Xfce Apps - en to et translation catalogue (425 entries)

en: %d match | %d matches
et[0]: %d sobiv otsingutulemus
et[1]: %d sobivat otsingutulemust

en: %d of %d match | %d of %d matches
et[0]: %d sobiv otsingutulemus %d'st
et[1]: %d sobivat otsingutulemust %d'st

en: %s (%s, failed)
et: %s (%s, ei õnnestunud)

en: %s (%s, partial)
et: %s (%s, osaliselt)

en: %s | Authors: %s | Filename: %s
et: %s | Autorid: %s | Faili nimi: %s

en: '0' disables and wipes recent history
et: 0 ei salvesta kasutatud failide nimesid ning kustutab seni kasutatud failide ajaloo

en: <b>Color Scheme</b>
et: <b>Värviskeem</b>

en: <b>Display</b>
et: <b>Ekraan</b>

en: <b>File Saving</b>
et: <b>Failide salvestamine</b>

en: <b>General</b>
et: <b>Üldine</b>

en: <b>History</b>
et: <b>Ajalugu</b>

en: <b>Indentation</b>
et: <b>Taandread</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
et: <b>Mitmesugust</b>

en: <b>Notebook Tabs</b>
et: <b>Märkmiku-stiilis kaardid</b>

en: <b>Smart Keys</b>
et: <b>Nutikad klahvid</b>

en: <b>Toolbar</b>
et: <b>Tööriistariba</b>

en: About this application
et: Lähem teave selle programmi kohta

en: All Documents
et: Kõik dokumendid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Always
et: Alati

en: Always show tabs even with one file
et: Näita kaarte ka ühe dokumendi puhul

en: Appearance
et: Välimus

en: Application
et: Rakendus

en: Arabic
et: Araabia

en: Armenian
et: Armeenia

en: Authentication is required to run Mousepad as root.
et: Mousepad'i käivitamine juurkasutaja õigustes eeldab täiendavat autentimist.

en: Auto indent a new line
et: Alusta uue rea taandrida automaatselt

en: Automatic reloading
et: Muudetud faili automaatne laadimine

en: Automatically select the search result and scroll the view
et: Automaatselt vali otsingutulemus ja nihuta ka vaade samasse

en: Backspace: Delete indent spaces as tabs
et: Backspace: Kustuta taandrea tühikud tabulaatorisammude kaupa

en: Baltic
et: Balti

en: Body:
et: Põhitekst:

en: Button
et: Väikeste nuppude riba

en: COLUMN
et: VEERG

en: C_olumn number:
et: V_eeru number:

en: Celtic
et: Keldi

en: Central European
et: Kesk-Euroopa

en: Change the case of the selection opposite case
et: Muuda valitud tekstis sõnade tähed vastandtähtedeks

en: Change the case of the selection to lowercase
et: Muuda valitud tekstis sõnade tähed väiketähtedeks

en: Change the case of the selection to title case
et: Muuda valitud tekstis sõnade esitähed suureks

en: Change the case of the selection to uppercase
et: Muuda valitud tekstis sõnade tähed suurtähtedeks

en: Change the editor font
et: Muuda tekstiredaktoris kasutatavat kirjatüüpi

en: Change the visibility of the main menubar
et: Määra, kas menüüriba on kuvatud või mitte

en: Change the visibility of the statusbar
et: Määra, kas staatuseriba on kuvatud või mitte

en: Change the visibility of the toolbar
et: Määra, kas tööriistariba on kuvatud või mitte

en: Character(s) to use as end of line
et: Rea lõppu tähistavad märgid

en: Checking encodings...
et: Kontrollin märgistikke...

