lxpanel - en to uk translation catalogue (439 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
uk: 
    %sПроектний повний заряд:	%5d мА*г

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
uk: 
    %sПовний заряд:			%5d мА*г

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
uk: 
    %sЗаряд зараз:			%5d мА*г

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
uk: 
    %sНапруга зараз:			%.3lf В

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
uk: 
    %sСтрум зараз:			%5d мА

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
uk: 
    %sПроектна повна енергія:		%5d мВт*г

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
uk: 
    %sПовна енергія:			%5d мВт*г

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
uk: 
    %sЕнергія зараз:			%5d мВт*г

en: 
    %sPower now:			%5d mW
uk: 
    %sПотужність зараз:			%5d мВт

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
uk: 
    Відвідайте http://lxde.org/ для деталей.

en:  --help      -- print this help and exit
uk:  --help      -- надрукувати цю допомогу і вийти

en:  --profile name -- use specified profile
uk: --profile name -- використовувати вибраний профіль

en:  --version   -- print version and exit
uk:  --version   -- надрукувати версію та вийти

en:  -h  -- same as --help
uk: -h  -- те саме, що й --help

en:  -p  -- same as --profile
uk:  -p  -- те саме, що й --profile

en:  -v  -- same as --version
uk:  -v  -- те саме, що й --version

en: "%s" Settings
uk: Налаштування "%s"

en: % Percent
uk: % Процентів

en: %lu packet | %lu packets
uk[0]: %lu пакет
uk[1]: %lu пакети
uk[2]: %lu пакетів

en: <Hidden Access Point>
uk: <Прихована точка доступу>

en: <b>Activity</b>
uk: <b>Активність</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
uk: <b>Автоматичне приховування</b>

en: <b>Background</b>
uk: <b>Тло</b>

en: <b>Connection</b>
uk: <b>З’єднання</b>

en: <b>Font</b>
uk: <b>Фонт</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
uk: <b>Протокол інтернету (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
uk: <b>Протокол інтернету (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
uk: <b>Панель запуску програм</b>

en: <b>Log level</b>
uk: <b>Глибина журналу</b>

en: <b>Mode:</b>
uk: <b>Режим:</b>

en: <b>Network Device</b>
uk: <b>Пристрій мережі</b>

en: <b>Position</b>
uk: <b>Позиція</b>

en: <b>Properties</b>
uk: <b>Властивості</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
uk: <b>Налаштувати улюблені програми</b>

en: <b>Signal Strength</b>
uk: <b>Сила сигналу</b>

en: <b>Size</b>
uk: <b>Розмір</b>

en: <b>Taskbar</b>
uk: <b>Панель задач</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
uk: Трапилася проблема з ALSA (або pulseaudio). Будь ласка, перевірте файли звітів.

en: A_dd to Launcher
uk: Додати _кнопку

en: About
uk: Про LXDE-панель

en: Action when clicked (default: display calendar)
uk: Дія при клацанні (по замовчуванню: показати календар)

en: Action when clicked (default: lxtask)
uk: Дія при клацанні (типово: lxtask)

en: Activity
uk: Активність

en: Add / Remove Panel Items
uk: Додати/Видалити компоненти панелі

en: Add Keyboard Layout
uk: Додати розкладку клавіатури

en: Add a separator to the panel
uk: Додати розділювач до панелі

en: Add indicator applets to the panel
uk: Додати індикатор аплетів до панелі

en: Add plugin to panel
uk: Додати доповнення до панелі

en: Add to desktop
uk: Додати до робочого столу

en: Address:
uk: Адреса:

en: Advanced
uk: Додатково

en: Advanced setxkbmap Options
uk: Додаткові параметри setxkbmap

en: Alarm command
uk: Команда будильника

en: Alarm time (minutes left)
uk: Час будильника (залишилося хвилин)

en: Alignment:
uk: Вирівнювання:

en: All
uk: Всі

en: Allocate space
uk: Виділити місце

en: Alternately iconify/shade and raise
uk: Поперемінно згортати/затінювати і розгортати

