GnuCash 5.12 - en to he translation catalogue (5315 entries)

en: 
    Commodity:
he: 
    סחורה:

en: 
    Exchange code (ISIN, CUSIP or similar):
he: 
    קוד שער חליפין (ISIN, CUSIP או דומה):

en: 
    Mnemonic (Ticker symbol or similar):
he: 
    שינון (סמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים או דומה):

en: 
    Please select a commodity to match
he: 
    נא לבחור סחורה להתאמה

en: 
    Select the type of Export required and the separator that will be used.
he: 
    בחירת סוג היצוא הנדרש ואת המפריד שישמש להפרדה בין השדות.

en: 
    The file you are trying to load is from an older version of GnuCash. The file format in the older versions was missing the detailed specification of the character encoding being used. This means the text in your data file could be read in multiple ambiguous ways. This ambiguity cannot be resolved automatically, but the new GnuCash 2.0.0 file format will include all necessary specifications so that you do not have to go through this step again.
    
    GnuCash will try to guess the correct character encoding for your data file. On the next page GnuCash will show the resulting texts when using this guess. You have to check whether the words look as expected. Either everything looks fine and you can simply press "Next". Or the words contain unexpected characters, in which case you should select different character encodings to see different results. You may have to edit the list of character encodings by clicking on the respective button.
    
    Press "Next" now to select the correct character encoding for your data file.
he: 
    קובץ הטעינה הוא מגרסת גנוקאש ישנה יותר. מבנה הקובץ בגרסאות ישנות, חסר את פירוט קידוד התווים שבשימוש. כלומר, המלל שבקובץ הנתונים ניתן לקריאה במספר דרכים ובמעורפל. לא ניתן לפתור עמימות זו באופן אוטומטי, אך בגרסת גנוקאש 2.0.0 החדשה, מבנה הקובץ כולל את כל המפרטים הדרושים, כך שלא יהיה צורך לעבור שלב זה שוב.
    
    גנוקאש תנסה לנחש את קידוד התווים הנכון עבור קובץ הנתונים לטעינה. בעמוד הבא גנוקאש תציג את המלל שהתקבל בעת ניסיון הניחוש. נדרש לבדוק האם המילים אכן בעלות משמעות כצפוי. אם הכל נראה תקין, ניתן פשוט להקיש על לחצן 'הבא'. אם המילים מכילות תווים בלתי צפוים, יש לבחור קידוד תווים שונה, לקבלת תוצאות שונות. יתכן ותידרש עריכת רשימת קידוד התווים על־ידי הקשה על המקש המתאים.
    
    נא להקיש על לחצן 'הבא' כעת על מנת לבחור את קידוד התווים המתאים עבור קובץ הנתונים.

en: 
    This assistant will help you import Accounts from a file.
    
    The file must be in the same format as that exported as this is a fixed format import which can be seen by looking at a file created by using the "Export Account Tree to CSV" export menu option.
    
    If the account is missing, based on the full account name, it will be added as long as the security / currency specified exists. If the account exists, then four fields will be updated. These are code, description, notes and color.
    
    Click on "Next" to proceed or "Cancel" to Abort Import.
he: 
    הסייען יעזור ביבוא חשבונות מקובץ.
    
    הקובץ חייב להיות במבנה זהה לזה של קובץ היצוא, שכן זהו יבוא במבנה קבועה. ניתן לצפות במבנה על־ידי עיון בקובץ שנוצר באמצעות האפשרות 'יצוא תרשים חשבונות ל־CSV' מתפריט היצוא.
    
    אם חסר חשבון, הוא יתווסף לפי שם חשבון מלא, כל עוד ערך בטוחה / מטבע שצוינו קיימים. אם החשבון קיים, ארבעה שדות יעודכנו: קוד, תיאור, הערות וצבע.
    
    הקשה על 'הבא' כדי להמשיך או 'ביטול' לנטישת היבוא.

en:  (closed)
he:  (סגור)

en:  (posted)
he:  (נרשם)

en:  (x%u)
he:  ‏(x%u)

en:  For details on subscribing to that list, see &lt;https://www.gnucash.org/&gt;.
he:  לפרטים בדבר הרשמה לרשימה זו, נא לעיין בעמוד &lt;https://www.gnucash.org/&gt;.

en:  Report is missing a GUID.
he:  חסר בדוח מזהה ייחודי אוניברסלי.

en:  Search
he:  חיפוש

en:  You can learn more about writing scheme at &lt;https://www.scheme.com/tspl2d/&gt;.
he:  ניתן ללמוד עוד על כתיבת תרשים בעמוד &lt;https://www.scheme.com/tspl2d/&gt;.

en:  to
he:  עד

en: "A"
he: 'צ'

en: "C"
he: 'מ'

en: "Enter" key moves to bottom of register
he: הקשה על 'אנטר' מעבירה לתחתית היומן

en: "U+C"
he: 'ע+מ'

en: $0.00 valued Accounts won't be printed.
he: חשבונות בערך 0.00 לא יודפסו.

en: $0.00 valued Tax codes won't be printed.
he: קודי מס בערך 0.00 לא יודפסו.

en: %d added price | %d added prices
he[0]: נוסף מחיר %d
he[1]: נוספו %d מחירים

en: %d duplicate price | %d duplicate prices
he[0]: %d שיכפול מחיר
he[1]: שיכפול מחירים %d

en: %d replaced price | %d replaced prices
he[0]: %d מחיר חדש
he[1]: מחירים חדשים %d

en: %s
    Congratulations! You are done closing books!
he: %s
    מזל טוב! הספרים נסגרו בהצלחה!

en: %s %s from %s, posted %s, amount %s
he: %s %s מאת %s, פורסם ב־%s, סכום %s

en: %s is a reserved commodity type. Please use something else.
he: %s הוא סוג סחורה שמור למערכת. נא להשתמש במשהו אחר‏.

en: %s, Grand Total:
he: %s, סכום כולל:

en: %s, Non Currency Commodities Total:
he: %s, סך־הכול לא כספי לסחורות:

en: %s, Total:
he: %s, סך־הכול:

en: &lt;/style is disallowed in CSS. Using default CSS.
he: &lt;/הסגנון מנוטרל ב CSS. יעשה שימוש ב CSS ברירת מחדל.

en: '%s' is missing
he: '%s' חסר

en: 'Check & Repair' is currently running, do you want to abort it?
he: 'בדיקה ותיקון’ רצים כרגע, האם לנטוש?

en: 'Commodity From' can not be the same as 'Currency To'.
he: 'סחורה מ־' לא יכול להיות זהה ל 'מטבע ל־'.

en: 'Currency To' can not be the same as 'Commodity From'.
he: 'מטבע ל־' לא יכול להיות זהה ל 'סחורה מ־'.

en: 'From Namespace' can not be empty.
he: מ'מרחב שם' לא יכול להישאר ריק.

en: 'From Symbol' can not be empty.
he: 'מסמל' לא יכול להשאר ריק.

en: '_Enter' moves to blank transaction
he: הקשה על '_אנטר' מעבירה לתנועה ריקה

en: (%d) New Accounts
he: (%d) חשבונות חדשים

en: (Development version -- don't rely on the numbers on this report without double-checking them.<br>Change the 'Extra Notes' option to get rid of this message)
he: (גרסת פיתוח -- אין לסמוך על המספרים בדוח זה ללא בדיקה קפדנית.<br>ניתן לשנות את 'הערות נוספות' באפשרויות על מנת להעלים הודעה זו)

en: (Full account ID:
he: (מזהה חשבון מלא:

en: (Need Value)
he: (נדרש ערך)

en: (Note, if there is a large number, it may take a while)
he: (הערה, אם מדובר במספר גדול, זה עשוי להמשך זמן מה)

en: (Tax-related subaccounts: %d)
he: (חשבונות משנה הנוגעים למיסוי: %d)

en: (You selected no list items.)
he: (לא נבחרו פריטים מהרשימה.)

en: (filled in automatically)
he: (השלמה אוטומטית)

en: (never)
he: (אף פעם)

en: (no description)
he: (ללא תיאור)

en: (no memo)
he: (ללא מזכר)

en: (no name)
he: (ללא שם)

en: (none)
he: (ללא)

en: (owner)
he: (נמען)

en: (paused)
he: (מושהה)

en: (read-only)
he: (לקריאה בלבד)

en: (split)
he: (פיצול)

en: (unknown)
he: (לא ידוע)

en: (unnamed)
he: (ללא שם)

en: (user modifiable)
he: (זמין לעריכת המשתמש)

en: * Amounts denoted thus are derived from, and do not match the transaction.
he: * הסכומים המסומנים כך נגזרים מהתנועה ולא תואמים אותה.

en: * this commodity data was built using transaction pricing instead of the price list.
he: * נתוני הסחורות הללו נבנו באמצעות מחירי התנועה במקום מחירון.

en: ** this commodity has no price and a price of 1 has been used.
he: **לסחורה זו אין מחיר' נעשה שימוש בערך של 1.

en: - GnuCash, accounting for personal and small business finance
he: גנוקאש - חשבונאות לאנשים פרטיים ועסקים קטנים

en: -- Split Transaction --
he: -- פיצול תנועה --

en: 0-30 days
he: 0־30 ימים

en: 1 month
he: חודש אחד

en: 1. Choose the file to import
he: 1. בחירת קובץ ליבוא

en: 10/1 Year ARM
he: משכנתא בריבית משתנה 10/1 שנים

en: 10th
he: עשירי

en: 11th
he: אחד עשר

en: 12 months
he: 12 חודשים

en: 12th
he: שנים עשר

en: 13th
he: שלושה עשר

en: 14th
he: ארבעה עשר

en: 15th
he: חמישה עשר

en: 16th
he: שישה עשר

en: 17th
he: שבעה עשר

en: 18th
he: שמונה עשר

en: 19th
he: תשעה עשר

en: 1st
he: ראשון

en: 1st Est Tax Quarter (Jan 1 - Mar 31)
he: תחזית־מס רבעון ראשון (1 ינואר־31 מרץ)

en: 1st Fri
he: שישי ראשון

en: 1st Mon
he: שני ראשון

en: 1st Sat
he: שבת ראשונה

en: 1st Sun
he: יום ראשון, הראשון

en: 1st Thu
he: חמישי ראשון

en: 1st Tue
he: שלישי ראשון

en: 1st Wed
he: רביעי ראשון

en: 2 months
he: 2 חודשים

en: 2. Select import type
he: 2. בחירת סוג יבוא

en: 20th
he: עשרים

en: 21st
he: עשרים ואחד

en: 22nd
he: עשרים ושנים

en: 23rd
he: עשרים ושלושה

en: 24th
he: עשרים וארבעה

en: 25th
he: עשרים וחמישה

en: 26th
he: עשרים ושישה

en: 27th
he: עשרים ושבעה

en: 28th
he: עשרים ושמונה

en: 29th
he: עשרים ותשעה

en: 2nd
he: שני

en: 2nd Est Tax Quarter (Apr 1 - May 31)
he: תחזית־מס רבעון שני (1 באפריל - 30 ביוני)

en: 2nd Fri
he: שישי שני

en: 2nd Mon
he: יום שני, השני

en: 2nd Sat
he: שבת שניה

en: 2nd Sun
he: ראשון שני

en: 2nd Thu
he: חמישי שני

en: 2nd Tue
he: שלישי שני

en: 2nd Wed
he: רביעי שני

en: 3 months
he: 3 חודשים

en: 3. Select import options
he: 3. בחירת אפשרויות יבוא

en: 3/1 Year ARM
he: משכנתא בריבית משתנה 3/1 שנים

en: 30th
he: שלושים

en: 31-60 days
he: ימים 31־60

en: 31st
he: שלושים ואחד

en: 3rd
he: שלישי

en: 3rd Est Tax Quarter (Jun 1 - Aug 31)
he: תחזית־מס רבעון שלישי (1 יולי־30 ספטמבר)

en: 3rd Fri
he: שישי שלישי

en: 3rd Mon
he: שני שלישי

en: 3rd Sat
he: שבת שלישית

en: 3rd Sun
he: ראשון שלישי

en: 3rd Thu
he: חמישי שלישי

en: 3rd Tue
he: יום שלישי, השלישי

en: 3rd Wed
he: רביעי שלישי

en: 4 months
he: 4 חודשים

en: 4. Preview
he: 4. תצוגה מקדימה

en: 4th
he: רביעי

en: 4th Est Tax Quarter (Sep 1 - Dec 31)
he: תחזית־מס רבעון רביעי (1 אוקטובר־31 דצמבר)

en: 4th Fri
he: שישי רביעי

en: 4th Mon
he: חודש רביעי

en: 4th Sat
he: שבת רביעית

en: 4th Sun
he: ראשון רביעי

en: 4th Thu
he: חמישי רביעי

en: 4th Tue
he: שלישי רביעי

en: 4th Wed
he: יום רביעי, הרביעי

en: 5. Afterwards
he: 5. לאחר מכן

en: 5/1 Year ARM
he: משכנתא בריבית משתנה 5/1 שנים

en: 5th
he: חמישי

en: 6 months
he: 6 חודשים

en: 61-90 days
he: 61־90 ימים

en: 6th
he: שישי

en: 7/1 Year ARM
he: משכנתא בריבית משתנה 7/1 שנים

en: 7th
he: שביעי

en: 8th
he: שמיני

en: 91+ days
he: 91+ ימים

en: 9th
he: תשיעי

en: : amount ~a, value ~a
he: : סכום ~a, ערך~a

en: << _Remove
he: >> _הסרה

en: <No name>
he: <ללא שם>

en: <b>2. Select Import Type</b>
he: <b>2. בחירת סוג יבוא</b>

en: <b>A_sset Account</b>
he: <b>חשבון נ_כסים</b>

en: <b>A_vailable reports</b>
he: <b>דוחות ז_מינים</b>

en: <b>Account Tax Information</b>
he: <b>מידע מס לחשבון</b>

en: <b>Account</b>
he: <b>חשבון</b>

en: <b>Actions</b>
he: <b>פעולות</b>

en: <b>Available style sheets</b>
he: <b>גיליונות סגנון זמינים</b>

en: <b>Balance Information</b>
he: <b>נתוני מאזן</b>

en: <b>Basic Information</b>
he: <b>מידע בסיסי</b>

en: <b>Bills</b>
he: <b>חיובים</b>

en: <b>Calculations</b>
he: <b>חישובים</b>

en: <b>Categories</b>
he: <b>סוגי־אב</b>

en: <b>Category Description</b>
he: <b>תיאור סוג־אב</b>

en: <b>Checks</b>
he: <b>המחאות</b>

en: <b>Commodity From</b>
he: <b>סחורה מ־</b>

en: <b>Compounding</b>
he: <b>הרכב</b>

en: <b>Copy Number</b>
he: <b>העתקת סימוכין</b>

en: <b>Currency Transfer</b>
he: <b>העברת מטבע</b>

en: <b>Data Format</b>
he: <b>מבנה נתונים</b>

en: <b>Database Connection</b>
he: <b>חיבור מסד נתונים</b>

en: <b>Date Completion</b>
he: <b>השלמת נתונים</b>

en: <b>Default Currency</b>
he: <b>מטבע ברירת מחדל</b>

en: <b>Default Report Currency</b>
he: <b>מטבע דוח ברירת המחדל</b>

en: <b>Default Style</b>
he: <b>סגנון ברירת המחדל</b>

en: <b>File Format</b>
he: <b>מבנה קובץ</b>

en: <b>File</b>
he: <b>קובץ</b>

en: <b>Files</b>
he: <b>קבצים</b>

en: <b>Graphics</b>
he: <b>עיצוב</b>

en: <b>Initial Balance Transfer</b>
he: <b>העברת יתרות פתיחה</b>

en: <b>Invoices</b>
he: <b>חשבוניות</b>

en: <b>Labels</b>
he: <b>תוויות</b>

en: <b>Linked Files</b>
he: <b>צרופות</b>

en: <b>Load and Save Settings</b>
he: <b>טעינת ושמירת הגדרות</b>

en: <b>Location</b>
he: <b>מיקום</b>

en: <b>Match all entries</b>
he: <b>התאמת כל הרשומות</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
he: <b>שונות</b>

en: <b>New Billing Term</b>
he: <b>תנאי תשלום חדש</b>

en: <b>New style sheet info</b>
he: <b>מידע גיליון סגנון חדש</b>

en: <b>Numbers</b>
he: <b>מספרים</b>

en: <b>Occurrences</b>
he: <b>חזרות</b>

en: <b>Other Defaults</b>
he: <b>ברירות מחדל אחרות</b>

en: <b>Payer Name Source</b>
he: <b>מקור שם משלם</b>

en: <b>Payment Options</b>
he: <b>אפשרויות תשלום</b>

en: <b>Press "Apply" to add the Prices.
    "Cancel" to abort.</b>
he: <b>הקשה על 'החלה' להוספת מחירים.
    'ביטול' לנטישה.</b>

en: <b>Quote Source Information</b>
he: <b>מידע מקור מחירי מניות</b>

en: <b>Reconcile Information</b>
he: <b>נתוני התאמה</b>

en: <b>Reconciling</b>
he: <b>התאמה</b>

en: <b>Reverse Balanced Accounts</b>
he: <b>יתרות חשבונות עם סימן שלילי</b>

en: <b>S_ystem input encodings</b>
he: <b>ק_ידודי קלט מערכת</b>

en: <b>Search Dialog</b>
he: <b>מסך חיפוש</b>

en: <b>Separator Character</b>
he: <b>תו מפריד</b>

en: <b>Since Last Run</b>
he: <b>מהרצה אחרונה</b>

en: <b>Splits _free</b>
he: <b>ללא _פיצולים</b>

en: <b>Splits _in lot</b>
he: <b>פיצולים _בדבוקות</b>

en: <b>Style sheet options</b>
he: <b>אפשרויות גיליון סגנון</b>

en: <b>Sub-account Transactions</b>
he: <b> תנועות חשבונות משנה</b>

en: <b>Sub-accounts</b>
he: <b>חשבונות משנה</b>

en: <b>Summary Bar Position</b>
he: <b>מיקום שורת סיכום</b>

en: <b>Summarybar Content</b>
he: <b> תוכן שורת סיכום </b>

en: <b>Tab Position</b>
he: <b>מיקום לשונית</b>

en: <b>Tabs</b>
he: <b>לשוניות</b>

en: <b>Tax Table Entries</b>
he: <b>רשומות טבלת המס</b>

en: <b>Tax Table Entry</b>
he: <b>פרטי טבלת המס</b>

en: <b>Term Definition</b>
he: <b>הגדרת תנאים</b>‏

en: <b>Time Format</b>
he: <b>מבנה שעה</b>

en: <b>Tip of the Day</b>
he: <b>עצה יומית</b>

en: <b>Transaction Editor Defaults</b>
he: <b>ברירות מחדל של עורך התנועות</b>

en: <b>What type of information to display?</b>
he: <b>איזה סוג מידע להציג?</b>

en: <b>Window Geometry</b>
he: <b>מידות חלון</b>

en: <b>_Accounts</b>
he: <b>_חשבונות</b>

en: <b>_Custom encoding</b>
he: <b>קידוד _מותאם אישית</b>

en: <b>_Income Account</b>
he: <b>חשבון _הכנסות</b>

en: <b>_Log Messages</b>
he: <b>הודעות _יומן־רישום</b>

en: <b>_Lots in This Account</b>
he: <b>דבוקות בחשבון זה_</b>

en: <b>_Retain log/backup files</b>
he: <b>שמירת קובצי יומן־רישום/גיבוי_</b>

en: <b>_Selected Reports</b>
he: <b>_דוחות שנבחרו</b>

en: <b>_Selected encodings</b>
he: <b>_קידוד שנבחר</b>

en: <b>_TXF Categories</b>
he: <b>_סוגי־אב TXF</b>

en: <b>_Title</b>
he: <b>כותרת_</b>

en: <span size="larger" weight="bold">Welcome to GnuCash!</span>
he: <span size='larger' weight='bold'>ברוכים הבאים לגנוקאש!</span>

en: <span weight="bold" size="larger">Display Welcome Dialog Again?</span>
he: <span weight='bold' size='larger'>הצגה חוזרת של דו־שיח ברכה?</span>

en: <strong>Exchange Rates</strong> used for this report
he: <strong>שערי חליפין</strong> בשימוש בדוח זה

en: <unknown>
he: <לא ידוע>

en: A Scheduled Transaction with the name "%s" already exists. Are you sure you want to name this one the same?
he: תנועה מחזורית בשם '%s' קיימת כבר. האם לכנות גם תנועה מחזורית זו באותו שם?

en: A basic dashboard for your accounting data
he: לוח בקרה בסיסי למידע החשבונאי

en: A bug was detected while converting the QIF data.
he: ארעה שגיאה במהלך המרת נתוני QIF.

en: A bug was detected while detecting duplicates.
he: ארעה שגיאה במהלך המרת איתור כפולים.

en: A bug was detected while parsing the QIF file.
he: ארעה שגיאה במהלך ניתוח קובץ QIF.

en: A custom string to replace Invoice, Bill or Expense Voucher.
he: מחרוזת מותאמת אישית להחלפת חשבונית לקוח, חשבונית ספק, או שובר הוצאות.

en: A list option
he: אפשרות רשימה

en: A price of 1 %s = %s on %s will be recorded.
he: מחיר של 1 %s = %s ב־%s יירשם.

en: A reversing entry has already been created for this transaction.
he: נוצרה כבר תנועת יומן מתקנת לתנועה זו.

en: A saved report configuration with this name already exists, please choose another name.
he: קיימת כבר תצורת־דוח שמורה בשם זהה, נא לבחור שם אחר.

en: A summary of splits is shown as follows. If the summary is correct, and there are no errors, please press "Apply". You may also press "Back" to review your choices, or "Cancel" to quit without making any changes.
he: סיכום פיצולים מוצג כדלקמן. אם הסיכום נכון, ואין שגיאות, נא ללחוץ על "החלה". ניתן גם ללחוץ על "הקודם" כדי לסקור את הבחירה שנעשתה, או "ביטול" כדי לצאת מבלי לבצע שינויים.

en: A template with the given name already exists. Please enter another name.
he: מבנה בעלת שם זה קיימת כבר. נא להזין שם שונה.

en: A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to the Auto-CLEAR threshold) will be CLEARed by default.
he: תנועה שניקוד ההתאמה הטוב ביותר שלה נמצא באזור הירוק (מעל או שווה לסף הסגירה האוטומטית) תותאם כברירת מחדל.

en: A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display threshold but below or equal to the Auto-ADD threshold) will be ADDed by default.
he: תנועה שניקוד ההתאמה הטוב ביותר שלה נמצא באזור האדום (מעל סף תצוגה אך שווה או מתחת לסף ההוספה האוטומטית) תתווסף כברירת מחדל.

en: A transaction whose date is outside the threshold is unlikely to be a match. Default is 14 days.
he: תנועה שהתאריך שלה נמצא מחוץ לטווח הסף, לא תותאם ככל הנראה. ברירת המחדל היא 14 ימים.

en: A transaction whose date is within the threshold is likely to be a match. Default is 4 days.
he: תנועה שהתאריך שלה נמצא בטווח הסף, תותאם ככל הנראה. ברירת המחדל היא 4 ימים.

en: A/Payable
he: זכאים

en: A/Payable or A/Receivable accounts exist but have no suitable transactions.
he: חשבון חייבים או זכרים קיים אך לא נמצאו תנועות ראיות.

en: A/Receivable
he: חייבים

en: APR (Compounded Annually)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב שנתי)

en: APR (Compounded Daily)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב יומי)

en: APR (Compounded Monthly)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב חודשי)

en: APR (Compounded Quarterly)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב רבעוני)

en: APR (Compounded Weekly)
he: שיעור ריבית שנתית (בחישוב שבועי)

en: ATM Deposit
he: הפקדת כספומט

en: ATM Draw
he: משיכת כספומט

en: A_dd >>
he: ה_ספה >>

en: A_ppend
he: _צרוף

en: Ab_solute
he: מ_וחלט

en: Abbreviation
he: קיצור

en: About Auto-Clear
he: אודות התאמה אוטומטית

en: About GnuCash
he: על אודות גנוקאש

en: Access Control
he: הגבלת גישה

en: Access Control List
he: רשימת הגבלת גישה

en: Acco_unt Type
he: סוג _חשבון

en: Account
he: חשבון

en: Account %s does not have the same currency as the one you're moving transactions from.
    Are you sure you want to do this?
he: המטבע בחשבון %s אינו זהה למטבע ממנו מועברת התנועה.
    האם להמשיך?

en: Account Balance
he: יתרת חשבון

en: Account Balance in the parent account, excluding any subaccounts.
he: יתרת חשבון בחשבון־האב, החרגת כל חשבונות המשנה.

en: Account Code
he: מס' חשבון

en: Account Color
he: צבע חשבון

en: Account Deletion
he: מחיקת חשבון

en: Account Description
he: תיאור חשבון

en: Account Display Depth
he: עומק תצוגת חשבון

en: Account Full Name
he: שם חשבון מלא

en: Account ID
he: מזהה חשבון

en: Account Name
he: שם חשבון

en: Account Name Filter
he: מסנן שם חשבון

en: Account Name Filter excludes matched strings
he: מסנן שמות חשבונות מחריג מחרוזות תואמות

en: Account Notes
he: הערות חשבון

en: Account Period Finish
he: סוף תקופה חשבונאית

en: Account Report
he: דוח כרטיס חשבון

en: Account Report - Single Transaction
he: דוח כרטיס חשבון - תנועה בודדת

en: Account Selection
he: בחירת חשבון

en: Account Summary
he: תמצית חשבון

en: Account Type
he: סוג החשבון

en: Account Types
he: סוגי חשבונות

en: Account _Color
he: צבע _חשבון

en: Account _name
he: שם _חשבון

en: Account budget amount
he: סכום חשבון תקציב

en: Account full name instead of indenting
he: שם חשבון מלא במקום יישור

en: Account is already at Auto-Clear Balance.
he: החשבון כבר במצב התאמה אוטומטית.

en: Account link
he: קישור חשבון

en: Account name
he: שם חשבון

en: Account title
he: כותרת חשבון

en: Account type
he: סוג חשבון

en: Account value can't be empty.
he: ערך חשבון לא יכול להיות ריק.

en: Account value can't be mapped back to an account.
he: לא ניתן למפות ערך בחשבון לחשבון.

en: Account-posted
he: נרשם לחשבון

en: Accounting Period
he: תקופה חשבונאית

en: Accounting for personal and small business finance.
he: חשבונאות לאנשים פרטיים ועסקים קטנים.

en: Accounts
he: חשבונות

en: Accounts Payable
he: זכאים

en: Accounts Receivable
he: חייבים

en: Accounts and stock holdings
he: חשבונות והחזקות ניירות ערך

en: Accounts in %s
he: חשבונות ב־'%s'

en: Accounts in '%s'
he: חשבונות ב'%s'

en: Accounts in Category
he: חשבונות בסוג־אב

en: Accu-splits
he: פיצולים מצטברים

en: Accumulate Splits?
he: אחוד פיצולים?

en: Accumulate multiple splits into one
he: איחוד פיצולים מרובים לפיצול אחד

en: Act
he: בפועל

en: Action
he: פעולה

[ctx: Action Column]
en: Deposit
he: הפקדה

[ctx: Action Column]
en: Split
he: פיצול

en: Action/Number
he: פעולה/סימוכין

en: Active
he: פעיל

en: Actual
he: בפועל

en: Actual Transactions
he: תנועות בפועל

en: Add
he: הוספה

en: Add 'value' to current budget for each period
he: הוספת 'ערך' לתקציב נוכחי לכל תקופה

en: Add _Reversing Transaction
he: הוספת _תנועת יומן מתקנת

en: Add a new balancing entry to the account
he: הוספת תנועת איזון לחשבון

en: Add a new commodity.
he: הוספת סחורה חדשה.

en: Add a new price.
he: הוספת מחיר חדש.

en: Add a reversing transaction.
he: הוספת תנועה מתקנת.

en: Add grid lines.
he: הוספת קווי סבכה.

en: Add indenting columns
he: הוספת עמודת יישור

en: Add indenting columns with grouping and subtotals?
he: הוספת עמודת יישור עם קיבוצים וסיכומי ביניים?

en: Add matching transactions below this score
he: הוספת תנועות תואמות מתחת לניקוד זה

en: Add options summary
he: הוספת תמצית אפשרויות

en: Add results to current search
he: הוספת תוצאות לחיפוש הנוכחי

en: Add summary of options.
he: הוספת תמצית אפשרויות.

en: Add the current online transaction as a new transaction template
he: הוספת התנועה המקוונת הנוכחית כמבנה תנועה חדשה

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu
he: הוספת תצורת־הדוח הנוכחי לתפריט 'דוחות&larr;תצורות־דוחות שמורים'

en: Add the current report's configuration to the 'Reports->Saved Report Configurations' menu. The report configuration will be saved in the file %s.
he: הוספת תצורת־הדוח הנוכחי לתפריט 'דוחות&larr;תצורות־דוחות שמורים'. תצורת־הדוח תישמר לקובץ %s.

en: Add, change, or unlink the document linked with the current transaction
he: הוספה, שינוי או ביטול קישור לצרופה לתנועה הנוכחית

en: Add, change, or unlink the document linked with the current transaction.
he: הוספה, שינוי או ביטול קישור לצרופה לתנועה הנוכחית.

en: Adding prices
he: הוספת מחירים

en: Additional Comments
he: הערות נוספות

en: Additional to Card
he: תוספות לכרטיס

en: Address
he: כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Address 2
he: כתובת 2

en: Address 3
he: כתובת 3

en: Address 4
he: כתובת 4

en: Address Email
he: כתובת דוא'ל

en: Address Fax
he: כתובת פקס

en: Address Found
he: נמצאה כתובת

en: Address Name
he: שם כתובת

en: Address Not Found
he: לא נמצאה כתובת

en: Address Phone
he: כתובת טלפון

en: Address Source
he: כתובת מקור

en: Address source.
he: מקור כתובת.

[ctx: Adjective]
en: Open
he: פתיחה

en: Adjust _other account split total
he: התאמת יתרת _פיצול חשבון נגדי

en: Adjust current account _split total
he: התאמת יתרת _פיצול חשבון נוכחי

en: Adjust regular expression used for import
he: התאמת ביטוי רגיל המשמש ליבוא

en: Adjust the layout to fit the width of the screen or page
he: התאמת העימוד לרוחב המסך או העמוד

en: Adjusted Trial Balance
he: מאזן בוחן מתואם

en: Adjusting Entries
he: רשומת תאום

en: Adjusting Entries Pattern is regular expression
he: דפוס רשומות תאום כביטוי רגיל

en: Adjusting Entries pattern
he: דפוס רשומות תאום

en: Adjusting Entries pattern is case-sensitive
he: דפוס רשומות תאום תלוית רישיות

en: Adjustments
he: התאמות

en: Adjustments made to these accounts are gross adjusted (see above) in the Adjustments, Adjusted Trial Balance, and Income Statement columns. Mostly useful for merchandising businesses.
he: תאומים שבוצעו בחשבונות אלה הן תאומי ברוטו (ראו לעיל) בעמודות התאומים, מאזן בוחן מתואם ודוח רווח או הפסד. משמש בעיקר עבור עסקים המשווקים טובין.

en: Advanced Portfolio
he: תיק השקעות מתקדם

en: Advanced…
he: מתקדם…

en: After reconciling a credit card statement, prompt the user to enter a credit card payment.
he: לאחר ביצוע התאמת דוח כרטיס אשראי, יש לבקש מהמשתמש להזין תשלום בכרטיס אשראי.

en: All
he: הכל

en: All Accounts
he: כל החשבונות

en: All Linked Documents
he: כל הצרופות

en: All Periods
he: כל התקופות

en: All Prices at the same date
he: כל המחירים באותו יום

en: All Prices equal
he: כל המחירים זההים

en: All _accounts
he: כל ה_חשבונות

en: All accounts must have valid entries to continue.
he: על מנת להמשיך, על כל החשבונות להכיל רשומות תקניות.

en: All enabled option pages must contain valid entries to continue.
he: על מנת להמשיך, על כל האפשרויות שאופשרו להכיל רשומות תקינות.

en: All fields must be complete to continue…
he: על מנת להמשיך יש להשלים את כל השדות…

en: All files
he: כל הקבצים

en: All sub-account transactions will be deleted.
he: כל התנועות בחשבונות המשנה ימחקו.

en: All sub-account transactions will be moved to the account %s.
he: כל התנועות חשבונות המשנה יועברו לחשבון %s.

en: All the prices found are equal. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
he: כל המחירים שנמצאו, זהים. מה שיוביל למצג תרשים עם קו ישר אחד. למרבה הצער, כלי התרשים לא יכול להתמודד עם זה.

en: All the prices found are from the same date. This would result in a plot with one straight line. Unfortunately, the plotting tool can't handle that.
he: כל המחירים שנמצאו הם מאותו תאריך. מה שיוביל לתרשים עם קו ישר אחד. למרבה הצער, כלי התרשים לא יכול להתמודד עם זה.

en: All transactions are expanded to show all splits.
he: כל התנועות הורחבו להצגת כל הפיצולים.

en: All transactions in this account will be deleted.
he: כל התנועות בחשבון זה יימחקו.

en: All transactions in this account will be moved to the account %s.
he: כל הפעולות בחשבון זה יעברו לחשבון %s.

en: Allocated Assets
he: נכסים שהוקצו

en: Allow existing prices to be over written.
he: אפשור דריסת מחירים קיימים.

en: Allow file incompatibility with older versions.
he: אפשור חוסר תאימות קובץ עם גרסאות קודמות.

en: Alpha Vantage API key
he: מפתח API אלפא וינטאג'

en: Alphabetical by account code
he: קודי חשבון ממוינים לפי אלף בית

en: Alphabetical by account name
he: שמות חשבונות לפי אלף בית

en: Also show original currency amounts
he: הצגת סכומים גם במטבע מקור

en: Alternate Period
he: תקופה חלופית

en: Alternate Table Cell Color
he: צבע תא טבלה חלופי

en: Alternate the primary and secondary colors by transaction instead of by alternating by row.
he: החלפת הצבעים הראשוניים והמשניים על פי תנועה במקום על פי שורות לסירוגין.

en: Always
he: תמיד

en: Always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
he: פתיחת תיבת דו־השיח 'התאמות' עם תאריך 'היום' כתאריך הדוח, ללא תלות בהתאמות הקודמות.

en: Always reconcile to t_oday
he: התאמות יתבצעו תמיד לתאריך נ_וכחי

en: Always reconcile to today
he: התאמות יתבצעו תמיד לתאריך נוכחי

en: Always show sub-accounts
he: הצגת חשבונות־משנה תמיד

en: Always use the last day (or day of week) in the month?
he: להשתמש תמיד ביום האחרון (או יום בשבוע) של החודש?

en: Ambiguous character encoding
he: קידוד תו חד משמעי

en: Amend the URL
he: תיקון מען URL

en: Amo_unt
he: סכו_ם

en: Amount
he: סכום

en: Amount (_numbers)
he: סכום (_בספרות)

en: Amount (_words)
he: סכום (_במילים)

en: Amount Due
he: סכום מגיע

en: Amount Due (inc GST)
he: סכום מגיע (כולל מס על טובין ומכירה)

en: Amount Num.
he: מספר חשבון.

en: Amount With Sym
he: סכום עם סמל

en: Amount for %s is missing.
he: חסר סכום עבור %s.

en: Amount for %s must be positive.
he: סכום עבור %s חייב להיות חיובי.

en: Amount for %s must not be negative.
he: סכום עבור %s לא יכול להיות שלילי.

en: Amount for stock value is missing.
he: סכום ערך מניה חסר.

en: Amount of detail to display per transaction.
he: כמות הפרטים להצגה לתנועה.

en: An account list option
he: אפשרות רשימת חשבונות

en: An account with opening balance already exists for the desired currency.
he: כבר קיים חשבון עם יתרת פתיחה עבור המטבע הרצוי.

en: An error occurred while executing the job. Please check the log window for the exact error message.
    
    Do you want to enter the job again?
he: אירעה שגיאה בעת ביצוע ריכוז. נא לבדוק את חלון יומן־הרישום להודעת השגיאה המדויקת.
    
    האם להזין את ריכוז החיובים שנית?

en: An error occurred while loading the QIF file.
he: ארעה שגיאה בעת טעינת קובץ ה־QIF.

en: An error occurred while processing %s.
he: ארעה שגיאה בעת עבוד %s.

en: An error occurred while processing '%s'
he: ארעה שגיאה בעת עבוד '%s'

en: An error occurred while processing '%s' at position %d
he: ארעה שגיאה בעבוד %s במיקום%d

en: An error occurred while running the report.
he: ארעה שגיאה בעת הרצת הדוח.

en: An options example report.
he: דוח אפשרויות לדוגמה.

en: An unexpected error has occurred while creating prices. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
he: ארעה שגיאה לא צפויה בזמן יצירת מחירים. נא לדווח זאת כתקלה.
    
    הודעת שגיאה:
    %s

en: An unexpected error has occurred while creating transactions. Please report this as a bug.
    
    Error message:
    %s
he: ארעה שגיאה לא צפויה בזמן יצירת תנועות. נא לדווח זאת כתקלה.
    
    הודעת שגיאה:
    %s

en: An unknown I/O error (%d) occurred.
he: ארעה שגיאת קלט/פלט (%d) לא ידועה.

en: Annual
he: שנתי

en: Any text in the Description column which identifies adjusting entries.
he: כל מלל בעמודת התיאור המציין רשומות תאום.

en: Any text in the Description column which identifies closing entries.
he: כל מלל בעמודת התיאור המציין רשומות סגירה.

en: Application Options
he: יישום

en: Apply changes and close dialog.
he: החלת שינויים וסגירת דו־שיח.

en: Apply changes but do not close dialog.
he: החלת שינויים אך לא לסגור חלון דו־שיח.

en: AqBanking Initial Assistant
he: סייען אתחול אייקיובנקינג

en: Arabic
he: ערבית

en: Arabic (IBM-864)
he: ערבית (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
he: ערבית (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
he: ערבית (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
he: ערבית (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
he: ערבית (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
he: ערבית (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
he: ערבית (Windows-1256)

en: Are you sure you want to cancel?
he: האם לבטל?

en: Are you sure you want to delete "%s"?
he: האם למחוק את '%s'?

en: Are you sure you want to delete %s?
he: האם למחוק את %s?

en: Are you sure you want to delete the selected commodity?
he: האם למחוק את הסחורה שנבחרה?

en: Are you sure you want to delete the selected entry?
he: האם למחוק את הרשומה שנבחרה?

en: Are you sure you want to delete the selected price? | Are you sure you want to delete the %d selected prices?
he[0]: האם למחוק את המחיר שנבחר?
he[1]: האם למחוק את %d המחירים שנבחרו?

en: Are you sure you want to delete the selected transaction?
he: האם למחוק את התנועה שנבחרה?

en: Are you sure you want to delete these prices?
he: האם למחוק מחירים אלו?

en: Are you sure you want to delete this entry?
he: האם למחוק את הרשומה?

en: Are you sure you want to do this?
he: האם לבצע זאת?

en: Are you sure you want to replace the existing price?
he: האם לדרוס מחירים קימים?

en: Armenian (ARMSCII-8)
he: ארמנית (ARMSCII-8)

en: As you enter amounts in the register, you can use the GnuCash calculator to add, subtract, multiply and divide. Simply type the first value, then select '+', '-','*', or '/'. Type the second value and press Enter to record the calculated amount.
he: ניתן להשתמש במחשבון גנוקאש המובנה, בעת הזנת סכומים לפקודת־יומן, כדי: לחבר, לחסר, להכפיל ולחלק. כל שנדרש הוא להקליד את הערך הראשון, לאחר מכן להקליד סימן '+', '-', '*', או '/', להקליד את הערך השני, וללחוץ על 'אנטר' לרישום התוצאה שחושבה, בשדה.

en: Ascending
he: סדר עולה

en: Ask
he: לשאול

en: Asset
he: נכסים

en: Asset Chart
he: תרשים נכסים

en: Asset Piechart
he: תרשים עוגה נכסים

en: Assets
he: נכסים

en: Assets Accounts
he: חשבונות נכסים

en: Assets Over Time
he: נכסים לאורך זמן

en: Assign as payment…
he: הקצאה כתשלום…

en: Assign the selected transaction as payment.
he: הקצאת התנועה שנבחרה כתשלום.

en: At post time, automatically attempt to pay customer documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same customer. Counter documents are documents with opposite sign. For example for an invoice, customer credit notes and negative invoices are considered counter documents.
he: בעת הרישום, יתבצע ניסיון לתשלום אוטומטי של מסמכי לקוח בניכוי מסמכי מקדמה ומסמכים נגדיים. המקדמה ומסמכים צריכים כמובן להיות כנגד אותו לקוח. מסמכים נגדיים הם מסמכים עם סימן שלילי. למשל מסמכים נגדיים לחשבונית יהיו: זיכויים וחשבוניות שלילות.

en: At post time, automatically attempt to pay vendor documents with outstanding pre-payments and counter documents. The pre-payments and documents obviously have to be against the same vendor. Counter documents are documents with opposite sign. For example for a bill, vendor credit notes and negative bills are considered counter documents.
he: בעת הרישום, יתבצע ניסיון לתשלום אוטומטי של מסמכי ספק בניכוי מסמכי מקדמה ומסמכים נגדיים. המקדמה ומסמכים צריכים כמובן להיות כנגד אותו ספק. מסמכים נגדיים הם מסמכים עם סימן שלילי. למשל מסמכים נגדיים לחשבונית ספק יהיו: זיכויים וחיובים שלילים.

en: Australia BAS
he: אוסטרליה BAS

en: Australia Business Activity Statement. Specify sales, purchase and tax accounts.
he: אוסטרליה, דוח פעילות עסקי. פרוט מכירות, קניות וחשבונות מס.

en: Australian Tax Invoice
he: חשבונית מס אוסטרלית

en: Auto
he: אוטומטי

en: Auto _interest transfer
he: העברת _ריבית אוטומטית

en: Auto pay when posting.
he: תשלום אוטומטי בזמן רישום.

en: Auto-_add threshold
he: סף הוספה או_טומטית

en: Auto-c_lear threshold
he: סף _סגירה אוטומטית

en: Auto-clear
he: התאמה אוטומטית

en: Auto-save time _interval
he: מרווח זמן שמירה _אוטומטית

en: Auto-save time interval
he: מחזור זמן לשמירה אוטומטית

en: AutoDep
he: הפקדה אוטומטית

en: Automatic credit card _payment
he: תשלום _כרטיס אשראי אוטומטי

en: Automatically clear individual transactions, given a cleared amount
he: סגירה אוטומטית של תנועות פרטניות, עם סכום לסגירה

en: Automatically clear individual transactions, so as to reach a certain cleared amount
he: התאמה אוטומטית של תנועות פרטניות, כדי להגיע לסכום התאמה מסוים

en: Automatically clear individual transactions, so as to reach a certain cleared amount.
he: התאמה אוטומטית של תנועות פרטניות, כדי להגיע לסכום התאמה מסוים.

en: Automatically create new commodities
he: יצירת סחורות חדשות אוטומטית

en: Automatically expand the current transaction to show all splits. All other transactions are shown on one or two lines depending on whether Double line view is set.
he: הרחבת התנועה הנוכחית אוטומטית להצגת כל הפיצולים. כל שאר התנועות יוצגו בשורה אחת או בשתיים, במצב שורה כפולה.

en: Automatically insert a decimal point
he: הוספה אוטומטית של נקודה עשרונית

en: Automatically insert a decimal point into values that are entered without one.
he: הוספה אוטומטית של נקודה עשרונית בערכים שהוזנו ללא נקודה עשרונית.

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input
he: הצגת חלון־רשימה חשבונות או פעולות במהלך הקלט, באופן אוטומטי

en: Automatically raise the list of accounts or actions during input.
he: הצגת חלון־רשימה חשבונות או פעולות במהלך הקלט, באופן אוטומטי.

en: Available
he: זמין

en: Average
he: ממוצע

en: Average Balance
he: יתרה ממוצעת

en: Average cost of all shares
he: עלות ממוצעת של כל המניות

en: Average cost of open lots.
he: עלות ממוצעת של דבוקות פתוחות.

en: Average cost of purchases weighted by volume
he: עלות רכישות ממוצעת משוקללת לפי נפח

en: B_ottom
he: מ_טה

en: B_udget
he: ת_קציב

en: Back
he: אחורה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Background Pixmap
he: מפת פיקסלים רקע

en: Background Tile
he: אריח רקע

en: Background color for alternate lines.
he: צבע רקע לשורה חלופית.

en: Background color for reports.
he: צבע רקע לדוחות.

en: Background tile for reports.
he: אריח רקע לדוחות.

en: Backups only (*.gnucash.*.gnucash, *.xac.*.xac)
he: קובצי גיבוי בלבד (‎*.gnucash.*.gnucash,‏ ‎*.xac.*.xac)

en: Bad URL: %s
he: מען URL שגוי: %s

en: Badly formed URL %s
he: מבנה מען URL שגוי %s

en: Badly formed options URL: %s
he: תצורת אפשרויות מען־URL שגויה: %s

en: Badly-formed report id: %s
he: צורת מזהה דוח שגוי: %s

en: Balance
he: יתרה

en: Balance (%s)
he: יתרה (%s)

en: Balance (Period)
he: יתרות (תקופה)

en: Balance (Report)
he: יתרות (דוח)

en: Balance Forecast
he: תרשים תחזית יתרות

en: Balance Limit
he: מגבלת יתרה

en: Balance Sheet
he: גיליון מאזן

en: Balance Sheet (Multicolumn)
he: גיליון מאזן (ריבוי עמודות)

en: Balance Sheet (eguile)
he: גיליון מאזן (אגויל)

en: Balance Sheet Date
he: תאריך גיליון מאזן

en: Balance Sheet using eguile-gnc
he: גיליון מאזן תוך שימוש באגויל־גיאנסי

en: Balance Zero
he: ביתרת אפס

en: Balance at ~a
he: יתרה ב ~a

en: Balance b/f
he: יתרה מועברת

en: Balance it _manually
he: איזון _ידני

en: Balance limits must be different unless they are both zero.
he: מגבלות יתרה חייבות להיות שונות אלא אם שתיהן אפס.

en: Balanced
he: מאוזן

en: Balances ~a to ~a
he: יתרות ~a ל ~a

en: Balancing entry from reconciliation
he: תנועת איזון מהתאמה

en: Baltic
he: בלטית

en: Baltic (ISO-8859-13)
he: בלטית (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
he: בלטית (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
he: בלטית (Windows-1257)

en: Bank
he: בנק

en: Bank Code
he: קוד בנק

en: Bank code %s (%s), Account %s (%s)
he: קוד בנק %s (%s), חשבון %s (%s)

en: Banner for top of report.
he: כרזה לראש הדוח.

en: Bar Chart
he: תרשים עמודות

en: Bar, normal:
he: עמודות, רגיל:

en: Bar, stacked:
he: עמודות, מְעוּרָם:

en: Bar_width
he: רוחב _סרגל

en: Barchart
he: תרשים עמודות

en: Based On
he: מבוסס על

en: Basis
he: בסיס

en: Basis calculation method
he: אופן חישוב בסיסי

en: Basis calculation method.
he: שיטת חישוב בסיס.

en: Bayesian
he: בייסיאני

en: Before _Date
he: לפני _תאריך

en: Begin notifications this many days before the transaction is created.
he: התחלת התראות מספר ימים זה לפני יצירת תנועה.

en: Beginning
he: התחלה

en: Below the actual date, print the format of that date in 8 point type.
he: מתחת לתאריך בפועל, הדפסת מבנה התאריך בת 8 תווים.

en: Below you are asked to provide information about stocks, mutual funds, and other investments that appear in the QIF file(s) you are importing. GnuCash needs some additional details about these investments that the QIF format does not provide.
    
    Each stock, mutual fund, or other investment must have a name and an abbreviation, such as a stock symbol. Because some unrelated investments have the same abbreviation, you also need to indicate what type of abbreviation you have entered. For example, you could select the exchange that assigned the symbol (NASDAQ, NYSE, etc.), or select an investment type.
    
    If you don't see your exchange listed, or none of the available choices are appropriate, you can enter a new one.
he: בעמודים הבאים תתבקשו לספק מידע אודות ניירות ערך, קרנות נאמנות והשקעות אחרות המופיעות בקובץ(י) ה־QIF שהוגדר ליבוא. לגנוקאש נדרשים מספר פרטים נוספים אודות השקעות אלו שמבנה QIF אינה מספקת.
    
    לכל ניר ערך, קרן נאמנות או השקעה אחרת, יש שם וקיצור כגון סמל מניה. מאחר ולחלק מההשקעות שאינן קשורות עשויים להיות קיצורים זהים, נדרש להגדיר גם את סוג הקיצורים שנוצרו. לדוגמה, ניתן לבחור בבורסה שקבעה את הקיצורים (NASDAQ, NYSE, וכו'.), או לבחור בסוג ההשקעה.
    
    אם בורסות שוקי הון לא מופיעות ברשימת הבחירה, או שאף אחת מהאפשרויות אינה ישימה, ניתן ליצר אחת חדשה.

en: Bevel depth on tables.
he: עומק שיקוע בטבלאות.

en: Bgt
he: תקציב

en: Bgt: ~a Act: ~a
he: תקצ: ~a ח-ן: ~a

en: Bi-Weekly
he: דו שבועי

en: Bi-monthly
he: דו חודשי

en: Bi-weekly
he: דו שבועי

en: Bid
he: הצעה

en: Bill
he: חשבונית ספק

en: Bill ID
he: מזהה חשבונית ספק

en: Bill Information
he: פרטי חשבונית ספק

en: Bill Notes
he: הערות חשבונית ספק

en: Bill Owner
he: נמען החיוב

en: Bill number
he: מספר חשבונית ספק

en: Bill number format
he: מבנה מספר חשבונית ספק

en: Billable?
he: בר חיוב?

en: Billing Address
he: כתובת חשבונית ספק

en: Billing Contact
he: איש קשר חשבונית ספק

en: Billing ID
he: מזהה אמצעי תשלום לספק

en: Billing Information
he: פרטי חשבונית ספק

en: Billing Terms
he: תנאי התשלום

en: Billing address
he: כתובת חשבונית ספק

en: Billing-ID
he: מזהה אמצעי תשלום לספק

en: Bills _Due Reminder
he: _תזכורת לתשלום חיובים שמועד פרעונם חל

en: Blank
he: חדשה

en: Book Closing Dates
he: תאריך סגירת ספרים

en: Book Options
he: מאפייני ספר חשבונות

en: Boolean Option
he: אפשרות בוליאנית

en: Border-collapse?
he: כיווץ גבולות?

en: Both (and include void transactions in totals)
he: שניהם (והכללת סך־הכל של תנועות מבוטלות )

en: Bottom
he: מטה

en: Bracket Total Owed
he: מסגור סך־הכול בחובה בסוגריים

en: Brackets: ($10.00)
he: סוגריים: (10.00 ₪)

en: Bring the most _recent tab to the front
he: הבאת הלשונית _האחרונה לחזית

en: Bring up the lot viewer/editor window
he: פתיחת חלון עריכת/הצגת דבוקה

en: Bring up the lot viewer/editor window.
he: פתיחת חלון עריכת/הצגת דבוקה.

en: Brokerage Fees
he: עמלות ניהול תיקים

en: Budget
he: תקציב

en: Budget Balance Sheet
he: גיליון מאזן תקציב

en: Budget Chart
he: תרשים תקציב

en: Budget Flow
he: תזרים תקציב

en: Budget Income Statement
he: דוח הכנסות תקציב

en: Budget List
he: רשימת תקציב

en: Budget Name
he: שם התקציב

en: Budget Notes
he: הערות תקציב

en: Budget Options
he: אפשרויות התקציב

en: Budget Period
he: תקופת התקציב

en: Budget Profit & Loss
he: רווח והפסד תקציב

en: Budget Report
he: דוח תקציב

en: Budget _Options…
he: אפשרויות _תקציב…

en: Budget to be used when none has been otherwise specified.
he: התקציב בו יעשה שימוש, כאשר לא הוגדר אחרת.

en: Budget to use.
he: תקציב לשימוש.

en: Budgeting
he: תקצוב

en: Build ID
he: מזהה מהדורה

en: Building '~a' report …
he: בניית דוח '~a'…

en: Business
he: פעילות עיסקית

en: Business Document Links
he: קישורי מסמכים עסקיים

en: Business Linked Documents
he: צרופות

en: Business item can not be modified.
he: לא ניתן לערוך פריט עיסקי.

en: Buy
he: קניה

en: Buy back stock to cover short position, and record capital gain/loss. 
    
    If you are unable to calculate capital gains you can enter a placeholder amount and correct it in the transaction later.
he: קנית מניה בחזרה כדי לכסות פוזיציית שורט, ורישום רווח/הפסד הון.
    
    אם חישוב רווחי הון מורכב מדי, ניתן להזין סכום כמציין מקום ולתקן אותו בתנועה מאוחר יותר.

en: Buy to cover short
he: קניה לכיסוי מכירה בחסר

en: Buying stock long.
he: רכישת מניות תקנית (לונג).

en: By default most users should not include closing transactions in a transaction report. Closing transactions are transfers from income and expense accounts to equity, and must usually be excluded from periodic reporting.
he: על פי רוב לא נדרש לכלול תנועות סגירה בדוח תנועות. תנועות־סגירה הן יתרות שעברו מחשבונות הכנסות והוצאות לחשבון הון העצמי ובדרך כלל, תנועות סגירה מוחרגות מדוחות תקופתיים.

en: By default the account filter will search substring only. Set this to true to enable full POSIX regular expressions capabilities. 'Car|Flights' will match both Expenses:Car and Expenses:Flights. Use a period (.) to match a single character e.g. '20../.' will match 'Travel 2017/1 London'.
he: כברירת מחדל, מסנן החשבון יחפש מחרוזת משנה בלבד. הגדרה כ־true תאפשר יכולות ביטוי רגיל POSIX מלאות. 'מכונית|טיסות' יאחזרו תוצאות גם ל 'ההוצאות: רכב' ו 'הוצאות: טיסות'. להתאמה לתו בודד יש להשתמש בנקודה (.) לדוגמה ' 20.../. ' יאחזר רשומה 'נסיעות לונדון 2017/1 '.

en: By default the transaction filter will search substring only. Set this to true to enable full POSIX regular expressions capabilities. '#work|#family' will match both tags within description, notes or memo.
he: כברירת מחדל, מסנן התנועות יחפש מחרוזת משנה בלבד. הגדרה כ־true תאפשר יכולות ביטוי רגיל POSIX מלאות. '#עבודה|'#משפחה' יאחזרו תוצאות לשני התגים מתוך שדה התיאור, ההערות או המזכר.

en: CAUTION: If you set TXF categories, and later change 'Type', you will need to manually reset those categories one at a time
he: זהירות: אם הוגדר סוג־אב TXF ולאחר מכן ה'סוג ' שונה, נדרש יהיה לשצב סוגי־אב אלה באופן ידני , אחד בכל פעם

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling reports.
he: קוד CSS. שדה זה מציין קוד CSS לעיצוב דוחות.

en: CSS code. This field specifies the CSS code for styling the invoice. Please see the exported report for the CSS class names.
he: קוד CSS. שדה זה מציין קוד CSS לעיצוב החשבונית. נא לעיין בדוח שיוצא לשמות מחלקות CSS.

en: CSS color.
he: צבע CSS.

en: CSS stylesheet file
he: קובץ גיליון סגנון CSS

en: CSS-based stylesheet (experimental)
he: גיליונות סגנון מדורגים מבוססי CSS (ניסיוני)

en: CSV Account Map
he: מפת חשבון CSV

en: CSV Export Assistant
he: סייען יצוא ל CSV

en: CSV Import Assistant
he: סייען יבוא CSV

en: CSV Price Import
he: CSV יבוא מחיר

en: CSV Transaction Import
he: CSV יבוא תנועות

en: CSV disabled for double column amounts
he: CSV נוטרל לסכומים בעמודות כפולות

en: CSV import data format
he: מבנה קובץ יבוא CSV

en: C_hoose Date
he: ב_חירת תאריך

en: C_lear All
he: _נקה הכל

en: C_leared
he: ס_גורים

en: C_reate a new set of accounts
he: י_צירת תרשים חשבונות חדש

en: C_redit accounts
he: ח_שבונות ביתרת זכות

en: C_urrent Account
he: ח_שבון נוכחי

en: Ca_ncel Transaction
he: ב_יטול תנועה

en: Calculate
he: חישוב

en: Calculate Subtotal
he: חישוב סכום ביניים

en: Calculate as running sum?
he: חישוב כיתרה מתגלגלת?

en: Calculate the price of this commodity.
he: חישוב מחיר לסחורה זו.

en: Calendar
he: לוח שנה אזרחית

en: Can't connect to %s. Connection was lost, unable to send data.
he: אין אפשרות להתחבר אל %s. החיבור אבד, לא ניתן לשלוח נתונים.

en: Can't connect to %s. The host, username or password were incorrect.
he: אין אפשרות להתחבר אל %s. המחשב המארח, שם המשתמש או הסיסמה שגויים.

en: Can't parse the URL %s.
he: לא ניתן לנתח מען URL %s.

en: Can't save style sheet
he: לא ניתן לשמור גיליון סגנון

en: Cancel
he: ביטול

en: Cancel outstanding HTML requests
he: ביטול דוחות HTML חורגים

en: Cancel the current entry
he: ביטול תנועה הנוכחית

en: Cancel the current transaction
he: ביטול התנועה הנוכחית

en: Cancel the current transaction.
he: ביטול התנועה הנוכחית.

en: Cancel the reconciliation of this account
he: ביטול התאמה לחשבון זה

en: Cancel your changes
he: ביטול שינויים

en: Canceled
he: בוטל

en: Canceling
he: ביטול

en: Cannot change currency
he: לא ניתן לשנות מטבע

en: Cannot cover buy more units than owed.
he: לא ניתן לכסות 'קניה' ביותר יחידות ממה שקיים.

en: Cannot create a Scheduled Transaction from a Transaction currently being edited. Please Enter the Transaction before Scheduling.
he: לא ניתן ליצור תנועה מחזורית מתנועה שנמצאת בעריכה. נא להזין את התנועה לפני יצירת תנועה מחזורית.

en: Cannot modify or delete this transaction.
he: לא ניתן לשנות או למחוק את התנועה.

en: Cannot modify or delete this transaction. This transaction is marked read-only because:
    
    '%s'
he: לא ניתן לשנות או למחוק תנועה זו. תנועה זו מסומנת לקריאה בלבד עקב:
    
    '%s'

en: Cannot open file %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ %s

en: Cannot open the current log file: %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ יומן־רישום נוכחי: %s

en: Cannot save check format file.
he: לא ניתן לשמור קובץ מבנה המחאה.

en: Cannot sell more units than owned.
he: לא ניתן למכור יותר יחידות ממה שקיים.

en: Cannot store a transaction at this date
he: לא ניתן לרשום תנועה לתאריך זה

en: Cannot uniquely clear splits. Found multiple possibilities.
he: אין אפשרות להתאמת פיצולים באופן חד משמעי. נמצאו יותר מאפשרות אחת.

en: Cap Return
he: החזר על ההון

en: Cap. gain (long)
he: רווח הון (ארוך)

en: Cap. gain (mid)
he: רווח הון (בינוני)

en: Cap. gain (short)
he: רווח הון (קצר)

en: Capital
he: הון

en: Capital Gain
he: רווח הון

en: Capital Gains
he: רווחי הון

en: Capital Gains Account
he: חשבון רווחי הון

en: Capitalize brokerage fees into stock account?
he: האם להוון עמלות תיווך לחשבון המניה?

en: Cascade Account Values
he: דֵּרֵג ערכי חשבון

en: Cascade selected properties for account
he: דֵּרֵג מאפייני החשבון שנבחר

en: Case insensitive searching is available on 'Account Full Name'.
he: חיפוש לא תלוי רישיות זמין לשדה 'שם חשבון מלא'.

en: Cash
he: מזומן

en: Cash Account
he: חשבון מזומנים

en: Cash Flow
he: תזרים מזומנים

en: Cash Flow Barchart
he: תרשים עמודות תזרים מזומנים

en: Cash In Lieu
he: מזומן במקום

en: Cash in lieu
he: מזומן במקום

en: Category budget amount
he: סכום סוג־אב תקציב

en: Causes the Adjusting Entries Pattern match to be case-sensitive.
he: גורם למבנה רשומות תאום להיות תלויות רישיות.

en: Causes the Adjusting Entries Pattern to be treated as a regular expression.
he: גורם למבנה רשומות תאום להיות מטופלות כביטוי רגיל.

en: Causes the Closing Entries Pattern match to be case-sensitive.
he: גורם לדפוס התאמת רשומות סגירה להיות תלוית רישיות.

en: Causes the Closing Entries Pattern to be treated as a regular expression.
he: התייחסות למבנה רשומות סגירה כאל ביטוי רגיל.

en: Causes the report to display in the standard order, placing income before expenses.
he: הצגת דוח בסדר הרגיל, הכנסות לפני ההוצאות.

en: Caution!
he: זהירות!

en: Celtic (ISO-8859-14)
he: קלטית (ISO-8859-14)

en: Center
he: מרכז

en: Centered label cell
he: מרכוז תא תוית

en: Centimeters
he: סנטימטרים

en: Central European
he: מרכז אירופאית

en: Central European (IBM-852)
he: מרכז אירופאית (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
he: מרכז אירופאית (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
he: מרכז אירופאית (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
he: מרכז אירופאית (Windows-1250)

en: Ch_oose
he: _בחירה

en: Chan_ge Split
he: שינו_י פיצול

en: Chan_ge Transaction
he: שינו_י תנועה

en: Change GnuCash _Account…
he: החלפת _חשבון גנוקאש…

en: Change Linked Document path head
he: שינוי נתיב ראשי לצרופה

en: Change a Transaction Linked Document
he: שינוי צרופה המקושרת לתנועה

en: Change contents of reconciled split
he: שינוי תוכן של פיצול מותאם

en: Change reconciled split?
he: שינוי פיצול מותאם?

en: Change transaction containing a reconciled split?
he: שינוי תנועה עם פיצול מותאם?

en: Changed
he: השתנה

en: Changes will be saved automatically in %u seconds
he: השינויים ישמרו אוטומטית בתוך %u שניות

en: Character
he: תו

en: Character to use as separator between account names
he: התו המפריד בין שמות חשבונות

en: Charge
he: חיוב

en: Chart Type
he: סוג תרשים

en: Chart location
he: מיקום תרשים

en: Check
he: המחאה

en: Check & Repair A_ccount
he: בדיקת ותיקון ח_שבון

en: Check & Repair A_ll
he: בדיקה ותיקון ה_כל

en: Check & Repair Su_baccounts
he: בדיקת ותיקון חש_בונות משנה

en: Check _format
he: מבנה _המחאה

en: Check cleared _transactions
he: סימון _תנועות שנסגרו

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in all accounts
he: בדיקה ותיקון תנועות לא מותאמות ופיצולים יתומים בכל החשבונות

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account
he: בדיקה ותיקון תנועות לא מאוזנים ופיצולים יתומים בחשבון זה

en: Check for and repair unbalanced transactions and orphan splits in this account and its subaccounts
he: בדיקה ותיקון תנועות לא מאוזנים ופיצולים יתומים בחשבון זה והחשבונות המשנה שלו

en: Check format must have an
    ADDRESS item defined in order
    to print an address on the check.
he: מבנה ההמחאה חייבת לכלול
    פריט כתובת שהוגדר לצורך
    הדפסת הכתובת על גבי ההמחאה.

en: Check po_sition
he: מיקום המ_חאה

en: Check to have split action field used in registers for 'Num' field in place of transaction number; transaction number shown as 'T-Num' on second line of register. Has corresponding effect on business features, reporting and imports/exports.
he: סימון תיבת סימון זו על מנת ששדה פעולה בפיצול ישמש כשדה 'סימוכין' ביומן במקום מספר תנועה; מספר התנועה יוצג בשורה השניה של הרשומה כ'סימוכין־תנועה'. השפעות רוחביות על תכונות עסקיות, דיווחים ויבוא/יצוא.

en: Check to have trading accounts used for transactions involving more than one currency or commodity.
he: נא לסמן תיבת־סימון זו, על מנת להשתמש בחשבונות סחר, בתנועות בהן מעורבות רשומות עם יותר ממטבע או סחורה בודדים.

en: Checking
he: עובר ושב

en: Checking Finance::Quote…
he: בדיקת Finance::Quote…

en: Checking business lots in account %s: %u of %u
he: בדיקת דבוקות עסקיות בחשבון %s: %u מ־%u

en: Checking business splits in account %s: %u of %u
he: בדיקת פיצולים עסקיים בחשבון %s: %u מ %u

en: Checking splits in current register: %u of %u
he: בדיקת פיצולים ביומן הנוכחי: %u מ %u

en: Checks on first _page
he: המחאות בעמוד _ראשון

en: Chinese
he: סינית

en: Chinese Simplified (GB18030)
he: סינית מפושטת (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
he: סינית מפושטת (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
he: סינית מפושטת (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
he: סינית מפושטת (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
he: סינית מפושטת (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
he: סינית מסורתית (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
he: סינית מסורתית (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
he: סינית מסורתית (EUC-TW)

en: Cho_ose Date
he: בחי_רת תאריך

en: Choo_se Date
he: בחיר_ת תאריך

en: Choose Accounts
he: בחירת חשבונות

en: Choose Currency
he: בחירת מטבע

en: Choose Export Settings
he: בחירת הגדרות יצוא

en: Choose File Name for Export
he: בחירת שם קובץ לייצוא

en: Choose File to Import
he: בחירת קובץ ליבוא

en: Choose Owner Dialog
he: בחירת דו־שיח נמען

en: Choose a different report template before timeout
he: בחירת תבניות דוח שונה לפני פסק הזמן

en: Choose a different report template or Printable Invoice will be used
he: בחירת תבנית דוח אחרת או שיעשה שימוש בחשבונית להדפסה

en: Choose a format
he: בחירת מבנה

en: Choose accounts to create
he: בחירת חשבונות ליצירה

en: Choose export format
he: בחירת תבניות יצוא

en: Choose the QIF file currency
he: בחירת מטבע קובץ QIF

en: Choose the QIF file currency and select Book Options
he: בחירת מטבע קובץ ה־QIF ובחירת אפשרויות ספרים

en: Choose the column by which the result table is sorted.
he: בחירת העמודה לפיה תמוין לשונית התוצאה.

en: Choose the export format for this report:
he: בחירת תבניות יצוא לדוח זה:

en: Choose the marker for each data point.
he: בחירת הסמן לכל נקודת נתונים.

en: Choose the method for sorting accounts.
he: בחירת שיטת מיון חשבונות.

en: Choose the number of days after which transactions will be read-only and cannot be edited anymore. This threshold is marked by a red line in the account register windows. If zero, all transactions can be edited and none are read-only.
he: בחירת מספר הימים שבהם התנועות יהיו לקריאה בלבד ללא אפשרות עריכתן. הסף מסומן בקו אדום בחלון היומן. אם הוזן אפס, כל התנועות ניתנות לעריכה והן אינן לקריאה בלבד.

en: Choose the ordering of the column sort.
he: בחירת סדר מיון עמודות.

en: Choose whether to search all your data or only that marked as "active".
he: בחירה האם לחפש בכל הנתונים או רק בנתונים שמסומנים כ'פעילים'.

en: Circle
he: עיגול

en: Cleaning up
he: ניקיון

en: Clear
he: ניקוי

en: Clear All
he: ניקוי הכל

en: Clear any selected image file.
he: לנקות כל קובץ תמונה שנבחר.

en: Clear matching transactions above this score
he: סגירת תנועות תואמות מעל לניקוד הזה

en: Clear the entry.
he: ניקוי הזנה.

en: Clear the selection and unselect all accounts.
he: ניקוי בחירה וביטול בחירת כל החשבונות.

en: Clear the selection and unselect all entries.
he: ניקוי בחירה וביטול בחירת כל הרשומות.

en: Cleared
he: סגורים

en: Cleared (%s)
he: נוקה (%s)

en: Cleared (Report)
he: סגורים (דוח)

en: Cleared Transactions
he: תנועות מותאמות

en: Cleared only
he: סגורים בלבד

en: Cleared:
he: סגורים:

en: Click "Apply" to import data from the staging area and update your GnuCash accounts. The account and category matching information you have entered will be saved and used for defaults the next time you use the QIF import facility.
    