en: Chinese Simplified
et: Hiina (lihtsustatud)

en: Chinese Traditional
et: Hiina (traditsiooniline)

en: Choose Mousepad Font
et: Vali Mousepad'i font

en: Choose a filetype
et: Vali faili tüüp

en: Clea_r
et: Tühjen_da

en: Clear Documents History
et: Tühjenda dokumentide ajalugu

en: Clear _History
et: Kustuta _ajalugu

en: Clear the recently used files history
et: Kustuta viimati avatud failide ajalugu

en: Clearing the documents history will permanently remove all currently listed entries.
et: Dokumentide ajaloo tühjendamisel kustutatakse püsivalt kõik sealsed kirjed.

en: Client-side decorations (restart required)
et: Kliendi-poolne kujundus (taaskäivitamine on vajalik)

en: Close _Tab
et: Sulge kaar_t

en: Close the current document
et: Sulge käesolev dokument

en: Close this tab
et: Sulge see kaart

en: Close this window
et: Sulge see aken

en: Color scheme to use for the text view
et: Teksti kuvamisel kasutatav värvikombinatsioon

en: Column number the cursor to position to (COLUMN >= 0 from start, COLUMN < 0 from end)
et: Veeru number, kuhu asetame kursori (VEERG >= 0 algusest, VEERG < 0 lõpust)

en: Configure the Mousepad text editor
et: Seadista tekstiredaktorit Mousepad

en: Conve_rt
et: Muuda teksti välimust

en: Convert all tabs to spaces in the selection or document
et: Muuda valitud ridade või kõikide ridade kõik taandrea tabulaatorid tühikuteks

en: Convert all the leading spaces to tabs in the selected line(s) or document
et: Muuda valitud ridade või kõikide ridade kõik taandrea tühikud tabulaatoriteks

en: Convert text in different ways
et: Muuda teksti välimust erinevatel viisidel

en: Copy the selection
et: Kopeeri valik

en: Create a new document
et: Loo uus dokument

en: Create a new document from a template
et: Loo uus dokument malli alusel

en: Create a new document in a new window
et: Loo uus dokument uues aknas

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Current
et: Praegune

en: Cut the selection
et: Lõika valik

en: Cycled notebook tab switching
et: Märkmiku-stiilis kaartide lappamine ringiratast

en: Cyrillic
et: Kirillitsa

en: Cyrillic/Russian
et: Vene kirillitsa

en: Cyrillic/Ukrainian
et: Ukraina kirillitsa

en: Decrease the indentation of the selection or current line
et: Vähenda valiku või ühe rea taandrida

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default encoding:
et: Vaikimisi märgistik:

en: Default language:
et: Vaikimisi keel:

en: Delete _Line
et: Kustuta _rida

en: Delete the current line
et: Kustuta praegune rida

en: Delete the current selection
et: Kustuta valik

en: Dialog
et: Hiidsuurte nuppude riba

en: Disallow modifications via keyboard / mouse
et: Keela klaviatuurilt või hiirega tehtud muudatused

en: Display a list of possible encodings to open files
et: Kuva failide avamiseks sobilik märgistike loend

en: Display line endings
et: Näita realõpumärke

en: Display the Mousepad user manual
et: Näita Mousepad'i inglisekeelset kasutusjuhendit

en: Display whitespace
et: Näita tühikumärke

en: Do not register with the D-BUS session message bus
et: Ära registreeri rakendust sessiooni D-BUS sõnumisiinil

en: Do you want to save the changes before closing?
et: Kas sa soovid enne sulgemist salvestada muudatused?

en: Do you want to save your changes before reloading?
et: Kas sa soovid salvestada muudatused enne faili uuesti laadimist?

