thunar.xfce-4-20 - en to uk translation catalogue (644 entries)

en: %A at %X
uk: %A в %X

en: %d folder | %d folders
uk[0]: %d тека
uk[1]: %d тек
uk[2]: %d тек
uk[3]: %d тек

en: %dx%d pixel | %dx%d pixels
uk[0]: %dx%d точок
uk[1]: %dx%d точок
uk[2]: %dx%d точок
uk[3]: %dx%d точок

en: %lu hour remaining (%s/sec) | %lu hours remaining (%s/sec)
uk[0]: залишилась %lu година (%s/sec)
uk[1]: залишилось %lu години (%s/sec)
uk[2]: залишилось %lu годин (%s/sec)
uk[3]: залишилось %lu годин (%s/sec)

en: %lu minute remaining (%s/sec) | %lu minutes remaining (%s/sec)
uk[0]: залишилась %lu хвилина (%s/sec)
uk[1]: залишилось %lu хвилини (%s/sec)
uk[2]: залишилось %lu хвилин (%s/sec)
uk[3]: залишилось %lu хвилин (%s/sec)

en: %lu second remaining (%s/sec) | %lu seconds remaining (%s/sec)
uk[0]: залишилась %lu секунда (%s/sec)
uk[1]: залишилось %lu секунди (%s/sec)
uk[2]: залишилось %lu секунд (%s/sec)
uk[3]: залишилось %lu секунд (%s/sec)

en: %s (copy %u)
uk: %s (копія %u)

en: %s (copy %u)%s
uk: %s (копія %u)%s

en: %s - Properties
uk: Властивості %s

en: %s of %s
uk: %s з %s

en: %s on %s
uk: %s на %s

en: %x at %X
uk: %x в %X

en: (some contents unreadable)
uk: (деякий вміст не вдається прочитати)

en: 0 items
uk: 0 елементів

en: <a href="volman-config:">Configure</a> the management of removable drives,
    devices and media.
uk: <a href="volman-config:">Налаштування</a> керування змінними пристроями,
    носіями і медіа.

en: A destination directory must be specified
uk: Потрібно вказати теку призначення

en: A widget to display in place of the usual page label
uk: Віджет, що відображається зазвичай на місці мітки сторінки

en: About Templates
uk: Про використання шаблонів

en: Acc_ess:
uk: Дос_туп:

en: Acce_ss:
uk: Дос_туп:

en: Accessed:
uk: Час доступу:

en: Acquired the name '%s' on the session message bus
uk: Отримано назву '%s' на шині повідомлень сесії

en: Acquired the session message bus '%s'
uk: Отримано повідомлення шини сесії '%s'

en: Add a new custom action.
uk: Додати нову особливу дію.

en: Add the selected folder to the shortcuts side pane | Add the selected folders to the shortcuts side pane
uk[0]: Додати вибрану теку до закладок на бічній панелі
uk[1]: Додати вибрані теки до закладок на бічній панелі
uk[2]: Додати вибрані теки до закладки на бічній панелі
uk[3]: Додати вибрані теки до закладки на бічній панелі

en: Advanced
uk: Додатково

en: All Files
uk: Всі файли

en: All files in this folder will appear in the "Create Document" menu.
uk: Всі файли з цієї теки з'являтимуться у меню "Створити документ".

en: Allow this file to _run as a program
uk: Дозволити _запуск цього файлу як програми

en: Allowing untrusted programs to run presents a security risk to your system.
uk: Дозвіл запускати неперевірені програми створює загрозу безпеки для Вашої системи.

en: Always
uk: Завжди

en: Aperture Value:
uk: Значення апертури:

en: Appearance Conditions
uk: Умови появи

en: Appears if selection contains:
uk: З'являється, якщо виділене містить:

en: Apply recursively?
uk: Застосувати рекурсивно?

en: Apply to Folder Only
uk: Застосовувати лише до самої теки

en: Apply to Folder and Contents
uk: Застосувати до теки та її змісту

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s"?
uk: Ви дійсно бажаєте
    остаточно видалити "%s"?

en: Are you sure that you want to delete
    action "%s"?
uk: Ви дійсно впевнені, бажаєте видалити
    дію "%s"?

en: Are you sure that you want to permanently
    delete the selected file? | Are you sure that you want to permanently
    delete the %u selected files?
uk[0]: Ви дійсно впевнені у бажанні назавжди    
    видалити %u виділений файл?
uk[1]: Ви дійсно впевнені у бажанні назавжди    
    видалити %u виділених файлів?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте остаточно
    остаточно видалити %u виділених файлів?
uk[3]: Ви дійсно бажаєте остаточно
    остаточно видалити %u виділених файлів?

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити "%s"?

en: Are you sure you want to open all folders?
uk: Ви дійсно бажаєте відкрити всі теки?

en: Arran_ge Items
uk: В_порядкувати

en: Ask every time
uk: Запитувати щоразу

en: At least one filename must be specified
uk: Потрібно вказати принаймні одну назву файлу

en: At least one source filename must be specified
uk: Потрібно вказати принаймні одну назву джерельного файлу

en: Audio Files
uk: Звукові файли

en: Authentication is required to run Thunar as root.
uk: Вимагається розпізнавання для запуску Thunar з правами суперкористувача.

en: Automatically _expand columns as needed
uk: Автоматично збільш_увати ширину стовпчиків при потребі

en: Basic
uk: Основне

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Browse Network
uk: Переглянути мережу

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
uk: Переглянути всі локальні і віддалені диски та теки, що доступні з цього комп'ютера

en: Browse local network connections
uk: Перегляд локальних мережних підключень

en: Browse the computer
uk: Перегляд файлової системи

en: Browse the file system
uk: Перегляд файлової системи

en: Browse the file system to select an application to open files of type "%s".
uk: Переглянути файлову систему для вибору програми, яка буде використовуватись для відкриття файлів типу "%s".

en: Browse the file system to select an application to use for this action.
uk: переглянути файлову систему, щоб вибрати програму, яка буде використовуватись для цієї дії.

en: Browse the filesystem with the file manager
uk: Перегляд файлової системи менеджером файлів

en: Bulk Rename
uk: Масове перейменування

en: Bulk Rename - Rename Multiple Files
uk: Масове перейменування - перейменування кількох файлів

en: By default columns will be automatically expanded if
    needed to ensure the text is fully visible. If you dis-
    able this behavior below the file manager will always
    use the user defined column widths.
uk: Типово стовпчики будуть автоматично розширюватись
    якщо необхідно щоб текст був повністю видимий.
    Якщо ви вимкнете цей режим нижче, то файловий
    менеджер буде завжди використовувати фіксовану ширину.

en: C_ase Sensitive Search
uk: Збігається _регістр

en: C_reate
uk: С_творити

en: Calculating...
uk: Підрахунок...

en: Calculation aborted
uk: Підрахунок припинено

en: Camera Brand:
uk: Виробник:

en: Camera Model:
uk: Модель:

en: Cancelling...
uk: Завершення...