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Application Launch Bar
uk: Панель запуску програм

en: Application Launch and Task Bar
uk: Панель запуску програм та вікон

en: Application Menu
uk: Панель програм

en: Audio Card
uk: Звукова картка

en: Automatic sensor location
uk: Автоматичний пошук сенсорів

en: Automatic temperature levels
uk: Автоматичні рівні температури

en: Available plugins
uk: Доступні доповнення

en: Background color
uk: Колір тла

en: Bar with buttons to launch application
uk: Панель з кнопками для запуску програм

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
uk: Панель кнопок для запуску програм або відображення вікон

en: Battery %d: %d%% charged
uk: Батарея %d: %d%% заряджено

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
uk: Батарея %d: %d%% заряджено, %d:%02d залишилося

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
uk: Батарея %d: %d%% заряджено, %d:%02d до повної зарядки

en: Battery Monitor
uk: Монітор батареї

en: Battery low
uk: Батарею розряджено

en: Bold font
uk: Жирний шрифт

en: Border width
uk: Ширина краю

en: Bottom
uk: Внизу

en: Broadcast:
uk: Адреса трансляції:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
uk: Переглянути дерево тек через меню (Автор: PCMan)

en: Btn%s
uk: Кн.%s

en: CPU Usage Monitor
uk: Монітор використання CPU

en: CPU color
uk: Колір CPU

en: CPU usage: %.2f%%
uk: Використання CPU: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
uk: Відображення CPUFreq

en: C_hange
uk: _Змінити

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
uk: Неможливо призначити глобальне скорочення '%s': ці клавіші вже використовуються.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
uk: Не можу відкрити /proc/net/dev: %s

en: Center
uk: Центр

en: Center text
uk: Центрувати  текст

en: Change Layout Option
uk: Параметри зміни розкладки

en: Channel to Operate
uk: Основний канал

en: Charging color 1
uk: Колір зарядки 1

en: Charging color 2
uk: Колір зарядки 2

en: City
uk: Місто

en: Click for Open Mixer
uk: Натиск для виклику мікшера

en: Click for Toggle Mute
uk: Натиск для Ввімкнути/Вимкнути

en: Click for Volume Slider
uk: Натиск для регулювання гучності

en: Clock Format
uk: Формат годинника

en: Clock Indicator
uk: Індикатор годинника

en: Combine multiple application windows into a single button
uk: Зібрати вікна з кількома програмами в одну кнопку

en: Command line options:
uk: Опції командного рядка:

en: Command to Open Mixer
uk: Команда до виклику мікшера

en: Con_figure
uk: На_лаштувати

en: Config tool
uk: Утиліти конфігурації

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Connection Properties
uk: Властивості з’єднання

en: Connection Properties: %s
uk: Властивості з’єднання: %s

en: Connection has limited or no connectivity
uk: Зв’язок обмежений або ж немає з’єднання

en: Copyright (C) 2008-2021
uk: Всі права застережено (С) 2008-2021

en: Could not connect to interface, '%s'
uk: Не можу з’єднатися з пристроєм, '%s'

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
uk: Не можу обробити вивід 'netstat'. Невідомий формат

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
uk: Не можу обробити /proc/net/dev. Немає даних.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
uk: Не можу обробити /proc/net/dev. Невідомий формат.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
uk: Не можу обробити /proc/net/wireless. Немає даних.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
uk: Не можу обробити /proc/net/wireless. Невідомий формат.

en: Could not parse command line '%s': %s
uk: Не можу обробити команду рядка '%s': %s

en: Could not parse interface name from '%s'
uk: Не можу обробити назву пристрою з '%s'

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
uk: Не можу обробити статистику пристрою '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
uk: Не можу обробити деталі безпровідної мережі з '%s'. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
uk: Не можу вислати ioctl до пристрою, '%s'

en: Country
uk: Країна

en: Create New Panel
uk: Створити нову панель

en: Current Conditions for %s
uk: Поточні погодні умови для %s

en: Current Location
uk: Поточне розташування

en: Currently in
uk: Зараз у

en: Currently loaded plugins
uk: Завантажені доповнення

en: Custom Image
uk: Власний малюнок

en: Custom color
uk: Спеціальний колір

en: Custom:
uk: Призначити:

en: Delete This Panel
uk: Видалити цю панель

en: Description
uk: Опис

en: Desktop Number / Workspace Name
uk: Номер робочого столу / Назва робочої області

