remmina - en to uk translation catalogue (998 entries)

en: %G Name of group (slashes \/ are converted to dashes -)
    %P Protocol name
    %N Connection name
    %h Hostname/IP
uk: %G Назва групи (похилу риску буде автоматично перетворено на дефіс)
    %P Назва протоколу
    %N Назва з'єднання
    %h Вузол/IP

en: %d password changed. | %d passwords changed.
uk[0]: %d пароль змінено.
uk[1]: %d пароля змінено.
uk[2]: %d паролів змінено.

en: %p Profile name
    %h Server name/IP
    %Y Year, %m Month, %d Day, %H Hour, %M Minute, %S Seconds (UTC time)
uk: %p Назва профілю
    %h Назва сервера/IP
    %Y Рік, %m Місяць, %d День, %H Година, %M Хвилина, %S Секунда (час UTC)

en: %s You may need to install, and use Gnome Shell Extension Appindicator
uk: %s можливо, вам слід встановити і скористатися розширенням оболонки Gnome Appindicator

en: %s You may need to install, and use KStatusNotifierItem
uk: %s можливо, вам слід встановити і скористатися KStatusNotifierItem

en: %s You may need to install, and use XApp Status Applet
uk: %s можливо, вам слід встановити і скористатися аплетом стану XApp

en: %s You may need to install, and use XEmbed SNI Proxy
uk: %s можливо, вам слід встановити і скористатися проксі SNI XEmbed

en: %s and Remmina has built-in (compiled) support for libappindicator.
uk: %s і у Remmina зібрано (скомпільовано) підтримку libappindicator.

en: %s not supported natively by your Desktop Environment. libappindicator will try to fallback to GtkStatusIcon/xembed
uk: %s підтримки у вашому стільничному середовищі не передбачено. Резервним варіантом для libappindicator буде спроба скористатися GtkStatusIcon/xembed

en: %s wants to share their desktop.
    Do you accept?
uk: %s бажає надати доступ до стільниці свого комп'ютера.
    Хочете прийняти запрошення?

en: %s your desktop does support it
uk: %s у вашому стільничному середовищі передбачено його підтримку

en: %s'%s'
uk: %s«%s»

en: %s'%s',
uk: %s«%s»,

en: %sand '%s'
uk: %sі «%s»

en: 'Invalid connection data.'
uk: «Некоректні дані з'єднання.»

en: (%s: %i): Can't validate setting '%s' since 'value' or 'gfe' are NULL!
uk: (%s: %i): не вдалося перевірити чинність параметра «%s» оскільки «value» або «gfe» має значення NULL!

en: (%s: %i): Can't validate user input since 'setting_name_to_validate', 'value' or 'gfe' are NULL!
uk: (%s: %i): не вдалося перевірити чинність введених користувачем даних, оскільки «setting_name_to_validate», «value» або «gfe» дорівнює NULL!

en: (Host key+)
uk: (Host-клавіша+)

en: (SELinux) permissive mode for serial ports
uk: (SELinux) дозвільний режим для послідовних портів

en: - or protocol://username:encryptedpassword@host:port
uk: - або протокол://користувач:зашифрованийпароль@вузол:порт

en: /PATH/TO/rdp2tcp
uk: /ШЛЯХ/ДО/rdp2tcp

en: /dev/ttyS0, /dev/ttyS1, etc.
uk: /dev/ttyS0, /dev/ttyS1, тощо.

en: /path/to/command -opt1 arg %h %u %t -opt2 %U %p %g
uk: /шлях/до/команди -параметр1 аргумент %h %u %t -параметр2 %U %p %g

en: 0 — Windows 7 compatible
uk: 0 — сумісний з Windows 7

en: 256 colours (8 bpp)
uk: 256 кольорів (8 біт/піксель)

en: 2600 (Windows XP), 7601 (Windows Vista/7), 9600 (Windows 8 and newer)
uk: 2600 (Windows XP), 7601 (Windows Vista/7), 9600 (Windows 8 та новіша)

en: <Auto-detect>
uk: <Автовиявлення>

en: <Choose a quality level to edit…>
uk: <Виберіть рівень якості для редагування...>

en: <None>
uk: <Жодна>

en: <Not set>
uk: <Не встановлено>

en: <big><b>Remmina Snap package</b></big>
    
    <span>
    Remmina is running on your system as a Snap package.
    Some Remmina functions need to be set up to work properly.
    </span>
uk: <big><b>Пакунок Snap Remmina</b></big>
    
    <span>
    Remmina у вашій системі встановлено з пакунка Snap.
    Для забезпечення повноцінної працездатності Remmina слід налаштувати декілька речей.
    </span>

en: <big><b>The news failed to load</b></big>
    
    <span>
    <a href="https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/tags/" title="Remmina release notes"><i>Visit the website to read the release notes</i></a>.
    </span>
uk: <big><b>Не вдалося отримати новини</b></big>
    
    <span>
    <a href="https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/tags/" title="Нотатки щодо випуску Remmina"><i>Відвідайте сайт, щоб ознайомитися із нотатками щодо випуску</i></a>.
    </span>

en: <big>Permissions</big>
uk: <big>Права доступу</big>

en: <big>Snap settings</big>
uk: <big>Параметри прилипання</big>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    VNC additional formats
    • ID:repeater ID number
    • unix:///path/socket.sock</big>
uk: <big>Підтримувані формати
    * сервер
    * сервер[:порт]
    Додаткові формати VNC
    • ID:ідентифікаційний номер ретранслятора
    • unix:///шлях/сокет.sock</big>

en: <big>Supported formats
    • server
    • server[:port]
    • username@server[:port] (SSH protocol only)</big>
uk: <big>Підтримувані формати:
    • сервер
    • сервер[:порт]
    • користувач@сервер[:порт] (Лише для протоколу SSH )</big>

en: <big>• command in PATH args %h
    • /path/to/foo -options %h %u
    • %h is substituted with the server name
    • %t is substituted with the SSH server name
    • %u is substituted with the username
    • %U is substituted with the SSH username
    • %p is substituted with Remmina profile name
    • %g is substituted with Remmina profile group name
    • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
    Do not run in background if you want the command to be executed before connecting.
    </big>
uk: <big>• команда у аргументах PATH %h
    • /шлях/до/якихось-параметрів %h %u
    • %h буде замінено на назву сервера
    • %t буде замінено на назву сервера SSH
    • %u буде замінено на ім'я користувача
    • %U буде замінено на ім'я користувача SSH 
    • %p буде замінено на назву профілю Remmina
    • %g буде замінено на назву групи профілів Remmina
    • %d буде замінено на місцеву дату і час у форматі ISO 8601
    Не запускайте у фоновому режимі, якщо бажаєте, щоб команди виконувались перед з'єднанням.
    </big>

en: <channel>[,<options>]
uk: <канал>[,<параметри>]

en: <span weight='bold' size='larger'>Multi Password Changer</span>
uk: <span weight='bold' size='larger'>Зміна багатьох паролів</span>

en: A non-critical error happened: %s
uk: Сталася некритична помилка: %s

en: API-accessible entrypoints
uk: Доступні з програмного інтерфейсу точки входу

en: About
uk: Про програму

en: Accept certificate?
uk: Прийняти сертифікат?

en: Accept changed certificate?
uk: Прийняти змінений сертифікат?

en: Actions
uk: Дії

en: Add
uk: Додати

en: Add a column displaying any notes associated with a connection.
uk: Додати стовпчик із показом усіх нотаток, які пов'язано із з'єднанням.

en: Add a new connection profile
uk: Додати новий профіль з'єднання

en: Address is too long for UNIX socket_path: %s
uk: Адреса є надто довгою для socket_path UNIX: %s

en: Advanced
uk: Додаткове

en: Advanced setting for high latency links:
    Adjusts the connection timeout. Use if your connection times out.
    The highest possible value is 600000 ms (10 minutes).
uk: Додатковий параметр для посилань із високою латентністю:
    Скоригуйте час очікування на з'єднання. Користуйтеся цим, якщо у вас виникають перевищення часу очікування при з'єднанні.
    Найбільшим можливим значенням є 600000 мс (10 хвилин)

en: After connecting
uk: Після з'єднання

en: Agent PID
uk: PID агента

en: All Files
uk: Усі файли

en: Allow key modifiers
uk: Дозволити клавішні модифікатори

en: Allowed values are %s.
uk: Дозволеними значеннями є %s.

en: Always show notes
uk: Завжди показувати нотатки

en: Always show tabs
uk: Завжди показувати вкладки

en: Amount of milliseconds to attempt acknowledging data before closing the corresponding TCP connection forcibly.
uk: Кількість мілісекунд для розпізнавання даних перед примусовим закриттям TCP-з'єднання.

en: An error occured.
uk: Сталася помилка.

en: An unknown error occured while trying to start PyHoca-CLI. Exit code: %i
uk: Під час спроби запустити PyHoca-CLI сталася невідома помилка. Код виходу: %i

en: An unknown error occured while trying to start PyHoca-CLI. Exit code: %i. Error: '%s'
uk: Під час спроби запустити PyHoca-CLI сталася помилка. Код виходу: %i. Помилка: «%s»

en: Appearance
uk: Вигляд

[ctx: Appearance preferences]
en: Tabs grouping
uk: Групування вкладок

en: Applet
uk: Аплет

en: Apply/remove scaling
uk: Застосувати/прибрати масштабування

en: Are you sure to delete the selected files on server?
uk: Ви дійсно хочете вилучити вибрані файли з сервера?

en: Are you sure you want to cancel the file transfer in progress?
uk: Ви впевнені, що бажаєте скасувати поточне перенесення файла?

en: Are you sure you want to close %i active connections in the current window?
uk: Ви дійсно бажаєте закрити %i активних з'єднань в цьому вікні?

en: Are you sure you want to close this last active connection?
uk: Ви дійсно бажаєте закрити це останнє активне з'єднання?

en: Are you sure you want to delete the selected files?
uk: Ви дійсно хочете вилучити вибрані файли?

en: Are you sure you want to delete “%s”?
uk: Впевнені, що бажаєте вилучити «%s»?

en: Are you sure you want to fully quit Remmina?
     This will close any active connections.
uk: Ви дійсно бажаєте повністю завершити роботу Remmina?
     Завершення роботи призведе до розірвання усіх активних з'єднань.

en: Assign a destination port.
uk: Вкажіть порт призначення.

en: Assistance Mode
uk: Режим помічника

en: Asynchronous execution
uk: Асинхронне виконання

en: Attach to console (2003/2003 R2)
uk: Долучити до консолі (Windows 2003 / 2003 R2)

en: Attempt to connect in assistance mode
uk: Спроба з'єднатися у режимі помічника

en: Audible terminal bell
uk: Звуковий сигнал термінала

en: Audio output mode
uk: Режим виведення звуку

en: Audio support
uk: Підтримка звуку

en: Auditing log
uk: Журнал ревізування

en: Authentication cancelled. Aborting…
uk: Розпізнавання скасовано. Перериваємо обробку…

en: Authentication failure: %s
uk: Помилка розпізнавання: %s

en: Authentication type
uk: Тип автентифікації

en: Auto GLZ
uk: Авто-GLZ

en: Auto LZ
uk: Авто-LZ

en: Auto-detect
uk: Автовиявлення

en: Auto-fit window
uk: Автозаповнення вікна

en: Auto-start this profile
uk: Автоматично запускати цей профіль

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic (32 bpp) (Server chooses its best format)
uk: Автоматично (32 біт/піксель) (Сервер вибирає найкращий формат)

en: Automatic negotiation
uk: Автоматичне узгодження

en: Automatically accept all fingerprints and certificates
uk: Автоматично приймати усі відбитки і сертифікати

en: Available feature[%i]: '%s'
uk: Доступна можливість[%i]: «%s»

en: Awaiting incoming SSH connection on port %i…
uk: Очікування вхідного SSH-з'єднання на порту %i…

en: Background colour
uk: Колір тла

en: Basic
uk: Основне

en: Before connecting
uk: До з'єднання

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Best (slowest)
uk: Найкраща (найповільніше)

en: Bilinear
uk: Білінійний

en: Bold colour
uk: Колір напівжирного

en: Bright colours
uk: Яскраві кольори

en: Broken `DialogData`! Aborting…
uk: Помилкове значення «DialogData»! Перериваємо обробку…

en: Browse the network to find a %s server
uk: Провести огляд мережі для пошуку сервера %s

en: Bug Description
uk: Опис вади

en: Bug Title
uk: Заголовок вади

en: By group
uk: За групами

en: By protocol
uk: За протоколом

en: CA CRL File
uk: Файл CA CRL

en: CA Certificate File
uk: Файл сертифіката CA

en: CAUTION: Pasted text will be sent as a sequence of key-codes as if typed on your local keyboard.
    
