vinagre MASTER - en to et translation catalogue (252 entries)

en: %s authentication is required
et: %s autentimine on vajalik

en: %s wants to share their desktop with you.
et: %s soovib oma töölauda sinuga jagada.

en: (Protocol: %s)
et: (Protokoll: %s)

en: - Remote Desktop Viewer
et: - Kaugtöölaudade vaataja

en: A password is required in order to access this remote desktop.
et: Sellele kaugtöölauale ligipääsuks on vaja parooli.

en: A username is required in order to access this remote desktop.
et: Sellele kaugtöölauale ligipääsuks on vaja kasutajanime.

en: About this application
et: Sellest rakendusest lähemalt

en: Access MS Windows remote desktops
et: Ligipääs MS Windowsi kaugtöölaudadele

en: Access Spice desktop server
et: Ligipääs Spice'i kaugtöölaserverile

en: Access Unix/Linux terminals
et: Ligipääs Unixi/Linuxi terminalidele

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
et: Ligipääs Unixi/Linuxi, Windowsi ja teistele kaugtöölaudadele.

en: Access remote desktops
et: Ligipääs kaugtöölaudadele

en: Add the current connection to your bookmarks
et: Käesoleva ühenduse lisamine järjehoidjate hulka

en: Adjusts the window to the remote desktop's size
et: Akna suurus sobitatakse kaugtöölaua suurusega

en: An error occurred
et: Esines viga

en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
et: Kas eemaldada %s järjehoidjate hulgast?

en: Authentication error
et: Viga autentimisel

en: Authentication failed
et: Autentimine nurjus

en: Authentication for host %s has failed
et: Autentimine hostile %s nurjus

en: Authentication is required
et: Autentimine on vajalik

en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
et: Hosti <i>%s</i> autentimismeetod pole toetatud. (%u)

en: Authentication unsupported
et: Toetamata autentimismeetod

en: Automatically share clipboard between client and guest
et: Lõikepuhvri automaatne jagamine kliendi ja külalise arvuti vahel

en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
et:  'shared' lipul on sobimatu väärtus: %d. See peaks olema 0 või 1. Lippu eiratakse.

en: Bookmark Folder
et: Järjehoidjate kaust

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
et: Sissetulevate ühenduse kaudu saab ligi tulemüüri taga asuvatele masinatele. Kaugmasin peaks sinuga ühendust alustama. Rohkem teavet leiab abist.

en: Can't send host identity confirmation
et: Hosti identiteedikinnitust pole võimalik saata

en: Cancel Login
et: Katkesta sisselogimine

en: Cannot initialize preferences manager.
et: Eelistuste haldurit pole võimalik lähtestada.

en: Choose a Remote Desktop
et: Kaugtöölaua valimine

en: Choose a remote desktop to connect to
et: Vali kaugtöölaud, millega ühenduda

en: Choose the file
et: Faili valimine

en: Close connection
et: Ühenduse sulgemine

en: Color _Depth:
et: _Värvisügavus:

en: Configure incoming VNC connections
et: Sisenevate VNC-ühenduste seadistamine

en: Connect
et: Ühendu

en: Connect to a remote desktop
et: Kaugtöölauaga ühenduse võtmine

en: Connecting…
et: Ühendumine…

en: Connection
et: Ühendus

en: Connection closed
et: Ühendus suleti

en: Connection options
et: Ühenduse valikud

en: Connection refused by server
et: Server keeldus ühendusest

en: Connection to host %s was closed.
et: Ühendus hostiga %s suleti.

en: Connectivity
et: Ühenduvus

en: Could not get a screenshot of the connection.
et: Ühendatud arvuti ekraanist pole võimalik ekraanipilti võtta.