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
uk: Не вдається перетворити назву файлу "%s" в локальне кодування

en: Change the default application for files of type "%s" to the selected application.
uk: Вибрати типову програму для файлів типу "%s" для вибраних програм.

en: Change the visibility of this window's menubar
uk: Змінити видимість цієї панелі меню вікна.

en: Change the visibility of this window's statusbar
uk: Показати/сховати рядок стану цього вікна

en: Choose another application with which to open the selected file
uk: Виберіть іншу програму для відкривання вибраного файлу

en: Choose the order of information to appear in the
    detailed list view.
uk: Вибрати порядок відображення інформації
    при перегляді у вигляді детального списку.

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear the file list below
uk: Очистити список нижче

en: Clear the keyboard shortcut for this action.
uk: Очищення швидких клавіш для цієї дії.

en: Click here to automatically fix the folder permissions.
uk: Натисніть тут, щоб автоматично виправити права для теки.

en: Click here to stop calculating the total size of the folder.
uk: Натисніть тут, щоб припинити підрахунок загального розміру теки.

en: Click here to view the documentation for the selected rename operation.
uk: Натисніть, щоб переглянути документацію з вибраної операції перейменування.

en: Click this button to select an icon file that will be displayed in the context menu in addition to the action name chosen above.
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вибрати файл із значком, який буде відображений у контекстному меню разом з назвою вищевказаної дії.

en: Close _All Windows
uk: Закрити вс_і вікна

en: Close all Thunar windows
uk: Закрити всі вікна Thunar

en: Close tab
uk: Закрити вкладку

en: Close this folder
uk: Закрити цю теку

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Collecting files...
uk: Збирання файлів...

en: Column Sizing
uk: Розміри стовпчиків

en: Command not configured
uk: Команда не налаштована

en: Command:
uk: Команда:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Compact directory listing
uk: Компактний список

en: Compact view
uk: Компактний вигляд

en: Compressing files...
uk: Стиснення файлів...

en: Computer
uk: Комп’ютер

en: Con_vert to:
uk: Пере_творити на:

en: Configure Columns in the Detailed List View
uk: Налаштувати стовпчики для перегляду у вигляді списку

en: Configure _Columns...
uk: Налаштувати _стовпчики...

en: Configure the Thunar file manager
uk: Налаштувати файловий менеджер Thunar

en: Configure the columns in the detailed list view
uk: Налаштувати стовпчики для перегляду у вигляді детального списку

en: Confirm to replace files
uk: Підтвердіть заміну файлів

en: Context Menu
uk: Контекстне меню

en: Copy _Anyway
uk: _Скопіювати все одно

en: Copying files to "%s"...
uk: Копіювання файлів до "%s"...

en: Copying files...
uk: Копіювання файлів...

en: Correct _folder permissions
uk: Виправляти права для _теки

en: Correct _folder permissions...
uk: Коригування _прав доступу до теки...

en: Correct folder permissions automatically?
uk: Автоматично виправляти права для теки?

en: Could not delete file "%s": %s
uk: Не вдається видалити файл "%s": %s

en: Could not find "%s"
uk: Не вдалося знайти "%s"

en: Could not move "%s" directly. Collecting files for copying...
uk: Неможливо перемістити "%s" напряму. Збираються файли для копіювання...

en: Could not restore "%s"
uk: Не вдалося відновити "%s"

en: Create Action
uk: Створити дію

en: Create Document from template "%s"
uk: Створити документ з шаблону "%s"

en: Create New File
uk: Створити новий файл

en: Create New Folder
uk: Створити нову теку

en: Create _Document
uk: Створити _документ

en: Create _Folder...
uk: Створити _теку...

en: Create a link to the selected file on the desktop | Create links to the selected files on the desktop
uk[0]: Створити посилання для вибраного файлу на стільниці
uk[1]: Створити символьне посилання для кожного виділеного файлу на стільниці
uk[2]: Створити символьне посилання для кожного виділеного файлу
uk[3]: Створити символьне посилання для кожного виділеного файлу

en: Create a symbolic link for the selected file | Create a symbolic link for each selected file
uk[0]: Створити символьне посилання для виділеного файлу
uk[1]: Створити символьне посилання для кожного виділеного файлу
uk[2]: Створити символьне посилання для кожного виділеного файлу
uk[3]: Створити символьне посилання для кожного виділеного файлу

en: Create an empty folder within the current folder
uk: Створити порожню теку у поточній теці

en: Creating directories...
uk: Створення тек...

en: Creating files...
uk: Створення файлів...

en: Creating symbolic links in "%s"...
uk: Створення символічних посилань в "%s"...

en: Cu_t
uk: _Вирізати

en: Current
uk: Поточна

en: Custom
uk: Інший формат

en: Custom Actions
uk: Особливі дії

en: Date
uk: Дата

en: Date Accessed
uk: Дата доступу

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: Date Picture Taken
uk: Дата зйомки

en: Date Taken:
uk: Знімок зроблено:

en: Delete all files and folders in the Trash
uk: Видалити всі файли та теки в Смітнику

en: Delete the currently selected action.
uk: Видалити поточну виділену дію.

en: Deleted:
uk: Видалено:

en: Deleting files...
uk: Видалення файлів...

en: Description:
uk: Опис:

en: Desktop (Create Link) | Desktop (Create Links)
uk[0]: Робочий стіл (створити посилання)
uk[1]: Робочий стіл (створити кілька посилань)
uk[2]: Робочий стіл (створити кілька посилань)
uk[3]: Робочий стіл (створити кілька посилань)

en: Detac_h Tab
uk: Від’є_днати вкладку

en: Detailed directory listing
uk: Докладний список тек

en: Details view
uk: Детальний перегляд

en: Devices
uk: Пристрої

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Display
uk: Вигляд

en: Display Thunar user manual
uk: Показати посібник користувача Thunar

en: Display folder content in a compact list view
uk: Відображати зміст поточної теки у вигляді компактного списку

en: Display folder content in a detailed list view
uk: Відображати зміст поточної теки у вигляді докладного списку

en: Display folder content in an icon view
uk: Відображати зміст поточної теки у вигляді значків

en: Display information about Thunar
uk: Відобразити інформацію про Thunar

en: Display information about Thunar Bulk Rename
uk: Показати інформацію про інструмент масового перейменування файлів Thunar

en: Display the contents of the trash can
uk: Відобразити вміст Смітника

en: Display the trash can
uk: Показати Смітник

en: Do _not ask me again
uk: _Не питати надалі

en: Do _not display this message again
uk: _Не відображати це повідомлення надалі

en: Do you want to apply your changes recursively to
    all files and subfolders below the selected folder?
uk: Бажаєте рекурсивно застосувати зміни до
    усіх файлів та підтек нижче вибраної теки?

en: Do you want to create it?
uk: Бажаєте створити його?

en: Do you want to overwrite it?
uk: Хочете перезаписати його?

en: Do you want to permanently delete it?
uk: Ви дійсно бажаєте остаточно вилучити це?

en: Do you want to skip it?
uk: Хочете пропустити його?

