wget2 2.1.0 - en to uk translation catalogue (471 entries)

en:   Expires: %s
uk:   Строк дії: до %s

en:   Fingerprint: %s
uk:   Відбиток: %s

en:   Issuer's DN: %s
uk:   DN видавця: %s

en:   Issuer's OID: %s
uk:   OID видавця: %s

en:   Issuer's UID: %s
uk:   UID видавця: %s

en:   Public key: %s, %s (%u bits)
uk:   Відкритий ключ: %s, %s (%u-бітовий)

en:   Serial number: %s
uk:   Серійний номер: %s

en:   Unknown certificate type %d
uk:   Невідомий тип сертифіката, %d

en:   Valid since: %s
uk:   Набуття чинності: %s

en:   Version: #%d
uk:   Версія: %d

en: # got header %zu bytes:
    %s
uk: # отримано %zu байтів заголовка:
    %s

en: %s (hostname='%s', errno=%d)
uk: %s (назва вузла=«%s», errno=%d)

en: %s (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
uk: %s (назва вузла=«%s», ip=%s, errno=%d)

en: %s not found (%d)
uk: %s не знайдено (%d)

en: %s subprocess
uk: Підпроцес %s

en: %s subprocess failed
uk: Помилка підпроцесу %s

en: %s subprocess got fatal signal %d
uk: Підпроцесом %s отримано сигнал щодо аварійного завершення %d

en: %s: Accepted illegal header option #%zu
uk: %s: прийнято некоректний параметр заголовка %zu

en: %s: Certificate must be X.509
uk: %s: сертифікат має належати до типу X.509

en: %s: Certificate verification error
uk: %s: помилка під час спроби перевірити сертифікат

en: %s: Error initializing X.509 certificate
uk: %s: помилка ініціалізації сертифіката X.509

en: %s: Expired signature
uk: %s: прострочений підпис

en: %s: Extra headers found in option #%zu
uk: %s: виявлено зайві заголовки у параметрі %zu

en: %s: Failed to deinit networking (%d)
uk: %s: не вдалося скасувати ініціалізацію мережі (%d)

en: %s: Failed to find option '%s' (using opt_compare())
uk: %s: не вдалося знайти параметр «%s» (використовуємо opt_compare())

en: %s: Failed to find option '%s' (using opt_compare_config())
uk: %s: не вдалося знайти параметр «%s» (використовуємо opt_compare_config())

en: %s: Failed to init networking (%d)
uk: %s: не вдалося ініціалізувати мережу (%d)

en: %s: Failed to malloc %zu bytes
uk: %s: не вдалося отримати за допомогою malloc %zu байтів

en: %s: Failed to parse bool long option #%zu (%d)
uk: %s: не вдалося обробити довгий булевий параметр %zu (%d)

en: %s: Failed to parse bool short option #%zu (=%d)
uk: =%s: не вдалося обробити короткий булевий параметр %zu (%d)

en: %s: Failed to parse certificate: %s
uk: %s: не вдалося обробити сертифікат: %s

en: %s: Failed to parse certificate[%u]: %s
uk: %s: не вдалося обробити сертифікат[%u]: %s

en: %s: Failed to parse header option #%zu
uk: %s: не вдалося обробити параметр заголовка #%zu

en: %s: Failed to parse string short option #%zu (=%s)
uk: %s: не вдалося обробити короткий параметр рядка %zu (=%s)

en: %s: Failed to parse timeout long option #%zu (%d)
uk: %s: не вдалося обробити довгий параметр часу затримки %zu (%d)

en: %s: Failed to parse timeout short option #%zu (=%d)
uk: =%s: не вдалося обробити короткий параметр часу затримки %zu (%d)

en: %s: Failed to read %llu bytes
uk: %s: не вдалося прочитати %llu байтів

en: %s: Failed to read, error %d
uk: %s: не вдалося прочитати, помилка %d

en: %s: Hash finalization failed: %s
uk: %s: помилка завершення процесу хешування: %s

en: %s: Hash init failed for type '%s': %s
uk: %s: не вдалося ініціалізувати хешування для типу «%s»: %s

en: %s: Hash update failed: %s
uk: %s: не вдалося оновити хеш: %s

en: %s: Invalid signature
uk: %s: некоректний підпис

en: %s: Key %s expired
uk: %s: строк дії ключа %s вичерпано

en: %s: Key %s missing
uk: %s: не вистачає ключа %s

en: %s: No certificate was found!
uk: %s: не знайдено сертифіката!

en: %s: Option not in order '%s' after '%s' (using opt_compare())
uk: %s: неправильна позиція «%s» після «%s» (використовуємо opt_compare())

en: %s: Option not in order '%s' after '%s' (using opt_compare_config())
uk: %s: неправильна позиція «%s» після «%s» (використовуємо opt_compare_config())

en: %s: Pubkey pinning mismatch!
uk: %s: невідповідність прив'язки відкритого ключа!

en: %s: The certificate could not be verified (0x%X).
uk: %s: не вдалося перевірити сертифікат (0x%X).

en: %s: The certificate doesn't have a known issuer.
uk: %s: у сертифіката немає відомого видавця.

en: %s: The certificate has been revoked.
uk: %s: сертифікат відкликано.

en: %s: The certificate has expired.
uk: %s: строк дії сертифіката вичерпано.

en: %s: The certificate is not trusted.
uk: %s: сертифікат не є надійним.

en: %s: The certificate is not yet activated.
uk: %s: сертифікат не активовано.

en: %s: The certificate signature is invalid.
uk: %s: підпис сертифіката є некоректним.

en: %s: The certificate signer was not a CA.
uk: %s: підписником сертифіката не є служба сертифікації.

en: %s: The certificate was signed using an insecure algorithm.
uk: %s: сертифікат було підписано за допомогою слабкого алгоритму.

en: %s: The certificate's owner does not match hostname '%s'.
uk: %s: запис власника сертифіката не відповідає назві вузла «%s».