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
et: Protokolliloendist pole võimalik aktiivset protokolli hankida.

en: Could not merge UI XML file: %s
et: Kasutajaliidese XML-faili pole võimalik ühendada: %s

en: Could not open the file.
et: Faili pole võimalik avada.

en: Could not parse the file.
et: Faili pole võimalik töödelda.

en: Could not remove the old bookmarks file
et: Vana järjehoidjate faili pole võimalik eemaldada

en: Could not send password
et: Parooli ei olnud võimalik saata

en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
et: Olemasoleva Vinagre instantsi sisse uue ülataseme akna loomine

en: Desktop Name:
et: Töölaua nimi:

en: Desktop sharing invitation
et: Töölaua jagamise kutse

en: Dimensions:
et: Mõõtmed:

en: Disconnect
et: Ühenduse katkestamine

en: Disconnect All
et: Kõigi ühenduste katkestamine

en: Disconnect all connections
et: Kõigi ühenduste katkestamine

en: Disconnect the current connection
et: Käesoleva ühenduse katkestamine

en: Does not send mouse and keyboard events
et: Hiire- ja klaviatuurisündmuseid ei saadeta

en: Enable fullscreen mode for this connection
et: Selle ühenduse jaoks täisekraani lubamine

en: Enable keyboard shurtcuts
et: Kiirklahvide lubamine

en: Enable scaled mode
et: Skaleeritud režiimi lubamine

en: Enable shortcuts
et: Otseteede lubamine

en: Error activating reverse connections
et: Viga ühenduste vastuvõtmise aktiveerimisel

en: Error connecting to host.
et: Viga hostiga ühendumisel.

en: Error creating the SSH tunnel
et: Viga SSH tunneli loomisel

en: Error loading UI file
et: Viga kasutajaliidese faili laadimisel

en: Error opening old bookmarks file: %s
et: Viga vana järjehoidjate faili avamisel: %s

en: Error removing bookmark: Entry not found
et: Viga järjehoidja eemaldamisel: kirjet ei leitud

en: Error saving recent connection.
et: Viga hiljutise ühenduse salvestamisel.

en: Error saving screenshot
et: Viga ekraanipildi salvestamisel

en: Error saving the credentials on the keyring.
et: Viga tõendite salvestamisel võtmerõngasse.

en: Error showing help
et: Viga abi kuvamisel

en: Error while creating the file %s: %s
et: Viga faili %s loomisel: %s

en: Error while executing xfreerdp
et: Viga xfreerdp käivitamisel

en: Error while initializing bookmarks: %s
et: Viga järjehoidjate lähtestamisel: %s

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
et: Viga järjehoidjate lähtestamisel: See ei ole vinagre järjehoidjafail

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
et: Viga järjehoidjate lähtestamisel: Fail tundub tühi

en: Error while migrating bookmarks: %s
et: Viga järjehoidjate vormingu uuendamisel: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
et: Viga järjehoidjate vormingu uuendamisel: XML struktuuri loomine nurjus

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
et: Viga järjehoidjate vormingu uuendamisel: XML struktuuri lõpetamine nurjus

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
et: Viga järjehoidjate vormingu uuendamisel: XML struktuuri lähtestamine nurjus

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
et: Viga järjehoidjate migreerimisel: VNC plugin pole aktiveeritud

en: Error while saving bookmarks: %s
et: Viga järjehoidjate salvestamisel: %s

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
et: Viga järjehoidjate salvestamisel: XML struktuuri loomine nurjus

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
et: Viga järjehoidjate salvestamisel: XML struktuuri lõpetamine nurjus

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
et: Viga järjehoidjate salvestamisel: XML struktuuri lähtestamine nurjus

en: Error while saving history file: %s
et: Viga ajaloofaili salvestamisel: %s

en: Error while saving preferences: %s
et: Viga eelistuste salvestamisel: %s

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
et: Tõrge mDNS-i sirvija lisamisel teenusele %s.

en: Failed to browse for hosts: %s
et: Tõrge hostide sirvimisel: %s

en: Failed to create the directory
et: Kausta loomine nurjus

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
et: Tõrge mDNS-i sirvija lähtestamisel: %s

