mate-applets 1.25.3 - en to et translation catalogue (461 entries)

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
et: 
    ESSID:%s
    tugevus:%d %%

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
et: Jäänud on %d %s %d %s (%d%%)

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
et: Täislaadimiseni on jäänud %d %s %d %s (%d%%)

en: %s is down
et: %s ei tööta

en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
et: %s:
    %s vastuvõtt
    %s saatmine

en: (mounted)
et: (külge haagitud)

en: (not mounted)
et: (külge haakimata)

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
et: 0 sildi jaoks, 1 protsendi ja 2 järelejäänud aja jaoks.

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
et: <b>Tõrge käsu %s täitmisel</b>
    %s

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
et: Väärtus 0 tähendab, et rakendit näidatakse graafilises režiimis (ainult pilt), 1 tähendab tekstirežiimi (ainult tekst) ja väärtus 2 tähendab nii graafilist kui tekstirežiimi.

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
et: MATE prügikast, mis elab sinu paneelil. Seda saab kasutada prügikasti sisu vaatamiseks või asjade prügikasti lohistamiseks.

en: A goofy set of eyes for the MATE panel. They follow your mouse.
et: Napakas silmade komplekt MATE paneelile, mis jälgivad hiirekursorit.

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
et: Väike rakend teabe kuvamiseks valitud võrguseadmel toimuva liikluse kohta.

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
et: Paneelirakend kohalike ilmaolude jälgimiseks.

en: A set of eyeballs for your panel
et: Paar silmamunasid sinu paneelile

en: A system load indicator
et: Süsteemi koormuse näidik

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
et: Süsteemi koormusmonitor on suuteline kuvama graafikuid protsessori koormuse, mälu- ja saaleruumi kasutuse ning võrguliikluse kohta.

en: A_ddress:
et: _Aadress:

en: About...
et: Rakendist lähemalt...

en: AccessX Status
et: AccessX olek

en: AccessX Status Applet Factory
et: AccessX olekurakendi factory

en: Add Palette
et: Paleti lisamine

en: Add button
et: Lisamise nupp

en: Address Entry
et: Aadressi sisestus

en: Appearance
et: Välimus

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
et: Kettaseadmete kokku- ja lahtiühendamise rakend.

en: Applet refresh rate in milliseconds
et: Rakendi värskendamissagedus millisekundites

en: Auto change device
et: Automaatne seadme muutmine

en: Available palettes
et: Saadaolevad paletid

en: Background color for disk load graph
et: Kettakoormuse graafiku taustavärv

en: Battery Charge Monitor
et: Aku täituvuse jälgija

en: Battery Charge Monitor Preferences
et: Aku täituvuse jälgija eelistused

en: Battery Monitor
et: Aku jälgija

en: Battery Notice
et: Aku teade

en: Battery Status Utility
et: Aku oleku utiliit

en: Battery charged (%d%%)
et: Aku on laetud (%d%%)

en: Battery fully re-charged
et: Aku on täis laetud

en: Battery power low
et: Aku hakkab tühjaks saama

en: Battery status unknown
et: Aku olek pole teada

en: Battstat Factory
et: Aku oleku factory

en: Beaufort scale
et: palli

en: Beep for warnings
et: Hoiatuste puhul tehakse piiksu

en: Beep when displaying a warning.
et: Hoiatuse kuvamisel tehakse piiksu.

en: Behavior
et: Käitumine

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
et: Vaikimisi on märkmepaberite loomisel nende tiitliks käesolev kuupäev. Sealjuures kasutatakse käesolevat vormingut - lubatud on kõik, mis on strftime() funktsioonile mõistetav.

en: Bytes in:
et: Baite sisse:

en: Bytes out:
et: Baite välja:

en: CPU Frequency Monitor Preferences
et: Protsessori takti jälgija eelistused

en: CPU Frequency Scaling Monitor
et: Protsessori takti skaleerimise jälgija

en: CPU Load
et: Protsessori koormus

en: CPU frequency scaling unsupported
et: Protsessori takti skaleerimine ei ole toetatud

en: CPU graph background color
et: Protsessorigraafiku taustavärv

en: CPU to Monitor
et: Jälgivav protsessor

en: C_ommand:
et: Kä_sk:

en: Cach_ed
et: _Puhverdatud

en: Can not launch the eyes applet.
et: Eyes rakendit pole võimalik käivitada.