      • For best results use same keyboard settings for both, client and server.
    
      • If client-keyboard is different from server-keyboard the received text can contain wrong or erroneous characters.
    
      • Unicode characters and other special characters that can't be translated to local key-codes won’t be sent to the server.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: вставлений текст буде надіслано як послідовність кодів клавіш так, наче їх було натиснуто на вашій локальній клавіатурі.
    
      • Щоб уникнути помилок, користуйтеся однаковими параметрами клавіатури на боці клієнта і сервера.
    
      • Якщо параметри клавіатури на боці клієнта і сервера є різними, отриманий текст може містити помилкові символи.
    
      • Символи Unicode та інші спеціальні символи, які не може бути перетворено на локальні коди клавіш, не буде надіслано на сервер.

en: COM1, COM2, etc.
uk: COM1, COM2, тощо.

en: Can't retrieve `DialogData`! Aborting…
uk: Не вдалося отримати «DialogData»! Перериваємо обробку…

en: Can't save empty username!
uk: Неможливо зберегти порожнє ім'я користувача!

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cannot connect to local port %i.
uk: Не вдалося встановити з'єднання із локальним портом %i.

en: Cannot connect to the RDP server “%s”.
uk: Не вдалося встановити з'єднання із сервером RDP «%s».

en: Cannot connect to the “%s” RDP server.
uk: Не вдалося встановити з'єднання із сервером RDP «%s».

en: Certificate details:
uk: Параметри сертифіката:

en: Change
uk: Змінити

en: Change security settings
uk: Змінити параметри безпеки

en: Change where Remmina profiles are stored
uk: Зміна місця зберігання профілів Remmina

en: Character set
uk: Кодування символів

en: Chat with %s
uk: Спілкування з %s

en: Choose a Remote Desktop Server
uk: Виберіть сервер віддалених стільниць

en: Choose a colour scheme file. Usually available in /usr/share/remmina/theme. https://github.com/mbadolato/iTerm2-Color-Schemes has more details.
uk: Виберіть файл схеми кольорів. Зазвичай, такі файли зберігаються у /usr/share/remmina/theme. Докладніше про це можна дізнатися тут: https://github.com/mbadolato/iTerm2-Color-Schemes .

en: Choose a file to upload
uk: Виберіть файл для вивантаження

en: Choose a folder to save connection profiles from Remmina in.
uk: Виберіть теку для збереження профілів з'єднання Remmina.

en: Choose a folder to save screenshots from Remmina in.
uk: Виберіть теку для збереження знімків вікон Remmina.

en: Choose a new key
uk: Виберіть нову комбінацію клавіш

en: Choose a session to resume:
uk: Виберіть сеанс для відновлення:

en: Choose download location
uk: Виберіть місце для отримання даних

en: Clear
uk: Очистити

en: Clicking "Submit" will send this to Remmina's GitLab page and automatically create a new issue on the issue tracker.
uk: Натискання кнопки «Надіслати» призведе до надсилання цих даних на сторінку GitLab Remmina і автоматичного створення запису вади у списку вад.

en: Client Certificate File
uk: Файл сертифіката клієнта

en: Client Certificate Key
uk: Ключ сертифіката клієнта

en: Client build
uk: Номер збірки клієнта

en: Client name
uk: Назва клієнта

en: Clipboard direction
uk: Напрямок у буфері обміну

en: Close
uk: Закрити

en: Collapse all
uk: Згорнути все

en: Colour depth
uk: Глибина кольорів

en: Colour theme
uk: Тема кольорів

en: Comma-separated list of monitor IDs and desktop orientations:
      • [<id>:<orientation-in-degrees>,]
      • 0,1,2,3
      • 0:270,1:90
    Orientations are specified in degrees, valid values are:
      •   0 (landscape)
      •  90 (portrait)
      • 180 (landscape flipped)
      • 270 (portrait flipped)
uk: Список відокремлених комами записів ідентифікаторів моніторів із орієнтацією стільниці:
      • [<ідентифікатор>:<орієнтація у градусах>,]
      • 0,1,2,3
      • 0:270,1:90
    Орієнтацію слід вказувати у градусах. Коректні значення:
      •   0 (альбомна)
      •  90 (книжкова)
      • 180 (альбомна перевернута)
      • 270 (книжкова перевернута)

en: Command
uk: Команда

en: Community
uk: Спільнота

en: Composition
uk: Композиція

en: Configure the available resolutions
uk: Налаштування доступних роздільних здатностей

en: Configure the keystrokes
uk: Налаштування комбінацій клавіш

en: Confirm Gateway Password
uk: Підтвердьте пароль до шлюзу

en: Confirm before closing multiple tabs
uk: Підтвердження перед закриттям декількох вкладок

en: Confirm password
uk: Підтвердіть пароль

en: Connect
uk: З'єднатися

en: Connect either to a desktop described in a file (.remmina or a filetype supported by a plugin) or a supported URI (RDP, VNC, SSH or SPICE)
uk: З'єднатися зі стільницею, яку описано у файлі (.remmina або суфіксом, що підтримується додатком) або підтримуваною адресою (RDP, VNC, SSH або SPICE)

en: Connect to VNC using a repeater:
      • The server field must contain the repeater ID, e.g. ID:123456789
      • The repeater field have to be set to the repeater IP and port, like:
        10.10.10.12:5901
      • From the remote VNC server, you will connect to
        the repeater, e.g. with x11vnc:
        x11vnc -connect repeater=ID:123456789+10.10.10.12:5500
uk: З'єднання із VNC за допомогою трансляційного підсилювача:
      • Поле сервера має містити ідентифікатор підсилювача, наприклад ID:123456789
      • У полі підсилювача має бути вказати IP-адресу підсилювача і порт, ось так:
     10.10.10.12:5901
      • З віддаленого сервера VNC  ви з'єднуєтеся із
        підсилювачем, наприклад, за допомогою x11vnc:
        x11vnc -connect repeater=ID:123456789+10.10.10.12:5500

en: Connect to a desktop described in a file (.remmina or a filetype supported by a plugin)
uk: З'єднатися зі стільницею, яку описано у файлі (.remmina або тип файлів, підтримку якого передбачено у додатку)

en: Connect to remote desktops through the applet menu
uk: Приєднання до віддалених стільниць за допомогою аплету

en: Connect via SSH from a new terminal
uk: З'єднатися за допомогою SSH з нового термінала

en: Connected to %s via RDP
uk: Встановлено з'єднання з %s за допомогою RDP

en: Connected to %s via SPICE
uk: Встановлено з'єднання з %s за допомогою SPICE

en: Connected to %s via VNC
uk: Встановлено з'єднання з %s за допомогою VNC

en: Connected to %s:%d via SSH
uk: Встановлено з'єднання з %s:%d крізь SSH

en: Connected to %s:%d via VNC
uk: Встановлено з'єднання з %s:%d за допомогою VNC

en: Connected to %s:%d via X2Go
uk: Встановлено з'єднання з %s:%d за допомогою X2Go

en: Connecting to %s via SSH…
uk: Встановлення з'єднання з %s крізь SSH…

en: Connecting to UNIX socket failed: %s
uk: Не вдалося встановити з'єднання із сокетом UNIX: %s

en: Connecting to “%s” via SSH…
uk: Встановлення з'єднання з %s крізь SSH…

en: Connecting to “%s”…
uk: Встановлення з'єднання з «%s»…

en: Connection profile security
uk: Захист профілю з'єднання

en: Connection timeout in ms
uk: Час очікування на встановлення у мс

en: Connection to the SPICE server dropped.
uk: З'єднання із сервером SPICE розірвано.

en: Cookie
uk: Кука

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy (host+C)
uk: Копіювати (Host + C)

en: Copyright © 2023–2024 Hiroyuki Tanaka, Sunil Bhat
    Copyright © 2014–2023 Antenore Gatta, Giovanni Panozzo
    Copyright © 2009–2014 Vic Lee
    More details in COPYING
uk: © Hiroyuki Tanaka, Sunil Bhat, 2023–2024
    © Antenore Gatta, Giovanni Panozzo, 2014–2023
    © Vic Lee, 2009–2014
    Докладніше про це у файлі COPYING

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account disabled.
uk: Не вдалося отримати доступ до RDP-сервера «%s».
    Обліковий запис вимкнено.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account expired.
uk: Не вдалося отримати доступ до RDP-сервера «%s».
    Вичерпано термін дії облікового запису.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account locked out.
uk: Не вдалося отримати доступ до RDP-сервера «%s».
    Обліковий запис заблоковано.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Account restricted.
uk: Не вдалося отримати доступ до RDP-сервера «%s».
    Обліковий запис із обмеженим доступом.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Change user password before connecting.
uk: Не вдалося отримати доступ до сервера RDP «%s».
    Змініть пароль перед з'єднанням.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Insufficient user privileges.
uk: Не вдалося отримати доступ до RDP-сервера «%s».
    Недостатні права доступу користувача.

en: Could not access the RDP server “%s”.
    Password expired.
uk: Не вдалося отримати доступ до RDP-сервера «%s».
    Вичерпано термін дії пароля.

en: Could not allocate enough memory!
uk: Не вдалося отримати достатній об'єм пам'яті!

en: Could not authenticate automatically with SSH agent. %s
uk: Не вдалося пройти автоматичне розпізнавання за допомогою агента SSH. %s

en: Could not authenticate automatically with public SSH key. %s
uk: Не вдалося пройти автоматичне розпізнавання за відкритим ключем SSH. %s

en: Could not authenticate using SSH certificate. %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання з використанням сертифіката SSH. %s

en: Could not authenticate with SSH GSSAPI/Kerberos. %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання за допомогою SSH GSSAPI/Kerberos. %s

en: Could not authenticate with SSH password. %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання за паролем SSH. %s

en: Could not authenticate with TOTP/OTP/2FA. %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання на основі TOTP, OTP або 2FA. %s

en: Could not authenticate with automatic public SSH key. %s
uk: Не вдалося пройти автоматичне розпізнавання за відкритим ключем SSH. %s

en: Could not authenticate with keyboard-interactive. %s
uk: Не вдалося пройти інтерактивне розпізнавання з клавіатурою. %s

en: Could not authenticate with public SSH key. %s
uk: Не вдалося пройти розпізнавання за відкритим ключем SSH. %s

en: Could not authenticate, attempting reconnection…
uk: Не вдалося пройти розпізнавання. Ще одна спроба…

en: Could not bind server socket to local port.
uk: Не вдалося прив'язати сокет сервера до локального порту.

en: Could not check list of known SSH hosts. %s
uk: Не вдалося перевірити список відомих вузлів SSH. %s

en: Could not connect to SSH tunnel. %s
uk: Не вдалося встановити з'єднання із тунелем SSH. %s

en: Could not connect to the RDP server “%s” via TLS. See the DEBUG traces from a terminal for more information.
uk: Помилка з'єднання з RDP-сервером «%s» з TLS. Див. трасування DEBUG з термінала, щоб дізнатися більше.

en: Could not create PTY device.
uk: Не вдалося створити PTY-пристрій.

en: Could not create SFTP session. %s
uk: Не вдалося створити сеанс SFTP. %s

en: Could not create channel. %s
uk: Не вдалося створити канал. %s

en: Could not create socket.
uk: Не вдалося створити сокет.

en: Could not create the file “%s” on the server. %s
uk: Не вдалося створити файл «%s» на сервері. %s

en: Could not create the file “%s”.
uk: Не вдалося створити файл «%s».

en: Could not create the folder “%s” on the server. %s
uk: Не вдалося створити теку «%s» на сервері. %s

en: Could not create the folder “%s”.
uk: Не вдалося створити теку «%s».

