Audacious Plugins - en to et translation catalogue (593 entries)

en:   (invalid UTF-8)
et:   (vigane UTF-8)

en: %a: Artist
    %b: Album
    %c: Number of channels
    %f: File name (full path)
    %F: Frequency (Hertz)
    %l: Length (milliseconds)
    %n or %s: Formatted title (see playlist settings)
    %p: Currently playing (1 or 0)
    %r: Rate (bits per second)
    %t: Playlist position
    %T: Title (unformatted)
et: %a: Esitaja
    %b: Album
    %c: Kanalite arv
    %f: Faili nimi (täisrajaga)
    %F: Sagedus (Hertsides)
    %l: Kestus (millisekundites)
    %n või %s: Vormindatud pealkiri (vaata esitusnimekirja sätteid)
    %p: Hetkel esitamine (1 või 0)
    %r: Bitikiirus (bitti sekundi kohta)
    %t: Asukoht esitusnimekirjas
    %T: Pealkiri (vormindamata)

en: %d channel | %d channels
et[0]: %d kanal
et[1]: %d kanalit

en: %d result | %d results
et[0]: %d tulemus
et[1]: %d tulemust

en: %d song | %d songs
et[0]: %d lugu
et[1]: %d lugu

en: %s (%d of %d)
et: %s (%d/%d-st)

en: %s Settings
et: %s sätted

en: * no comments available in this MIDI file *
et: * selles MIDI-failis pole kommentaare *

en: * no lyrics available in this MIDI file *
et: * selles MIDI-failis pole laulusõnu *

en: 22.05 kHz:
et: 22,05 kHz:

en: 2SF Decoder
et: 2SF-dekooder

en: 44.1 kHz:
et: 44,1 kHz:

en: <b>Action:</b>
et: <b>Tegevus:</b>

en: <b>Advanced</b>
et: <b>Laiendatud</b>

en: <b>Analyzer</b>
et: <b>Analüsaator</b>

en: <b>Channel Mixer</b>
et: <b>Kanalimikser</b>

en: <b>Channels</b>
et: <b>Kanalid</b>

en: <b>Color</b>
et: <b>Värv</b>

en: <b>Commands</b>
et: <b>Käsud</b>

en: <b>Compression</b>
et: <b>Pakkimine</b>

en: <b>Connection</b>
et: <b>Ühendus</b>

en: <b>Delete Method</b>
et: <b>Kustutamise meetod</b>

en: <b>Device</b>
et: <b>Seade</b>

en: <b>Echo</b>
et: <b>Kaja</b>

en: <b>Fonts</b>
et: <b>Kirjatüübid</b>

en: <b>ID3 Tags</b>
et: <b>ID3-sildid</b>

en: <b>Key Binding:</b>
et: <b>Kiirklahv:</b>

en: <b>Metadata</b>
et: <b>Metaandmed</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
et: <b>Muu</b>

en: <b>Mouse Scroll Action</b>
et: <b>Hiireratta kerimine</b>

en: <b>Other Settings</b>
et: <b>Muud sätted</b>

en: <b>Output</b>
et: <b>Väljund</b>

en: <b>Playback</b>
et: <b>Esitamine</b>

en: <b>Playlist Columns</b>
et: <b>Esitusnimekirja veerud</b>

en: <b>Playlist Tabs</b>
et: <b>Esitusnimekirja kaardid</b>

en: <b>Sample rate</b>
et: <b>Sämplimissagedus</b>

en: <b>Silence Removal</b>
et: <b>Vaikuse eemaldamine</b>

en: <b>Skin</b>
et: <b>Rüü</b>

en: <b>Synthesizer</b>
et: <b>Süntesaator</b>

en: <b>Type</b>
et: <b>Liik</b>

en: <b>XSF Configuration</b>
et: <b>XSF-seadistus</b>

en: <small>Separate multiple paths with a colon.
    These paths are searched in addition to LADSPA_PATH.
    After adding new paths, press Enter to scan for new plugins.</small>
et: <small>Eralda rajad kooloniga.
    Mooduleid otsitakse LADSPA_PATH keskkonnamuutujas ning siin määratud radadelt.
    Pärast uute radade lisamist vajuta uute pluginate otsimiseks Enterit.</small>

en: <span font_desc='%s'>Audacious OSD</span>
et: <span font_desc='%s'>Audaciouse OSD</span>

en: <span size="smaller"> MIDI Comments and Lyrics </span>
et: <span size="smaller"> MIDI kommentaarid ja laulusõnad </span>

en: <span size="smaller"> MIDI Info </span>
et: <span size="smaller"> MIDI-andmed </span>

en: A plugin that can be used to start playing at a certain time.
    
    Originally written by Adam Feakin and Daniel Stodden.
et: Plugin esituste alustamiseks kindlaksmääratud ajal.
    
