engrampa 1.25.0 - en to br translation catalogue (328 entries)

en: %s Properties
br: Perzhioù %s

en: - Create and modify an archive
br: - Krouiñ ha daskemmañ un diell

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
br: <i><b>Notenn :</b> ar ger-tremen a vo implijet evit enrinegañ restroù a ouzhpennot e-barzh an diell-mañ, hag evit ezrinegañ restroù a eztennot diouti. Pa vo serret an diell e vo dilamet ar ger-tremen</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
br: <span weight="bold" size="larger">Ger-tremen rekis</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
br: Ur restr anvet "%s" a zo anezhañ dija.
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
br: Un teuliad anvet "%s" a zo anezhañ endeo.
    
    %s

en: ARCHIVE
br: DIELL

en: Actions
br: Gwezhioù

en: Add Files
br: Ouzhpennañ restroù

en: Add Folder
br: Ouzhpennañ an teuliad

en: Add a Folder
br: Ouzhpennañ un teuliad

en: Add a _Folder…
br: Ouzhpennañ un _teuliad...

en: Add a folder to the archive
br: Ouzhpennañ un teuliad e-barzh an diell

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
br: Ouzhpennañ restroù  e-barzh un diell ha mont kuit eus ar goulev

en: Add files to an archive
br: Ouzhpennañ restroù e-barzh un diell

en: Add files to the archive
br: Ouzhpennañ restroù e-barzh an diell

en: Add files to the specified archive and quit the program
br: Ouzhpennañ restroù e-barzh an diell erspizet ha mont kuit eus ar goulev

en: Add only if _newer
br: Ouzhpennañ mard eo nevesoc'h nemetken

en: Adding file:
br: Oc'h ouzhpennañ ar restr :

en: Adding files to "%s"
br: Oc'h ouzhpennañ restroù e "%s"

en: All Files
br: An holl restroù

en: All Supported Files
br: An holl restroù skoret

en: All archives
br: An holl zielloù

en: All files
br: An holl restroù

en: Allows to create and extract archives
br: Aotren a ra krouiñ hag eztennañ an dielloù

en: An Archive Manager for the MATE desktop environment
br: Ardoer an Dielloù evit an amva burev MATE

en: An error occurred while adding files to the archive.
br: Fazi en ur ouzhpennañ restroù en diell.

en: An error occurred while deleting files from the archive.
br: Fazi en ur zilemel restroù diouzh an diell.

en: An error occurred while extracting files.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi en ur eztennañ ar restroù.

en: An error occurred while loading the archive.
br: Fazi en ur gargañ an diell.

en: An error occurred while saving the archive.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi e-pad ma oa oc'h enrollañ an diell.

en: An error occurred while testing archive.
br: Fazi en ur arnodiñ an diell.

en: An error occurred.
br: Degouezhet ez eus bet ur fazi.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
br: Ur restr all gant an hevelep anv ez eus anezhi endeo e "%s".

en: Application does not accept documents on command line
br: An arload ne zegemer ket an teulioù dre arc'had

en: Archive Manager
br: Ardoer dielloù

en: Archive created successfully
br: Diell bet krouet gant berzh

en: Archive not created
br: N'eo ket bet krouet an diell

en: Archive not found
br: N'eo ket bet kavet an diell

en: Archive size:
br: Ment an diell :

en: Archive type not supported.
br: N'eo ket skoret rizh an diell.

en: By Extension
br: Dre askouezhadenn

en: C_reate
br: K_rouiñ

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
br: N'hall ket lakaat URIioù un teul d'un enankad mod .desktop e rizh 'Type=Link'

en: Close the current archive
br: Serriñ an diell vremanel

en: Close the folders pane
br: Serriñ penel an teuliadoù

en: Command _Line Output
br: Ec'hankad an _arc'had

en: Command exited abnormally.
br: Kuitaet eo bet an arc'had gant un doare direizh.

en: Command not found.
br: N'eo ket bet kavet an arc'had-mañ.

en: Compress
br: Koazhañ

en: Compress...
br: Koazhañ...

en: Compression level
br: Live koazhañ

en: Compression level used when adding files to an archive. Possible values: very_fast, fast, normal, maximum.
br: Live koazhañ arveret pa vez ouzhpennet restroù en un diell. Ar gwerzhioù a c'hall bezañ : buan_kenañ, reizh, uc'hek.