en: Document
et: Dokument

en: Document Settings
et: Dokumendi seaded

en: Document menu
et: Dokumendiga seotud menüüvalikud

en: Down
et: Alla

en: Drag & Drop
et: Suurte nuppude riba

en: Dup_licate Line / Selection
et: Dubleeri rida või valik

en: Duplicate the current line or selection
et: Tee praegusest reast või valikust automaatne koopia

en: ENCODING
et: MÄRGISTIK

en: Edit menu
et: Toimetamisega seotud menüü

en: Edit;Text;Simple;XFCE;Lightweight;Fast;
et: tekst;tekstitoimeti;tekstiredaktor;xfce;kiire;tõhus;

en: Editor
et: Kirjutamine

en: Eight spaces
et: Kaheksa tühikut

en: Enable _syntax highlighting
et: Luba süntaksi esiletõstmine

en: Enable automatic indentation
et: Luba automaatsed taandread

en: Enable text _wrapping
et: Luba ridade murdmine

en: Encoding to be used to open files (leave empty to open files in the encoding dialog)
et: Failide avamisel kasutatav märgistik (kui jätad seadistamata, siis avatakse iga faili puhul märgistiku valimise dialoog)

en: Ensure new line at file end
et: Vaata, et faili lõpus on tühi rida

en: Expand tabs to fill available space
et: Laienda kaart nii, et kogu saadaolev laius on täidetud

en: Externally Modified
et: Muudetud välise programmiga

en: Failed to clear the recent history
et: Viimati avatud failide ajaloo kustutamine ei õnnestunud

en: Failed to open the document
et: Dokumendi avamine ebaõnnestus

en: Failed to open the documentation browser
et: Dokumentatsioonisirvija avamine ebaõnnestus

en: Failed to prepare the temporary file for encoding tests
et: Ajutise faili ettevalmistamine märgistiku muutmise katseks ei õnnestunud

en: Failed to print the document
et: Dokumendi trükkimine ebaõnnestus

en: Failed to reload the document
et: Dokumendi uuesti laadimine ebaõnnestus

en: Failed to save the document
et: Dokumendi salvestamine ebaõnnestus

en: File
et: Fail

en: File menu
et: Failitoimingute menüü

en: File monitoring
et: Failide jälgimine

en: File opening mode: "%s", "%s" or "%s" (open tabs in a new window)
et: Failide avamise moodus: „%s“, „%s“ või „%s“ (ava kaardid uues aknas)

en: Filetype: %s
et: Faili tüüp: %s

en: Filetype: None
et: Faili tüüp: teadmata

en: Find _Next
et: Otsi _järgmine

en: Find _Previous
et: Otsi _eelmine

en: Find and Rep_lace...
et: Otsi ja asen_da

en: Find and Replace
et: Otsi ja asenda

en: First key press
et: Esimene klahvivajutus

en: Fonts
et: Fondid

en: Four spaces
et: Neli tühikut

en: Georgian
et: Gruusia

en: Go To
et: Mine reale

en: Go back to shorten list
et: Tagasi lühiloendi juurde

en: Go to a specific location in the document
et: Mine dokumendi kindlale reale või veergu

en: Greek
et: Kreeka

en: Header:
et: Päis:

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew Visual
et: Visuaalne heebrea

en: Help menu
et: Abiteabe menüüvalikud

en: Highlight _All
et: Märgista kõik

en: Highlight current line
et: Tõsta praegune rida esile

en: Highlight matching brackets
et: Märgista klappivad sulud

en: Highlight the search matches
et: Tõsta otsingutulemused esile

en: History
et: Ajalugu

en: History disabled
et: Ajaloo salvestamine ei ole kasutusel

en: Home/End: Detect leading/trailing whitespace:
et: Home/End: Tuvasta alguses või lõpus asuvad tühikud:

en: Icon Size:
et: Ikoonide suurus:

en: Icons Only
et: Ainult ikoonid

en: If not, all this data will be lost.
et: Vastasel juhul lähevad salvestamata andmed kaotsi.

en: If not, the guessed encoding will be used.
et: Vastasel korral üritame märgistikku ära arvata.

en: If you don't save the document, all the changes will be lost.
et: Kui sa dokumenti ei salvesta, siis kõik muutused lähevad kaotsi.