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
et: Tõrge avahi hostinime lahendamisel: %s

en: Fits the remote screen into the current window size
et: Kaugekraani sobitamine käesolevasse aknasse

en: Folder
et: Kaust

en: For instance: joe@example.com:5022
et: Näiteks: jaan@example.com:5022

en: High Color (16 bits)
et: Head värvid (16 bitti)

en: Host key verification failed
et: Hosti turvavõtme kontrollimine nurjus

en: Hostname not known
et: Hostinimi on tundmatu

en: Impossible to accept the stream tube: %s
et: Andmevoo toruga pole võimalik nõustuda: %s

en: Impossible to create the connection: %s
et: Ühendust pole võimalik luua: %s

en: Impossible to get service property: %s
et: Teenuse omadust pole võimalik hankida: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
et: Avatari pole võimalik hankida: %s

en: Impossible to get the contact name: %s
et: Kontaktnime pole võimalik hankida: %s

en: Invalid argument %s for --geometry
et: Argument %s pole --geometry jaoks sobiv

en: Invalid name for this folder
et: Kausta nimi on sobimatu

en: Invalid name for this item
et: Kirje nimi on sobimatu

en: Keeps the screen aspect ratio when using scaling
et: Skaleerimisel proportsioonide säilitamine

en: Leave fullscreen
et: Välju täisekraanvaatest

en: Log In Anyway
et: Logi ikkagi sisse

en: Login dialog canceled
et: Sisselogimise dialoog katkestati

en: Low Color (8 bits)
et: Vähe värve (8 bitti)

en: Maximum number of history items in connect dialog
et: Ühendusdialoogi ajalookirjete suurim hulk

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
et: Järjehoidjate faili vormingu uuendamine. See tegevus peaks käivituma ainult üks kord.

en: Migration cancelled
et: Failivormingu uuendamine katkestati

en: New Folder
et: Uus kaust

en: No route to host
et: Puudub marsruut hostini

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
et: Mitte ükski aktiivsetest pluginatest ei toeta seda tegevust. Aktiveeri veel pluginaid ja proovi uuesti.

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
et: Tähelepanu! Koos sellega kustutatakse ka kõik alamkaustad ja järjehoidjad.

en: On the port %d
et: Pordil %d

en: Open %s:%d
et: %s:%d avamine

en: Open Vinagre in fullscreen mode
et: Vinagre avamine täisekraanirežiimis

en: Open a .VNC file
et: .VNC faili avamine

en: Open a file recognized by Vinagre
et: Vinagrele tuntud vormingus faili avamine

en: Open the Vinagre manual
et: Vinage käsiraamatu avamine

en: Optional
et: Valikuline

en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
et: Valikuline. Tühja väärtuse korral kasutatakse sinu kasutajanime. Kasutajanime on võimalik määrata ka hostinimes kujul kasutajanimi@hostinimi.

en: Options
et: Valikud

en: Parent Folder
et: Ülemine kataloog

en: Password dialog canceled
et: Paroolidialoog katkestati

en: Permission denied
et: Ligipääs keelatud

en: Please check your installation.
et: Palun kontrolli programmi paigaldust.

en: Quit the program
et: Programmist väljumine

en: RDP Options
et: RDP valikud

en: Read only
et: Kirjutuskaitsega

en: Remote Desktop (VNC) file
et: Kaugtöölaua (VNC) fail

en: Remote Desktop Connection
et: Kaugtöölaua ühendus

en: Remote Desktop Viewer
et: Kaugtöölaudade vaataja

en: Remote desktop password for %s
et: Kaugtöölaua parool masina %s jaoks

en: Remove Folder?
et: Kas kaust eemaldada?

en: Remove Item?
et: Kas kirje eemaldada?

en: Requests an update of the screen
et: Ekraani värskendamise pärimine

en: Resize the screen guest to best fit
et: Akna suuruse kohandamine, et täpselt mahutada kaugtöölaud

en: Reverse Connections
et: Sissetulevad ühendused

en: Root Folder
et: Juurkaust

en: SPICE Options
et: SPICE-valikud

en: SSH Options
et: SSH valikud

en: S_caling
et: _Skaleerimine

en: Save Screenshot
et: Ekraanipildi salvestamine

en: Scaling
et: Skaleerimine

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
et: Selles paigalduses ei ole skaleerimine toetatud.
    
