation is performed when TRUE, ARAP deformation otherwise
uk: Якщо «true», виконує деформацію ASAP. Якщо «false», виконує деформацію ARAP.

en: Above threshold
uk: Вище порогового значення

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Absolute Colorimetric
uk: Абсолютна колориметрична

en: Abyss policy
uk: Правила щодо безодні

en: Accumulating motion blur using a kalman filter, for use with video sequences of frames.
uk: Накопичувальне розмивання рухом з використанням фільтра Кальмана. Для використання у послідовностях кадрів відео.

en: Active levels
uk: Активні рівні

en: Adapt an image, which may have a high dynamic range, for presentation using a low dynamic range. This is an efficient global operator derived from simple physiological observations, producing luminance within the range 0.0-1.0
uk: Адаптувати зображення, яке може мати широкий динамічний діапазон, до представлення з використанням вузького динамічного діапазону. Це ефективний загальний оператор, який виведено із простих фізіологічних спостережень, створює освітленість у діапазоні 0.0-1.0

en: Adapt an image, which may have a high dynamic range, for presentation using a low dynamic range. This operator attenuates the magnitudes of local image gradients, producing luminance within the range 0.0-1.0. This tonemapping approach was originally presented by Raanan Fattal, in the 2002 SIGGRAPH paper: Gradient Domain High Dynamic Range Compression.
uk: Адаптувати зображення, яке можливо має високий динамічний діапазон, для презентації за допомогою низького динамічного діапазону. Ця дія ослаблює величини локальних градієнтів зображення, створюючи яскравість в межах 0.0-1.0. Цей підхід до тонування був спочатку представлений Раананом Фатталем у документі SIGGRAPH 2002 року: Gradient Domain High Dynamic Range Compression.

en: Adapt an image, which may have a high dynamic range, for presentation using a low dynamic range. This operator constrains contrasts across multiple spatial frequencies, producing luminance within the range 0.0-1.0
uk: Адаптувати зображення, яке може мати широкий динамічний діапазон, до представлення з використанням вузького динамічного діапазону. Цей оператор обмежує контрастність уздовж декількох просторових частот, створюючи освітленість у діапазоні 0.0-1.0

en: Adaptation to color variation across the image
uk: Адаптація до варіацій кольору уздовж зображення

en: Adaptation to light variation across the image
uk: Адаптація до варіацій освітлення уздовж зображення

en: Add
uk: Додати

en: Add CIE Lch Noise
uk: Додати шум CIE Lch

en: Add HSV Noise
uk: Додати шум HSV

en: Add RGB Noise
uk: Додати шум RGB

en: Add base and fog
uk: Додати основу і туман

en: Add glow around bright areas
uk: Додавання сяйва навколо яскравих ділянок

en: Add squared values sum to the output
uk: Додати до виходу суму квадратів значень

en: Additive
uk: Адитивний

en: Adds a lens flare effect.
uk: Додає ефект відблиску лінзи

en: Adjust LCH Hue, Chroma, and Lightness
uk: Регулювання відтінку, колірності і освітленості LCH

en: Adjust brightness in corners
uk: Налаштувати яскравість у кутках

en: Adjust exposure of highlights
uk: Змінити експозицію світлих ділянок

en: Adjust exposure of shadows
uk: Змінити експозицію тіней

en: Adjust saturation of highlights
uk: Корекція насиченості виблисків

en: Adjust saturation of shadows
uk: Корекція насиченості тіней

en: Adjust the X tristimulus value for output
uk: Скоригувати триколірне значення X для виведення

en: Adjust the Z tristimulus value for output
uk: Скоригувати триколірне значення Z для виведення

en: Adjust the black level
uk: Скоригувати рівень чорного

en: Adjusts the contrast of a grayscale image with a curve specifying contrast for intensity.
uk: Коригує контрастність зображення у тонах сірого за допомогою кривої, яка визначає рівень контрастності для заданої інтенсивності.

en: Adobe RGB compatible
uk: Сумісний із Adobe RGB

en: Algorithm
uk: Алгоритм

en: Algorithm type
uk: Тип алгоритму

en: Alien Map
uk: Чужа мапа

en: Align
uk: Вирівняти

en: Alignment for multi-line text (0=Left, 1=Center, 2=Right)
uk: Вирівнювання для багаторядкового тексту (0=Ліворуч, 1=За центром, 2=Праворуч)

en: Aligns box of input rectangle with border of compositing target or aux' bounding-box border, if aux pad is not connected the op tries to figure out which bounding box' border applies.
uk: Вирівнює вхідний прямокутний блок за допомогою рамки композитної тілі або допоміжної рамки-обгортки. Якщо допоміжну підкладку не з'єднано, програма намагатиметься визначити, яку рамку-обгортку слід застосувати.

en: Allow splitting tiles
uk: Дозволити розділення плиток

en: Allows splitting tiles at hard edges
uk: Дозволити поділ плиток на різких краях

en: Alpha
uk: Альфа

en: Alpha channel
uk: Канал прозорості

en: Alpha levels
uk: Рівні альфа-каналу

en: Alpha parameter of MLS weights
uk: Параметр альфи ваг MLS

en: Alpha percentile
uk: Процентиль прозорості

en: Alpha threshold for multilevel processing
uk: Поріг альфи для багаторівневої обробки

en: Alpha-weighting
uk: Альфа-зважування

en: Always
uk: Завжди

en: Ambient lighting factor
uk: Коефіцієнт навколишнього світла

en: Amount
uk: Об'єм

en: Amount by which to scale the opacity of each transformed image
uk: Величина масштабування непрозорості для кожного трансформованого зображення

en: Amount of edge preservation
uk: Старанність у збереженні країв

en: Amount of edge preservation. This quantity is inversely proportional to the range standard deviation of the blur kernel.
uk: Старанність у збереженні країв. Ця велична є обернено пропорційною до діапазону стандартного відхилення ядра розмивання.

en: Amount of fourth-order distortion
uk: Величина викривлень четвертого порядку

en: Amount of second-order distortion
uk: Рівень викривлення другого порядку

en: Amount to increase brightness
uk: Велична збільшення яскравості

en: Amplitude
uk: Амплітуда

en: Amplitude for X axis (logarithmic scale)
uk: Амплітуда за віссю X (логарифмічний масштаб)

en: Amplitude for Y axis (logarithmic scale)
uk: Амплітуда за віссю Y (логарифмічний масштаб)

en: Amplitude of the ripple
uk: Амплітуда хвиль

en: An already existing GeglBuffer to write incoming buffer data to, or NULL.
uk: Наявний GeglBuffer для запису вхідних даних буфера або NULL.

en: An edge-preserving smoothing filter implemented with the Domain Transform recursive technique. Similar to a bilateral filter, but faster to compute.
uk: Фільтр згладжування із збереженням країв, який реалізовано на основі рекурсивної методики перетворення областей. Подібний до двобічного фільтра, але працює швидше.

en: An engine to style text and add popular effects to alpha channel images. Effects include outline, bevel, shadow, and inner glow all in one place.
uk: Рушій для стилізації текст та додавання популярних ефектів до зображень із каналом прозорості. Серед ефектів одразу контур, фаска, тінь та внутрішнє сяйво.

en: An error message in case of a failure
uk: Повідомлення про помилку на випадок невдачі

en: An explicit caching node, caches results and should provide faster recomputation if what is cached by it is expensive but isn't changing.
uk: Явний вузол кешування, кешує результати і має забезпечити швидше переобчислення, якщо те, що потрапляє до кешу, є обчислювально вартісним, але не змінюється.

en: Angle
uk: Кут

en: Angle Boost
uk: Підсилення кута

en: Angle of blur in degrees
uk: Кут розмиття у градусах

en: Angle of view
uk: Кут зору

en: Angle offset for patterns
uk: Зсув кута для текстур

en: Angle to rotate (counter-clockwise)
uk: Кут повороту (проти годинникової стрілки)

en: Anisotropic smoothing operation
uk: Операція анізотропного згладжування

en: Anti-alias oversampling factor
uk: Коефіцієнт передискретизації згладжування

en: Antialias using the Scale3X edge-extrapolation algorithm
uk: Згладжування за допомогою алгоритму екстраполяції країв Scale3X

en: Antialiasing
uk: Згладжування

en: Apparent depth of the rendered canvas effect; from 1 (very flat) to 50 (very deep)
uk: Видима глибина ефекту обробленого полотна; від 1 (дуже пласке) до 50 (дуже глибоке)

en: Apparent height of each tile (in pixels)
uk: Видима висота кожної з плиток (у точках)

en: Applies a color gradient.
uk: Застосовує градієнт кольорів.

en: Applies a threshold using the local neighborhood.
uk: Застосовує порогове значення на основі локального сусідства.

en: Applies a vignette to an image. Simulates the luminance fall off at the edge of exposed film, and some other fuzzier border effects that can naturally occur with analog photography
uk: Застосувати до зображення віньєтування. Імітує спад освітленості на краях кадра і деякі інші крайові ефекти, що зазвичай виникають під час аналогового фотографування

en: Apply Lens
uk: Застосувати лінзу

en: Apply a generic 5x5 convolution matrix
uk: Застосувати типову матрицю згортання 5x5

en: Apply a sepia tone to the input image
uk: Застосувати до вхідного зображення тон сепії

en: Apply a transformation recursively.
uk: Застосувати перетворення рекурсивно.

en: Area balance between the two colors
uk: Баланс ділянок між двома кольорами

en: Arithmetic add
uk: Арифметичне додавання

en: Arithmetic add covariant
uk: Коваріантне арифметичне додавання

en: Arithmetic xor
uk: Арифметичне xor

en: Arithmetic xor covariant
uk: Арифметичне коваріантне xor

en: Artificially reintroduce base and fog.
uk: Штучно впровадити повторно основу та туман.

en: Aspect ratio
uk: Відношення сторін

en: Aspect ratio to use, -0.5 = 1:2, 0.0 = 1:1, 0.5 = 2:1, -1.0 = 1:inf 1.0 = inf:1, this is applied after proportion is taken into account, to directly use squeeze factor as proportions, set proportion to 0.0.
uk: Співвідношення розмірів, яким слід скористатися, -0.5 = 1:2, 0.0 = 1:1, 0.5 = 2:1, -1.0 = 1:inf 1.0 = inf:1. Його буде застосовано після взяття до уваги пропорцій. Щоб безпосередньо використати коефіцієнт стискання як пропорції, встановіть значення пропорції 0.0.

en: Audio codec
uk: Звуковий кодек

en: Audio codec to use, or auto to use a good default based on container format.
uk: Звуковий кодек, яким слід скористатися. «Авто», якщо слід використати типовий формат для контейнера.

en: Auto
uk: Авто

en: Autocorrect D values for lens correction models.
uk: Автоматично скоригувати значення D для моделей виправлення об'єктивів.

en: Autocorrect d values
uk: Автоматичне виправлення значень d

en: Auxiliary image buffer input pad.
uk: Допоміжний буфер вхідних даних для буфера зображення.

en: Available as a global variable 'user_value' in lua.
uk: Доступно як глобальна злінна 'user_value' в lua.

en: Average
uk: Середнє

en: Average diameter of each tile (in pixels)
uk: Середній діаметр кожної плитки (у пікселях)

en: Average difference (total)
uk: Середня різниця (загальна)

en: Average difference (wrong)
uk: Середня різниця (неправильних)

en: Average difference between all pixels.
uk: Середня відмінність між усіма пікселями.

en: Average difference between wrong pixels.
uk: Середня різниця між неправильними точками.

en: Avoid clipping and quantization (slower)
uk: Запобігти обтинанню і квантуванню (повільніше)

en: Axis separation angle
uk: Кут відокремлення осей

en: Azimuth
uk: Азимут

en: Babl Format
uk: Формат Babl

en: BablFormat "%s" does not exist.
uk: Не існує BablFormat «%s».

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір тла

en: Background color
uk: Колір тла

en: Background type
uk: Тип тла

en: Bailout length
uk: Рятівна довжина

en: Balance
uk: Баланс

en: Band tune
uk: Коригування смуги

en: Barnsley 1
uk: Барнслі 1

en: Barnsley 2
uk: Барнслі 2

en: Barnsley 3
uk: Барнслі 3

en: Base
uk: Основа

en: Base enlargement exposure
uk: Базова експозиція збільшення

en: Base index
uk: Базовий індекс

en: Bayer
uk: Баєра

en: Bayer Matrix
uk: Матриця Баєра

en: Bayer pattern
uk: Шаблон Баєра

en: Bayer pattern used, 0 seems to work for some nikon files, 2 for some Fuji files.
uk: Використовується баєровський візерунок, 0 має працювати для деяких файлів nikon, 2 — для деяких файлів Fuji.

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Behavior of the op
uk: Поведінка операції

en: Below threshold
uk: Нижче порогового значення

en: Beta
uk: β

en: Bevel
uk: Фаска

en: Bevel Type
uk: Тип рельєфу

en: Bevel and Inner Glow
uk: Фаска та внутрішнє сяйво

en: Bevel azimuth
uk: Азимут фаски

en: Bevel blend mode
uk: Режим змішування фаски

en: Bevel depth
uk: Глибина фаски

en: Bevel elevation
uk: Висота фаски

en: Bevel radius (bump only)
uk: Радіус фаски (лише витискання)

en: Bevel...
uk: Фаска…

en: Bilateral Box Filter
uk: Двобічний прямокутний фільтр

en: Bilateral Filter
uk: Двобічний фільтр

en: Bilinear
uk: Білінійний

en: Bitdepth
uk: Бітова глибина

en: Black
uk: Чорний

en: Black angle
uk: Кут чорного

en: Black level
uk: Рівень чорного

en: Black on White
uk: Чорне на білому

en: Black pattern
uk: Чорна текстура

en: Black period
uk: Чорний період

en: Black point compensation
uk: Компенсація чорної точки

en: Black pullout
uk: Відтягування чорного

en: Blast
uk: Вибух

en: Blend Mode
uk: Режим змішування

en: Blend a chain of inputs using a mask
uk: Злиття ланцюжка вхідних даних за допомогою маски

en: Blend mode of Inner Glow
uk: Режим розмивання внутрішнього сяйва

en: Blend mode of the bevel
uk: Режим змішування для фаски

en: Blend mode of the outline bevel
uk: Режим змішування для фаски контуру

en: Block height
uk: Висота блока

en: Block size
uk: Розмір блоку

en: Block size of deinterlacing rows/columns
uk: Розмір блоку усування черезрядковості у рядках і стовпчиках

en: Block width
uk: Ширина блока

en: Blocksize
uk: Розмір блоку

en: Bloom
uk: Флуоресценція

en: Blue
uk: Синій

en: Blue Channel Multiplier
uk: Множник для каналу синього

en: Blue Noise
uk: Синій шум

en: Blue Noise Covariant
uk: Коваріантний синій шум

en: Blue Threshold
uk: Поріг синього

en: Blue and Yellow angle
uk: Кут синьо-жовтого

en: Blue and Yellow pattern
uk: Синьо-жовта текстура

en: Blue and Yellow period
uk: Синьо-жовтий період

en: Blue angle
uk: Кут синього

en: Blue application mode
uk: Режим накладання синього

en: Blue channel
uk: Канал синього

en: Blue contours
uk: Сині контури

en: Blue frequency
uk: Частота синього

en: Blue in Blue channel
uk: Синій в каналі синього

en: Blue in Green channel
uk: Синій в каналі зеленого

en: Blue in Red channel
uk: Синій в каналі червоного

en: Blue inversion
uk: Інверсія синього

en: Blue levels
uk: Рівні синього

en: Blue pattern
uk: Синя текстура

en: Blue period
uk: Синій період

en: Blue phase shift
uk: Зсув фази синього

en: Blue preflash
uk: Попередній спалах синім

en: Blue sharp edges
uk: Сині чіткі краї

en: Blue stretching factor
uk: Коефіцієнт розтягу синього

en: Blue threshold of the input color
uk: Поріг синього у вхідному кольорі

en: Blur control of the inner glow
uk: Керування розмиванням внутрішнього сяйва

en: Blur gamma
uk: Гамма розмиття

en: Blur levels
uk: Рівні розмивання

en: Blur neighboring pixels, but only in low-contrast areas
uk: Розмивати сусідні пікселі, але тільки на малоконтрастних ділянках

en: Blur pixels in a direction, simulates blurring caused by moving camera in a straight line during exposure.
uk: Розмити пікселі у певному напрямку. Імітація розмивання, яке спричиняється пересуванням камери уздовж прямої лінії під час експонування.

en: Blur radius
uk: Радіус розмивання

en: Blur resulting from averaging the colors of a row neighborhood.
uk: Розмивання внаслідок усереднення кольору у рядку навколишніх пікселів.

en: Blur resulting from averaging the colors of a square neighborhood.
uk: Розмивання внаслідок усереднення кольору у квадраті навколишніх пікселів.

en: Blur resulting from computing the median color in the neighborhood of each pixel.
uk: Розмивання, яке є результатом обчислення медіанного кольору у сусідстві із кожним пікселем.

en: Blur the image around a focal point
uk: Розмиття зображення навколо точки фокусування

en: Blur the image by a varying amount using a mask
uk: Розмиття зображення зі змінною потужністю з використанням маски

en: Blur type
uk: Тип розмивання

en: Blurring factor
uk: Коефіцієнт розмивання

en: Boost paper density to take advantage of increased dynamic range of a monitor compared to a photographic paper
uk: Підвищити щільність паперу для того, щоб скористатися більшим динамічним діапазоном монітора, порівняно із фотопапером

en: Border
uk: Рамка

en: Border Align
uk: Вирівнювання за рамкою

en: Border behavior
uk: Поведінка біля країв

en: Both
uk: Обидва

en: Bottom
uk: Знизу

en: Bottom-left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom-right
uk: Внизу праворуч

en: Box Blur
uk: Прямокутне розмивання

en: BoxBlur
uk: Прямокутне розмивання

en: Brighten
uk: Підсвічування

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Brightness Contrast
uk: Яскравість і контрастність

en: Brightness and shifting/fattening of contours
uk: Яскравість і зсування/розширення контурів

en: Buffer
uk: Буфер

en: Buffer Sink
uk: Приймач буфера

en: Buffer Source
uk: Буфер-джерело

en: Buffer location
uk: Розташування буфера

en: Bump
uk: Витискання

en: Bump Bevel
uk: Витиснути фаску

en: Bump Map
uk: Мапа рельєфу

en: Bumpmap (preserve original colors)
uk: Карта рельєфу (зберегти початкові кольори)

en: CMYK Cyan
uk: CMYK, блакитний

en: CMYK Key
uk: CMYK, чорний

en: CMYK Magenta
uk: CMYK, малиновий

en: CMYK Yellow
uk: CMYK, жовтий

en: CX (No effect in Mandelbrot and Sierpinski)
uk: CX (не діє для Мандельброта і Серпінського)

en: CY (No effect in Mandelbrot and Sierpinski)
uk: CY (не діє для Мандельброта і Серпінського)

en: Cache
uk: Кеш

en: Calculate a distance transform
uk: Обчислити перетворення перспективи

en: Calculate b value from focal
uk: Розрахувати значення b за фокусною відстанню

en: Camera
uk: Фотоапарат

en: Camera RGB
uk: RGB камери

en: Camera angle of view
uk: Кут огляду камери

en: Cartesian
uk: Прямокутні

en: Cartoon
uk: Мультфільм

en: Cast Format
uk: Формат розподілу

en: Cast color space
uk: Викликати простір кольорів

en: Cast the data between input_format and output_format, both formats must have the same bpp
uk: Перекинути дані між input_format і output_format. Обидва формати повинні мати однакове значення бітів на піксель.

en: Cell Noise
uk: Комірковий шум

en: Center
uk: Центр

en: Center X
uk: Центр за X

en: Center Y
uk: Центр за Y

en: Center bias
uk: Центральний ухил

en: Center displacement
uk: Центральне зміщення

en: Center of Hue selection interval
uk: Центр інтервалу вибору відтінку

en: Center the displacement around a specified point
uk: Зміщення відносно центральної точки

en: Centering
uk: Центрування

en: Centering of the tiles
uk: Центрування плиток

en: Chamfer
uk: Фаска

en: Chamfer Bevel
uk: Витесати фаску

en: Chance
uk: Можливість

en: Chance of doing optimization
uk: Можливість виконання оптимізації

en: Change exposure of an image in shutter speed stops
uk: Змінити експонованість зображення у кроках затвора

en: Change the blend mode of the color overlay
uk: Змінити режим злиття накладки кольорів

en: Change the color temperature of the image, from an assumed original color temperature to an intended one.
uk: Змінити температуру кольорів зображення з початкової температури на кінцеву.

en: Change to this
uk: Замінити на цей

en: Changes the light level and contrast. This operation operates in linear light, 'contrast' is a scale factor around 50% gray, and 'brightness' a constant offset to apply after contrast scaling.
uk: Змінює рівень освітленості і контрастності. Ця дія виконується у лінійному освітленні. Контрастність є коефіцієнтом близько 50% сірого, а яскравість — сталим зсувом, який застосовується після масштабування контрастності.

en: Changes the saturation
uk: Зміни у насиченості

en: Channel Mixer
uk: Змішувач каналів

en: Characteristic curve
uk: Характеристична крива

en: Chebyshev
uk: Чебишов

en: Checkerboard
uk: Шахівниця

en: Choose middle
uk: Вибрати середню точку

en: Chroma
uk: Колірність

en: Chroma adjustment
uk: Регулювання колірності

en: Chromatic adaptation
uk: Хроматична адаптація

en: Circle
uk: Коло

en: Circle depth in percent
uk: Глибина кола у відсотках

en: Circular Motion Blur
uk: Розмиття обертальним рухом

en: Circular motion blur
uk: Розмиття обертальним рухом

en: Clamp
uk: Затискання

en: Clamp deformation
uk: Обмежити деформацію

en: Clip Alpha
uk: Обрізати альфу

en: Clip RGB
uk: Обрізання RGB

en: Clip base + fog
uk: Обрізати основу + туман

en: Clip base + fog to have a pure white output value
uk: Обрізати основу + туман для отримання чистого білого вихідного значення

en: Clip high pixel values
uk: Обрізати значення точок, які є вищими за межу

en: Clip low pixel values
uk: Обрізати значення точок, які є нижчими за межу

en: Clip output to the input extents
uk: Обрізати результати до розмірів вхідного зображення

en: Clip result to input size
uk: Обітнути результат за вхідним розміром

en: Clip to input extents
uk: Обрізати до розмірів вхідного

en: Clip to the input extent
uk: Обрізати до розмірів вхідного

en: Clockwise
uk: За годинниковою стрілкою

en: Clone
uk: Штамп

en: Clone a buffer, this is the same as gegl:nop but can get special treatment to get more human readable references in serializations/UI.
uk: Клонувати буфер. Те саме, що і gegl:nop, але може отримувати спеціальну обробку, щоб отримати зручніші для читання посилання у перетвореннях до послідовної форми або інтерфейсу користувача.

