thunar.xfce-4-20 - en to et translation catalogue (1006 entries)

en: "%s" (%s)
et: „%s“ (%s)

en: %.*s (copy %u)%s
et: %.*s (koopia %u)%s

en: %A at %X
et: %A kell %X

en: %d file | %d files
et[0]: %d fail
et[1]: %d faili

en: %d file found | %d files found
et[0]: Leidsime %d faili
et[1]: Leidsime %d faili

en: %d folder | %d folders
et[0]: %d kaust
et[1]: %d kausta

en: %dx%d pixel | %dx%d pixels
et[0]: %dx%d piksel
et[1]: %dx%d pikslit

en: %lu hour remaining (%s/sec) | %lu hours remaining (%s/sec)
et[0]: %lu tund jäänud (%s/s)
et[1]: %lu tundi jäänud (%s/s)

en: %lu minute remaining (%s/sec) | %lu minutes remaining (%s/sec)
et[0]: %lu minut jäänud (%s/s)
et[1]: %lu minutit jäänud (%s/s)

en: %lu second remaining (%s/sec) | %lu seconds remaining (%s/sec)
et[0]: %lu sekund jäänud (%s/s)
et[1]: %lu sekundit jäänud (%s/s)

en: %s (%d hidden)
et: %s (%d peidetud)

en: %s (%s) - Properties
et: %s (%s) - omadused

en: %s (copy %u)
et: %s (koopia %u)

en: %s (copy %u)%s
et: %s (koopia %u)%s

en: %s (link to %s)
et: %s (link asukohale %s)

en: %s (mount point)
et: %s (haakepunkt)

en: %s - Properties
et: %s - omadused

en: %s of %s
et: %s / %s

en: %s on %s
et: %s masinas %s

en: %s operation can only be partially redone
et: %s - tegevust saab vaid osaliselt korrata

en: %s operation can only be partially undone
et: %s - seda tegevust saab vaid osaliselt tagasi pöörata

en: %s operation cannot be redone
et: %s - tegevust ei ole võimalik korrata

en: %s operation cannot be undone
et: %s - seda tegevust ei saa tagasi pöörata

en: %s operation was redone
et: %s - tegevus on uuesti korratud

en: %s operation was undone
et: %s - tegevus pöörati tagasi

en: %s used (%.0f%%)  |  %s free (%.0f%%)
et: %s kasutatud (%.0f%%)  |  %s vaba (%.0f%%)

en: %u item | %u items
et[0]: %u kirje
et[1]: %u kirjet

en: %u item (%s, %s) | %u items (%s, %s)
et[0]: %u kirje (%s, %s)
et[1]: %u kirjet (%s, %s)

en: %x at %X
et: %x kell %X

en: (some contents unreadable)
et: (osa sisu pole loetav)

en: - Standalone: Image Preview uses a separate pane
    - Embedded: Image Preview is embedded in the left sidepane
et: - Eraldi: pildi eelvaade kasutab eraldi paneeli
    - Lõimitud: pildi eelvaade on lõimitud vasakpoolsesse külgpaneeli

en: 0 items
et: 0 kirjet

en: <a href="volman-config:">Configure</a> the management of removable drives,
    devices and media.
et: <a href="volman-config:">Seadista</a> eemaldavate andmekandjate, seadmete
    ja meedia haldamist.

en: A destination directory must be specified
et: Sihtkaust peab olema määratud

en: A maximum of %u emblems is supported per file.
et: Toetatud on kuni %u embleemi faili kohta.

en: A widget to display in place of the usual page label
et: Vidin, mida näidatakse tavalise lehekülje sildi asemel

en: About Templates
et: Mallidest

en: Acc_ess:
et: Lig_ipääs:

en: Acce_ss:
et: Ligi_pääs:

en: Accessed:
et: Viimati avati:

en: Acquired the name '%s' on the session message bus
et: Sain nime '%s' sessiooni sõnumisiinilt

en: Acquired the session message bus '%s'
et: Sain ühenduse sessiooni sõnumisiiniga '%s'

en: Add a new custom action.
et: Lisa uus kohandatud tegevus.

en: Add the selected folder to the shortcuts side pane | Add the selected folders to the shortcuts side pane
et[0]: Lisa valitud kaust lühiteede külgpaneelile
et[1]: Lisa valitud kaustad lühiteede külgpaneelile

en: Advanced
et: Laiendatud

en: All Files
et: Kõik failid

en: All files in this folder will appear in the "Create Document" menu.
et: Selles kaustas olevad failid ilmuvad „Loo dokument” menüüsse.

en: Allow this file to _run as a .desktop file
et: Luba seda faili _käivitada .desktop failina

en: Allow this file to _run as a program
et: Faili lubatakse _käivitada programmina

en: Allow tree like expansion of folders
et: Kasuta vaadet, kus kaustad hargnevad nagu puuharud.

en: Allowing untrusted programs to run presents a security risk to your system.
et: Ebausaldusväärsete programmide käivitamise
    lubamine kujutab endast turvariski.

en: Always
et: Alati

en: Aperture Value:
et: Ava läbimõõt:

en: Appearance Conditions
et: Esinemise tingimused

en: Appears if selection contains:
et: Ilmub, kui valikus sisalduvad:

en: Apply recursively?
et: Kas rakendame rekursiivselt?

en: Apply to Folder Only
et: Rakendatakse ainult kaustale

en: Apply to Folder and Contents
et: Rakendatakse kaustale ja selle sisule

en: Are you sure that you want to
    move "%s" (%s) to trash ?
et: Kas sa oled kindel, et soovid
    visata „%s“ (%s) prügikasti?

en: Are you sure that you want to
    move "%s" to trash ?
et: Kas sa oled kindel, et soovid
    visata „%s“ prügikasti?

en: Are you sure that you want to
    move the selected file to trash? | Are you sure that you want to
    move the %u selected files to trash?
et[0]: Kas sa oled kindel, et soovid
    visata valitud faili prügikasti?
et[1]: Kas sa oled kindel, et soovid
    visata %u valitud faili prügikasti?

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s" (%s)?
et: Kas oled kindel, et soovid
    „%s“ (%s) jäädavalt kustutada?

en: Are you sure that you want to
    permanently delete "%s"?
et: Kas oled kindel, et soovid
    „%s“ jäädavalt kustutada?

en: Are you sure that you want to delete
    action "%s"?
et: Kas sa tahad kindlasti kustutada
    tegevuse „%s”?

en: Are you sure that you want to forget "%s"?
et: Kas sa oled kindel, et soovid unustada „%s“ seose?

en: Are you sure that you want to permanently
    delete the selected file? | Are you sure that you want to permanently
    delete the %u selected files?
et[0]: Kas oled kindel, et valitud fail
    tuleb jäädavalt kustutada?
et[1]: Kas oled kindel, et %u valitud faili
    tuleb jäädavalt kustutada?

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
et: Kas oled kindel, et soovid „%s“ eemaldada?

en: Are you sure you want to open all folders?
et: Kas oled kindel, et soovid avada kõik kaustad?

en: Arran_ge Items
et: _Järjestus

en: Ask every time
et: Küsi iga kord

en: At least one filename must be specified
et: Määra vähemalt üks failinimi

en: At least one source filename must be specified
et: Määra vähemalt üks lähtefaili nimi

en: Attention
et: Tähelepanuks

en: Audio Files
et: Helifailid

en: Authentication is required to run Thunar as root.
et: Thunari käivitamiseks juurkasutajana on vajalik autentimine.

en: Automatically _expand columns as needed
et: Automaats_elt laiendatakse tulpasid, kui vaja

en: Basic
et: Põhivaade

en: Behavior
et: Käitumine

en: Browse Network
et: Sirvi võrku

en: Browse _Network
et: Sirvi _võrku

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
et: Sirvi kõik siin arvutis leiduvad kohalikke ja kaugkettaid ning kaustu

en: Browse local network connections
et: Sirvi kohalikke võrguühendusi

en: Browse recently used files
et: Sirvi hiljuti kasutatud faile

en: Browse the computer
et: Sirvi arvutit

en: Browse the file system
et: Sirvi failisüsteemi

en: Browse the file system to select an application to open files of type "%s".
et: Sirvi failisüsteemi, et valida „%s“ tüüpi faile avav rakendus.

en: Browse the file system to select an application to use for this action.
et: Sirvi failisüsteemi, et tegevuse jaoks rakendus leida.

en: Browse the filesystem with the file manager
et: Sirvi failisüsteemi kasutades failihaldurit

en: Bulk Rename
et: Hulganisti nimede muutja

en: Bulk Rename - Rename Multiple Files
et: Nimemuutja - paljude failinimede muutmine

en: Bulk _Rename...
et: Muuda _mitme faili nime...

en: By D_eletion Date
et: _Kustutamise kuupäeva alusel

en: By _Modification Date
et: _Muutmisaja järgi

en: By _Name
et: _Nime järgi

en: By _Size
et: _Suuruse järgi

en: By _Type
et: _Tüübi järgi

en: By default columns will be automatically expanded if
    needed to ensure the text is fully visible. If you dis-
    able this behavior below the file manager will always
    use the user defined column widths.
et: Vaikimisi laiendatakse tulpasid, et tagada teksti
    täielik nähtavus. Sellise käitumise keelamisel
    kasutatakse alati kasutaja määratud laiuseid.

en: C_ase Sensitive Search
et: Tõ_stutundlik otsing

en: C_reate
et: _Loo

en: Calculating...
et: Arvutan hoolega...

en: Calculation aborted
et: Arvutamine tühistatud

en: Camera
et: Kaamera

en: Camera Brand:
et: Kaamera tootja:

en: Camera Model:
et: Kaamera mudel:

en: Cancel search for files
et: Lõpeta failiotsing

en: Cancelling...
et: Katkestamine...