en: If you don't save this read-only document as another file, all the changes will be lost.
et: Kui sa ainult lugemisõigustega dokumenti teise faili ei salvesta, siis kõik muutused lähevad kaotsi.

en: If you revert the file, all unsaved changes will be lost.
et: Kui sa ennistad algse faili, siis kõik salvestamata muudatused lähevad kaotsi.

en: If you save the document, all of the external changes will be lost.
et: Kui sa selle dokumendi salvestad, siis väliste programmidega tehtud muudatused lähevad kaotsi.

en: Increase the indentation of the selection or current line
et: Suurenda valiku või ühe rea taandrida

en: Indent/unindent the currently selected text or the current line
et: Lisab valitud tekstile või reale taandrea või eemaldab selle

en: Insert Spaces
et: Kasuta tühikuid

en: Insert Tabs
et: Kasuta tabulaatorit

en: Insert _Spaces
et: Kasuta _tühikuid

en: Insert spaces when the tab button is pressed
et: Tabulaatoriklahvi vajutamisel lisa tühikud

en: Invalid byte sequence in conversion input
et: Teisenduse sisendi vigane baidijärjestus

en: It seems that the previous session did not end normally. Do you want to restore the available data?
et: Tundub, et eelmine sessioon ei lõppenud tavapäraselt. Kas sa soovid taastada olemasolevad andmed?

en: Japanese
et: Jaapani

en: Korean
et: Korea

en: LINE
et: RIDA

en: Language to use for syntax highlighting
et: Süntaksi esiletõstmisel kasutatav keel

en: Large Toolbar
et: Suur tööriistariba

en: Leave fullscreen mode
et: Lülita täisekraanirežiim välja

en: Line E_nding
et: Rea _lõpumärk

en: Line N_umbers
et: Rea_numbrid

en: Line number the cursor to position to (LINE > 0 from top, LINE < 0 from bottom)
et: Rea number, kuhu asetame kursori (RIDA >= 0 algusest, RIDA < 0 lõpust)

en: Line numbers:
et: Reanumbrid:

en: Line: %d Column: %d
et: Rida: %d Veerg: %d

en: Line: %d Column: %d Selection: %d
et: Rida: %d Veerg: %d Valik: %d

en: Loading the template failed
et: Malli laadimine ebaõnnestus

en: Long line margin at column:
et: Näita pika rea märget veerus:

en: MODE
et: MOODUS

en: Make a copy with '~' suffix
et: Tee failist '~' suffiksiga koopia

en: Make the window fullscreen
et: Määra see aken täisekraanirežiimi

en: Match _case
et: Tõstutundlik _sobivus

en: Menu
et: Menüü

en: Menubar
et: Menüüriba

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Missing Templates directory
    '%s'
et: Puudub mallide kaust
    '%s'

en: Mousepad Preferences
et: Mousepad'i eelistused

en: Mousepad Shortcuts
et: Mousepad'i kiirklahvid

en: Mousepad aims to be an easy-to-use and fast editor. Our target is an editor for quickly editing text files, not a development environment or an editor with a huge bunch of plugins.
et: Mousepad soovib olla lihtsalt kasutatav ja kiire tekstiredaktor. Meie eesmärgiks on luua rakendus, millega saaks kiiresti tekstifaile luua ja muuta, kuid mis poleks integreeritud arenduskeskkond või tekstiredaktor tohutu hulga pistikprogrammidega.

en: Mousepad is a simple text editor for the Xfce desktop environment
et: Mousepad on lihtne tekstiredaktor Xfce töölauakeskkonna jaoks

en: Move content in different ways
et: Liiguta sisu uude kohta erineval moel

en: Move lines one line down
et: Tõsta ridu ühe rea võrra alla

en: Move lines one line up
et: Tõsta ridu ühe rea võrra üles

en: Move the current document to a new window
et: Tõsta käesolev dokument uude aknasse

en: Move words one word left
et: Tõsta sõnu ühe sõna võrra vasakule

en: Move words one word right
et: Tõsta sõnu ühe sõna võrra paremale

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New From Te_mplate
et: Uus dokum_ent malli alusel

en: New _Window
et: Uus _Aken

en: No clipboard data
et: Lõikepuhver on tühi

en: No filetype
et: Faili tüüp puudub

en: No items found
et: Ühtegi kirjet ei leitud

en: No other valid encoding was found.
et: Ühtegi sobivat märgistikku ei leidunud.