en: %s: Unexpected hash len %zu > %zu
uk: %s: неочікувана довжина хешу %zu > %zu

en: %s: Unhandled failure
uk: %s: непридатна до обробки помилка

en: %s: Unknown key %d (or value must not be an integer)
uk: %s: невідомий ключ %d (або значення не повинне бути цілим числом)

en: %s: Unknown option %d
uk: %s: невідомий параметр %d

en: %s: internal error: length mismatch %zu != %zd
uk: %s: внутрішня помилка: невідповідність довжини %zu != %zd

en: *** OCSP next update is in the past!
uk: *** Дата наступного оновлення OCSP перебуває у минулому!

en: *** OCSP response thisUpd is too old. Aborting.
uk: *** Відповідь thisUpd OCSP є надто старою. Перериваємо обробку.

en: --convert-links and --convert-file-only cannot be used together, error
uk: --convert-links і --convert-file-only не можна використовувати одночасно, помилка

en: ALPN offering could not be sent
uk: Не вдалося надіслати пропозицію ALPN

en: Aborting handshake. Could not verify OCSP chain.
uk: Перериваємо узгодження зв'язку. Не вдалося перевірити ланцюжок OCSP.

en: Adding URL: %s
uk: Додаємо адресу: %s

en: Address family for hostname not supported
uk: Підтримки сімейства назв вузлів не передбачено

en: All requests done
uk: Всі запити виконано

en: Anonymous authentication.
uk: Анонімне розпізнавання.

en: Argument buffer too small
uk: Буфер аргументів є занадто малим

en: BASE '%.*s' not usable (missing absolute base URI)
uk: BASE «%.*s» є непридатним до використання (пропущено абсолютну базову адресу)

en: Bad checksum for '%s'
uk: Помилкова контрольна сума для «%s»

en: Bad value for ai_flags
uk: Помилкове значення для ai_flags

en: Body too large: %zu instead of %zu bytes (%s)
uk: Вміст надто великий: %zu замість %zu байтів (%s)

en: Can't scan '%s' because no libz support enabled at compile time
uk: Неможливо сканувати «%s», оскільки під час збирання не було увімкнено підтримку libz

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time
uk: Режими підтримки міток часу та збереження старих файлів несумісні

en: Cannot check the signature on a signature!
uk: Неможливо перевірити підпис на підписі!

en: Cannot create pipe
uk: Не вдалося створити канал

en: Cannot create progress bar thread. Disabling progress bar.
uk: Не вдалося створити потік обробки смужки поступу. Вимикаємо смужку поступу.

en: Cannot resolve BASE URI %.*s
uk: Не вдалося визначити адресу BASE %.*s

en: Cannot resolve URI '%s'
uk: Не вдалося визначити адресу «%s»

en: Cannot resolve relative URI %.*s
uk: Не вдалося визначити відносну адресу %.*s»

en: Cannot resolve relative URI '%s'
uk: Не вдалося визначити відносну адресу «%s»

en: Certificate Type: %s
uk: Тип сертифіката: %s

en: Certificate check disabled. Peer's certificate will NOT be checked.
uk: Перевірку сертифікатів вимкнено. Сертифікат вузла НЕ буде перевірено.

en: Certificate error
uk: Помилка сертифіката

en: Certificate info [%u]:
uk: Дані щодо сертифіката [%u]:

en: Checksum OK for '%s'
uk: Контрольну суму для «%s» перевірено

en: Chunk size overflow: %zX (%s)
uk: Переповнення розміру фрагмента: %zX (%s)

en: Cipher: %s
uk: Шифр: %s

en: Config file recursion detected in %s
uk: Виявлено рекурсію у файлі налаштувань у %s

en: Connect error
uk: Помилка з’єднання

en: Continuing in background, pid %d.
uk: Продовжуємо у фоновому режимі, номер процесу %d.

en: Continuing in background, pid %lu.
uk: Продовжуємо у фоновому режимі, номер процесу %lu.

en: Convert non-ASCII encoding '%s' (%s) to UTF-8
uk: Перетворення кодування, відмінного від ASCII, «%s» (%s), до UTF-8

en: Cookie without name or assignment ignored
uk: Проігноровано куку без назви або прив'язку

en: Could not complete TLS handshake: %s
uk: Не вдалося завершити узгодження зв'язку TLS: %s

en: Could not compute certificate fingerprint for cert %u
uk: Не вдалося обчислити відбиток сертифіката для сертифіката %u

en: Could not compute time difference for nextUpd. Aborting.
uk: Не вдалося обчислити різницю у часі для nextUpd. Перериваємо обробку.

en: Could not compute time difference for thisUpd. Aborting.
uk: Не вдалося обчислити різницю у часі для thisUpd. Перериваємо обробку.

en: Could not get 'thisUpd' from OCSP response. Cannot check time.
uk: Не вдалося отримати «thisUpd» з відповіді OCSP. Не вдалося перевірити час.

en: Could not get cached TLS session
uk: Не вдалося отримати кешований сеанс TLS

en: Could not get current time!
uk: Не вдалося отримати поточний час!

en: Could not get server's cert stack
uk: Не вдалося отримати стос сертифікатів сервера

en: Could not get user data to verify stapled OCSP.
uk: Не вдалося отримати дані користувача для перевірки основної відповіді OCSP.

en: Could not initialize OpenSSL
uk: Не вдалося ініціалізувати OpenSSL

en: Could not load CA certificate from file '%s'
uk: Не вдалося завантажити сертифікат CA з файла «%s»

en: Could not load CRL from '%s' (%d)
uk: Не вдалося завантажити CRL з «%s» (%d)

en: Could not obtain OCSP response status
uk: Не вдалося отримати стан відповіді OCSP

en: Could not obtain OCSP_BASICRESPONSE
uk: Не вдалося отримати OCSP_BASICRESPONSE

en: Could not parse OCSP single response
uk: Не вдалося обробити одинарну відповідь OCSP

en: Could not set 'status_request' extension
uk: Не вдалося встановити розширення «status_request»

en: Could not verify OCSP certificate chain
uk: Не вдалося перевірити ланцюжок сертифікатів OCSP

en: Could not verify stapled OCSP response. Aborting.
uk: Не вдалося перевірити основну відповідь OCSP. Перериваємо обробку.