en: Compression ratio:
br: Feur koazhañ :

en: Content size:
br: Ment an endalc'had :

en: Contents
br: Endalc'hadoù

en: Copy the selection
br: Eilañ an diuzad

en: Copying the extracted files to the destination
br: Eiladur ar restroù eztennet en arvoned

en: Copying the files to add to "%s"
br: Oc'h eilañ ar restroù da ouzhpennañ e "%s"

en: Could not add the files to the archive
br: N'eus ket tu da ouzhpennañ ar restroù e-barzh an diell

en: Could not create the archive
br: N'eus ket tu da grouiñ an diell

en: Could not create the destination folder: %s.
br: N'eus ket tu da grouiñ an teuliad arvoned : %s.

en: Could not delete the old archive.
br: N'eus ket tu da zilemel an diell gozh.

en: Could not display help
br: N'eus ket tu da skrammañ ar skoazell

en: Could not display the folder "%s"
br: N'eus ket tu da skrammañ an teuliad "%s"

en: Could not find the volume: %s
br: N'eus ket tu da kavout ar bezhienn : %s

en: Could not open "%s"
br: N'eus ket tu da zigeriñ "%s"

en: Could not open this file type
br: N'haller ket digeriñ ar rizh restr-mañ

en: Could not perform the operation
br: Dibosupl eo kas ar gwezhiadur da benn

en: Could not rename the file
br: N'eus ket tu da adenvel ar restr

en: Could not rename the folder
br: N'eus ket tu da adenvel an teuliad

en: Could not save the archive "%s"
br: N'eus ket tu da warediñ an diell "%s"

en: Create _Archive
br: Krouiñ un _diell

en: Create _Folder
br: Krouiñ an _teuliad

en: Create a compressed archive with the selected objects
br: Krouiñ un diell koazhet gant ar restroù diuzet

en: Create a new archive
br: Krouiñ un diell nevez

en: Create and modify an archive
br: Krouiñ ha daskemmañ un diell

en: Create destination folder without asking confirmation
br: Krouiñ un teuliad arvoned hep kadarnaat

en: Creating "%s"
br: O krouiñ "%s"

en: Cu_t
br: _Troc'hañ

en: Cut the selection
br: Troc'hañ an diuzad

en: Decompressing archive
br: O tigoazhañ an diell

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
br: Teuliad dre ziouer da implijout evit an arc'hadoù '--add' ha '--extract'

en: Default volume size
br: Ment ar bezhienn dre ziouer

en: Delete
br: Dilemel

en: Delete the selection from the archive
br: Lemel an diuzad kuit diouzh an diell

en: Deleting files from "%s"
br: O tiverkañ restroù diouzh "%s"

en: Deleting files from archive
br: O tilemel restroù diouzh an diell

en: Dese_lect All
br: Diziuzañ pep tra

en: Deselect all files
br: Diziuzañ an holl restroù

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
br: An teuliad arvoned "%s" n'eus ket anezhañ.
    
    C'hoant hoc'h eus d'e grouiñ ?

en: Disable connection to session manager
br: Lazhañ kennask ouzh ardoer an estez

en: Display path
br: Skrammañ an treug

en: Display size
br: Skrammañ ar vent

en: Display the Engrampa Manual
br: Diskouez dornlevr Engrampa

en: Display the Path column in the main window.
br: Skrammañ ar bann Treug war ar prenestr pennañ.

en: Display the Size column in the main window.
br: Skrammañ ar bann Ment war ar prenestr pennañ.

en: Display the Time column in the main window.
br: Skrammañ ar bann Eur war ar prenestr pennañ.

en: Display the Type column in the main window.
br: Skrammañ ar bann Rizh war ar prenestr pennañ.

en: Display time
br: Skrammañ an eur

en: Display type
br: Skrammañ ar rizh

en: Do not e_xtract older files
br: Chom hep eztennañ ar restroù koshoc'h

en: Do not overwrite newer files
br: Na flastrañ ar restroù nevesañ

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
br: C'hoant hoc'h eus da ouzhpennañ ar restr-mañ e-barzh an diell vremanel pe zigeriñ anezhi evel unan nevez ?

en: Do you want to create a new archive with these files?
br: C'hoant hoc'h eus da grouiñ un diell nevez gant ar restroù-se ?

