gvfs - en to cs translation catalogue (440 entries)

en:  (invalid encoding)
cs:  (neplatné kódování)

en:  <location> <attribute> <values> - set attribute
cs:  <location> <attribute> <values> - nastavit atribut

en: %s Audio Player
cs: Zvukový přehrávač %s

en: %s Camera
cs: Fotoaparát %s

en: %s Drive
cs: Mechanika %s

en: %s Encrypted Data
cs: %s - šifrovaná data

en: %s Filesystem Service
cs: Služba systému souborů %s

en: %s Media
cs: Médium %s

en: %s on %s
cs: %s na %s

en: %s/%s Drive
cs: Mechanika %s/%s

en: %s: %d: Directory or file exists
cs: %s: %d: Adresář nebo soubor existuje

en: %s: %d: Invalid filename
cs: %s: %d: Neplatný název souboru

en: %s: %d: No such file or directory
cs: %s: %d: Neexistuje žádný takový soubor nebo adresář

en: %s: %d: Not Supported
cs: %s: %d: Nepodporováno

en: %s: %s, error writing to stdout
cs: %s: %s, chyba při zápisu do stdout

en: %s: %s: error launching application: %s
cs: %s: %s: chyba při spouštění aplikace: %s

en: %s: %s: error opening file: %s
cs: %s: %s: chyba při otevírání souboru: %s

en: %s: %s: error opening location: %s
cs: %s: %s: chyba při otevírání umístění: %s

en: %s: %s: error reading: %s
cs: %s: %s: chyba při čtení: %s

en: %s: %s:error closing: %s
cs: %s: %s: chyba při zavírání: %s

en: %s: missing locations
cs: %s: scházejí umístění

en: - create directories
cs: - vytvořit adresáře

en: - delete files
cs: - smazat soubory

en: - list contents of directories in a tree-like format
cs: - vypsat obsah adresářů ve stromové struktuře

en: - list files at <location>
cs: - vypsat soubory v <location>

en: - mount <location>
cs: - připojit <location>

en: - move files to trash
cs: - přesunout soubory do koše

en: - rename file
cs: - přejmenovat soubor

en: - show info for <location>
cs: - zobrazit informace k <location>

en: / on %s
cs: / na %s

en: ATA Drive
cs: Mechanika ATA

en: Accounts are unsupported
cs: Účty nejsou podporovány

en: Append to end of file
cs: Přidat na konec souboru

en: Attribute not specified
cs: Nezadán žádný atribut

en: Audio CD Filesystem Service
cs: Služba systému souborů zvukového CD

en: Audio Disc
cs: Zvukový disk

en: Audio Player
cs: Zvukový přehrávač

en: Automount failed: %s
cs: Automatické připojení selhalo: %s

en: Backup file creation failed
cs: Selhala tvorba záložního souboru

en: Backup file creation failed: %s
cs: Tvorba záložního souboru selhala: %s

en: Backups are not yet supported.
cs: Zálohy zatím nejsou podporovány.

en: Blank Blu-Ray Disc
cs: Prázdný disk Blu-Ray

en: Blank Blu-Ray R Disc
cs: Prázdný disk Blu-Ray R

en: Blank Blu-Ray RW Disc
cs: Prázdný disk Blu-Ray RW

en: Blank CD-R Disc
cs: Prázdný disk CD-R

en: Blank CD-ROM Disc
cs: Prázdný disk CD-ROM

en: Blank CD-RW Disc
cs: Prázdný disk CD-RW

en: Blank DVD+R DL Disc
cs: Prázdný disk DVD+R DL

en: Blank DVD+R Disc
cs: Prázdný disk DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
cs: Prázdný disk DVD+RW

en: Blank DVD-RAM Disc
cs: Prázdný disk DVD-RAM

en: Blank DVD-ROM Disc
cs: Prázdný disk DVD-ROM

en: Blank DVD-RW Disc
cs: Prázdný disk DVD-RW

en: Blank Disc
cs: Prázdný disk

en: Blank HD DVD Disc
cs: Prázdný disk HD DVD

en: Blank HD DVD-R Disc
cs: Prázdný disk HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW Disc
cs: Prázdný disk HD DVD-RW