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
et: Failinime „%s“ pole võimalik kohalikku kodeeringusse teisendada

en: Capacity:
et: Salvestusruum:

en: Change the active view type
et: Vaheta kasutatavat vaadet

en: Change the default application for files of type "%s" to the selected application.
et: Valitud rakendus määratakse vaikimisi rakenduseks „%s“ tüüpi failidele.

en: Change the visibility of this window's image preview
et: Muuda selle akna piltide eelvaate nähtavust

en: Change the visibility of this window's menubar
et: Akna menüüriba nähtavuse muutmine

en: Change the visibility of this window's statusbar
et: Selle akna olekuriba nähtavuse muutmine

en: Choose an application which should be used by default to open the selected file
et: Vali rakendus, mida vaikimisi kasutame antud faili avamiseks

en: Choose another application with which to open the selected file
et: Vali muu rakendus selle faili avamiseks

en: Choose the order of information to appear in the
    detailed list view.
et: Vali üksikasjalikus loendivaates
    asuvate andmete järjestus.

en: Cl_ear Saved Folder View Settings
et: _Eemalda salvestatud kaustavaadete seadistused

en: Clear
et: Puhasta

en: Clear the file list below
et: Alumise faililoendi puhastamine

en: Clear the keyboard shortcut for this action.
et: Eemalda selle tegevuse jaoks seadiatatud klaviatuuri kiirklahv.

en: Click here to automatically fix the folder permissions.
et: Klõpsa siia, et kausta õigused automaatselt korda teha.

en: Click here to stop calculating the total size of the folder.
et: Klõpsa siia kausta kogusuuruse arvutamise lõpetamiseks.

en: Click here to view the documentation for the selected rename operation.
et: Klõpsa siia, et vaadata valitud nimemuutmistoimingu dokumentatsiooni.

en: Click this button to select an icon file that will be displayed in the context menu in addition to the action name chosen above.
et: Klõpsa sellel nupul, et valida ikoonifail, mida näidatakse kontekstimenüüs lisaks ülalvalitud tegevuse nimetusele.

en: Close Pane
et: Sulge paneel

en: Close Ta_b
et: Sulge _kaart

en: Close _All Windows
et: Sulge _kõik aknad

en: Close all Thunar windows
et: Sulge kõik Thunari aknad

en: Close split pane with multiple tabs?
et: Kas sulgen mitme kaardiga jagatud paneeli?

en: Close tab
et: Sulge kaart

en: Close this folder
et: Sulge see kaust

en: Close this window
et: Sulge see aken

en: Close this window, cancel further changes.
et: Sulge see aken ja jäta ära edasised muudatused.

en: Collecting files...
et: Failide kogumine...

en: Column Sizing
et: Veeru laius

en: Command not configured
et: Käsk pole seadistatud

en: Command:
et: Käsk:

en: Comment:
et: Märkus:

en: Compact View
et: Tihendatud vaade

en: Compact directory listing
et: Tihendatud kaustaloend

en: Compact view
et: Tihendatud vaade

en: Compare contents of original file and copy in order to detect corruption. While this will attempt to compare the actual contents that are on the destination media, Thunar may be unable to bypass filesystem caches, so this comparison may not detect all instances of corruption. Enabling this option will increase copy time.
et: Vigade tuvastamiseks võrdle algse faili ja koopia sisu. Kuigi selle võrdluse käigus Thunar üritab kasutada sihtmeedial asuvat faili, siis alati ei pruugi operatsioonisüsteemi puhverdamisest möödaminek õnnestuda ning seega ka vigade tuvastamine toimida. Sellele eelistuse kasutamine pikendab kopeerimise aega.

en: Compressing files...
et: Failide pakkimine...

en: Computer
et: Arvuti

en: Con_vert to:
et: _Teisenda:

en: Confi_gure custom actions...
et: Seadistada kohandat_ud tegevusi...

en: Configure Columns in the Detailed List View
et: Seadusta üksikasjaliku loendivaate veergusid

en: Configure _Columns...
et: Seadista _veerge...

en: Configure _Toolbar...
et: Seadista _tööriistariba...

en: Configure custom actions that will appear in the file manager's context menus and/or toolbar.
    These actions are applicable to folders or certain kinds of files.
    
    Check the <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/custom-actions">documentation</a> for a collection of custom action examples.
et: Seadistada failihalduri kontekstimenüüs ja tööriistaribal kuvatavaid kaustade- ja failidepõhiseid kohandatud tegevusi.
    
    Meie <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/custom-actions">juhendist</a> leiad täpsemaid näited.

en: Configure the Thunar file manager
et: Seadista failihaldurit Thunar

en: Configure the Toolbar
et: Seadista tööriistariba

en: Configure the columns in the detailed list view
et: Seadista üksikasjaliku loendivaate veerge

en: Configure the order and visibility of toolbar items.
    Note that toolbar items are always executed for the current directory.
et: Seadista ikoonide ja esemete järjekorda ja nähtavust tööriistaribal.
    Palun arvesta, et tööriistaribalt käivitataud tegevused töötavad alati kohalikus kaustas.

en: Configure the toolbar
et: Seadista tööriistariba

en: Confirm to replace files
et: Kinnita failide asendamine

en: Content:
et: Sisu:

en: Context Menu
et: Kontekstimenüü

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy _Anyway
et: Kopeeri _ikka

en: Copy _Here
et: Kopeeri _siia

en: Copy the selection
et: Kopeeri see valik

en: Copying files to "%s"...
et: Kopeerin faile kausta „%s“...

en: Copying files...
et: Kopeerin faile...

en: Correct _folder permissions
et: Paranda _kausta õigused

en: Correct _folder permissions...
et: Paranda _kausta õigused...

en: Correct folder permissions automatically?
et: Kas parandame kaustade õigused automaatselt?

en: Could not delete file "%s": %s
et: Faili „%s“ pole võimalik kustutada: %s

en: Could not find "%s"
et: „%s“ ei leitud

en: Could not move "%s" directly. Collecting files for copying...
et: „%s” otse liigutamine pole võimalik. Failide kogumine kopeerimiseks...

en: Could not restore "%s"
et: „%s” taastamine pole võimalik

en: Could not restore "%s" (%s)
et: „%s” (%s) taastamine ei õnnestunud

en: Create Action
et: Loo tegevus

en: Create Document from template "%s"
et: Loo dokument mallist „%s“

en: Create File
et: Loo fail

en: Create Folder
et: Loo kaust

en: Create New File
et: Loo uus fail

en: Create New Folder
et: Loo uus kaust

en: Create _Document
et: Loo _dokument

en: Create _Folder...
et: _Loo kaust...

en: Create a link to the selected file on the desktop | Create links to the selected files on the desktop
et[0]: Loo töölauale viide valitud failile
et[1]: Loo töölauale viide valitud failidele

en: Create a new document from a template
et: Loo uus dokument malli alusel

en: Create a symbolic link for the selected file | Create a symbolic link for each selected file
et[0]: Loo sümbolviide valitud failile
et[1]: Loo sümbolviide igale valitud failile

en: Create an empty folder within the current folder
et: Loo sellesse kausta tühi kaust

en: Create bookmarks for all selected folders. If nothing is selected, the current folder is bookmarked.
et: Tee kõikide valitud kaustade alusel järjehoidjad. Kui kaustu pole valitud, siis tehakse järjehoidja käesolevast kaustast.

en: Create directory
et: Loo kaust

en: Created:
et: Loodud:

en: Creating directories...
et: Loon kaustu...

en: Creating files...
et: Loon faile...

en: Creating symbolic links in "%s"...
et: Loon sümbolviidet kausta „%s“...

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Current
et: Käesolev

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom Actions
et: Kohandatud tegevused

en: Custom date format to apply.
    
    The most common specifiers are:
    %d day of month
    %m month
    %Y year including century
    %H hour
    %M minute
    %S second
    
    For a complete list, search 'Glib.DateTime.format'.
et: Siin saad määrata kohandatud kuupäevavormingut.
    
    Levinumad definitsioonid on:
    %d - päev
    %m - kuu
    %Y - aasta koos sajandiga
    %H - tund
    %M - minut
    %S - sekund
    
    Täieliku definitsioonide loendi leiad 'Glib.DateTime.format' abiteabest.

en: Cut the selection
et: Lõika see valik

en: Date
et: Kuupäev

en: Date Accessed
et: Viimase kasutuse kuupäev

en: Date Created
et: Loomise kuupäev

en: Date Deleted
et: Kustutamise kuupäev

en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

en: Date Picture Taken
et: Ülesvõtte kuupäev

en: Date Taken:
et: Ülesvõtte kuupäev:

en: De_fault Order
et: Vaikimisi _järjekord

en: Default Application
et: Vaikimisi rakendus

en: Delete (opposite of create)
et: Kustuta (vastand loomisele)

en: Delete action
et: Kustuta tegevus

en: Delete all files and folders in the Trash
et: Kustuta prügikastist kõik failid ja kaustad

en: Delete saved view settings for this folder
et: Kustuta selle kausta kohta salvestatud vaadete seadistused

en: Delete the currently selected action.
et: Kustuta hetkel valitud tegevus.

en: Deleted:
et: Kustutatud:

en: Deleting files...
et: Kustutan failie...

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Desktop (Create Link) | Desktop (Create Links)
et[0]: Töölaud (loo viide)
et[1]: Töölaud (loo viited)

en: Detac_h Tab
et: _Kaart eraldi aknasse

en: Detailed directory listing
et: Üksikasjalik kaustaloend

en: Details view
et: Üksikasjalik vaade

en: Devices
et: Seadmed

en: Disabled
et: Keelatud

en: Display
et: Vaade

en: Display Name
et: Kuvatav nimi

en: Display Thunar user manual
et: Näita Thunari kasutusjuhendit

en: Display folder content in a compact list view
et: Kausta sisu näidatakse tihendatud loendivaates

en: Display folder content in a detailed list view
et: Kausta sisu näidatakse üksikasjalikus loendivaates

en: Display folder content in an icon view
et: Kausta sisu näidatakse ikoonivaates

en: Display information about Thunar
et: Näita teavet Thunari kohta

en: Display information about Thunar Bulk Rename
et: Thunari failinimede pakkmuutja teabe näitamine

en: Display recently used files
et: Näita hiljuti kasutatud faile

en: Display the contents of the trash can
et: Näita prügikasti sisu

en: Display the trash can
et: Näita prügikasti sisu

en: Do _not ask me again
et: Ära küsi mi_nult uuesti

en: Do _not display this message again
et: Ära _näita seda sõnumit uuesti

en: Do you want to apply your changes recursively to
    all files and subfolders below the selected folder?
et: Kas rakendame muudatused rekursiivselt
    ka kõikidele failidele ja alamkaustadele?

en: Do you want to create it?
et: Kas tahad selle luua?

en: Do you want to overwrite it?
et: Kas kirjutame selle üle?

en: Do you want to permanently delete it?
et: Kas soovid ta püsivalt kustutada?

en: Do you want to rename the launcher, or the file itself?
et: Kas sa soovid muuta käivitajat või käivitatavat faili ennast?

en: Do you want to skip it?
et: Kas jätame selle vahele?

en: Do you want to skip this file and continue to rename the remaining files?
et: Kas soovid selle faili vahele jätta ja jätkata ülejäänud failide nimemuutmisega?

en: Don't unload the plugin from memory
et: Lisandprogrammi mitte mälust maha laadida

en: Draw frames around thumbnails
et: Joonista raamid ümber pisipiltide

en: Dup_licate
et: K_looni

en: E_xpandable Folders
et: _Hargnevad kaustad

en: Edit Action
et: Muuda tegevus

en: Edit Thunar's Preferences
et: Muuda Thunari eelistusi

en: Edit _Launcher
et: Muuda _käivitajat

en: Edit the currently selected action.
et: Muuda hetkel valitud tegevust.

en: Edit the selected launcher
et: Muuda valitud käivitajat

en: Eject the selected device
et: Eemalda valitud andmekandja

en: Ejecting device
et: Seade on eemaldamisel

en: Embedded
et: Lõimitud

en: Emblems
et: Embleemid

en: Empty Trash
et: Tühjenda Prügikast

en: Emptying the Trash...
et: Tühjendan prügikasti...

en: Enable _Volume Management
et: Luba _andmekandjate haldus

en: Enable this option if you want a waiting cursor to be shown while the action is launched. This is also highly recommended if you have focus stealing prevention enabled in your window manager.
et: Selle valiku puhul näidatakse rakenduse käivitamise ajal ootamise kursorit. See on soovitatav, kui su aknahaldur püüab fookuse varastamist vältida.