en: E_xclude files:
br: Lakaat _er-maez ar restroù :

en: Editors
br: Embannerioù

en: Encrypt the archive header
br: Enrinegañ talbenn an diell

en: Engrampa Archive Manager
br: Ardoer dielloù Engrampa

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
br: Dasparzhet eo Engrampa gant ar spi e vo talvoudus met GANT GWARANT EBET ; hep ar gwarant enpleg a-fet TALVOUDEGEZH KENWERZHEL pe VARREGEZH EVIT UR PAL PERSONEL. Taolit ur sell war Lañvaz Foran Hollek GNU evit gouzout hiroc'h.

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
br: Ur meziant digor eo Engrampa ; dasparzhet pe/ha daskemmet e vez dindan termenoù al Lañvaz Foran Hollek GNU evel ma'z eo bet embannet gant Diazezadenn ar Meziantoù Digor ; da lâret eo handelv 2 eus al lañvaz pe (evel ma plij deoc'h) ne vern pe handelv nevesoc'h.

en: Enter the password for the archive '%s'.
br: Roit ur ger-tremen evit an diell '%s'.

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
br: Lakaat er-maez an teuliadoù a zo ereoù arouezek (symlinks)

en: Extension(s)
br: Askouezh(ioù)

en: Extract
br: Eztennañ

en: Extract Here
br: Eztennañ amañ

en: Extract To...
br: Eztennañ da...

en: Extract archive
br: Eztennañ an diell

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
br: Eztennañ dielloù e-barzh un teuliad arvoned ha mont kuit eus ar goulev

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
br: Eztennañ an dielloù e-barzh an teuliad erspizet ha kuitaat ar goulev

en: Extract files from the archive
br: Eztennañ restroù diouzh an diell

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
br: Eztennañ endalc'hadoù an dielloù e-barzh an teuliad-mañ ha mont kuit eus ar goulev

en: Extract the selected archive
br: Eztennañ an diell diuzet

en: Extract the selected archive to the current position
br: Eztennañ an diell diuzet el lec'h bremanel

en: Extracting file:
br: Oc'h eztennañ ar restr :

en: Extracting files from "%s"
br: Oc'h eztennañ restroù diouzh "%s"

en: Extraction completed successfully
br: Eztennañ echuet gant berzh

en: Extraction not performed
br: N'eo ket bet eztennet

en: FILE
br: RESTR

en: FOLDER
br: TEULIAD

[ctx: File]
en: Date Modified
br: Deiziad daskemmet

[ctx: File]
en: Location
br: Lec'hiadur

[ctx: File]
en: Name
br: Anv

[ctx: File]
en: Name:
br: Anv :

[ctx: File]
en: New
br: Nevez

[ctx: File]
en: Save
br: Enrollañ

[ctx: File]
en: Size
br: Ment

[ctx: File]
en: Type
br: Rizh

en: File Format
br: Mentrezh ar restr

en: File _Format: %s
br: _Mentrezh ar restr : %s

en: File format not recognized
br: N'eo ket anavezet menrezh ar restr

en: File is not a valid .desktop file
br: N'eo ket ur restr mod .desktop talvoudek

en: File not found.
br: N'eo ket bet kavet ar restr

en: Find:
br: Kavout :

en: Find…
br: Kavout...

en: Folder
br: Teuliad

en: Folders
br: Teuliadoù

en: Getting the file list
br: O kerc'hat roll ar restroù

en: Go to the home location
br: Mont da lec'hiadur ar gêr

en: Go to the next visited location
br: Mont d'ar chomlec'h gweladennet da-heul

en: Go to the previous visited location
br: Mont d'ar chomlec'h gweladennet kent

en: Go up one level
br: Pignat eus ul live

en: How to sort files
br: Penaos rummañ ar restroù

en: Include _files:
br: Ensoc'hañ ar _restroù :

en: Information about the program
br: Keloù diwar-benn ar goulev

en: Last Output
br: Ec'hankad diwezhañ

en: Last modified:
br: Kemm diwezhañ :

en: List Mode
br: Mod dre roll

en: List of applications entered in the Open file dialog and not associated with the file type.
br: Roll an arloadoù enanket e boestad-emziviz Digeriñ ur restr ha nad int ket kenereet ouzh ar rizh restroù.