en: Desktop Pager
uk: Пейджер робочого столу

en: Desktop panel for LXDE project
uk: Панель робочого столу для проекту LXDE

en: Destination:
uk: Призначення:

en: Digital Clock
uk: Цифровий годинник

en: Directory
uk: Тека

en: Directory Menu
uk: Меню тек

en: Disable
uk: Виключити

en: Disable enlargement for small task icons
uk: Не дозволяти збільшення маленьких значків задач

en: Discharging color 1
uk: Колір розрядки 1

en: Discharging color 2
uk: Колір розрядки 2

en: Disconnected
uk: Роз’єднано

en: Display
uk: Відображення

en: Display CPU frequency and allow one to change governors and frequency
uk: Показ та керування частотою та режимом процесора

en: Display CPU usage
uk: Показати завантаження CPU

en: Display RAM usage
uk: Показати використання RAM

en: Display and control volume
uk: Відображення та керування гучністю

en: Display battery status using ACPI
uk: Показувати статус батареї, використовуючи ACPI

en: Display desktop names
uk: Показати назви робочих столів

en: Display digital clock and tooltip
uk: Показувати цифровий годинник і підказки

en: Display monitors (CPU, RAM)
uk: Показати монітори (CPU, RAM)

en: Display system temperature
uk: Показати системну температуру

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
uk: Показати номер робочої області, завдяки cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
uk: _Не скидати існуючі параметри

en: Dynamic
uk: Динамічно

en: E
uk: Сх

en: ENE
uk: СПнС

en: ESE
uk: СПдС

en: Edge:
uk: Край:

en: Encryption Key:
uk: Ключ шифрування:

en: Enter New Location
uk: Вкажіть нове місце

en: Enter the command you want to execute:
uk: Введіть команду, яку Ви бажаєте запустити:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
uk: Введіть:
    - місто, або
    - місто та район/країну, або
    - поштовий індекс
    для отримання прогнозу погоди.

en: Err
uk: Пом.

en: Error
uk: Помилка

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
uk: Помилка, Вам потрібно встановити програму для налаштування звуку (pavucontrol, alsamixer ...)

en: Feels like:
uk: Відчуття:

en: File Manager:
uk: Менеджер файлів:

en: Flag
uk: Прапор

en: Flash when there is any window requiring attention
uk: Блимати, якщо вікно потребує уваги

en: Flat buttons
uk: Плоскі кнопки

en: Forecast
uk: Прогноз

en: Forecast for %s unavailable.
uk: Неможливо отримати прогноз для %s.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
uk: Формат кодів: запустіть man 3 strftime; %n для розриву стрічки

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
uk: Частота: %d МГц
    Керування: %s

en: Front
uk: Передні

en: General
uk: Загальне

en: Geometry
uk: Геометрія

en: HW Address:
uk: Адреса "заліза":

en: Handle keyboard layouts
uk: Обробляння розкладок клавіатури

en: Headphone
uk: Навушники

en: Height:
uk: Висота:

en: Hide if there is no battery
uk: Приховати, якщо немає батареї

en: Hotkey for Volume Down
uk: Клавіша "Зменшити гучність"

en: Hotkey for Volume Mute
uk: Клавіша "Приглушити"

en: Hotkey for Volume Up
uk: Клавіша "Збільшити гучність"

en: Humidity:
uk: Вологість:

en: IP Address:
uk: IP адреса:

en: IPIP Tunnel
uk: Тунель IPIP

en: IPv6-in-IPv4
uk: IPv6-в-IPv4

en: Ico_nify
uk: _Згорнути в іконку

en: Icon
uk: Іконка

en: Icon size:
uk: Розмір іконок:

en: Icons only
uk: Тільки іконки

en: Idle
uk: В спокої

en: Image
uk: Зображення

en: Indicator Applications
uk: Індикатор програм

en: Indicator applets
uk: Індикатор аплетів

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
uk: Індикатори для клавіш CapsLock, NumLock і ScrollLock

en: Info
uk: Інфо

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
uk: Суміщена панель запуску програм та вікон

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Interface to monitor
uk: Моніторинг інтерфейсу

en: Keep _system layouts
uk: _Зберегти системні розкладки

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
uk: Клавіші '%s' неможливо використовувати в якості глобального скорочення.