en: Couldn't canonicalize %s. (Does the path exist?)
uk: Не вдалося перетворити на канонічну форму %s. (Чи існує такий шлях?)

en: Couldn't correct signature file!
uk: Не вдалося виправити файл підпису!

en: Couldn't determine base file to delete for failed verification
uk: Не вдалося визначити базовий файл для вилучення для помилкової перевірки

en: Couldn't specify gnupg homedir
uk: Не вдалося задати домашній каталог gnupg

en: DANE verification failed for %s: %s
uk: Не пройдено перевірку DANE для %s: %s

en: DANE verification print error for %s: %s
uk: Помилка виведення перевірки DANE для %s: %s

en: Decompress failed [host: %s - resource: %s]
uk: Помилка розпаковування [вузол: %s — ресурс: %s]

en: Directory / file name clash - not saving '%s'
uk: Конфлікт назв каталогів і файлів — не зберігаємо «%s»

en: Disallowed Value for --no-download-attr: %s
uk: Заборонене значення для --no-download-attr: %s

en: Downloaded: %d files, %s bytes, %d redirects, %d errors
uk: Отримано: %d файлів, %s байтів, %d переспрямувань, %d помилок

en: ERROR
uk: ПОМИЛКА

en: ERROR: print_openssl_time: BIO_read failed
uk: ERROR: print_openssl_time: помилка BIO_read

en: Empty progress type
uk: Порожній тип поступу

en: Ephemeral DH using prime of %d bits
uk: Тимчасовий DH на основі простого числа у %d бітів

en: Ephemeral ECDH using curve %s
uk: Тимчасовий ECDH на основі кривої %s

en: Error during verification
uk: Помилка під час перевірки

en: Error in parsing XML
uk: Помилка у обробці XML

en: Error initializing spawn file actions for use-askpass: %d
uk: Помилка під час спроби ініціалізувати дії з поновлення файлів для use-askpass: %d

en: Error parsing URL
uk: Помилка під час спроби обробити адресу

en: Error reading response from command "%s %s": %s
uk: Помилка під час спроби читання відповіді від команди «%s %s»: %s

en: Error setting spawn file actions for use-askpass: %d
uk: Помилка під час спроби встановити дії з поновлення файлів для use-askpass: %d

en: Error spawning %s: %d
uk: Помилка під час спроби запустити %s: %d

en: Expected end-of-chunk not found (%s)
uk: Не знайдено очікуваного кінця фрагмента (%s)

en: Failed to allocate %zu bytes
uk: Не вдалося отримати область пам'яті у %zu байтів

en: Failed to allocate %zu bytes (%s)
uk: Не вдалося отримати область пам'яті у %zu байтів (%s)

en: Failed to allocate %zu bytes for XML parse buffer
uk: Не вдалося отримати область пам'яті у %zu байтів для буфера обробки XML

en: Failed to allocate file name for cert '%s/%s'
uk: не вдалося розмістити у пам'яті назву файла для сертифіката «%s/%s»

en: Failed to allocate nvs[%d]
uk: Не вдалося отримати пам'ять для nvs[%d]

en: Failed to allocate resource[%zu]
uk: Не вдалося отримати пам'ять для resource[%zu]

en: Failed to bind
uk: Не вдалося прив'язати

en: Failed to build checksum, assuming file to be OK
uk: Не вдалося побудувати контрольну суму. Припускаємо, що з файлом усе гаразд.

en: Failed to close gzip stream (%d)
uk: Не вдалося закрити потік даних gzip (%d)

en: Failed to connect
uk: Не вдалося з'єднатися

en: Failed to connect: %s
uk: Не вдалося встановити з'єднання: %s

en: Failed to convert chunk size '%.31s' (%s)
uk: Не вдалося перетворити розмір фрагмента «%.31s» (%s)

en: Failed to convert non-ASCII encoding '%s' (%s) to UTF-8, skip parsing
uk: Не вдалося перетворити дані у кодуванні, відмінному від ASCII, «%s» (%s), до UTF-8, пропускаємо обробку

en: Failed to create '%s' (%d)
uk: Не вдалося створити «%s» (%d)

en: Failed to create HTTP2 callbacks
uk: Не вдалося створити зворотні виклики HTTP2

en: Failed to create HTTP2 client session (%d)
uk: Не вдалося створити сеанс клієнта HTTP2 (%d)

en: Failed to create WOLFSSL_CTX
uk: Не вдалося створити WOLFSSL_CTX

en: Failed to create WolfSSL session
uk: Не вдалося створити сеанс WolfSSL

en: Failed to create Zstandard decompression
uk: Не вдалося створити розпакування Zstandard

en: Failed to create lzip decompression
uk: Не вдалося створити розпаковування lzip

en: Failed to create lzip decompression: %d %s
uk: Не вдалося створити розпаковування lzip: %d %s

en: Failed to create pipe for STDERR on %s
uk: Не вдалося створити канал для STDERR на %s

en: Failed to create pipe for STDIN on %s
uk: Не вдалося створити канал для STDIN на %s

en: Failed to create pipe for STDOUT on %s
uk: Не вдалося створити канал для STDOUT на %s

en: Failed to create request buffer
uk: Не вдалося створити буфер запитів

en: Failed to create socket
uk: Не вдалося створити сокет

en: Failed to dup2(%d,%d) (%d)
uk: Не вдалося виконати dup2(%d,%d) (%d)

en: Failed to export pubkey: %s
uk: Не вдалося експортувати відкритий ключ: %s

en: Failed to fork '%s'
uk: Не вдалося створити відгалуження «%s»

