Xfwm4 - en to fa_IR translation catalogue (178 entries)

en: %s (on %s)
fa_IR: ‎%s (روی ‎%s)

en: %s: %s
    Try %s --help to see a full list of available command line options.
fa_IR: %s: ‏‎%s‏
    ‏‎%s --help را برای مشاهدهٔ فهرست گزینه‌های موجود خط فرمان امتحان کنید.

en: %s: GtkMenu failed to grab the pointer
fa_IR: %s: ‏GtkMenu در گرفتن نشانگر شکست خورد

en: <b>Button layout</b>
fa_IR: <b>چیدمان دکمه</b>

en: <b>Double click _action</b>
fa_IR: <b>کنش _دو بار کلیک</b>

en: <b>Focus model</b>
fa_IR: <b>شکل تمرکز</b>

en: <b>Hide content of windows</b>
fa_IR: <b>پنهان کردن محتوای پنجره‌‌ها</b>

en: <b>New window focus</b>
fa_IR: <b>تمرکز پنجرهٔ جدید</b>

en: <b>Raise on click</b>
fa_IR: <b>بالا آمدن هنگام کلیک</b>

en: <b>Raise on focus</b>
fa_IR: <b>بالا آمدن هنگام تمرکز</b>

en: <b>The_me</b>
fa_IR: <b>پوست_ه</b>

en: <b>Title _alignment</b>
fa_IR: <b>ترا_ز کردن عنوان</b>

en: <b>Title fon_t</b>
fa_IR: <b>_قلم عنوان</b>

en: <b>Windows snapping</b>
fa_IR: <b>چسباندن پنجره‌ها</b>

en: <b>Wrap workspaces when reaching the screen edge</b>
fa_IR: <b>پیچاندن فضاهای کاری هنگام رسیدن به لبهٔ صفحه‌نمایش</b>

en: <i>Large</i>
fa_IR: <i>بزرگ</i>

en: <i>Long</i>
fa_IR: <i>طولانی</i>

en: <i>Opaque</i>
fa_IR: <i>کدر</i>

en: <i>Short</i>
fa_IR: <i>کوتاه</i>

en: <i>Small</i>
fa_IR: <i>کوچک</i>

en: <i>Transparent</i>
fa_IR: <i>شفاف</i>

en: <i>Wide</i>
fa_IR: <i>عریض</i>

en: Action
fa_IR: کنش

en: Activate foc_us stealing prevention
fa_IR: فعال‌سازی جلوگیری _از تمرکزدزدی

en: Active
fa_IR: فعال

en: Ad_vanced
fa_IR: _پیش‌رفته

en: Always _Below Other Windows
fa_IR: همیشه زیر پنجره‌های _دیگر

en: Always on _Top
fa_IR: _همیشه رو

en: Always on _Visible Workspace
fa_IR: همیشه در _فضای کاری در حال مشاهده

en: Always on top
fa_IR: همیشه رو

en: At the c_enter of the screen
fa_IR: در _مرکز صفحه‌نمایش

en: Automatically _raise windows when they receive focus
fa_IR: بالا آمدن خودکار پنجره‌ها _هنگامی که متمرکز شدند

en: Automatically _tile windows when moving toward the screen edge
fa_IR: کا_شی کردن خودکار پنجره‌ها هنگام جابه‌جایی به سمت لبهٔ صفحه‌نمایش

en: Automatically give focus to _newly created windows
fa_IR: _متمرکز شدن خودکار پنجره‌های تازه ایجاد شده

en: By default, place windows:
fa_IR: قرار دادن پنجره‌ها، به طور پیش‌گزیده:

en: C_ompositor
fa_IR: تر_کیبگر

en: C_ycling
fa_IR: _چرخش

en: Cannot spawn helper-dialog: %s
fa_IR: نمی‌توان محاورهٔ راهنما را احضار کرد: ‎%s

en: Center
fa_IR: وسط

en: Click and drag the buttons to change the layout
fa_IR: برای تغییر چیدمان، بر روی دکمه‌ها کلیک کنید و آن‌ها را بکشید

en: Click to foc_us
fa_IR: _کلیک برای تمرکز

en: Close
fa_IR: بستن

en: Configure layout, names and margins
fa_IR: پیکربندی چیدمان، نام‌ها و حاشیه‌ها

en: Configure window behavior and shortcuts
fa_IR: پیکربندی رفتار پنجره و میانبرها

en: Context _Help
fa_IR: _راهنمای مفاد

en: Could not create the settings dialog.
fa_IR: نمی‌توان محاورهٔ تنظیمات را ایجاد کرد.