en: Cluster size
uk: Розмір кластера

en: Color
uk: Колір

en: Color 1
uk: Колір 1

en: Color 2
uk: Колір 2

en: Color 3
uk: Колір 3

en: Color 4
uk: Колір 4

en: Color 5
uk: Колір 5

en: Color Assimilation Grid
uk: Ґратка асиміляції кольорів

en: Color Dodge
uk: Висвітлювання кольорів

en: Color Enhance
uk: Підсилення кольорів

en: Color Model
uk: Модель кольорів

en: Color Overlay
uk: Накладання кольору

en: Color Rotate
uk: Обертання кольорів

en: Color Temperature
uk: Кольорова температура

en: Color averaging
uk: Усереднення кольору

en: Color for the text (defaults to 'black')
uk: Колір тексту (типово - чорний)

en: Color model
uk: Модель кольорів

en: Color of paint to use for filling, use 0 opacity to disable filling
uk: Колір фарби, яка використовуватиметься для заповнення. 0 — вимкнути заповнення

en: Color of paint to use for filling.
uk: Колір, що використовується для заповнення.

en: Color of paint to use for stroking
uk: Колір фарби, яка використовуватиметься для штрихів

en: Color of paint to use for stroking.
uk: Колір фарби, яка використовуватиметься для штрихів.

en: Color of the grid lines
uk: Колір ліній сітки

en: Color of the outline (defaults to 'black')
uk: Колір контуру (типовим є чорний)

en: Color overlay
uk: Накладання кольору

en: Color overlay setting
uk: Параметр накладки кольору

en: Color policy
uk: Правила кольорів

en: Color saturation dependent compression of period
uk: Залежне від насиченості кольорів стискання періоду

en: Color space
uk: Простір кольорів

en: Color space to use for loaded data
uk: Простір кольорів, яким слід скористатися для завантажених даних

en: Color to Alpha
uk: Колір у альфу

en: Color to fade transformed images towards, with a rate depending on its alpha
uk: Колір, до якого має згасати перетворене зображення зі швидкістю, яка залежить від його прозорості

en: Color to grayscale conversion, uses envelopes formed with the STRESS approach to perform local color-difference preserving grayscale generation.
uk: Перетворення кольорового зображення на зображення у тонах сірого. Використовує обгортки, сформовані за допомогою підходу STRESS до збереження локальної різниці кольорів під час створення зображення у тонах сірого.

en: Color to peaks
uk: Колір у піки

en: Color to render
uk: Колір для обробки

en: Color to use for the "Only color" and "Color to peaks" modes
uk: Колір, яким слід скористатися для режимів «Лише колір» і «Колір у піки»

en: Color used to fill the background
uk: Колір для заповнення тла

en: Color warp
uk: Деформація кольорів

en: Color, Outline and Shadow
uk: Колір, контур і тінь

en: Colors with a saturation less than this will treated as gray
uk: Кольори із насиченістю, нижчою за вказану, вважатимуться сірими

en: Combine Exposures
uk: Зведення експозицій

en: Combine multiple scene exposures into one high dynamic range image.
uk: Зведення декількох експозицій сцени до одного зображення із широким динамічним діапазоном.

en: Compactness
uk: Компактність

en: Compares if input and aux buffers are different. Global statistics are saved in the properties and a visual difference image is produced as a visual result.
uk: Порівнює, чи відрізняються вхідний і вихідний буфери. У властивостях зберігається загальна статистика і створюється зображення, що демонструє різницю візуально.

en: Compensate
uk: Компенсація

en: Compensate for darkening
uk: Компенсувати потемніння

en: Completely randomize a fraction of pixels
uk: Повністю випадкове переставляння частини точок

en: Complexity
uk: Складність

en: Complexity factor
uk: Коефіцієнт складності

en: Component
uk: Компонент

en: Component 1 frequency
uk: Частота компонента 1

en: Component 1 phase shift
uk: Зсув фази компонента 1

en: Component 2 frequency
uk: Частота компонента 2

en: Component 2 phase shift
uk: Зсув фази компонента 2

en: Component 3 frequency
uk: Частота компонента 3

en: Component 3 phase shift
uk: Зсув фази компонента 3

en: Component separator color
uk: Колір поділу областей

en: Component to extract
uk: Компонент для видобування

en: Components of JPEG 2000 input don't match
uk: Невідповідні компоненти JPEG 2000 на вході

en: Composite operation to use
uk: Операція компонування, якою слід скористатися

en: Composition
uk: Композиція

en: Compress
uk: Стиснути

en: Compress the effect on shadows/highlights and preserve midtones
uk: Стиснути ефект на затінених і надто світлих ділянках і зберегти проміжні тони

en: Compression
uk: Стискання

en: Compression algorithm used for data stored in the swap
uk: Алгоритм стискання для даних, які зберігаються у резервній пам'яті

en: Compute a relative displacement mapping from a stroke
uk: Обчислити відображення відносного зміщення зі штриха

en: Compute gradient magnitude and/or direction by central differences
uk: Обчислити амплітуду градієнта і/або напрямок за допомогою центральних різниць

en: Compute integral and squared integral image
uk: Обчислити зображення інтеграла та інтеграла у квадраті

en: Connected Components
uk: З'єднані компоненти

en: Container format
uk: Формат контейнера

en: Container format to use, or auto to autodetect based on file extension.
uk: Формат контейнера, яким слід скористатися, або auto для автоматичного визначення на основі суфікса назви файла.

en: Contrast
uk: Контраст

en: Contrast Curve
uk: Крива контрастності

en: Contrast boost
uk: Збільшення контрастності

en: Contrast boost B
uk: Збільшення контрастності B

en: Contrast boost R
uk: Збільшення контрастності R

en: Contrast of high-pass
uk: Контрастність високих частот

en: Control amount of noise for each RGB channel separately
uk: Керувати потужністю шуму для кожного з каналів RGB окремо

en: Controls the number of iterations
uk: Керування числом ітерацій

en: Controls the number of iterations; lower values give less plastic results
uk: Керує кількістю ітерацій. Менші значення — менш пластичні результати

en: Convert Format
uk: Формат перетворення

en: Convert a specified color to transparency, works best with white.
uk: Робить заданий колір прозорим, найкраще працює з білим.

en: Convert color space
uk: Перетворити простір кольорів

en: Convert image to or from polar coordinates
uk: Перетворити зображення до полярних координат або скасувати перетворення до полярних координат

en: Convert the data to the specified format
uk: Перетворити дані до вказаного формату

en: Convert the image into randomly rotated square blobs, somehow resembling a cubist painting style
uk: Перетворення зображення у набір випадковим чином повернутих квадратних фрагментів, які дещо нагадують стиль малювання кубістів.

en: Convert using black point compensation.
uk: Перетворити з використанням компенсації чорної точки.

en: Converts the input from an ICC color profile to a well defined babl format. The buffer's data will then be correctly managed by GEGL for further processing.
uk: Перетворює вхідні дані з профілю кольорів ICC до добре визначеного формату babl. Дані буфера потім буде коректно керовано GEGL для подальшої обробки.

en: Convolution Matrix
uk: Матриця згортання

en: Coordinates of lens center
uk: Координати центра об'єктива

en: Copies image performing lens distortion correction.
uk: Копіює зображення із виконанням виправлення викривлення об'єктивом.

en: Copy Buffer
uk: Копіювати буфер

en: Corrected estimation of the temperature of the light source in Kelvin.
uk: Виправлена оцінка температури джерела світла у Кельвінах.

en: Corrects barrel or pincushion lens distortion.
uk: Виправляє деформацію втягування або витягування, яка є наслідком недосконалості об'єктива

en: Correlated noise
uk: Узгоджений шум

en: Cosine
uk: Косинус

en: Counter-clockwise
uk: Проти стрілки годинника

en: Cover pixels that inner glow might miss
uk: Покрити пікселі, які може пропустити ефект внутрішнього сяйва

en: Create a grayscale (monochrome) image
uk: Створити зображення у відтінках сірого (монохромне)

en: Create a kaleidoscope like effect.
uk: Створити ефект калейдоскопа

en: Create a new GEGL buffer to write the resulting rendering.
uk: Створити буфер GEGL для запису результатів обробки.

en: Create a random cloud-like texture
uk: Створити випадкову хмароподібну текстуру

en: Create a tileable output
uk: Створити мозаїчний результат

en: Create progressive JPEG images
uk: Створити прогресивні JPEG зображення

en: Creates a dropshadow effect on the input buffer
uk: Створює ефекти відкидання тіні для буфера вхідних даних

en: Creates a long-shadow effect
uk: Створити ефект довгої тіні

en: Creates an image filled with a plasma effect.
uk: Створює зображення, яке заповнено ефектом плазми.

en: Crop
uk: Кадрування

en: Crops a buffer, if the aux pad is connected the bounding box of the node connected is used. When the crop area is configured to 0x0 at 0,0 and nothing is connected on aux, the bounding box of the node at the producing end of the input chain is used.
uk: Обрізає буфер. Якщо з'єднано допоміжну підкладку, буде використано обмежувальну рамку вузла. Якщо налаштовано область обрізання 0x0 у (0, 0) і з допоміжним буфером нічого не з'єднано, буде використано обмежувальну рамку вузла наприкінці ланцюжка обробки.

en: Crossing Lines
uk: Перехресні лінії

en: Cubic
uk: Кубічний

en: Cubism
uk: Кубізм

en: Curvature
uk: Кривина

en: Curve
uk: Крива

en: Curve Type
uk: Тип кривої

en: Curve type
uk: Тип кривої

en: Cut image into paper tiles, and slide them
uk: Розрізати зображення на паперові частки і зсунути їх

en: Cyan angle
uk: Кут блакитного

en: Cyan density boost
uk: Підсилення щільності блакитного

en: Cyan filter
uk: Блакитний фільтр

en: Cyan filter compensation for the negative image
uk: Компенсація фільтрування блакитним для негатива

en: Cyan pattern
uk: Блакитна текстура

en: Cyan period
uk: Період блакитного

en: Dampness
uk: Вологість

en: Dark Bevel/ignore image mode
uk: Темна фаска/ігнорувати режим зображення

en: Darken
uk: Затемнення

en: Default size of tiles in GeglBuffers
uk: Типовий розмір плиток у GeglBuffer-ах

en: Defaults to 'black', you can use transparency here to erase portions of an image
uk: Типовим є значення «black». Ви можете скористатися тут прозорістю для витирання частин зображення.

en: Degrees
uk: Градусів

en: Deinterlace
uk: Усунення черезрядковості

en: Deinterlace horizontally or vertically
uk: Усунути черезрядковість горизонтально чи вертикально

en: Delay in ms for last decoded frame
uk: Затримка у мілісекундах для останнього декодованого кадру

en: Demosaic With Bimedian Interpolation
uk: Усування мозаїчності за допомогою бімедіанної інтерполяції

en: Demosaic Without Interpolation
uk: Усування мозаїчності без інтерполяції

en: Denoise DCT
uk: Усування шуму з ДКП

en: Denoising algorithm using a per-patch DCT thresholding
uk: Алгоритм усування шуму з використанням порогових значень ДКП для окремих латок

en: Density boost
uk: Підсилення щільності

en: Depth
uk: Глибина

en: Depth first
uk: Спочатку у глибину

en: Detail
uk: Подробиці

en: Detail band
uk: Смуга деталізації

en: Detail bandwidth
uk: Ширина смуги деталізації

en: Detail level
uk: Рівень деталізації

en: Detail scale, negative values diminish signal in detail band, positive values increase signal.
uk: Масштаб деталей, від'ємні значення зменшують рівень сигналу, додатні — збільшують рівень сигналу.

en: Deviation from perfectly formed tiles
uk: Відхилення від ідеально сформованих плиток

en: Diamond
uk: Ромб

en: Difference of Gaussians
uk: Різниця гаусіанів

en: Differential
uk: Диференціал

en: Diffraction Patterns
uk: Дифракційні візерунки

en: Digital halftoning with optional modulations.
uk: Цифров напівтонування із додатковою модуляцією.

en: Direction
uk: Напрямок

en: Direction of a light source illuminating and shading the bevel.
uk: Напрям на джерело світла, що освітлює та відтіняє рельєф.

en: Direction of light-source (in degrees)
uk: Напрям на джерело світла (у градусах)

en: Direction of the effect
uk: Напрямок ефекту

en: Direction vector's X component
uk: Складова X вектора напрямку

en: Direction vector's Y component
uk: Складова Y вектора напрямку

en: Directory
uk: Каталог

en: Disable OpenCL
uk: Вимкнути OpenCL

en: Disable or enable the outline
uk: Вимкнути або увімкнути контур

en: Discretization bits
uk: Пункти дискретизації

en: Displace
uk: Зміщення

en: Displace multiplier for X or radial direction
uk: Множник зміщення для X або радіального напрямку

en: Displace multiplier for Y or tangent (degrees) direction
uk: Множник зміщення для Y або тангенціального (у градусах) напрямку

en: Displace pixels as indicated by displacement maps
uk: Зміщення пікселів за картами зміщення

en: Displace pixels in a ripple pattern
uk: Перемішати точки для створення текстури, що імітує брижі

en: Displacement mode
uk: Режим зміщення

en: Displacement multiplier for the angular offset
uk: Коефіцієнт зміщення у тангенціальному напрямку

en: Displacement multiplier for the horizontal direction
uk: Коефіцієнт зміщення в горизонтальному напрямку

en: Displacement multiplier for the radial direction
uk: Коефіцієнт зміщення в радіальному напрямку

en: Displacement multiplier for the vertical direction
uk: Коефіцієнт зміщення у вертикальному напрямку

en: Displacement scaling factor (negative values refer to the inverse displacement)
uk: Коефіцієнт масштабування зміщення (від'ємні значення означають обернене зміщення)

en: Display
uk: Показ

en: Display a different part of the GUI
uk: Показати іншу частину графічного інтерфейсу

en: Display a string of text using pango and cairo.
uk: Показує рядок тексту з використанням pango й cairo.

en: Display help information
uk: Показати довідкові відомості

en: Display on screen
uk: Показати на екрані

en: Display the input buffer in a window.
uk: Показати вхідний буфер у вікні.

en: Displays the input buffer in an SDL window (restricted to one display op/process, due to SDL implementation issues).
uk: Показує вхідний буфер у вікні SDL (обмежено до однієї операції показу на процес через вади у реалізації SDL).

en: Displays the input buffer in an SDL2 window (restricted to one display op/process, due to SDL2 implementation issues).
uk: Показує вхідний буфер у вікні SDL2 (обмежено до однієї операції показу на процес через вади у реалізації SDL2).

en: Distance Map Setting
uk: Параметр карти відстаней

en: Distance Map is unique to chamfer bevel and has three settings that alter the structure of the chamfer.
uk: «Картка відстаней» є унікальною для фаски і має три параметри, які змінюють структуру фаски.

en: Distance Transform
uk: Перетворення перспективи

en: Distort an image by whirling and pinching
uk: Викривити зображення вихором або щипком

en: Distort colors by random amounts
uk: Змінити кольори на випадкову величину

en: Distort the image with waves
uk: Викривити зображення хвилями

en: Distorted
uk: Викривлене

en: Dither
uk: Змішування

en: Dithering method
uk: Метод розмиття

en: Ditto
uk: Те саме

en: Division
uk: Ділення

en: Divisor
uk: Дільник

en: Do a chain of operations, with key=value pairs after each operation name to set properties. And aux=[ source filter ] for specifying a chain with a source as something connected to an aux pad.
uk: Виконати ланцюжок операцій із парами ключ=значення після кожної назви операції для встановлення властивостей операції. Також передбачено aux=[ фільтр джерела ] для визначення ланцюжка із джерелом як чогось, що з'єднано із доповненням aux.

en: Do a lerp, linear interpolation (lerp) between input and aux
uk: Виконати лінійну інтерполяцію (lerp) між вхідними і допоміжними даними

en: Do a stereographic/little planet transform of an equirectangular image.
uk: Виконати стереографічне/глобусне перетворення еквідистантного зображення.

en: Do a transformation using SVG syntax transformation.
uk: Виконати перетворення за допомогою перетворення синтаксису SVG.

en: Do panorama viewer rendering mapping or its inverse for an equirectangular input image. (2:1 ratio containing 360x180 degree panorama).
uk: Виконати відображення обробки панорамного перегляду або його обернення для еквідистантного вхідного зображення. (Співвідношення 2:1, містить панораму 360x180 градусів).

en: Do the inverse mapping, useful for touching up zenith, nadir or other parts of panorama.
uk: Виконати зворотне перетворення. Корисно для виправлення зеніту, надіру або інших частин панорами.

en: Dodge/burn multiplier
uk: Коефіцієнт освітлення/вигорання

en: Don't over-expose highlights
uk: Не збільшувати експонування виблисків

en: Dots
uk: Крапки

en: Draw a labyrinth
uk: Намалювати лабіринт

en: Dropshadow
uk: Відкидання тіні

en: Dulling
uk: Притуплення

en: EPITROCHOID
uk: Епітрохоїда

en: ERROR: '%s' option expected argument
uk: ПОМИЛКА: разом із параметром «%s» мало бути вказано аргумент

en: Edge
uk: Межа

en: Edge Affected
uk: Обробка країв

en: Edge Detection
uk: Виявлення країв

en: Edge band
uk: Смуга країв

en: Edge bandwidth
uk: Ширина смуги країв

en: Edge behavior
uk: Поведінка межі

en: Edge detection algorithm
uk: Алгоритм виявлення країв

en: Edge detection amount
uk: Рівень визначення меж

en: Edge detection behavior
uk: Поведінка визначення меж

en: Edge detection with control of edge thickness, based on the difference of two gaussian blurs
uk: Виявлення країв із керуванням товщиною країв на основі різниці між двома гаусовими розмиваннями

en: Edge handling
uk: Обробка країв

en: Edge preservation
uk: Збереження країв

en: Edge scale, negative values diminish signal in detail band, positive values increase signal.
uk: Масштаб країв, від'ємні значення зменшують рівень сигналу, додатні — збільшують рівень сигналу.

en: Eeeeeek
uk: Оце тобі

en: Effect center offset in X
uk: Зміщення центра ефекту за X

en: Effect center offset in Y
uk: Зміщення центра ефекту за Y

en: Effect strength
uk: Сила ефекту

en: Either to add to or subtract from the mask
uk: Додати до маски або відняти від маски

en: Elevation
uk: Висота

en: Elevation angle (degrees)
uk: Кут підняття (у градусах):

en: Elevation angle of the Bevel.
uk: Кут підняття фаски.

en: Emboss
uk: Барельєф

en: Emboss Type
uk: Тип барельєфу

en: Emboss azimuth for the outline bevel
uk: Азимут рельєфу для фаски контуру

en: Emboss azimuth of the bevel
uk: Азимут рельєфу фаски

en: Emboss depth - Brings out depth and detail of the bump bevel.
uk: Глибина рельєфу — надає глибини і деталізації рельєфу фаски.

en: Emboss depth for the bevel
uk: Глибина рельєфу для фаски

en: Emboss depth for the outline bevel
uk: Глибина рельєфу для фаски контуру

en: Emboss elevation for the outline bevel
uk: Висота рельєфу для фаски контуру

en: Emboss elevation of the bevel
uk: Висота рельєфу фаски

en: Emulate an oil painting
uk: Імітація олійного живопису

en: Enable Bevel
uk: Увімкнути фаску

en: Enable Inner Glow
uk: Увімкнути внутрішнє сяйво

en: Enable Outline
uk: Увімкнути контур

en: Enable Outline Bevel (requires advanced options)
uk: Увімкнути фаску контуру (потребує додаткових параметрів)

en: Enable advanced options on Outline (requires outline)
uk: Увімкнути додаткові параметри контуру (потребує увімкнення контуру)

en: Enable image upload
uk: Увімкнути вивантаження зображення

en: Enable image upload on Outline (requires advanced options)
uk: Увімкнути вивантаження зображень на контур (потребує додаткових можливостей)

en: Enable preflashing
uk: Увімкнути попередній спалах

en: Enables smoother tile output
uk: Вмикає виведення згладжених плиток

en: End Color
uk: Колір кінця

en: End angle of the destination color range
uk: Кінцевий кут діапазону кольорів призначення

en: End angle of the source color range
uk: Кінцевий кут діапазону кольорів джерела

en: End x coordinate
uk: Кінцева координата X

en: End y coordinate
uk: Кінцева координата Y

en: Engrave
uk: Гравірування

en: Enhance Shadows
uk: Удосконалити тіні

en: Enhances fine details.
uk: Поліпшує деталізацію.

en: Epsilon
uk: Ε

en: Erase warping
uk: Усунути викривлення

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Error reading row %d component %d
uk: Помилка читання рядка %d компонента %d

en: Estimated temperature of the light source in Kelvin the image was taken with.
uk: Оцінка температури джерела світла у Кельвінах під час створення зображення.

en: Euclidean
uk: Евклідова

en: Exchange color
uk: Замінити колір

en: Exchange one color with another, optionally setting a threshold to convert from one shade to another.
uk: Заміна одного кольору іншим. Можна задати порогове значення для переходу одного відтінку в інший.

en: Expand
uk: Розширити

en: Expand tiles by this amount
uk: Розширити плитки на цю величину

en: Exponent
uk: Експонента

en: Exponent buffer
uk: Буфер степенів

en: Exponent for processing; controls smoothness - can be scaled per pixel with a buffer on the aux2 pad.
uk: Степінь для обробки. Керує плавністю. Може бути масштабовано для кожного пікселя за буфером у другій допоміжній площині.

en: Exposure
uk: Експозиція

en: Exposure values
uk: Значення експозиції

en: Expressed as standard deviation, in pixels
uk: Виражається як стандартне відхилення у пікселях

en: Extract Component
uk: Видобування компонента

en: Extract a color model component
uk: Видобути компонент моделі кольорів

en: FFmpeg Frame Loader
uk: Завантажувач кадрів FFmpeg

en: FFmpeg Frame Saver
uk: Записувач кадрів FFmpeg

en: FFmpeg video frame importer.
uk: Імпортер кадрів відео FFmpeg

en: FFmpeg video output sink
uk: Приймач вихідного відео FFmpeg

en: FPS
uk: Частота кадрів

en: Fade color
uk: Колір згасання

en: Fade opacity
uk: Щільність згасання

en: Fading
uk: Згасання

en: Fading (fixed length)
uk: Згасання (фіксована довжина)

en: Fading (fixed rate)
uk: Згасання (фіксована швидкість)

en: Falloff linearity
uk: Лінійність падіння

en: Fattal et al. 2002 Tone Mapping
uk: Проектування тонів за Fattal et al. 2002

en: Features size for detail band, used for noise removal.
uk: Розмір деталей, використовується для вилучення шуму.

en: Features size for edge band, used to compensate for loss of edges in detail pass.
uk: Розмір деталей для смуги країв, використовується для компенсації втрати країв при проході деталізації.

en: File
uk: Файл

en: File system path to ICC matrix profile to load
uk: Шлях у файловій системі до профілю матриці ICC для завантаження

en: Fill Color
uk: Колір заповнення

en: Fill Path
uk: Заповнити контур

en: Fill each cell with a random color
uk: Заповнити кожну комірку випадковим кольором

en: Fill full output area
uk: Заповнити всю вихідну ділянку

en: Fill opacity
uk: Непрозорість залиття

en: Fill rule
uk: Правило заповнення

en: Fill rule.
uk: Правило заповнення.

en: Fills each connected region of the input, separated from the rest of the input by a given color, with a unique color.
uk: Заповнює кожну зв'язну ділянку вхідних даних, відокремлених від решти вхідних даних вказаним кольором, унікальним кольором.