en: Failed to fork (%d)
uk: Не вдалося створити відгалуження (%d)

en: Failed to fstat %s
uk: Не вдалося виконати fstat для %s

en: Failed to fsync errno=%d
uk: Не вдалося виконати fsync, номер помилки=%d

en: Failed to fwrite %zu bytes of data (%d)
uk: Не вдалося виконати fwrite для %zu байтів даних (%d)

en: Failed to get '%s' from hosts
uk: Не вдалося отримати «%s» з вузлів

en: Failed to get socket flags
uk: Не вдалося отримати прапорці сокета

en: Failed to hash (%d)
uk: Не вдалося виконати хешування (%d)

en: Failed to import pubkey: %s
uk: Не вдалося імпортувати відкритий ключ: %s

en: Failed to init Brotli decompression
uk: Не вдалося ініціювати розпакування Brotli

en: Failed to init DNS (%d)
uk: Не вдалося ініціалізувати DNS (%d)

en: Failed to init DNS cache (%d)
uk: Не вдалося ініціалізувати кеш DNS (%d)

en: Failed to init LZMA decompression
uk: Не вдалося ініціювати розпакування LZMA

en: Failed to init Zstandard decompression: %s
uk: Не вдалося ініціювати розпакування Zstandard: %s

en: Failed to init bzip2 decompression
uk: Не вдалося ініціювати розпакування bzip2

en: Failed to init deflate decompression
uk: Не вдалося ініціювати розпакування deflate

en: Failed to init gpgme context
uk: Не вдалося ініціалізувати контекст gpgme

en: Failed to init gzip decompression
uk: Не вдалося ініціювати розпакування gzip

en: Failed to init networking (%d)
uk: Не вдалося ініціалізувати мережу (%d)

en: Failed to load %s (%d)
uk: Не вдалося завантажити %s (%d)

en: Failed to load CRL '%s': (%d)
uk: Не вдалося завантажити CRL «%s»: (%d)

en: Failed to load partial content from '%s' (errno=%d)
uk: Не вдалося завантажити часткові дані з «%s» (номер помилки=%d)

en: Failed to lock '%s' (%d)
uk: Не вдалося заблокувати «%s» (%d)

en: Failed to make directory '%s' (errno=%d)
uk: Не вдалося створити каталог «%s» (номер помилки=%d)

en: Failed to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

en: Failed to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

en: Failed to open %s (%d): %s
uk: Не вдалося відкрити %s (%d): %s

en: Failed to open '%s' (%d)
uk: Не вдалося відкрити «%s» (%d)

en: Failed to open '%s' (%d)
uk: Не вдалося відкрити «%s» (%d)

en: Failed to open .netrc file '%s' (%d): %s
uk: Не вдалося відкрити файл .netrc «%s» (%d): %s

en: Failed to open file
uk: Не вдалося відкрити файл

en: Failed to open input file %s
uk: Не вдалося відкрити файл вхідних даних %s

en: Failed to open tmpfile '%s' (%d)
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл «%s» (%d)

en: Failed to opendir %s
uk: Не вдалося відкрити каталог %s

en: Failed to parse HSTS line: '%s'
uk: Не вдалося обробити рядок HSTS: «%s»

en: Failed to parse OCSP line: '%s'
uk: Не вдалося обробити рядок OCSP: «%s»

en: Failed to parse URI '%s'
uk: Не вдалося обробити адресу «%s»

en: Failed to parse XML
uk: Не вдалося обробити XML

en: Failed to parse date '%s'
uk: Не вдалося обробити дату «%s»

en: Failed to parse last line in '%s'
uk: Не вдалося обробити останній рядок у «%s»

en: Failed to parse: '%s'
uk: Не вдалося обробити: «%s»

en: Failed to prepare transcoding '%s' into '%s' (%d)
uk: Не вдалося приготувати перекодування «%s» до «%s» (%d)

en: Failed to re-init deflate/gzip decompression
uk: Не вдалося повторно ініціювати розпакування deflate/gzip

en: Failed to read %zd bytes (%d) (%s)
uk: Не вдалося прочитати %zd байтів (%d) (%s)

en: Failed to read %zu bytes (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
uk: Не вдалося прочитати %zu байтів (назва вузла=«%s», ip=%s, errno=%d)

en: Failed to read HPKP data
uk: Не вдалося прочитати дані HPKP

en: Failed to read HSTS data
uk: Не вдалося прочитати дані HSTS

en: Failed to read OCSP fingerprints
uk: Не вдалося прочитати відбитки OCSP

en: Failed to read OCSP hosts
uk: Не вдалося прочитати вузли OCSP

en: Failed to read TLS session data
uk: Не вдалося прочитати дані сеансу TLS

en: Failed to read cookies
uk: Не вдалося прочитати куки

en: Failed to read file to verify sig: %s
uk: Не вдалося прочитати файл для перевірки підпису: %s

en: Failed to read open '%s' (%d)
uk: Не вдалося прочитати відкритий «%s» (%d)

en: Failed to redirect stderr to /dev/null.
uk: Не вдалося переспрямувати stderr до /dev/null.

en: Failed to redirect stdin to /dev/null.
uk: Не вдалося переспрямувати stdin до /dev/null.

en: Failed to redirect stdout to /dev/null.
uk: Не вдалося переспрямувати stdout до /dev/null.