en: Could not delete “%s”. %s
uk: Не вдалося вилучити «%s». %s

en: Could not fetch checksum of the public SSH key. %s
uk: Не вдалося отримати контрольну суму відкритого ключа SSH. %s

en: Could not fetch public SSH key. %s
uk: Не вдалося отримати відкритий ключ SSH. %s

en: Could not fetch the server's public SSH key. %s
uk: Не вдалося отримати відкритий ключ сервера SSH. %s

en: Could not find any sessions on remote machine. Creating a new session now.
uk: На віддаленому комп'ютері не вдалося знайти жодного сеансу. Створюємо сеанс.

en: Could not find child GtkTreeView of session chooser dialog.
uk: Не вдалося знайти дочірній об'єкт GtkTreeView діалогового вікна вибору сеансу.

en: Could not find the address for the RDP server “%s”.
uk: Не вдалося знайти адресу сервера RDP «%s».

en: Could not find the file “%s”.
uk: Не вдалося знайти файл «%s».

en: Could not get PyHoca-CLI's command-line features. This indicates it is either too old, or not installed. An old limited set of features will be used for now.
uk: Не вдалося отримати список можливостей командного рядка PyHoca-CLI. Це означає, що або ваша версія PyHoca-CLI є надто давньою, або PyHoca-CLI не встановлено! Зараз же ми зможемо скористатися лише старим обмеженим набором можливостей.

en: Could not get currently selected row (session)!
uk: Не вдалося отримати позначений рядок!

en: Could not get session ID from session chooser dialog.
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор сеансу з вікна вибору сеансу.

en: Could not initialize pthread. Falling back to non-threaded mode…
uk: Не вдалося ініціалізувати pthread. Повертаємося до режиму без розгалужень…

en: Could not listen to local port.
uk: Не вдалося розпочати очікування даних на локальному порту.

en: Could not obtain "GtkTreeModelFilter*" of the session chooser dialog, for unknown reason.
uk: Не вдалося отримати GtkTreeModel вікна вибору сеансу з невідомої причини.

en: Could not open X11 DISPLAY.
uk: Не вдалося відкрити DISPLAY X11.

en: Could not open channel. %s
uk: Не вдалося відкрити канал. %s

en: Could not open the file “%s” on the server. %s
uk: Помилка під час спроби відкрити файл «%s» на сервері. %s

en: Could not open the file “%s”.
uk: Не вдалося відкрити файл «%s».

en: Could not open the folder “%s”. %s
uk: Не вдалося відкрити теку «%s». %s

en: Could not parse PyHoca-CLI's command-line features. Using a limited feature-set for now.
uk: Не вдалося обробити список можливостей командного рядка PyHoca-CLI! Доведеться користуватися обмеженим набором можливостей.

en: Could not parse the output of PyHoca-CLI's --list-sessions option. Creating a new session now.
uk: Не вдалося обробити дані, які було виведено унаслідок використання параметра --list-sessions PyHoca-CLI. Створюємо сеанс.

en: Could not poll SSH channel. %s
uk: Не вдалося опитати канал SSH. %s

en: Could not read SSH channel in a non-blocking way. %s
uk: Не вдалося виконати читання з каналу SSH у спосіб, який не передбачає його блокування. %s

en: Could not read from the folder. %s
uk: Не вдалося виконати читання з теки. %s

en: Could not read from tunnel listening socket. %s
uk: Не вдалося прочитати дані з сокета очікування на дані тунелю. %s

en: Could not request port forwarding. %s
uk: Не вдалося надіслати запит щодо переспрямовування порту. %s

en: Could not request shell. %s
uk: Не вдалося створити запит щодо командної оболонки. %s

en: Could not retrieve valid `DialogData` or `sessions_list`! Aborting…
uk: Не вдалося отримати коректне значення «DialogData» або «session_list»! Перериваємо обробку…

en: Could not run command. %s
uk: Не вдалося виконати команду. %s

en: Could not run the “%s” command on the SSH server (status = %i).
uk: Не вдалось виконати команду «%s» на SSH-сервері (стан = %i).

en: Could not save new credentials.
uk: Не вдалося зберегти нові реєстраційні дані.

en: Could not save new credentials: 's_password' or 's_username' strings were not set.
uk: Не вдалося зберегти нові реєстраційні дані: не встановлено значення рядка «s_password» або «s_username».

en: Could not save the file “%s”.
uk: Не вдалося зберегти файл «%s».

en: Could not send data to tunnel listening socket. %s
uk: Не вдалося надіслати дані до сокета очікування на дані тунелю. %s

en: Could not start PyHoca-CLI (%i): '%s'
uk: Не вдалося запустити PyHoca-CLI (%i): «%s»

en: Could not start PyHoca-CLI:
    %s
uk: Не вдалося запустити PyHoca-CLI:
    %s

en: Could not start SFTP session. %s
uk: Не вдалося розпочати сеанс SFTP. %s

en: Could not start X2Go session.
uk: Не вдалося розпочати сеанс SSH.

en: Could not start X2Go session…
uk: Не вдалося розпочати сеанс SSH…

en: Could not start libfreerdp-gdi.
uk: Не вдалося запустити libfreerdp-gdi.

en: Could not start pthread.
uk: Не вдалося запустити pthread.

en: Could not terminate X2Go session '%s':
    %s
uk: Не вдалося перервати сеанс X2Go «%s»:
    %s

en: Could not write to SSH channel. %s
uk: Не вдалося виконати запис до каналу SSH. %s

en: Could not write to the file “%s” on the server. %s
uk: Не вдалося записати дані до файла «%s» на сервері. %s

en: Couldn't validate user input. %s
uk: Введені користувачем дані є некоректними. %s

en: Couldn’t convert '%s' to host address
uk: Не вдалося перетворити «%s» на адресу вузла

en: Create date
uk: Створити дату

en: Create new connection profile
uk: Створити новий профіль з'єднання

en: Creating UNIX socket failed: %s
uk: Не вдалося створити сокет UNIX: %s

en: Creation, editing, copying, and deletions require the Remmina password
uk: Створення, редагування, копіювання та вилучення потребують введення пароля до Remmina

en: Cursor blinking
uk: Блимання курсора

en: Cursor colour
uk: Колір курсора

en: Cursor foreground colour
uk: Колір курсора переднього плану

en: Cursor shadow
uk: Тінь курсора

en: Custom
uk: Нетиповий

en: DPI resolution
uk: Роздільна здатність

en: DPI setting is out of bounds. Please adjust it in profile settings.
uk: Параметр роздільності не лежить у прийнятному діапазоні. Будь ласка, скоригуйте цей параметр у профілі.

en: Debugging
uk: Діагностика

en: Decrease font size
uk: Зменшити розмір шрифту

en: Decrease font size (host+Page Down)
uk: Зменшити розмір шрифту (Host + Page Down)

en: Default
uk: Типова

en: Default settings saved.
uk: Типові налаштування збережено.

en: Default view
uk: Типовий перегляд

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete files on server
uk: Вилучити файли із сервера

en: Description
uk: Опис

en: Desktop orientation
uk: Орієнтація стільниці

en: Desktop scale factor %
uk: Рівень масштабування стільниці у %

en: Desktop sharing invitation
uk: запрошення до спільної стільниці

en: Device scale factor %
uk: Рівень масштабування пристрою у %

en: Disable anonymous statistics
uk: Вимкнути анонімну статистику

en: Disable news
uk: Вимкнути новини

en: Disable news from <a href="https://remmina.org" title="Remmina news site">remmina.org</a>
uk: Вимкнути новини з <a href="https://remmina.org" title="Сайт новин Remmina">remmina.org</a>

en: Disable smooth scrolling
uk: Вимкнути плавне гортання

en: Disable stats
uk: Вимкнути статистику

en: Disable tip of the day
uk: Вимкнути щоденні підказки

en: Disable toolbar
uk: Вимкнути панель інструментів

en: Disable tray icon
uk: Вимкнути піктограму лотка

en: Disable video overlay if videos are not displayed properly.
uk: Вимкнути накладку з відео, якщо програма не показує відео належним чином.

en: Disconnect
uk: Відʼєднатися

en: Disconnected from %s via RDP
uk: Розірвано з'єднання з %s за допомогою RDP

en: Disconnected from %s via SPICE
uk: Розірвано з'єднання з %s за допомогою SPICE

en: Disconnected from %s:%d via SSH
uk: Розірвано з'єднання з %s:%d крізь SSH

en: Disconnected from %s:%d via VNC
uk: Розірвано з'єднання з %s:%d за допомогою VNC

en: Disconnected from %s:%d via X2Go
uk: Розірвано з'єднання з %s:%d за допомогою X2Go

en: Disconnected from the SPICE %s.
uk: Від'єднано від SPICE «%s».

en: Discovered
uk: Виявлені

en: Do not show this message again
uk: Не показувати цей лист знову

en: Do you trust the new public key?
uk: Ви довіряєте новому відкритому ключу?

en: Domain
uk: Домен

en: Don't remember passwords
uk: Не запам'ятовувати паролі

en: Donations
uk: Фінансова допомога

en: Double-click action
uk: Дія на подвійне клацання

en: Download
uk: Отримати

en: Download from server
uk: Отримати з сервера

en: Duplicate current connection
uk: Дублювати поточне з'єднання

en: Dynamic resolution enforced aspec ratio
uk: Примусово встановлене динамічною роздільністю співвідношення

en: Dynamic virtual channel
uk: Динамічний віртуальний канал

en: E-mail:
uk: Адреса ел. пошти:

en: E.g. https://example.org, socks://mysocks:1080
uk: Приклад: https://example.org, socks://mysocks:1080

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit desktop connection described in file (.remmina or a filetype supported by plugin)
uk: Редагувати з'єднання зі стільницею, яку описано у файлі (.remmina або іншим типом файлів, підтримку якого передбачено у додатку)

en: Edit settings
uk: Редагувати параметри

en: Email
uk: Адреса ел. пошти

en: Enable GTK-VNC debug
uk: Увімкнути діагностику GTK-VNC

en: Enable Gateway websockets support
uk: Увімкнути підтримку вебсокетів шлюзу

en: Enable SSH tunnel
uk: Увімкнути SSH-тунель

en: Enable Service Discovery
uk: Увімкнути виявлення служб

en: Enable audio channel
uk: Увімкнути звуковий канал

en: Enable extra hardening (disable closing confirmation, disable unsafe shortcut keys, hide tabs, hide search bar)
uk: Увімкнути додаткове спрощення (вимкнути підтвердження закриття, вимкнути клавіатурні скорочення, які не є безпечними, приховати вкладки, приховати панель пошуку)

en: Enable fullscreen
uk: Увімкнути повноекранний режим

en: Enable multi monitor
uk: Увімкнути багатомоніторну конфігурацію

en: Enable multitransport protocol (UDP)
uk: Увімкнути мультитранспортний протокол (UDP)

en: Enable/Disable “Grab all keyboard events” status colour
uk: Увімкнути або вимкнути колір стану «Передавати на віддалений комп'ютер будь-яке натискання клавіш»

en: Enabling this may help when the remote desktop looks scrambled
uk: Вмикання такого кодування може допомогти, якщо зображення з віддаленої стільниці виглядає спотвореним

en: Encrypt a password
uk: Зашифрувати пароль

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Enter RDP SmartCard PIN
uk: Введіть пін-код картки пам'яті RDP

en: Enter RDP authentication credentials
uk: Введіть дані розпізнавання RDP

en: Enter RDP gateway authentication credentials
uk: Введіть дані розпізнавання на шлюзі RDP

en: Enter SPICE password
uk: Введіть пароль SPICE

en: Enter TOTP/OTP/2FA code
uk: Введіть код TOTP, OTP або 2FA

en: Enter VNC authentication credentials
uk: Введіть дані для розпізнавання у VNC

en: Enter VNC password
uk: Введіть пароль VNC

en: Enter WWW authentication credentials
uk: Введіть дані розпізнавання у WWW

en: Enter X2Go credentials
uk: Вкажіть реєстраційні дані X2Go

en: Enter certificate authentication files
uk: Вкажіть файли сертифіката для розпізнавання

en: Enter password to unlock the SSH key:
uk: Введіть пароль для розблокування ключа SSH:

en: Enter your Remmina password to connect
uk: Для встановлення з'єднання введіть ваш пароль до Remmina

en: Enter your Remmina password to view passwords
uk: Для перегляду паролів введіть ваш пароль до Remmina

en: Entry
uk: Запис

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Every 1 min
uk: Щохвилини

en: Every 10 min
uk: Кожні 10 хвилин

en: Every 3 min
uk: Кожні 3 хвилини

en: Every 5 min
uk: Кожні 5 хвилин

en: Exactly one session should be selectable but '%i' rows (sessions) are selected.
uk: має бути вибрано лише один сеанс. Втім, позначено «%i» рядків.