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter width
uk: Ширина фільтра

en: Finite
uk: Скінченний

en: First iteration
uk: Перша ітерація

en: Fix images where every other row or column is missing
uk: Виправляє зображення де пропущено дані кожного другого рядка або стовпчика

en: Fixed Gear Teeth
uk: Зубці нерухомої шестерні

en: Flip X
uk: Перевернути X

en: Flip Y
uk: Перевернути Y

en: Flip the X coordinates
uk: Перевернути за координатою X

en: Flip the Y coordinates
uk: Перевернути за координатою Y

en: Float
uk: З рухомою крапкою

en: Floyd-Steinberg
uk: Флойда-Штайнберга

en: Focal of the camera
uk: Фокусна відстань камери

en: Focus Blur
uk: Фокусне розмивання

en: Focus-region inner limit
uk: Внутрішнє обмеження області фокусування

en: Focus-region outer radius
uk: Зовнішній радіус області фокусування

en: Focus-transition midpoint
uk: Середня точка переходу фокусування

en: Foma Fomabrom Variant III
uk: Foma Fomabrom, варіант III

en: Font family
uk: Гарнітура шрифту

en: Font family (utf8)
uk: Шрифт (utf8)

en: Font size in pixels.
uk: Розмір шрифту у точках.

en: Force
uk: Сила

en: Force tiling
uk: Примусова мозаїчність

en: Foreground Color
uk: Колір переднього плану

en: Fractal Explorer
uk: Дослідник фракталів

en: Fractal Trace
uk: Фрактальний слід

en: Fractal type
uk: Тип фрактала

en: Fractional Type
uk: Тип частки

en: Fractional type
uk: Тип частки

en: Frame
uk: Кадр

en: Frame number
uk: Кількість кадрів

en: Frames per second, permits computing time vs frame
uk: Частота кадрів, надає змогу обчислити момент появи кадру

en: Frames/second
uk: Кадрів/секунду

en: From
uk: Від

en: From 0
uk: Від 0

en: From 1
uk: Від 1

en: From 2
uk: Від 2

en: From 3
uk: Від 3

en: From 4
uk: Від 4

en: From 5
uk: Від 5

en: From 6
uk: Від 6

en: From 7
uk: Від 7

en: From Color
uk: З кольору

en: Fujicolor Crystal Archive Digital Pearl Paper
uk: Папір Crystal Archive Digital Pearl Fujicolor

en: Full Z Range
uk: Повний діапазон за Z

en: GEGL Styles
uk: Стилі GEGL

en: GEGL does an inner shadow glow effect; for more interesting use different blend mode than the default, Replace.
uk: GEGL додає ефекти внутрішнього сяйва; щоб отримати цікавіший результат, скористайтеся іншим режимом злиття, ніж типовий, «Заміна».

en: GEGL graph
uk: Граф GEGL

en: GEGL graph visualizer.
uk: Візуалізатор графів GEGL.

en: GIF File Loader
uk: Завантажувач файлів GIF

en: GIF image loader.
uk: Завантажувач файлів GIF.

en: Gamma
uk: Гама

en: Gamma factor for blend-level spacing
uk: Коефіцієнт гамма для визначення інтервалів рівнів змішування

en: Gamma factor for blur-level spacing
uk: Коефіцієнт гамма для визначення інтервалів рівнів розмиття

en: Gap
uk: Інтервал

en: Gaussian Blur
uk: Розмиття за Гаусом

en: Gaussian distribution
uk: Розподіл Гауса

en: GdkPixbuf Source
uk: Джерело GdkPixbuf

en: GdkPixbuf to use
uk: Використати GdkPixbuf

en: GeglBuffer file loader.
uk: Завантажувач файлів GeglBuffer.

en: GeglBuffer file writer.
uk: Записувач файлів GeglBuffer.

en: Generate a Bayer matrix pattern
uk: Створити візерунок на основі матриці Баєра

en: Generate a linear sinusoid pattern
uk: Створити візерунок із ліній синусоїд

en: Generate a normal map from a height map
uk: Створення карти нормалей за картою висот

en: Generate a tileable map
uk: Створити поділену на плитки карту

en: Generate complex sinusoidal textures
uk: Створення складних синусоїдних текстур

en: Generate diffraction patterns
uk: Створення дифракційних візерунків

en: Generate more accurate and consistent output (slower)
uk: Зробити результати точнішими і одноріднішими (повільніше)

en: Generates a buffer entirely filled with the specified color, use gegl:crop to get smaller dimensions.
uk: Створює буфер повністю заповнений вказаним кольором. Для отримання менших зображень використовуйте gegl:crop.

en: Generates a cellular texture.
uk: Генерує комірчасту текстуру.

en: Generates a solid noise texture.
uk: Створює суцільну шумову текстуру.

en: Given a sparse user supplied tri-map and an input image, create a foreground alpha mat. Set white as selected, black as unselected, for the tri-map.
uk: На основі розрідженої тримапи користувача і вхідного зображення створює альфа-матування переднього плану. Встановіть білий як позначений, а чорний як позначений для тримапи.

en: Given a sparse user supplied tri-map and an input image, create a foreground alpha matte. Set white as foreground, black as background for the tri-map. Everything else will be treated as unknown and filled in.
uk: На основі розрідженої тримапи користувача і вхідного зображення створює альфа-матування переднього плану. Для тримапи слід встановити біле для переднього плану, чорне — для тла. Усе інше вважатиметься невідомим і заповнюватиметься створеним кольором.

en: Global color saturation factor
uk: Загальний коефіцієнт насиченості

en: Global opacity value that is always used on top of the optional auxiliary input buffer.
uk: Значення загальної непрозорості, яке завжди використовується над додатковим допоміжним буфером вхідних даних.

en: Glow radius
uk: Радіус сяйва

en: Glow strength
uk: Потужність ефекту німба

en: Glow-area brightness threshold
uk: Поріг яскравості області німбу

en: Glow-area edge softness
uk: М'якість краю області німба

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Gradient Map
uk: Мапа градієнта

en: Gradient smoothness
uk: Плавність градієнта

en: Gradient threshold for detail enhancement
uk: Поріг градієнта для удосконалення деталізації

en: Gradient threshold for lowering detail enhancement
uk: Поріг градієнта для зниження удосконалення деталізації

en: Gray mode
uk: Режим сірого

en: Gray threshold
uk: Поріг сірого

en: Grayscale
uk: Відтінки сірого

en: Grayscale Averaging
uk: Усереднення сірого

en: Green
uk: Зелений

en: Green Channel Multiplier
uk: Множник для каналу зеленого

en: Green Threshold
uk: Поріг зеленого

en: Green and magenta angle
uk: Кут зеленого і малинового

en: Green and magenta pattern
uk: Зелено-малинова текстура

en: Green and magenta period
uk: Період зелено-малинового

en: Green angle
uk: Кут зеленого

en: Green application mode
uk: Режим накладання зеленого

en: Green channel
uk: Канал зеленого

en: Green contours
uk: Зелені контури

en: Green for Green channel
uk: Зелений в каналі зеленого

en: Green frequency
uk: Частота зеленого

en: Green in Blue channel
uk: Зелений в каналі синього

en: Green in Red channel
uk: Зелений в каналі червоного

en: Green inversion
uk: Інверсія зеленого

en: Green levels
uk: Рівні зеленого

en: Green pattern
uk: Зелена текстура

en: Green period
uk: Період зеленого

en: Green phase shift
uk: Зсув фази зеленого

en: Green preflash
uk: Попередній спалах зеленим

en: Green sharp edges
uk: Зелені чіткі краї

en: Green stretching factor
uk: Коефіцієнт розтягу зеленого

en: Green threshold of the input color
uk: Поріг зеленого у вхідному кольорі

en: Grid
uk: Сітка

en: Grid renderer
uk: Створення сітки

en: Grid size
uk: Розмір ґратки

en: Grow area
uk: Збільшити ділянку

en: Grow radius
uk: Радіус збільшення

en: Grow shape
uk: Збільшити форму

en: HDR to SDR proofing filter/mapping curve that is an approximation of the ACES RRT (Reference Rendering Transform). When feeding scene-refereed imagery into this op, the result is suitable for display referred transform to sRGB or output display using regular ICC matric profiles as the ODT. Note that for the time being, this is a luminance only approximation of the ACES RRT; without desaturation of highlights and shadows nor red hue modifications.
uk: Крива фільтрування/відображення HDR до SDR, яка є апроксимацією перетворення еталонної обробки ACES (RRT або Reference Rendering Transform). У результаті передавання пов'язаного зі сценою зображення до цієї операції буде отримано зображення, яке можна показувати з використанням перетворення до sRGB або виводити на дисплей за допомогою звичайних матричних профілів ICC як ODT. Зауважте, що поки що це апроксимація ACES RRT з використанням лише світності, без зменшення насиченості виблисків та тіней і без модифікацій червоного відтінка.

en: HSL Lightness
uk: Освітленість HSL

en: HSL Saturation
uk: Насиченість HSL

en: HSV Saturation
uk: Насиченість HSV

en: HSV Value
uk: Значення HSV

en: Halftoning/dot pattern to use
uk: Використана текстура напівтонів/крапок

en: Hard Light
uk: Яскраве світло

en: Hardcoded characteristic curve and color data
uk: Жорстко закодована характеристична крива та дані кольорів

en: Hardness
uk: Твердість

en: Hardness of the brush, 0.0 for a soft brush, 1.0 for a hard brush
uk: Жорсткість пензля, 0.0 — м'який пензель, 1.0 — жорсткий пензель

en: Heavily distort images colors by applying trigonometric functions to map color values.
uk: Значно спотворити кольори зображення застосуванням до значень кольорів тригонометричних функцій.

en: Height
uk: Висота

en: Height Map
uk: Карта висот

en: Height for rendered image
uk: Висота обробленого зображення

en: Height of blocks in pixels
uk: Висота блока в точках

en: Height of grid lines in pixels
uk: Висота ліній сітки у точках

en: Height of the generated buffer
uk: Висота створеного буфера

en: Height of the tile
uk: Висота плитки

en: Hex
uk: Шіст.

en: Hexagons
uk: Шестикутники

en: High
uk: Високий

en: High Pass Filter
uk: Фільтр високих частот

en: High input
uk: Вищий вхідний

en: High limit
uk: Верхня межа

en: High output
uk: Вищий вихідний

en: High precision
uk: Висока точність

en: High quality
uk: Висока якість

en: High values give more variation in details
uk: Більші значення дають більшу варіативність у деталях

en: High-resolution edge detection
uk: Визначення меж з високою роздільністю

en: Higher values increase the magnitude of the effect
uk: Більші значення підсилюють ефект

en: Higher values restrict the effect to fewer areas of the image
uk: Вищі значення обмежуватимуть ефект меншими ділянками зображення

en: Highest luminance level in output
uk: Найвищий рівень освітленості на виході

en: Highest value to be included as white.
uk: Найвище значення, яке буде включено як білий колір.

en: Highlight factor
uk: Коефіцієнт підсвічування

en: Highlight threshold
uk: Поріг підсвічування

en: Highlight threshold (high)
uk: Поріг підсвічування (верхній)

en: Highlight threshold (low)
uk: Поріг підсвічування (нижній)

en: Highlights
uk: Виблиски

en: Highlights color adjustment
uk: Підсвічування коригування кольорів

en: Histogram size
uk: Розмір гістограми

en: Hole Percent
uk: Відсоток заглиблення

en: Horizontal
uk: Горизонтальне

en: Horizontal axis of the shadow glow
uk: Горизонтальна вісь тіні або сяйва

en: Horizontal camera panning
uk: Горизонтальне панорамування камерою

en: Horizontal displacement
uk: Зміщення за горизонталлю

en: Horizontal extent
uk: Горизонтальний вимір

en: Horizontal justification 0.0 is left 0.5 centered and 1.0 right.
uk: Горизонтальне вирівнювання: 0.0 — ліворуч, 0.5 — за центром і 1.0 — праворуч.

en: Horizontal offset
uk: Горизонтальний зсув

en: Horizontal offset (from origin) for start of grid
uk: Відступ за горизонталлю (від початку координат) для початку ґратки

en: Horizontal offset of blocks in pixels
uk: Горизонтальний зсув блоків у точках

en: Horizontal or radial per pixel input
uk: Горизонтальне або радіальне поточне введення

en: Horizontal outline offset
uk: Горизонтальний зсув контуру

en: Horizontal pattern scale
uk: Горизонтальний масштаб візерунка

en: Horizontal position
uk: Горизонтальне розташування

en: Horizontal position in pixels
uk: Горизонтальне положення в точках

en: Horizontal scale factor
uk: Коефіцієнт горизонтального масштабу

en: Horizontal shadow offset
uk: Зміщення тіні за горизонталлю

en: Horizontal shear amount
uk: Величина перекошування за горизонталлю

en: Horizontal size
uk: Горизонтальний розмір

en: Horizontal size ratio of a pixel inside each block
uk: Горизонтальне співвідношення розмірів точки всередині кожного з блоків

en: Horizontal spread amount
uk: Величина розповсюдження за горизонталлю

en: Horizontal texture size
uk: Горизонтальний розмір текстури

en: Horizontal translation
uk: Горизонтальне пересування

en: Horizontal width of cells pixels
uk: Горизонтальна ширина комірок у пікселях

en: Horizontal/Radial
uk: Горизонтальне/Радіальне

en: How areas outside the input are considered when calculating distance
uk: Спосіб врахування ділянок поза вхідними даними при обчисленні відстані

en: How close we are to image proportions
uk: Наскільки ми близько до пропорцій зображення

en: How far out vignetting goes as portion of half image diagonal
uk: Наскільки далеко має заходити віньєтування у частках від половини діагоналі зображення

en: How far the hole is from the center of the moving gear. 100 means that the hole is at the gear's edge.
uk: Наскільки глибоким є заглиблення від центру рухомої шестерні. 100 означає, що заглиблення розташовано на краю шестерні.

en: How image edges are handled
uk: Спосіб обробки країв зображення

en: How many inks to use just black, rg, rgb (additive), or cmyk
uk: Об'єм чорнила, яким слід скористатися, просто чорний, rg, rgb (адитивний) або cmyk

en: How many pixels of space between items
uk: Інтервал у пікселях між об'єктами

en: How many times to run optimization
uk: Кількість проходів оптимізації

en: How much horizontal offset should applied to the paste
uk: Горизонтальний зсув, який має бути застосовано до вставленого

en: How much memory to (approximately) use for caching imagery
uk: Об'єм пам'яті (приблизно), який слід використовувати для кешування даних зображень

en: How much of common gray to pull out of CMY
uk: Величина загального сірого для відтягування CMY

en: How much vertical offset should applied to the paste
uk: Вертикальний зсув, який має бути застосовано до вставленого

en: How the gaussian kernel is discretized
uk: Спосіб дискретизації ядра гаусіана

en: How to align items, 0.0 is start 0.5 middle and 1.0 end.
uk: Спосіб вирівнювання: 0.0 — вгору, 0.5 — посередині, і 1.0 — вниз.

en: How to deal with pixels outside of the input buffer
uk: Що робити з пікселями за межами вхідного буфера

en: How to determine what to fill (nonzero|evenodd)
uk: Як визначається область заповнення (nonzero|evenodd)

en: How to fill superpixels
uk: Як заповнювати суперточки

en: Hue
uk: Відтінок

en: Hue adjustment
uk: Коригування відтінку

en: Hue frequency
uk: Частота відтінку

en: Hue phase shift
uk: Зсув фази відтінку

en: Hue selection center
uk: Центр вибору відтінку

en: Hue selection width
uk: Ширина вибору відтінку

en: Hue value for above gray settings
uk: Значення відтінку для наведених вище параметрів сірого

en: Hue-Chroma
uk: Відтінок-Колірність

en: ICC File Loader
uk: Завантажувач файлів ICC

en: ICC profile loader.
uk: Завантажувач профілів ICC.

en: ICC profile saver
uk: Зберігач профілів ICC

en: Icon title
uk: Назва піктограми

en: Icon to be used for output window
uk: Піктограма, що буде використана для вікна виведення

en: If set, the pattern generated will tile
uk: Якщо встановлено, створений візерунок матиме мозаїчний вигляд

en: If set, the pattern will be a little more distorted
uk: Якщо встановлено, візерунок буде дещо більше викривлено

en: If you want center
uk: Чи слід виконувати центрування

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Ignored. Always uses center of input buffer
uk: Знехтувано. Завжди використовується центр вхідного буфера

en: Illuminant adjustment
uk: Коригування освітлювача

en: Illusion
uk: Ілюзія

en: Illusion type
uk: Тип ілюзії

en: Image
uk: Зображення

en: Image Gradient
uk: Градієнт зображення

en: Image Magick wrapper using the png op.
uk: Обгортка Image Magick з використанням дії png.

en: Image blending operation 'average' (<tt>c = (cA + aB)/2</tt>)
uk: Операція змішування зображень «середнє» (<tt>c = (cA + aB)/2</tt>)

en: Image blending operation 'blend-reflect' (<tt>c = cB>=1.0?1.0:cA*cA / (1.0-cB)</tt>)
uk: Операція змішування зображень «змішати-віддзеркалити» (<tt>c = cB>=1.0?1.0:cA*cA / (1.0-cB)</tt>)

en: Image blending operation 'negation' (<tt>c = 1.0 - fabs(1.0-cA-cB)</tt>)
uk: Операція змішування «заперечення» (<tt>c = 1.0 - fabs(1.0-cA-cB)</tt>)

en: Image blending operation 'soft-burn' (<tt>c = (cA+cB<1.0)?0.5*cB / (1.0 - cA):1.0-0.5*(1.0 - cA) / cB</tt>)
uk: Операція змішування «м'яке вигорання» (<tt>c = (cA+cB<1.0)?0.5*cB / (1.0 - cA):1.0-0.5*(1.0 - cA) / cB</tt>)

en: Image blending operation 'soft-dodge' (<tt>c = (cA+cB<1.0)?0.5*cA / (1.0 - cB):1.0-0.5*(1.0 - cB)/cA</tt>)
uk: Операція змішування «м'яке освітлення» (<tt>c = (cA+cB<1.0)?0.5*cA / (1.0 - cB):1.0-0.5*(1.0 - cB)/cA</tt>)

en: Image blending operation 'subtractive' (<tt>c = cA+cB-1.0</tt>)
uk: Операція змішування «віднімання» (<tt>c = cA+cB-1.0</tt>)

en: Image file directory (subfile)
uk: Тека файлу зображення (підфайл)

en: Image file overlay
uk: Накладка-файл на зображення

en: Image resampling method to use, for good results with double resampling when retouching panoramas, use nearest to generate the view and cubic or better for the inverse transform back to panorama.
uk: Метод передискретизації зображення, яким слід скористатися. Для отримання добрих результатів при подвійній передискретизації при ретушуванні панорам скористайтеся «найближчим» для створення перегляду і «кубічним» або «кращим» для оберненого перетворення до панорами.

en: Image upload and Outline Bevel
uk: Вивантаження зображення та фаска контуру

en: Impact each channel with the same amount
uk: Однаковою мірою вплинути на всі канали

en: Increase blue contrast for papers with fixed contrast (usually color papers)
uk: Збільшити контрастність синього для паперу із фіксованою контрастністю (зазвичай, кольорового паперу)

en: Increase contrast for papers with fixed contrast (usually color papers)
uk: Збільшити контрастність для паперу із фіксованою контрастністю (зазвичай, кольорового паперу)

en: Increase red contrast for papers with fixed contrast (usually color papers)
uk: Збільшити контрастність червоного для паперу із фіксованою контрастністю (зазвичай, кольорового паперу)

en: Independent RGB
uk: Незалежний RGB

en: Index of component flagging unlabelled pixels
uk: Індекс компонента, який позначає прапорцями пікселі без мітки

en: Index step
uk: Крок індексу

en: Infinite
uk: Нескінченний

en: Infinitely repeats the input image.
uk: Нескінченно повторює вхідне зображення.

en: Inner Glow
uk: Внутрішнє сяйво

en: Inner Glow's blur radius
uk: Радіус розмивання внутрішнього сяйва

en: Inner Glow's color
uk: Колір внутрішнього сяйва

en: Inner Glow's grow radius
uk: Радіус зростання внутрішнього сяйва

en: Inner Glow's opacity
uk: Непрозорість внутрішнього сяйва

en: Inner Glow's unmodified pixel fix
uk: Виправлення внутрішнього сяйва для незмінених пікселів

en: Inner Glow...
uk: Внутрішнє сяйво,

en: Input
uk: Вхід

en: Input buffer
uk: Вхідний буфер

en: Input format
uk: Вхідний формат

en: Input luminance level to become lowest output
uk: Вхідний рівень освітленості, який відповідає найнижчому на виході

en: Input luminance level to become white
uk: Вхідний рівень освітленості, який відповідає білому

en: Input pad, for image buffer input.
uk: Буфер введення для вхідного буфера зображення.