en: Cannot execute Caja
et: Caja käivitamine pole võimalik

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
et: Kirjeid pole võimalik prügikasti tõsta, kas sa soovid neid koheselt kustutada?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
et: Mõingaid kirjeid pole võimalik prügikasti tõsta, kas sa soovid neid koheselt kustutada?

en: Change CPU Frequency scaling
et: Protsessori takti skaleerimise muutmine

en: Change icon
et: Ikooni muutmine

en: Character Palette
et: Märgipalett

en: Character Palette Preferences
et: Märgipaleti eelistused

en: Characters shown on applet startup
et: Rakendi käivitamisel näidatavad märgid.

en: Charpicker Applet Factory
et: Märgivalimise rakendi factory

en: Choose a base color to use for all sticky notes
et: Kõikidele märkmepaberitele paberi põhivärvuse valimine

en: Choose a color for the note
et: Märkmepaberi värvuse valimine

en: Choose a font for the note
et: Märkmepaberi kirjatüübi valimine

en: Choose a font to use for all sticky notes
et: Kõikidele märkmepaberitele kirjatüübi valimine

en: Choose if notes are visible on all workspaces
et: Selle valimine muudab märkmed nähtavaks kõikidel töölaudadel

en: Choose if the default style is forced on all notes
et: Selle valimine surub vaikimisi stiili kõikidele märkmetele

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
et: Selle valimine peidab töölaua aktiveerimise korral kõik märkmed

en: City:
et: Linn:

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
et: Linn: %s
    Taevas: %s
    Temperatuur: %s

en: Click to Enter Weather.com
et: Weather.com külastamiseks klõpsa siia

en: Click to add a new palette
et: Klõpsa uue paleti lisamiseks

en: Click to delete the selected palette
et: Klõpsa valitud paleti kustutamiseks

en: Click to edit the selected palette
et: Klõpsa valitud paleti muutmiseks

en: Colors
et: Värvused

en: Command
et: Käsk

en: Command Applet
et: Käsu rakend

en: Command Applet Preferences
et: Käsu rakendi eelistused

en: Command to execute
et: Käivitatav käsk

en: Command/script to execute to get the output
et: Väljundi saamiseks kasutatav käsk või skript

en: Conditions:
et: Tingimused:

en: Could not open help document
et: Abidokumenti pole võimalik avada

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
et: Märkmepaberite loomine, vaatamine ja haldamine

en: Current Conditions
et: Praegune ilm

en: Date format of note's title
et: Märkmepealkirja ajavorming

en: Default Note Properties
et: Märkmete vaikimisi omadused

en: Default color for font
et: Kirjatüübi vaikevärv

en: Default color for new notes
et: Vaikimisi värv uutele märkmetele

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
et: Uute märkmepaberite vaikimisi värvus. See määratakse html hex kirjeldusena, näiteks "#000000".

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
et: Uute märkmete teksti vaikimisi värvus. See määratakse html hex kirjeldusena, näiteks "#000000".

en: Default font for new notes
et: Vaikimisi kirjastiil uutele märkmetele

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
et: Uute märkmete vaikimisi kirjatüüp. See määratakse pango kirjatüübi nimena (Pango Font Name), näiteks "Sans Italic 10".

en: Default height for new notes
et: Vaikimisi kõrgus uutele märkmetele

en: Default height for new sticky notes in pixels.
et: Uute märkmepaberite vaikimisi kõrgus pikslites.

en: Default width for new notes
et: Vaikimisi laius uutele märkmetele

en: Default width for new sticky notes in pixels.
et: Uute märkmepaberite vaikimisi laius pikslites.

en: Delete Immediately?
et: Kustutada kohe?

en: Delete all sticky notes?
et: Kas kustutada kõik märkmepaberid?