en: Keyboard LED
uk: Індикатор клавіатури

en: Keyboard Layout Handler
uk: Менеджер розкладки клавіатури

en: Keyboard Layouts
uk: Розкладки клавіатури

en: Keyboard Model
uk: Модель клавіатури

en: LXPanel
uk: LX-панель

en: Label
uk: Мітка

en: Last updated:
uk: Останнє оновлення:

en: Launch Mixer
uk: Запустити мікшер

en: Launchers
uk: Кнопки запуску

en: Layout
uk: Розкладка

en: Left
uk: Зліва

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
uk: Клік лівою кнопкою миші мінімалізує всі вікна. Середня кнопка затіняє їх.

en: LeftBtn
uk: ЛіваКн.

en: Line
uk: Лінія

en: LineOut
uk: Лінійний вихід

en: Location '%s' not found!
uk: Розташування «%s» не знайдено.

en: Location matches for '%s'
uk: Місця що задовольняють «%s»

en: Location not set.
uk: Розташування не обрано.

en: Location:
uk: Розташування:

en: Log level
uk: Глибина журналу

en: Logout
uk: Вихід

en: Logout Command:
uk: Команда виходу:

en: Logout command is not set
uk: Команда виходу з сесії не встановлена

en: Ma_nual
uk: В_ручну

en: Ma_ximize
uk: М_аксималізувати

en: Make window managers treat the panel as dock
uk: Дозволити віконному менеджеру трактувати панель як док-панель

en: Manage Networks
uk: Налаштування мереж

en: Margin:
uk: Відступ:

en: Master
uk: Головний

en: Maximum width of task button
uk: Максимальна ширина кнопки завдань

en: Menu
uk: Меню

en: Messaging Menu
uk: Меню повідомлень

en: MiddleBtn
uk: СередняКн.

en: Minimize All Windows
uk: Мінімалізувати всі вікна

en: Minimize panel when not in use
uk: Згорнути панель при невикористанні

en: Monitor and Manage networks
uk: Моніторинг і налаштування мереж

en: Monitor network status
uk: Моніторинг статусу мережі

en: Monitor:
uk: Монітор:

en: Mph
uk: М/г

en: Mute
uk: Заглушити

en: N
uk: Пн

en: NE
uk: ПнС

en: NNE
uk: ПнПнС

en: NNW
uk: ПнПнЗ

en: NW
uk: ПнЗ

en: Name
uk: Назва

en: Name:
uk: Назва:

en: Netmask:
uk: Маска мережі:

en: Network Connection
uk: Мережне з’єднання

en: Network Connection: %s
uk: Мережне з’єднання: %s

en: Network Menu
uk: Меню мережі

en: Network Status Monitor
uk: Монітор статусу мережі

en: Network cable is plugged out
uk: Мережний кабель від’єднано

en: New session is required for this option to take effect
uk: Для застосування цієї зміни потрібно вийти з сесії та зайти знов

en: No Indicators
uk: Немає індикаторів

en: No batteries found
uk: Батарею не знайдено

en: No file manager is configured.
uk: Менеджер файлів не обрано.

en: No network devices found
uk: Не знайдено мережних пристроїв

en: None
uk: Немає

en: None configured
uk: Не налаштовано

en: Normal color
uk: Нормальний колір

en: Number of battery to monitor
uk: Номер батареї до спостереження

en: Only Application Launch Bar
uk: Лише панель запуску програм

en: Only Task Bar (Window List)
uk: Лише панель задач (Список вікон)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
uk: Показувати лише вікна з одного монітору

en: Open in _Terminal
uk: Відкрити в _терміналі

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Panel
uk: Панель

en: Panel Applets
uk: Аплети панелі

en: Panel Icon Size
uk: Розмір іконок панелі

en: Panel Preferences
uk: Установки панелі

en: Panel Settings
uk: Налаштування панелі

en: Per Window Settings
uk: Окрема для кожного вікна

en: Pixels
uk: Пікселі

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
uk: Зв’яжіться з Вашим системним адміністратором для вирішення наступної проблеми:
    
