mate-calc 1.26.0 - en to uk translation catalogue (465 entries)

en:  in
uk:  в

en: %d place | %d places
uk[0]: %d розряд
uk[1]: %d розряди
uk[2]: %d розрядів
uk[3]: %d розрядів

en: %s%%s
uk: %%s %s

en: 16-bit
uk: 16-біт

en: 32-bit
uk: 32-біт

en: 64-bit
uk: 64-біт

en: 8-bit
uk: 8-біт

en: About MATE Calculator
uk: Про MATE Calc

en: Absolute Value
uk: Модуль

en: Absolute value [|]
uk: Модуль [|]

en: Accuracy value
uk: Значення точности

en: Acres
uk: Акри

en: Add [+]
uk: Додати [+]

en: Additional Functions
uk: Додаткові функції

en: Additional constants
uk: Додаткові константи

en: Algerian Dinar
uk: Алжірський динар

en: Angle
uk: Кут

en: Angle units
uk: Одиниці кута

en: Application Options:
      -s, --solve <equation>          Solve the given equation
uk: Параметри програми:
      -s, --solve <equation>          Обчислити вираз

en: Arctangent function is undefined for values i and -i
uk: Функція Arctangent невизначена для значень i та -i

en: Area
uk: Площа

en: Argument --solve requires an equation to solve
uk: Для аргументу --solve треба вказати вираз для обчислення

en: Argument not defined for zero
uk: Арґумент не визначено за нуль

en: Astronomical Units
uk: Астрономічні одиниці

en: Australian Dollar
uk: Австралійський доляр

en: Automatic
uk: Самочинно

en: Avogadro constant
uk: Константа Авогадро

en: Bahraini Dinar
uk: Бахрейнський динар

en: Binary
uk: Двійкова

en: Boolean AND
uk: Логічне ТА

en: Boolean AND is only defined for positive integers
uk: Двійкове ТА визначено лише для натуральних чисел

en: Boolean Exclusive OR
uk: Логічне виключне АБО

en: Boolean NOT
uk: Логічне НІ

en: Boolean NOT is only defined for positive integers
uk: Двійкове НІ визначено лише для натуральних чисел

en: Boolean OR
uk: Логічне АБО

en: Boolean OR is only defined for positive integers
uk: Двійкове АБО визначено лише для натуральних чисел

en: Boolean XOR is only defined for positive integers
uk: Двійкове ВИКЛЮЧНЕ-АБО визначено лише для натуральних чисел

en: Botswana Pula
uk: Пула Ботсвани

en: Brazilian Real
uk: Бразильський реал

en: Brunei Dollar
uk: Брунейський доляр

en: Bulgarian Lev
uk: Болгарський лев

en: Button mode
uk: Режим кнопок

en: CFA Franc
uk: Африканський франк

en: C_alculate
uk: _Обчислити

en: C_ost:
uk: _Вартість:

en: Cables
uk: Кабелі

en: Calculate Result
uk: Обчислити результат

en: Calculates the amount of the periodic payment of a loan, where payments are made at the end of each payment period.
uk: Обчислює розмір періодичної оплати позики, де платежі виконуються у кінці кожного платіжного періоду.

en: Calculates the depreciation allowance on an asset for a specified period of time, using the Sum-of-the-Years'-Digits method. This method of depreciation accelerates the rate of depreciation, so that more depreciation expense occurs in earlier periods than in later ones. The useful life is the number of periods, typically years, over which an asset is depreciated.
uk: Обчислює відрахування на амортизацію ресурсу за вказаний період часу, використовуючи метод річної амортизації. Цей метод амортизації враховує пришвидшення амортизації, тобто вартість у ранній період більша, ніж у пізніший. Строк експлуатації ресурсу — це кількість періодів, зазвичай років, впродовж яких ресурс амортизується.

en: Calculates the depreciation allowance on an asset for a specified period of time, using the double-declining balance method.
uk: Обчислює амортизацію ресурсу впродовж вказаного періоду часу використовуючи метод подвійної амортизації балансу.

en: Calculates the future value of an investment based on a series of equal payments at a periodic interest rate over the number of payment periods in the term.
uk: Обчислює майбутню вартість інвестицій на підставі послідовності однакових платежів з періодичною відсотковою ставкою для певної кількості платіжних періодів впродовж заданого терміну.