en: End element handler called while in root context
et: Elemendi toiming kutsuti juure kontekstis olles

en: Enter a list of patterns that will be used to determine whether this action should be displayed for a selected file. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
et: Sisesta loend mustritest; nendega leitakse, kas tegevust valitud faili avamisel pakkuda. Enam kui ühe mustri puhul tuleb need eraldada semikoolonitega (nt *.txt;*.doc).

en: Enter the name:
et: Sisesta nimi:

en: Enter the new name:
et: Sisesta uus nimi:

en: Enter the text that should be used as replacement for the pattern above.
et: Sisesta tekst, mida kasutatakse ülalpool asuva mustri järgi asenduste tegemiseks.

en: Enter the text to search for in the file names.
et: Sisesta tekst, mida failinimedest otsida.

en: Error
et: Viga

en: Error removing file: %s
et: Viga faili kustutamisel: %s

en: Error while changing file permissions
et: Failide õiguste muutmisel tekkis viga

en: Error while copying to "%s": %s more space is required to copy to the destination
et: Viga „%s” kopeerimisel: kopeerimiseks on vaja sihtkohas %s vaba ruumi

en: Error while processing file operation
et: Failidega seotud tegevuse ajal tekkis viga

en: Example.txt
et: näidis.txt

en: Executable Files
et: Käivitatavad failid

en: Execute shell scripts:
et: Käivita käsurea skripte:

en: Execute the selected file | Execute the selected files
et[0]: Käivita valitud fail
et[1]: Käivita valitud failid

en: Exposure Program:
et: Säriprogramm:

en: Exposure Time:
et: Säriaeg:

en: Extension only
et: Vaid faililaiend

en: F_ile System
et: Fa_ilisüsteem

en: Failed to add new application "%s"
et: Uue rakenduse „%s“ lisamine ei õnnestunud

en: Failed to add new shortcut
et: Uue otsetee lisamine ei õnnestunud

en: Failed to browse the computer
et: Arvuti sirvimine ei õnnestunud

en: Failed to browse the network
et: Võrgu sirvimine ei õnnestunud

en: Failed to change icon of "%s"
et: „%s“ ikooni vahetamine ei õnnestunud

en: Failed to change icon of "%s" (%s)
et: „%s” (%s) ikooni vahetamine ei õnnestunud

en: Failed to change the group of "%s": %s
et: „%s“ grupi vahetamine ei õnnestunud: %s

en: Failed to change the owner of "%s": %s
et: „%s“ omaniku vahetamine ei õnnestunud: %s

en: Failed to change the permissions of "%s": %s
et: „%s“ õiguste muutmine ei õnnestunud: %s

en: Failed to compose new email
et: Uut e-kirja ei õnnestunud koostada

en: Failed to compress %d file | Failed to compress %d files
et[0]: %d faili ei õnnestunud pakkida
et[1]: %d faili ei õnnestunud pakkida

en: Failed to connect to the Trash
et: Prügikastiga ühendumine ei õnnestunud

en: Failed to create a link for the URL "%s"
et: URLi „%s“ viite loomine ei õnnestunud

en: Failed to create directory "%s": %s
et: „%s“ kausta loomine ei õnnestunud: %s

en: Failed to create empty file "%s": %s
et: Tühja faili „%s“ loomine ei õnnestunud: %s

en: Failed to create symbolic link for "%s"
et: Nimeviida loomine asukohale „%s“ ei õnnestunud

en: Failed to create temporary directory
et: Ajutist kausta ei õnnestunud luua

en: Failed to determine save location for uca.xml
et: Faili „uca.xml“ salvestuskoha tuvastamine ei õnnestunud

en: Failed to determine the original path for "%s"
et: „%s“ esialgse asukoha tuvastamine ei õnnestunud

en: Failed to determine the original path for "%s" (%s)
et: „%s“ (%s) esialgse asukoha tuvastamine ei õnnestunud

en: Failed to display `Recent`
et: Hiljuti kasutatud failide kuvamine ei õnnestunud

en: Failed to display the contents of the trash can
et: Prügikasti sisu näitamine ei õnnestunud

en: Failed to display the volume management settings
et: Andmeruumide haldamise seadete näitamine ei õnnestunud

en: Failed to edit launcher via command "%s"
et: Käivitaja muutmine käsuga „%s“ ei õnnestunud

en: Failed to eject "%s"
et: „%s“ eemaldamine ei õnnestunud

en: Failed to execute application "%s"
et: Rakenduse „%s“ käivitamine ei õnnestunud

en: Failed to execute file "%s"
et: Faili „%s“ käivitamine ei õnnestunud

en: Failed to execute file "%s" (%s)
et: Faili „%s“ (%s) käivitamine ei õnnestunud

en: Failed to forget "%s"
et: Seose „%s“ unustamine ei õnnestunud

en: Failed to launch action "%s".
et: „%s“ tegevuse käivitamine ei õnnestunud.

en: Failed to launch operation
et: Toimingu käivitamine ei õnnestunud

en: Failed to launch search with Catfish
et: Otsingu käivitamine rakenduses Catfish ei õnnestunud

en: Failed to mount "%s"
et: „%s“ haakimine ei õnnestunud

en: Failed to open "%s"
et: „%s“ avamine ei õnnestunud

en: Failed to open "%s" (%s)
et: „%s“ (%s) avamine ei õnnestunud

en: Failed to open "%s": %s
et: „%s“ avamine ei õnnestunud: %s

en: Failed to open %d file | Failed to open %d files
et[0]: %d faili avamine ei õnnestunud
et[1]: %d failide avamine ei õnnestunud

en: Failed to open directory "%s"
et: „%s“ kausta avamine ei õnnestunud

en: Failed to open file "%s"
et: Faili „%s“ avamine ei õnnestunud

en: Failed to open location for "%s"
et: „%s“ asukoha avamine ei õnnestunud

en: Failed to open parent folder
et: Ülemise kausta avamine ei õnnestunud

en: Failed to open the documentation browser
et: Dokumentatsiooni sirvija avamine ei õnnestunud

en: Failed to open the file system root folder
et: Süsteemi juurkausta avamine ei õnnestunud

en: Failed to open the home folder
et: Kodukausta avamine ei õnnestunud

en: Failed to parse the desktop file: %s
et: Töölauafaili parsimine ei õnnestunud: %s

en: Failed to redo operation '%s'
et: Ei õnnestunud korrata tegevust „%s“

en: Failed to remove "%s"
et: Faili „%s“ eemaldamine ei õnnestunud

en: Failed to remove "%s".
et: „%s“ eemaldamine ei õnnestunud.

en: Failed to rename "%s"
et: „%s“ nime muutmine ei õnnestunud

en: Failed to rename "%s" (%s)
et: „%s“ (%s) nime muutmine ei õnnestunud

en: Failed to rename "%s" to "%s".
et: Nime muutmine ei õnnestunud: „%s“ -> „%s“.

en: Failed to restore the folder "%s"
et: „%s“ kausta taastamine ei õnnestunud

en: Failed to save "%s".
et: „%s“ faili salvestamine ei õnnestunud.

en: Failed to save actions to disk.
et: Tegevuste salvestamine andmekandjale ei õnnestunud.

en: Failed to set default application for "%s"
et: Vaikimisi rakenduse määramine failitüübi „%s“ avamiseks ei õnnestunud

en: Failed to set default application for "%s" (%s)
et: Vaikimisi rakenduse määramine failitüübi „%s“ (%s) avamiseks ei õnnestunud

en: Failed to undo operation '%s'
et: Ei õnnestunud tegevust „%s“ tagasi pöörata

en: Failed to unmount "%s"
et: „%s“ lahtihaakimine ei õnnestunud

en: File
et: Fail

en: File Browser
et: Failihaldur

en: File Manager
et: Failihaldur

en: File Name
et: Faili nimi

en: File Operation Progress
et: Failitoimingu edenemine

en: File System
et: Failisüsteem

en: File Transfer
et: Failide edastus

en: File does not exist
et: Faili pole olemas

en: File does not exist anymore
et: Faili pole enam olemas

en: Filetype
et: Faili tüüp

en: First character uppercase
et: Esimene sõna suure algustähega

en: Flash Drive
et: Välkmälu

en: Flash Fired:
et: Välku kasutati:

en: Floppy
et: Diskett

en: Focal Length:
et: Fookuskaugus:

en: Folder Permissions
et: Kausta õigused

en: Folder permissions
et: Kausta õigused

en: Force open in a new window
et: Ava sundkorras uues aknas

en: Forget application launcher
et: Unusta rakenduse käivitaja

en: Free space: %s
et: Vaba ruum: %s

en: From the back (right)
et: Tagant (paremalt)

en: From the front (left)
et: Eest (vasakult)

en: General
et: Üldine

en: Go to the desktop folder
et: Ava töölaua kaust

en: Go to the home folder
et: Ava kodukaust

en: Go to the next visited folder
et: Liigu järgmisesse külastatud kausta

en: Go to the previous visited folder
et: Liigu eelmisesse külastatud kausta

en: Go to the templates folder
et: Ava mallide kaust

en: Gro_up:
et: _Grupp:

en: Group
et: Grupp

en: Harddisk
et: Kõvaketas

en: Help URL
et: Abi URL

en: Hi_de
et: _Peida

en: Hidden Files Count
et: Peidetud failide arv

en: Highlight
et: Failide esiletõstmine

en: Home
et: Kodu

en: ISO Speed Ratings:
et: ISO kiiruse hinnang:

en: Icon Style
et: Ikoonistiil

en: Icon View
et: Ikoonivaade

en: Icon _Size:
et: Ikooni _suurus:

en: Icon based directory listing
et: Kausta ikoonipõhine sisuloend

en: Icon size
et: Ikooni suurus

en: Icon view
et: Ikoonivaade

en: If the command should operate on say two or three files, enter the numerical range 2-3. If there are no limits, this string should be empty.
et: Kui käsk peaks rakenduma näiteks kahel või kolmel failil, siis sisesta see numbritena 2-3. Kui piiranguid pole, siis jäta väli tühjaks.

en: If you choose to empty the Trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
et: Otsustades prügikasti tühjendada, kaovad kõik failid sealt jäädavalt. Faile saad prügikastist ka ühekaupa kustutada.

en: If you delete a custom action, it is permanently lost.
et: Kui sa kustutad kohandatud tegevuse, kaob see jäädavalt.

en: If you delete a file, it is permanently lost.
et: Faili kustutamisel kaob see jäädavalt.

en: If you enable this option, the pattern will be searched in a case-sensitive manner. The default is to use a case-insensitive search.
et: Selle valimisel on mustri otsing tõstutundlik. Vaikimisi otsitakse tõstutundetul viisil.

en: If you enable this option, the pattern will be treated as a regular expression and matched using the Perl-compatible regular expressions (PCRE). Check the documentation for details about the regular expression syntax.
et: Kui lubad selle valiku, siis mustrit käsitletakse kui regulaaravaldist ja võrreldakse Perli-laadsete regulaaravaldiste (PCRE) reeglite kohaselt. Vaata dokumentatsiooni väljendisüntaksi üksikasjade kohta.

en: If you frequently create certain kinds  of documents, make a copy of one and put it in this folder. Thunar will add an entry for this document in the "Create Document" menu.
    