en: Do you want to skip this file and continue to rename the remaining files?
uk: Бажаєте пропустити цей файл та продовжити перейменування інших файлів?

en: Don't unload the plugin from memory
uk: Не вивантажувати розширення з пам'яті

en: Draw frames around thumbnails
uk: Малювати рамки навколо іконок

en: Edit Action
uk: Редагувати дію

en: Edit the currently selected action.
uk: Редагувати поточну виділену дію.

en: Ejecting device
uk: Виймання пристрою

en: Emblems
uk: Емблеми

en: Emptying the Trash...
uk: Очищається Смітник...

en: Enable _Volume Management
uk: Дозволити _керування розділами

en: Enable this option if you want a waiting cursor to be shown while the action is launched. This is also highly recommended if you have focus stealing prevention enabled in your window manager.
uk: Увімкнути цю опцію якщо Ви бажаєте бачити очікуючий курсор поки виконується запуск. Це також дуже рекомендовано якщо Ви увімкнули опцію запобігання викраденню фокусу в вашому менеджері вікон.

en: End element handler called while in root context
uk: Кінець обробника елемента викликаний у контексті root

en: Enter a list of patterns that will be used to determine whether this action should be displayed for a selected file. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
uk: Введіть список шаблонів, які будуть використовуватись для визначення, чи ця дія буде відображатись для даного файлу. При визначені тут кількох шаблонів, розділяйте їх крапкою з комою (так як *.txt;*.doc).

en: Enter the name:
uk: Введіть назву:

en: Enter the new name:
uk: Введіть нову назву:

en: Enter the text that should be used as replacement for the pattern above.
uk: Вкажіть текст, який буде використовуватись у якості заміни для  шаблону, що вказаний вище.

en: Enter the text to search for in the file names.
uk: Введіть текст для пошуку у назвах файлів.

en: Error while copying to "%s": %s more space is required to copy to the destination
uk: Помилка копіювання до "%s": %s вимагається більше місця для копіювання у місце призначення

en: Executable Files
uk: Виконувані файли

en: Execute the selected file | Execute the selected files
uk[0]: Виконати вибраний файл
uk[1]: Виконати вибраних файли
uk[2]: Виконати вибрані файли
uk[3]: Виконати вибрані файли

en: Exposure Program:
uk: Режим експозиції:

en: Exposure Time:
uk: Час експозиції:

en: Failed to add new application "%s"
uk: Не вдається додати нову програму "%s"

en: Failed to add new shortcut
uk: Не вдається додати нову закладку

en: Failed to browse the computer
uk: Не вдалось переглянути файлову систему

en: Failed to browse the network
uk: Не вдається переглянути мережу

en: Failed to change icon of "%s"
uk: Не вдається змінити значок для "%s"

en: Failed to change the group of "%s": %s
uk: Не вдається змінити групу для "%s": %s

en: Failed to change the owner of "%s": %s
uk: Не вдається змінити власника для "%s": %s

en: Failed to change the permissions of "%s": %s
uk: Не вдається змінити права доступу для "%s": %s

en: Failed to compose new email
uk: Не вдається створити нового листа

en: Failed to compress %d file | Failed to compress %d files
uk[0]: Не вдається стиснути файл %d
uk[1]: Не вдається стиснути файли %d
uk[2]: Не вдається відкрити %d файлів
uk[3]: Не вдається відкрити %d файлів

en: Failed to connect to the Trash
uk: Не вдається з'єднатись із Смітником

en: Failed to create a link for the URL "%s"
uk: Не вдається створити посилання для URL "%s"

en: Failed to create directory "%s": %s
uk: Не вдається створити теку "%s": %s

en: Failed to create empty file "%s": %s
uk: Не вдається створити порожній файл "%s": %s

en: Failed to create symbolic link for "%s"
uk: Не вдається створити символічне посилання для "%s"

en: Failed to create temporary directory
uk: Не вдається створити тимчасову теку

en: Failed to determine save location for uca.xml
uk: Не вдається визначити адресу зберігання для uca.xml

en: Failed to determine the original path for "%s"
uk: Не вдається визначити точний шлях для "%s"

en: Failed to display the contents of the trash can
uk: Не вдається відобразити зміст Смітника

en: Failed to display the volume management settings
uk: Не вдалося відобразити властивості керування розділами

en: Failed to eject "%s"
uk: Не вдається витягнути "%s"

en: Failed to execute application "%s"
uk: Не вдалося виконати програму "%s"

en: Failed to execute file "%s"
uk: Не вдається виконати файл "%s"

en: Failed to launch action "%s".
uk: Не вдається виконати дію "%s".

en: Failed to launch operation
uk: Не вдається виконати операцію

en: Failed to mount "%s"
uk: Не змонтований  "%s"

en: Failed to open "%s"
uk: Не вдається відкрити "%s"

en: Failed to open "%s": %s
uk: Не вдається відкрити "%s": %s

en: Failed to open %d file | Failed to open %d files
uk[0]: Не вдається відкрити %d файл
uk[1]: Не вдається відкрити %d файли
uk[2]: Не вдається відкрити %d файлів
uk[3]: Не вдається відкрити %d файлів

en: Failed to open directory "%s"
uk: Не вдається відкрити теку "%s"

en: Failed to open file "%s"
uk: Не вдається відкрити файл "%s"

en: Failed to open parent folder
uk: Не вдається відкрити батьківську теку

en: Failed to open the documentation browser
uk: Не вдається відкрити програму для перегляду документації

en: Failed to open the file system root folder
uk: Не вдається відкрити системну теку root

en: Failed to open the home folder
uk: Не вдається відкрити домашню теку

en: Failed to parse the desktop file: %s
uk: Не вдається розібрати файл desktop: %s

en: Failed to remove "%s"
uk: Не вдається видалити "%s"

en: Failed to remove "%s".
uk: Не вдається видалити "%s".

en: Failed to rename "%s"
uk: Не вдається перейменувати "%s"

en: Failed to rename "%s" to "%s".
uk: Не вдається перейменувати "%s" на "%s".

en: Failed to restore the folder "%s"
uk: Не вдається відновити теку "%s"

en: Failed to save "%s".
uk: Не вдається зберегти "%s".

en: Failed to save actions to disk.
uk: Не вдається зберегти дії на диск.

