GnuCash 5.12 - en to et translation catalogue (578 entries)

en: (Note, if there is a large number, it may take a while)
et: (Pane tähele, et kui arv on suur, siis see võib võtta kaua aega)

en: (never)
et: (mitte kunagi)

en: (paused)
et: (peatatud)

en: <No name>
et: <Nime pole>

en: A Scheduled Transaction with the name "%s" already exists. Are you sure you want to name this one the same?
et: Plaaniline Tehing nimega "%s" on juba olemas. Kas oled kindel, et tahad anda sellele sama nime?

en: A custom string to replace Invoice, Bill or Expense Voucher.
et: Kohandatud riba Müügiarve, Ostuarve või Kuluvautšeri asendamiseks.

en: Account
et: Konto

en: Account Name
et: Konto

en: Account name
et: Konto

en: Accounts in %s
et: Kontod mallis %s

en: Action
et: Tegevus

en: Address Found
et: Aadress Leitud

en: Address Not Found
et: Aadressi Ei Leitud

[ctx: Adjective]
en: Open
et: Ava

en: All Accounts
et: Kõik Kontod

en: Amend the URL
et: Muuda URL-i

en: Amount
et: Summa

en: Amount Due
et: Tasumisele kuuluv summa

en: Amount for stock value is missing.
et: Aktsiate kogus puudub.

en: Arabic
et: Araabia

en: Arabic (IBM-864)
et: Araabia (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
et: Araabia (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
et: Araabia (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
et: Araabia (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
et: Araabia (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
et: Araabia (Macintosh-araabia)

en: Arabic (Windows-1256)
et: Araabia (Windows-1256)

en: Are you sure you want to delete "%s"?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada "%s"?

en: Are you sure you want to delete %s?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada %s?

en: Are you sure you want to delete the selected entry?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada valitud kirje?

en: Are you sure you want to delete these prices?
et: Kas oled kindel, et soovid need hinnad kustutada?

en: Are you sure you want to replace the existing price?
et: Kas oled kindel, et soovid olemasolevad hinnad asendada?

en: Armenian (ARMSCII-8)
et: Armeenia (ARMSCII-8)

en: B_udget
et: E_elarve

en: Bad URL: %s
et: Vigane URL: %s

en: Badly formed URL %s
et: Vigaselt moodustatud URL %s

en: Balance
et: Bilanss

en: Balance Zero
et: Bilanss Null

en: Baltic
et: Balti

en: Baltic (ISO-8859-13)
et: Balti (ISO-8859-13)

en: Bill
et: Ostuarve

en: Bill ID
et: Ostuarve ID

en: Bill Information
et: Ostuarve Info

en: Bill Notes
et: Ostuarve Märkmed

en: Bill Owner
et: Ostuarve Omanik

en: Billing Contact
et: Makse Kontakt

en: Billing ID
et: Arveldamise ID

en: Billing Terms
et: Arveldamise tingimused

en: Business
et: Äri

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling the invoice. Please see the exported report for the CSS class names.
et: CSS kood. See väli täpsustab CSS koodi müügiarve kujundamiseks. CSS klassi nimede nägemiseks palun vaata eksporditud raportit.

en: C_redit accounts
et: Krediidikontod

en: Cancel
et: Katkesta

en: Cannot modify or delete this transaction.
et: Seda tehingut ei saa muuta ega kustutada.

en: Cannot open file %s
et: Ei saa avada faili %s

en: Caution!
et: Ettevaatust!

en: Celtic (ISO-8859-14)
et: Keldi (ISO-8859-14)

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Central European (IBM-852)
et: Kesk-Euroopa (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
et: Kesk-Euroopa (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
et: Kesk-Euroopa (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
et: Kesk-Euroopa (Windows-1250)

en: Chinese
et: Hiina

en: Chinese Simplified (GB18030)
et: Lihtsustatud hiina (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
et: Lihtsustatud hiina (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
et: Lihtsustatud hiina (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
et: Lihtsustatud hiina (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
et: Lihtsustatud hiina (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
et: Tavaline hiina (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
et: Tavaline hiina (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
et: Tavaline hiina (EUC-TW)

en: Cleared
et: kinnitatud

en: Cleared Transactions
et: Kinnitatud tehingud

en: Client or vendor name, address and ID
et: Kliendi või hankija nimi, aadress ja ID

en: Close Date
et: Sulge Kuupäev

en: Close Window?
et: Sulge aken?