    You can then select the entry from the "Create Document" menu and a copy of the document will be created in the directory you are viewing.
et: Kui sa lood tihti sama tüüpi dokumente, kopeeri üks siia kausta. Thunar teeb selle faili jaoks kirje „Loo dokument” menüüsse.
    
    Seejärel võid „Loo dokument” menüü alt selle valida ning sellest failist tehakse koopia töökausta.

en: If you select this option your choice will be remembered and you won't be asked again. You can use the preferences dialog to alter your choice afterwards.
et: Selle valiku puhul jäetakse vastus meelde ja uuesti enam ei küsita. Vastust on hiljem võimalik muuta seadistuste vaatest.

en: Image
et: Pilt

en: Image Files
et: Pildifailid

en: Image Preview
et: Pildi eelvaade

en: Image Preview Mode:
et: Pildi eelvaate režiim:

en: Image Size:
et: Pildi suurus:

en: Image Type:
et: Pildi tüüp:

en: Include additional files in the list of files to be renamed
et: Täiendavate failide lisamine nimemuudatuste loendisse

en: Include subfolders:
et: Kaasa alamkaustad:

en: Indicates the behavior during multiple copies:
    - Always: all copies are done simultaneously
    - Local Files Only: simultaneous copies for local (not remote, not attached) files
    - Local Files Only (Same Devices): if all files are local but on different devices (disks, mount points), copies will be sequential
    - Local Files Only (Idle Devices): if all files are local but on busy devices (disks, mount points), copies will be sequential
    - Never: all copies are done sequentially
et: Käitumise valikud mitme samaaegse kopeerimise korral:
    - Alati: kõik kopeerimised tehakse samaaegselt
    - Vaid kohalikud failid: samaaegne kopeerimine kohalike failide puhul (välistades kaugseadmetes või liidestatud seadmetes asuvad failid)
    - Kohalikud failid (samades seadmetes): kui kõik failid on kohalikud, aga asuvad eri seadmetes (kettad, haakepunktid), siis kopeerimine toimub järjest
    - Kohalikud failid (jõude seadmetes): kui kõik failid on kohalikud, aga asuvad hõivatud seadmetes (kettad, haakepunktid), siis kopeerimine toimub järjest
    - Mitte kunagi: kõik kopeerimised tehakse järjest

en: Insert
et: Sisesta

en: Insert / Overwrite
et: Lisa / kirjuta üle

en: Insert Date / Time
et: Lisa aeg või kuupäev

en: Insert _time:
et: Lisamise _aeg:

en: Invalid desktop file
et: Vigane töölaua fail

en: Invalid filename "%s"
et: Vigane failinimi „%s“

en: Invalid filename provided by XDS drag site
et: XDS lähtefaili nimi on vigane

en: Invalid path
et: Vigane asukoht

en: Invalid regular expression, at character position %ld: %s
et: Vigane regulaaravaldis, viga %ld. märgi juures: %s

en: It looks like <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> is not available.
    Important features including trash support,
    removable media and remote location browsing
    will not work. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Read more]</a>
et: Tundub et <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> ei ole saadaval.
    Olulised funktsionaalsused nagu prügikast,
    eemaldatavad andmekandjad ja kaugketaste sirvimine
    ei tööta. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Lisateave]</a>

en: It looks like <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> is not available.
    This feature will not work. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Read more]</a>
et: Tundub et <a href="https://wiki.gnome.org/Projects/gvfs">gvfs</a> ei ole saadaval.
    See funktsionaalsus ei toimi. <a href="https://docs.xfce.org/xfce/thunar/unix-filesystem#gnome_virtual_file_system">[Lisateave]</a>

en: Job queued
et: Lisasin tööde järjekorda

en: Keep items sorted by their deletion date
et: Kustutamise aja järgi järgi sortimine

en: Keep items sorted by their modification date
et: Muutmisaja järgi sortimine

en: Keep items sorted by their name
et: Nime järgi sortimine

en: Keep items sorted by their size
et: Suuruse järgi sortimine

en: Keep items sorted by their type
et: Tüübi järgi sortimine

en: Keyboard _Shortcut:
et: Klaviatuuri kiirklahv:

en: Keyboard shortcut already in use
et: Hetkel kasutuses olevad klaviatuuri kiirklahvid

en: Kind:
et: Liik:

en: Label
et: Silt

en: Label widget
et: Sildividin

en: Last Active View
et: Viimati kasutatud vaade

en: Last Modified
et: Viimati muudetud

en: Last Modified: %s
et: Viimati muudetud: %s

en: Launcher
et: Käivitaja

en: Link
et: Viide

en: Link Target:
et: Viite siht:

en: Link Targets:
et: Viida asukohad:

en: List View
et: Loendivaade

en: Loading folder contents...
et: Kausta sisu laadimine...

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Local Files Only
et: Ainult kohalikel failidel

en: Local Files Only (Idle Devices)
et: Vaid kohalikud failid (jõude seadmetes)

en: Local Files Only (Same Devices)
et: Vaid kohalikud failid (samades seadmetes)

en: Locatio_n Selector
et: Asukoha _näitaja

en: Location
et: Asukoht

en: Location Bar
et: Asukohariba

en: Location:
et: Asukoht:

en: Log no operations
et: Ära logi tegevusi

en: Log only timestamps
et: Logi vaid ajatempleid

en: Log operations
et: Logi tegevusi

en: Long
et: Pikk

en: MIME Type
et: MIME-tüüp

en: Ma_ke Link
et: _Tee viide

en: Mail Recipient
et: Kirja saaja

en: Mark As _Secure And Launch
et: Märgi _turvaliseks ja käivita

en: Medium
et: Keskmine

en: Menu
et: Menüü

en: Metering Mode:
et: Mõõtmisviis:

en: Missing dependencies
et: Sõltuvused pole paigaldatud

en: Mixed file owners
et: Erinevad failide omanikud

en: Mo_ve to Trash
et: _Viska prügikasti

en: Modern approach with buttons that correspond to folders
et: Kaasaegne lähenemine kaustadele vastavate nuppudega

en: Modified:
et: Muudetud:

en: Mount and open %s (%s)
et: Haagi ja ava %s (%s)

en: Mount the selected device
et: Haagi valitud seade

en: Move
et: Tõsta uude kohta

en: Move Dow_n
et: _Liiguta alla

en: Move _Up
et: Liig_uta üles

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
et: Liiguta või kopeeri eelnevalt lõikamise või kopeerimisega märgitud failid

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
et: Liiguta või kopeeri eelnevalt lõikamise või kopeerimisega märgitud failid valitud kausta

en: Move the currently selected action down by one row.
et: Liiguta hetkel valitud tegevus rea võrra alla.

en: Move the currently selected action up by one row.
et: Liiguta hetkel valitud tegevus rea võrra üles.

en: Move the selected file to the Trash | Move the selected files to the Trash
et[0]: Viska valitud fail prügikasti
et[1]: Viska valitud failid prügikasti

en: Move to Trash
et: Viska prügikasti

en: Moving files ...
et: Failid on tõstmisel uude asukohta ...

en: Moving files into "%s"...
et: Tõstan failide kausta „%s“...

en: Moving files into the trash...
et: Viskan faile prügikasti...

en: Multimedia Player
et: Meediamängija

en: N_o to all
et: E_i kõigile

en: Name
et: Nimi

en: Name '%s' lost on the message dbus.
et: Kaotasin sõnumisiinil nime '%s'.

en: Name and Extension
et: Faili nimi ja laiend

en: Name only
et: Ainult nimi

en: Names:
et: Nimed:

en: Navigate to the folder in which the selected file is located
et: Ava kaust, kus valitud fail asub

en: Navigation
et: Navigeerimine

en: Network
et: Võrk

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New Empty File
et: Uus tühi fail

en: New Empty File...
et: Uus tühi fail...

en: New File
et: Uus fail

en: New Folder
et: Uus kaust

en: New Name
et: Uus nimi

en: New _Tab
et: Uus _kaart

en: New _Window
et: Uus _aken

en: No Exec field specified
et: Käivitamise välja pole määratud

en: No URL field specified
et: URL-i välja pole täpsustatud

en: No application selected
et: Ühtegi rakendust pole valitud

en: No icon
et: Ikoonita

en: No operation which can be redone available.
et: Ei leidu ühtegi tegevust, mida saab korrata.

en: No operation which can be undone has been performed yet.
    (For some operations undo is not supported)
et: Sa pole veel teinud ühtegi toimingut, mida sa saaksid tagasi pöörata.
    (Ja mõnede toimingute puhul selline võimalus puudub)

en: No renamer modules were found on your system. Please check your
    installation or contact your system administrator. If you install Thunar
    from source, be sure to enable the "Simple Builtin Renamers" plugin.
et: Süsteemist ei leitud ühtki nimemuutmismoodulit. Kontrolli
    paigaldust või võta ühendust halduriga. Kui paigaldasid Thunari
    lähtekoodist, luba „Simple Builtin Renamers” plugin.

en: No templates installed in
    "%s"
et: Selles kaustas pole ühtegi malli
    "%s"

en: None
et: Puudub

en: None available
et: Pole saadaval

en: Normal Si_ze
et: Tavasuu_rus

en: Number - Text
et: Number - tekst

en: Number - Text - Old Name
et: Number - tekst - vana nimi

en: Numbering
et: Nummerdus

en: Old Name - Text - Number
et: Vana nimi - tekst - number

en: Only For Remote Location
et: Vaid seadmevälise asukoha puhul

en: Only for local files
et: Vaid kohalike failide puhul

en: Only show thumbnails for files smaller than:
et: Näita pisipilte, kui fail on väiksem kui:

en: Only visible when the menubar is hidden
et: Nähtav vaid siis, kui menüüriba on peidetud

en: Ope_n With
et: Ava rake_ndusega

en: Ope_n With Other Application...
et: _Ava teise rakendusega...

en: Open %d New Window | Open %d New Windows
et[0]: Ava %d uus aken
et[1]: Ava %d uut akent

en: Open <i>%s (%s)</i> and other files of type "%s" with:
et: Ava <i>%s (%s) </i> ja teised „%s“-tüüpi failid rakendusega:

en: Open <i>%s</i> and other files of type "%s" with:
et: Ava <i>%s</i> ja teised „%s“-tüüpi failid rakendusega:

en: Open Item _Location
et: Ava kirje _asukoht

en: Open Shell Script
et: Ava käsurea skript

en: Open With
et: Ava rakendusega

en: Open _Parent
et: _Ava ülemine

en: Open a new Thunar window for the displayed location
et: Ava valitud asukoht uues Thunari aknas

en: Open a new tab for the displayed location
et: Ava valitud asukoht uuel kaardil

en: Open current folder in a new window
et: Ava see kaust uues aknas

en: Open folders
et: Ava kaustad

en: Open folders in new tabs on middle click
et: Hiire keskmise klõpsuga ava kaustad kaartidena

en: Open in new _Tab
et: Ava uuel _kaardil

en: Open in new _Window
et: Ava uues _aknas

en: Open new thunar instances as tabs
et: Ava uued thunari vaated kaartidena

en: Open the bulk rename dialog
et: Ava nimede pakkmuutmise vaade

en: Open the desktop folder
et: Ava töölaua kaust

en: Open the home folder
et: Ava kodukaust

en: Open the location "%s"
et: Ava asukoht „%s“

en: Open the parent folder
et: Ava ülemine kaust

en: Open the selected directory in new tab | Open the selected directories in %d new tabs
et[0]: Ava valitud kaust uuel kaardil
et[1]: Ava valitud kaustad %d uuel kaardil

en: Open the selected directory in new window | Open the selected directories in %d new windows
et[0]: Ava valitud kaust uues aknas
et[1]: Ava valitud kaustad %d uues aknas

en: Open the selected file | Open the selected files
et[0]: Ava valitud fail
et[1]: Ava valitud failid

en: Open the selected files with the default applications
et: Ava valitud failid vaikimisi rakendusega

en: Open/Close Split View
et: Ava või sulge jagatud vaade

en: Optical Drive
et: Optiline seade

en: Optical Media
et: Optiline andmekandja

en: Options:
et: Valikud:

en: Original Path:
et: Algne asukoht:

en: Other Application...
et: Teised rakendused...