    %s

en: Point-to-Point Protocol
uk: Протокол Point-to-Point

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Pressure:
uk: Тиск:

en: Properties
uk: Властивості

en: Protocol:
uk: Протокол:

en: Quit
uk: Вийти

en: RAM color
uk: Колір RAM

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
uk: Використання RAM: %.1fМБ (%.2f%%)

en: R_estore
uk: В_ідновити

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
uk: Дійсно видалити цю панель?
    <b>Увага: Повернення назад неможливе.</b>

en: Received
uk: Отримано

en: Received:
uk: Отримано:

en: Receiving
uk: Отримання

en: Refresh
uk: Оновити

en: Rem_ove from Launcher
uk: _Видалити кнопку

en: Remote IP:
uk: Віддалене IP:

en: Remove "%s" From Panel
uk: Видалити "%s" з панелі

en: Repair
uk: Спробувати ще

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
uk: Зарезервувати місце, яке не покривається максимізованим вікном

en: Resource monitors
uk: Монітори ресурсів

en: Restart
uk: Перезавантажити

en: Right
uk: Справа

en: RightBtn
uk: ПраваКн.

en: Run
uk: Виконати

en: S
uk: Пд

en: SE
uk: ПдС

en: SIOCGIFCONF error: %s
uk: SIOCGIFCONF помилка: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
uk: SIOCGIFFLAGS помилка: %s

en: SSE
uk: ПдПдС

en: SSW
uk: ПдПдЗ

en: SW
uk: ПдЗ

en: Scope:
uk: Діапазон:

en: Searching for '%s'...
uk: Пошук «%s»…

en: Select Keyboard Model
uk: Вибрати модель клавіатури

en: Select Layout Change Type
uk: Вибрати спосіб зміни розкладки

en: Select a directory
uk: Вибрати теку

en: Select a file
uk: Вибрати файл

en: Select an image file
uk: Вибрати файл зображення

en: Sending
uk: Відсилання

en: Sending/Receiving
uk: Відсилання/Отримання

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
uk: Вислати команди до всіх вікон робочого столу.
    Команди що підтримуються: 1) згорнути в іконку 2) згорнути в тінь

en: Sensor
uk: Сенсор

en: Sent
uk: Вислано

en: Sent:
uk: Вислано:

en: Separator
uk: Розділювач

en: Session Menu
uk: Меню сесії

en: Setting Encryption Key
uk: Ввести ключ шифрування

en: Show CapsLock
uk: Показувати CapsLock

en: Show Extended Information
uk: Показати детальну інформацію

en: Show Layout as
uk: Показати розкладку як

en: Show NumLock
uk: Показувати NumLock

en: Show ScrollLock
uk: Показувати ScrollLock

en: Show Signal
uk: Показати сигнал

en: Show task icons smaller than rest of panel icons
uk: Показувати значки задач меншими за решту значків панелі

en: Show tooltips
uk: Показати підказки

en: Show weather conditions for a location.
uk: Показ умов погоди у визначеному місці.

en: Show windows from all desktops
uk: Показати вікна з усіх робочих столів

en: Signal
uk: Сигнал

en: Simple pager plugin
uk: Просте доповнення пейджера

en: Size
uk: Розмір

en: Size when minimized
uk: Розмір при мінімізації

en: Solid color (with opacity)
uk: Колір підкладки (з прозорістю)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
uk: Програму налаштування кількості стільниць не знайдено. Вибачте.

en: Sound Menu
uk: Меню звуку

en: Source:
uk: Джерело:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
uk: Резервування простору неможливе для цієї панелі, тому що за нею знаходиться інший монітор й резервування захопить його.

en: Spacer
uk: Пропуск

en: Spacing
uk: Відступи

en: Speaker+LO
uk: Вихід на дінамік

en: State
uk: Стан

en: Stats
uk: Статистика

en: Status:
uk: Статус:

en: Stretch
uk: Розтягнути

en: Subnet Mask:
uk: Маска підмережі:

en: Sunrise:
uk: Схід сонця:

en: Sunset:
uk: Захід сонця:

en: Support
uk: Підтримка

en: Surround
uk: Бокові

en: System Tray
uk: Системний лоток

en: System theme
uk: Системна тема

en: System tray
uk: Системний лоток

en: Task Bar (Window List)
uk: Панель задач (Список вікон)

en: Taskbar shows all opened windows and allows to iconify them, shade or get focus
uk: Панель задач показує всі відкриті вікна і дозволяє згортати їх, відтіняти і фокусувати

en: Temperature Monitor
uk: Монітор температури

en: Terminal Emulator:
uk: Емулятор терміналу:

en: Text
uk: Текст

en: The current error condition
uk: Поточні умови помилки

en: The current interface the icon is monitoring.
uk: Іконка моніторингу поточного інтерфейсу.