en: Delete button
et: Kustutamise nupp

en: Delete note
et: Kustuta märge

en: Delete this sticky note?
et: Kas kustutada see märkmepaber?

en: Details
et: Üksikasjad

en: Device _Details
et: S_eadme üksikasjad

en: Device to monitor
et: Seiratav seade

en: Dew point:
et: Kastepunkt:

en: Directory in which the theme is located
et: Kataloog, kus teema asub

en: Disk
et: Ketas

en: Disk Load
et: Ketta koormus

en: Disk Mounter
et: Kettaühendaja

en: Display
et: Kuvamine

en: Display Settings
et: Kuva sätted

en: Displays current state of keyboard accessibility features
et: Klaviatuurihõlbustuste praeguse oleku kuvamine

en: Do you want to connect %s now?
et: Kas soovid %s ühendada?

en: Do you want to disconnect %s now?
et: Kas soovid %s ühenduse katkestada?

en: Down command
et: Deaktiveerimise käsk

en: Duration of timer in seconds
et: Taimeri kestus sekundites

en: Edit Palette
et: Paleti muutmine

en: Edit button
et: Muutmise nupp

en: Empty all of the items from the trash?
et: Kas tühjendada prügikast kõigist asjadest?

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
et: Tühjad märkmepaberid kustutatakse ilma hoiatusteta.

en: Emptying the Trash
et: Prügikasti tühjendamine

en: Enable CPU load graph
et: Protsessori koormuse graafiku lubamine

en: Enable _radar map
et: _Radarikaardi näitamine

en: Enable disk load graph
et: Ketta koormuse graafiku näitamine

en: Enable load average graph
et: Keskmise koormuse graafiku lubamine

en: Enable memory load graph
et: Mälu koormuse graafiku lubamine

en: Enable network load graph
et: Võrgukoormuse graafiku lubamine

en: Enable swap load graph
et: Saaleala koormuse graafiku lubamine

en: Enter the URL
et: Sisesta URL

en: Error while spawning caja:
    %s
et: Tõrge cajae väljakutsumisel:
    %s

en: Error: %s
et: Viga: %s

en: Eyes
et: Silmad

en: F_ree
et: _Vaba

en: Factory for creating the weather applet.
et: Ilmarakenduse loomiseks kasutatav factory

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
et: Tõrge asukohtade XML-andmebaasi laadimisel. Palun teata sellest kui veast.

en: Feels like:
et: Tundub nagu:

en: Find _Next
et: Otsi _järgmist

en: Font C_olor:
et: _Teksti värv:

en: Font Co_lor:
et: Teksti _värv:

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
et: Rõhtpaneelidele tähendab see graafikute laiust pikslites, püstpaneelidele aga graafikute kõrgust.

en: Force _default color and font on notes
et: _Vaikimisi kasutatavate värvide rakendamine märkmetele

en: Forecast
et: Ennustus

en: Forecast Report
et: Ilmaennustus

en: Forecast not currently available for this location.
et: Ilmaennustus pole selle koha jaoks praegu saadaval.

en: Frequency Scaling Unsupported
et: Takti skaleerimine ei ole toetatud

en: From:
et: Lähtekoht:

en: Full Battery Notification
et: Aku täislaadimise märguanne

en: General
et: Üldine

en: General Settings
et: Üldsätted

en: Go to Trash
et: Prügikastis tuhnimine

en: Graph color for buffer memory
et: Graafiku värv puhvrite mälu jaoks

en: Graph color for cached memory
et: Graafiku värv vahemälu jaoks

en: Graph color for disk read
et: Graafiku värv kettalt lugemiste jaoks

en: Graph color for disk write
et: Graafiku värv kettale kirjutamiste jaoks

en: Graph color for input network activity
et: Graafiku värv siseneva võrguliikluse aktiivsuse jaoks

en: Graph color for iowait related CPU activity
et: Graafiku värv protsessori iowait-kasutuse jaoks

en: Graph color for load average
et: Keskmise koormuse graafiku värv

en: Graph color for loopback network usage
et: Graafiku värvus loopback võrgu kasutuse jaoks

