remmina - en to cs translation catalogue (278 entries)

en: %s password
cs: %s heslo

en: %s wants to share his/her desktop.
    Do you accept the invitation?
cs: %s s vámi chce sdílet svou plochu.
    Chcete přijmout žádost?

en: 256 colors
cs: 256 barev

en: 256 colors (8 bpp)
cs: 256 barev (8 bpp)

en: <tt><big>Supported formats
    * server
    * server:port
    * [server]:port</big></tt>
cs: <tt><big>Podporované formáty
    * server
    * server:port
    * [server]:port</big></tt>

en: Accept Certificate?
cs: Přijmout certifikát?

en: Add
cs: Přidat

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Are you sure to delete '%s'
cs: Skutečně smazat '%s'

en: Are you sure to delete the selected files on server?
cs: Jste jist se smazáním označených souborů ze serveru?

en: Attach
cs: Připojit

en: Attach to console (2003/2003 R2)
cs: Připojit ke konzoli (Windows 2003/ 2003 R2)

en: Authenticating %s's identity to SSH server %s...
cs: Autorizace %s identity u SSH serveru %s ...

en: Authenticating %s's password to SSH server %s...
cs: Autorizace %s hesla u SSH serveru %s ...

en: Authentication failed. Trying to reconnect...
cs: Ověření bylo neúspěšné. Zkouším se připojit znovu...

en: Authentication type
cs: Typ autentizace

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Basic
cs: Základní

en: Best (slowest)
cs: Nejlepší (nejpomalejší)

en: Browse the network to find a %s server
cs: Najít %s server v síti

en: CA certificate
cs: Certifikát CA

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Change
cs: Změnit

en: Character set
cs: Znaková sada

en: Chat with %s
cs: Pokec s %s

en: Choose a Remote Desktop Server
cs: Vybrat RDP server

en: Choose a file to upload
cs: Zvolte soubor pro nahrání

en: Choose download location
cs: Zvolte umístění pro stažení

en: Choose the directory where you want to save Remmina screenshots.
cs: Zvolte adresář, kam si přejete, aby Remmina ukládala snímky obrazovky.

en: Clear
cs: Smazat

en: Client certificate
cs: Certifikát klienta

en: Client key
cs: Klientský klíč

en: Client name
cs: Název klienta

en: Close
cs: Zavřít

en: Color depth
cs: Barevná hloubka

en: Command %s failed on SSH server (status = %i).
cs: Příkaz %s na SSH serveru selhal (status = %i)

en: Command %s not found on SSH server
cs: Příkaz %s nebyl na SSH serveru nalezen

en: Composition
cs: Uspořádání

en: Configure resolutions
cs: Nastavit rozlišení

en: Configure the available resolutions
cs: Nastavit dostupná rozlišení

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect to remote desktops through the applet menu
cs: Připojit ke vzdálené ploše pomocí applet menu

en: Connecting to %s through SSH tunnel...
cs: Připojování k %s přes SSH tunel...

en: Connecting to '%s'...
cs: Připojování k '%s'…

en: Connecting to SSH server %s...
cs: Připojování k SSH serveru %s ...

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy (Host+c)
cs: Kopírovat (Host+c)

en: Couldn't convert '%s' to host address
cs: Nelze použít '%s' jako adresu hostitele

en: Create a new connection profile
cs: Vytvořit nový profil připojení

en: Cursor blinking
cs: Blikání kurzoru

en: Cursor shadow
cs: Obrys kurzoru

en: Custom
cs: Volitelné

en: Debug Window
cs: Ladící okno

en: Default
cs: Výchozí

en: Default settings saved.
cs: Standardní nastavení uloženo.

en: Delete files on server
cs: Smazat soubory ze serveru

en: Description
cs: Popis

en: Desktop sharing invitation
cs: Pozvat ke sdílení pracovní plochy

en: Disable automatic reconnection
cs: Zakázat automatické opětovné připojení

en: Disable clipboard sync
cs: Zakázat synchronizaci schránky

en: Disable encryption
cs: Zakázat šifrování

en: Disable password storing
cs: Zakázat ukládání hesel

en: Disable server input
cs: Zakázat vstup serveru

en: Disconnect
cs: Odpojit se

en: Disconnect after one session
cs: Odpojit po jednom sezení

en: Discovered
cs: Prozkoumáno

en: Display
cs: Obrazovka

en: Do you allow Remmina to send periodic anonymous usage statistics to its developers?
cs: Chcete povolit aplikaci Remmina pravidelné zasílání anonymní statistiky využití jejím vývojářům?