en: Failed to set default application for "%s"
uk: Не вдається призначити типову програму для "%s"

en: Failed to unmount "%s"
uk: Не вдається відключити "%s"

en: File
uk: Файл

en: File Manager
uk: Файловий менеджер

en: File Name
uk: Назва файлу

en: File Operation Progress
uk: Прогрес файлової операції

en: File System
uk: Файлова система

en: File does not exist
uk: Файл відсутній

en: First character uppercase
uk: Перша літера велика

en: Flash Fired:
uk: Спалах:

en: Focal Length:
uk: Фокусна відстань:

en: Folder Permissions
uk: Права на теки

en: From the back (right)
uk: З кінця (справа)

en: From the front (left)
uk: З початку (зліва)

en: General
uk: Основне

en: Go to the desktop folder
uk: Перейти в теку стільниці

en: Go to the home folder
uk: Перейти в домашню теку

en: Go to the next visited folder
uk: Перейти до наступної відвіданої теки

en: Go to the previous visited folder
uk: Перейти до попередньої відвіданої теки

en: Go to the templates folder
uk: Перейти у теку шаблонів

en: Gro_up:
uk: _Група:

en: Group
uk: Група

en: Help URL
uk: Адреса довідки

en: Hi_de
uk: Схо_вати

en: Home
uk: Домашня тека

en: ISO Speed Ratings:
uk: ISO оцінка швидкості:

en: Icon View
uk: Перегляд значками

en: Icon _Size:
uk: Розмір _значків:

en: Icon based directory listing
uk: Перегляд тек у вигляді значків

en: Icon size
uk: Розмір значків

en: Icon view
uk: Перегляд у вигляді значків

en: If you choose to empty the Trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
uk: Якщо Ви вибрали спорожнити Смітник, всі дані в ньому будуть остаточно втрачені. Будь-ласка майте на увазі що Ви можете також видалити їх окремо.

en: If you delete a custom action, it is permanently lost.
uk: Якщо Ви видалите вибрану дію, вона буде остаточно втрачена.

en: If you delete a file, it is permanently lost.
uk: Якщо ви видалите файл, він буде остаточно втрачений.

en: If you enable this option, the pattern will be searched in a case-sensitive manner. The default is to use a case-insensitive search.
uk: Якщо ви відмітите цей параметр, пошук буде відбуватись з урахуванням регістру символів. Типово використовується незалежний від регістру пошук.

en: If you enable this option, the pattern will be treated as a regular expression and matched using the Perl-compatible regular expressions (PCRE). Check the documentation for details about the regular expression syntax.
uk: Якщо параметр увімкнено, текст шаблону буде вважатись регулярним виразом та буде використаний відповідно до регулярних виразів, сумісних з Perl (PCRE). Для докладного ознайомлення  з синтаксисом регулярних виразів зверніться до документації.

en: If you frequently create certain kinds  of documents, make a copy of one and put it in this folder. Thunar will add an entry for this document in the "Create Document" menu.
    
    You can then select the entry from the "Create Document" menu and a copy of the document will be created in the directory you are viewing.
uk: Якщо ви часто створюєте документи певного типу, створіть копію одного з них та помістіть її у цю теку. Thunar додасть пункт у меню для такого типу документів у пункті "Створити документ".
    
    Ви можете вибрати цей пункт з меню "Створити документ" і копія документа буде створена у теці, яку ви переглядаєте у даний момент.

en: If you select this option your choice will be remembered and you won't be asked again. You can use the preferences dialog to alter your choice afterwards.
uk: Якщо Ви вибрали цей параметр, Ваш вибір буде зафіксовано і не буде запитано знову. Ви можете змінити ваш вибір у вікні діалогу параметрів потім.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Files
uk: Зображення

en: Image Size:
uk: Розмір зображення:

en: Image Type:
uk: Тип зображення:

en: Include additional files in the list of files to be renamed
uk: Включити додаткові файли у список файлів для перейменування

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert / Overwrite
uk: Вставити / перезаписати

en: Insert Date / Time
uk: Вставити дату / час

en: Insert _time:
uk: Вставити _час

en: Invalid desktop file
uk: Некоректний файл .desktop

en: Invalid filename "%s"
uk: Неправильна назва файлу "%s"

en: Invalid filename provided by XDS drag site
uk: При переміщенні у місце за допомогою XDS надана неправильна назва файлу

en: Invalid path
uk: Неправильний шлях

en: Invalid regular expression, at character position %ld: %s
uk: Неправильний регулярний вираз у позиції символу %ld: %s

en: It looks like <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> is not available.
    Important features including trash support,
    removable media and remote location browsing
    will not work. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Read more]</a>
uk: Виглядає на те, що <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> не доступний.
    Важливі функції, включаючи підтримку смітника,
    знімних пристроїв і перегляд віддалених місць
    не будуть працювати. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Читати більше]</a>

en: Keep items sorted by their modification date
uk: Підтримувати об'єкти сортованими за датою зміни

en: Keep items sorted by their name
uk: Підтримувати об'єкти сортованими за назвою

en: Keep items sorted by their size
uk: Підтримувати об'єкти сортованими за розміром

en: Keep items sorted by their type
uk: Підтримувати об'єкти сортованими за типом

en: Keyboard _Shortcut:
uk: _Швидкі клавіші:

en: Keyboard shortcut already in use
uk: Ці швидкі клавіші вже використовується

en: Kind:
uk: Тип:

en: Label
uk: Мітка

en: Label widget
uk: Віджет мітки

en: Last Active View
uk: Останній активний режим перегляду

en: Launcher
uk: Значок запуску

en: Link
uk: Посилання

en: Link Target:
uk: Ціль посилання:

en: Loading folder contents...
uk: Завантаження змісту теки...

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Local Files Only
uk: Тільки локальні файли

en: Location:
uk: Адреса:

en: Long
uk: Велика

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: Mail Recipient
uk: Одержувач листа

en: Medium
uk: Середня

en: Metering Mode:
uk: Режим вимірювання:

en: Missing dependencies
uk: Пропущені залежності

en: Mixed file owners
uk: Змішані власники файлу

en: Mo_ve to Trash
uk: _Перемістити у Смітник

en: Modern approach with buttons that correspond to folders
uk: Сучасний метод відображення, з кнопками, що відповідають текам

en: Modified:
uk: Змінено:

en: Move Dow_n
uk: Перемістити в_низ

en: Move _Up
uk: Перемістити в_гору

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
uk: Перемістити чи скопіювати файли, що попередньо вибрані командою Вирізати чи Копіювати

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
uk: Перемістити чи скопіювати у вибрану теку файли, що попередньо вибрані командою Вирізати чи Копіювати у вибрану теку

en: Move the currently selected action down by one row.
uk: Перемістити поточну виділену дію на одну позицію вниз.

en: Move the currently selected action up by one row.
uk: Перемістити поточну виділену дію на одну позицію вгору.

en: Move the selected file to the Trash | Move the selected files to the Trash
uk[0]: Перемістити виділений файл у Смітник
uk[1]: Перемістити виділені файли у Смітник
uk[2]: Перемістити виділені файли у Смітник
uk[3]: Перемістити виділені файли у Смітник

en: Moving files into "%s"...
uk: Переміщення файлів у "%s"...

en: Moving files into the trash...
uk: Переміщення файлів у Смітник...

en: N_o to all
uk: Н_і для всіх

en: Name
uk: Назва

en: Name '%s' lost on the message dbus.
uk: Назву '%s' втрачено у повідомленні dbus.

en: Name only
uk: Лише назва

en: Names:
uk: Назви:

en: Navigation
uk: Навігація

en: Network
uk: Мережа

en: Never
uk: Ніколи

en: New Empty File
uk: Новий порожній файл

en: New Empty File...
uk: Новий порожній файл...