en: Other Applications
et: Muud rakendused

en: Others
et: Muud kasutajad

en: Overwrite
et: Kirjutatakse üle

en: Owner
et: Omanik

en: Owner:
et: Omanik:

en: Paste the clipboard
et: Aseta lõikelaualt

en: Paused
et: Peatatud

en: Perl Scripts
et: Perli skriptid

en: Permanently delete the selected file | Permanently delete the selected files
et[0]: Kustuta valitud fail jäädavalt
et[1]: Kustuta valitud failid jäädavalt

en: Permission denied
et: Õigused puuduvad

en: Permissions
et: Õigused

en: Phone
et: Telefon

en: Places
et: Kohad

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teata vigadest aadressil <%s>.

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Pr_eferences...
et: _Eelistused...

en: Prepare the selected file to be copied with a Paste command | Prepare the selected files to be copied with a Paste command
et[0]: Valitud faili ettevalmistamine asetamise käsuga kopeerimiseks
et[1]: Valitud failide ettevalmistamine asetamise käsuga kopeerimiseks

en: Prepare the selected file to be moved with a Paste command | Prepare the selected files to be moved with a Paste command
et[0]: Valitud faili ettevalmistamine asetamise käsuga liigutamiseks
et[1]: Valitud failide ettevalmistamine asetamise käsuga liigutamiseks

en: Preparing...
et: Ettevalmistamine...

en: Print version information and exit
et: Väljasta versiooniteave ja välju

en: Program:
et: Rakendus:

en: Properties
et: Omadused

en: Python Scripts
et: Pythoni skriptid

en: Question
et: Küsimus

en: Queued
et: Lisasin järjekorda

en: Quit a running Thunar instance
et: Lõpeta Thunari selle koopia töö

en: Re_name
et: _Nimeta ümber

en: Re_name Shortcut
et: Muuda otsetee _nime

en: Read & Write
et: Lugemiseks ja kirjutamiseks

en: Read only
et: Ainult lugemiseks

en: Recency
et: Hiljutisus

en: Recent
et: Hiljutised failid

en: Recommended Applications
et: Soovitatud rakendused

en: Red_o
et: K_orda tegevust

en: Redo performed
et: Tegevus on uuesti korratud

en: Redo the latest '%s' operation (%s)
et: Korda eelmist tegevust („%s“ - %s)

en: Redo the latest operation
et: Korda eelmist tegevust

en: Regular _Expression
et: _Regulaaravaldis

en: Reload the current folder
et: Laadi käesoleva kausta sisu uuesti

en: Removable Drive
et: Eemaldatav andmekandja

en: Remove Characters
et: Eemalda tähemärgid

en: Remove File | Remove Files
et[0]: Eemalda fail
et[1]: Eemalda failid

en: Remove _From Position:
et: _Eemalda paigast:

en: Remove all files and folders from the Trash?
et: Kas kustutame prügikastist kõik failid ja kaustad?

en: Remove application launcher
et: Eemalda rakenduse käivitaja

en: Remove the selected file from the list of files to be renamed | Remove the selected files from the list of files to be renamed
et[0]: Valitud faili eemaldamine nimemuutmisloendist
et[1]: Valitud failide eemaldamine nimemuutmisloendist

en: Remove the selected files from Recent
et: Eemalda valitud failid hiljutiste failide loendist

en: Rena_me All
et: Ni_meta kõik ümber

en: Rename
et: Muuda nime

en: Rename "%s"
et: Muuda „%s“ nime

en: Rename Launcher Options
et: Käivitaja nime muutmise valikud

en: Rename Multiple Files
et: Failide nimede muutmine

en: Rename _File
et: Muuda _faili nime

en: Rename _Launcher
et: Muuda _käivitaja nime

en: Rename items listed above, keep this window open.
et: Nimeta ülal loetletud objektid ümber ja jäta see aken nähtavaks.

en: Rename the selected file | Rename the selected files
et[0]: Muuda valitud faili nime
et[1]: Muuda valitud failide nimesid

en: Replace _All
et: A_senda kõik

en: Replace _With:
et: _Asenda järgnevaga:

en: Replace the existing file in "%s"
et: Asenda siin olemasolev fail: „%s“

en: Replace the existing folder in "%s"
et: Asenda siin olemasolev kaust: „%s“

en: Replace the link in "%s"
et: Asenda siin link: „%s“

en: Resident
et: Püsiv

en: Restore (opposite of trash)
et: Taasta (vastand kustutamisele)

en: Restore Selected Items
et: Taasta valitud kirjed

en: Restore and S_how
et: _Taasta ja näita

en: Restore tabs on startup
et: Käivitamisel ava senikasutatud kaardid

en: Restore the selected file to its original location | Restore the selected files to its original location
et[0]: Taasta valitud fail algsesse asukohta
et[1]: Taasta valitud failid algsesse asukohta

en: Restore the selected file to its original location and open the location in a new window/tab | Restore the selected files to their original locations and open the locations in a new window/tab
et[0]: Taasta valitud fail algsesse asukohta ning ava see uues aknas või uuel kaardil
et[1]: Taasta valitud failid algsetesse asukohtadesse ning ava need uutes akendes või uuetel kaartidel

en: Restoring files...
et: Taastan faile...

en: Resuming job...
et: Jätkan peatatud tööd...

en: Resuming...
et: Jätkan...

en: Reverse the sort order
et: Pööra sortimise järjekord teistpidi

en: Ruby Scripts
et: Ruby skriptid

en: Run In _Terminal
et: Käivita _terminalis

en: Run Thunar as root
et: Käivita Thunar juurkasutajana

en: Run in _terminal
et: Käivita _terminalis

en: Run in daemon mode
et: Taustaprotsessina käivitamine

en: S_kip All
et: Jäta _kõik vahele

en: S_plit View
et: Ja_gatud vaade

en: Safely _Remove
et: Eemalda tu_rvaliselt

en: Screenshot of the XFCE Thunar File Browser User Interface
et: XFCE Thunari failihalduri kasutajaliidese ekraanitõmmis

en: Search
et: Otsing

en: Search & Replace
et: Otsi ja asenda

en: Search for a specific file in the current folder and Recent
et: Otsi faili praegusest kaustast ning hiljuti kasutatud failide alt

en: Search with Catfish...
et: Otsi Catfish'i abil...

en: Search:
et: Otsing:

en: Security
et: Turvalisus

en: Security:
et: Turvalisus:

en: Select _all Files
et: _Vali kõik failid

en: Select _by Pattern...
et: _Vali mustri järgi...

en: Select all files but not those currently selected
et: Vali kõik muud failid peale nende mis hetkel  on valitud

en: Select all files in this window
et: Vali kõik selles aknas nähtavad failid

en: Select all files that match a certain pattern
et: Vali kindla mustriga kattuvad failid selles aknas

en: Select an Application
et: Vali rakendus

en: Select an Icon for "%s"
et: „%s” jaoks ikooni valimine

en: Select an Icon for "%s" (%s)
et: Vali „%s“ (%s) jaoks ikoon

en: Select an image to preview
et: Vali pilt, mille eelvaadet tahad näha

[ctx: Select by Pattern dialog: buttons]
en: _Cancel
et: _Loobu

[ctx: Select by Pattern dialog: buttons]
en: _Select
et: _Vali

[ctx: Select by Pattern dialog: labels: case sensitive checkbox]
en: C_ase sensitive
et: Tõ_stutundlik

[ctx: Select by Pattern dialog: labels: match diacritics checkbox]
en: _Match diacritics
et: Klapita ka diakriirilisi _märke

[ctx: Select by Pattern dialog: labels: pattern entry textbox]
en: _Pattern:
et: _Muster:

[ctx: Select by Pattern dialog: title]
en: Select by Pattern
et: Vali mustri alusel

[ctx: Select by Pattern dialog: tooltips on label for pattern entry textbox]
en: Files whose name matches the wildcard pattern you enter will be selected in the main window.
et: Failid, mille nimi vastab sinu sisestatud metamärkide otsingumustrile, saavad valitud põhivaates.

[ctx: Select by Pattern dialog: tooltips: case sensitive checkbox]
en: If enabled, letter case must match the pattern.
    Examp* would match Example.txt and not example.txt
et: Kui see valik on kasutusel siis suur- ja väiketähti otsitakse täpselt.
    Näiteks Failinimi* leiaks Failinimi.txt, aga mitte failinimi.txt

[ctx: Select by Pattern dialog: tooltips: match diacritics checkbox]
en: If enabled, require accents to match the pattern.
    Rés* would match Résumé.txt and not Resume.txt
et: Kui see valik on kasutusel siis täpitähti otsitakse täpselt.
    Näiteks kää* leiaks käär.txt, aga mitte kaar.txt

[ctx: Select by Pattern dialog: tooltips: pattern entry text box]
en: ? matches exactly one character,
    * matches any number of characters, including zero.
    
    For example: *.txt, file??.png, pict
    
    Without any * or ? wildcards, the pattern will match anywhere in a name. With wildcards, the pattern must match at both the start and the end of a name.
et: ? vastab ühele tähemärgile,
    * vastab mitmele tähemärgile, sealhulgas mitte ainsamalegi.
    