en: Do you trust the new public key?
cs: Věříte novému veřejnému klíči?

en: Domain
cs: Doména

en: Donations
cs: Podpoření vývoje

en: Download
cs: Stáhnout

en: Download from server
cs: Stáhnout ze serveru

en: Enable SSH tunnel
cs: Povolit SSH tunel

en: Enable Service Discovery
cs: Povolit prohledávání služeb

en: Entry
cs: Záznam

en: Error creating directory %s.
cs: Chyba při vytváření složky %s .

en: Error creating file %s on server. %s
cs: Chyba při vytváření souboru %s na serveru. %s

en: Error creating file %s.
cs: Chyba při vytváření souboru %s .

en: Error creating folder %s on server. %s
cs: Chyba při vytváření složky %s na serveru. %s

en: Error opening directory %s. %s
cs: Chyba při otevírání adresáře %s . %s

en: Error opening file %s on server. %s
cs: Chyba při otevírání souboru %s na serveru. %s

en: Error opening file %s.
cs: Chyba při otevírání souboru %s .

en: Error writing file %s on server. %s
cs: Chyba při zapisování souboru %s na server. %s

en: Error writing file %s.
cs: Chyba při vytváření souboru %s .

en: Export
cs: Exportovat

en: Export connection in Windows .rdp file format
cs: Exportovat připojení do souboru *.rdp (Windows)

en: Failed reading directory. %s
cs: Načítání adresáře selhalo. %s

en: Failed to connect to the SSH tunnel destination: %s
cs: Chyba při spojování k cílovému SSH tunelu: %s

en: Failed to create sftp session: %s
cs: Chyba při vytváření sftp: %s

en: Failed to delete '%s'. %s
cs: Smazání '%s' se nezdařilo. %s

en: Failed to execute %s on SSH server : %%s
cs: Chyba při zpracování %s na SSH serveru : %%s

en: Failed to execute command: %s
cs: Neúspěch při provádění příkazu: %s

en: Failed to initialize sftp session: %s
cs: Chyba při inicializaci sftp: %s

en: Failed to open directory %s. %s
cs: Otevření adresáře %s selhalo. %s

en: Failed to request port forwarding : %s
cs: Selhání žádosti o nastavení portů : %s

en: Failed to startup SSH session: %s
cs: Chyba při startu SSH sezení: %s

en: File
cs: Soubor

en: File %s not found.
cs: Soubor %s nenalezen.

en: File Name
cs: Jméno souboru

en: File exists
cs: Soubor již existuje

en: File transfer currently in progress.
    Are you sure to cancel it?
cs: Právě probíhá přenos souboru.
    Opravdu chcete přenos ukončit?

en: Fingerprint:
cs: Otisk:

en: Font smoothing
cs: Vyhlazování písma

en: G+ Remmina Community
cs: Remmina komunita na G+

en: Go to home folder
cs: Přejít do domácího adresáře

en: Go to parent folder
cs: Přejít do kořenového adresáře

en: Good
cs: Dobrá

en: Grab all keyboard events
cs: Brát všechny události klávesnice

en: Grayscale
cs: Stupně šedi

en: Group
cs: Skupina

en: High color (16 bit)
cs: High color (16 bitů)

en: Homepage
cs: Domovská stránka

en: Host key
cs: Klíč hostitele

en: Identity file
cs: Soubor identity

en: Import
cs: Importovat

en: Issuer:
cs: Vydavatel:

en: Keyboard layout
cs: Rozložení klávesnice

en: Keyboard mapping
cs: Mapování klávesnice

en: Last time used
cs: Naposledy použito

en: Listen on port
cs: Naslouchání na portu

en: Listening on port %i for an incoming %s connection...
cs: Naslouchání na portu %i pro příchozí %s připojení...