en: New File
uk: Новий файл

en: New Folder
uk: Нова тека

en: New Name
uk: Нова назва

en: New _Tab
uk: Нова в_кладка

en: New _Window
uk: _Нове вікно

en: No Exec field specified
uk: Не вказано поле Exec

en: No URL field specified
uk: Не вказано поле URL

en: No application selected
uk: Програму не вибрано

en: No icon
uk: Без значка

en: No renamer modules were found on your system. Please check your
    installation or contact your system administrator. If you install Thunar
    from source, be sure to enable the "Simple Builtin Renamers" plugin.
uk: Модулі для перейменування не були знайдені у вашій системі.
    Перевірте правильність встановлення чи зв'яжіться з вашим системним
    адміністратором. Якщо ви встановлюєте Thunar з вихідного коду,
    переконайтесь, що увімкнено розширення "Просте вбудоване перейменування".

en: None
uk: Немає

en: None available
uk: Немає доступних

en: Normal Si_ze
uk: Звичайний _розмір

en: Number - Text
uk: Номер - Текст

en: Number - Text - Old Name
uk: Номер - Текст - Стара назва

en: Numbering
uk: Нумерація

en: Old Name - Text - Number
uk: Стара назва - Текст - Номер

en: Open %d New Window | Open %d New Windows
uk[0]: Відкрити %d нове вікно
uk[1]: Відкрити %d нових вікна
uk[2]: Відкрити %d нових вікон
uk[3]: Відкрити %d нових вікон

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
uk: Відкривати <i>%s</i> та інші файли типу "%s" використовуючи:

en: Open With
uk: Відкрити за допомогою

en: Open _Parent
uk: Відкрити _батьківську

en: Open a new Thunar window for the displayed location
uk: Відкрити нове вікно Thunar для поточної адреси

en: Open a new tab for the displayed location
uk: Відкрити нову вкладку для показаної адреси

en: Open current folder in a new window
uk: Відкрити поточну теку у новому вікні

en: Open folders in new tabs on middle click
uk: Відкрити теки в нових вкладках на середнє клацання мишкою

en: Open new thunar instances as tabs
uk: Відкрити новий екземпляр thunar як вкладки

en: Open the bulk rename dialog
uk: Відкрити діалог масового перейменування файлів

en: Open the desktop folder
uk: Відкрити теку стільниці

en: Open the home folder
uk: Відкрити домашню теку

en: Open the location "%s"
uk: Відкрити за адресою "%s"

en: Open the parent folder
uk: Відкрити батьківську теку

en: Open the selected file | Open the selected files
uk[0]: Відкрити вибраний файл
uk[1]: Відкрити вибраних файли
uk[2]: Відкрити вибрані файли
uk[3]: Відкрити вибрані файли

en: Options:
uk: Параметри:

en: Original Path:
uk: Точний шлях:

en: Other Application...
uk: Інша програма...

en: Other Applications
uk: Інші програми

en: Others
uk: Інше

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Owner
uk: Власник

en: Owner:
uk: Власник:

en: Perl Scripts
uk: Сценарії Perl

en: Permanently delete the selected file | Permanently delete the selected files
uk[0]: Безповоротно вилучити вибраний файл
uk[1]: Безповоротно вилучити вибрані файли
uk[2]: Безповоротно вилучити вибрані файли
uk[3]: Безповоротно вилучити вибрані файли

en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Permissions
uk: Права

en: Please report bugs to <%s>.
uk: Сповіщайте про помилки за адресою <%s>.

en: Please wait...
uk: Зачекайте будь-ласка...

en: Pr_eferences...
uk: П_араметри...

en: Prepare the selected file to be copied with a Paste command | Prepare the selected files to be copied with a Paste command
uk[0]: Підготувати виділений файл до копіювання командою Вставити
uk[1]: Підготувати виділені файли до копіювання командою Вставити
uk[2]: Підготувати виділені файли до копіювання командою "Вставити"
uk[3]: Підготувати виділені файли до копіювання командою "Вставити"

en: Prepare the selected file to be moved with a Paste command | Prepare the selected files to be moved with a Paste command
uk[0]: Підготувати виділений файл до переміщення командою Вставити
uk[1]: Підготувати виділені файли до переміщення командою Вставити
uk[2]: Підготувати виділені файли до переміщення командою "Вставити"
uk[3]: Підготувати виділені файли до переміщення командою "Вставити"

en: Preparing...
uk: Підготовка...

en: Print version information and exit
uk: Вивести інформацію про версію та вийти

en: Program:
uk: Програма:

en: Properties
uk: Властивості

en: Python Scripts
uk: Сценарії Python

en: Question
uk: Питання

en: Quit a running Thunar instance
uk: Вийти із запущеного екземпляру Thunar

en: Re_name Shortcut
uk: Перей_менувати закладку

en: Read & Write
uk: Читання / запис

en: Read only
uk: Лише читання

en: Recommended Applications
uk: Рекомендовані програми

en: Regular _Expression
uk: _Регулярний вираз

en: Reload the current folder
uk: Оновити поточну теку

en: Remove Characters
uk: Видалити символи

en: Remove File | Remove Files
uk[0]: Видалити файл
uk[1]: Видалити файли
uk[2]: Видалити файли
uk[3]: Видалити файли

en: Remove _From Position:
uk: Видалити _починаючи з :

en: Remove all files and folders from the Trash?
uk: Видалити всі файли та теки з Смітника?

en: Remove the selected file from the list of files to be renamed | Remove the selected files from the list of files to be renamed
uk[0]: Видалити вибраний файл зі списку файлів для перейменування
uk[1]: Видалити виділені файли зі списку для перейменування
uk[2]: Видалити виділені файли зі списку для перейменування
uk[3]: Видалити виділені файли зі списку для перейменування

en: Rename "%s"
uk: Перейменувати "%s"

en: Rename Multiple Files
uk: Перейменування декілька файлів

en: Rename the selected file | Rename the selected files
uk[0]: Перейменувати вибраний файл
uk[1]: Перейменувати вибрані файли
uk[2]: Перейменувати вибраний файл
uk[3]: Перейменувати вибраний файл

en: Replace _All
uk: Замін_ити всі

en: Replace _With:
uk: Замінити _на:

en: Resident
uk: Резидентне

en: Restoring files...
uk: Відновлення файлів...

en: Ruby Scripts
uk: Сценарії Ruby

en: Run Thunar as root
uk: Запустити Thunar з правами суперкористувача

en: Run in _terminal
uk: Запустити у _терміналі

en: Run in daemon mode
uk: Запускати як службу

en: S_kip All
uk: Пр_опустити все

en: Search & Replace
uk: Пошук та заміна

en: Security
uk: Безпека

en: Select _all Files
uk: Виділити вс_і файли

en: Select _by Pattern...
uk: Виділити за _шаблоном...