en: Graph color for nice-related CPU activity
et: Graafiku värv madala prioriteediga protsessorikasutuse jaoks

en: Graph color for output network activity
et: Graafiku värv väljuva võrguliikluse aktiivsuse jaoks

en: Graph color for shared memory
et: Graafiku värv jagatud mälu jaoks

en: Graph color for system-related CPU activity
et: Graafiku värv süsteemiga seotud protsessoriaktiivsuse jaoks

en: Graph color for user-related CPU activity
et: Graafiku värv kasutajaga seotud protsessoriaktiivsuse jaoks

en: Graph color for user-related memory usage
et: Graafiku värv kasutajaga seotud mälukasutuse jaoks

en: Graph color for user-related swap usage
et: Graafiku värv kasutajaga seotud saaleala kasutuse jaoks

en: Graph size
et: Graafiku suurus

en: Graphic
et: Graafik

en: Graphic and Text
et: Graafik ja tekst

en: H_eight:
et: _Kõrgus:

en: Harddisk
et: Kõvaketas

en: Hardware Address:
et: Riistvaraline aadress:

en: Help
et: Abi

en: Hi_de Notes
et: Pei_da märkmed

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
et: Märkmete _peitmine töölaual klõpsamisel

en: I_dle
et: _Jõude

en: If applet icon is shown or not
et: Kas rakendi ikooni kuvatakse või mitte

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
et: Kui see valik on keelatud, siis on kõikidel märkmepaberitel võimalik vaikimisi värviks kasutada kohandatud värvi.

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
et: Kui see valik on keelatud, siis on kõikidel märkmepaberitel võimalik vaikimisi kirjatüübiks kasutada kohandatud kirjatüüpi.

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
et: Kui see valik on märgitud, siis töölaua igasuguse valimise korral peidetakse automaatselt kõik avatud märkmed.

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
et: Kui see valik on lubatud, siis eiratakse üksikutele märkmetele määratud kohandatud kirjatüüpe ja värve.

en: If true, change automatically the selected device.
et: Kui märgitud, siis valitud seade muutub automaatselt.

en: If true, change the icon due to selected device.
et: Kui märgitud, siis muudetakse ikooni vastavalt valitud seadmele.

en: If true, show main icon.
et: Kui märgitud, siis näidatakse peamist ikooni.

en: If true, show signal quality icon for wireless devices.
et: Kui märgitud, siis kuvatakse traadita seadmetele signaali kvaliteedi ikooni.

en: If true, show speed in bits instead of bytes.
et: Kui märgitud, siis näidatakse kiirust mitte baitides, vaid bittides.

en: If true, show sum of inbound/outbound speed instead of separated ones.
et: Kui märgitud, siis näidatakse siseneva ja väljuva võrgukiiruse asemel mõlema kiiruse summat.

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
et: Kui sa valid prügikasti tühjendamise, siis visatakse kõik seal asuvad asjad jäädavalt minema. Neid asju on võimalik aga ka ükshaaval kustutada.

en: In color
et: Sisendi värv

en: Insert "%s"
et: Lisa "%s"

en: Insert characters
et: Märkide lisamine

en: Insert special character
et: Lisa erisümbol

en: Interval for the command
et: Käsu vahemik

en: Interval to execute the command (in seconds)
et: Vahemik käsu käivituste vahel (sekundites)

en: Keyboard Accessibility Status
et: Klaviatuurikasutuse hõlbustuste olek

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
et: Klaviatuurihõlbustuste olekurakendi factory

en: Last update:
et: Viimati uuendatud:

en: List of available palettes
et: Saadaolevate palettide loend

en: List of strings containing the available palettes.
et: Saadaolevaid palette sisaldavate sõnede loend.