en: Failed to rename %s to %s (%d)
uk: Не вдалося перейменувати %s на %s (%d)

en: Failed to rename %s to %s (errno=%d)
uk: Не вдалося перейменувати %s на %s (номер помилки=%d)

en: Failed to rename '%s' (errno=%d)
uk: Не вдалося перейменувати «%s» (номер помилки=%d)

en: Failed to rename '%s' to '%s' (%d)
uk: Не вдалося перейменувати «%s» на «%s» (%d)

en: Failed to resolve '%s' (%s)
uk: Не вдалося визначити «%s» (%s)

en: Failed to resolve '%s:%d': %s
uk: Не вдалося визначити «%s:%d»: %s

en: Failed to save extended attribute %s
uk: Не вдалося зберегти розширений атрибут %s

en: Failed to send %zu bytes (hostname='%s', ip=%s, errno=%d)
uk: Не вдалося надіслати %zu байтів (назва вузла=«%s», ip=%s, errno=%d)

en: Failed to set file date (%d)
uk: Не вдалося встановити дату для файла (%d)

en: Failed to set http proxies %s
uk: Не вдалося встановити проксі-сервери http %s

en: Failed to set https proxies %s
uk: Не вдалося встановити проксі-сервери https %s

en: Failed to set proxy exceptions %s
uk: Не вдалося встановити виключення проксі %s

en: Failed to set socket option BINDTODEVICE
uk: Не вдалося встановити параметр сокета BINDTODEVICE

en: Failed to set socket option NODELAY
uk: Не вдалося встановити параметр сокета NODELAY

en: Failed to set socket option REUSEADDR
uk: Не вдалося встановити параметр сокета REUSEADDR

en: Failed to set socket to non-blocking
uk: Не вдалося встановити режим без блокування для сокета

en: Failed to start downloader, error %d
uk: Не вдалося запустити засіб отримання даних, помилка %d

en: Failed to submit HTTP2 client settings (%d)
uk: Не вдалося надіслати параметри клієнта HTTP2 (%d)

en: Failed to submit HTTP2 request
uk: Не вдалося надіслати запит HTTP2

en: Failed to terminate HTTP2 session (%d)
uk: Не вдалося перервати сеанс HTTP2 (%d)

en: Failed to transcode '%s' string into '%s' (%d)
uk: Не вдалося перекодувати рядок «%s» до «%s» (%d)

en: Failed to truncate %s
     from %llu to %llu bytes
uk: Не вдалося обрізати %s
     з %llu до %llu байтів

en: Failed to uncompress Brotli stream (%u): %s
uk: Не вдалося розпакувати потік даних Brotli (%u): %s

en: Failed to uncompress LZMA stream (%d)
uk: Не вдалося розпакувати потік даних LZMA (%d)

en: Failed to uncompress Zstandard stream: %s
uk: Не вдалося розпакувати потік даних Zstandard: %s

en: Failed to uncompress bzip2 stream (%d)
uk: Не вдалося розпакувати потік даних bzip2 (%d)

en: Failed to uncompress gzip stream (%d)
uk: Не вдалося розпакувати потік даних gzip (%d)

en: Failed to uncompress lzip stream: %d %s
uk: Не вдалося розпакувати потік даних lzip: %d %s

en: Failed to unlink '%s' (errno=%d)
uk: Не вдалося відв'язати «%s» (номер помилки=%d)

en: Failed to wait for downloader #%d (%d %d)
uk: Не вдалося зачекати на засіб отримання %d (%d %d)

en: Failed to write %zu bytes of data (%d)
uk: Не вдалося записати %zu байтів даних (%d)

en: Failed to write HPKP file '%s'
uk: Не вдалося записати файл HPKP «%s»

en: Failed to write HSTS file '%s'
uk: Не вдалося записати файл HSTS «%s»

en: Failed to write TLS session file '%s'
uk: Не вдалося записати файл сеансу TLS «%s»

en: Failed to write cookie file '%s'
uk: Не вдалося записати файл куки «%s»

en: Failed to write file %s (%zd, errno=%d)
uk: Не вдалося записати файл %s (%zd, номер помилки=%d)

en: Failed to write open %s (%d)
uk: Не вдалося виконати запис до %s (%d)

en: Failed to write open '%s' (%d)
uk: Не вдалося записати до відкритого «%s» (%d)

en: Failed to write to OCSP fingerprints to '%s'
uk: Не вдалося записати до відбитків OCSP до «%s»

en: Failed to write to OCSP hosts to '%s'
uk: Не вдалося записати до вузлів OCSP до «%s»

en: Failed to write/close '%s' (%d)
uk: Не вдалося записати або закрити «%s» (%d)

en: File '%s' already there; not retrieving.
uk: Файл «%s» вже на місці, не завантажуємо.

en: File '%s' not modified on server. Omitting download
uk: Файл '%s не змінено на сервері. Пропускаємо процедуру отримання

en: File length %llu - remove job
uk: Довжина файла %llu — вилучаємо завдання

en: File name for signature checking not assigned to job!
uk: Із завданням не пов'язано назви файла для перевірки підписів!

en: Filename conversion disabled for '%s'
uk: Вимкнено перетворення назв файлів для «%s»

en: GPGME Failure
uk: Помилка GPGME

en: GPGME verify failed!
uk: Помилка під час перевірки GPGME!

en: General error
uk: Загальна помилка

en: GnuTLS requires the key and the cert to be of the same type.
uk: GnuTLS вимагає, щоб ключ і сертифікат належали до одного типу.

en: GnuTLS: Failed to set priorities: %s
uk: GnuTLS: не вдалося встановити пріоритети: %s

en: GnuTLS: Failed to set session data: %s
uk: GnuTLS: не вдалося встановити дані сеансу: %s

en: GnuTLS: Unsupported default priority 'NULL': %s
uk: GnuTLS: непідтримувана типова пріоритетність «NULL»: %s

en: GnuTLS: Unsupported priority string '%s': %s
uk: GnuTLS: непідтримуваний рядок пріоритетності «%s»: %s

en: Got a stapled OCSP response, but could not parse it. Aborting.
uk: Отримано основну відповідь OCSP, але обробити її не вдалося. Перериваємо обробку.