    Click "Back" to review your account and category matchings, to change currency and security settings for new accounts, or to add more files to the staging area.
    
    Click "Cancel" to abort the QIF import process.
he: הקשה על 'החלה' ליבוא נתונים מאזור האחסון הזמני ולעדכון חשבונות גנוקאש. מידע סוג־אב והתאמת חשבון שהוזנו יישמרו וישמשו לברירות המחדל לפעם הבאה שיעשה שימוש במנגנון יבוא ה־QIF.
    
    הקשה על 'הקודם' לסקירת התאמת החשבון וסוג־האב, כדי לשנות הגדרות מטבע ואבטחה עבור חשבונות חדשים, או כדי להוסיף קבצים נוספים לאזור האחסון הזמני.
    
    יש להקיש על 'ביטול' לנטישת תהליך יבוא ה־QIF.

en: Click "Back" to cancel the loading of this file and choose another.
he: לחיצה על „חזרה” תבטל את טעינת הקובץ ותבחר באפשרות אחרת.

en: Click "Load another file" if you have more data to import at this time. Do this if you have saved your accounts to separate QIF files.
    
    Click "Next" to finish loading files and move to the next step of the QIF import process.
he: הקשה על 'טעינת קובץ אחר' ליבוא נתונים נוספים בשלב זה. יש לבצע פעולה זו במידה שהחשבונות נשמרו בקבצי QIF נפרדים.
    
    הקשה על 'הבא' כדי לסיים את טעינת הקבצים ולעבור לשלב הבא של תהליך יבוא QIF.

en: Click Edit to modify
he: הקשה על עריכה כדי לשנות

en: Click the right mouse button (control-click in Mac OS X) in the Accounts tab of the main window to bring up the account menu options. Within each register, clicking the right mouse button brings up the transaction menu options.
he: הקשה על לחצן העכבר הימני (הקשה על קונטרול ב־מאק OS X) בחלון הראשי, בלשונית חשבונות, כדי להציג את אפשרויות תפריט החשבון. מתוך כל מצג יומן, הקשה על לחצן העכבר הימני תעלה את אפשרויות תפריט התנועה.

en: Click to change Tax Name and/or Tax Type.
he: הקשה לשינוי שם מס ו/או סוג מס.

en: Client or vendor name, address and ID
he: שם לקוח או ספק, כתובת ומזהה

en: Close Book
he: סגירת ספר חשבונות

en: Close Date
he: תאריך סגירה

en: Close Window?
he: לסגור את החלון?

en: Close _Order
he: סגירת _הזמנה

en: Close _Without Saving
he: סגירה _ללא שמירה

en: Close _on Jump
he: סגירה ב_עת דילוג

en: Close dialog and make no changes.
he: סגירת דו־שיח ושמיטת שינויים.

en: Close the Book at the end of the Period
he: סגירת הספרים בסוף התקופה

en: Close the Budget List
he: סגירת רשימת תקציב

en: Close the currently active page
he: סגירת העמוד הפעיל הנוכחי

en: Close this window
he: סגירת חלון זה

en: Close when _finished
he: סגירה _בסיום

en: Close window when finished
he: סגירת החלון בסיום

en: Closed
he: סגורים

en: Closest to report date
he: הראשון עד תאריך הדוח

en: Closing Date
he: תאריך סגירה

en: Closing Entries
he: תנועות סגירה

en: Closing Entries Pattern is regular expression
he: דפוס רשומות סגירה הן ביטוי רגיל

en: Closing Entries pattern
he: מבנה רשומות סגירה

en: Closing Entries pattern is case-sensitive
he: דפוס רשומות סגירה הן תלוית רישיות

en: Closing a tab moves to the most recently visited tab.
he: סגירת לשונית תעביר מיקוד ללשונית שהייתה בשימוש לאחרונה.

en: Closing transactions
he: תנועות סגירה

en: Code
he: קוד

en: Collapse _All
he: כיווץ _הכל

en: Colon (:)
he: נקודתיים (:)

en: Color all lines of a transaction the same
he: צביעת כל שורות התנועה בצבע זהה

en: Color for grand totals.
he: צבעים לסיכומים כלליים.

en: Color for subsubtotals.
he: צבע לסיכומי ביניים.

en: Color of the marker.
he: צבע סמן.

en: Color the register using a gnucash specific color theme
he: צביעת היומן תוך שימוש בערכת נושא צבעים היעודית של גנוקאש

en: Colors
he: צבעים

en: Cols
he: עמודות

[ctx: Column header for 'Adding transaction']
en: A
he: ת

[ctx: Column header for 'Balance Limit']
en: L
he: א

[ctx: Column header for 'Clearing transaction']
en: C
he: ה

[ctx: Column header for 'Color']
en: C
he: צ

[ctx: Column header for 'Document Link']
en: L
he: ק

[ctx: Column header for 'Hidden']
en: H
he: ס

[ctx: Column header for 'Opening Balance']
en: O
he: פ

[ctx: Column header for 'Placeholder']
en: P
he: ש

[ctx: Column header for 'Reconciled']
en: R
he: מ

[ctx: Column header for 'Type']
en: T
he: ס

[ctx: Column header for 'Updating plus Clearing transaction']
en: U+C
he: ע+מ

[ctx: Column letter for 'Active']
en: A
he: פ

[ctx: Column letter for 'Get Quotes']
en: Q
he: ב

en: Column value can not be empty.
he: ערך עמודה לא יכול להיות ריק.

en: Com_press files
he: דחי_סת קבצים

en: Combo Date Option
he: אפשרות תאריך מורכב

en: Comma (,)
he: פסיק (,)

en: Comma separated
he: מופרד בפסיק

en: Comma separated with quotes
he: מופרד בפסיק עם מרכאות

en: Comma: 123.456,78
he: פסיק: 123,456.78

en: Commercial ATM _fees threshold
he: סף עמלות _משיכה בכספומט

en: Commission
he: עמלה

en: Commissions
he: עמלות

en: Commit changes to a invoice entry
he: קבוע שינויים ברשומת חשבונית

en: Commit changes to a transaction
he: קיבוע שינויים בתנועה

en: Commit this Billing Term
he: קיבוע תנאי תשלום

en: Commodities
he: סחורות

en: Commodity
he: סחורה

[ctx: Commodity Type]
en: All non-currency
he: כל לא־מטבע

[ctx: Commodity Type]
en: Currencies
he: מטבעות

en: Commodity/Currency
he: סחורה/מטבע

en: Common Currency
he: מטבע משותף

en: Common Options
he: אפשרויות משותפות

en: Company
he: חברה

en: Company Address
he: כתובת החברה

en: Company Contact Person
he: איש הקשר של החברה

en: Company Email Address
he: כתובת דוא'ל של החברה

en: Company Fax Number
he: מספר פקס של החברה

en: Company ID
he: מספר זיהוי של החברה

en: Company Name
he: שם החברה

en: Company Phone Number
he: מספר טלפון של החברה

en: Company Website URL
he: מען URL חברה

en: Company contact
he: פרטי קשר של החברה

en: Company contact string
he: מחרוזת קשר של החברה

en: Company issues a notional distribution, and the short stock holder must make a compensatory payment for the notional distribution. This is recorded as a capital loss amount, and increases the cost basis (more negative, away from 0.00 value) without affecting # units.
he: החברה מנפיקה חלוקה רעיונית, ועל בעל המניות בחסר לשלם פיצוי עבור החלוקה הרעיונית. יירשם כסכום הפסד הון, ומגדיל את בסיס העלות (שלילי יותר, מתרחק מערך 0.00) מבלי להשפיע על מספר היחידות.

en: Company issues a notional distribution, and the short stock holder must make a compensatory payment for the notional distribution. This is recorded as a loss/negative dividend income amount, and increases the cost basis (more negative, away from 0.00 value) without affecting # units.
he: חברה מנפיקה חלוקה רעיונית, ועל בעל המניות בחסר לשלם תשלום פיצוי עבור החלוקה הרעיונית. מה שנרשם כסכום הפסד/הכנסה שלילית מדיבידנד, ומגדילה את בסיס העלות (שלילי יותר, מרחק מערך 0.00) מבלי להשפיע על מספר היחידות.

en: Company issues a notional distribution, which is recorded as capital gain and increases the cost basis without affecting # units.
he: חברה מנפיקה חלוקה רעיונית, שנרשמת כהכנסה מדיבידנד ומגדילה את בסיס העלות מבלי להשפיע על מספר היחידות.

en: Company issues a notional distribution, which is recorded as dividend income and increases the cost basis without affecting # units.
he: חברה מנפיקה חלוקה רעיונית, שנרשמת כהכנסה מדיבידנד ומגדילה את בסיס העלות מבלי להשפיע על מספר היחידות.

en: Company issues additional units, thereby reducing the stock price by a divisor , while keeping the total monetary value of the overall investment constant. 
    
    If the split results in a cash in lieu for remainder units, please record the sale using the Stock Transaction Assistant first, then record the split.
he: חברה מנפיקה יחידות נוספות, ובכך מפחיתה את מחיר המניה על ידי מחלק, תוך שמירה על הערך הכספי הכולל של ההשקעה הכוללת, קבועה.
    
    אם תוצאת הפיצול תניב מזומנים בתמורה לשארית היחידות, נא לרשום את המכירה תחילה באמצעות סייען תנועות מניות, ולאחר מכן לרשום את הפיצול.

en: Company issues additional units, thereby reducing the stock price by a divisor, while keeping the total monetary value of the overall investment constant. 
    
    If the split results in a cash in lieu for remainder units, please record the cover buy using the Stock Transaction Assistant first, then record the split.
he: חברה מנפיקה יחידות נוספות, ובכך מפחיתה את מחיר המניה על ידי מחלק, תוך שמירה על הערך הכספי הכולל של ההשקעה הכוללת, קבועה.
    
    אם תוצאת הפיצול תניב מזומנים בתורה לשארית היחידות, נא רשום תחילה את קניית הכיסוי באמצעות סייען תנועות מניה, ולאחר מכן לרשום את הפיצול.

en: Company issues cash dividends to holder.
    
    Any dividend being reinvested must be subsequently recorded as a regular stock purchase.
he: חברה מנפיקה דיבידנדים במזומן למחזיקים.
    
    כל דיבידנד שמושקע מחדש חייב להירשם כרכישת מניות רגילה.

en: Company issues dividends, and the short stock holder must make a compensatory payment for the dividend.
he: חברה מנפיקה דיבידנדים, ועל בעל המניות בחסר לשלם פיצוי בגין הדיבידנד.

en: Company logo image.
he: תמונת סמליל החברה.

en: Company name, address and tax-ID
he: שם החברה, כתובת וח.פ

en: Company redeems units, thereby increasing the stock price by a multiple, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
    
    If the reverse split results in a cash in lieu for remainder units, please record the cover buy using the Stock Transaction Assistant first, then record the reverse split.
he: חברה פודה יחידות, ובכך מגדילה את מחיר המניה במכפיל, תוך שמירה על הערך הכספי הכולל של ההשקעה הכוללת, קבועה.
    
    אם איחוד המניות מניב תשלום מזומנים במקום שארית יחידות, נא לרשום תחילה את קניית הכיסוי באמצעות סייען תנועות מניה, ולאחר מכן לרשום את האיחוד.

en: Company redeems units, thereby increasing the stock price by a multiple, while keeping the total monetary value of the overall investment constant.
    
    If the reverse split results in a cash in lieu for remainder units, please record the sale using the Stock Transaction Assistant first, then record the reverse split.
he: חברה פודה יחידות, ובכך מגדילה את מחיר המניה במכפיל, תוך שמירת הערך הכספי הכולל של ההשקעה הכוללת, קבועה.
    
    אם תוצאת האיחוד תניב מזומנים בתמורה לשארית היחידות, נא לרשום את המכירה תחילה באמצעות סייען עסקאות מניות , ולאחר מכן לרשום את האיחוד.

en: Company returns capital, and the short stock holder must make a compensatory payment for the returned capital. This reduces the cost basis (less negative, towards 0.00 value) without affecting # units.
he: חברה מחזירה הון, ועל בעל המניות בחסר לשלם פיצוי בגין ההון המוחזר. דבר שמקטין את בסיס העלות (הפחתה שלילית, לכיוון ערך 0.00 ) מבלי להשפיע על מספר היחידות.

en: Company returns capital, and the short stock holder must make a compensatory payment for the returned capital. This reduces the cost basis (less negative, towards 0.00 value) without affecting # units. A distribution previously recorded as a compensatory dividend is reclassified to compensatory return of capital,often due to end-of-year tax information.
he: חברה מחזירה הון, ועל בעל המניות בחסר לשלם תשלום פיצוי עבור ההון המוחזר. מה שמקטין את בסיס העלות (פחות שלילי, לכיוון 0.00) מבלי להשפיע על מספר היחידות. חלוקה שנרשמה בעבר כדיבידנד מפצה מסווגת מחדש להחזר הון מפצה, לעתים קרובות עקב מידע מיסוי בסוף שנה.

en: Company returns capital, reducing the cost basis without affecting # units.
he: חברה משיבה לעצמה הון, ומפחיתה את בסיס העלות מבלי להשפיע על מספר היחידות.

en: Company returns capital, reducing the cost basis without affecting # units. A distribution previously recorded as a dividend is reclassified to return of capital, often due to end-of-year tax information.
he: חברה משיבה לעצמה הון, ומפחיתה את בסיס העלות מבלי להשפיע על מספר היחידות. חלוקה שנרשמה בעבר כדיבידנד מסווגת מחדש כהחזר הון, לעתים קרובות עקב מידע מסוי לסוף שנה.

en: Compensatory dividend
he: פיצוי דיבידנד

en: Compensatory notional distribution (capital gain)
he: חלוקה רעיונית מפצה (דיבידנד)

en: Compensatory notional distribution (dividend)
he: חלוקה רעיונית מפצה (דיבידנד)

en: Compensatory return of capital
he: פיצוי החזר הון

en: Compensatory return of capital (reclassification)
he: פיצוי החזר הון (סיווג מחדש)

en: Complete
he: הושלם

en: Compress the data file
he: כיווץ קובץ נתונים

en: Compress the data file with gzip when saving it to disk.
he: דחיסת קובץ הנתונים באמצעות gzip בעת שמירתו לכונן.

en: Con_firm Password
he: איש_ור ססמה

en: Conditional on splits not having variables
he: בתנאי שפיצולים אינם מכילים משתנים

en: Confidence
he: ודאות

en: Confirm Window Close
he: אישור סגירת החלון

en: Contact
he: איש קשר

en: Contents
he: תכולה

en: Continue
he: המשך

en: Continue _Without Saving
he: להמשיך _ללא שמירה

en: Continuous
he: רָצִיף

en: Conversion Direction
he: כיוון המרה

en: Conversion completed
he: ההמרה הושלמה

en: Convert all amounts to a single currency.
he: המרת כל הסכומים למטבע אחד.

en: Convert all transactions into a common currency.
he: המרת כל התנועות למטבע משותף.

en: Convert the file
he: המרת הקובץ

en: Converted to:
he: הומר ל:

en: Converting
he: המרה

en: Copy an existing Budget
he: העתקת תקציב קיים

en: Copy the current selection to clipboard
he: העתק את הבחירה הנוכחית ללוח הגזירים

en: Copy the selected split into clipboard
he: העתקת הפיצול שנבחר ללוח הגזירים

en: Copy the selected transaction into clipboard
he: העתקת התנועה שנבחרה אל לוח הגזירים

en: Copy the selected transaction into clipboard.
he: העתקת התנועה שנבחרה אל לוח הגזירים.

en: Copyright © 1997-%s The GnuCash contributors.
he: זכויות יוצרים © 1997־%s תומכי גנוקאש.

en: Could not create opening balance.
he: לא ניתן ליצור יתרת פתיחה.

en: Could not determine the account currency. Using the default currency provided by your system.
he: לא ניתן היה לקבוע את מטבע החשבון. יעשה שימוש במטבע ברירת המחדל שמוגדר במערכת.

en: Could not make a backup of the file %s
he: לא היתה אפשרות לבצע גיבוי של הקובץ %s

en: Could not open the file %s. The error is: %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ %s. השגיאה היא: %s

en: Could not parse price line
he: לא ניתן לפרק שורת מחיר

en: Could not write to file %s. Check that you have permission to write to this file and that there is sufficient space to create it.
he: לא היתה אפשרות לכתוב לקובץ %s. נא לוודא שיש הרשאה לכתוב לקובץ זה ושקיים די מקום ליצירתו.

en: Couldn't parse %s for split "%s".
he: לא ניתן לנתח %s לפיצול '%s'.

en: Count of Match String Usage
he: ספירת שימוש במחרוזת התאמה

en: Counters
he: מונים

en: Crea_te in advance
he: יציר_ה מראש

en: Create Scheduled Transactions since the last time run
he: יצירת תנועות מחזוריות מאז הריצה האחרונה

en: Create _New File
he: יצירת _קובץ חדש

en: Create a New Budget
he: יצירת תקציב חדש

en: Create a Scheduled Transaction with the current transaction as a template or edit the Scheduled Transaction that current transaction was created by.
he: יצירת תנועה מחזורית מהתנועה הנוכחית כתבנית או לערוך את התנועה המתוזמנת ממנה נוצרה התנועה הנוכחית.

en: Create a new Account
he: יצירת חשבון חדש

en: Create a new Billing Term
he: יצירת תנאי תשלום חדש

en: Create a new Budget
he: יצירת תקציב חדש

en: Create a new bill
he: יצרת חשבונית ספק חדשה

en: Create a new bill as a duplicate of the current one
he: יצירת חשבונית ספק חדשה על־ידי שכפול החשבונית הנוכחית

en: Create a new bill for the same owner as the current one
he: יצרת חשבונית ספק חדשה עבור נמען זהה לנוכחי

en: Create a new credit note as a duplicate of the current one
he: יצירת הודעת זיכוי חדשה על־ידי שכפול הודעת הזיכוי הנוכחית

en: Create a new credit note for the same owner as the current one
he: יצרת חשבונית הודעת זיכוי עבור נמען זהה לנוכחי

en: Create a new customer
he: יצירת לקוח חדש

en: Create a new employee
he: יצירת עובד חדש

en: Create a new file
he: יצירת קובץ חדש

en: Create a new invoice
he: יצירת חשבונית חדשה

en: Create a new invoice as a duplicate of the current one
he: יצירת חשבונית חדשה על־ידי שכפול החשבונית הנוכחית

en: Create a new invoice for the same owner as the current one
he: יצרת חשבונית חדשה עבור נמען זהה לנוכחי

en: Create a new scheduled transaction
he: יצירת תנועה מחזורית חדשה

en: Create a new vendor
he: יצירת ספק חדש

en: Create a new voucher
he: יצירת שובר חדש

en: Create a new voucher as a duplicate of the current one
he: יצירת שובר הוצאה חדשה על־ידי שכפול שובר ההוצאה הנוכחי

en: Create a new voucher for the same owner as the current one
he: יצרת שובר הוצאה חדשה עבור נמען זהה לנוכחי

en: Create a new window for each new register
he: יצירת חלון חדש לכל יומן חדש

en: Create a new window for each new report
he: יצירת חלון חדש לכל דוח חדש

en: Create accurate reports and graphs from your financial data
he: יצירת דוחות ותרשימים מדויקים מהנתונים הפיננסיים

en: Create automatically
he: יצירה אוטומטית

en: Create in advance
he: יצירה מראש

en: Create new accounts by clicking the New button in the main window tool bar. This will bring up a dialog box where you can enter account details. For more information on choosing an account type or setting up a chart of accounts, please see the GnuCash online manual.
he: ליצירת חשבונות חדשים יש להקיש על לחצן 'חדש' בסרגל הכלים בחלון הראשי. בתיבת דו־השיח שתוצג ניתן להזין את פרטי החשבון. למידע נוסף על בחירת סוג־חשבון או הגדרת תרשים חשבונות, נא לעיין במדריך המקוון של גנוקאש.

en: Create report for a budget period range instead of the entire budget.
he: יצירת דוח לתקופת תקציב במקום לתקציב כולו.

en: Create the transaction this many days before its effective date.
he: יצירת התנועות במספר ימים זה לפני תאריך הערך.

en: Created
he: נוצר

en: Created Transactions
he: פעולות שנוצרו

en: Creating accounts
he: יצירת חשבונות

en: Credit
he: זכות

en: Credit Account
he: חשבון זכות

en: Credit Accounts
he: חשבונות זכות

en: Credit Card
he: כרטיס אשראי

en: Credit Formula
he: נוסחת אשראי

en: Credit Limit
he: מגבלת אשראי

en: Credit Lines
he: קו אשראי

en: Credit Note
he: הודעת זיכוי

en: Credit Value
he: ערך זכות

en: Credit limit
he: מגבלת אשראי

en: Credit must be a positive amount or you must leave it blank.
he: אשראי חייב להיות ערך חיובי או ריק.

en: Credited Account Owner
he: נמען החשבון המזוכה

en: Credited BIC (Bank Code)
he: BIC מזוכה (קוד חשבון בנק)

en: Credited IBAN (International Account Number)
he: IBAN זכאי (מספר חשבון בינלאומי)

en: Credits
he: זיכויים

en: Croatian (MacCroatian)
he: קרואטית (MacCroatian)

en: Cross
he: צלב

en: Cu_rrency
he: מט_בע

en: Cu_t
he: ג_זירה

en: Cu_t Split
he: ג_זירת פיצול

en: Cu_t Transaction
he: _גזירת תנועה

en: Currenc_y
he: מטב_ע

en: Currencies
he: מטבעות

en: Currency
he: מטבע

en: Currency Format
he: מבנה מטבע

en: Currency Information
he: פרטי מטבע

en: Currency To
he: מטבע ל־

en: Currency conversion date
he: תאריך המרת מטבע

en: Current
he: שוטף

en: Current Value:
he: ערך נוכחי:

en: Current Year
he: שנה נוכחית

en: Current _Action
he: פעולה _נוכחית

en: Current _Job
he: ריכוז _נוכחי

en: Current budget period
he: תקופת תקציב נוכחית

en: Currently you have no saved reports.
he: אין כעת דוחות שמורים.

en: Custom
he: מותאם

en: Custom Multicolumn Report
he: מנגנון שרשור דוחות

en: Custom Title
he: כותרת מותאמת אישית

en: Custom date format
he: מבנה תאריך מותאמת אישית

en: Custom format
he: מבנה מותאמת אישית

en: Custom regular expression
he: ביטוי רגיל מותאם אישית

en: Customer
he: לקוח

en: Customer ID
he: מזהה לקוח

en: Customer Listing
he: רשימת לקוחות

en: Customer Name
he: שם לקוח

en: Customer Number
he: מספר לקוח

en: Customer Report
he: דוח לקוח

en: Customer Summary
he: תמצית לקוח

en: Customer number
he: מספר לקוח

en: Customer number format
he: מבנה מזהה לקוח

en: Customer's Invoices
he: חשבוניות של הלקוח

en: Customer's Jobs
he: ריכוזי לקוח

en: Customers
he: לקוחות

en: Customers Overview
he: רשימת לקוחות

en: Cut a reconciled split from a transaction
he: גזירת פיצול מותאם מתנועה

en: Cut a split from a transaction
he: גזירת פיצול מתנועה

en: Cut a transaction
he: גזירת תנועה

en: Cut a transaction with reconciled splits
he: גזירת תנועה יחד עם פיצולים מותאמים

en: Cut the current selection and copy it to clipboard
he: גזירת הבחירה הנוכחית ללוח הגזירים

en: Cut the current transaction?
he: גזירת התנועה הנוכחית?

en: Cut the selected split into clipboard
he: גזירת הפיצול שנבחר ללוח הגזירים

en: Cut the selected transaction into clipboard
he: גזירת התנועה שנבחרה לוח הגזירים

en: Cut the selected transaction into clipboard.
he: גזירת התנועה שנבחרה לוח הגזירים.

en: Cut the split '%s' from the transaction '%s'?
he: גזירת הפיצול '%s' מהתנועה '%s'?

en: Cutoff Day
he: יום החתך

en: Cyrillic
he: קירילית

en: Cyrillic (IBM-855)
he: קירילית (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
he: קירילית (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
he: קירילית (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
he: קירילית (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
he: קירילית (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
he: קירילית (Windows-1251)

en: DTAUS import data format
he: מבנה קובץ יבוא DTAUS

en: D_elete
he: מ_חיקה

en: Daily
he: יומי

[ctx: Daily]
en: Every
he: כל

[ctx: Daily]
en: days.
he: ימים.

en: Daily (360)
he: יומי (360)

en: Daily (365)
he: יומי (365)

en: Daily Average
he: ממוצע יומי

en: Dash
he: מקף

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Data markers?
he: סמני נתונים?

en: Database
he: מסד נתונים

en: Datafiles only (*.gnucash, *.xac)
he: קובצי נתונים בלבד (‎*.gnucash,‏ ‎*.xac)

en: Date
he: תאריך

en: Date Closed
he: נסגר בתאריך

en: Date Entered
he: תאריך רישום

en: Date Filter
he: מסנן תאריך

en: Date Format
he: מבנה תאריך

en: Date Opened
he: תאריך יצירה

en: Date Posted
he: תאריך רישום

en: Date Range
he: טווח תאריכים

en: Date format
he: מבנה תאריך

en: Date format choice
he: אפשרות מבנה תאריך

en: Date format to use
he: מבנה תאריך לשימוש

en: Date of Entry
he: תאריך רישום

en: Date of Report
he: תאריך הדוח

en: Date of _Entry
he: תאריך _רישום

en: Date of duplicated entries
he: תאריך רשומות משוכפלות

en: Date out of range
he: תאריך מחוץ לטווח

en: Date range of transactions to retrieve:
he: טווח תאריכי תנועות לאחזור:

en: Date required.
he: נדרש תאריך.

en: Date:
he: תאריך:

en: Dates will be completed so that they are close to the current date. Enter the maximum number of months to go backwards in time when completing dates.
he: התאריכים יושלמו כך שיהיו קרובים לתאריך הנוכחי. נא להזין את מספר החודשים המרבי אחורה בזמן בעת השלמת התאריכים.

en: Dates will be completed so that they are within the current calendar year.
he: תאריכים יושלמו כך שיחולו במסגרת השנה האזרחית הנוכחית.

en: Day Threshold for Read-Only Transactions (red line)
he: סף ימים לתנועות לקריאה בלבד (קו אדום)

en: Days
he: ימים

en: Days in ad_vance
he: מספר ימים מר_אש

en: De_lete
he: מחי_קה

en: De_scription
he: _תיאור

en: Debit
he: חובה

en: Debit Account
he: חשבון חובה

en: Debit Amount
he: חשבון חובה

en: Debit Formula
he: נוסחת חובה

en: Debit Value
he: ערך חובה

en: Debited Account Owner
he: נמען החשבון המחויב

en: Debited BIC (Bank Code)
he: BIC מחויב (קוד חשבון בנק)

en: Debited IBAN (International Account Number)
he: IBAN חייב (מספר חשבון בינלאומי)

en: Debits
he: חיובים

en: Decrease
he: קטן

en: Decrease in capital
he: קיטון הון

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Default Budget
he: תקציב ברירת מחדל

en: Default Chargeback Project
he: מיזם ברירת מחדל לחיוב חוזר

en: Default Customer TaxTable
he: טבלת ברירת המחדל למסי לקוח

en: Default Format
he: מבנה ברירת המחדל

en: Default Hours per Day
he: מספר שעות ביום ברירת מחדל

en: Default QIF transaction status
he: מצב תנועת QIF ברירת מחדל

en: Default Rate
he: שעור ברירת מחדל

en: Default Vendor TaxTable
he: טבלת ברירת מחדל למסי ספק

en: Default _font
he: _גופן ברירת המחדל

en: Default alternate background for table cells.
he: רקע ברירת מחדל חלופי לתאי טבלאות.

en: Default background for table cells.
he: רקע ברירת מחדל לתאי טבלאות.

en: Default color for subtotal rows.
he: צבע ברירת מחדל לשורות סיכום ביניים.

en: Default currency for new accounts
he: מטבע ברירת מחדל לחשבונות חדשים

en: Default currency for new reports
he: מטבע ברירת מחדל לדוחות חדשים

en: Default encoding
he: קידוד ברירת מחדל

en: Default status for QIF transaction when not specified in QIF file.
he: מצב ברירת מחדל של תנועת QIF כאשר מצב לא נקבע בקובץ QIF.

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned
he: ביצוע 'חיפוש חדש' כברירת מחדל אם נתקבלו פחות תוצאות ממספר זה

en: Default to 'new search' if fewer than this number of items is returned.
he: ברירת מחדל ל 'חיפוש חדש' אם התקבלו תוצאות במספר הקטן ממספר זה.

en: Default transaction status (overridden by the status given by the QIF file)
he: מצב תנועה ברירת מחדל (יידרס על־ידי המצב שיתקבל מקובץ ה־QIF)

en: Default zoom level
he: מיקוד ברירת מחדל

en: Degrees
he: מעלות

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete %s?
he: למחוק %s?

en: Delete Account
he: מחקית חשבון

en: Delete Settings
    Deletes the settings saved under the name as entered in the adjacent text field.
    There are two reserved names which can never be deleted:
    - No settings
    - Gnucash default export format
he: מחיקת הגדרות
    מחיקת ההגדרות שנשמרו תחת השם כפי שהוזנו בשדה הטקסט הסמוך.
    ישנם שני שמות שמורים שלא ניתן למחוק לעולם:
    - אין הגדרות
    - מבנה ייצוא ברירת מחדל של גנוקאש

en: Delete a commodity
he: מחיקת סחורה

en: Delete a commodity with price quotes
he: מחיקת סחורה עם מחירים

en: Delete a transaction
he: מחיקת התנועה

en: Delete a transaction with reconciled splits
he: מחיקת תנועה עם פיצולים מותאמים

en: Delete all _transactions
he: מחיקת כל _התנועות

en: Delete an existing Budget
he: מחיקת תקציב קיים

en: Delete commodity?
he: מחיקת סחורה?

en: Delete multiple price quotes
he: מחיקת ציטוטים עם ריבוי מחירים

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never)
he: למחוק קובצי יומן/גיבוי ישנים לאחר מספר ימים זה (0 = לעולם)

en: Delete old log/backup files after this many days (0 = never).
he: מחיקת קובצי יומן־רישום/גיבוי ישנים לאחר מספר ימים זה (0 = לעולם לא).

en: Delete prices that meet the following criteria:
he: מחיקת מחירים שעונים על הקריטריונים הבאים:

en: Delete prices?
he: למחוק מחיר?

en: Delete report configuration
he: מחיקת תצורת־דוח

en: Delete results from current search
he: מחיקת תוצאות מהחיפוש

en: Delete selected account
he: מחיקת החשבון שנבחר

en: Delete the Import Settings.
he: מחיקת הגדרות היבוא.

en: Delete the Selected Budget
he: מחיקת התקציב המסומן

en: Delete the _subaccount
he: מחיקת _חשבון המשנה

en: Delete the current Billing Term
he: מחיקת תנאי התשלום הנוכחי

en: Delete the current entry
he: מחיקת הרשומה הנוכחית

en: Delete the current split
he: מחיקת הפיצול הנוכחי

en: Delete the current split.
he: מחיקת הפיצול הנוכחי.

en: Delete the current transaction
he: מחיקת התנועה הנוכחית

en: Delete the current transaction.
he: מחיקת התנועה הנוכחית.

en: Delete the current transaction?
he: למחוק את התנועה הנוכחית?

en: Delete the currently selected transaction template
he: מחיקת מבנה תנועה נוכחית שנבחרה

en: Delete the highlighted lot
he: מחיקת הדבוקה המודגשת

en: Delete the selected scheduled transaction
he: מחיקת התנועה המחזורית

en: Delete the selected transaction
he: מחיקת התנועה שנבחרה

en: Delete the split '%s' from the transaction '%s'?
he: מחיקת הפיצול '%s' מהתנועה '%s'?

en: Deleting account %s
he: מוחק חשבון %s

en: Deluxe(tm) Personal Checks US-Letter
he: המחאות אישיות US-Letter Deluxe(tm)

en: Deposit
he: הפקדה

en: Depth limit behavior
he: התנהגות מגבלת עומק

en: Desc_ription
he: תיא_ור

en: Descending
he: סדר יורד

en: Descr.
he: תיאור.

en: Descri_ption
he: תי_אור

en: Description
he: תיאור

en: Description Field
he: שדה תיאור

en: Description, Notes, or Memo
he: תיאור, הערות, או מזכר

en: Designed to be easy to use, yet powerful and flexible, GnuCash allows you to track bank accounts, stocks, income and expenses. As quick and intuitive to use as a checkbook register, it is based on professional accounting principles like double-entry accounting to ensure balanced books and accurate reports.
he: מיועדת להיות קלה לשימוש, אך עצמתית וגמישה, גנוקאש מאפשרת לעקוב אחר חשבונות בנק, ניירות־ערך, הכנסות והוצאות. היא מהירה ואינטואיטיבית לשימוש, בדומה לרישום בפנקס המחאות. היא מבוססת על עקרונות חשבונאיים מקצועיים כמו מערכת חשבונאות כפולה כדי להבטיח ספרים מאוזנים ודוחות מדויקים.

en: Destination account for the auto-balance split.
he: חשבון היעד עבור פיצול איזון אוטומטי.

en: Detail Level
he: רמת פירוט

en: Detailed
he: מפורט

en: Diamond
he: יהלום

en: Diff
he: הפרש

en: Difference
he: הפרש

en: Direct Debit
he: חיוב ישיר

en: Disable amount indenting
he: נטרול יישור סכומים

en: Disabled
he: מנוטרל

en: Disc-how
he: הנחה־כיצד

en: Disc-type
he: סוג הנחה

en: Discarding this transaction.
he: שמיטת תנועה זו.

en: Discount
he: הנחה

en: Discount %
he: % הנחה

en: Discount Amount
he: סכום הנחה

en: Discount Day
he: יום הנחה

en: Discount Days
he: ימי הנחה

en: Discount How
he: אופן הנחה

en: Discount Rate
he: אחוז הנחה

en: Discount Type
he: סוג הנחה

en: Discount Type: Monetary Value
he: סוג הנחה: ערך כספי

en: Discount Type: Percent
he: סוג הנחה: אחוזים

en: Discount and tax both applied on pretax value
he: הנחה והמס יחושבו על הסכום לפני המס

en: Discount computed after tax is applied
he: הנחה תחושב אחרי מס

en: Discount days cannot be more than due days.
he: ימי הנחה לא יכולים להיות גבוהים יותר מימי פרעון.

en: Discount percentage must be between 0-100 or you must leave it blank.
he: אחוז הנחה חייב להיות בין 0־100 או ריק.

en: Discrete
he: מֻבְחָן

en: Display
he: מַצָּג

en: Display "_tip of the day" dialog
he: הצגת מסך '_עצה יומית'

en: Display Active status.
he: הצגת מצב פעיל.

en: Display Address 1.
he: הצגת כתובת 1.

en: Display Address 2.
he: הצגת כתובת 2.

en: Display Address 3.
he: הצגת כתובת 3.

en: Display Address 4.
he: הצגת כתובת 4.

en: Display Address Name. This, and other fields, may be useful if copying this report to a spreadsheet for use in a mail merge.
he: הצגת שם כתובת. שדות אלה ואחרים עשויים להיות שימושיים אם מעתיקים דוח זה לגיליון אלקטרוני לשימוש במיזוג דואר.

en: Display Columns
he: הצגת עמודות

en: Display Email.
he: הצגת דוא'ל.

en: Display Fax.
he: הצגת פקס.

en: Display Job name?
he: הצגת שם ריכוז?

en: Display Phone.
he: הצגת טלפון.

en: Display a balance sheet (using eguile template)
he: הצגת גיליון מאזן (שימוש במבנה אגויל)

en: Display a column for the actual values.
he: הצגת עמודת ערכים בפועל.

en: Display a column for the budget notes.
he: הצגת עמודת הערות תקציב.

en: Display a column for the budget values.
he: הצגת עמודת ערכי תקציב.

en: Display a column with the row totals.
he: הצגת עמודה עם סיכומים גולמיים.

en: Display a customer invoice as receipt, cash voucher
he: הצגת חשבונית לקוח כקבלה, שובר הוצאה

en: Display a customer invoice with tax columns (using eguile template)
he: הצגת חשבונית לקוח עם עמודות מס (שימוש במבנה אגויל)

en: Display a graph of the selected data.
he: הצגת תרשים של הנתונים שנבחרו.

en: Display a mark for each data point.
he: הצגת סמן עבור כל נקודת נתונים.

en: Display a running balance?
he: הצגת יתרה מתגלגלת?

en: Display a subtotal summary table.
he: הצגת טבלת סיכומי ביניים.

en: Display a table of the selected data.
he: הצגת הערכים שנבחרו בטבלה.

en: Display account contributions as a percentage of the total value for the period.
he: הצגת תרומות לחשבון כאחוז מסך כל הערך לתקופה.

en: Display accounts as hyperlinks
he: הצגת חשבונות כהיפר־קישורים

en: Display all tax categories separately (one per line) instead of one single tax line.?
he: הצגת כל סוגי־אב מס בנפרד (אחת לכול שורה) במקום שורת מס בודדת?

en: Display amounts as hyperlinks
he: הצגת סכומים כהיפר־קישורים

en: Display an Australian customer invoice with tax columns (using eguile template)
he: הצגת חשבונית מס אוסטרלית עם עמודות מס (שימוש במבנה אגויל)

en: Display any foreign currency amount in an account.
he: הצגת כל סכום במטבע זר בחשבון.

en: Display as a two column report
he: הצגת דוח בשתי עמודות

en: Display assets on the left, liabilities and equity on the right
he: הצגת נכסים בצד ימין, התחייבויות והון בצד שמאל

en: Display document link?
he: להציג קישור מסמך?

en: Display due date?
he: הצגת תאריך פרעון?

en: Display each entry's total total tax?
he: הצגת סך כל מס, בכל סך כל רשומה?

en: Display exchange listings.
he: הצגת רשימות המרה.

en: Display help
he: הצגת עזרה

en: Display hints for using GnuCash at startup.
he: הצגת עצות־שימוש בגנוקאש עם האתחול.

en: Display in standard, income first, order
he: מצג תקני, בסדר מיון הכנסות תחילה

en: Display individual purchases columns rather than their sum
he: הצגת עמודות רכישה פרטניות במקום סיכום שלהן

en: Display individual sales columns rather than their sum
he: הצגת עמודות מכירה פרטניות במקום סיכום שלהן

en: Display individual tax columns rather than their sum
he: הצגת עמודות מס פרטניות במקום סיכום שלהן

en: Display liabilities and equity below assets
he: הצגת התחייבויות והון מתחת לנכסים

en: Display ne_gative amounts in red
he: הצגת סכומים ש_ליליים באדום

en: Display negative amounts in red
he: הצגת סכומים שלילים באדום

en: Display negative amounts in red.
he: הצגת סכומים שלילים באדום.

en: Display negative values in red.
he: הצגת סכומים שלילים באדום.

en: Display numbers of shares in accounts.
he: הצגת מספרי מניות בחשבון.

en: Display or hide reconciled matches
he: הצגת או הסתרת התאמות

en: Display share prices.
he: הצגת מחירי מניות.

en: Display symbol
he: סמל

en: Display the Company Name?
he: הצגת שם החברה?

en: Display the Company contact information.
he: הצגת פרטי הקשר של החברה.

en: Display the Invoice Number?
he: הצגת מספר חשבונית?

en: Display the Payable to: information.
he: הצגת המוטב: מידע.

en: Display the Tax Rate?
he: הצגת שעור המס?

en: Display the Units?
he: הצגת יחידות?

en: Display the account code?
he: הצגת קוד חשבון?

en: Display the account name?
he: הצגת שם החשבון?

en: Display the account?
he: הצגת החשבון?

en: Display the action?
he: הצגת פעולה?

en: Display the address?
he: הצגת כתובת?

en: Display the amount?
he: הצגת הסכום?

en: Display the billing id?
he: הצגת מזהה החיוב?

en: Display the check number/action?
he: הצגת מספר המחאה/פעולה?

en: Display the check number?
he: הצגת מספר המחאה?

en: Display the contact?
he: הצגת פרטי קשר?

en: Display the customer/vendor id?
he: הצגת מזהה לקוח/ספק?

en: Display the date?
he: הצגת תאריך?

en: Display the description?
he: הצגת התיאור?

en: Display the difference as budget - actual.
he: הצגת ההפרש בין תקציב - בפועל.

en: Display the entered date?
he: להציג את התאריך שהוזן?

en: Display the entry's discount?
he: הצגת ההנחה שברשומה?

en: Display the entry's taxable status?
he: הצגת מצב מיסוי רשומה?

en: Display the entry's value?
he: הצגת ערך הרשומה?

en: Display the full account name?
he: הצגת שם חשבון מלא?

en: Display the gross balance (gross sales - gross purchases)
he: הצגת יתרות ברוטו (מכירות ברוטו פחות רכישות ברוטו)

en: Display the invoice billing terms?
he: הצגת תנאי תשלום חשבונית?

en: Display the invoice notes?
he: הצגת הערות חשבונית?

en: Display the invoice references?
he: הצגת סימכין חשבונית?

en: Display the job name for this invoice?
he: הצגת שם ריכוז לחשבונית זו?

en: Display the memo?
he: הצגת המזכר?

en: Display the name of lot the shares are in?
he: הצגת שם הדבוקה המכילה את המניות?

en: Display the net balance (sales without tax - purchases without tax)
he: הצגת יתרות נטו (הכנסות בניכוי מס, פחות רכישות בניכוי מס)

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window
he: הצגת לשוניות המחברת בתחתית החלון

en: Display the notebook tabs at the bottom of the window.
he: הצגת לשוניות המחברת בתחתית החלון.

en: Display the notebook tabs at the left of the window
he: הצגת לשוניות המחברת בצד השמאלי של החלון

en: Display the notebook tabs at the left of the window.
he: הצגת לשוניות המחברת בצד השמאלי של החלון.

en: Display the notebook tabs at the right of the window
he: הצגת לשוניות המחברת בצד הימני של החלון

en: Display the notebook tabs at the right of the window.
he: הצגת לשוניות המחברת בצד הימני של החלון.

en: Display the notebook tabs at the top of the window
he: הצגת לשוניות המחברת בראש החלון

en: Display the notebook tabs at the top of the window.
he: הצגת לשוניות המחברת בראש החלון.

en: Display the notes if the memo is unavailable?
he: הצגת הערות אם מזכר אינו זמין?

en: Display the number of shares?
he: הצגת מספר מניות?

en: Display the other account code?
he: הצגת קוד החשבון הנגדי?

en: Display the payments applied to this invoice?
he: הצגת התשלום בגין חשבונית זו?

en: Display the period credits column?
he: הצגת עמודת תקופות זיכוי?

en: Display the period debits column?
he: הצגת עמודת חיובים תקופתיים?

en: Display the price per item?
he: הצגת מחיר לפריט?

en: Display the quantity of items?
he: הצגת כמות הפריטים?

en: Display the reconciled date?
he: הצגת תאריך התאמה?

en: Display the sale amount column?
he: הצגת עמודת סכום מכירה?

en: Display the shares price?
he: הצגת מחיר מניות?

en: Display the subtotals?
he: הצגת סיכומי ביניים?

en: Display the summary bar at the bottom of the page.
he: הצגת סרגל תמצית בחלק התחתון של העמוד.

en: Display the summary bar at the top of the page.
he: הצגת סרגל תמצית בחלק העליון של העמוד.

en: Display the tax column?
he: הצגת עמודת מס?

en: Display the tax payable (tax on sales - tax on purchases)
he: הצגת מס לתשלום (מס מכירות פחות מס על רכישות)

en: Display the ticker symbols.
he: הצגת סמלי חַלּוֹן־מִבְזָקִים.

en: Display the totals?
he: הצגת סך הכול?

en: Display the trans number?
he: הצגת סימוכין העברה?

en: Display the transaction date?
he: הצגת תאריך תנועה?

en: Display the transaction description?
he: הצגת תיאור תנועה?

en: Display the transaction linked document
he: הצגת הצרופה שמקושרת לתנועה

en: Display the transaction reference?
he: הצגת סימוכין תנועה?

en: Display the transaction type?
he: הצגת סוג תנועה?

en: Display the value in transaction currency?
he: הצגת ערכים במטבע תנועה?

en: Display the ~a report
he: הצגת דוח ~a

en: Display this column
he: הצגת עמודה זו

[ctx: Displayed account code of the other account in a multi-split transaction]
en: Split
he: פיצול

en: Displays accounts which exceed the depth limit at the depth limit.
he: הצגת חשבונות שחרגו ממגבלת החריגה.

en: Dist
he: הפצה

en: Dividend
he: דיוידנד

en: Dividend Account
he: חשבון דיבידנד

en: Dividends
he: דיבידנדים

en: Divides the report into an income column and an expense column.
he: חלוקת הדוח לעמודת הכנסות ועמודת הוצאות.

en: Do a date subtotal.
he: סכום ביניים לפי תאריך.

en: Do not create log/backup files.
he: לא ליצור קובצי יומן־רישום/גבוי.

en: Do not delete log/backup files.
he: לא למחוק קובץ יומן־רישום/גבוי.

en: Do not do any filtering
he: ללא סינון

en: Do not import (no action selected)
he: לא לייבא (לא נבחרה פעולה)

en: Do not load the last file opened
he: לא לטעון את הקובץ שנפתח לאחרונה

en: Do not net, but show gross debit/credit adjustments to these accounts. Merchandising businesses will normally select their inventory accounts here.
he: לא להציג סכומים נטו, אלא להציג תנועות תיקון חיוב/זיכוי ברוטו בחשבונות אלה. עסקים מסחריים בדרך כלל יבחרו את חשבונות המלאי כאן.

en: Do not print Action:Memo data
he: לא להדפיס מס פעולה:נתוני מזכר

en: Do not print Action:Memo data for transactions.
he: לא להדפיס פעולה:נתוני מזכר של התנועה.

en: Do not print T-Num:Memo data
he: לא להדפיס מס תנועה:נתוני מזכר

en: Do not print T-Num:Memo data for transactions.
he: לא להדפיס מס תנועה:נתוני מזכר של התנועה.

en: Do not print all Parent account names.
he: לא להדפיס את שמות חשבונות האב.

en: Do not print full account names
he: לא להדפיס שמות חשבון מלאים

en: Do not print transaction detail
he: לא להדפיס פרטי תנועה

en: Do not print transaction detail for accounts.
he: לא להדפיס פרטי תנועה עבור חשבונות.

en: Do not print transactions out of specified dates.
he: לא להדפיס תנועות מחוץ לטווח תאריכים שנקבע.

en: Do not show
he: לא להציג

en: Do not show any balances of parent accounts.
he: לא להציג יתרות של חשבונות אב.

en: Do not show any subtotals for parent accounts.
he: לא להציג סיכומי ביניים לחשבונות האב.

en: Do not use special date processing
he: לא להשתמש בעיבוד תאריכים מיוחדים

en: Do transaction report on this account.
he: הפקת דוח תנועות לחשבון זה.

en: Do you really want to close the order?
he: האם לסגור את ההזמנה?

en: Do you really want to delete the template with the name "%s"?
he: האם למחוק את המבנה '%s'?

en: Do you really want to delete this scheduled transaction? | Do you really want to delete these scheduled transactions?
he[0]: האם למחוק תנועה מתוזמנת זו?
he[1]: האם למחוק %d תנועות מתוזמנות?

en: Do you really want to post the invoice?
he: האם לרשום את החשבונית?

en: Do you really want to post these invoices?
he: האם לרשום חשבונית זו?

en: Do you utilize an escrow account, if so an account must be specified…
he: האם נעשה שימוש בחשבון נאמנות? אם כן יש להגדיר חשבון…

en: Do you want to postpone this reconciliation and finish it later?
he: האם לדחות את ביצוע ההתאמה ולסיים מאוחר יותר?

en: Do you want to update existing bills/invoices?
he: האם לעדכן חשבונית/חיוב קיים?

[ctx: Document Link flag for 'file']
en: f
he: ק

[ctx: Document Link flag for 'web']
en: w
he: ר

en: Document Links
he: קישורי מסמך

en: Documents
he: מסמכים

en: Don't _tell me again.
he: לא _להציג שוב.

en: Don't change any displayed amounts
he: לא לשנות סכומים מוצגים

en: Don't open imported documents in tabs
he: לא לפתוח מסמכים שיובאו בלשונית

en: Don't sign reverse any accounts.
he: לא להציג יתרת חשבונות כערכים שליליים.

en: Don't tell me again this _session.
he: לא להציג שוב בסבב _זה.

en: Double Click on the line of an Online Banking account name if you want to match it to a GnuCash account or select incorrect matches and click "Delete selected matches". Click "Next" when all desired accounts are matching.
he: להתאמת חשבון בנקאות מקוונת לחשבון גנוקאש, יש להקיש הקשה כפולה על שורת שם החשבון, או בחירת שורות ההתאמה הגויות והקשה 'מחיקת התאמות שנבחרו'. הקשה על 'הבא' אם כל החשבונות הרצויים מותאמים.

en: Double _mode colors alternate with transactions
he: מצב _צבעים כפול משתנה עם התנועות

en: Double click on rows to change, then click on Apply to Import
he: הקשה כפולה על שורות לביצוע שינויים, הקשה על החלה ליבוא

en: Double click on the entry in the Description column to jump to the Transaction.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
he: הקשה כפולה על הרשומה בעמודת התיאור תדלג אל התנועה.
    הקשה כפולה על הרשומה בעמודת הקישור תפתח את המסמך המקושר.
    הקשה כפולה על הרשומה בעמודת הזמינות תאפשר לערוך את קישור המסמך.

en: Double click on the entry in the Id column to jump to the Business Item.
    Double click on the entry in the Link column to open the Linked Document.
    Double click on the entry in the Available column to modify the document link.
he: הקשה כפולה על רשומה בעמודת ה'מזהה' לדילוג ל'פריט עסקי'.
    הקשה כפולה על רשומה בעמודת ה'קישור' לפתיחת 'מסמך מקשור'.
    הקשה כפולה על רשומה בעמודת ה'זמינות' לשינוי 'קישור מסמך'.

en: Double click on the transaction to either change the matching transaction in GnuCash or the destination account of the auto-balance split (if required).
he: נא להקיש הקשה כפולה על התנועה על מנת לשנות אתה למותאמת בגנוקאש, או את חשבון היעד של פיצול יתרה אוטומטי (ככל שנדרש).

en: Double-Weeks
he: שבועות כפולים

en: Double-click anywhere on the table below to insert a column break
he: הקשה כפולה במקום כלשהו בטבלה מטה להוספת עמודת שבירה

en: Down
he: מטה

en: Draw _vertical lines between columns
he: שרטוט קווים אנ_כיים בין העמודות

en: Draw hori_zontal lines between rows
he: שרטוט קווים _אופקיים בין השורות

en: Due
he: תאריך לחיוב

en: Due Bills Reminder
he: תזכורת לתשלום חיובים שמועד פרעונם חל

en: Due Date
he: תאריך פרעון

en: Due Day
he: יום פרעון

en: Due Days
he: ימים לפרעון

en: Due Invoices Reminder
he: תזכורת פרעון חשבונית

en: Due or Post Date
he: תאריך פרעון או רישום

en: Dup_licate Entry
he: _שיכפול רשומה

en: Dup_licate Split
he: שכ_פול פיצול

en: Dup_licate Transaction
he: שכ_פול תנועה

en: Duplicate
he: שיכפול

en: Duplicate Transaction
he: שיכפול תנועה

en: Duplicating a changed invoice entry
he: שיכפול רשומת חשבונית ששונתה

en: Duplicating a changed transaction
he: שיכפול תנועה ששונתה

en: Duration between time periods
he: טווח הזמן בין תקופות

en: E-mail
he: דוא'ל

en: E_dit Customer
he: ע_ריכת לקוח

en: E_dit Employee
he: ע_ריכת עובד

en: E_dit Vendor
he: ע_ריכת ספק

en: E_nter date:
he: נא לה_זין תאריך:

en: E_xamples
he: ד_וגמאות

en: E_xtensions
he: ה_רחבות

en: Each time the date is printed, print the date format immediately below in 8 point type using the characters Y, M, and D.
he: בכל פעם שהתאריך מודפס, להדפיס את התאריך באופן מיידי במבנה 8 תווים, Y, M ו־D.

en: Easy
he: פשוט

en: Easy Invoice
he: חשבונית פשוטה

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Account
he: עריכת חשבון

en: Edit Bill
he: עריכת חשבונית ספק

en: Edit Credit Note
he: עריכת הודעת זיכוי

en: Edit Customer
he: עריכת לקוח

en: Edit E_xchange Rate
he: עריכת ש_ער המרה

en: Edit Employee
he: עריכת עובד

en: Edit Expense Voucher
he: עריכת שובר הוצאות

en: Edit Invoice
he: עריכת חשבונית

en: Edit Job
he: עריכת ריכוז

en: Edit Note
he: עריכת הערה

en: Edit Options
he: אפשרויות עריכה

en: Edit Scheduled Transaction
he: עריכת תנועות מחזוריות

en: Edit Vendor
he: עריכת ספק

en: Edit _Account
he: עריכת _חשבון

en: Edit account payable/accounts receivable register
he: עריכת יומן חייבים /זכאים

en: Edit budget for all periods
he: עריכת תקציב לכל התקופות

en: Edit budget for all periods for the selected accounts
he: עריכת תקציב לכל התקופות לחשבונות שנבחרו

en: Edit currency
he: עריכת מטבע

en: Edit imported transaction details
he: עריכת פרטי תנועה מיובאת

en: Edit note for the selected account and period
he: עריכת הערה לחשבון ולתקופה שנבחרו

en: Edit payment…
he: עריכת תשלום…

en: Edit report configuration name
he: עריכת שם תצורת־דוח

en: Edit report options
he: עריכת אפשריות דוח

en: Edit report style sheets
he: עריכת גיליונות סגנון דוחות

en: Edit security
he: עריכת בטוחה

en: Edit the current Billing Term
he: עריכת תנאי תשלום נוכחי

en: Edit the current commodity.
he: עריכת סחורה נוכחית.

en: Edit the current price.
he: עריכת המחיר הנוכחי.

en: Edit the current transaction
he: עריכת התנועה הנוכחית

en: Edit the exchange rate for the current transaction.
he: עריכת שער המרה לתנועה הנוכחית.

en: Edit the global preferences of GnuCash
he: עריכת ההעדפות הכלליות של גנוקאש

en: Edit the list of encodings
he: עריכת רשימת הקידודים

en: Edit the payment this transaction is a part of.
he: עריכת התשלום שהתנועה הזאת היא חלק ממנו.

en: Edit the properties of the current file
he: עריכת המאפיינים של הקובץ הנוכחי

en: Edit the selected account
he: עריכת החשבון שנבחר

en: Edit the selected account.
he: עריכת החשבון הנבחר.

en: Edit the selected customer
he: עריכת הלקוח שנבחר

en: Edit the selected employee
he: עריכת העובד שנבחר

en: Edit the selected scheduled transaction
he: עריכת התנועה המחזורית שנבחרה

en: Edit the selected vendor
he: עריכת הספק שנבחר

en: Edit this bill
he: עריכת חשבונית ספק זו

en: Edit this budget's options
he: עריכת אפשרויות לתקציב הזה

en: Edit this credit note
he: עריכת הודעת זיכוי זו

en: Edit this invoice
he: עריכת חשבונית זו

en: Edit this voucher
he: עריכת שובר הוצאה זה

en: Edit…
he: עריכה…

en: Elements
he: רכיבים

en: Email
he: דוא'ל

en: Embedded CSS
he: CSS משובץ

en: Embedded CSS.
he: CSS משובץ.

en: Employee
he: עובד

en: Employee ID
he: מזהה עובד

en: Employee Name
he: שם העובד

en: Employee Number
he: מספר עובד

en: Employee Report
he: דוח עובד

en: Employee Username
he: שם משתמש העובד

en: Employee number
he: מספר עובד

en: Employee number format
he: מבנה מזהה עובד

en: Employees
he: עובדים

en: Employees Overview
he: רשימת עובדים

en: Empty
he: ריק

en: Empty space
he: מקום ריק

en: Enable Cascading Account Color
he: אפשור דרג צבעי חשבון

en: Enable Cascading Account Hidden
he: אפשור דרג חשבונות מוסתרים

en: Enable Cascading Account Placeholder
he: אפשור דרג חשבונות שומרי־מקום

en: Enable Links
he: אפשור קישורים

en: Enable SKIP transaction action
he: אפשור פעולת דילוג תנועה

en: Enable UPDATE match action
he: אפשור פעולת עדכון התאמה

en: Enable chart
he: אפשור תרשים

en: Enable debugging mode: provide deep detail in the logs.
    This is equivalent to: --log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"
he: אפשור מצב ניפוי־תקלים: אספקת מידע מפורט ביומן־הרישום.
    זהה ל־: ‎--log "=info" --log "qof=info" --log "gnc=info"‎

en: Enable dual columns
he: אפשור עמודה כפולה

en: Enable extra _buttons
he: אפשור לחצנים _נוספים

en: Enable extra toolbar buttons for business
he: אפשור הצגת לחצנים נוספים בסרגל עסקי

en: Enable extra/development/debugging features.
he: אפשור תכונות נוספות/פיתוח/איתור תקלים.

en: Enable horizontal grid lines on table displays
he: אפשור קווי שבכה אופקיים בתצוגת טבלה

en: Enable horizontal grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
he: אפשור קווי שבכה אופקית בתצוגת טבלה. בעיקר יחול על מצגי עץ, כמו עמוד תרשים חשבונות.

en: Enable hyperlinks in amounts.
he: אפשור היפר־קישורים בסכומים.

en: Enable hyperlinks in reports.
he: אפשור היפר־קישורים בדוחות.

en: Enable link to chart
he: אפשור קישור לתרשים

en: Enable skip transaction action
he: אפשור פעולת דילוג תנועה

en: Enable the SKIP action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is in the yellow zone (above the Auto-ADD threshold but below the Auto-CLEAR threshold) will be skipped by default.
he: אפשור הדילוג בתהליך התאמת התנועות. אם אפשרות זו זמינה, התנועה שתוצאת ההתאמה הטובה ביותר שלה נמצאת באזור הצהוב (מעל לסף ההוספה האוטומטית אך מתחת לסף הסגירה האוטומטית) תדולג כברירת מחדל.

en: Enable the UPDATE AND CLEAR action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
he: אפשור פעולת 'עדכון וסגירה' בתהליך התאמת התנועות. אם אפשרות זו פעילה, תנועה בעלת תוצאת התאמה מיטבית, הגבוהה מסף ה'התאמה האוטומטית', שבה התאריך או הסכום שונים מהתנועה התואמת הקיימת , תביא לעדכון וסגירת התנועה הקיימת, כברירת מחדל.