en: Closed
et: Suletud

en: Code
et: Kood

en: Cols
et: Tulbad

en: Company
et: Ettevõte

en: Company Address
et: Ettevõtte aadress

en: Company Contact Person
et: Ettevõtte kontaktisik

en: Company Email Address
et: Ettevõtte e-posti aadress

en: Company Fax Number
et: Ettevõtte faksinumber

en: Company ID
et: Ettevõtte ID

en: Company Name
et: Ettevõtte Nimi

en: Company Phone Number
et: Ettevõtte telefoninumber

en: Company Website URL
et: Ettevõtte veebilehe URL

en: Company contact
et: Ettevõtte kontaktisik

en: Company contact string
et: Ettevõtte kontaktisiku riba

en: Company name, address and tax-ID
et: Ettevõtte nimi, aadress ja registrikood

en: Complete
et: Valmis

en: Contact
et: Kontakt

en: Contents
et: Sisu

en: Continue
et: Jätka

en: Conversion Direction
et: Teisendamise suund

en: Create a new file
et: Loo uus fail

en: Credit Account
et: Krediidi konto

en: Credit Limit
et: Krediidi limiit

en: Credit Note
et: Kreeditarve

en: Croatian (MacCroatian)
et: Horvaatia (Macintosh-Horvaatia)

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom Title
et: Kohandatud Pealkiri

en: Customer
et: Klient

en: Customer ID
et: Kliendi ID

en: Customer's Invoices
et: Kliendi Müügiarved

en: Customer's Jobs
et: Kliendi Tööd

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Cyrillic (IBM-855)
et: Kirillitsa (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
et: Kirillitsa (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
et: Kirillitsa (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
et: Kirillitsa (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
et: Kirillitsa (Macintosh-kirillitsa)

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillitsa (Windows-1251)

en: Dash
et: Kriips

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Closed
et: Sulgemise Kuupäev

en: Date Opened
et: Avamise Kuupäev

en: Date Posted
et: Arve kuupäev

en: Days
et: Päevad

en: Default
et: Vaikimisi

en: Delete prices?
et: Kustuta hinnad?

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description Field
et: Kirjelduse Väli

en: Description, Notes, or Memo
et: Kirjeldus, Märkmed või Memo

en: Discount
et: Allahindlus

en: Discount percentage must be between 0-100 or you must leave it blank.
et: Allahindluse protsent peab olema 0-100 või jäetud tühjaks.

en: Discrete
et: Diskreetne

en: Display
et: Kuva

en: Display Columns
et: Kuva Tulbad

en: Display all tax categories separately (one per line) instead of one single tax line.?
et: Kuva kõik maksukategooriad eraldi (üks igal real), mitte ühe koondreana.

en: Display due date?
et: Kuva maksetähtpäeva?

en: Display each entry's total total tax?
et: Kuva iga kirje kogu maksusummat?

en: Display the Company contact information.
et: Kuva Ettevõtte kontaktisiku info.

en: Display the Payable to: information.
et: Kuva Makse saaja: info.

en: Display the action?
et: Kuva tegevus?

en: Display the billing id?
et: Kuva arveldamise ID?

en: Display the customer/vendor id?
et: Kuva kliendi/hankija ID?

en: Display the date?
et: Kuva kuupäev?

en: Display the description?
et: Kuva kirjeldus?

en: Display the entry's discount?
et: Kuva kirje allahindlust?

en: Display the entry's taxable status?
et: Kuva kirje maksustaatust?

en: Display the entry's value?
et: Kuva kirje väärtust?

en: Display the invoice billing terms?
et: Kuva arveldamise tingimused?

en: Display the invoice notes?
et: Kuva müügiarve märkmed?

en: Display the invoice references?
et: Kuva müügiarve viited?

en: Display the job name for this invoice?
et: Kuva sellele müügiarvele töö nimi?

en: Display the payments applied to this invoice?
et: Kuva sellele müügiarvele rakendatud maksed?

en: Display the price per item?
et: Kuva artiklite hinda?

en: Display the quantity of items?
et: Kuva artiklite kogust?

en: Display the subtotals?
et: Kuva vahesummasid?

en: Do you really want to post the invoice?
et: Kas tahad tõesti müügiarve väljastada?