en: Calculates the number of compounding periods necessary to increase an investment of present value to a future value, at a fixed interest rate per compounding period.
uk: Обчислює кількість періодів приросту, потрібних для збільшення наявної суми до бажаної суми з фіксованою відсотковою ставкою за період приросту.

en: Calculates the number of payment periods that are necessary during the term of an ordinary annuity, to accumulate a future value, at a periodic interest rate.
uk: Обчислює кількість періодів оплати, потрібних впродовж терміну дії звичайної ренти для накопичення бажаної суми зі строковою відсотковою ставкою.

en: Calculates the periodic interest necessary to increase an investment to a future value, over the number of compounding periods.
uk: Обчислює періодичну ставку, необхідну для збільшення інвестицій до бажаної суми впродовж вказаної кількості періодів нарахування.

en: Calculates the present value of an investment based on a series of equal payments discounted at a periodic interest rate over the number of payment periods in the term.
uk: Обчислює поточну вартість інвестицій, основану на послідовності однакових платежів з періодичною відсотковою ставкою для кількості платіжних періодів впродовж заданого терміну.

en: Calculates the resale price of a product, based on the product cost and the wanted gross profit margin.
uk: Обчислює вартість перепродажу товару залежно від його вартості та бажаного коефіцієнта валового прибутку.

en: Calculates the straight-line depreciation of an asset for one period. The straight-line method of depreciation divides the depreciable cost evenly over the useful life of an asset. The useful life is the number of periods, typically years, over which an asset is depreciated.
uk: Обчислює рівномірну амортизацію ресурсу за один період. Цей метод ділить вартість амортизаційних витрат порівну між усіма періодами строку експлуатації ресурсу. Строком експлуатації називається кількість періодів, зазвичай років, впродовж яких ресурс амортизується.

en: Calculating
uk: Обчислення

en: Calculator
uk: Калькулятор

en: Calculator with financial and scientific modes.
    Using GNU MPFR %s and GNU MPC %s
uk: Калькулятор із фінансовим та науковим режимами.
    Використовуючи GNU MPFR %s та GNU MPC %s

en: Canadian Dollar
uk: Канадійський доляр

en: Ceiling
uk: Стеля

en: Celsius
uk: Цельсій

en: Centimeters
uk: Сантиметри

en: Ch_aracter:
uk: _Символ:

en: Chilean Peso
uk: Чилійське песо

en: Chinese Yuan
uk: Китайський юань

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear Display [Escape]
uk: Очистити екран [Escape]

en: Colombian Peso
uk: Колумбійський песо

en: Complex argument
uk: Комплексний аргумент

en: Complex conjugate
uk: Пошук спряженого числа

en: Compounding Term
uk: Складні відсотки

en: Copyright © 1986–2010 The GCalctool authors
    Copyright © 2011-2021 MATE developers
uk: Авторське право © 1986–2010 Автори GCalctool
    Авторське право © 2011-2021 Розробники MATE

en: Cosine
uk: Косинус

en: Croatian Kuna
uk: Хорватська куна

en: Ctrm
uk: Псв

en: Cubic Meters
uk: Кубічні метри

en: Currency
uk: Валюта

en: Currency of the current calculation
uk: Валюта поточних розрахунків

en: Currency to convert the current calculation into
uk: Валюта, у яку перетворюються поточні розрахунки

en: Czech Koruna
uk: Чеська крона

en: Danish Krone
uk: Данська крона

en: Days
uk: Дні

en: Ddb
uk: Пна

en: Decimal
uk: Десяткова

en: Decimal point
uk: Десяткова крапка

en: Degrees
uk: Градуси

en: Displayed value not an integer
uk: Показане значення не є цілим числом

en: Divide [/]
uk: Поділити [/]

en: Division by zero is undefined
uk: Ділення на нуль неприпустиме

en: Double Declining Depreciation
uk: Подвійне нарахування амортизації

en: Double-Declining Depreciation
uk: Подвійне нарахування амортизації

en: Duration
uk: Тривалість

en: Electric constant
uk: Електрична константа

en: Electron mass
uk: Маса електрона

en: Elementary charge
uk: Елементарний заряд

en: End Group [)]
uk: Кінець групи [)]

en: Engineering
uk: Інженерний

en: Error: the number of periods must be positive
uk: Помилка: кількість періодів повинна бути додатною

en: Estonian Kroon
uk: Естонська крона

en: Euler’s Number
uk: Число Ейлера

en: Euro
uk: Евро

en: Exponent
uk: Експонента

en: Exponent [^ or **]
uk: Експонента [^ або **]

en: Factorial
uk: Факторіал

en: Factorial [!]
uk: Факторіал [!]