en: Enable the UPDATE AND RECONCILE action in the transaction matcher. If enabled, a transaction whose best match's score is above the Auto-CLEAR threshold and has a different date or amount than the matching existing transaction will cause the existing transaction to be updated and cleared by default.
he: אפשור עדכון וסגירה בתהליך התאמת התנועות. אם אפשרות זו זמינה, התנועה שתוצאת ההתאמה הטובה ביותר שלה היא מעל לסף ההתאמה האוטומטי וכוללת תאריך או סכום שונים מהתנועה הקיימת התואמת, תביא לעדכון וסגירה של התנועה הקיימת כברירת מחדל.

en: Enable the sections to Cascade
he: אפשור מקטעי דֵּרֵג

en: Enable timeout on "Save changes on closing" question
he: אפשור פסק זמן בשאלה 'שמירת שינויים בסגירה'

en: Enable update match action
he: אפשור עדכון פעולת התאמה

en: Enable vertical grid lines on table displays
he: אפשור קווי שבכה אנכיים בתצוגת טבלה

en: Enable vertical grid lines on table displays. These will mainly be tree views like the Accounts page.
he: אפשור קווי שבכה אנכיים בתצוגת טבלה. בעיקר יחול על מצגי עץ, כמו עמוד תרשים חשבונות.

en: Enabled
he: מאופשר

en: Enables bayesian matching when matching imported transaction against existing transactions. Otherwise a less sophisticated rule-based matching mechanism will be used.
he: מאפשר התאמת בייסיאנית בעת התאמת תנועה מיובאת לתנועה קיימות. אחרת, נעשה שימוש במנגנון התאמה מבוסס־חוקים פחות מתוחכם.

en: Enables file compression when writing the data file.
he: אפשור דחיסת קובץ בעת כתיבה לקובץ נתונים.

en: Enables the "Tip Of The Day" when GnuCash starts up. If active, the dialog will be shown. Otherwise it will not be shown.
he: מאפשר את 'עצת היום' באתחול גנוקאש. אם האפשרות הופעלה, תיבת דו־השיח תוצג. אחרת, היא לא תוצג.

en: Enables the automatic creation of new commodities if any unknown commodity is encountered during import. Otherwise the user will be asked what to do with each unknown commodity.
he: מאפשר יצירה אוטומטית של סחורות חדשות אם במהלך הייבוא תמצא סחורה לא ידועה. אחרת, המשתמש יתבקש לעשות זאת לכל סחורה לא ידועה בנפרד.

en: Enables verbose debug messages for HBCI/AqBanking Online Banking.
he: אפשור הודעות ניפוי תקלים מילוליים עבור בנקאות מקוונת ל HBCI/איקיובנקינג.

en: Encoding
he: קידוד

en: End
he: סוף

en: End Amount
he: סכום סופי

en: End Date
he: תאריך סיום

en: End Date:
he: תאריך סיום:

en: End Value
he: ערך סופי

en: End of accounting period
he: סוף תקופה חשבונאית

en: End of current quarter
he: סוף הרבעון הנוכחי

en: End of next month
he: סוף החודש הבא

en: End of next quarter
he: סוף הרבעון הבא

en: End of next year
he: סוף שנה הבאה

en: End of previous accounting period
he: סוף התקופה החשבונאית הקודמת

en: End of previous month
he: סוף חודש קודם

en: End of previous quarter
he: סוף רבעון קודם

en: End of previous year
he: סוף שנה קודמת

en: End of reporting period.
he: סוף תקופת דיווח.

en: End of this accounting period
he: סוף התקופה החשבונאית הנוכחית

en: End of this month
he: סוף החודש הנוכחי

en: End of this quarter
he: סוף הרבעון הנוכחי

en: End of this year
he: סוף שנה נוכחית

en: Ending Balance
he: יתרת סגירה

en: Ending date (in seconds from Jan 1, 1970)
he: תאריך סיום (בשניות מ 1 לינואר 1970)

en: Ending time period identifier
he: מזהה סוף תקופה

en: Engagement:
he: תנאים:

en: English (ASCII)
he: אנגלית (ASCII)

en: Ente_r date:
he: נא להזי_ן תאריך:

en: Enter
he: רישום

en: Enter Information about…
he: נא להזין מידע אודות…

en: Enter Note
he: נא להזין הערה

en: Enter Password
he: נא להזין ססמה

en: Enter _Interest Charge…
he: נא להזין חיוב _ריבית…

en: Enter _Interest Payment…
he: נא להזין _תשלום ריבית…

en: Enter a SEPA Internal Transfer
he: הזנת העברת SEPA פנימית

en: Enter a SEPA Online Direct Debit Note
he: הזנת הודעת חיוב SEPA מקוונת ישירה

en: Enter a SEPA Online Transfer
he: הזנת העברת SEPA מקוונת

en: Enter a description of the split
he: נא להזין תיאור הפיצול

en: Enter a description of the transaction
he: הזנת תיאור לתנועה

en: Enter a descriptive name for this report.
he: נא להזין שם תיאורי לדוח זה.

en: Enter a display symbol. This can safely be left blank, in which case the ticker symbol or the currency ISO code will be used.
he: נא להזין סמל התצוגה. ניתן בבטחה להישאר ריק, במקרה זה יעשה שימוש בסמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים או קוד ISO המטבע.

en: Enter a name for the account
he: נא להזין שם לחשבון

en: Enter a name for the highlighted lot.
he: נא להזין שם לדבוקה המודגשת.

en: Enter a name or short description, such as "Red Hat Stock".
he: נא להזין שם או תיאור קצר, כמו למשל 'מניה אדומה חמה'.

en: Enter a payment for the owner of this bill
he: נא להזין תשלום לנמען חשבונית ספק זו

en: Enter a payment for the owner of this credit note
he: נא להזין תשלום לנמען הודעת זיכוי זו

en: Enter a payment for the owner of this invoice
he: נא להזין תשלום לנמען חשבונית זו

en: Enter a payment for the owner of this voucher
he: נא להזין תשלום לנמען שובר הוצאה זה

en: Enter a reference number, such as the next check number, or choose an action type from the list
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר ההמחאה הבאה, או בחירת סוג פעולה מהרשימה

en: Enter a reference, such as a check number, common to all entry lines (splits)
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר המחאה, זהה בכל השורות (פיצולים)

en: Enter a reference, such as a check number, unique to each entry line (split)
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר המחאה, ייחודי לכל שורה (פיצול)

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר חשבונית או המחאה, זהה בכל השורות (פיצולים)

en: Enter a reference, such as an invoice or check number, unique to each entry line (split)
he: נא להזין סימוכין, כגון מספר חשבונית או המחאה, ייחודי לכל שורה (פיצול)

en: Enter a title for this custom format. This title will appear in the "Check format" selector of the Print Check dialog. Using the title of an existing custom format will cause that format to be overwritten.
he: הזנת כותרת למבנה מותאמת אישית זו. כותרת זו תופיע בבורר 'מבנה המחאה' של תיבת דו־השיח 'הדפסת המחאה'. שימוש בכותרת של מבנה מותאמת אישית קיימת יגרום לדריסת מבנה זו.

en: Enter a transaction reference that will be common to all entry lines (splits)
he: הזנת סימוכין לתנועה שיהיה משותף לכל שורות הרשומה (פיצולים)

en: Enter a transaction reference, such as an invoice or check number, common to all entry lines (splits)
he: נא להזין מספר סימוכין לתנועה, כגון למשל מספר חשבונית או המחאה, משותף לכול הרשומות (פיצולים)

en: Enter a unique code used to identify the commodity. Or, you may safely leave this field blank.
he: נא להזין קוד זיהוי יחידאי עבור הסחורה. או, ניתן בבטחה להשאיר את השדה ריק.

en: Enter a unique name for the new template.
he: נא להזין שם יחידאי למבנה החדשה.

en: Enter a user name and password to connect to: %s
he: נא להזין שם משתמש וסיסמה להתחברות ל: %s

en: Enter an Online Transaction
he: נא להזין תנועה מקוונת

en: Enter an URL like "%s"
he: הזנת URL כמו "%s"

en: Enter an URL like "https://www.gnucash.org"
he: הזנת מען URL כגון 'http://www.gnucash.org'

en: Enter an action type, or choose one from the list
he: נא להזין סוג פעולה, או בחירה מהרשימה

en: Enter any notes you want to make about this lot.
he: נא להזין הערות לדבוקה זו.

en: Enter credit formula for real transaction
he: הזנת נוסחת זכות לתנועה אמיתית

en: Enter debit formula for real transaction
he: הזנת נוסחת חובה לתנועה אמיתית

en: Enter file name and location for the Export…
he: לייצוא נא להזין שם קובץ ומיקום…

en: Enter file name and location for the Import…
he: לייבוא נא להזין שם קובץ ומיקום…

en: Enter notes for the transaction
he: נא להזין הערות לתנועה

en: Enter number of months.
he: נא להזין מספר החודשים.

en: Enter report row/column span
he: נא להזין רוחב שורות/עמודות דוח

en: Enter the Discount Amount
he: נא להזין סכום ההנחה

en: Enter the Discount Percent
he: נא להזין אחוז ההנחה

en: Enter the Discount … unknown type
he: נא להזין ההנחה… סוג לא ידוע

en: Enter the Entry Description
he: נא להזין תיאור הרשומה

en: Enter the Loan Details, as a minimum enter a valid Loan Account and Amount.
he: הזנת פרטי ההלוואה, הזנה מזערית נדרשת, חשבון הלוואה תקין וסכום.

en: Enter the Quantity of units for this Entry
he: נא להזין כמות היחידות עבור רשומה זו

en: Enter the Tax Table to apply to this entry
he: נא להזין טבלת המס להחלה על רשומה זו

en: Enter the account to transfer from, or choose one from the list
he: נא להזין חשבון ממנו יש להעביר, או בחירת חשבון מהרשימה

en: Enter the annual interest rate in percent. Accepts values from 0.001 - 100. The Mortgage Assistant does not support zero-interest loans.
he: הזנת שיעור הריבית השנתית באחוזים. ערכים אפשריים הם בין 0.001־100. סייען המשכנתאות אינו תומך בהלוואות בעלי ריבית בשיעור אפס.

en: Enter the date and the number of shares you gained or lost from the stock split or merger. For stock mergers (negative splits) use a negative value for the share distribution. You can also enter a description of the transaction, or accept the default one.
he: נא להזין תאריך ומספר המניות שנוספו או נגרעו כתוצאה מפיצול או מיזוג מניות. למיזוג מניות (פיצולים שליליים) נא להשתמש בערך שלילי בהתפלגות המניה. ניתן גם להזין תיאור תנועה או לקבל את תאור ברירת המחדל.

en: Enter the effective share price
he: נא להזין מחיר מניה אפקטיבי

en: Enter the full name of the commodity. Example: Cisco Systems Inc., or Apple Computer, Inc.
he: נא להזין את השם המלא של הסחורה. דוגמה: סיסקו מערכות בע'מ, או אפל מחשבים בע'מ.

en: Enter the income/expense account for the Entry, or choose one from the list
he: נא להזין חשבון ההכנסות/הוצאות עבור הרשומה, או בחירתה מרשימה

en: Enter the name of the Customer
he: נא להזין שם לקוח

en: Enter the name of the Vendor
he: נא להזין שם הספק

en: Enter the new balance of shares after the stock split.
he: הזנת יתרת מניות חדשה לאחר פיצול המניות.

en: Enter the number of months still to be paid off. This determines both the remaining principle and the duration of the scheduled transaction.
he: הזנת מספר החודשים שנותרו לתשלום. פעולה זו קובעת הן את יתרת הקרן והן את משך התנועה המחזורית.

en: Enter the number of shares bought or sold
he: נא להזין כמות (מספר) המניות שנקנו או נמכרו

en: Enter the number of shares you gained or lost in the transaction.
he: הזנת כמות (יחידות) מניות שהיוו רווחים או הפסדים בעסקה.

en: Enter the smallest fraction of the commodity which can be traded. For stocks which can only be traded in whole numbers, enter 1.
he: הזנת השבר המזערי של הסחורה הניתנת למסחור. למניות הנסחרות ביחידות שלמות, יש להזין 1.

en: Enter the ticker symbol for the commodity (e.g. CSCO or AAPL). If you are retrieving quotes online, this field must exactly match the ticker symbol used by the quote source (including case).
he: נא להזין סמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים לסחורה (כגון: CSCO, או APPL). לאחזור שערים מקוון, על סמל חַלּוֹן־המִבְזָקִים להיות זהה לזה של מקור השערים (לרבות רישיות).

en: Enter the ticker symbol or other well known abbreviation, such as "RHT". If there isn't one, or you don't know it, create your own.
he: נא להזין סמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים או קיצור מוכר אחר כמו 'RHT'. אם אין כזה או לא שאינו מוכר, יש לייצור אותו בעצמכם).

en: Enter the type of Entry
he: נא להזין סוג הרשומה

en: Enter the unit-Price for this Entry
he: נא להזין מחיר היחידה עבור רשומה זו

en: Enter the value of the shares.
he: הזנת ערך המניות.

en: Enter your password
he: נא להזין ססמה

en: Enter your username and password
he: נא להזין שם משתמש וסיסמה

en: Entity Not Found: %s
he: יישות לא קיימת: %s

en: Entity type does not match %s: %s
he: סוג היישות לא תואם %s: %s

en: Entries
he: רשומות

en: Equities
he: הון

en: Equity
he: הון

en: Equity Accounts
he: חשבון הון

en: Equity Statement
he: תדפיס הון

en: Error
he: שגיאה

en: Error %d in SX [%s] final gnc_numeric value, using 0 instead.
he: שגיאה %d בערך gnc_numeric סופי SX [%s‏]‏, שימוש ב 0 במקום.

en: Error adding price.
he: שגיאה בהוספת מחיר.

en: Error in regular expression '%s':
    %s
he: שגיאה בביטוי רגיל: '%s':
    %s

en: Error on executing job.
    
    Status: %s
he: שגיאה בביצוע ריכוז.
    
    מצב: %s

en: Error on executing job.
    
    Status: %s (%d)
he: שגיאה בביצוע ריכוז.
    
    מצב: %s (%d)

en: Error parsing SX [%s] key [%s]=formula [%s] at [%s]: %s.
he: שגיאה בניתוח SX [%s] מפתח [%s]=נוסחה [%s] ב [%s]: %s.

en: Error text.
he: מלל שגיאה.

en: Error(s) in invoice %s, all rows of this invoice ignored.
he: שגיאה(אות) בחשבונית %s, המערכת תתעלם מכל השורות בחשבונית זו.

en: Error(s) in invoice without id, all rows of this invoice ignored.
he: שגיאה(אות) בחשבונית ללא מזהה, המערכת תתעלם מכל השורות בחשבונית זו.

en: Error: could not initialize graphical user interface and option add-price-quotes was not set.
    Perhaps you need to set the $DISPLAY environment variable?
he: שגיאה: לא היתה אפשרות לאתחל ממשק משתמש גרפי והאפשרות הוספה־שערים לא הוגדרה.
    ייתכן ונידרש להגדיר את משתנה הסביבה של DISPLAY$?

en: Escrow Account
he: חשבון נאמנות

en: Escrow Payment
he: תשלום נאמנות

en: Esti_mate Budget…
he: אמ_דן תקציב…

en: Estimate
he: הערכה

en: Estimate Budget Values
he: הערכת ערכי התקציב

en: Estimate a budget value for the selected accounts from past transactions
he: אומדן ערכי תקציב לחשבון שנבחר על בסיס תנועות עבר

en: Europe
he: אירופה

en: Europe (31.12.2001)
he: אירופה (31.12.2001)

en: European
he: אירופי

en: Every
he: כל

en: Every transaction has a "Notes" field where you can put useful information.
    
    To make it visible
    select "View" in the menu bar and check "Double Line" or
    check "Double Line View" in Preferences:Register Defaults.
he: בכל תנועה קיים שדה 'הערות', שם ניתן להזין מידע שימושי.
    
    להפוך את השדה לגלוי
    נא לבחור ב 'מצג' בסרגל התפריט ולסמן את תיבת 'שורה כפולה' או,
    לסמן את תיבת 'מצג שורה כפולה' מתפריט 'עריכה' &larr; 'העדפות' &larr; 'ברירות מחדל יומן'.

en: Exact end period
he: סוף תקופה במדויק

en: Exact start period
he: תחילת תקופה במדויק

en: Examples
he: דוגמאות

en: Exch. Rate
he: שער חליפין

en: Exchange Rate
he: שער חליפין

en: Exchange Rates
he: שערי חליפין

en: Exchange by CSV/FinTS(former HBCI) or import SWIFT-MT9xx/QIF/OFX data including Transaction Matching
he: העברות חליפין על־ידי CSV/FinTS (לשעבר HBCI) או ייבוא נתונים מ SWIFT-MT9xx/QIF/OFX כולל התאמת תנועה

en: Exchange rate | Exchange rates
he[0]: שער חליפין
he[1]: שערי חליפין

en: Exclude Transactions to/from Filter Accounts
he: החרגת תנועות מ/אל לכל החשבונות המסוננים

en: Exclude accounts with zero total balances
he: החרגת חשבונות בעלי יתרה כוללת אפס

en: Exclude closing transactions
he: החרגת תנועות סגירה

en: Exclude non-top-level accounts with zero balance and no non-zero sub-accounts.
he: החרגת חשבונות שאינם ברמה עליונה ושערכם הכולל הוא אפס, אך לא חשבונות משנה עם יתרה.

en: Exclude transactions between selected accounts
he: החרגת תנועות בין חשבונות שנבחרו

en: Exclude transactions that only involve two accounts, both of which are selected below. This only affects the profit and loss columns of the table.
he: החרגת תנועות המכילות שני חשבונות בלבד ושניהם נבחרו מטה. משפיע רק על עמודות הרווח וההפסד בטבלה.

en: Execute _Now
he: ביצוע _כעת

en: Execute _later (unimpl.)
he: ביצוע _מאוחר יותר (unimpl.)

en: Execute price quote related commands. The following commands are supported.
    
      info: 	Show Finance::Quote version and exposed quote sources.
       get: 	Fetch current quotes for all foreign currencies and stocks in the given GnuCash datafile.
      dump: 	Fetch current quotes for specified currencies or stocks from a specified namespace and print the results to the console.
            	This must be followed with a source and one or more symbols, unless the source is "currency" in which case it must be followed with two or more symbols, the first of which is the currency in which exchange rates for the rest will be quoted.
he: ביצוע פקודות שקשורות בציטוט מחירים. הפקודות הבאות נתמכות.
    
       info: 	  הצגת גרסת Finance::Quote ומקורות ציטוט גלויים.
       get: 	  אחזור ציטוט מחיר נוכחי לכל המניות והמטבעות הזרים בקובץ הנתונים הנתון של גנוקאש.
       dump: אחזור ציטוט מחיר נוכחי למטבעות זרים או מניות שצוינו ממרחב שמות מוגדר ולהדפיס את התוצאות למסוף.
                      צריך להיות מלווה במקור וסמל אחד או יותר, אלא אם המקור הוא "מטבע" ובמקרה שכזה מלווה בשני סמלים או יותר, שהראשון שבהם הוא המטבע שבו יוצגו שערי החליפין של שאר המטבעות.

en: Execute report related commands. The following commands are supported.
    
      list: 	Lists available reports.
      show: 	Describe the options modified in the named report. A datafile may be specified to describe some saved options.
      run: 	Run the named report in the given GnuCash datafile.
he: הפעלת פקודות לענין דוחות. הפקודות הבאות נתמכות.
    
      list: 	 רשימת דוחות זמינים.
      show:  תיאור השינויים שנעשו בדוח האמור. ניתן להגדיר קובץ נתונים לתאור מספר אפשרויות שנשמרו.
      run: 	הרצת הדוח האמור מקובץ נתוני גנוקאש הנתון.

en: Execute this online transaction now
he: ביצוע תנועה מקוונת זו כעת

en: Existing
he: נוכחי

en: Existing Assets
he: נכסים קיימים

en: Existing Document Link is
he: הקישור למסמך הוא

en: Existing Equity
he: הון קיים

en: Existing Liabilities
he: התחייבויות קיימות

en: Existing Retained Earnings
he: רווחים מיועדים קיימים

en: Existing Retained Losses
he: הוצאות מיועדות קיימות

en: Existing absolute file path links will be converted to relative ones by comparing them to the new path head unless box unticked.
he: נתיב מוחלט לקישורי קבצים יומרו לנתיב יחסי על־ידי השוואתם לנתיב הראשי החדש, אלה אם הוסר הסימון בתיבת הסימון.

en: Existing relative file path links will be converted to absolute ones by combining them with the existing path head unless box unticked.
he: נתיב יחסי לקישורי קבצים יומרו לנתיב מוחלט על־ידי שילובם עם הנתיב הראשי הקיים, אלה אם הוסר הסימון בתיבת הסימון.

en: Exit the saved report configurations dialog
he: יציאה מדו שיח הגדרת דוחות שמורים

en: Expected location
he: מיקום צפוי

en: Expense
he: הוצאות

en: Expense Account
he: חשבון הוצאות

en: Expense Accounts
he: חשבונות הוצאה

en: Expense Chart
he: תרשים הוצאות

en: Expense Over Time
he: הוצאות לאורך זמן

en: Expense Piechart
he: תרשים עוגה הוצאות

en: Expense Total
he: סך כל הוצאות

en: Expense Voucher
he: שובר הוצאות

en: Expense Vouchers
he: שוברי הוצאות

en: Expense voucher number
he: מספר שובר הוצאה

en: Expense voucher number format
he: מבנה מספר שובר הוצאות

en: Expenses
he: הוצאות

en: Expenses vs. Day of Week
he: תרשים הוצאות לפי יום בשבוע

en: Explanation
he: הסבר

en: Export
he: ‮יצוא‬

en: Export A_ctive Register to CSV…
he: יצוא הי_ומן הפעיל ל CSV…

en: Export Account T_ree to CSV…
he: יצוא ת_רשים חשבונות ל CSV…

en: Export HTML-formatted report to file
he: ייצוא דוח בתסדיר HTML לקובץ

en: Export Now…
he: מיוצא כעת…

en: Export Summary
he: תמצית יצוא

en: Export _Accounts
he: יצוא _חשבונות

en: Export _Report
he: יצוא _דוח

en: Export _Report…
he: ייצוא _דוח…

en: Export _Transactions to CSV…
he: יצוא _תנועות ל CSV…

en: Export as P_DF…
he: יצוא‬ כ P_DF…

en: Export the Account Tree to a CSV file
he: יצוא תרשים החשבונות לקובץ CSV

en: Export the Active Register to a CSV file
he: יצוא היומן הפעיל לקובץ CSV

en: Export the Transactions to a CSV file
he: יצוא התנועות לקובץ CSV

en: Export the account hierarchy to a new GnuCash datafile
he: ייצוא תרשים החשבונות לקובץ נתונים גנוקאש חדש

en: Export the current report as a PDF document
he: יצוא דוח נוכחי כקובץ PDF

en: Export to PDF File
he: יצוא לקובץ PDF

en: Exporting file…
he: הקובץ מיוצא…

en: Extend the current book by merging with new account type categories
he: הרחבת ספר החשבונות הנוכחי על־ידי מיזוגם עם סוגי־אב סוג חשבון חדשים

en: Extra Notes
he: הערות נוספות

en: Extra Payments
he: תשלומים נוספים

en: Extra notes to put on the invoice.
he: הערות נוספות שיופיעו על החשבונית.

en: Extra to Charge Card
he: תוספות לכרטיס חיוב

en: F_ind Account
he: ח_יפוש חשבון

en: F_raction traded
he: ש_בר נסחר

en: Failed
he: כשל

en: Failed to create price from selected columns.
he: יצירת מחיר מהעמודות שנבחרו כשלה.

en: Failed to open log file: %s: %s
he: לא ניתן לפתוח קובץ יומן־רישום: %s: %s

en: Fancy
he: מהודר

en: Fancy Date Format
he: מבנה תאריך מהודר

en: Fancy Invoice
he: חשבונית מהודרת

en: Farsi (MacFarsi)
he: פרסית (MacFarsi)

en: Fax
he: פקס

en: Fee
he: דמים

en: Fees
he: דמים

en: File %s opened. %s
he: קובץ %s נפתח. %s

en: File Format
he: תסדיר קובץ

en: File Found
he: קובץ נמצא

en: File Not Found
he: קובץ לא נמצא

en: File does not appear to be in QIF format
he: נראה שהקובץ אינו במבנה QIF

en: File exported successfully!
he: קובץ יוצא בהצלחה!

en: File not found or read permission denied. Please select another file.
he: קובץ לא נמצא או שאין הרשאות קריאה. נא לבחור בקובץ אחר.

en: File to log into; defaults to "/tmp/gnucash.trace"; can be "stderr" or "stdout".
he: קובץ יומן־רישום לכתיבה; ברירת המחדל היא ל־'‎/tmp/gnucash.trace'; האפשרויות הן 'stderr' או 'stdout'.

en: Filled circle
he: עיגול מלא

en: Filled diamond
he: יהלום מלא

en: Filled square
he: ריבוע מלא

en: Filter
he: סינון

en: Filter %s by...
he: סינון %s לפי...

en: Filter %s by…
he: סינון %s לפי…

en: Filter By:
he: סינון לפי:

en: Filter By…
he: סינון לפי…

en: Filter Type
he: סוג מסנן

en: Filter account.
he: סינון חשבון.

en: Filter accounts
he: סינון חשבונות

en: Filter by reconcile status.
he: סינון לפי מצב התאמה.

en: Filter on these accounts.
he: סינון לפי חשבונות אלה.

en: Filter register by…
he: סינון יומן לפי…

en: Filter will be applied to 'Match String' and 'Mapped to Account Name' fields, case sensitive.
he: המסנן יחול על השדות 'מחרוזת התאמה' ו'מופה לשם חשבון', תלויי רישיות.

en: Filtered
he: מסונן

en: Finance Management
he: ניהול פיננסי

[ctx: Finance::Quote]
en: currency:
he: מטבע:

[ctx: Finance::Quote]
en: last:
he: אחרון:

[ctx: Finance::Quote]
en: price:
he: מחיר:

[ctx: Finance::Quote]
en: required
he: רכיב נדרש

[ctx: Finance::Quote]
en: symbol:
he: סמל:

en: Finance::Quote must be installed to enable this button.
he: לאפשור מקש זה נדרש להתקין Finance::Quote.

en: Finance::Quote sources:
he: מקורות Finance::Quote:

en: Find Account
he: חיפוש חשבון

en: Find Bi_ll…
he: חיפוש ח_שבונית ספק…

en: Find Bill
he: חיפוש חשבונית ספק

en: Find Customer
he: חיפוש לקוח

en: Find Employee
he: חיפוש עובד

en: Find Expense Voucher
he: חיפוש שובר הוצאות

en: Find Expense _Voucher…
he: _חיפוש שובר הוצאות…

en: Find In_voice…
he: _חיפוש חשבונית…

en: Find Invoice
he: חיפוש חשבונית

en: Find Jo_b…
he: חיפוש רי_כוז…

en: Find Job
he: חיפוש ריכוז

en: Find Order
he: חיפוש הזמנה

en: Find Transaction
he: חיפוש תנועה

en: Find Vendor
he: חיפוש ספק

en: Find an account
he: חיפוש חשבון

en: Find an account.
he: איתור חשבון.

en: Find transactions with a search
he: מציאת תנועות באמצעות חיפוש

en: Find transactions with a search.
he: איתור תנועות דרך החיפוש.

en: Finding duplicate transactions
he: חיפוש תנועות כפולות

en: Finish
he: סיום

en: Finish Account Setup
he: סיום הגדרת חשבון

en: Finish GnuCash Datafile Import
he: סיום יבוא קובץ נתונים גנוקאש

en: Finish the reconciliation of this account
he: סיום התאמת חשבון זה

en: First Date
he: תאריך ראשון

en: First In, First Out
he: ראשון נכנס, ראשון יוצא

en: First Option
he: אפשרות ראשונה

en: First budget period
he: תקופת תקציב ראשונה

en: First day of the accounting period, as set in the global preferences.
he: היום הראשון בתקופה החשבונאית, כפי שהוגדר בהעדפות כלליות.

en: First day of the current calendar year.
he: היום הראשון, בלוח השנה האזרחית הנוכחית.

en: First day of the current month.
he: היום הראשון בחודש הנוכחי.

en: First day of the current quarterly accounting period.
he: היום הראשון ברבעון הנוכחי בתקופה החשבונאית.

en: First day of the next calendar year.
he: יום ראשון, בלוח השנה האזרחית הבאה.

en: First day of the next month.
he: היום הראשון בחודש הבא.

en: First day of the next quarterly accounting period.
he: היום הראשון ברבעון הבא בתקופה החשבונאית.

en: First day of the previous calendar year.
he: היום הראשון, בלוח השנה האזרחית הקודמת.

en: First day of the previous month.
he: היום הראשון בחודש הקודם.

en: First day of the previous quarterly accounting period.
he: היום הראשון ברבעון הקודם בתקופה החשבונאית.

en: First on the
he: ראשון ב

en: First-in first-out
he: ראשון נכנס, ראשון יוצא

en: Fixed Rate
he: שעור קבוע

en: Fixed-Width
he: רוחב קבוע

en: Flatten list to depth limit
he: שטוח רשימה למגבלת העומק

en: Font definition in CSS font-family format.
he: הגדרות גופן היא גופנים במבנה משפחת CSS.

en: Font family
he: משפחת גופן

en: Font info for account name.
he: מידע גופן לשם החשבון.

en: Font info for cells containing total labels.
he: מידע גופן לתאים המכילים תוויות סך־הכול.

en: Font info for centered label cells.
he: מידע גופן לתאים עם תוויות ממורכזות.

en: Font info for number cells containing a total.
he: מידע גופן לתאים המכילים סיכום.

en: Font info for number headers.
he: מידע גופן לכותרות מספריים.

en: Font info for regular number cells.
he: מידע גופן לתאי מספר רגילים.

en: Font info for regular text cells.
he: מידע גופן לתאי מלל רגילים.

en: Font info for the report title.
he: מידע גופן לכותרת דוח.

en: Font size
he: גודל גופן

en: Font size in CSS font-size format (e.g. "medium" or "10pt").
he: גודל גופן במבנה גודל־גופן CSS (כלומר, 'בינוני' או '10נק').

en: Font to use for everything else.
he: גופנים לשימוש בכל השאר.

en: Font to use for the main heading.
he: גופן עבור כותרת ראשית.

en: Fonts
he: גופנים

en: Footer
he: סיומת עמוד

en: Footer logo filename
he: שם קובץ סמליל סיומת עמוד

en: Footer logo width
he: רוחב סמליל סיומת עמוד

en: For help on writing reports, or to contribute your brand new, totally cool report, consult the mailing list ~a.
he: לקבלת עזרה בכתיבת־דוחות, או לשיתוף דוח חדש ו'מדליק', ניתן להיוועץ ברשימת הדיוור ~a.

en: For importing customer lists.
he: עבור יבוא רשימות לקוח.

en: For importing vendor lists.
he: עבור יבוא רשימות ספק.

en: For your information: This account also has a noted balance of %s
he: לידיעה: לחשבון זה קיימת גם יתרה רשומה בסך %s

en: Force P_rices to display as decimals
he: אילוץ הצגת מ_חירים כמספר עשרוני

en: Force prices to display as decimals even if they must be rounded.
he: אילוץ מצג מחירים כמספר עשרוני גם אם הם עוגלו.

en: Forever
he: לעד

en: Form
he: טופס

en: Form Line Data:
he: מנתוני שורה:

en: Format
he: מבנה

en: Formats the table suitable for cut & paste exporting with extra cells.
he: תבנות הטבלה ‮כך שתאפשר יצוא באמצעות גזירה והדבקה יחד עם תאים נוספים.

en: Forward
he: קדימה

en: Found Finance::Quote version {1}.
he: נמצאה גרסה {1} של Finance::Quote‏.

en: Fourth Options
he: אפשרות רביעית

en: Fraction
he: שבר

en: Frequency
he: תדירות

en: Friday
he: שישי

en: From
he: מ

en: From Namespace
he: ממרחב שם

en: From Symbol
he: מסמל

en: From the Report Options, you will need to select the accounts which will hold the GST/VAT taxes collected or paid. These accounts must contain splits which document the monies which are wholly sent or claimed from tax authorities during periodic GST/VAT returns. These accounts must be of type ASSET for taxes paid on expenses, and type LIABILITY for taxes collected on sales.
he: מתפריט 'אפשרויות דוח', נא לבחור את החשבונות שיצברו את מיסי השירותים ומצרים/מע"מ שנגבו או שולמו. חשבונות אלה חייבים להכיל פיצולים לתיעוד הכספים, שישולמו או יידרשו להחזר, מרשויות המס, במהלך הדיווח התקופתי. חשבונות אלה חייבים להיות מסוג 'נכסים', בגין מיסים ששולמו על 'הוצאות', ומסוג 'התחיבויות' בגין מיסים שנצברו מהמכירות.

en: From these Commodities
he: מסחורות אלו

en: From ~a to ~a
he: מ ~a ל ~a

en: Frozen
he: מוקפא

en: Full Account Name
he: שם חשבון מלא

en: Full Category Path
he: נתיב סוג־אב מלא

en: Full end-of-period work sheet
he: גיליון עבודה סוף תקופה מלא

en: Funds In
he: נכנס

en: Funds Out
he: יוצא

en: Future Minimum
he: מינימום עתידי

en: Future Minimum (%s)
he: מינימום עתידי (%s)

en: Future Minimum (Report)
he: מינימום עתידי (דוח)

en: Future Scheduled Transactions Summary
he: תמצית תנועות מחזוריות עתידיות

en: Future value
he: ערך עתידי

en: Future:
he: עתיד:

en: GST Amount
he: סכום GST

en: GST Rate
he: שעור מס טובין ושירותים

en: GUID of predefined check format to use
he: שימוש במבנה המחאה מזהה ייחודי אוניברסלי מוגדרת מראש

en: Gain
he: הגברה

en: Gain/Loss
he: רוח/הפסד

en: Gains
he: רווחים

en: General
he: כללי

en: General Journal
he: יומן כללי

en: General Ledger
he: כרטסת חשבונות

en: General background color for report.
he: צבע רקע כללי לדוח.

en: General journal exact balances
he: יתרות יומן כללי

en: Generated from an invoice. Try unposting the invoice.
he: חולל מחשבונית. נא לנסות לבטל את רישום החשבונית.

en: Generic import transaction matcher
he: מתאים יבוא תנועות כללי

en: Georgian (GEOSTD8)
he: גרוזינית (GEOSTD8)

en: Get Quotes
he: אחזור ציטוט שערים

en: Get Transactions Online
he: קבלת תנועות מקוונות

en: Get _Balance
he: קבלת _יתרה

en: Get _Transactions…
he: קבלת _פעולות…

en: Get new online quotes for stock accounts.
he: אחזור שערים מקוון חדש לחשבונות ניירות ערך.

en: Get the transactions online through Online Banking
he: אחזור תנועות מקוונת באמצעות בנקאות מקוונת

en: Give the children the same type?
he: הורשת הסוג לבנים?

en: GncQuotes::Fetch called with no book.
he: GncQuotes::Fetch נקרא ללא ספר.

en: GncQuotes::Report called with no source.
he: GncQuotes::Report נקרא ללא מקור.

en: GnuCash
he: גנוקאש

en: GnuCash
he: גנוקאש

en: GnuCash Account Name
he: שם חשבון גנוקאש

en: GnuCash Account Template Wiki
he: וויקי מבנה חשבון גנוקאש

en: GnuCash Export Format
he: תבניות יצוא גנוקאש

en: GnuCash Paths
he: נתיבי גנוקאש

en: GnuCash Preferences
he: העדפות גנוקאש

en: GnuCash Project
he: מיזם גנוקאש

en: GnuCash Tip Of The Day
he: עצה יומית של גנוקאש

en: GnuCash account name
he: שם חשבון גנוקאש

en: GnuCash can import financial data from QIF (Quicken Interchange Format) files written by Quicken/QuickBooks, MS Money, Moneydance, and many other programs.
    
    The import process has several steps. Your GnuCash accounts will not be changed until you click "Apply" at the end of the process.
    
    Click "Next" to start loading your QIF data, or "Cancel" to abort the process.
he: גנוקאש יכולה לייבא נתונים פיננסיים מקובץ QIF (מבנה תעבורת קוויקן) קבצים שנכתבים על־ידי התכנות כמו אמ.אס מוני, קוויקן/ קוויקבוקס, מונידנס, ותוכניות רבות אחרות.
    
    תהליך הייבוא כולל מספר שלבים. חשבונות גנוקאש לא ישתנו עד הקשה על 'החלה' בסוף התהליך.
    
    הקשה על 'הבא' כדי להתחיל לטעון את נתוני קובץ ה־QIF, או על 'ביטול' לנטישת המהלך.

en: GnuCash cannot determine the value in one of the fields. You must enter a valid expression.
he: גנוקאש לא יודעת להתמודד עם הערך באחד השדות. נא להזין ביטוי חוקי.

en: GnuCash could not complete a critical test for the presence of a bug in the "libdbi" library. This may be caused by a permissions misconfiguration of your SQL database. Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216 for more information.
he: גנוקאש לא יכולה להשלים בדיקה מהותית לאיתור המצאות תקל בספרית 'libdbi'. יתכן שהדבר נגרם כתוצאה מתצורת הרשאות שגויה במסד נתוני SQL. למידע נוסף, ניתן לעיין ב־https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=645216.

en: GnuCash could not find the files of the help documentation.
he: גנוקאש לא מצאה את קובצי תיעוד העזרה.

en: GnuCash could not find the linked document.
he: גנוקאש לא מצאה את הצרופה.

en: GnuCash could not obtain the lock for %s.
he: לגנוקאש לא התאפשר לנעול את %s.

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not export the database. Do you want to proceed with exporting the database?
he: לגנוקאש לא התאפשר לנעול את %s. מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, ובמקרה זה אין לייצא את מסד הנתונים. האם להמשיך בייצוא מסד הנתונים?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not import the database. Do you want to proceed with importing the database?
he: לגנוקאש לא התאפשר לנעול את %s. מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, ובמקרה זה אין לייבא את מסד הנתונים. האם להמשיך בייבוא מסד הנתונים?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. Do you want to proceed with opening the database?
he: לגנוקאש לא התאפשר לנעול את %s. מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, במקרה זה אין לפתוח את מסד הנתונים. האם להמשיך בפתיחת מסד הנתונים?

en: GnuCash could not obtain the lock for %s. That database may be in use by another user, in which case you should not save the database. Do you want to proceed with saving the database?
he: לגנוקאש לא היתה אפשרות לנעול את %s. מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, ובמקרה זה לא צריך לשמור את מסד הנתונים. האם להמשיך בשמירת מסד הנתונים?

en: GnuCash could not open the linked document:
he: גנוקאש לא הצליחה לפתוח את הצרופה:

en: GnuCash could not write to %s. That database may be on a read-only file system, you may not have write permission for the directory or your anti-virus software is preventing this action.
he: לגנוקאש לא הייתה אפשרות לכתוב ל־%s. מסד נתונים זה עשוי להמצא על מערכת־קבצים לקריאה בלבד, ייתכן שחסרה הרשאת כתיבה לספריה, או שתוכנת האנטי־וירוס מונעת פעולה זו.

en: GnuCash is a program for personal and small-business financial-accounting.
he: גנוקאש היא תוכנת הנהלת חשבונות, לשימוש אישי ולעסקים קטנים.

en: GnuCash uses a yellow/green theme by default for register windows. Uncheck this if you want to use the system color theme instead.
he: גנוקאש משתמש כברירת מחדל בחלון היומן בצבעי צהוב/ירוק. על מנת להשתמש בצבעי ברירת מחדל של המערכת, יש להסיר את הסימון.

en: GnuCash uses separate Income and Expense accounts rather than categories to classify your transactions. Each of the categories in your QIF file will be converted to a GnuCash account.
    
    On the next page, you will have an opportunity to look at the suggested matches between QIF categories and GnuCash accounts. You may change matches that you do not like by double-clicking on the line containing the category name.
    
    If you change your mind later, you can reorganize the account structure safely within GnuCash.
he: גנוקאש משתמשת בחשבונות הכנסות והוצאות נפרדים, זאת במקום שימוש בסוגי־אב לסווג תנועות. כל אחד מסוגי־האב בקובץ ה־QIF יומר לחשבון גנוקאש.
    
    בעמוד הבא, יתאפשר לבדוק את ההתאמות המוצעות בין סוגי־אב QIF וחשבונות גנוקאש. ניתן לשנות את ההתאמות על־ידי הקשה כפולה על השורה המכילה את שם סוג־האב.
    
    מאוחר יותר, ניתן יהיה לארגן בבטחה את מבנה תרשים החשבונות בגנוקאש.

en: GnuCash was unable to save your mapping preferences.
he: לא התאפשר לגנוקאש לשמור את העדפות המיפוי.

en: GnuCash will estimate budget values for the selected accounts from past transactions.
he: גנוקאש תבצעה אמדן ערכי תקציב לחשבונות שנבחרו על פי תנועות העבר.

en: GnuCash {1}
he: גנוקאש {1}

en: GnuCash {1} development version
he: גרסת פתוח גנוקאש {1}

en: GnuCash-Report
he: דוח־גנוקאש

en: Go to Date
he: מעבר לתאריך

en: Grand Total
he: סכום כולל

en: Grand Total Cell Color
he: צבע תא סכום כולל

en: Greek
he: יוונית

en: Greek (ISO-8859-7)
he: יוונית (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
he: יוונית (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
he: יוונית (Windows-1253)

en: Green
he: ירוק

en: Grid
he: שכבה

en: Gross Balance
he: יתרה ברוטו

en: Gross Purchases
he: רכישות ברוטו

en: Gross Sales
he: מכירות

en: Gross adjustment accounts.
he: חשבונות התאמה ברוטו.

en: Gujarati (MacGujarati)
he: גויאראטית (MacGujarati)

en: Gurmukhi (MacGurmukhi)
he: גורמוקהית (MacGurmukhi)

en: HTML Style Sheet Properties: %s
he: תכונות גיליון סגנון HTML: ‏%s‏

en: HTML Style Sheets
he: גיליון סגנון HTML

en: H_idden
he: מו_סתר

en: Half Year
he: חצי שנה

en: Half Years
he: חצאי שנה

en: Have a nice day!
he: המשך יום נעים!

en: Head or Tail
he: מראש ועד כף רגל

en: Header logo filename
he: שם קובץ סמליל ראש עמוד

en: Header logo width
he: רוחב סמליל ראש עמוד

en: Heading Alignment
he: יישור כותרת

en: Heading Banner
he: כרזת כותרת

en: Heading font
he: גופן כותרת

en: Headings 1
he: כתובת 1

en: Headings 2
he: כתובת 2

en: Hebrew
he: עברית

en: Hebrew (IBM-862)
he: עברית (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
he: עברית (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
he: עברית (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
he: עברית (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
he: עברית (Windows-1255)

en: Hidden
he: מוסתר

en: Hidden Options
he: אפשרויות מוסתרות

en: Hide
he: הסתרה

en: Hide _Hidden Accounts
he: הסתרת חשבונות _מוסתרים

en: Hide _Placeholder Accounts
he: הסתרת _חשבונות שמשמשים ממלאי מקום

en: Hide splits in all transactions.
he: הסתרת פיצולים בכל התנועות.

en: Hide:
he: הסתרה:

en: Highlight a date first to sort by occurrence date.
he: נא לסמן תאריך תחילה כדי למיין לפי תאריך היקרות.

en: Highlight a schedule first to sort by schedule name.
he: נא לסמן זמנן תחילה כדי למיין לפי שם זמנן.

en: Hindi (MacDevanagari)
he: הודית (MacDevanagari)

en: Hold the TAN generator in front of the animated graphic. The markings (triangles) on the graphic must match those on the TAN generator.
he: החזקת מחולל ה־TAN מול הגרפיקה המונפשת. הסימונים (משולשים) בגרפיקה חייבים להתאים לסימנים שבמחולל TAN.

en: Host
he: מתווך

en: Hours
he: שעות

en: How did you pay for this item?
he: כיצד שולם עבור הפריט?

en: How many automatic decimal places will be filled in.
he: מספר המקומות העשרוניים שיושלמו אוטומטית.

en: How many days in advance to notify the user.
he: כמה ימים מראש לידע את המשתמש.

en: How many days in advance to remind the user.
he: כמה ימים מראש להתריע.

en: How many days in the future to warn about Bills coming due.
he: כמה ימים לפני מועד פרעון החיוב להתריע.

en: How many days in the future to warn about Invoices coming due.
he: כמה ימים בעתיד, לפני מועד פרעון חשבוניות, להתריע.

en: How many days to keep old log/backup files.
he: לכמה ימים לשמור קובצי גיבוי/יומן־רישום ישנים.

en: How to handle void transactions.
he: הדרך לטפל בתנועות מבוטלות.

en: How to report brokerage fees
he: כיצד לדווח עמלות ניהול

en: How to report commissions and other brokerage fees.
he: כיצד לדווח עמלות ודמי ניהול אחרים.

en: How to show account subtotals for parent accounts.
he: כיצד להציג סיכומי ביניים לחשבונות אב.

en: How to show the balances of parent accounts.
he: כיצד להציג יתרות חשבונות אב.

en: How to treat accounts which exceed the specified depth limit (if any).
he: כיצד לנהוג בחשבונות שחרגו ממגבלות החוב שנקבע (אם הוגדר).

en: Hyphen (-)
he: מקף(-)

en: ID
he: מזהה

en: ID #
he: מזהה #

en: ISIN, CUSI_P or other code
he: ISIN, CUSI_P או קוד אחר

en: ISO-8859-1 (West European)
he: ISO-8859-1 (מערב אירופה)

en: ISO-8859-10 (Nordic)
he: ISO-8859-10 (נורדית)

en: ISO-8859-11 (Thai)
he: ISO-8859-11 (תאילנדית)

en: ISO-8859-13 (Baltic)
he: (בלטית) ISO-8859-13

en: ISO-8859-14 (Celtic)
he: ISO-8859-14 (קלטית)

en: ISO-8859-15 (West European, Euro sign)
he: ISO-8859-15 (מערב אירופה, סמל יורו)

en: ISO-8859-16 (South-East European)
he: ISO-8859-16 (דרום מזרח אירופה)

en: ISO-8859-2 (East European)
he: ISO-8859-2 (מזרח אירופית)

en: ISO-8859-3 (South European)
he: ISO-8859-3 (דרום אירופה)

en: ISO-8859-4 (North European)
he: ISO-8859-4 (צפון אירופה)

en: ISO-8859-5 (Cyrillic)
he: ISO-8859-5 (סירילית)

en: ISO-8859-6 (Arabic)
he: ISO-8859-6 (ערבית)

en: ISO-8859-7 (Greek)
he: ISO-8859-7 (יוונית)

en: ISO-8859-8 (Hebrew)
he: ISO-8859-8 (עברית)

en: ISO-8859-9 (Turkish)
he: ISO-8859-9 (תורכית)

en: Icelandic (MacIcelandic)
he: איסלנדית (MacIcelandic)

en: Id
he: מזהה

en: Identical commodities
he: סחורות זהות

en: Identification
he: זיהוי

en: If a value is present, an indication can be shown in the chart of accounts when today's balance is less than this value.
    
    i.e.
    Today's balance of -100 will show icon if limit is set to -90
    Today's balance of 90 will show icon if limit is set to 100
    
    Clear the entry to have no warning.
he: אם קיים ערך, ניתן להציג הוריה בתרשים החשבונות כאשר היתרה של 'היום' נמוכה מערך זה.
    
    כְּלוֹמַר
    יוצג סמל ליד היתרה של 'היום' שעומדת על 100- אם הוגדרה מגבלה על סך 90-
    יוצג סמל ליד היתרה של 'היום' שעומדת על 90 אם הוגדרה מגבלה על סך 100
    
    יש לנקות את הערך כדי שלא תופיע אזהרה.

en: If a value is present, an indication can be shown in the chart of accounts when today's balance is more than this value.
    
    i.e.
    Today's balance of -90 will show icon if limit is set to -100
    Today's balance of 100 will show icon if limit is set to 90
    
    Clear the entry to have no warning.
he: אם קיים ערך, ניתן להציג הוריה בתרשים החשבונות כאשר היתרה של 'היום' גבוהה מערך זה.
    
    כְּלוֹמַר
    יוצג סמל ליד היתרה של היום שעומדת על 90- אם הוגדרה מגבלה על סך 100-
    יוצג סמל ליד היתרה של היום שעומדת על 100 אם הוגדרה מגבלה על סך 90
    
    יש לנקות את הערך כדי שלא תופיה אזהרה.

en: If activated, include application added prices.
    
    These prices were added so that there's always a "nearest in time" price for every multi-commodity transaction so that the Accounts page and reports are able to correctly report values so removing them may make this less reliable.
he: הכללת מחירים שנוספו על־ידי היישום, אם אופשר.
    
    מחירים אלה נוספו על מנת שהמחיר 'הקרוב ביותר בזמן' לתנועה מרובת סחורות, יהיו זמינים תמיד, ובכך, דף החשבון והדוחות יציגו ערכים נכונים, לכן הסרתם עשויה לפגום במהימנות הדוחות.

en: If activated, include manually entered prices.
he: אם האפשרות הופעלה, הכללת מחירים שנוספו ידנית.

en: If activated, prices added by Finance::Quote will be included.
he: אם האפשרות הופעלה, מחירים שנוספו באמצעות Finance::Quote יוכללו.

en: If active all lines that make up a single transaction will use the same color for their background. Otherwise the background colors are alternated on each line.
he: אם האפשרות הופעלה כל השורות בתנועה בודדת, ישתמשו באותו צבע רקע. אחרת, צבעי הרקע יהיו לסירוגין בכל שורה.

en: If active the account hierarchy will colorize the account using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
he: אם האפשרות פעילה, החשבון יוצג בתרשים החשבונות בצבע מותאם אישית, ככל שנקבע לחשבון צבע. יכול לשמש כעזר חזותי לזיהוי חשבונות במהירות.

en: If active the account register tabs will be colored using the account's custom color if set. This can serve as a visual aid to quickly identify accounts.
he: אם האפשרות הופעלה, לשוניות יומן החשבונות יצבעו בצבעי החשבונות ככול שאלו הוגדרו. יכול לשמש כעזר חזותי לזיהוי מהיר של חשבונות.

en: If active then after a memorised transaction is automatically filled in the cursor will move to the Transfer field. If not active then it skips to the value field.
he: אם האפשרות הופעלה, לאחר מילוי אוטומטי של התנועה שבזיכרון, הסמן, יעבור לשדה ' העברה'. אם לא האפשרות הופעלה, הוא ידלג לשדה הערך.

en: If active, GnuCash shows a confirmation question each time the auto-save feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש מציג שאלת אישור בכל פעם שתכונת השמירה האוטומטית מתחילה. אחרת לא יוצג הסבר נוסף.

en: If active, GnuCash shows an explanation of the auto-save feature the first time that feature is started. Otherwise no extra explanation is shown.
he: אם האפשרות פעילה, גנוקאש תציג הסבר על תכונת השמירה האוטומטית בהפעלה ראשונה של התכונה. אחרת לא יוצג הסבר נוסף.

en: If active, GnuCash will automatically insert a decimal point into values that are entered without one. Otherwise GnuCash will not modify entered numbers.
he: אם פעיל, גנוקאש יוסיף באופן אוטומטי נקודה עשרונית בערכים שהוזנו ללא נקודה עשרונית. אחרת גנוקאש לא יסגיל מספרים שהוזנו.

en: If active, GnuCash will round prices as necessary to display them as decimals instead of displaying the exact fraction if the fractional part cannot be exactly represented as a decimal.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש יעגל מחירים כנדרש כדי להציגם כמספרים עשרוניים במקום להציג את השבר המדויק, אם חלק השבר לא יכול להיות מיוצג במדויק כנקודה עשרונית.

en: If active, a "close" button will be displayed on any notebook tab that may be closed. Otherwise, no such button will be shown on the tab. Regardless of this setting, pages can always be closed via the "close" menu item or the "close" button on toolbar.
he: אם האפשרות הופעלה, מקש 'סגירה' יוצג בכל לשונית מכברת הניתנת לסגירה. אחרת, מקש כזה לא יוצג בלשונית. ללא קשר להגדרה זו, תמיד ניתן לסגור את הדפים באמצעות פריט התפריט 'סגירה' או במקש 'סגירה' בסרגל הכלים.

en: If active, a splash screen will be shown at startup. Otherwise no splash screen will be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, יופיע מסך פתיחה באתחול. אחרת לא יופיע מסך פתיחה.

en: If active, after reconciling a credit card account, prompt the user to enter a credit card payment. Otherwise do not prompt the user for this.
he: אם האפשרות הופעלה, לאחר התאמת חשבון כרטיס אשראי, מהמשתמש יידרש להזין תשלום כרטיס אשראי. אחרת, לא לבקש מהמשתמש לעשות כן.

en: If active, all transactions marked as cleared in the register will appear already selected in the reconcile dialog. Otherwise no transactions will be initially selected.
he: אם האפשרות הופעלה, כל התנועות ביומן שסומנו כמותאמות, יופיעו מסומנות בתיבת דו־השיח התאמות. אחרת לא ייבחרו כל תנועות מלכתחילה.

en: If active, always open the reconcile dialog using today's date for the statement date, regardless of previous reconciliations.
he: אם האפשרות הופעלה, לפתוח תמיד את תיבת דו־שיח התאמה עם תאריך היום כתאריך התדפיס, ללא קשר להתאמות קודמות.

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'auto create' flag set active by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction.
he: אם האפשרות הופעלה, לכל תנועה מחזורית חדשה יוגדר דגל 'יצירה אוטומטית' כברירת מחדל. ניתן יהיה לשנות הגדרה זו בעת יצירת תנועה, או בכל עת מאוחר יותר על־ידי עריכת התנועה המחזורית.

en: If active, any newly created scheduled transaction will have its 'notify' flag set by default. The user can change this flag during transaction creation, or at any later time by editing the scheduled transaction. This setting only has meaning if the create-auto setting is active.
he: אם האפשרות הופעלה, לכל תנועה מחזורית חדשה יוגדר דגל 'התראה' כברירת מחדל. ניתן יהיה לשנות הגדרה זו בעת יצירת תנועה, או בכל עת מאוחר יותר על־ידי עריכת התנועה המחזורית. להגדרה זו תהיה השפעה רק אם הגדרת 'יצירה אוטומטית' פעילה.

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any bills will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due bills.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש תבדוק באתחול אם קימים חיובים לתשלום שמועד פרעונם יחול בקרוב. אם כן, תוצג למשתמש תיבת דו־שיח 'תזכורת'. ניתן לשלוט בהגדרת'בקרוב' על־ידי הערך 'ימים מראש'. אחרת, גנוקאש לא תבודק המצאות חיובים לתשלום.

en: If active, at startup GnuCash will check to see whether any invoices will become due soon. If so, it will present the user with a reminder dialog. The definition of "soon" is controlled by the "Days in Advance" setting. Otherwise GnuCash does not check for due invoices.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש תבדוק באתחול אם קימים חיובים לתשלום שמועד פרעונם יחול בקרוב. אם כן, תוצג למשתמש תיבת דו־שיח 'תזכורת'. ניתן לשלוט בהגדרת'בקרוב' על־ידי הערך 'ימים מראש'. אחרת, גנוקאש לא תבודק המצאות חשבוניות לתשלום.

en: If active, closing a tab moves to the most recently visited tab. Otherwise closing a tab moves one tab to the left.
he: אם האפשרות הופעלה, סגירת לשונית תגרום למעבר ללשונית האחרונה שהיתה פעילה. אחרת סגירת הלשונית תגרום למעבר ללשונית אחת שמאלה.

en: If active, each new invoice will be opened in a new window. Otherwise a new invoice will be opened as a tab in the main window.
he: אם האפשרות הופעלה, כל חשבונית חדשה תיפתח בחלון חדש. אחרת, חשבונית חדשה תיפתח בלשונית בחלון הראשי.

en: If active, each new register will be opened in a new window. Otherwise each new register will be opened as a tab in the main window.
he: אם האפשרות הופעלה, יומן חדש יפתח בחלון חדש. אחרת, יומן חדש יפתח כלשונית בחלון הראשי.

en: If active, each new report will be opened in its own window. Otherwise new reports will be opened as tabs in the main window.
he: אם האפשרות הופעלה, כל דוח חדש ייפתח בחלון משלו. אחרת, הדוחות החדשים ייפתחו בלשוניות בחלון הראשי.

en: If active, extra toolbar buttons for common business functions are shown as well. Otherwise they are not shown.
he: אם האפשרות הופעלה, יוצגו לחצנים נוספים בסרגל הכלים של אפשרויות עסקיות נפוצות. אחרת הם לא מוצגים.

en: If active, formal accounting labels "Credit" and "Debit" will be used when designating fields on screen. Otherwise, informal labels such as Increase/Decrease, "Funds In"/"Funds Out", etc. will be used.
he: אם האפשרות הופעלה, יעשה שימוש בתוויות חשבונאות רשמיות 'זיכוי' ו־'חיוב' להצגת שדות על המסך. אחרת, יעשה שימוש תוויות בלתי רשמיות כגון הגדלה/הקטנה, 'כספים שנכנסו'/'כספים שיצאו' וכד'.

en: If active, gnucash will be allowed to intentionally break file compatibility with older versions, so that a data file saved in this version cannot be read by an older version again. Otherwise gnucash will write data files only in formats that can be read by older versions as well.
he: אם האפשרות הופעלה, גנוקאש יאפשר לנתק במכוון את תאימות הקבצים לגרסאות ישנות יותר, כך שקובץ נתונים שנשמר בגרסה זו לא יוכל להיקרא שוב בגרסה ישנה יותר. אחרת, גנוקאש יכתוב קובצי נתונים רק בפורמטים שניתן לקרוא גם על־ידי גרסאות ישנות.

en: If active, horizontal grid lines will be shown on table displays. Otherwise no horizontal grid lines will be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, קווי הרשת האופקיים יוצגו בתצוגות טבלה. אחרת, לא יוצגו קווי רשת אופקיים.

en: If active, new tabs are opened adjacent to current tab. If inactive, the new tabs are opened instead at the end.
he: במידה שפעיל, לשוניות חדשות נפתחות בסמוך ללשונית הנוכחית. אם לא פעיל, הלשוניות החדשות יפתחו בסוף שורת הלשוניות.

en: If active, non currency commodities (stocks) will be shown. Otherwise they will be hidden.
he: אם האפשרות הופעלה, סחורות (מניות) לא מטבעיות יוצגו. אחרת הם יוסתרו.

en: If active, only the 'active' items in the current class will be searched. Otherwise all items in the current class will be searched.
he: אם האפשרות הופעלה, יתבצע חיפוש רק בפריטים ' פעילים' במחלקה הנוכחית. אחרת, יתבצע חיפוש בכל הפריטים במחלקה הנוכחית.

en: If active, pressing the enter key will move to the bottom of the register. Otherwise pressing the enter key will move to the next transaction line.
he: אם האפשרות הופעלה, הקשה על לחצן 'אנטר' תעביר לתחתית היומן. אחרת, הקשה על לחצן 'אנטר' תעביר לשורת התנועה הבאה.

en: If active, the "New Hierarchy" window will be shown whenever the "New File" menu item is chosen. Otherwise it will not be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, החלון 'תרשים חשבונות חדש' יוצג בכל פעם שנבחר פריט התפריט 'קובץ חדש'. אחרת, הוא לא יוצג.

en: If active, the PIN for FinTS/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
he: אם האפשרות הופעלה, קוד הזיהוי האישי (PIN) לפעולות הבנקאות של HBCI/איקיובנקינג ישמרו בזיכרון במהלך הפעלה. אחרת יהיה צורך להזין אותו שוב בכל פעם במהלך הפעלה כאשר היא נחוצה.

en: If active, the PIN for HBCI/AqBanking actions will be remembered in memory during a session. Otherwise it will have to be entered again each time during a session when it is needed.
he: אם האפשרות הופעלה, קוד הזיהוי האישי (PIN) לפעולות הבנקאות של HBCI/איקיובנקינג ישמרו בזיכרון במהלך הפעלה. אחרת יהיה צורך להזין אותו שוב בכל פעם במהלך הפעלה כאשר היא נחוצה.

en: If active, the new user window will be shown. Otherwise it will not be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, חלון המשתמש החדש יוצג. אחרת, הוא לא יוצג.

en: If active, the size and location of each dialog window will be saved when it is closed. The sizes and locations of content windows will be remembered when you quit GnuCash. Otherwise the sizes will not be saved.
he: אם האפשרות הופעלה, הגודל והמיקום של כל חלון דו־שיח יישמר כאשר הוא ייסגר. הגדלים והמיקומים של חלונות תוכן ייזכרו בעת הפסקת גנוקאש. אחרת, הגדלים לא יישמרו.

en: If active, the window will be closed automatically when you finish the HBCI/AqBanking import process. Otherwise it will stay open.
he: אם האפשרות הופעלה, החלון יסגר אוטומטית בסיום תהליך יבוא HBCI/איקיובנקינג. אחרת החלון ישאר פתוח.

en: If active, use a 24 hour time format. Otherwise use a 12 hour time format.
he: אם האפשרות הופעלה, שימוש במבנה זמן בת 24 שעות. אחרת, שימוש במבנה זמן בת 12 שעות.

en: If active, vertical grid lines will be shown on table displays. Otherwise no vertical grid lines will be shown.
he: אם האפשרות הופעלה, קווי הרשת האנכיים הפעילים יוצגו בתצוגות טבלה. אחרת לא יוצגו קווי רשת אנכיים.

en: If any account has an existing color it will not be replaced unless the following is ticked.
he: אם תיבת הסימון סומנה, ניתן יהיה לשנות צבע לחשבון, אחרת החלפת צבע לא תתאפשר.

en: If checked, each invoice will be opened in its own top level window. If clear, the invoice will be opened in the current window.
he: אם תיבת הסימון סומנה, כל חשבונית תפתח בחלון נפרד. אחרת, החשבונית תפתח בחלון הנוכחי.

en: If checked, each register will be opened in its own top level window. If clear, the register will be opened in the current window.
he: אם תיבת הסימון סומנה, כל יומן יפתח בחלון רמה עליונה משלו. אחרת, היומן יפתח בחלון הנוכחי.

en: If checked, each report will be opened in its own top level window. If clear, the report will be opened in the current window.
he: אם תיבת הסימון סומנה, כל דוח יפתח בחלון נפרד ברמה עליונה. אחרת, הדוח יפתח בחלון הנוכחי.

en: If checked, non-currency commodities will be shown in the summary bar. If clear, only currencies will be shown.
he: בסימון תיבה זו, סחורות לא כספיות יוצגו בסרגל הסיכום. אחרת רק מטבעות יוצגו.

en: If checked, only the names of the leaf accounts are displayed in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Checking this option implies that you use unique leaf names.
he: במידה שתיבת הסימון סומנה, רק שמות חשבונות המשנה יוצגו ביומן ובחלון הצץ לבחירת חשבונות. כברירת מחדל, יוצג שם החשבון המלא, כולל הנתיב בתרשים החשבונות. סימון אפשרות זו מרמזת על שימוש בשמות חשבונות משנה יחידאיים.

en: If checked, pressing the 'Enter' key will move to the location of the blank transaction in the register. If clear, pressing the 'Enter' key will move down one row.
he: אם תיבת הסימון סומנה, הקשה על לחצן ה'אנטר' תעביר את הסמן לרשומת התנועה הריקה ביומן. אחרת, הקשה על 'אנטר' תעביר שורה אחת מטה.

en: If enabled, the "Save changes on closing" question will only wait a limited number of seconds for an answer. If the user didn't answer within that time, the changes will be saved automatically and the question window closed.
he: אם האפשרות הופעלה, השאלה 'שמירת שינויים בסגירה' תמתין רק מספר מוגבל של שניות לקבלת תגובה. אם המשתמש לא הגיב בתוך זמן זה, השינויים יישמרו באופן אוטומטי וחלון השאלה ייסגר.

en: If more than 1 period column, include overall period?
he: כאשר יש יותר מתקופה אחת, האם להכליל סך כל תקופות?

en: If no transactions matched
he: אם לא הותאמו תנועות

en: If not satisfied with the available templates, please read the wiki page linked below and share your new or improved template.
he: אם התבניות הזמינות אינן מספקות, נא לעיין בעמוד הוויקי שלהלן, שם ניתן לשתף תבניות חדשות שנוצרו על ידי משתמשים.

en: If set to active then tax is included by default in entries of this type. This setting is inherited by new customers and vendors.
he: אם האפשרות הופעלה המס נכלל כברירת מחדל בערכים מסוג זה. הגדרה זו עוברת בירושה ללקוחות וספקים חדשים.

en: If several profit & loss period columns are shown, also show overall period profit & loss.
he: אם מוצגות מספר תקופות רוח והפסד, להציג גם עמודת סך כל רוח והפסד.

en: If the date format is set to indicate a custom date format, this value is used as an argument to strftime to produce the date to be printed. It may be any valid strftime string; for more information about this format, read the manual page of strftime by "man 3 strftime".
he: אם מבנה התאריך מוגדרת כמבנה תאריך מותאמת אישית, הערך ישמש כמשתנה ל strftime ליצור את התאריך שיודפס. יכול להיות כל מחרוזת strftime תקפה; לקבלת מידע נוסף אודות מבנה זו, נא לקרוא את העמוד המדריך, 'man 3 strftime'.

en: If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
he: אם המלל בלשונית ארוך מערך זה (הבדיקה משוערת) אזי תווית הלשונית תיחתך באמצע והמלל יוחלף בשלוש נקודות.

en: If this field is active then multiple entries in an invoice that transfer to the same account will be accumulated into a single split. This field can be overridden per invoice in the Posting dialog.
he: אם שדה זה פעיל, רשומות מרובים בחשבונית המועברים לאותו חשבון יצברו לפיצול יחיד. ניתן לדרוס שדה זה בכל חשבונית בתיבת דו־השיח 'רישום'.

en: If this option is enabled, subtotals are displayed within parent amounts, and if parent has own amount, it is displayed on the next row as a child account. If this option is disabled, subtotals are displayed below parent and children groups.
he: אם אפשרות זו מופעלת, סיכומי ביניים יוצגו כחלק מיתרות חשבונות האב, אם לחשבון האב יתרה גם כן, החשבון יוצג כתת חשבון בשורה נפרדת. אם אפשרות זו אינה פעילה, סיכומי הביניים יוצגו תחת קבוצות חשבונות האב וחשבונות המשנה.

en: If this option is selected, accounts matching filter are excluded.
he: בחירת אפשרות זו, תחריג חשבונות התואמים למסנן.

en: If this option is selected, transactions matching filter are excluded.
he: בחירת אפשרות זו, תחריג תנועות התואמות למסנן.

en: If this option is selected, transactions matching filter is not case sensitive.
he: בחירה באפשרות זו, תחריג רגישות לרישיות בתנועות התואמות למסנן.

en: If you are familiar with other financial programs such as Quicken, note that GnuCash uses accounts instead of categories to track income and expenses. For more information on income and expense accounts, please see the GnuCash online manual.
he: אם קיימת היכרות מוקדמת עם תוכנות חשבונאיות אחרות כגון קוויקן, נא לשים לב שגנוקאש משתמשת ב„חשבונות” במקום „סוגי־אב” על מנת לעקוב אחר הכנסות והוצאות. למידע נוסף על חשבונות הכנסות והוצאות, נא לעיין במדריך המקוון של גנוקאש.

en: If you are finished creating the stock split or merger, press "Apply". You may also press "Back" to review your choices, or "Cancel" to quit without making any changes.
he: בסיום יצירת פיצול או מיזוג המניות יש להקיש על 'החלה'. ניתן להקיש על 'הקודם' לסקירת הבחירות שנעשו, או על 'סיום' ליציאה מבלי לשמור את השינויים.

en: If you are importing a QIF file from a bank or other financial institution, some of the transactions may already exist in your GnuCash accounts. To avoid duplication, GnuCash has tried to identify matches and needs your help to review them.
    