en: Integral Image
uk: Зображення інтеграла

en: Intended temperature
uk: Кінцева температура

en: Intensity
uk: Інтенсивність

en: Intensity Mode
uk: Режим інтенсивності

en: Inter-tile spacing (in pixels)
uk: Інтервал між плитками (у точках)

en: Internal gaussian blur to inflate the bump bevel. This option does not work on chamfer
uk: Внутрішнє гаусове розмивання для розширення витискної фаски. Цей параметр не працює для витесаної фаски

en: Internal gaussian blur to inflate the outline bevel
uk: Внутрішнє гаусове розмивання для розширення фаски контуру

en: Interpolate between Manhattan and Euclidean distance.
uk: Інтерполяція між манхеттенською і евклідовою відстанню

en: Interpolation Color Space
uk: Простір кольорів інтерполяції

en: Invalid graph, abort.
uk: Некоректний граф, перериваємо обробку.

en: Inverse transform
uk: Обернене перетворення

en: Invert
uk: Інвертування

en: Invert bumpmap
uk: Інвертувати карту рельєфу

en: Invert component
uk: Інвертувати компонент

en: Invert in Perceptual space
uk: Інвертувати у нелінійному просторі

en: Invert mask
uk: Інвертувати маску

en: Invert the components (except alpha) in linear light, the result is the corresponding "negative" image.
uk: Інвертувати компоненти (окрім прозорості) у лінійному світлі. Результатом буде відповідне «негативне» зображення.

en: Invert the components (except alpha) perceptually, the result is the corresponding "negative" image.
uk: Інвертувати компоненти (окрім прозорості) за сприйняттям. Результатом буде відповідне «негативне» зображення.

en: Invert the extracted component
uk: Інвертувати видобутий компонент

en: Invert the separator region
uk: Інвертувати ділянку роздільника

en: Invert the value component, the result has the brightness inverted, keeping the color.
uk: Інвертувати компонент значення. У результаті яскравість кольору буде інвертовано, а колір буде збережено.

en: Inverted image
uk: Інвертоване зображення

en: Iterations
uk: Ітерації

en: JPEG 2000 File Loader
uk: Завантажувач файлів JPEG 2000

en: JPEG 2000 image loader using jasper.
uk: Завантажувач файлів JPEG 2000 з використанням jasper.

en: JPEG File Loader
uk: Завантажувач файлів JPEG

en: JPEG File Saver
uk: Записувач файлів JPEG

en: JPEG compression quality (between 1 and 100)
uk: Якість стиску JPEG (від 1 до 100)

en: JPEG image loader using libjpeg
uk: Завантажувач файлів JPEG з використанням libjpeg

en: JPEG image saver, using libjpeg
uk: Записувач файлів JPEG з використанням libjpeg

en: Joints color
uk: Колір з'єднань

en: Julia
uk: Джюліа

en: Julia seed X value, position
uk: Базове значення X Джюліа, положення

en: Julia seed Y value, position
uk: Базове значення Y Джюліа, положення

en: Justification
uk: Розподіл

en: K-means Segmentation
uk: Сегментація за K-середніми

en: Kaleidoscopic Mirroring
uk: Калейдоскоп

en: Keep
uk: Залишити

en: Keep RGB pixels values inside a specific range
uk: Зводити значення пікселів RGB до вказаного діапазону

en: Keep Sign
uk: Зберігати знак

en: Keep alpha values inside a specific range
uk: Зберегти значення альфи у вказаному діапазоні

en: Keep blue component
uk: Зберігати компонент синього

en: Keep colors
uk: Зберегти кольори

en: Keep component 1
uk: Зберігати компонент 1

en: Keep component 2
uk: Зберігати компонент 2

en: Keep component 3
uk: Зберігати компонент 3

en: Keep even fields
uk: Зберегти парні поля

en: Keep even or odd fields
uk: Зберегти парні чи непарні поля

en: Keep green component
uk: Зберігати компонент зеленого

en: Keep hue component
uk: Зберігати компонент відтінку

en: Keep image unchanged, where not affected by the lens.
uk: Не змінювати зображення за межами лінзи.

en: Keep lightness component
uk: Зберігати компонент освітленості

en: Keep negative values in result; when off, the absolute value of the result is used instead.
uk: Зберігати від'ємні значення у результаті. Якщо вимкнено, буде використано значення за модулем.

en: Keep odd fields
uk: Зберегти непарні поля

en: Keep original surroundings
uk: Зберегти оточення

en: Keep red component
uk: Зберігати компонент червоного

en: Keep saturation component
uk: Зберігати компонент насиченості

en: LAB A
uk: LAB, A

en: LAB B
uk: LAB, B

en: LAB L
uk: LAB, L

en: LCH C(ab)
uk: LCH, C(ab)

en: LCH H(ab)
uk: LCH, H(ab)

en: LCMS From Profile
uk: LCMS з профілю

en: Labels propagation by watershed transformation. Output buffer will keep the input format. Unlabelled pixels are marked with a given flag value (by default: last component with NULL value). The aux buffer is a "Y u8" image representing the priority levels (lower value is higher priority). If aux is absent, all labellized pixels have the same priority and propagated labels have a lower priority.
uk: Поширення міток за допомогою перетворення вододілу. Буфер виведення даних зберігатиме формат вхідних даних. Пікселі без міток позначені заданими значенням прапорця (типово останнім компонентом зі значенням NULL). Допоміжний буфер є зображенням «Y u8», що відтворює рівні пріоритетності (менше значення — вища пріоритетність). Якщо допоміжних даних немає, усі пікселі з мітками матимуть одну пріоритетність і поширені мітки матимуть нижчу пріоритетність.

en: Lambda
uk: Лямбда

en: Laplace
uk: Лаплас

en: Laplacian Edge Detection
uk: Визначення меж за Лапласом

en: Large 3x3
uk: Великий 3x3

en: Large staggered
uk: Великі коливання

en: Layer
uk: Шар

en: Leading
uk: Початковий

en: Left
uk: Зліва

en: Length
uk: Довжина

en: Length of blur in pixels
uk: Довжина розмиття в точках

en: Lens
uk: Об’єктив

en: Lens Blur
uk: Розмивання об'єктивом

en: Lens Distortion
uk: Викривлення лінзи

en: Lens Flare
uk: Відблиск лінзи

en: Lens center X
uk: X центра об'єктива

en: Lens center Y
uk: Y центра об'єктива

en: Lens refraction index
uk: Показник заломлення лінзи

en: Let origin point to be the middle one
uk: Зробити початок координат середньою точкою

en: Level of emphasis on image gradient details
uk: Рівень акцентованості на подробицях градієнтів зображення

en: Level of smoothness
uk: Рівень згладжування

en: Level that full transparency should represent
uk: Рівень, що представляє повну прозорість

en: Levels
uk: Рівні

en: Levels high output as a light adjustment for the bevel
uk: Високорівневе виведення як коригування освітлення для фаски

en: Levels high output as a light adjustment for the outline bevel
uk: Високорівневе виведення як коригування освітлення для фаски контуру

en: Levels high output lighting for Bevel
uk: Високорівневе виведення світла для фаски

en: Levels high output lighting for Outline Bevel
uk: Високорівневе виведення світла для фаски контуру

en: Levels low output as a light adjustment for the bevel
uk: Низькорівневе виведення як коригування освітлення для фаски

en: Levels low output as a light adjustment for the outline bevel
uk: Низькорівневе виведення як коригування освітлення для фаски контуру

en: Levels low output lighting for Bevel
uk: Низькорівневе виведення світла для фаски

en: Levels low output lighting for Outline Bevel
uk: Низькорівневе виведення світла для фаски контуру

en: Light Angle
uk: Кут освітлення

en: Light adaptation
uk: Адаптація світла

en: Light angle (degrees)
uk: Кут освітлення (градусів)

en: Light color
uk: Колір освітлення

en: Light direction
uk: Напрямок освітлення

en: Light frequency (blue)
uk: Частота синього

en: Light frequency (green)
uk: Частота зеленого

en: Light frequency (red)
uk: Частота червоного

en: Lighten
uk: Освітлення

en: Lighten shadows and darken highlights
uk: Освітлення тіней і притлумлення виблисків

en: Lightness
uk: Освітленість

en: Lightness adjustment
uk: Регулювання освітленості

en: Lightness adjustment of the uploaded image file or whatever is on canvas
uk: Коригування освітленості вивантаженого файла зображення на полотні

en: Lightness frequency
uk: Частота освітленості

en: Lightness phase shift
uk: Зсув фази освітленості

en: Like a gaussian blur; but where the contribution for each neighborhood pixel is also weighted by the color difference with the original center pixel.
uk: Подібне до гаусового розмиття, але внесок кожного сусіднього пікселя зважуватиметься за різницею кольорів із початковим центральним пікселем.

en: Limit deformation in the image area.
uk: Обмежити деформацію областю зображення.

en: Limit exposure
uk: Обмежити експонування

en: Limit line width
uk: Межа товщини лінії

en: Line
uk: Лінія

en: Line Profile
uk: Лінійний профіль

en: Line height
uk: Висота рядка

en: Line thickness
uk: Товщина ліній

en: Line width
uk: Ширина лінії

en: Linear
uk: Лінійний

en: Linear Gradient
uk: Лінійний градієнт

en: Linear Motion Blur
uk: Лінійне розмиття рухом

en: Linear RGB
uk: Лінійний RGB

en: Linear Sinusoid
uk: Лінійна синусоїда

en: Linear gradient renderer
uk: Обробник лінійних градієнтів

en: Linear mask
uk: Лінійна маска

en: Linear output
uk: Лінійне виведення

en: Linear-premultiplied
uk: Лінійна із попереднім множенням

en: Linear-premultiplied-if-alpha
uk: Лінійна із попереднім множенням, якщо є прозорість

en: Little Planet
uk: Маленька планета

en: LoHalo
uk: Малий ореол

en: Load an SVG file using librsvg
uk: Завантажити файл SVG за допомогою librsvg

en: Load failed
uk: Не вдалося завантажити

en: Loaded
uk: Завантажено

en: Local Threshold
uk: Локальне порогове значення

en: Log of the error weighting
uk: Логарифм зваженої помилки

en: Log2 of source's discretization steps
uk: Логарифм за основою 2 від кількості кроків дискретизації початкових даних

en: Logarithmic
uk: Логарифмічний

en: Logarithmic spiral base
uk: Основа логарифмічної спіралі

en: Loglog smoothing
uk: Згладжування "log log"

en: Long Shadow
uk: Довга тінь

en: Long staggered
uk: Довгі коливання

en: Loop
uk: Цикл

en: Low
uk: Низький

en: Low input
uk: Нижній вхідний

en: Low limit
uk: Нижня межа

en: Low output
uk: Нижній вихідний

en: Lower threshold
uk: Нижній поріг

en: Lowest luminance level in output
uk: Найнижчий рівень освітленості на виході

en: Lowest value to be included.
uk: Найнижче включене значення.

en: Lua error
uk: Помилка lua

en: MLS Weights
uk: Ваги MLS

en: MLS Weights Alpha
uk: Альфа ваг MLS

en: Magenta angle
uk: Кут малинового

en: Magenta filter
uk: Малиновий фільтр

en: Magenta filter compensation for the negative image
uk: Компенсація фільтрування малиновим для негатива

en: Magenta pattern
uk: Малинова текстура

en: Magenta period
uk: Період малинового

en: Magnitude
uk: Величина

en: Magnitude of contrast scaling >1.0 brighten < 1.0 darken
uk: Величина масштабування контрастності. >1,0 — світліше < 1,0 — темніше

en: Magnitude of random color variations
uk: Амплітуда відхилення випадкових варіацій кольору

en: Main
uk: Головне

en: Make Gray
uk: Зробити сірим

en: Make Seamlessly tileable
uk: Зробити безшовно мозаїчним

en: Make a turbulent noise
uk: Створити турбулентний шум

en: Make the input buffer seamlessly tileable. The algorithm is not content-aware, so the result may need post-processing.
uk: Зробити буфер вхідних даних безшовно мозаїчним. Робота алгоритму не залежить від вхідних даних, тому результат може потребує остаточної обробки.

en: Maker
uk: Виробник

en: Makes each linear RGB component be the absolute of its value, fabs(input_value)
uk: Робить усі лінійні компоненти RGB абсолютними за значеннями, fabs(вхідне_значення)

en: Man O War
uk: Man'o'war

en: Mandelbrot
uk: Мандельброт

en: Manhattan
uk: Манхеттен

en: Mantiuk 2006 Tone Mapping
uk: Проектування тонів за Мантюком, 2006

en: Map Absolute
uk: Абсолютне відображення

en: Map Relative
uk: Відносне відображення

en: Map backwards
uk: Розвернути

en: Map from top
uk: Відобразити згори

en: Map the image to a circle
uk: Відобразити зображення на коло

en: Mask
uk: Маска

en: Mask Radius
uk: Радіус маски

en: Mask radius
uk: Радіус маски

en: Mask radius buffer
uk: Буфер маски радіусів

en: Math operation add, performs the operation per pixel, using either the constant provided in 'value' or the corresponding pixel from the buffer on aux as operands. The result is the evaluation of the expression result = input + value
uk: Математична операція додавання, виконує дію над окремими пікселями, використовуючи або сталу, яка надається параметром «значення», або відповідне значення з допоміжного буфера як операнди. Результат обчислення виразу буде таким: результат = вхідні дані + значення

en: Math operation divide, performs the operation per pixel, using either the constant provided in 'value' or the corresponding pixel from the buffer on aux as operands. The result is the evaluation of the expression result = value==0.0f?0.0f:input/value
uk: Математична операція ділення, виконує дію над окремими пікселями, використовуючи або сталу, яка надається параметром «значення», або відповідне значення з допоміжного буфера як операнди. Результат обчислення виразу буде таким: результат =  значення==0.0f?0.0f:вхідні_дані/значення

en: Math operation gamma, performs the operation per pixel, using either the constant provided in 'value' or the corresponding pixel from the buffer on aux as operands. The result is the evaluation of the expression result = (input >= 0.0f ? powf (input, value) : -powf (-input, value))
uk: Математична операція гамми, виконує дію над окремими пікселями, використовуючи або сталу, яка надається параметром «значення», або відповідне значення з допоміжного буфера як операнди. Результат обчислення виразу буде таким: результат = (вхідні_дані >= 0.0f ? powf (вхідні_дані, значення) : -powf (-вхідні_дані, значення))

en: Math operation multiply, performs the operation per pixel, using either the constant provided in 'value' or the corresponding pixel from the buffer on aux as operands. The result is the evaluation of the expression result = input * value
uk: Математична операція множення, виконує дію над окремими пікселями, використовуючи або сталу, яка надається параметром «значення», або відповідне значення з допоміжного буфера як операнди. Результат обчислення виразу буде таким: результат = вхідні_дані * значення

en: Math operation subtract, performs the operation per pixel, using either the constant provided in 'value' or the corresponding pixel from the buffer on aux as operands. The result is the evaluation of the expression result = input - value
uk: Математична операція віднімання, виконує дію над окремими пікселями, використовуючи або сталу, яка надається параметром «значення», або відповідне значення з допоміжного буфера як операнди. Результат обчислення виразу буде таким: результат = вхідні дані - значення

en: Mathematical method for reconstructing pixel values
uk: Математичний метод відновлення значень пікселів

en: Matting Global
uk: Глобальне матування

en: Matting Levin
uk: Матування-спалах

en: Max
uk: Макс.

en: Max. Iterations
uk: Макс к-ть ітерацій

en: Max. delta
uk: Макс. різниця

en: Maximal amount of refinement points to be used for the interpolation mesh
uk: Максимальне число точок вдосконалення, які використовуються для інтерполяції сітки

en: Maximal blur radius
uk: Максимальний радіус розмивання

en: Maximal scale of refinement points to be used for the interpolation mesh
uk: Максимальне число точок вдосконалення, які використовуються для інтерполяції сітки

en: Maximum Envelope
uk: Максимальна обгортка

en: Maximum amount to shift
uk: Максимальна величина зсуву

en: Maximum delta
uk: Максимальна різниця

en: Maximum difference
uk: Найбільша різниця

en: Maximum difference between two pixels.
uk: Найбільша різниця між двома точками.

en: Maximum number of iterations
uk: Найбільше число ітерацій

en: Maximum values to include, above this gets set to 0.
uk: Максимальні значення для включення, усі вищі за це значення стануть рівними 0.

en: Maze
uk: Лабіринт

en: Maze algorithm type
uk: Тип алгоритму лабіринту

en: Mean Curvature Blur
uk: Розмивання за середньою кривиною

en: Median Blur
uk: Медіанне розмиття

en: Median Blur covers unaffected pixels. Making this slider too high will make it outline-like. So only slide it as high as you need to cover thin shape corners.
uk: Усереднене розмивання стосується незмінених пікселів. Надто велике значення на цьому повзунку перетворить його на контурне. Тому посувайте його до позиції, яка потрібна вам для покриття тонких кутів форми.

en: Median fix for non-affected pixels on edges
uk: Усереднене виправлення для незмінених пікселів на краях

en: Metadata
uk: Метадані

en: Metric
uk: Метрика

en: Metric to use for the distance calculation
uk: Метрика, яку слід використовувати для обчислення відстаней

en: Middle value to peaks
uk: Середнє значення у піки

en: Midpoint
uk: Середня точка

en: Midpoint (relative)
uk: Середня точка (відносна)

en: Min
uk: Мін.

en: Minimum Envelope
uk: Мінімальна обгортка

en: Mirror rotation
uk: Поворот дзеркала

en: Mirrors
uk: Дзеркала

en: Mix
uk: Змішування

en: Mixing ratio, read as amount of aux, 0=input 0.5=half 1.0=aux
uk: Пропорція змішування, читається як величина додаткового каналу, 0=вхід 0.5=половина 1.0=додатковий

en: Mode
uk: Режим

en: Mode of displacement
uk: Режим зміщення

en: Mode of value propagation
uk: Режим поширення значення

en: Model
uk: Модель

en: Model - basic element we operate on
uk: Модель — базовий елемент, з яким ми працюватимемо

en: Model alpha a
uk: a альфи моделі

en: Model alpha b
uk: b альфи моделі

en: Model alpha c
uk: c альфи моделі

en: Model alpha d
uk: d альфи моделі

en: Model blue a
uk: a синього моделі

en: Model blue b
uk: b синього моделі

en: Model blue c
uk: c синього моделі

en: Model blue d
uk: d синього моделі

en: Model green a
uk: a зеленого моделі

en: Model green b
uk: b зеленого моделі

en: Model green c
uk: c зеленого моделі

en: Model green d
uk: d зеленого моделі

en: Model red a
uk: a червоного моделі

en: Model red b
uk: b червоного моделі

en: Model red c
uk: c червоного моделі

en: Model red d
uk: d червоного моделі

en: Module '%s' load error: %s
uk: Помилка завантаження модуля «%s»: %s

en: Module error
uk: Помилка модуля

en: Mono Mixer
uk: Монохромний мікшер

en: Monochrome channel mixer
uk: Монохромний змішувач каналів

en: More black (smaller value)
uk: Чорніше (менше значення)

en: More opaque
uk: Непрозоріше

en: More transparent
uk: Прозоріше

en: More white (larger value)
uk: Біліше (більше значення)

en: Mosaic
uk: Мозаїка

en: Mosaic is a filter which transforms an image into what appears to be a mosaic, composed of small primitives, each of constant color and of an approximate size.
uk: «Мозаїка» — фільтр, який перетворює зображення у таке, яке виглядає як мозаїка, що складається з малих примітивів, кожен з яких рівномірно зафарбовано і кожен з яких має приблизно однаковий розмір.

en: Move pixels
uk: Перемістити пікселі

en: Move pixels around randomly
uk: Змістити навколишні точки випадковим чином

en: Move rate
uk: Швидкість руху

en: Moving Gear Teeth
uk: Зубці рухомої шестерні

en: Multiplication factor for desired rotation of the local space for texture, the way this is computed makes it weak for desaturated colors and possibly stronger where there is color.
uk: Коефіцієнт для бажаного обертання локального простору для текстури. Спосіб обчислення робить перетворення слабким для ненасичених кольорів і, ймовірно, сильнішим для кольорових ділянок.

en: Multiply
uk: Множення

en: Multipurpose file loader, that uses other native handlers, and fallback conversion using Image Magick's convert.
uk: Багатоцільовий завантажувач файлів, який використовує інші вбудовані обробники. Резервним перетворенням є використання convert з Image Magick.

en: Multipurpose file saver, that uses other native save handlers depending on extension, use the format specific save ops to specify additional parameters.
uk: Багатоцільовий засіб зберігання файлів, який використовує інші вбудовані обробники даних для зберігання, залежно від суфікса назви. Скористайтеся специфічними для формату параметрами збереження, щоб визначити додаткові налаштування.

en: NULL or a GeglBuffer containing cached rendering results, this is a special buffer where gegl_buffer_list_valid_rectangles returns the part of the cache that is valid.
uk: NULL або GeglBuffer, що містить кешовані результати обробки зображження. Це спеціальний буфер, де gegl_buffer_list_valid_rectangles повертає частину кешу, яка є коректною.

en: Name
uk: Назва

en: Native
uk: Природне

en: Near-z
uk: Ближня-z

en: Nearest
uk: Найближче

en: Negative Darkroom
uk: Темна кімната для негативів

en: Neighborhood
uk: Сусідство

en: Neighborhood alpha percentile
uk: Процентиль прозорості сусідства

en: Neighborhood color percentile
uk: Процентиль сусіднього кольору

en: Neighborhood radius, a negative value will calculate with inverted percentiles
uk: Радіус близькості. Від'ємне значення призведе до обчислення із оберненими процентилями.

en: Neighborhood taken into account, for enhancement ideal values are close to the longest side of the image, increasing this increases the runtime
uk: Сусідні пікселі, які буде взято до уваги. Для поліпшення ідеальні значення мають бути близькими до найдовшої розмірності зображення. Збільшення значення збільшує час обробки.

en: Neighborhood taken into account, this is the radius in pixels taken into account when deciding which colors map to which gray values
uk: Сусідня область, яку слід використовувати. Радіус у пікселях для кругової ділянки, пікселі якої слід використовувати при визначенні прив'язок кольорів до значень сірого кольору.

en: Neighborhood type
uk: Тип сусідства

en: Neon Edge Detection
uk: Неонове виявлення країв

en: Never
uk: Ніколи

en: Newsprint
uk: Газетний папір

en: No Color
uk: Без кольору

en: No Operation
uk: Нема дій

en: No operation (can be used as a routing point)
uk: Без обробки (можна використовувати як точку маршрутизації)

en: No such op '%s'
uk: Немає дії «%s»

en: NoHalo
uk: Без ореолу

en: Node
uk: Вузол

en: Noise
uk: Шум

en: Noise Pick
uk: Піпетка шуму

en: Noise Reduction
uk: Зменшення шумності

en: Noise Slur
uk: Шумове злиття

en: Noise Spread
uk: Розповсюдження шуму

en: Noise reducing edge preserving blur filter based on Symmetric Nearest Neighbors
uk: Фільтр розмивання для зменшення шумності зі збереженням країв. Засновано на використанні симетричних найближчих сусідніх пікселів.