en: Local
cs: Místní

en: Local - high quality
cs: Místně - vysoká kvalita

en: Local - low quality
cs: Místně - nízká kvalita

en: Local - medium quality
cs: Místně - střední kvalita

en: Medium
cs: Střední

en: Menu animation
cs: Animace menu

en: Minimize window
cs: Minimalizovat okno

en: Move down
cs: Přesunout dolů

en: Move up
cs: Přesunout nahoru

en: NX - NX Technology
cs: Technologie NX-NX

en: NX Sessions on %s
cs: NX Sezení na %s

en: Name
cs: Jméno

en: Nearest
cs: Nejbližší

en: Negotiate
cs: Zprostředkovat

en: New Connection
cs: Nové připojení

en: No
cs: Ne

en: No response from the server.
cs: Žádná odpověď od serveru.

en: Off
cs: Vypnout

en: Online Wiki
cs: Online nápověda

en: Open Chat...
cs: Otevřít chat...

en: Open Main Window
cs: Otevřít hlavní okno

en: Open Secure File Transfer...
cs: Otevřít zabezpečený přenos souboru...

en: Open Secure Shell in New Terminal...
cs: Otevřít zabezpečený Shell v novém terminálu...

en: Options
cs: Možnosti

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Password
cs: Heslo

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste (Host+v)
cs: Vložit (Host+v)

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Please enter format 'widthxheight'.
cs: Vložte ve formátu 'widthxheight'.

en: Plugin %s is not registered.
cs: Plugin %s není registrován.

en: Plugins
cs: Pluginy

en: Poor (fastest)
cs: Nejhorší (rychlejší)

en: Preference
cs: Nastavení

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Preferred server host key types
cs: Preferované typy klíčů serveru hostitele

en: Private key passphrase
cs: Heslo soukromého klíče

en: Profile
cs: Profil

en: Progress
cs: Průběh

en: Protocol
cs: Protokol

en: Protocol plugin %s is not installed.
cs: Zásuvný modul protokolu %s není nainstalován.

en: Public key (automatic)
cs: Veřejný klíč

en: Quality
cs: Kvalita

en: Quality settings
cs: Nastavení kvality

en: Quick Connect
cs: Rychlé připojení

en: Quit the application
cs: Ukončit aplikaci

en: RDP - Preferences
cs: RDP - Nastavení

en: RDP - RDP File Handler
cs: RDP - Přenos souborů

en: Recent lists cleared.
cs: Seznam posledních smazán.

en: Redirect local microphone
cs: Přesměrovat místní mikrofon

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Refresh current folder
cs: Obnovit adresář

en: Remmina Remote Desktop Client
cs: Klient vzdálené plochy Remmina

en: Remote
cs: Vzdálený

en: Remote Desktop Preference
cs: Předvolby vzdálené plochy

en: Remove
cs: Odstranit

en: Repeater
cs: Opakovač

en: Resize the window to fit in remote resolution
cs: Roztáhnout okno dle vzdáleného rozlišení

en: Resolution
cs: Rozlišení

en: Resolutions
cs: Rozlišení

en: Restore
cs: Obnovit

en: Resume
cs: Obnovit

en: SFTP - Secure File Transfer
cs: SFTP - Zabezpečený přenos souborů

en: SSH - Secure Shell
cs: SSH - Zabezpečený Shell

en: SSH Agent (automatic)
cs: SSH Agent (automatické)

en: SSH Authentication
cs: SSH ověření

en: SSH Key file not yet set.
cs: SSH klíč ještě nebyl nastaven.

en: SSH Options
cs: Možnosti SSH

en: SSH automatic public key authentication failed: %s
cs: Autorizace pomocí automatického veřejného klíče selhala: %s

en: SSH password
cs: SSH heslo

en: SSH password authentication failed: %s
cs: Autorizace pomocí SSH hesla selhala: %s

en: SSH private key passphrase
cs: Heslo soukromého klíče SSH

en: SSH public key authentication failed: %s
cs: Autorizace pomocí veřejného klíče selhala: %s

en: Same server at port %i
cs: Stejný server na portu %i

en: Save %s
cs: Uložit %s

en: Save as Default
cs: Uložit jako výchozí

en: Save password
cs: Uložit heslo

en: Screenshot
cs: Snímek obrazovky

en: Screenshot taken
cs: Snímek pořízen

en: Screenshots folder
cs: Složka snímků obrazovky

en: Scrolled fullscreen mode
cs: Roztáhnout na obrazovku s posuvnou lištou

en: Secret
cs: Tajné

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Select All (Host+a)
cs: Vybrat vše (Host+a)