    On the next page you will be shown a list of imported transactions. As you select each one, a list of possible matches will be shown below it. If you find a correct match, click on it. Your selection will be confirmed by a check mark in the "Match?" column.
    
    Click "Next" to review the possible matches.
he: ביבוא קובץ QIF מבנק או ממוסד פיננסי אחר, יתכן וחלק מהתנועות כבר נמצאות בחשבונות גנוקאש. כדי למנוע כפילויות, גנוקאש ינסה לזהות את אותן תנועות, אך נזקק לעזרה לסקור אותן.
    
    בעמוד הבא תוצג רשימת התנועות שיובאו. בבחירת אחת מהן, תוצג תחתן רשימת ההתאמות האפשריות. אם נמצאה התאמה ודאית, יש להקיש עליה. בחירה זו תאושר בסימן 'התאמה' בעמודת 'התאמה?'.
    
    הקשה על 'הבא' לבדיקת ההתאמות אפשריות.

en: If you are in a multi-currency situation, the exchanges may not be correct.
he: במצב של ריבוי מטבעות, שערי ההמרה עשויים שלא להיות נכונים.

en: If you click "Next" Gnucash will perform a number of checks.
    
    If one of those <i>checks fails</i> you'll be automatically redirected to the preview page to try and correct.
    
    On the following page you will be able to associate each transaction to a category.
    
    If this is your <i>initial import into a new file</i>, you will first see a dialog for setting book options, since these can affect how imported data are converted to GnuCash transactions. If this is an existing file, the dialog will not be shown.
    
    If this is the <i>first time importing</i>, you will find that all lines may need to be associated. On subsequent imports, the importer will try to associate the transactions based on previous imports.
    
    The confidence of a correct association is displayed as a colored bar.
    
    More information can be displayed by using the help button.
he: בהקשה על 'הבא' גנוקאש יבצע מספר בדיקות.
    
    במידה שאחת מה<i>בדיקות כשלו</i> עמוד התצוגה המקדימה יוצג כדי לאפשר לנסות ולתקן את הבעיה.
    
    בעמוד הבא ניתן יהיה לשייך כל תנועה לסוג־אב.
    
    במידה שזה <i>יבוא ראשוני לקובץ חדש</i>, תוצג תחילה תיבת דו־שיח להגדרת אפשרויות ספרים, מכיוון שאלו עשויים להשפיע על אופן המרת הנתונים המיובאים לתנועות גנוקאש. במידה שזהו קובץ קיים, דו־השיח לא יוצג.
    
    במידה שזה <i>ייבוא ראשון</i> ייתכן ויהיה צורך לשייך את כל השורות. ביבוא הבא מנגנון היבוא ידע לשייך את התנועות על בסיס היבוא הקודם.
    
    רמת הביטחון של נכונות השיוך מוצג כסרגל צבעים.
    
    ניתן להציג מידע נוסף באמצעות לחצן העזרה.

en: If you don't save, changes from the past %d days and %d hours will be discarded.
he: אם השינויים מ־%d הימים ו־%d הדקות האחרונות לא ישמרו, הם יבוטלו.

en: If you don't save, changes from the past %d hours and %d minutes will be discarded.
he: אם השינויים מ %d השעות ו %d הדקות האחרונות לא ישמרו, הם יבוטלו.

en: If you don't save, changes from the past %d minute will be discarded. | If you don't save, changes from the past %d minutes will be discarded.
he[0]: בלי שמירה, השינויים מהדקה האחרונה יעלמו.
he[1]: בלי שמירה, השינויים מ־%d הדקות האחרונות יעלמו.

en: If you no longer intend to run {1} 2.6.x or older on this system you can safely remove the old directory.
he: אם אין בכוונתכם להמשיך ולהשתמש במערכת זו ב {1} ‏2.6.x‏‏ או ישן יותר, ניתן להסיר בבטחה את הספריה הישנה.

en: If you press the <i>Yes</i> button, the <i>Welcome to GnuCash</i> dialog will be displayed again next time you start GnuCash. If you press the <i>No</i> button, it will not be displayed again.
he: הקשה על <i>כן</i>, חלון <i>ברוכים הבאים לגנוקאש</i> יוצג שנית. הקשה על <i>לא</i>, החלון לא יוצג שוב.

en: If you received a cash disbursement as a result of the stock split, enter the details of that payment here. Otherwise, just click "Next".
he: אם נתקבלו החזרי כספים כתוצאה מפיצול המניות, נא להזין את פרטי ההחזר כאן. אחרת יש להקיש 'הבא'.

en: If you want to know in which directories your recent GnuCash files are stored, hover over one of the entries in the history menu
    (File[->Most Recently Used-List]).
    The full path is displayed in the status bar.
he: ניתן לרחף מעל אחד הערכים בתפריט ההיסטוריה (קובץlarr;[רשימת הקבצים האחרונים שהיו בשימוש]),
    להצגת רשימת התיקיות בהן אחסנה גנוקאש את הקבצים האחרונים שהיו בשימוש.
    הנתיב המלא יוצג בשורת המצב.

en: If you want to record a stock price for the split, enter it below. You may safely leave it blank.
he: אם תרצו לתעד מחיר מניה לפיצול, נא להזינו מטה. ניתן בבטחה גם להשאיר את השדה ריק.

en: If you work overnight, you should close and reopen your working registers after midnight, to get the new date as default for new transactions. It is not necessary to restart GnuCash.
he: עבודה בלילה דורשת את סגירת ופתיחת יומני העבודה מחדש, לעדכון תאריך ברירת המחדל לתנועות החדשות. אין צורך לשתחל את גנוקאש.

en: If you would like to change an account's name, click on the row containing the account, then click on the account name and change it.
    
    Some accounts are marked as "Placeholder". Placeholder accounts are used to create a hierarchy of accounts and normally do not have transactions or opening balances. If you would like an account to be a placeholder account, click the checkbox for that account.
    
    If you would like an account to have an opening balance, click on the row containing the account, then click on the opening balance field and enter the starting balance.
    
    <b>Note:</b> all accounts except Equity and placeholder accounts may have an opening balance.
he: לשינוי שם חשבון, נא להקיש על השורה המכילה את החשבון, ולאחר מכן להקיש על שם החשבון לשינויו.
    
    חשבונות מסוימים מסומנים כ־'שומר מקום'. חשבונות אלו משמשים ליצירת רמה עליונה בתרשים החשבונות ובדרך כלל לא יהיו להם תנועות או יתרות פתיחה. להגדרת חשבון כשומר מקום, יש לסמן את תיבת הסימון של אותו חשבון.
    
    כדי לכלול יתרת פתיחה בחשבון, נא להקיש על השורה המכילה את החשבון, ולאחר מכן להקיש על שדה יתרת הפתיחה ולהזין את היתרה ההתחלתית.
    
    <b>הערה:</b> לכל החשבונות, למעט חשבונות הוצאות ושומרי מקום, עשויה להיות יתרת פתיחה.

en: Ignored
he: המערכת התעלמה

en: Ignoring category line
he: המערכת תתעלם משורת סוג־אב

en: Ignoring class line
he: המערכת תתעלם משורת מחלקה

en: Ignoring security line
he: המערכת תתעלם משורת בטוחה

en: Ignoring unknown option
he: המערכת תתעלם מאפשרות לא ידועה

en: Illegal variable in expression.
he: משתנה לא חוקי בביטוי.

en: Images
he: תמונות

en: Imbalance
he: חוסר איזון

en: Imbalance Amount
he: סכום בחוסר איזון

en: Import
he: יבוא

en: Import Account Assistant
he: סייען יבוא חשבונות

en: Import Account Preview, first 10 rows only
he: יבוא תצוגה מקדימה של חשבון, 10 השורות הראשונות בלבד

en: Import Accounts Now
he: יבוא חשבונות כעת

en: Import Accounts from a CSV file
he: יבוא חשבונות מקובץ CSV

en: Import Bills & _Invoices…
he: יבוא חיובים ו_חשבוניות…

en: Import Bills or Invoices from csv
he: ייבוא חיובים או חשבוניות מקובץ CSV

en: Import Customers and Vendors from a CSV text file
he: ייבוא לקוחות או ספקים מקובץ מלל CSV

en: Import Customers from csv
he: יבוא לקוחות מקובץ CSV

en: Import Map Editor
he: עורך מיפוי יבוא

en: Import Preview
he: תצוגה מקדימה יבוא

en: Import Prices Now
he: יבוא מחירים כעת

en: Import Prices from a CSV file
he: ייבוא מחירים מקובץ CSV

en: Import QIF files
he: יבוא קובצי QIF

en: Import Summary
he: תמצית יבוא

en: Import Transactions from a CSV file
he: יבוא תנועות מקובץ CSV

en: Import _Accounts from CSV…
he: יבוא _חשבונות מקובץ CSV…

en: Import _Customers & Vendors…
he: ייבוא _לקוחות וספקים…

en: Import _OFX/QFX…
he: יבוא _OFX/QFX…

en: Import _Prices from a CSV file…
he: ייבוא מ_חירים מקובץ CSV…

en: Import _QIF…
he: יבוא _QIF…

en: Import _Transactions from CSV…
he: יבוא _תנועות מקובץ CSV…

en: Import a Quicken QIF file
he: יבוא קובץ קוויקן QIF

en: Import bill CSV data
he: יבוא נתוני חשבונית ספק CSV

en: Import bills and invoices from a CSV text file
he: יבוא חיובים וחשבוניות מקובץ מלל CSV

en: Import completed but with errors!
    
    The number of Accounts added was %u and %u were updated.
    
    See below for errors…
he: הייבוא הושלם אבל עם שגיאות!
    
    נוספו %u חשבונות ו־%u עודכנו.
    
    נתן לצפות בשגיאות מטה…

en: Import completed successfully!
    
    The number of Accounts added was %u and %u were updated.
he: היבוא הושלם בהצלחה!
    
    נוספו %u חשבונות ו %u עודכנו.

en: Import customers or vendors from text file
he: יבוא לקוחות או ספקים מקובץ מלל

en: Import into GnuCash any file format supported by AQBanking
he: לייבא לגנוקאש כל תסדיר קובץ שנתמך על ידי AQBanking

en: Import invoice CSV data
he: יבוא נתוני CSV חשבונית

en: Import results:
    %i lines were ignored
    %i lines imported:
       %u %s fixed
       %u %s ignored (not fixable)
    
       %u %s created
       %u %s updated (based on id)
he: תוצאות יבוא:
    ‏‏%i ‏ שורות מהן המערכת התעלמה
    ‏%i ‏ שורות יובאו:
    ‏  %u %s תוקנו
    ‏  %u %s נתעלמו (לא ניתנות לתיקון)
    
    ‏  %u %s נוצרו
    ‏  %u %s עודכנו (על בסיס מזהה)

en: Import transactions from text file
he: יבוא תנועות מקובץ מלל

en: Import using AQBanking
he: ייבוא תוך שימוש ב־AQBanking

en: Import:
    - rows ignored: %i
    - rows imported: %i
    
    Validation & processing:
    - rows fixed: %u
    - rows ignored: %u
    - invoices created: %u
    - invoices updated: %u
he: ייבוא:
    - שורות מהן המערכת התעלמה: %i
    - שורות שיובאו: %i
    
    אימות ועיבוד:
    - שורות שתוקנו: %u
    - שורות מהן המערכת התעלמה: %u
    - חשבוניות שנוצרו: %u
    - חשבוניות שעודכנו: %u

en: Imported transaction's first split
he: פיצול ראשון של תנועות מיובאות

en: In a sliding 12-month window starting a configurable number of months before the current month
he: חלון הזחה של 12 חודשים החל מספר מוגדר של חודשים לפני החודש הנוכחי

en: In a sliding 12-month window starting this
    many months before the current month
he: חלון הזחה בן 12 חודשים החל ממספר
    מוגדר של חודשים לפני החודש הנוכחי

en: In addition:
he: בנוסף:

en: In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
he: במקומות מסוימים, כספומטים מסחריים (שאינם שייכים למוסד פיננסי) מותקנים במקומות ציבוריים כמו חנויות נוחות. כספומטים אלה מוסיפים את העמלה שלהם ישירות לסכום במקום להופיע כתנועה נפרדת או בעמלות הבנק החודשיים בדף חשבון הבנק. לדוגמה, במשיכה של 100 שח, נראה בפועל בדף הבנק חיוב של 101.50 שח הכוללים את עמלת משיכה. אם הוזן באופן ידני רק 100 שח, הסכומים לא יתאימו. לכן יש להגדיר את סכום העמלה המרבי המותר באזור (ביחידות של המטבע המקומי), כך שהתנועה תזוהה כהתאמה.

en: In the current calendar year
he: בשנה האזרחית הנוכחית

en: In the reconcile window, you can press the spacebar to mark transactions as reconciled. You can also press Tab and Shift-Tab to move between deposits and withdrawals.
he: בחלון התאמה, ניתן להקיש על לחצן הרווח כדי לסמן תנועות כמותאמות. ניתן גם להקיש טאב ו־שיפט+טאב כדי לעבור בין הפקדות ומשיכות.

en: In this page, input any brokerage fees incurred in this transaction. The fee may be capitalized into the asset account, or expensed into a brokerage fees account. Typically fees on purchase are capitalized, and fees on sales are expensed. If there are no fees involved in this transaction, it can be left blank.
he: בעמוד זה, יש להזין עמלות תיווך כלשהן שנלוו לעסקה זו. ניתן להוון את העמלה לחשבון הנכס, או להוצאה לחשבון עמלות תיווך. בדרך כלל עמלות רכישה מהוונות, ועמלות על מכירות נרשמות כהוצאה. אם אין עמלות שכרוכות בעסקה זו, ניתן להשאיר את השדה ריק.

en: In this page, input any capital gains or losses incurred, and the associated income account. Capital gains are positive, and capital losses are negative.
he: בעמוד זה, יש להזין את כל רווחי או הפסדי ההון שנוצרו ואת חשבון ההכנסה המשויך. רווחי הון חיוביים והפסדי הון שליליים.

en: In this page, input any dividend income received in this transaction.
he: בעמוד זה, נא להזין כל דיבידנד שהתקבל בעסקה זו.

en: In this page, input the asset account, and the monetary amount received/spent. It may differ from the stock value from the last page, if there are brokerage fees associated with this transaction.
he: נעמוד זה, יש להזין את חשבון הנכס ואת הסכום הכספי שהתקבל/הוצא. זה עשוי להיות שונה משווי המניה מהעמוד האחרון, אם יש עמלות תיווך הקשורות לעסקה זו.

en: Inches
he: אינצ'ים

en: Include Century
he: כולל מאה

en: Include Sub-Accounts
he: כולל חשבונות משנה

en: Include Trading Accounts in report
he: הכללת חשבונות סחר בדוח זה

en: Include Transactions to/from Filter Accounts
he: הכללת תנועות מ/אל לחשבונות המסוננים בלבד

en: Include _Fetched online prices
he: הכללת שערים _שאוחזרו באופן מקוון

en: Include _grand total
he: לכלול _סכום כולל

en: Include _non-currency totals
he: הכללת סיכומים _לא כספיים

en: Include _subaccounts
he: הכללת _חשבונות משנה

en: Include accounts that have a zero share balances.
he: הכללת חשבונות עם יתרת מניות אפס.

en: Include accounts with no shares
he: הכללת חשבונות ללא מניות

en: Include accounts with zero total (recursive) balances and budget values in this report.
he: הכללת חשבונות ביתרת אפס (רקורסיבי) וערכי תקציב בדוח זה.

en: Include accounts with zero total (recursive) balances in this report.
he: הכללת חשבונות ביתרת אפס (רקורסיבי) בדוח זה.

en: Include accounts with zero total balances
he: הכללת חשבונות עם יתרה כוללת אפס

en: Include accounts with zero total balances and budget values
he: הכללת חשבונות ביתרת אפס וערכי תקציב

en: Include all descendant accounts in the reconcile. All of them must use the same commodity as this one.
he: הכללת כל חשבונות המשנה בהתאמה. כל חשבונות המשנה צריכים להיות עם אותה סחורה זהה חשבון האב.

en: Include assets total
he: לכלול סך כל נכסים

en: Include collapsed periods after selected.
he: הכללת תקופות מכווצות אחרי הבחירה.

en: Include collapsed periods before selected.
he: הכללת תקופות מכווצות לפני הבחירה.

en: Include customers that have been marked inactive.
he: הכללת לקוחות שסומנו כלא פעילים.

en: Include equity total
he: לכלול סך כל הון

en: Include expense total
he: לכלול סך כל הוצאות

en: Include in basis
he: כלול בבסיס

en: Include in gain/loss
he: הכללה ברווח/הפסד

en: Include in report further periods as single collapsed column (one for all periods after ending and to the end of budget range)
he: הכללת תקופות עתידיות בדוח בעמודה בודדת (עמודה אחת לכל התקופות העתידיות בסוף הדוח ולאחר טווח התקציב)

en: Include in report previous periods as single collapsed column (one for all periods before starting)
he: הכללת תקופות קודמות בדוח בעמודה בודדת (עמודה אחת לכל התקופות הקודמות)

en: Include liabilities total
he: הכללת סיכומי התחיבויות

en: Include manually _Entered prices
he: הכללת שערים _שהוזנו ידנית

en: Include new/existing totals
he: לכלול סיכומים חדשים/קיימים

en: Include revenue total
he: לכלול סך כל רווח

en: Include sub-accounts of all selected accounts.
he: לכלול את כל חשבונות המשנה לחשבונות שנבחרו.

en: Include this entry on this credit note?
he: הכללת הרשומה בהודעת זיכוי זו?

en: Include this entry on this invoice?
he: כלול את הרשומה בחשבונית?

en: Include totals
he: לכלול סך־הכול

en: Include trading accounts total
he: לכלול סך כל חשבונות סחר

en: Include transfers to and from Trading Accounts in the report.
he: הכללת העברות בכל הדוחות, מ ואל חשבונות סחר.

en: Income
he: הכנסות

en: Income & Expense Barchart
he: תרשים עמודות הכנסות והוצאות

en: Income & Expense Linechart
he: תרשים קו הכנסות והוצאות

en: Income Account
he: חשבון הכנסות

en: Income Accounts
he: חשבונות הכנסה

en: Income Chart
he: תרשים הכנסות

en: Income Over Time
he: הכנסות לאורך זמן

en: Income Piechart
he: תרשים עוגה הכנסות

en: Income Statement
he: תדפיס הכנסות

en: Income Statement (Multicolumn)
he: תדפיס הכנסות (ריבוי עמודות)

en: Income Tax Identity
he: מזהה מס הכנסה (מספר תיק)

en: Income Tax Information
he: מידע מס הכנסה

en: Income Total
he: סך כל הכנסות

en: Income account for security "%s"
he: חשבון הכנסות עבור בטוחה '%s'

en: Income and Expense
he: הכנסות והוצאות

en: Income and Expense categories
he: סוג־אב הכנסות והוצאות

en: Income and GST Statement
he: תדפיס הכנסות ומס על טובין ושרותים

en: Income summary accounts
he: תמצית חשבונות הכנסה

en: Income vs. Day of Week
he: תרשים הכנסות לפי היום בשבוע

en: Income%sSalary%sTaxable
he: הכנסות%sSalary%sבר מיסוי

en: Income/Expense Chart
he: תרשים הכנסות/הוצאות

en: Increase
he: גדל

en: Increase in capital
he: גידול הון

en: Indian
he: הודית

en: Individual purchases columns
he: עמודות רכישה יְחִידָנִית

en: Individual sales columns
he: עמודות מכירות יְחִידָנִית

en: Individual tax columns
he: עמודות מס יחידאיות

en: Info
he: מידע

en: Initial Online Banking Setup
he: הגדרות ראשוניות לבנקאות מקוונת

en: Initial setup of Online Banking access (HBCI, or OFX DirectConnect, using AqBanking)
he: הגדרה גישה ראשונית של בנקאות מקוונת (HBCI, או OFX DirectConnect, שימוש ב איקיובנקינג)

en: Initial stock long purchase.
he: רכישת מניות תקנית (לונג) ראשונית.

en: Initial stock short sale.
he: מכירת מניות בחסר (שורט) ראשונית.

en: Initialize Test Data
he: אתחול נתוני בדיקה

en: Insurance
he: ביטוח

en: Insurance Payment
he: תשלום ביטוח

en: Interest
he: ריבית

en: Interest Charge
he: חיוב ריבית

en: Interest Payment
he: תשלום ריבית

en: Interest Rate
he: שעור ריבית

en: Interest Rate Change Frequency
he: תדירות שינוי שעור הריבית

en: Interest To
he: ריבית ל

en: Interest rate
he: שעור ריבית

en: Interface
he: ממשק

en: Interval
he: מחזור

en: Introduction placeholder
he: שומר מקום מבוא

en: Invalid Account in Split
he: חשבון שגוי בפיצול

en: Invalid Entry: You need to supply an account in the right currency for this position.
he: הזנה שגויה: נא לספק חשבון בעל מטבע מתאים לשדה זה.

en: Invalid Transactions
he: תנועה לא תקינה

en: Invalid Txn Type ~a
he: Txn מסוג ~a לא תקין

en: Invalid code %s for tax type %s
he: קוד מס %s שגוי לסוג מס %s

en: Invalid dates
he: לא תקין

en: Invalid encoding selected
he: נבחר קידוד לא תקין

en: Invalid stock new balance.
he: יתרת מניות חדשה לא תקינה.

en: Invalid transaction date.
he: תאריך תנועה לא תקין.

en: Invert prices
he: היפוך מחירים

en: Investment Portfolio
he: תיק השקעות

en: Investment action
he: פעולת השקעה

en: Investments
he: השקעות

en: Invoice
he: חשבונית

en: Invoice #:
he: מס' חשבונית:

en: Invoice %s NOT posted because currencies don't match.
he: חשבונית %s לא נרשמה מאחר והמטבעות לא תואמים.

en: Invoice %s NOT posted because it requires currency conversion.
he: חשבונית %s לא נרשמה מאחר ונדרשים שערי המרה.

en: Invoice %s created.
he: חשבונית %s נוצרה.

en: Invoice %s not updated because it already exists.
he: חשבונית %s לא עודכנה מאחר והיא כבר קיימת.

en: Invoice %s not updated because it is already posted.
he: חשבונית %s לא עודכנה מאחר והיא כבר נרשמה.

en: Invoice %s posted.
he: חשבונית %s נרשמה.

en: Invoice %s updated.
he: חשבונית %s עודכנה.

en: Invoice Date
he: תאריך חשבונית

en: Invoice ID
he: מזהה חשבונית

en: Invoice Information
he: פרטי חשבונית

en: Invoice Job number?
he: מספר מטלת חשבונית?

en: Invoice No.
he: חשבונית מספר.

en: Invoice Notes
he: הערות לחשבונית

en: Invoice Number
he: מספר חשבונית

en: Invoice Number next to title?
he: מספר החשבונית בהמשך לכותרת?

en: Invoice Owner
he: נמען החשבונית

en: Invoice date, due date, billing ID, terms, job details
he: תאריך חשבונית, תאריך פרעון, מזהה אמצעי תשלום לספק, תנאי תשלום, פרטי מרכז חיובים

en: Invoice in progress…
he: חשבונית בביצוע…

en: Invoice number
he: מספר חשבונית

en: Invoice number format
he: מבנה מספר חשבונית

en: Invoice number next to title
he: מספר החשבונית בהמשך לכותרת

en: Invoice number text
he: מלל מספר חשבונית

en: Invoice number:
he: מספר חשבונית:

en: Invoice owner ID
he: מזהה נמען חשבונית

en: Invoiced?
he: חוייב?

en: Invoices _Due Reminder
he: תזכורת _פרעון חשבוניות

en: Invoices show if paid, payments show invoice numbers.
he: חשבוניות מציגות אם הן כבר שולמו, התשלומים מציגים מספרי חשבוניות.

en: Invoices show list of payments, payments show list of invoices and amounts.
he: חשבוניות מציגות רשימת תשלומים, תשלומים מציגים רשימת חשבוניות וסכומים.

en: Is Closed?
he: סגור?

en: Is Paid?
he: האם שולם?

en: Is Posted?
he: האם נרשם?

en: Is tax included in this type of business entry?
he: האם המס כלול בסוג רשומה עסקית זו?

en: Is the tax already included in the price of this entry?
he: האם המס כבר כלול במחיר הרשומה?

en: Is this entry billable to a customer or job?
he: האם הרשומה, ברת חיוב לקוח, או ריכוז?

en: Is this entry credited?
he: האם הרשומה זוכתה?

en: Is this entry invoiced?
he: האם הופקה חשבונית לרשומה זו?

en: Is this entry taxable?
he: האם אפשר לחשב מס לרשומה?

en: Issue SEPA Direct _Debit…
he: הוצאת חיוב _ישיר SEPA…

en: Issue SEPA I_nternal Transaction…
he: הפקת תנועת SEPA _פנימית…

en: Issue _SEPA Transaction…
he: הפקת תנועת _SEPA…

en: Issue a new bank-internal transaction online through Online Banking
he: יצירת תנועה בין בנקאית מקוונת חדשה באמצעות בנקאות מקוונת

en: Issue a new internal European (SEPA) transaction online through Online Banking
he: הפקת תנועה פנים אירופאית (SEPA) באמצעות בנקאות מקוונת

en: Issue a new international European (SEPA) direct debit note online through Online Banking
he: יצירת הודעת חיוב ישירה, בינלאומית אירופאית (SEPA) באמצעות בנקאות מקוונת

en: Issue a new international European (SEPA) transaction online through Online Banking
he: יצירת תנועה, בינלאומית אירופאית (SEPA) באמצעות בנקאות מקוונת

en: It is possible to change which columns display in the Chart of Accounts. Just locate the triangle at the far right of the column headings, and click it to see the different columns available.
he: ניתן לשנות את העמודות המוצגות בתרשים חשבונות. פשוט יש לאתר את המשולש בקצה הימני העליון של כותרות העמודות, בהקשה על המשולש ניתן לראות את העמודות הזמינות השונות.

[ctx: Item represents an unknown object type (in the sense of bill, customer, invoice, transaction, split,…)!]
en: New item
he: פריט חדש

en: Items you selected:
he: פריטים שנבחרו:

en: Its sub-account will be moved to the account %s.
he: חשבונות המשנה שלו יועברו לחשבון %s.

en: Its subaccount will be deleted.
he: חשבונות המשנה שלו יימחקו.

en: Japanese
he: יפנית

en: Japanese (EUC-JP)
he: יפנית (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
he: יפנית (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
he: יפנית (Shift_JIS)

en: Job
he: ריכוז

en: Job Active
he: ריכוז פעיל

en: Job Details
he: פרטי ריכוז

en: Job Dialog
he: חלון ריכוז

en: Job Information
he: מידע ריכוז

en: Job Name
he: שם ריכוז

en: Job Name text
he: מלל שם לעבודה

en: Job Number
he: מספר ריכוז

en: Job Number text
he: מלל מספר ריכוז

en: Job Report
he: דוח ריכוז

en: Job name:
he: שם ריכוז:

en: Job number
he: מספר ריכוז

en: Job number format
he: מבנה מספר ריכוז

en: Job number:
he: מספר ריכוז:

en: Jobs
he: ריכוזים

en: Jump
he: דילוג

en: Jump to Invoice
he: דילוג לחשבונית

en: Jump to the linked bill, invoice, or voucher
he: דילוג להודעת החיוב, החשבונית או השובר המקושרים

en: Jump to the linked bill, invoice, or voucher.
he: דילוג להודעת החיוב, החשבונית או השובר המקושרים.

en: Jump to the transaction?
he: לדלג אל התנועה?

en: Just a Date Option
he: אפשרות תאריך

en: KOI8-R (Russian)
he: KOI8-R (רוסית)

en: KOI8-U (Ukrainian)
he: KOI8-U (אוקראינית)

en: Keep Linked Document Entry
he: להשאיר את רשומת הצרופה

en: Keep normal account order.
he: סדר חשבונות רגיל.

en: Keep the last price of each fiscal period if present before date. The fiscal period is derived from the accounting period end date.
he: שמירת המחיר האחרון בכל רבעון כספים, אם קיים, לפני התאריך. רבעון הכספים ניגזר מתאריך סוף התקופה החשבונאית.

en: Keep the last price of each fiscal quarter if present before date. The fiscal quarter is derived from the accounting period end date.
he: שמירת המחיר האחרון בכל רבעון כספים, אם קיים, לפני התאריך. רבעון הכספים ניגזר מתאריך סוף התקופה החשבונאית.

en: Keep the last price of each month if present before date.
he: שמירת המחיר האחרון בכל חודש, אם קיים, לפני התאריך.

en: Keep the last price of each week if present before date.
he: שמירת המחיר האחרון בכל שבוע לפני התאריך.

en: Keep track of your day to day personal income and expenses
he: מעקב יומי אחר הכנסות והוצאות אישיות

en: Keep your small business' accounting up to date
he: שמירה על עדכניות ספרי החשבונות בעסק קטן

en: Keeping the last available price for option
he: שמירת המחיר הזמין האחרון לאפשרויות

en: Kind of trial balance to generate.
he: סוג מאזן בוחן לחילול.

en: Korean
he: קוריאנית

en: Korean (EUC-KR)
he: קוריאנית (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
he: קוריאנית (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
he: קוריאנית (JOHAB)

en: Korean (UHC)
he: קוריאנית (UHC)

en: LTCG
he: רווח הון לטווח ארוך

en: Label sections
he: מקטעי כותרות

en: Label the assets section
he: כותרת מקטע נכסים

en: Label the equity section
he: כותרת מקטע הון

en: Label the expense section
he: כותרת מקטע הוצאות

en: Label the liabilities section
he: כותרת מקטע התחייבויות

en: Label the revenue section
he: כותרת מקטע הכנסות

en: Label the trading accounts section
he: כותרת מקטע סחר

en: Language
he: שפה

en: Last
he: אחרון

en: Last Friday
he: שישי האחרון

en: Last In, First Out
he: אחרון נכנס, ראשון יוצא

en: Last Monday
he: שני האחרון

en: Last Num
he: מס' אחרון

en: Last Occur
he: חזרה אחרונה

en: Last Occurred:
he: חזרה אחרונה:

en: Last Reconcile Date
he: תאריך התאמה אחרון

en: Last Saturday
he: שבת אחרונה

en: Last Sunday
he: ראשון אחרון

en: Last Thursday
he: חמישי אחרון

en: Last Tuesday
he: שלישי אחרון

en: Last Valid Year:
he: שנה תקינה אחרונה:

en: Last Wednesday
he: רביעי אחרון

en: Last Year
he: שנה קודמת

en: Last Yr 1st Est Tax Qtr (Jan 1 - Mar 31)
he: תחזית־מס שנה קודמת רבעון ראשון (1 ינואר־31 במרץ)

en: Last Yr 2nd Est Tax Qtr (Apr 1 - May 31)
he: תחזית־מס שנה קודמת רבעון שני (1 אפריל־30 ביוני)

en: Last Yr 3rd Est Tax Qtr (Jun 1 - Aug 31)
he: תחזית־מס שנה קודמת רבעון שלישי (1 יולי־30 בבספטמבר)

en: Last Yr 4th Est Tax Qtr (Sep 1 - Dec 31)
he: תחזית־מס שנה קודמת רבעון רביעי (1 אוקטובר־31 בדצמבר)

en: Last budget period
he: תקופת התקציב אחרונה

en: Last day of month
he: היום האחרון בחודש

en: Last day of next month.
he: היום האחרון בחודש הבא.

en: Last day of next quarterly accounting period.
he: היום האחרון ברבעון הבא של התקופה החשבונאית.

en: Last day of previous month.
he: היום האחרון בחודש הקודם.

en: Last day of previous quarterly accounting period.
he: היום האחרון ברבעון הקודם בתקופה החשבונאית.

en: Last day of the accounting period, as set in the global preferences.
he: היום האחרון בתקופה החשבונאית, כפי שהוגדר בהגדרות כלליות.

en: Last day of the current calendar year.
he: היום האחרון, בלוח השנה האזרחית הנוכחית.

en: Last day of the current month.
he: היום האחרון בחודש הנוכחי.

en: Last day of the current quarterly accounting period.
he: היום האחרון ברבעון הנוכחי בתקופה החשבונאית.

en: Last day of the next calendar year.
he: יום אחרון, בלוח השנה האזרחית הבאה.

en: Last day of the previous calendar year.
he: יום אחרון, בלוח השנה האזרחית הקודמת.

en: Last modified on %a, %b %d, %Y at %I:%M %p
he: שונה לאחרונה ב %a, %b %d, %Y at %I:%M %p

en: Last of _Month
he: סוף _חודש

en: Last of _Period
he: סוף _תקופנה

en: Last of _Quarter
he: סוף _רבעון

en: Last of _Week
he: סוף _שבוע

en: Last pathname used
he: נתיב אחרון בשימוש

en: Last up through report date
he: האחרון עד תאריך הדוח

en: Last window position and size
he: גודל ומיקום חלון אחרון

en: Last-in first-out
he: אחרון נכנס, ראשון יוצא

en: Layout
he: עימוד

en: Leading Lines to Skip
he: דִּלּוּג על שורות מובילות

en: Leading date.
he: תאריך מוביל.

en: Left
he: שמאל

en: Length
he: אורך

en: Let GnuCash _add an adjusting split
he: לאפשר לגנוקאש _להוסיף פצול תנועת תירון

en: Levels of Subaccounts
he: רמות חשבונות משנה

en: Liabilities
he: התחייבויות

en: Liabilities Over Time
he: התחייבויות לאורך זמן

en: Liability
he: התחייבות

en: Liability Accounts
he: חשבונות התחיבויות

en: Liability Chart
he: תרשים התחייבות

en: Liability Piechart
he: תרשים עוגה התחייבות

en: Liability and Equity
he: התחייבויות והון

en: Likely match _day threshold
he: סף _ימים להתאמה סבירה

en: Likely matching transaction within these days
he: סביר שתנועה בטווח הימים הזה תותאם

en: Limit for number of columns
he: הגבלת מספר עמודות

en: Line
he: קו

en: Line Chart
he: תרשים קו

en: Line Width
he: עובי קו

en: Link
he: קישור

en: Link Color
he: צבע קישור

en: Link text color.
he: צבע מלל קישור.

en: Linked Details
he: פרטים מקושרים

en: Linked Document
he: צרופה

en: Linked _File
he: קישור _קבצים

en: Linked _Location
he: קישור _מיקום

en: Linked transactions are hidden.
he: תנועות מקושרות מוסתרות.

en: List
he: רשימה

en: List items selected
he: נבחרו רשימות פריטים

en: List of downloaded transactions (source split and matched information shown)
he: רשימת תנועות שהורדו (פיצול מקור ומידע התאמה מוצג)

en: Listing
he: רשימות

en: Load
he: טעינה

en: Load QIF files
he: טעינת קובצי QIF

en: Load report configuration
he: טעינת תצורת־דוח

en: Loading completed
he: הטעינה הושלמה

en: Loading data…
he: טוען נתונים…

en: Loading system wide Guile extensions…
he: הרחבות כלל מערכתיות של Guile נטענות…

en: Loading user data…
he: טוען נתוני משתמש…

en: Loading user specific Guile extensions…
he: הרחבות של Guile למשתמשים מסוימים נטענות…

en: Loading…
he: טוען…

en: Loan
he: הלוואה

en: Loan / Mortgage Repayment Setup
he: הגדרת פרעון הלוואה / משכנתא

en: Loan Account
he: חשבון הלוואה

en: Loan Details
he: פרטי הלוואה

en: Loan Payment
he: תשלום הלוואה

en: Loan Repayment
he: פרעון הלוואה

en: Loan Repayment Calculator
he: מחשבון פרעון הלוואה

en: Loan Repayment Option: "%s"
he: אפשרות פרעון הלוואה: '%s'

en: Loan Repayment Options
he: אפשרויות פרעון הלוואה

en: Loan Review
he: סקירת הלוואה

en: Loan Summary
he: תמצית הלוואה

en: Loc_ale
he: _מקומי

en: Locale
he: מקומי

en: Locale:
he: מקומי:

en: Location does not start with a valid scheme
he: מיקום אינו מתחיל בסכימה תקינה

en: Location for Picture
he: מיקום לתמונה

en: Log level overrides, of the form "modulename={debug,info,warn,crit,error}"
    Examples: "--log qof=debug" or "--log gnc.backend.file.sx=info"
    This can be invoked multiple times.
he: עקיפות רמת יומן־רשום, בתבנית 'modulename={debug,info,warn,crit,error}'
    דוגמאות: '--log qof=debug' או '--log gnc.backend.file.sx=info'
    ניתן להפעיל אפשרות זו מספר פעמים.

en: Logo
he: סמליל

en: Logo filename
he: שם קובץ סמליל

en: Logo width
he: רוחב סמליל

en: Loss
he: הפסד

en: Lot
he: דבוקה

en: Lot Link
he: קישור דבוקה

en: Lot Viewer
he: מציג דבוקות

en: Lots in Account %s
he: דבוקות בחשבון %s

en: M_ove to
he: מ_עבר ל

en: Mailing lists are the preferred form of communication in the GnuCash community. For announcements of new releases, user groups etc. see the table at https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists
he: רשימות דיוור הן דרכי התקשורת המועדפת בקהילות גנוקאש. הכרזות על גרסאות חדשות, קבוצות וכדומה, ניתן לעיין בטבלה בכתובת https://wiki.gnucash.org/wiki/Mailing_Lists

en: Make Pdf
he: יצירת PDF

en: Make Scheduled Transaction
he: יצירת תנועות מחזוריות

en: Make a copy of the current entry
he: יצירת עותק של הרשומה הנוכחית

en: Make a copy of the current split
he: יצירת עותק של הפיצול הנוכחי

en: Make a copy of the current split.
he: יצירת עותק של הפיצול הנוכחי.

en: Make a copy of the current transaction
he: העתקת התנועה הנוכחית

en: Make a copy of the current transaction.
he: שכפול התנועה הנוכחית.

en: Make a printable bill
he: יצירת חשבונית ספק להדפסה

en: Make a printable credit note
he: יצירת הודעת זיכוי להדפסה

en: Make a printable invoice
he: יצירת חשבונית להדפסה

en: Make a printable voucher
he: יצירת שובר הוצאה להדפסה

en: Manage Document Link
he: ניהול צרופות

en: Manage Document Link…
he: ניהול קישורי מסמכים…

en: Manage and run saved report configurations
he: ניהול והפקת תצורות־דוחות שמורים

en: Manage your finances, accounts, and investments
he: ניהול הכספים, החשבונות וההשקעות

en: Manage your stock, bond and mutual fund accounts with ease
he: ניהול מניות, אגרות חוב וקרנות נאמנות בקלות

en: Manual
he: ידני

en: Manual period selection
he: בחירת תקופה ידנית

en: Manually select lots.
he: בחירת דבוקות באופן ידני.

en: Map Account NOT found
he: לא נמצא מפוי חשבון

en: Mapped to Account Name
he: ממופה לשם חשבון

en: Margin Interest
he: ריבית שולית

en: Mark split as unreconciled?
he: סימון פיצול כלא מותאם?

en: Mark transaction split as unreconciled
he: סימון פיצול תנועה כלא מותאם

en: Marker
he: סמן

en: Marker Color
he: צבע מדגש

en: Markup
he: מרווח

en: Markup (which is profit amount divided by sales)
he: מרווח (היחס בין, הרווח מחולק במכירות)

en: Match Import and GnuCash accounts
he: התאמת יבוא וחשבונות גנוקאש

en: Match Online accounts with GnuCash accounts
he: התאמת חשבונות מקוונים לחשבונות גנוקאש

en: Match QIF accounts with GnuCash accounts
he: התאמת חשבונות QIF לחשבונות גנוקאש

en: Match QIF categories with GnuCash accounts
he: התאמת סוגי־אב קובץ QIF לחשבונות גנוקאש

en: Match String
he: מחרוזת התאמה

en: Match Transactions
he: התאמת תנועות

en: Match _display threshold
he: סף _מצג התאמות

en: Match case
he: התאמת רשיות

en: Match existing transactions
he: התאמת תנועות קיימות

en: Match missing!
he: חסרה התאמה!

en: Match payees/memos to GnuCash accounts
he: התאמת מוטבים/מזכרים לחשבונות גנוקאש

en: Match the "day of week" and "week of month"? (for example, the "second Tuesday" of every month)
he: התאמת ל'יום בשבוע' ו'שבוע בחודש'? (לדוגמה, יום 'שלישי השני' בכל חודש)

en: Match?
he: תואם?

en: Matching transfers between accounts
he: התאמת העברות בין חשבונות

en: Matchings selected
he: נבחרו התאמות

en: Material
he: חומר

en: Maximum
he: מרבי

en: Maximum ATM fee amount in your area
he: סכום עמלת כספומט מירבי באזור שלכם

en: Maximum Bars
he: עמודות ערך מרבי

en: Maximum Slices
he: פלח מרבי

en: Maximum number of levels in the account tree displayed.
he: מספר הרמות המרבי שיוצגו בתרשים החשבונות.

en: Maximum number of months to go back.
he: מספר מירבי של חודשים אחורה.

en: Maximum number of slices in pie.
he: מספר מרבי של פרוסות בתרשים עוגה.

en: Maximum number of stacks in the chart.
he: מספר מרבי של ערימות בתרשים.

en: Memo
he: מזכר

en: Memo Field
he: שדה מזכר

en: Memo-posted
he: אזכור נרשם

en: Menu
he: תפריט

en: Merchandising
he: סחר

en: Merge with column on _left
he: מיזוג עם העמודה _השמאלית

en: Merge with column on _right
he: מיזוג עם העמודה _הימנית

en: Middle
he: תיכון

en: Millimeters
he: מילימטרים

en: Minimum
he: מזערי

en: Minimum # of entries
he: מספר רשומות מזערי

en: Minimum score to be displayed
he: ניקוד מזערי להצגה

en: Miscellaneous Payment
he: תשלום שונות

en: Missing --name parameter
he: חסר מְאַפְיֵן --name

en: Missing QIF investment action for transaction dated ~a.
he: פעולת השקעה QIF חסרה לתנועה מתאריך ~a.

en: Missing command or option
he: חסרה אפשרות או פקודה

en: Missing data file parameter
he: חסר מְאַפְיֵן קובץ נתונים

en: Missing transaction date.
he: תאריך תנועה חסר.

en: Monday
he: שני

en: Money In
he: כסף שנכנס

en: Money Market
he: שוק הכספים

en: Money Out
he: כסף שיצא

en: Money into selected accounts comes from
he: הכסף שנכנס לחשבונות שנבחרו הגיע מ

en: Money out of selected accounts goes to
he: כסף שיצא מהחשבונות שנבחרו הלך ל

en: Monthly
he: חודשי

[ctx: Monthly]
en: Every
he: כל

[ctx: Monthly]
en: months.
he: חודשים.

en: Monthly Average
he: ממוצע חודשי

en: Months
he: חודשים

en: Months Remaining
he: חודשים נותרים

en: More Properties
he: מאפיינים נוספים

en: Most recent
he: העדכני ביותר

en: Most recently opened file
he: קובץ שנפתח לאחרונה

en: Move Entry Do_wn
he: העברת רשומה מ_טה

en: Move Entry _Up
he: העברת רשומה _מעלה

en: Move _up
he: העברה _מעלה

en: Move back one step in the history
he: צעד אחר אחורה בהיסטוריה

en: Move dow_n
he: העברה _מטה

en: Move forward one step in the history
he: מעבר צעד אחד קדימה בהיסטוריה

en: Move the current entry one row downwards
he: העברת הרשומה הנוכחית שורה אחת מטה

en: Move the current entry one row upwards
he: העברת הרשומה הנוכחית שורה אחת מעלה

en: Move the current page to a new top-level GnuCash window
he: העברת העמוד הנוכחי לחלון גנוקאש רמה ראשית חדש

en: Move the selected transaction template one row down
he: העברת מבנה התנועות שנבחרה שורה אחת מטה

en: Move the selected transaction template one row up
he: העברת מבנה התנועות שנבחרה שורה אחת מעלה

en: Move the selection to the blank split on expand
he: העברת הבחירה לפיצול ריק במצב הרחבה

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled
he: מעבר לשדה 'העברה' בעת מילוי אוטומטי של תנועה שבזיכרון

en: Move to Transfer field when memorised transaction auto filled.
he: מעבר לשדה 'העברה' בעת מילוי אוטומטי של תנועות שבזיכרון.

en: Move to the blank entry at the bottom of the bill
he: מעבר לרשומה הריקה בתחתית חשבונית הספק

en: Move to the blank entry at the bottom of the credit note
he: מעבר לרשומה הריקה בתחתית הודעת הזיכוי

en: Move to the blank entry at the bottom of the invoice
he: מעבר לרשומה הריקה בתחתית החשבונית

en: Move to the blank entry at the bottom of the voucher
he: מעבר לרשומה הריקה בתחתית שובר ההוצאה

en: Move to the blank transaction at the bottom of the register
he: מעבר לתנועה הריקה בסוף היומן

en: Move to the blank transaction in the register
he: מעבר לתנועה הריקה ביומן

en: Move to the blank transaction in the register.
he: מעבר לתנועה הריקה בסוף יומן התנועות.

en: Move to the split at the specified date.
he: מעבר לפיצול בתאריך שהוגדר.

en: Multi Choice Option
he: אפשרות בחירה מרובה

en: Multi-split
he: ריבוי־פיצולים

en: Multicolumn View
he: מצג ריבוי דוחות

en: Multiple rows can be selected and then deleted by pressing the delete button.
he: ניתן לבחור מספר שורות ולמחוק אותן בהקשה על לחצן 'מחיקה'.

en: Multiple transaction rows may be selected and a transfer account assigned to all selected rows. Use Ctrl Left Click or Shift-Click to select multiple rows and then Right Click to select a transfer account. Only rows with "A" checked can be added to a selection.
he: ניתן לבחור במספר שורות תנועה ובחשבון אחד אילו יועברו כל השורות שנבחרו. נא להשתמש ב־קונטרול והקשה על לחצן העכבר השמאלי או שיפט תוך כדי לחיצה כדי לבחור שורות מרובות ולאחר מכן לחיצה ימנית כדי לבחור חשבון להעברה. רק שורות מסומנות ב 'פ' ניתנות לבחירה.

en: Multiply
he: כפל

en: Multiply current budget for each period by 'value'
he: הכפלת תקציב נוכחי לכל תקופה ב'ערך'

en: Mutual Fund
he: קרן נאמנות

en: Mutual Funds
he: קרנות נאמנות

en: N/A
he: אין ערך תקין

en: Nam_espace
he: מ_רחב שם

en: Name
he: שם

en: Name for new template
he: שם המבנה החדשה

en: Name of a file containing a logo to be used on the footer of the report
he: שם קובץ המכיל סמליל לשימוש בכותרת התחתונה בדוח

en: Name of a file containing a logo to be used on the header of the report
he: שם קובץ המכיל סמליל לשימוש בכותרת העליונה בדוח

en: Name of a file containing a logo to be used on the report.
he: שם קובץ המכיל סמליל לשימוש בדוחות.

en: Name of organization or company prepared for.
he: שם הארגון או חברה עבורם הוכן.

en: Name of organization or company the report is prepared for.
he: שם הארגון או חברה עבורם הוכן הדוח.

en: Name of organization or company.
he: שם הארגון או החברה.

en: Name of person preparing the report.
he: שם יוצר הדוח.

en: Name of the company
he: שם החברה

en: Name of the report to run
he: שם הדוח להרצה

en: Name or _description
he: שם או _תיאור

en: Namespace
he: מרחב שם

en: Ne_w
he: ח_דש

en: Ne_w Balance
he: יתרה _חדשה

en: Nearest to report date
he: קרוב ביותר לתאריך דיווח

en: Nearest to transaction date
he: קרוב ביותר לתאריך התנועה

en: Negative Values in Red
he: סכומים שלילים באדום

en: Negative amount format
he: מבנה סכומים שליליים

en: Net Asset Value
he: ערך נכסים נקי

en: Net Assets:
he: נכסים נטו:

en: Net Balance
he: יתרה נטו

en: Net Change
he: שינוי נטו

en: Net Flow
he: תזרים נקי

en: Net Income
he: הכנסות נטו

en: Net Loss
he: הפסד נטו

en: Net Price
he: מחיר נטו

en: Net Profit
he: רווח נקי

en: Net Purchases
he: רכישות נטו

en: Net Sales
he: מכירות נטו

en: Net Worth
he: ערך נקי

en: Net Worth Barchart
he: תרשים עמודות ערך נקי

en: Net Worth Linechart
he: תרשים קו ערך נקי

en: Net income
he: הכנסות נטו

en: Net loss
he: הפסד נקי

en: Network HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
he: גישת רשת HTTP מנוטרלת. ניתן לאפשר גישה באמצעות דו־שיח העדפות, במקטע רשת.

en: Never
he: אף פעם

en: Never End
he: לנצח

en: New
he: חדש

en: New Account
he: חשבון חדש

en: New Account Hierarchy Setup
he: יצירת תרשים חשבונות חדש

en: New Account _Hierarchy…
he: תרשים חשבונות _חדש…

en: New Accounts _Page
he: עמוד _חשבונות חדש

en: New Bill
he: חשבונית ספק חדשה

en: New Book Options
he: אפשרויות ספר חשבונות חדש

en: New Credit Note
he: הודעת זיכוי חדשה

en: New Customer
he: לקוח חדש

en: New Employee
he: עובד חדש

en: New Equity
he: הון חדש

en: New Expense Voucher
he: שובר הוצאות חדש

en: New Invoice
he: חשבונית נוספת

en: New Job
he: ריכוז חדש

en: New Liabilities
he: התחייבויות חדשות

en: New Order
he: סדר חדש

en: New Retained Earnings
he: רווחים מיועדים

en: New Retained Losses
he: הפסדים מיועדים חדש

en: New Split
he: פיצול חדש

en: New Split Information
he: מידע פיצול חדש

en: New Style Sheet
he: גיליון סגנון חדש

en: New Transaction
he: תנועה חדשה

en: New Transaction Information
he: מידע תנועה חדש

en: New Vendor
he: ספק חדש

en: New Voucher
he: שובר חדש

en: New Window with _Page
he: חלון חדש עם _עמוד

en: New _Account…
he: חשבון _חדש…

en: New _Bill
he: חשבונית _ספק חדשה

en: New _Bill…
he: חשבונית _ספק חדשה…

en: New _Credit Note
he: הודעת _זיכוי חדשה

en: New _Expense Voucher…
he: _שובר הוצאות חדש…

en: New _File
he: קובץ _חדש

en: New _Invoice
he: _חשבונית נוספת

en: New _Invoice…
he: _חשבונית חדשה…

en: New _Job…
he: _ריכוז חדש…

en: New _Price
he: מחיר _חדש

en: New _Voucher
he: שובר _הוצאה חדש

en: New _Voucher…
he: שובר הו_צאה חדש…

en: New balance must be higher than old balance.
he: יתרה חדשה חייבת להיות גבוהה מהיתרה הישנה.

en: New balance must be lower than old balance.
he: יתרה חדשה חייבת להיות נמוכה מהיתרה הישנה.

en: New hierarchy window on "New File"
he: חלון תרשים חשבונות חדש עם 'קובץ חדש'

en: New location:
he: מיקום חדש:

en: New search
he: חיפוש חדש

en: New search _limit
he: מגבלת חיפוש _חדש

en: New security
he: בטחה חדשה

en: New top level account
he: חשבון רמה עליונה חדש

en: New, UNBALANCED (need acct to transfer %s)!
he: חדש, סכום חוסר איזון (נדרש חשבון להעברת %s)!

en: New, UNBALANCED (need price to transfer %s to acct %s)!
he: חדש, חוסר איזון (נדרש חשבון להעברת %s לחשבון %s)!

en: New, already balanced
he: חדש, כבר מאוזן

en: New, transfer %s to (auto) "%s"
he: חדש, העברת %s ל '%s' (אוטומטי)

en: New, transfer %s to (manual) "%s"
he: חדש, העברת %s ל '%s' (ידני)

en: New?
he: חדש?

en: New…
he: חדש…

en: Next Balance
he: יתרה הבאה

en: Next Occur
he: החזרה הבאה

en: Next Option
he: האפשרויות הבאה

en: Next budget period
he: תקופת תקציב הבאה

en: Next most recently opened file
he: הקובץ השני שנפתח לאחרונה

en: No
he: לא

en: No 'Commodity from'.
he: אין 'סחורה מ־'.

en: No 'Currency to' column selected and no selected Currency specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
he: לא נבחרה עמודת 'מטבע ל־' וגם לא נבחר מטבע.
    זה לא היה אמור לקרות. נא לדווח על תקל.

en: No 'Currency to'.
he: אין 'מטבע ל־'.

en: No 'From Namespace/From Symbol' columns selected and no selected Commodity From specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
he: לא נבחרו עמודות מ'מרחב שם/מסמל' וגם לא נקבעה 'סחורה מ־' שנבחרה.
    זה לא אמור לקרות. נא לדווח זאת כתקל.

en: No Account selected. Please try again.
he: לא נבחר חשבון. נסה שנית.

en: No Averaging
he: ללא ממצוע

en: No Customer
he: אין לקוח

en: No Fancy Date Format
he: אין מבנה תאריך מהודר

en: No Finance::Quote Version
he: אין גרסת Finance::Quote‏

en: No Linked Account
he: אין חשבון מקושר

en: No Online Banking account found for this gnucash account. These transactions will not be executed by Online Banking.
he: לא נמצא חשבון בנק מקוון לחשבון גנוקאש זה. תנוע זו לא תבוצע על־ידי בנקאות מקוונת.

en: No Settings
he: אין הגדרות

en: No account column selected and no base account specified either.
    This should never happen. Please report this as a bug.
he: לא נבחרה עמודת חשבון וגם לא נקבע חשבון בסיס.
    זה לא היה אמור לקרות. נא לדווח על תקל.

en: No accounts selected
he: לא נבחרו חשבונות

en: No adjusting/closing entries
he: ללא תנועות תאום/סגירה

en: No amount column.
he: אין עמודת סכום.

en: No budgets exist. You must create at least one budget.
he: לא קיימות גרסאות תקציב. נדרש לייצור לפחות גרסת תקציב אחת.

en: No change
he: ללא שינוי

en: No data
he: אין נתונים

en: No date column.
he: אין עמודת תאריך.

en: No description provided.
he: ללא תיאור.

en: No description: form %s, code %s, tax type %s
he: אין תיאור:טופס %s, קוד מס %s, סוג מס %s

en: No documents were selected to assign this payment to. This may create an unattached payment.
he: לא נבחרו מסמכים להם ניתן להקצות תשלום זה. הדבר עשוי ליצור תשלום שאינו מוקצה.

en: No errors found. Click Apply to create transaction.
he: לא נמצאו שגיאות נא להקיש על 'החלה' ליצירת תנועה.

en: No exchange rate available in SX [%s] for %s -> %s, value is zero.
he: שערי חליפין לא זמינים ב־SX [%s] עבור %s <- %s, ערך 'אפס'.

en: No exportable data
he: אין נתונים לייצוא

en: No form: code %s, tax type %s
he: אין טופס:קוד %s, סוג מס %s

en: No help available.
he: אין עזרה זמינה.

en: No invoice has been selected -- please use the Options menu to select one.
he: לא נבחרו חשבוניות -- נא לבחור אחת מתפריט האפשרויות.

en: No lines are selected for importing. Please reduce the number of lines to skip.
he: לא נבחרו שורות ליבוא. נא לצמצם את מספר השורות עליהן יש לדלג.

en: No matching transactions found
he: לא נמצאו תנועות תואמות

en: No new transactions were found in this import.
he: לא נמצאו תנועות חדשות בייבוא הזה.

en: No read permission to read from file %s.
he: אין הרשאת קריאה לקריאה מהקובץ %s.

en: No reference accounts found.
he: לא נמצאו חשבונות סמך.

en: No such entity: %s
he: יישות לא קיימת: %s

en: No such owner entity: %s
he: לא קיימת ישות נמען: %s

en: No such price: %s
he: מחיר לא קיים: %s

en: No suitable backend was found for %s.
he: לא נמצא קצה אחורי מתאים ל %s.

en: No transactions found.
he: לא נמצאו תנועות.

en: No transactions were found that match the time interval and account selection specified in the Options panel.
he: לא נמצאו תנועות התואמות את מחזור הזמן והחשבון שנבחרו בחלונית 'אפשרויות'.

en: No uncleared splits found.
he: לא נמצאו פיצולים בלתי מותאמים.

en: No valid A/Payable or A/Receivable account found. Please ensure valid AP/AR account exists.
he: לא נמצא חשבון חייבים/זכאים תקין. נא לוודא קיום חשבון חייבים/זכאים תקין.

en: No valid account found
he: לא נמצא חשבון תקין

en: No valid customer found.
he: לא נמצא לקוח תקין.

en: No valid customer selected.
he: לא נבחר לקוח תקין.

en: No valid data found in the selected file. It may be empty or the selected encoding is wrong.
he: לא נמצאו נתונים תקינים בקובץ שנבחר. יתכן שהקובץ ריק או שהקידוד שנבחר שגוי.

en: No valid date.
he: לא תאריך תקין.

en: No valid employee selected.
he: לא נבחר עובד תקין.

en: No valid invoice selected. Click on the Options button and select the invoice to use.
he: לא נבחרה חשבונית תקינה. נא להקיש על לחצן 'אפשרויות' לבחירת חשבונית.

en: No valid job selected.
he: לא נבחר ריכוז תקין.

en: No valid online banking account assigned.
he: לא הוקצה חשבון בנק מקוון תקין.

en: No valid vendor selected.
he: לא נבחר ספק תקין.

en: No warnings to reset.
he: אין אזהרות לאפוס.

en: No, keep them as they are
he: לא, להשאיר אותם כמו שהם

en: No, n_ever
he: לא, א_ף פעם

en: No_tes
he: הע_רות

en: No_w
he: כע_ת

en: Non-Bayesian
he: לא בייסיאני

en: Non-void only
he: לא מבוטלים בלבד

en: None
he: ללא

en: Nordic (ISO-8859-10)
he: נורדית (ISO-8859-10)

en: Normal body text color.
he: צבע מלל גוף רגיל.

en: Normally prices are not over written, select this to change that. This setting is not saved.
he: ככלל המחירים לא נדרסים, נא לבחור באפשרות זו כדי לשנות זאת. הגדרה זו לא נשמרת.

en: Normally the importer will assume each line in the input file will correspond to one transaction. Each line can have information for one transaction and one or two splits.
    