en: Do you really want to post these invoices?
et: Kas tahad tõesti need müügiarved väljastada?

en: Due
et: Üle maksetähtpäeva

en: Due Bills Reminder
et: Maksetähtpäeva Ületanud Ostuarvete Meeldetuletaja

en: Due Date
et: Maksetähtpäev

en: Due Invoices Reminder
et: Maksetähtpäeva Ületanud Müügiarvete Meeldetuletaja

en: Easy Invoice
et: Lihtne Müügiarve

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit Account
et: Redigeeri kontot

en: Edit Bill
et: Redigeeri Ostuarvet

en: Edit Credit Note
et: Redigeeri Kreeditarvet

en: Edit Customer
et: Redigeeri Klienti

en: Edit Employee
et: Regigeeri Töötajat

en: Edit Expense Voucher
et: Redigeeri Kuluvautšerit

en: Edit Invoice
et: Redigeeri Müügiarvet

en: Edit Job
et: Redigeeri Tööd

en: Edit Options
et: Redigeeri valikuid

en: Edit Vendor
et: Redigeeri Hankijat

en: Edit _Account
et: Redifeeri kontot

en: Edit currency
et: Redigeeri valuutat

en: Edit payment…
et: Redigeeri makset…

en: Edit…
et: Redigeeri…

en: Employee
et: Töötaja

en: Employee ID
et: Töötaja ID

en: Employee Name
et: Töötaja Nimi

en: Employee Username
et: Töötaja Kasutajanimi

en: Empty
et: Tühi

en: Empty space
et: Tühi ruum

en: End of accounting period
et: Arvestusperioodi lõpp

en: End of current quarter
et: Jooksva kvartali lõpp

en: End of previous month
et: Eelmise kuu lõpp

en: End of previous quarter
et: Eelmise kvartali lõpp

en: End of previous year
et: Eelmise aasta lõpp

en: End of this month
et: Selle kuu lõpp

en: End of this year
et: Selle aasta lõpp

en: English (ASCII)
et: Inglise (ASCII)

en: Enter Information about…
et: Sisestage teave…

en: Enter an URL like "https://www.gnucash.org"
et: Sisesta URL nagu "https://www.gnucash.org"

en: Entity type does not match %s: %s
et: Üksuse tüüp ei klapi %s: %s

en: Entries
et: kanded

en: Error
et: Viga

en: Error adding price.
et: Tõrge hinna lisamisel.

en: Expense Voucher
et: Kuluvautšer

en: Expense Vouchers
et: Kuluvautšerid

en: Expenses
et: Kulu

en: Extra Notes
et: Lisamärkmed

en: Extra notes to put on the invoice.
et: Lisamärkmed müügiarvele lisamiseks.

en: Fancy Date Format
et: Ilustatud kuupäevavorming

en: Fancy Invoice
et: Peen Müügiarve

en: Farsi (MacFarsi)
et: Farsi (Macintosh-farsi)

en: File Found
et: Fail Leitud

en: File Not Found
et: Faili Ei Leitud

[ctx: Finance::Quote]
en: price:
et: hind:

[ctx: Finance::Quote]
en: symbol:
et: sümbol:

en: Find Account
et: Leia Konto

en: Find Bi_ll…
et: Leia ostuarve…

en: Find Bill
et: Leia Ostuarve

en: Find Customer
et: Leia Klient

en: Find Employee
et: Leia Töötaja

en: Find Expense Voucher
et: Leia Kuluvautšer

en: Find Expense _Voucher…
et: Leia kuluvautšer…

en: Find In_voice…
et: Leia müügiarve…

en: Find Invoice
et: Leia Müügiarve

en: Find Job
et: Leia Töö

en: Find Transaction
et: Leia Tehing

en: Find Vendor
et: Leia Hankija

en: Find transactions with a search
et: Leia tehinguid otsinguga

en: First day of the accounting period, as set in the global preferences.
et: Arvestusperioodi esimene päev, nagu on määratud üldistes eelistustes.

en: First day of the current calendar year.
et: Jooksva kalendriaasta esimene päev.

en: First day of the current month.
et: Jooksva kuu esimene päev.

en: First day of the current quarterly accounting period.
et: Jooksva kvartali arvestusperioodi esimene päev.