en: Blank MO Disc
cs: Prázdný disk MO

en: Blu-Ray Disc
cs: Disk Blu-Ray

en: Blu-Ray R Disc
cs: Disk Blu-Ray R

en: Blu-Ray RW Disc
cs: Disk Blu-Ray RW

en: Burn
cs: Zápis

en: CD-R Disc
cs: Disk CD-R

en: CD-ROM Disc
cs: Disk CD-ROM

en: CD-RW Disc
cs: Disk CD-RW

en: CD/DVD Creator
cs: Tvůrce CD/DVD

en: Camera
cs: Fotoaparát

en: Can't contact session bus
cs: Nezdařilo se kontaktovat sběrnici sezení

en: Can't copy directory over directory
cs: Nelze kopírovat adresář nad adresář

en: Can't copy file over directory
cs: Nelze kopírovat nad adresář

en: Can't eject file
cs: Nelze vysunout soubor

en: Can't find metadata file %s
cs: Nelze najít soubor metadat %s

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
cs: Nelze zpracovat verzi %d kódování GVfsIcon

en: Can't monitor file or directory.
cs: Nelze sledovat soubor nebo adresář.

en: Can't mount file
cs: Nelze připojit soubor

en: Can't move directory over directory
cs: Nelze přesunout adresář nad adresář

en: Can't open directory
cs: Nelze otevřít adresář

en: Can't open mountable file
cs: Nelze otevřít připojitelný soubor

en: Can't poll file
cs: Nelze se dotázat souboru

en: Can't recursively copy directory
cs: Nelze rekurzivně kopírovat adresář

en: Can't recursively move directory
cs: Nelze rekurzivně přesunout adresář

en: Can't send host identity confirmation
cs: Nelze odeslat potvrzení identity hostitele

en: Can't send password
cs: Nelze odeslat heslo

en: Can't start file
cs: Nelze aktivovat soubor

en: Can't stop file
cs: Nelze deaktivovat soubor

en: Can't unmount file
cs: Nelze odpojit soubor

en: Can't write to directory
cs: Nelze zapisovat do adresáře

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Login
cs: Zrušit přihlášení

en: Cannot allocate new file to append to
cs: Nelze alokovat nový soubor, ke kterému má proběhnout přidání

en: Cannot connect to the system bus
cs: Nezdařilo se připojit k systémové sběrnici

en: Cannot create gphoto2 context
cs: Nelze vytvořit kontext gphoto2

en: Cannot create gudev client
cs: Nelze vytvořit klienta gudev

en: Cannot create libhal context
cs: Nelze vytvořit kontext libhal

en: Cannot find drive %s
cs: Nelze najít mechaniku %s

en: Cannot get LUKS cleartext slave
cs: Nelze získat LUKS cleartext slave

en: Cannot get LUKS cleartext slave from path `%s'
cs: Nelze získat LUKS cleartext slave z cesty "%s"

en: Cannot get data of file to append to
cs: Nelze získat data souboru, ke kterému má proběhnout přidání

en: Cannot initialize libhal
cs: Nelze spustit libhal

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
cs: Nelze otevřít datové spojení. Možná to znemožňuje firewall?

en: Cannot read file to append to
cs: Nelze přečíst soubor, ke kterému má proběhnout přidání

en: CompactFlash Drive
cs: Mechanika CompactFlash

en: Computer
cs: Počítač

en: Concatenate files at locations and print to the standard output. Works just like the traditional cat utility, but using gvfs location instead local files: for example you can use something like smb://server/resource/file.txt as location to concatenate.
cs: Spojit soubory v umístěních a vypsat na standardní výstup. Pracuje přesně jako obvyklý nástroj cat, ale namísto místních souborů používá umístění gvfs: například je ke spojení možné jako umístění použít smb://server/prostredek/soubor.txt.