en: Examples:
    To connect using an existing connection profile, use:
    
    	remmina -c FILE.remmina
    
    To quick connect using a URI:
    
    	remmina -c rdp://username@server
    	remmina -c rdp://domain\\username@server
    	remmina -c vnc://username@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username
    	remmina -c ssh://user@server
    	remmina -c spice://server
    
    To quick connect using a URI along with an encrypted password:
    
    	remmina -c rdp://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://username:encrypted-password@server
    	remmina -c vnc://server?VncUsername=username\&VncPassword=encrypted-password
    
    To encrypt a password for use with a URI:
    
    	remmina --encrypt-password
    
    To update username and password and set a different resolution mode of a Remmina connection profile, use:
    
    	echo "username\napassword" | remmina --update-profile /PATH/TO/FOO.remmina --set-option username --set-option resolution_mode=2 --set-option password
uk: Приклади:
    Встановити з'єднання з використанням наявного профілю з'єднання:
    
    	remmina -c ФАЙЛ.remmina
    
    Швидко встановити з'єднання з використанням адреси:
    
    	remmina -c rdp://користувач@сервер
    	remmina -c rdp://домен\\користувач@сервер
    	remmina -c vnc://користувач@сервер
    	remmina -c vnc://сервер?VncUsername=користувач
    	remmina -c ssh://користувач@сервер
    	remmina -c spice://сервер
    
    Швидко встановити з'єднання за допомогою адреси разом із зашифрованим паролем:
    
    	remmina -c rdp://користувач:зашифрований-пароль@сервер
    	remmina -c vnc://користувач:зашифрований-пароль@сервер
    	remmina -c vnc://сервер?VncUsername=користувач\&VncPassword=зашифрований-пароль
    
    Зашифрувати пароль для використання в адресі:
    
    	remmina --encrypt-password
    
    Оновити користувача і пароль і встановити інших режим роздільної здатності профілю з'єднання Remmina:
    
    	echo "користувач\nпароль" | remmina --update-profile /ШЛЯХ/ДО/ФАЙЛА.remmina --set-option username --set-option resolution_mode=2 --set-option password

en: Execute a Command
uk: Виконати команду

en: Execute a command
uk: Виконати команду

en: Executing external commands…
uk: Виконання зовнішніх команд…

en: Expand all
uk: Розгорнути все

en: Export
uk: Експорт

en: Export connection in Windows .rdp file format
uk: Експортувати з'єднання у форматі файлів Windows .rdp

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Failed to delete files!
uk: Не вдалося вилучити файли!

en: Failed to fill 'GtkTreeIter'.
uk: Не вдалося заповнити «GtkTreeIter».

en: File
uk: Файл

en: File Transfers
uk: Передавання файлів

en: File downloaded
uk: Файл отримано

en: Filename
uk: Назва файла

en: Filename for SSH session log
uk: Назва файла журналу сеансу SSH

en: Fill client window when scaled
uk: Заповнювати вікно клієнта при масштабуванні

en: Find text
uk: Знайти текст

en: Find text (host+G)
uk: Знайти текст (Host + G)

en: Fingerprint automatically accepted
uk: Відбиток прийнято автоматично

en: Fingerprint:
uk: Відбиток:

en: Folder for SSH session log
uk: Тека журналу сеансу SSH

en: Folder for screenshots
uk: Тека для знімків вікон

en: Font smoothing
uk: Згладжування шрифту

en: Force tight encoding
uk: Примусове стисле кодування

en: Foreground colour
uk: Колір тексту

en: Forget passwords after use
uk: Забути паролі після використання

en: Found already existing X2Go session with ID: '%s'
uk: Виявлено наявний сеанс X2Go із таким ідентифікатором: «%s»

en: FreeRDP > 2.3.0 is required to map scancodes
uk: Для прив'язування сканкодів потрібен FreeRDP > 2.3.0

en: FreeRDP log filters
uk: Фільтри журналювання FreeRDP

en: FreeRDP log level
uk: Рівень журналювання FreeRDP

en: Full path of an existing folder
uk: Шлях до наявної теки повністю

en: Fullscreen on the same screen as the connection window
uk: Повноекранний на тому ж екрані, що й вікно з'єднання

en: Fullscreen toolbar visibility
uk: Видимість повноекранної панелі інструментів

en: Function entering and leaving
uk: Вхід і вихід з функцій

en: GFX AVC420 (32 bpp)
uk: GFX AVC420 (32 біт/піксель)

en: GFX AVC444 (32 bpp)
uk: GFX AVC444 (32 біт/піксель)

en: GFX RFX (32 bpp)
uk: GFX RFX (32 біт/піксель)

en: GFX RFX Progressive (32 bpp)
uk: GFX RFX прогресивний (32 біт/піксель)

en: Gateway Domain
uk: Домен шлюзу

en: Gateway Password
uk: Пароль до шлюзу

en: Gateway Username
uk: Користувач шлюзу

en: Gateway transport type
uk: Тип передавання даних шлюзу

en: General
uk: Загальне

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Glyph cache
uk: Кеш гліфів

en: Go to home folder
uk: Перейти до домашньої теки

en: Go to parent folder
uk: На одну теку вище

en: Good
uk: Добра

en: Grab all keyboard events
uk: Передавати на віддалений комп'ютер будь-яке натискання клавіш

en: Grab keyboard
uk: Захоплення клавіатури

en: Graphic port
uk: Графічний порт

en: Group
uk: Група

en: GtkTreePath 'path' describes a non-existing row!
uk: «path» у GtkTreePath описує рядок, якого не існує!

en: Hello, World!
uk: Привіт, Світе!

en: Hexadecimal- or colour names (red, #ff0000).
    It changes the background colour of connection names in the Remmina connection toolbar (when in fullscreen).
uk: Шістнадцятковий запис або назва кольору (red, #ff0000).
    Змінює колір тла назви з'єднання на панелі інструментів з'єднання Remmina у повноекранному режимі.

en: Hidden
uk: Приховано

en: Hide or show the search bar
uk: Приховати або показати рядок пошуку

en: Hide the search bar shown in the main window
uk: Приховати рядок пошуку в основному вікні

en: Hide the toolbar shown in the tabbed interface
uk: Ховати панель інструментів в інтерфейсі з вкладками

en: Hide total count shown in the group menu
uk: Приховати загальну кількість у груповому меню

en: High colour (15 bpp)
uk: Якісний колір (15 біт/піксель)

en: High colour (16 bits)
uk: Якісний колір (16 бітів)

en: High colour (16 bpp)
uk: Якісний колір (16 біт/піксель)

en: High performance broadband
uk: Високошвидкісна широкосмугова

en: Highlight colour
uk: Колір підсвічування

en: Highlight foreground colour
uk: Колір підсвічування тексту

en: Home
uk: Додому

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Host key
uk: Host-клавіша

en: Hostname
uk: Назва вузла

en: If a GTK theme includes a dark variant, it will be used instead of the configured theme.
uk: Якщо у теми GTK є темний варіант, його буде використано замість налаштованої теми.

en: If the server should try to share the desktop by leaving other clients connected
uk: Чи має сервер намагатися надавати стільницю у спільне використання, лишаючи інші клієнти з'єднаними

en: Ignore TLS errors
uk: Ігнорувати помилки TLS

en: Ignore certificate
uk: Ігнорувати сертифікат

en: Ignore remote bell messages
uk: Ігнорувати віддалені звукові сигнали

en: Import
uk: Імпорт

en: Include Debug Data
uk: Включити діагностичні дані

en: Include System Info
uk: Включити дані щодо системи

en: Increase and decrease font size
uk: Збільшити або зменшити розмір шрифту

en: Increase font size
uk: Збільшити розмір шрифту

en: Increase font size (host+Page Up)
uk: Збільшити розмір шрифту (Host + Page Up)

en: Input device settings
uk: Параметри пристроїв введення

en: Input is invalid.
uk: Некоректні вхідні дані.

en: Input must be a number between %i and %i.
uk: Вхідне значення має бути числом від %i до %i.

en: Install
uk: Встановити

en: Install the %s protocol plugin first.
uk: Спочатку встановіть додаток протоколу %s.

en: Intermediate (+64 MiB RAM)
uk: Проміжний (+64 МіБ оперативної пам'яті)

en: Internal error.
uk: Внутрішня помилка.

en: Internal error: %s
uk: Внутрішня помилка: %s

en: Invalid validation data in ProtocolSettings array!
uk: Дані перевірки у масиві ProtocolSettings є некоректними!

en: Issuer:
uk: Видавець:

en: It disables CAL and hwId is set to 0
uk: Вимкне CAL і встановить для hwId значення 0

en: KEX (Key Exchange) algorithms
uk: Алгоритми обміну ключами KEX (Key Exchange)

en: Keep aspect ratio when scaled
uk: Зберігати пропорції при масштабуванні

en: Keep window from closing if not disconnected by Remmina
uk: Не закривати вікно, якщо не від'єднано самою Remmina

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Keyboard Layout (auto)
uk: Розкладка клавіатури (авто)

en: Keyboard interactive login, TOTP/OTP/2FA
uk: Інтерактивний вхід з клавіатури, TOTP/OTP/2FA

en: Keyboard layout
uk: Розкладка клавіатури

en: Keyboard mapping
uk: Розкладка клавіатури

en: Keyboard scancode remapping
uk: Перепов'язування сканкодів клавіатури

en: Keyboard type (auto)
uk: Тип клавіатури (авто)

en: Keystrokes
uk: Комбінації клавіш

en: Kill process on disconnect
uk: Вбити процес при від'єднанні

en: Label1,Label2
uk: Мітка1,Мітка2

en: Labels
uk: Мітки

en: Language Wrapper
uk: Мовна обгортка

en: Last used
uk: Востаннє використано

en: Launch session with a specific resolution (in dots per inch). Must be between 20 and 400.
uk: Запускати сеанс із вказаною роздільною здатністю (у точках на дюйм). Має бути цілим числом від 20 до 400.

en: Left-handed mouse support
uk: Підтримка роботи мишею для шульги

en: List monitor IDs
uk: Список ідентифікаторів моніторів

en: List of key=value,… pairs to remap scancodes. E.g. 0x56=0x29,0x29=0x56
uk: Список записів ключ=значення,… пари для переприв'язування сканкодів. Приклад: 0x56=0x29,0x29=0x56

en: Listen on port
uk: Порт очікування на з'єднання

en: Listening for remote VNC connection:
      • The “Listen on port” field is the port Remmina will listen to,
        e.g. 8888
      • From the remote VNC server, you will connect to
        Remmina, e.g. with x11vnc:
        x11vnc -display :0 -connect 192.168.1.36:8888
uk: Очікування на дані віддаленого з'єднання VNC:
      • Вміст поля «Порт очікування на з'єднання» — порт очікування даних Remmina,
        наприклад 8888
      • З віддаленого сервера VNC ви будете з'єднуватися з
        Remmina, наприклад, за допомогою x11vnc так:
        x11vnc -display :0 -connect 192.168.1.36:8888

en: Listening on port %i for an incoming %s connection…
uk: Очікуємо на порту %i на вхідне з'єднання %s…

en: Load balance info
uk: Інформація балансування навантаження

en: Local
uk: Локальний

en: Local SSH port
uk: Локальний порт SSH

en: Local parallel device
uk: Локальний паралельний пристрій

en: Local parallel name
uk: Назва локального паралельного порту

en: Local serial driver
uk: Драйвер локального послідовного порту

en: Local serial name
uk: Назва локального послідовного порту

en: Local serial path
uk: Шлях до локального послідовного порту

en: Lock the aspect ratio when dynamic resolution is enabled:
    