en: First day of the previous calendar year.
et: Eelmise kalendriaasta esimene päev.

en: First day of the previous month.
et: Eelmise kuu esimene päev.

en: First day of the previous quarterly accounting period.
et: Eelmise kvartali arvestusperioodi esimene päev.

en: Form
et: Blankett

en: Format
et: Vorming

en: Fraction
et: Murd

en: Friday
et: Reede

en: Gain/Loss
et: Tulu/Kulu

en: Gains
et: Tulud

en: General
et: Üldine

en: Georgian (GEOSTD8)
et: Gruusia (GEOSTD8)

en: Go to Date
et: Liigu kuupäevale

en: Greek
et: Kreeka

en: Greek (ISO-8859-7)
et: Kreeka (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
et: Kreeka (Macintosh-kreeka)

en: Greek (Windows-1253)
et: Kreeka (Windows-1253)

en: Green
et: roheline

en: Grid
et: Alusvõrk

en: Gujarati (MacGujarati)
et: Gujarati (Macintosh-gujarati)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
et: Gurmuki (Macintosh-gurmuki)

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew (IBM-862)
et: Heebrea (IBM-862

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
et: Heebrea (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
et: Heebrea (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
et: Heebrea (Macintosh-heebrea)

en: Hebrew (Windows-1255)
et: Heebrea (Windows-1255)

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hindi (MacDevanagari)
et: Hindi (Macintosh-devanagari)

en: Icelandic (MacIcelandic)
et: Islandi (Macintos-islandi)

en: If you are familiar with other financial programs such as Quicken, note that GnuCash uses accounts instead of categories to track income and expenses. For more information on income and expense accounts, please see the GnuCash online manual.
et: Kui olete tuttav teiste finantsprogrammidega, nagu Quicken, pange tähele, et GnuCash kasutab tulude ja kulude jälgimiseks kategooriate asemel kontosid. Tulude ja kulude kontode kohta lisateabe saamiseks vaadake GnuCashi veebijuhendit.

en: Ignored
et: Ignoreeritud

en: Images
et: Pildid

en: Income
et: Tulu

en: Indian
et: India

en: Invalid Transactions
et: Vigased Tehingud

en: Invoice
et: Müügiarve

en: Invoice ID
et: Müügiarve ID

en: Invoice Notes
et: Müügiarve Märkmed

en: Invoice date, due date, billing ID, terms, job details
et: Müügiarve kuupäev, maksetähtpäev, arveldamise ID, tingimused, töö detailid

en: Invoice in progress…
et: Müügiarve töös…

en: Invoice owner ID
et: Müügiarve omaniku ID

en: Is Closed?
et: On Suletud?

en: Is Paid?
et: On Makstud?

en: Is Posted?
et: On Väljastatud?

[ctx: Item represents an unknown object type (in the sense of bill, customer, invoice, transaction, split,…)!]
en: New item
et: Uus kirje

en: Japanese
et: Jaapani

en: Japanese (EUC-JP)
et: Jaapani (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
et: Jaapani (Shift_JIS)

en: Job
et: Töö

en: Job Details
et: Töö üksikasjad

en: Job Name
et: Töö Nimi

en: Job Number
et: Töö Number

en: Job name:
et: Töö nimi:

en: Job number:
et: Töö number:

en: Jump to Invoice
et: Liigu müügiarve juurde

en: Jump to the transaction?
et: Kas liikuda tehingu juurde?

en: Korean
et: Korea

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
et: Korea (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
et: Korea (JOHAB)

en: Korean (UHC)
et: Korea (UHC)

en: Last day of previous month.
et: Eelmise kuu viimane päev.

en: Last day of previous quarterly accounting period.
et: Eelmise kvartali arvestusperioodi viimane päev.

en: Last day of the accounting period, as set in the global preferences.
et: Arvestusperioodi viimane päev, nagu on määratud üldistes eelistustes.

en: Last day of the current calendar year.
et: Jooksva kalendriaasta viimane päev.

en: Last day of the current month.
et: Jooksva kuu viimane päev.

en: Last day of the current quarterly accounting period.
et: Jooksva kvartali arvestusperioodi viimane päev.

en: Last day of the previous calendar year.
et: Eelmise kalendriaasta viimane päev.