en: Cycle _through minimized windows in most recently used order
fa_IR: چرخش از _طریق پنجره‌های کمینه شده در بیش‌تر ترتیب‌های تازه استفاده شده

en: Cycle _through windows on all workspaces
fa_IR: چر_خش از طریق پنجره‌ها روی تمام فضاهای کاری

en: Cycle through windows in a _list
fa_IR: چرخ_ش از طریق پنجره‌های داخل یک سیاهه

en: Define shortcuts to perform _window manager actions:
fa_IR: _تعریف میان‌بر برای انجام کنش‌های مدیر پنجره:

en: Delay _before raising focused window:
fa_IR: تأخیر پیش از با_لا آمدن پنجرهٔ متمرکز شده:

en: Destroy
fa_IR: نابود کردن

en: Dis_tance:
fa_IR: _فاصله:

en: Display _fullscreen overlay windows directly
fa_IR: نمایش مستقیم پنجره‌های پو_شانندهٔ تمام صفحه

en: Do _nothing
fa_IR: کاری _نکن

en: Enable debug logging
fa_IR: فعال‌سازی گزارش‌نویسی رفع‌اشکال

en: Error reading data from child process: %s
fa_IR: خطای خواندن داده‌ها از فرایند فرزند: ‎%s

en: Failed to initialize xfconf. Reason: %s
fa_IR: شکست در مقداردهی اولیهٔ xfconf. دلیل: ‎%s

en: Fill window
fa_IR: انباشتن پنجره

en: Fine-tune window behaviour and effects
fa_IR: تنظیم دقیق رفتار و جلوه‌های پنجره

en: Focus follows _mouse
fa_IR: تمرک_ز به دنبال موشی

en: Hidden
fa_IR: پنهان

en: Hide frame of windows when ma_ximized
fa_IR: پنهان کردن _قاب پنجره‌ها هنگام بیشینه شدن

en: Hide title of windows when maximized
fa_IR: پنهان کردن عنوان پنجره‌ها هنگام بیشینه شدن

en: Hide window
fa_IR: پنهان کردن پنجره

en: Honor _standard ICCCM focus hint
fa_IR: احترام به راهنمای ا_ستاندارد ICCCM

en: Keep urgent windows _blinking repeatedly
fa_IR: نگه‌داشتن _چشمک‌زدن پنجره‌های فوری

en: Key used to _grab and move windows:
fa_IR: دکمه برای _گرفتن و جابه‌جا کردن پنجره‌ها:

en: Layout
fa_IR: چیدمان

en: Leave _Fullscreen
fa_IR: ترک تمام‌ص_فحه

en: Left
fa_IR: چپ

en: Ma_ximize
fa_IR: _بیشینه کردن

en: Margins are areas on the edges of the screen where no window will be placed
fa_IR: حاشیه‌ها ناحیه‌هایی روی لبه‌های صفحه‌نمایش هستند که هیچ پنجره‌ای قرار نخواهد گرفت

en: Maximize
fa_IR: بیشینه

en: Maximize window
fa_IR: بیشینه کردن پنجره

en: Menu
fa_IR: فهرست

en: Mi_nimize
fa_IR: _کمینه کردن

en: Minimize
fa_IR: کمینه

en: Minimize _Other Windows
fa_IR: کمینه کردن _پنجره‌های دیگر

en: Move to Another Monitor
fa_IR: انتقال به یک نمایشگر دیگر

en: Move to Another _Workspace
fa_IR: انتقال به _فضای کاری دیگر

en: Names
fa_IR: نام‌ها

en: None
fa_IR: هیچ‌کدام

en: Nothing
fa_IR: هیچ‌کدام

en: Notify of _urgency by making window's decoration blink
fa_IR: ا_طلاع‌رسانی ضروری با چشمک‌زن کردن تزئینات پنجره‌ها

en: Opaci_ty of window decorations:
fa_IR: کدر_ی تزئینات پنجره:

en: Opacity of _inactive windows:
fa_IR: کدری _پنجره‌های غیرفعال:

en: Opacity of popup wi_ndows:
fa_IR: کد_ری پنجره‌های بازشو:

en: Opacity of windows during _move:
fa_IR: کدری پنجره‌ها هنگام _حرکت:

en: Opacity of windows during resi_ze:
fa_IR: کدری پنجره‌ها هنگام ت_غییر اندازه:

en: Print version information and exit
fa_IR: چاپ اطلاعات نگارش و خروج

en: Raise window when clicking _inside application window
fa_IR: بالا آمدن پنجره هنگام کلیک درون پن_جرهٔ برنامه

en: Replace the existing window manager
fa_IR: جایگزین کردن مدیر پنجرهٔ موجود

en: Reset to Defaults
fa_IR: بازنشانی به پیش‌گزیده‌ها

en: Restart
fa_IR: راه‌اندازی دوباره

en: Right
fa_IR: راست

en: Roll Window Down
fa_IR: پایین بردن پنجره

en: Roll Window Up
fa_IR: بالا آوردن پنجره

en: SOCKET ID
fa_IR: شناسهٔ رابط

en: S_how
fa_IR: _نمایش

en: S_kip windows that have "skip pager"
    or "skip taskbar" properties set
fa_IR: _پریدن از پنجره‌هایی که تنظیم ویژگی «پیجوی پرش»
    یا «نواروضیفهٔ پرش» دارند