en: The interface name
uk: Назва інтерфейсу

en: The interface packets/bytes statistics
uk: Пакети/байти статистика інтерфейсу

en: The interface state
uk: Стан інтерфейсу

en: The orientation of the tray.
uk: Орієнтація лотка.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
uk: Нема місця для ще однієї панелі, усі сторони вже зайняті.

en: There was an error displaying help:
    %s
uk: Помилка під час показу допомоги:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
uk: Ця безпровідна сітка захищена.
    Ви повинні мати ключ шифрування.

en: Today:
uk: Сьогодні:

en: Tomorrow:
uk: Завтра:

en: Tooltip Format
uk: Формат підказок

en: Tooltip only
uk: Тільки підказки

en: Tooltips Enabled
uk: Підказки запущено

en: Top
uk: Зверху

en: Type:
uk: Тип:

en: Unable to open socket: %s
uk: Не можу відкрити сокет: %s

en: Units:
uk: Одиниці:

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Updates:
uk: Оновлення:

en: Use mouse wheel
uk: Використовувати коліщатко миші

en: Variant
uk: Варіант

en: Visibility:
uk: Видимість:

en: Volume
uk: Гучність

en: Volume Control
uk: Регулятор Гучності

en: Volume control
uk: Регулятор гучності

en: W
uk: Зх

en: WNW
uk: ЗПнЗ

en: WSW
uk: ЗПдЗ

en: Warn
uk: Попер.

en: Warning1 color
uk: Колір попередження 1

en: Warning1 temperature
uk: Температура попередження 1

en: Warning2 color
uk: Колір попередження 2

en: Warning2 temperature
uk: Температура попередження 2

en: Weather Plugin
uk: Додаток погоди

en: Weather Preferences
uk: Параметри погоди

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
uk: Чи включені або виключені підказки.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
uk: Чи потрібно показувати рівень сигналу.

en: Whether the interface is a wireless interface
uk: Чи інтерфейс є безпровідним

en: Width:
uk: Ширина:

en: Wind:
uk: Вітер:

en: Wireless
uk: Безпровідна сітка

en: Wireless Connection has no connectivity
uk: Безпровідна мережа недоступна

en: Wireless Networks not found in range
uk: Не знайдено безпровідних мереж

en: Wireless signal strength percentage
uk: Сила сигналу безпровідної сітки в процентах

en: Workspace %d
uk: Робоча область %d

en: Workspace _%d
uk: Робоча область _%d

en: Yahoo! Weather
uk: Yahoo! Погода

en: You must specify a location.
uk: Необхідно вказати розташування.

en: [N/A]
uk: [Н/Д]

en: _All workspaces
uk: _Всі робочі області

en: _Automatic, every
uk: _Автоматично, кожних

en: _Browse
uk: _Переглянути

en: _Close Window
uk: За_крити вікно

en: _Close all windows
uk: З_акрити всі вікна

en: _English (°F)
uk: _Англійські (°F)

en: _Metric (°C)
uk: _Метричні (°C)

en: _Move to Workspace
uk: _Перенести до робочої області

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _New Instance
uk: _Новий екземпляр

en: _New Location:
uk: _Нове місце:

en: _Raise
uk: _Розгорнути

en: _Remember layout for each window
uk: _Пам’ятати розкладку для кожного вікна

en: _Set
uk: _Встановити

en: bytes
uk: байт

en: default
uk: за замовчанням

en: lxpanel %s - lightweight GTK+ panel for UNIX desktops
uk: lxpanel %s - легка GTK+ панель для робочого середовища UNIX

en: m
uk: м

en: m/s
uk: м/с

en: minutes
uk: хвилин

en: packets
uk: пакетів

en: pixels
uk: пікселі