en: No style scheme
et: Värviskeem puudub

en: No template files found in
    '%s'
et: Ei leidnud malli asukohast
    '%s'

en: None
et: Puudub

en: Nordic
et: Põhjala

en: Numbering interval:
et: Reanumbrite intervall:

en: OVR
et: ÜKR

en: On the other hand we try to use the latest GTK features available, which means that if GTK adds something new in a major release that is useful for the editor, we will likely bump the GTK dependency and integrate this new feature in Mousepad.
et: Teisalt me proovime kasutada GTK teekide uusimad võimalusi. See tähendab, et kui järgmises GTK põhiversioonis on midagi asjalikku meie rakenduses kasutamiseks, siis me määrame kompileerimissõltuvuse uuele versioonile ja proovime lisandunud võimalust Mousepad'is kasutada.

en: One Line _Down
et: Üks rida _alla

en: One Line _Up
et: Üks rida üle_s

en: One Word _Left
et: Üks sõna _vasakule

en: One Word _Right
et: Üks sõna _paremale

en: Op_en Recent
et: Ava _viimati kasutatud

en: Open '%s'
et: Ava '%s'

en: Open File
et: Ava fail

en: Open a file
et: Ava fail

en: Open a recently used file
et: Ava viimati kasutatud fail

en: Open encoding dialog
et: Ava märgistiku muutmise dialoog

en: Open files in:
et: Ava failid järgnevalt:

en: Open the preferences dialog
et: Ava eelistuste dialoog

en: Ot_her (%d)...
et: M_uu (%d)...

en: Ot_her...
et: M_uu...

en: Other (partial):
et: Muu (osaline):

en: Other partially valid encodings were found, please choose below.
et: Leidsin mõne muu osaliselt sobiva märgistiku, palun vali alljärgnevast üks.

en: Other valid encodings were found, please choose below.
et: Leidsin mõne muu sobiva märgistiku, palun vali alljärgnevast üks.

en: Other...
et: Muu...

en: Other:
et: Muu:

en: Paste _Special
et: Aseta _teisiti

en: Paste as _Column
et: Aseta _veeruna

en: Paste from _History
et: Aseta _ajaloost

en: Paste from the clipboard history
et: Aseta lõikepuhvri ajaloost

en: Paste the clipboard
et: Aseta lõikepuhvrist

en: Paste the clipboard in a special way
et: Aseta lõikepuhvri sisu muul viisil

en: Paste the clipboard text into a column
et: Aseta lõikepuhvri tekst veeruna

en: Plain Text
et: Lihttekst

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest <%s>.

en: Please select a file
et: Palun vali fail

en: Plugins
et: Pistikprogrammid ehk pluginad

en: Preferences Dialog
et: Eelistuste vaade

en: Preferences...
et: Eelistused...

en: Print _line numbers
et: Trüki _reanumbrid

en: Print page _headers
et: Trüki lehe päiserida

en: Print the current document
et: Trüki käesolev dokument

en: Print version information and exit
et: Kuva versiooniteavet ja lõpeta töö

en: Quit Mousepad
et: Sulge Mousepad

en: Quit a running Mousepad primary instance
et: Lõpeta Mousepadi esmase koopia töö

en: Re_load
et: _Lae uuesti

en: Re_vert
et: E_nnista

en: Read Only
et: Kirjutuskaitstud

en: Reading the template failed
et: Malli lugemine ebaõnnestus

en: Recent file menu length:
et: Viimati kasutatud failide menüü pikkus:

en: Redo the last undone action
et: Korda viimast tagasivõetud tegevust

en: Regular e_xpression
et: Regulaaravaldis

en: Reload file from disk
et: Lae fail andmekandjalt uuesti

en: Remember window position
et: Jäta akna asukoht meelde

en: Remember window size
et: Jäta akna suurus meelde

en: Remember window state
et: Jäta akna olek meelde

en: Remove all entries from the documents history?
et: Kas kustutan kõik kirjed dokumentide ajaloost?