en: Connection refused by server
cs: Spojení odmítnuto serverem

en: Connection to the device lost
cs: Ztraceno spojení se zařízením

en: Copy with file
cs: Kopírovat se souborem

en: Could not create request
cs: Nelze vytvořit požadavek

en: Could not find enclosing mount
cs: Nelze nalézt uzavřené připojení

en: Could not parse response
cs: Nelze analyzovat odpověď

en: Couldn't get stream file descriptor
cs: Nelze získat deskriptor proudového souboru

en: Create backup
cs: Vytvořit zálohu

en: DEST - read from standard input and save to DEST
cs: CÍL - číst ze standardního vstupu a uložit do CÍLE

en: DVD+R DL Disc
cs: Disk DVD+R DL

en: DVD+R Disc
cs: Disk DVD+R

en: DVD+RW Disc
cs: Disk DVD+RW

en: DVD-RAM Disc
cs: Disk DVD-RAM

en: DVD-ROM Disc
cs: Disk DVD-ROM

en: DVD-RW Disc
cs: Disk DVD-RW

en: Data connection closed
cs: Datové spojení ukončeno

en: Device '%s' is password protected. Enter the password on the device and click 'Try again'.
cs: Zařízení "%s" je chráněno heslem. Zadejte heslo k zařízení a klikněte na "Zkusit to znovu".

en: Device requires a software update
cs: Zařízení vyžaduje softwarovou aktualizaci

en: Didn't get stream file descriptor
cs: Nezískán deskriptor proudového souboru

en: Digital Camera (%s)
cs: Digitální fotoaparát (%s)

en: Directory '%s' is not empty
cs: Adresář "%s" není prázdný

en: Directory not empty
cs: Adresář není prázdný

en: Directory notification not supported
cs: Adresářové upozornění nepodporováno

en: Disc
cs: Disk

en: Don't follow symlinks
cs: Nesledovat symbolické odkazy

en: Don't send single MOVED events.
cs: Neodesílat jednotlivé události přesunutí (MOVED).

en: Don't start fuse.
cs: Nespouštět fuse.

en: Drive %s does not contain audio files
cs: Mechanika %s neobsahuje zvukové soubory

en: Empty response
cs: Prázdná odpověď

en: End of stream
cs: Konec proudu

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
cs: Svazek odemknete zadáním hesla
    Zařízení %s obsahuje šifrovaná data na oddíle %d.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
cs: Svazek odemknete zadáním hesla
    Zařízení "%s" obsahuje šifrovaná data.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
cs: Svazek odemknete zadáním hesla
    Zařízení %s obsahuje šifrovaná data.

en: Enter passphrase for key for ssh as %s on %s
cs: Zadejte heslo ke klíči ssh uživatele %s na %s

en: Enter passphrase for key for ssh on %s
cs: Zadejte heslo ke klíči ssh na %s

en: Enter password for %s
cs: Zadejte heslo k %s

en: Enter password for ftp as %s on %s
cs: Zadejte heslo k ftp jako %s na %s

en: Enter password for ftp on %s
cs: Zadejte heslo k ftp na %s

en: Enter password for ssh as %s on %s
cs: Zadejte heslo k ssh uživatele %s na %s

en: Enter password for ssh on %s
cs: Zadejte heslo k ssh na %s

en: Error closing: %s
cs: Chyba při zavírání: %s

en: Error connecting to D-Bus: %s
cs: Chyba při spojování s D-Bus: %s

en: Error connecting to daemon: %s
cs: Chyba při spojování s démonem: %s

en: Error connecting to socket: %s
cs: Chyba při spojování se socketem: %s

en: Error copying file %s: %s
cs: Chyba při kopírování souboru: %s: %s

en: Error creating Avahi resolver: %s
cs: Chyba při vytváření překladače Avahi: %s

en: Error creating backup file: %s
cs: Chyba při vytváření záložního souboru: %s

en: Error creating camera
cs: Chyba při vytváření prvku fotoaparátu

en: Error creating directory
cs: Chyba při vytváření adresáře

en: Error creating directory: %s
cs: Chyba při vytváření adresáře: %s

en: Error creating file object
cs: Chyba při vytváření objektu souboru

en: Error creating socket: %s
cs: Chyba při vytváření socketu: %s

en: Error deleting directory
cs: Chyba při mazání adresáře

en: Error deleting file
cs: Chyba při mazání souboru

en: Error deleting file: %s
cs: Chyba při mazání souboru: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
cs: Chyba při hledání uzavření připojení: %s

en: Error from 'paranoia' on drive %s
cs: Chyba knihovny paranoia na mechanice %s