    Esialgse koodi autorid on Adam Feakin ja Daniel Stodden.

en: ALSA Output
et: ALSA väljund

en: ALSA Output Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    My thanks to William Pitcock, author of the ALSA Output Plugin NG, whose code served as a reference when the ALSA manual was not enough.
et: ALSA väljundplugin Audaciousele
    Autoriõigus 2009-2012 John Lindgren
    
    Minu tänud ALSA väljundplugin NG autorile William Pitcockile, kelle kood pakkus viiteid olukordades, kus ALSA juhendmaterjalist ei piisand.

en: AMIDI-Plug - select SoundFont file
et: AMIDI-Plug - SoundFont faili valimine

en: ASXv1/ASXv2 Playlists
et: ASXv1/ASXv2-esitusnimekirjad

en: ASXv3 Playlists
et: ASXv3-esitusnimekirjad

en: A_bout ...
et: _Programmist lähemalt

en: About ...
et: Programmist lähemalt ...

en: Add Files
et: Failide lisamine

en: Add U_RL ...
et: Lisa U_RL ...

en: Additional Command
et: Täiendav käsk

en: Alarm
et: Äratus

en: Alarm at (default):
et: Vaikimisi äratuskell:

en: Album Art
et: Albumi graafika

en: Album Artist
et: Albumi esitaja

en: Album artist
et: Albumi esitaja

en: Algorithm quality:
et: Algoritmi kvaliteet:

en: Always on Top
et: Alati pealmine

en: Always show notification
et: Teavitust näidatakse alati

en: Always show tabs
et: Kaardid on alati nähtaval

en: Ampache Browser for Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Copyright (C) Róbert Čerňanský and John Lindgren
    License: GNU GPLv3
et: Audaciouse Ampache sirvija
    http://ampache-browser.org/
    
    Autoriõigus (C) Róbert Čerňanský ja John Lindgren
    Litsents: GNU GPLv3

en: Analyzer
et: Analüsaator

en: Animation
et: Animatsioon

en: Archived Winamp 2.x skin
et: Arhiveeritud Winamp 2.x rüü

en: Artist
et: Esitaja

en: Artist:
et: Esitaja:

en: Audacious Equalizer
et: Audaciouse ekvalaiser

en: Audacious Ogg Vorbis Decoder
    
    Based on the Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis Plugin:
    http://www.xiph.org/
    
    Original code by:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Contributions from:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>
et: Audaciouse Ogg Vorbis dekooder
    
    Põhineb Xiph.org Foundationi Ogg Vorbis Pluginal:
    http://www.xiph.org/
    
    Algne kood:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Panustajad:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>

en: Audacious Playlist Editor
et: Audaciouse esitusnimekirja redaktor

en: Audacious Playlists (audpl)
et: Audaciouse esitusnimekirjad (audpl)

en: Audio CD
et: Audio-CD

en: Audio CD Menu Items
et: Audioplaadi menüüvalikud

en: Audio CD Plugin
et: Audio-CD Plugin

en: Audio Settings ...
et: Audiosätted ...

en: Audio _Settings ...
et: Audio_sätted ...

en: Audio device:
et: Audioseade:

en: Audio mode:
et: Audiorežiim:

en: Auto
et: Automaatne

en: Automatically connect to output ports
et: Automaatne ühendumine väljundportidesse

en: Available columns
et: Saadaolevad veerud

en: Available plugins:
et: Saadaolevad pluginad:

en: Average bitrate:
et: Keskmine bitikiirus:

en: Bars
et: Tulbad

en: Bass:
et: Madalad:

en: Binding mouse buttons
et: Hiirenuppude sidumine

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Blues
et: Bluus

en: Buffering ...
et: Puhverdamine ...

en: By Al_bum
et: Al_bumi järgi

en: By Albu_m Artist
et: Albu_mi esitaja järgi

en: By Album
et: Albumi järgi

en: By Album Artist
et: Albumi esitaja järgi

en: By Artist
et: Esitaja järgi

en: By Genre
et: Žanri järgi

en: By Length
et: Kestuse järgi

en: By Release _Date
et: _Väljalaske kuupäeva järgi

en: By Title
et: Pealkirja järgi

en: By Track Number
et: Loo numbri järgi

en: By Track _Number
et: Loo _numbri järgi

en: By _Artist
et: _Esitaja järgi

en: By _Custom Title
et: Ko_handatud pealkirja järgi

en: By _File Path
et: _Faili raja järgi

en: By _Genre
et: _Žanri järgi

en: By _Length
et: Ke_stuse järgi

en: By _Title
et: Peal_kirja järgi

en: Cancel
et: Loobu

en: Change playing song
et: Vahetab esitatavat lugu

en: Change volume
et: Muudab valjust

en: Channel Mixer
et: Kanalimikser

en: Channel Mixer Plugin for Audacious
    Copyright 2011-2012 John Lindgren and Michał Lipski
et: Audaciouse kanalimikseri plugin
    Autoriõigus 2011-2012 John Lindgren ja Michał Lipski

en: Channels:
et: Kanalid:

en: Checking Last.fm access ...
et: Last.fm ligipääsu kontrollimine ...