en: Load
et: Koormus

en: Load Average
et: Keskmine koormus

en: Load graph background color
et: Koormusgraafiku taustavärv

en: Location
et: Asukoht

en: Location view
et: _Asukoha vaade

en: Lock/Unlock note
et: Märkme lukustamine/lahtilukustamine

en: Low Battery Notification
et: Aku tühjenemise märguanne

en: MATE Documentation Team
et: MATE dokumenteerimise meeskond

en: MATE Weather
et: MATE ilmajaam

en: Mateweather Applet Factory
et: MATE ilmarakenduse factory

en: Memory
et: Mälu

en: Memory Load
et: Mälu koormus

en: Memory graph background color
et: Mälugraafiku taustavärv

en: Minutes Remaining
et: minutit lõpuni

en: Modify a palette by adding or removing characters
et: Paleti muutmine märkide lisamise või eemaldamise teel

en: Monitor Settings
et: Jälgija sätted

en: Monitor a laptop's remaining power
et: Sülearvuti akutoite jälgimine

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
et: Protsessori takti skaleerimise jälgija

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
et: Hetke ilmastikutingimuste ja -prognooside jälgimine

en: Monitored Resources
et: Jälgitavad ressursid

en: Mount local disks and devices
et: Kohalike ketaste ja seadmete ühendamine

en: N/A
et: Puudub

en: N_ice
et: _Tähtsus (nice)

en: Name of timer
et: Taimeri nimi

en: Net Load
et: Võrgu koormus

en: Netmask:
et: Võrgumask:

en: Netspeed Applet
et: Netspeed rakend

en: Network
et: Võrk

en: Network Monitor
et: Internetiühenduse jälgija

en: Network _device:
et: Võrgu_seade:

en: Network graph background color
et: Võrgugraafiku taustavärv

en: No Items in Trash
et: Prügikast on tühi

en: No battery present
et: Aku puudub

en: Note C_olor:
et: Märkme _värv:

en: Note _Color:
et: _Märkme värv:

en: Notifications
et: Teavitused

en: Notify user when the battery is full.
et: Kasutaja teavitamine aku täislaadimisest.

en: Notify user when the battery is low.
et: Kasutaja teavitamine aku tühjenemisest.

en: Number of characters to display
et: Kuvatavate märkide arv

en: Open the keyboard preferences dialog
et: Klaviatuurieelistuste dialoogi avamine

en: Options
et: Valikud

en: Out color
et: Väljundi värv

en: P-t-P Address:
et: Partneraadress:

en: P_ause timer
et: _Peata taimer

en: Palette entry
et: Paletielement

en: Palettes list
et: Palettide loend

en: Percent
et: Protsent

en: Pick a color for the sticky note
et: Märkmepaberi värvuse valimine

en: Pick a default sticky note color
et: Märkmepaberi vaikimisi värvi valimine

en: Pick a default sticky note font
et: Märkmepaberi vaikimisi kirjatüübi valimine

en: Pick a font for the sticky note
et: Märkmepaberi kirjatüübi valimine

en: Preferences...
et: Eelistused...

en: Pressure:
et: Õhurõhk:

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
et: Protsessori takti skaleerimise muutmiseks on vaja õiguseid

en: Processor
et: Protsessor

en: Properties
et: Omadused

en: Radar Map
et: Radarikaart

en: Red value level
et: Punane tase

en: Relative humidity:
et: Suhteline õhuniiskus:

en: Removing item %s of %s
et: Kirje %s/%s eemaldamine

en: Removing: %s
et: Eemaldamine: %s

en: Resize note
et: Märkme suuruse muutmine

en: S_top timer
et: _Lõpeta taimeri töö

en: S_wap Space
et: _Saaleruum

en: S_ystem
et: _Süsteem

en: See the ForeCast Details
et: Vaata ilmaennustuse üksikasju

en: Select Location from the list
et: Vali asukoht nimekirjast

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
et: Jälgitava protsessori määramine. Ühe protsessoriga süsteemis pole seda vaja muuta.

