Xfdesktop - en to et translation catalogue (277 entries)

en:     Desktop File Icons:  %s
et:     Töölaua failiikoonid:       %s

en:     Desktop Icons:       %s
et:     Töölaua ikoonid:     %s

en:     Desktop Menu:        %s
et:     Töölaua menüü:       %s

en: %A at %X
et: %A %X

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
et: %s
    Suurus: %s
    Viimati muudetud: %s

en: %x at %X
et: %x %X

en: (not mounted)
et: (haakimata)

en: (unknown)
et: (teadmata)

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
et: <b>%s</b>
    Tüüp: %s
    Suurus: %s

en: <b>Appearance</b>
et: <b>Välimus</b>

en: <b>Desktop Menu</b>
et: <b>Töölaua menüü</b>

en: <b>Window List Menu</b>
et: <b>Aknaloendi menüü</b>

en: A desktop file icon error occurred
et: Töölauafaili ikooniga tekkis viga

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
et: Sama nimega tavaline fail on juba olemas. Palun kustutage see või nimetage ümber.

en: Advance to the next wallpaper on the current workspace
et: Kuva sellel tööalal järgmine taustapilt

en: Amount of time before a different background is selected.
et: Ajavhemik, millal taustapilti muudetakse.

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply to all _workspaces
et: Kasuta kõikidel _tööaladel

en: Arrange Desktop _Icons
et: Paiguta ikoonid töölaual

en: Arrange Icons
et: Paiguta ikoonid

en: Arrange icons
et: Paiguta ikoonid

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
et: Järjesta töölaual kõik ikoonid automaatselt

en: Automatically select a different background from the current directory.
et: Automaatselt vali etteantud kaustast uus taustapilt.

en: B_utton:
et: N_upp:

en: Behavior
et: Käitumine

en: Bottom Left Horizontal
et: All vasakul püstiselt

en: Bottom Left Vertical
et: All vasakul rõhtselt

en: Bottom Right Horizontal
et: All paremal rõhtselt

en: Bottom Right Vertical
et: All paremal püstiselt

en: Build options:
et: Kompileerimisvalikud:

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
et: Kompileeritud kasutades GTK+ %d.%d.%d, parajasti GTK+ %d.%d.%d.

en: C_olor:
et: V_ärv:

en: C_reate
et: _Luua

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
et: Failinime „%s“ pole võimalik kohalikku kodeeringusse teisendada

en: Cause xfdesktop to quit
et: Sulge xfdesktop

en: Centered
et: Keskel

en: Change the _background
et: Muuda _tausta

en: Choose the folder to select wallpapers from.
et: Vali  kaust, kust taustapilte valitakse.

en: Control
et: Juht

en: Copy _Here
et: Kopeeri _siia

en: Could not create a new file
et: Uut faili ei õnnestunud luua

en: Could not create a new folder
et: Uue kausta loomine ei õnnestunud

en: Could not create the desktop folder "%s"
et: Ei saanud luua töölaua kausta „%s“

en: Could not empty the trash
et: Prügikasti ei õnnestunud tühjendada

en: Create Document from template "%s"
et: Loo dokument mallist „%s“

en: Create File Error
et: Viga faili loomisel

en: Create New Folder
et: Uue kausta loomine

en: Create _Document
et: Loo _dokument

en: Create _Folder...
et: Loo _kaust...

en: Create _Launcher...
et: Loo _käivitaja...

en: Create _URL Link...
et: Loo _URL viide...

en: Cu_t
et: _Lõika

en: Default Icons
et: Vaikeikoonid

en: Delete Error
et: Viga kustutamisel

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop Folder Error
et: Töölaua kausta viga

en: Desktop Settings
et: Töölaua sätted

en: Desktop _Icons
et: Töölaua _ikoonid

en: Desktop _Settings...
et: Töölaua _sätted...

en: Devices
et: Seadmed

en: Disable debug messages
et: Ära luba silumisteateid

en: Display version information
et: Kuva versiooniteave

en: Do _not ask me again
et: Ära küsi mi_nult uuesti

en: Do not wait for a window manager on startup
et: Ära oota käivitamisel aknahaldurit

en: Drop Failure
et: Viga kopeerimisel

en: Edit _Launcher
et: Muuda _käivitajat

en: Eject Failed
et: Väljutamine ebaõnnestus

en: Eject Finished
et: Väljutamine sai tehtud

en: Ejecting device
et: Seadme väljutamine

en: Enable debug messages
et: Luba silumisteated

en: Enter the name:
et: Sisesta nimi:

en: Error
et: Viga

en: Failed to eject "%s"
et: "%s" väljutamine ebaõnnestus

en: Failed to load the desktop folder
et: Töölaua kausta laadimine ebaõnnestus

en: Failed to mount "%s"
et: „%s“ haakimine ebaõnnestus

en: Failed to run "%s"
et: „%s“ käivitamine ebaõnnestus

en: Failed to save dropped file to '%s'
et: Kopeeritud faili salvestamine asukohta „%s“ ei õnnestunud