en: Error getting data from file
cs: Chyba při získávání dat ze souboru

en: Error getting device information
cs: Chyba při získávání informací o zařízení

en: Error getting file
cs: Chyba při získávání souboru

en: Error getting writable attributes: %s
cs: Chyba při získávání zapisovatelných atributů: %s

en: Error in stream protocol: %s
cs: Chyba v proudovém protokolu: %s

en: Error initializing Avahi: %s
cs: Chyba při spouštění Avahi: %s

en: Error initializing camera
cs: Chyba při spouštění fotoaparátu

en: Error loading device information
cs: Chyba při nahrávání informací o zařízení

en: Error looking up device information
cs: Chyba při vyhledávání informací o zařízení

en: Error mounting %s: %s
cs: Chyba při připojování: %s: %s

en: Error mounting location: %s
cs: Chyba při připojování umístění: %s

en: Error moving file %s: %s
cs: Chyba při přesouvání souboru: %s: %s

en: Error moving file: %s
cs: Chyba při přesouvání souboru: %s

en: Error opening file: %s
cs: Chyba při otevírání souboru: %s

en: Error parsing commandline options: %s
cs: Chyba při analýze voleb příkazové řádky: %s

en: Error reading stdin
cs: Chyba při čtení stdin

en: Error removing target file: %s
cs: Chyba při odstraňování cílového souboru: %s

en: Error renaming dir
cs: Chyba při přejmenovávání adresáře

en: Error renaming file
cs: Chyba při přejmenovávání souboru

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
cs: Chyba při řešení služby "%s" "%s" v doméně "%s"

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
cs: Chyba při řešení služby "%s" "%s" v doméně "%s". Schází jeden nebo více záznamů TXT. Požadované klíče: "%s".

en: Error seeking in stream on camera %s
cs: Chyba při hledání v proudu ve fotoaparátu %s

en: Error seeking in stream on drive %s
cs: Chyba při hledání v proudu na mechanice %s

en: Error sending fd: %s
cs: Chyba při odesílání fd: %s

en: Error setting attribute: %s
cs: Chyba při nastavování atributu: %s

en: Error setting file metadata: %s
cs: Chyba při nastavování metadat souboru: %s

en: Error setting up camera communications port
cs: Chyba při nastavování komunikačního portu fotoaparátu

en: Error trashing file: %s
cs: Chyba při přesunování souboru do koše: %s

en: Error unmounting mount: %s
cs: Chyba při odpojování připojení: %s

en: Error while getting mount info: %s
cs: Chyba při získávání informace o připojení: %s

en: Error writing file
cs: Chyba při zápisu souboru

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Error: %s
cs: Chyba: %s

en: Etag not available
cs: etag není k dispozici

en: FILES... - open FILES with registered application.
cs: SOUBORY... - otevřít SOUBORY s registrovanými aplikacemi.

en: Failed to create active FTP connection.
cs: Nepodařilo se vytvořit aktivní spojení FTP.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
cs: Nelze vytvořit aktivní spojení FTP. Možná to nepodporuje router?

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
cs: Nezdařilo se vysunutí média, jeden nebo více svazků na médiu je zaneprázdněn.

en: Failed to get file list
cs: Nezdařilo se získání seznamu souborů

en: Failed to get folder list
cs: Nezdařilo se získání seznamu složek

en: Failed to mount Windows share
cs: Selhalo připojení sdílení Windows

en: Failed to retrieve share list from server
cs: Ze serveru se nezdařilo získat seznam sdílení

en: Failure
cs: Selhání

en: File System
cs: Systém souborů

en: File does not exist
cs: Soubor neexistuje

en: File doesn't exist
cs: Soubor neexistuje

en: File exists
cs: Soubor existuje

en: File is directory
cs: Soubor je adresářem

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
cs[0]: Systém souborů je zaneprázdněn: %d otevřený soubor
cs[1]: Systém souborů je zaneprázdněn: %d otevřené soubory
cs[2]: Systém souborů je zaneprázdněn: %d otevřených souborů

en: Filename contains invalid characters.
cs: Název souboru obsahuje neplatné znaky.