en: Factorial is only defined for non-negative real numbers
uk: Факторіал визначається лише для невід’ємних дійсних чисел

en: Factorize
uk: Факторизація

en: Factorize [Ctrl+F]
uk: Розкласти на множники [Ctrl+F]

en: Farenheit
uk: Фаренгейт

en: Fathoms
uk: Фатоми

en: Feet
uk: Фут

en: Financial Term
uk: Фінансові терміни

en: Fixed
uk: Виправлено

en: Floor
uk: Підлога

en: Fractional Component
uk: Дробова складова

en: Function '%s' is not defined
uk: Функція «%s» не визначена

en: Future Value
uk: Бажана сума

en: Future _Value:
uk: Бажана _сума:

en: Fv
uk: Бсум

en: GTK+ Options:
      --class=CLASS                   Program class as used by the window manager
      --name=NAME                     Program name as used by the window manager
      --screen=SCREEN                 X screen to use
      --sync                          Make X calls synchronous
      --gtk-module=MODULES            Load additional GTK+ modules
      --g-fatal-warnings              Make all warnings fatal
uk: Параметри GTK+:
      --class=CLASS                   Клас програми, яка використовується упорядником вікон
      --name=NAME                     Назва програми, яка використовується упорядником вікон
      --screen=SCREEN                 Використовувати екран X
      --sync                          Зробити виклики X синхронними
      --gtk-module=MODULES            Завантажити додаткові модулі GTK+
      --g-fatal-warnings              Зробити усі попередження критичними

en: Gallons
uk: Галони

en: Gpm
uk: Квп

en: Gradians
uk: Гради

en: Grams
uk: Грами

en: Gross Profit Margin
uk: Коефіцієнт валового прибутку

en: Hectares
uk: Гектари

en: Help Options:
      -v, --version                   Show release version
      -h, -?, --help                  Show help options
      --help-all                      Show all help options
      --help-gtk                      Show GTK+ options
uk: Параметри довідки:
      -v, --version                   Показати версію випуску
      -h, -?, --help                  Показати параметри довідки
      --help-all                      Показати всі параметри довідки
      --help-gtk                      Показати параметри GTK+

en: Hexadecimal
uk: Шістнадцяткова

en: Hong Kong Dollar
uk: Гонконґівський доляр

en: Hours
uk: Години

en: Hungarian Forint
uk: Угорський форинт

en: Hyperbolic Cosine
uk: Гіперболічний косинус

en: Hyperbolic Sine
uk: Гіперболічний синус

en: Hyperbolic Tangent
uk: Гіперболічний тангенс

en: Icelandic Krona
uk: Ісландська крона

en: Imaginary Component
uk: Уявна складова

en: Imaginary unit
uk: Уявна одиниця

en: Inches
uk: Дюйми

en: Indian Rupee
uk: Індійська рупія

en: Indicates whether any trailing zeroes after the numeric point should be shown in the display value.
uk: Показує чи виводяться кінцеві нулі після двійкової коми.

en: Indicates whether thousands separators are shown in large numbers.
uk: Показує чи виводяться розділювачі тисяч у великих числах

en: Indonesian Rupiah
uk: Індонезійська рупія

en: Insert Character
uk: Вставити символ

en: Insert Character Code
uk: Вставити код символу

en: Integer Component
uk: Ціла складова

en: Inverse
uk: Обернути

en: Inverse Cosine
uk: Арккосинус

en: Inverse Sine
uk: Арксинус

en: Inverse Tangent
uk: Арктангенс

en: Inverse [Ctrl+I]
uk: Обернути [Ctrl+I]

en: Inverse cosine is undefined for values outside [-1, 1]
uk: Зворотній косинус невизначено для значень поза діапазоном [-1, 1]

en: Inverse hyperbolic cosine is undefined for values less than one
uk: Зворотній гіперболічний косинус невизначено для значень менших за одиницю

