Audacious - en to cs translation catalogue (311 entries)

en: 
    (Further messages have been hidden.)
cs: 
    (Další zprávy jsou skryty.)

en: %1 files selected
cs: %1 souborů vybráno

en: %d channel | %d channels
cs[0]: %d kanál
cs[1]: %d kanály
cs[2]: %d kanálů
cs[3]: %d kanálů

en: %d file found | %d files found
cs[0]: Nalezen %d soubor
cs[1]: Nalezeny %d soubory
cs[2]: Nalezeno %d souborů
cs[3]: Nalezeno %d souborů

en: %d kb/s
cs: %d kb/s

en: %s Settings
cs: %s Nastavení

en: (character encoding error)
cs: (chyba kódování znaků)

en: (unknown title)
cs: (neznámý název)

en: 1 kHz
cs: 1 kHz

en: 125 Hz
cs: 125 Hz

en: 16 kHz
cs: 16 kHz

en: 2 kHz
cs: 2 kHz

en: 250 Hz
cs: 250 Hz

en: 31 Hz
cs: 31 Hz

en: 4 kHz
cs: 4 kHz

en: 500 Hz
cs: 500 Hz

en: 63 Hz
cs: 63 Hz

en: 8 kHz
cs: 8 kHz

en: <b>Album Art</b>
cs: <b>Album</b>

en: <b>Behavior</b>
cs: <b>Chování</b>

en: <b>Compatibility</b>
cs: <b>Kompatibilita</b>

en: <b>Export</b>
cs: <b>Exportovat</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
cs: <b>Různé</b>

en: <b>Network Settings</b>
cs: <b>Síťová nastavení</b>

en: <b>Output Settings</b>
cs: <b>Nastavení výstupu</b>

en: <b>Popup Information</b>
cs: <b>Vyskakovací okno s podrobnostmi</b>

en: <b>Proxy Configuration</b>
cs: <b>Nastavení proxy</b>

en: <b>Recording Settings</b>
cs: <b>Nastavení záznamu</b>

en: <b>Song Display</b>
cs: <b>Zobrazení skladby</b>

en: ALBUM - TITLE
cs: ALBUM – NÁZEV

en: ARTIST - ALBUM - TITLE
cs: UMĚLEC – ALBUM – NÁZEV

en: ARTIST - ALBUM - TRACK. TITLE
cs: UMĚLEC – ALBUM – STOPA. NÁZEV

en: ARTIST - TITLE
cs: UMĚLEC – NÁZEV

en: ARTIST [ ALBUM ] - TRACK. TITLE
cs: UMĚLEC [ ALBUM ] – STOPA. NÁZEV

en: About %s
cs: O %s

en: About Audacious
cs: O Audacious

en: Acid Jazz
cs: Acid jazz

en: Acid Rock
cs: Acid rock

en: Add
cs: Přidat

en: Add Files
cs: Přidat soubory

en: Add Folder
cs: Přidat složku

en: Add URL
cs: Přidat URL

en: Add files to a temporary playlist
cs: Přidat soubory do dočasného playlistu

en: Add files to the playlist
cs: Přidat soubory do do seznamu skladeb

en: Add folders nested within playlist files
cs: Přidat složky vnořené do souborů playlistu

en: Add folders recursively
cs: Přidat složky rekurzivně

en: Adjust volume by:
cs: Přizpůsobit hlasitost pomocí:

en: Advance when the current song is deleted
cs: Přejít dál, když současná skladba je smazána

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: After applying ReplayGain
cs: Po použití ReplayGain

en: After applying effects
cs: Po použití efektů

en: After applying equalization
cs: Po použití ekvalizace

en: Album Artist
cs: Album Umělec

en: Album artist
cs: Umělec alba

en: Amplify all files:
cs: Zesílit všechny soubory:

en: Amplify untagged files:
cs: Zesílit soubory bez popisků:

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Arabic
cs: Arabština

en: Artist
cs: Umělec

en: As decoded
cs: Dekódováno

en: Audacious Settings
cs: Nastavení Audacious

en: Audio
cs: Zvuk

en: Audio CD
cs: Zvukové CD

en: Audio CD, track %s
cs: Zvukové CD, stopa %s

en: Auto character encoding detector for:
cs: Automatické rozpoznávání kódovaní znaků:

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Baltic
cs: Baltské jazyky

en: Based on shuffle
cs: Na základě přeházení

en: Bebop
cs: Bebob

en: Bit depth:
cs: Bitová hloubka:

en: Bitrate
cs: Datový tok

en: Bitrate:
cs: Datový tok Bitrate:

en: Browse
cs: Procházet

en: Buffer size:
cs: Velikost vyrovnávací paměti:

en: C_lear history
cs: _Vyčistit historii

en: C_lose on jump
cs: Zavřít při skoku

en: Cancel
cs: Zruš

en: Cannot load %s: unsupported file name extension.
cs: Nemohu nahrát %s: nepodporovaná přípona souboru.

en: Cannot save %s: unsupported file name extension.
cs: Nemohu uložit %s: nepodporovaná přípona souboru.

en: Category
cs: Kategorie

en: Chamber Music
cs: Komorní hudba

en: Chinese
cs: Čínština

en: Choose File
cs: Vybrat soubor

en: Choose Folder
cs: Vybrat složku

en: Cl_ear
cs: Vy_mazat

en: Classical
cs: Klasika

en: Clear the playlist when opening files
cs: Při otevírání souborů vyprázdnit seznam skladeb

en: Close _dialog on add
cs: Zavřít _dialog při přidání

en: Close _dialog on open
cs: Zavřít _dialog při otevření

en: Codec
cs: Kodek

en: Comment
cs: Komentář

en: Composer
cs: Skladatel

en: Confirm Overwrite
cs: Potvrdit přepsání

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Credits
cs: Zásluhy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom string:
cs: Vlastní řetězec:

en: Date
cs: Datum

en: Debug
cs: Ladění

en: Delete Selected
cs: Smaž vybrané

en: Description
cs: Popis

en: Disco
cs: Disko

en: Display the jump-to-song window
cs: Ukázat okno s přeskakováním skladeb

en: Display the main window
cs: Zobrazit hlavní okno

en: Do not load metadata for songs until played
cs: Nenačítat popisná data skladeb před přehráním

en: Do you want to permanently remove “%s”?
cs: Opravdu chcete trvale odstranit "%s"?

en: EQF File ...
cs: Soubor EQF ...

en: Easy Listening
cs: Příjemné poslouchání

en: Effect
cs: Efekt

en: Enable ReplayGain
cs: Povolit ReplayGain

en: Enable audio stream recording with %s
cs: Povolit nahrávání zvukových proudů pomocí %s

en: Enable proxy usage
cs: Používat proxy

en: Enter URL:
cs: Zadejte URL:

en: Enter time (minutes:seconds):
cs: Zadejte čas (minuty: sekundy):

en: Equalizer
cs: Ekvalizér

en: Equalizer Presets
cs: Předvolby ekvalizéru

en: Error
cs: Chyba

en: Error loading %s.
cs: Chyba při nahrávání %s.

en: Error loading plugin
cs: Chyba při nahrávání přídavného modulu

en: Error opening %s:
    %s
cs: Chyba při otevírání %s:
    %s

en: Error opening output stream
cs: Chyba při otevírání výstupního proudu

en: Error playing %s:
    %s
cs: Chyba přehrávání %s:
    %s

en: Error reading %s:
    %s
cs: Chyba při čtení %s:
    %s

en: Error reading metadata
cs: Chyba při čtení popisných dat

en: Error recording output stream
cs: Chyba při zaznamenávání výstupního proudu

en: Error saving %s.
cs: Chyba během ukládání %s.

en: Error writing tag(s).
cs: Chyba během zapisování tagu (tagů).

en: Exclude images matching these words (comma-separated):
cs: Vyloučit obrázky vyhovují těmto slovům (oddělené čárkou):

en: Export Playlist
cs: Exportovat seznam skladeb

en: Fallback character encodings:
cs: Záložní kódování znaků:

en: File format not recognized
cs: Formát souboru nerozpoznán

en: File name
cs: Jméno souboru

en: File path
cs: Cesta k souboru

en: Filter:
cs: Filtr:

en: Floating point
cs: Plovoucí desetiná čárka

en: Format:
cs: Formát:

en: Function
cs: Funkce

en: General
cs: Obecné

en: Genre
cs: Žánr

en: Greek
cs: Řečtina

en: Guess missing metadata from file path
cs: Uhodnout chybějící metadata z cesty souboru

en: Hard Rock
cs: Hard rock

en: Heavy Metal
cs: Heavy metal

en: Hebrew
cs: Hebrejština

en: Hip-hop
cs: Hip hop

en: Import Playlist
cs: Importovat seznam skladeb

en: Info
cs: Informace

en: Information
cs: Informace

en: Input
cs: Vstup

en: Interface:
cs: Rozhraní:

en: Interpret \ (backward slash) as a folder delimiter
cs: Interpretovat \ (zpětné lomítko) jako oddělovač složek