en: Load Options
br: Dibarzhioù kargañ

en: Loading "%s"
br: O kargañ "%s"

en: Location
br: Lec'hiadur

en: Location:
br: Lec'hiadur :

en: MB
br: Me

en: Max history length
br: Hirder uc'hek ar roll istor

en: Max number of items in the Open Recents menu.
br: Niver uc'hek a elfennoù war al lañser Digoret a-nevez

en: Name "%s" is not valid because it contains at least one of the following characters: %s, please type other name.
br: N'eo ket talvoudek an anv "%s" rak ennañ ez eus unan eus an arouezennoù-mañ da vihanañ : %s, biziatait un anv all, mar plij.

en: Name column width
br: Led bann an anv

en: New name is the same as old one, please type other name.
br: Heñvel eo an anv nevez hag an anv kozh, biziatait un anv all, mar plij.

en: New name is void, please type a name.
br: Goullo eo an anv nevez, biziatait un anv, mar plij.

en: New…
br: Nevez...

en: Not a launchable item
br: N'eo ket un dra da loc'hañ

en: Number of files:
br: Niver a restroù :

en: Open
br: Digeriñ

en: Open _Recent
br: Digeriñ ar _restroù nevez krouet

en: Open a recently used archive
br: Digeriñ un diell nevez-implijet

en: Open archive
br: Digeriñ an diell

en: Open selected files with an application
br: Digeriñ ar restroù diuzet gant an arload

en: Open the selected file
br: Digeriñ ar restr diuzet

en: Open the selected folder
br: Digeriñ an teuliad diuzet

en: Open…
br: Digeriñ...

en: Over_write existing files
br: Flastrañ ar restroù ez eus anezho dija

en: Overwrite existing files
br: Flastrañ ar restroù a zo anezho endeo

en: Pass_word…
br: _Ger-tremen...

en: Password
br: Ger-tremen

en: Paste Selection
br: Pegañ an diuzad

en: Paste the clipboard
br: Pegañ ar golverad

en: Please use a different name.
br: Implijit un anv all mar plij.

en: Please wait…
br: Gortozit, mar plij...

en: Re-crea_te folders
br: Ad_krouiñ teuliadoù

en: Reading "%s"
br: O lenn "%s"

en: Recompressing archive
br: Oc'h adkoazhañ an diell

en: Recreate the folders stored in the archive
br: Adkrouiñ an teuliadoù kadavet en diell

en: Reload current archive
br: Adkargañ an diell vremanel

en: Removing file:
br: O tilemel ar restr :

en: Rename
br: Adenvel

en: Rename the selection
br: Adenvel an diuzad

en: Replace _All
br: _Amsaviñ pep tra

en: Replace file "%s"?
br: Amsaviñ ar restr "%s" ?

en: Reverse the list order
br: Kilurzhiañ ar roll

en: S_elect the files you want to update:
br: Diuzit ar r_estroù a fell deoc'h hizivaat :

en: Sa_ve Options
br: Enrollañ an dibarzhioù

en: Save As…
br: Enrollañ evel…

en: Save Options
br: Enrollañ an dibarzhioù

en: Save the current archive with a different name
br: Enrollañ an diell-mañ gant un anv disheñvel

en: Saving "%s"
br: Oc'h enrollañ "%s"

en: Select _All
br: Diuzañ pep tr_a

en: Select all files
br: Diuzañ an holl restroù

en: Session management options:
br: Dibarzhioù ardeiñ an estez :

en: Show archive properties
br: Diskouez perzhioù an diell

en: Show session management options
br: Diskouez dibarzhioù ardeiñ an estez

en: Show the application's version
br: Diskouez handelv an arload

en: Sort file list by file size
br: Rummañ ar restroù dre o ment

en: Sort file list by location
br: Rummañ ar restroù dre lec'hiadur

en: Sort file list by modification time
br: Rummañ roll ar restroù dre eur ar c'hemm

en: Sort file list by name
br: Rummañ ar restroù dre anv

en: Sort file list by type
br: Rummañ ar restroù dre rizh

en: Sort type
br: Rizh rummañ

en: Specify a password for this archive
br: Erspizañ ur ger-tremen evit an diell-mañ

en: Specify file containing saved configuration
br: Erspizit ar restr gant ar c'hefluniadur enrollet enni

en: Specify session management ID
br: Dibab ID ardoadur an estez

en: Split into _volumes of
br: Troc'hañ e _pezhiennoù

en: Starting %s
br: O loc'hañ %s

en: Stat_usbar
br: Barrenn sta_d

en: Stop current operation
br: Arsaviñ ar gwezhiadur bremanel

en: Test Result
br: Disoc'h an taol arnod

en: Test whether the archive contains errors
br: Arnodiñ hag eñ ez eus fazioù en diell pe get

en: Testing "%s"
br: O prouadiñ "%s"