    When Multi-split is enabled the importer will assume multiple consecutive lines together hold the information for one transaction. Each line provides information for exactly one split. The first line should also provide the information for the transaction.
    To know which lines belong to the same transaction, the importer will compare the provided transaction information in each line. If that information is empty or the same as the first transaction line the importer will consider this line part of the same transaction.
he: ככלל, מנגנון היבוא מניח שכל שורה בקובץ הקלט מתייחסת לתנועה אחת. כל שורה עשויה להכיל מידע על תנועה אחת ופיצול אחד או שניים.
    
    כאשר האפשרות ריבוי פיצולים מופעלת, מנגנון היבוא יניח שמספר שורות רצופות, מכילות מידע של תנועה אחת. כל שורה מספקת מידע לפיצול אחד בדיוק. השורה הראשונה אמורה גם לספק את המידע לתנועה.
    כדי לדעת אילו שורות שייכות לאותה תנועה מנגנון היבוא ישווה את פרטי התנועה שסופקה בכל שורה. אם המידע חסר או זהה לזה שבשורת התנועה הראשונה מנגנון היבוא ייחס אותה כחלק מאותה תנועה.

en: Not Cleared
he: לא נוקה

en: Not Used
he: לא בשימוש

en: Not a defined function
he: פונקציה לא מוגדרת

en: Not a variable
he: זה לא משתנה

en: Not all fields could be parsed. Please correct the issues reported for each line or adjust the lines to skip.
he: לא ניתן לנתח את כל השדות. נא לתקן את הבעיות שדווחו לכל שורה, או לבצע דילוג שורות.

en: Not enough information for quotes dump
he: אין די מידע להטלת ציטוטים

en: Not found
he: לא נמצא

en: Not scheduled
he: לא תוזמן

en: Not tax-related; %s%s: %s (code %s, tax type %s)
he: לא בר מיסוי; %s%s: %s (קוד %s, סוג מס %s)

en: Not tax-related; invalid code %s for tax type %s
he: לא בר מיסוי; קוד %s שגוי עבור סוג מס %s

en: Not tax-related; no description: form %s, code %s, tax type %s
he: לא בר מיסוי; אין תיאור: טופס %s, קוד %s, סוג מס %s

en: Not tax-related; no form: code %s, tax type %s
he: לא בר מיסוי; אין טופס: קוד %s, סוג מס %s

en: Not tax-related; tax type %s: invalid code %s for account type
he: לא בר מיסוי; סוג מס %s: קוד %s שגוי עבור סוג החשבון

en: Not_ify when due
he: הת_ראה לקראת מועד תשלום

en: Note
he: הערה

en: Note the UK variant may specify EU VAT accounts may be tagged with *EUVAT* in the VAT account description. EU Goods sales and purchase accounts may be tagged with *EUGOODS* in the account description.
he: לתשומת לב, משתנה בריטניה עשוי להכיל הגדרות מס ערך מוסף של האיחוד האירופי המתויגים כ *EUVAT* בתיאור חשבון מס ערך מוסף. חשבונות מס ערך מוסף של האחוד האירופי למכירות וקניות עשויים להיות מתויגים כ *EUGOODS* בתיאור החשבון.

en: Note: NO WARRANTIES FOR ANYTHING. Some banks run a poorly implemented Online Banking server. You should not rely on time-critical transfers through Online Banking, because sometimes the bank does not give you correct feedback when a transfer is rejected.
he: הערה: אין אחריות לדבר. מקצת מהבנקים מפעילים שרתי בנקאות מקוונים שמיושמו בצורה גרועה.אין להסתמך על העברות בנקאיות מקוונת, במיוחד בכאלה שמימד הזמן בהן מהותי. לפעמים הבנק לא מספק משוב תקין כאשר העברה נדחית.

en: Note: Only Document Links that are not read-only will be changed.
he: הערה: רק קישורי קבצים שאינם לקריאה בלבד ישונו.

en: Note: Use View->'Filter By…' to control visible accounts.
he: הערה: שימוש ב'מצג &larr; סינון לפי…' לשליטה בחשבונות גלויים.

en: Notes
he: הערות

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup
he: הערות בתחתית החשבונית -- עשוי להכיל תווי HTML

en: Notes added at end of invoice -- may contain HTML markup.
he: הערות בתחתית החשבונית -- עשוי להכיל תווי HTML.

en: Nothing to process.
he: אין נתונים לעיבוד.

en: Notice
he: הַתרָאָה

en: Notify me when created
he: קבלת הודעה כאשר נוצר

en: Notional distribution (capital gain)
he: חלוקה רעיונית (רווח הון)

en: Notional distribution (dividend)
he: חלוקה רעיונית (דיבידנד)

en: Now + 1 Year
he: כעת + שנה אחת

en: Num
he: סימוכין

en: Num/Action
he: סימוכין/פעולה

en: Num/T-Num
he: סימוכין/מספר תנועה

en: Num_ber
he: מס_פר

en: Number
he: מספר

en: Number Option
he: אפשרות מספר

en: Number cell
he: תא־מספר

en: Number header
he: כותרת מספר

en: Number of Digits
he: מספר הספרות

en: Number of Occurrences
he: מספר מופעים

en: Number of Periods
he: מספר תקופות

en: Number of _transactions
he: _מספר תנועות

en: Number of automatic decimal places
he: מספר אוטומטי של מקומות עשרוניים

en: Number of calendar units in the recurrence: E.g. Biweekly = every 2 weeks; Quarterly = every 3 months
he: מספר יחידות לוח־שנה־אזרחית במחזורים: כלומר דו שבועי = כל שבועיים, רבעוני = כל 3 חודשים

en: Number of characters for auto complete.
he: מספר תווים להשלמה אוטומטית.

en: Number of checks to print on the first page.
he: מספר ההמחאות שיודפסו על העמוד הראשון.

en: Number of columns
he: מספר עמודות

en: Number of columns before wrapping to a new row.
he: מספר העמודות לפני גלישה לשורה חדשה.

en: Number of degrees to rotate the check.
he: מספר מעלות לסיבוב ההמחאה.

en: Number of files in history
he: מספר קבצים בהיסטוריה

en: Number of rows for the Header
he: מספר שורות בכותרת

en: Number of transactions to show in a register.
he: מספר התנועות שיוצגו ביומן.

en: Number/Action
he: סימוכין/פעולה

en: Numbers, Date, Time
he: מספרים, תאריך, שעה

en: Numeric error
he: שגיאה מספרית

en: Numerical by descending amount
he: מספרי לפי כמות בסדר יורד

en: Object references
he: הפניות אוביקט

en: Offset between documents:
he: קיזוז בין מסמכים:

en: Offset for complete check
he: קיזוז בגין המחאה שהושלמה

en: Old location:
he: מיקום ישן:

en: Omit Accounts
he: השמטת חשבונות

en: Omit any accounts deeper than the depth limit.
he: השמטת כל החשבונות שחרגו ממגבלת החוב.

en: Omit from report
he: השמטה מדוח

en: Omit zero balance figures
he: השמטת סכומים ביתרה אפס

en: On high resolution screens reports tend to be hard to read. This option allows you to scale reports up by the set factor. For example setting this to 2.0 will display reports at twice their typical size.
he: דוחות במסכים בעלי הפרדה גבוהה נוטים להיות קשים לקריאה. אפשרות זו מאפשרת לשנות את קנה המידה של הדוחות על פי המקדם שנקבע. לדוגמה, שינוי הגדרה זו ל־2.0, תציג דוחות בגודל כפול מהגודל האופייני להם.

en: On preprinted checks containing multiple checks per page, this setting specifies which check position to print. The possible values are 0, 1 and 2, corresponding to the top, middle and bottom checks on the page.
he: הגדרה זו קובעת את מיקום ההמחאה, על גבי דפי המחאות שהודפסו מראש ומכילים המחאות מרובות בכל דף. הערכים האפשריים הם 0, 1 ו־2 בהתאמה, להמחאה עליונה, אמצעית ותחתונה.

en: On the
he: ב

en: On the next page, the accounts in your QIF files and any stocks or mutual funds you own will be matched with GnuCash accounts. If a GnuCash account already exists with the same name, or a similar name and compatible type, that account will be used as a match; otherwise, GnuCash will create a new account with the same name and type as the QIF account. If you do not like the suggested GnuCash account, double-click to change it.
    
    Note that GnuCash will be creating many accounts that did not exist on your other personal finance program, including a separate account for each stock you own, separate accounts for the brokerage commissions, special "Equity" accounts (subaccounts of Retained Earnings, by default) which are the source of your opening balances, etc. All of these accounts will appear on the next page so you can change them if you want to, but it is safe to leave them alone.
he: בעמוד הבא החשבונות וכל המניות או קרנות נאמנות בקובצי QIF יותאמו לחשבונות גנוקאש. במידה כבר קיים חשבון גנוקאש באותו שם, או שם דומה וסוג תואם, יעשה שימוש בחשבון זה; אחרת, גנוקאש יצור חשבון חדש בשם וסוג זההים לחשבון QIF. ניתן לשנות את פרטי החשבון שהוצע על־ידי גנוקאש על־ידי הקשה כפולה עליו.
    
    לתשומת לב, גנוקאש יצור חשבונות נוספים רבים שלא היו קיימים בתוכנת הכספים האישית האחרת ממנה מייבאים, לרבות חשבון נפרד לכל מניה, חשבונות נפרדים עבור עמלות ניהול תיקים, חשבונות 'הון' מיוחדים (חשבונות המשנה של הכנסות מיועדות, כברירת מחדל) שהן המקור ליתרות הפתיחה וכו '. כל החשבונות האלה יופיעו בעמוד הבא, כך שניתן יהיה לשנותם ככל שיידרש, אך ניתן גם להשאירם בבטחה כמות שהם.

en: Once
he: פעם אחת

en: One Day
he: יום אחד

en: One Month
he: חודש אחד

en: One Month Ago
he: לפני חודש

en: One Month Ago.
he: לפני חודש.

en: One Month Ahead
he: בעוד חודש

en: One Month Ahead.
he: בעוד חודש.

en: One Week
he: שבוע אחד

en: One Week Ago
he: לפני שבוע

en: One Week Ago.
he: לפני שבוע אחד.

en: One Week Ahead
he: בעוד שבוע

en: One Week Ahead.
he: בעוד שבוע אחד.

en: One Year
he: שנה אחת

en: One Year Ago
he: לפני שנה

en: One Year Ago.
he: לפני שנה אחת.

en: One Year Ahead
he: בעוד שנה

en: One Year Ahead.
he: בעוד שנה אחת.

en: One of your reports has a report-guid that is a duplicate. Please check the report system, especially your saved reports, for a report with this report-guid:
he: קיימת כפילות באחד מהדוחות. נא לבדוק את מערכת הדוחות, במיוחד את הדוחות השמורים, לדוח עם מזהה ייחודי אוניברסלי זה:

en: One or more of the entries are for accounts different from the invoice/bill currency. You will be asked to enter a conversion rate for each.
he: אחת הרשומות או יותר הם עבור חשבונות שהמטבע שלהם שונה ממטבע החשבונית/חשבונית ספק. תוצג בקשה להזנת שער המרה עבור כל אחד.

en: One or more selected invoices have already been posted.
    Re-check your selection.
he: אחת או יותר מהחשבוניות שנבחרו כבר נרשמו.
    נא לבדוק את הבחירה.

en: One or more sub-accounts contain read-only transactions which may not be deleted.
he: חשבון משנה אחד או יותר מכיל תנועות לקריאה בלבד ולא ניתנות לעריכה.

en: One split per line
he: פתיחת פיצול לכל שורה

en: One transaction per line
he: תנועה אחת לשורה

[ctx: One-letter indication for 'no']
en: N
he: ל

[ctx: One-letter indication for 'yes']
en: Y
he: כ

en: Online
he: מקוון

en: Online Banking
he: בנקאות מקוונת

en: Online Banking Account Name
he: שם חשבון בנקאות מכוונת

en: Online Banking Bank-Internal Transfer
he: העברה פנים בנקאית בנקאות מקוונת

en: Online Banking Connection Window
he: חלון התחברות לבנקאות מקוונת

en: Online Banking Direct Debit Note
he: הודעת חיוב בנקאות מקוונת ישירה

en: Online Banking European (SEPA) Debit Note
he: הודעת חיוב (SEPA) בנקאות מקוונת אירופאית

en: Online Banking European (SEPA) Internal Transfer
he: העברה פנימית, בנקאות אירופאית מקוונת (SEPA)

en: Online Banking European (SEPA) Transfer
he: העברה (SEPA) בנקאות מקוונת אירופאית

en: Online Banking Setup Finished
he: הגדרות בנקאות מקוונת הסתיימו

en: Online Banking Transaction
he: תנועות בנקאות מקוונת

en: Online HBCI
he: HBCI מקוון

en: Online Id
he: מזהה מקוון

en: Online Quotes
he: שערים מקוונים

en: Online Transaction
he: תנועה מקוונת

en: Online account ID here…
he: מזהה חשבון מקוון כאן…

en: Online action "Get Balance" not available for this account.
he: פעולת 'קבלת יתרות' מקוונת לא זמניה עבור חשבון זה.

en: Online action "Get Transactions" not available for this account.
he: פעולת 'אחזור תנועות' מקוונת אינה זמניה עבור חשבון זה.

en: Only Active?
he: רק פעילות?

en: Only display leaf account names.
he: הצגת שמות חשבונות משנה בלבד.

en: Only one price
he: מחיר אחד בלבד

en: Only show _active owners
he: הצגת נמענים _פעילים בלבד

en: Open
he: פתיחה

en: Open Document Link
he: פתיחת מסמך מקושר

en: Open Linked Document
he: פתיחת צרופה

en: Open Linked Document:
he: פתיחת צרופה:

en: Open _Account
he: פתיחת _חשבון

en: Open _Anyway
he: פתיחה _בכל זאת

en: Open _Folder
he: פתיחת _תיקייה

en: Open _Read-Only
he: פתיחה _לקריאה בלבד

en: Open _SubAccounts
he: פתיחת חשבונות _משנה

en: Open a Customer overview page
he: פתיחת עמוד רשימת לקוח

en: Open a Employee overview page
he: פתיחת עמוד רשימת עובדים

en: Open a Vendor overview page
he: פתיחת עמוד רשימת ספקים

en: Open a company report window for the owner of this credit note
he: פתיחת חלון דוח ספק עבור נמען הודעת זיכוי זו

en: Open a customer report window for the owner of this invoice
he: פתיחת חלון דוח לקוח עבור נמען חשבונית זו

en: Open a employee report window for the owner of this voucher
he: פתיחת חלון דוח עובד עבור נמען שובר הוצאה זה

en: Open a new Account Tree page
he: פתיחת עמוד תרשים חשבונות חדש

en: Open a new register tab for the other account with focus on this transaction
he: פתיחת לשונית יומן־תנועות חדשה לחשבון האחר ממוקד על תנועה זו

en: Open a new top-level GnuCash window
he: פתיחת חלון גנוקאש רמה ראשית חדש

en: Open a register report for the selected Transaction.
he: פתיחת דוח יומן לתנועה שנבחרה.

en: Open a register report for this Account.
he: פתיחת דוח יומן לחשבון זה.

en: Open a vendor report window for the owner of this bill
he: פתיחת חלון דוח ספק עבור נמען חשבונית ספק זו

en: Open an existing Budget in a new tab. If none exists a new budget will be created
he: פתיחת תקציב בלשונית חדשה. אם לא קיים תקציב, ייווצר תקציב חדש

en: Open an existing GnuCash file
he: פתיחת קובץ גנוקאש קיים

en: Open buy
he: פתיחת רכישה

en: Open general journal window
he: פתיחת חלון יומן כללי

en: Open imported documents in tabs
he: פתיחת מסמכים שיובאו בלשונית

en: Open new invoice in new window
he: פתיחת חשבונית חדשה בחלון חדש

en: Open new tabs _adjacent to current tab
he: פתיחת לשוניות חדשות _בסמוך ללשונית הנוכחית

en: Open not yet posted documents in tabs
he: פתיחת מסמכים שטרם נרשמו בלשוניות

en: Open short
he: פתיחת מניה למכירה בחסר

en: Open the Bills Due Reminder dialog
he: פתיחת דו־שיח תזכורת לתשלום חיובים שמועד פרעונם חל

en: Open the Find Bill dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש חשבונית ספק

en: Open the Find Customer dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש לקוח

en: Open the Find Employee dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש עובד

en: Open the Find Expense Voucher dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש שובר הוצאות

en: Open the Find Invoice dialog
he: פתיחת דו שיחן חיפוש חשבונית

en: Open the Find Job dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש ריכוז

en: Open the Find Vendor dialog
he: פתיחת דו־שיח חיפוש ספק

en: Open the GnuCash Help
he: פתיחת עזרת גנוקאש

en: Open the GnuCash Tutorial
he: פתיחת מדריך למשתמש – גנוקאש

en: Open the Invoices Due Reminder dialog
he: פתיחת חלון דו־שיח תזכורת חשבוניות לגביה

en: Open the New Bill dialog
he: פתיחת דו־שיח חשבונית ספק חדשה

en: Open the New Customer dialog
he: פתיחת דו־שיח לקוח חדש

en: Open the New Employee dialog
he: פתיחת דו־שיח עובד חדש

en: Open the New Invoice dialog
he: פתיחת דו־שיח חשבונית חדשה

en: Open the New Job dialog
he: פתיחת דו־שיח ריכוז חדש

en: Open the New Vendor dialog
he: פתיחת דו־שיח ספק חדש

en: Open the Process Payment dialog
he: פתיחת דו־שיח עיבוד תשלומים

en: Open the Selected Budget
he: פתיחת התקציב שנבחר

en: Open the account
he: פתיחת חשבון

en: Open the linked document for the current transaction
he: פתיחת הצרופה המקושרת לתנועה הנוכחית

en: Open the linked document for the current transaction.
he: פתיחת הצרופה המקושרת לתנועה הנוכחית.

en: Open the selected account
he: פתיחת החשבון שנבחר

en: Open the selected account and all its subaccounts
he: פתיחת החשבון שנבחר ואת כל חשבונות המשנה שלו

en: Open/Quicken Financial Exchange file (*.ofx, *.qfx)
he: קובץ אופן/קוויקן פיננשיאל אקסצ׳יינג׳ (‎*.ofx,‏ ‎*.qfx)

en: Opened
he: פתוחים

en: Opening Balance
he: יתרת פתיחה

en: Opening Balances
he: יתרת פתיחה

en: Opening balance
he: יתרת פתיחה

en: Opens new tab adjacent to current tab instead of at the end
he: פתיחת לשונית חדשה סמוך ללשונית הנוכחית במקום בסוף שורת הלשוניות

en: Opens new tab adjacent to current tab instead of at the end.
he: פתיחת לשונית חדשה בסמוך ללשונית הנוכחית במקום בסוף שורת הלשוניות.

en: Open…
he: פתיחה…

en: Options
he: אפשרויות

en: Order
he: הזמנה

en: Order Entries
he: רשומות הזמנה

en: Order Entry
he: רשומת הזמנה

en: Order ID
he: מזהה הזמנה

en: Order Information
he: מידע הזמנה

en: Order Notes
he: הערות הזמנה

en: Order number
he: מספר הזמנה

en: Order number format
he: מבנה מספר הזמנה

en: Order of Secondary sorting.
he: סדר מיון משני.

en: Order of primary sorting.
he: סדר מיון ראשי.

en: Originator Account Number
he: מספר חשבון יוזם

en: Originator BIC (Bank Code)
he: BIC יוזם (קוד בנק)

en: Originator IBAN (International Account Number)
he: IBAN יוזם (מספר חשבון בינלאומי)

en: Orphan
he: יתומים

en: Orphaned Gains
he: רווחים יתומים

en: Oth. Curr.
he: מטבע אחר.

en: Other
he: אחר

en: Other Account Code
he: קוד חשבון נגדי

en: Other Account Name
he: שם החשבון הנגדי

en: Other Expense
he: הוצאה אחרת

en: Out of memory
he: הזכרון מלא

en: Output file for report
he: קובץ פלט לדוח

en: Override account-selection and show sub-accounts of all selected accounts?
he: עקיפת בחירת־חשבונות והצגת חשבונות־משנה של החשבונות שנבחרו?

en: Override or modify From: & To:.
he: עקיפה או הסגלה של 'מאת': ו'עבור':.

en: Override the global Tax Table?
he: לרמוס את טבלת המס הגלובלית?

en: Overview
he: סקירה

en: Overview:
he: סקירה:

en: Owner Information
he: פרטי נמען

en: Owner Name
he: שם נמען

en: Owner's Name
he: שם נמען

en: Owner-ID
he: מזהה נמען

en: Owners
he: נמענים

en: PAID
he: שולם

en: PDF export file name date format choice
he: אפשרות מבנה שם תאריך קובץ יצוא PDF

en: PDF export file name format
he: מבנה שם קובץ יצוא PDF

en: PMI
he: ביטוח משכנתא פרטי

en: PMI Payment
he: תשלום ביטוח משכנתא

en: POS
he: נקודת מכירה

en: P_ause
he: ה_שהיה

en: Pa_ge Setup
he: הג_דרת עמוד

en: Pa_yee
he: מו_טב

en: Page
he: עמוד

en: Paid
he: שולם

en: Parent account amounts include children
he: סכום חשבונות אב לרבות חשבונות משנה

en: Parent account balances
he: יתרות חשבונות אב

en: Parent account subtotals
he: סכומי בינים חשבון אב

en: Parse ambiguity between formats
he: ניתוח רב משמעותיות בין תבניות

en: Parsing accounts
he: ניתוח חשבונות

en: Parsing categories
he: ניתוח סוגי־אב

en: Parsing failed.
he: ניתוח כשל.

en: Parsing file…
he: ניתוח קובץ…

en: Parsing transactions
he: ניתוח תנועות

en: Part of Payment Transaction
he: חלק מתנועת תשלום

en: Partial Amount
he: סכום חלקי

en: Partner
he: שותף

en: Password
he: ססמה

en: Paste the clipboard content at the cursor position
he: הדבקת תוכן לוח הגזירים למיקום הנוכחי של הסמן

en: Paste the split from the clipboard
he: הדבקה מלוּחַ גְּזִירִים

en: Paste the transaction from the clipboard
he: הדבקת תכולת תא(ים) מלוּחַ גְּזִירִים

en: Paste the transaction from the clipboard.
he: הדבקת התנועה מלוח הגזירים.

en: Path does not exist,
he: נתיב לא קיים,

en: Path head does not exist,
he: נתיב ראשי לא קיים,

en: Path head for Linked Files Relative Paths
he: נתיב ראשי לצרופות עם נתיבים יחסיים

en: Path head for files is,
he: הנתיב הראשי לקבצים הוא,

en: Path head not set, using '%s' for relative paths
he: לא הוגדר נתיב ראשי, שימוש ב '%s' לנתיבים יחסיים

en: Pay
he: תשלום

en: Pay Bill
he: תשלום חשבונית ספק

en: Payable Aging
he: גיול זכאים

en: Payable to
he: הזכאי

en: Payable to string
he: מוטב למחרוזת

en: Paycheck
he: שכר

en: Payees and memos
he: מוטבים ומזכרים

en: Payment
he: תשלום

en: Payment Address
he: כתובת לתשלום

en: Payment Frequency
he: תדירות תשלומים

en: Payment From
he: תשלום מ

en: Payment From (Escrow)
he: תשלום מ(נאמנות)

en: Payment Information
he: פרטי תשלום

en: Payment Purpose continued
he: מטרה התשלום המשך

en: Payment To
he: תשלום ל

en: Payment To (Escrow)
he: תשלום ל(נאמנות)

en: Payment Total
he: סך כל תשלום

en: Payment _Purpose (only for recipient)
he: מטרת _התשלום (רק למוטב)

en: Payment has no owner
he: אין נמען לתשלום

en: Payment periods
he: תקופות תשלום

en: Payment received text
he: מלל תשלום שנתקבל

en: Payment received, thank you!
he: התשלום התקבל, תודה רבה!

en: Payment, thank you!
he: לתשלום, תודה רבה!

en: Payments
he: תשלומים

en: Pending Action
he: פעולה מושהית

en: Per default the GnuCash version will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל גרסת גנוקאש תיוצג לפני נתוני הדוח.

en: Per default the additional comments text will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל מלל הערות נוספות יוצג לפני נתוני הדוח.

en: Per default the date/time info will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל תאריך/שעה יוצג לפני נתוני הדוח.

en: Per default the preparer info will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל מידע מכין הדוח יוצגו לפני נתוני הדוח.

en: Per default the receiver info will be shown before the report data.
he: כברירת מחדל מידע יעד הדוח יוצגו לפני נתוני הדוח.

en: Percent
he: אחוז

en: Percent %
he: אחוז %

en: Percentage amount must be between -100 and 100.
he: סכום באחוזים צריך להיות בין 100- ל 100.

en: Percentage chart
he: תרשים אחוזים

en: Perform account list _setup on new file
he: דו־שיח הגדרת תרשים _חשבונות בפתיחת קובץ חדש

en: Perform financial calculations, such as a loan repayment
he: ביצוע חישובים פיננסיים, כמו פרעון הלוואה

en: Period
he: תקופה

en: Period %s - %s
he: תקופה %s ־ %s

en: Period Totals
he: סך כל תקופה

en: Period duration
he: משך תקופת

en: Period end
he: סוף תקופה

en: Period from ~a to ~a
he: תקופת מ ~a ל ~a

en: Period number.
he: מספר תקופה.

en: Period order is most recent first
he: סדר תקופות, האחרונה בראש

en: Period start
he: תחילת תקופת

en: Period: 123,456.78
he: נקודה: 123,456.78

en: Periodic payment
he: תשלום תקופתי

en: Permanent Warnings
he: התראות קבועות

en: Phone
he: טלפון

en: Picture
he: תמונה

en: Picture Location
he: מיקום תמונה

en: Pie:
he: עוגה:

en: Pixels
he: פקסלים

en: Place Holder
he: שומר מקום

en: Placeholde_r
he: שומר מ_קום

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Placeholder account selected. Please try again.
he: נבחר חשבון שומר מקום. נא לנסות שוב.

en: Placeholder?
he: שומר מקום?

en: Plain
he: חלק

en: Please choose the currency to use for new accounts.
he: נא לבחור מטבע שישמש לחשבונות החדשים.

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting
he: נא למחוק תנועה זו. הסבר ניתן למצוא ב https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#Double_posting

en: Please delete this transaction. Explanation at https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account
he: נא למחוק תנועה זו. הסבר ניתן למצוא ב https://wiki.gnucash.org/wiki/Business_Features_Issues#I_can.27t_delete_a_transaction_of_type_.22I.22_from_the_AR.2FAP_account

en: Please direct all enquiries to
he: נא להפנות את כל השאילתות ל

en: Please enter new name
he: נא להזין שם חדש

en: Please find and select the accounts which will hold the tax collected or paid. These accounts must contain splits which document the monies which are wholly sent or claimed from tax authorities during periodic GST/VAT returns. These accounts must be of type ASSET for taxes paid on expenses, and type LIABILITY for taxes collected on sales.
he: נא לחפש ולבחור את החשבונות שיכללו את המס שנגבה או שולם. חשבונות אלה חייבים לכלול פיצולים המתעדים את הכספים המגיעים או נדרשים מרשויות המס במהלך החזרי תקופת מס טובין ושרותים / מע'מ. חשבונות אלה חייבים להיות מסוג 'נכס' עבור מסים ששולמו על הוצאות, וסוג 'חבות' למסים שנגבו על מכירות.

en: Please make all checks payable to
he: נא למשוך את כל ההמחאות לפקודת

en: Please name the Scheduled Transaction.
he: נא לתת שם לתנועה המחזורית.

en: Please note some transactions were not processed
he: נא לשים לב שחלק מהתנועות לא עובדו

en: Please provide a valid end selection.
he: נא לספק בחירה תקינה.

en: Please select a 'Currency to' column or set a Currency in the 'Currency To' field.
he: לא נמצאו נתונים תקפים בקובץ שנבחר. יתכן שהוא ריק או שהקידוד שנבחר שגוי.

en: Please select a 'From Namespace' column or set a Commodity in the 'Commodity From' field.
he: נא לבחור את עמודת 'ממרחב שם' או להגדיר סחורה בשדה 'סחורה מ־'.

en: Please select a 'From Symbol' column or set a Commodity in the 'Commodity From' field.
he: נא לבחור את עמודת מ'סמל' או להגדיר סחורה בשדה 'סחורה מ־'.

en: Please select a commodity to match the following exchange specific code. Please note that the exchange code of the commodity you select will be overwritten.
he: נא לבחור סחורה שתתאים לקוד ספציפי של זירת המסחר הבאה. לתשומת לב, קוד זירת המסחר של הסחורה שתבחר תוחלף.

en: Please select a date column.
he: נא לבחור עמודת תאריך.

en: Please select a description column.
he: נא לבחור עמודת תיאור.

en: Please select a file to load.
he: נא לבחור קובץ לטעינה.

en: Please select a file to load. When you click "Next", the file will be loaded and analyzed. You may need to answer some questions about the account(s) in the file.
    
    You will have the opportunity to load as many files as you wish, so don't worry if your data is in multiple files.
he: נא לבחור קובץ לטעינה. בהקשה על 'הבא', הקובץ יוטען וינותח. יתכן וידרש להשיב לכמה שאלות אודות החשבונות שבקובץ.
    
    ניתן לטעון מספר קבצים ככל שידרש, אז לא לדאוג אם הנתונים נמצאים במספר קבצים.

en: Please select an Equity account to hold the total Period Expense.
he: נא לבחור חשבון הוני כדי שיכיל את כלל ההוצאה התקופתית.

en: Please select an Equity account to hold the total Period Income.
he: נא לבחור חשבון הוני שיכיל את כלל ההכנסה התקופתית.

en: Please select an account column or set a base account in the Account field.
he: נא לבחור עמודת חשבון או להגדיר חשבון בסיס בשדה חשבון.

en: Please select an account column.
he: נא לבחור עמודת חשבון.

en: Please select an amount column.
he: נא לבחור עמודת סכום.

en: Please select or create an appropriate GnuCash account for:
he: נא לבחור או ליצור חשבון גנוקאש תקין עבור:

en: Plot Height
he: גובה תרשים

en: Plot Type
he: סוג תרשים

en: Plot Width
he: רוחב תרשים

en: Plot commodity per currency rather than currency per commodity.
he: תרשים סחורה לפי מטבע במקום מטבע לפי סחורה.

en: Plus
he: חיבור

en: Points
he: נקודות

en: Portfolio
he: תיק השקעות

en: Portfolio Report
he: דוח תיק השקעות

en: Position of check amount in numbers
he: מיקום שורת סכום ההמחאה במספרים

en: Position of check amount in words
he: מיקום שורת סכום ההמחאה במילים

en: Position of date line
he: מיקום שורת תאריך

en: Position of memo line
he: מיקום שורת מזכר

en: Position of notes line
he: מיקום שורת הערות

en: Position of payee address
he: מיקום כתובת מוטב

en: Position of payee name
he: מיקום שם מוטב

en: Position of split's account line
he: מיקום שורת פיצול חשבון

en: Position of split's amount in numbers
he: מיקום סכום פיצול במספרים

en: Position of split's memo line
he: מיקום פיצולי שורת מזכר

en: Position of the horizontal pane divider.
he: מיקום חלונית הפרדה אופקית.

en: Position of the vertical pane divider.
he: מיקום חלונית הפרדה אנחית.

en: Post
he: רישום

en: Post Date
he: תאריך רישום

en: Post To
he: רישום ל

en: Post this bill to your Chart of Accounts
he: רישום חשבונית הספק בספרים

en: Post this credit note to your Chart of Accounts
he: רישום הודעת הזיכוי בספרים

en: Post this invoice to your Chart of Accounts
he: רישום החשבונית בספרים

en: Post this voucher to your Chart of Accounts
he: רישום שובר ההוצאה בספרים

en: Post to Account
he: רישום לחשבון

en: Posted
he: נרשם

en: Posted Account
he: חשבון לשליחה

en: Postpone the reconciliation of this account
he: דחיית ההתאמה לחשבון זה

en: Postponed
he: דחייה

en: Potential splits matching the selected transaction
he: פיצולים שעשויים להתאים לתנועות שנבחרו

en: Pre-Payment
he: תשלום מראש

en: Pre-check cleared transactions when creating a reconcile dialog.
he: נא לבדוק מראש תנועות מותאמות בעת יצירת דו־שיח התאמה.

en: Pre-select cleared transactions
he: בחירה מראש של תנועות סגורות

en: Precision
he: דיוק

en: Prefer use of price editor pricing over transactions, where applicable.
he: העדפת שימוש בתמחור עורך מחירים על פני תנועות, אם רלוונטי.

en: Preferences
he: העדפות

en: Prefix
he: קידומת

en: Prepared by:
he: הוכן על־ידי:

en: Prepared for
he: הוכן עבור

en: Prepared for:
he: הוכן עבור:

en: Preparer
he: הוכן על־ידי

en: Preparing to convert your QIF data
he: הכנה להמרת נתוני QIF

en: Present
he: נוכחי

en: Present (%s)
he: נוכחי (%s)

en: Present (Report)
he: הווה (דוח)

en: Present the new account list dialog when you choose File->New File.
he: הצגת תיבת דו־השיח תרשים חשבונות חדש בבחירת: 'קובץ&larr;קובץ חדש'.

en: Present value
he: ערך נוכחי

en: Present:
he: הווה:

en: Press 'Apply' to create your new accounts. You will then be able to save them to a file or database.
    
    Press 'Back' to review your selections.
    
    Press 'Cancel' to close this dialog without creating any new accounts.
he: הקשה על 'בצוע' ליצרת חשבונות חדשים.
    
    הקשה על 'הקודם' לסקירת הבחירות שנעשו.
    
    הקשה על 'ביטול' לסגירת דו־השיח ללא יצירת חשבונות חדשים.

en: Press 'Close' to Exit.
he: הקשה על 'סגירה' ליציאה.

en: Press 'Reset' to use the original account separator and close the preference window
    Press 'Close' to return to the preference window
he: לחיצה על 'שיצוב' על מנת להשתמש במפריד החשבון המקורי וסגירת חלון ההעדפות
    לחיצה על 'סגירה' כדי לחזרה לחלון ההעדפות

en: Press Apply to create export file.
    Cancel to abort.
he: הקשה על החלה ליצירת קובץ יצוא.
    ביטול לנטישה.

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Previous Option
he: אפשרות קודמת

en: Previous budget period
he: תקופת תקציב קודמת

en: Price
he: מחיר

en: Price Database
he: מסד נתוני מחירים

en: Price Editor
he: עורך מחיר

en: Price Import Assistant
he: סייען יבוא מחיר

en: Price Quotes Retrieval Options
he: אפשרויות אחזור ציטוט שערים

en: Price Scatterplot
he: תרשים פיזור מחיר

en: Price Source
he: מקור מחיר

en: Price of Commodity
he: מחיר סחורה

en: Price retrieval failed:
he: אחזור מחירים כשל:

en: Price retrieval failed: %s
he: אחזור מחיר כשל: %s

en: Primary Key
he: מפתח ראשי

en: Primary Sort Order
he: סדר מיןן ראשי

en: Primary Subtotal
he: סכום ביניים ראשי

en: Primary Subtotal for Date Key
he: סכום ביניים ראשי למפתח תאריך

en: Principal
he: קרן

en: Principal To
he: קרן ל

en: Print
he: הדפסה

en: Print '***' before and after each text field on the check.
he: הדפסת '***' בשדות מלל בהמחאה, לפני ואחרי המלל.

en: Print '***' before and after text.
he: הדפסת '***' ל]ני ואחרי המלל.

en: Print Check
he: הדפסת המחאה

en: Print Full account names
he: הדפסת שמות חשבון מלאים

en: Print Name
he: שם להדפסה

en: Print TXF export parameters
he: הדפסת פרמטרי יצוא TXF

en: Print _blocking chars
he: הדפסת _תווים חוסמים

en: Print _date format
he: הדפסת _מבנה תאריך

en: Print all Parent account names.
he: הדפסת כל שמות חשבונות האב.

en: Print all Transfer To/From Accounts
he: הדפסת כל החשבונות הנגדיים אל/מ

en: Print all split details for multi-split transactions.
he: הדפסת כל פרטי הפיצול לתנועה מרובות פיצולים.

en: Print checks from multiple accounts
he: הדפסת המחאות מחשבונות מרובים

en: Print checks from multiple accounts?
he: הדפסת המחאות מחשבונות מרובים?

en: Print liability/equity section in the same column under the assets section as opposed to a second column right of the assets section.
he: הדפסת סעיף חבויות/הון עצמי באותה עמודה, תחת סעיף הנכסים, במקום בעמודה נפרדת משמאל לסעיף נכסים.

en: Print the current report
he: הדפסת הדוח הנוכחי

en: Print the currently active page
he: הדפסת העמוד הפעיל הנוכחי

en: Print the date format below the date.
he: הדפסת מבנה תאריך תחת התאריך.

en: Printable Invoice
he: חשבונית להדפסה

en: Printable Report
he: דוח להדפסה

en: Printing
he: הדפסה

en: Prior to reconciling an account which charges or pays interest, prompt the user to enter a transaction for the interest charge or payment. Currently only enabled for Bank, Credit, Mutual, Asset, Receivable, Payable, and Liability accounts.
he: לפני התאמת חשבון המחייב או משלם ריבית, המשתמש יידרש להזין תנועה עבור חיוב הריבית או התשלום. מופעל כעת רק עבור חשבונות בנק, אשראי, קרנות, רכוש, חייבים, זכאים והתחיבויות.

en: Pro_cess payments on posting
he: עיב_וד תשלומים ברישום

en: Process Payment
he: עיבוד תשלום

en: Process an OFX/QFX response file
he: יבוא קובץ מסוג OFX/QFX response

en: Processing…
he: מתבצע עיבוד…

en: Profiles
he: פרופילים

en: Profit
he: רווח

en: Profit & Loss
he: רווח והפסד

en: Profits:
he: רווחים:

en: Progress
he: התקדמות

en: Project
he: מיזם

en: Projected Minimum:
he: מזערי חזוי:

en: Prompt for credit card payment
he: יזום לתשלום בכרטיס אשראי

en: Prompt for interest charges
he: יזום תזכור בגין חיובי ריבית

en: Proper_ties
he: מאפיי_נים

en: Proximo
he: פרוקסימו

en: Purchases
he: רכישות

en: Put the transaction text in front of the purpose of a transaction.
he: מיקום מלל התנועה בקדמת מלל מטרת התנועה.

en: QIF Import
he: QIF יבוא

en: QIF Import Assistant
he: סייען יבוא QIF

en: QIF Import Completed.
he: יבוא QIF הושלם.

en: QIF account name
he: שם חשבון QIF

en: QIF category name
he: שם סוג־אב QIF

en: QIF files downloaded from banks and other financial institutions may not have information about Accounts and Categories which would allow them to be correctly assigned to GnuCash accounts.
    
    In the following page, you will see the text that appears in the Payee and Memo fields of transactions with no QIF Account or Category. By default these transactions are assigned to the 'Unspecified' account in GnuCash. If you select a different account, it will be remembered for future QIF files.
he: קובצי QIF, שנמשכו מבנקים וממוסדות פיננסיים אחרים, עשויים שלא להכיל מידע על חשבונות וסוגי־אב, לכן לא יוקצו נכון לחשבונות המתאימים בגנוקאש.
    
    העמוד הבא, יציג את מלל שדות 'מוטב' ו'מזכר' של התנועה, לאותן רשומות בהן חסר חשבון QIF, או סוג־אב. כברירת מחדל, תנועות אלו יוקצו לחשבון 'לא מוגדר' בגנוקאש. במידה ונבחר חשבון קיים אחר, המערכת תזכור אותו בעת יבוא קובצי QIF עתידיים.

en: QIF files you have loaded
he: קובצי QIF שנטענו

en: QIF import requires guile with regex support.
he: יבוא QIF דורש guile עם תמיכת ביטוי רגיל.

en: QIF import: Name conflict with another account.
he: יבוא QIF: שם מתנגש עם שם חשבון אחר.

en: QIF payee/memo
he: QIF מוטב/מזכר

en: Qif Import Summary
he: תמצית יבוא QIF

en: Qty
he: כמות

en: Quantity
he: כמות

en: Quarter Year
he: רבע שנה

en: Quarterly
he: רבעוני

en: Quarters
he: רבעונים

en: Question
he: שאלה

en: Quick-fill makes it easy to enter common transactions. When you type the first letter(s) of a common transaction description, then press the Tab key, GnuCash will automatically complete the remainder of the transaction as it was last entered.
he: מילוי מהיר מקל על הזנת תנועות דומות. בעת הקלדת האות הראשונה של תיאור התנועה, בהקשה על לחצן ה'טאב', גנוקאש תשלים באופן אוטומטי את שאר התנועה כפי שהוזנו בפעם האחרונה.

en: Quicken(tm) Wallet Checks w/ side stub
he: המחאות Wallet קוויקן(tm) עם ספח

en: Quicken/QuickBooks (tm) US-Letter
he: קוויקן/קוויקנבוק (tm) US-Letter

en: Quit this application
he: יציאה מהיישום

en: REF
he: סימוכין

en: R_emind in advance
he: ת_זכורת מראש

en: Raise Accounts
he: חשבונות גיוס

en: Raise accounts deeper than the depth limit to the depth limit.
he: העלאת חשבונות הנמוכים יותר ממגבלת החוב, למגבלת החוב.

en: Range
he: טווח

en: Range end
he: סוף טווח

en: Range start
he: תחילת טווח

en: Rate
he: שעור

en: Rate of Gain
he: שעור הרווח

en: Rate of Return
he: שעור ההחזר

en: Rate/Price
he: שער/מחיר

en: Ratio
he: יחס

en: Re-saving user data…
he: שמירה מחדש של נתוני משתמש…

en: Re_lative
he: י_חסי

en: Re_name Page
he: שינ_וי שם עמוד

en: Re_vert
he: הס_גה

en: Re_view created transactions
he: _סקירת תנועות שנוצרו

en: Read aborted.
he: קריאה נזנחה.

en: Read only register
he: יומן לקריאה בלבד

en: Reading
he: קריאה

en: Reading file…
he: קריאת קובץ…

en: Realized Gain
he: רווח ממומש

en: Realized Gain/Loss
he: רוח/הפסד ממומש

en: Realized Gains or Losses from Commodity or Trading Accounts that haven't been recorded elsewhere.
he: רוח או הפסד ממומשים מחשבונות סחורות או המרה שלא נרשמו במקומות אחרים.

en: Reason for voiding transaction
he: סיבת ביטול תנועה

en: Reason the transaction was voided
he: סיבת ביטול התנועה

en: Rebalance Transaction
he: איזון התנועה מחדש

en: Rebate
he: החזרים

en: Recalculate Transaction
he: חישוב תנועה מחדש

en: Recalculate the (single) blank entry in the above fields.
he: חישוב מחדש של הערך הריק (היחיד) בשדות לעיל.

en: Receipt
he: קבלה

en: Receivable Aging
he: גיול חייבים

en: Receive
he: תקבולים

en: Recipient Account _Number
he: מספר חשבון _מוטב

en: Recipient BIC (Bank Code)
he: BIC מקבל (קוד בנק)

en: Recipient IBAN (International Account Number)
he: IBAN מוטב (מספר חשבון בינלאומי)

en: Recipient _Bank Code
he: קוד _בנק המוטב

en: Reconcile
he: התאמה

en: Reconcile (auto) match to %s
he: סגירת התאמות (אוטומטית) אל %s

en: Reconcile (manual) match to %s
he: התאמה (סגירה ידנית) אל %s

en: Reconcile Account
he: התאמת חשבון

en: Reconcile Date
he: תאריך התאמה

en: Reconcile account now?
he: התאמת חשבון כעת?

en: Reconcile the selected account
he: התאמת החשבון שנבחר

en: Reconcile the selected account.
he: התאמת החשבון שנבחר.

en: Reconcile the selected transactions
he: התאמת התנועות שנבחרו

en: Reconciled
he: מותאמים

en: Reconciled (%s)
he: מותאם (%s)

en: Reconciled (Report)
he: מותאם (דוח)

en: Reconciled Balance
he: יתרה מותאמת

en: Reconciled Date
he: תאריך התאמה

en: Reconciled Status
he: מצב התאמה

[ctx: Reconciled flag 'cleared']
en: c
he: מ

[ctx: Reconciled flag 'frozen']
en: f
he: ק

[ctx: Reconciled flag 'not cleared']
en: n
he: ל

[ctx: Reconciled flag 'reconciled']
en: y
he: מ

[ctx: Reconciled flag 'void']
en: v
he: ט

en: Reconciled on %s
he: הותאם ב %s

en: Reconciled only
he: מותאם בלבד

en: Reconciled:
he: מותאם:

en: Reconciliation Report
he: דוח התאמה

en: Reconciliation status
he: מצב התאמה

en: Record a stock split or a stock merger
he: פיצול/מיזוג מניות

en: Record a stock split or a stock merger.
he: רישום פיצול או מיזוג מניות.

en: Record the current entry
he: רישום ההזנה הנוכחית

en: Record the current transaction
he: רישום התנועה הנוכחית

en: Record the current transaction.
he: תיעוד התנועה הנוכחית.

en: Recursive Balance
he: יתרה רקורסיבית

en: Red
he: אדום

en: Ref
he: סימוכין

en: Ref text
he: מלל סימוכין

en: Reference
he: סימוכין

en: Reference:
he: סימוכין:

en: Reference:
he: סימוכין:

en: References
he: הפניות

en: Refine current search
he: עידון חיפוש נוכחי

en: Refresh this window
he: רענן את החלון

en: Refresh this window.
he: רענון החלון הזה.

en: Refund
he: החזר

en: Register
he: יומן

en: Register Defaults
he: ברירות מחדל יומן

en: Register Order
he: סדר יומן

en: Register Report
he: דוח יומן

en: Register opens in a new _window
he: פתיחת יומן בחלון _חדש

en: Relative
he: יחסי

en: Relative Date Option
he: אפשרות תאריך יחסי

en: Reload
he: טעינה מחודשת

en: Reload and Locate Linked Documents
he: טעינה מחודשת ואיתור צרופות

en: Reload the current database, reverting all unsaved changes
he: טעינה מחודשת של מסד הנתונים הנוכחי, תסיג את כל השינויים שלא נשמרו

en: Reload the current page
he: טעינה מחודשת של עמוד נוכחי

en: Remaining to Budget
he: יתרת תקציב

en: Remember and don't _ask me again.
he: לשמור בזיכרון ולא _לשאול שוב.

en: Remember and don't ask me again this _session.
he: לזכור ולא לשאול שוב במופע _זה.

en: Remember the PIN in memory
he: שמירת קוד זיהוי אישי (PIN) בזכרון

en: Remember the _PIN in memory
he: שמירת קוד _זיהוי אישי (PIN) בזכרון

en: Remind in advance
he: תזכורת מראש

en: Reminder
he: תזכורת

en: Remo_ve Other Splits
he: הסר_ת פיצולים אחרים

en: Remove Old Prices
he: הסרת מחירים ישנים

en: Remove _Old
he: הסרת _ישן

en: Remove a reconciled split from a transaction
he: הסרת פיצול מותאם מתנועה

en: Remove a split from a transaction
he: הסרת פיצול מתנועה

en: Remove all prices before date.
he: הסרת כל המחירים לפני תאריך.

en: Remove all splits in the current transaction
he: הסרת כל הפיצולים בתנועה הנוכחית

en: Remove all splits in the current transaction.
he: הסרת כל הפיצולים בתנועה הנוכחית.

en: Remove all the splits from a transaction
he: הסרת כל הפיצולים מתנועה

en: Remove prices older than a user-entered date.
he: הסרת כל המחירים הקודמים לתאריך שהוזן.

en: Remove the current commodity.
he: הסרת הסחורה הנוכחית.

en: Remove the current price.
he: הסרת המחיר הנוכחי.

en: Remove the splits from this transaction?
he: הסרת הפיצולים מתנועה זו?

en: Removing duplicate transactions…
he: תנועות כפולות מוסרות…

en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename this page
he: שנוי שם עמוד זה

en: Rename this page.
he: שנוי שם עמוד זה.

en: Renamed to:
he: שם שונה ל:

en: Rendering '~a' report …
he: עיבוד '~a' דוח…

en: Renumber sub-accounts
he: מספר מחדש חשבונות משנה

en: Renumber the children of the selected account
he: מספור מחדש חשבונות־משנה של החשבון שנבחר

en: Renumber the immediate sub-accounts of '%s'?
he: מספור מחדש של חשבונות־המשנה־המיידיים של '%s'?

en: Repayment Frequency
he: תדירות תשלומים

en: Repeats:
he: חזרות:

en: Replace
he: החלפה

en: Replace any existing account colors
he: שינוי צבעי חשבון קיימים

en: Replace existing price
he: החלפת מחיר קים

en: Replace price?
he: החלפת מחיר?

en: Replace the budget for all periods with new 'value'. Use empty value to unset budget for the accounts.
he: החלפת התקציב לכל התקופות ב'ערך' חדש. נא להשתמש בערך ריק לאפוס התקציב בחשבונות.

en: Replay a GnuCash log file after a crash. This cannot be undone
he: ביצוע חוזר של קובץ יומן־רישום גנוקאש, לאחר קריסה. פעולה זו היא בלתי הפיכה

en: Report
he: דוח

en: Report Creation Date:
he: תאריך יצירת דוח:

en: Report Format
he: תבניות דוח

en: Report Generation Options
he: אפשרויות חילול דוח

en: Report Size
he: גודל דוח

en: Report Title
he: כותרת דוח

en: Report bugs and other problems to gnucash-devel@gnucash.org
he: דווח על תקלים ובעיות אחרות ל־gnucash-devel@gnucash.org

en: Report error
he: דווח שגיאה

en: Report for range of budget periods
he: דוח לטווח תקופות תקציב

en: Report format
he: תבניות דוח

en: Report name
he: שם דוח

en: Report on these accounts, if chosen account level allows.
he: דווח על חשבונות אלה, אם רמת החשבון שנבחרה מאפשרת.

en: Report on these accounts, if display depth allows.
he: דווח על חשבונות אלה, אם עומק התצוגה מאפשר.

en: Report on these accounts.
he: הפקת דוח עבור חשבונות אלו.

en: Report only on these accounts.
he: הפקת דוחות לחשבונות אלו.

en: Report opens in a new _window
he: דוח יפתח ב_חלון חדש

en: Report section order is assets/liabilities/equity (rather than assets/equity/liabilities).
he: סדר מקטעי הדוחות יהיה נכסים/התחייבויות/הון עצמי (במקום נכסים/ הון/ התחייבויות).

en: Report template
he: תבנית דוח

en: Report variation
he: שונות דוח

en: Report with GUID '%s' is missing
he: חסר דוח עם GUID '%s'

en: Report's currency
he: מטבע דווח

en: Reporting range end period cannot be less than start period.
he: תקופת הסיום של טווח הדיווח לא יכולה להיות קטן מתקופת ההתחלה.

en: Reporting range end period cannot exceed number of periods in budget
he: תקופת סיום טווח הדיווח לא יכולה לחרוג ממספר התקופות בתקציב

en: Reports
he: דוחות

en: Reserve
he: שמור

en: Reserve amount
he: סכום שמור

en: Reset Tax Tables to present Values?
he: שיצוב טבלאות מס לערכים נוכחיים?

en: Reset Warnings
he: שיצוב אזהרות

en: Reset _Warnings…
he: _שיצוב אזהרות…

en: Reset all values to their defaults.
he: שיצוב כל הערכים לברירות המחדל.

en: Reset default layout for all customer invoices and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
he: שיצוב פריסת ברירת מחדל לכל חשבוניות הלקוח והודעות הזיכוי לברירת המחדל המובנית ועדכון העמוד הנוכחי בהתאם

en: Reset default layout for all employee vouchers and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
he: שיצוב פריסת ברירת מחדל לכל שוברי העובד והודעות הזיכוי לברירת המחדל המובנית ועדכון העמוד הנוכחי בהתאם

en: Reset default layout for all vendor bills and credit notes back to built-in defaults and update the current page accordingly
he: שיצוב פריסת ברירת מחדל לכל חשבוניות הספק והודעות הזיכוי לברירת המחדל המובנית ועדכון העמוד הנוכחי בהתאם

en: Reset defaults
he: שיצוב לברירת מחדל

en: Reset the state of all warning messages so they will be shown again
he: שיצוב מצב כל הודעות האזהרה כך שההודעות יוצגו שוב

en: Result of Online Banking job:
    Account booked balance is %s
he: תוצאת פעולת בנקאות מקוונת:
    יתרת החשבון היא %s

en: Retained Earnings
he: רווחים מיועדים

en: Retained Losses
he: הפסדים מיועדים

en: Retrieve the current online quote. This will fail if there is a manually-created price for today.
he: אחזור שערים נוכחיים באופן מקוון. האחזור ייכשל אם הוזן שער 'היום' הוזן באופן ידני.

en: Return of capital
he: החזר הון

en: Return of capital (reclassification)
he: החזר הון (סיווג מחדש)

en: Revenues
he: הכנסות

en: Reverse Transaction
he: היפוך תנועת יומן

en: Reverse amount display for certain account types.
he: הצגת סכום שלילי עבור סוגי חשבונות מסוימים.

en: Reverse split
he: איחוד מניות

en: Reverting will discard all unsaved changes to %s. Are you sure you want to proceed?
he: ההסגה תשמוט את כל השינויים ב %s שטרם נשמרו. האם להמשיך?

en: Review the details below and if correct press "Apply"" to create the schedule.
he: לאחר סקירת ואימות הפרטים מטה, נא להקיש על 'החלה' כדי לייצר את התזמון.

en: Right
he: ימין

en: Right-click anywhere in a column to modify it (widen, narrow, merge)
he: הקשה ימנית בכל מקום בעמודה תאפשר לשנות אותה (הרחבה, הצרה, מיזוג)

en: Romanian (ISO-8859-16)
he: רומנית (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
he: רומנית (MacRomanian)

en: Root
he: שורש

en: Rotation angle
he: זווית סיבוב

en: Row %d, invoice %s/%u: %s is not a valid due date.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: %s אינו תאריך פרעון תקין.

en: Row %d, invoice %s/%u: %s is not a valid posting date.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: %s אינו תאריך רישום תקין.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s does not exist.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: חשבון %s לא קיים.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s is not of type Accounts Payable.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: חשבון %s אינו מסוג זכאים.

en: Row %d, invoice %s/%u: account %s is not of type Accounts Receivable.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: חשבון %s אינו מסוג חייבים.

en: Row %d, invoice %s/%u: customer %s does not exist.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: לקוח %s לא קיים.

en: Row %d, invoice %s/%u: owner not set.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: לא נקבע מוטב.

en: Row %d, invoice %s/%u: price not set.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: לא נקבע מחיר.

en: Row %d, invoice %s/%u: vendor %s does not exist.
he: שורה %d, חשבונית %s/%u: ספק %s לא קיים.

en: Row %d: no invoice ID in first row of import file.
he: שורה %d: אין מזהה חשבונית בשורה הראשונה של הקובץ המיובא.

en: Row %u, account %s not in %s
he: שורה %u, חשבון %s לא נמצא ב %s

en: Row %u, commodity %s / %s not found
he: שורה %u, סחורה %s / %s לא נמצא

en: Row %u, path to account %s not found, added as top level
he: שורה %u, לא נמצא נתיב לחשבון %s, התווסף ברמה עליונה

en: Row 1 Left
he: שורה 1, ימין

en: Row 1 Right
he: שורה 1, שמאל

en: Row 2 Left
he: שורה 2, ימין

en: Row 2 Right
he: שורה 2, שמאל

en: Row 3 Left
he: שורה 3, ימין

en: Row 3 Right
he: שורה 3, שמאל

en: Rows
he: שורות

en: Run "since last run" dialog when a file is opened.
he: הרצת דו־שיח 'מאז ריצה אחרונה' כאשר קובץ נפתח.

en: Run Report
he: הפקת דוח

en: Run the "since last run" process when a file is opened.
he: הרצת תהליך 'מאז הריצה האחרונה' בעת פתיחת קובץ.

en: Run the budget report
he: הפקת דוח תקציב

en: Running Balance
he: יתרה מתגלגלת

en: Running Sum
he: יתרה מתגלגלת

en: Russian (CP-866)
he: רוסית (CP-866)

en: STCG
he: רוח הון לטווח קצר

en: SWIFT MT940 import data format
he: מבנה קובץ יבוא סוויפט MT940

en: SWIFT MT942 import data format
he: מבנה קובץ יבוא סוויפט MT942

en: S_ource
he: מ_קור

en: S_plit Transaction
he: פ_יצול תנועה

en: S_tatement Date
he: ת_אריך תקני

en: Sa_ve Filter
he: ש_מירת מסנן

en: Sa_ve Sort Order
he: שמ_ירת סדר מיון

en: Sale
he: מכירות

en: Sales
he: מכירות

en: Sales _Tax Table
he: טבלת _מס מכירות

en: Sample
he: דוגמה

en: Sample Graphs
he: תרשימי דוגמה

en: Saturday
he: שבת

en: Save
he: שמירה

en: Save %s To File
he: שמירת %s לקובץ

en: Save As…
he: שמירה בשם…

en: Save Config
he: שמירת תצורת־דוח

en: Save Config As…
he: שמירת תצורה בשם…

en: Save Custom Check Format
he: שמירת מבנה המחאה מותאמת אישית

en: Save Report Configuration As…
he: שמירת תצורת־דוח בשם…

en: Save Settings
    Saves current settings under the name as entered in the adjacent text field.
    There are two reserved names which can't be used to save custom settings:
    - No settings
    - Gnucash default export format
he: שמירת הגדרות
    ההגדרות הנוכחיות ישמרו בשם שיוזן בשדה המלל הסמוך.
    ישנם שני שמות שמורים שלא ניתן להשתמש בהם לשמירת הגדרות מותאמות אישית:
    - אין הגדרות
    - מבנה ייצוא ברירת מחדל של גנוקאש

en: Save _As…
he: _שמירה בשם…

en: Save _Report Configuration
he: שמירת _תצורת־דוח

en: Save changes to %s?
he: שמירת שינויים ל %s?

en: Save changes to file %s before closing?
he: שמירת שינויים לקובץ %s לפני סגירה?

en: Save changes to the file?
he: שמירת שינויים לקובץ?

en: Save current layout as default
he: שמירת תסדיר נוכחי כברירת מחדל

en: Save file automatically?
he: שמירת קובץ אוטומטית?

en: Save the changed transaction?
he: שמירת התנועה ששונתה?

en: Save the current entry?
he: שמירת הרשומה הנוכחית?

en: Save the current file
he: שמירת הקובץ הנוכחי

en: Save the sort order for this register.
he: שמירת סדר מיון ליומן זה.

en: Save this file with a different name
he: שמירת קובץ זה בשם אחר

en: Save transaction before duplicating?
he: שמירת תנועה לפני שכפול?

en: Save window size and location when it is closed.
he: שמירת גודל ומיקום החלון בעת סגירתו.

en: Save window sizes and locations
he: שמירת גודל ומיקום חלון

en: Saved Report Configurations
he: תצורות־דוחות שמורים

en: Saved report configurations are created by
    1. opening a report from the Reports menu,
    2. altering the report's options to your taste,
    3. selecting "Save Report Configuration [As…]" from the Reports menu
     or pressing a "Save Config [As…]" button on the tool bar.
he: תצורות דוחות שמורים נוצרים על ידי
    1. פתיחת דוח מתפריט הדוחות,
    2. שינוי אפשרויות הדוח לפי הצורך,
    3. בחירת "שמירת תצורת דו"ח [בשם...]" מתפריט הדוחות
     או לחיצה על לחצן "שמירת תצורה [בשם...]" בסרגל הכלים.

en: Savings
he: חסכונות

en: Scatter:
he: פיזור:

en: Sche_dule…
he: ת_זמון…

en: Schedule
he: זמנן

en: Schedule added successfully.
he: תָּכְנִית נוספה בהצלחה.

en: Scheduled
he: מחזורי

en: Scheduled Transactions
he: תנועות מחזוריות

en: Scheduled Transactions with variables or involving more than one commodity cannot be automatically created.
he: לא ניתן ליצר באופן אוטומטי תנועה מחזורית אם משתנים או יותר מסחורה אחת.

en: Scheduled Transactions without a template transaction cannot be automatically created.
he: לא ניתן ליצור תנועה מחזורית באופן אוטומטי ללא מבנה תנועה.

en: Scrub _Account
he: ניקוי _חשבון

en: Scrub the highlighted lot
he: ניקוי הדבוקה המודגשת

en: Sea_rch
he: חי_פוש

en: Search Criteria
he: קריטריונים לחיפוש

en: Search Results
he: תוצאות חיפוש

en: Search Results Report
he: דוח תוצאות חיפוש

en: Search for items where
he: חיפוש פריטים ש

en: Search only active data
he: חיפוש רק בנתונים פעילים

en: Search only in active items
he: חיפוש רק בפריטים פעילים

en: Search scope
he: היקף חיפוש

en: Search the Account List
he: חיפוש ברשימת חשבונות

en: Second Option
he: אפשרות שניה

en: Secondary Key
he: מפתח משני

en: Secondary Sort Order
he: סדר מיון משני

en: Secondary Subtotal
he: סכום ביניים משני

en: Secondary Subtotal for Date Key
he: סכום ביניים משני למפתח תאריך

en: Secure HTTP access is disabled. You can enable it in the Network section of the Preferences dialog.
he: גישה מאובטחת HTTP מושבתת.ניתן להפעיל אותה ממקטע רשת תיבת דו־השיח העדפות.

en: Securities
he: בטחונות

en: Security
he: נייר ערך

en: Security Information
he: מידע בטוחה

en: Security Piechart
he: תרשים עוגה בטוחות

en: See <a href="https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking">https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking</a> for more details
he: ר׳ <a href="https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking">https://wiki.gnucash.org/wiki/AqBanking</a> לפרטים נוספים

en: Select
he: בחירה

en: Select "A" to add the transaction as new.
he: בחירת 'ה' להוספת התנועה כתנועה חדשה.

en: Select "C" to mark a matching transaction as cleared (c).
he: בחירת 'מ' לסימון תנועה תואמת כמותאמת (מ).

en: Select "U+C" to update a matching transaction and mark it as cleared (c).
he: בחירת 'ע+מ' לעדכן והתאמת תנועה וסימונה כ 'סגורה'.

en: Select Account
he: לבחור חשבון

en: Select Accounts (none = all)
he: בחירת חשבונות (ללא = הכל)

en: Select Accounts to Match
he: בחירת חשבונות להתאמה

en: Select All
he: בחירת הכל

en: Select Children
he: בחירת חשבונות משנה

en: Select Default
he: בחירת ברירת מחדל

en: Select File for Import
he: בחירת קובץ ליבוא

en: Select HTML Style Sheet
he: בחירת גיליון סיגנון HTML

en: Select QIF File
he: בחירת קובץ QIF

en: Select _All
he: ב_חר הכל

en: Select _Range
he: בחירת _טווח

en: Select a .log file to replay
he: בחירת קובץ log. להרצה חוזרת

en: Select a Budget
he: בחירת תקציב

en: Select a QIF file to load
he: בחירת קובץ QIF לטעינה

en: Select a budget period that begins the reporting range.
he: בחירת תקופת תקציב לתחילת טווח הדיווח.

en: Select a budget period that ends the reporting range.
he: בחירת תקופת תקציב לסיום טווח הדיווח.

en: Select a budget period type that ends the reporting range.
he: בחירת סוג תקופת תקציב לסיום טווח הדיווח.

en: Select a budget period type that starts the reporting range.
he: בחירת סוג תקופת תקציב לתחילת טווח הדיווח.

en: Select a category for the commodity or enter a new one. One might use investment categories like STOCKS and BONDS or exchange names like NASDAQ and LSE.
he: בחירת סוג־אב עבור הסחורה, או הזנת סוג־אב חדש. ניתן להשתמש בסוגי־אב 'השקעה' כגון מניות, אגרות־חוב או בשמות בּוּרְסוֹת כמו NASDAQ, LSE ועוד.

en: Select a date to report on.
he: בחירת תאריך לדוח.

en: Select a file to import
he: בחירת קובץ ליבוא

en: Select a folder
he: בחירת מחיצה

en: Select a row and then press 'jump to' to jump to the account in the Account Tree,
    if account should not be shown, this will be temporarily overridden.
he: נא לבחור שורה ולהקיש על 'דילוג אל' לדילוג לחשבון בתרשים החשבונות,
    במידה שהחשבון הוגדר כמוסתר, פעולה זו תציג את החשבון, באופן זמני, בכל זאת.

en: Select a row to change the mappings
he: נא לבחור שורה לשינוי המיפוי

en: Select a stylesheet for the report.
he: נא לבחור גיליון סגנון לדוח.

en: Select accounts.
he: בחירת חשבונות.

en: Select all accounts.
he: בחירת כל החשבונות.

en: Select all descendents of selected account.
he: בחירת כל הצאצאים של החשבון שנבחר.

en: Select all entries.
he: בחירת כל הרשומות.

en: Select an accounting period and a closing date that is between the date of the previous close and today.
    