en: Select all files but not those currently selected
uk: Вибрати все, але без того, що вже вибрано

en: Select all files in this window
uk: Виділити всі файли у цьому вікні

en: Select all files that match a certain pattern
uk: Виділити усі файли, що відповідають заданому шаблону

en: Select an Application
uk: Виберіть програму

en: Select an Icon for "%s"
uk: Виберіть значок для "%s"

en: Select files to rename
uk: Виберіть файли для перейменування

en: Select this option to display icon emblems in the shortcuts pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
uk: Відмітьте цей параметр, щоб відображувати емблеми на значках у панелі для всіх тек з їх емблемами, які були визначені у діалозі властивості теки.

en: Select this option to display icon emblems in the tree pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
uk: Відмітьте цей параметр, щоб відображати емблеми на значках у дереві для всіх тек з їх емблемами, які були визначені у діалозі властивості теки.

en: Select this option to draw black frames around thumbnails.
uk: Виберіть цей параметр, щоб мати чорні рамки навколо іконок

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
uk: Відмітьте цей параметр щоб увімкнути сповіщення про запуск, коли команда запускається з файлового менеджера чи з меню. Не кожна програма підтримує сповіщення про запуск.

en: Select this option to list folders before files when you sort a folder.
uk: Використовуйте цей параметр, щоб увімкнути відображення тек перед файлами.

en: Select this option to open a new tab on middle click instead of a new window
uk: Виберіть цей параметр для відкриття нової вкладки на середнє клацання мишки замість відкривання нового вікна

en: Select this option to open new thunar instances as tabs in an existing thunar window
uk: Виберіть цей параметр для відкриття нового екземпляру thunar у вже існуючому вікні thunar

en: Select this option to place the icon captions for items beside the icon rather than below the icon.
uk: Відмітьте цей параметр, щоб підписи до значків відображались поруч з ними. Якщо увімкнено, підписи будуть відображатись під значками.

en: Select this option to run the command in a terminal window.
uk: Відмітьте цей параметр для запуску команди у вікні терміналу.

en: Select this option to show file size in binary format instead of decimal.
uk: Вибрати цей параметр для показу розміру файлу в бінарному форматі замість десяткового.

en: Select this option to show the 'Delete' action in the context menu
uk: Вибрати цей параметр щоб показувати дію "Вилучити" в контекстному меню

en: Select this option to use the current folder icon as window icon
uk: Виберіть цю опцію для використання значка поточної теки в якості значка вікна

en: Selection: %s
uk: Вибір: %s

en: Send "%s" as compressed archive?
uk: Надіслати "%s" у вигляді стиснутого архіву?

en: Send %d file as compressed archive? | Send %d files as compressed archive?
uk[0]: Надіслати %d файл у вигляді стиснутого архіву?
uk[1]: Надіслати %d файли у вигляді стиснутого архіву?
uk[2]: Надіслати %d файлів у вигляді стиснутого архіву?
uk[3]: Надіслати %d файлів у вигляді стиснутого архіву?

en: Send _directly
uk: Послати _напряму

en: Send as _archive
uk: Надіслати у вигляді _архіву

en: Send com_pressed
uk: Послати _стиснутим

en: Send the selected file to "%s" | Send the selected files to "%s"
uk[0]: Відправити виділені файли на "%s"
uk[1]: Відкрити виділені файли "%s"
uk[2]: Відкрити виділені файли "%s"
uk[3]: Відкрити виділені файли "%s"

en: Set as wallpaper
uk: Призначити як шпалери

en: Setup custom actions that will appear in the file managers context menus
uk: Налаштування особливих дій, що з'являються у контекстному меню файлового менеджера

en: Shell Scripts
uk: Сценарії оболонки

en: Shortcuts Pane
uk: Панель закладок

en: Show Icon E_mblems
uk: Відображати е_мблеми на значках

en: Show Icon _Emblems
uk: Відображати _емблеми на значках

en: Show _Hidden Files
uk: Показати при_ховані файли

en: Show action to permanently delete files and folders
uk: Показати дію для повного вилучення файлів і тек

en: Show file size in binary format
uk: Показати розмір файлу в бінарному форматі

en: Show the contents at the normal size
uk: Показати зміст у звичайному розмірі

en: Show the contents in less detail
uk: Показати зміст менш докладно

en: Show the contents in more detail
uk: Показати зміст більш докладно

en: Show thumbnails:
uk: Показувати мініатюри

en: Shutter Speed:
uk: Швидкість затвору:

en: Side Pane
uk: Бічна панель

en: Size
uk: Розмір

en: Size in Bytes
uk: Розмір в байтах

en: Size:
uk: Розмір:

en: Software:
uk: Програмне забезпечення:

en: Sort _folders before files
uk: Відображати _теки перед файлами

en: Sort items in ascending order
uk: Сортувати за зростанням

en: Sort items in descending order
uk: Сортувати об'єкти за спаданням

en: Specify a location to open
uk: Вкажіть адресу, яку треба відкрити

en: Specify the d_elay before an item gets selected
    when the mouse pointer is paused over it:
uk: Вкажіть _затримку перш ніж об'єкт отримає виділення
    коли над ним буде вказівник миші:

en: St_atusbar
uk: _Рядок стану

en: Stop applying permissions recursively.
uk: Зупинити рекурсивну зміну прав.

en: Switch to Next Tab
uk: Перемкнути до наступної вкладки

en: Switch to Previous Tab
uk: Перемкнути до попередньої вкладки

en: T_emplates
uk: _Шаблони

en: Text - Number
uk: Текст - Номер

en: Text _Format:
uk: Ф_ормат тексту:

en: Text of the page's label
uk: Текст мітки сторінок

en: The Thunar development team. All rights reserved.
uk: Команда розробки Thunar. Усі права застережено.

en: The URL to access.
uk: Адреса для доступу.

en: The URL to the documentation of the renamer
uk: Адреса, за якою знаходиться документація інструменту перейменування

en: The command (including the necessary parameters) to perform the action. See the command parameter legend below for a list of supported parameter variables, which will be substituted when launching the command. When upper-case letters (e.g. %F, %D, %N) are used, the action will be applicable even if more than one item is selected. Else the action will only be applicable if exactly one item is selected.
uk: Команда (включаючи необхідні параметри) для виконання дії. Нижче наведено опис та список доступних параметрів змінних, які будуть замінені коли запущено команду. Якщо використовуються букви у верхньому регістрі (такі як %F, %D, %N) то дія може застосовуватись до кількох виділених об'єктів. Інакше, дія буде застосована лише якщо вибрано один об'єкт.

en: The description of the action that will be displayed as tooltip in the statusbar when selecting the item from the context menu.
uk: Опис дії, яка буде відображатись у спливаючій підказці у рядку стану, коли дія вибирається у контекстному меню.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
uk: Пристрій "%s" видаляється. Це може потривати якийсь час

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
uk: Пристрій "%s" відмонтовується системою. Будь ласка, не витягуйте і не відключайте його

en: The directory "%s" does not exist. Do you want to create it?
uk: Папки "%s" не існує. Хочете її створити?

en: The file "%s" already exists
uk: Файл "%s" вже існує

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
    
    If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
uk: Файл "%s" вже існує. Перезаписати існуючий файл?
    