en: Noise standard deviation
uk: Стандартне відхилення шуму

en: Non-linear
uk: Нелінійна

en: Non-linear components
uk: Нелінійні компоненти

en: None
uk: Немає

en: None (for use with GIMPs blending options)
uk: Немає (для використання з варіантами змішування у GIMP)

en: Normal
uk: Звичайний

en: Normal Map
uk: Карта нормалей

en: Normal compositing
uk: Нормальна композиція

en: Normalize
uk: Нормалізація

en: Normalize output to range 0.0 to 1.0.
uk: Нормалізувати виведення до діапазону від 0,0 до 1,0.

en: Normalize output to the range [base,base + step]
uk: Нормалізувати виведення до діапазону [база; база+крок]

en: Not loaded
uk: Не завантажено

en: NumPy (Numerical Python) image saver
uk: Записувач зображень NumPy (Numerical Python)

en: NumPy File Saver
uk: Записувач файлів NumPy

en: Number of blend levels
uk: Кількість рівнів злиття

en: Number of blur levels
uk: Кількість рівнів розмивання

en: Number of clusters
uk: Число кластерів

en: Number of colors
uk: Кількість кольорів

en: Number of computations for grayscale averaging
uk: Кількість усереднень сірого

en: Number of contours (blue)
uk: Число контурів (синіх)

en: Number of contours (green)
uk: Число контурів (зелених)

en: Number of contours (red)
uk: Число контурів (червоних)

en: Number of curve sampling points.  0 for exact calculation.
uk: Кількість опорних точок на кривій. 0 — точне обчислення.

en: Number of differing pixels.
uk: Число точок, що відрізняються.

en: Number of downsampled levels to use
uk: Кількість рівнів фільтрування

en: Number of filtering iterations. A value between 2 and 4 is usually enough.
uk: Число ітерацій фільтрування. Здебільшого вистачає від 2 до 4.

en: Number of frames in gif animation
uk: Кількість кадрів у анімації gif

en: Number of frames in video, updates at least when first frame has been decoded.
uk: Кількість кадрів у відео. Буде оновлено принаймні при декодуванні першого кадру.

en: Number of intensities
uk: Кількість інтенсивностей

en: Number of iterations
uk: Число ітерацій

en: Number of iterations, a higher number of iterations provides a less noisy rendering at a computational cost
uk: Кількість ітерацій. Вища кількість ітерацій дає менше шуму у результаті, але збільшує обчислювальну вартість обробки.

en: Number of iterations, a higher number of iterations provides less noisy results at a computational cost
uk: Кількість ітерацій. Вища кількість ітерацій дає менше шуму у результаті, але збільшує обчислювальну вартість обробки.

en: Number of levels for alpha channel
uk: Кількість рівнів альфа-каналу

en: Number of levels for blue channel
uk: Кількість рівнів каналу синього кольору

en: Number of levels for green channel
uk: Кількість рівнів каналу зеленого кольору

en: Number of levels for red channel
uk: Кількість рівнів каналу червоного кольору

en: Number of levels to perform solving
uk: Кількість рівнів для розв'язування

en: Number of mirrors to use
uk: Число дзеркал, що використовуються

en: Number of pairs; higher number preserves more acute features
uk: Кількість пар. Чим більшим є значення, тим більше буде збережено гострих елементів

en: Number of periods per tile, this tiling avoids high frequency anomaly that angle boost causes
uk: Кількість періодів на плитку. Такий поділ на плитки надає змогу уникнути високочастотних аномалій, до яких спричиняється підсилення за кутом

en: Number of samples along each axis per pixel
uk: Число вибірок на точку за кожною з осей

en: Number of samples that are averaged for antialiasing the result.
uk: Кількість зразків, які буде усереднено для згладжування результату.

en: Number of samples to do per iteration looking for the range of colors
uk: Кількість вибірок, які слід брати для кожної ітерації під час пошуку діапазону кольорів

en: Number of sharp edges (blue)
uk: Число чітких країв (синіх)

en: Number of sharp edges (green)
uk: Число чітких країв (зелених)

en: Number of sharp edges (red)
uk: Число чітких країв (червоних)

en: Number of spokes
uk: Кількість променів

en: Number of subdivisions
uk: Число поділів

en: Number of teeth in fixed gear.
uk: Кількість зубів у нерухомій шестерні.

en: Number of teeth in moving gear. Radius of moving gear, relative to radius of fixed gear, is determined by the proportion between the number of teeth in gears.
uk: Кількість зубів у рухомій шестерні. Радіус рухомої шестерні відносно радіуса нерухомої шестерні визначається пропорцією між кількістю зубів шестерень.

en: Object providing image metadata
uk: Об'єкт, який надає метадані зображення

en: Object to receive image metadata
uk: Об'єкт для отримання метаданих зображення

en: Object to supply image metadata
uk: Об'єкт для надання метаданих зображення

en: Octagons
uk: Восьмикутники

en: Offset
uk: Зсув

en: Offset X
uk: Зсув за X

en: Offset Y
uk: Зсув за Y

en: Offset angle
uk: Кут зсуву

en: Offset for X axis
uk: Зсув для осі X

en: Offset for Y axis
uk: Зсув для осі Y

en: Oilify
uk: Олійна фарба

en: One of: sRGB, Adobish, Rec2020, ProPhoto, Apple, ACEScg, ACES2065-1
uk: Одне з таких значень: sRGB, Adobish, Rec2020, ProPhoto, Apple, ACEScg, ACES2065-1

en: One or more of R, G, B components are missing
uk: Відсутній один або більше компонентів R, G, B

en: One or more of R, G, B components have signed data
uk: Один або більше компонентів R, G, B мають дані зі знаком

en: Only color
uk: Лише колір

en: Only used if no aux image is provided
uk: Буде використано, лише якщо не надано допоміжного зображення

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Opacity of image file overlay
uk: Непрозорість накладки-файла зображення

en: Opacity of stroke, note, does not behave like SVG since at the moment stroking is done using an airbrush tool
uk: Непрозорість штриха. Зауважте, що поведінка є відмінною від SVG, оскільки у поточній версії створення штриха виконується за допомогою аерографа.

en: Opacity of stroke, note, does not behave like SVG since at the moment stroking is done using an airbrush tool.
uk: Непрозорість штриха. Зауважте, що поведінка є відмінною від SVG, оскільки у поточній версії створення штриха виконується за допомогою аерографа.

en: Opacity of the image file overlay that was uploaded.
uk: Непрозорість файлової накладки зображення, яке було вивантажено.

en: Opacity of the inner glow
uk: Непрозорість внутрішнього сяйва

en: Opacity of the outline
uk: Непрозорість контуру

en: Opacity threshold
uk: Поріг непрозорості

en: Open GEGL Buffer
uk: Відкрити буфер GEGL

en: Operate on linearized RGB color data
uk: Працювати з лінеаризованими даними кольору RGB

en: Operation
uk: Дія

en: Optimize
uk: Оптимізувати

en: Optimize Dither
uk: Оптимізувати розмивання

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Origin point for the polar coordinates
uk: Початок полярних координат (полюс)

en: Origin-x
uk: Початок за X

en: Origin-y
uk: Початок за Y

en: Original temperature
uk: Початкова температура

en: Out-of-focus blur radius
uk: Радіус розмиття поза фокусом

en: Outline Bevel azimuth
uk: Азимут фаски контуру

en: Outline Bevel blend mode
uk: Режим злиття фаски контуру

en: Outline Bevel depth
uk: Глибина фаски контуру

en: Outline Bevel elevation
uk: Висота фаски контуру

en: Outline Bevel radius
uk: Радіус фаски контуру

en: Outline Dark Bevel/ignore image mode
uk: Темна фаска контуру/ігнорувати режим зображення

en: Outline X
uk: Контур за X

en: Outline Y
uk: Контур за Y

en: Outline blur radius
uk: Радіус розмивання контуру

en: Outline grow radius
uk: Радіус збільшення контуру

en: Outline grow shape
uk: Форма зростання контуру

en: Outline image file overlay
uk: Накладка-файл зображення контуру

en: Outline image opacity
uk: Непрозорість зображення контуру

en: Outline image opacity adjustment
uk: Коригування непрозорості зображення-контуру

en: Outline opacity
uk: Непрозорість контуру

en: Outline’s color
uk: Колір контуру

en: Output Mode
uk: Режим виведення

en: Output composition
uk: Вихідна композиція

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Output in a file
uk: Вивести до файла

en: Output mode
uk: Режим виведення

en: Output pad for generated image buffer.
uk: Буфер виведення для створеного буфера зображення.

en: Overall brightness of the image
uk: Загальна яскравість зображення

en: Overlay
uk: Накладання

en: Override the specified color space setting a pointer to a format override the string property and setting an aux pad overrides both.
uk: Перевизначити вказаний колірний простір встановленням вказівника на формат перевизначення рядкової властивості і встановленням перевизначення допоміжного буфера.

en: PDF page decoder
uk: Декодер сторінок PDF

en: PNG File Loader
uk: Завантажувач файлів PNG

en: PNG File Saver
uk: Записувач файлів PNG

en: PNG compression level from 1 to 9
uk: Рівень стискання PNG, від 1 до 9

en: PNG image loader.
uk: Завантажувач зображень PNG

en: PNG image saver, using libpng
uk: Записувач зображень PNG з використанням libpng

en: PPI
uk: пікселів/дюйм

en: PPM File Loader
uk: Завантажувач файлів PPM

en: PPM File Saver
uk: Записувач файлів PPM

en: PPM image loader.
uk: Завантажувач файлів PPM.

en: PPM image saver (Portable pixmap saver.)
uk: Записувач зображень PPM (Записувач Portable pixmap.)

en: PSSquare (or Euclidian) dot
uk: Крапка PSSquare (або евклідова)

en: Pack
uk: Пакування

en: Packs an image horizontally or vertically next to each other with optional gap, aux right of input.
uk: Пакує зображення горизонтально або вертикально одне біля одного із додатковим інтервалом, який додається праворуч.

en: Page
uk: Сторінка

en: Page to render
uk: Сторінка, яку слід обробити

en: Pages
uk: Сторінки

en: Paint Select
uk: Малювання позначеного

en: Paint a color overlay over the input, preserving its transparency.
uk: Малювати кольором поверх вхідного, зберігаючи його прозорість.

en: Paints each non-seed pixel with the color of the nearest seed pixel.
uk: Замальовує кожен незасіяниий піксель кольором найближчого засіяного пікселя.

en: Pairs
uk: Пари

en: Palettize
uk: Палітризація

en: Pan
uk: Панорама

en: Panorama Projection
uk: Панорамна проекція

en: Paper Tile
uk: Паперова плитка

en: Parametric band equalizer for tuning frequency bands of image, the op provides abstracted input parameters that control two difference of gaussians driven band pass filters used as adjustments of the image signal.
uk: Еквалайзер параметричної смуги для коригування смуг частот зображення. Оператор надає абстрактні вхідні параметри, які керують двома різними смуговими фільтрами Гауса, які використовуються для коригування сигналу зображення.

en: Parse/compile error, if any.
uk: Помилка обробки або компіляції, якщо така є.

en: Parsed commandline:
    	mode:   %s
    	file:   %s
    	xml:    %s
    	output: %s
    	rest:   %s
uk: Оброблений рядок команди:
    	режим:   %s
    	файл:   %s
    	xml:    %s
    	виведення: %s
    	решта:   %s

en: Part of filter to be displayed
uk: Частина фільтра, яку слід показати

en: Password
uk: Пароль

en: Password to use for decryption of PDF, or blank for none
uk: Пароль, яким слід скористатися для розшифровування PDF, або порожнє значення, якщо файл не захищено паролем

en: Paste below
uk: Вставити нижче

en: Paste transformed images below each other
uk: Вставляти перетворені зображення одне під одне

en: Patch size
uk: Розмір латки

en: Path
uk: Контур

en: Path of GeglBuffer file to load.
uk: Шлях для завантаження файлу буфера Gegl.

en: Path of file to load
uk: Шлях до файлу для завантаження

en: Path of file to load.
uk: Шлях для завантаження файлу.

en: Path of file to save.
uk: Шлях до файлу для запису.

en: Path of video file to load
uk: Шлях до відеофайлу для завантаження

en: Path to v4l device
uk: Шлях до пристрою v4l

en: Pattern
uk: Текстура

en: Pattern amplitude (logarithmic scale)
uk: Амплітуда візерунка (логарифмічний масштаб)

en: Pattern rotation
uk: Обертання візерунка

en: Pattern rotation angle
uk: Кут повороту візерунка

en: Per pixel buffer for modulating the exponent parameter, expecting a scaling factor in range 0.0-1.0
uk: Буфер для окремих пікселів, у якому зберігаються значення параметра степені. Коефіцієнт масштабування має перебувати у діапазоні від 0.0 до 1.0

en: Per pixel buffer for modulating the mask radius, expecting a scaling factor in range 0.0-1.0
uk: Буфер для окремих пікселів, у якому зберігаються значення модуляції радіуса маски. Коефіцієнт масштабування має перебувати у діапазоні від 0.0 до 1.0

en: Percent Black
uk: Частка чорного

en: Percent White
uk: Частка білого

en: Percent black
uk: Відсоток чорного

en: Percentile
uk: Процентиль

en: Perceptual
uk: Придатна для сприйняття

en: Perceptual-premultiplied
uk: Придатна для сприйняття, із попереднім множенням

en: Perceptual-premultiplied-if-alpha
uk: Придатна для сприйняття, із попереднім множенням, якщо є прозорість

en: Perform graphcut in a local region
uk: Виконати graphcut у локальній ділянці

en: Perform shadows and highlights correction
uk: Виконати виправлення тіней і виблисків

en: Performs a grayscale2color demosaicing of an image, using bimedian interpolation.
uk: Виконує усування мозаїчності зображення за допомогою grayscale2color, з використанням бімедіанної інтерполяції.

en: Performs a naive grayscale2color demosaicing of an image, no interpolation.
uk: Виконує наївне усування мозаїчності зображення за допомогою grayscale2color, без інтерполяції.

en: Performs an averaging of neighboring pixels with the normal distribution as weighting
uk: Виконує усереднення сусідніх пікселів із використанням нормального розподілу для обчислення вагових коефіцієнтів

en: Performs edge detection using a Gaussian derivative method
uk: Виконує виявлення країв за допомогою методу похідних Гауса

en: Performs n-point image deformation
uk: Виконує n-точкову деформацію зображення

en: Period
uk: Період

en: Period (wavelength) of the ripple
uk: Період (довжина хвилі)

en: Period for X axis
uk: Період для осі X

en: Period for Y axis
uk: Період для осі Y

en: Perlin Noise
uk: Шум Перліна

en: Perlin noise generator
uk: Генератор шуму Перліна

en: Phase
uk: Фаза

en: Phase for X axis
uk: Фаза для осі X

en: Phase for Y axis
uk: Фаза для осі Y

en: Phase shift
uk: Зсув фази

en: Photocopy
uk: Фотокопія

en: Piecewise Blend
uk: Часткове змішування

en: Pinch
uk: Стискання

en: Pinch amount
uk: Величина щипка

en: Pixbuf
uk: Буфер зображення

en: Pixel level filter/composer scripting prototyping with lua. See http://pippin.gimp.org/image-processing/ for further details.
uk: Скриптове прототипування з lua для створення/фільтрування на рівні пікселів. Докладніший опис можна знайти на http://pippin.gimp.org/image-processing/

en: Pixelize
uk: Пікселізація

en: Pixels values higher than this limit will be set to it
uk: Значення точок, які будуть вищими за цю межу буде вирівняно за межею

en: Pixels values lower than this limit will be set to it
uk: Значення точок, які будуть нижчими за цю межу буде вирівняно за межею

en: Plasma
uk: Плазма

en: Plus
uk: Додавання

en: Point/pixels per inch
uk: Кількість точок або пікселів на дюйм

en: Pointer
uk: Вказівник

en: Pointer to flag value for unlabelled pixels
uk: Вказівник на значення прапорця для пікселів без мітки

en: Polar
uk: Полярні

en: Polar Coordinates
uk: Полярні координати

en: Polarization
uk: Поляризація

en: Porter Duff compositing operation src-in (formula:   cA * aB)
uk: Операція композиції src-in Портера-Даффа (формула: cA * aB)

en: Porter Duff operation clear (d = 0.0f)
uk: Операція спорожнення Портера-Даффа (d = 0.0f)

en: Porter Duff operation dst (d = cB)
uk: Операція dst Портера-Даффа (d = cB)

en: Porter Duff operation dst-atop (d = cB * aA + cA * (1.0f - aB))
uk: Операція dst-atop Портера-Даффа (d = cB * aA + cA * (1.0f - aB))

en: Porter Duff operation dst-in (d = cB * aA)
uk: Операція dst-in Портера-Даффа (d = cB * aA)

en: Porter Duff operation dst-out (d = cB * (1.0f - aA))
uk: Операція dst-out Портера-Даффа (d = cB * (1.0f - aA))

en: Porter Duff operation dst-over (d = cB + cA * (1.0f - aB))
uk: Операція dst-over Портера-Даффа (d = cB + cA * (1.0f - aB))

en: Porter Duff operation over (also known as normal mode, and src-over) (d = cA + cB * (1 - aA))
uk: Операція Портера-Даффа «над» (також відома як нормальний режим та src-over) (d = cA + cB * (1 - aA))

en: Porter Duff operation src (d = cA)
uk: Операція src Портера-Даффа (d = cA)

en: Porter Duff operation src-atop (d = cA * aB + cB * (1.0f - aA))
uk: Операція src-atop Портера-Даффа (d = cA * aB + cB * (1.0f - aA))

en: Porter Duff operation src-out (d = cA * (1.0f - aB))
uk: Операція src-out Портера-Даффа (d = cA * (1.0f - aB))

en: Porter Duff operation xor (d = cA * (1.0f - aB)+ cB * (1.0f - aA))
uk: Операція виключного АБО Портера-Даффа (d = cA * (1.0f - aB)+ cB * (1.0f - aA))

en: Position of the light source which lightens the canvas: Top-right, Top-left, Bottom-left or Bottom-right
uk: Розташування джерела світла, яке освітлює полотно: вгорі праворуч, вгорі ліворуч, внизу ліворуч або внизу праворуч.

en: Posterize
uk: Постеризувати

en: Power used to stretch the blend
uk: Сила, використана для розтягування змішування

en: Preflash the negative with blue light to reduce contrast of the print
uk: Попередній спалах у негативі із синім світлом для зменшення контрастності відбитка

en: Preflash the negative with green light to reduce contrast of the print
uk: Попередній спалах у негативі із зеленим світлом для зменшення контрастності відбитка

en: Preflash the negative with red light to reduce contrast of the print
uk: Попередній спалах у негативі із червоним світлом для зменшення контрастності відбитка

en: Preserve Model
uk: Зберегти модель

en: Preserve luminosity
uk: Зберігати яскравість світла

en: Prewitt compass
uk: Прюїт

en: Prim's algorithm
uk: Алгоритм Прима

en: Print XML
uk: Вивести XML

en: Progressive
uk: Прогресивне

en: Propagate certain values to neighboring pixels. Erode and dilate any color or opacity.
uk: Поширити певні значення на сусідні пікселі. Ерозія і розведення будь-яких кольорів або прозорості.

en: Propagate to bottom
uk: Поширити вниз

en: Propagate to left
uk: Поширити вліво

en: Propagate to right
uk: Поширити вправо

en: Propagate to top
uk: Поширити вгору

en: Propagating alpha channel
uk: Поширення альфа-каналу

en: Propagating rate
uk: Потужність поширення

en: Propagating value channel
uk: Канал значення, яке слід поширити

en: Properties:
uk: Властивості:

en: Proportion
uk: Пропорції

en: Put the top row in the middle and the bottom row on the outside
uk: Розташувати верхній рядок всередині, а нижній — назовні

en: Quality
uk: Якість

en: RGB Blue
uk: RGB, синій

en: RGB Green
uk: RGB, зелений

en: RGB Red
uk: RGB, червоний

en: RGBE File Loader
uk: Завантажувач файлів RGBE.

en: RGBE File Saver
uk: Записувач файлів RGBE

en: RGBE image loader (Radiance HDR format).
uk: Завантажувач зображень RGBE (формат Radiance HDR).

en: RGBE image saver (Radiance HDR format)
uk: Записувач зображень RGBE (формат Radiance HDR)

en: Radial
uk: Радіальний

en: Radial Gradient
uk: Радіальний градієнт

en: Radial gradient renderer
uk: Обробник радіального градієнта

en: Radius
uk: Радіус

en: Radius (1.0 is the largest circle that fits in the image, and 2.0 goes all the way to the corners)
uk: Радіус (1.0 - найбільше коло, яке можна вписати в зображення; 2.0 - охоплює разом з кутами)

en: Radius 1
uk: Радіус 1

en: Radius 2
uk: Радіус 2

en: Radius of circle around pixel, can also be scaled per pixel by a buffer on the aux pad.
uk: Радіус круга навколо пікселя. Може бути масштабовано для кожного пікселя за буфером у допоміжній площині.

en: Radius of effect (in pixels)
uk: Радіус ефекту (у пікселях)

en: Radius of fixed gear
uk: Радіус нерухомої шестерні

en: Radius of row pixel region, (size will be radius*2+1)
uk: Радіус діапазону пікселів у рядку (розмір визначається за формулою «радіус*2+1»)

en: Radius of softening for making bump of the shape.
uk: Радіус пом'якшення для створення рельєфу форми.

en: Radius of square pixel region, (width and height will be radius*2+1)
uk: Радіус квадратної області пікселів (ширина і висота визначаються за формулою «радіус*2+1»)

en: Radius of square pixel region, (width and height will be radius*2+1).
uk: Радіус квадратної області пікселів (ширина і висота визначаються за формулою «радіус*2+1»).