en: Remove all the trailing spaces from the selected line(s) or document
et: Eemalda tühikud valitud ridade või kõikide ridade lõpust

en: Replace _all in:
et: Kus _asendame:

en: Replace _with:
et: Asen_dus:

en: Reverse the order of something
et: Transponeeri teksti ehk pööra järjekord vastupidiseks

en: Revert to the saved version of the file
et: Ennista fail viimati salvestatud olekusse

en: Romanian
et: Rumeenia

en: Run Mousepad as root
et: Käivita Mousepad juurkasutaja õigustes

en: Save A_ll
et: Salvesta kõ_ik

en: Save As
et: Salvesta kui

en: Save Changes
et: Salvesta muutused

en: Save _As
et: Salvest_a kui

en: Save _As...
et: Salvesta _kui..

en: Save all document in this window
et: Salvesta kõik dokumendid selles aknas

en: Save current document as another file
et: Salvesta käesolev dokument teise failina

en: Save the current document
et: Salvesta käesolev dokument

en: Search _direction:
et: Otsin_gusuund:

en: Search backwards for the same text
et: Otsi sama teksti tagasisuunas

en: Search for and replace text
et: Otsi ja asenda teksti

en: Search for text
et: Otsi teksti

en: Search forwards for the same text
et: Otsi sama teksti edasisuunas

en: Search history size:
et: Otsinguajaloo maht:

en: Search menu
et: Otsingute menüüvalikud

en: Second key press
et: Teine klahvivajutus

en: Select F_ont...
et: Vali f_ont

en: Select Tab Size
et: Vali tabulaatori samm

en: Select _All
et: Vali kõik

en: Select the next tab
et: Vali järgmine kaart

en: Select the previous tab
et: Vali eelmine kaart

en: Select the text in the entire document
et: Vali terve dokumendi tekst

en: Selection
et: Valik

en: Session restore:
et: Sessiooni taastamine:

en: Set custom tab size
et: Määra kohandatud tabulaatori samm

en: Set the line ending of the document to DOS / Windows (CR LF)
et: Määra selles dokumendis rea lõpumärgiks CR LF (DOS/Windows)

en: Set the line ending of the document to Mac (CR)
et: Määra selles dokumendis rea lõpumärgiks CR (Mac)

en: Set the line ending of the document to Unix (LF)
et: Määra selles dokumendis rea lõpumärgiks LF (Unix)

en: Shortcuts Editor
et: Kiirklahvide haldur

en: Shortcuts...
et: Kiirklahvid...

en: Show all encodings
et: Näita kõiki märgistikke

en: Show full filename in title bar
et: Näita täispikka failinime tiitliribal

en: Show line numbers
et: Näita reanumbreid

en: Show the preferences dialog
et: Vaata ja muuda eelistusi

en: Show the shortcuts dialog
et: Näita kiirklahvide haldurit

en: Show toolbar
et: Näita tööriistariba

en: Simple Text Editor
et: Lihtne tekstiredaktor

en: Small Toolbar
et: Väike tööriistariba

en: South European
et: Lõuna-Euroopa

en: Spell Checking
et: Õigekirjakontroll

en: St_atusbar
et: St_aatuseriba

en: St_rip Trailing Spaces
et: Eemalda lõputühikud

en: Store the byte-order mark in the file
et: Salvesta faili algusesse Unicode baidijärjestuse tähis (BOM)