en: Filesystem is busy
cs: Systém souborů je zaneprázdněn

en: FireWire Drive
cs: Mechanika FireWire

en: Floppy Disk
cs: Disketa

en: Floppy Drive
cs: Disketová mechanika

en: Follow symlinks, mounts and shortcuts like dirs
cs: Sledovat symbolické odkazy, připojení a zástupce jako adresáře

en: GVFS Daemon
cs: Démon GVFS

en: GVFS Metadata Daemon
cs: Démon metadat GVFS

en: GVfs GDU Volume Monitor
cs: Sledování svazků GVfs GDU

en: Get filesystem info
cs: Získat informaci o systému souborů

en: HD DVD Disc
cs: Disk HD DVD

en: HD DVD-R Disc
cs: Disk HD DVD-R

en: HD DVD-RW Disc
cs: Disk HD DVD-RW

en: HDDVD-r
cs: HDDVD-R

en: HTTP Client Error: %s
cs: Klientská chyba HTTP: %s

en: HTTP Error: %s
cs: Chyba HTTP: %s

en: Host closed connection
cs: Hostitel ukončil spojení

en: Host key verification failed
cs: Ověření klíče hostitele selhalo

en: Hostname not known
cs: Název hostitele není znám

en: Insufficient permissions
cs: Nedostatečná oprávnění

en: Internal Apple File Control error
cs: Vnitřní chyba Apple File Control

en: Internal Error (%s)
cs: Vnitřní chyba (%s)

en: Internal error: %s
cs: Vnitřní chyba: %s

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
cs: Neplatné umístění AFC: musí být ve formátu afc://uuid:číslo-portu

en: Invalid Apple File Control data received
cs: Přijata neplatná data Apple File Control

en: Invalid arguments from spawned child
cs: Neplatné argumenty od spouštěného potomka

en: Invalid attribute info list content
cs: Neplatný obsah seznamu informací o atributech

en: Invalid attribute type %s
cs: Neplatný typ atributu %s

en: Invalid backend type
cs: Neplatný typ podpůrné vrstvy

en: Invalid dbus message
cs: Neplatná zpráva dbus

en: Invalid file info format
cs: Neplatný formát informace o souboru

en: Invalid filename
cs: Neplatný název souboru

en: Invalid filename %s
cs: Neplatný název souboru %s

en: Invalid icon_id '%s' in OpenIconForRead
cs: Neplatné icon_id "%s" v OpenIconForRead

en: Invalid mount spec
cs: Neplatné určení připojení

en: Invalid reply
cs: Neplatná odpověď

en: Invalid reply received
cs: Přijata neplatná odpověď

en: Invalid return value from %s
cs: Neplatná návratová hodnota od %s

en: Invalid seek type
cs: Neplatný typ hledání

en: Items in the trash may not be modified
cs: Položky v koši nemohou být měněny

en: Jaz Drive
cs: Mechanika Jaz

en: Keep with file when moved
cs: Při přesunutí kopírovat se souborem

en: LOCATION... - concatenate LOCATIONS to standard output.
cs: UMÍSTĚNÍ... - spojit UMÍSTĚNÍ do standardního výstupu.

en: List
cs: Vypsat

en: List writable attributes
cs: Vypsat zapisovatelné atributy

en: Local Network
cs: Místní síť

en: Location is already mounted
cs: Umístění je již připojeno

en: Location is not mountable
cs: Umístění není připojitelné

en: Location not specified
cs: Nezadáno žádné umístění

en: Lockdown Error: Invalid Argument
cs: Chyba uzamčení: Neplatný argument

en: Log In Anyway
cs: Přesto se přihlásit

en: Login dialog cancelled
cs: Přihlašovací dialog zrušen

en: MO Disc
cs: Disk MO

en: Main daemon for GVFS
cs: Hlavní démon GVFS

en: Malformed dns-sd encoded_triple '%s'
cs: Chybné dns-sd encoded_triple "%s"

en: Malformed icon identifier '%s'
cs: Chybný identifikátor ikony "%s"