en: Radius of supernova
uk: Радіус наднової

en: Radius of the processing window
uk: Радіус вікна обробки

en: Radius of the wavelet blur
uk: Радіус вейвлетного розмивання

en: Random
uk: Випадковість

en: Random Covariant
uk: Випадковий коваріантний

en: Random hue
uk: Випадковий відтінок

en: Random seed
uk: База випадковості

en: Randomization (%)
uk: Випадковість (%)

en: Randomize hue, saturation and value independently
uk: Зробити випадковими незалежно одне від одного освітленість, колірність і відтінок

en: Randomize lightness, chroma and hue independently
uk: Зробити випадковими незалежно одне від одного освітленість, колірність і відтінок

en: Randomly Shuffle Pixels
uk: Випадково перемішати точки

en: Randomly interchange some pixels with neighbors
uk: Випадково поміняти деякі точки з сусідніми

en: Randomly slide some pixels downward (similar to melting)
uk: Випадково зсунути деякі пікселі вниз (подібно до плавлення)

en: Rank
uk: Ранг

en: Ratio
uk: Пропорція

en: Raw format
uk: Формат RAW

en: Raw image loader, wrapping dcraw with pipes, provides the raw bayer grid as grayscale, if the fileformat is .rawbayer it will use this loader instead of the normal dcraw loader, if the fileformat is .rawbayerS it will swap the returned 16bit numbers (the pnm loader is apparently buggy)
uk: Завантажувач зображення без обробки, обгортка dcraw з каналами, забезпечує роботу простої баєровської сітки у тонах сірого. Якщо форматом файла є .rawbayer, використовуватиме цей завантажувач замість звичайного завантажувача dcraw. Якщо форматом файла є .rawbayerS, використовуватиме переставляння повернутих 16-бітових чисел (завантажувач pnm, ймовірно, містить помилки)

en: Read
uk: Читання

en: Read/Write
uk: Читання/Запис

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Recursive Transform
uk: Рекурсивне перетворення

en: Red
uk: Червоний

en: Red Channel Multiplier
uk: Множник для каналу червоного

en: Red Eye Removal
uk: Усунення червоних очей

en: Red Threshold
uk: Поріг червоного

en: Red and cyan angle
uk: Кут червоного і блакитного

en: Red and cyan pattern
uk: Червоно-блакитна текстура

en: Red and cyan period
uk: Червоно-блакитний період

en: Red angle
uk: Кут червоного

en: Red application mode
uk: Режим накладання червоного

en: Red channel
uk: Канал червоного

en: Red contours
uk: Червоні контури

en: Red eye threshold
uk: Поріг «червоних» очей

en: Red frequency
uk: Частота червоного

en: Red in Blue channel
uk: Червоний в каналі синього

en: Red in Green channel
uk: Червоний в каналі зеленого

en: Red in Red channel
uk: Червоний в каналі червоного

en: Red inversion
uk: Інверсія червоного

en: Red levels
uk: Рівні червоного

en: Red pattern
uk: Червона текстура

en: Red period
uk: Період червоного

en: Red phase shift
uk: Зсув фази червоного

en: Red preflash
uk: Попередній спалах червоним

en: Red sharp edges
uk: Червоні чіткі краї

en: Red stretching factor
uk: Коефіцієнт розтягу червоного

en: Red threshold of the input color
uk: Поріг червоного у вхідному кольорі

en: Reduce the number of colors in the image, by reducing the levels per channel (colors and alpha). Different dithering methods can be specified to counteract quantization induced banding.
uk: Скоротити кількість кольорів на зображенні, зменшивши рівні на канал (кольори та альфа). Можна задати різні способи розмиття, щоб уникнути появи смуг, викликаних квантуванням.

en: Reduces the number of levels in each color component of the image.
uk: Зменшує число рівнів кожного колірного компоненту зображення.

en: Reference
uk: Зразок

en: Refinement scale
uk: Масштаб уточнення

en: Refinement steps
uk: Кроки уточнення

en: Reflect
uk: Віддзеркалення

en: Reflect an image about a line, whose direction is specified by the vector that is defined by the x and y properties.
uk: Віддзеркалити зображення відносно лінії, чий напрямок визначається вектором із властивостями координат x та y.

en: Reflect the pattern horizontally
uk: Віддзеркалити візерунок горизонтально

en: Regions size
uk: Розмір ділянок

en: Regularize geometry at a speed proportional to the local mean curvature value
uk: Регуляризація геометрії зі швидкістю, яка пропорційна до величини локальної середньої кривини

en: Reinhard 2005 Tone Mapping
uk: Відображення тонів за Райнгардом, 2005

en: Relative Colorimetric
uk: Відносна колориметрична

en: Relative brightness change in stops
uk: Відносна зміна яскравості у пунктах

en: Relative brightness of each exposure in EV
uk: Відносна яскравість кожного експонування у кроках експонування

en: Relative highlight strength
uk: Відносна потужність підсвічування

en: Remap
uk: Перерозподіл

en: Remaps the intensity range of the image
uk: Змінює прив'язку діапазону інтенсивностей зображення

en: Remix colors; by defining relative contributions from source components.
uk: Змішування кольорів на основі визначених відносних внесків з початкових компонентів.

en: Remove the red eye effect caused by camera flashes
uk: Вилучити ефект «червоних» очей, спричинений спалахом фотоапарата

en: Render Path
uk: Обробка контуру

en: Render Spyrograph
uk: Обробити спірограф

en: Render Text
uk: Обробка тексту

en: Render a checkerboard pattern
uk: Намалювати візерунок шахової дошки

en: Rendered height in pixels. (read only)
uk: Оброблена висота у пікселях (лише читання).

en: Rendered width in pixels. (read only)
uk: Оброблена ширина у пікселях (лише читання).

en: Rendering intent
uk: Відтворення кольорів

en: Rendering of multiple different fractal systems, with configurable coloring options.
uk: Створення багатьох різних фрактальних систем з налаштуванням параметрів кольору.

en: Rendering type
uk: Тип обробки

en: Renders a Spyrograph pattern
uk: Обробляє візерунок спірографа

en: Renders a brush stroke
uk: Обробляє мазок пензлем

en: Renders a filled region
uk: Створює заповнену ділянку

en: Renders a vector stroke
uk: Створює векторний мазок

en: Renders luminance profiles for red green and blue components along the specified line in the input buffer, plotted in a buffer of the specified size.
uk: Обробляє профілі світності для червоного, зеленого і синього компонентів уздовж вказаної лінії у вхідному буфері. Лінію має бути намальовано у буфері вказаного розміру.

en: Repeat
uk: Повторення

en: Replace a range of colors with another
uk: Замінити діапазон кольорів іншим

en: Replacement color.
uk: Новий колір.

en: Repositions the buffer (with subpixel precision), if integer coordinates are passed a fast-path without resampling is used
uk: Зміна розташування буфера (із точністю до підпікселів), якщо передано цілі координати як fast-path без передискретизації

en: Resampling method
uk: Спосіб передискретизації

en: Rescale overall image size
uk: Перемасштабувати увесь розмір зображення

en: Reset origin
uk: Скинути опорну точку

en: Resolution in pixels
uk: Роздільність у точках

en: Result rotation
uk: Поворот результату

en: Retain tilebility
uk: Зберігати можливість розбиття на плитки

en: Right
uk: Праворуч

en: Rigidity
uk: Жорсткість

en: Ripple
uk: Пульсація

en: Roberts
uk: Робертс

en: Rotate
uk: Обертання

en: Rotate on center
uk: Обертати відносно центра

en: Rotate the buffer around its center, taking care of possible offsets.
uk: Обертати буфер відносно його центра, слідкуючи за можливими зміщеннями.

en: Rotate the buffer around the specified origin.
uk: Обертання буфера навколо вказаного центра.

en: Rotated
uk: Обернутий

en: Rotation
uk: Обертання

en: Rotation applied to the mirrors
uk: Поворот, що застосовується до дзеркал

en: Rotation applied to the result
uk: Поворот, що застосовується до результату

en: Rotation blur angle. A large angle may take some time to render
uk: Кут розмиття обертанням. Використання великих значень кута сповільнить обробку.

en: Rough target of levels of accuracy for antialiasing, 1 to disable antialiasing.
uk: Груба цільова кількість рівнів точності для згладжування, 1 — вимкнути згладжування.

en: Rough tile surface
uk: Груба поверхня плиток

en: Round
uk: Округлені

en: SDL Display
uk: SDL-дисплей

en: SDL2 Display
uk: SDL2-дисплей

en: SVG File Loader
uk: Завантажувач файлів SVG

en: SVG Hue Rotate
uk: Обертання відтінку SVG

en: SVG Luminance to Alpha
uk: Освітленість до прозорості SVG

en: SVG Matrix
uk: Матриця SVG

en: SVG Saturate
uk: Насиченість SVG

en: SVG blend operation color-burn (<code>if cA * aB + cB * aA <= aA * aB: d = cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA) otherwise: d = (cA == 0 ? 1 : (aA * (cA * aB + cB * aA - aA * aB) / cA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA))</code>)
uk: Операція змішування SVG з вигоранням кольорів (<code>if cA * aB + cB * aA <= aA * aB: d = cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA) otherwise: d = (cA == 0 ? 1 : (aA * (cA * aB + cB * aA - aA * aB) / cA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA))</code>)

en: SVG blend operation color-dodge (<code>if cA * aB + cB * aA >= aA * aB: d = aA * aB + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA) otherwise: d = (cA == aA ? 1 : cB * aA / (aA == 0 ? 1 : 1 - cA / aA)) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)
uk: Операція змішування SVG з освітленням кольорів (<code>if cA * aB + cB * aA >= aA * aB: d = aA * aB + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA) otherwise: d = (cA == aA ? 1 : cB * aA / (aA == 0 ? 1 : 1 - cA / aA)) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)

en: SVG blend operation darken (<code>d = MIN (cA * aB, cB * aA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)
uk: Операція змішування SVG з затемненням (<code>d = MIN (cA * aB, cB * aA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)

en: SVG blend operation difference (<code>d = cA + cB - 2 * (MIN (cA * aB, cB * aA))</code>)
uk: Операція змішування SVG із відніманням (<code>d = cA + cB - 2 * (MIN (cA * aB, cB * aA))</code>)

en: SVG blend operation exclusion (<code>d = (cA * aB + cB * aA - 2 * cA * cB) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)
uk: Операція змішування SVG з виключенням (<code>d = (cA * aB + cB * aA - 2 * cA * cB) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)

en: SVG blend operation hard-light (<code>if 2 * cA < aA: d = 2 * cA * cB + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA) otherwise: d = aA * aB - 2 * (aB - cB) * (aA - cA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)
uk: Опеація змішування SVG із жорстким освітленням (<code>if 2 * cA < aA: d = 2 * cA * cB + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA) otherwise: d = aA * aB - 2 * (aB - cB) * (aA - cA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)

en: SVG blend operation lighten (<code>d = MAX (cA * aB, cB * aA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)
uk: Операція змішування SVG із освітленням (<code>d = MAX (cA * aB, cB * aA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)

en: SVG blend operation overlay (<code>if 2 * cB > aB: d = 2 * cA * cB + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA) otherwise: d = aA * aB - 2 * (aB - cB) * (aA - cA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)
uk: Операція змішування SVG із накладанням (<code>if 2 * cB > aB: d = 2 * cA * cB + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA) otherwise: d = aA * aB - 2 * (aB - cB) * (aA - cA) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)

en: SVG blend operation plus (<code>d = cA + cB</code>)
uk: Операція змішування SVG «плюс» (<code>d = cA + cB</code>)

en: SVG blend operation screen (<code>d = cA + cB - cA * cB</code>)
uk: Операція змішування SVG із проєктуванням на екран (<code>d = cA + cB - cA * cB</code>)

en: SVG blend operation soft-light (<code>if 2 * cA < aA: d = cB * (aA - (aB == 0 ? 1 : 1 - cB / aB) * (2 * cA - aA)) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA); if 8 * cB <= aB: d = cB * (aA - (aB == 0 ? 1 : 1 - cB / aB) * (2 * cA - aA) * (aB == 0 ? 3 : 3 - 8 * cB / aB)) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA); otherwise: d = (aA * cB + (aB == 0 ? 0 : sqrt (cB / aB) * aB - cB) * (2 * cA - aA)) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)
uk: Операція змішування SVG із м'яким світлом (<code>if 2 * cA < aA: d = cB * (aA - (aB == 0 ? 1 : 1 - cB / aB) * (2 * cA - aA)) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA); if 8 * cB <= aB: d = cB * (aA - (aB == 0 ? 1 : 1 - cB / aB) * (2 * cA - aA) * (aB == 0 ? 3 : 3 - 8 * cB / aB)) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA); otherwise: d = (aA * cB + (aB == 0 ? 0 : sqrt (cB / aB) * aB - cB) * (2 * cA - aA)) + cA * (1 - aB) + cB * (1 - aA)</code>)

en: SVG color matrix operation svg_huerotate
uk: Дія з матрицею кольорів SVG svg_huerotate

en: SVG color matrix operation svg_luminancetoalpha
uk: Обробка матриці кольорів SVG svg_luminancetoalpha

en: SVG color matrix operation svg_matrix
uk: Дія з матрицею кольорів SVG svg_matrix

en: SVG color matrix operation svg_saturate
uk: Дія з матрицею кольорів SVG svg_saturate

en: SVG style description of transform
uk: Опис перетворення в стилі SVG

en: Sample points
uk: Опорні точки

en: Sampler
uk: Засіб дискретизації

en: Sampler used internally
uk: Засіб дискретизації, який використовуватиметься на внутрішньому рівні

en: Samples
uk: Вибірки

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Saturation adjustment
uk: Регулювання насиченості

en: Saturation adjustment of the uploaded image file or whatever is on canvas
uk: Коригування насиченості вивантаженого файла зображення на полотні

en: Saturation frequency
uk: Частота насиченості

en: Saturation phase shift
uk: Зсув фази насиченості

en: Saturation value for above gray settings
uk: Значення насиченості для наведених вище параметрів сірого

en: Save
uk: Зберегти

en: Sawtooth
uk: Зубцеподібна

en: Scale
uk: Масштаб

en: Scale 1:1 size
uk: Масштаб 1:1

en: Scale factor to make rendering size bigger
uk: Коефіцієнт збільшення результату обробки

en: Scale of the image
uk: Масштаб зображення

en: Scale ratio
uk: Масштаб

en: Scale size
uk: Розмір масштабування

en: Scale size keep aspect
uk: Збереження співвідношення розмірів при масштабуванні

en: Scale value for x axis
uk: Масштаб за віссю X

en: Scale value for y axis
uk: Масштаб за віссю Y

en: Scale, strength of effect
uk: Масштаб, потужність ефекту

en: Scale3X Antialiasing
uk: Згладжування Scale3X

en: Scales the buffer according to a ratio.
uk: Масштабувати буфер відповідно до співвідношення.

en: Scales the buffer according to a size.
uk: Масштабувати буфер відповідно до розміру

en: Scales the buffer to a size, preserving aspect ratio
uk: Масштабувати буфер до розміру, зберігши співвідношення

en: Scales the components of the buffer to be in the 0.0-1.0 range. This improves images that make poor use of the available contrast (little contrast, very dark, or very bright images).
uk: Масштабує компоненти буфера до діапазону від 0.0 до 1.0. Це поліпшує зображення, у яких зле використано доступну область контрастності (малоконтрастні зображення, дуже темні зображення та дуже світлі зображення).

en: Scales the components of the buffer to be in the 0.0-1.0 range. This improves images that make poor use of the available contrast (little contrast, very dark, or very bright images). This version differs from Contrast Autostretch in that it works in HSV space, and preserves hue.
uk: Масштабує компоненти буфера до діапазону від 0.0 до 1.0. Це поліпшує зображення, у яких зле використано доступну область контрастності (малоконтрастні зображення, дуже темні зображення та дуже світлі зображення). Ця версія відрізняється від «Авторозтягування контрастності» тим, що працює у просторі HSV із зберігає відтінок.

en: Scaling
uk: Масштабування

en: Scaling factor for image features at radius, -1 cancels them out 1.0 edge enhances
uk: Коефіцієнт масштабування деталей зображення за радіусом, -1 скасовує їх, 1.0 — удосконалення країв

en: Scaling factor for unsharp-mask, the strength of effect
uk: Коефіцієнт масштабування для маски зменшення різкості, потужність ефекту

en: Scattering
uk: Розсіювання

en: Scattering (speed vs. quality)
uk: Розсіювання (швидкість/якість)

en: Screen
uk: Проєктування

en: Script
uk: Скрипт

en: Second auxiliary image buffer input pad.
uk: Другий допоміжний вхідний буфер для буфера зображення.

en: Seed edges
uk: Краї засіювання

en: Segment colors using K-means clustering
uk: Сегментація кольорів з використанням кластеризації за методом K-середніх

en: Select Bevel
uk: Вибір фаски

en: Select the n-th closest point
uk: Вибрати n-ну найближчу точку

en: Selective Gaussian Blur
uk: Вибіркове розмиття за Гаусом

en: Selective Hue-Saturation
uk: Вибірковий відтінок-насиченість

en: Selective adjust Hue, Saturation and Lightness
uk: Вибіркове коригування відтінку, освітленості та насиченості

en: Separator
uk: Роздільник

en: Sepia
uk: Сепія

en: Set at Native if uncertain, the CIE based spaces might introduce hue shifts.
uk: Встановіть «Природне», якщо непевні. У просторах на основі CIE може призвести до зсуву відтінка.

en: Set the blue amount for the blue channel
uk: Задайте рівень синього для каналу синього

en: Set the blue amount for the green channel
uk: Задайте рівень синього для каналу зеленого

en: Set the blue amount for the red channel
uk: Задайте рівень синього для каналу червоного

en: Set the green amount for the blue channel
uk: Задайте рівень зеленого для каналу синього

en: Set the green amount for the green channel
uk: Задайте рівень зеленого для каналу зеленого

en: Set the green amount for the red channel
uk: Задайте рівень зеленого для каналу червоного

en: Set the red amount for the blue channel
uk: Задайте рівень червоного для каналу синього

en: Set the red amount for the green channel
uk: Задайте рівень червоного для каналу зеленого

en: Set the red amount for the red channel
uk: Задайте рівень червоного для каналу червоного

en: Sets the height in pixels according to which the text is vertically justified. Use -1 for no vertical justification.
uk: Встановлює висоту у пікселях, за якою буде вертикально вирівняно текст. Скористайтеся значенням -1 для вимикання вертикального вирівнювання.

en: Sets the width in pixels at which long lines will wrap. Use -1 for no wrapping.
uk: Встановлює ширину у пікселях, на якій переносяться довгі рядки. Скористайтеся значенням -1, щоб скасувати перенесення.

en: Several simple methods for detecting edges
uk: Декілька простих методів виявлення країв

en: Shadow angle
uk: Кут тіні

en: Shadow color
uk: Колір тіні

en: Shadow fade midpoint
uk: Середня точка згасання тіні

en: Shadow fade midpoint, as a factor of the shadow length
uk: Середня точка згасання тіні у форматі коефіцієнта до довжини тіні

en: Shadow length
uk: Довжина тіні

en: Shadow minus image
uk: Тінь мінус зображення

en: Shadow only
uk: Лише тінь

en: Shadow opacity which will also enable or disable the shadow glow effect
uk: Непрозорість тіні, яка також вмикає або вимикає ефект тіні/сяйва

en: Shadow plus image
uk: Тінь плюс зображення

en: Shadow style
uk: Стиль тіні

en: Shadow/Glow X
uk: X тіні/сяйва

en: Shadow/Glow Y
uk: Y тіні/сяйва

en: Shadow/Glow blur radius
uk: Радіус розмивання тіні/сяйва

en: Shadow/Glow grow radius
uk: Радіус зростання тіні/сяйва

en: Shadow/Glow opacity
uk: Непрозорість тіні/сяйва

en: Shadow/Glow’s color
uk: Колір тіні/сяйва

en: Shadows
uk: Тіні

en: Shadows color adjustment
uk: Корекція кольору тіней

en: Shadows-Highlights
uk: Тіні-виблиски

en: Shape
uk: Форма

en: Sharpen (Unsharp Mask)
uk: Різкість (маска зменшення різкості)

en: Sharpen image, by adding difference to blurred image, a technique for sharpening originally used in darkrooms.
uk: Збільшити різкість зображення додаванням різкості до розмитого зображення. Методика збільшення різкості, яку спочатку використовували у «темних кімнатах».

en: Sharpness
uk: Різкість

en: Shear
uk: Нахил

en: Shears the buffer.
uk: Перекошує буфер.

en: Shift
uk: Зсув

en: Shift X
uk: Зсув за X

en: Shift Y
uk: Зсув за Y

en: Shift direction
uk: Напрям зсуву

en: Shift each row or column of pixels by a random amount
uk: Зсунути кожен рядок або стовпчик пікселів на випадкову величину

en: Shift white point
uk: Змістити білу точку

en: Should the output extent be clipped to the input extent
uk: Визначає, чи слід обрізати розміри результату за розмірами початкової області

en: Show GEGL Options
uk: Показати параметри GEGL

en: Show illuminant controls
uk: Показати засоби керування освітлювачем

en: Show preflash controls
uk: Показати керування попереднім спалахом

en: Shrink area
uk: Скоротити ділянку

en: Shuffles pixels, and quantization with neighbors to optimize dither, by shuffling neighboring pixels.
uk: Перемішує пікселі і виконує квантизацію із сусідніми пікселями для оптимізації розмивання шляхом перемішування сусідніх пікселів.

en: Sierpinski
uk: Серпінський

en: Simple Linear Iterative Clustering
uk: Проста лінійна ітеративна кластеризація

en: Simplex Noise
uk: Симплексний шум

en: Simplify image into an array of solid-colored rectangles
uk: Спростити зображення до масиву заповнених суцільними кольорами прямокутників

en: Simulate a film enlargement in an analog darkroom.
uk: Імітувати збільшення плівки у аналоговій темній кімнаті.

en: Simulate an antique engraving
uk: Імітація античного гравіювання

en: Simulate color distortion produced by a copy machine
uk: Створити ефект викривлення кольору, що імітує роботу копіювальної машини

en: Simulate distortion caused by rectangular glass tiles
uk: Імітує викривлення зображення, яке спричинене накладанням прямокутних скляних плиток

en: Simulate glow by making highlights intense and fuzzy
uk: Створити світіння, підвищуючи яскравість на світлих ділянках та розмиваючи їх

en: Simulate out-of-focus lens blur
uk: Імітувати позафокусове розмиття об'єктивом

en: Simulates a cartoon, its result is similar to a black felt pen drawing subsequently shaded with color. This is achieved by enhancing edges and darkening areas that are already distinctly darker than their neighborhood
uk: Імітує мультфільм. Результат застосування нагадує малювання чорною ручкою із наступним замальовуванням кольором. Ефект досягається удосконаленням країв і затемненням областей, які вже значно темніші за сусідні.