en: Sh_ared
et: _Jagatud

en: Show CPU frequency as _frequency
et: Protsessori takti näidatakse _taktina

en: Show CPU frequency as _percentage
et: Protsessori takti näidatakse _protsentides

en: Show _bits instead of bytes
et: _Baitide asemel näidatakse bitte

en: Show _icon
et: I_koon on nähtaval

en: Show _notifications
et: _Teavitusi kuvatakse

en: Show _percentage remaining
et: Järelejäänud _protsendi näitamine

en: Show _sum instead of in & out
et: Sissetuleva & väljuva mahu asemel näidatakse _kogumahtu

en: Show _time remaining
et: Järelejäänud _aja näitamine

en: Show bits
et: Bittide näitamine

en: Show dialog window when timer finish
et: Dialoogiakna näitamine taimeri lõpetamisel

en: Show frequency _units
et: Taktiühikuid _näidatakse

en: Show icon
et: Ikooni näitamine

en: Show notification popup when timer finish
et: Teavituse hüpikakna näitamine taimeri lõpetamisel

en: Show signal _quality icon for wireless devices
et: Näita traadita seadmetele signaali _kvaliteedi ikooni

en: Show signal quality icon
et: Signaali kvaliteedi ikooni näitamine

en: Show sticky notes
et: Märkmepaberite näitamine

en: Show sum speed
et: Summeeritud kiiruse näitamine

en: Show the time/percent label
et: Aja- ja protsendisildi näitamine

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
et: Klaviatuuri oleku näitamine kui klaviatuurihõlbustused on kasutusel.

en: Shows the output of a command
et: Käsu väljundi näitamine

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
et: Näitab AccessX funktsioonide staatust nagu lukustuse modifikaatorid

en: Shows the status of keyboard accessibility features
et: Klaviatuurihõlbustuste oleku näitamine

en: Signal Strength:
et: Signaali tugevus:

en: Sky:
et: Taevas:

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
et: Kas märkmepaberid on lukustatud (pole muudetavad) või mitte.

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
et: Kas märkmepaberid on näha KÕIGIL töölaudadel või mitte.

en: Specify a title for the note
et: Märkme pealkirja määramine

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
et: Uute märkmepaberite vaikimisi kõrguse valimine (pikslites)

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
et: Uute märkmepaberite vaikimisi laiuse valimine (pikslites)

en: Spinbutton for updating
et: Spinnerinupp uuendamiseks

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
et: Taimeri käivitamine ja teavitus selle lõpetamisel

en: Start system-monitor
et: Süsteemijälgija käivitamine

en: Sticky Note
et: Märkmepaber

en: Sticky Note Properties
et: Märkmepaberi omadused

en: Sticky Notes
et: Märkmepaberid

en: Sticky Notes Applet Factory
et: Märkmepaberite factory

en: Sticky Notes Preferences
et: Märkmepaberite eelistused

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
et: Märkmepaberid MATE töölaua keskkonna jaoks

en: Sticky notes' locked state
et: Märkmepaberite lukustatud olek

en: Sticky notes' workspace stickyness
et: Märkmepaberite kleepuvus töölauale

en: Sun GNOME Documentation Team <gdocteam@sun.com>
et: Sun'i GNOME dokumenteerimise meeskond <gdocteam@sun.com>

en: Sunrise:
et: Päike tõuseb:

en: Sunset:
et: Päike loojub:

en: Swap Load
et: Saaleala koormus

en: Swap Space
et: Saaleruum

en: Swap graph background color
et: Saaleala graafiku taustavärv

en: System Monitor
et: Süsteemijälgija

en: System Monitor Preferences
et: Süsteemijälgija eelistused

en: System is running on AC power
et: Süsteem on vooluvõrgu toitel

en: System is running on battery power
et: Süsteem on akutoitel

en: Temperature:
et: Temperatuur:

en: Text
et: Tekst

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
et: Aku täituvus, millest allapoole kuvatakse akut punasena. Lisaks kuvatakse selle taseme juures hoiatust aku madala täituvuse kohta.

en: The color of the graph of the inbound traffic
et: Siseneva võrguliikluse graafiku värv.

en: The color of the graph of the outbound traffic
et: Väljuva võrguliikluse värv.

en: The desktop description file to execute as the system monitor
et: Töölaua kirjeldusfail süsteemijälgija käivitamiseks