    Books will be closed at midnight on the selected date.
he: בחירת תקופה חשבונאית ותאריך סגירה שבין תאריך סגירה קודם להיום.
    
    הספרים יסגרו בחצות בתאריך שנבחר.

en: Select an image file.
he: בחירת קובץ תמונה.

en: Select currency
he: בחירת מטבע

en: Select date to use for PriceDB lookups.
he: בחירת תאריך לחיפוש ב PriceDB.

en: Select document
he: בחירת מסמך

en: Select exact period that ends the reporting range.
he: בחירת תקופה לסוף טווח הדוח.

en: Select exact period that starts the reporting range.
he: בחירת תקופה לתחילת לטווח הדוח.

en: Select how to compute the Discount and Taxes
he: בחירה באופן חישוב ההנחה והמסים

en: Select image
he: בחירת תמונה

en: Select language and region specific categories that correspond to the ways that you foresee you will use GnuCash. Each category you select will cause several accounts to be created.
he: נא לבחור בסוג־אב שפה ואזור ייחודיים שיתאימו לדרך השימוש הצפויה שלכם בגנוקאש. כל סוג־אב שיבחר יביא ליצירת סדרת חשבונות בהתאם.

en: Select matching existing transaction
he: בחירת תנועה תואמת קיימת

en: Select neither to skip the transaction (it won't be imported at all).
he: לדילוג על התנועה, נא לא לבחור דבר (היא לא תיובא כלל).

en: Select occurrence date above.
he: בחירת תאריך חזה מעלה.

en: Select one or multiple OFX/QFX file(s) to process
he: בחירת קובץ OFX/QFX אחד או יותר לעיבוד

en: Select possible duplicates
he: בחירת כפילויות אפשריות

en: Select security
he: בחירת נייר ערך

en: Select security/currency
he: בחירת נייר ערך/מטבע

en: Select the Accounts to Compare
he: בחירת חשבונות להשוואה

en: Select the Discount Type
he: בחירת סוג הנחה

en: Select the account for which you want to record a stock split or merger.
he: בחירת החשבון לרישום פיצול או מיזוג מניות.

en: Select the accounts to be exported and date range if required.
he: בחירת החשבונות וטווח תאריכים שיש לייצא במידת הצורך.

en: Select the currency to display the values of this report in.
he: בחירת מטבע להצגה כערכי הדוח הזה.

en: Select the date and description for your records.
he: בחירת התאריך והתיאור לרשומות.

en: Select the default account selection.
he: בחירת ברירת מחדל לבחירת חשבונות.

en: Select the default selection.
he: בחירת ברירת מחדל לבחירה.

en: Select the exchange on which the symbol is traded, or select the type of investment (such as FUND for mutual funds.) If you don't see your exchange or an appropriate investment type, you can enter a new one.
he: בחירת זירת מסחר בה נסחר הסמל, או בחירה בסוג השקעה (כגון FUND לקרנות נאמנות.) אם זירת המסחר או סוג השקעה המתאים אינו מוצג, ניתן להזין אחת חדשה.

en: Select the type of each column to import.
he: בחירת סוג לכל עמודה ליבוא.

en: Select the type of stock activity that you wish to record. The available types depend on whether the current stock balance is positive, nil, or negative (i.e. when shorting stock). The type will determine the component splits.
he: בחירת סוג פעילות מניה שיש לרשום. הסוגים הזמינים תלויים ביתרת מספר המניות הנוכחית: חיובית, אפס או שלילית (כלומר בעת עסקת מניה בחסר). הסוג יקבע את פיצול הרכיבים בתנועה.

en: Select this option to open a register tab with newly cleared splits.
he: בחירה באפשרות זו על מנת לפתוח לשונית יומן עם פיצולים שהותאמו לאחרונה.

en: Select this or another budget and delete it
he: נא לבחור תקציב זה או תקציב אחר למחיקה

en: Select user information here…
he: בחירת מידע משתמש כאן…

en: Select whether the amounts should be shown over the full time period or rather as the average e.g. per month.
he: בחירה האם להציג את הסכומים לאורך מלוא פרק הזמן או כממוצע חודשי.

en: Select which chart type to use.
he: בחירת סוג תרשים לשימוש.

en: Selected
he: נבחר

en: Selected Accounts
he: חשבונות מסומנים

en: Selected Report is Missing
he: דוח שנבחר חסר

en: Selecting this option enables full account name instead, and disables indenting account names.
he: בחירה באפשרות זו מאפשרת שם חשבון מלא ומבטלת יישור שמות חשבון.

en: Selecting this option will disable amount indenting, and condense amounts into a single column.
he: בחירה באפשרות זו מנטרלת יישור סכומים ומצמצמת סכומים לעמודה בודדת.

en: Selecting this option will enable double-column reporting.
he: בחירה באפשרות זו מאפשרת דיווח בעמודות כפולות.

en: Select…
he: בחירה…

en: Sell
he: מכירה

en: Selling stock long, and record capital gain/loss.
    
    If you are unable to calculate capital gains you can enter a placeholder amount and correct it in the transaction later.
he: מכירת מניות (לונג), ורישום רווח/הפסד הון.
    
    אם קיים קושי בחישוב רווחי הון ניתן להזין סכום כשומר מקום ולתקן אותו בעת רישום התנועה מאוחר יותר.

en: Selling stock short.
he: מכירת מניות בחסר.

en: Semi-Monthly
he: פעמיים בחודש

en: Semi-annual
he: חצי שנתי

en: Semi-monthly
he: פעמיים בחודש

en: Semicolon (;)
he: נקודה פסיק (;)

en: Semicolon separated
he: הפרדה בנקודה־פסיק

en: Semicolon separated with quotes
he: הפרדה בנקודה־פסיק עם מרכאות

[ctx: Semimonthly]
en: Every
he: כל

[ctx: Semimonthly]
en: months.
he: חודשים.

en: Set "Review Created Transactions" as the default for the "since last run" dialog.
he: הגדרת 'סקירת תנועות שנוצרו' כברירת מחדל בתיבת דו־השיח 'מאז הריצה האחרונה'.

en: Set 'Review created transactions' as the default in the "since last run" dialog.
he: הגדרת 'סקירת תנועות שנוצרו' כברירת מחדל בתיבת דו־השיח 'מאז הריצה האחרונה'.

en: Set a date format for this QIF file
he: הגדרת מבנה זמן עבור קובץ QIF זה

en: Set book option on new files to use split "action" field for "Num" field on registers/reports
he: החלת הגדרת אפשרות ספרים על קבצים חדשים שישתמשו בשדה 'פעולה' בפיצול עבור שדה 'סימוכין' ביומנים/דוחות

en: Set line width in pixels.
he: הגדרת רוחב קו בפקסלים.

en: Set preference for price list data
he: קביעת העדפות לנתוני רשימת מחירים

en: Set the "auto create" flag by default
he: הגדרת דגל 'יצירה אוטומטית' כברירת מחדל

en: Set the "notify" flag by default
he: הגדרת דגל 'התראה' כברירת מחדל

en: Set the 'auto-create' flag on newly created scheduled transactions.
he: הגדרת דגל 'יצירה אוטומטית' לתנועות מחזוריות חדשות.

en: Set the 'notify' flag on newly created scheduled transactions.
he: הגדרת דגל 'התראה' לתנועות מחזוריות חדשות.

en: Set the account color for account '%s' including all sub-accounts to the selected color
he: הגדרת צבע לחשבון '%s ' כולל כל חשבונות המשנה לצבע שנבחר

en: Set the account hidden value for account '%s' including all sub-accounts
he: הגדרת ערך החשבון המוסתר '%s ' כולל כל חשבונות המשנה

en: Set the account placeholder value for account '%s' including all sub-accounts
he: הגדרת ערך שומר־מקום לחשבון '%s ' כולל כל חשבונות המשנה

en: Set the default QIF account name
he: הגדרת שם חשבון QIF ברירת מחדל

en: Set the report options you want using this dialog.
he: בחירת אפשרויות דיווח לשימוש בדו שיח זה.

en: Set the visibility of placeholder and hidden accounts.
he: קביעת הנראות של שומרי מקום וחשבונות מוסתרים.

en: Set up scheduled transactions to avoid repeated data entry
he: הגדרת תנועה מחזורית למניעת הזנות כפולות

en: Setting name already exists, overwrite?
he: שם הגדרה קיים, האם לדרוס?

en: Setting the bar width, adapting to the size of the TAN generator.
he: הגדרת רוח העמודה, מותאם לגודל מחולל ה־TAN.

en: Setting the delay time, with small values the flicker graphic is repeated faster.
he: הגדרת זמן השהיה, בערכים נמוכים תדירות הבלחת הגרפיקה תהיה גבוהה יותר.

en: Setup Account Period
he: הגדרת תקופת חשבון

en: Setup relevant accounts for tax reports, e.g. US income tax
he: הגדרת חשבונות הקשורים לעיניין דוחות מס, לדוגמה, מס הכנסה ארה״ב

en: Setup relevant accounts for tax reports, e.g. US income tax.
he: הגדרת חשבונות הקשורים לעניין דוחות מס, לדוגמה, מס הכנסה ארה״ב.

en: Setup scheduled transactions for repayment of a loan
he: הגדרת תנועות מחזוריות לפרעון הלוואה

en: Setup selected accounts
he: הגדרת החשבון שנבחר

en: Several documents are linked with this transaction. Please choose one:
he: יותר צרופה אחת מקושרת לתנועה הזו. נא לבחור באחת מהן:

en: Share Price
he: מחיר מניה

en: Share decimal places
he: הצגת מקומות עשרוניים

en: Share price
he: מחיר מניה

en: Share quantity
he: כמות מניות

en: Shares
he: מניות

en: Shares:
he: מניות:

en: Shipping Address
he: כתובת משלוח

en: Shipping Address 1
he: כתובת משלוח 1

en: Shipping Address 2
he: כתובת משלוח 2

en: Shipping Address 3
he: כתובת משלוח 3

en: Shipping Address 4
he: כתובת משלוח 4

en: Shipping Contact
he: איש קשר למשלוח

en: Shipping Email
he: דוא"ל משלוח

en: Shipping Fax
he: פקס משלוח

en: Shipping Information
he: פרטי משלוח

en: Shipping Name
he: שם משלוח

en: Shipping Phone
he: טלפון למשלוח

en: Shipping address
he: כתובת משלוח

en: Short sell
he: מכירה בחסר

en: Show "Tip Of The Day" at GnuCash start
he: הצגת 'עצה יומית' עם אתחול גנוקאש

en: Show "since last run" notification dialog when a file is opened.
he: הצגת דו־שיח 'מאז ריצה אחרונה' כאשר קובץ נפתח.

en: Show Account Code
he: הצגת קוד חשבון

en: Show Account Description
he: הצגת תיאור חשבון

en: Show Actual
he: הצגת בפועל

en: Show All Transactions
he: הצגת כל התנועות

en: Show Asset & Liability
he: הצגת נכסים והתחייבויות

en: Show Average
he: הצגת ממוצע

en: Show Budget
he: הצגת תקציב

en: Show Budget Notes
he: הצגת הערות תקציב

en: Show Column with Totals
he: הצגת עמודות עם סיכומים

en: Show Company Address
he: הצגת כתובת החברה

en: Show Description
he: הצגת תיאור

en: Show Difference
he: הצגת הפרש

en: Show Exchange Rates
he: הצגת שערי חליפין

en: Show Expense Column
he: הצגת עמודת הוצאות

en: Show Foreign Currencies
he: הצגת מטבעות זרים

en: Show Full Account Name
he: הצגת שם חשבון מלא

en: Show Full Account Names
he: הצגת שמות חשבון מלאים

en: Show GnuCash Version
he: הצגת גרסת גנוקאש

en: Show GnuCash version
he: הצגת גרסת גנוקאש

en: Show GnuCash version at bottom
he: הצגת גרסת גנוקאש בתחתית

en: Show Hidden Accounts
he: הצגת חשבונות מוסתרים

en: Show Horizontal Grid Lines
he: הצגת קווי סבכה אןפקיים

en: Show Inactive Customers
he: הצגת לקוחות לא פעילים

en: Show Income and Expenses?
he: הצגת הכנסות והוצאות?

en: Show Income/Expense
he: הצגת הכנסות/הוצאות

en: Show Informal Debit/Credit Headers
he: הצגת חובה/זכות לא רישמיים

en: Show Job name
he: הצגת שם ריכוז

en: Show Job number
he: הצגת מספר ריכוז

en: Show Lines with All Zeros
he: הצגת שורות עם אפסים

en: Show Money In
he: הצגת כסף ב

en: Show Money Out
he: הצגת כסף יוצא

en: Show National Currencies
he: הצגת מטבעות זרים

en: Show Net Flow
he: הצגת תזרים נקי

en: Show Net Profit
he: הצגת רווח נקי

en: Show Net Worth
he: הצגת שווי נקי

en: Show Percents
he: הצגת אחוזים

en: Show Reconciled
he: הצגת מותאמים

en: Show Splits
he: הצגת פיצולים

en: Show TXF export parameters for each TXF code/account on report.
he: הצג, פרמטרים ליצוא TXF עבור כל קוד/חשבון TXF בדוח.

en: Show Table
he: הצגת טבלה

en: Show Totals
he: הצגת סיכומים

en: Show Vertical Grid Lines
he: הצגת קווי סבכה אנכיים

en: Show _Account column
he: הצגת עמודת _חשבון

en: Show _All
he: הצגת _הכל

en: Show _Memo column
he: הצגת עמודת _מיזכר

en: Show _hidden accounts
he: הצגת _חשבונות מוסתרים

en: Show _log window
he: חלון _התחברות

en: Show _number of days
he: הצגת _מספר ימים

en: Show _unused accounts
he: הצגת _חשבונות שלא בשימוש

en: Show _zero balance owners
he: הצגת נמענים ביתרת _אפס

en: Show _zero total accounts
he: הצגת חשבונות ביתרה כוללת _אפס

en: Show a Net Worth bar?
he: הצגת עמודת שווי נקי?

en: Show a close button on each notebook tab. These function identically to the 'Close' menu item.
he: הצג, לחצן סגירה בכל אחת מלשוניות המחברת. פונקציה זו זהה לפריט התפריט 'סגירה'.

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency
he: הצגת סכום כולל של כל החשבונות שהומרו למטבע דוח ברירת מחדל

en: Show a grand total of all accounts converted to the default report currency.
he: הצגת סכום כולל של כל החשבונות שהומרו למטבע ברירת המחדל.

en: Show a second line with "Action", "Notes", and "Linked Documents" for each transaction in a register. This is the default setting for when a register is first opened. The setting can be changed at any time via the "View->Double Line" menu item.
he: הצגת שורה נוספת ביומן בכל תנועה הכוללת: 'פעולה', 'הערות', ו'צרופות'. זוהי הגדרת ברירת המחדל שיופיעו בפתיחה הראשונה של היומן. ניתן לשנות את ההגדרה בכל עת, מפריט 'מצג &larr; שורה כפולה'.

en: Show a second line with "Action", "Notes", and "Linked Documents" for each transaction.
he: הצגת שורה נוספת בכל תנועה הכוללת 'פעולה', 'הערות', ו'צרופות'.

en: Show accounting-style rules
he: הצגת קווים בסגנון חשבונאי

en: Show accounts that have been marked hidden.
he: הצגת חשבונות שסומנו כמוסתרים.

en: Show accounts to this depth, overriding any other option.
he: הצגת חשבונות לעומק זה, עקיפת כל אפשרות אחרת.

en: Show accounts which do not have any transactions.
he: הצגת חשבונות ללא תנועות.

en: Show accounts which have a zero total value.
he: הצגת חשבונות ביתרה כוללת בערך אפס.

en: Show all splits in the current transaction
he: הצגת כל הפיצולים בתנועה הנוכחית

en: Show all splits in the current transaction.
he: הצגת כל הפיצולים בתנועה הנוכחית.

en: Show all vendors/customers even if they have a zero balance.
he: הצגת כל הספקים/לקוחות גם אם הם ביתרת אפס.

en: Show an account's account code.
he: הצגת קוד החשבון.

en: Show an account's account type.
he: הצגת סוג החשבון.

en: Show an account's balance.
he: הצגת יתרת חשבון.

en: Show an account's description.
he: הצגת תיאור של חשבון.

en: Show an account's notes.
he: הצגת הערות החשבון.

en: Show auto-save confirmation _question
he: הצגת שאלת אישור שמי_רה אוטומטית

en: Show auto-save explanation
he: הצגת הסבר בדבר שמירה אוטומטית

en: Show bills due reminder at startup
he: הצגת תזכורת עם האתחול, לתשלום חיובים שמועד פרעונם חל

en: Show bills due within this many days
he: הצגת חיובים לתשלום בתוך מספר הימים הבא

en: Show blank space in place of any zero balances which would be shown.
he: הצגת שטח ריק במקום יתרות בסכום אפס.

en: Show blanks instead of zeros in table cells
he: הצגת מרווחים במקום אפסים בתאי טבלה

en: Show both closing and regular transactions
he: הצגת תנועות סגירה ותנועות רגילות

en: Show charts as stacked charts?
he: הצגת תרשים כתרשים מְעוּרָם?

en: Show close button on _notebook tabs
he: הצגת צלמית סגירה בלשוניות ה_מחברת

en: Show close buttons on notebook tabs
he: הצגת מקש סגירה בלשוניות המחברת

en: Show closing transactions only
he: הצגת תנועות סגירה בלבד

en: Show comments at bottom
he: הצגת הערות בתחתית

en: Show currencies in this dialog
he: הצגת מטבעות בדו שיח

en: Show customer aging overview for all customers
he: מצג גיול לקוחות עבור כל הלקוחות

en: Show customer report
he: הצגת דוח לקוח

en: Show date
he: הצגת תאריך

en: Show date columns
he: הצגת עמודות תאריך

en: Show date/time at bottom
he: הצגת תאריך/שעה בתחתית

en: Show documentation
he: הצגת תיעוד

en: Show employee report
he: הצגת דוח עובד

en: Show entered and reconciled dates on selection
he: הצגת תאריכי הזנה והתאמה בבחירה

en: Show expanded transactions with all splits.
he: הצגת תנועות מורחבות עם כל הפיצולים.

en: Show full account names (including parent accounts).
he: הצגת שמות חשבון מלאים (כולל חשבונות אב).

en: Show future minimum
he: הצגת סכום מזערי עתידי

en: Show future transactions after the blank transaction in a register
he: הצגת תנועות עתידיות לאחר התנועה הריקה ביומן

en: Show future transactions after the blank transaction in a register. If active then transactions with a date in the future will be displayed at the bottom of the register after the blank transaction. Otherwise the blank transaction will be at the bottom of the register after all transactions.
he: הצגת תנועות עתידיות אחרי התנועה הריקה ביומן. אם האפשרות הופעלה, תנועות עם תאריך עתידי יוצגו בתחתית היומן לאחר התנועה הריקה. אחרת, התנועה הריקה תמוקם בתחתית היומן אחרי כל התנועות.

en: Show horizontal borders between rows in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
he: הצגת גבולות אופקיים בין שורות ביומן. אם האפשרות הופעלה קו הגבול בין התאים יצויר בקו עבה. אחרת, הגבול בין התאים לא יסומן.

en: Show horizontal borders in a register
he: הצגת גבולות אנכיים ביומן

en: Show horizontal borders on the cells.
he: הצגת קווי גבול אנכיים בתאים.

en: Show invoices due reminder at startup
he: הצגת חלון דו־שיח תזכורת חשבוניות לגביה באתחול

en: Show invoices due within this many days
he: הצגת חשבונית לפירעון בתוך מספר הימים הבא

en: Show linked transactions
he: הצגת תנועות מקושרות

en: Show listings
he: הצגת רשימות

en: Show long account names
he: הצגת שמות חשבון ארוכים

en: Show long names
he: הצגת שמות ארוכים

en: Show matched _information
he: הצגת _מידע התאמה

en: Show money in?
he: הצגת כסף ב?

en: Show money out?
he: הצגת כסף שיצא?

en: Show net money flow?
he: הצגת תזרים מזומנים נקי?

en: Show net price
he: הצגת מחיר חדש

en: Show net price?
he: הצגת מחיר נטו?

en: Show non currency commodities
he: הצגת סכומים לא כספיים לסחורות

en: Show number of shares
he: הצגת מספר המניות

en: Show only accounts whose full name matches this filter e.g. ':Travel' will match Expenses:Travel:Holiday and Expenses:Business:Travel. It can be left blank, which will disable the filter.
he: הצגת חשבונות ששמם המלא תואם למסנן זה בלבד, לדוגמה ':נסיעות' יתאים ל 'הוצאות:נסיעות:נופש' וגם ל 'הוצאות:עסקים:נסיעות'. ניתן להשאיר את השדה ריק, דבר שישבית את המסנן.

en: Show only open lots
he: הצגת דבוקות פתוחות בלבד

en: Show only the names of the leaf accounts in the register and in the account selection popup. The default behaviour is to display the full name, including the path in the account tree. Activating this option implies that you use unique leaf names.
he: הצגת שמות חשבונות המשנה בלבד, ביומן ובחלון הצץ, לבחירת חשבונות. ברירת המחדל היא הצגת השם המלא, כולל הנתיב בתרשים החשבונות. הפעלת אפשרות זו מרמזת על שימוש בשמות חשבונות משנה ייחודיים.

en: Show only transactions where description, notes, or memo matches this filter.
    e.g. '#gift' will find all transactions with #gift in description, notes or memo. It can be left blank, which will disable the filter.
he: הצגת תנועות שבהן התיאור, ההערות או המיזכר תואמים למסנן זה.
    לדוגמה ' #מתנה ' תאחזר את כל התנועות הכוללות #מתנה בתיאור, בהערות או במיזכר. ניתן להשאיר את השדה ריק, דבר שישבית את המסנן.

en: Show original currency amount
he: הצגת סכום במטבע מקור

en: Show paths
he: הצגת נתיבים

en: Show plot
he: הצגת תרשים

en: Show preparer info
he: הצגת מידע מכין הדוח

en: Show preparer info at bottom
he: הצגת מידע מכין הדוח בתחתית

en: Show previous number of days:
he: הצגת מספר ימים קודמת:

en: Show prices
he: הצגת מחירים

en: Show receiver info
he: הצגת מידע יעד

en: Show receiver info at bottom
he: הצגת מידע יעד הדוח בתחתית

en: Show reserve line
he: הצגת שורת עתודה

en: Show some documentation-only pages in QIF Import assistant.
he: הצגת דפי תיעוד בלבד בסייען יבוא QIF.

en: Show splash scree_n
he: הצגת מסך פתיח_ה

en: Show splash screen
he: הצגת מסך פתיחה

en: Show splash screen at startup.
he: הצגת מסך פתיחה באתחול.

en: Show subtotals
he: הצגת סיכומי ביניים

en: Show subtotals for selected parent accounts which have subaccounts.
he: הצגת סיכומי בינים לחשבון אב עם חשבונות משנה.

en: Show subtotals only (hide transactional data)
he: הצגת סיכומי בינים בלבד (הסתרת פרטי התנועה)

en: Show subtotals only, hiding transactional detail?
he: הצגת סיכומי בינים בלבד, הסתרת פרטי התנועה?

en: Show table
he: הצגת טבלה

en: Show target line
he: הצגת שורת יעד

en: Show the Account Color as Account Name Background.
he: הצגת צבע חשבון כרקע שם החשבון.

en: Show the Account Color as background
he: הצגת צבע חשבון כרקע

en: Show the Account Color as tab background.
he: הצגת צבע חשבון כרקע לשונית.

en: Show the Account Color on tabs
he: הצגת צבע חשבון בלשוניות

en: Show the Asset and the Liability bars?
he: הצגת עמודות נכסים והתחייבויות?

en: Show the account code for subtotals and subheadings?
he: הצגת קוד חשבון בסיכומי ביניים וכותרות משנה?

en: Show the account description for subheadings?
he: הצגת תיאור חשבון בכותרות משנה?

en: Show the calendar buttons
he: הצגת לחצני לוח שנה אזרחית

en: Show the calendar buttons Cancel, Today and Select.
he: הצגת לחצני ביטול לוח השנה האזרחית, היום ובחירה.

en: Show the column with the expenses per customer.
he: הצגת העמודה עם הוצאות ללקוח.

en: Show the currently used GnuCash version.
he: הצגת גרסת גנוקאש נוכחית.

en: Show the date when the transaction was entered below the posted date and reconciled date on split row.
he: הצגת התאריך בו הוזנה התנועה מתחת לתאריך הרישום ותאריך ההתאמה בשורה מפוצלת.

en: Show the entered and reconcile dates
he: הצגת תאריכי רישום והתאמה

en: Show the entered date and reconciled date on transaction selection.
he: הצגת תאריך הרישום ותאריך ההתאמה בבחירת תנועה.

en: Show the exchange rates used.
he: הצגת שערי חליפין שבשימוש.

en: Show the full account name for subtotals and subheadings?
he: הצגת שם החשבון המלא לסיכומי ביניים וכותרות משנה?

en: Show the full account name in legend?
he: הצגת שם חשבון מלא במקרא?

en: Show the full security name in the legend?
he: הצגת שם בטוחה מלא במקרא?

en: Show the income and expense accounts
he: הצגת חשבונות הכנסות והוצאות

en: Show the informal headers for debit/credit accounts?
he: הצגת כותרות לא רשמיות לחובה/זכות?

en: Show the net profit?
he: הצגת רווח נקי?

en: Show the new user window
he: הצגת חלון משתמש חדש

en: Show the notification window for the "since last run" process when a file is opened.
he: הצגת חלון הודעה עבור תהליך 'מאז ריצה אחרונה' בפתיחת קובץ.

en: Show the online banking log window
he: הצגת חלון יומן־רישום לבנקאות מקוונת

en: Show the percentage in legend?
he: הצגת אחוזים במקרא?

en: Show the table lines with customers which did not have any transactions in the reporting period, hence would show all zeros in the columns.
he: הצגת טבלה עם שורות לקוחות ללא תנועות בתקופת הדיווח, לכן יציגו אפסים בכול העמודות.

en: Show the total balance in legend?
he: הצגת יתרה כוללת במקרא?

en: Show the total balance, including balances in subaccounts, of any account at the depth limit.
he: הצגת היתרה הכוללת, כולל יתרות בחשבונות המשנה, לכל חשבון בגבולות עומק תרשים החשבונות.

en: Show this help message
he: הצגת הודעת עזרה זו

en: Show this many transactions in a register. A value of zero means show all transactions.
he: מספר התנועות להצגה ביומן. ערך אפס פירושו להציג את כל התנועות.

en: Show ticker symbols
he: הצגת סמלי חַלּוֹן־מִבְזָקִים

en: Show time in addition to date
he: הצגת שעה בנוסף לתאריך

en: Show transactions on one or two lines and expand the current transaction.
he: הצגת תנועות בשורה אחת או שתיים והרחבת התנועה הנוכחית.

en: Show transactions on one or two lines.
he: הצגת תנועות בשורה אחת או שתיים.

en: Show vendor aging overview for all vendors
he: מצג גיול ספקים לכל הספקים

en: Show vendor report
he: הצגת דוח ספק

en: Show vertical borders between columns in a register. If active the border between cells will be indicated with a heavy line. Otherwise the border between cells will not be marked.
he: הצג גבולות אנכיים בין עמודות ביומן. אם האפשרות הופעלה קו הגבול בין התאים יצויר בקו עבה. אחרת, הגבול בין התאים לא יסומן.

en: Show vertical borders in a register
he: הצגת קווי סבכה אנכיים

en: Show vertical borders on the cells.
he: הצגת קווי סבכה אנכיים בתאים.

en: Show your own company's address and the date of printing.
he: הצגת כתובת החברה (שלנו) ותאריך ההדפסה.

en: Show zero balance items
he: הצגת פריטים ביתרת אפס

en: Show/hide the status bar on this window
he: הצגת/הסתרת שורת המצב בחלון זה

en: Show/hide the summary bar on this window
he: הצגת/הסתרת סרגל תמצית בחלון זה

en: Show/hide the toolbar on this window
he: הצגת/הסתרת סרגל הכלים בחלון זה

en: Show:
he: הצגה:

en: Shows a barchart with cash flow over time
he: הצגת תרשים עמודות של תזרים מזומנים לאורך זמן

en: Shows a chart with the Assets developing over time
he: הצגת תרשים גידול בנכסים לאורך זמן

en: Shows a chart with the Expenses per interval developing over time
he: הצגת תרשים הוצאות לפי התפתחות מחזור לאורך זמן

en: Shows a chart with the Income per interval developing over time
he: הצגת תרשים הכנסות לפי התפתחות מחזור לאורך זמן

en: Shows a chart with the Liabilities developing over time
he: הצגת תרשים גידול בהתחיבויות לאורך זמן

en: Shows a piechart with distribution of assets over securities
he: הצגת תרשים עוגה של חלוקת נכסים לבטוחות

en: Shows a piechart with the Assets balance at a given time
he: הצגת תרשים עוגה של יתרת נכסים לתאריך נתון

en: Shows a piechart with the Expenses per given time interval
he: הצגת תרשים עוגה של הוצאות למחזור זמן נתון

en: Shows a piechart with the Income per given time interval
he: הצגת תרשים עוגה של מכירות למחזור זמן נתון

en: Shows a piechart with the Liabilities balance at a given time
he: הצגת תרשים עוגה של יתרת התחיבויות לתאריך נתון

en: Shows a piechart with the total expenses for each day of the week
he: הצגת תרשים עוגה של סך כל הוצאות לפי כל יום בשבוע

en: Shows a piechart with the total income for each day of the week
he: הצגת תרשים עוגה של סך כל הכנסות לפי כל יום בשבוע

en: Shows each account in the table as a hyperlink to its register window.
he: הצגת כל חשבון בטבלה כהיפר־קישור לחלון היומן שלו.

en: Shows each amounts in the table as a hyperlink to a register or report.
he: הצגת כל סכום בטבלה כהיפר־קישור ליומן או דוח.

en: Shows or hides transactions from the match picker which are already of some reconciled state.
he: הצגה או הסתרה של תנועות מבוחר־ההתאמה הנמצאים כבר במצב התאמה מסוים.

en: Si_ngle
he: בו_דד

en: Si_ze…
he: גו_דל…

en: Sign Reverses
he: סימן היפוך

en: Sign reverse balances on income and expense accounts.
he: הצגת יתרות חשבונות הכנסות והוצאות כערכים שליליים.

en: Sign reverse balances on the following: Credit Card, Payable, Liability, Equity, and Income.
he: הצגת יתרת חשבונות כערכים שליליים לסוגי החשבונות הבאים: כרטיסי אשראי, זכאים, התחיבויות, הוןוהכנסות.

en: Sign: -$10.00
he: סימן: 10.00- ₪

en: Significant Digits
he: ספרות משמעותיות

en: Simple
he: דוגמה

en: Simple Layout
he: עימוד פשוט

en: Since Last Run…
he: מאז הרצה אחרונה…

en: Since _Last Run…
he: מאז _הרצה אחרונה…

en: Since you are creating a new file, you will next see a dialog for setting book options. These can affect how GnuCash imports transactions. If you come back to this page without cancelling and starting over, the dialog for setting book options will not be shown a second time when you go forward. You can access it directly from the menu via File->Properties.
he: מכיוון שמיוצר קובץ חדש, בהמשך יוצג דו־שיח להגדרת אפשרויות ספרים. הגדרות אלו עשויים להשפיע על אופן הייבוא של תנועות גנוקאש. אם ממשיכים הלאה, תיבת דו־השיח להגדרת אפשרויות ספרים לא תוצג פעם השנייה בעת חזרה לעמוד זה מבלי לבטל ולהתחיל מחדש. ניתן לגשת להגדרה ישירות מתפריט 'קובץ &larr; העדפות'.

en: Single Column
he: עמודה בודדת

en: Single Report
he: דוח בודד

en: Single column Balance Sheet
he: גיליון מאזן בעמודה בודדת

[ctx: Single-character short column-title form of 'Enabled']
en: E
he: ר

en: Six Months Ago
he: לפני שישה חודשים

en: Six Months Ago.
he: לפני שישה חודשים.

en: Six Months Ahead
he: בעוד שישה חודשים

en: Six Months Ahead.
he: בעוד שישה חודשים.

en: Skip Errors
he: דִּלּוּג על השגיאה

en: Skip alternate lines
he: דִּלּוּג על שורות חלופיות

en: Smallest _fraction
he: שבר _מזערי

en: Smallest fraction of this commodity that can be referenced.
he: השבר המזערי שבו ניתן להשתמש בסחורה זו.

en: Some banks place part of transaction description as "transaction text" in the MT940 file. Normally GNUcash ignores this text. However by activating this option, the transaction text is used for the transaction description too.
he: בנקים מסוימים ממקמים חלקים מתיאור התנועה בשדה 'מלל תנועה' בקובץ MT940. גנוקאש בדרך כלל מתעלם ממלל זה. עם זאת על־ידי הפעלת אפשרות זו, גם מלל התנועה יכלל בתיאור התנועה.

en: Some characters have been converted according to your locale.
he: מספר תווים הומרו על פי הגדרות מקומיות של נמערכת.

en: Some characters have been discarded.
he: חלק מהתווים הושמטו.

en: Sort %s by…
he: מיון %s לפי…

en: Sort By
he: מיון לפי

en: Sort By:
he: מיון לפי:

en: Sort Column
he: עמודת מיון

en: Sort Method
he: שיטת מיון

en: Sort Order
he: סדר מיון

en: Sort _Order
he: סדר _מיון

en: Sort by action field.
he: מיון לפי שדה פעולה.

en: Sort by amount.
he: מיון לפי סכום.

en: Sort by date.
he: מיון לפי תאריך.

en: Sort by description.
he: מיון לפי תיאור.

en: Sort by memo.
he: מיון לפי מזכר.

en: Sort by notes field.
he: מיון לפי שדה הערות.

en: Sort by number.
he: מיון לפי סימוכין.

en: Sort by the date of entry.
he: מיון לפי תאריך רישום.

en: Sort by the statement date (and group by cleared, unreconciled, reconciled).
he: מיון לפי תאריך תדפיס (וקיבוץ לפי סגורים, פתוחים, מותאמים).

en: Sort by this criterion first.
he: מיון לפי תבחין זה תחילה.

en: Sort by this criterion second.
he: מיון משני לפי תבחין זה.

en: Sort companies by.
he: מיון חברות לפי.

en: Sort in descending order.
he: מיון בסדר יורד.

en: Sort order.
he: סדר מיון.

en: Sort register by…
he: מיון יומן לפי…

en: Sort the list of transaction templates alphabetically
he: מיון רשימת תבניות תנועה בסדר אלפבתי

en: Sorting
he: מיון

en: Source
he: מקור

en: Source Account Name
he: שם החשבון מקור

en: South European (ISO-8859-3)
he: דרום אירופאית (ISO-8859-3)

en: Space
he: מרווח

en: Space between table cell edge and content.
he: רוח בין תאי טבלה לתכולה.

en: Space between table cells.
he: רוח בין תאי טבלה.

en: Specify Source Account
he: הגדרת חשבון מקור

en: Specify date to filter by…
he: הגדרת תאריך לצורך סינון…

en: Specify export type
he: הגדרת סוג יצוא

en: Specify the page size and orientation for printing
he: הגדרת גודל העמוד ופריסת העמוד

en: Spend
he: תשלומים

en: Split
he: פיצול

en: Split Transaction
he: פיצול תנועה

en: Split is reconciled but reconcile date column is missing or invalid.
he: הפיצול הותאם אך עמודת תאריך ההתאמה חסרה או פגומה.

en: Split with memo %s has an invalid account.
he: לפיצול עם מזכר %s חשבון שגוי.

en: Split with memo %s has an unparsable Credit Formula.
he: לפיצול עם המזכר %s יש נוסחת זיכוי שאינה ניתנת לניתוח.

en: Split with memo %s has an unparsable Debit Formula.
he: פיצול עם מזכר %s כולל נוסחת חיוב שאינה ניתנת לנתוח.

en: Splits Account
he: חשבון פיצולים

en: Splits Amount
he: חשבון פיצולים

en: Splits Memo
he: פצולי מזכר

en: Square
he: ריבוע

en: St_yle Sheets
he: גי_ליונות סגנון

en: Stack overflow
he: מחסנית מלאה

en: Stack underflow
he: מחסנית ריקה

en: Standard Order
he: סדר תקני

en: Start
he: התחלה

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: Start Date:
he: תאריך התחלה:

en: Start Online Banking Setup
he: התחלת הגדרת בנקאות מקוונת

en: Start date must be earlier than End date
he: תאריך התחלה חייב להיות מוקדם מתאריך סיום

en: Start of Adjusting/Closing
he: התחלת תאומים/סגירה

en: Start of accounting period
he: תחילת תקופה חשבונאית

en: Start of current quarter
he: תחילת הרבעון הנוכחי

en: Start of next month
he: תחילת החודש הבא

en: Start of next quarter
he: תחילת הרבעון הבא

en: Start of next year
he: תחילת שנה הבאה

en: Start of previous accounting period
he: התחלת התקופה החשבונאית הנוכחית

en: Start of previous month
he: תחילת חודש קודם

en: Start of previous quarter
he: תחילת רבעון קודם

en: Start of previous year
he: תחילת שנה קודמת

en: Start of reporting period.
he: תחילת תקופת דיווח.

en: Start of this accounting period
he: התחלת התקופה החשבונאית הנוכחית

en: Start of this month
he: תחילת החודש הנוכחי

en: Start of this quarter
he: תחילת הרבעון הנוכחי

en: Start of this year
he: תחילת שנה נוכחית

en: Starting Balance
he: יתרה פתיחה

en: Starting date (in seconds from Jan 1, 1970)
he: תאריך התחלה (בשניות מ 1 בינואר, 1970)

en: Starting time period identifier
he: מזהה תאריך תחילת תקופה

en: Stat_us Bar
he: סרגל _מצב

en: Statement Date
he: תאריך תדפיס

en: Statement Date is %d day after today. | Statement Date is %d days after today.
he[0]: תאריך התדפיס מאוחר ב %d ימים מ 'היום'.
he[1]: תאריך התדפיסים מאוחרים ב %d ימים מ 'היום'.

en: Statement Date is after today
he: תאריך התדפיס מאוחר מ 'היום'

en: Statement _Date
he: תאריך _תדפיס

en: Status
he: מצב

en: Step Size
he: גודל צעד

en: Stoc_k Split…
he: פיצול _נייר ערך…

en: Stock
he: נייר ערך

en: Stock Accounts to report on.
he: חשבונות נירות ערך לדיווח.

en: Stock Amount
he: כמות מניות

en: Stock Ass_istant…
he: סייען ניירות _ערך…

en: Stock Assistant
he: סייען ניירות ערך

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Capital Gains
he: רווח הון

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Cash
he: מזומן

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Dividend
he: דיבידנד

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Fees
he: עמלות

[ctx: Stock Assistant: Page name]
en: Stock
he: מניות

en: Stock Split
he: פיצול ניר ערך

en: Stock Split Account
he: חשבון פיצול ניר ערך

en: Stock Split Assistant
he: סייען פיצול ניירות ערך

en: Stock Split Details
he: מידע פיצול ניר ערך

en: Stock Split Finish
he: הסתיים פיצול נייר ערך

en: Stock Value
he: ערך מניות

en: Stock account for security "%s"
he: חשבון ניירות ערך עבור בטוחה '%s'

en: Stock amount must be positive.
he: כמות מניות חייבת להיות ערך חיובי.

en: Stock split
he: פיצול נייר ערך

en: Stocks
he: ניירות ערך

en: Stop
he: עצירה

en: String Option
he: אפשרות מחרוזת

en: String for additional report information.
he: מחרוזת למידע נוסף על דוחות.

en: String to be placed as a footer.
he: מחרוזת שתמוקם בכותרת תחתית.

en: Style Sheet Name
he: שם גיליון סגנון

en: Style Sheets affect how reports are displayed. Choose a style sheet for your report as a report option, and use the Edit->Style Sheets menu to customize style sheets.
he: גיליונות הסגנון משפיעים על אופן הצגת הדוחות. ניתן לבחור גיליון סגנון עבור הדוח באפשרויות דוח. להתאמה אישית של גיליונות הסגנון נא לבחור מהתפריט: 'עריכה &larr; גיליונות סגנון'.

en: Stylesheet
he: גיליון סגנון

en: Su_b-accounts of '%s'
he: ח_שבונות־משנה של '%s'

en: Su_mmary Bar
he: סר_גל סיכום

en: Sub-subheading/total Cell Color
he: צבע תא כותרת משנה־משנה/סך־הכול כללי

en: Sub-total
he: סיכום בינייים

en: Subheading/Subtotal Cell Color
he: צבע תא כותרת משנה/סך־הכול כללי

en: Subject:
he: נושא:

en: Subtotal
he: סיכום ביניים

en: Subtotal Table
he: טבלת סיכום ביניים

en: Subtotal according to the primary key?
he: סיכום ביניים לפי מפתח ראשי?

en: Subtotal according to the secondary key?
he: סיכום ביניים לפי מפתח משני?

en: Subtotal:
he: סכום ביניים:

en: Summary
he: תמצית

en: Summary Page
he: עמוד תמצית

en: Summary Text
he: מלל תמצית

en: Sunday
he: ראשון

en: Suppress $0.00 values
he: הסתרת ערכי 0.00

en: Symbol
he: סמל

en: T
he: מ

en: T-Num
he: מס תנועה

en: T-Ref
he: סימוכין־תנועה

en: Ta_x Report Options
he: אפ_שרויות דוח מס

en: Ta_x included
he: כולל _מס

en: Ta_x related
he: בר מ_יסוי

en: Tab
he: לשונית

en: Tab A
he: לשונית א׳

en: Tab B
he: לשונית ב׳

en: Tab P_osition
he: מיקום ל_שונית

en: Tab order in_cludes Transfer on Memorised Transactions
he: סדר לשוניות כו_לל העברה לתנועות שבזיכרון

en: Table
he: טבלה

en: Table Cell Color
he: צבע תא טבלה

en: Table border width
he: רוחב גבול טבלה

en: Table cell padding
he: ריפוד תאים בטבלה

en: Table cell spacing
he: ריווח תאים בטבלה

en: Table for Exporting
he: טבלה ליצוא

en: Tables
he: טבלאות

en: Target
he: יעד

en: Target Accounts
he: חשבונות יעד

en: Target amount above reserve
he: סכום מטרה מעל למוגדר

en: Target split is currently hidden in this register.
    
    %s
    
    Select OK to temporarily clear filter and proceed,
    otherwise the last active cell will be selected.
he: פיצול היעד מוסתר כעת, ביומן זה.
    
    %s
    
    נא להקיש על 'בסדר', לניקוי זמני של המסנן ולהמשיך.
    אחרת התא הפעיל האחרון יבחר.

en: Tax
he: מס

en: Tax Accounts
he: חשבונות מס

en: Tax Amount
he: סכום מס

en: Tax Included
he: כולל מס

en: Tax Included?
he: כולל מס?

en: Tax Info
he: מידע מס

en: Tax Invoice
he: חשבונית מס

en: Tax Number
he: מספר עוסק

en: Tax Payment
he: תשלום מס

en: Tax Rate
he: שעור מס

en: Tax Report & XML Export
he: דוח מס ויצוא ל־XML

en: Tax Report / TXF Export
he: דוח מס / יצוא ל־TXF

en: Tax Schedule Report & TXF Export
he: דוח זמנן מס ויצוא TXF

en: Tax Schedule Report/TXF Export
he: דוח זמנן מס/יצוא TXF

en: Tax Table
he: טבלת מס

en: Tax Tables
he: טבלאות מס

en: Tax _Related
he: בר _מיסוי

en: Tax class
he: מדרגת מס

en: Tax computed after discount is applied
he: המס יחושב אחרי מתן ההנחה

en: Tax entity type not specified
he: לא נקבע סוג רשומת מס

en: Tax on Purchases
he: מס על רכישות

en: Tax on Sales
he: מס מכירות

en: Tax payable
he: מס זכאים

en: Tax related
he: בר מיסוי

en: Tax table "%s" is in use. You cannot delete it.
he: טבלת מס '%s' נמצאת בשימוש. לא ניתן למחוק.

en: Tax table name "%s" already exists.
he: טבלת מס '%s' כבר קיימת.

en: Tax type %s: invalid code %s for account type
he: סוג מס %s: קוד %s שגוי עבור סוג החשבון

en: Tax-related but has no tax code
he: בר מיסוי אך ללא קוד מס

en: Tax-table
he: טבלת־מס

en: Tax:
he: מס:

en: Taxable
he: בר מיסוי

en: Taxable Income / Deductible Expenses
he: הכנסות ברות מיסוי / הוצאות מוכרות למס

en: Taxable Income / Deductible Expenses / Export to .XML file
he: הכנסות ברות מיסוי / הוצאות מוכרות למס / ייצוא לקובץ ‎.XML

en: Taxable Income/Deductible Expenses
he: הכנסות ברות מיסוי/הוצאות מוכרות למס

en: Taxable Income/Deductible Expenses with Transaction Detail/Export to .TXF file
he: הכנסה חייבת במס / הוצאות ניתנות לניכוי עם פירוט תנועה / ייצוא לקובץ.TXT

en: Taxable?
he: בר מיסוי?

en: Taxes
he: מיסים

en: Taxincluded
he: כולל מס

en: Technicolor
he: טכניקולור

en: Teller
he: כספר

en: Template Transaction
he: מבנה תנועה

en: Template file
he: קובץ מבנה

en: Template file "~a" can not be read
he: קובץ מבנה '~a' לא ניתן לקריאה

en: Temporary Warnings
he: אזהרות זמניות

en: Term "%s" is in use. You cannot delete it.
he: תנאי תשלום '%s' נמצא בשימוש. לא ניתן למחוק.

en: Terms
he: תנאים

en: Terms:
he: תנאים:

en: Test Search Dialog
he: בדיקת דו־שיח חיפוש

en: Testing
he: בדיקה

en: Text Color
he: צבע מלל

en: Text cell
he: תא־מלל

en: Text font
he: גופן מלל

en: Thai (TIS-620)
he: תאילנדית (TIS-620)

en: Thank you for your patronage!
he: מודים לך על החסות!

en: That QIF file is already loaded. Please select another file.
he: קובץ QIF זה כבר טעון. נא לבחור קובץ אחר.

en: That commodity already exists.
he: הסחורה כבר קיימת.

en: That database may be in use by another user, in which case you should not open the database. What would you like to do?
he: מסד נתונים זה עשוי להיות בשימוש על־ידי משתמש אחר, ובמקרה זה אסור לפתוח את מסד הנתונים. כיצד להמשיך?

en: That database may be on a read-only file system, you may not have write permission for the directory, or your anti-virus software is preventing this action. If you proceed you may not be able to save any changes. What would you like to do?
he: מסד נתונים זה עשוי להיות במערכת קבצים לקריאה בלבד, ייתכן שאין הרשאת כתיבה לספריה, או שתוכנת אנטי־וירוס מונעת פעולה זו. בחירה להמשיך, עשוייה שלא לאפשר שמירת שינויים כלשהם. כיצד להמשיך?

en: That means:
    * It ignores GnuCash's preferences like "Close log window when finished".
    * To report issues read
he: כלומר:
    * הוא מתעלם מהעדפות של GnuCash כגון 'לסגור את חלון היומן עם הסיום'.
    * לדווח על תקלות שנקראו

en: The %s amount has no associated account.
he: אין חשבונות משויכים לסכום %s.

en: The '%s' account register is read-only.
he: יומן החשבון '%s' הוא לקריאה בלבד.

en: The Bad
he: הרע

en: The Company Name field cannot be left blank, please enter a company name or a person's name.
he: שדה שם החברה לא יכול להשאיר ריק, נא להזין שם חברה או שם אדם.

en: The GUIDs in the %s check format file '%s' and the %s check format file '%s' match.
he: המזהים הייחודאיים האוניברסליים %s בקובץ מבנה הבדיקה '%s' וב %s קובץ מבנה הביקורת '%s' תואמים.

en: The GnuCash online manual has lots of helpful information. You can access the manual under the Help menu.
he: במדריך המקוון של גנוקאש יש מידע מועיל. ניתן לגשת למדריך מתפריט העזרה.

en: The Good
he: הטוב

en: The ID for your company (eg 'Tax-ID: 00-000000).
he: מזהה החברה (כלומר חפ: 000000000).

en: The Invoice must have at least one Entry.
he: חייבת להיות לפחות רשומה אחת בחשבונית.

en: The Job must be given a name.
he: עליך לקבוע שם לעבודה.

en: The Online Banking import returned no transactions for the selected time period.
he: יבוא בנקאות מקוונת לא החזיר תנועות עבור טווח הזמן שנבחר.

en: The Online Banking job is still running; are you sure you want to cancel?
he: משימת בנקאות מקוונת עדין רצה: האם לבטלה?

en: The Order must be given an ID.
he: נא להגדיר מזהה להזמנה.

en: The Order must have at least one Entry.
he: חייבת להיות לפחות רשומה אחת בהזמנה.

en: The PIN needs to be at least %d characters
    long. Do you want to try again?
he: על ה־PIN להיות לפחות בן %d תווים
    האם לנסות שוב?

en: The QIF file format does not specify which order the day, month, and year components of a date are printed. In most cases, it is possible to automatically determine which format is in use in a particular file. However, in the file you have just imported there exist more than one possible format that fits the data.
    
    Please select a date format for the file. QIF files created by European software are likely to be in "d-m-y" or day-month-year format, where US QIF files are likely to be "m-d-y" or month-day-year.
he: מבנה הקובץ QIF לא מגדיר באיזה סדר מודפסים רכיבי היום, החודש והשנה של תאריך. לרוב, ניתן לקבוע אוטומטית איזה מבנה נמצא בשימוש בקובץ מסוים. יחד עם זאת, בקובץ שיובא זה עתה קיים יותר ממבנה אפשרי אחד שמתאים לנתונים.
    
    נא לבחור מבנה תאריך לקובץ. קובצי QIF שנוצרו על־ידי תוכנה אירופאית עשויים להיות בתבנית ‚d-m-y’ או יום-חודש-שנה, בעוד בקובצי QIF מארה״ב ככל הנראה המבנה יהיה ‚m-d-y’ או חודש-יום-שנה.

en: The QIF file that you just loaded appears to contain transactions for just one account, but the file does not specify a name for that account.
    
    Please enter a name for the account. If the file was exported from another accounting program, you should use the same account name that was used in that program.
he: נראה שקובץ ה־QIF שנטען מכיל תנועות בחשבון אחד בלבד, אך הקובץ אינו מכיל את שם החשבון.
    
    נא להזין שם חשבון. אם הקובץ יוצא מתוכנת הנהלת־חשבונות אחרת, נא להשתמש באותו שם חשבון ששימש באותה התוכנה.

en: The QIF importer cannot currently handle multi-currency QIF files. All the accounts you are importing must be denominated in the same currency.
he: מנגנון יבוא QIF לא יכול לטפל כעת בקבצי QIF מרובי־מטבעות. יש להגדיר את אותו המטבע לכל החשבונות המיובאים.

en: The SQL database is in use by other users, and the upgrade cannot be performed until they logoff. If there are currently no other users, consult the documentation to learn how to clear out dangling login sessions.
he: מסד הנתונים SQL נמצא בשימוש משתמשים אחרים, לכן אין אפשרות לבצע את השדרוג עד להתנתקות. אם אין משתמשים אחרים שמחוברים כרגע, נא לעיין בתיעוד בכדי ללמוד כיצד לנקות נעילת התחברות.

en: The Scheduled Transaction Editor cannot automatically balance this transaction. Should it still be entered?
he: עורך התנועות המחזוריות לא יכול לאזן אוטומטית את התנועה. האם להזין רשומה?

en: The Scheduled Transaction is unbalanced. You are strongly encouraged to correct this situation.
he: התנועה המחזורית אינה מאוזנת. מומלץ לתקן זאת.

en: The Setup of your Online Banking connection is handled by the external program "AqBanking Setup".
he: התקנת חיבור הבנקאות המקוונת מטופלת על־ידי התוכנית החיצונית 'הגדרת איקיובנקינג'.

en: The URL %s is not supported by this version of GnuCash.
he: מען URL %s לא נתמך בגרסת גנוקאש זו.

en: The URL address of your website.
he: מען URL אתר העסק.

en: The Ugly
he: המכוער

en: The account "%s" has more than one subaccount.
    
    Move the subaccounts or delete them before attempting to delete this account.
he: לחשבון „%s” יש יותר מתת־חשבון אחד.
    
    יש להעביר את תת־החשבונות או למחוק אותם בטרם ניסיון מחיקת החשבון הזה.

en: The account %s does not allow transactions.
he: חשבון %s אינו מאפשר תנועות.

en: The account %s does not exist. Would you like to create it?
he: החשבון %s לא קיים. האם ליצור אותו?

en: The account %s is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
he: החשבון %s הוא מסוג מציין מיקום ואינו מאפשר רישום תנועות. נא לבחור חשבון אחר.

en: The account %s will be deleted.
he: חשבון %s יימחק.

en: The account '%s' is a placeholder account and does not allow transactions. Please choose a different account.
he: החשבון %s הוא מסוג שומר־מקום ואינו מאפשר רישום תנועות. נא לבחור חשבון אחר.

en: The account is not balanced. Are you sure you want to finish?
he: החשבון אינו מאוזן, האם לסיים?

en: The account must be given a name.
he: נא לתת שם לחשבון.

en: The account to search for lots.
he: החשבון בו יש לחפש דבוקות.

en: The account tree will be exported to the file '%s' when you click "Apply".
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
he: תרשים החשבונות ייוצא לקובץ '%s' בהקשה על 'החלה'.
    
    ניתן לאמת את הבחירות על־ידי הקשה על 'הקודם' או על 'ביטול' לנטישת היצוא.

en: The accounts will be imported from the file '%s' when you click 'Apply'.
    
    You can verify your selections by clicking on 'Back' or 'Cancel' to Abort Import.
he: החשבונות ייובאו מקובץ '%s' בהקשה על 'החלה'.
    
    ניתן לאמת את הבחירות על־ידי הקשה על 'הקודם' או על 'ביטול' לנטישת היבוא.

en: The accounts will be imported from the file '%s' when you click 'Apply'.
    
    You can verify your selections by clicking on 'Back' or 'Cancel' to Abort Import.
    
    If this is your initial import into a new file, you will first see a dialog for setting book options, since these can affect how imported data is converted to GnuCash transactions.
    Note: After import, you may need to use 'View / Filter By / Other' menu option and select to show unused Accounts.
he: החשבונות ייובאו מהקובץ '%s' בעת הקשה על 'החלה'.
    
    ניתן לאמת את הבחירה על־ידי הקשה על 'הקודם' או 'ביטול' לנטישת היבוא.
    
    אם זהו הייבוא הראשוני לקובץ חדש, תוצג תחילה חלון דו־שיח להגדרת אפשרויות ספרים, מאחר והגדרות אלו עשויות להשפיע על האופן שבו הנתונים המיובאים מומרים לתנועות גנוקאש.
    הערה: לאחר היבוא, ייתכן וידרש לבחור מתפריט 'הצגה &larr; סינון לפי &larr; אחר' להציג חשבונות שלא בשימוש.

en: The address of your business.
he: כתובת העסק.

en: The amount is zero or the amount field could not be interpreted correctly. You might have mixed up decimal point and comma, compared to your locale settings. This does not result in a valid online transfer job.
he: הסכום הוא אפס או ששדה הסכום לא פורש כראוי. ייתכן שחל ערבוב בין נקודה עשרונית לפסיק, לעומת ההגדרות האזוריות של המערכת. התוצאה תסתכם בפעולת העברה מקוונת לא תקינה.

en: The amount of time between data points.
he: משך הזמן בין נקודות נתונים.

en: The amount to pay for this invoice.
    
    If you have selected an invoice, GnuCash will propose the amount still due for it. You can change this amount to create a partial payment or an over-payment.
    
    In case of an over-payment or if no invoice was selected, GnuCash will automatically assign the remaining amount to the first unpaid invoice for this company.
he: הסכום לתשלום בגין חשבונית זו.
    
    אם נבחרה חשבונית, גנוקאש יציג את הסכום שטרם שולם בגינה. ניתן לשנות סכום זה ליצירת תשלום חלקי או תשלום עודף.
    
    במקרה של תשלום עודף או אם לא נבחרה חשבונית, גנוקאש יקצה באופן אוטומטי את הסכום הנותר לחשבונית הראשונה שעדין לא שולמה לספק.

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probable the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
he: השרת מצא שגיאה במהלך הכנת המשימה. לכן, לא ניתן לבצע את המשימה הזה.
    
    סביר להניח שהבנק אינו תומך במשימה שנבחרה או שבחשבון הבנקאות המקוונת אין הרשאה לביצוע משימה זו. ייתכן שהודעות שגיאה נוספות יופיעו ביומן־הרישום במסוף.
    
    האם להזין את המשימה שוב?

en: The backend found an error during the preparation of the job. It is not possible to execute this job.
    
    Most probably the bank does not support your chosen job or your Online Banking account does not have the permission to execute this job. More error messages might be visible on your console log.
    
    Do you want to enter the job again?
he: השרת מצא שגיאה במהלך הכנת המשימה. לכן, לא ניתן לבצע את המשימה הזה.
    
    סביר להניח שהבנק אינו תומך במשימה שנבחרה או שבחשבון הבנקאות המקוונת אין הרשאה לביצוע משימה זו. ייתכן שהודעות שגיאה נוספות יופיעו בביומן־הרישום במסוף.
    
    האם להזין את המשימה שוב?

en: The balance sheet can be displayed with either 1 or 2 columns.
he: ניתן להציג את המאזן בעמודה אחת או שתיים.

en: The bank has sent a message in its response.
he: הבנק שלח הודעה במענה זה.

en: The bank has sent balance information in its response.
    Do you want to import it?
he: הבנק שלח פרטי יתרה במסר שלו.
    האם ליבא זאת?

en: The bank has sent transaction information in its response.
    Do you want to import it?
he: הבנק שלח פרטי תנועה במסר שלו.
    האם ליבא זאת?

en: The book was closed successfully.
he: הספר נסגר בהצלחה.

en: The book will be created with the title %s when you click on "Apply". Click on "Back" to adjust, or "Cancel" to not create any book.
he: ספר החשבונות ייווצר עם הכותרת %s לאחר הקשה על 'החלה'. הקשה על 'הקודם' כדי לכוונן, או 'ביטול' לנטישת יצור ספר החשבונות.

en: The booked balance is identical to the current reconciled balance of the account.
he: היתרה שנרשמה זהה ליתרה המתואמת הנוכחית של החשבון.

en: The boolean option is ~a.
he: האפשרות הבוליאנית היא ~a.

en: The character that will be used between components of an account name. A legal value is any single character except letters and numbers, or any of the following strings: "colon" "slash", "backslash", "dash" and "period".
he: התו המפריד בין רכיבי שם החשבון. ערך תקין יהיה כל תו יחיד למעט אותיות ומספרים, או כל אחת מהמחרוזות הבאות: 'נקודתיים' 'קו נטוי', 'לוכסן', 'מקף' ו 'נקודה'.

en: The children of the edited account have to be changed to type "%s" to make them compatible.
he: נא לשנות את סוג חשבונות המשנה לסוג '%s' על מנת שיהיו תואמים.

en: The combination date option is ~a.
he: קומבינציית אפשרות תאריך היא ~a.

en: The company associated with this payment.
he: החברה המשויכת לתשלום זה.

en: The company for this report.
he: החברה עבור דוח זה.

en: The contact person to print on invoices.
he: שם איש הקשר שיודפס על החשבוניות.

en: The creation date for this report.
he: תאריך יצירת דוח זה.

en: The creation time for this report can only be shown if the date is shown.
he: זמן יצירת דוח זה ניתן להצגה רק אם התאריך מוצג.

en: The current account selections will generate multi-currency transactions. Please select one of the following columns: price, (negated) value, (negated) transfer amount.
he: הבחירות בחשבון הנוכחי ייצרו תנועות עם מטבעות מרובים. נא לבחור באחת מהעמודות הבאות: מחיר, ערך (שלילי), סכום העברה (שלילי).

en: The current account selections will generate multi-currency transactions. Please select one of the following columns: price, (negated) value.
he: הבחירות שבוצעו בחשבון הנוכחי ייצרו תנועות עם מטבעות מרובות. נא לבחור באחת מהעמודות הבאות: מחיר, ערך (שלילי).

en: The current date.
he: התאריך הנוכחי.

en: The current entry has been changed. However, this entry is part of an existing order. Would you like to record the change and effectively change your order?
he: הערך הנוכחי השתנה. אך ערך זה הוא חלק מהזמנה קיימת. האם לרשום את השינוי ולשנות את ההזמנה בהתאם?

en: The current entry has been changed. Would you like to save it?
he: הרשומה הנוכחית השתנתה. האם לשמור אותה?

en: The current template transaction has been changed. Would you like to record the changes?
he: התנועה הנוכחית השתנתה. האם לרשום את השינויים?

en: The current time is ~a.
he: הזמן הנוכחי הוא ~a.