    Якщо Ви перезапишете існуючий файл, його зміст буде перезаписаний.

en: The folder "%s" does not exist anymore but is required to restore the file "%s" from the trash
uk: Теки "%s" більше немає, але вона потрібна для відновлення файлу "%s" з Смітника

en: The folder permissions are inconsistent, you may not be able to work with files in this folder.
uk: Права на теку суперечливі, можливо Ви не будете в стані працювати з файлами у цій теці.

en: The folder permissions will be reset to a consistent state. Only users allowed to read the contents of this folder will be allowed to enter the folder afterwards.
uk: Права для теки будуть виправлені автоматично. Лише користувачі, яким дозволено читання змісту теки, зможуть увійти потім до теки.

en: The following command parameters will be substituted when launching the action:
uk: Під час запуску цієї дії будуть замінені наступні параметри команди:

en: The format describes the date and time parts to insert into the file name. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. See the documentation of the date utility for additional information.
uk: Формат описує вигляд дати та часу при їх вставлянні у назву файлу. Наприклад, %Y буде замінено на рік, %m на місяць та %d на день. Додаткову інформацію дивіться у документації до утиліти date.

en: The generic name of the entry, for example "Web Browser" in case of Firefox.
uk: Загальна назва елементу, наприклад "Веб-переглядач" для Firefox.

en: The icon size for the path entry
uk: Розмір значків для елементу в панелі шляху

en: The item will be removed from the history
uk: Це буде вилучено з історії

en: The keyboard shortcut for the action.
uk: Швидкі клавіші для дії.

en: The name of the action that will be displayed in the context menu.
uk: Назва дії, яка буде відображатись у контекстному меню.

en: The number of source and target filenames must be the same
uk: Кількість джерел і назв файлів призначення повинна бути однакова

en: The path "%s" does not refer to a directory
uk: Шлях "%s" не вказує на теку

en: The program to execute, possibly with arguments.
uk: Програма, що виконується, можливі аргументи.

en: The root folder has no parent
uk: Кореневий каталог не має батьківського каталогу

en: The selected application is used to open this and other files of type "%s".
uk: Вибрана програма буде використовуватись для відкривання цього файлу та інших файлів цього типу "%s".

en: The user visible name of the renamer
uk: Назва інструменту перейменування, що видима користувачу

en: The working directory for the program.
uk: Робоча тека для програми

en: The working directory must be an absolute path
uk: Робоча тека повинна мати абсолютний шлях

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
uk: Деякі дані очікують запису на пристрій "%s" перед його витягненням. Будь ласка, не витягуйте і не відключайте його

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
uk: Недостатньо місця. Спробуйте вилучити якісь файли щоб звільнити місце.

en: There is nothing on the clipboard to paste
uk: Буфер обміну порожній

en: This folder already contains a file "%s".
uk: В цій теці вже існує файл з назвою "%s".

en: This folder already contains a folder "%s".
uk: В цій теці вже існує тека з назвою "%s".

en: This folder already contains a symbolic link "%s".
uk: В цій теці вже існує символічне посилання "%s".

en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
uk: Ці швидкі клавіші клавіатури вже використовується: '%s'

en: This will open %d separate file manager window. | This will open %d separate file manager windows.
uk[0]: Це призведе до відкриття %d окремого вікна.
uk[1]: Це призведе до відкривання %d окремих вікна.
uk[2]: Це призведе до відкривання %d окремих вікон.
uk[3]: Це призведе до відкривання %d окремих вікон.

en: This will remove the application launcher that appears in the file context menu, but will not uninstall the application itself.
    
    You can only remove application launchers that were created using the custom command box in the "Open With" dialog of the file manager.
uk: Буде видалено програму запуску що з'являється у контекстному меню файлу, але не буде видалено саму програму.
    
    Ви можете видалити програму запуску що була створена використовуючи звичайний командний блок в "Відкрити за допомогою" діалогу файлового менеджера.

en: Thunar Bulk Rename is a powerful and extensible
    tool to rename multiple files at once.
uk: Масове перейменування файлів - це потужний інструмент з можливостями розширення для одночасного перейменування кількох файлів.

en: Thunar File Manager
uk: Файловий менеджер Thunar

en: Thunar is a fast and easy to use file manager
    for the Xfce Desktop Environment.
uk: Thunar - швидкий та простий у використанні файловий менеджер
    для робочого оточення Xfce.

en: Thunar is a file browser specifically designed for the Xfce Desktop, but also can serve as an alternate file browser for other Desktop environments. It has a simple, clean two-pane design for browsing all your files.
uk: Thunar - це переглядач структури файлів, розроблений спеціально для оболонки Xfce, однак також може слугувати як альтернативний переглядач фалів для інших середовищ робочого столу. Він простий, має двопанельний дизайн для показу файлів.

en: Title Case
uk: Заголовок випадку

en: Today
uk: Сьогодні

en: Today at %X
uk: Сьогодні в %X

en: Toggles the display of hidden files in the current window
uk: Увімкнути/вимкнути відображення прихованих файлів у поточному вікні

en: Toggles the visibility of the shortcuts pane
uk: Показати/сховати панель закладок

en: Toggles the visibility of the tree pane
uk: Показати/сховати дерево

en: Tooltip for the entry, for example "View sites on the Internet" in case of Firefox. Should not be redundant with the name or the description.
uk: Контекстна підказка до елементу, наприклад "Перегляд сайтів в Інтернет" для Firefox. Не варто дублювати тут назву чи опис.

en: Trash
uk: Смітник

en: Trash Applet
uk: Аплет Смітника

en: Trash contains %d file | Trash contains %d files
uk[0]: Смітник містить %d файл
uk[1]: Смітник містить %d файли
uk[2]: Смітник містить %d  файли
uk[3]: Смітник містить %d  файли

en: Trash contains files
uk: Смітник має файли

en: Trash is empty
uk: Смітник порожній

en: Tree Pane
uk: Дерево

en: Trying to move "%s"
uk: Спроба перемістити "%s"

en: Trying to restore "%s"
uk: Спроба відновити "%s"

en: Type
uk: Тип

en: UPPERCASE
uk: ВЕРХНІЙ РЕГІСТР

en: URL:
uk: Адреса:

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown closing element <%s>
uk: Невідомий завершальний елемент <%s>

en: Unknown file owner
uk: Власник файлу невідомий

en: Unknown user "%s"
uk: Невідомий користувач "%s"

en: Unmounting device
uk: Відмонтування пристрою

en: Untrusted application launcher
uk: Запускач програм без довіри

en: Untrusted link launcher
uk: Запускач посилання без довіри

en: Uppercase / Lowercase
uk: Нижній / верхній регістр

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use "%s" to open the selected file | Use "%s" to open the selected files
uk[0]: Використовувати "%s" для відкривання вибраного файлу
uk[1]: Використовувати "%s" для відкривання вибраних файлів
uk[2]: Використовувати "%s" для відкривання вибраних файлів
uk[3]: Використовувати "%s" для відкривання вибраних файлів

en: Use De_fault
uk: Використовувати _типово

en: Use Startup Notification
uk: Використовувати сповіщення про запуск

en: Use _startup notification
uk: Використовувати _сповіщення про запуск

en: Use a _custom command:
uk: Використовувати _довільну команду:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
uk: Використовувати довільну команду для запуску програми, що відсутня у цьому списку програм.