en: Style:
et: Stiil:

en: System
et: Süsteem

en: Tab _Size
et: Tabulaatori _samm

en: Tab mode:
et: Tabulaatori režiim:

en: Tab width:
et: Tabulaatori samm:

en: Tab: Indent selection (Shift+Tab: Unindent)
et: Tab: Lisa valikule taandrida (Shift+Tab: Eemalda valikult taandrida)

en: Templates should be %s valid
et: Mallid peavad olema koostatud korrektses %s märgistikus

en: Text Below Icons
et: Tekst ikoonide all

en: Text Beside Icons
et: Tekst ikoonide kõrval

en: Text Editor
et: Tekstiredaktor

en: Text Editor Settings
et: Tekstiredaktori seadistused

en: Text Files
et: Tekstifailid

en: Text Only
et: Ainult tekst

en: Text;Editor;Mousepad;Preferences;Settings;Configure;
et: tekst;tekstitoimeti;tekstiredaktor;xfce;mousepad;seadista;seadistamine;eelistused;

en: Thai
et: Tai

en: The Mousepad developers
et: Mousepad'i arendajad

en: The Mousepad developers. All rights reserved.
et: Mousepad'i arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: The default language for new documents is set here. It can then be changed per document via the context menu, where there are also spelling correction suggestions for underlined words.
et: Sellega määrad uute dokumentide vaikimisi keele. Seda saad hiljem dokumendikohaselt kontekstimenüüst muuta. Samas on kuvatud allajoonitud sõnade puhul ka õigekirja soovitused.

en: The document has been externally modified. Do you want to continue saving?
et: Seda dokumenti on muudetud välise programmiga. Kas sa soovid jätkata salvestamist?

en: The document has been externally modified. Do you want to reload it from disk?
et: Seda dokumenti on muudetud välise programmiga. Kas sa soovid seda andmekandjalt laadida?

en: The document is %s valid.
et: See dokument on korrektselt vormistatud %s märgistikus.

en: The document is not %s valid.
et: See dokument ei ole korrektselt vormistatud %s märgistikus.

en: The document is read-only, do you want to save it as another file?
et: Sul on vaid õigus seda dokumenti lugeda. Kas sa sooviksid muudatusi salvestada uue failina?

en: The file seems to be encoded in %s, but you have chosen %s encoding. Do you confirm this choice?
et: See fail tundub kasutama %s märgistikku, kuid sa oled avamiseks valinud %s märgistiku. Kas sa oled selles soovis kindel?

en: The interval at which to print line numbers. For example a value of 1 will print a line number on each line, a value of 2 will print a line number on every other line, and so on.
et: Intervall reanumbrite trükkimiseks. Näiteks kui väärtus on 1, siis trükitakse kõik reanumbrid, kui väärtus on 2, siis trükitakse iga teise rea numbrid, jne.

en: The number of space characters for a tabulation
et: Tabulaatorisammu tühikute arv

en: The shortcuts editor is available here as a popover or as a dialog below the preferences in the menu bar.
et: Kiirklahvide haldur on kasutatava kas hüpikaknana või menüüriba all asuva vaatena.

en: Three spaces
et: Kolm tühikut

en: To _Lowercase
et: Muuda _väiketähtedeks

en: To _Opposite Case
et: Muuda va_standtähtedeks

en: To _Title Case
et: Muuda sõnade _esitähed suureks

en: To _Uppercase
et: Muuda _suurtähtedeks

en: Toggle breaking lines in between words
et: Lülita sõnade vahelt reamurdmise režiim sisse-välja

