Xfce Apps - en to fa_IR translation catalogue (243 entries)

en: <b>Display</b>
fa_IR: <b>نمایش</b>

en: <b>Font</b>
fa_IR: <b>فونت</b>

en: <b>General</b>
fa_IR: <b>عمومی</b>

en: <b>Indentation</b>
fa_IR: <b>تورفتگی</b>

en: <b>Toolbar</b>
fa_IR: <b>نوار ابزار</b>

en: About this application
fa_IR: درباره این برنامه

en: All Documents
fa_IR: تمام اسناد

en: All Files
fa_IR: تمام فایل‌ها

en: Always
fa_IR: همیشه

en: Always show tabs even with one file
fa_IR: نمایش دائمی زبانه‌ها حتی با یک فایل

en: Appearance
fa_IR: ظاهر

en: Arabic
fa_IR: عربی

en: Armenian
fa_IR: ارمنی

en: Authentication is required to run Mousepad as root.
fa_IR: جهت اجرای Mousepad به عنوان root احراز هویت لازم است.

en: Auto indent a new line
fa_IR: تورفتگی خودکار سطر جدید

en: Baltic
fa_IR: بالتیک

en: Button
fa_IR: دکمه

en: C_olumn number:
fa_IR: شماره ستون:

en: Celtic
fa_IR: سلتیک

en: Central European
fa_IR: اروپای مرکزی

en: Change the editor font
fa_IR: تغییر دادن فونت ویرایشگر

en: Change the visibility of the statusbar
fa_IR: تغییر دادن پدیداری نوار وضعیت

en: Character(s) to use as end of line
fa_IR: کاراکتر(های) مورد استفاده به عنوان پایان سطر

en: Chinese Simplified
fa_IR: چینی ساده شده

en: Chinese Traditional
fa_IR: چینی سنتی

en: Choose Mousepad Font
fa_IR: انتخاب فونت Mousepad

en: Clear Documents History
fa_IR: پاک کردن سابقه اسناد

en: Clear the recently used files history
fa_IR: پاک کردن سابقه فایل‌های اخیرا استفاده شده

en: Close _Tab
fa_IR: بستن ـزبانه

en: Close the current document
fa_IR: بستن سند جاری

en: Close this tab
fa_IR: بستن این زبانه

en: Close this window
fa_IR: بستن این پنجره

en: Color scheme to use for the text view
fa_IR: طرح رنگ مورد استفاده برای نمای متن

en: Convert text in different ways
fa_IR: تبدیل کردن متن به روش‌های مختلف

en: Copy the selection
fa_IR: کپی کردن انتخاب شده

en: Create a new document
fa_IR: ایجاد سند جدید

en: Create a new document from a template
fa_IR: ایجاد یک سند جدید از یک قالب

en: Current
fa_IR: جاری

en: Cut the selection
fa_IR: بریدن انتخاب شده

en: Cyrillic
fa_IR: سیریلیک

en: Cyrillic/Russian
fa_IR: سیریلیک/روسی

en: Cyrillic/Ukrainian
fa_IR: سیریلیک/اوکراینی

en: Decrease the indentation of the selection or current line
fa_IR: کاهش تورفتگی انتخاب شده یا سطر جاری

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Delete _Line
fa_IR: حذف ـسطر

en: Delete the current line
fa_IR: حذف سطر جاری

en: Delete the current selection
fa_IR: حذف انتخاب شده جاری

en: Display line endings
fa_IR: نمایش انتهای خط

en: Display the Mousepad user manual
fa_IR: نمایش راهنمای کاربر Mousepad

en: Display whitespace
fa_IR: نمایش فضای سفید

en: Do you want to save your changes before reloading?
fa_IR: آیا می‌خواهید پیش از بارگیری مجدد تغییرات‌ خود را ذخیره کنید؟

en: Document
fa_IR: سند

en: Document Settings
fa_IR: تنظیمات سند

en: Document menu
fa_IR: منوی سند

en: Down
fa_IR: پایین

en: Drag & Drop
fa_IR: کشیدن و رها کردن

en: Duplicate the current line or selection
fa_IR: دوبل کردن سطر جاری یا انتخاب شده

en: Edit menu
fa_IR: منوی ویرایش

en: Editor
fa_IR: ویرایشگر

en: Eight spaces
fa_IR: هشت فاصله

en: Enable automatic indentation
fa_IR: فعال سازی تورفتگی خودکار

en: Externally Modified
fa_IR: بطور خارجی اصلاح شده

en: Failed to clear the recent history
fa_IR: عدم موفقیت در پاک کردن سابفه اخیر

en: Failed to open the documentation browser
fa_IR: عدم موفقیت در گشودن مرورگر اسناد