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
et: Silmad vaatavad hiirekursori suunas

en: The name of the device to monitor
et: Seires oleva seadme nimi

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
et: Sõne, mille kasutaja valis kui rakendit viimati kasutati. Seda sõnet kuvatakse siis, kui kasutaja käivitab rakendi.

en: The system load average is %0.02f
et: Süsteemi keskmine koormus on %0.02f

en: The type of text to display (if the text is enabled).
et: Kuvatava teksti tüüp (kui teksti on lubatud).

en: Themes
et: Teemad

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
et: Teema laadimisel tekkis fataalne viga.

en: There was an error displaying help:
    %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga:
    %s

en: There was an error displaying help: %s
et: Abiteabe kuvamisel tekkis viga: %s

en: There was an error executing '%s': %s
et: '%s' käivitamisel tekkis viga: %s

en: There was an error launching the help viewer: %s
et: Abiteabe näitaja käivitamisel ilmnes viga : %s

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
et: Klaviatuurieelistuste dialoogi käivitamisel ilmnes viga : %s

en: This cannot be undone.
et: Seda pole võimalik tagasi võtta.

en: This note is locked.
et: See märge on lukus.

en: This note is unlocked.
et: See märge ei ole lukus.

en: This utility shows the current CPU Frequency
et: See utiliit näitab protsessori takti.

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
et: See utiliit näitab protsessori takti skaleerumist.

en: This utility shows the status of your laptop battery.
et: See utiliit näitab sinu sülearvuti aku olukorda.

en: Timer Applet
et: Taimeri rakend

en: Timer Applet Preferences
et: Taimeri rakendi eelistused

en: Timer finished!
et: Taimer on lõpetanud!

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
et: Et mitte kaotada tehtud tööd:
     • ühenda oma sülearvuti välisele toitele või
     • salvesta avatud dokumendid ja lülita oma sülearvuti välja.

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
et: Et mitte kaotada tehtud tööd:
     • lülita arvuti ooterežiimile,
     • lülita arvuti vooluvõrku, või
     • salvesta avatud dokumendid ja lülita arvuti välja.

en: Trash
et: Prügi

en: Trash Applet
et: Prügikastirakend

en: Un_mount %s
et: Ühenda %s _lahti

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown time (%d%%) remaining
et: Järelejäänud aeg pole teada (%d%%)

en: Unknown time (%d%%) until charged
et: Täislaadimiseni jäänud aeg pole teada (%d%%)

en: Up command
et: Aktiveerimise käsk

en: Update
et: Uuendamine

en: Update spin button
et: Uuendamise spinnerinupp

en: Updating...
et: Värskendamine...

en: Use _custom address for radar map
et: _Kohandatud aadressi kasutamine radarikaardi jaoks

en: Use co_lor from the system theme
et: Süsteemse teema _värvuse kasutamine

en: Use default co_lor
et: Vaike_värvuse kasutamine

en: Use default fo_nt
et: V_aikimisi kirjatüübi kasutamine

en: Use fo_nt from the system theme
et: Süsteemse teema _kirjatüübi kasutamine

en: Use the value defined in red_value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
et: Protsendikuva asemel hoiatusdialoogi kuvamine vastavalt red_value võtmes kirjeldatud väärtusele.

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Visit Weather.com
et: Külasta Weather.com lehte

en: Warn on low time rather than low percentage
et: Hoiatus pigem lühikese aja, mitte madala akuprotsendi puhul

en: Weather Forecast
et: Ilmateade

en: Weather Preferences
et: Ilmajaama eelistused

en: Weather Report
et: Ilmateade

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
et: Kas märkme kustutamisel küsitakse kinnitust

en: Whether to force the default color and font on all notes
et: Kas kõikidele märkmetele määratakse vaikimisi värv ja kirjatüüp

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
et: Kas töölaua valimise korral tuleb kõik märkmed ära peita või mitte

en: Whether to use the default system color
et: Kas vaikimisi süsteemset värvi kasutatake

en: Whether to use the default system font
et: Kas vaikimisi süsteemset kirjatüüpi kasutatake

en: Width of output
et: Väljundi laius

en: Wind:
et: Tuul:

en: XKB Extension is not enabled
et: XKB laiendused pole lubatud

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
et: Sul on aku kogutäituvusest %d%% järel.