en: Simulates an image created by embossing
uk: Надає зображенню вигляд барельєфа

en: Simulates the optical distortion caused by having an elliptical lens over the image
uk: Імітує оптичне спотворення, викликане еліптичною лінзою, розташованою на зображенні

en: Sine
uk: Синус

en: Sinus
uk: Синус

en: Sinusoidal
uk: Синусоїдальна

en: Size
uk: Розмір

en: Size X
uk: Розмір за X

en: Size Y
uk: Розмір за Y

en: Size of a region side
uk: Розмір сторони ділянки

en: Size of an edge of square the mesh consists of
uk: Розмір сторони квадратів, з яких складається сітка

en: Size of patches used to denoise
uk: Розмір латок, які буде використано для усування шуму

en: Size ratio X
uk: Співвідношення розмірів за X

en: Size ratio Y
uk: Співвідношення розмірів за Y

en: Smooth by Domain Transform
uk: Згладжування за допомогою доменного перетворення

en: Smooth warping
uk: Гладке викривлення

en: Smoothing
uk: Згладжування

en: Smoothing factor from 1 to 100; 0 disables smoothing
uk: Коефіцієнт згладжування від 1 до 100; 0 - вимкнути згладжування

en: Smoothness
uk: Плавність

en: Sobel
uk: Собель

en: Sobel Edge Detection
uk: Виявлення країв Собеля

en: Softglow
uk: Розсіяне світло

en: Softness
uk: М’якість

en: Solid Color
uk: Суцільний колір

en: Solid Noise
uk: Суцільний шум

en: Source
uk: Джерело

en: Source Profile
uk: Профіль джерела

en: Source image file path (png, jpg, raw, svg, bmp, tif, ...)
uk: Шлях до файлу з початковим зображенням (png, jpg, raw, svg, bmp, tif, ...)

en: Space name
uk: Назва простору

en: Spacing
uk: Проміжок

en: Spatial extent
uk: Просторовий вимір

en: Spatial regularization
uk: Просторова регуляризація

en: Spatial standard deviation of the blur kernel, measured in pixels.
uk: Просторове стандартне відхилення ядра розмивання, вимірюється у пікселях.

en: Spatio Temporal Retinex-like Envelope with Stochastic Sampling
uk: Просторово-часова ретинекс-подібна обгортка зі стохастичною дискретизацією

en: Specialized direction-dependent edge detection
uk: Спеціалізоване виявлення країв із залежністю від напрямку

en: Spherical
uk: Сферична

en: Spherical cap apex angle, as a fraction of the co-angle of view
uk: Сферичний кут при вершині кінчика як частка від суміжного кута перегляду

en: Spherize
uk: Сферичність

en: Spider
uk: Павук

en: Spin
uk: Поворот

en: Spin angle around camera axis
uk: Кут повороту навколо вісі камери

en: Spiral
uk: Спіраль

en: Spiral origin X coordinate
uk: Координата X центра спіралі

en: Spiral origin Y coordinate
uk: Координата Y центра спіралі

en: Spiral radius
uk: Радіус спіралі

en: Spiral renderer
uk: Побудова спіралі

en: Spiral rotation
uk: Поворот спіралі

en: Spiral swirl direction
uk: Напрям закручування спіралі

en: Spiral type
uk: Тип спіралі

en: Spyrograph
uk: Спірограф

en: Square
uk: Квадрат

en: Square Size
uk: Розмір квадрата

en: Squares
uk: Квадрати

en: Squeeze
uk: Стискання

en: Staggered
uk: Коливання

en: Standard deviation (spatial scale factor)
uk: Стандартне відхилення (фактор просторового масштабування)

en: Standard deviation for the horizontal axis
uk: Стандартне відхилення для горизонтальної вісі

en: Standard deviation of gaussian neighborhood average for computing local contrast. If 0 is used a global threshold is used instead of one based on local contrast.
uk: Стандартне відхилення гаусового усереднення сусідніх для обчислення локальної контрастності. Якщо використано 0, буде використано загальне порогове значення, замість значення, яке засновано на локальній контрастності.

en: Start Color
uk: Колір початку

en: Start angle of the destination color range
uk: Початковий кут діапазону кольорів призначення

en: Start angle of the source color range
uk: Початковий кут діапазону кольорів джерела

en: Start from the right instead of the left
uk: Розпочинати справа, а не зліва

en: Start x coordinate
uk: Початкова координата X

en: Start y coordinate
uk: Початкова координата Y

en: Std. Dev.
uk: Стд. відхил.

en: Step
uk: Крок

en: Stop 1
uk: Опорна точка 1

en: Stop 2
uk: Опорна точка 2

en: Stop 3
uk: Опорна точка 3

en: Stop 4
uk: Опорна точка 4

en: Stop 5
uk: Опорна точка 5

en: Store image in a GdkPixbuf.
uk: Зберегти зображення в GdkPixbuf

en: Store in GdkPixbuf
uk: Зберегти в GdkPixbuf

en: Stores the ICC profile that would be embedded if stored as an image.
uk: Зберігає профіль ICC, який буде вбудовано, якщо дані буде збережено як зображення.

en: Strength
uk: Сила

en: Strength of Effect
uk: Потужність ефекту

en: Strength of local detail enhancement
uk: Потужність локального поліпшення деталізації

en: Strength of the sepia effect
uk: Сила ефекту сепії

en: Stretch Contrast
uk: Розтягнути контрастність

en: Stretch Contrast HSV
uk: Розтягнути контрастність HSV

en: Stretch color chroma to cover maximum possible range, keeping hue and lightness untouched.
uk: Розтягнути гаму кольорів так, щоб вона вкривала максимально можливий діапазон, зберігши відтінок і освітленість незмінними.

en: String to display (utf8)
uk: Рядок для показу (utf8)

en: Striped
uk: Зі смужками

en: Stroke
uk: Штрих

en: Stroke Color
uk: Колір штриха

en: Stroke opacity
uk: Непрозорість штриха

en: Stroke width
uk: Ширина обведення

en: Style
uk: Стиль

en: Style of effect
uk: Стиль ефекту

en: Subdivisions
uk: Піделементи

en: Subset
uk: Підмножина

en: Subtract
uk: Відняти

en: Superimpose many altered copies of the image.
uk: Накладання багатьох змінених копій зображення.

en: Supernova
uk: Наднова

en: Superpixels based on k-means clustering
uk: Суперпікселі на основі кластеризації за методом K-середніх

en: Superpixels based on the watershed transformation
uk: Суперточки на основі перетворення вододілу

en: Superpixels color
uk: Колір суперточок

en: Superpixels size
uk: Розмір суперточок

en: Supersampling
uk: Супердискретизація

en: Superset
uk: Надмножина

en: Surface characteristics
uk: Характеристики поверхні

en: Swirl clockwise
uk: Вихор за годинниковою стрілкою

en: Swirl counter-clockwise
uk: Вихор проти годинникової стрілки

en: Switch to clockwise
uk: Перемкнутися на обертання за годинниковою стрілкою

en: Symmetric Nearest Neighbor
uk: Найближча сусідня симетрія

en: TIFF File Loader
uk: Завантажувач файлів TIFF.

en: TIFF File Saver
uk: Записувач файлів TIFF

en: TIFF image loader using libtiff
uk: Завантажувач файлів TIFF з використанням libtiff

en: TIFF image saver using libtiff
uk: Записувач зображень TIFF з використанням libtiff

en: Target encoded video bitrate in kb/s
uk: Бітова швидкість закодованого відео-результату у кбіт/с

en: Target file path to write GeglBuffer to.
uk: Шлях до цільового файлу для запису буфера Gegl.

en: Target path and filename
uk: Цільовий шлях і назва файла

en: Target path and filename, use '-' for stdout
uk: Цільовий шлях і назва файлу; вкажіть '-' для stdout

en: Target path and filename, use '-' for stdout.
uk: Цільовий шлях і назва файлу; вкажіть '-' для stdout

en: Temporal blur
uk: Часове розмивання

en: Test op to do a 1:1 map of input to output, while sampling
uk: Тестова операція для виконання відображення 1:1 вхідних даних до результату під час дискретизації

en: Text
uk: Текст

en: Text Styling...
uk: Стилізація тексту…

en: Textures the image as if it were an artist's canvas.
uk: Текстурує полотно так, наче воно є полотном художника.

en: Texturize Canvas
uk: Текстурувати полотно

en: The GeglBuffer to load into the pipeline
uk: Буфер GeglBuffer, який слід завантажити до каналу обробки

en: The amount by which to scale the height values
uk: Величина масштабування значень висоти

en: The amount of contrast compression
uk: Величина стиснення контрастності

en: The babl format of the input
uk: Формат babl вхідних даних

en: The babl format of the output
uk: Формат виведення даних babl

en: The babl format of the output GeglBuffer, NULL to use input buffer format
uk: Формат babl виведення до GeglBuffer, NULL ­ використовувати формат вхідних даних

en: The background color
uk: Колір тла

en: The cmsHPROFILE corresponding to the ICC profile for the input data.
uk: cmsHPROFILE, що відповідає профілю ICC для вхідних даних.

en: The color at (x1, y1)
uk: Колір у (x1, y1)

en: The color at (x2, y2)
uk: Колір у (x2, y2)

en: The color of supernova.
uk: Колір наднової.

en: The color of the inner glow
uk: Колір внутрішнього сяйва

en: The color to change.
uk: Колір, який змінюємо.

en: The color to make transparent.
uk: Колір, який слід зробити прозорим.

en: The color to paint over the input
uk: Колір для малювання поверх вхідного

en: The color to render (defaults to 'black')
uk: Колір для обробки (типово, «black»)

en: The component used for the X coordinates
uk: Компонент, що використовується для координати X

en: The component used for the Y coordinates
uk: Компонент, що використовується для координати Y

en: The contrast curve.
uk: Крива контрастності.

en: The count of pixels to compute simultaneously
uk: Кількість пікселів, значення для яких слід обчислювати одночасно

en: The distance to expand the inner glow before blurring
uk: Відстань поширення внутрішнього сяйва до розмивання

en: The distance to expand the outline
uk: Відстань розширення контуру

en: The distance to expand the shadow before blurring.
uk: Відстань поширення тіні до розмивання.

en: The distance to expand the shadow before blurring; a negative value will contract the shadow instead
uk: Відстань поширення тіні до розмивання. Від'ємне значення призводить до стискання тіні.

en: The dithering method to use
uk: Метод розмиття, яким слід скористатися

en: The f-stop of dodge/burn for pure white/black auxiliary input
uk: Фокусне число освітлення/вигорання для повністю чорно-білих допоміжних вхідних даних

en: The family of bevel to use
uk: Використане сімейство рельєфів

en: The fill opacity to use
uk: Непрозорість заповнення

en: The fill opacity to use.
uk: Непрозорість заповнення.

en: The first cell color
uk: Колір першої комірки

en: The foreground color
uk: Колір переднього плану

en: The foreground contains holes and/or several unconnected parts
uk: Передній план містить дірки і/або декілька нез'єднаних частин

en: The foreground does not contain opaque parts
uk: Передній план не містить непрозорих частин

en: The foreground is too small to use
uk: Передній план занадто малий

en: The limit above which colors remain opaque.
uk: Межа, вище від якої кольори стають непрозорими.

en: The limit below which colors become transparent.
uk: Межа, нижче від якої кольори стають прозорими.

en: The location where to store the output GeglBuffer
uk: Каталог, у якому зберігатиметься виведений GeglBuffer

en: The lua script containing the implementation of this operation.
uk: Скрипт мовою lua, в якому реалізовано цю операцію.

en: The maximum difference in value at which to propagate a pixel
uk: Максимальна різниця у значення, за якої піксель слід поширити

en: The minimum difference in value at which to propagate a pixel
uk: Мінімальна різниця у значення, за якої піксель слід поширити

en: The number of concurrent processing threads to use
uk: Кількість паралельних потоків обробки

en: The number of deformation iterations
uk: Кількість ітерацій деформації

en: The number of divisions
uk: Число поділів

en: The number of noise octaves.
uk: Число октав шуму.

en: The number of pixels across one repetition of a base pattern at base resolution.
uk: Кількість пікселів у одному повторенні базового візерунка у базовій роздільній здатності.

en: The opaque parts of the foreground are not above the background!
uk: Непрозорі частини переднього плану не перебувають над тлом!

en: The orientation of the blur - hor/ver
uk: Орієнтація розмиття - гор/вер

en: The output pixbuf produced by process is stored in this property
uk: У цій властивості буде збережено створений процесом буфер пікселів

en: The quality of rendering, a value between 0.0 (fast) and 1.0 (reference)
uk: Якість обробки. Значення від 0.0 (швидко) до 1.0 (ідеально)

en: The random seed for spokes and random hue
uk: База випадковості для спиць і випадкового відтінку

en: The random seed for the noise function
uk: База випадковості для шумової функції

en: The reference ID used as input (for use in XML).
uk: Еталонний ідентифікатор, який використовується як вхідні дані (для використання у XML).

en: The rendering intent to use in the conversion.
uk: Режим відтворення кольорів, що використовуватиметься для перетворення.

en: The scale of the noise function
uk: Масштаб шумової функції

en: The second cell color
uk: Колір другої комірки

en: The shadow's color (defaults to 'black')
uk: Колір тіні (типово, «black»)

en: The shadow’s blur range
uk: Діапазон розмивання тіні

en: The shadow’s color (defaults to 'black')
uk: Колір тіні (типово, «black»)

en: The shape of pixels
uk: Форма точок

en: The shape to expand or contract the outline in
uk: Форма для розширення або стискання контуру

en: The shape to expand or contract the shadow in
uk: Форма для розширення або стискання тіні

en: The strength with which to propagate a pixel to its neighbors
uk: Потужність, із якою значення у точці поширюватиметься на сусідні точки

en: The tiles' background color
uk: Колір тла плиток

en: The value represents the contribution of the past to the new frame.
uk: Значення, яке визначає внесок попередніх кадрів до нового кадру.

en: The width of the brush used to stroke the path
uk: Товщина пензля, який буде використано для контуру

en: The width of the brush used to stroke the path.
uk: Товщина пензля, який буде використано для контуру.

en: There is a problem in the syntax or in the application of parsed property values. Things might mostly work nevertheless.
uk: Існує проблема із синтаксисом або у програмі для обробки значень властивостей. Втім, здебільшого, усе має працювати.

en: This blur is used for the wavelet decomposition filter, each pixel is computed from another by the HAT transform
uk: У цьому розмиванні використовується фільтр вейвлет-розкладу, кожен з пікселів якого обчислюється з іншого на основі HAT-перетворення.

en: This function simulates the degradation of being on an old low-dotpitch RGB video monitor.
uk: Ця функція імітує спотворення зображення на старому відеомоніторі RGB із низькою тональністю пікселів.

en: This instructs the bevel to ignore image details if there is an image file overlay below it. It also allows bevel to work better when the user selects darker colors. The effect is noticeable on bump bevel but barely effects chamfer bevel
uk: Це означає, що фаска ігнорує деталі зображення, якщо під нею є накладка файла зображення. Це також уможливлює кращу роботу фаски, коли користувач вибирає темніші кольори. Ефект помітний на витискній фасці, але майже не впливає на витесану фаску

en: This instructs the outline bevel to ignore image details if there is an image file overlay below it. It also allows outline bevel to work better when the user selects darker colors.
uk: Наказу алгоритму фаски контуру ігнорувати деталі зображення, якщо під ним є файлова накладка-зображення. Це також покращує роботу ефекту фаски контуру, якщо користувач вибирає темніші кольори.

en: This plug-in produces an effect like a supernova burst. The amount of the light effect is approximately in proportion to 1/r, where r is the distance from the center of the star.
uk: Цей додаток відтворює ефект, подібний до вибуху наднової. Величина ефекту освітлення приблизно пропорційна до 1/r, де r — відстань від центру зірки.

en: This plug-in uses the algorithm described by John Schlag, "Fast Embossing Effects on Raster Image Data" in Graphics GEMS IV (ISBN 0-12-336155-9). It takes a buffer to be applied as a bump map to another buffer and produces a nice embossing effect.
uk: У цьому додатку використано алгоритм, описаний Джоном Шлаґом (John Schlag), «Fast Embossing Effects on Raster Image Data» у Graphics GEMS IV (ISBN 0-12-336155-9). Він використовує буфер, який має бути застосовано як карту рельєфу до іншого буфера і створює чудовий ефект барельєфа.

en: Threshold
uk: Поріг

en: Threshold high
uk: Верхній поріг

en: Threshold level
uk: Пороговий рівень

en: Threshold low
uk: Нижній поріг

en: Thresholding level, 0.5 towards 0 to minimize shadows and towards 1.0 to minimize highlights.
uk: Пороговий рівень, від 0.5 до 0 — мінімізує тіні, а від 0.5 до 1.0 — мінімізує виблиски.

en: Thresholds the image to white/black based on either the global values set in the value (low) and high properties, or per pixel from the aux input.
uk: Обрізає за порогами зображення до чорно-білого на основі або загального набору значень у властивості значення (нижнє) та найвищого значення або за пікселями з додаткового потоку вхідних даних.

en: Tile
uk: Мозаїка

en: Tile Glass
uk: Скляна плитка

en: Tile Height
uk: Висота плитки

en: Tile Width
uk: Ширина плитки

en: Tile color based on average of subsumed pixels
uk: Колір плиток на основі середнього підсумованого кольору точок

en: Tile color variation
uk: Варіація кольору плиток

en: Tile geometry
uk: Форма плитки

en: Tile height
uk: Висота плитки

en: Tile neatness
uk: Рівність плиток

en: Tile saturation
uk: Насиченість плиток

en: Tile size
uk: Розмір плитки

en: Tile spacing
uk: Інтервал між плитками

en: Tileable
uk: Безшовний елемент мозаїки

en: Tiled
uk: Плиткою

en: Tiled bumpmap
uk: Мозаїчна карта рельєфу

en: Tilt
uk: Нахил

en: Title to be given to output window
uk: Заголовок вікна із виведеними даними

en: To
uk: До

en: To 0
uk: До 0

en: To 1
uk: До 1

en: To 2
uk: До 2

en: To 3
uk: До 3

en: To 4
uk: До 4

en: To 5
uk: До 5

en: To 6
uk: До 6

en: To 7
uk: До 7

en: To Color
uk: На колір

en: To bottom
uk: Вниз

en: To left
uk: Ліворуч

en: To polar
uk: До полярних

en: To right
uk: Праворуч

en: To top
uk: Вгору

en: Top
uk: Зверху

en: Top-left
uk: Вгорі ліворуч

en: Top-right
uk: Вгорі праворуч

en: Total pages, provided as a visual read-only property
uk: Загальна кількість сторінок. Надається як візуальна придатна лише до читання величина.

en: Trailing
uk: Кінцевий

en: Transform
uk: Перетворення

en: Transform the image with the fractals
uk: Перетворити зображення за допомогою фракталів

en: Transformation SVG syntax transformation string
uk: Рядок перетворення синтаксису SVG

en: Transformation matrix, using SVG syntax (or multiple matrices, separated by semicolons)
uk: Матриця перетворення, з використанням синтаксису SVG (або декілька матриць, відокремлених крапками з комою)

en: Translate
uk: Пересунути

en: Translate top-left to 0,0.
uk: Пересунути верхній лівий кут у 0,0.

en: Transparency threshold
uk: Поріг прозорості

en: Transparent
uk: Прозорість

en: Treat as this
uk: Вважати цим

en: Treat as this: Gray colors from above source range will be treated as if they had this hue and saturation
    Change to this: Change gray colors to this hue and saturation
uk: Вважати цим: сірі кольори із вказаного вище діапазону вважатимуться такими, що мають вказаний відтінок і насиченість
    Замінити на цей: замінити сірі кольори на колір із вказаним відтінком і насиченістю

en: Triangle
uk: Трикутна

en: Triangles
uk: Трикутники

en: Trim X
uk: Обрізка за X

en: Trim Y
uk: Обрізка за Y

en: Trimap influence factor
uk: Коефіцієнт впливу тримапи

en: Turbulence
uk: Турбулентність

en: Turbulent
uk: Турбулентність

en: Turn image grayscale and overlay an oversaturated grid - through color assimilation happening in the human visual system, for some grid scales this produces the illusion that the grayscale grid cells themselves also have color.
uk: Перетворює зображення на зображення у відтінках сірого кольору і накладає перенасичену ґратку. Через асиміляцію кольорів, яка відбувається у зоровій системі людини, для деяких масштабів ґратки створюється ілюзія, що сірі комірки ґратки дають колір.

en: Turn on advanced outline abilities
uk: Увімкнути додаткові можливості роботи з контуром

en: Turn on outlines ability to bevel
uk: Увімкнути можливість створення фаски для контуру

en: Turns the image grayscale
uk: Переводить зображення у відтінки сірого

en: Two bevel effects in one place, Chamfer - which simulates lighting of chamfered 3D-edges, and Bump - the second make a 3D inflation effect by an emboss covering a blur. Both bevels benefit from color filled alpha defined shapes.
uk: Два ефекти барельєфа в одному місці. «Фаска» — імітує освітлення рельєфу просторових країв, і «Витискання» — застосовує ефект просторового надування накладанням рельєфу з розмиванням. Обидва рельєфи покращуються від заповнених кольором прозорих визначених форм.

en: Type
uk: Тип

en: Type 1
uk: Тип 1

en: Type 2
uk: Тип 2

en: Type of GeglSampler used to fetch input pixels
uk: Тип GeglSampler, який буде використано для отримання вхідних даних пікселів

en: Type of RGB pattern to use
uk: Тип шаблону RGB

en: Type of a fractal
uk: Тип фрактала

en: Type of bevel
uk: Тип фаски

en: Type of illusion
uk: Тип ілюзії

en: Type of map
uk: Тип відображення

en: URI
uk: Адреса

en: URI for file to load
uk: Адреса файлу для завантаження

en: URI for file to load.
uk: Адреса файлу для завантаження.

en: URI of file to load
uk: Адреса файлу для завантаження

en: URI of file to load.
uk: Адреса файлу для завантаження.

en: URI of image to load.
uk: Адреса зображення для завантаження.

en: Unable to convert image to sRGB color space
uk: Не вдалось перетворити зображення у колірний простір sRGB

en: Unable to create output color profile
uk: Не вдалось створити вихідний колірний профіль

en: Unable to open JPEG 2000 image
uk: Не вдалось відкрити зображення JPEG 2000

en: Unable to read file: %s
uk: Не вдалося прочитати файл: %s

en: Unknown GeglOption mode: %d
uk: Невідомий режим GeglOption: %d

en: Unknown JPEG 2000 image format
uk: Невідомий формат зображення JPEG 2000

en: Unpremultiplies a buffer that contains pre-multiplied colors (but according to the babl format is not.)
uk: Вилучити попереднє множення буфера на альфу для буфера, який містить попередньо помножені кольори (це не робиться відповідно до формату babl).