en: Session manager socket
fa_IR: رابط مدیر نشست

en: Set the compositor mode
fa_IR: تنظیم حالت ترکیبگر

en: Set the vblank mode
fa_IR: تنظیم حالت vblank

en: Settings manager socket
fa_IR: رابط مدیر تنظیمات

en: Shade
fa_IR: سایه

en: Shade window
fa_IR: سایه کردن پنجره

en: Shortcut
fa_IR: میان‌بر

en: Show shadows under _dock windows
fa_IR: نمایش سایه زیر پنجره‌های _داک

en: Show shadows under _regular windows
fa_IR: نمایش سایه زیر پنجره‌های م_عمولی

en: Show shadows under pop_up windows
fa_IR: نمایش سایه زیر پن_جره‌های بازشو

en: Show windows preview in place of icons when cycling
fa_IR: نمایش پیش‌نمایش پنجره‌ها در مکان نقشک‌ها هنگام چرخش

en: Stick
fa_IR: چسباندن

en: Switch to win_dow's workspace
fa_IR: تعوی_ض به فضای کاری پنجره

en: The action to perform when the title-bar is double-clicked
fa_IR: کنشی که هنگام دو بار کلیک کردن نوار عنوان انجام می‌شود

en: The window title cannot be removed
fa_IR: عنوان پنجره نمی‌تواند حذف شود

en: Theme
fa_IR: پوسته

en: This will reset all shortcuts to their default values. Do you really want to do this?
fa_IR: این تمام میان‌برها را به مقادیر پیش‌گزیده بازنشانی می‌کند. آیا واقعاً می‌خواهید این کار را بکنید؟

en: This window might be busy and is not responding.
    Do you want to terminate the application?
fa_IR: این پنجره احتمالاً مشغول است و پاسخگو نیست.
    آیا می‌خواهید این برنامه را خاتمه دهید؟

en: Title
fa_IR: عنوان

en: To other _windows
fa_IR: به پنجره‌های دیگ_ر

en: To screen _borders
fa_IR: به _حاشیه‌های صفحه‌نمایش

en: Type "%s --help" for usage.
fa_IR: برای استفاده «‎%s --help» را تایپ کنید.

en: U_nder the mouse pointer
fa_IR: _زیر نشانگر موشی

en: Unma_ximize
fa_IR: _نابیشینه کردن

en: Unsupported keyboard modifier '%s'
fa_IR: اصلاح کنندهٔ صفحه‌کلید پشتیبانی نشدهٔ «‎%s»

en: Use _edge resistance instead of window snapping
fa_IR: استفاده از مقاومت لب_ه به جای چسباندن پنجره

en: Use mouse wheel on title bar to ro_ll up the window
fa_IR: استفاده از لغزندهٔ _موشی روی نوار عنوان برای بالا آوردن پنجره

en: Use the _mouse wheel on the desktop to switch workspaces
fa_IR: استفاده از ل_غزندهٔ موشی روی میزکار برای تعویض فضاهای کاری

en: Version information
fa_IR: اطلاعات نگارش

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: When _moving
fa_IR: هنگام _حرکت

en: When _resizing
fa_IR: هنگام بالا آمد_ن

en: When a window raises itself:
fa_IR: هنگامی که یک پنجره خود را بالا می‌آورد:

en: Window Manager
fa_IR: مدیر پنجره

en: Window Manager Tweaks
fa_IR: سیخونک‌های مدیر پنجره

en: With a _dragged window
fa_IR: همراه با _یک پنجرهٔ کشیده شده

en: With the mouse _pointer
fa_IR: _همراه با نشانگر موشی

en: Workspace %d
fa_IR: فضای کاری ‎%d

en: Workspace Name
fa_IR: نام فضای کاری

en: Workspaces
fa_IR: فضاهای کاری

en: Wrap workspaces depending on the actual desktop _layout
fa_IR: پیچاندن فضاهای کاری بر اساس چیدمان _واقعی میزکار

en: Wrap workspaces when _the first or the last workspace is reached
fa_IR: پیچا_ندن فضاهای کاری هنگام رسیدن به اولین یا آخرین فضای کاری

en: Zoom desktop with mouse wheel
fa_IR: بزرگ‌نمایی میزکار با لغزندهٔ موشی

en: Zoom pointer along with the desktop
fa_IR: بزرگ‌نمایی نشانگر همراه با میزکار

en: [ARGUMENTS...]
fa_IR: [آرگومان‌ها...]