en: File Icons
et: Failiikoonid

en: File Properties Error
et: Viga  faili omadustega

en: File System
et: Failisüsteem

en: File/Launcher icons are not enabled. You can enable them from the "Desktop Icons" tab.
et: Faili/käivitaja ikoonid pole kasutusel. Saad nad kasutusel võtta vaatest „Töölauaikoonid“

en: File/launcher icons
et: Faili/käivitaja ikoonid

en: Fixed Disks and Drives
et: Mitte-eemaldatavad andmekandjad

en: Fo_nt size:
et: Fo_ndi suurus:

en: Font co_lor:
et: Fondi vä_rv:

en: General
et: Üldine

en: Home
et: Kodu

en: Horizontal gradient
et: Horisontaalne värvisiire

en: Icon _size:
et: Ikooni _suurus:

en: Icon _type:
et: Ikooni _liik:

en: Icons
et: Ikoonid

en: Image files
et: Pildifailid

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
et: Kui piltide stiil on määramata, siis pildivalik pole kasutusel.

en: Include applications menu on _desktop right click
et: Kaasa _töölaual hiire parema nupuga klõpsates rakenduste menüü

en: Label bac_kground color:
et: Sildi tau_stavärv:

en: Launch Error
et: Viga käivitamisel

en: Left
et: Vasak

en: List windows on a_ll workspaces
et: Näita aknaid kõikide_l tööaladel

en: Middle
et: Keskmine

en: Minimized application icons
et: Vähendatud rakenduste ikoonid

en: Mo_difier:
et: Modi_fikaator:

en: Mo_ve to Trash
et: _Viska prügikasti

en: Modi_fier:
et: _Kordaja:

en: Monitors
et: Kuvarid

en: Mount Failed
et: Haakimine ebaõnnestus

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
et: Tõsta see dialoogiaken kuvarile ja tööalale, mille seadistusi soovid muuta.

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
et: Tõsta see dialoogiaken kuvarile, mille seadistusi soovid muuta.

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
et: Tõsta see dialoogiaken tööalale, mille seadistusi soovid muuta.

en: Name: %s
    Type: %s
    Mounted at: %s
    Size: %s
    Free Space: %s
et: Nimi: %s
    Tüüp: %s
    Haakepunkt: %s
    Suurus: %s
    Vaba ruum: %s

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
et: Nimi: %s
    Tüüp: %s
    Suurus: %s
    Viimati muudetud: %s

en: Network Shares
et: Võrgukaustad

en: New Empty File
et: Uus tühi fail

en: New Folder
et: Uus kaust

en: No templates installed
et: Malle pole paigaldatud

en: None
et: Puudub

en: None of the icons selected support being renamed.
et: Mitte ühtegi valitud ikooni ei saa ümber nimetada.

en: Ope_n With
et: Ava rake_ndusega

en: Ope_n With Other Application...
et: _Ava teise rakendusega...

en: Open With "%s"
et: Ava kasutades „%s“

en: Other Devices
et: Muud seadmed

en: Paste Into Folder
et: Aseta kataloogi

en: Placement _direction:
et: Paigutuse suun_d:

en: Please report bugs to <%s>.
et: Palun teavitage vigadest aadressil <%s>.

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
et: Näita menüüd (käesolevas hiire asukohas)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
et: Näita aknaloendit (käesolevas hiire asukohas)

en: Quit
et: Lõpeta

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
et: Valib etteantud ajal samast kaustast juhusliku pildi.

en: Reload all settings
et: Lae uuesti käik seadistused

en: Removable Disks and Drives
et: Eemaldatavad andmekandjad

en: Removable Volume
et: Eemaldatav andmekandja

en: Rename Error
et: Viga nime muutmisel

en: Right
et: Parem

en: SOCKET ID
et: SOKKEL

en: Safely _Remove Volume
et: Eemalda andmekandja tu_rvaliselt

en: Scaled
et: Muudetud mõõtmetega

en: Select First Color
et: Vali esimene värv

en: Select Second Color
et: Vali teine värv

en: Select a Directory
et: Vali kataloog

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
et: Selle valiku märgistamisel näidatakse eelvaadeldavaid faile töölaual automaatselt tekitatavate pisipiltidena.

en: Set Defa_ult Application...
et: Määra _vaikimisi rakendus...