      • The aspect ratio should be entered as a decimal number, e.g. 1.777
      • 16:9 corresponds roughly to 1.7777, 4:3 corresponds roughly to 1.333
      • The default value of 0 does not enforce any aspect ratio
uk: Зафіксувати співвідношення розмірів, якщо увімкнено динамічну роздільність:
    
      • Співвідношення розмірів має бути вказано як десяткове число, наприклад 1.777
      • 16:9 відповідає приблизно 1.7777, 4:3 відповідає приблизно 1.333
      • Типовим є значення 0, яке не визначає примусово жодного співвідношення розмірів

en: Log SSH session asynchronously
uk: Асинхронне журналювання сеансу SSH

en: Log SSH session when exiting Remmina
uk: Записувати сеанс SSH при виході з Remmina

en: Lost connection to the RDP server “%s”.
uk: Втрачено з'єднання із сервером RDP «%s».

en: Low colour (8 bits)
uk: Простий колір (8 бітів)

en: Low performance broadband
uk: Низькошвидкісна широкосмугова

en: Lower level protocol info, packet level
uk: Дані низькорівневого протоколу на рівні пакетів

en: Make Remmina your default remote desktop client
uk: Зробити Remmina типовим клієнтом віддалених стільниць

en: Master password
uk: Майстер-пароль

en: Match _entire word only
uk: Шукати лише _цілі слова

en: Match as _regular expression
uk: Шукати за _формальним виразом

en: Maximal amount of recent items
uk: Максимальна кількість останніх записів

en: Medium
uk: Середня

en: Menu
uk: Меню

en: Menu animation
uk: Анімація меню

en: Meta+
uk: Мета+

en: Minimize window
uk: Мінімізувати вікно

en: Modem
uk: Модем

en: Modified
uk: Змінено

en: Modify connection profile (requires --set-option)
uk: Змінити профіль з'єднання (потребує --set-option)

en: Move down
uk: Пересунути вниз

en: Move mouse when connection is idle
uk: Пересувати мишу, коли з'єднання бездіяльне

en: Move up
uk: Пересунути вище

en: Multi monitor
uk: Декілька моніторів

en: Multi password changer
uk: Зміна багатьох паролів

[ctx: Multi password changer]
en: Select
uk: Вибрати

[ctx: Multi password changer table]
en: Domain\Username
uk: Домен\Ім'я користувача

[ctx: Multi password changer table]
en: Gateway Domain\Username
uk: Домен\Ім'я користувача шлюзу

[ctx: Multi password changer table]
en: Group
uk: Група

[ctx: Multi password changer table]
en: Name
uk: Назва

en: NLA extended protocol security
uk: Розширений захист протоколу NLA

en: NLA protocol security
uk: Захист протоколу NLA

en: Name
uk: Назва

en: Name of smart card
uk: Назва смарт-картки

en: Name/Username:
uk: Імʼя користувача:

en: Nearest
uk: Найближче

en: Neither the 'dialog' nor 'treeview' parameters are initialized! At least one of them must be given.
uk: Не ініціалізовано ні параметр «dialog», ні параметр «treeview»! Має бути вказано принаймні один з параметрів.

en: Neither the 'path' nor 'dialog' parameters are initialized.
uk: Обидва параметри, «dialog» і «treeview», не ініціалізовано.

en: Network connection type
uk: Тип мережевого з'єднання

en: Network status: fully online
uk: Стан у мережі: повністю у мережі

en: Network status: offline
uk: Стан у мережі: поза мережею

en: New Connection
uk: Нове з'єднання

en: New connection profile
uk: Профіль нового з'єднання

en: New fingerprint:
uk: Новий відбиток:

en: No
uk: Ні

en: No X2Go session window appeared. Something went wrong…
uk: Вікно сеансу X2Go не з'явилося. Щось не так…

en: No clipboard sync
uk: Без синхронізації буферів обміну

en: No logging at all
uk: Не вести журналу взагалі

en: No saved SSH password supplied. Asking user to enter it.
uk: Не надано збереженого пароля до SSH. Просимо користувача його ввести.

en: No session was selected. Creating a new one.
uk: Не вибрано жодного сеансу. Створюємо сеанс.

en: No tray icon
uk: Без піктограми у лотку

en: No username found. Asking user to enter it.
uk: Користувача з таким іменем не знайдено. Просимо користувача ввести ім'я.

en: None
uk: Нічого

en: Normal colours
uk: Звичайні кольори

en: Notes
uk: Нотатки

en: Number of keepalive probes sent via TCP connection before it is dropped.
uk: Кількість зондувань підтримання зв'язку TCP, які буде надіслано перед скиданням з'єднання.

en: Number of seconds to keep password valid for
uk: Строк дії пароля у секундах

en: OK
uk: Гаразд

en: Off
uk: Вимкнено

en: Old fingerprint:
uk: Старий відбиток:

en: Only save generated screenshots, don't copy them to clipboard.
uk: Лише зберігати згенеровані знімки вікон, не копіювати їх до буфера обміну.

en: Open Chat…
uk: Розпочати спілкування…

en: Open Main Window
uk: Відкрити головне вікно

en: Open SFTP transfer…
uk: Відкрити передавання SFTP…

en: Open connection
uk: Встановити з'єднання

en: Open in web browser
uk: Відкрити у браузері

en: Open the Remmina main window
uk: Відкрити головне вікно Remmina

en: Opening command
uk: Команда відкриття

en: Options for redirection of USB device:
      • [dbg,][id:<vid>:<pid>#…,][addr:<bus>:<addr>#…,][auto]
      • auto
      • id:054c:0268#4669:6e6b,addr:04:0c
uk: Параметри переспрямовування пристрою USB:
      • [dbg,][id:<vid>:<pid>#…,][addr:<шина>:<адреса>#…,][auto]
      • auto
      • id:054c:0268#4669:6e6b,addr:04:0c

en: Options for redirection of audio input:
      • [sys:<sys>,][dev:<dev>,][format:<format>,][rate:<rate>,]
        [channel:<channel>] Audio input (microphone)
      • sys:pulse
      • format:1
      • sys:oss,dev:1,format:1
      • sys:alsa
uk: Параметри переспрямовування вхідних звукових даних:
      • [sys:<система>,][dev:<пристрій>,][format:<формат>,][rate:<швидкість>,]
        [channel:<канал>] Звуковий вхід (мікрофон)
      • format:1
      • sys:pulse
      • sys:oss,dev:1,format:1
      • sys:alsa

en: Options for redirection of audio output:
      • [sys:<sys>,][dev:<dev>,][format:<format>,][rate:<rate>,]
        [channel:<channel>] Audio output
      • sys:pulse
      • format:1
      • sys:oss,dev:1,format:1
      • sys:alsa
uk: Параметри переспрямовування виведених звукових даних:
      • [sys:<система>,][dev:<пристрій>,][format:<формат>,][rate:<швидкість>,]
        [channel:<канал>] Звуковий вихід
      • sys:pulse
      • format:1
      • sys:oss,dev:1,format:1
      • sys:alsa

en: Override pre-set VNC encodings
uk: Перевизначити попередньо встановлені кодування VNC

en: Override printer drivers
uk: Перевизначення драйверів принтера

en: Overriding the pre-set VNC encoding quality:
    
      • “Poor (fastest)” sets encoding to “copyrect zlib hextile raw”
      • “Medium” sets encoding to “tight zrle ultra copyrect hextile zlib corre rre raw”
      • “Good” sets encoding to “tight zrle ultra copyrect hextile zlib corre rre raw”
      • “Best (slowest)” sets encoding to “copyrect zrle ultra zlib hextile corre rre raw”
uk: Перевизначення попередньо встановленої якості кодування VNC:
    
      • Для кодувань «Низька якість» встановлюється «copyrect zlib hextile raw»
      • Для кодувань «Середня якість» встановлюється «tight zrle ultra copyrect hextile zlib corre rre raw»
      • Для кодувань «Добра якість» встановлюється «tight zrle ultra copyrect hextile zlib corre rre raw»
      • Для кодувань «Найкраща якість» встановлюється «copyrect zrle ultra zlib hextile corre rre raw»

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Overwrite all files
uk: Перезаписати усі файли

en: PROTOCOL
uk: ПРОТОКОЛ

en: Parameter 'custom_data' is not fully initialized!
uk: Параметр «custom_data» ініціалізовано не повністю!

en: Parameter 'custom_data' is not initialized!
uk: Параметр «custom_data» не ініціалізовано!

en: Parameters 'key' or 'value' are 'NULL'!
uk: Значенням параметра «key» або «value» є «NULL»!

en: Parse ~/.ssh/config
uk: Видобути з ~/.ssh/config

en: Password
uk: Пароль

en: Password for private SSH key
uk: Пароль до закритого ключа SSH

en: Password hash
uk: Хеш пароля

en: Password input cancelled. Aborting…
uk: Введення пароля скасовано. Перериваємо обробку…

en: Password to unlock private key
uk: Пароль розблокування закритого ключа

en: Paste
uk: Вставити

en: Paste (host+V)
uk: Вставити (Host + V)

en: Paste system info in the Remmina debugging window
uk: Вставити відомості щодо системи у вікно діагностики Remmina

en: Peeking
uk: Контекстний

en: Per connection
uk: На з'єднання

en: Performance optimisations based on the network connection type:
    Using auto-detection is advised.
    If “Auto-detect” fails, choose the most appropriate option in the list.
uk: Оптимізація швидкодії на основі типу з'єднання у мережі:
    Рекомендуємо скористатися автоматичним виявленням.
    Якщо тип не вдасться виявити автоматично, виберіть належний тип зі списку.

en: Permission
uk: Права доступу

en: Pick a black colour
uk: Вибір чорного кольору

en: Pick a blue colour
uk: Вибір синього кольору

en: Pick a bright blue colour
uk: Вибір яскраво-синього кольору

en: Pick a bright green colour
uk: Вибір яскраво-зеленого кольору

en: Pick a bright yellow colour
uk: Вибір яскраво-жовтого кольору

en: Pick a cyan colour
uk: Вибір блакитного кольору

en: Pick a green colour
uk: Вибір зеленого кольору

en: Pick a light black colour
uk: Вибір світло-чорного кольору

en: Pick a light cyan colour
uk: Вибір світло-блакитного кольору

en: Pick a light magenta colour
uk: Вибір світло-пурпурового кольору

en: Pick a light red colour
uk: Вибір світло-червоного кольору

en: Pick a light white colour
uk: Вибір світло-білого кольору

en: Pick a magenta colour
uk: Вибір пурпурового кольору

en: Pick a red colour
uk: Вибір червоного кольору

en: Pick a terminal colouring file
uk: Вибір файла схеми розфарбування термінала

en: Pick a white colour
uk: Вибір білого кольору

en: Pick a yellow colour
uk: Вибір жовтого кольору

en: Picking a terminal colouring file replaces the file:
uk: Вибір файла схеми розфарбування термінала замінює цей файл:

en: Please check the RemminaProtocolSetting array for possible errors.
uk: Будь ласка, перевірте, чи немає помилок у масиві RemminaProtocolSetting.

en: Please enter format 'widthxheight'.
uk: Будь ласка, введіть у форматі «ширинаxвисота».

en: Please press the new key…
uk: Будь ласка, натисніть нову комбінацію клавіш…

en: Please retry after turning on encryption for this profile.
uk: Спробуйте знову після увімкнення шифрування для цього профілю.

en: Please wait…
uk: Зачекайте…

en: Plugin
uk: Додаток

en: Plugin %s is not registered.
uk: Додаток %s не зареєстровано.

en: Plugin Download
uk: Отримання додатків

en: Plugins
uk: Додатки

en: Plugins relying on GtkSocket can't run in a Wayland session.
    For more info and a possible workaround, please visit the Remmina wiki at:
    
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/GtkSocket-feature-is-not-available-in-a-Wayland-session
uk: Додатки, для роботи яких потрібен GtkSocket, не можуть працювати у сеансі Wayland.
    Щоб дізнатися більше про можливі обхідні маневри, будь ласка, почитайте вікі Remmina:
    
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/GtkSocket-feature-is-not-available-in-a-Wayland-session

en: Poor (fastest)
uk: Низька (найшвидше)

en: Prefer IPv6 AAAA record over IPv4 A record
uk: Пріоритет запису AAAA IPv6 над записом A IPv4

en: Prefer dark theme
uk: Перевага темної теми

en: Preference
uk: Налаштування

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preferred image compression
uk: Бажане стискання зображень

en: Preferred server host key types
uk: Бажані типи ключів сервера основної системи

en: Preferred video codec
uk: Бажаний відеокодек

en: Prevent local interaction on the server
uk: Запобігти локальній взаємодії на сервері

en: Prevent screenshots from entering clipboard
uk: Заборонити копіювання знімків до буфера

en: Progress
uk: Поступ

en: Protocol
uk: Протокол

en: Proxy URL
uk: Адреса проксі

en: Public SSH key cannot be imported. %s
uk: Не вдалося імпортувати відкритий ключ SSH. %s

en: Public key (automatic)
uk: Відкритий ключ (автоматично)

en: PyHoca-CLI exited unexpectedly. This connection will now be closed.
uk: PyHoca-CLI несподівано завершила роботу. Тепер це з'єднання доведеться розірвати.

en: Quality
uk: Якість

en: Quality settings
uk: Параметри якості

en: Quick Connect
uk: Швидке з'єднання

en: Quit
uk: Вийти

en: RDP - Preferences
uk: RDP — Налаштування

en: RDP - RDP File Handler
uk: RDP — Обробник файлів RDP

en: RDP - Remote Desktop Protocol
uk: RDP — Протокол віддаленої стільниці

en: RDP Files
uk: Файли RDP

en: RDP protocol security
uk: Захист протоколу RDP

en: Rare conditions or warnings
uk: Рідкісні умови або попередження

en: Reboot remote host
uk: Перезавантажити віддалений вузол

en: Recent lists cleared.
uk: Очищено список останніх з'єднань.

en: Reconnect attempts number
uk: Кількість спроб повторного з'єднання

en: Reconnection attempt %d of %d…
uk: Спроба повторного з'єднання %d з %d…

en: Redirect directory <path> as named share <name>.
      • <name>,<fullpath>[;<name>,<fullpath>[;…]]
      • MyHome,/home/remminer
      • /home/remminer
      • MyHome,/home/remminer;SomePath,/path/to/somepath
    Hotplug support is enabled with:
      • hotplug,*
uk: Створити переспрямування на каталог <шлях> як на іменований спільний ресурс <назва>.
      • <назва>,<шлях повністю>[;<назва>,<шлях повністю>[;…]]
      • MyHome,/home/remminer
      • /home/remminer
      • MyHome,/home/remminer;SomePath,/шлях/до/каталогу
    Підтримку з'єднання у «гарячому» режимі можна увімкнути за допомогою:
      • hotplug,*

en: Redirect local audio output
uk: Переспрямувати локальне виведення звуку

en: Redirect local microphone
uk: Переспрямувати локальний мікрофон

en: Refresh
uk: Оновити

en: Refresh current folder
uk: Оновити поточну теку

en: Relax order checks
uk: Перевірки порядку оптимізації

en: Remember last view for each connection
uk: Запам'ятати останній режим показу для кожного з'єднання

en: Remember last view mode
uk: Запам'ятовувати останній режим перегляду

en: Remmina Applet
uk: Аплет Remmina

en: Remmina Kiosk
uk: Remmina-Кіоск

en: Remmina Preferences
uk: Налаштування Remmina

en: Remmina Remote Desktop Client
uk: Клієнт віддалених стільниць Remmina

en: Remmina Report Bug
uk: Звітування щодо вад у Remmina

en: Remmina VNC Plugin
uk: Додаток VNC Remmina

en: Remmina VNC listener Plugin
uk: Додаток засобу очікування на дані VNC Remmina

en: Remmina VNC plugin for GNOME and KVM
uk: Додаток VNC Remmina для GNOME та KVM

en: Remmina couldn't export.
uk: Не вдалося експортувати.

en: Remmina data folder
uk: Тека даних Remmina

en: Remmina debugging window
uk: Вікно діагностики Remmina

en: Remmina does not log all output statements. Turn on more verbose output by using "G_MESSAGES_DEBUG=remmina" as an environment variable.
    More info available on the Remmina wiki at:
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging
uk: Remmina не записує до журналу усі виведені повідомлення. Щоб увімкнути докладніший режим, будь ласка, скористайтеся значенням змінної середовища G_MESSAGES_DEBUG=remmina.
    Щоб дізнатися більше, будь ласка, відвідайте сторінку вікі Remmina:
    https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging

en: Remmina main menu
uk: Головне меню Remmina

en: Remmina password
uk: Пароль Remmina

en: Remmina web-browser plugin
uk: Додаток веббраузера Remmina

en: RemminaProtocolWidget* gp is 'NULL'!
uk: RemminaProtocolWidget* gp дорівнює «NULL»!

en: Remote
uk: Віддалений

en: Remote Connection Profile
uk: Профіль віддаленого з'єднання

en: Remote Desktop Gateway domain
uk: Домен шлюзу віддаленої стільниці

en: Remote Desktop Gateway password
uk: Пароль шлюзу віддаленої стільниці

en: Remote Desktop Gateway server
uk: Сервер шлюзу віддаленої стільниці

en: Remote Desktop Gateway username
uk: Користувач шлюзу віддаленої стільниці

en: Remote scale factor
uk: Рівень масштабування

en: RemoteFX (32 bpp)
uk: Віддалений FX (32 біт/піксель)

en: Repeater
uk: Повторювач

en: Report Bug
uk: Повідомити про ваду

en: Require password to connect or edit the profile
uk: Для встановлення з'єднання або редагування профілю потрібен пароль

en: Require to connect
uk: Потрібно для встановлення з'єднання

en: Require to modify
uk: Потрібно для внесення змін

en: Require to view passwords
uk: Потрібен для перегляду паролів

en: Reset remote host (hard reboot)
uk: Скинути віддалений вузол (жорстке перезавантаження)

en: Resetting passwords, please wait…
uk: Скидаємо паролі. Будь ласка, зачекайте…

en: Resize the window to fit in remote resolution
uk: Розтягнути вікно відповідно до роздільної здатності віддаленого комп'ютера

en: Resolution
uk: Роздільна здатність

en: Resolutions
uk: Роздільні здатності

en: Restricted admin mode
uk: Обмежений адміністративний режим

en: Restricted admin mode password hash
uk: Хеш пароля обмеженого адміністративного режиму

en: Resume
uk: Продовжити

en: Resume all file transfers
uk: Відновити усі передавання файлів

en: Resuming session '%s'…
uk: Відновлюємо сеанс «%s»…

en: Resuming session: '%s'
uk: Відновлюємо сеанс: «%s»

en: Retrieved the following PyHoca-CLI command-line features:
uk: Отримано дані щодо таких можливостей командного рядка PyHoca-CLI:

en: Running
uk: Запущено

en: SERVER
uk: Сервер

en: SFTP - Secure File Transfer
uk: SFTP — Захищене передавання файлів

en: SND port
uk: Порт SND

en: SPICE - Simple Protocol for Independent Computing Environments
uk: SPICE — простий протокол для незалежних середовищ розрахунків

en: SSH - Secure Shell
uk: SSH — безпечна оболонка

en: SSH Authentication
uk: Розпізнавання за допомогою SSH

en: SSH Proxy Command
uk: Команда SSH-проксі

en: SSH Tunnel
uk: SSH-тунель

en: SSH X11 Forwarding
uk: SSH-переспрямування X11

en: SSH agent
uk: SSH-агент

en: SSH certificate cannot be copied into the private SSH key. %s
uk: Не можна копіювати сертифікат SSH до закритого ключа SSH. %s

en: SSH certificate cannot be imported. %s
uk: Не вдалося імпортувати сертифікат SSH. %s

en: SSH certificate file
uk: Файл сертифіката SSH

en: SSH compression
uk: Стискання SSH

en: SSH credentials
uk: Реєстраційні дані SSH

en: SSH identity file
uk: Файл профілю SSH

en: SSH identity file not selected.
uk: Не вибрано файла профілю SSH.

en: SSH log level
uk: Рівень журналювання SSH

en: SSH options
uk: Параметри SSH

en: SSH password
uk: Пароль SSH

en: SSH private key credentials
uk: Реєстраційні дані закритого ключа SSH

en: SSH private key file
uk: Файл закритого ключа SSH

en: SSH tunnel credentials
uk: Реєстраційні дані SSH-тунелю

en: SSH tunnel private key credentials
uk: Реєстраційні дані закритого ключа SSH-тунелю

en: SSHFS port
uk: Порт SSHFS

en: Same server at port %i
uk: Цей же сервер на порту %i

en: Satellite
uk: Супутникова

en: Save as Default
uk: Зберегти як типовий

en: Save password
uk: Запам'ятати пароль

en: Save session to file
uk: Зберегти сеанс до файла

en: Saving the session asynchronously may have a notable performance impact
uk: Асинхронне збереження сеансу може мати значний вплив на швидкодію

en: Scaling quality
uk: Якість масштабування

en: Screen resolutions
uk: Роздільні здатності екрана

en: Screenshot
uk: Знімок екрана

en: Screenshot filenames
uk: Назви файлів знімків екрана

en: Screenshot taken
uk: Знімок екрана готовий

en: Scrollback lines
uk: Рядків у буфері гортання

en: Scrolled fullscreen
uk: Повноекранний з гортанням

en: Scrolled window
uk: Вікно з гортанням

en: Search
uk: Пошук

en: Search for next occurrence
uk: Шукати наступне входження

en: Search for previous occurrence
uk: Шукати попереднє входження

en: Search string or server name/IP address for “Quick Connect”
uk: Панель пошуку чи назва сервера/IP для «Швидкого з'єднання»

en: Search text shortcut
uk: Скорочення для пошуку тексту

en: Seconds between each keepalive probe.
uk: Інтервал між сигналами підтримання зв'язку у секундах.

en: Seconds of connection idleness before TCP keepalive probes are sent.
uk: Час бездіяльності з'єднання перед тим, як буде розпочато надсилання зондів TCP підтримання зв'язку.

en: Secret
uk: Таємна фраза

en: Secured password storage in KWallet
uk: Безпечне сховище паролів у KWallet

en: Secured password storage in the GNOME keyring
uk: Безпечне зберігання паролів у зв'язці ключів GNOME

en: Security
uk: Безпека

en: Security protocol negotiation
uk: Узгодження протоколу захисту

en: Select All (host+A)
uk: Вибрати все (Host + A)

en: Select USB devices for redirection
uk: Виберіть USB-пристрої для переспрямування

en: Select a folder
uk: Виберіть теку

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Select all shortcuts
uk: Комбінація клавіш для вибору всього

en: Select the connection profile.
uk: Оберіть профіль з'єднання.

en: Select the protocol to use with the quick connect bar.
uk: Виберіть протокол, який слід використовувати на панелі швидкого з'єднання.

en: Selecting “SGR 1” also switches to the bright counterparts of the first 8 palette colours (in addition to making text bold).
uk: Вибір «SGR 1» також перемикає кольори на яскраві аналоги перших 8 кольорів палітри (на додачу до перетворення символів шрифту на напівжирні).