en: _Accessibility
fa_IR: _دسترسی‌پذیری

en: _Bring window on current workspace
fa_IR: آ_وردن پنجره به فضای کاری کنونی

en: _Clear
fa_IR: _پاک کردن

en: _Close
fa_IR: _بستن

en: _Delay before window receives focus:
fa_IR: تأ_خیر پیش از متمرکز شدن پنجره:

en: _Draw frame around selected window while cycling
fa_IR: کشید_ن قاب دور پنجرهٔ گزیده هنگام چرخش

en: _Edge resistance:
fa_IR: م_قاومت لبه:

en: _Edit
fa_IR: ویرایش

en: _Enable display compositing
fa_IR: فعال‌_سازی ترکیبگر نما

en: _Focus
fa_IR: _تمرکز

en: _Fullscreen
fa_IR: _تمام‌صفحه کردن

en: _General
fa_IR: _عمومی

en: _Help
fa_IR: _راهنما

en: _Include hidden (i.e. iconified) windows
fa_IR: شا_مل پنجره‌های نهان (یعنی نقشک‌گون) شود

en: _Keyboard
fa_IR: _صفحه‌کلید

en: _Margins
fa_IR: _حاشیه‌ها

en: _Minimum size of windows to trigger smart placement:
fa_IR: کمی_نهٔ اندازهٔ پنجره‌ها برای راه‌اندازی قرارگیری هوشمند:

en: _Move
fa_IR: _جابه‌جا کردن

en: _Number of workspaces:
fa_IR: _تعداد فضاهای کاری:

en: _Placement
fa_IR: _قرارگیری

en: _Quit
fa_IR: _خروج

en: _Raise windows when any mouse button is pressed
fa_IR: با_لا آوردن پنجره‌ها هنگامی که هر دکمهٔ موشی فشرده شد

en: _Raise windows while cycling
fa_IR: با_لا آوردن پنجره‌ها هنگام چرخش

en: _Remember and recall previous workspace
    when switching via keyboard shortcuts
fa_IR: به خاطر سپردن و به خاطر آوردن ف_ضای کاری قبلی
    هنگام تعویض با میان‌برها صفحه‌کلید

en: _Reset to Defaults
fa_IR: با_زنشانی به پیش‌گزیده‌ها

en: _Resize
fa_IR: _تغییر اندازه

en: _Same as Other Windows
fa_IR: مانند پنجره‌های _دیگر

en: _Style
fa_IR: _سبک

en: _Workspaces
fa_IR: _فضاهای کاری

en: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;
fa_IR: windows;behavior;settings;preferences;cycling;cycle;switching;focus;raises;accessibility;key;dragging;move;moving;hide;frame;title bar;maximized;tile;screen;edge;hot corner;snapping;mouse wheel;roll up;workspaces;placement;compositor;compositing;enable;disable;shadows;decorations;opacity;resize;inactive;preview;compiz;transitions;پنجره‌ها;رفتا;تنظیمات;ترجیحات;چرخش;چرخه;تعویض;تمرکز;بالا آمدن;دسترسی‌پذیری;کلید;کشیدن;جابه‌جایی;جابه‌جا کردن;پنهان;قاب;نوار عنوان;بیشینه شده;کاشی;صفحه‌نمایش;لبه;گوشهٔ داغ;چسباندن;لغزندهٔ موشی;بالا آوردن;فضاهای کاری;قرارگیری;ترکیبگر;ترکیبگری;فعال‌سازی;غیرفعال‌سازی;سایه‌ها;تزئینات;کدری;تغییر اندازی;غیرفعال;پیش‌نمایش;کامپیز;انتقال‌ها;

en: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;
fa_IR: windows;management;settings;preferences;themes;styles;decorations;title bar;font;buttons;menu;minimize;maximize;shade;roll up;layout;keyboard shortcuts;focus;snapping;screen;workspaces;edges;corner;hide content;move;resize;moving;resizing;double click;پنجره‌ها;مدیریت;تنظیمات;ترجیحات;پوسته‌ها;سبک‌ها;تزئینات;نوار عنوان;قلم;دکمه‌ها;فهرست;کمینه;بیشینه;سایه;بالا آوردن;چیدمان;میان‌برهای صفحه‌کلید;تمرکز;چسباندن;صفحه;فضاهای کاری; لبه‌ها;گوشه;پنهان کردن محتوا;جابه‌جایی;تغییر اندازه;جابه‌جا کردن;دو بار کلیک;

en: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;
fa_IR: workspaces;settings;preferences;virtual desktops;number;windows;screen;margins;فضاهای کاری;تنظیمات;ترجیحات;میزکارهای مجازی;پنجره‌ها;صفحه‌نمایش;حاشیه‌ها;