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating the transaction, or cancel the duplication?
he: התנועה הנוכחית השתנתה. האם לרשום את השינויים לפני שיכפול התנועה, או לבטל את השכפול?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before duplicating this entry, or cancel the duplication?
he: התנועה הנוכחית השתנתה. האם לרשום את השינויים לפני שיכפול התנועה, או לבטל את השכפול?

en: The current transaction has been changed. Would you like to record the changes before moving to a new transaction, discard the changes, or return to the changed transaction?
he: התנועה הנוכחית השתנתה. האם לרשום את השינויים לפני המעבר לתנועה חדשה, לנטוש את השינויים או לחזור לתנועה שהשתנתה?

en: The current transaction is not balanced.
he: התנועה הנוכחית אינה מאוזנת.

en: The customer ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה הלקוח. אם השדה יישאר ריק, המערכת תקצה מזהה־לקוח סביר

en: The cutoff day for applying bills to the next month. After the cutoff, bills are applied to the following month. Negative values count backwards from the end of the month.
he: יום חתך העברת חיובים לחודש הבא. לאחר החתך, חיובים יופיעו בחודש הבא. ערכים יספרו לאחור מסוף החודש.

en: The database %s doesn't seem to exist. Do you want to create it?
he: נראה כי מסד הנתונים %s אינו קיים. האם ליצור אותו?

en: The database was opened read-only. Do you want to save it to a different place?
he: מסד הנתונים נפתח לקריאה בלבד. האם לשמור אותו במקום אחר?

en: The date of this transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
he: תאריך התנועה, קודם לערך שהוגדר ב'סף לקריאה בלבד' עבור ספר חשבונות זה. ניתן לשנות הגדרה זו מתפריט 'קובץ &larr; מאפיינים &larr; חשבונות'.

en: The date option is ~a.
he: אפשרות תאריך היא ~a.

en: The day of the month bills are due
he: היום בחודש בו חל מועד תשלום חיובים

en: The default check printing font
he: גופן ברירת המחדל להדפסת המחאה

en: The default check printing font.
he: גופן ברירת המחדל להדפסת המחאה.

en: The default date format used for fancy printed dates.
he: מבנה תאריך ברירת המחדל המשמשת להדפסת תאריך מהודר.

en: The default font to use when printing checks. This value will be overridden by any font specified in a check description file.
he: גופן ברירת המחדל שישמש בעת הדפסת המחאות. ערך זה יידרס על־ידי הגופן שהוגדר בקובץ תיאור ההמחאה.

en: The default tax table to apply to customers.
he: טבלת מס ברירת מחדל להחלה על לקוחות.

en: The default tax table to apply to vendors.
he: טבלת מס ברירת מחדל להחלה על ספקים.

en: The description of the Billing Term, printed on invoices
he: תיאור תנאי התשלום, מודפס על חשבוניות

en: The discount percentage applied if paid early.
he: אחוז הנחה אם התשלום משולם לפני תאריך היעד.

en: The downloaded Online Banking Balance was zero.
    
    Either this is the correct balance, or your bank does not support Balance download in this Online Banking version. In the latter case you should choose a different Online Banking version number in the Online Banking (AqBanking or HBCI) Setup. After that, try again to download the Online Banking Balance.
he: יתרת הבנקאות המקוונת שהורדה הייתה אפס.
    
    יתכן וזו היתרה הנכונה, או שהבנק אינו תומך בהורדת יתרה בגרסת בנקאות מקוונת זו. במקרה האחרון, יש לבחור במערכת הבנקאות המקוונת (איקיובנקינג או HBCI), במספר גרסת בנקאות מקוונת שונה ולנסות להוריד שוב את יתרת הבנקאות המקוונת.

en: The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d book. | The earliest transaction date found in this book is %s. Based on the selection made above, this book will be split into %d books.
he[0]: תאריך התנועה המוקדם ביותר בספרים הוא %s. בהתבסס על הבחירה שנעשתה לעיל, ספר החשבונות יפוצל לספר %d.
he[1]: תאריך התנועה המוקדם ביותר בספרים הוא %s. בהתבסס על הבחירה שנעשתה לעיל, ספר החשבונות יפוצל ל־%d ספרים.

en: The electronic tax number of your business
he: מספר עוסק אלקטרוני של בית העסק

en: The email address of your business.
he: כתובת הדוא"ל של העסק.

en: The employee ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה העובד. אם ריק מספר ייקבע באופן אוטומטי

en: The entered account could not be found.
he: החשבון שהוזן לא נמצא.

en: The entered date is out of the range 01/01/1400 - 31/12/9999, resetting to this year
he: התאריך שהוזן נמצא מחוץ לטווח 01/01/1400 – 31/12/9999, ישוצב לשנה השוטפת

en: The entered date of the duplicated transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts.
he: תאריך התנועה המשוכפלת קודם לערך 'סף קריאה בלבד' עבור ספר חשבונות זה. ניתן לשנות הגדרה זו מתפריט 'קובץ &larr; מאפיינים &larr; חשבונות'.

en: The entered date of the transaction is older than the "Read-Only Threshold" set for this book. This setting can be changed in File->Properties->Accounts, resetting to the threshold.
he: תאריך התנועה שהוזנה, קודם לערך 'סף קריאה בלבד' עבור ספרים אלו. ניתן לשנות הגדרה מתפריט 'קובץ &larr; מאפיינים &larr; חשבונות', ושחזור לרמת הסף.

en: The expense accounts where the expenses are recorded which are subtracted from the sales to give the profit.
he: חשבונות הוצאות, בהם נרשמות ההוצאות, המופחתים מהמכירות לקבלת שורת הרווח.

en: The fax number of your business.
he: מספר פקס של העסק.

en: The file %s already exists. Are you sure you want to overwrite it?
he: הקובץ %s כבר קיים. האם לדרוס אותו?

en: The file %s is empty.
he: הקובץ %s ריק.

en: The file could not be reopened.
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ שוב.

en: The file has been loaded successfully. If you click "Apply" it will be saved and reloaded into the main application. That way you will have a working file as backup in the same directory.
    
    You can also go back and verify your selections by clicking on "Back".
he: הקובץ נטען בהצלחה. הקשה על 'החלה' תביא לשמירתו וטעינתו מחדש ליישום הראשי. בדרך זו ייווצר קובץ עבודה כגיבוי באותה ספריה.
    
    ניתן גם לחזור ולאמת את הבחירות על־ידי הקשה על 'הקודם'.

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. If specified, this file should be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
he: שם קובץ גיליון הסגנון CSS אשר בו יש להשתמש בדוח זה. אם הוגדר, קובץ זה אמור להיות בספרית gnucash. או במקומו הטבעי בספריות ההתקנה של גנוקאש.

en: The file name of the CSS stylesheet to use with this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
he: שם קובץ גיליון הסגנון CSS אשר בו יש להשתמש בדוח זה. קובץ זה אמור להיות בספרית gnucash. או במקומו הטבעי בספריות ההתקנה של גנוקאש.

en: The file name of the eguile template part of this report. This file must be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
he: שם קובץ מבנה האגויל של דוח זה. קובץ זה אמור להיות בספרית gnucash. או במקומו הטבעי בספריות ההתקנה של גנוקאש.

en: The file name of the eguile template part of this report. This file should either be in your .gnucash directory, or else in its proper place within the GnuCash installation directories.
he: שם קובץ מבנה האגויל של דוח זה. קובץ זה אמור להיות בספרית gnucash. או במקומו הטבעי בספריות ההתקנה של גנוקאש.

en: The file type of file %s is unknown.
he: סוג קובץ של קובץ %s אינו ידוע.

en: The file/URI %s could not be found.
he: לא היתה אפשרות למצוא את הקובץ/URI %s.

en: The file/URI %s could not be found.
    
    The file is in the history list, do you want to remove it?
he: לא היתה אפשרות למצוא את הקובץ/URI %s.
    
    הקובץ נמצא ברשימת ההיסטוריה, האם להסירו?

en: The file/URL %s does not contain GnuCash data or the data is corrupt.
he: הקובץ/מען URL %s אינו מכיל נתוני גנוקאש או שהנתונים פגומים.

en: The following Scheduled Transactions reference the deleted account and must now be corrected. Press OK to edit them.
he: התנועות המחזוריות הבאות מפנות לחשבונות שנמחקו ונדרש תיקון. לעריכה נא להקיש על 'בסדר'.

en: The following are noted in this file:
he: הבאים מצוינים בקובץ הזה:

en: The following customer document is due: | The following %d customer documents are due:
he[0]: תאריך החיוב למסמך הלקוח הבא הגיע:
he[1]: תאריך החיוב ל%d מסמכי הלקוחות הבאים הגיע:

en: The following errors must be fixed:
he: נדרש לתקן את השגיאות הבאות:

en: The following file could not be moved to {1}: | The following files could not be moved to {1}:
he[0]: לא ניתן להעביר את הקובץ הבא ל {1}:
he[1]: לא ניתן להעביר את הקבצים הבאים ל {1}:

en: The following file has become obsolete and will be ignored: | The following files have become obsolete and will be ignored:
he[0]: הקובץ הבא התיישן לכן המערכת תתעלם ממנו:
he[1]: הקבצים הבאים התיישנו לכן המערכת תתעלם מהם:

en: The following file has been copied to {1} instead: | The following files have been copied to {1} instead:
he[0]: הקובץ הבא הועתק ל {1} במקום:
he[1]: הקבצים הבאים הועתקו ל {1} במקום:

en: The following file in {1} has been renamed:
he: שם הקובץ הבא ב {1} השתנה:

en: The following vendor document is due: | The following %d vendor documents are due:
he[0]: מסמך הספק הבא הגיע לפרעון:
he[1]: %d מסמכי הספק הבאים הגיעו לפרעון:

en: The following warnings exist:
he: השגיאות הבאות קיימות:

en: The format for the date->string conversion for today's date.
he: המבנה להמרת תאריך&larr;מחרוזת לתאריך היום.

en: The format string to use for generating bill numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי חשבונית ספק. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: The format string to use for generating customer numbers. This is a printf-style format string.
he: מחרוזת תבנית שתשמש לחילול מזהה לקוח. זוהי מחרוזת תבנית בסגנון printf.

en: The format string to use for generating employee numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי עובד. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: The format string to use for generating expense voucher numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי שוברי הוצאה. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: The format string to use for generating invoice numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי חשבוניות. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: The format string to use for generating job numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי ריכוז. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: The format string to use for generating order numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי הזמנה. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: The format string to use for generating vendor numbers. This is a printf-style format string.
he: מבנה המחרוזת שתשמש ליצירת מספרי ספק. זוהי מבנה מחרוזת בסגנון printf.

en: The formatting to use for negative amounts: with a leading sign, or enclosing brackets.
he: המבנה שתשמש לסכומים שליליים: סימן מוביל, או סוגריים סוגרים.

en: The future minimum will add, for each date point, a projected minimum balance including scheduled transactions.
he: המינימום העתידי יוסיף, עבור כל נקודת זמן, יתרת מינימום צפויה כולל תנועות מחזוריות.

en: The horizontal position of the editor divider.
he: המיקום האופקי של מחלק העורך.

en: The income accounts where the sales and income was recorded.
he: חשבונות הכנסות הם חשבונות בהם נרשמות המכירות וההכנסות.

en: The input file can not be opened.
he: לא ניתן לפתוח את קובץ הקלט.

en: The interest rate cannot be zero.
he: שעור הריבית לא יכול להיות אפס.

en: The internal check of the destination IBAN '%s' failed. This means the account number might contain an error.
he: הבקרה הפנימית של IBAN היעד '%s' כשלה. יתכן ומספר החשבון שגוי.

en: The internal name of the Billing Term.
he: השם הפנימי של תנאי התשלום.

en: The invoice ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you.
he: מזהה החשבונית. אם ריק מספר ייקבע באופן אוטומטי.

en: The invoice report to be used for printing.
he: דוח החשבונית שישמש להדפסה.

en: The job ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה העבודה. אם ריק מספר ייקבע באופן אוטומטי

en: The last day of the month for the early payment discount.
he: היום האחרון בחודש עבור הנחת תשלום מוקדם.

en: The library "libdbi" installed on your system doesn't correctly store large numbers. This means GnuCash cannot use SQL databases correctly. Gnucash will not open or save to SQL databases until this is fixed by installing a different version of "libdbi". Please see https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=611936 for more information.
he: הספריה 'libdbi' המותקנת במערכת אינה מאחסנת כראוי מספרים גדולים. פירוש הדבר שגנוקאש לא תוכל להשתמש כראוי במסד נתוני SQL. גנוקאש לא תפתח או תשמור למסד נתוני SQL, עד להתקנת גרסה שונה של 'libdbi'. נא ראו https://bugs.gnucash.org/show_bug.cgi?id=611936 לקבלת מידע נוסף.

en: The list below shows objects which make use of the account which you want to delete.
    Before you can delete it, you must either delete those objects or else modify them so they make use
    of another account
he: הרשימה שלהלן מציגה עצמים שמשתמשים בחשבון שמיועד למחיקה.
    לפני שניתן יהיה למחוק אותו, יש למחוק עצמים אלה או לשנותם כך שישתמשו
    בחשבון אחר

en: The list of Scheduled Transactions
he: רשימת תנועות מחזוריות

en: The log file you selected cannot be read. The file header was not recognized.
he: לא ניתן לקרוא את קובץ יומן־הרישום. הכותרת העליונה (header) של הקובץ לא זוהתה.

en: The log file you selected was empty.
he: קובץ יומן־הרישום שנבחר ריק.

en: The lower balance limit must be less than the higher limit.
he: גבול יתרה תחתון חייב להיות נמוך מהגבול העליון.

en: The maximum number of window menu entries reached, no more entries will be added.
he: כמות הרשומות המרבית לחלון הושגה, לא תתווספנה עוד רשומות.

en: The menu of options
he: תפריט אפשרויות

en: The minimum number of invoice entries to display.
he: מספר מזערי של רשומות חשבונית לתצוגה.

en: The minimum score a potential match must have to be displayed in the match list.
he: ציון מזערי להתאמה אפשרית חייב להיות מוצג ברשימת ההתאמה.

en: The multi-choice option is ~a.
he: אפשרות בחירה מרובה היא ~a.

en: The name of the report to be used for invoice printing.
he: שם הדוח שבו יעשה שימוש להדפסת המחאות.

en: The name of your business.
he: שם העסק.

en: The next tip to show.
he: הצגת העצה הבאה.

en: The number of accounts linked by the transactions found exceeds the limit. Select a different subset of transactions, or increase the limit in the options.
he: מספר החשבונות שמקושרים לתנועות שנמצאו חורגים מהמגבלה. נא לבחור הרכב שונה של תנועות או להגדיל את המגבלה באפשרויות.

en: The number of days after the post date during which a discount will be applied for early payment.
he: מספר הימים אחרי תאריך הרישום שבמהלכם תנתן הנחה עבור תשלום מוקדם.

en: The number of days to pay the bill after the post date.
he: מספר הימים אחרי תאריך הרישום לתשלום החיוב.

en: The number of decimal places to use for share numbers.
he: מספר המקומות העשרוניים המשמשים למספר כמות המניות.

en: The number of leading digits to keep when rounding
he: מספר ספרות אחרי הנקודה העשרונית אותן יש לשמור בעת עגול ספרות

en: The number of minutes until saving of the data file to harddisk will be started automatically. If zero, no saving will be started automatically.
he: מספר הדקות עד שמירת קובץ הנתונים לכונן קשיח יופעל באופן אוטומטי. אם אפס, לא תופעל שמירה אוטומטית.

en: The number of months to be shown in editor.
he: מספר החודשים שיופיעו בעורך.

en: The number of payments cannot be negative.
he: מספר התשלומים לא יכול להיות שלילי.

en: The number of payments cannot be zero.
he: מספר התשלומים לא יכול להיות אפס.

en: The number of remaining occurrences (%d) is greater than the number of total occurrences (%d).
he: מספר המופעים שנותרו (%d) גדול מהמספר הכולל של המופעים (%d).

en: The number of seconds to wait before the question window will be closed and the changes saved automatically.
he: מספר השניות שיש להמתין לפני שחלון השאלה ייסגר והשינויים יישמרו באופן אוטומטי.

en: The number option formatted as currency is ~a.
he: אפשרויות מספר במבנה מטבע הוא ~a.

en: The number option is ~a.
he: אפשרות מספר היא ~a.

en: The numeric ID of the report.
he: המזהה הנומרי של הדוח.

en: The order ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה הזמנה. אם השדה יושאר ריק, המערכת תקבע מספר באופן אוטומטי

en: The origin point is the lower left-hand corner of the page.
he: נקודת המוצא היא הפינה השמאלית התחתונה של העמוד.

en: The origin point is the upper left-hand corner of the page.
he: נקודת המוצא היא הפינה השמאלית העליונה של העמוד.

en: The owner %s will be deleted.
    Are you sure you want to do this?
he: נמען %s ימחק.
    האם לבצע?

en: The percentage discount applied for early payment.
he: אחוז ההנחה שיחול בגין הקדמת תשלום.

en: The phrase for specifying to whom payments should be made.
he: הביטוי שמגדיר את המוטב לו יש לשלם.

en: The phrase used to introduce the company contact.
he: הביטוי שישמש להצגת איש הקשר של החברה.

en: The position of paned window when it was last closed.
he: מיקום החלונית בעת סגירתה האחרונה.

en: The post action was canceled because not all exchange rates were given.
he: פעולת הרישום בוטלה מאחר ולא נמצאו שערי החליפין.

en: The previous bill number generated. This number will be incremented to generate the next bill number.
he: מספר החיוב הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר החיוב הבא.

en: The previous customer number generated. This number will be incremented to generate the next customer number.
he: מזהה הלקוח הקודם שחולל. מספר הזיהוי יקודם ב־1 לחילול מזהה הלקוח הבא.

en: The previous employee number generated. This number will be incremented to generate the next employee number.
he: מספר העובד הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר העובד הבא.

en: The previous expense voucher number generated. This number will be incremented to generate the next voucher number.
he: מספר שובר ההוצאה הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר שובר ההוצאה הבא.

en: The previous invoice number generated. This number will be incremented to generate the next invoice number.
he: מספר החשבונית הקודמת שנוצרה. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר החשבונית הבאה.

en: The previous job number generated. This number will be incremented to generate the next job number.
he: מספר הריכוז הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר הריכוז הבא.

en: The previous order number generated. This number will be incremented to generate the next order number.
he: מספר ההזמנה הקודמת שנוצרה. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר ההזמנה הבאה.

en: The previous vendor number generated. This number will be incremented to generate the next vendor number.
he: מספר הספק הקודם שנוצר. מספר זה יגדל ב 1 לחילול מספר הספק הבא.

en: The prices were imported from file '%s'.
    
    Import summary:
    - %s
    - %s
    - %s
he: השערים יובאו מקובץ '%s'.
    
    תמצית יבוא:
    - %s
    - %s
    - %s

en: The radio button option is ~a.
he: אפשרות מחוון הרדיו הוא ~a.

en: The rate amount must be valid or you must leave it blank.
he: סכום ה'שיעור' חייב להיות ערך תקין או להשאירו ריק.

en: The reconcile report is designed to be similar to the formal reconciliation tool. Please select the account from Report Options. Please note the dates specified in the options will apply to the Reconciliation Date.
he: דוח ההתאמה עוצב כך שידמה לכלי התאמה רשמי. נא לבחור את החשבון מתוך אפשרויות דוח. נא לשים לב שהתאריכים שהוגדרו באפשרויות, יחולו על תאריך ההתאמה.

en: The relative date option is ~a.
he: אפשרות תאריך יחסי היא ~a.

en: The requirements for Online Banking vary between the different supported AqBanking backends, but usually you will need:
    * Your bank needs to grant you online access. See on their website or ask their customer service for how to obtain it.
    They should also tell you:
    * Your user ID that identifies you to their server, often your base account number;
    * The URL of their Online Banking server;
    * In some cases the routing number of your bank's branch is useful in this assistant;
    * Authentication methods vary by backend and chosen method:
     * FinTS PIN/TAN: Some methods require a specific gadget like a card reader or a mobile;
     * FinTS HBCI: You have to exchange the public parts of asymmetric keys with your bank ("Ini-Letter").
     * PayPal: registered email address, password, API signature;
he: הדרישות לבנקאות מקוונת משתנות בין שרתי אייקיובאנקינג השונים הנתמכים, אך בדרך כלל:
    * הבנק צריך לספק גישה מקוונת. נא עיינו באתר המרשתת של הבנק או שניתן לפנות לשירות הלקוחות של הבנק על מנת לברר כיצד ניתן לקבל גישה מקוונת.
    הבנק אמור לספק:
    * מזהה המשתמש לשרת הבנק, לרוב יהיה מספר חשבון הבנק, אך לא בהכרח;
    * במען הכתובת של שרת הבנקאות המקוונת;
    * במקרים מסוימים מספר הניתוב של סניף הבנק יכול להיות שימושי בסייען זה;
    * שיטות האימות משתנות לפי שרת ושיטת ההתחברות שנבחרה:
    * PIN / TAN של FinTS: בחלק משיטות החיבור יהיה צורך בגאדג׳ט מסוים כמו קורא כרטיסים או מכשיר נייד;
    * FinTS HBCI: נדרשת החלפת החלקים הציבוריים של מפתחות אסימטריים עם הבנק ("Ini-Letter").
    * PayPal: כתובת דוא״ל רשומה, סיסמה, חתימת API;

en: The reserve amount is set to a minimum balance desired
he: סכום העתודה מוגדר ליתרה מזערית רצויה

en: The scheduled transaction editor comes with a very flexible frequency configurator. Basic frequencies to schedule a transaction include daily, weekly and monthly. But more advanced schemes can be set up as well. Some examples:
    
    To schedule a transaction every three weeks, you can choose the weekly basic frequency and then set 'Every 3 weeks'.
    
    To schedule a transaction every year you can choose the monthly basic frequency and then set 'Every 12 months'.
he: עורך תנועות מחזוריות מגיע עם מגדיר תצורת תדירות גמיש מאוד. תדירויות בסיסיות לתזמון תנועה כוללים: יומי, שבועי וחודשי. ניתן להגדיר גם תוכניות מתקדמות יותר. להלן מספר דוגמאות:
    
    לתזמן תנועה מחזורית בכל שלושה שבועות, ניתן לבחור את התדירות הבסיסית כשבועי ולאחר מכן להגדיר 'כל 3 שבועות'.
    
    לתזמן תנועה מחזורית בכל שנה, ניתן לבחור את התדירות הבסיסית כחודשי ולאחר מכן להגדיר 'כל 12 חודשים'.

en: The selected account type is incompatible with the one of the selected parent.
he: סוג החשבון שנבחר אינו תואם לאחד מהורים שנבחרו.

en: The selected accounts contain no data/transactions (or only zeroes) for the selected time period
he: החשבונות שנבחרו אינם מכילים נתונים / תנועות (או רק אפסים) לתקופת הזמן שנבחרה

en: The selected amount cannot be cleared.
he: החשבון שנבחר לא ניתן להתאמה.

en: The selected transaction doesn't have splits that can be assigned as a payment
he: לתנועה שנבחרה אין פיצולים שניתן להקצות כתשלום

en: The selection you make here is only the starting point for your personalized account hierarchy. Accounts can be added, renamed, moved, or deleted by hand later at any time.
he: הבחירות שיעשו כאן הן רק נקודת הפתיחה לתרשים חשבונות מותאם אישית. ניתן יהיה להוסיף בהמשך, לשנות שמות, להעביר ולמחוק חשבונות בכל עת.

en: The separator character "%s" is used in one or more account names.
    
    This will result in unexpected behaviour. Either change the account names or choose another separator character.
    
    Below you will find the list of invalid account names:
    %s
he: התו המפריד '%s' משמש בשם חשבון אחד או יותר.
    
    מצב זה יביא להתנהגות לא צפויה. נא לשנות את שמות החשבונות או לבחור בתו מפריד אחר.
    
    להלן רשימת שמות החשבונות הבעיתים:
    %s

en: The server at URL %s experienced an error or encountered bad or corrupt data.
he: השרת במען URL %s חווה שגיאה או שנתקל בנתונים פגומים.

en: The settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: The setup for matching Online Banking accounts to GnuCash accounts is now finished. You can now invoke Online Banking actions on those accounts.
    
    If you want to add another bank, user, or account, you can start this assistant again anytime.
    
    Press "Apply" now.
he: ההגדרה למיפוי חשבונות בנקאות מקוונת לחשבונות גנוקאש הסתיימה כעת. ניתן להפעיל פעולות בנקאות מקוונת בחשבונות אלה.
    
    להוספת בנק, משתמש או חשבון נוספים, ניתן להתחיל את הסייען הזה שוב בכל עת.
    
    הקשה על 'החלה' כעת.

en: The source of price information.
he: מקור מידע מחיר.

en: The specified URL could not be loaded.
he: לא ניתן לטעון מען URL שנקבע.

en: The split's amount is zero, so no exchange rate is needed.
he: סכום הפיצול הוא אפס, לכן לא נדרש שער חליפין.

en: The statement date you have chosen is %d day in the future. | The statement date you have chosen is %d days in the future.
he[0]: תאריך התדפיס שנבחר הוא %d ימים בעתיד.
he[1]: תאריך התדפיסים שנבחרו הם %d ימים בעתיד.

en: The string option is ~a.
he: אפשרות המחרוזת היא ~a.

en: The subtotal value of this entry
he: ערך סכום הביניים של הרשומה

en: The target is used to plan for a future large purchase, which will be added as a line above the reserve amount.
he: העתודה משמשת לתכנון רכישה עתידית מהותית ותתווסף כשורה מעל סכום העתודה.

en: The tax table %s does not exist. Would you like to create it?
he: טבלת המס %s לא קיימת. האם ליצור אותה?

en: The title of the report.
he: כותרת הדוח.

en: The total tax of this entry
he: סך כל מס עבור הרשומה

en: The transaction you are about to change contains reconciled splits in the following accounts:
    %s
    
    Are you sure you want to continue with this change?
he: התנועה שבעריכה מכילה פיצולים מותאמים בחשבונות הבאים:
    %s
    
    האם להמשיך עם שינוי זה?

en: The transactions in one of the selected sub-accounts may not be edited.
    If you want to edit transactions in this register, please open the sub-account options and turn off the placeholder checkbox.
    You may also open an individual account instead of a set of accounts.
he: התנועה באחד מחשבונות המשנה עשויה שלא לאפשר עריכה.
    לעריכת תנועות ביומן זה, נא לפתוח את אפשרויות חשבון משנה ולהסיר את סימון 'שומר מקום' בתיבת הסימון.
    ניתן גם לפתוח חשבון יחידני במקום סדרה של חשבונות.

en: The transactions of this account may not be edited because its subaccounts have mismatched commodities or currencies.
    You need to open each account individually to edit transactions.
he: התנועה בחשבון זה עשויה שלא לאפשר עריכה שכן המטבע או הסחורה באחד מחשבונות המשנה אינם תואמים לאלו של חשבון האב.
    לעריכה, נא לפתוח כל חשבון משנה בנפרד.

en: The transactions of this account may not be edited.
    If you want to edit transactions in this register, please open the account options and turn off the placeholder checkbox.
he: לא ניתן לערוך חשבון זה.
    לעריכת תנועות ביומן זו, נא לפתוח את אפשרויות החשבון ולהסיר את הסימון בתיבת הסימון 'שומר מקום'.

en: The transactions were imported from file '{1}'.
he: התנועה יובאה מקובץ '{1}'.

en: The transfer and post accounts are associated with different currencies. Please specify the conversion rate.
he: החשבון הנגדי וחשבון הרישום משויכים למטבעות שונים. נא להזין את שער ההמרה.

en: The two currencies involved equal each other.
he: שני המטבעות המעורבים זהים.

en: The type of graph to generate.
he: סוג התרשים לחילול.

en: The values entered for this transaction are inconsistent. Which value would you like to have recalculated?
he: הערכים שהוזנו עבור תנועה זו אינם עקביים. איזה ערך לחשב מחדש?

en: The vendor ID number. If left blank a reasonable number will be chosen for you
he: מזהה הספק. אם ריק מספר ייקבע באופן אוטומטי

en: The version of these settings
he: גרסת הגדרות אלו

en: There are %d unassigned and %d undecodable words. Please add encodings.
he: קיימות %d מילים שאינן מוקצות ו־%d שאינן ניתנות לפענוח. נא להוסיף קידודים.

en: There are %d unassigned words. Please decide on them or add encodings.
he: קיימות %d מילים שאינן מוקצות. נא להקצותן ולהוסיף קידודים.

en: There are %d undecodable words. Please add encodings.
he: קיימות %d מילים שאינן ניתנות לפענוח. נא להוסיף קידודים.

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time.
he: אין כעת תנועות מחזוריות לרשום.

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
he[0]: לא קיימת תנועה מחזורית לרישום כעת. (%d נוצרה אוטומטית)
he[1]: לא קיימות תנועות מחזוריות לרישום כעת. (%d נוצרו אוטומטית)

en: There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (One transaction automatically created) | There are no Scheduled Transactions to be entered at this time. (%d transactions automatically created)
he[0]: אין תנועות מחזוריות לרישום עתה. (נוצרה תנועה מחזורית אוטומטית אחת)
he[1]: אין תנועות מחזוריות לרישום עתה. (נוצרו %d תנועה מחזורית אוטומטית)

en: There are no options for this report.
he: אין אפ_שרויות לדוח זה.

en: There are some predefined actions available that most new users prefer to get started with GnuCash. Select one of these actions from below and click the <i>OK</i> button or press the <i>Cancel</i> button if you don't want to perform any of them.
he: קימות כמה פעולות מוגדרות מראש שרוב המשתמשים החדשים מעדיפים להתחיל בהן בגנוקאש. נא לבחור אחת מהפעולות הללו למטה ולהקיש על לחצן <i>אישור</i> או להקיש על הלחצן <i>ביטול</i> ולא להשתמש באחת מהן.

en: There is %d invalid mapping,
    
    Would you like to remove it now? | There are %d invalid mappings,
    
    Would you like to remove them now?
he[0]: קיים מיפוי %d שגוית
    
    האם להסיר אותו כעת?
he[1]: קיימים מיפויים %d שגוים
    
    האם להסיר אותם כעת?

en: There is a duplicate check format file.
he: קיים קובץ מבנה המחאה כפול.

en: There is a problem with the Payment or Refund amount.
he: קיימת בעיה בסכום התשלום או ההחזר.

en: There is a theory that if ever anyone discovers what the Universe is for and why it is here, it will instantly disappear and be replaced with something even more bizarre and inexplicable.
    There is another theory that this has already happened.
    
    Douglas Adams, "The Restaurant at the End of the Universe"
he: ישנה תיאוריה הטוענת שאם אי פעם מישהו יגלה מדוע נוצר היקום ומדוע הוא כאן, הוא ייעלם באופן מיידי ויוחלף במשהו אפילו יותר מוזר ובלתי מוסבר.
    יש עוד תיאוריה שזה כבר קרה.
    
    דאגלס אדמס, ‚המסעדה שבסוף היקום’

en: There is already an account with that name.
he: קיים כבר חשבון בשם זה.

en: There is no price information available for the selected commodities in the selected time period.
he: אין מידע זמין על מחירי הסחורות שנבחרו בטווח הזמן שנבחר.

en: There must be some number of occurrences.
he: חייב להכיל מספר מופעים.

en: There was a problem saving the settings, please try again.
he: אירעה שגיאה בשמירת ההגדרות, נא לנסות שוב.

en: There was a problem with the export, this could be due to lack of space, permissions or unable to access folder. Check the trace file for further logging!
    You may need to enable debugging.
he: רירעה בעיה ביצוא, עשוי להיות עקב חוסר מקום, הרשאות או חוסר יכולת לגשת לתיקיה. נא לבדוק את קובץ העקיבות לצורך מידע נוסף!
    יתכן ויהיה צורך בהפעלת ניפוי תקלים.

en: There was a problem with the import.
he: אירעה שגיאה ביבוא.

en: There was an error accessing %s.
he: ארעה שגיאה בגישה ל %s.

en: There was an error parsing the file %s.
he: אירעה שגיאה בניתוח הקובץ %s.

en: There was an error parsing the file.
he: ארעה שגיאה בניתוח הקובץ.

en: There was an error reading the file. Do you want to continue?
he: אירעה שגיאה בקריאת הקובץ. האם להמשיך?

en: There was an error saving the file.
    
    %s
he: אירעה שגיאה בזמן שמירת הקובץ.
    
    %s

en: There was only one single price found for the selected commodities in the selected time period. This doesn't give a useful plot.
he: נמצא רק מחיר אחד בודד עבור הסחורות שנבחרו בטווח הזמן שהוגדר. התרשים יהיה חסר משמעות..

en: There were problems reading some saved settings, continuing to load.
    Please review and save again.
he: נתגלו בעיות בקריאת חלק מההגדרות שנשמרו, להמשך הטעינה.
    נא לבדוק ולשמור שוב.

en: There will be multiple rows for each transaction with each row representing one split.
he: לכל תנועה יהיו מספר שורות כאשר כל שורה מייצגת פיצול אחד.

en: There will be one row for each transaction, equivalent to a single row in a register in 'Basic Ledger' mode. As such some transfer detail could be lost.
he: לכל תנועה תהיה שורה אחת , שווה ערך לשורה אחת ביומן במצב 'ספר חשבונות בסיסי'. במצב זה, כמה מפרטי ההעברה עלולים לאובד.

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from a single site on the internet. If that site is unavailable, you will not be able to retrieve quotes.
he: אלו הם מקורות המחיר של F::Q המאחזר מידע מאתר בודד במרשתת. אם האתר לא זמין, אחזור המחירים לא יתאפשר.

en: These are F::Q quote sources that retrieve information from multiple sites on the internet. If one of the sites is unavailable, F::Q will attempt to retrieve the information from another site.
he: אלו הם מקורות מחירים של F::Q המאחזר מידע ממספר אתרים במרשתת. אם אחד מהאתרים אינו זמין, F::Q ינסה לאחזר מידע מאתר אחר.

en: These are quote sources that were recently added to F::Q. GnuCash does not know if these sources retrieve information from a single site or from multiple sites on the internet.
he: אלו הם מקורות מחיר של F::Q שנוספו לאחרונה. גנוקאש לא יודע האם אחזור המידע הוא מאתר בודד, או ממספר אתרים במרשתת.

en: These lines were ignored during import
he: המערכת התעלמה משורות אלו במהלך היבוא

en: These tax accounts can either be populated using the standard register, or from Business Invoices and Bills which will require Tax Tables to be set up correctly. Please see the documentation.
he: ניתן לאכלס את חשבונות המס הללו מהיומן הרגיל, או מחשבוניות וחיובים עסקיים, בהינתן שטבלאות המס הוגדרו באופן תקין. נא לעיין בתיעוד.

en: Third Option
he: אפשרות שלישית

en: This Account contains Transactions.
    Changing this option is not possible.
he: חשבון זה מכיל תנועות.
    לא ניתן לשנות אפשרות זו.

en: This Dataset contains features not supported by this version of GnuCash. You must use a newer version of GnuCash in order to support the following features:
he: ערכת נתונים זו מכילה תכונות שאינן נתמכות בגרסה זו של גנוקאש. יש להשתמש בגרסה חדשה יותר של גנוקאש לתמיכה בתכונות הבאות:

en: This Scheduled Transaction has changed; are you sure you want to cancel?
he: תנועה מחזורית השתנתה. האם לבטל?

en: This account contains read-only transactions which may not be deleted.
he: חשבון זה מכיל פעולות לקריאה בלבד שלא ניתן למחוק.

en: This account contains transactions. What would you like to do with these transactions?
he: חשבון זה מכיל תנועות. מה לעשות עם תנועות אלו?

en: This account has a sub-account. What would you like to do with it?
he: חשבון זה מכיל חשבונות משנה. מה לעשות עם זה?

en: This account has splits whose Reconciled Date is after this reconciliation statement date. These splits may make reconciliation difficult. If this is the case, you may use Find Transactions to find them, unreconcile, and re-reconcile.
he: לחשבון זה קיימים פיצולים שתאריך ההתאמה שלהם מאוחר לתאריך התדפיס. פיצולים אלו עלולים לגרום לקשיי התאמה. במקרה כזה, ניתן להשתמש ב 'חיפוש תנועות' כדי לאתר אותן, לפתוח את ההתאמה, ולהתאים מחדש.

en: This account holds opening balance transactions. Only one account per commodity can hold opening balance transactions.
he: חשבון זה מכיל תנועות יתרת פתיחה. רק חשבון אחד לכל סחורה יכול לכלול תנועות יתרת פתיחה.

en: This account is present solely as a placeholder in the hierarchy. Transactions may not be posted to this account, only to sub-accounts of this account.
he: חשבון זה משמש אך ורק כשומר מקום. לא ניתן להזין תנועות לחשבון זה, אך ניתן לרשום תנועות בחשבונות המשנה של חשבון זה.

en: This account register is read-only.
he: יומן חשבון זה מסומן לקריאה בלבד.

en: This account should usually be of type expense or asset.
he: סוג חשבונות אלו אמורים לרוב להיות מסוג הוצאה או נכס.

en: This account should usually be of type income.
he: סוג חשבונות אלו אמורים לרוב להיות מסוג הכנסה.

en: This assistant helps you setting up your Online Banking connection with your bank.
he: סייען זה יסיע בהגדרת התחברות בנקאות מקוונת עם הבנק.

en: This assistant will help you create a set of GnuCash accounts for your assets (such as investments, checking or savings accounts), liabilities (such as loans) and different kinds of income and expenses you might have.
    
    You can pick a set of accounts here that seem close to your needs. After the assistant completes you will be able to add, rename, modify, and remove accounts, at any time later on. You will also be able to add sub-accounts, as well as move accounts (along with their sub-accounts) from one parent to another.
    
    Click 'Cancel' if you do not wish to create any new accounts now.
he: סייען ליצירת תרשים חשבונות גנוקאש עבור נכסים (כגון השקעות, עובר ושב או פיקדונות), התחייבויות (כגון הלוואות) וסוגים שונים של הכנסות והוצאות על פי הצורך.
    
    ניתן לבחור בתרשים חשבונות הקרוב ביותר לצרכים הייחודיים של הפעילות. לאחר השלמת פעולת הסייען, ניתן יהיה להוסיף, לשנות שם, להסגיל ולהסיר חשבונות, בכל עת מאוחר יותר. ניתן גם להוסיף חשבונות משנה, וכן להעביר חשבונות (יחד עם חשבונות המשנה שלהם) מאחד ההורים למשנהו.
    
    נא להקיש על 'ביטול' אם אין כוונה ליצור חשבונות חדשים כעט.

en: This assistant will help you export the Account Tree to a file with the separator specified below.
    
    Select the settings you require for the file and then click "Next" to proceed or "Cancel" to abort the export.
he: סייען לייצוא תרשים החשבונות לקובץ. השדות יופרדו בתו מפריד שנקבע להלן.
    
    נא לבחור את ההגדרות הדרושות לקובץ והקשה על 'הבא' כדי להמשיך או 'ביטול', לנטישת היצוא.

en: This assistant will help you export the Transactions to a file with the separator specified below.
    
    %s
    
    While a transaction may have splits in several of the selected accounts it will only be exported once. It will appear under the first processed account it has a split in.
    
    The Price/Rate output format is controlled by the preference
    "Numbers, Date, Time"->"Force Prices to display as decimals".
    
    Select the settings you require for the file and then click "Next" to proceed or "Cancel" to abort the export.
he: סייען לייצא את התנועות לקובץ. השדות יופרדו בתו מפריד שנקבע להלן.
    
    %s
    
    בעוד שתנועה עשויה להכיל פיצולים בכמה מהחשבונות שנבחרו, היא תיוצא פעם אחת בלבד. היא תופיע בחשבון הראשון שעובד ושעבורו קיים פיצול.
    
    תבנית פלט מחיר/שער נשלט מתפריט ההעדפות,
    'כללי' &larr;'העדפות'&larr;'מספרים, תאריך, שעה'&larr;' אילוץ הצגת מחירים כמספר עשרוני'.
    
    נא לבחור את ההגדרות הדרושות לקובץ ולהקיש על 'הבא' כדי להמשיך או על 'ביטול' לנטישת היצוא.

en: This assistant will help you import Prices from a CSV file.
    
    There is a minimum number of columns that have to be present for a successful import, these are Date, Amount, From Namespace, From Symbol and Currency To. If all entries are for the same Commodity / Currency then you can select them and then the columns will be Date and Amount.
    
    Various options exist for specifying the delimiter as well as a fixed width option. With the fixed width option, double click on the table of rows displayed to set a column width, then right mouse to change if required.
    
    Examples are "FTSE","RR.L","21/11/2016",5.345,"GBP" and CURRENCY;USD;2016-11-21;1.56;GBP
    
    There is an option for specifying the start row, end row and an option to skip alternate rows beginning from the start row which can be used if you have some header text. Also there is an option to overwrite existing prices for that day if required.
    
    Lastly, for repeated imports the preview page has buttons to Load and Save the settings. You can save your adjusted settings to reuse them on later imports. After loading your settings you can also tweak them again for similar imports and save them under another name. Note you can't save to built-in presets.
    
    This operation is not reversible, so make sure you have a working backup.
    
    Click on "Next" to proceed or "Cancel" to Abort Import.
he: סייען ליבוא מחירים מקובץ CSV.
    
    קיימות מספר עמודות מזערי הנדרשות לפעולת יבוא מוצלחת והן: תאריך, סכום, סחורה מ־ ומטבע ל־. במידה שכל הערכים הם עבור אותה סחורה / מטבע, ניתן לבחור אותם ולהסתפק בעמודות הנדרשות הנוספות, 'תאריך' ו'סכום'.
    
    קיימות אפשרויות שונות לקביעת מפריד בין הערכים, לרבות רוחב קבוע. להגדרת רוחב קבוע, יש להקיש הקשה כפולה על טבלת השורות המוצגות להגדרת רוחב העמודה, ולאחר מכן לחיצת עכבר ימני כדי לשנות ככל שנדרש.
    
    דוגמאות: 'FTSE','RR.L','21/11/2016',5.345,'GBP' ו CURRENCY;USD;2016-11-21;1.56;GBP
    
    קיימת אפשרות לקביעת שורת ההתחלה, שורת הסיום ואפשרות לדלג על שורות חלופיות החל משורת ההתחלה שבה ניתן להשתמש אם הוגדר מלל כותרת כל שהוא. כמו כן ניתן לדרוס מחירים קיימים לאותו יום ככל שיידרש.
    
    לסיום, ליבוא חוזר של דף התצוגה המקדימה קיימים לחצנים לטעינת ולשמירת ההגדרות. ניתן לשמור את ההגדרות המותאמות כדי להשתמש בהן שוב בפעולת ייבוא עתידית. לאחר טעינת ההגדרות, ניתן לשנות אותן שוב, כך שיתאימו לייבוא דומה ואז לשמור אותן פעם נוספת, בשם אחר.
    
    פעולה זו אינה ניתנת להסגה, לכן יש לוודא קיום גיבוי תקין.
    
    הקשה על 'הבא' כדי להמשיך או על 'ביטול' לנטישת היבוא.

en: This assistant will help you record a stock split or stock merger.
he: סייען זה יעזור לכם ברישום פיצול/מיזוג נייר ערך.

en: This assistant will help you record a stock transaction. The transaction type (purchase, sale, dividend, distribution, return of capital, stock split) will determine the transaction splits involved in the transaction. Note that the transaction currency will be that of the stock account and that multi-currency transactions are not supported: Only accounts in the transaction currency will be offered for cash, capital gains, dividends, and fees.
he: סייען זה יעזור ברישום תנועת מניות. סוג התנועה (רכישה, מכירה, דיבידנד, חלוקה, החזר הון, פיצול מניות) יקבע את פיצולי התנועה הכרוכים בעסקה. לתשומת לב, מטבע התנועה ייגזר מחשבון המניות, כמו כן אין תמיכה בתנועה עם מטבעות מרובים: רק חשבונות במטבע התנועה יוצעו עבור מזומנים, רווחי הון, דיבידנדים ועמלות.

en: This assistant will help you setup and use accounting periods.
    
    Danger: this feature does not work correctly at this time; it is still under development. It will probably damage your data in such a way that it cannot be repaired!
he: סייען זה יעזור בהגדרה ושימוש בתקופות חשבונאיות.
    
    סכנה: תכונה זו אינה פועלת כהלכה בשלב זה; היא עדיין בשלבי פיתוח. זה עשוי לפגוע בנתונים באופן שאינו ניתן לתיקון!

en: This book has budgets. The internal representation of budget amounts no longer depends on the Reverse Balanced Accounts preference. Please review the budgets and amend signs if necessary.
he: לספר זה קיימים תקציבים. הייצוג הפנימי של סכומי תקציב אינו תלוי עוד בהעדפת חשבונות נגדיים מאוזנים. נא לסקור את התקציבים ולתקן סימנים (-+) במידת הצורך.

en: This commodity has price quotes. Are you sure you want to delete the selected commodity and its price quotes?
he: לסחורה זו קיימים ציטוטי מחירים. האם למחוק את הסחורה שנבחרה ואת ציטוטי המחירים?

en: This commodity is currently used by the following accounts. You may not delete it.
he: סחורה זו משמשת בחשבונות הבאים כרגע. לא ניתן למחוק אותה.

en: This database is from a newer version of GnuCash. This version can read it, but cannot safely save to it. It will be marked read-only until you do File->Save As, but data may be lost in writing to the old version.
he: מסד נתונים זה הוא מגרסה חדשה יותר של גנוקאש. גרסה זו יכולה לקרוא אותו, אך לא יכולה לבצע שמירה תקינה. הקובץ יסומן לקריאה בלבד עד לבצוע 'קובץ &larr; שמירה בשם', אך ייתכן שנתונים יאבדו בכתיבה לגרסה הישנה.

en: This database is from an older version of GnuCash. Select OK to upgrade it to the current version, Cancel to mark it read-only.
he: מסד הנתונים הוא מגרסה ישנה יותר של גנוקאש. נא לבחור ב 'אישור' לשדרוג לגרסה הנוכחית, או 'ביטול' כדי לסמנו לקריאה בלבד.

en: This dialog is presented before allowing you to change the contents of a reconciled split. Allowing these changes can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שיתאפשר שינוי תוכן של פיצול שהותאם. התרת שינויים אלה יכולה להקשות על ביצוע התאמות עתידיות.

en: This dialog is presented before allowing you to cut a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני אפשור גזירת פיצול שהותאם מתנועה. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: This dialog is presented before allowing you to cut a split from a transaction.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני איפשור גזירת פיצול מתנועה.

en: This dialog is presented before allowing you to cut a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני אפשור גזירת תנועה המכילה פיצולים שהותאמו. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: This dialog is presented before allowing you to cut a transaction.
he: חלון דו־שיח זה מוצג לפני שניתן יהיה לגזור תנועה.

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity that has price quotes attached. Deleting the commodity will delete the quotes as well.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שתתאפשר מחיקת סחורה עם מחירים. מחיקת הסחורה תמחק גם את המחירים.

en: This dialog is presented before allowing you to delete a commodity.
he: תיבת דו־שיח זה מוצג לפני שיתאפשר למחוק סחורה.

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction that contains reconciled splits. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שניתן יהיה למחוק תנועה המכילה פיצולים שהותאמו. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: This dialog is presented before allowing you to delete a transaction.
he: תיבת דו־שיח זה מוצג לפני שיתאפשר למחוק תנועה.

en: This dialog is presented before allowing you to delete multiple price quotes at one time.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שתתאפשר מחיקת מחירים מרובה.

en: This dialog is presented before allowing you to edit an accounts payable/accounts receivable account. These account types are reserved for the business features and should rarely be manipulated manually.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שתתאפשר עריכת חשבון זכאים/ חייבים. סוגי חשבונות אלה שמורים לתכונות העסקיות ורק לעתים רחוקות יידרש לטפל בהם באופן ידני.

en: This dialog is presented before allowing you to mark a transaction split as unreconciled. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שיתאפשר לסמן תנועת פיצול כלא מותאם. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: This dialog is presented before allowing you to remove a reconciled split from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שיתאפשר להסיר פיצול שהותאם מתנועה. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: This dialog is presented before allowing you to remove a split from a transaction.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שיתאפשר להסיר פיצול מתנועה.

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits (including some reconciled splits) from a transaction. Doing so will throw off the reconciled value of the register and can make it hard to perform future reconciliations.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שניתן יהיה להסיר את כל הפיצולים (כולל מספר פיצולים שהותאמו) מהתנועה. פעולה זו תשמוט את הערך המותאם ביומן ותקשה על ביצוע התאמות עתידי.

en: This dialog is presented before allowing you to remove all splits from a transaction.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת לפני שניתן יהיה להסיר את כל הפיצולים מתנועה.

en: This dialog is presented before allowing you to replace an existing price.
he: חלון דו־שיח זה מוצג לפני שיתאפשר להחליף מחיר קיים.

en: This dialog is presented if you try to print checks from multiple accounts at the same time.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת בעת ניסון הדפסת המחאות ממספר חשבונות בו זמנית.

en: This dialog is presented when a read-only register is opened.
he: תיבת דו־שיח זה מוצג כאשר יומן לקריאה בלבד נפתח.

en: This dialog is presented when there is more than one window.
he: תיבת דו־שיח זה מוצג כאשר קיים יותר מחלון אחד.

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified invoice entry. The changed data must be saved or the duplication canceled.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת בעת ניסיון שיכפול חשבונית עם ערך שהשתנה. את הנתונים שהשתנו יש לשמור תחילה, או לבטל את השכפול.

en: This dialog is presented when you attempt to duplicate a modified transaction. The changed data must be saved or the duplication canceled.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת בעת ניסון לשכפל תנועה שהשתנתה. יש לשמור את הנתונים שהשתנו תחילה או לבטל את השכפול.

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified invoice entry. The changed data must be either saved or discarded.
he: תיבת דו־שיח זו תוצג בעת מעבר משדה חשבונית שהשתנה. את הערכים שהשתנו, יש לשמור או לשמוט.

en: This dialog is presented when you attempt to move out of a modified transaction. The changed data must be either saved or discarded.
he: תיבת דו־שיח זו מוצגת כאשר בעת ניסיון ליציאה מתנועה שהשתנתה. יש לשמור את הנתונים שהשתנו תחילה או לבטל את השכפול.

en: This encoding has been added to the list already.
he: המקודד נמצא כבר ברשימה.

en: This entry is attached to an order and will be deleted from that as well!
he: רשומה זאת מקושרת להזמנה ותימחק גם כן!

en: This field contains the full path of the most recently opened file.
he: שדה זה מכיל את הנתיב המלא אל הקובץ האחרון שנפתח.

en: This field contains the full path of the next most recently opened file.
he: שדה זה מכיל את הנתיב המלא אל הקובץ שנפתח לאחרונה הבא.

en: This field contains the last pathname used by this window. It will be used as the initial filename/pathname the next time this window is opened.
he: שדה זה מכיל את שם הנתיב האחרון המשמש חלון זה. ישמש כשם הקובץ נתיב/שם קובץ בפעם הבאה שחלון זה ייפתח.

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due bills. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
he: שדה זה מגדיר את מספר הימים מראש שגנוקאש יבדוק אם יש חשבונות לתשלום. הערך יהיה בשימוש רק אם ההגדרה 'התראה לקראת מועד תשלום' פעילה.

en: This field defines the number of days in advance that GnuCash will check for due invoices. Its value is only used if the "Notify when due" setting is active.
he: שדה זה מגדיר את מספר הימים מראש שגנוקאש יבדוק אם יש חשבוניות לפרעון. הערך יהיה בשמוש רק אם ההגדרה 'התראה לקראת מועד פרעון' פעילה.

en: This field specifies the default view style when opening a new register window. Possible values are "Basic ledger", "Auto-split ledger" and "Transaction journal". The "Basic ledger" setting says to show each transaction on one or two lines depending on whether Double line view is set. The "Auto-split ledger" setting does the same, but also expands only the current transaction to show all splits. The "Transaction journal" setting shows all transactions in expanded form.
he: שדה זה מגדיר את סגנון התצוגה המהווה ברירת מחדל בעת פתיחת חלון יומן חדש. ערכים אפשריים הם 'ספר ראשי', 'ספר אוטומטי' ו'יומן'. ההגדרה 'ספר ראשי' קובעת באם להציג כל תנועה בשורה אחת או בשתי שורות. ההגדרה 'ספר אוטומטי' פועלת באופן זהה, אך גם מרחיבה את התנועה הנוכחית להצגת כל הפיצולים בה. ההגדרה 'יומן' מציגה את כל התנועות בצורה מורחבת.

en: This field specifies the extra fee that is taken into account when matching imported transactions. In some places commercial ATMs (not belonging to a financial institution) are installed in places like convenience stores. These ATMs add their fee directly to the amount instead of showing up as a separate transaction or in your monthly banking fees. For example, you withdraw $100, and you are charged $101,50 plus Interac fees. If you manually entered that $100, the amounts won't match. You should set this to whatever is the maximum such fee in your area (in units of your local currency), so the transaction will be recognised as a match.
he: השדה מגדיר את התשלום הנוסף שילקח בחשבון בעת התאמת תנועה מיובאות. במקומות מסוימים, כספומטים מסחריים (שאינם שייכים למוסד פיננסי) מותקנים במקומות ציבוריים כמו חנויות נוחות. כספומטים אלה מוסיפים את העמלה שלהם ישירות לסכום במקום להופיע כתנועה נפרדת או בעמלות הבנק החודשיים בדף חשבון הבנק. לדוגמה, במשיכה של 100 שח, נראה בפועל בדף הבנק חיוב של 101.50 שח הכוללים את עמלת משיכה. אם הוזן באופן ידני רק 100 שח, הסכומים לא יתאימו. לכן יש להגדיר את סכום העמלה המרבי המותר באזור (ביחידות של המטבע המקומי), כך שהתנועה תזוהה כהתאמה.

en: This field specifies the maximum number of days a transaction is likely to be a match in the list.
he: שדה זה מציין את מספר הימים המרבי במסגרתן סביר יהיה שתנועה מהרשימה תותאם.

en: This field specifies the minimum matching score a potential matching transaction must have to be displayed in the match list.
he: השדה מגדיר את ציון ההתאמה המזערי להתאמת תנועה פוטנציאלית על מנת שתוצג ברשימת ההתאמה.

en: This field specifies the minimum number of days a transaction is unlikely to be a match in the list.
he: שדה זה מגדיר את מספר הימים המזערי בהם, לא סביר שתנועה ברשימה, תותאם.

en: This field specifies the number of automatic decimal places that will be filled in.
he: השדה מגדיר את מספר המקומות העשרוניים שיושלמו אוטומטית.

en: This field specifies the threshold above which a matching transaction will be cleared by default. A transaction whose best match's score is in the green zone (above or equal to this Clear threshold) will be cleared by default.
he: השדה מגדיר את הסף שמעליו התנועה תסומן כמותאמת כברירת מחדל. התנועה שציון ההתאמה המיטבי שלה נמצאה באזור הירוק (מעל או שווה לסף התאמה זה) תותאם כברירת מחדל.

en: This field specifies the threshold below which a matching transaction will be added automatically. A transaction whose best match's score is in the red zone (above the display minimum score but below or equal to the Add match score) will be added to the GnuCash file by default.
he: השדה מגדיר את הסף שמתחתיו תנועה תואמת תתווסף אוטומטית. תנועה שהציון ההתאמה המיטבי שלה נמצה באזור האדום (מעל הציון המזערי לתצוגה אך מעל או שווה לציון התאמה להוספה לרשימה) יתווספו לקובץ גנוקאש כברירת מחדל.

en: This file is from an older version of GnuCash and will be upgraded when saved by this version. You will not be able to read the saved file from the older version of Gnucash (it will report an "error parsing the file"). If you wish to preserve the old version, exit without saving.
he: הקובץ מגרסה ישנה יותר של גנוקאש וישודרג בעת שמירתו על־ידי הגרסה הנוכחית. לא ניתן יהיה לקרוא קובץ שנשמר על־ידי גרסה ישנה יותר של גנוקאש ( ידווח כ 'שגיאה בפרישת הקובץ'). על מנת לשמר את הגרסה הישנה של הקובץ, נא לבחור ביציאה ללא שמירה.

en: This file is from an older version of GnuCash. Do you want to continue?
he: הקובץ הוא מגרסה ישנה יותר של גנוקאש. האם להמשיך?

en: This file/URL appears to be from a newer version of GnuCash. You must upgrade your version of GnuCash to work with this data.
he: נראה שקובץ/מען URL זה מגרסת גנוקאש חדשה יותר. נא לשדרג גרסת גנוקאש על מנת לעבוד עם נתונים הללו.

en: This is a boolean option.
he: זוהי אפשרות בוליאנית.

en: This is a color option.
he: זוהי אפשרות צבע.

en: This is a combination date option.
he: זוהי קומבינציית אפשרות תאריך.

en: This is a date option.
he: זוהי אפשרות תאריך.

en: This is a development version. It may or may not work.
he: זוהי גרסת פיתוח. היא עלולה שלא לעבוד.

en: This is a list option.
he: זוהי אפשרות רשימה.

en: This is a multi choice option.
he: זוהי אפשרות בחירה מרובה.

en: This is a number option.
he: זוהי אפשרות מספר.

en: This is a relative date option.
he: זוהי אפשרות תאריך יחסי.

en: This is a sample GnuCash ~a report. See the guile (scheme) source code in the scm/report directory for details on writing your own reports, or extending existing reports.
he: זוהי דוגמת דוח ~a גנוקאש. לפרטים על כתיבת דוחות באופן עצמאי, או הרחבת דוחות קיימים, נא לעיין ב(סכמת) קוד המקור של guile בספריית scm/report.

en: This is a step-by-step method for creating a loan repayment within GnuCash. In this assistant, you can input the details of your loan and its repayment along with the details of its payback. Using that information, the appropriate Scheduled Transactions will be created.
    
    If you make a mistake or want to make changes later, you can edit the created Scheduled Transactions directly.
he: זוהי שיטה ליצירת החזר הלוואה בגוקאש שלב אחר שלב. באמצעות הסייען ניתן להזין את פרטי ההלוואה ופירעונה יחד עם פרטי ההחזר. מידע זה יצור תנועות מחזוריות בהתאם.
    
    אם נעשתה טעות בהזנה או שנדרש לבצע שינויים מאוחר יותר, ניתן לערוך ישירות את התנועות המחזוריות שנוצרו.

en: This is a string option.
he: זוהי אפשרות מחרוזת.

en: This is an account list option.
he: זוהי אפשרות רשימת חשבונות.

en: This is an invalid encoding.
he: הקידוד לא תקין.

en: This is likely because the "gnucash-docs" package is not properly installed.
he: סביר להניח שהסיבה לכך היא שהחבילה 'gnucash-docs ' אינה מותקנת.

en: This is the numerical identifier of the predefined date format to use.
he: זהו המזהה המספרי של מבנה התאריך המוגדרת מראש שבה יעשה שימוש.

en: This is the path head for the Transaction Linked Files with relative paths
he: זהו הנתיב הראשי, לצרופות עם נתיבים יחסיים, שמקושרות לתנועה

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not delete it from this register window. You may delete the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and delete the split from that register.
he: פיצול זה מחבר את התנועה ליומן. לא ניתן למחוק אותו מחלון יומן זה. ניתן למחוק את כל התנועה מחלון זה, או לעבור ליומן שמציג את התנועה בחשבון הנגדי ולמחוק את הפיצול שם.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not overwrite it from this register window. You may overwrite it if you navigate to a register that shows another side of this same transaction.
he: פיצול זה מחבר את התנועה ליומן. לא ניתן לדרוס את הפיצול מחלון יומן זה. ניתן יהיה לשנות את הפיצול על־ידי מעבר לחשבון הנגדי של התנועה.

en: This is the split anchoring this transaction to the register. You may not remove it from this register window. You may remove the entire transaction from this window, or you may navigate to a register that shows another side of this same transaction and remove the split from that register.
he: פיצול זה מחבר את התנועה ליומן. לא ניתן להסיר אותו מחלון היומן זה. ניתן להסיר את כל התנועה מחלון זהת או לנווט ליומן שמציג את החשבון הנגדי של התנועה ולהסיר את הפיצול מהיומן.

en: This is used internally to determine whether some preferences may need conversion when switching to a newer version of GnuCash.
he: האפשרות משמשת באופן פנימי וקובעת האם תדרש המרה של העדפות מסוימות בעת שדרוג לגרסה חדשה יותר של גנוקאש.

en: This key specifies the maximum width of notebook tabs. If the text in the tab is longer than this value (the test is approximate) then the tab label will have the middle cut and replaced with an ellipsis.
he: מפתח זה מגדיר את הרוחב המירבי של לשונית מחברת. אם המלל בלשונית ארוך מערך זה (הבדיקה משוערת) אזי תווית הלשונית תיחתך באמצע והמלל יוחלף בשלוש נקודות.

en: This line has the following parse issues:
he: בשורה זו קיימות בעיות הפירוק הבאות:

en: This list contains the file formats that AQBanking knows how to import. The profile list contains specializations and is populated according to which format you select in this list.
he: רשימה זו מכילה את תסדירי הקבצים ש־AQBanking יודעת לייבא. רשימת הפרופילים מכילה פירוט ותתאכלס לפי התסדיר שייבחר מרשימה זו.

en: This lists one or more specialization templates that adjust the import for different banks' uses of fields in the selected import format.
he: פירוט תבנית התמחות אחת או יותר להתאמת שדות הייבוא שבשימוש בנקים שונים בתסדיר הייבוא שנבחר.

en: This may cause issues for future reconciliation actions on this account. Please double-check this is the date you intended.
he: עשוי לגרום לבעיות בפעולות התאמה עתידיות בחשבון זה. נא לוודא כי אכן זה תאריך ההתאמה הרצוי.

en: This message will be removed when tax accounts are specified.
he: הערה זו תוסר לאחר הגדרת חשבונות מס.

en: This order contains entries that have not been invoiced. Are you sure you want to close it out before you invoice all the entries?
he: הזמנה זו מכילה רשומות שלא חויבו. האם לסגור אותה לפני שיצאו חשבוניות לכל הרשומות?

en: This page shows transaction detail for relevant Income Tax accounts.
he: העמוד מציג פירוט תנועות לחשבונות מס הכנסה רלוונטיים.

en: This page shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
he: העמוד מציג הכנסות חייבות במס והוצאות מוכרות.

en: This program can only calculate one value at a time. You must enter values for all but one quantity.
he: התוכנית יכולה לחשב ערך אחד בלבד בכל פעם. נא להזין ערכים עבור כל הכמויות מלבד אחת.

en: This register does not support editing exchange rates.
he: יומן זה אינו תומך בעריכת שערי מטבע.

en: This register has pending changes to a transaction. Would you like to save the changes to this transaction, discard the transaction, or cancel the operation?
he: קימות ביומן תנועות עם שינויים מושהים. האם לשמור את השינויים לתנועה זו, לבטל את התנועה, או לבטל את הביצוע?

en: This regular expression is used to parse the import file. Modify according to your needs.
he: ביטוי רגיל המשמש לניתוח קובץ היבוא. ניתן להסגלה על פי הצרכים.

en: This report is designed for customer (sales) invoices only. Please use the Options menu to select an <em>Invoice</em>, not a Bill or Expense Voucher.
he: הדוח מיועד לחשבוניות לקוח (מכירות) בלבד. נא להשתמש בתפריט 'אפשרויות' לבחירת ב<em>חשבונית</em>, ולא בחשבונית ספק או שובר הוצאות.

en: This report is useful to calculate periodic business tax payable/receivable from authorities. From 'Edit report options', choose your business sales and purchase accounts. Each transaction may contain, in addition to the asset, liability, A/Payable or A/Receivable accounts, a split to a tax account, e.g. Income:Sales -$1000, A/Receivable $1100, Liability:GST on Sales -$100.
he: דוח זה משמש לחישוב מס ערך מוסף תקופתי, לתשלום/להחזר, מהרשויות. מתפריט 'עריכת אפשרויות דוח', נא לבחור בחשבונות מכירה וקניה עסקיים. כל תנועה עשויה להכיל, בנוסף לחשבונות: נכסים, התחיבויות, זכאים/חייבים, או חשבון מזומים/בנק, גם פיצול לחשבונות מס, כגון הכנסות: מכירות 1,000-₪, התחייבויות: GST על מכירות 1,00-₪, רכוש שוטף: בנק ₪1,100.

en: This report must be upgraded to return a document object with export-string or export-error.
he: על מנת להחזיר פריט מסמך עם export-string או, export-error, יש לשדרג דוח זה.

en: This report requires a customer to be selected.
he: נדרש לבחור לקוח עבור דוח זה.

en: This report requires a employee to be selected.
he: נדרש לבחור עובד עבור דוח זה.

en: This report requires a job to be selected.
he: נדרש לבחור ריכוז עבור דוח זה.

en: This report requires a valid AP/AR account to be available.
he: לדוח זה נדרש חשבון חייבים/זכאים זמין ותקין.

en: This report requires a vendor to be selected.
he: נדרש לבחור ספק עבור דוח זה.

en: This report requires accounts to be selected in the report options.
he: דוח זה מחייב בחירת חשבונות מאפשרויות דוח.

en: This report requires you to specify certain report options.
he: לדוח זה נדרשות הגדרות מסוימות באפשרויות דוח.

en: This report shows transaction detail for your accounts related to Income Taxes.
he: דוח זה מציג פירוט תנועות בחשבונות הקשורים למיסוי הכנסות.

en: This report shows your Taxable Income and Deductible Expenses.
he: דוח זה מציג הכנסות חייבות והוצאות מוכרות לצורכי מס.

en: This search result contains splits from more than one account. Do you want to print the checks even though they are not all from the same account?
he: תוצאת חיפוש זו מכילה פיצולים מיותר מחשבון אחד. האם להדפיס את ההמחאות למרות שלא כולן מאותו חשבון?

en: This sets the number of characters before auto complete starts for description, notes and memo fields.
he: הגדרה זו קובעת את מספר התווים עבור תיאור, הערות ושדות תזכיר, לפני שהשלמה אוטומטית נכנסת לפעולה.

en: This setting allows certain accounts to have their balances reversed in sign from positive to negative, or vice versa. The setting "income-expense" is for users who like to see negative expenses and positive income. The setting of "credit" is for users who want to see balances reflect the debit/credit status of the account. The setting "none" doesn't reverse the sign on any balances.
he: הגדרה זו מאפשרת לחשבונות מסוימים להפוך את היתרות שלהם מסימן מחיובי לשלילי, או להיפך. ההגדרה 'הוצאה־הכנסה' היא עבור משתמשים שאוהבים לראות הוצאות שליליות והכנסות חיוביות. ההגדרה של 'אשראי' היא עבור משתמשים המעוניינים לראות את היתרות משקפות את מצב החיוב/זיכוי של החשבון. ההגדרה 'ללא' אינה הופכת את הסימן כלל.

en: This setting chooses the file name for PDF export. This is a sprintf(3) string with three arguments: "%1$s" is the report name such as "Invoice". "%2$s" is the number of the report, which for an invoice report is the invoice number. "%3$s" is the date of the report, formatted according to the filename-date-format setting. Note: Any characters that are not allowed in filenames, such as '/', will be replaced with underscores '_' in the resulting file name.
he: הגדרה זו קובעת את שם קובץ ה־PDF ליצוא. זוהי מחרוזת מסוג sprintf(3) בעלת שלושה משתנים: '%1$s' הוא שם הדוח, כגון 'חשבונית'. '%2$s' הוא מספר הדוח. בדוח חשבוניות, זהו מספר החשבונית. '%3$s' הוא התאריך הדוח, המעוצב לפי הגדרת מבנה-שם קובץ-תאריך. הערה: תווים אסורים בשמות קבצים, כגון '/', יוחלפו בשם הקובץ שיווצר, במקפים תחתונים '_'.

en: This setting chooses the way dates are displayed in GnuCash. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
he: הגדרה זו קובעת את האופן בו תאריכים מוצגים בגנוקאש. ערכים אפשריים עבור הגדרה זו הם 'אזור' כדי להשתמש בהגדרת אזור המערכת, 'ce' עבור תאריכים בסגנון קונטיננטלי אירופאי, 'iso' עבור התאריכים לפי תקן ISO 8601, עבור תאריכים בסגנון בריטי 'uk', ו 'us' עבור תאריכי בסגנון ארצות הברית.

en: This setting chooses the way dates are used in the filename of PDF export. Possible values for this setting are "locale" to use the system locale setting, "ce" for Continental Europe style dates, "iso" for ISO 8601 standard dates , "uk" for United Kingdom style dates, and "us" for United States style dates.
he: הגדרה זו קובעת את האופן שבו נעשה שימוש בתאריכים בשם הקובץ בייצוא ל PDF. ערכים אפשריים עבור הגדרה זו הם 'מקומי' לשימוש בהגדרת אזור המערכת, 'ce' עבור תאריכים בסגנון קונטיננטלי אירופאי, 'iso' עבור התאריכים תקן ISO 8601, 'בריטניה' עבור תאריכים בסגנון בריטי, ו 'us' עבור תאריכי הסגנון של ארצות הברית.

en: This setting contains the number of files to keep in the Recently Opened Files menu. This value may be set to zero to disable the file history. This number has a maximum value of 10.
he: הגדרה זו מכילה את מספר הקבצים שיש לשמור בתפריט 'קבצים שנפתחו לאחרונה'. הזנת הערך אפס תשבית את היסטוריית הקבצים. הערך המרבי האפשרי הוא 10.

en: This setting controls the default currency used for reports. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
he: הגדרה זו שולטת במטבע ברירת המחדל המשמש לדוחות. אם הוגדר כ־'מקומי', אזי גנוקאש יאחזר את מטבע ברירת המחדל מהגדרת אזור המערכת של המשתמש. אם הוגדר 'אחר', גנוקאש ישתמש בהגדרה שהוזנה בשדה מפתח אחר של המטבע.