en: Choose Folder
et: Kataloogi valimine

en: Choose the days for the alarm to come on
et: Vali päevad, mil äratus tööle hakkab

en: Classical
et: Klassikaline

en: Clear A-B Repeat
et: Puhasta A-B kordus

en: Clear Queue
et: Puhasta järjekord

en: Clear previous selection before searching
et: Enne otsimist nullitakse eelmine valik

en: Client name:
et: Kliendi nimi:

en: Close to the system tray
et: Sulgemine süsteemisalve

en: Color %i:
et: Värvus %i:

en: Coloring:
et: Värvimine:

en: Colors
et: Värvused

en: Comment
et: Kommentaar

en: Compression ratio:
et: Pakkimistihedus

en: Concave Rectangle
et: Nõgus ristkülik

en: Connect to physical ports only
et: Ühendumine ainult füüsilistesse portidesse

en: Context name:
et: Konteksti nimi:

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copyright (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> and others.
    
    Many thanks to libcdio developers <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    and to libcddb developers <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Also thank you to Tony Vroon for mentoring and guiding me.
    
    This was a Google Summer of Code 2007 project.
et: Autoriõigus (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> ja teised.
    
    Palju tänu libcdio arendajatele <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    ja libcddb arendajatele <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Samuti tänan Tony Vroon'i mentoriks olemise ja juhendamise eest.
    
    See oli Google Summer of Code 2007 projekt.

en: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Some of the plugin code was by Miles Egan.
et: Autoriõigus 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Osa plugina koodi on kirjutanud Miles Egan.

en: CoreAudio output
et: CoreAudio väljund

en: Country
et: Kantri

en: Create a new playlist with matching entries
et: Otsingule vastavatest kirjetest luuakse uus esitusnimekiri

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Current
et: Praegune

en: Custom title
et: Kohandatud pealkiri

en: Cut
et: Lõika

en: Day
et: Päev

en: Days
et: Päevad

en: Decoration
et: Kaunistused

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default PCM device
et: Vaikimisi PCM-seade

en: Default device
et: Vaikimisi seade

en: Default mixer device
et: Vaikimisi mikserseade

en: Default song length:
et: Loo vaikimisi kestus:

en: Delay:
et: Viivitus:

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Files
et: Failide kustutamine

en: Delete Selected Files
et: Kustuta valitud failid

en: Desktop Notifications
et: Töölauateavitused

en: Disable
et: Keela

en: Disable the popup window
et: Hüpikaken on keelatud

en: Display OSD using:
et: OSD kuvatakse:

en: Display:
et: Kuvamine:

en: Displayed columns
et: Kuvatavad veerud

en: Dock at Bottom
et: Doki alla

en: Dock at Left
et: Doki vasakule

en: Dock at Right
et: Doki paremale

en: Dock at Top
et: Doki üles

en: Dots
et: Punktid

en: Double Size
et: Topeltsuurus

en: Drive is empty.
et: Seade on tühi.

en: Dynamic range:
et: Dünaamiline vahemik:

en: E_ffects ...
et: E_fektid ...

en: Easy Listening
et: Ajaviitemuusika

en: Echo
et: Kaja

en: Echo:
et: Kaja:

en: Effects ...
et: Efektid ...

en: Enable
et: Lubatud

en: Enable VBR/ABR
et: VBR/ABR lubamine

en: Enable format conversions made by the OSS software.
et: OSS-tarkvara vorminguteisenduste lubamine.

en: Enable trigger
et: Päästik on lubatud

en: Enabled plugins:
et: Lubatud pluginad:

en: Enforce strict ISO compliance
et: Range ISO vastavuse pealesurumine

en: Entries
et: Kirjeid

en: Entry number
et: Kirje number

en: Error
et: Viga

en: Error connecting to MMS server
et: Viga MMS-serveriga ühendumisel

en: Error opening %s:
    %s
et: Viga %s avamisel:
    %s

en: Error parsing URL
et: Viga URL-i analüüsimisel

en: Error protection
et: Veakaitse

en: Error reading audio CD.
et: Viga audio-CD lugemisel.

en: Event
et: Sündmus

en: Export Playlist ...
et: Ekspordi esitusnimekiri ...

en: FLAC Decoder
et: FLAC-dekooder

en: Fade in:
et: Sujuv näitamine:

en: Fade out:
et: Sujuv peitmine:

en: Fading
et: Sumbumine

en: Failed to connect to JACK port %s.
et: Tõrge ühendumisel JACK-pordiga %s.