    Näiteks: *.txt, fail??.png, pilt
    
    Ilma * või ? märkideta otsime suvalisest sõnaosast. Nende metamärkide kasutamisel peab aga vastav otsingumuster sobima kas sõna alguse või lõpuga.

en: Select files to rename
et: Vali failid, mille nime muuta

en: Select this option to display icon emblems in the shortcuts pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
et: Selle valiku puhul näidatakse otseteede paneelis ikoone kõikidele kaustadele, millele on kausta omaduste vaatest tunnuspilte määratud.

en: Select this option to display icon emblems in the tree pane for all folders for which emblems have been defined in the folders properties dialog.
et: Selle valiku puhul näidatakse kaustapuu paneelis ikoone kõikidele kaustadele, millele on kausta omaduste vaatest tunnuspilte määratud.

en: Select this option to draw black frames around thumbnails.
et: Selle valiku alusel joonistatakse mustad raamid ümber pisipiltide.

en: Select this option to enable startup notification when the command is run from the file manager or the menu. Not every application supports startup notification.
et: Selle valiku puhul lubatakse käivitusteatised, kui käsku failihaldurist või menüüst käivitatakse. Mitte kõikidel rakendustel pole käivitusteatiste tuge.

en: Select this option to list folders before files when you sort a folder.
et: Selle valiku puhul järjestatakse kaustad enne faile.

en: Select this option to open a new tab on middle click instead of a new window
et: Vali see eelistus, kui hiire keskmise klõpsuga soovid avada uue kaardi, mitte aga uue akna

en: Select this option to open new thunar instances as tabs in an existing thunar window
et: Vali see eelistus, kui soovid uued Thunari vaated avada kaartidena olemasolevas aknas

en: Select this option to place the icon captions for items beside the icon rather than below the icon.
et: Selle valiku puhul paigutatakse ikoonide alltekstid ikooni kõrvale, mitte ikooni alla.

en: Select this option to remember view type, zoom level, sort column, and sort order individually for each folder
et: Selle valikuga salvestub iga kausta kohta tema vaate tüüp, suumitase ja veerg, mis määrab järjestuse ning selle järjestuse suund.

en: Select this option to restore your tabs as they were last time you used Thunar
et: Selle valikud seadistad, et Thunar avab viimati avatud kaardid

en: Select this option to run the command in a terminal window.
et: Selle valiku puhul käivitatakse käsk terminaliaknas.

en: Select this option to show file size in binary format instead of decimal.
et: Selle eelistuse valimisel kuvatakse failide suurus kahendvormingus kümnendvormingu asemel.

en: Select this option to show the 'Delete' action in the context menu
et: Selle eelistuse valimisel kuvatakse 'Kustuta' nupp kontekstimenüüs

en: Select this option to show the full directory path in the tab title instead of only the directory name
et: See valik võimaldab kaardi pealkirjas kausta asemel näidata faili absoluutset asukohta failisüsteemis

en: Select this option to trust this .desktop file. This will generate a checksum of the file and store it via gvfs. The additional check will protect from malicious launchers which e.g. pretend to be a picture, having the executable flag pre-set
et: Sellle valikuga määrad, et .desktop fail on usaldusväärne. Thunar arvutab faili räsi ja salvestab selle gvfs abil. Selle lisakontrolliga parandad ohtlike programmide vastast kaitset, näiteks kui tegemist on failiga, mis tundub olema pilt, kuid tal on käivitusõigused seatud.

en: Select this option to use symbolic folder icons instead of regular ones.
et: Selle valikuga eelistad tavaliste kaustaikoonide asemel tähenduslikke kaustaikoone.

en: Select this option to use the current folder icon as window icon
et: Selle valikuga määrad, et praeguse kausta ikooni kasutatakse ka akna ikoonina

en: Select this to enable executable permission bit(+x). Thunar will not launch the .desktop file if not set.
et: Selle seadistusega määrad failile käivitusõigused (+x). Vastasel juhul Thunar ei käivita .desktop faili.

en: Selection: %s
et: Valik: %s

en: Send "%s" as compressed archive?
et: Kas „%s” saata tihendatud arhiivina?

en: Send %d file as compressed archive? | Send %d files as compressed archive?
et[0]: Kas saata %d fail tihendatud arhiivina?
et[1]: Kas saata %d faili tihendatud arhiivina?

en: Send _directly
et: _Saada failid

en: Send as _archive
et: S_aada arhiivina

en: Send com_pressed
et: _Saada pakitult

en: Send email
et: Saada e-kiri

en: Send the selected file to "%s" | Send the selected files to "%s"
et[0]: Kopeeri valitud faili asukohta „%s“
et[1]: Kopeeri valitud failid asukohta „%s“

en: Send to _Desktop
et: Saada _töölauale

en: Set Defa_ult Application...
et: Määra _vaikimisi rakendus...

en: Set Default Application
et: Määra vaikimisi kasutatav rakendus

en: Set _Background
et: Seadista _taust

en: Set _Foreground
et: Seadista _esiplaan

en: Set as wallpaper
et: Määra taustapildiks

en: Set this file as trusted
et: Määra see fail usaldusväärseks

en: Setup custom actions that will appear in the file managers context menus
et: Kohandatud tegevuste seadistamine, mis ilmuvad failihalduri kontekstimenüüdesse

en: Shell Scripts
et: Käsurea skriptid

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Shortcuts Pane
et: Otseteede paneel

en: Show Icon E_mblems
et: Ikoonidel e_mbleemide näitamine

en: Show Icon _Emblems
et: Näita ikoonide _embleeme

en: Show _File Highlight
et: Kasuta _failide esiletõstmist

en: Show _Hidden Files
et: _Näita peidetud faile

en: Show action to permanently delete files and folders
et: Näita failide ja kaustade lõpliku kustutamise valikut

en: Show display name
et: Näita kuvatavat nime

en: Show file size in binary format
et: Kuva faili suurus kahendvormingus

en: Show filetype
et: Näita faili tüüpi

en: Show full directory paths in tab titles
et: Kaardi  pealkirjas näita faili asukohta

en: Show hidden files count
et: Näita peidetud failide arvu

en: Show last modified
et: Näita viimase muutmise aega

en: Show number of containing items
et: Näita sisalduvate kirjete arvu

en: Show size
et: Näita suurust

en: Show size in bytes
et: Näita suurust baitides

en: Show the contents at the normal size
et: Näita sisu tavasuuruses

en: Show the contents in less detail
et: Näita sisu väiksemana

en: Show the contents in more detail
et: Näita sisu suuremana

en: Show the menu
et: Näita menüüd

en: Show thumbnails:
et: Pisipilte näidatakse:

en: Shutter Speed:
et: Katiku kiirus:

en: Side Pane
et: Külgpaneel

en: Side Pane (Add Bookmark) | Side Pane (Add Bookmarks)
et[0]: Külgpaneel (lisa järjehoidja)
et[1]: Külgpaneel (lisa järjehoidjad)

en: Size
et: Suurus

en: Size Column of Folders
et: Kaustade suuruse veerg

en: Size in Bytes
et: Suurus baitides

en: Size in bytes
et: Suurus baitides

en: Size on Disk:
et: Suurus andmekandjal:

en: Size:
et: Suurus:

en: Size:
et: Suurus:

en: Software:
et: Tarkvara:

en: Solid State Drive
et: Pooljuhtketas

en: Sort _folders before files
et: Kaustad on enne _faile

en: Sort items in ascending order
et: Kasvav järjestus

en: Sort items in descending order
et: Kahanev järjestus

en: Specify a location to open
et: Määra avatav asukoht

en: Specify the d_elay before an item gets selected
    when the mouse pointer is paused over it:
et: _Kui kaua peab hiirekursorit kirje
    kohal hoidma, et seda valida:

en: St_atusbar
et: Olekurib_a

en: Standalone
et: Eraldi

en: Starting... (User request)
et: Käivitan... (kasutaja päringu alusel)

en: Status Bar
et: Olekuriba

en: Stop applying permissions recursively.
et: Õiguste rekursiivse rakendamise peatamine.

en: Stop the _Multi-Disk Drive
et: Peata _mitme kettaga seade

en: Switch Focused Split View Pane
et: Vaheta fookus teisele jagatud vaatega paneelile

en: Switch to Next Tab
et: Vali järgmine kaart

en: Switch to Previous Tab
et: Vali eelmine kaart

en: System Drive
et: Süsteemi ketas

en: T_emplates
et: _Mallid

en: Tabs and Windows
et: Kaardid ja aknad

en: Tape
et: Lintmäluseade

en: Text - Number
et: Tekst - number

en: Text _Format:
et: Teksti _formaat:

en: Text of the page's label
et: Lehekülje sildi tekst

en: The Shortcuts Editor requires a Thunar window to be present.
et: Kiirklahvide muutmisvaade toimib siis, kui Thunari aken on olemas.

en: The Thunar development team. All rights reserved.
et: Thunari arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: The URL to access.
et: Kasutatav URL.

en: The URL to the documentation of the renamer
et: Nimemuutja dokumentatsiooni URL

en: The command (including the necessary parameters) to perform the action. See the command parameter legend below for a list of supported parameter variables, which will be substituted when launching the command. When upper-case letters (e.g. %F, %D, %N) are used, the action will be applicable even if more than one item is selected. Else the action will only be applicable if exactly one item is selected.
et: Käsk (ja vajalikud parameetrid) tegevuse sooritamiseks. Toetatud parameetrite muutujad, mida käsu käivitamisel muudetakse, leiab allpool asuvast käsuparameetrite selgitusest. Kui kasutatakse suurtähti (nt. %F, %D, %N), siis on tegevus rakendatav isegi siis, kui valitud on enam kui üks fail. Vastasel juhul on tegevus rakendatav ainult siis, kui valitud on täpselt üks fail.

en: The description of the action that will be displayed as tooltip in the statusbar when selecting the item from the context menu.
et: Tegevuse kirjeldus, mida näidatakse olekuribal vihjena, kui kontekstimenüüs valitakse kirje.

en: The desktop file %s is in an insecure location and not marked as secure%s. If you do not trust this program, click Cancel.
et: Töölauafail „%s“ on ebaturvalises asukohas ning pole märgitud turvaliseks „%s“. Kui sa ei usalda seda programmi, siis loobu.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
et: „%s“ seade on eemaldamisel. Selleks võib kuluda aega

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
et: Süsteem parasjagu haagib lahti andmekandjat „%s“. Palun ära eemalda veel seda seadet

en: The directory "%s" does not exist. Do you want to create it?
et: Kausta „%s” pole olemas. Kas tahad selle luua?

en: The file "%s" (%s) already exists. Would you like to replace it?
    
    If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
et: Fail „%s“ (%s) on juba olemas. Kas asendame selle?
    
    Olemasoleva faili asendamisel kirjutatakse selle sisu üle.

en: The file "%s" already exists
et: Fail „%s“ on juba olemas

en: The file "%s" already exists. Would you like to replace it?
    
    If you replace an existing file, its contents will be overwritten.
et: Fail „%s“ on juba olemas. Kas asendame selle?
    