en: Selection criteria
uk: Критерій відбору

en: Send Ctrl+Alt+Delete
uk: Надіслати Ctrl+Alt+Delete

en: Send Ctrl+Alt+_Backspace
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_Backspace

en: Send Ctrl+Alt+_Del
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_Del

en: Send Ctrl+Alt+_F1
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F1

en: Send Ctrl+Alt+_F10
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F10

en: Send Ctrl+Alt+_F11
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F11

en: Send Ctrl+Alt+_F12
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F12

en: Send Ctrl+Alt+_F2
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F2

en: Send Ctrl+Alt+_F3
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F3

en: Send Ctrl+Alt+_F4
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F4

en: Send Ctrl+Alt+_F5
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F5

en: Send Ctrl+Alt+_F6
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F6

en: Send Ctrl+Alt+_F7
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F7

en: Send Ctrl+Alt+_F8
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F8

en: Send Ctrl+Alt+_F9
uk: Надіслати Ctrl+Alt+_F9

en: Send clipboard as keystrokes
uk: Надіслати буфер обміну як натискання клавіш

en: Send clipboard content as keystrokes
uk: Надіслати вміст буфера обміну як натискання клавіш

en: Send-clipboard
uk: Надіслати буфер

en: Sensitive (+1 GiB, ~2014 CPU)
uk: Секретний (+1 ГБ, процесор ~2014 року)

en: Serial
uk: Послідовний

en: Server
uk: Сервер

en: Server CA certificate
uk: Сертифікат CA сервера

en: Server detection using Remote Desktop Gateway
uk: Визначення сервера з використанням шлюзу віддалених стільниць

en: Server name or IP address
uk: Назва чи IP-адреса сервера

en: Session ID
uk: Ідентифікатор сеансу

en: Set a custom filename for your Remmina connection profiles, using a formatting string.
uk: Встановити нетипову назву файлів для профілів з'єднань Remmina, з використанням форматованого рядка.

en: Set and use a secret key to protect Remmina from unauthorized use.
uk: Встановити і використати ключ захисту для захисту Remmina від неуповноваженого використання.

en: Set new password
uk: Встановлення нового пароля

en: Set one or more profile settings, to be used with --update-profile
uk: Вкажіть одне чи більше налаштувань профілів, які буде використано з --update-profile

en: Set up
uk: Налаштувати

en: Share a smart card
uk: Надати доступ до смарт-картки

en: Share folder
uk: Спільна тека

en: Share parallel ports
uk: Зробити паралельні порти загальнодоступними

en: Share printers
uk: Зробити принтери загальнодоступними

en: Share serial ports
uk: Зробити послідовні порти загальнодоступними

en: Share smart card
uk: Надати доступ до смарт-картки

en: Shared connection
uk: Спільне з'єднання

en: Shortcuts for copying and pasting
uk: Комбінації клавіш для копіювання та вставляння

en: Show 'About'
uk: Показати «Про програму»

en: Show Hidden Files
uk: Показувати приховані файли

en: Show bold text in bright colors
uk: Показувати напівжирний текст яскравими кольорами

en: Show new connection on top of the menu
uk: Показувати нові з'єднання згори меню

en: Show preferences
uk: Показати налаштування

en: Show remote cursor
uk: Показувати курсор віддаленого комп'ютера

en: Show search bar
uk: Показати панель пошуку

en: Show the application version
uk: Показати версію програми

en: Show version of the application and its plugins
uk: Показати версію програми та додатків до неї

en: Show/hide fullscreen
uk: Показати/Сховати повноекранний режим

en: Show/hide toolbar
uk: Показати/Приховати панель інструментів

en: Shutdown remote host
uk: Вимкнути віддалений вузол

en: Since Snap packages run confined from the rest of the system, Remmina profiles are saved inside the Snap file system by default. You can change the location in the Remmina preferences.
uk: Програми з пакунків Snap відмежовано від решти системи, тому, типово, профілі Remmina типово зберігатимуться у файловій системі Snap. Ви можете змінити теку для зберігання параметрів у загальних параметрах Remmina.

en: Size
uk: Розмір

en: Something unknown went wrong.
uk: Щось невідоме пішло не так.

en: Span screen over multiple monitors
uk: Поділити екран між декількома моніторами

en: Start in kiosk mode
uk: Запустити в режимі кіоску

en: Start in tray
uk: Запустити у лотку

en: Start in tray upon user login
uk: Запускати до лотка при вході

en: Start-up
uk: Запуск

en: Start-up background program
uk: Запускати фонову програму

en: Start-up path
uk: Шлях до програми

en: Start-up program
uk: Запускати програму

en: Started PyHoca-CLI with the following arguments:
uk: Запущено PyHoca-CLI із такими аргументами:

en: Startup program
uk: Запускати програму

en: Static virtual channel
uk: Статичний віртуальний канал

en: Status
uk: Стан

en: StatusNotifier/Appindicator support in “
uk: Підтримка StatusNotifier/Appindicator у “

en: Step size for auto-scroll
uk: Крок автоматичного гортання

en: Strict host key checking
uk: Строга перевірка ключів вузла

en: Strong (+256 MiB, ~2009 CPU)
uk: Потужний (+256 МіБ, процесор приблизно 2009 року)

en: Subject:
uk: Призначення:

en: Submit
uk: Надіслати

en: Suspended
uk: Приспано

en: Suspended since
uk: Момент призупинення

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mouse support
uk: Поміняти місцями ліву і праву кнопки миші для забезпечення комфортної роботи для шульги

en: Switch from grouped to list view
uk: Перемкнутися з перегляду груп на перегляд списку

en: Switch tab pages
uk: Перемкнути вкладку

en: Symmetric cipher client to server
uk: Симетричне шифрування клієнта до сервера

en: TABINDEX
uk: ІНДЕКС_ВКЛАДКИ

en: TCP redirection
uk: Переспрямовування TCP

en: TLS Security Level
uk: Рівень захисту TLS

en: TLS connection error.
uk: Помилка з'єднання TLS.

en: TLS protocol security
uk: Захист протоколу TLS

en: Telepathy - Desktop Sharing
uk: Telepathy — Надання доступу до стільниці комп'ютера

en: Template for profile filenames
uk: Шаблон для назв файлів профілів

en: Terminal
uk: Термінал

en: Terminal colour scheme
uk: Схема кольорів термінала

en: Terminal content saved in
uk: Вміст термінала збережено до

en: Terminal font
uk: Термінальний шрифт

en: Terminated
uk: Припинено

en: Terminating X2Go sessions can take a moment.
uk: Переривання сеансів X2Go може бути досить тривалим.

en: Terminating session: '%s'
uk: Перериваємо сеанс: «%s»

en: The %s file has been transferred
uk: Файл %s було передано

en: The %s protocol is unavailable because GtkSocket only works under X.org
uk: Протокол %s недоступний, оскільки GtkSocket працює тільки під X.org

en: The Gateway passwords do not match
uk: Паролі до шлюзу не збігаються

en: The Remote Desktop Gateway “%s” denied the user “%s\%s” access due to policy.
uk: Шлюз віддаленої стільниці «%s» заборонив користувачу «%s\%s» доступ через встановлені правила.

en: The VNC server requested an unknown authentication method. %s
uk: Сервером VNC надіслано запит щодо невідомого способу розпізнавання. %s

en: The certificate changed! Details:
uk: Сертифікат змінено! Детальніше:

en: The command-line feature '%s' is not available! Attempting to start PyHoca-CLI without using this feature…
uk: Можливість командного рядка «%s» є недоступною! Спробуємо запустити PyHoca-CLI без використання цієї можливості…

en: The file exists already
uk: Файл вже існує

en: The file “%s” is corrupted, unreadable, or could not be found.
uk: Файл «%s» пошкоджено, неможливо прочитати або не знайдено.

en: The filename can use the following placeholders:
    
      • %h is substituted with the server name
      • %t is substituted with the SSH server name
      • %u is substituted with the username
      • %U is substituted with the SSH username
      • %p is substituted with Remmina profile name
      • %g is substituted with Remmina profile group name
      • %d is substituted with local date and time in ISO 8601 format
uk: Для назв файлів передбачено такі замінники:
    
    • %h буде замінено на назву сервера
    • %t буде замінено на назву сервера SSH
    • %u буде замінено на ім'я користувача
    • %U буде замінено на ім'я користувача SSH 
    • %p буде замінено на назву профілю Remmina
    • %g буде замінено на назву групи профілів Remmina
    • %d буде замінено на місцеву дату і час у форматі ISO 8601

en: The folder connection profiles are saved in, it defaults to the XDG_USER_DATA
uk: Каталог для зберігання профілів з'єднань, типовим є XDG_USER_DATA

en: The following file already exists in the target folder:
uk: Вказаний нижче файл вже існує у теці призначення:

en: The input is not a valid integer!
uk: Вхідні дані не є коректним цілим числом!

en: The latest successful connection attempt, or a pre-computed date
uk: Остання успішна спроба з'єднання або попередньо обчислена дата

en: The lower limit is not a valid integer!
uk: Нижня межа обмеження не є коректним цілим значенням!

en: The lower limit is too high!
uk: Нижня межа є надто високою!

en: The lower limit is too low!
uk: Нижня межа є надто низькою!

en: The maximum number of reconnect attempts upon an RDP disconnect (default: 20)
uk: Максимальна кількість спроб повторно встановити з'єднання при роз'єднанні RDP (типове значення: 20)

en: The multi password changer requires a secrecy plugin.
uk: Зміна багатьох паролів потребує додатка шифрування.

en: The multi password changer requires a secrecy service.
uk: Зміна багатьох паролів потребує служби захисту даних.

en: The necessary PyHoca-CLI process has encountered a internet connection problem.
uk: Потрібний для роботи процес PyHoca-CLI має проблеми із інтернет-з'єднанням.

en: The necessary child process 'pyhoca-cli' stopped unexpectedly.
    Please check your profile settings and PyHoca-CLI's output for possible errors. Also ensure the remote server is reachable and you're using the right credentials.
uk: Потрібний для роботи дочірній процес «pyhoca-cli» неочікувано припинив роботу.
    Будь ласка, перевірте параметри профілю та ознайомтеся із виведеними PyHoca-CLI даними, щоб усунути можливі помилки. Також варто переконатися, що віддалений сервер є досяжним і вами використано належні реєстраційні дані.

en: The only allowed value is '%s'.
uk: Єдиним дозволеним значенням є «%s».

en: The passwords do not match
uk: Паролі не збігаються

en: The public SSH key changed!
uk: Змінено відкритий ключ SSH!

en: The server did not respond.
uk: Сервер не відповідає.

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
uk: Невідомий сервер. Відбиток відкритого ключа:

en: The sound system of the X2Go server (default: 'pulse').
uk: Звукова підсистема сервера X2Go (типове значення — «pulse»).

en: The upper limit is not a valid integer!
uk: Верхня межа не є коректним цілим числом!

en: The upper limit is too high!
uk: Верхня межа є надто високою!

en: The upper limit is too low!
uk: Верхня межа є надто низькою!

en: The “%s” command is not available on the SSH server.
uk: На SSH-сервері не можна скористатися командою «%s».

en: The “%s” server refused the connection.
uk: Сервер «%s» відхилив з'єднання.

en: Theme
uk: Тема

en: These are the encryption methods used by Remmina to store passwords.
    
    Except the "Weak" method, all the others are recommended, "Keystore" is the default, as it integrates with KDE/Plasma and GNOME.
    
    "Intermediate" doesn't use as much memory or processing power, and "Sensitive" is more secure, but uses +1 GiB of RAM and many CPU cycles.
uk: Це способи шифрування, які Remmina використовуватиме для зберігання паролів.
    
    Окрім способу «Слабкий», усі інші способи є рекомендованими. Типовим є «Сховище ключів», оскільки такий спосіб передбачає інтеграцію із GNOME або Плазмою/KDE.
    