en: Failed to connect to the JACK server; is it running?
et: Tõrge ühendumisel JACK-serveriga; kas see üldse töötab?

en: Failed to create the CDDB connection.
et: Tõrge CDDB-ühenduse loomisel.

en: Failed to open CD device %s.
et: Tõrge CD-seadme %s avamisel.

en: Failed to query the CDDB server
et: Tõrge CDDB-serverisse päringu tegemisel

en: Failed to query the CDDB server: %s
et: Tõrge CDDB-serverisse päringu tegemisel: %s

en: Failed to read the CDDB info: %s
et: Tõrge CDDB-andmete lugemisel: %s

en: Fake transparency
et: Võltsitud läbipaistvus

en: Falloff:
et: Langemine:

en: Fast
et: Kiire

en: Fastest
et: Väga kiire

en: File Info Box
et: Faili infokast

en: File Name:
et: Failinimi:

en: File name
et: Faili nimi

en: File path
et: Faili rada

en: FileWriter Plugin
et: FailiKirjutaja plugin

en: Filter ports (regex, use any port if blank):
et: Portide filter (regex, tühja väärtus = iga port)

en: Final
et: Lõpuks

en: Fire
et: Tuli

en: Font %i:
et: Kirjatüüp %i:

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Force addition of version 2 tag
et: Versioon 2 sildi lisamine jõuga

en: Format:
et: Vorming:

en: Friday
et: Reede

en: GIO Plugin
et: GIO-plugin

en: GIO Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
et: Audaciouse GIO-plugin
    Autoriõigus 2009-2012 John Lindgren

en: GTK Interface
et: GTK liides

en: Game Console Music Decoder
et: Mängukonsooli muusikadekooder

en: General
et: Üldine

en: Generate file name from:
et: Failinime genereerimine andmetest:

en: Genre
et: Žanr

en: Help
et: Abi

en: High
et: Kõrge

en: Hotkeys:
et: Kiirklahvid:

en: Ice
et: Jää

en: Ignore length from SPC tags
et: SPC-siltidest pärit pikkust tuleb eirata

en: Ignore length from file
et: Failist pärit pikkust eiratakse

en: Import Playlist ...
et: Impordi esitusnimekiri ...

en: Include album name in notification
et: Teavitusele lisatakse albumi nimi

en: Information
et: Teave

en: Intensity:
et: Tugevus:

en: Invalid URI %s.
et: Vigane URI %s.

en: Invert Selection
et: Vaheta valitud ja valimata

en: JACK Output
et: JACK-väljund

en: JACK supports only floating-point audio.  You must change the output bit depth to floating-point in Audacious settings.
et: JACK toetab ainult ujukoma-audiot. Selleks pead Sa Audaciouse sätetes muutma väljundi bitisügavust.

en: Jazz
et: Džäss

en: Jump to _Time ...
et: _Hüppa määratud ajale...

en: Jump to file
et: Failile hüppamine

en: LADSPA Host
et: LADSPA host

en: LADSPA Host for Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren
et: Audaciouse LADSPA-host
    Autoriõigus 2011 John Lindgren

en: LIRC Plugin
et: LIRC-plugin

en: Length
et: Kestus

en: Length (msec):
et: Kestus (msek):

en: Library
et: Teek

en: Line
et: Joon

en: Lines
et: Jooned

en: Low
et: Madal

en: M3U Playlists
et: M3U-esitusnimekirjad

en: MMS Plugin
et: MMS-plugin

en: MPG123 Plugin
et: MPG123 plugin

en: Max OSD width:
et: Suurim OSD laius:

en: Maximum bitrate:
et: Suurim bitikiirus:

en: Medium
et: Keskmine

en: Method:
et: Meetod:

en: Minimum bitrate:
et: Vähim bitikiirus:

en: Misc
et: Muu

en: Mixer device:
et: Miksimisseade:

en: Mixer element:
et: Miksimiselement:

en: Module paths:
et: Moodulite rajad:

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Move to trash instead of deleting immediately
et: Prügikasti tõstmine kohese kustutamise asemel

en: Multi-Monitor options
et: Mitme monitori valikud

en: Mute
et: Heli tummaks

en: N_o Playlist Advance
et: Esitusnimekirja ei _kasutata

en: Name:
et: Nimi:

en: Neon HTTP/HTTPS Plugin
et: Neon HTTP/HTTPS-plugin

en: New Playlist
et: Uus esitusnimekiri

en: Next
et: Järgmine

en: Next Album
et: Järgmine album

en: Next Playlist
et: Järgmine esitusnimekiri

en: Next track
et: Järgmine rada

en: No JACK output ports were found. Please check settings.
et: JACK-väljundi porte ei leitud. Palun kontrolli sätteid.