    Selle võimaluse sisselülitamist on kirjeldatud README failis (tuleb Vinagre'ga kaasa).

en: Screenshot of %s at %s
et: Masina %s ekraanipilt %s

en: Search for remote hosts on the network
et: Võrgust kaughostide otsimine

en: Secure shell password: %s
et: SSH parool: %s

en: Select a remote desktop protocol for this connection
et: Selle ühenduse jaoks kaugtöölaua protokolli valimine

en: Send Ctrl-Alt-Del
et: Saada Ctrl+Alt+Del

en: Sends Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
et: Kaugtöölauale Ctrl+Alt+Del saatmine

en: Set height of the remote desktop
et: Kaugtöölaua kõrgus

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
et: Määra väärtuseks "false", et keelata menüüde kiirklahvid. Määra väärtuseks "true", et need lubada. Pane tähele, et kui need on lubatud, püüab need kiirklahvid kinni menüü ja neid ei saadeta kaughostile.

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
et: Kui märgitud, siis näidatakse alati sakke. Kui märkimata, siis näidatakse sakke ainult rohkem kui ühe aktiivse ühenduse korral.

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
et: Määra väärtuseks "tõene", et programmi käivitumisel alati kuulataks sissetulevaid ühendusi.

en: Set width of the remote desktop
et: Kaugtöölaua laius

en: Show VNC Options
et: VNC valikute kuvamine

en: Show help
et: Abi kuvamine

en: Show or hide the statusbar
et: Olekuriba näitamine või peitmine

en: Show or hide the toolbar
et: Tööriistariba näitamine või peitmine

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
et: Määrab suurima kirjete arvu hostide ripploendis.

en: Specify geometry of the main Vinagre window
et: Vinagre peaakna geomeetria määramine

en: Spice Files
et: Spice'i failid

en: Store the login credential in GNOME Keyring
et: Sisselogimise tõendid salvestatakse GNOME võtmerõngasse

en: Supply an alternative port using colon
et: Alternatiivse pordi saab eraldada kooloniga

en: Take a screenshot of the current remote desktop
et: Aktiivsest kaugtöölauast ekraanipildi võtmine

en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
et: See pole Spice'i fail: puudub grupp "connection".

en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
et: See pole Spice'i fail: puudub võti "host".

en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
et: See pole VNC fail: puudub grupp "Connection".

en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
et: See pole VNC fail: puudub võti "Host".

en: The file was not recognized by any of the plugins.
et: Ükski pluginatest ei tundnud seda faili ära.

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
et[0]: Leidis aset järgmine viga:
et[1]: Leidsid aset järgmised vead:

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
et[0]: Järgnevat faili pole võimalik avada:
et[1]: Järgnevaid faile pole võimalik avada:

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
et: Kaugmasina (%s) identiteet on tundmatu.
    See juhtub siis, kui logid sealsesse arvutisse sisse esimest korda.
    
    Kaugmasina saadetud identiteet on %s. Kui sa tahad olla täiesti kindel, et jätkamine on turvaline, võta ühendust süsteemihalduriga.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
et: Nime "%s" on selles kaustas juba kasutatud. Vali muu nimi.