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
br: Bez ez eus eus an diell dija. Ha fellout a ra deoc'h he flastrañ?

en: The default size for volumes.
br: Ment dre ziouer evit ar pezhiennoù.

en: The default width of the name column in the file list.
br: Led dre ziouer bann an anv war ar roll restroù.

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
br: An anv "%s" zo fall peogwir ennañ emañ an arouezennoù : %s
    
    %s

en: The program was not able to find out the file format you want to use for `%s'. Please make sure to use a known extension for that file or manually choose a file format from the list below.
br: N'eo ket bet gouest an arload da gavout ar rizh restr ho peus c'hoant da arverañ evit '%s'. Bezit sur emaoc'h oc'h ober gant un askouezhadenn anavezet evit ar restr-mañ pe zibabit ur mentrezh restr diwar ar roll amañ dindan.

en: There is no command installed for %s files.
    Do you want to search for a command to open this file?
br: Arc'had ebet bet staliet evit ar restroù %s.
    Ha fellout a ra deoc'h klask un arc'had a-benn digeriñ ar restr-mañ ?

en: There was an internal error trying to search for applications:
br: Ur fazi diabarzh ez eus bet en ur glask arloadoù :

en: This archive type cannot be modified
br: An diell-mañ n'hall ket bezañ daskemmet

en: Type:
br: Rizh :

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
br: Handelv '%s' restr ar burev n'eo ket bet anavezet

en: Unrecognized launch option: %d
br: Dibarzh loc'hañ dianavezet : %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
br: Hizivaat ar restr "%s" en diell "%s"?

en: Update the files in the archive "%s"?
br: Hizivaat ar restroù e-barzh an diell "%s"?

en: Use MIME icons
br: Arverañ an arlunioù MIME

en: View All _Files
br: Gwelout an holl _restroù

en: View as a F_older
br: Gwel_out evel un teuliad

en: View statusbar
br: Gwelout barrennad ar stad

en: View the folders pane
br: Gwelout penel an teuliadoù

en: View the main toolbar
br: Gwelout ar varrenn ostilhoù pennañ

en: View the output produced by the last executed command
br: Gwelout an ec'hankad krouet gant an arc'had bet erounezet da ziwezhañ

en: View the statusbar
br: Gwelout ar varrenn stad

en: View toolbar
br: Gwelout ar varrennad ostilhoù

en: What criteria must be used to arrange files. Possible values: name, size, type, time, path.
br: Peseur dezverkoù a rank bezañ arveret da gempenn restroù. Ar gwerzhioù a c'hall bezañ  anv, ment, rizh, eur, treug.

en: Whether to display the folders pane.
br: Hag-eñ e vo skrammet penel an teuliadoù.

en: Whether to display the statusbar.
br: Hag-eñ e vo skrammet barrennad ar stad.

en: Whether to display the toolbar.
br: Hg-eñ e vo skrammet ar varrennad ostilhoù.

en: Whether to encrypt the archive header. If the header is encrypted the password will be required to list the archive content as well.
br: Hag-eñ  e vo enrineget talbenn an diell. Mar bez enrineget an talbenn e vo goulennet ur ger-tremen da skrivañ endalc'had an diell ivez.

en: Whether to sort in ascending or descending direction. Possible values: ascending, descending.
br: Hag e vo rummet dre an urzh kreskaat pe vihanaat. Ar gwerzhioù a c'hall bezañ : kreskaat, bihanaat.

en: Whether to view all files in the archive (all_files), or view the archive as a folder (as_folder).
br: Hag-eñ e vo gwelet an holl restroù en diell (all_files) pe welout an diell evel un teuliad (as_folder).

en: You can't add an archive to itself.
br: N'hellit ket ouzhpennañ un diell ennañ hec'h-unan.

en: You don't have permission to create an archive in this folder
br: N'oc'h ket aotreet da grouiñ un diell e-barzh an teuliad-mañ

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
br: N'ho peus ket an aotreoù a-zere evit krouiñ un diell en teuliad arvoned.