en: No Playlist Advance
et: Esitusnimekirja ei kasutata

en: No files are selected.
et: Ühtegi faili pole valitud

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Tavaline

en: Now Playing
et: Praegu esitamisel

en: OSS3 Output
et: OSS3 väljund

en: OSS4 Output
et: OSS4 väljund

en: OSS4 Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 Michał Lipski
    
    I would like to thank people on #audacious, especially Tony Vroon and John Lindgren and of course the authors of the previous OSS plugin.
et: Audaciouse OSS4 Väljundplugin
    Autoriõigus 2010-2012 Michał Lipski
    
    Soovin tänada inimesi #audacious kanalil, eriti Tony Vrooni ja John Lindgreni ja loomulikult eelmise OSS-plugina autoreid.

en: Off
et: Väljas

en: Ogg Vorbis Decoder
et: Ogg Vorbis dekooder

en: On All Workspaces
et: Nähtav kõikidel tööaladel

en: On automatic song change
et: Loo automaatsel vahetumisel

en: On seek or manual song change
et: Kerimisel või loo käsitsivahetamisel

en: Only %d JACK output ports were found but %d are required.
et: Leiti %d JACK-väljundporti, kuid vaja on %d.

en: Only add v1 tag
et: Ainult v1 sildi lisamine

en: Only add v2 tag
et: Ainult v2 sildi lisamine

en: Open Containing Folder
et: Ava faili sisaldav kaust

en: Open Files
et: Failide avamine

en: Open Files ...
et: Ava fail ...

en: Open URL ...
et: Ava URL ...

en: Open _URL ...
et: Ava _URL ...

en: OpenGL Spectrum Analyzer
et: OpenGL spektrianalüüs

en: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    
    Based on the XMMS plugin:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    License: GPLv2+
et: Audaciouse OpenGL spektrianalüüs
    Autoriõigus 2013 Christophe Budé, John Lindgren ja Carlo Bramini
    
    Põhineb XMMS-pluginal:
    Autoriõigus 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson ja 4Front Technologies
    
    Litsents: GPLv2+

en: Options
et: Valikud

en: Options Menu
et: Valikute menüü

en: Original code by
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/
et: Algse koodi autor on
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/

en: Original file name
et: Algne failinimi

en: Original file name (no suffix)
et: Algne failinimi (ilma järelliiteta)

en: Original file tag
et: Algse faili silt

en: Output
et: Väljund

en: Output channels:
et: Väljundkanalite arv:

en: Output file format:
et: Väljundfaili vorming:

en: PCM device:
et: PCM-seade:

en: PLS Playlists
et: PLS-esitusnimekirjad

en: P_laylist
et: E_situsnimekiri

en: Paste
et: Aseta

en: Paste at _End
et: Aseta lõ_ppu

en: Path:
et: Rada:

en: Paus_e
et: _Peata

en: Pause
et: Pausi

en: Pause Off
et: Pausi lõpetamine

en: Pause On
et: Pausimine

en: Pause/Resume
et: Pausimine/pausi lõpetamine

en: Peak falloff:
et: Tippude langemine:

en: Placement
et: Paigutus

en: Play
et: Esita

en: Play/Resume
et: Esita/Naase

en: Playback
et: Esitamine

en: Playback Start
et: Esitamise alustamine

en: Player:
et: Esitaja:

en: Playlist
et: Esitusnimekiri

en: Playlist (optional)
et: Esitusnimekiri (valikuline)

en: Playlist Manager
et: Esitusnimekirja haldur

en: Playlist Manager ...
et: Esitusnimekirja haldur ...

en: Playlist _Manager ...
et: Esitusnimekirjade _haldur...

en: Playlist mode.
et: Esitusnimekirja režiim.

en: Playlist:
et: Esitusnimekiri:

en: Please wait ...
et: Palun oota...

en: Position
et: Asukoht

en: Pre_vious
et: Ee_lmine

en: Preamp
et: Eelmoonutus

en: Prepend track number to file name
et: Failinimele raja numbri lisamine

en: Presets:
et: Valmisseadistused:

en: Press a key combination inside a text field.
    You can also bind mouse buttons.
et: Vajuta tekstiväljal soovitud klahvikombinatsiooni.
    Samamoodi saab siduda ka hiirenuppe.