en: Failed to print the document
fa_IR: عدم موفقیت در چاپ سند

en: Failed to reload the document
fa_IR: عدم موفقیت در بارگیری مجدد سند

en: Failed to save the document
fa_IR: عدم موفقیت در ذخیره سند

en: File
fa_IR: فایل

en: File menu
fa_IR: منوی فایل

en: Filetype: %s
fa_IR: نوع فایل: %s

en: Filetype: None
fa_IR: نوع فایل: هیچ

en: Find _Next
fa_IR: یافتن بعدی

en: Find _Previous
fa_IR: یافتن قبلی

en: Find and Replace
fa_IR: یافتن و جایگزین کردن

en: Fonts
fa_IR: فونت‌ها

en: Four spaces
fa_IR: چهار فاصله

en: Georgian
fa_IR: گرجی

en: Go To
fa_IR: برو به

en: Go to a specific location in the document
fa_IR: رفتن به یک مکان خاص در سند

en: Greek
fa_IR: یونانی

en: Hebrew
fa_IR: عبری

en: Hebrew Visual
fa_IR: ویژوال عبری

en: Help menu
fa_IR: متوی راهنما

en: Highlight current line
fa_IR: برجسته کردن خط فعلی

en: Highlight matching brackets
fa_IR: های‌لایت کردن کروشه‌های مطابق

en: History disabled
fa_IR: سابفه غیرفعال شده

en: Icon Size:
fa_IR: اندازه آیکون:

en: Icons Only
fa_IR: فقط آیکون‌ها

en: If you don't save the document, all the changes will be lost.
fa_IR: اگر شما سند را ذخیره نکنید، نمام تغییرات از بین خواهند رفت.

en: If you revert the file, all unsaved changes will be lost.
fa_IR: اگر شما فابل را برگردانید، تمام تغییرات ذحیره نشده از بین خواهتد رفت.

en: If you save the document, all of the external changes will be lost.
fa_IR: اگر شما سند را ذخیره کتید، تمام تغییرات خارجی از بین خواهند رفت.

en: Increase the indentation of the selection or current line
fa_IR: افزایش تورفتگی انتخاب شده یا سطر جاری

en: Insert spaces when the tab button is pressed
fa_IR: وارد کردن فاصله‌ها هنگام فشردن کلید tab

en: Japanese
fa_IR: ژاپنی

en: Korean
fa_IR: کره‌ای

en: Language to use for syntax highlighting
fa_IR: زبان مورد استفاده برای های‌لایت کردن syntax

en: Large Toolbar
fa_IR: نوار ابزار بزرگ

en: Leave fullscreen mode
fa_IR: ترک کردن حالت تمام صفحه

en: Line numbers:
fa_IR: شماره سطرها:

en: Line: %d Column: %d
fa_IR: سطر: %d ستون: %d

en: Loading the template failed
fa_IR: عدم موفقیت در بارگیری قالب

en: Long line margin at column:
fa_IR: حاشیه سطر طولانی در ستون

en: Make the window fullscreen
fa_IR: تمام صفحه کردن پنچره

en: Menu
fa_IR: منو

en: Missing Templates directory
    '%s'
fa_IR: دایرکتوری قالب‌ها گم شده است
    '%s'

en: Mousepad aims to be an easy-to-use and fast editor. Our target is an editor for quickly editing text files, not a development environment or an editor with a huge bunch of plugins.
fa_IR: Mousepad می‌خواهد یک ویرایشگر سریع برای استفاده آسان باشد. هدف ما یک ویرایشگر برای ویرایش سریع فایل‌های متنی است، نه یک محیط توسعه یا یک ویرایشگر با دسته‌ای از افزونه‌های فراوان.

en: Move the current document to a new window
fa_IR: انتقال سند جاری به یک پنجره جدید

en: Never
fa_IR: هرگز

en: No clipboard data
fa_IR: داده کلیپ‌بورد وجود ندارد

en: No filetype
fa_IR: بدون نوع فایل

en: No items found
fa_IR: مواردی یافت نشد

en: No style scheme
fa_IR: بدون طرح رنگ

en: No template files found in
    '%s'
fa_IR: یافت نشدن فایل‌های قالب در
    '%s'

en: None
fa_IR: هیچ

en: Nordic
fa_IR: نوردیک

en: Open '%s'
fa_IR: گشودن '%s'

en: Open File
fa_IR: گشودن فایل

en: Open a file
fa_IR: گشودن یک فایل

en: Open a recently used file
fa_IR: گشودن یک فایل اخیرا استفاده شده

en: Open files in:
fa_IR: گشودن فایل‌ها در:

en: Open the preferences dialog
fa_IR: باز کردن پنجرهٔ ترجیحات

en: Other...
fa_IR: سایر...