en: Layout
et: Paigutus

en: Line
et: Joon

en: Locale:
et: Lokaat:

en: Location for Picture
et: Pildi Asukoht

en: Mailing lists are the preferred form of communication in the GnuCash community. For announcements of new releases, user groups etc. see the table at https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists
et: Postiloendid on GnuCashi kogukonna eelistatuim suhtlusviis ning ülevaatliku loendi leiad lehelt https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists

en: Manage Document Link…
et: Halda dokumendi linki…

en: Memo Field
et: Memo Väli

en: Menu
et: Menüü

en: Minimum # of entries
et: Kirjete miinimumarv

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Name
et: Nimi

en: Ne_w Balance
et: Uus saldo

en: Net Price
et: Netohind

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New
et: Uus

en: New Bill
et: Uus Ostuarve

en: New Credit Note
et: Uus Kreeditarve

en: New Customer
et: Uus Klient

en: New Employee
et: Uus Töötaja

en: New Expense Voucher
et: Uus Kuluvautšer

en: New Invoice
et: Uus Müügiarve

en: New Job
et: Uus Töö

en: New Vendor
et: Uus Hankija

en: New _Account…
et: Uus konto…

en: New _Bill…
et: Uus ostuarve…

en: New _Expense Voucher…
et: Uus kuluvautšer…

en: New _File
et: Uus _Fail

en: New _Invoice
et: Uus arve

en: New _Invoice…
et: Uus arve

en: New _Voucher…
et: Uus kuluvautšer…

en: Next Balance
et: Järgmine saldo

en: No Account selected. Please try again.
et: Ühtegi Kontot pole valitud. Palun proovi uuesti.

en: No such entity: %s
et: Pole sellist üksust: %s

en: No valid invoice selected. Click on the Options button and select the invoice to use.
et: Ühtegi kehtivat müügiarvet pole valitud. Vajuta nupul Valikud ja vali kasutatav müügiarve.

en: None
et: Puudub

en: Nordic (ISO-8859-10)
et: Skandinaavia (ISO-8859-10)

en: Not Used
et: Pole Kasutuses

en: Notes
et: Märkmed

en: Num
et: Number

en: One or more of the entries are for accounts different from the invoice/bill currency. You will be asked to enter a conversion rate for each.
et: Üks või rohkem kannet on tehtud kontodele, mille valuuta on erinev arve valuutast. Sult küsitakse iga kande kohta konverteerimiskurss.

en: One or more selected invoices have already been posted.
    Re-check your selection.
et: Üks või rohkem valitud müügiarvetest on juba väljastatud.
    Kontrolli oma valik üle.

en: Only Active?
et: Ainult Aktiivsed?

en: Open
et: Ava

en: Open an existing GnuCash file
et: Ava olemasolev GnuCashi fail

en: Open buy
et: Avatud ost

en: Open not yet posted documents in tabs
et: Veel postitamata dokumentide avamine sakkides

en: Opened
et: Avatud

en: Open…
et: Ava…

en: Other
et: Teised

en: Owner Name
et: Omaniku Nimi

en: Owner's Name
et: Omaniku Nimi

en: PAID
et: MAKSTUD

en: Paid
et: Makstud

en: Pay Bill
et: Maksa Ostuarve

en: Payable to
et: Makse saaja

en: Payable to string
et: Makse saaja riba

en: Payment, thank you!
et: Makse, täname!

en: Payments
et: Maksed

en: Picture
et: Pilt

en: Picture Location
et: Pildi Asukoht

en: Place Holder
et: Kohatäitja

en: Placeholder account selected. Please try again.
et: Valitud kohatäitekonto. Palun vali uuesti.

en: Please direct all enquiries to
et: Palun esitada kõik päringud

en: Please make all checks payable to
et: Palun kõik arved maksta ettevõttele

en: Please name the Scheduled Transaction.
et: Palun anna Plaanilisele Tehingule nimi.

en: Post
et: Väljasta

en: Post Date
et: Väljastamise Kuupäev

en: Posted
et: Väljastatud

en: Postponed
et: Edasi lükatud

en: Pr_eferences
et: Eelistused

en: Pre-Payment
et: Ettemaks

en: Preview
et: Eelvaade

en: Price
et: Hind

en: Print
et: Printimine

en: Printable Invoice
et: Prinditav Müügiarve

en: Printable Report
et: Prinditav Raport

en: Process Payment
et: Menetle Makset

en: Proximo
et: Järgmisel Kuul

en: Quantity
et: Kogus

en: Question
et: Küsimus

en: Quit this application
et: Sulge rakendus

en: Range
et: Vahemik

en: Rate
et: Määr

en: Red
et: punane

en: Reference:
et: Viide:

en: References
et: Viited

en: Reminder
et: Meeldetuletus

en: Replace price?
et: Asenda hind?