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Album
et: Eelmine album

en: Previous Playlist
et: Eelmine esitusnimekiri

en: Previous track
et: Eelmine rada

en: PulseAudio Output
et: PulseAudio väljund

en: Qt Interface
et: Qt liides

en: QtMultimedia Output
et: QtMultimedia väljund

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Quality (0-1):
et: Kvaliteet (0-1):

en: Quality:
et: Kvaliteet:

en: Queue Manager ...
et: Esitusjärjekorra haldamine ...

en: Queue position
et: Asukoht järjekorras

en: Quick
et: Kiire

en: Quiet after:
et: Vaigistamine pärast:

en: Quit
et: Välju

en: R_everse Order
et: _Pööra järjestus tagurpidi

en: Raise player window(s)
et: Esitamisakende esiletõstmine

en: Randomize List
et: Sega nimekiri

en: Rap
et: Räpp

en: Read speed:
et: Lugemise kiirus:

en: Real transparency (requires X Composite Ext.)
et: Tegelik läbipaistvus (vajab X Composite laiendust)

en: Reconnect to LIRC server
et: Taasühendumine LIRC-serveriga

en: Record Stream
et: Salvesta voogu

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Refresh Playlist
et: Värskenda esitusnimekirja

en: Reggae
et: Rege

en: Relative X offset:
et: Suhteline nihe X-teljel:

en: Relative Y offset:
et: Suhteline nihe Y-teljel:

en: Reminder
et: Meeldetuletaja

en: Remo_ve
et: Ee_malda

en: Remove All
et: Eemalda kõik

en: Remove Duplicates
et: Eemalda korduvad kirjed

en: Remove Playlist
et: Eemalda esitusnimekiri

en: Remove Selected
et: Eemalda valik

en: Remove Unavailable Files
et: Eemalda kättesaamatud failid

en: Remove Unselected
et: Eemalda valimata kirjed

en: Remove _Duplicates
et: Eemalda _topeltkirjed

en: Remove _Unavailable Files
et: Ee_malda kättesaamatud failid

en: Ren_ame
et: _Muuda nime

en: Ren_ame ...
et: Muu_da nime

en: Rename Playlist ...
et: Muuda esitusnimekirja nime ...

en: Render Style
et: Renderdamise laad

en: Repeat
et: Korduv

en: Repeat count:
et: Korduste arv:

en: Repeat point A set.
et: Korduspunkt A on määratud.

en: Repeat point B set.
et: Korduspunkt B on määratud.

en: Repeat points cleared.
et: Korduspunktid on puhastatud.

en: Reverse List
et: Pööra järjestus ümber

en: Rock
et: Rokk

en: Roll Up Equalizer
et: Ekvalaiser on kokku keritud

en: Roll Up Player
et: Esitaja on kokku keritud

en: Roll Up Playlist Editor
et: Esitusnimekirja redaktor on kokku keritud

en: Rounded Rectangle
et: Ümarnurkne ristkülik

en: SDL Output
et: SDL-väljund

en: SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
et: Audaciouse SDL-väljundplugin
    Autoriõigus 2010 John Lindgren

en: S_huffle
et: Se_gatud

en: Sample rate:
et: Sämplimissagedus:

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save into custom directory:
et: Salvestamine kohandatud kataloogi:

en: Save into original directory
et: Salvestamine algkataloogi

en: Save volume between sessions.
et: Valjuse salvestamine seansside vahel.

en: Scope
et: Skoop

en: Scope Style:
et: Skoobi laad:

en: Scroll on song change
et: Kerimine loo vahetumisel

en: Scroll song title
et: Loo nime keritakse

en: Scroll song title in both directions
et: Loo nime keritakse mõlemas suunas

en: Search Library
et: Otsi teegist

en: Search Tool
et: Otsinguvahend

en: Search _Library
et: Otsi _teegist

en: Search and Select
et: Otsi ja vali

en: Search entries in active playlist
et: Otsimine aktiivsest esitusnimekirjast

en: Search library
et: Otsing audiokogust

en: Select All
et: Vali kõik

en: Select None
et: Tühista valik

en: Select _All
et: Val_i kõik

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
et: Esitusnimekirjast ühe või enama välja järgi otsimine. Otsinguväljadel kasutatakse tõstutundetut regulaaravaldise süntaksit. Kui sa pole regulaaravaldistega tuttav, siis sisesta lihtsalt otsitav sõnaosa.

en: Select main player window font:
et: Esitaja põhiakna kirjatüübi valimine:

en: Select playlist font:
et: Esitusnimekirja kirjatüübi valimine:

en: Services
et: Teenused

en: Set A-B Repeat
et: Määra A-B kordus

en: Set Repeat Point _A
et: Korduspunkti _A määramine

en: Set Repeat Point _B
et: Korduspunkti _B määramine

en: Settings
et: Sätted

en: Settings ...
et: Sätted ...