en: Toggle the overwrite mode
et: Lülita ülekirjutamise režiim sisse-välja

en: Turkish
et: Türgi

en: Two spaces
et: Kaks tühikut

en: Undo the last action
et: Võta eelmine tegevus tagasi

en: Unsupported character set
et: Mittetoetatud märgistik

en: Untitled
et: Pealkirjastamata

en: Up
et: Üles

en: Use '%s' as template
et: Kasuta %s mallina

en: Use system monospace font
et: Kasuta süsteemset fikseeritud laiusega fonti

en: Vietnamese
et: Vietnami

en: View
et: Välimus

en: View menu
et: Vaadete menüüvalikud

en: Viewer Mode
et: Vaid lugemisrežiim

en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
et: Ettevaatust, sa töötad juurkasutaja õigustes ja võid vigu tehes kahjustada seda arvutisüsteemi.

en: Western
et: Lääne

en: When "unsaved documents" or "always" is selected, Mousepad won't ask for saving modified documents when quitting
et: Kui  oled valinud „salvestamata dokumendid“ või „alati“, siis Mousepad väljumisel ei küsi muudetud dokumentide salvestamise kohta

en: Window
et: Aken

en: Wrap long lines
et: Murra pikad read

en: Write Unicode _BOM
et: Salvesta Unicode _BOM

en: You have unsaved changes. If you revert the file, they will be lost.
et: Sul on salvestamata muudatusi. Kui sa ennistad algse faili, siis kõik salvestamata muudatused lähevad kaotsi.

en: [FILES...]
et: [FAILID...]

en: _About
et: Te_ave

en: _Auto Indent
et: _Automaatne taandrida

en: _Cancel
et: _Tühista

en: _Close
et: _Sulge

en: _Close Window
et: _Sulge aken

en: _Color Scheme
et: _Värviskeem

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Decrease Indent
et: _Vähenda taandrida

en: _Delete Selection
et: _Kustuta valik

en: _Detach Tab
et: Lahuta_ kaart

en: _Document
et: _Dokument

en: _Don't Save
et: Ära salvesta

en: _Edit
et: Muu_da

en: _Encoding:
et: Märg_istik:

en: _File
et: _Fail

en: _Filetype
et: _Faili tüüp

en: _Find
et: _Otsi

en: _Fullscreen
et: _Täisekraanirežiim

en: _Go to...
et: _Mine reale...

en: _Help
et: _Abi

en: _Increase Indent
et: _Suurenda taandrida

en: _Incremental Search
et: _Järkjärguline otsing

en: _Jump to
et: _Hüppa asukohta

en: _Leading Spaces to Tabs
et: Muuda rea a_lguse tühikud tabulaatoriteks

en: _Line number:
et: _Reanumber:

en: _Match whole word
et: Ainult terved sõnad

en: _Menubar
et: _Menüüriba

en: _Move
et: _Liiguta sisu

en: _New
et: _Uus dokument

en: _Next Tab
et: Järgmi_ne kaart

en: _Open
et: _Ava

en: _Open...
et: _Ava...

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: _Print...
et: _Trüki

en: _Quit
et: _Välju

en: _Redo
et: _Tee uuesti

en: _Replace
et: _Asenda

en: _Replace All
et: _Asenda kõik

en: _Save
et: _Salvesta

en: _Search
et: _Otsi

en: _Search for:
et: _Otsingusõna

en: _Tabs to Spaces
et: Muuda _tabulaatorid tühikuteks

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: _Transpose
et: _Transponeeri

en: _Undo
et: _Võta tagasi

en: _View
et: _Vaade

en: _Viewer Mode
et: _Vaid lugemisrežiim

en: _Word Wrap
et: _Reamurdmine

en: _Wrap around
et: _Mähi ümber

en: after a crash
et: peale kokkujooksmist

en: always
et: alati

en: never
et: mitte kunagi

en: new tabs
et: uutel kaartidel

en: new tabs in a new window
et: uutel kaartidel, mis asuvad uues aknas

en: new windows
et: uutes akendes

en: saved documents
et: salvestatud dokumendid

en: unsaved documents
et: salvestamata dokumendid