en: Other:
fa_IR: دیگر:

en: Paste as _Column
fa_IR: چسباندن به عنوان ـستون

en: Paste from _History
fa_IR: چسباندن از ـسابفه

en: Paste from the clipboard history
fa_IR: چسباندن از سابقه کلیپ‌برد

en: Paste the clipboard
fa_IR: چسباندن از کلیپ‌بورد

en: Paste the clipboard in a special way
fa_IR: چسباندن از کلیپ‌برد به روش خاص

en: Paste the clipboard text into a column
fa_IR: چسپاندن از کلیپ‌برد درون یک ستون

en: Plain Text
fa_IR: متن ساده

en: Please report bugs to <%s>.
fa_IR: لطفا مشکلات برنامه را گزارش کتید به <%s>.

en: Please select a file
fa_IR: لطفا یک فایل را انتخاب کنید

en: Print the current document
fa_IR: چاپ سند جاری

en: Print version information and exit
fa_IR: اطلاعات نسخه را چاپ کرده و از آن خارج شوید

en: Quit Mousepad
fa_IR: بستن Mousepad

en: Read Only
fa_IR: فقط خواندن

en: Reading the template failed
fa_IR: عدم موفقیت در خواندن قالب

en: Redo the last undone action
fa_IR: اعمال مجدد آخرین عمل ناتمام

en: Reload file from disk
fa_IR: بارگیری مجدد فابل از دیسک

en: Remember window position
fa_IR: بخاطر سپردن موقعیت پنجره

en: Remember window size
fa_IR: بخاطر سپردن اندازه پنجره

en: Remember window state
fa_IR: بخاطر سپردن وضعیت پنجره

en: Replace _with:
fa_IR: جایگزیتی ـ‌با:

en: Reverse the order of something
fa_IR: معکوس سازی نظم چیزی

en: Revert to the saved version of the file
fa_IR: بازگشت به نسخه ذخیره شده فایل

en: Romanian
fa_IR: رومانیایی

en: Run Mousepad as root
fa_IR: اجرای Mousepad به عنوان root

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save _As
fa_IR: ذخیره ـ‌به عنوان

en: Save _As...
fa_IR: ذخیره به عنوان...

en: Save current document as another file
fa_IR: ذخیره کردن سند جاری به عنوان فایلی دیگر

en: Save the current document
fa_IR: ذخیره کردن سند جاری

en: Search for text
fa_IR: جستجوی متن

en: Search forwards for the same text
fa_IR: جستجوی روبه جلو برای همان متن

en: Search menu
fa_IR: منوی جستجو

en: Select Tab Size
fa_IR: انتخاب اندازه زبانه

en: Select _All
fa_IR: انتخاب _همه

en: Select the next tab
fa_IR: انتخاب زبانه بعدی

en: Select the previous tab
fa_IR: انتخاب زبانه قبلی

en: Select the text in the entire document
fa_IR: انتخاب متن در سراسر سند

en: Selection
fa_IR: انتخاب شده

en: Set custom tab size
fa_IR: تنظیم دلخواه اندازه زبانه

en: Set the line ending of the document to DOS / Windows (CR LF)
fa_IR: تنظیم پایان سطر سند به Dos/Windows (CR LF)

en: Set the line ending of the document to Mac (CR)
fa_IR: تنظیم پایان سطر سند به Mac (CR)

en: Set the line ending of the document to Unix (LF)
fa_IR: تنظیم پایان سطر سند به Unix (LF)

en: Show full filename in title bar
fa_IR: نمایش کامل نام فایل در نوار عنوان

en: Show line numbers
fa_IR: نمایش شماره‌ خطوط

en: Show toolbar
fa_IR: نمایش نوار ابزار

en: Simple Text Editor
fa_IR: ویرایشگر متن ساده

en: Small Toolbar
fa_IR: نوار ابزار کوچک

en: South European
fa_IR: اروپای جنوبی

en: Style:
fa_IR: سبک:

en: System
fa_IR: سیستم

en: Tab mode:
fa_IR: حالت زبانه:

en: Tab width:
fa_IR: عرض زبانه:

en: Templates should be %s valid
fa_IR: قالب باید %s معتبر باشد

en: Text Below Icons
fa_IR: متن زیر نمادها

en: Text Beside Icons
fa_IR: متن کنار نمادها

en: Text Editor
fa_IR: ویرایشگر متن

en: Text Files
fa_IR: فایل‌های متنی

en: Text Only
fa_IR: فقط متن

en: Thai
fa_IR: تایلندی

en: The Mousepad developers. All rights reserved.
fa_IR: توسعه دهندگان Mousepad. تمام حقوق محفوظ است.