    Використання способу «Проміжний» не призводить до значної витрати пам'яті або потужностей процесора, а способу «Секретний» — до підвищення рівня безпеки, але для користування ним знадобиться 1 ГБ оперативної пам'яті та значні потужності процесора.

en: This file contains the “Custom” terminal colour scheme selectable from the “Advanced” tab of terminal connections and editable in the “Terminal” tab in the settings.
uk: У цьому файлі міститься схема кольорів «Нетипова» («Custom»), яку можна вибрати за допомогою вкладки «Додатково» параметрів з'єднань терміналів. Внести зміни до схеми можна за допомогою вкладки «Термінал» параметрів програми.

en: This might not work on all VNC servers
uk: Це може не спрацювати на деяких серверах VNC

en: This protocol does not support exporting.
uk: У цьому протоколі не передбачено експортування.

en: This window can help you find connection problems.
    You can stop and start the logging at any moment using the On/Off switch.
    The stats button (Ctrl+T), can be useful to gather system info you may share when reporting a bug.
    There is more info about debugging Remmina on https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging
uk: За допомогою цього вікна ви зможете відшукати причини проблем зі з'єднанням.
    Ви у будь-який момент можете зупинити або розпочати запис даних до журналу, скориставшись перемикачем «Увімкнути/Вимкнути».
    Кнопка статистики (Ctrl+T) може бути корисною для збирання даних щодо системи, якими ви можете поділитися під час складання звіту щодо вади.
    Докладніші відомості щодо діагностики Remmina : https://gitlab.com/Remmina/Remmina/-/wikis/Usage/Remmina-debugging

en: Tiles
uk: Плитки

en: Time in seconds before Remmina will lock the session and asks for a password again. Default: 300 Seconds.
uk: Кількість секунд, протягом яких Remmina не проситиме повторно ввести пароль і не блокуватиме сеанс. Типовим значенням є 300 секунд.

en: Tip: Check the 'Save password' checkbox or manually input your X2Go username and password in the profile settings to store them for faster logins.
uk: Підказка: позначте пункт «Зберегти пароль» або вручну введіть ваші ім'я користувача та пароль X2Go в налаштуваннях профілю, щоб зберегти їх для швидкого входу в систему.

en: To enable access to some important features, like password saving in your keyring and RDP printer sharing, please open your software center and give the appropriate permissions to Remmina. As an alternative you can enter the following commands in a terminal window:
uk: Для ввімкнення доступу до деяких важливих можливостей, зокрема збереження пароля у зв'язці ключів чи доступу до спільного використання принтера за RDP, будь ласка, відкрийте ваш центр програмного забезпечення і надайте Remmina відповідні дозволи. Крім того, ви можете ввести такі команди до термінала:

en: Toggle dynamic resolution update
uk: Перемкнути динамічне оновлення роздільної здатності

en: Toggle fullscreen mode
uk: Перемкнути повноекранний режим

en: Toggle scaled mode
uk: Перемкнути масштабований режим

en: Toggle search options
uk: Перемкнути параметри пошуку

en: Toggle view
uk: Перемкнути режим перегляду

en: Tool
uk: Інструмент

en: Tools
uk: Засоби

en: Total %i item. | Total %i items.
uk[0]: Усього %i запис.
uk[1]: Усього %i записи.
uk[2]: Усього %i записів.

en: Transfer completed
uk: Передавання завершено

en: Transfer error
uk: Помилка перенесення

en: True colour (24 bits)
uk: Справжній колір (24 біти)

en: True colour (24 bpp)
uk: Справжній колір (24 біт/піксель)

en: True colour (32 bpp)
uk: Справжній колір (32 біти/піксель)

en: Trust all certificates
uk: Довіряти усім сертифікатам

en: Tunnel via loopback address
uk: Тунель за допомогою закільцьованої адреси

en: Turn off GStreamer overlay
uk: Вимкнути накладку GStreamer

en: Turn off automatic reconnection
uk: Вимкнути автоматичні перез'єднання

en: Turn off clipboard sync
uk: Вимкнути синхронізацію буферів обміну

en: Turn off encryption
uk: Вимкнути шифрування

en: Turn off fast-path
uk: Вимкнути fast-path

en: Turn off scaling to avoid screenshot distortion.
uk: Вимкніть масштабування для запобігання спотворенню знімків екрана.

en: Turn on HTML5 audio support
uk: Увімкнути підтримку HTML5-аудіо

en: Turn on Java support
uk: Увімкнути підтримку Java

en: Turn on Web Inspector
uk: Увімкнути Web-інспектор

en: Turn on WebGL support
uk: Увімкнути підтримку WebGL

en: Turn on plugin support
uk: Увімкнути підтримку додатків

en: Turn on smooth scrolling
uk: Увімкнути плавне гортання

en: Turn on spatial navigation
uk: Увімкнути просторову навігацію

en: Type
uk: Тип

en: Type in SSH username and password.
uk: Введіть ім'я користувача та пароль для SSH.

en: URL
uk: Адреса

en: USB device redirection
uk: Переспрямовування пристрою USB

en: USB redirection error
uk: Помилка переспрямування USB

en: Ultra low colour (3 bits)
uk: Примітивний колір (3 біти)

en: Unable to connect to VNC server
uk: Не вдалося встановити з'єднання із сервером VNC

en: Unable to establish a connection to the RDP server “%s”. Check “Security protocol negotiation”.
uk: Не вдалося встановити з'єднання із сервером RDP «%s». Перевірте, чи вказано «Узгодження протоколу захисту».

en: Unable to import:
    %s
uk: Не вдалося імпортувати:
    %s

en: Unexpected disconnect
uk: Неочікуване розірвання з'єднання

en: Unknown property '%i'
uk: невідома властивість «%i»

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Unlock Remmina
uk: Розблокувати Remmina

en: Unsupported authentication type %u
uk: Непідтримуваний тип розпізнавання %u

en: Up
uk: Вище

en: Update framebuffer even when not visible
uk: Оновлювати буфер кадрів, навіть якщо його не видно

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Upload folder
uk: Вивантажити теку

en: Upload to server
uk: Вивантажити на сервер

en: Use '%s' as subgroup delimiter
uk: Використовувати «%s» як роздільник підгруп

en: Use JPEG Compression
uk: Використатися стискання JPEG

en: Use TLS encryption
uk: Використовувати шифрування TLS

en: Use base credentials for gateway too
uk: Використовувати базову реєстрацію і для шлюзу

en: Use client keyboard mapping
uk: Використовувати розкладку клавіатури клієнта

en: Use client resolution
uk: Використовувати роздільну здатність клієнта

en: Use default protocol (for --new)
uk: Використовувати типовий протокол (для --new)

en: Use default server name (for --new)
uk: Використовувати типову назву сервера (для --new)

en: Use default system font
uk: Використовувати системний шрифт

en: Use initial window size
uk: Використовувати початковий розмір вікна

en: Use secret key authentication for some widgets
uk: Використовувати розпізнавання за ключем для деяких віджетів

en: Use server settings
uk: Використовувати параметри сервера

en: Use system proxy settings
uk: Використовувати системні налаштування проксі

en: Use the current settings as the default for all new connection profiles
uk: Використовувати поточні налаштування як типові для всіх нових профілів з'єднань

en: Use the old license workflow
uk: Використовувати стару процедуру ліцензування

en: Used i.a. by terminal services in a smart card channel to distinguish client capabilities:
      • < 4034: Windows XP base smart card functions
      • 4034-7064: Windows Vista/7: SCardReadCache(),
        SCardWriteCache(), SCardGetTransmitCount()
      • >= 7065: Windows 8 and newer: SCardGetReaderIcon(),
        SCardGetDeviceTypeId()
uk: Використовується службами термінала на каналі SmartCard для визначення можливостей клієнта:
      • < 4034: базові функціональні можливості роботи зі смарткартками Windows XP
      • 4034-7064: Windows Vista/7: SCardReadCache(),
        SCardWriteCache(), SCardGetTransmitCount()
      • >= 7065: Windows 8 і новіші версії: SCardGetReaderIcon(),
        SCardGetDeviceTypeId()

en: User
uk: Користувач

en: User agent
uk: Агент користувача

en: User chose to resume session with ID: '%s'
uk: Користувачем вибрано відновлення сеансу із таким ідентифікатором: «%s»

en: User password
uk: Пароль користувача

en: Username
uk: Імʼя користувача

en: Using the UDP protocol may improve performance
uk: Використання протоколу UDP може підвищити швидкодію

en: Using the «resolution» parameter in the Remmina preferences file is deprecated.
uk: Використання параметра «resolution» у файлі налаштувань Remmina вважається застарілим.

en: VNC connection failed: %s
uk: Помилка VNC-з'єднання: %s

en: VNC password
uk: Пароль VNC

en: Valid for
uk: Строк дії

en: Validation data in ProtocolSettings array is invalid!
uk: Дані перевірки у масиві ProtocolSettings є некоректними!

en: Verify password
uk: Перевірити пароль

en: Version
uk: Версія

en: View only
uk: Лише перегляд

en: View-only mode
uk: Режим лише перегляду

en: Viewport fullscreen
uk: Повноекранний

en: Viewport fullscreen mode
uk: Повноекранний режим

en: Visible
uk: Видиме

en: Waiting for PyHoca-CLI to show the session's window…
uk: Очікуємо на показ PyHoca-CLI вікна сеансу…

en: Waiting for user to select a session…
uk: Чекаємо на вибір сеансу користувачем…

en: Waiting for window of X2Go Agent to appear…
uk: Очікуємо на появу вікна агента X2Go…

en: Wallpaper
uk: Зображення тла

en: Warning: Running a command synchronously may cause Remmina not to respond.
    Do you really want to continue?
uk: Увага: синхронне виконання команд може спричинити те, що Remmina не відповідатиме.
    Справді бажаєте продовжити?

en: Warning: The server has changed its public key. This means you are either under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
uk: Увага: на сервері змінено відкритий ключ. Це означає, що вас атаковано,
    або ж адміністратор змінив ключ. Новий відбиток відкритого ключа:

en: Warning: This plugin requires GtkSocket, but this feature is unavailable in a Wayland session.
uk: Увага: цей додаток потребує GtkSocket, але цією можливістю не можна скористатися у сеансі Wayland.

en: Which command should be executed after creating the X2Go session?
uk: Яку команду має бути виконано після створення сеансу X2Go?

en: Which direction should clipboard content be copied? (default: 'both').
uk: У якому напрямку слід копіювати вміст буфера обміну? (типове значення — «both» (у обох)).

en: Wiki
uk: Вікі

en: Window drag
uk: Перетягування вікна

en: X Display
uk: X-дисплей

en: X2Go - Launch an X2Go session
uk: X2Go — запустити сеанс X2Go

en: X2Go plugin loaded.
uk: Завантажено додаток X2Go.

en: Yes
uk: Так

en: You did not set any command to be executed
uk: Ви не встановили жодної команди для виконання

en: You requested a H.264 GFX mode for the server “%s”, but your libfreerdp does not support H.264. Please use a non-AVC colour depth setting.
uk: Вами надіслано запити щодо режиму H.264 GFX для сервера «%s», але ваш варіант libfreerdp не підтримує H.264. Будь ласка, скористайтеся варіантом без глибини кольорів AVC.

en: Your connection has been rejected.
uk: Вам відмовлено у з'єднанні.

en: Your private key
uk: Ваш закритий ключ

en: _About
uk: _Про програму

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Clear
uk: _Очистити

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Decrease font size
uk: З_меншити розмір шрифту

en: _Delete
uk: _Вилучити

en: _Download
uk: _Отримати

en: _Find text
uk: З_найти текст

en: _Increase font size
uk: З_більшити розмір шрифту

en: _Match case
uk: Враховувати _регістр

en: _Menu
uk: _Меню

en: _New
uk: _Створити

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Remove
uk: _Вилучити

en: _Resume
uk: _Відновити

en: _Save
uk: З_берегти

en: _Save and Connect
uk: _Зберегти та з'єднатися

en: _Select all
uk: _Вибрати все

en: _Send
uk: _Надіслати

en: _Terminate
uk: П_ерервати

en: _Tools
uk: І_нструменти

en: _Wrap around
uk: Ц_иклічний пошук

en: command %h %u %t %U %p %g --option
uk: команда %h %u %t %U %p %g --параметр

en: http://address or https://address
uk: http://адреса або https://адреса

en: libsodium >= 1.9.0 is required to use Primary Password
uk: Для користування основним паролем потрібна libsodium >= 1.9.0

en: parameter 'argv' is 'NULL'.
uk: значенням параметра «argv» є «NULL».

en: parameter 'env' is either invalid or uninitialized.
uk: параметр «env» є некоректним або неініціалізованим.

en: parameter 'error' is 'NULL'.
uk: значенням параметра «error» є «NULL».

en: tag:level[,tag:level[,…]]
uk: мітка:рівень[,мітка:рівень[,...]]

en: timeout in seconds (default 300)
uk: час очікування у секундах (типове значення 300)

en: “Grab all keyboard events” status colour
uk: Колір стану «Передавати на віддалений комп'ютер будь-яке натискання клавіш»