en: HPKP: could not parse host line '%s'
uk: HPKP: не вдалося обробити рядок вузла, «%s»

en: HPKP: could not parse pin line '%s'
uk: HPKP: не вдалося обробити рядок пін-коду «%s»

en: HSTS in effect for %s:%hu
uk: Задіяно HSTS для %s:%hu

en: HTTP response header not found
uk: Не знайдено заголовка відповіді HTTP

en: Handshake error
uk: Помилка узгодження зв'язку SSL

en: Host name check disabled. Server certificate's subject name will not be checked.
uk: Перевірку назви вузла вимкнено. Назву отримувача сертифіката сервера перевірено не буде.

en: I/O error
uk: Помилка введення-виведення

en: Ignoring invalid header: %s
uk: Ігноруємо некоректний заголовок: %s

en: Incomplete cookie entry: %s
uk: Неповний запис куки: %s

en: Internal error: Unexpected relative path: '%s'
uk: Внутрішня помилка: неочікуваний відносний шлях: «%s»

en: Interrupted by a signal
uk: Перервано за сигналом

en: Invalid UTF-8 sequence not converted: '%s'
uk: Некоректна послідовність UTF-8, не перетворено: «%s»

en: Invalid back reference
uk: Некоректне зворотне посилання

en: Invalid boolean value '%s'
uk: Некоректне булеве значення «%s»

en: Invalid byte specifier: %s
uk: Некоректний специфікатор байтів: %s

en: Invalid character class name
uk: Некоректна назва класу символів

en: Invalid collation character
uk: Некоректний символ об’єднання

en: Invalid content of \{\}
uk: Некоректний вміст \{\}

en: Invalid file length %llu
uk: Некоректна довжина файла, %llu

en: Invalid option specifier: %s
uk: Некоректний специфікатор параметра: %s

en: Invalid preceding regular expression
uk: Помилка у попередньому формальному виразі

en: Invalid range end
uk: Некоректне завершення діапазону

en: Invalid regular expression
uk: Помилка у формальному виразі

en: Invalid signature, signature file must have a sig extension
uk: Некоректний підпис, файл підпису повинен мати суфікс назви sig

en: Invalid time specifier in '%s'
uk: Некоректний специфікатор часу у «%s»

en: Invalid type specifier: %s
uk: Некоректний специфікатор типу: %s

en: Invalid value
uk: Некоректне значення

en: Invalid value '%s'
uk: Некоректне значення «%s»

en: Invalid value for --download-attr: %s
uk: Некоректне значення --download-attr: %s

en: Just got %zu of %zu bytes (%s)
uk: Отримано лише %zu з %zu байтів (%s)

en: Key Exchange: %s
uk: Обмін ключами: %s

en: Lib for type %s not built
uk: Бібліотеку для типу %s не зібрано

en: Link conversion disabled for '%s'
uk: Вимкнено перетворення посилань для «%s»

en: Memory allocation failure
uk: Помилка під час спроби отримання пам’яті

en: Memory exhausted
uk: Пам’ять вичерпано

en: Mirror scheme not supported: '%s'
uk: Підтримки схеми дзеркал не передбачено: «%s»

en: Missing TLS method
uk: Не вказано методу TLS

en: Missing URL/URI
uk: Пропущено адресу

en: Missing argument for option '%s'
uk: Не вказано аргументу до параметра «%s»

en: Missing argument(s) for option '-%c'
uk: Пропущено аргументи для параметра «-%c»

en: Missing host/domain in URI '%s'
uk: У адресі пропущено вузол або домен, «%s»

en: Missing required type specifier
uk: Пропущено обов'язковий специфікатор типу

en: Name or service not known
uk: Назва або служба невідома

en: No CAs were found in '%s'
uk: Не знайдено служб сертифікації у «%s»

en: No address associated with hostname
uk: З цією назвою вузла не пов'язано жодної адреси

en: No certificates or keys were found
uk: Не знайдено сертифікатів або ключів

en: No download mirrors found
uk: Не знайдено дзеркала для отримання даних

en: No download mirrors found - remove job
uk: Не знайдено дзеркала для отримання даних — вилучаємо завдання

en: No match
uk: Немає відповідників

en: No memory
uk: Не вистачає пам’яті

en: No previous regular expression
uk: Не виявлено попереднього формального виразу

en: No value in header (ignoring): %s
uk: Немає значення у заголовку (ігноруємо): %s

en: Non-recoverable failure in name resolution
uk: Критична помилка під час спроби визначення назв

en: Not scanning '%s' (known ETag)
uk: Не скануємо «%s» (відомий ETag)

en: Nothing to do - goodbye
uk: Нічого робити — до побачення

en: OCSP nonce does not match
uk: Розбіжність поточних OCSP

en: OpenSSL: Could not load certificates from default paths. Falling back to '%s'.
uk: OpenSSL: не вдалося завантажити сертифікати із типових каталогів. Повертаємося до резервного місця - «%s».

en: OpenSSL: Could not obtain cert store
uk: OpenSSL: не вдалося отримати вміст сховища сертифікатів

en: OpenSSL: Could not open directory '%s'. No certificates were loaded.
uk: OpenSSL: не вдалося відкрити каталог «%s». Не було завантажено жодного сертифіката.

en: OpenSSL: Could not parse cached session data.
uk: OpenSSL: не вдалося обробити кешовані дані сеансу.

en: OpenSSL: Could not set session data.
uk: OpenSSL: не вдалося встановити дані сеансу.

en: OpenSSL: Invalid priority string '%s'
uk: OpenSSL: некоректний рядок пріоритетності, «%s»

en: OpenSSL: No certificates could be loaded from directory '%s'
uk: OpenSSL: не вдалося завантажити жодного сертифіката з каталогу «%s»

en: OpenSSL: TLS 1.3 is not supported by your OpenSSL version. Will use TLS 1.2 instead.
uk: OpenSSL: у вашій версії OpenSSL не передбачено підтримки TLS 1.3. Будемо замість цього використовувати TLS 1.2.

en: Option '%s' doesn't allow an argument
uk: Параметр «%s» повинен використовуватись без аргументу

en: Option 'no-%s' doesn't allow an argument
uk: Параметр «no-%s» слід використовувати без аргументів

en: Options for %s:
uk: Параметри для %s:

en: Output will be written to %s.
uk: Виведення буде записано до %s.