en: Malformed input data for GVfsIcon
cs: Chybná vstupní data u GVfsIcon

en: Mass Storage Drive
cs: Velkokapacitní mechanika

en: MemoryStick Drive
cs: Mechanika MemoryStick

en: Metadata daemon for GVFS
cs: Démon metadat technologie GVFS

en: Missing operand
cs: Chybějící operand

en: Mixed Audio/Data Disc
cs: Smíšené zvukové a datové CD

en: Monitor events
cs: Sledovat události

en: Mount as mountable
cs: Připojit jako připojitelné

en: Mount volume with device file
cs: Připojit svazek se souborem zařízení

en: Mounted %s at %s
cs: Připojeno %s v %s

en: Name already exists
cs: Název již existuje

en: Network
cs: Síť

en: Network Location Monitor
cs: Sledování síťových umístění

en: New name too long
cs: Nový název je příliš dlouhý

en: No camera specified
cs: Nebyl zadán žádný fotoaparát

en: No device specified
cs: Nezadáno žádné zařízení

en: No drive specified
cs: Nezadána žádná mechanika

en: No hostname specified
cs: Nebyl zadán název hostitele

en: No media in the drive
cs: V mechanice není médium

en: No mount type specified
cs: Nezadán žádný typ připojení

en: No route to host
cs: K hostiteli neexistuje cesta

en: No space left on server
cs: Na serveru není volné místo

en: No such file
cs: Žádný takový soubor neexistuje

en: No such file %s on drive %s
cs: Žádný takový soubor %s na mechanice %s neexistuje

en: No such file or directory
cs: Neexistuje žádný takový soubor nebo adresář

en: No such file or directory in target path
cs: V cílové cestě neexistuje žádný takový soubor nebo adresář

en: No volume for device file %s
cs: K souboru zařízení %s neexistuje svazek

en: Not a WebDAV enabled share
cs: Není sdílením s povoleným WebDAV

en: Not a directory
cs: Není adresářem

en: Not a mountable file
cs: Není připojitelným souborem

en: Not a regular file
cs: Není obyčejným souborem

en: Not supported
cs: Nepodporováno

en: Not supported (not same directory)
cs: Nepodporováno (nejedná se o stejný adresář)

en: Not supported (src is dir, dst is dir)
cs: Nepodporováno (zdroj je adresář, cíl je adresář)

en: Not supported (src is dir, dst is existing file)
cs: Nepodporováno (zdroj je adresář, cíl je existující soubor)

en: Not supported (src is file, dst is dir)
cs: Nepodporováno (zdroj je soubor, cíl je adresář)

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting option like -n, -T or other.
cs: Poznámka: je-li třeba formátovací volby typu -n, -T apod., stačí použít rouru pomocí cat.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
cs: Jeden nebo více programů znemožňují provést odpojení.

en: Only create if not existing
cs: Vytvořit pouze tehdy, pokud neexistuje

en: Opens the file(s) with the default application registered to handle the type of the file.
cs: Otevře soubor(y) s výchozí aplikací registrovanou k obsluze typu daného souboru.

en: Operation failed
cs: Operace selhala

en: Operation not supported by backend
cs: Operace není podpůrnou vrstvou podporována

en: Operation not supported, files on different mounts
cs: Operace není podporována, soubory na rozdílných připojeních

en: Operation unsupported
cs: Operace nepodporována

en: Operation was cancelled
cs: Operace byla zrušena

en: Page type unknown
cs: Neznámý typ strany

en: Password dialog cancelled
cs: Dialog zadání hesla zrušen

en: Password required for %s
cs: %s vyžaduje heslo

en: Password required for share %s on %s
cs: Ke sdílení %s na %s je vyžadováno heslo

en: Permission denied
cs: Přístup odepřen

en: Please enter proxy password
cs: Zadejte prosím heslo proxy

en: Print new etag at end
cs: Vypsat novou etag na konci

en: Protocol error
cs: Chyba protokolu

en: Rename successful. New uri: %s
cs: Přejmenování úspěšné. Nové URI: %s

en: Replace old daemon.
cs: Nahradit starého démona.