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
et: Rakendus ei suutnud leida ühtegi vaba TCP porti alates 5500-st. Kas praegu töötab veel mõni programm, mis võib kasutada kõiki TCP porte?

en: The protocol %s is not supported.
et: Protokoll %s pole toetatud.

en: The service %s was already registered by another plugin.
et: Teenust %s pakub juba teine plugin.

en: There are no supported files
et: Pole ühtegi toetatud faili

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
et: Selle arvuti töölauale pääseb ligi järgnevatelt IP aadressidelt:

en: This might not work on all VNC servers
et: See ei pruugi kõigi VNC-serveritega töötada

en: Timed out when logging in
et: Sisselogimine aegus

en: Timed out when logging into SSH host
et: SSH-hostile sisselogimisel ületati ajapiirang

en: True Color (24 bits)
et: Loomutruud värvid (24 bitti)

en: Ultra Low Color (3 bits)
et: Eriti vähe värve (3 bitti)

en: Unable to find a free TCP port
et: Vaba TCP-porti ei leitud

en: Unable to find a valid SSH program
et: Sobivat SSH-rakendust ei leitud

en: Unable to spawn ssh program
et: SSH-programmi pole võimalik käivitada

en: Unable to spawn ssh program: %s
et: SSH-programmi pole võimalik käivitada: %s

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown reason
et: Põhjus tundmatu

en: Use Server Settings
et: Kasutatakse serveri sätteid

en: Use h_ost
et: Kasuta h_osti

en: VNC Files
et: VNC failid

en: VNC Options
et: VNC Valikud

en: VNC Options:
et: VNC valikud:

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
et: Aktiivse kaugtöölaua kuvamine täisekraanil

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
et: Vinagre vaikimisi keelab klaviatuuri kiirklahvid, et kõik kiirklahvid saadetaks kaugtöölauale.
    
    Seda teadet näidatakse ainult üks kord.

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
et: Vinagre ei suutnud UI faili avada, saadi viga:

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
et: Vinagre on kaugtöölaudade vaataja GNOME töölauale

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
et: Uue hostiga ühendudes võib klient öelda serverile, kas teised kliendid võivad jääda ühendatuks või tuleb olemasolevad ühendused sulgeda. Kui sa tahad töölauda teiste klientidega jagada, siis peab see väärtus märgitud olema.

en: Whether we should leave other clients connected
et: Kas teised kliendid tuleb jätta ühendatuks või mitte

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
et: Kas ainult ühe aktiivse ühenduse korral näidatakse sakke või mitte

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
et: Kas näidata menüüdes kiirklahve või mitte

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
et: Kas tuleks käivitada programm, mis kuulab sissetulevaid ühendusi

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: _Always Enabled
et: _Alati lubatud

en: _Authenticate
et: _Autendi

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _Enable Reverse Connections
et: _Sissetulevad ühendused on lubatud

en: _Full screen
et: _Täisekraan

en: _Fullscreen
et: _Täisekraan

en: _Height:
et: _Kõrgus:

en: _Help
et: A_bi

en: _Keep Aspect Ratio
et: Säilita _proportsioone

en: _Keep aspect ratio
et: Säilita _proportsioone

en: _Keyboard shortcuts
et: _Kiirklahvid

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _Original size
et: _Algne suurus

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Protocol:
et: _Protokoll:

en: _Recent Connections
et: _Hiljutised ühendused

en: _Refresh Screen
et: _Värskenda ekraani

en: _Remember this credential
et: See _tõend jäetakse meelde

en: _Remote
et: _Kaughost

en: _Resize guest
et: _Akna suuruse kohandamine

en: _Reverse Connections…
et: _Sissetulevad ühendused…

en: _Scaling
et: _Skaleerimine

en: _Send Ctrl-Alt-Del
et: Saada _Ctrl+Alt+Del

en: _Share clipboard
et: _Ühine lõikepuhver

en: _Statusbar
et: _Olekuriba

en: _Take Screenshot
et: Võta _ekraanipilt

en: _Toolbar
et: _Tööriistariba

en: _Use JPEG Compression
et: _JPEG-tihenduse kasutamine

en: _Username:
et: _Kasutajanimi:

en: _View
et: _Vaade

en: _View only
et: _Kirjutuskaitsega

en: _Width:
et: _Laius:

en: as a SSH tunnel
et: SSH tunnelina

en: filename
et: failinimi

en: hostname or user@hostname
et: hostinimi või kasutaja@hostinimi