en: Select a Directory
cs: Vyberte adresář

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Send periodic usage statistics to remmina developers
cs: Posílat pravidelné statistiky využití vývojářům

en: Server name or IP address
cs: Jméno nebo IP adresa serveru

en: Share folder
cs: Sdílet adresář

en: Share local printers
cs: Sdílet místní tiskárny

en: Show Hidden Files
cs: Zobrazit skryté soubory

en: Show remote cursor
cs: Zobrazit vzdálený kurzor

en: Size
cs: Velikost

en: Sound
cs: Zvuk

en: Startup path
cs: Spouštěná cesta

en: Startup program
cs: Spouštěný program

en: Strict host key checking
cs: Striktní ověření klíče hostitele

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Switch tab pages
cs: Přepnout záložky

en: Telepathy - Desktop Sharing
cs: Telepathy - Sdílení plochy

en: Terminal Color Scheme file chooser
cs: Výběr souboru barevného schématu terminálu

en: Terminal color scheme
cs: Barevné schéma terminálu

en: Terminate
cs: Ukončit

en: Terminating
cs: Ukončování

en: The following file already exists in the target folder:
cs: Soubor již existuje v adresáři:

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
cs: Neznámý server. Otisk veřejného klíče je:

en: Theme
cs: Motiv

en: There are %i active connections in the current window. Are you sure to close?
cs: V aktuálním okně je aktivních %i připojení. Skutečně chcete okno zavřít?

en: This protocol does not support exporting.
cs: Tento protokol nepodporuje exportování.

en: Toggle dynamic resolution update
cs: Přepnout dynamickou aktualizaci rozlišení

en: Toggle fullscreen mode
cs: Přepnutí fullscreen zobrazení

en: Toggle scaled mode
cs: Zmenšit

en: Tool
cs: Nástroj

en: Tools
cs: Nástroje

en: Total %i item. | Total %i items.
cs[0]: Celkem %i položek.
cs[1]: Celkem %i položka.
cs[2]: Celkem %i položky.

en: True color (24 bit)
cs: True color (24 bitů)

en: Tunnel via loopback address
cs: Tunel přes adresní smyčku

en: Type
cs: Typ

en: Unable to connect to RDP server %s
cs: Nelze připojit k RDP serveru %s

en: Unable to connect to VNC server
cs: Nelze se připojit k VNC serveru

en: Unable to import:
    %s
cs: Nelze importovat:
    %s

en: Upload
cs: Nahrát

en: Upload folder
cs: Nahrát složku

en: Upload to server
cs: Nahrát na server

en: Use '%s' as subgroup delimiter
cs: Použít '%s' jako oddělovač podskupiny

en: Use client keyboard mapping
cs: Pro klávesnici použít nastavení klienta

en: Use client resolution
cs: Použít rozlišení klienta

en: Use local cursor
cs: Použít místní kurzor

en: Use window size
cs: Použít velikost okna

en: User
cs: Uživatel

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: User password
cs: Uživatelské heslo

en: VNC connection failed: %s
cs: Spojení pomocí VNC selhalo: %s

en: Version
cs: Verze

en: View only
cs: Pouze prohlížení

en: Viewport fullscreen mode
cs: Režim celé obrazovky

en: WARNING: The server has changed its public key. This means either you are under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
cs: VAROVÁNÍ: Server změnil svůj veřejný klíč. To se může stát při napadení,
    nebo pokud administrátor změnil klíč. Otisk nového veřejného klíče je:

en: Waiting for an incoming SSH tunnel at port %i...
cs: Čekání na příchozí SSH tunel na portu %i ...

en: Wallpaper
cs: Pozadí plochy

en: Window drag
cs: Shodit okno

en: Yes
cs: Ano

en: Your connection has been rejected.
cs: Vaše spojení bylo odmítnuto.

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Clear
cs: _Smazat

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Copy
cs: _Kopírovat

en: _Edit
cs: _Upravit

en: _New
cs: _Nové

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Paste
cs: _Vložit

en: _Remove
cs: _Odstranit

en: _Save
cs: _Uložit

en: _Save and Connect
cs: _Uložit a připojit

en: _Select all
cs: _Vybrat vše

en: _Send
cs: _Odeslat