    Olemasoleva faili asendamisel kirjutatakse selle sisu üle.

en: The file "%s" seems to be executable. What do you want to do with it?
et: Valitud „%s“ fail tundub olema käivitatav. Mida sa soovid temaga teha?

en: The folder "%s" does not exist anymore but is required to restore the file "%s" from the trash
et: Kausta „%s” pole enam olemas, kuid see on vajalik „%s” taastamiseks prügikastist

en: The folder permissions are inconsistent, you may not be able to work with files in this folder.
et: Kausta õigused on vasturääkivad,
    võimalik, et selles sisalduvate failidega
    pole võimalik töötada.

en: The folder permissions will be reset to a consistent state. Only users allowed to read the contents of this folder will be allowed to enter the folder afterwards.
et: Kausta õigused lähtestatakse järjekindlaks. Kui valmis, siis sellesse kausta on lubatud siseneda ainult nendel, kellel on õigus selle kausta sisu lugeda.

en: The following command parameters will be substituted when launching the action:
et: Järgnevad käsu parameetrid asendatakse tegevuse käivitamisel:

en: The following files were overwritten in the operation you are trying to redo and cannot be restored:
et: Selle toimingu käigus, mida sa proovid korrata, kirjutati üle järgmised failid ning neid ei saa taastada:

en: The following files were overwritten in the operation you are trying to undo and cannot be restored:
et: Selle toimingu käigus, mida sa proovid tagasi pöörata, kirjutati üle järgmised failid ning neid ei saa taastada:

en: The format describes the date and time parts to insert into the file name. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. See the documentation of the date utility for additional information.
et: Vorming kirjeldab failinimesse sisetatavaid kuupäeva ja aja osasid. Näiteks %Y asendatakse aastaga, %m kuuga ning %d päevaga. Lisateavet saab date dokumentatsioonist.

en: The generic name of the entry, for example "Web Browser" in case of Firefox.
et: Kirje üldnimi, näiteks „Veebibrauser” Firefoxi korral.

en: The icon size for the path entry
et: Asukoha näitaja ikoonide suurus

en: The item will be removed from the history
et: Kirje eemaldatakse ajaloost

en: The keyboard shortcut for the action.
et: Klaviatuuri kiirklahvid selle tegevuse jaoks.

en: The name of the action that will be displayed in the context menu.
et: Tegevuse nimi, mida näidatakse kontekstimenüüs.

en: The number of source and target filenames must be the same
et: Lähtefailide ja sihtfailide arv peab olema sama

en: The operation you are trying to redo does not have any files associated with it, and thus cannot be redone.
et: Selle toiminguga, mida sa proovid korrata, ei ole seotud ühtegi faili ning seega pole võimalik enam midagi korrata.

en: The operation you are trying to undo does not have any files associated with it, and thus cannot be undone.
et: Selle toiminguga, mida sa proovid tagasi pöörata, ei ole seotud ühtegi faili ning seega pole võimalik enam midagi tagasi võtta.

en: The other split pane has multiple open tabs. Closing it will close all these tabs.
et: Teisel jagatud paneelil on avatud kitu kaarti. Paneeli sulgemisega suletakse ka need kaardid.

en: The path "%s" does not refer to a directory
et: Asukoht „%s” ei viita kaustale

en: The program to execute, possibly with arguments.
et: Käivitatav programm, võimalik koos argumentidega.

en: The root folder has no parent
et: Juurkaustal pole ülemist kausta

en: The selected application is used to open this and other files of type "%s".
et: Valitud rakendust kasutatakse selle ja teiste „%s“-tüüpi failide avamiseks.

en: The selected files seem to be executable. What do you want to do with them?
et: Valitud fail pole käivitatav. Mida sa soovid temaga teha?

en: The submenu in which the action will be displayed. Leave empty for no menu. Use '/' for nested menus.
et: Alammenüü, kus seda tegevist kuvame. Kui sa ei soovi teda menüüs kuvada, siis jäta tühjaks. Mitmetasandilise menüü jaoks kasuta kaldkriipsu /.

en: The user visible name of the renamer
et: Kasutajale nähtav nimemuutja nimi

en: The working directory for the program.
et: Programmi töökaust.

en: The working directory must be an absolute path
et: Töökaust peab olema kirjas täieliku asukohana

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
et: Andmeid on veel ootel seadmesse „%s“ salvestamiseks. Palun ära eemalda andmekandjat või seadet

en: There is no operation to redo
et: Ei leidu ühtegi tegevust, mida saab korrata.

en: There is no operation to undo
et: Ei ole toimingut, mida sa saaksid tagasi pöörata

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
et: Sihtkohas pole piisavalt ruumi. Ruumi tegemiseks võid püüda faile kustutada.

en: There is nothing on the clipboard to paste
et: Lõikelaual pole midagi, mida asetada

en: This column is reserved for special locations
et: See veerg on mõeldud oluliste asukohtade jaoks

en: This folder already contains a file "%s" (%s).
et: See kaust juba sisaldab faili „%s“ (%s).

en: This folder already contains a file "%s".
et: See kaust juba sisaldab faili „%s“.

en: This folder already contains a folder "%s".
et: See kaust juba sisaldab kausta „%s“.

en: This folder already contains a symbolic link "%s".
et: See kaust juba sisaldab sümbolviidet „%s“.

en: This keyboard shortcut is currently used by: '%s'
et: See klaviatuuri kiirklahv on hetkel kasutusel: '%s'

en: This page lists the conditions under which the action will appear in the file managers context menus. The file patterns are specified as a list of simple file patterns separated by semicolons (e.g. *.txt;*.doc). For an action to appear in the context menu of a file or folder, at least one of these patterns must match the name of the file or folder. Additionally, you can specify that the action should only appear for certain kinds of files.
    
    ** The custom action will be eligible to appear in the toolbar.
et: Sellel leheküljel on loetletud kõik tingimused, mille täitmisel ilmub tegevus failihalduri kontekstimenüüdes. Failimustrid eraldatakse semikoolonitega (nt *.txt;*.doc). Et tegevus ilmuks kontekstimenüüs, peab vähemalt üks mustritest vastama failile või kaustale. Lisaks võid määrata, et tegevust näidatakse ainult teatud tüüpi failide puhul.
    
    ** Kohandatud tegevust saab vajadusel kuvada ka tööriistaribal.

en: This will dissociate the application launcher for this file type, but will not uninstall or remove the application launcher itself.
et: See tegevus eemaldab seose failitüübi ja käivitatava rakenduse vahel, kuid ei eemalda rakendust ennast.

en: This will open %d separate file manager window. | This will open %d separate file manager windows.
et[0]: Sellega avatakse %d eraldiseisev failihalduri aken.
et[1]: Sellega avatakse %d eraldiseisvat failihalduri akent.

en: This will remove the application launcher that appears in the file context menu, but will not uninstall the application itself.
    
    You can only remove application launchers that were created using the custom command box in the "Open With" dialog of the file manager.
et: Kontekstimenüüst eemaldatakse rakenduse käivitaja, kuid rakendust ennast ei eemaldata.
    
    Eemaldada saab vaid rakenduste käivitajaid, mis on lisatud kohandatud käsuna failihalduri „Ava rakendusega” vaates.

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Thunar Bulk Rename is a powerful and extensible
    tool to rename multiple files at once.
et: Thunari nimevahetaja on võimas ja laiendatav
    abivahend mitme faili nimede korraga muutmiseks.

en: Thunar File Manager
et: Failihaldur Thunar

en: Thunar Preferences
et: Thunari eelistused

en: Thunar is a fast and easy to use file manager
    for the Xfce Desktop Environment.
et: Thunar on kiire ja lihtne failihaldur
    Xfce keskkonna jaoks.

en: Thunar is a file browser specifically designed for the Xfce Desktop, but also can serve as an alternate file browser for other Desktop environments. It has a simple, clean two-pane design for browsing all your files.
et: Failihaldur Thunar on loodud Xfce töölaua jaoks, kuid sobib kasutamiseks alternatiivse failihaldurina ka muudes töölauakeskondades. Thunaril on lihtne kahe paaniga vaade kõikide sinu failide haldamise jaoks.

en: Title Case
et: Iga Sõna Suure Algustähega

en: Today
et: Täna

en: Today / Custom
et: Täna / kohandatud

en: Today at %X
et: Täna kell %X

en: Toggles the display of file highlight which can be configured in the file specific property dialog
et: Lülitab failide esiletõstmise sisse või välja ning seda saab täiendavalt seadistada failide omadusete vaates

en: Toggles the display of hidden files in the current window
et: Käesolevas aknas peidetud failide näitamise sisse või välja lülitamine

en: Toggles the visibility of the shortcuts pane
et: Lühiteede paneeli nähtavuse sisse või välja lülitamine

en: Toggles the visibility of the tree pane
et: Lülitab kaustapuu paneeli nähtavuse sisse või välja

en: Too many emblems selected
et: Liiga palju embleeme on valitud

en: Tooltip for the entry, for example "View sites on the Internet" in case of Firefox. Should not be redundant with the name or the description.
et: Sissekande vihje, näiteks Firefoxil „Veebis surfamine”. Nimi ega seletus ei tohiks olla ülemäära pikad.

en: Traditional text box showing the current path
et: Tavaline tekstikast, mis näitab praegust asukohta

en: Transfer files in parallel:
et: Edasta failid rööpselt:

en: Trash
et: Prügi

en: Trash Applet
et: Paberikorv

en: Trash contains %d file | Trash contains %d files
et[0]: Prügikastis on %d fail
et[1]: Prügikastis on %d faili

en: Trash contains files
et: Prügikast sisaldab faile

en: Trash is empty
et: Prügikast on tühi

en: Tree Pane
et: Kaustapuu paneel

en: Trying to move "%s"
et: Püütakse liigutada „%s”

en: Trying to restore "%s"
et: Püütakse taastada „%s”

en: Type
et: Tüüp

en: UPPERCASE
et: SUURTÄHED

en: USB Drive
et: USB-ketas

en: U_nselect all Files
et: Eemalda kõikide failide valimi_ne

en: Undo performed
et: Tegevus on tagasi pööratud

en: Undo the latest '%s' operation (%s)
et: Pööra eelmine tegevus tagasi („%s“ - %s)

en: Undo the latest operation
et: Pööra eelmine tegevus tagasi

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unknown closing element <%s>
et: Tundmatu sulgev element <%s>

en: Unknown file owner
et: Tundmatu failiomanik

en: Unknown user "%s"
et: Tundmatu kasutaja „%s”

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Unlink
et: Eemalda link

en: Unmount the selected device
et: Haagi valitud seade lahti

en: Unmounting device
et: Seade on lahtihaakimisel

en: Unselect all files in this window
et: Eemalda kõikide failide valimine selles aknas

en: Untitled document
et: Nimeta dokument

en: Untrusted application launcher
et: Rakenduse käivitaja pole usaldusväärne

en: Untrusted link launcher
et: Viida käivitaja pole usaldusväärne

en: Uppercase / Lowercase
et: Suur- või väiketähed

en: Usage:
et: Kasutus:

en: Use "%s" to open the selected file | Use "%s" to open the selected files
et[0]: Ava valitud fail rakendusega „%s“
et[1]: Ava valitud failid rakendusega „%s“

en: Use De_fault
et: _Kasuta tavalist

en: Use Startup Notification
et: Näita käivitusteadet

en: Use _startup notification
et: _Näidatakse käivitusteateid

en: Use a _custom command:
et: Kasuta _kohandatud käsku:

en: Use a custom command for an application that is not available from the above application list.
et: Kohandatud käsk rakenduse jaoks, mida ülal rakenduste loendis pole.

en: Use as _default for this kind of file
et: _Vaikimisi rakendus selle failitüübi jaoks

en: Use current folder icon as window icon
et: Kasuta kausta ikooni ka akna ikoonina

en: Use custom window decorations (only applied to new windows)
et: Kasuta kohandatud aknakujundusi ja -vaateid (kehtib vaid uute akende puhul)

en: Use custom, client-side window decorations instead of global, server-side ones. - Only applied to new Thunar windows
et: Kasuta kohandatud rakendustepoolseid aknakujundusi ja -vaateid üldisete ehk serveripoolsete asemel. Rakendub vaid uutele Thunari akendele

en: Use intermediate file '*.partial~' to copy files. This will prevent fragmented files. The new file will only be shown after the copy was successfully finished.
et: Failide kopeerimisel loo ajutised *.partial~ failid. Sellega väldid failide fragmenteerumist. Uut faili näed vaid siis, kui kopeerimine on edukalt lõppenud.