en: Inverse hyperbolic tangent is undefined for values outside (-1, 1)
uk: Інверсний гіперболічний танґенс невизначений для значень поза (-1, 1)

en: Inverse sine is undefined for values outside [-1, 1]
uk: Зворотній синус невизначено для значень поза діапазоном [-1, 1]

en: Iranian Rial
uk: Іранський ріал

en: Israeli New Shekel
uk: Ізраїльський новий шекель

en: Japanese Yen
uk: Японська єна

en: Kazakhstani Tenge
uk: Казахський тенґе

en: Kelvin
uk: Кельвін

en: Kilograms
uk: Кілограми

en: Kilometers
uk: Кілометри

en: Kuwaiti Dinar
uk: Кувейтський динар

en: Latvian Lats
uk: Латвійський лат

en: Length
uk: Довжина

en: Libyan Dinar
uk: Ліванський динар

en: Light Years
uk: Світлові роки

en: Lithuanian Litas
uk: Литовський лит

en: Litres
uk: Літри

en: Logarithm
uk: Логарифм

en: Logarithm of zero is undefined
uk: Лоґарифм від нуля неприпустимий

en: MATE Calc
uk: Калькулятор MATE

en: MATE Calc is a fork of GNOME Calc and part of the MATE Desktop Environment. If you would like to know more about MATE and MATE Calc, please visit the project's home page.
uk: Калькулятор MATE — відгалуження (форк) Калькулятора GNOME і частина графічного середовища MATE. Якщо ви хочете дізнатися більше про MATE чи про Калькулятор MATE, відвідайте, будь ласка, домашню сторінку проєкту.

en: MATE Calc is a powerful graphical calculator with financial, logical and scientific modes. It uses a multiple precision package to do its arithmetic to give a high degree of accuracy.
uk: Калькулятор MATE — це потужний графічний калькулятор з фінансовим, логічним та науковим режимами. Він використовує пакет з підвищеною точністю, роблячи розрахунки найбільш точними.

en: MATE Calculator
uk: Калькулятор MATE

en: MATE Calculator is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
uk: Калькулятор MATE розповсюджується зі сподіваннями, що він буде корисним, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть не маючи на увазі гарантію КОМЕРЦІЙНОЇ ЦІННОСТІ, чи ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ. Докладніше див. у Загальній публічній ліцензії GNU.

en: MATE Calculator is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
uk: Калькулятор MATE — це безкоштовне програмне забезпечення; Ви можете розповсюджувати та/або змінювати його відповідно до умов Загальної публічної ліцензії GNU, опублікованих Фондом вільного програмного забезпечення; або версії 2 Ліцензії, або (за Вашим бажанням) будь-якої пізнішої версії.

en: MATE Desktop calculator
uk: Калькулятор MATE

en: MATE Documentation Team
uk: Команда документування MATE

en: Magnetic constant
uk: Магнітна константа

en: Malaysian Ringgit
uk: Малайзійський рингіт

en: Malformed expression
uk: Неправильний вираз

en: Malformed expression at token '%s'
uk: Некоректний вираз: лексема «%s»

en: Mauritian Rupee
uk: Маврикійська рупія

en: Memory
uk: Пам'ять

en: Meters
uk: Метри

en: Mexican Peso
uk: Мексиканський песо

en: Microlitres
uk: Мікролітри

en: Micrometers
uk: Мікрометри

en: Microseconds
uk: Мікросекунди

en: Miles
uk: Милі

en: Millilitres
uk: Мілілітри

en: Millimeters
uk: Міліметри

en: Milliseconds
uk: Мілісекунди

en: Minutes
uk: Хвилин

en: Modulus divide
uk: Залишок від ділення

en: Modulus division is only defined for integers
uk: Ділення за модулем визначено лише для цілих

en: Multiply [*]
uk: Помножити [*]

en: Nanometers
uk: Нанометри

en: Natural Logarithm
uk: Натуральний логарифм

en: Nautical Miles
uk: Морські милі

en: Need an integer to factorize
uk: Для розкладання на множники вкажіть ціле число