en: Set desktop background and menu and icon behavior
et: Määra töölaua taust ning menüüde ja ikoonide käitumine

en: Settings manager socket
et: Seadistuste halduri sokkel

en: Sh_ow application icons in menu
et: Näit_a menüüs rakenduste ikoone

en: Show "Delete" option in file context menu
et: Näita kontekstimenüüs valikut „Kustuta“

en: Show _Hidden Files
et: _Näita peidetud faile

en: Show _application icons in menu
et: Näita menüüs _rakenduste ikoone

en: Show _window list menu on desktop middle click
et: Näita töölaual hiire keskmise nupuga klõpsates _akende nimekirja menüüd

en: Show a section listing all _urgent windows on other workspaces
et: Näita infoplokki, kus on loendatud kõik olulised aknad m_uudel tööaladel

en: Show a_dd and remove workspace options in list
et: Näita loen_dis tööalade lisamise ja eemaldamise kirjeid

en: Show confirmation dialog before arran_ging icons
et: Enne ikoonide ümberpai_gutamist küsi kinnitust

en: Show hidden files on the desktop
et: Näita töölaual peidetud faile

en: Show icon toolt_ips. Size:
et: Näita _ikoonide teabemulle suurusega:

en: Show icons only on _primary display
et: Näita ikoone vaid _põhiekraanil

en: Show s_ticky windows only in active workspace
et: Näita _kinnitatud aknaid ainult käesoleval tööalal

en: Show t_humbnails
et: Näita pisipil_te

en: Show workspace _names in list
et: _Näita loendis tööalade nimetusi

en: Single click to _activate items
et: _Aktiveeri objektid ühe klõpsuga

en: Size of the tooltip preview image.
et: Teabemulli eelvaate pildi suurus.

en: Solid color
et: Puhas värv

en: Spanning Screens
et: Üle ekraanide ulatuv

en: Spanning screens
et: Üle ekraanide ulatuv

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
et: Täpsustab „parempoolse” või „alumise” värvisiirde värvi.

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
et: Täpsustab ühtlase värvi, või „vasakpoolse” või „ülemise” värvisiirde värvi.

en: Specify how often the background will change.
et: Kirjelda kui tihti taustapilti vahetatakse.

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
et: Täpsusta, kuidas pildi suurust muuta, et see ekraanile mahuks.

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
et: Määra taustapildi taha joonistatava värvi stiil.

en: St_yle:
et: St_iil:

en: Stop the _Multi-Disk Drive
et: Peata _mitme kettaga seade

en: Stretched
et: Venitatud

en: The Xfce development team. All rights reserved.
et: Xfce arendusmeeskond. Kõik õigused kaitstud.

en: The application chooser could not be opened
et: Rakenduse valijat ei olnud võimalik avada

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
et: Andmekandja "%s" on turvaliselt eemaldatud.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
et: Seadet „%s“ väljutatakse. See võib võtta aega

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
et: Seadet „%s“ haagitakse süsteemist lahti. Palun ärge eemaldage andmekandjat või seadet.

en: The file could not be opened
et: Faili ei õnnestunud avada

en: The file could not be renamed
et: Faili nime ei õnnestunud muuta

en: The file properties dialog could not be opened
et: Faili omaduste dialoogi ei õnnestunud avada

en: The file transfer could not be performed
et: Faili ei õnnestunud üle kanda

en: The files could not be renamed
et: Failide nimede muutmine ei õnnestunud

en: The folder could not be opened
et: Kausta ei õnnestunud avada

en: The requested operation could not be completed
et: Soovitud tegevust ei olnud võimalik lõpetada

en: The selected files could not be deleted
et: Valitud faile ei õnnestunud kustutada

en: The selected files could not be moved to the trash
et: Valitud faile ei õnnestunud prügikasti visata

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
et: Seadmele „%s“ on vaja enne eemaldamist kirjutada andmeid. Palun ärge eemaldage andmekandjat või seadet.

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
et: Antud võimalus eeldab failihalduri teenuse olemasolu (nagu see, mida Thunar pakub).

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
et: Antud võimalus eeldab prügikasti teenuse olemasolu (nagu see, mida Thunar pakub).

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
et: See on %s versioon %s, töökeskkond Xfce %s.

en: This will reorder all desktop items and place them on different screen positions.
    Are you sure?
et: Järgnevaga muudad kõikide töölaual asuvate esemete järjekorda ning asetad nad ekraanil teise asukohta.
    Kas sa kindlasti soovid seda?

en: Tiled
et: Plaaditud

en: Today at %X
et: Täna %X

en: Top Left Horizontal
et: Ülal vasakul rõhtselt

en: Top Left Vertical
et: Ülal vasakul püstiselt

en: Top Right Horizontal
et: Ülal paremal rõhtselt

en: Top Right Vertical
et: Ülal paremal püstiselt

en: Transfer Error
et: Ülekande viga

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Trash
et: Prügi

en: Trash Error
et: Prügikasti Viga

en: Trash contains %d items
et: Prügikastis on %d eset

en: Trash contains one item
et: Prügikastis on üks ese

en: Trash is empty
et: Prügikast on tühi

en: Type '%s --help' for usage.
et: Trüki „%s --help” kasutusjuhisteks.