en: Shadow
et: Vari

en: Show Equalizer
et: Näita ekvalaiserit

en: Show I_nfo Bar
et: _Teaberiba on nähtaval

en: Show Info Bar Vis_ualization
et: Teaberibal näidatakse vis_ualisatsioone

en: Show On-Screen-Display
et: OSD sisse-/väljalülitamine

en: Show Playlist Editor
et: Esitusnimekirja redaktor on nähtaval

en: Show Remaining Time
et: Näidatakse järgijäänud aega

en: Show _Menu Bar
et: _Menüüriba on nähtaval

en: Show _Remaining Time
et: Näidatakse _järgijäänud aega

en: Show _Status Bar
et: _Olekuriba on nähtaval

en: Show close buttons
et: Sulgemisnupud on nähtaval

en: Show column headers
et: Veergude päised on nähtaval

en: Show entry counts
et: Kirjete arv on nähtaval

en: Show peaks
et: Tippude näitamine

en: Show playback controls
et: Näidatakse esitamise juhtimisnuppe

en: Shuffle
et: Segatud

en: Shuffle by Albu_m
et: Segatud albu_mi kaupa

en: Shuffle by Album
et: Segatud albumi kaupa

en: Silence Removal
et: Vaikuse eemaldamine

en: Silence Removal Plugin for Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren
et: Audaciouse vaikuse eemaldamise plugin
    Autoriõigus 2014 John Lindgren

en: Single mode.
et: Ühe loo režiim.

en: Size (bytes)
et: Suurus (baitides)

en: Slow
et: Aeglane

en: Slowest
et: Väga aeglane

en: Smooth
et: Pehme

en: Sndio Output
et: Sndio väljund

en: Sndio error: sio_open() failed
et: Sndio viga: sio_open() tõrge

en: Sndio error: sio_setpar() failed
et: Sndio viga: tõrge sio_setpar() kasutamisel

en: Solid
et: Ühevärviline

en: Song Change
et: Loovahetus

en: Song Info
et: Loo andmed

en: Song Info ...
et: Loo andmed ...

en: Song _Info ...
et: L_oo andmed ...

en: Sort List
et: Nimekirja sortimine

en: Sort Se_lected
et: Sordi va_lik

en: Sort Selected
et: Valiku sortimine

en: Spectrum Analyzer
et: Spektrianalüüs

en: Start at
et: Alguses

en: Status Icon
et: Olekuikoon

en: Status Icon Plugin
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
et: Olekuikooni plugin
    
    Autoriõigus 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Autoriõigus 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    See plugin loob olekuikooni aknahalduri systeemisalve.

en: Status Icon Plugin (partial port for Qt interface)
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
et: Olekuikooni plugin (osaliselt porditud Qt liidesele)
    
    Autoriõigus 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Autoriõigus 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Autoriõigus 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    Seep lugin tagab olekuikooni, mis asub
    aknahalduri süsteemisalve alal.

en: Stop
et: Seiska

en: Stop A_fter This Song
et: Se_iskamine selle loo lõppedes

en: Stop After This Song
et: Seiskamine selle loo lõppedes

en: Stopping after song.
et: Seiskamine pärast loo lõppu.

en: Stream name:
et: Voo nimi:

en: Strictly enforce minimum bitrate
et: Vähima bitikiiruse range kehtestamine

en: Style:
et: Laad:

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Surround
et: Ruumiline heli

en: Tact Generator
et: Taktigeneraator

en: Tact generator: %d bpm
et: Taktigeneraator: %d bpm

en: Tact generator: %d bpm %d/%d
et: Taktigeneraator: %d bpm %d/%d

en: Tags
et: Sildid

en: Test
et: Proovi

en: Text
et: Tekst

en: These settings will take effect when Audacious is restarted.
et: Need sätted rakendatakse Audaciouse taaskäivitamisel.

en: This is your wakeup call.
et: See on sinu äratus.

en: Threshold:
et: Lävi:

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Time
et: Aeg

en: Timing (ms)
et: Ajastus (millisekundites)

en: Title
et: Pealkiri

en: Title Change
et: Pealkirja muutumine

en: Title:
et: Pealkiri:

en: To import your music library into Audacious, choose a folder and then click the "refresh" icon.
et: Oma audiokogu importimiseks Audaciousesse vali kataloog ja vajuta värskendamise ikoonile.

en: Toggle player window(s)
et: Esitamisakende sisse-/väljalülitamine

en: Toggle repeat
et: Korduse sisse-/väljalülitamine

en: Toggle shuffle
et: Segatud režiimi sisse-/väljalülitamine

en: Toggle stop after current
et: Loo lõpus seiskamise sisse-/väljalülitamine

en: Tone Generator
et: Toonigeneraator

en: Tone Generator:
et: Toonigeneraator:

en: Too many redirects
et: Liiga palju ümbersuunamisi

en: Track
et: Lugu

en: Track %d is a data track.
et: Rada nr. %d on andmerada.

en: Track %d not found.
et: Rada nr. %d ei leitud

en: Transparency
et: Läbipaistvus

en: Treble:
et: Kõrged:

en: Trigger
et: Päästikud

en: Triggers OSD when a playlist entry is played.
et: OSD käivitamine loo esitamisel esitusnimekirjast.

en: Triggers OSD when playback is paused.
et: OSD käivitamine loo pausimisel.

en: Triggers OSD when playback is unpaused.
et: OSD käivitamine pausitud loo jätkamisel.