en: Response invalid
cs: Neplatná odpověď

en: SCSI Drive
cs: Mechanika SCSI

en: SD/MMC Drive
cs: Mechanika SD/MMC

en: SOURCE... DEST - copy file(s) from SOURCE to DEST
cs: ZDROJ... CÍL - kopírovat soubor(y) ze ZDROJE do CÍLE

en: SOURCE... DEST - move file(s) from SOURCE to DEST
cs: ZDROJ... CÍL - přesunout soubor(y) ze ZDROJE do CÍLE

en: Seek not supported on stream
cs: Hledání v proudu nepodporováno

en: Service %d on Apple Mobile Device
cs: Služba %d na Apple Mobile Device

en: Settable attributes:
cs: Nastavitelné atributy:

en: Show completions
cs: Zobrazit dokončení

en: Show extra information for List and Monitor
cs: Zobrazit dodatečné informace k výpisu a sledování

en: Show hidden files
cs: Zobrazit skryté soubory

en: SmartMedia Drive
cs: Mechanika SmartMedia

en: Software RAID Drive
cs: Softwarové zařízení RAID

en: Start Anyway
cs: Přesto aktivovat

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
cs: Aktivovat mechaniku v degradovaném režimu?
    Aktivování mechaniky v degradovaném režimu znamená, že mechanika již nebude indiferentní k selháním. Data na mechanice mohou být nenávratně ztracena, pokud komponenta selže.

en: Symlinks not supported by backend
cs: Symbolické odkazy nejsou podpůrnou vrstvou podporovány

en: Tape Drive
cs: Pásková mechanika

en: Target %s is not a directory
cs: Cíl %s není adresářem

en: Target file already exists
cs: Cílový soubor už existuje

en: Target file exists
cs: Cílový soubor existuje

en: The FTP server is busy. Try again later
cs: Server je zaneprázdněn. Zkuste to znovu později

en: The attributes to get
cs: Atributy, které se mají získat

en: The connection was interrupted
cs: Spojení bylo přerušeno

en: The device did not respond
cs: Zařízení neodpovědělo

en: The directory is not empty
cs: Adresář není prázdný

en: The etag of the file being overwritten
cs: etag nového souboru se přepisuje

en: The file does not exist or isn't an audio track
cs: Soubor neexistuje nebo není zvukovou stopou

en: The file is not a directory
cs: Soubor není adresářem

en: The file is not a mountable
cs: Soubor není připojitelný

en: The file was externally modified
cs: Soubor byl upraven externě

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
cs: Identita vzdáleného počítače (%s) je neznámá.
    K tomuto dochází v případě prvního přihlášení k počítači.
    
    Identita zaslaná vzdáleným počítačem má podobu %s. Chcete-li mít jistotu, že je bezpečné pokračovat, kontaktujte prosím správce systému.

en: The specified location is not mounted
cs: Zadané umístění není připojeno

en: The specified location is not supported
cs: Zadané umístění není podporováno

en: The trash folder may not be deleted
cs: Složka koše nemůže být smazána

en: Thumb Drive
cs: Přenosná mechanika

en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
cs: Při řešení služby "%s" "%s" v doméně "%s" vypršel čas

en: Timed out when logging in
cs: Při přihlašování vypršel časový limit

en: Too many arguments
cs: Příliš mnoho argumentů

en: Trash
cs: Koš

en: Try "%s --help" for more information.
cs: Více informací viz "%s --help".

en: Try again
cs: Zkusit to znovu

en: USB Drive
cs: Mechanika USB

en: USB support missing. Please contact your software vendor
cs: Schází podpora USB: Kontaktujte prosím dodavatele softwaru.

en: Unable to create temporary directory
cs: Nezdařilo se vytvoření dočasného adresáře

en: Unable to create temporary file
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor

en: Unable to find supported ssh command
cs: Nezdařilo se nalézt podporovaný příkaz ssh

en: Unable to move metadata keys
cs: Nepodařilo se přesunout klíče metadat

en: Unable to remove metadata keys
cs: Nepodařilo se odstranit klíče metadat

en: Unable to set metadata key
cs: Nepodařilo se nastavit klíč metadat

en: Unable to spawn ssh program
cs: Nelze spustit program ssh

en: Unable to spawn ssh program: %s
cs: Nelze spustit program ssh: %s

en: Unable to unset metadata key
cs: Nepodařilo se zrušit nastavení klíče metadat