en: Report
et: Aruanne

en: Romanian (ISO-8859-16)
et: Rumeenia (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
et: Rumeenia (Macintosh-rumeenia)

en: Row 1 Left
et: Rida 1 Vasakul

en: Row 1 Right
et: Rida 2 Paremal

en: Row 2 Left
et: Rida 2 Vasakul

en: Row 2 Right
et: Rida 2 Paremal

en: Row 3 Left
et: Rida 3 Vasakul

en: Row 3 Right
et: Rida 3 Paremal

en: Rows
et: Read

en: Run Report
et: Käivita aruanne

en: Russian (CP-866)
et: Vene (CP-866)

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save As…
et: Salvesta _Nimega…

en: Save _As…
et: Salvesta _Nimega…

en: Save the current file
et: Salvesta praegune fail

en: Save this file with a different name
et: Salvesta see fail teise nimega

en: Scheduled Transactions
et: Plaanilised Tehingud

en: Select _All
et: Vali k_õik

en: Select…
et: Vali…

en: Shares
et: Aktsiad

en: Shipping Contact
et: Tarne Kontakt

en: South European (ISO-8859-3)
et: Lõuna-Euroopa (ISO-8859-3)

en: Start of accounting period
et: Arvestusperioodi algus

en: Start of current quarter
et: Jooksva kvartali algus

en: Start of previous month
et: Eelmise kuu algus

en: Start of previous quarter
et: Eelmise kvartali algus

en: Start of previous year
et: Eelmise aasta algus

en: Start of this month
et: Selle kuu algus

en: Start of this year
et: Selle aasta algus

en: Status
et: Olek

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Stock
et: Aktsia

en: Stock Value
et: Aktsia väärtus

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Symbol
et: Sümbol

en: T
et: M

en: Tax
et: Käibemaks

en: Tax Number
et: Maksumaksja number

en: Tax:
et: Maks:

en: Taxable
et: Käibemaksualune

en: Template file
et: Malli fail

en: Term "%s" is in use. You cannot delete it.
et: Tingimus "%s" on kasutuses. Sa ei saa seda kustutada.

en: Terms:
et: Tingimused:

en: Thai (TIS-620)
et: Tai (TIS-620)

en: Thank you for your patronage!
et: Täname koostöö eest!

en: The GnuCash developers are easy to contact. As well as several mailing lists, you can chat to them live on IRC! Join them on #gnucash at irc.gimp.net
et: GnuCash arendajatega on lihtne ühendust võtta. Lisaks mitmetele postiloenditele saad nendega otse IRCs vestelda! Liitu seltskonnaga #gnucash kanalil irc.gimp.net serveris

en: The GnuCash online manual has lots of helpful information. You can access the manual under the Help menu.
et: GnuCashi veebikasutusjuhendis on palju kasulikku infot. Kasutusjuhendi leiad Abi menüü alt.

en: The Invoice must have at least one Entry.
et: Müügiarvel peab olema vähemalt üks Kirje.

en: The Job must be given a name.
et: Tööle tuleb anda nimi.

en: The current date.
et: Praegune kuupäev.

en: The following customer document is due: | The following %d customer documents are due:
et[0]: Järgmine kliendi dokument on ületanud maksetähtpäeva:
et[1]: Järgmised %d kliendi dokumenti on ületanud maksetähtpäeva:

en: The following errors must be fixed:
et: Järgmised vead tuleb parandada:

en: The following vendor document is due: | The following %d vendor documents are due:
et[0]: Järgmine hankija dokument on ületanud maksetähtpäeva:
et[1]: Järgmised %d hankija dokumendid on ületanud maksetähtpäeva:

en: The following warnings exist:
et: On olemas järgmised hoiatused:

en: The interest rate cannot be zero.
et: Intressimäär ei saa olla null.

en: The list of Scheduled Transactions
et: Plaaniliste Tehingute Nimekiri

en: The menu of options
et: Valikuvõimaluste menüü

en: The minimum number of invoice entries to display.
et: Müügiarve kirjete minimaalne kuvatav arv.

en: The number of payments cannot be negative.
et: Maksete arv ei saa olla negatiivne.

en: The number of payments cannot be zero.
et: Maksete arve ei saa olla null.

en: The phrase for specifying to whom payments should be made.
et: Lause täpsustamaks, kellele tuleks makse vormistada.

en: The phrase used to introduce the company contact.
et: Lause ettevõtte kontaktisiku tutvustamiseks.

en: The post action was canceled because not all exchange rates were given.
et: Väljastamine katkestati, sest kõiki ümberarvestuskursse ei antud.

en: The rate amount must be valid or you must leave it blank.
et: Allahindluse protsent peab olema korrektne või jäetud tühjaks.

en: The transfer and post accounts are associated with different currencies. Please specify the conversion rate.
et: Ülekandmise ja väljastamise kontod on seotud erinevate valuutadega.Palun sisesta ümberarvestuskurss.

en: This Scheduled Transaction has changed; are you sure you want to cancel?
et: See Plaaniline Tehing on muutunud; kas oled kindel, et soovid katkestada?

en: This program can only calculate one value at a time. You must enter values for all but one quantity.
et: See programm suudab arvutada ainult ühe väärtuse korraga. Pead sisestama väärtused kõigisse lahtritesse peale ühe.

en: This transaction needs to be assigned to a Customer. Please choose the Customer below.
et: See tehing peab olema määratud Kliendile. Palun vali Klient alt poolt.

en: This transaction needs to be assigned to a Vendor. Please choose the Vendor below.
et: See tehing peab olema määratud Hankijale. Palun vali Hankija alt poolt.

en: This value determines which iconv test to perform.
et: See väärtus määrab, millist iconv testi sooritada.

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Title
et: Tiitel

en: Today
et: Täna

en: Today's date
et: Tänane kuupäev

en: Total
et: Kogusumma

en: Total Cash:
et: Kokku Raha:

en: Total Charge:
et: Kogutasu:

en: Total Price
et: Koguhind

en: Total:
et: Kogusumma:

en: Transaction
et: Tehing

en: Transaction Document Links
et: Tehingudokumendi lingid

en: Transaction Number
et: Tehingu Number

en: Transaction can not be modified.
et: Tehingut ei saa muuta.

en: Tried to look up an undefined date symbol '~a'. This report was probably saved by a later version of GnuCash. Defaulting to today.
et: Prooviti otsida määratlemata kuupäeva sümbolit „~a”. Selle aruande salvestas tõenäoliselt GnuCashi hilisem versioon. Vaikeväärtusena kasutatakse tänast kuupäeva.

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Turkish
et: Türgi

en: Turkish (IBM-857)
et: Türgi (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
et: Türgi (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
et: Türgi (Macintosh-türgi)

en: Turkish (Windows-1254)
et: Türgi (Windows-1254)

en: Type
et: Tüüp

en: UNPAID
et: MAKSMATA

en: Ukrainian (KOI8-U)
et: Ukraina (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
et: Ukraina (Macintosh-ukraina)

en: Undefined
et: Määramata

en: Unit Price
et: Ühiku Hind

en: Unknown
et: Teadmata

en: Use Detailed Tax Summary
et: Kasuta Detailset Maksukokkuvõtet

en: User Defined
et: Kasutaja Määratud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Value
et: Väärtus

en: Vendor
et: Hankija

en: Vendor ID
et: Hankija ID

en: Vendor's Bills
et: Hankija Ostuarved

en: Vendor's Jobs
et: Hankija Tööd

en: Vietnamese
et: vietnami

en: Vietnamese (TCVN)
et: Vietnami (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
et: Vietnami (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
et: Vietnami (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
et: Vietnami (Windows-1258)

en: View Bill
et: Vaata Ostuarvet

en: View Credit Note
et: Vaata Kreeditarvet

en: View Expense Voucher
et: Vaata Kuluvautšerit

en: View Invoice
et: Vaata Müügiarvet

en: View Invoices
et: Vaata Müügiarveid

en: View/Edit Bill
et: Vaata/Redigeeri Ostuarvet

en: View/Edit Customer
et: Vaata/Redigeeri Klienti

en: View/Edit Employee
et: Vaata/Redigeeri Töötajat

en: View/Edit Invoice
et: Vaata/Redigeeri Müügiarvet

en: View/Edit Job
et: Vaata/Redigeeri Tööd

en: View/Edit Vendor
et: Vaata/Redigeeri Hankijat

en: View/Edit Voucher
et: Vaata/Redigeeri Vautšerit

en: View…
et: Vaade…

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
et: Visuaalne heebrea (ISO-8859-8)

en: Voucher
et: Vautšer

en: Voucher ID
et: Vautšeri ID

en: Voucher Information
et: Vautšeri Info

en: Voucher Notes
et: Vautšeri Märkmed

en: Voucher Owner
et: Vautšeri Omanik

en: Warning
et: Hoiatus

en: Website
et: Veebileht

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Western
et: Lääne

en: Western (IBM-850)
et: Lääne (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
et: Lääne (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
et: Lääne (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
et: Lääne (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
et: Lääne (Windows-1252)

en: Yellow
et: kollane

en: You can easily import your existing financial data from Quicken, MS Money or other programs that export QIF files or OFX files. In the File menu, click on the sub-menu Import and click on QIF or OFX file, respectively. Then, follow the instructions provided.
et: Saate hõlpsasti importida oma olemasolevaid finantsandmeid Quickenist, MS Money'ist või muudest programmidest, mis ekspordivad QIF- või OFX -faile. Klõpsake menüüs Fail alammenüüd Import ja vastavalt QIF- või OFX-faili. Seejärel järgige antud juhiseid.

en: You must choose an owner for this job.
et: Sellele tööle tuleb valida omanik.

en: You must enter a Payment-Address Name.
et: Pead sisestama juriidilise aadressi.

en: You must enter a valid account name for posting.
et: Väljastamiseks tuleb sisestada kehtiv konto nimi.

en: You must provide a name for this Billing Term.
et: Sa pead sellele Arveldamise Tingimusele nime andma.

en: You must provide a unique name for this Billing Term. Your choice "%s" is already in use.
et: Sa pead andma sellele Arveldamise Tingimusele unikaalse nime. Sinu valik "%s" is already in use.

en: You must select a Currency.
et: Pead valima Valuuta.

en: You must select a company for payment processing.
et: Makse menetlemiseks tuleb valida ettevõte.

en: _Actions
et: _Tegevused

en: _Apply
et: _Rakenda

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Close
et: Sul_ge

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Delete
et: Ku_stuta

en: _Delete Account…
et: Kustuta konto…

en: _Edit
et: _Redigeeri

en: _Edit Account
et: Redigeeri kontot

en: _File
et: _Fail

en: _Find Customer…
et: Leia klient…

en: _Find Employee…
et: Leia töötaja…

en: _Find Vendor…
et: Leia hankija…

en: _Find…
et: _Leia…

en: _Finish
et: _Lõpeta

en: _Help
et: A_bi

en: _Internal Transaction…
et: Sisemine tehing…

en: _Manage Document Link…
et: Halda dokumendi linki…

en: _Name
et: _Nimi

en: _New Customer…
et: Uus klient…

en: _New Employee…
et: Uus töötaja…

en: _New Vendor…
et: Uus hankija…

en: _Next
et: _Järgmine

en: _No
et: _Ei

en: _OK
et: _Olgu

en: _Open
et: _Ava

en: _Open…
et: _Ava…

en: _Password
et: _Parool

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Previous
et: Eelmine

en: _Print
et: _Prindi

en: _Print Report…
et: Prindi aruanne…

en: _Process Payment…
et: Menetle makset…

en: _Quit
et: Sulge

en: _Remove
et: _Eemalda

en: _Rename
et: Muuda _nime

en: _Replace
et: _Asenda

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Scheduled Transaction Editor
et: _Plaaniliste Tehingute Redigeerija

en: _Scheduled Transactions
et: _Plaanilised Tehnigud

en: _Select…
et: _Vali…

en: _Transaction
et: _Tehing

en: _Username
et: _Kasutajanimi

en: _View
et: _Vaata

en: _Yes
et: _Jah

en: custom
et: kohandatud

en: now
et: praegu

en: unknown
et: tundmatu

en: ~a #~a
et: ~a nr ~a

en: ~a to ~a
et: ~a kuni ~a