en: Use as _default for this kind of file
uk: Використовувати _типово для файлів цього типу

en: Varying (no change)
uk: Варіюючи (без змін)

en: Video Files
uk: Відео файли

en: View _new folders using:
uk: Відображати _нові теки використовуючи:

en: View the properties of the selected file
uk: Переглянути властивості вибраного файлу

en: Visible Columns
uk: Видимі стовпчики

en: Volume Management
uk: Менеджер розділів диску

en: Volume:
uk: Розділ:

en: When changing the permissions of a folder, you
    can also apply the changes to the contents of the
    folder. Select the default behavior below:
uk: При зміні прав для теки, ви також можете
    застосувати зміни до її вмісту. Виберіть
    нижче типову поведінку:

en: When sending a file via email, you can either choose to send the file directly, as is, or compress the file before attaching it to an email. It is highly recommended to compress large files before sending them.
uk: При відсиланні файлу електронною поштою, Ви можете також вибрати послати файл у початковому вигляді, або стиснути файл перед прикріпленням його до листа. Рекомендується стискати великі файли перед їх надсиланням.

en: When sending multiple files via email, you can either choose to send the files directly, attaching multiple files to an email, or send all files compressed into a single archive file and attach the archive. It is highly recommended to send multiple large files as archive.
uk: Коли надсилаються кілька файлів електронною поштою, ви можете також вибрати відіслати файли напряму, приєднуючи кілька файлів до листа, або відіслати всі файли в один стиснутий архівний файл і приєднати цей файл до листа. Це дуже рекомендується для відсилання кількох об'ємних файлів як архіву.

en: When single-click activation is enabled, pausing the mouse pointer over an item will automatically select that item after the chosen delay. You can disable this behavior by moving the slider to the left-most position. This behavior may be useful when single clicks activate items, and you want only to select the item without activating it.
uk: Якщо увімкнено активацію об'єкта одиночним клацанням, при утримуванні вказівника миші над об'єктом він буде вибраний по закінченні вказаного інтервалу. Такий режим може бути корисним, коли одиночне клацання активує об'єкти, а вам потрібно вибрати об'єкт без його активації. Ви можете вимкнути цей режим розмістивши повзунок у крайню ліву позицію.

en: Working Directory:
uk: Робоча тека:

en: Write only
uk: Лише запис

en: Writing data to device
uk: Запис даних на пристрій

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
uk: Автор: Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Yes to _all
uk: Так для _всіх

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Yesterday at %X
uk: Вчора в %X

en: You can either choose to skip this file and continue to rename the remaining files, or revert the previously renamed files to their previous names, or cancel the operation without reverting previous changes.
uk: Ви можете пропустити цей файл та продовжити перейменування інших файлів, або повернути вже перейменованим файлам старі назви, або скасувати операцію без відновлення старих назв.

en: ZIP command terminated with error %d
uk: Команда стиснення завершилася помилкою %d

en: Zoom I_n
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: _About
uk: _Про програму

en: _Access:
uk: _Доступ:

en: _Add Files...
uk: _Додати файли...

en: _Ascending
uk: За _зростанням

en: _At position:
uk: _У позиції:

en: _Audio Files
uk: Зв_укові файли

en: _Browse...
uk: _Вибрати...

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Close Window
uk: _Закрити вікно

en: _Command:
uk: _Команда:

en: _Contents
uk: _Зміст

en: _Copy
uk: _Копіювати

en: _Delete
uk: В_идалити

en: _Descending
uk: За _спаданням

en: _Description:
uk: _Опис:

en: _Double click to activate items
uk: Активація елементів _подвійним клацанням

en: _Edit
uk: З_міни

en: _Eject
uk: Ви_тягнути

en: _Empty File
uk: _Порожній файл

en: _Empty Trash
uk: О_чистити Смітник

en: _Execute
uk: Вико_нати

en: _File
uk: _Файл

en: _File Pattern:
uk: _Шаблон назви файлу:

en: _Format:
uk: Ф_ормат:

en: _Go
uk: Пере_йти

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Home
uk: _Домашня тека

en: _Icon Size:
uk: _Розмір значків:

en: _Icon:
uk: _Значок:

en: _Image Files
uk: _Зображення

en: _Invert Selection
uk: _Інвертувати виділення

en: _Launch Anyway
uk: _Запустити все одно

en: _Menubar
uk: _Панель меню

en: _Mount
uk: _Змонтувати

en: _Name:
uk: _Назва:

en: _Next Tab
uk: _Наступна вкладка

en: _No
uk: _Ні

en: _Number Format:
uk: _Формат нумерації:

en: _OK
uk: _Гаразд

en: _Open
uk: _Відкрити

en: _Open Location...
uk: Відкрити _адрес...

en: _Open With "%s"
uk: _Відкрити з допомогою "%s"

en: _Open With Default Applications
uk: Відкривати у _типовій програмі

en: _Open With:
uk: _Відкрити з:

en: _Other Files
uk: _Інші файли

en: _Paste
uk: Вст_авити

en: _Paste Into Folder
uk: Вст_авити у теку

en: _Previous Tab
uk: _Попередня вкладка

en: _Properties...
uk: В_ластивості...

en: _Reload
uk: _Оновити

en: _Remove
uk: _Вилучити

en: _Remove Launcher
uk: В_идалити обробник

en: _Remove Shortcut
uk: В_идалити закладку

en: _Rename
uk: Перей_менувати

en: _Rename...
uk: Перей_менувати...

en: _Replace
uk: _Замінити

en: _Restore
uk: Від_новити

en: _Retry
uk: _Повторити

en: _Revert Changes
uk: _Скасувати зміни

en: _Search For:
uk: З_найти:

en: _Send To
uk: _Надіслати

en: _Shortcuts
uk: _Закладки

en: _Show
uk: _Показати

en: _Side Pane
uk: _Бічна панель

en: _Single click to activate items
uk: Активація елементів _одинарним клацанням

en: _Skip
uk: П_ропустити

en: _Skip This File
uk: _Пропустити цей файл

en: _Start With:
uk: _Почати з:

en: _Text Files
uk: _Текстові файли

en: _Text beside icons
uk: _Текст поруч зі значками

en: _Text:
uk: _Текст:

en: _To Position:
uk: _До позиції :

en: _Tree
uk: Де_рево

en: _Unmount
uk: _Відмонтувати

en: _Video Files
uk: _Відео файли

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Yes
uk: _Так

en: broken link
uk: пошкоджене посилання

en: link to %s
uk: посилання на %s

en: lowercase
uk: нижній регістр

en: mixed
uk: змішані

en: unknown
uk: невідомо