en: Unexpected end of stream
cs: Neočekávaný konec proudu

en: Unexpected reply from server
cs: Neočekávaná odpověď od serveru

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
cs: Nezpracovaná chyba Apple File Control (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
cs: Nezpracovaná chyba uzamčení (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
cs: Nezpracovaná chyba libimobiledevice (%d)

en: Unmount
cs: Odpojit

en: Unmount Anyway
cs: Přesto odpojit

en: Unmount all mounts with the given scheme
cs: Odpojit všechna připojení s daným schématem

en: Unnamed Drive
cs: Bezejmenná mechanika

en: Unnamed Drive (%s)
cs: Bezejmenná mechanika (%s)

en: Unsupported network protocol
cs: Nepodporovaný síťový protokol

en: Unsupported seek type
cs: Nepodporovaný typ hledání

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
cs: Použití: %s --spawner dbus-id cesta_objektu

en: Usage: %s key=value key=value ...
cs: Použití: %s klíč=hodnota klíč=hodnota ...

en: Use a long listing format
cs: Použít dlouhý formát výpisu

en: Value not specified
cs: Nezadána žádná hodnota

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
cs: Svazek je zaneprázdněn
    Je zaneprázdněn kvůli jedné nebo více aplikacím.

en: WebDAV on %s
cs: WebDAV na %s

en: WebDAV share
cs: Sdílení WebDAV

en: When creating a file, restrict access to the current user only
cs: Při vytváření souboru omezit přístup jen na aktuálního uživatele

en: Windows Network
cs: Síť Windows

en: Windows Network Filesystem Service
cs: Služba systému souborů sítě Windows

en: Windows Shares Filesystem Service
cs: Služba systému souborů sdílení prostředků Windows

en: Windows shares on %s
cs: Sdílení Windows na %s

en: Writable attribute namespaces:
cs: Jmenné prostory zapisovatelných atributů:

en: Zip Drive
cs: Mechanika Zip

en: attribute type [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]
cs: typ atributu [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]

en: attributes:
cs: atributy:

en: backup existing destination files
cs: zálohovat existující cílové soubory

en: backups not supported yet
cs: zálohy zatím nejsou podporovány

en: cdda mount on %s
cs: připojení cdda na %s

en: create parent directories
cs: vytvořit nadřazené adresáře

en: directory
cs: adresář

en: display name: %s
cs: zobrazený název: %s

en: edit name: %s
cs: upravit název: %s

en: error starting mount daemon
cs: chyba při spouštění démona mount

en: files
cs: soubory

en: ftp as %s on %s
cs: ftp jako %s na %s

en: ftp on %s
cs: ftp na %s

en: gphoto2 mount on %s
cs: připojení gphoto2 na %s

en: hidden
cs: skryté

en: ignore nonexistent files, never prompt
cs: ignorovat neexistující soubory, nikdy se nedotazovat

en: invalid type
cs: neplatný typ

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
cs: Chyba libimobiledevice: Neplatný argument

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
cs: Chyba libimobiledevice: Nebylo nalezeno žádné zařízení. Ověřte prosím, zda je usbmuxd nastaveno správně.

en: locations
cs: umístění

en: mountable
cs: připojitelný

en: mountpoint for %s already running
cs: bod připojení %s již běží

en: name: %s
cs: název: %s

en: never follow symbolic links
cs: nikdy nesledovat symbolické odkazy

en: no target directory
cs: bez cílového adresáře

en: overwrite %s?
cs: přepsat %s?

en: preserve all attributes
cs: zachovat všechny atributy

en: progress
cs: průběh

en: prompt before overwrite
cs: dotázat se před přepsáním

en: regular
cs: obyčejné

en: sftp for %s on %s
cs: sftp jako %s na %s

en: sftp on %s
cs: sftp na %s

en: shortcut
cs: zástupce

en: show progress
cs: zobrazit průběhu

en: size:
cs: velikost:

en: special
cs: zvláštní

en: ssh program unexpectedly exited
cs: program ssh neočekávaně skončil

en: symlink
cs: symbolický odkaz

en: type: %s
cs: typ: %s

en: unknown
cs: neznámé

en: values must be string or list of strings
cs: hodnoty musí být řetězcem nebo seznamem řetězců