en: Invalid access mode
cs: Chybný režim přístupu

en: Invalid audio format
cs: Neplatný zvukový formát

en: Invalid file name
cs: Neplatné jméno souboru

en: Japanese
cs: Japonština

en: Jump to Song
cs: Přejít na skladbu

en: Jump to Time
cs: Přejít na čas

en: Korean
cs: Korejština

en: Length
cs: Délka

en: Level
cs: Úroveň

en: License
cs: Licence

en: Load
cs: Nahraj

en: Load EQF File
cs: Nahraj EQF soubor

en: Load Preset File
cs: Nahraj předvolby

en: Log Inspector
cs: Inspektor logů

en: Log Level:
cs: Úroveň záznamu:

en: Message
cs: Zpráva

en: Metadata
cs: Popisná data

en: Mode:
cs: Mód:

en: N/A
cs: Nedostupné

en: Network
cs: Síť

en: New Playlist
cs: Nový seznam skladeb

en: New Wave
cs: Nová vlna

en: No audio recording plugin available
cs: Žádný modul na nahrávání zvuku není dostupný

en: No files found.
cs: Nenalazeny žádné soubory.

en: None
cs: Žádné

en: Now Playing
cs: Nyní hraje

en: Open
cs: Otevřít

en: Open Files
cs: Otevřít soubory

en: Open Folder
cs: Otevřít složku

en: Open URL
cs: Otevřít URL

en: Open files in a temporary playlist
cs: Otevřít soubory do dočasného seznamu skladeb

en: Output plugin:
cs: Výstupní modul:

en: Overwrite %s?
cs: Přepsat %s?

en: Pause if playing, play otherwise
cs: Pozastaví při přehrávání; jinak spustí

en: Pause instead of resuming immediately
cs: Pozastavit namísto okamžitého pokračování v přehrávání

en: Pause playback
cs: Pozastavit přehrávání

en: Performer
cs: Účinkující

en: Playlist
cs: Seznam skladeb

en: Please select one preset to export.
cs: Prosím vyberte předvolbu pro export.

en: Please type a filename extension or select a format from the drop-down list.
cs: Prosím napiš příponu souboru nebo vyber formát ze seznamu

en: Plugins
cs: Moduly

en: Polish
cs: Polština

en: Popup delay (tenths of a second):
cs: Popup zpoždění (desetiny sekundy):

en: Preamp
cs: Předzesílení

en: Preset File ...
cs: Soubor předvoleb ...

en: Preset files (*.preset *.eqf *.q1)
cs: Soubory s předvolbami (*.preset *.eqf *.q1)

en: Presets ...
cs: Předvolby ...

en: Prevent clipping (recommended)
cs: Předcházet ořezu (doporučuje se)

en: Print debugging messages (may be used twice)
cs: Zobrazit zprávy o ladění (může být použito dvakrát)

en: Probe content of files with no recognized file name extension
cs: Prozkoumat obsah souborů, u kterých není rozeznána přípona souboru

en: Proxy hostname:
cs: Jméno počítače:

en: Proxy password:
cs: Heslo:

en: Proxy port:
cs: Port:

en: Proxy username:
cs: Jméno:

en: Punk Rock
cs: Punk rock

en: Quality
cs: Kvalita

en: Quality:
cs: Kvalita:

en: Queue Manager
cs: Správce fronty

en: Quit on playback stop
cs: Ukončit po zastavení přehrávání

en: Record stream:
cs: Zaznamenat proud:

en: Recording Date
cs: Datum nahrání

en: Recording Year
cs: Rok nahrání

en: Remove Playlist
cs: Smazat playlist

en: Rename Playlist
cs: Přejmenovat seznam skladeb

en: Reset to Zero
cs: Reset na nulu

en: Resume playback on startup
cs: Pokračovat v přehrávání po spuštění

en: Revert Changes
cs: Zvrátit změny

en: Rhythm and Blues
cs: R&B

en: Rock and Roll
cs: Rock and roll

en: Run in GTK mode
cs: Spustit v režimu GTK

en: Run in Qt mode
cs: Spustit v režimu Qt

en: Russian
cs: Ruština

en: Save
cs: Ulož

en: Save EQF File
cs: Ulož EQF soubor

en: Save Preset
cs: Ulož předvolbu

en: Save Preset File
cs: Ulož předvolby

en: Save error
cs: Chyba při ukládání

en: Save successful
cs: Ukládání proběhlo úspěšně

en: Search depth:
cs: Hloubka prohledání:

en: Search for images matching song file name
cs: Hledat obrázky odpovídající názvu hudebního souboru

en: Search for images matching these words (comma-separated):
cs: Vyhledat obrázky odpovídající těmto slovům (oddělené čárkou):

en: Search recursively
cs: Hledat rekurzivně

en: Seek error
cs: Chyba při hledání

en: Select Format by Extension
cs: Vyber formát podle přípony

en: Select instance to run/control
cs: Zvolte instanci pro spuštění/ovládání

en: Services
cs: Služby

en: Set Font
cs: Nastavit písmo

en: Show command-line help
cs: Zobrazit nápovědu příkazového řádku

en: Show hours separately (1:30:00 vs. 90:00)
cs: Zobrazit hodiny odděleně (1:30:00 oproti 90:00)

en: Show leading zeroes (02:00 vs. 2:00)
cs: Zobrazit úvodní nuly (02:00 oproti 2:00)

en: Show popup information
cs: Zobrazit informace ve vyskakovacím oknu

en: Show song numbers
cs: Zobrazovat čísla skladeb

en: Show time scale for current song
cs: Zobrazit časové měřítko pro aktuální skladby

en: Show version
cs: Zobrazit verzi

en: Skip to next song
cs: Přeskočit k následující skladbě

en: Skip to previous song
cs: Přeskočit k předchozí skladbě

en: Soft clipping
cs: Měkké oříznutí

en: Song Info
cs: Informace o skladbě

en: Standard input
cs: Standardní vstup

en: Start playback
cs: Zahájit přehrávání

en: Start without a graphical interface
cs: Spustit bez grafického rozhraní

en: Step forward/backward by:
cs: Krok vpřed/zpět pomocí:

en: Stop playback
cs: Zastavit přehrávání

en: Stream recording must be configured in Audio Settings before it can be used.
cs: Nahrávání streamu musí být před použitím nakonfigurováno v nastavení zvuku.

en: TITLE
cs: NÁZEV

en: TITLE - ARTIST
cs: NÁZEV - UMĚLEC

en: TITLE - ARTIST - ALBUM
cs: NÁZEV - UMĚLEC - ALBUM

en: Taiwanese
cs: Tchajwanština

en: Technical
cs: Technický

en: Title
cs: Název

en: Title format:
cs: Formát názvu:

en: Track
cs: Stopa

en: Track %d
cs: Stopa %d

en: Track Number
cs: Číslo stopy

en: Track number
cs: Číslo stopy

en: Transport
cs: Přenos

en: Trip-hop
cs: Trip hop

en: Turkish
cs: Turečtina

en: Un_queue
cs: Ode_brat z fronty

en: Unknown URI scheme
cs: Neznámé schéma URI

en: Unknown option: %s
cs: Neznámá volba: %s

en: Unknown option: -%c
cs: Neznámá volba: -%c

en: Usage: audacious [OPTION] ... [FILE] ...
cs: Použití: audacious [OPTION] ... [FILE] ...

en: Use SOCKS proxy
cs: Použít SOCKS proxy

en: Use authentication with proxy
cs: Použít ověřování pomocí proxy serveru

en: Use relative paths when possible
cs: Použít relativní cesty kdykoliv je to možné

en: Use software volume control (not recommended)
cs: Hlasitost ovládat softwarově (nedoporučuje se)

en: Visualization
cs: Znázornění

en: Warning
cs: Varování

en: What would you like to call this playlist?
cs: Chcete načíst tento playlist?

en: Working ...
cs: Pracuje...

en: Year
cs: Rok

en: _About
cs: _O programu

en: _Add
cs: _Přidat

en: _Auto-fill empty fields
cs: _Automaticky vyplnit prázdná pole

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Don’t ask again
cs: _Neptat se znovu

en: _Enable
cs: _Zapnout

en: _Export
cs: _Exportovat

en: _Filter:
cs: _Filtr:

en: _Import
cs: _Importovat

en: _Jump
cs: _Přeskočit

en: _Next
cs: _Další

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Overwrite
cs: _Přepsat

en: _Plugins ...
cs: _Doplňky ...

en: _Previous
cs: _Předchozí

en: _Queue
cs: _Fronta

en: _Remove
cs: _Smazat

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Revert
cs: _Vrátit

en: _Save
cs: _Ulozit

en: _Save %1 files
cs: _Uložit %1 souborů

en: _Save to history
cs: _Uložit do historie

en: _Set
cs: _Nastavit

en: _Settings
cs: _Nastavení

en: _Unqueue
cs: _Vyřadit z fronty

en: percent
cs: procento

en: seconds
cs: sekund