en: The document has been externally modified. Do you want to continue saving?
fa_IR: سند بطور خارجی اصلاح شده است. آیا می‌خواهید به ذخیره سازی ادامه دهید؟

en: The document has been externally modified. Do you want to reload it from disk?
fa_IR: سند بطور خارجی اصلاح شده است. می‌خواهید دوباره از دیسک بارگیری کنید؟

en: The number of space characters for a tabulation
fa_IR: تعداد کاراکترهای فاصله برای جدول‌بندی

en: Three spaces
fa_IR: سه فاصله

en: Turkish
fa_IR: ترکی

en: Two spaces
fa_IR: دو فاصله

en: Undo the last action
fa_IR: خنثی کردن آخرین عمل

en: Unicode
fa_IR: یونیکد

en: Untitled
fa_IR: بدون عنوان

en: Up
fa_IR: بالا

en: Use '%s' as template
fa_IR: استفاده از '%s' به عنوان قالب

en: Use system monospace font
fa_IR: استفاده از فونت monospace سیستم

en: Vietnamese
fa_IR: ویتنامی

en: View
fa_IR: تما

en: View menu
fa_IR: منوی نما

en: Viewer Mode
fa_IR: حالت تماشاگر

en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
fa_IR: هشدار: شما در حال استفاده از حساب کاربری روت هستید. ممکن است شما به سیستم خودتان آسیب بزنید.

en: Western
fa_IR: غربی

en: Window
fa_IR: پنجره

en: You have unsaved changes. If you revert the file, they will be lost.
fa_IR: شما تغییرات ذخیره نشده‌ای دارید. اگر شما فایل را برگردانید، آنها از بین خواهند رفت.

en: _About
fa_IR: _درباره

en: _Auto Indent
fa_IR: ـتورفتگی خودکار

en: _Cancel
fa_IR: ـلغو

en: _Close
fa_IR: بستن

en: _Contents
fa_IR: _محتوا

en: _Copy
fa_IR: _رونویسی

en: _Decrease Indent
fa_IR: ـ‌کاهش تورفتگی

en: _Delete Selection
fa_IR: ـحذف انتخاب شده

en: _Detach Tab
fa_IR: _جداسازی زبانه

en: _Don't Save
fa_IR: ـ‌عدم ذخیره سازی

en: _Edit
fa_IR: _ویرایش

en: _File
fa_IR: _پرونده

en: _Fullscreen
fa_IR: _تمام صفحه

en: _Go to...
fa_IR: ـبرو به

en: _Help
fa_IR: _راهنما

en: _Increase Indent
fa_IR: ـ‌افزایش تورفتگی

en: _Jump to
fa_IR: ـپرش به

en: _Line number:
fa_IR: شماره خط:

en: _Menubar
fa_IR: ـنوار منو

en: _New
fa_IR: ـجدید

en: _Next Tab
fa_IR: زبانهٔ پ_سین

en: _OK
fa_IR: ـ‌قبول

en: _Open...
fa_IR: ـگشودن

en: _Paste
fa_IR: _رونویسی

en: _Previous Tab
fa_IR: زبانهٔ پی_شین

en: _Print...
fa_IR: ـ‌چاپ

en: _Quit
fa_IR: _خروج

en: _Redo
fa_IR: ـاعمال مجدد

en: _Replace
fa_IR: ـ‌جایگزینی

en: _Replace All
fa_IR: ـ‌جایگزینی همه

en: _Save
fa_IR: ـ‌ذخیره

en: _Search
fa_IR: جستجو

en: _Search for:
fa_IR: جستجو برای:

en: _Undo
fa_IR: ـخنثی کردن

en: _View
fa_IR: _نمایش

en: _Viewer Mode
fa_IR: ـحالت تماشاگر

en: always
fa_IR: همیشه

en: new tabs
fa_IR: زبانه‌های جدید

en: new tabs in a new window
fa_IR: زبانه‌های جدید در پنجره جدید

en: new windows
fa_IR: پنجره‌های جدید