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
et: Sa ei saa selle masina takti muuta.  See masin on vääralt seadistatud või ei toeta selle masina riistvara protsessori takti muutmist.

en: Your battery is now fully recharged
et: Aku on nüüd täis laetud

en: Your battery is running low
et: Aku saab varsti tühjaks

en: _About
et: _Lähemalt

en: _Appearance:
et: _Välimus:

en: _Automatically update every:
et: _Automaatne värskendamine vahemikuga:

en: _Average
et: _Keskmine

en: _Background
et: _Taust

en: _Buffers
et: _Puhvrid

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Close
et: _Sulge

en: _Delete
et: _Eemalda

en: _Delete All
et: _Kustuta kõik

en: _Delete Notes
et: _Kustuta märkmed

en: _Details
et: _Üksikasjad

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Eject %s
et: _Väljasta %s

en: _Empty Trash
et: _Tühjenda prügikast

en: _Find:
et: _Otsing:

en: _Font:
et: _Kirjatüüp:

en: _Free
et: _Vaba

en: _Harddisk
et: _Kõvaketas

en: _Help
et: A_bi

en: _In
et: _Sisse

en: _In graph color
et: _Sisendi graafiku värv

en: _Keyboard Accessibility Preferences
et: Klaviatuurikasutuse _hõlbustuste eelistused

en: _Load
et: _Koormus

en: _Local
et: _Kohalik

en: _Lock Notes
et: Lukusta _märkmed

en: _Memory
et: _Mälu

en: _Monitored CPU:
et: _Jälgitav protsessor:

en: _Mount %s
et: Ü_henda %s

en: _Name:
et: _Nimi

en: _Network
et: _Võrk

en: _New Note
et: _Uus märge

en: _Notify when battery is fully recharged
et: Märguanne, kui aku on _täis laetud

en: _Open %s
et: _Ava %s

en: _Open System Monitor
et: Ava _süsteemijälgija

en: _Open Trash
et: _Ava prügikast

en: _Out
et: _Välja

en: _Out graph color
et: _Väljundi graafiku värv

en: _Palette:
et: Pal_ett:

en: _Palettes:
et: _Paletid:

en: _Play CD
et: _Esita CD'd

en: _Play DVD
et: _Esita DVD'd

en: _Preferences
et: _Eelistused

en: _Pressure unit:
et: _Rõhuühik:

en: _Processor
et: _Protsessor

en: _Put notes on all workspaces
et: _Märkmete paigutamine kõigile töölaudadele

en: _Read
et: _Lugemine

en: _Select a location:
et: _Vali asukoht:

en: _Select a theme:
et: _Vali teema:

en: _Show time/percentage:
et: _Aja- ja protsendisildi näitamine:

en: _Start timer
et: _Käivita taimer

en: _Temperature unit:
et: _Temperatuuriühik:

en: _Title:
et: _Ametinimetus:

en: _Update
et: _Värskenda

en: _Used
et: _Kasutatud

en: _User
et: _Kasutaja

en: _Visibility unit:
et: _Nähtavuse ühik:

en: _Visit Weather.com
et: _Külasta weather.com

en: _Warn when battery charge drops to:
et: _Hoiatus, kui aku täituvus langeb tasemeni:

en: _Width:
et: _Laius:

en: _Wind speed unit:
et: _Tuulekiiruse ühik:

en: _Write
et: _Kirjutamine

en: bytes
et: baiti

en: inHg
et: tolli Hg

en: insert special character %s
et: Lisa erisümbol %s

en: km/h
et: km/t

en: knots
et: sõlme

en: meters
et: meetrit

en: miles
et: miili

en: milliseconds
et: millisekundit

en: minutes
et: minutit

en: mmHg
et: mm Hg

en: mph
et: miili tunnis

en: none
et: puudub

en: pixels
et: pikslit

en: unknown
et: tundmatu

en: upower backend enabled.
et: upower taustaprogramm on lubatud.