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
br: N'oc'h ket aotreet da eztennañ dielloù e-barzh an teuliad "%s"

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
br: N'oc'h ket aotreet da lenn restroù o tont eus an teuliad "%s"

en: You don't have the right permissions.
br: N'oc'h ket aotreet.

en: You have to specify an archive name.
br: Ret eo deoc'h reiñ un anv evit an diell.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
br: Moarvat hoc'h eus bet un eilad eus al Lañvaz Foran Hollek GNU gant File Roller ; ma n'hoc'h eus ket bet, skrivit da : Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA

en: [read only]
br: [lenn hepken]

en: _About
br: _Diwar-benn

en: _About Archive Manager
br: _A-zivout an Ardoer Dielloù

en: _Add
br: _Ouzhpennañ

en: _Add Files…
br: _Ouzhpennañ restroù...

en: _All files
br: _An holl restroù

en: _Archive
br: _Diell

en: _Arrange Files
br: _Renkañ ar restroù

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: _Close
br: _Serriñ

en: _Copy
br: _Eilañ

en: _Delete
br: _Dilemel

en: _Destination folder:
br: _Teuliad arvoned :

en: _Edit
br: Dask_emmañ

en: _Encrypt the file list
br: E_nrinegañ roll ar restroù

en: _Encrypt the file list too
br: _Enrinegañ roll ar restroù ivez

en: _Exclude folders:
br: Lakaat _er-maez an teuliadoù :

en: _Extract
br: _Eztennañ

en: _Extract…
br: _Eztennañ...

en: _Filename:
br: A_nv ar restr :

en: _Files:
br: _Restroù :

en: _Folders
br: _Teuliadoù

en: _Help
br: _Skoazell

en: _Include subfolders
br: _Ensoc'hañ isteuliadoù

en: _Last Output
br: Ec'hankad _diwezhañ

en: _Load Options
br: _Kargañ an dibarzhioù

en: _Location:
br: _Lec'hiadur :

en: _New file name:
br: Anv ar restr _nevez :

en: _New folder name:
br: Anv an teuliad _nevez :

en: _Open
br: _Digeriñ

en: _Open With…
br: _Digeriñ gant...

en: _Open the Archive
br: _Digeriñ an diell

en: _Options Name:
br: _Anv an dibarzhioù :

en: _Other Options
br: Dibarzhioù a_ll

en: _Overwrite
br: _Erlec'hiañ

en: _Password:
br: _Ger-tremen :

en: _Paste
br: _Pegañ

en: _Properties
br: _Perzhioù

en: _Quit
br: _Kuitaat

en: _Refresh
br: _Azgrenaat

en: _Rename
br: _Adenvel

en: _Rename…
br: _Adenvel

en: _Replace
br: A_msaviñ

en: _Reset Options
br: Adde_raouekaat an dibarzhioù

en: _Reversed Order
br: _Kilurzhiañ

en: _Save
br: _Enrollañ

en: _Search Command
br: _Klask un arc'had

en: _Selected files
br: _Restroù diuzet

en: _Show the Files
br: Di_skouez ar restroù

en: _Skip
br: _Leuskell a-gostez

en: _Stop
br: _Harz

en: _Test Integrity
br: _Prouadiñ an anterinder

en: _Toolbar
br: Barrennad-_Ostilhoù

en: _Update
br: Hi_zivaat

en: _View
br: _Gwelout

en: by T_ype
br: dre r_izh

en: by _Date Modified
br: dre _zeiziad an daskemmañ

en: by _Location
br: dre _lec'hiadur

en: by _Name
br: dre _Anv

en: by _Size
br: dre _vent

en: example: *.o; *.bak
br: skouer : *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
br: skouer : *.txt; *.doc

en: if TRUE will display icons depending on the file type (slower), otherwise will use always the same icon for all files (faster).
br: mar GWIR, skrammañ a ray bepred an arlunioù o terc'hel ouzh ar rizh restr (gorrekoc'h), a-hend-all ober a ray bepred gant an hevelep arlun evit an holl restroù (herrekoc'h).