en: Unpremultiply alpha
uk: Попередньо вилучити множення на альфу

en: Unseeded region color
uk: Колір незасіяної області

en: Unsupported JPEG 2000 file with depth %d
uk: Непідтримуваний файл JPEG 2000 з глибиною %d

en: Unsupported fractal type
uk: Непідтримуваний тип фрактала

en: Unsupported fractal type: %d
uk: Непідтримуваний тип фрактала: %d

en: Unsupported non-RGB JPEG 2000 file with %d components
uk: Непідтримуваний не-RGB файл JPEG 2000 з %d компонентів

en: Upload an image file from your computer to be in the fill area. Allows (png, jpg, raw, svg, bmp, tif, ...)
uk: Вивантажити файл зображення з вашого комп'ютера для заповнення області заливання. (Можна використовувати png, jpg, raw, svg, bmp, tif, ...)

en: Upload an image file from your computer to be in the outline area. Allows (png, jpg, raw, svg, bmp, tif, ...)
uk: Вивантажити файл зображення з вашого комп'ютера для заповнення області контуру. (Можна використовувати png, jpg, raw, svg, bmp, tif, ...)

en: Upper threshold
uk: Верхнє порогове значення

en: Use MLS weights
uk: Використовувати ваги MLS

en: Use a gaussian noise distribution, when unticked a linear noise distribution is used instead
uk: Скористатися гаусовим розподілом шуму. Якщо не позначено, буде використано лінійний розподіл шуму.

en: Use an existing in-memory GeglBuffer as image source.
uk: Використовувати наявний у пам'яті GeglBuffer як джерело зображення.

en: Use an on-disk GeglBuffer as data source.
uk: Використовувати GeglBuffer на диску як джерело даних.

en: Use linear mask values
uk: Використання значень лінійної маски

en: Use linear output instead of gamma corrected
uk: Використовувати лінійне виведення замість виведення із виправленням гами

en: Use local region
uk: Використати локальну ділянку

en: Use optimized huffman tables
uk: Використовувати оптимізовані таблиці Гаффмана

en: Use pixel luminance values
uk: Використання значень освітленості пікселів

en: Use sRGB gamma instead of linear
uk: Використати замість лінійної гаму sRGB

en: Use the full [0,1] range to encode the Z coordinates
uk: Скористатися повним діапазоном [0,1] для кодування координати Z

en: User value
uk: Користувацьке значення

en: Uses the GdkPixbuf located at the memory location in <em>pixbuf</em>.
uk: Використовує GdkPixbuf, розташований у пам'яті у <em>pixbuf</em>.

en: Value
uk: Значення

en: Value Invert
uk: Інверсія яскравості

en: Value Propagate
uk: Поширення значення

en: Value at bottom
uk: Значення внизу

en: Value at top
uk: Значення вгорі

en: Value exponent (logarithmic scale)
uk: Експонента значення (логарифмічне масштабування)

en: Value offset
uk: Зсув значення

en: Values
uk: Значення

en: Variable Blur
uk: Змінне розмиття

en: Vector
uk: Векторний

en: Vector Stroke
uk: Векторybq inhb[

en: Vertical
uk: Вертикальне

en: Vertical axis of the shadow glow
uk: Вертикальна вісь тіні або сяйва

en: Vertical camera panning
uk: Вертикальне панорамування камерою

en: Vertical displacement
uk: Вертикальне зміщення

en: Vertical extent
uk: Вертикальний вимір

en: Vertical justification
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Vertical justification 0.0 is top 0.5 middle and 1.0 bottom.
uk: Вертикальне вирівнювання: 0.0 — вгору, 0.5 — посередині, і 1.0 — вниз.

en: Vertical offset
uk: Вертикальний зсув

en: Vertical offset (from origin) for start of grid
uk: Відступ за вертикаллю (від початку координат) для початку ґратки

en: Vertical offset of blocks in pixels
uk: Вертикальний зсув блоків у точках

en: Vertical or angular per pixel input
uk: Вертикальне або кутове поточкове введення

en: Vertical outline offset
uk: Вертикальний зсув контуру

en: Vertical pattern scale
uk: Вертикальний масштаб візерунка

en: Vertical position
uk: Вертикальне розташування

en: Vertical position in pixels
uk: Вертикальне положення в точках

en: Vertical scale factor
uk: Коефіцієнт вертикального масштабу

en: Vertical shadow offset
uk: Зміщення тіні за вертикаллю

en: Vertical shear amount
uk: Величина перекошування за вертикаллю

en: Vertical size
uk: Вертикальний розмір

en: Vertical size ratio of a pixel inside each block
uk: Вертикальне співвідношення розмірів точки всередині кожного з блоків

en: Vertical spread amount
uk: Величина розповсюдження за вертикаллю

en: Vertical text alignment (0=Top, 1=Middle, 2=Bottom)
uk: Вертикальне вирівнювання тексту (0=Вгору, 1=За центром, 2=Вниз)

en: Vertical texture size
uk: Вертикальний розмір текстури

en: Vertical translation
uk: Вертикальне пересування

en: Vertical width of cells pixels
uk: Вертикальна ширина комірок у пікселях

en: Vertical/Angular
uk: Вертикальне/Кутове

en: Video Degradation
uk: Деградація відео

en: Video bufsize
uk: Розмір буфера відео

en: Video codec
uk: Відеокодек

en: Video codec to use, or auto to use a good default based on container format.
uk: Відеокодек, яким слід скористатися. «Авто», якщо слід використати типовий формат для контейнера.

en: Video4Linux Frame Source
uk: Джерело кадрів Video4Linux

en: Video4Linux input, webcams framegrabbers and similar devices.
uk: Вхідні дані Video4Linux, засоби захоплення кадрів з вебкамер і подібних пристроїв.

en: Video4Linux2 Frame Source
uk: Джерело кадрів Video4Linux2

en: Video4Linux2 input, webcams framegrabbers and similar devices.
uk: Вхідні дані Video4Linux, засоби захоплення кадрів з вебкамер і подібних пристроїв.

en: Vignette
uk: Віньєтування

en: Vignette shape
uk: Форма віньєтки

en: Visualize Adjustment Mask
uk: Маска коригування візуалізації

en: Voronoi Diagram
uk: Діаграма Вороного

en: Warp
uk: Викривлення

en: Warps the colors of an image between colors with weighted distortion factors, color pairs which are black to black get ignored when constructing the mapping.
uk: Викривляє кольори зображення між кольорами зі зваженими коефіцієнтами викривлення. При побудові перетворення пари кольорів, у яких чорний переходить у чорний, буде проігноровано.

en: Waterlevel
uk: Рівень води

en: Waterpixels
uk: Водяні точки

en: Watershed Transform
uk: Перетворення вододілу

en: Wave type
uk: Тип хвилі

en: Waves
uk: Хвилі

en: WebP File Loader
uk: Завантажувач файлів WebP

en: WebP File Saver
uk: Записувач файлів WebP

en: WebP compression quality
uk: Якість стиснення WebP

en: WebP image loader.
uk: Завантажувач зображень WebP.

en: WebP image saver
uk: Записувач зображень WebP

en: Weight distribution sigma controlling response contributions
uk: Середньоквадратичне відхилення розподілу ваги, яке керує внесками реакцій

en: Weight sigma
uk: Вагове σ

en: Weighted Blend
uk: Зважене змішування

en: Weights the opacity of the input both the value of the aux input and the global value property.
uk: Зважує непрозорість вхідних даних для значення допоміжного входу і властивості загального значення.

en: What blending mode the bevel's emboss will be. Light Map is a special blend mode that allows users to extract the filters output as a light map which should be put on a layer above or be used with Gimp's blending options.
uk: Режим змішування для рельєфу фаски. «Карта освітлення» є особливим режимом змішування, який надає користувачам змогу видобути результати фільтрування як карту освітлення, яку має бути накладено на шар вище або використано з варіантами змішування GIMP.

en: What color model used for the transformation
uk: Модель кольорів, яку слід використати для перетворення

en: What shape to use for tiles
uk: Яку форму використати для плиток

en: When TRUE the model will not be freed
uk: Якщо має значення «TRUE», модель не буде звільнено

en: When enabled also enhances shadow regions - when disabled a more natural result is yielded
uk: Якщо увімкнено, буде також поліпшено затемнені області. Якщо вимкнено, результат буде природнішим.

en: When enabled details in shadows are boosted at the expense of noise
uk: Якщо увімкнено, програма удосконалюватиме затінені деталі ціною збільшення шумності

en: When set operate on gamma corrected values instead of linear RGB - acting like the old normalize filter in GIMP
uk: Якщо встановлено обробку гамма-виправлених значень замість лінійного RGB, працює як старий фільтр нормалізації у GIMP

en: Where GEGL stores its swap
uk: Місце, де GEGL зберігатиме файл резервної пам'яті

en: Whether the function adds the result to the original image.
uk: Чи додає функція результат до початкового зображення.

en: Whether the image edges are also seeded
uk: Визначає, чи краї зображення також засіюються

en: Whether to add a bevel effect
uk: Визначає, чи слід додавати ефект фаски

en: Whether to add the inner glow effect
uk: Визначає, чи слід додавати ефект внутрішнього сяйва

en: Whether to enable or disable the image file upload.
uk: Визначає, увімкнути чи вимкнути вивантаження файлів зображень.

en: Whether to propagate a pixel's color
uk: Чи слід поширювати колір пікселя

en: Whether to propagate a pixel's opacity
uk: Чи слід поширювати непрозорість пікселя

en: Whether to rotate the RGB pattern by ninety degrees.
uk: Чи слід обертати візерунок RGB на дев'яносто градусів.

en: Whirl
uk: Вихор

en: Whirl Pinch
uk: Скручування стискання

en: Whirl angle (degrees)
uk: Кут вихору (градусів)

en: White
uk: Білий

en: White on Black
uk: Білий на чорному

en: White point adjustment
uk: Зміна білої точки

en: Wide gamut RGB
uk: RGB з широкою палітрою

en: Wide striped
uk: Широкі смужки

en: Width
uk: Ширина

en: Width for rendered image
uk: Ширина обробленого зображення

en: Width of Hue selection interval
uk: Ширина інтервалу вибору відтінку

en: Width of blocks in pixels
uk: Ширина блока в точках

en: Width of grid lines in pixels
uk: Ширина ліній сітки у точках

en: Width of the generated buffer
uk: Ширина створеного буфера

en: Width of the tile
uk: Ширина плитки

en: Wind
uk: Вітер

en: Wind-like bleed effect
uk: Ефект розтікання під вітром

en: Window title
uk: Заголовок вікна

en: Wrap around
uk: Циклічно

en: Wrap height
uk: Зациклити за висотою

en: Wrap image around a spherical cap
uk: Накласти зображення на сферичну поверхню

en: Wrap input
uk: Зациклити вхідні дані

en: Wrap the fractional tiles
uk: Циклічно використовувати плитки, які не потрапляють до зображення повністю

en: Wrap width
uk: Ширина переносу

en: Write
uk: Запис

en: Write Buffer
uk: Буфер запису

en: Write camera name correctly
uk: Правильно введіть назву камери

en: Write input data into an existing GEGL buffer destination surface.
uk: Записати вхідні дані до поверхні призначення наявного буфера GEGL.

en: Write lens maker correctly
uk: Правильно введіть виробника об'єктива

en: Write your lens model with uppercase letters
uk: Напишіть модель об'єктива великими літерами

en: Writes image data to an already existing buffer
uk: Записує дані зображення до наявного буфера

en: Wrong pixels
uk: Неправильні точки

en: X Amplitude
uk: Амплітуда X

en: X Component
uk: Компонент X

en: X Offset
uk: Зміщення за X

en: X Period
uk: Період X

en: X Phase
uk: Фаза X

en: X Scale
uk: Масштаб за X

en: X Size
uk: Розмір за X

en: X axis ratio for the center of mirroring
uk: Пропорція за віссю X для центра віддзеркалення

en: X axis ratio for trimming mirror expanse
uk: Пропорція за віссю X для простору віддзеркалення з обрізанням

en: X coordinate of origin
uk: Координата X опорної точки

en: X coordinate of pattern center
uk: Координата X центра візерунка

en: X coordinate of the displacement center
uk: Координата X центра зміщення

en: X coordinates of the center of supernova
uk: Координата X центра наднової

en: X coordinates of the flare center
uk: Координата X центра відблиску

en: X displacement
uk: Зміщення за X

en: X multiplier
uk: Коефіцієнт X

en: X position
uk: Розташування за X

en: X shift in the fractal space
uk: Зсув за X у фрактальному просторі

en: X start of the generated buffer
uk: Початок за X створеного буфера

en: X1 value, position
uk: Значення X1, положення

en: X2 value, position
uk: Значення X2, положення

en: Y Amplitude
uk: Амплітуда Y

en: Y Component
uk: Компонент Y

en: Y Offset
uk: Зміщення за Y

en: Y Period
uk: Період Y

en: Y Phase
uk: Фаза Y

en: Y Scale
uk: Масштаб за Y

en: Y Size
uk: Розмір за Y

en: Y axis ratio for the center of mirroring
uk: Пропорція за віссю Y для центра віддзеркалення

en: Y axis ratio for trimming mirror expanse
uk: Пропорція за віссю Y для простору віддзеркалення з обрізанням

en: Y coordinate of origin
uk: Координата Y опорної точки

en: Y coordinate of pattern center
uk: Координата Y центра візерунка

en: Y coordinate of the displacement center
uk: Координата Y центра зміщення

en: Y coordinates of the center of supernova
uk: Координата Y центра наднової

en: Y coordinates of the flare center
uk: Координата Y центра відблиску

en: Y displacement
uk: Зміщення за Y

en: Y position
uk: Розташування за Y

en: Y shift in the fractal space
uk: Зсув за Y у фрактальному просторі

en: Y start of the generated buffer
uk: Початок за Y створеного буфера

en: Y'CbCr Cb
uk: Y'CbCr, кобальт

en: Y'CbCr Cr
uk: Y'CbCr, хром

en: Y'CbCr Y'
uk: Y'CbCr, яскравість

en: Y1 value, position
uk: Значення Y1, положення

en: Y2 value, position
uk: Значення Y2, положення

en: Yellow angle
uk: Кут жовтого

en: Yellow density boost
uk: Підсилення щільності жовтого

en: Yellow filter
uk: Жовтий фільтр

en: Yellow filter compensation for the negative image
uk: Компенсація фільтрування жовтим для негатива

en: Yellow pattern
uk: Жовта текстура

en: Yellow period
uk: Жовтий період

en: Z coordinate of the near clipping plane
uk: Координата Z ближньої площини обрізання

en: Z multiplier
uk: Коефіцієнт Z

en: Z offset
uk: Відступ за Z

en: Zoom
uk: Масштаб

en: Zoom in the fractal space
uk: Масштаб у фрактальному просторі

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Zoom motion blur
uk: Розмиття насуненням камери

en: Zooming Motion Blur
uk: Розмиття насуненням камери

en: [op [property=value] [property=value]] [[op] [property=value]
uk: [дія [властивість=значення] [властивість=значення]] [[дія] [властивість=значення]

en: a GeglBuffer on disk to open
uk: Буфер GeglBuffer, який слід відкрити на диску

en: add-alpha
uk: Додавання прозорості

en: amount
uk: величина

en: audio
uk: Звук

en: audio bitrate in kb/s
uk: швидкість потоку звуку в кбіт/сек

en: audio sample rate
uk: частота дискретизації звуку

en: audio-codec
uk: Аудіокодек

en: audio_channels
uk: Кількість каналів звуку

en: audio_sample_rate
uk: Частота дискретизації звуку

en: autotrigger reload this many times a second.
uk: Автоматично вмикати перезавантаження вказану кількість разів у секунду.

en: babl format
uk: Формат babl

en: blend two images using alpha values as weights
uk: Змішати два зображення на основі значень прозорості як ваг

en: could not create a new Jasper stream
uk: не вдалось створити новий потік Jasper

en: could not query JPEG 2000 file
uk: не вдалось запитати файл JPEG 2000

en: current frame number, can be changed to trigger a reload of the image.
uk: номер поточного кадру; можна змінити, щоб ініціювати перезавантаження зображення.

en: failed to open JPEG 2000 from %s
uk: не вдалось відкрити JPEG 2000 з %s

en: file to load
uk: Файл, який слід завантажити

en: flag
uk: прапорець

en: floating point -1 means auto, 0 means integer, 1 means float.
uk: Значення із рухомою крапкою -1 означає «автоматично», 0 означає «ціле», 1 означає «число із рухомою крапкою».

en: frame
uk: кадр

en: frame number to decode
uk: Номер кадру для декодування

en: frame-delay
uk: затримка кадру

en: frame-rate
uk: Частота кадрів

en: frames
uk: кадрів

en: global quality
uk: загальна якість

en: global value used if aux doesn't contain data
uk: Загальне значення, яке буде використано, якщо у допоміжному буфері не міститься даних

en: global weight scale
uk: загальна зважена шкала

en: gop-size
uk: Розмір Gop

en: how to determine what to fill (nonzero|evenodd)
uk: Як визначається область заповнення (nonzero|evenodd)

en: libraw File Loader
uk: Завантажувач файлів libraw.

en: list of <number>s
uk: список <чисел>

en: noise reduction
uk: Зменшення шумності

en: number of levels per component
uk: число рівнів на компонент

en: op '%s' not found, partial matches:
uk: Не знайдено дії «%s». Часткові збіги:

en: origin-x
uk: Початок за X

en: origin-y
uk: Початок за Y

en: output/rendering height in pixels, -1 for input height
uk: висота результату/обробки у пікселях, -1 — вхідна висота

en: output/rendering width in pixels, -1 for input width
uk: ширина результату/обробки у пікселях, -1 — вхідна ширина

en: path of file to write to.
uk: шлях до цільового файлу для запису.

en: pdf loader
uk: Завантажувач PDF

en: pipeline
uk: канал обробки

en: pointer to a const * Babl space
uk: Вказівник на const * Babl space

en: position of symmetry center in output
uk: положення центру симетрії на виході

en: region-height
uk: висота-ділянки

en: region-width
uk: ширина-ділянки

en: region-x
uk: x-ділянки

en: region-y
uk: y-ділянки

en: sample input with an auxiliary buffer that contain absolute source coordinates
uk: Вибіркові вхідні дані із допоміжним буфером, який містить абсолютні координати джерела

en: sample input with an auxiliary buffer that contain relative source coordinates
uk: Вибіркові вхідні дані із допоміжним буфером, який містить відносні координати джерела

en: scaling factor of displacement, indicates how large spatial displacement a relative mapping value of 1.0 corresponds to.
uk: Коефіцієнт масштабування зміщення. Вказує на те, наскільки великими є просторове зміщення, якому відповідає відносне значення прив'язки 1.0.

en: scenechange threshold
uk: поріг зміни сцени

en: set color space which subsequent babl-formats in the pipeline are created with, and the ICC profile potentially embedded for external color management, setting a pointer to a format overrides the string property and setting an aux pad overrides both.
uk: Встановити колірний простір, за допомогою якого було створено наступні формати babl у каналі обробки, і профіль ICC, потенційно вбудований для зовнішнього керування кольорами. Встановлює вказівник на перевизначення формату у рядковій властивості і встановлює допоміжний буфер для перевизначення.

en: squared integral
uk: інтеграл у квадраті

en: stretch components of pixels individually based on luminance envelopes
uk: Розтягнути компоненти пікселів окремо на основі обгорток освітленості

en: svg style description of transform.
uk: опис перетворення в стилі svg.

en: tile size to use.
uk: розмір плитки.

en: trade-off between superpixel regularity and adherence to object boundaries
uk: Компроміс між регулярністю суперпікселів і успадкуванням меж об'єкта

en: trellis
uk: сітка

en: unhandled path data %s:%s
uk: непридатні до обробки дані шляху, %s:%s

en: unknown mode
uk: невідомий режим

en: uri of file to load
uk: Адреса файла для завантаження

en: usage: %s [options] <file | -- [op [op] ..]>
    
      Options:
         -h, --help      this help information
    
         --list-all      list all known operations
    
         --exists        return 0 if the operation(s) exist
    
         --info          output information about the operation:
                         name, description, properties details.
    
         -i, --file      read xml from named file
    
         -x, --xml       use xml provided in next argument
    
         -o, --output    output generated image to named file, type based
                         on extension.
    
         -p              increment frame counters of various elements when
                         processing is done.
    
         -s scale, --scale scale  scale output dimensions by this factor.
    
         -X              output the XML that was read in
    
         -v, --verbose   print diagnostics while running
    
    All parameters following -- are considered ops to be chained together
    into a small composition instead of using an xml file, this allows for
    easy testing of filters. After chaining a new op in properties can be set
    with property=value pairs as subsequent arguments.
uk: Користування: %s [параметри] <файл | -- [операція [операція] ..]>
    
      Параметри:
         -h, --help      ці довідкові відомості
    
         --list-all      вивести список усіх відомих операцій
    
         --exists        повернути 0, якщо операції існують
    
         --info          вивести дані щодо операції:
                         назва, опис, подробиці щодо властивостей.
    
         -i, --file      прочитати xml із вказаного файла
    
         -x, --xml       скористатися xml, наданим як наступний аргумент
    
         -o, --output    вивести створене зображення до вказаного файла, тип
                         якого визначатиметься суфіксом назви.
    
         -p              збільшити лічильники кадрів різноманітних елементів,
                         коли обробку буде завершено.
    
         -s scale, --scale масштаб  масштабувати виведене на вказаний коефіцієнт.
    
         -X              вивести до XML, з якого відбувалося читання
    
         -v, --verbose   виводити діагностичні дані під час роботи
    
    Усі параметри після -- вважаються операціями, які буде сполучено
    до невеличкої композиції замість використання файла xml. Так можна швидко
    і просто перевірити фільтри. Після додавання операції її можна налаштувати
    за допомогою записів властивостей «властивість=значення» у наступних
    аргументах.

en: use floating point
uk: використовувати числа з рухомою крапкою

en: video bitrate in kb/s
uk: швидкість потоку відео в кбіт/сек

en: video bitrate max
uk: макс. швидкість потоку відео

en: video bitrate min
uk: мін. швидкість потоку відео

en: video bitrate tolerance
uk: допуск швидкості потоку відео

en: video device path
uk: шлях до відеопристрою

en: video-codec
uk: Відеокодек

en: weight 0
uk: вага 0

en: weight 1
uk: вага 1

en: weight 2
uk: вага 2

en: weight 3
uk: вага 3

en: weight 4
uk: вага 4

en: weight 5
uk: вага 5

en: weight 6
uk: вага 6

en: weight 7
uk: вага 7