en: PSK authentication. Connected as '%s'
uk: Розпізнавання за PSK. З'єднано як «%s»

en: PSK authentication. PSK hint '%s'
uk: Розпізнавання за PSK. Підказка PSK «%s»

en: Parameter string not correctly encoded
uk: Помилкове кодування рядка параметрів

en: Password for user "%s":
uk: Пароль для користувача «%s»:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Piece %d/%d not OK - requeuing
uk: Шматок %d з %d містить помилку — повторно додаємо до черги

en: Piling up error '%s' over error '%s'
uk: Нашаровуємо помилку «%s» на помилку «%s»

en: Plugin '%s' failed to load: %s
uk: Не вдалося завантажити додаток «%s»: %s

en: Plugin '%s' failed to load: %s
uk: Не вдалося завантажити додаток «%s»: %s

en: Premature end of regular expression
uk: Неочікуване завершення формального виразу

en: Processing request in progress
uk: Виконується обробка запиту

en: Progress type '%s' ignored. It is not implemented yet
uk: Тип поступу «%s» проігноровано. Його ще не реалізовано

en: Protocol: %s
uk: Протокол: %s

en: Proxy connection failed with: %s
uk: Помилка з'єднання з проксі: %s

en: Public key pinning mismatch
uk: Невідповідність прив'язки відкритого ключа

en: Quota of %lld bytes reached - stopping.
uk: Досягнуто квоти у %lld байтів — зупиняємо.

en: Regular expression too big
uk: Занадто об’ємний формальний вираз

en: Request canceled
uk: Запит скасовано

en: Request not canceled
uk: Запит не скасовано

en: SNI could not be sent
uk: Не вдалося надіслати SNI

en: SRP session with username %s
uk: Сеанс SRP із іменем користувача %s

en: Saving ']8;;file://%s%s\%s]8;;\'
uk: Зберігаємо ']8;;file://%s%s\%s]8;;\'

en: Saving '%s'
uk: Зберігаємо «%s»

en: Servname not supported for ai_socktype
uk: Servname не підтримується для ai_socktype

en: Should not have remaining extensions!
uk: Решти розширень не має бути!

en: Signature for file %s successfully verified
uk: Підпис для файла %s успішно перевірено

en: Specifying both --start-pos and --continue is not recommended; --continue will be disabled
uk: Не рекомендуємо використовувати одночасно --start-pos і --continue; --continue буде вимкнено

en: Success
uk: Виконано

en: System error
uk: Помилка системи

en: TLS False Start requested but libwget built with insufficient GnuTLS version
uk: Надіслано запит щодо фальшивого старту TLS, але libwget зібрано із недостатньою версією GnuTLS

en: TLS read error: %s
uk: Помилка читання TLS: %s

en: TLS write error: %s
uk: Помилка запису TLS: %s

en: TLS/IA session
uk: Сеанс TLS/IA

en: Take manually care for '%s'
uk: Подбайте вручну про «%s»

en: Temporary failure in name resolution
uk: Тимчасова помилка розв'язання назв

en: The file is already fully retrieved; nothing to do.
uk: Файл вже повністю отримано; нічого робити.

en: The sizes do not match (local %lld, remote %zu) -- retrieving
uk: Розміри не збігаються (локальний - %lld, віддалений - %zu) -- отримуємо

en: Timeout
uk: Перевищення часу очікування

en: Trailing backslash
uk: Зворотна похила риска наприкінці

en: Transport authentication failure
uk: Помилка при спробі розпізнавання при передаванні даних

en: URI content encoding = '%s'
uk: Кодування вмісту адреси = «%s»

en: URI content encoding = '%s' (%s)
uk: кодування адреси даних = «%s» (%s)

en: URI scheme not supported: '%s'
uk: Підтримки схеми адрес не передбачено: «%s»

en: URL '%.*s' not followed (action/formaction attribute)
uk: Перехід за адресою «%.*s» не здійснено (атрибут action/formaction)

en: URL '%.*s' not followed (already known)
uk: Перехід за адресою «%.*s» не здійснено (вже відома)

en: URL '%.*s' not followed (conversion failed)
uk: Перехід за адресою «%.*s» не здійснено (помилка перетворення)

en: URL '%.*s' not followed (missing base URI)
uk: Перехід за адресою «%.*s» не здійснено (пропущено базову адресу)

en: URL '%.*s' not followed (not matching sitemap location)
uk: Перехід за адресою «%.*s» не здійснено (немає відповідної адреси карти сайта)

en: URL '%.*s' not followed (page requisites + level)
uk: Перехід за адресою «%.*s» не здійснено (реквізити сторінки + рівень)

en: URL '%s' not followed (%s)
uk: Перехід за адресою «%s» не здійснено (%s)

en: URL '%s' not followed (disallowed by robots.txt)
uk: Перехід за адресою «%s» не здійснено (заборонено у robots.txt)

en: URL '%s' not followed (https-only requested)
uk: Перехід за адресою «%s» не здійснено (запит щодо використання лише https)

en: URL '%s' not followed (parent ascending not allowed)
uk: Перехід за адресою «%s» не здійснено (перехід до батьківського елемента заборонено)

en: URL '%s' not followed (unsupported scheme)
uk: Перехід за адресою «%s» не здійснено (непідтримувана схема)

en: URL '%s' not requested (file already exists)
uk: Запит щодо адреси «%s» не надіслано (файл вже існує)

en: Unhandled action %d
uk: Непридатна до обробки дія %d

en: Unknown address family '%s'
uk: Невідоме сімейство адрес, «%s»

en: Unknown cert type '%s'
uk: Невідомий тип сертифіката, «%s»

en: Unknown config key %d (or value must not be a string)
uk: Невідомий ключ налаштувань %d (або значення не повинне бути рядком)

en: Unknown config key %d (or value must not be an integer)
uk: Невідомий ключ налаштувань %d (або значення не повинне бути цілим числом)

en: Unknown config key %d (or value must not be an object)
uk: Невідомий ключ налаштувань %d (або значення не повинне бути об'єктом)

en: Unknown configuration key %d (maybe this config value should be of another type?)
uk: Невідомий ключ налаштувань %d (можливо, цей значення налаштувань має належати до іншого типу?)

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unknown hash type '%s'
uk: Невідомий тип хешування «%s»

en: Unknown option %d
uk: Невідомий параметр %d

en: Unknown option '%s'
uk: Невідомий параметр «%s»

en: Unknown option '-%c'
uk: Невідомий параметр «-%c»

en: Unknown option '-n%c'
uk: Невідомий параметр «-n%c»

en: Unknown progress type '%s'
uk: Невідомий тип поступу, «%s»

en: Unknown restrict-file-name type '%s'
uk: Невідомий тип restrict-file-name, «%s»

en: Unknown stats format '%s'
uk: Невідомий формат статистики «%s»

en: Unknown system error
uk: Невідома системна помилка

en: Unknown token after @charset: %d
uk: Невідомий ключ після @charset: %d

en: Unmatched ( or \(
uk: Неврівноважена дужка ( або \(

en: Unmatched ) or \)
uk: Неврівноважена дужка ) або \)

en: Unmatched [, [^, [:, [., or [=
uk: Вираз без парних [, [^, [:, [. або [=

en: Unmatched \{
uk: Неврівноважена дужка \{

en: Unsuccessful OCSP response
uk: Відповідь OCSP — невдача

en: Unsupported algorithm '%s'.
uk: Непідтримуваний алгоритм «%s».

en: Unsupported credential type %d.
uk: Непідтримуваний тип реєстраційних даних %d.

en: Unsupported function
uk: Непідтримувана функція

en: Unsupported protocol type for content: %s
uk: Непідтримуваний тип протоколу для даних: %s

en: Unsupported quality of protection '%s'.
uk: Непідтримувана якість захисту «%s».

en: Unsupported regex type '%s'
uk: Непідтримуваний тип формального виразу, «%s»

en: Unsupported socket option BINDTODEVICE
uk: Непідтримуваний параметр сокета - BINDTODEVICE

en: Value out of range (0-65535): %s
uk: Значення поза припустимим діапазоном (0-65535): %s

en: WARNING
uk: УВАГА

en: WARNING: OCSP is not available in this version of GnuTLS.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: OCSP є недоступним у цій версії GnuTLS.

en: WARNING: Size of %s changed from %lld to %lld while reading. This may lead to unwanted results !
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: розмір %s змінено з %lld на %lld під час читання. Це може призвести до небажаних результатів!

en: WARNING: The certificate's (stapled) OCSP status is invalid
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: стан (приєднаний) OCSP сертифіката є некоректним

en: WARNING: timestamping and chunk-size only work together without If-Modified-Since
uk: УВАГА: визначення часових позначок і chunk-size працюють разом лише без If-Modified-Since

en: WARNING: timestamping does nothing in combination with -O
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: використання часових позначок не працює з -O

en: WARNING: timestamping does nothing in combination with spider
uk: УВАГА: використання часових позначок не працює зі spider

en: Wget2 built without thread support. Disabling progress report
uk: Wget2 зібрано без підтримки потоків обробки. Вимикаємо звітування щодо поступу.

en: WolfSSL: Failed to set ciphers '%s'
uk: WolfSSL: не вдалося встановити шифрування «%s»

en: _open_osfhandle failed
uk: Помилка _open_osfhandle

en: ai_family not supported
uk: ai_family не підтримується

en: ai_socktype not supported
uk: ai_socktype не підтримується

en: cannot create pipe
uk: не вдалося створити канал

en: cannot restore fd %d: dup2 failed
uk: не вдалося відновити файловий дескриптор %d: помилка dup2

en: convert %s %s %s
uk: перетворити %s %s %s

en: default, encoding not specified
uk: типове, кодування не задано

en: domain explicitly excluded
uk: домен виключено явним чином

en: failed to connect TLS (%d): %s
uk: не вдалося встановити з'єднання TLS (%d): %s

en: failed to return to initial working directory
uk: не вдалося повернутися до початкового робочого каталогу

en: fake_fork() failed
uk: помилка fake_fork()

en: fake_fork_child() failed
uk: помилка fake_fork_child()

en: found %d sitemap url(s) (base=%s)
uk: знайдено %d адрес карт сайта (основа=%s)

en: found %d url(s) (base=%s)
uk: знайдено %d адрес (база=%s)

en: libwget has been built without TLS support
uk: libwget було зібрано без підтримки TLS

en: memory exhausted
uk: недостатньо пам'яті

en: missing ip/host/domain
uk: пропущено ip-адресу, вузол або домен

en: no host-spanning requested
uk: надійшов запит щодо непоширення на вузол

en: no-verify-sig cannot take additional arguments
uk: no-verify-sig не приймає додаткових аргументів

en: not requesting '%s'. (Plugin Verdict)
uk: не запитуємо «%s». (вердикт додатка)

en: set by BOM
uk: встановлено за BOM

en: set by document
uk: встановлено за документом

en: set by server response
uk: встановлено за відповіддю сервера

en: set by user
uk: встановлено користувачем

en: toASCII failed (%d): %s
uk: Помилка toASCII (%d): %s

en: toASCII not available: '%s'
uk: toASCII недоступна: «%s»

en: toASCII(%s) failed (%d): %s
uk: Помилка toASCII(%s) (%d): %s

en: unable to record current working directory
uk: не вдалося записати поточний робочий каталог

en: ~/.wget2rc is deprecated. Please move it to %s/wget2rc
uk: ~/.wget2rc вважається застарілим. Будь ласка, перенесіть файл до %s/wget2rc