en: Use intermediate file on copy:
et: Kopeerimisel kasuta vahefaili:

en: Use symbolic folder icons
et: Kasuta tähenduslikke kaustaikoone

en: Use symbolic icons instead of regular ones (if available).
et: Tavaliste kaustaikoonide asemel kasuta tähenduslikke kaustaikoone (kui nad on ikoonikomplektis olemas).

en: Varying (no change)
et: Erineb (ei muudeta)

en: Verify file contents on copy:
et: Kopeerimisel võrdle faili sisu:

en: Verifying file contents...
et: Kontrollime faili sisu...

en: Video Files
et: Videofailid

en: View
et: Vaade

en: View Settings
et: Vaadete seadistused

en: View Switcher
et: Vaadete vahetaja

en: View _new folders using:
et: _Uutes kaustades on kasutusel:

en: View the properties of the selected file
et: Vaata valitud faili omadusi

en: Visible Columns
et: Nähtavad veerud

en: Volume Management
et: Andmekandjate haldamine

en: Volume:
et: Andmeruum:

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
et: Hoiatus! Oled juurkasutaja õigustes ja võid oma süsteemi kahjustada.

en: When changing the permissions of a folder, you
    can also apply the changes to the contents of the
    folder. Select the default behavior below:
et: Muutes kausta õiguseid, võib muudatusi
    rakendada ka selle sisule. Alljärgnevalt
    võib valida vaikimisi käitumise:

en: When sending a file via email, you can either choose to send the file directly, as is, or compress the file before attaching it to an email. It is highly recommended to compress large files before sending them.
et: Faili saatmisel e-posti teel võid saata faili kas mitu pakkimata faili või pakkida failid kokku üheks failiks enne kirjale lisamist. Suurte failide tihendamine arhiiviks on soovitatav.

en: When sending multiple files via email, you can either choose to send the files directly, attaching multiple files to an email, or send all files compressed into a single archive file and attach the archive. It is highly recommended to send multiple large files as archive.
et: Mitme faili saatmisel e-posti teel võid saata failid kas pakkimata, lisades need kirjale, või saata kõik failid pakitult ühes arhiivis ning lisada arhiivi kirjale. Mitme suure faili saatmine arhiivina on soovitatav.

en: When single-click activation is enabled, pausing the mouse pointer over an item will automatically select that item after the chosen delay. You can disable this behavior by moving the slider to the left-most position. This behavior may be useful when single clicks activate items, and you want only to select the item without activating it.
et: Kui ühe klõpsuga aktiveerimine on lubatud, siis hiirekursori seisatamisel kirje kohal valitakse see automaatselt pärast valitud viivitust. Sellise käitumise keelamiseks liiguta liugur vasakule. Selline käitumine võib olla kasulik, kui kirjeid aktiveeritakse ühe klõpsuga, kuid sa soovid kirjet märkida seda aktiveerimata.

en: Window
et: Aken

en: Window Settings
et: Akna seadistused

en: Working Directory:
et: Töökaust:

en: Write only
et: Ainult kirjutamiseks

en: Writing data to device
et: Salvestan andmeid seadmesse

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.
et: Kirjutanud Benedikt Meurer <benny@xfce.org>.

en: Yes to _all
et: Jah _kõigile

en: Yesterday
et: Eile

en: Yesterday at %X
et: Eile kell %X

en: You can either choose to skip this file and continue to rename the remaining files, or revert the previously renamed files to their previous names, or cancel the operation without reverting previous changes.
et: Võid valida, kas jätta fail vahele ja jätkata ülejäänud failide nimemuutmisega, võtta tehtud nimemuudatused tagasi või tühistada toiming ilma tehtud nimemuudatusi tagasi võtmata.

en: ZIP command terminated with error %d
et: ZIP-käsk katkestati veateatega %d

en: Zoom I_n
et: Suure_nda

en: Zoom _Out
et: _Vähenda

en: _About
et: Te_ave

en: _Access:
et: _Ligipääs:

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: _Add Files...
et: Lis_a failid...

en: _Apply
et: _Rakenda

en: _Apply the action to all files and folders
et: R_akenda kõikidele failidele ja kaustadele

en: _Ascending
et: _Kasvav

en: _At position:
et: _Asukohas:

en: _Audio Files
et: Helif_ailid

en: _Back
et: _Tagasi

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Browse...
et: _Sirvi...

en: _Buttons Style
et: _Nuppude stiil

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Close
et: _Sulge

en: _Close Window
et: _Sulge aken

en: _Command:
et: _Käsk:

en: _Compact View
et: _Tihendatud vaade

en: _Computer
et: _Arvuti

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Delete
et: K_ustuta

en: _Descending
et: _Kahanev

en: _Description:
et: _Kirjeldus:

en: _Desktop
et: Töölau_d

en: _Directories **
et: Kausta_d **

en: _Disconnect
et: Katkesta ühen_dus

en: _Double click to activate items
et: _Kirjed aktiveeritakse topeltklõpsuga

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Eject
et: _Eemalda

en: _Empty File
et: _Tühi fail

en: _Empty Trash
et: Tühj_enda prügikast

en: _Execute
et: _Käivita

en: _File
et: _Fail

en: _File Pattern:
et: _Faili muster:

en: _Forget
et: _Unusta

en: _Forget Association
et: _Unusta seosed failitüüpidega

en: _Format:
et: _Vorming:

en: _Forward
et: _Edasi

en: _Go
et: _Mine

en: _Help
et: A_bi

en: _Home
et: _Kodukaust

en: _Icon Size:
et: _Ikooni suurus:

en: _Icon View
et: _Ikoonivaade

en: _Icon:
et: _Ikoon:

en: _Image Files
et: P_ildifailid

en: _Image Preview
et: P_ildi eelvaade

en: _Invert Selection
et: _Pööra valik

en: _Launch Anyway
et: _Käivita ikkagi

en: _Link Here
et: _Lingi siia

en: _List View
et: Ü_ksikasjalik vaade

en: _Lock
et: _Lukusta

en: _Menubar
et: _Menüüriba

en: _Mount
et: _Haagi

en: _Move Here
et: _Liiguta siia

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Next Tab
et: _Järgmine kaart

en: _No
et: _Ei

en: _Number Format:
et: _Numbri formaat:

en: _Open
et: _Ava

en: _Open Location...
et: Ava asuk_oht...

en: _Open With "%s"
et: _Ava rakendusega „%s“

en: _Open With Default Applications
et: _Ava vaikimisi rakendusega

en: _Open With:
et: _Rakendus:

en: _Other Files
et: _Teised failid

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Paste Into Folder
et: _Aseta kausta

en: _Previous Tab
et: _Eelmine kaart

en: _Properties...
et: _Omadused...

en: _Range (min-max):
et: _Ulatus (alates-kuni):

en: _Recent
et: _Hiljutised failid

en: _Reload
et: _Uuenda

en: _Remember view settings for each folder
et: Jäta eelistatud vaated iga kausta puhul _meelde

en: _Remove
et: Eemalda

en: _Remove Launcher
et: _Eemalda käivitaja

en: _Remove Shortcut
et: _Eemalda otsetee

en: _Remove from Recent
et: _Eemalda hiljutiste failide loendist

en: _Rename
et: _Muuda nime

en: _Rename...
et: _Muuda nime...

en: _Replace
et: _Asenda

en: _Reset
et: _Lähtesta

en: _Restore
et: _Taasta

en: _Retry
et: P_roovi uuesti

en: _Reversed Order
et: _Tagurpidi järjekord

en: _Revert Changes
et: _Võta muudatused tagasi

en: _Search For:
et: Ot_si:

en: _Search for Files...
et: Ot_si faile...

en: _Send To
et: _Saada kohta

en: _Shortcuts
et: _Otseteed

en: _Show
et: _Näita

en: _Side Pane
et: _Külgpaneel

en: _Single click to activate items
et: _Kirjed aktiveeritakse ühe klõpsuga

en: _Skip
et: _Jäta vahele

en: _Skip This File
et: Jäta _see fail vahele

en: _Start With:
et: Algu_ses:

en: _Submenu:
et: _Alammenüü:

en: _Symbolic Icons
et: Tähendu_slikud kaustaikoonid

en: _Text Files
et: _Tekstifailid

en: _Text Style
et: _Teksti stiil

en: _Text beside icons
et: _Tekst ikoonide kõrval

en: _Text:
et: _Tekst:

en: _To Position:
et: _Paika:

en: _Trash
et: Prügikas_t

en: _Tree
et: Ka_taloogipuu

en: _Undo
et: Võta tagasi

en: _Unmount
et: Haagi _lahti

en: _Video Files
et: _Videofailid

en: _View
et: _Vaade

en: _Yes
et: _Jah

en: broken link
et: vigane viide

en: bulk;renamer;renaming;thunar;files;folders;directory;directories;
et: bulk;renamer;renaming;thunar;files;folders;directory;directories;nimeta ümber;nimeta;korraga;ümbernimetamine;fail;failid;kaust;kaustad;kataloog;kataloogid;

en: file manager;explorer;finder;browser;folders;directory;directories;partitions;drives;network;devices;rename;move;copy;delete;permissions;home;trash;
et: file manager;explorer;finder;browser;folders;directory;directories;partitions;drives;network;devices;rename;move;copy;delete;permissions;home;trash;failihaldur;kaustad;kataloogid;partitsioonid;kettad;võrk;seadmed;kopeeri;aseta;tõsta;liiguta;õigused;kodu;kodukaust;prügi;prügikast;

en: file name of the selected file
et: valitud faili nimi

en: file names of all selected files
et: kõikide valitud failide nimed

en: gvfs metadata support is required
et: nõutav on gvfs'i metaandmete tugi

en: link %u to %.*s%s
et: %u viide asukohta %.*s.%s

en: link to %.*s%s
et: viide asukohta %.*s%s

en: link to %s
et: viide asukohta %s

en: lowercase
et: väiketähed

en: mixed
et: erinevad

en: mount point
et: haakepunkt

en: mountable
et: haagitav

en: path of the selected file including the file name
et: valitud faili asukoht koos nimega

en: path of the selected file's directory
et: valitud faili kausta asukoht

en: paths of all selected files including the file names
et: valitud failide asukohad koos nimedega

en: paths of all selected files' directories
et: kõikide valitud failide kaustade asukohad

en: shortcut
et: kiirklahv

en: thunar;settings;preferences;configure;thumbnails;file size;date format;shortcuts pane;tree view;tabs;
et: thunar;settings;preferences;configure;thumbnails;file size;date format;shortcuts pane;tree view;tabs;seadistused;eelistused;seadista;pisipilt; pisipildid;kuupäeva vorming;otsetee;otseteed;puuvaade;kaart;kaardid

en: unknown
et: tundmatu

en: with the following file?
et: selle failiga?

en: with the following folder?
et: selle kaustaga?

en: with the following link?
et: selle viidaga?