en: Nepalese Rupee
uk: Непальська рупія

en: New Romanian Leu
uk: Новорумунський лей

en: New Turkish Lira
uk: Турецька ліра

en: New Zealand Dollar
uk: Новозеландський доляр

en: Newtonian constant of gravitation
uk: Стала Ньютона для гравітації

en: No redo history
uk: Немає історії повторень

en: No sane value to bitwise shift
uk: Немає нормального значення для побітового зсуву

en: No sane value to store
uk: Немає нормального значення для зберігання

en: No undo history
uk: Немає історії повернень

en: Norwegian Krone
uk: Норвезька крона

en: Number _Format:
uk: _Формат числа:

en: Number format
uk: Формат числа

en: Numeric Base
uk: Система числення

en: Octal
uk: Вісімкова

en: Omani Rial
uk: Оманський ріал

en: Ones' Complement
uk: Однорозрядне доповнення

en: Ounces
uk: Унції

en: Overflow. Try a bigger word size
uk: Переповнення. Спробуйте більший розмір слова

en: Pakistani Rupee
uk: Пакистанська рупія

en: Parsecs
uk: Персеки

en: Payment Period
uk: Період оплати

en: Percentage [%]
uk: Відсоток [%]

en: Perform arithmetic, scientific or financial calculations
uk: Виконання арифметичних, наукових чи фінансових розрахунків

en: Periodic Interest Rate
uk: Періодична відсоткова ставка

en: Periodic Interest _Rate:
uk: Відсоткова ставка за пе_ріод:

en: Periodic Payment
uk: Регулярні платежі

en: Peruvian Nuevo Sol
uk: Перуанський Сол Нуево

en: Philippine Peso
uk: Філіппінське песо

en: Pi [Ctrl+P]
uk: Пі [Ctrl+P]

en: Pints
uk: Пінти

en: Planck constant
uk: Стала Планка

en: Pmt
uk: Рег.пл

en: Polish Zloty
uk: Польський злотий

en: Pound Sterling
uk: Фунт стерлінґів

en: Pounds
uk: Фунти

en: Preferences
uk: Параметри

en: Present Value
uk: Поточна сума:

en: Present _Value:
uk: Наявна _сума:

en: Proton mass
uk: Маса протона

en: Pv
uk: Пот.варт

en: Qatari Riyal
uk: Катарський ріял

en: Quarts
uk: Кварти

en: Radians
uk: Радіани

en: Rankine
uk: Ранкін

en: Rate
uk: Ставк

en: Real Component
uk: Дійсна складова

en: Root [Ctrl+R]
uk: Корінь [Ctrl+R]

en: Round
uk: Коло

en: Russian Rouble
uk: Російський рубль

en: Saudi Riyal
uk: Саудівський ріял

en: Scientific
uk: Науковий

en: Scientific Exponent
uk: Наукова експонента

en: Scientific exponent [Ctrl+E]
uk: Наукова експонента [Ctrl+E]

en: Seconds
uk: Секунди

en: Shift Left
uk: Зсув вліво

en: Shift Left [<<]
uk: Зсунути вліво [<<]

en: Shift Right
uk: Зсув вправо

en: Shift Right [>>]
uk: Зсунути вправо [>>]

en: Shift is only possible on integer values
uk: Зсув можливий лише для цілих чисел

en: Show %d decimal _places
uk: Показати _місця десяткового %d

en: Show History
uk: Показати історію

en: Show Thousands Separators
uk: Показувати роздільник тисячних

en: Show Trailing Zeroes
uk: Показувати завершальні нулі

en: Show _thousands separators
uk: Показувати розділювач _тисячних

en: Show trailing _zeroes
uk: Показувати _нулі в кінці

en: Shows all recent calculations
uk: Показує всі останні розрахунки

en: Sign
uk: Знак

en: Sine
uk: Синус

en: Singapore Dollar
uk: Сингапурський доляр

en: Sln
uk: Лін.ам.

en: Source currency
uk: Валюта-джерело

en: Source units
uk: Одиниці джерела

en: South African Rand
uk: Південноафриканський ранд

en: South Korean Won
uk: Південнокорейська вона

en: Square Centimeters
uk: Квадратні сантиметри

en: Square Meters
uk: Квадратні метри

en: Square Millimeters
uk: Квадратні міліметри

en: Square [Ctrl+2]
uk: Квадрат [Ctrl+2]

en: Square root [Ctrl+R]
uk: Квадратний корінь [Ctrl+R]

en: Sri Lankan Rupee
uk: Рупія Шрі-Ланки

en: Start Group [(]
uk: Початок групи [(]

en: Store
uk: Зап

en: Straight Line Depreciation
uk: Лінійна амортизація

en: Straight-Line Depreciation
uk: Лінійна амортизація

en: Subscript
uk: Нижн інд

en: Subscript mode [Alt]
uk: Нижній індекс [Alt+цифра]

en: Subtract [-]
uk: Відняти [-]

en: Sum of the Years Digits Depreciation
uk: Амортизація суми чисел року

en: Sum-of-the-Years'-Digits Depreciation
uk: Річна амортизація

en: Sun Microsystems
uk: Сун Мікросістемс

en: Superscript
uk: Верх інд

en: Superscript mode [Ctrl]
uk: Верхній індекс [Ctrl+цифра]

en: Swedish Krona
uk: Шведська крона

en: Swiss Franc
uk: Швейцарський франк

en: Switch conversion units
uk: Змінити одиницю перетворення

en: Syd
uk: Річ.ам.

en: T&T Dollar (TTD)
uk: Доляр T&T (TTD)

en: Tangent
uk: Тангенс

en: Tangent is undefined for angles that are multiples of π (180°) from π∕2 (90°)
uk: Танґенс невизначений для кутів з періодом π(180°) від π∕2 (90°)

en: Target currency
uk: Валюта-мета

en: Target units
uk: Одиниці мети

en: Temperature
uk: Температура

en: Term
uk: П.опл.

en: Thai Baht
uk: Тайський бат

en: The Riemann zeta function is only defined for real numbers ≠1
uk: Дзета-функція Рімана визначена лише для дійсних чисел ≠ 1

en: The angle units to use
uk: Одиниці кута для використання

en: The button mode
uk: Режим кнопок

en: The error function is only defined for real numbers
uk: Функція помилки визначена лише для дійсних чисел

en: The format to display numbers in
uk: Формат, у якому показувати числа

en: The number of digits displayed after the numeric point
uk: Кількість цифр, які виводяться після коми

en: The numeric base
uk: Система числення

en: The power of zero is undefined for a negative exponent
uk: Ступінь від нуля не визначено для від'ємних експонент

en: The size of the words used in bitwise operations
uk: Розмір слова, який використовується двійковими операціями

en: The zeroth root of a number is undefined
uk: Нульовий корінь числа не визначено

en: Tonnes
uk: Тони

en: Tunisian Dinar
uk: Туніський динар

en: Two's Complement
uk: Дворозрядне доповнення

en: UAE Dirham
uk: Дихрам UAE

en: US Dollar
uk: Доляр США

en: Unable to open help file
uk: Не вдається відкрити файл довідки

en: Undo
uk: Повернути

en: Undo [Ctrl+Z]
uk: Повернути [Ctrl+Z]

en: Units of the current calculation
uk: Одиниці поточних обчислень

en: Units to convert the current calculation into
uk: Одиниці, у які будуть перетворені поточні обчислення

en: Unknown argument '%s'
uk: Невідомий аргумент "%s"

en: Unknown conversion
uk: Невідоме перетворення

en: Unknown variable '%s'
uk: Невідома змінна «%s»

en: Uruguayan Peso
uk: Уруґвайське песо

en: Usage:
      %s — Perform mathematical calculations
uk: Використання:
      %s — виконує математичні розрахунки

en: Velocity of Light
uk: Швидкість світла

en: Venezuelan Bolívar
uk: Венесуельський болівар

en: Volume
uk: Гучність

en: Weight
uk: Ширина

en: Word _size:
uk: _Розмір слова:

en: Word size
uk: Розмір слова

en: Yards
uk: Ярди

en: Years
uk: Роки

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with MATE Calculator; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
uk: Ви повинні були отримати копію Загальної публічної ліцензії GNU разом із Калькулятором MATE; якщо ні, напишіть у Фонд вільного програмного забезпечення: Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: _%d place | _%d places
uk[0]: _%d розряд
uk[1]: _%d розряди
uk[2]: _%d розрядів
uk[3]: _%d розрядів

en: _About
uk: _Про програму

en: _Advanced
uk: _Розширений

en: _Angle units:
uk: Одиниці _кута:

en: _Basic
uk: _Простий

en: _Calculator
uk: _Калькулятор

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Clear History
uk: _Очистити історію

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Cost:
uk: _Вартість:

en: _Financial
uk: _Фінансовий

en: _Future Value:
uk: _Бажана сума:

en: _Help
uk: _Допомога

en: _History
uk: _Історія

en: _Insert
uk: _Вставити

en: _Life:
uk: _Життя:

en: _Margin:
uk: _Маржа:

en: _Mode
uk: Р_ежим

en: _Number of Periods:
uk: _Кількість періодів:

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Period:
uk: _Період:

en: _Periodic Payment:
uk: _Регулярні платежі:

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Principal:
uk: _Основа:

en: _Programming
uk: _Програмування

en: _Quit
uk: _Вийти

en: _Redo
uk: Повт_орити

en: _Salvage:
uk: _Залишкова вартість:

en: _Term:
uk: _Період:

en: _Undo
uk: Пов_ернути

en: _View
uk: _Перегляд

en: calculator;MATE;scientific;arithmetic;financial;calculations;
uk: калькулятор;MATE;наукові;арифметичні;фінансові;розрахунки;

en: const
uk: Константа

[ctx: unit-format]
en: %s L
uk: %s л

[ctx: unit-format]
en: %s T
uk: %s т

[ctx: unit-format]
en: %s acres
uk: %s акрів

[ctx: unit-format]
en: %s au
uk: %s ао

[ctx: unit-format]
en: %s cb
uk: %s кб

[ctx: unit-format]
en: %s cm
uk: %s см

[ctx: unit-format]
en: %s cm²
uk: %s см²

[ctx: unit-format]
en: %s days
uk: %s днів

[ctx: unit-format]
en: %s degrees
uk: %s градусів

[ctx: unit-format]
en: %s ft
uk: %s фт

[ctx: unit-format]
en: %s ftm
uk: %s фтм

[ctx: unit-format]
en: %s g
uk: %s г

[ctx: unit-format]
en: %s gal
uk: %s гал

[ctx: unit-format]
en: %s gradians
uk: %s градіанів

[ctx: unit-format]
en: %s ha
uk: %s га

[ctx: unit-format]
en: %s hours
uk: %s годин

[ctx: unit-format]
en: %s in
uk: %s дм

[ctx: unit-format]
en: %s kg
uk: %s кг

[ctx: unit-format]
en: %s km
uk: %s км

[ctx: unit-format]
en: %s lb
uk: %s ф

[ctx: unit-format]
en: %s ly
uk: %s ср

[ctx: unit-format]
en: %s m
uk: %s м

[ctx: unit-format]
en: %s mL
uk: %s мл

[ctx: unit-format]
en: %s mi
uk: %s ми

[ctx: unit-format]
en: %s minutes
uk: %s хвилина

[ctx: unit-format]
en: %s mm
uk: %s мм

[ctx: unit-format]
en: %s mm²
uk: %s мм²

[ctx: unit-format]
en: %s ms
uk: %s мс

[ctx: unit-format]
en: %s m²
uk: %s м²

[ctx: unit-format]
en: %s m³
uk: %s м³

[ctx: unit-format]
en: %s nm
uk: %s мм

[ctx: unit-format]
en: %s nmi
uk: %s морська миля

[ctx: unit-format]
en: %s oz
uk: %s унц

[ctx: unit-format]
en: %s pc
uk: %s пс

[ctx: unit-format]
en: %s pt
uk: %s пт

[ctx: unit-format]
en: %s qt
uk: %s кв

[ctx: unit-format]
en: %s radians
uk: %s радіанів

[ctx: unit-format]
en: %s s
uk: %s с

[ctx: unit-format]
en: %s yd
uk: %s яр

[ctx: unit-format]
en: %s years
uk: %s років

[ctx: unit-format]
en: %s μL
uk: %s мкл

[ctx: unit-format]
en: %s μm
uk: %s мкм

[ctx: unit-format]
en: %s μs
uk: %s мкс

[ctx: unit-symbols]
en: acre,acres
uk: акр,акри

[ctx: unit-symbols]
en: au
uk: ао

[ctx: unit-symbols]
en: cable,cables,cb
uk: кабель,кабелів,кб

[ctx: unit-symbols]
en: centimeter,centimeters,cm,cms
uk: сантиметр,сантиметри,см

[ctx: unit-symbols]
en: cm²
uk: см²

[ctx: unit-symbols]
en: day,days
uk: день,дні

[ctx: unit-symbols]
en: degC,˚C
uk: цельсій,˚C

[ctx: unit-symbols]
en: degF,˚F
uk: фаренгейт,˚F

[ctx: unit-symbols]
en: degR,˚R,˚Ra
uk: градус Ранкіна,˚R, ˚Ra

[ctx: unit-symbols]
en: degree,degrees,deg
uk: градус,градусів,гр

[ctx: unit-symbols]
en: fathom,fathoms,ftm
uk: фатом,фатоми,фтм

[ctx: unit-symbols]
en: foot,feet,ft
uk: фут,фути,фт

[ctx: unit-symbols]
en: gallon,gallons,gal
uk: галон,галони,гал

[ctx: unit-symbols]
en: gradian,gradians,grad
uk: градіан,градіани,град

[ctx: unit-symbols]
en: gram,grams,gramme,grammes,g
uk: гра,грами,г

[ctx: unit-symbols]
en: hectare,hectares,ha
uk: гектар,гектари,га

[ctx: unit-symbols]
en: hour,hours
uk: година,годин

[ctx: unit-symbols]
en: inch,inches,in
uk: дюйм,дюйми,дм

[ctx: unit-symbols]
en: kilogram,kilograms,kilogramme,kilogrammes,kg,kgs
uk: Кілограм,кілограми,кг

[ctx: unit-symbols]
en: kilometer,kilometers,km,kms
uk: кілометр,кілометрів,км

[ctx: unit-symbols]
en: lightyear,lightyears,ly
uk: світлорік,світлороків,ср

[ctx: unit-symbols]
en: litre,litres,liter,liters,L
uk: літр,літри,літер,л

[ctx: unit-symbols]
en: meter,meters,m
uk: метр,метри,м

[ctx: unit-symbols]
en: micrometer,micrometers,um
uk: мікрометр,мікрометри,мкм

[ctx: unit-symbols]
en: microsecond,microseconds,us,μs
uk: мікросекунда,мікросекунди,мкс,μs

[ctx: unit-symbols]
en: mile,miles,mi
uk: миль,милі,ми

[ctx: unit-symbols]
en: millilitre,millilitres,milliliter,milliliters,mL,cm³
uk: мілілітр,мілілітер,мілілтри,мл,см³

[ctx: unit-symbols]
en: millimeter,millimeters,mm
uk: міліметр,міліметри,мм

[ctx: unit-symbols]
en: millisecond,milliseconds,ms
uk: мілісекунда,мілісекунди,мс

[ctx: unit-symbols]
en: minute,minutes
uk: хвилина,хвилини

[ctx: unit-symbols]
en: mm²
uk: мм²

[ctx: unit-symbols]
en: mm³,μL,uL
uk: мм³,мкл,мкл

[ctx: unit-symbols]
en: m²
uk: м²

[ctx: unit-symbols]
en: m³
uk: м³

[ctx: unit-symbols]
en: nanometer,nanometers,nm
uk: нанометр,нанометри,морська миля

[ctx: unit-symbols]
en: nmi
uk: морська миля

[ctx: unit-symbols]
en: ounce,ounces,oz
uk: унція,унцій,унц

[ctx: unit-symbols]
en: parsec,parsecs,pc
uk: персек,персеки,пс

[ctx: unit-symbols]
en: pint,pints,pt
uk: пінт,пінти,пт

[ctx: unit-symbols]
en: pound,pounds,lb
uk: фунт,фунти,ф

[ctx: unit-symbols]
en: quart,quarts,qt
uk: кварт,кварти,кв

[ctx: unit-symbols]
en: radian,radians,rad
uk: радіан,радіани,рад

[ctx: unit-symbols]
en: second,seconds,s
uk: секунда,секунди,с

[ctx: unit-symbols]
en: tonne,tonnes
uk: тона,тони

[ctx: unit-symbols]
en: yard,yards,yd
uk: ярд,ярди,яр

[ctx: unit-symbols]
en: year,years
uk: рік,роки