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Type:
et: Liik:

en: Unarchived Winamp 2.x skin
et: Arhiveerimata Winamp 2.x rüü

en: Unknown HTTP error
et: Tundamatu HTTP-viga

en: Unsupported disk type.
et: Plaadi liik pole toetatud.

en: Use CD-Text
et: CD-Texti kasutamine

en: Use CDDB
et: CDDB kasutamine

en: Use HTTP instead of CDDBP
et: CDDBP asemel HTTP kasutatamine

en: Use accurate length calculation (slow)
et: Kasutatakse vigadeta pikkusearvutust (aeglane)

en: Use alternate device:
et: Kasutatakse alternatiivset seadet:

en: Use bitmap fonts (supports ASCII only)
et: Kasutatakse rasterkirja (toetab ainult ASCII kooditabelit)

en: Use only when song length is unknown
et: Kasulik ainult teadmata kestusega lugude korral

en: VBR quality level:
et: VBR-i kvaliteedi tase:

en: VTX Decoder
et: VTX-dekooder

en: Vertical lines
et: Püstjooned

en: Very High
et: Väga kõrge

en: View
et: Vaade

en: Visualization
et: Visualiseerimine

en: Visualization type:
et: Visualiseerimise liik:

en: Visualizations
et: Visualiseerimine

en: Voice Removal
et: Hääle eemaldamine

en: Volume
et: Valjus

en: Volume Down
et: Heli vaiksemaks

en: Volume Up
et: Heli valjemaks

en: Volume _Down
et: Va_iksemaks

en: Volume _Up
et: _Valjemaks

en: Volume down
et: Heli vaiksemaks

en: Volume up
et: Heli valjemaks

en: Volume:
et: Valjus:

en: Volume: %d%%
et: Valjus: %d%%

en: Wait before reconnecting:
et: Enne taasühendumist oodatakse

en: WavPack Decoder
et: WavPack dekooder

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: What do these options mean?
et: Mida need valikud tähendavad?

en: Win32 waveOut Plugin for Audacious
    Copyright 2016 John Lindgren
et: Audaciouse Win32 waveOut plugin
    Autoriõigus 2016 John Lindgren

en: Winamp Classic Interface
et: Winampi klassikaline liides

en: Working ...
et: Töötamine ...

en: XML Shareable Playlists (XSPF)
et: Jagatavad XML-esitusnimekirjad (XSPF)

en: Year
et: Aasta

en: _Add
et: _Lisa

en: _Add Files ...
et: _Lisa faile ...

en: _Add to Playlist
et: _Lisa esitusnimekirja

en: _Cancel
et: Tü_hista

en: _Clear Repeat Points
et: Puhasta kordamispu_nktid

en: _Close
et: Sul_ge

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Create Playlist
et: Loo _esitusnimekiri

en: _Equalizer ...
et: _Ekvalaiser ...

en: _Export ...
et: _Ekspordi ...

en: _File
et: _Fail

en: _Import ...
et: _Impordi ...

en: _Jump to Song ...
et: _Vaheta lugu ...

en: _New
et: _Uus

en: _Next
et: _Järgmine

en: _Open
et: _Ava

en: _Open Containing Folder
et: Ava _faili sisaldav kaust

en: _Open Files ...
et: _Ava failid ...

en: _Output
et: Väl_jund

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Play
et: _Esita

en: _Playback
et: _Esitamine

en: _Queue Manager ...
et: Halda _järjekorda ...

en: _Queue/Unqueue
et: _Järjekorda/järjekorrast maha

en: _Quit
et: _Välju

en: _Random Order
et: _Järjestus juhuslikuks

en: _Record Stream
et: Salvesta _voogu

en: _Refresh
et: _Värskenda

en: _Refresh Selected
et: _Värskenda valituid

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Rename ...
et: _Muuda nime...

en: _Repeat
et: Ko_rduv

en: _Services
et: _Teenused

en: _Settings ...
et: _Sätted ...

en: _Sort
et: _Sordi

en: _Stop
et: _Seiska

en: _View
et: _Vaade

en: _Visualizations ...
et: _Visualiseerimine ...

en: all monitors
et: kõigil monitoridel

en: enable
et: lubatud

en: hours
et: tundi

en: lossless
et: kadudeta

en: minutes
et: minutit

en: monitor %i
et: %i. monitoril

en: of this genre
et: sellest žanrist

en: seconds
et: sekundit

en: variable
et: muutuv