en: Unable to contact settings server
et: Seadistusserveriga ühendumine ebaõnnestus

en: Unable to create new file "%1$s" from template file "%2$s": %3$s
et: „%2$s“ malli põhjal uue faili „%1$s“ loomine ei õnnestunud: %3$s

en: Unable to create new folder "%1$s": %2$s
et: Uue kausta „%1$s“ loomine ei õnnestunud: %2$s

en: Unable to launch "%s":
et: „%s“ käivitamine ei õnnestunud:

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
et: Ei saa käivitada „exo-desktop-item-edit“, mida on vaja töölaual käivitajate ja viidete loomiseks ja muutmiseks.

en: Unable to load images from folder "%s"
et: Piltide laadimine kaustast „%s“ ei õnnestu

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unmount Finished
et: Lahtihaakimine sai tehtud

en: Unmounting device
et: Seadme lahtihaakimine

en: Use _submenus for the windows in each workspace
et: Kasuta iga tööpinna akende jaoks _alammenüüsid

en: Version information
et: Versiooniteave

en: Vertical gradient
et: Vertikaalne värvisiire

en: Wallpaper for %s
et: Taustapilt %s jaoks

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
et: Taustapilt %s jaoks kuvaril %d

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
et: Taustapilt %s jaoks kuvaril %d (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
et: Taustapilt kuvarile %d

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
et: Taustapilt kuvarile %d (%s)

en: Wallpaper for my desktop
et: Taustapilt minu töölaua jaoks

en: Window Icons
et: Aknaikoonid

en: Window List
et: Aknaloend

en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
et: Kas sa soovid kõik olemasolevad ikoonid
    ümber tõsta vastavalt valitud suunale?

en: Would you like to assign an existing desktop icon layout to monitor <b>%s</b>?
et: Kas sa soovid kasutada olemasolevat töölauaikoonide paigutust kuvaril <b>%s</b>?

en: Writing data to device
et: Andmete seadmele kirjutamine

en: Yesterday at %X
et: Eile %X

en: Zoomed
et: Suurendatud

en: _Applications
et: R_akendused

en: _Arrange folders before files
et: Järjesta k_austad enne faile

en: _Background
et: _Taust

en: _Button:
et: _Nupp:

en: _Cancel
et: _Loobu

en: _Close
et: _Sulge

en: _Close Window
et: _Sulge aken

en: _Copy
et: _Kopeeri

en: _Delete
et: K_ustuta

en: _Disconnect Volume
et: Ühenda andmekandja _lahti

en: _Edit desktop menu
et: M_uuda töölaua menüüd

en: _Eject Volume
et: _Eemalda andmekandja

en: _Empty File
et: _Tühi fail

en: _Empty Trash
et: _Tühjenda Prügikast

en: _Execute
et: _Käivita

en: _File/Launcher Icons
et: _Faili/käivitaja ikoonid

en: _Folder:
et: _Kaust:

en: _Help
et: A_bi

en: _Keyboard Shortcuts
et: _Klahvistiku kiirklahvid

en: _Link Here
et: _Lingi siia

en: _Lock Volume
et: _Lukusta andmekandja

en: _Menus
et: _Menüüd

en: _Mount Volume
et: _Haagi andmekandja

en: _Move Here
et: _Liiguta siia

en: _Next Background
et: _Järgmine taustapilt

en: _Open
et: _Ava

en: _Open All
et: _Ava kõik

en: _Open With "%s"
et: _Ava kasutades „%s“

en: _Open all
et: _Ava kõik

en: _Open in New Window
et: _Ava uues aknas

en: _Paste
et: _Aseta

en: _Properties
et: _Omadused

en: _Properties...
et: _Omadused...

en: _Random Order
et: Juhuslikus jä_rjekorras

en: _Reload
et: _Uuendada

en: _Rename
et: _Muuta nime

en: _Rename...
et: _Muuda nime...

en: _Run Program...
et: Käivita _rakendus...

en: _Underline text on hover
et: K_ui fookus on teksti  kohal, siis jooni ta alla

en: _Unmount Volume
et: Haagi andmekandja _lahti

en: at start up
et: sisselogimisel

en: chronologically
et: piltide ajatempli järgi

en: desktop;background;wallpaper;settings;xfce;
et: töölaud;taust;taustapilt;seadistused;sätted;seaded;xfce;

en: disabled
et: keelatud

en: enabled
et: lubatud

en: every day
et: kord päevas

en: every hour
et: kord tunnis

en: in hours:
et: peale iga järgnevat tundi:

en: in minutes:
et: peale iga järgnevat minutit:

en: in seconds:
et: peale iga järgnevat sekundit:
