pavucontrol - en to uk translation catalogue (137 entries)

en:  (plugged in)
uk:  (з'єднано)

en:  (unavailable)
uk:  (недоступний)

en:  (unplugged)
uk:  (від'єднано)

en: <b>Codec:</b>
uk: <b>Кодек:</b>

en: <b>Latency offset:</b>
uk: <b>Зсув латентності:</b>

en: <b>Port:</b>
uk: <b>Порт:</b>

en: <b>Profile:</b>
uk: <b>Профіль:</b>

en: <b>Rename device to:</b>
uk: <b>Назва перейменованого пристрою:</b>

en: <b>S_how:</b>
uk: <b>П_оказати:</b>

en: <b>Sho_w:</b>
uk: <b>По_казати:</b>

en: <b>_Show:</b>
uk: <b>Пок_азати:</b>

en: <b>left-front</b>
uk: <b>лівий передній</b>

en: <i>No application is currently playing audio.</i>
uk: <i>Жодна з програм не відтворює звукових даних.</i>

en: <i>No application is currently recording audio.</i>
uk: <i>Жодна з програм не виконує запису звукових даних.</i>

en: <i>No cards available for configuration</i>
uk: <i>Карток для налаштування не знайдено</i>

en: <i>No input devices available</i>
uk: <i>Пристроїв отримання звукових даних не знайдено</i>

en: <i>No output devices available</i>
uk: <i>Пристроїв відтворення звукових даних не знайдено</i>

en: <small>%0.0f%% (%0.2f dB)</small>
uk: <small>%0.0f%% (%0.2f дБ)</small>

en: <small>%0.0f%% (-&#8734; dB)</small>
uk: <small>%0.0f%% (-&#8734; дБ)</small>

en: <small>100% (0 dB)</small>
uk: <small>100% (0 дБ)</small>

en: <small><i>Base</i></small>
uk: <small><i>Основний</i></small>

en: <small>Min</small>
uk: <small>Мін.</small>

en: <small>Silence</small>
uk: <small>Тиша</small>

en: Adjust the volume level
uk: Скоригуйте рівень гучності

en: Advanced
uk: Додатково

en: All Except Monitors
uk: Усі, окрім моніторів

en: All Input Devices
uk: Усі пристрої отримання

en: All Output Devices
uk: Усі пристрої відтворення

en: All Streams
uk: Усі потоки

en: Applications
uk: Програми

en: Card Name
uk: Назва карти

en: Card callback failure
uk: Спроба зворотного виклику карти зазнала невдачі

en: Client callback failure
uk: Спроба зворотного виклику клієнта зазнала невдачі

en: Connection failed, attempting reconnect
uk: Спроба встановлення з'єднання зазнала невдачі, намагаємося з'єднатися повторно

en: Connection to PulseAudio failed. Automatic retry in 5s
    
    In this case this is likely because PULSE_SERVER in the Environment/X11 Root Window Properties
    or default-server in client.conf is misconfigured.
    This situation can also arise when PulseAudio crashed and left stale details in the X11 Root Window.
    If this is the case, then PulseAudio should autospawn again, or if this is not configured you should
    run start-pulseaudio-x11 manually.
uk: Не вдалося встановити з'єднання із PulseAudio. Спробу буде автоматично повторено за 5 секунд.
    
    У цьому випадку ймовірною причиною є те, що неправильно налаштовано PULSE_SERVER у середовищі або властивостях кореневого вікна X11
    чи неправильно вказано default-server у client.conf.
    Таке також може трапитися, якщо PulseAudio завершила роботу в аварійному режимі, лишивши неактуальні параметри для кореневого вікна X11.
    Якщо причина саме у цьому, PulseAudio має бути автоматично перезапущено. Якщо ж автоматичний перезапуск не налаштовано,
    вам слід віддати команду start-pulseaudio-x11 вручну.

en: Device Title
uk: Назва пристрою

en: Error reading config file %s: %s
uk: Помилка під час читання файла налаштувань %s: %s

en: Error saving preferences
uk: Помилка під час спроби зберегти налаштування

en: Error writing config file %s
uk: Помилка під час спроби записати файл налаштувань %s

en: Establishing connection to PulseAudio. Please wait...
uk: Встановлюємо з'єднання із PulseAudio. Будь ласка, зачекайте…

en: Failed to connect monitoring stream
uk: Не вдалося з’єднатися з потоком для спостереження

en: Failed to create monitoring stream
uk: Не вдалося створити потік для спостереження

en: Failed to initialize device manager extension: %s
uk: Спроба ініціалізації додатка керування пристроями зазнала невдачі: %s

en: Failed to initialize device restore extension: %s
uk: Спроба ініціалізації додатка відновлення параметрів пристроїв зазнала невдачі: %s

en: Failed to initialize stream_restore extension: %s
uk: Спроба ініціалізації додатка stream_restore зазнала невдачі: %s

en: Failed to read data from stream
uk: Спроба читання даних з потоку була невдалою

en: Hardware Input Devices
uk: Апаратні пристрої отримання

en: Hardware Output Devices
uk: Апаратні пристрої відтворення

en: Ignoring sink-input due to it being designated as an event and thus handled by the Event widget
uk: Ігноруємо вхідний потік, оскільки його позначено як подію, тому його обробку здійснює віджет подій

en: Lock card to this profile
uk: Прив'язати картку до цього профілю

en: Lock channels together
uk: Пов’язати всі канали

en: Maximize the window.
uk: Максимізувати вікно.

en: Monitors
uk: Монітори

en: Mute audio
uk: Вимкнути звук

en: Peak detect
uk: Визначення максимумів

en: PulseAudio Volume Control
uk: Керування гучністю PulseAudio

en: Rename Device...
uk: Перейменувати пристрій…

en: Retry forever if pa quits (every 5 seconds).
uk: Повторювати без обмежень, якщо pa завершує роботу (кожні 5 секунд).

en: Select a specific tab on load.
uk: Вибрати певну вкладку для завантаження.

en: Server info callback failure
uk: Спроба зворотного виклику даних сервера зазнала невдачі

en: Show version.
uk: Вивести дані щодо версії.

en: Show volume meters
uk: Показати вимірювачі гучності

en: Sink callback failure
uk: Спроба зворотного виклику приймача зазнала невдачі

en: Sink input callback failure
uk: Спроба зворотного виклику потоку отримання приймача зазнала невдачі

en: Sorry, but device renaming is not supported.
uk: Вибачте, але підтримки перейменовування пристроїв не передбачено.

en: Source callback failure
uk: Спроба зворотного виклику джерела зазнала невдачі

en: Source output callback failure
uk: Спроба зворотного виклику потоку відтворення джерела зазнала невдачі

en: Stream Title
uk: Назва потоку

en: System Sounds
uk: Системні звуки

en: Terminate Playback
uk: Перервати відтворення

en: Terminate Recording
uk: Перервати запис

en: Unknown input
uk: Невідоме джерело даних

en: Unknown output
uk: Невідомий пристрій відтворення

en: Virtual Input Devices
uk: Віртуальні пристрої отримання

en: Virtual Output Devices
uk: Віртуальні пристрої відтворення

en: Virtual Streams
uk: Віртуальні потоки

en: Volume Control
uk: Керування гучністю

en: Volume Control Feedback Sound
uk: Контрольний звук керування гучністю

en: You need to load module-device-manager in the PulseAudio server in order to rename devices
uk: Для того, щоб отримати доступ до перейменовування пристроїв, слід завантажити module-device-manager до сервера PulseAudio

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Input Devices
uk: Пристрої _отримання

en: _Output Devices
uk: Пристрої _відтворення

en: _Playback
uk: В_ідтворення

en: _Recording
uk: _Запис

en: could not get codec name from get-codec message response
uk: не вдалося отримати назву кодека з відповіді get-codec

en: could not read JSON from get-codec message response: %s
uk: не вдалося прочитати JSON з відповіді get-codec: %s

en: could not read JSON from get-profile-sticky message response: %s
uk: не вдалося прочитати JSON з відповіді get-profile-sticky: %s

en: could not read JSON from list-codecs message response: %s
uk: не вдалося прочитати JSON з відповіді list-codecs: %s

en: could not read JSON from list-handlers message response: %s
uk: не вдалося прочитати JSON з відповіді list-handlers: %s

en: direction
uk: напрямок

en: from
uk: з

en: get-codec message response is not a JSON value
uk: відповідь get-codec не є значенням JSON

en: get-profile-sticky message response is not a JSON value
uk: відповідь get-profile-sticky не є значенням JSON

en: list-codecs message response could not be parsed correctly
uk: не вдалося належним чином обробити відповідь list-codecs

en: list-codecs message response is not a JSON array
uk: відповідь list-codecs не є масивом JSON

en: list-handlers message response could not be parsed correctly
uk: не вдалося належним чином обробити відповідь list-handlers

en: list-handlers message response is not a JSON array
uk: відповідь list-handlers не є масивом JSON

en: ms
uk: мс

en: number
uk: число

en: on
uk: на

en: pa_context_client_info_list() failed
uk: Спроба виконати pa_context_client_info_list() зазнала невдачі

en: pa_context_get_card_info_by_index() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_card_info_by_index() зазнала невдачі

en: pa_context_get_card_info_list() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_card_info_list() зазнала невдачі

en: pa_context_get_client_info() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_client_info() зазнала невдачі

en: pa_context_get_server_info() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_server_info() зазнала невдачі

en: pa_context_get_sink_info_by_index() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_sink_info_by_index() зазнала невдачі

en: pa_context_get_sink_info_list() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_sink_info_list() зазнала невдачі

en: pa_context_get_sink_input_info() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_sink_input_info() зазнала невдачі

en: pa_context_get_sink_input_info_list() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_sink_input_info_list() зазнала невдачі

en: pa_context_get_source_info_by_index() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_source_info_by_index() зазнала невдачі

en: pa_context_get_source_info_list() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_source_info_list() зазнала невдачі

en: pa_context_get_source_output_info_list() failed
uk: Спроба виконати pa_context_get_source_output_info_list() зазнала невдачі

en: pa_context_kill_sink_input() failed
uk: Спроба виконання pa_context_kill_sink_input() була невдалою

en: pa_context_kill_source_output() failed
uk: Спроба виконання pa_context_kill_source_output() була невдалою

en: pa_context_send_message_to_object() failed: %s
uk: Спроба виконати pa_context_send_message_to_object() була невдалою: %s

en: pa_context_set_card_profile_by_index() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_card_profile_by_index() була невдалою

en: pa_context_set_default_sink() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_default_sink() була невдалою

en: pa_context_set_default_source() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_default_source() була невдалою

en: pa_context_set_port_latency_offset() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_port_latency_offset() була невдалою

en: pa_context_set_sink_input_mute() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_sink_input_mute() була невдалою

en: pa_context_set_sink_input_volume() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_sink_input_volume() була невдалою

en: pa_context_set_sink_mute_by_index() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_sink_mute_by_index() була невдалою

en: pa_context_set_sink_port_by_index() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_sink_port_by_index() була невдалою

en: pa_context_set_sink_volume_by_index() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_sink_volume_by_index() була невдалою

en: pa_context_set_source_mute_by_index() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_source_mute_by_index() була невдалою

en: pa_context_set_source_output_mute() failed
uk: Спроба виконати pa_context_set_source_output_mute() зазнала невдачі

en: pa_context_set_source_output_volume() failed
uk: Спроба виконати pa_context_set_source_output_volume() зазнала невдачі

en: pa_context_set_source_port_by_index() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_source_port_by_index() була невдалою

en: pa_context_set_source_volume_by_index() failed
uk: Спроба виконання pa_context_set_source_volume_by_index() була невдалою

en: pa_context_subscribe() failed
uk: Спроба виконати pa_context_subscribe() зазнала невдачі

en: pa_ext_device_manager_read() failed
uk: Спроба виконати pa_ext_device_manager_read() зазнала невдачі

en: pa_ext_device_manager_write() failed
uk: Спроба виконання pa_ext_device_manager_write() була невдалою

en: pa_ext_device_restore_read_sink_formats() failed
uk: Спроба виконати pa_ext_device_restore_read_sink_formats() зазнала невдачі

en: pa_ext_device_restore_save_sink_formats() failed
uk: Спроба виконати pa_ext_device_restore_save_sink_formats() зазнала невдачі

en: pa_ext_stream_restore_read() failed
uk: Спроба виконати pa_ext_stream_restore_read() зазнала невдачі

en: pa_ext_stream_restore_write() failed
uk: Спроба виконання pa_ext_stream_restore_write() була невдалою

en: pavucontrol;Microphone;Volume;Fade;Balance;Headset;Speakers;Headphones;Audio;Mixer;Output;Input;Devices;Playback;Recording;System Sounds;Sound Card;Settings;Preferences;
uk: pavucontrol;Microphone;Volume;Fade;Balance;Headset;Speakers;Headphones;Audio;Mixer;Output;Input;Devices;Playback;Recording;System Sounds;Sound Card;Settings;Preferences;павуконтроль;мікрофон;гучність;приглушення;баланс;гарнітура;гучномовці;колонки;навушники;звук;мікшер;аудіо;виведення;введення;пристрої;відтворення;запис;звуки;звук;система;