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
he: הגדרה זו שולטת בתאריך הסיום שהוגדר בחישובי רווח/הפסד במידה שהוגדר תאריך־סיום 'מוחלט'. שדה זה אמור להכיל תאריך המיוצג בשניות מ־1 בינואר, 1970.

en: This setting controls the ending date set in profit/loss calculations if the end-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
he: הגדרה זו שולטת בתאריך הסיום שנקבע בחישובי רווח/הפסד כאשר ערך הסיום הוגדר כערך שאינו 'מוחלט'. שדה זה אמור להכיל ערך בין 0 ל־8.

en: This setting controls the source of the default currency for new accounts. If set to "locale" then GnuCash will retrieve the default currency from the user's locale setting. If set to "other", GnuCash will use the setting specified by the currency-other key.
he: הגדרה זו שולטת במקור של מטבע ברירת המחדל עבור חשבונות חדשים. אם הוגדר כ־'אזורי', אזי גנוקאש יאחזר את מטבע ברירת המחדל מהגדרת האזור של המשתמש. אם הוגדר 'אחר', גנוקאש ישתמש בהגדרת המפתח של המטבע־האחר.

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to "absolute". This field should contain a date as represented in seconds from January 1st, 1970.
he: הגדרה זו שולטת בתאריך ההתחלה שהוגדר בחישובי רווח/הפסד במידה שהוגדר תאריך־התחלה 'מוחלט'. שדה זה אמור להכיל תאריך המיוצג בשניות מ־1 בינואר, 1970.

en: This setting controls the starting date set in profit/loss calculations if the start-choice setting is set to anything other than "absolute". This field should contain a value between 0 and 8.
he: הגדרה זו שולטת בתאריך ההתחלה שנקבע בחישובי רווח/הפסד כאשר הגדרת ההתחלה הוגדר כערך לא 'מוחלט'. שדה זה אמור להכיל ערך בין 0 ל־8.

en: This setting controls the type of ending date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the ending date specified by the end-period key.
he: הגדרה זו שולטת בסוג תאריך הסיום המשמש בחישובי רווח/הפסד. כאשר הוגדר כ־'מוחלט', אזי גנוקאש יאחזר את תאריך הסיום מהערך שבמפתח תאריך הסיום. אם הוגדר ערך אחר, גנוקאש יאחזר את תאריך הסיום מהערך שהוגדר במפתח תקופת הסיום.

en: This setting controls the type of starting date used in profit/loss calculations. If set to "absolute" then GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-date key. If set to anything else, GnuCash will retrieve the starting date specified by the start-period key.
he: הגדרה זו שולטת בסוג תאריך ההתחלה המשמש בחישובי רווח/הפסד. אם הוגדר כ־'מוחלט', אזי גנוקאש יאחזר את תאריך ההתחלה שהוזן בשדה מפתח תאריך ההתחלה. אם הוגדר כאחר, גנוקאש יאחזר את תאריך ההתחלה שהוזן בשדה מפתח תקופת ההתחלה.

en: This setting controls whether as default the "review created transactions" is set for the "since last run" dialog.
he: הגדרה זו שולטת האם 'סריקת תנועות שנוצרו' תוגדר כברירת מחדל בתיבת דו־השיח 'מאז הריצה האחרונה'.

en: This setting controls whether the given column will be visible in the view. TRUE means visible, FALSE means hidden.
he: הגדרה זו קובעת האם עמודה נתונה תהיה גלויה בתצוגה. TRUE פירושו גלוי, FALSE פירושו מוסתר.

en: This setting controls whether the scheduled transactions "since last run" processing is run automatically when a data file is opened. This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, run the "since last run" process, otherwise it is not run.
he: ההגדרה קובעת אם עיבוד התנועה המחזורית 'מאז ההפעלה האחרונה' מופעל באופן אוטומטי בעת פתיחת קובץ נתונים. לרבות פתיחת קובץ הנתונים בעת הפעלת גנוקאש. אם הגדרה זו פעילה, תהליך 'מאז ההפעלה האחרונה' ירוץ, אחרת הוא לא יופעל.

en: This setting controls whether the scheduled transactions notification-only "since last run" dialog is shown when a data file is opened (if "since last run" processing is enabled on file open). This includes the initial opening of the data file when GnuCash starts. If this setting is active, show the dialog, otherwise it is not shown.
he: הגדרה זו קובעת אם תיבת דו־שיח של תנועות מחזוריות, התראות בלבד 'מאז ההפעלה האחרונה', תוצג בעת פתיחת קובץ נתונים (אם העיבוד 'מאז ההפעלה האחרונה' מופעל בפתיחת קובץ). פתיחת קובץ הנתונים בעת הפעלת גנוקאש. אם הגדרה זו פעילה, חלון דו־שיח יוצג, אחרת הוא לא יוצג.

en: This setting describes the size and position of the window when it was last closed. The numbers are the X and Y coordinates of the top left corner of the window followed by the width and height of the window.
he: הגדרה זו קובעת את מיקום החלון שנסגר בפעם האחרונה. המספרים הם ערכי צירי ה־X ו־Y של הפינה השמאלית העליונה של החלון, ובהמשך רוחב החלון וגובהו.

en: This setting determines the character that will be used between components of an account name. Possible values are any single non-alphanumeric unicode character, or any of the following strings: "colon", "slash", "backslash", "dash" and "period".
he: הגדרה זו קובעת את התו המפריד בין הרכיבים בשם החשבון. ערכים אפשריים הם כל תו יוניקוד יחיד שאינו אלפא־נומרי, או כל אחת מהמחרוזות הבאות: 'נקודתיים', 'קו נטוי', 'לוכסן', 'מקף' ו 'נקודה'.

en: This setting determines the edge at which the summary bar for various pages is drawn. Possible values are "top" and "bottom". It defaults to "bottom".
he: הגדרה זו קובעת את הקצה שבו מצויר סרגל תמצות עבור עמודים שונים. ערכים אפשריים הם 'מעלה' ו־'מטה'. ברירת המחדל היא 'מטה'.

en: This setting determines the edge at which the tabs for switching pages in notebooks are drawn. Possible values are "top", "left", "bottom" and "right". It defaults to "top".
he: הגדרה זו קובעת את הקצה שבו משורטטות הלשוניות להחלפת עמודים במחברות. ערכים אפשריים הם 'מעלה', 'שמאל', 'מטה' ו־'ימין'. ברירת המחדל היא 'מעלה'.

en: This setting indicates whether to search in all items in the current class, or only in 'active' items in the current class.
he: הגדרה זו קובעת אם יש לחפש בכל הפריטים במחלקה הנוכחית, או רק בפריטים 'פעילים' במחלקה הנוכחית.

en: This setting specifies the data format when importing CSV files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
he: הגדרה זו קובעת את מבנה הנתונים בה יעשה שימוש בעת יבוא קובצי CSV. ספרית אייקיו־בנקינג מציעה מגוון מבני יבוא (נקראות 'פרופילים') שמהן, ניתן כאן, לבחור אחת.

en: This setting specifies the data format when importing DTAUS files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
he: הגדרה זו קובעת את מבנה הנתונים בו יעשה שימוש בעת יבוא קובצי DTAUS. ספרית אייקיו־בנקינג מציעה מגוון מבני יבוא (נקראות 'פרופילים') שמהן, ניתן כאן, לבחור אחת.

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT940 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
he: הגדרת מבנה הנתונים בה יעשה שימוש בעת יבוא קובצי SWIFT MT940. ספרית אייקיו־בנקינג מציעה מגוון מבני יבוא (נקראות 'פרופילים') שמהן, ניתן כאן, לבחור אחת.

en: This setting specifies the data format when importing SWIFT MT942 files. The AqBanking library offers various import formats (called "profiles") of which you can choose one here.
he: הגדרת מבנה נתונים בו יעשה שימוש בעת יבוא קובצי SWIFT MT942. ספריית אייקיו־בנקינג מציעה מגוון מבני יבוא (נקראים 'פרופילים') מהם, ניתן כאן, לבחור אחד.

en: This setting specifies the default currency used for new accounts if the currency-choice setting is set to "other". This field must contain the three letter ISO 4217 code for a currency (e.g. USD, GBP, RUB).
he: אפשרות זו מגדירה את מטבע ברירת המחדל המשמש עבור חשבונות חדשים אם הגדרת אפשרות מטבע הוגדרה כ־'אחר'. שדה זה חייב להכיל את שלוש האותיות כפי שמופיע בקוד ISO 4217 עבור מטבעות (למשל, USD, GBP, RUB).

en: This setting specifies the number of days after which old log/backup files will be deleted (0 = never).
he: אפשרות זו מגדירה את מספר הימים שלאחריהם יימחקו קובצי היומן/הגיבוי הישנים (0 = לעולם).

en: This setting specifies what to do with old log/backups files. "forever" means keep all old files. "never" means no old log/backup files are kept. Each time you save, older versions of the file are removed. "days" means keep old files for a number of days. How many days is defined in key 'retain-days'
he: אפשרות זו מגדירה מה ייעשה בקובצי יומני־רישום/גיבויים ישנים. 'לעד' פירושו לשמור את כל הקבצים הישנים. 'לעולם לא' פירושו שלא נשמרים קובצי יומן־רישום/גיבוי ישנים. בכל פעם שמתבצעת שמירה, גרסאות ישנות יותר של הקובץ מוסרות. 'ימים' פירושו מספר הימים שיש לשמור קבצים ישנים. מספר הימים מוגדר במפתח 'retain-days'

en: This setting stores the width of the given column in pixels.
he: הגדרה זו מאחסנת את הרוחב של עמודה נתונה בפיקסלים.

en: This tool might be slow or abort if the number of uncleared splits is more than approximately 20. In that case please clear at least some of them manually.
he: כלי זה עשוי להיות איטי או להפסק אם מספר הפיצולים הבלתי מותאמים עולה על 20 בערך. במקרה זה נא להתאים לפחות חלק מהם באופן ידני.

en: This transaction contains reconciled splits. Modifying it is not a good idea because that will cause your reconciled balance to be off.
he: תנועה זו מכילה פיצולים שהותאמו. לא מומלץ לבצע שינויים לתנועה כי זה יגרום ליתרות מותאמות לצאת מאיזון.

en: This transaction has multiple splits; press the Split button to see them all
he: תנועה זו כוללת פיצולים מרובים; הקשה על לחצן 'פיצול' כדי להציג את כולם

en: This transaction has splits in multiple business accounts:
    
    %s
    GnuCash can only handle transactions that post to a single account.
    
    Please correct this manually by editing the transaction directly and then try again.
he: לתנועה זו יש פיצולים במספר חשבונות עסקיים:
    
    %s
    גנוקאש יכול לטפל רק בתנועות שנרשמות לחשבון בודד.
    
    נא לתקן זאת באופן ידני על ידי עריכת התנועה ישירות ולאחר מכן לנסות שוב.

en: This transaction is a stock split; press the Split button to see details
he: תנועה זו היא פיצול ניר ערך; הקשה על לחצן 'פיצול' להצגת פרטים

en: This transaction is already being edited in another register. Please finish editing it there first.
he: תנועה זו נערכת ביומן אחר. נא לסיים קודם לערוך את התנועה שם.

en: This transaction is marked read-only with the comment: '%s'
he: תנועה זו מסומנת כתנועה לקריאה בלבד עם ההערה: '%s'

en: This transaction needs to be assigned to a Customer. Please choose the Customer below.
he: על תנועה זו להיות משויכת ללקוח. נא לבחור לקוח.

en: This transaction needs to be assigned to a Vendor. Please choose the Vendor below.
he: על תנועה זו להיות משויכת לספק. נא לבחור ספק.

en: This transaction probably requires your intervention or it will be imported unbalanced.
he: תנועה זו דורשת התערבות אחרת היא תיובא לא מאוזנת.

en: This transaction requires your intervention or it will NOT be imported.
he: תנועה זו דורשת התערבות אחרת היא לא תיובא.

en: This transaction will be imported balanced (you may still want to double check the match or destination account).
he: תנועה זו תיובא כשהיא מאוזנת (ייתכן שעדיין ידרש לבדוק שוב את חשבון ההתאמה או היעד).

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the date line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור תחילת שורת התאריך בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל נקודות־ציון X, Y לראש שורת המזכר בהמחאה. ראשית נקודות־ציון הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the notes line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור התחלת שורת ההערות בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the numerical amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת הסכום בספרות בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee address line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת כתובת המוטב בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the payee line on the check.
he: הערך מכיל את קואורדינטות X, Y עבור תחילת שורת המוטב בהמחאה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's account line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת החשבון של הפיצול בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת סכום הפיצול בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the split's memo line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור ההתחלה של שורת המזכר של הפיצול בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y coordinates for the start of the written amount line on the check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל קואורדינטות X, Y עבור התחלת שורת הסכום במלל בהמחאה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value contains the X,Y offset for the complete check. Coordinates are from the lower left corner of the specified check position.
he: הערך מכיל ההיסט של X, Y ההמחאה כולה. קואורדינטות הן מהפינה השמאלית התחתונה של מיקום ההמחאה שהוגדרה.

en: This value determines which iconv test to perform.
he: הערך קובע איזו בדיקת iconv תתבצע.

en: This value specifies the predefined check format to use. The number is the guid of a known check format.
he: ערך זה מציין את מבנה ההמחאה המוגדרת מראש לשימוש. המספר הוא המזהה ייחודי אוניברסלי של מבנה המחאה מוכרת.

en: This will move the selection to the blank split when the transaction is expanded.
he: העברת הבחירה לפיצול ריק בעת הרחבת התנועה.

en: This will replace the account code field of each child account with a newly generated code
he: פעולה זו תחליף את שדה קוד החשבון של כל חשבון משנה עם קוד חדש שיוצר

en: This window is closing and will not be restored.
he: חלון זה נסגר והוא לא ישוחזר.

en: Three Months Ago
he: לפני שלושה חודשים

en: Three Months Ago.
he: לפני שלושה חודשים.

en: Three Months Ahead
he: בעוד שלושה חודשים

en: Three Months Ahead.
he: בעוד שלושה חודשים.

en: Thursday
he: חמישי

en: Time to _wait for answer
he: זמן _המתנה לתשובה

en: Time to wait for answer
he: זמן המתנה לתשובה

en: Time_zone
he: אזור _זמן

en: Timezone
he: אזור זמן

en: Title
he: כותרת

en: Title for this report.
he: כותרת דוח זה.

en: Title placeholder
he: כותרת שומר מקום

en: To
he: ל

en: To Amount
he: סכום ל

en: To change mapping, double click on a row or select a row and press the button…
he: כדי לשנות מיפוי, יש להקיש פעמיים על שורה או לבחור שורה ולהקיש על הלחצן…

en: To enter multiple-split transactions such as a paycheck with multiple deductions, click the Split button in the tool bar. Alternatively, in the View menu, you can choose the register style Auto-Split Ledger or Transaction Journal.
he: להזנת תנועות מרובות־פיצולים, כגון פקודת שכר המכילה מספר ניכויים, יש להקיש על לחצן 'פיצול' בסרגל הכלים. לחלופין, בתפריט תצוגה, ניתן לבחור סגנון כרטסת 'פיצול אוטומטי' או 'יומן תנועות'.

en: To find the last stable version, please refer to {1}
he: לאיתור הגרסה היציבה האחרונה, נא לפנות ל {1}

en: To raise the accounts menu in the transfer field of a register page, press the Menu key or the Ctrl-Down key combination.
he: להצגת תפריט החשבונות בשדה ההעברה של עמוד היומן, נא להקיש על תפריט או על צירוף המקשים קונטרול־מטה.

en: To search through all your transactions, start a search (Edit->Find…) from the main accounts hierarchy page. To limit your search to a single account, start the search from that account's register.
he: לחיפוש בכל התנועות: יש לבצע חיפוש ('עריכה &larr; חיפוש…') מעמוד תרשים החשבונות הראשי. להגבלת החיפוש לחשבון יחיד: יש להפעיל את החיפוש מיומן התנועות של אותו חשבון.

en: To see the invalid mappings, use a filter of '%s'
he: להצגת המיפויים התקולים, נא להשתמש במסנן '%s'

en: To switch between multiple tabs in the main window, press Control+Page Up/Down.
he: למעבר בין לשוניות מרובות בחלון הראשי, יש להקיש על המקשים קונטרול+עמוד מעלה/מטה.

en: To text
he: למלל

en: To transfer funds between accounts with different currencies, click on the Transfer button in the register toolbar, select the accounts, and the Currency Transfer options for entering the exchange rate or the other currency's amount will be available.
he: כדי להעביר כספים בין חשבונות בעלי מטבעות שונים, יש להקיש על לחצן 'העברה' בסרגל הכלים במצג יומן, לבחור חשבונות ואפשרויות העברת המטבעות, ולהזין את שער החליפין או את הסכום במטבע האחר.

en: To visually compare on screen the contents of 2 tabs, in one of the tabs, select Window->New Window with Page from the menu to duplicate that tab in a new window.
he: לביצוע השוואה חזותית במסך של תוכן שתי לשוניות, באחת הלשוניות, יש לבחור מהתפריט 'חלון &larr; חלון חדש עם עמוד' ולשכפל לשונית זו לחלון החדש.

en: To-Create
he: ליצירה

en: To:
he: עבור:

en: To_p
he: מעל_ה

en: Toda_y
he: היו_ם

en: Today
he: היום

en: Today date format
he: מבנה תאריך היום

en: Today's date
he: תאריך היום

en: Too many accounts
he: יותר מדי חשבונות

en: Too many uncleared splits
he: יותר מדי פיצולים בלתי מותאמים

en: Top
he: מעלה

en: Tot %s
he: סך כל %s

en: Tot Credit
he: סך כל זכות

en: Tot Debit
he: סך כל חובה

en: Tot Shares
he: סך כל מניות

en: Total
he: סך־הכול

en: Total (%s)
he: סך־הכול (%s)

en: Total (Period)
he: סך־הכול (תקופה)

en: Total (Report)
he: סך־הכול (דוח)

en: Total Assets
he: סל כל נכסים

en: Total Cash:
he: סך־הכול מזומן:

en: Total Charge:
he: סך־הכול חיוב:

en: Total Credit
he: סך כל זכות

en: Total Credits
he: סך כל זכות

en: Total Debits
he: סך כל חובה

en: Total Debits of %s does not balance with total Credits of %s.
he: סך החיובים של %s לא מתאזן עם סך הזיכויים של %s.

en: Total Due
he: סך כל מגיע

en: Total Entries
he: סך כל רשומות

en: Total Equity
he: סך כל הון

en: Total Equity, Trading, and Liabilities
he: סך כל הון, סחר והתחייבויות

en: Total Expenses
he: סך כל הוצאות

en: Total For
he: סך־הכול

en: Total Gain
he: סך כל רווח

en: Total Liabilities
he: סך כל התחייבויות

en: Total Liabilities & Equity
he: סך כל התחייבויות והון

en: Total Price
he: סך כל מחיר

en: Total Retained Earnings
he: סך כל רווחים מיועדים

en: Total Retained Losses
he: סך כל הפסדים מיועדים

en: Total Return
he: סך כל מחזור

en: Total Revenue
he: סך כל הכנסות

en: Total Trading
he: סך־הכול סחר

en: Total Value Credits
he: סך־הכול זכות

en: Total Value Debits
he: סך־הכול חובה

en: Total amount owed to/from Company
he: הסכום שמגיע ל/מחברה

en: Total label cell
he: סך־הכול בתא־תווית

en: Total number cell
he: סך־הכול תא־מספר

en: Total:
he: סך־הכול:

en: Totals
he: סך הכול

en: Tra_nsaction
he: תנ_ועה

en: Tradable commodities
he: סחורות סחירות

en: Trading
he: סחר

en: Trading Accounts
he: חשבונות סחר

en: Trading Gains
he: רווחים מחשבון סחר

en: Trading Losses
he: הפסדים מחשבון סחר

en: Trailing Lines to Skip
he: שורות עוקבות לדלג

en: Trans Number
he: מספר תנועה

en: Transaction
he: תנועה

en: Transaction Breakdown Report
he: דוח פירוט תנועות

en: Transaction Commodity
he: סחורת תנועה

en: Transaction Details
he: פרטי תנועה

en: Transaction Document Links
he: תנועות

en: Transaction Filter
he: מסנן תנועות

en: Transaction Filter excludes matched strings
he: מסנן תנועות מחריג מחרוזות תואמות

en: Transaction Filter is case insensitive
he: מסנן תנועות רגיש לרישיות

en: Transaction ID
he: מזהה תנועה

en: Transaction Import Assistant
he: סייען יבוא תנועות

en: Transaction Information
he: מידע תנועה

en: Transaction Linked Files head path
he: נתיב ראשי לצרופות מקושרות לתנועה

en: Transaction Links
he: קישורי תנועה

en: Transaction List Help
he: עזרת רשימת תנועות

en: Transaction Number
he: מספר תנועה

en: Transaction Report
he: דוח תנועות

en: Transaction Voided
he: התנועה בוטלה

en: Transaction _Journal
he: יומן _תנועות

en: Transaction amount
he: סכום תנועה

en: Transaction can not be modified.
he: התנועה לא ניתנת לשינוי.

en: Transaction can't balance, %s is error value %s
he: לא ניתן לאזן תנועה, %s הוא ערך שגוי %s

en: Transaction date
he: תאריך תנועה

en: Transaction with no Accounts: %s
he: תנועה ללא חשבונות: %s

en: Transactions
he: תנועה

en: Transfer
he: העברה

en: Transfer Account
he: חשבון נגדי

en: Transfer Action
he: פעולת העברה

en: Transfer From
he: העברה מ

en: Transfer Funds
he: העברת כספים

en: Transfer Memo
he: העברת מזכר

en: Transfer Reconcile Date
he: העברת תאריך התאמה

en: Transfer Reconciled
he: העברת מותאמים

en: Transfer To
he: העברה ל

en: Transfer account value can't be empty.
he: הערך בחשבון הנגדי לא יכול להישאר ריק.

en: Transfer account value can't be mapped back to an account.
he: לא ניתן למפות ערך בחשבון הנגדי לערך בחשבון.

en: Transfer from/to
he: העברה מ/אל

en: Transfer funds from one account to another
he: העברת כספים מחשבון אחד למשנהו

en: Transfer funds from one account to another.
he: העברת כספים מחשבון אחד למשנהו.

en: Transfer split is reconciled but transfer reconcile date column is missing or invalid.
he: פיצול ההעברה מותאם אך עמודת תאריך ההתאמה חסרה או שגויה.

en: Tri-annual
he: תלת שנתי

en: Trial Balance
he: מאזן בוחן

en: Tried to look up an undefined date symbol '~a'. This report was probably saved by a later version of GnuCash. Defaulting to today.
he: נעשה ניסיון לחפש סמל תאריך '~a' לא מוגדר. דוח זה נשמר ככול הנראה בגרסה מאוחרת יותר של גנוקאש. חזרה לברירת מחדל 'היום'.

en: Tuesday
he: שלישי

en: Turkish
he: טורקית

en: Turkish (IBM-857)
he: תורכית (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
he: תורכית (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
he: תורכית (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
he: תורכית (Windows-1254)

en: Tutorial and Concepts _Guide
he: מדריך שימוש ומדריך _מושגים

en: Two Columns
he: שתי עמודת

en: Two Weeks
he: שני שבועות

en: Type
he: סוג

en: Type of quote source
he: סוג מקור שערי ניירות ערך

en: Type of search
he: סוג החיפוש

en: Type the first letter(s) of an existing account name in the Transfer register column, and GnuCash will complete the name from your list of accounts. For subaccounts, type the first letter(s) of the parent account, followed by ':' and the first letter(s) of the subaccount (e.g. A:C for Assets:Cash).
he: ניתן להקליד את האות או האותיות הראשונות של שם חשבון קיים, בעמודה ביומן התנועות, וגנוקאש תשלים את השם מרשימת החשבונות הקיימים. לחשבונות משנה, יש להקליד את האות הראשונה של חשבון האב, ואחריו ':' ואת האות הראשונה של חשבון המשנה (לדוגמה, ר:מ עבור 'רכוש שוטף: מזומנים').

en: UK
he: בריטניה

en: UK (31/12/2001)
he: בריטניה (31/12/2001)

en: UK VAT Return
he: מחזור מס ערך מוסף בריטניה

en: UK VAT Return. Specify sales, purchase and tax accounts. EU rules may be used. Denote EU VAT accounts *EUVAT* in account description, and denote EU goods sales and purchases accounts with *EUGOODS* in the account description.
he: החזרי מס ערך מוסף של בריטניה. מגדירים מס מכירות וקניות. כללי האיחוד האירופי עשויים להיות מוכלים. נא לסמן הערת *EUVAT* בתיאור חשבונות מס ערך מוסף של האיחוד האירופי, ולסמן חשבונות מכירה וקנית טובין ב *EUGOODS* בתיאור החשבון.

en: UNPAID
he: לא שולם

en: US
he: ארה'ב

en: US (12/31/2001)
he: ארה'ב (12/31/2001)

en: US Dollars (USD)
he: דולרים אמריקאים (USD)

en: UTC - Coordinated Universal Time
he: UTC - זמן בינלאומי מתואם

en: U_se 24-hour clock
he: ש_ימוש בשעון 24 שעות

en: Ukrainian (KOI8-U)
he: אוקראינית (KOI8-U)

en: Ukrainian (MacUkrainian)
he: אוקראינית (MacUkrainian)

en: UnLikely matching a transaction outside of these days
he: לא סביר שתנועה מחוץ לימים אלה תותאם

en: Unable to change report configuration name.
he: לא ניתן לשנות שם תצורת־דוח.

en: Unable to load Finance::Quote.
he: בדיקת Finance::Quote...

en: Unable to save to database.
he: לא ניתן לשמור מסד נתונים.

en: Unable to save to database: Book is marked read-only.
he: לא ניתן לשמור במסד הנתונים: הספר מסומן לקריאה בלבד.

en: Unallocated Assets
he: נכסים לא מוקצים

en: Unbalanced parenthesis
he: סוגריים לא מאוזנים

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Undefined character
he: סימן לא מוכר

en: Unicode
he: יוניקוד

en: Unicode (UTF-16BE)
he: יוניקוד (UTF-16BE)

en: Unicode (UTF-16LE)
he: יוניקוד (UTF-16LE)

en: Unicode (UTF-32BE)
he: יוניקוד (UTF-32BE)

en: Unicode (UTF-32LE)
he: יוניקוד (UTF-32LE)

en: Unicode (UTF-7)
he: יוניקוד (UTF-7)

en: Unicode (UTF-8)
he: יוניקוד (UTF-8)

en: Unique Name
he: שם יחידאי

en: Unit
he: יחידה

en: Unit Price
he: מחיר ליחידה

en: Units
he: יחידות

en: Units in which the custom coordinates are expressed
he: יחידות בהן מבוטאות הקואורדינטות המותאמות אישית

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown EntryLedger Type
he: סוג פקודת יומן לא ידוע

en: Unknown OFX CMA account
he: חשבון OFX CMA לא ידוע

en: Unknown OFX account
he: חשבון OFX לא ידוע

en: Unknown OFX checking account
he: חשבון עובר ושב OFX לא ידוע

en: Unknown OFX credit card account
he: חשבון כרטיס אשראי OFX לא ידוע

en: Unknown OFX credit line account
he: חשבון קו אשראי OFX לא ידוע

en: Unknown OFX investment account
he: חשבון השקעות OFX לא ידוע

en: Unknown OFX money market account
he: חשבון שוק מטח OFX לא ידוע

en: Unknown OFX savings account
he: חשבון חיסכון OFX לא ידוע

en: Unknown account for guid [%s], cancelling SX [%s] creation.
he: חשבון לא ידוע למזהה ייחודי אוניברסלי[ %s], ביטול יצירת SX [ %s].

en: Unknown date format specifier passed as argument.
he: מבנה תאריך לא ידוע הועברה כמשתנה.

en: Unknown quotes command '{1}'
he: פקודת ציטוט שערים לא ידועה '{1}'

en: Unknown report command '{1}'
he: פקודת דוח לא ידועה '{1}'

en: Unknown, %d-size list.
he: לא ידוע, רשימה בגודל %d.

en: Unnamed Budget
he: תקציב ללא שם

en: Unparsable Formula in Split
he: נוסחה בלתי ניתנת לנתוח בפיצול

en: Unpost
he: ביטול רישום

en: Unpost this bill and make it editable
he: ביטול רישום חשבונית ספק זו ואפשור עריכה

en: Unpost this credit note and make it editable
he: ביטול רישום זיכוי זה ואפשור עריכה

en: Unpost this invoice and make it editable
he: ביטול רישום חשבונית זו ואפשור עריכה

en: Unpost this voucher and make it editable
he: ביטול רישום שובר הוצאה זה ואפשור עריכה

en: Unposting this Invoice will delete the posted transaction.
    Are you sure you want to unpost it?
he: ביטול רישום החשבונית ימחק את התנועות שנרשמו בספרים.
    האם לבטל את רישום החשבונית?

en: Unrealized Gain
he: רווח לא ממומש

en: Unrealized Gains
he: רווחים לא ממומשים

en: Unrealized Gains for Period
he: רווחים לא ממומשים לתקופה

en: Unrealized Losses
he: הפסדים בלתי ממומשים

en: Unrealized Losses for Period
he: הפסדים לא ממומשים לתקופה

en: Unrecognized Finance::Quote Error:
he: שגיאת Finance::Quote‏ לא מזוהה:

en: Unrecognized action '~a'.
he: פעולה לא מזוהה '~a'.

en: Unrecognized or inconsistent format.
he: מבנה לא מזוהה או לא עקבית.

en: Unreconcile the selected transactions
he: ביטול התאמת התנועות שנבחרו

en: Unreconciled
he: לא הותאם

en: Unreconciled only
he: פתוחים בלבד

en: Unsaved Book
he: ספר חשבונות לא נשמר

en: Unspecified
he: לא מוגדר

en: Unsupported entity type: %s
he: סוג רשומה לא נתמך: %s

en: Until
he: עד

en: Untitled
he: ללא כותרת

en: Unvoid the current transaction.
he: שחזור התנועה הנוכחית.

en: Up
he: מעלה

en: Upcoming Transactions
he: תנועות צפויות

en: Update and reconcile (auto) match to %s
he: עדכון וסגירת התאמות (אוטומטי) אל %s

en: Update and reconcile (manual) match to %s
he: עדכון וסגירת התאמות (ידני) אל %s

en: Update the current report's saved configuration
he: עדכון התצורה השמורה של הדוח הנוכחי

en: Update the current report's saved configuration. The report configuration will be saved in the file %s.
he: עדכון תצורת הדוח השמור הנוכחי. תצורת הדוח תישמר בקובץ %s.

en: Update your GnuCash accounts
he: עדכון חשבונות גנוקאש

en: Use 24 hour time format
he: שימוש במבנה זמן בת 24 שעות

en: Use Average
he: שימוש בממוצע

en: Use Commodity Value
he: שימוש בערך סחורה

en: Use Detailed Tax Summary
he: שימוש בתמצית מס ברירת מחדל

en: Use Edit->Tax Report Options to set the tax-related flag and assign a tax code to this account.
he: תיבת 'בר מיסוי' תהיה פעילה אם הוגדרו קוד מיסוי לחשבונות אלו בתפריט 'עריכה &larr; אפשרויות מיסוי'.

en: Use Escrow Account
he: שימוש בחשבון נאמנות

en: Use Existing
he: שימוש בקיים

en: Use From - To
he: שימוש ב'מאת' –'עבור'

en: Use Full Account Name
he: שימוש בשם חשבון מלא

en: Use Full Other Account Name
he: שימוש בשם חשבון נגדי מלא

en: Use Global
he: שימוש בגלובלי

en: Use Global Preference
he: שימוש בהגדרה גלובלית

en: Use Non-SWIFT _transaction text
he: שימוש _במלל שאינו מלל תנועת סוויפט

en: Use Quotes
he: שימוש בשערים

en: Use Shift combined with Return or Keypad Enter to finish editing
he: נא להשתמש בקומבינציה של המקשים 'שיפט' ו 'אנטר' לסיום העריכה

en: Use Split Action Field for Number
he: להשתמש בשדה פעולת־פיצול עבור סימוכין

en: Use Stacked Charts
he: שימוש בתרשים מְעוּרָם

en: Use Trading Accounts
he: שימוש בחשבון סחר

en: Use _bayesian matching
he: שימוש בהתאמה _בייסיאנית

en: Use _formal accounting labels
he: שימוש _במושגים חשבונאיים מקובלים

en: Use a 24 hour (instead of a 12 hour) time format.
he: שימוש במבנה זמן בת 24 שעות (במקום 12 שעות).

en: Use a fixed value or apply transformation for all periods.
he: שימוש בערך קבוע או החלת המרה לכל בתקופות.

en: Use absolute profit/loss ending date
he: שימוש בתאריך סיום רוח/הפסד מוחלט

en: Use absolute profit/loss starting date
he: שימוש בתאריך התחלה קבוע ברווח/הפסד

en: Use account colors in the account hierarchy
he: שימוש בצבעי חשבון בתרשים החשבונות

en: Use account colors in the tabs of open account registers
he: שימוש בצבעי חשבונות בלשוניות יומני חשבונות פתוחים

en: Use accumulated amounts
he: שימוש בסכומים מצטברים

en: Use bayesian algorithms to match new transactions with existing accounts.
he: שימוש באלוגריתם בייסיאני להתאמת תנועות חדשות עם חשבונות קימים.

en: Use bayesian matching
he: שימוש בהתאמה בייסיאנית

en: Use formal account labels
he: שימוש במושגים חשבונאיים מקובלים

en: Use local time
he: שימוש בזמן מקומי

en: Use newest lots first.
he: שימוש בדבוקות אחרונות תחילה.

en: Use next weekday
he: שימוש ביום הבא בשבוע

en: Use oldest lots first.
he: שימוש בדבוקות ישנות יותר תחילה.

en: Use only 'debit' and 'credit' instead of informal synonyms.
he: שימוש ב 'חובה' ו 'זכות' במקום במילים נרדפות לא רשמיים.

en: Use previous weekday
he: שימוש ביום שבוע קודם

en: Use regular expressions for account name filter
he: שימוש בביטוי רגיל לסינון לפי שם

en: Use regular expressions for transaction filter
he: שימוש בביטוי רגיל למסנן תנועות

en: Use relative profit/loss ending date
he: שימוש בתאריך סיום רוח/הפסד יחסי

en: Use relative profit/loss starting date
he: שימוש בתאריך התחלה יחסי ברווח/הפסד

en: Use rules beneath columns of added numbers like accountants do.
he: שימוש בקווים מתחת לעמודות מספרים מסוכמים בסגנון חשבונאי.

en: Use standard US layout
he: שימוש בפריסת ארה"ב תקנית

en: Use the average value over all actual periods for all projected periods
he: שימוש בערך ממוצע מכל התקופות 'בפועל', עבור כל תקופות התחזית

en: Use the current layout as default for all customer invoices and credit notes
he: שימוש בעימוד נוכחי כברירת מחדל לחשבוניות לקוח והודעות זיכוי

en: Use the current layout as default for all employee vouchers and credit notes
he: שימוש בעימוד נוכחי כברירת מחדל לכל שוברי העובד והודעות הזיכוי

en: Use the current layout as default for all vendor bills and credit notes
he: שימוש בעימוד נוכחי כברירת מחדל לכל חשבוניות הספק והודעות הזיכוי

en: Use the date format specified by the system locale.
he: שמשוש במבנה זמן המערכת.

en: Use the loan/mortgage repayment calculator
he: שימוש במחשבון פרעון הלוואה/משכנתא

en: Use the specified absolute ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
he: שימוש בתאריך סיום המוחלט שנקבע לחישובי רווח/הפסד. שימוש בתאריך זה גם לחישובי רכוש נטו.

en: Use the specified absolute starting date for profit/loss calculations.
he: שימוש בתאריך ההתחלה המוחלט שנקבע לחישובי רווח והפסד.

en: Use the specified currency for all newly created accounts.
he: שימוש במטבע שהוגדר לכל החשבונות החדשים שיוצרו.

en: Use the specified currency for all newly created reports.
he: שימוש במטבע שהוגדר לכל הדוחות החדשים שיוצרו.

en: Use the specified relative ending date for profit/loss calculations. Also use this date for net assets calculations.
he: שימוש בתאריך הסיום היחסי שנקבע לחישובי רווח/הפסד. שימוש בתאריך זה גם בחישובי רכוש נטו.

en: Use the specified relative starting date for profit/loss calculations.
he: שימוש בתאריך התחלה היחסי שנקבע לחישובי רווח/הפסד.

en: Use the system locale currency for all newly created accounts.
he: שימוש במטבע אזור המערכת עבור כל החשבונות החדשים שיוצרו.

en: Use the system locale currency for all newly created reports.
he: שימוש במטבע אזור המערכת עבור כל הדוחות החדשים שיוצרו.

en: Use this dialog if you want GnuCash to automatically find which transactions are cleared, given an ending balance. For example, said ending balance can be the current balance given by your bank online.
he: נא השתמש בתיבת דו־שיח זו על מנת ש גנוקאש תימצא באופן אוטומטי תנועות מותאמות, בהינתן יתרת הסגירה. לדוגמה, יתרת הסגירה יכולה להיות היתרה הנוכחית שהתקבלה באופן מקוון מהבנק.

en: User Defined
he: מוגדר אישית

en: Username
he: שם משתמש

en: Username and Password
he: שם משתמש וסיסמה

en: Valid range is 0 to 1100 days
    If 0, all previous days included
he: טווח תקין הוא בין 0 ל 1100 ימים
    אם הוזן 0 כל הימים הקודמים יכללו

en: Validation
he: אימות

en: Validation…
he: אימות…

en: Value
he: ערך

en: Value $
he: ערך $

en: Value '~a' could be ~a or ~a.
he: ערך '~a' יכול להיות ~a או ~a.

en: Value (Negated)
he: ערך (נשלל)

en: Value Change
he: שינוי ערך

en: Value Num.
he: מספר ערך.

en: Value appears to contain a year while the selected format forbids this.
he: נראה שהערך מכיל שנה בעוד שהמבנה שנבחרה מונעת זאת.

en: Value can't be parsed into a date using the selected date format.
he: לא ניתן לפרוס ערך לתאריך תוך שימוש במבנה התאריך שנבחרה.

en: Value can't be parsed into a number using the selected currency format.
he: לא ניתן לפרוס ערך למספר תוך שימוש במבנה המטבעה שנבחרה.

en: Value can't be parsed into a valid commodity.
he: לא ניתן לפרוס ערך לסחורה תקינה.

en: Value can't be parsed into a valid namespace.
he: לא ניתן לפרוס ערך למרחב שם תקין.

en: Value can't be parsed into a valid reconcile state.
he: לא ניתן לפרוס ערך להתאמה תקינה.

en: Value doesn't appear to contain a valid number.
he: הערך אינו מכיל מספר תקין.

en: Value parsed into an invalid currency for a currency column type.
he: הערך נפרס למטבע לא חוקי לסוג עמודת מטבע.

en: Values are accumulated across periods.
he: ערכים מצטברים על פני תקופות.

en: Vendor
he: ספק

en: Vendor ID
he: מזהה ספק

en: Vendor Listing
he: רשימת ספקים

en: Vendor Number
he: מספר ספק

en: Vendor Report
he: דוח ספק

en: Vendor number
he: מספר ספק

en: Vendor number format
he: מבנה מזהה ספק

en: Vendor's Bills
he: תשלומים לספק

en: Vendor's Jobs
he: ריכוזי ספק

en: Vendors
he: ספקים

en: Vendors Overview
he: רשימת ספקים

en: Verbose HBCI debug messages
he: הודעות ניפוי תקלים HBCI מפורטות

en: Version
he: גרסה

en: Vietnamese
he: וייטנמית

en: Vietnamese (TCVN)
he: ויאטנמית (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
he: ויאטנמית (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
he: ויאטנמית (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
he: ויאטנמית (Windows-1258)

en: View
he: מצג

en: View Bill
he: הצגת חשבונית ספק

en: View Credit Note
he: הצגת הודעת זיכוי

en: View Expense Voucher
he: הצגת שובר הוצאות

en: View Invoice
he: הצגת חשבונית

en: View Invoices
he: הצגת חשבוניות

en: View _Lots…
he: הצגת _דבוקות…

en: View all Linked Business Documents
he: הצגת כל הצרופות העסקיות

en: View all Transaction Linked Documents
he: הצגת כל צרופות התנועה

en: View and Delete Bayesian and non-Bayesian information
he: הצגה ומחיקת מידע בייסיאני ולא בייסיאני

en: View and edit the commodities for stocks and mutual funds
he: הצגת ועריכת סחורות עבור ניירות ערך וקרנות נאמנות

en: View and edit the list of Billing Terms
he: הצגת ועריכת את רשימת תנאי התשלום

en: View and edit the list of Sales Tax Tables (GST/VAT)
he: הצגה ועריכת רשימת טבלאות מס עסקאות (מע'מ/מס מכירה)

en: View and edit the prices for stocks and mutual funds
he: הצגת ועריכת מחירים של ניירות ערך וקרנות נאמנות

en: View the Tips of the Day
he: הצגת עצה יומית

en: View/Edit Bill
he: הצגת/עריכת חשבונית ספק

en: View/Edit Customer
he: הצגת/עריכת לקוח

en: View/Edit Employee
he: הצגת/עריכת עובד

en: View/Edit Invoice
he: הצגת/עריכת חשבונית

en: View/Edit Job
he: הצגת/עריכת ריכוז

en: View/Edit Order
he: הצגת/עריכת הזמנה

en: View/Edit Vendor
he: הצגת/עריכת ספק

en: View/Edit Voucher
he: הצגת/עריכת שובר

en: View…
he: מצג…

en: Visit the GnuCash website.
he: בקרו באתר גנוקאש.

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
he: עברית ויזואלית (ISO-8859-8)

en: Void Reason
he: סיבת ביטול

en: Void Transaction
he: תנועה מבוטלת

en: Void Transactions
he: תנועות שבוטלו

en: Void only
he: מבוטלים בלבד

en: Void the current transaction.
he: איפוס התנועה הנוכחית.

en: Voided
he: שגוי

en: Voided transaction
he: תנועה מבוטלת

en: Voucher
he: שובר

en: Voucher ID
he: מזהה שובר

en: Voucher Information
he: פרטי שובר

en: Voucher Notes
he: הערות לשובר

en: Voucher Owner
he: נמען השובר

en: WARNING! Account contains splits whose reconcile date is after statement date. Reconciliation may be difficult.
he: אזהרה! החשבון מכיל תנועות מפוצלות שתאריך ההתאמה שלהן מאוחר מתאריך התדפיס. ההתאמה עשויה להיות בעייתית.

en: WARNING: There are duplicate TXF codes assigned to some accounts. Only TXF codes with payer sources may be repeated.
he: אזהרה: קיימים קודי TXF כפולים שהוקצו למספר חשבונות. ניתן לחזור רק על קודי TXF עם מקורות מוטב.

en: Want to see all your subaccount transactions in one register? From the Accounts tab in the main window, highlight the parent account and select Edit->Open Subaccounts from the menu.
he: מעוניינים לראות את כל תנועות חשבות המשנה ביומן אחד? מחלון הראשי בלשונית 'חשבונות', יש לסמן את חשבון האב ובחירה ב'עריכה &larr; פתיחת חשבונות משנה' מהתפריט.

en: Warning
he: אזהרה

en: Warning: End amount ~a is not equal to actual account balance ~a. Difference: ~a. Do lots need to be scrubbed?
he: אזהרה: סכום הסיום ~a שונה מיתרת החשבון בפועל ~a. פער: ~a. האם צריך לבדוק ולתקן דבוקות לעומק?

en: Warning: Finance::Quote not installed properly.
he: אזהרה: Finance::Quote לא הותקן כראוי.

en: Website
he: אתר מרשתת

en: Wednesday
he: רביעי

en: Weekly
he: שבועי

[ctx: Weekly]
en: Every
he: כל

[ctx: Weekly]
en: weeks.
he: שבועות.

en: Weekly Average
he: ממוצע שבועי

en: Weeks
he: שבועות

en: Weighted Average
he: ממוצע משוקלל

en: Weighted average of all transactions in the past
he: ממוצע משוקלל של כל תנועות העבר

en: Welcome to GnuCash
he: ברוכים הבאים לגנוקאש

en: Welcome to GnuCash %s Shell
he: ברוכים הבאים למסוף גנוקאש %s

en: Western
he: מערבי

en: Western (IBM-850)
he: מערבית (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
he: מערבית (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
he: מערבית (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
he: מערבית (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
he: מערבית (Windows־1252)

en: When Updating and Clearing a matched transaction, append the imported Description and Notes to the matched Description and Notes instead of replacing them.
he: בעת עדכון והתאמת תנועה, הוספת התיאור וההערות המיובאות לתיאור וההערות התואמות במקום להחליפן.

en: When a date is entered without year it can be completed so that it will be within the current calendar year or close to the current date based on a sliding window starting a set number of months backwards in time.
he: כאשר תאריך מוזן ללא שנה, ניתן להשלימו לשנה האזרחית הנוכחית, או קרוב לתאריך הנוכחי, בהתבסס על חלון־גלישה שמתחיל מספר חודשים מוגדר, אחורה בזמן.

en: When a date is entered without year, it should be taken
he: אם בעת הזנת תאריך, לא הוזנה השנה, ההזנה אמורה להתקבל

en: When enabled the register will use a GnuCash specific color theme (green/yellow). Otherwise it will use the system color theme. Regardless of this setting the user can always override the color theme via a gnucash specific css file to be stored in the gnucash used config directory. More information can be found in the gnucash FAQ.
he: כאשר מאופשר יעשה שימוש ביומנים בערכת נושא צבעונית יחודית של גנוקאש (ירוק/צהוב). אחרת, הוא יעשה שימוש בערכת הנושא של צבעי המערכת. ללא קשר להגדרה זו המשתמש יכול תמיד לעקוף את ערכת הנושא של הצבעים על־ידי שינוי קובץ css גנוקאש יעודי המאוחסן במחיצת config של גנוקאש. ניתן למצוא מידע נוסף ב 'שאלות נפוצות' של גנוקאש.

en: When entering dates, you can type '+' or '-' to increment or decrement the selected date. You can use '+' and '-' to increment and decrement check numbers as well.
he: בעת הזנת תאריך, ניתן להשתמש במקשי ה־'+' וה־'-' בכדי לקדם או להסיג את התאריך. באותו אופן ניתן גם לקדם או להסיג מספרי המחאה.

en: When paid
he: בעת תשולם

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as cleared.
he: כאשר לא נקבע מצב בקובץ QIF, התנועות יסומנו כמותאמות.

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as not cleared.
he: כאשר לא נקבע מצב בקובץ QIF, התנועות יסומנו כלא מותאמות.

en: When the status is not specified in a QIF file, the transactions are marked as reconciled.
he: כאשר לא נקבע מצב בקובץ QIF, התנועות יסומנו כמותאמות.

en: When using the dump command list all of the parameters Finance::Quote returns for the symbol instead of the ones that Gnucash requires.
he: בעת שימוש בפקודות dump (היטל) להציג את כל משתני Finance::Quote שמחזירים רשומות עבור הסמל במקום אלה שגנוקאש דורש.

en: When you click "Apply", the transactions will be exported to the file '%s' and the number of accounts exported will be %u.
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
he: בהקשה על 'החלה', התנועות ייוצאו לקובץ '%s' ומספר החשבונות שיוצא יהיה %u.
    
    ניתן לאמת את הבחירה על־ידי הקשה על 'הקודם' או על 'ביטול' לנטישת היצוא.

en: When you click "Apply", the transactions will be exported to the file '%s'.
    
    You can also verify your selections by clicking on "Back" or "Cancel" to abort the export.
he: התנועות ייוצאו לקובץ '%s' בהקשה על 'החלה'.
    
    ניתן לאמת את הבחירות על־ידי הקשה על 'הקודם' או על 'ביטול' לנטישת היצוא.

en: When you press the Start Button, GnuCash will import your QIF data. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
he: בעת הקשה על לחצן 'התחלה', גנוקאש ייבא את נתוני ה־QIF. אם לא נתגלו שגיאות או אזהרות, התהליך יתקדם באופן אוטומטי לשלב הבא. אחרת, הפרטים יוצגו מטה לסקירה.

en: When you press the Start Button, GnuCash will load your QIF file. If there are no errors or warnings, you will automatically proceed to the next step. Otherwise, the details will be shown below for your review.
he: בעת הקשה על לחצן התחלה, גנוקאש יטען את קובץ ה־QIF. אם לא ניתגלאו שגיאות או אזהרות, תמשיך באופן אוטומטי לשלב הבא. אחרת, הפרטים יוצגו להלן לקבלת הסקירה.

en: Whether multiple entries in an invoice which transfer to the same account should be accumulated into a single split by default. This setting can be changed in the Post dialog.
he: האם מספר רשומות בחשבונית שמעבירות לאותו חשבון יוצגו בפיצול אחד. ניתן לשנות את ההגדרה בחלון השליחה.

en: Whether or not to include a label for sections.
he: האם להכליל תווית עבור מקטעים.

en: Whether or not to include a label for the assets section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע נכסים.

en: Whether or not to include a label for the equity section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע הון.

en: Whether or not to include a label for the expense section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע הוצאות.

en: Whether or not to include a label for the liabilities section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע התחיבויות.

en: Whether or not to include a label for the revenue section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע הכנסות.

en: Whether or not to include a label for the trading accounts section.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע חשבונות סחר.

en: Whether or not to include a line indicating total amounts.
he: האם לכלול שורת סך־הכול.

en: Whether or not to include a line indicating total assets.
he: האם לכלול שורת סך כל נכסים.

en: Whether or not to include a line indicating total equity.
he: האם לכלול שורת סך כל הון.

en: Whether or not to include a line indicating total expense.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע סך כל הוצאות.

en: Whether or not to include a line indicating total liabilities.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע סך כל התחיבויות.

en: Whether or not to include a line indicating total revenue.
he: האם לכלול תווית עבור מקטע סך כל הכנסות.

en: Whether or not to include a line indicating total trading accounts balance.
he: האם לכלול שורת סיכום חשבונות סחר מוכללים.

en: Whether or not to include lines indicating change in totals introduced by budget.
he: האם לכלול שורת שינויים בסך־הכול מהתקציב.

en: Whether tax is included by default in entries on Bills. This setting is inherited by new customers and vendors.
he: האם לכלול מס ברשומות החיובים כברירת מחדל. ההגדרה מורשת ללקוחות וספקים חדשים.

en: Whether tax is included by default in entries on Invoices. This setting is inherited by new customers and vendors.
he: האם לכלול מס ברשומות החשבוניות כברירת מחדל. ההגדרה מורשת ללקוחות וספקים חדשים.

en: Whether to display the list of Bills Due at startup.
he: הצגת רשימת החיובים לתשלום באתחול.

en: Which check position to print
he: מיקום המחאה להדפסה

en: While importing transactions from OFX file '%s' found %d previously imported transactions, no new transactions.
he: במהלך ייבוא התנועות מקובץ ה־OFX ‏'%s' נמצאו %d תנועות שכבר ייובאו בעבר, אין תנועות חדשות.

en: While this transaction has multiple splits that can be considered
    as 'the payment split', GnuCash only knows how to handle one.
    Please select one, the others will be discarded.
he: בעוד שלתנועה זו יש מספר פיצולים שמשמשים
    כ 'פיצולי תשלום', גנוקאש יודעת להתמודד רק עם פיצול אחד.
    נא לבחור פיצול אחד, גנוקאש יתעלם מהאחרים.

en: Whole Loan
he: מלוא ההלוואה

en: Width of notebook tabs
he: רוחב לשוניות מחברת

en: Width of the footer logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
he: רוחב סמל הכותרת התחתונה במבנה CSS, לדוגמה 10% או 32px. נא להשאיר ריק להצגת הסמל ברוחבו הטבעי. גובה הסמל יוקטן בהתאם.

en: Width of the header logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
he: רוחב סמל הכותרת העליונה במבנה CSS, לדוגמה 10% או 32px. נא להשאיר ריק על מנת להציג את הסמל ברוחבו הטבעי. גובה הסמל יקטן בהתאמה.

en: Width of the logo in CSS format, e.g. 10% or 32px. Leave blank to display the logo at its natural width. The height of the logo will be scaled accordingly.
he: רוחב סמל במבנה CSS, לדוגמה 10% או 32px. נא להשאיר ריק על מנת להציג את הסמל ברוחבו הטבעי. גובה הסמל יוקטן בהתאם.

en: Width of this column
he: רוחב עמודה זו

en: Window geometry
he: מידות חלון

en: Windows
he: חלונות

en: Wire
he: מברק

en: With GnuCash you can (but are not limited to):
he: עם גנוקאש ניתן גם (אך לא רק):

en: With the scaled option, prices are removed relative to the date selected. 'One a month' is used for dates older than a year and 'One a week' is used for dates older than six months to a year.
he: קנה מידה, מאפשר הסרת מחירים יחסי לתאריך שנבחר. 'אחת לחודש' משמש לתאריכים גדולים משנה ו'אחת לשבוע' משמש לתאריכים בישן מחצי שנה ועד שנה.

en: Withdraw
he: משיכה

en: Withdrawal
he: משיכה

en: Withdrawals
he: משיכות

en: Working…
he: מתבצע…

en: Writing file…
he: כתיבת קובץ…

en: Wrong report definition:
he: הגדרות דוח שגויות:

en: Yearly
he: שנתי

en: Yearly Average
he: ממוצע שנתי

en: Years
he: שנים

en: Yellow
he: צהוב

en: Yes
he: כן

en: Yes, _always
he: כן, _תמיד

en: Yes, reset the Tax Tables
he: כן, אפס את טבלאות המס

en: You are about to change a protected field of a reconciled split. If you continue editing this split it will be unreconciled. This might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
he: פעולה זו תשנה שדה מוגן של פיצול מותאם. המשך עריכת הפיצול תבטל את ההתאמה, מה שעשוי להקשות על התאמות עתידיות! האם להמשיך עם השינוי?

en: You are about to mark a reconciled split as unreconciled. Doing so might make future reconciliation difficult! Continue with this change?
he: פעולה זו תסמן פיצול שהותאם כבלתי מותאם. ביצוע פעולה זו עלול להפוך התאמות העתידיות לקשה יותר! האם להמשיך בשינוי זה?

en: You are about to overwrite an existing split. Are you sure you want to do that?
he: האם לדרוס את הפיצול הקיים?

en: You are about to overwrite an existing transaction. Are you sure you want to do that?
he: האם לדרוס את התנועה הקיימת?

en: You attempted to save in
    %s
    or a subdirectory thereof. This is not allowed as %s reserves that directory for internal use.
    
    Please try again in a different directory.
he: נעשה נסיון לשמור בספריה
    %s
    או בספרית משנה שלה. הדבר אינו אפשרי שכן %s שומר את הספריה לשימוש פנימי.
    
    נא לנסות שוב בספריה אחרת.

en: You can also lookup and file bug reports at {1}
he: ניתן לחפש ולדווח על תקלים ב {1}

en: You can assign or modify keyboard shortcuts for many GnuCash actions. See https://wiki.gnucash.org/wiki/Keyboard_Shortcuts.
he: ניתן להקצות או לשנות קיצורי דרך מקלדת לפעולות גנוקאש רבות. למידע נוסף: https://wiki.gnucash.org/wiki/Keyboard_Shortcuts.

en: You can easily import your existing financial data from Quicken, MS Money or other programs that export QIF files or OFX files. In the File menu, click on the sub-menu Import and click on QIF or OFX file, respectively. Then, follow the instructions provided.
he: ניתן בקלות לייבא את הנתונים הפיננסיים הקיימים מתוכנת אמ.אס מוני, קוויקן, או כול תוכנה אחרות שמסוגלות לייצא קובצי QIF או OFX. בתפריט 'קובץ', יש לבחור בתפריט־משנה 'ייבוא', ואז לבחור בפריט תפריט, 'קובץ QIF'או 'OFX'בהתאמה. לאחר מכן, להמשיך על פי ההוראות שיסופקו.

en: You can only print checks from a bank account register or search results.
he: ניתן להדפיס המחאות רק מיומן חשבון בנק או מתוצאות חיפוש.

en: You can pack multiple reports into a single window, providing all the financial information you want at a glance. To do so, use the Sample & Custom->"Custom Multicolumn Report" report.
he: ניתן לארוז מספר דוחות לתוך חלון בודד, לאיחזור כל המידע הפיננסי המבוקש בחטף. לשם כך, יש לבחור מהתפריט: 'דוחות &larr; דוגמה ומותאם אישית &larr; מנגנון שרשור דוחות'.

en: You can set the Security Editor screen to display the Quote Source of a security, which makes it easy to see which online sources your securities use. Click the triangle at the far right of the column headings to change the display.
he: ניתן להגדיר את מסך עורך הבטוחות כך שיציג את מקור ציטוט מחיר של בטוחה, דבר שמאפשר בקלות לראות מהם המקורות המקוונים לשערי הבטוחות. לשינוי המצג ניתן להקיש על המשולש בקצה השמאלי העליון של כותרות העמודות.

en: You can type '+' or '-' to increment or decrement the number.
he: ניתן להקיש על '+' או '-' להגדלת/הקטנת המספר.

en: You can't transfer from a non-currency account. Try reversing the "from" and "to" accounts and making the "amount" negative.
he: לא ניתן להעביר מחשבון שאינו מטבעי. ניתן לנסות להפוך את סדר הערכים 'מחשבון' ו־'לחשבון' והלהזין את ה'סכום' כמספר שלילי.

en: You can't transfer from and to the same account!
he: לא ניתן להעביר מאותו חשבון לאותו חשבון!

en: You cannot cut this split.
he: לא ניתן לגזור פיצול זה.

en: You cannot delete this split.
he: לא ניתן למחוק פיצול זה.

en: You cannot remove the last entry from the tax table. Try deleting the tax table if you want to do that.
he: לא ניתן להסיר את הרשומה האחרונה מטבלת המס. נא למחוק את טבלת המס על מנת לבצע זאת.

en: You cannot save to that file.
he: לא ניתן לשמור לקובץ זה.

en: You cannot save to that filename.
    
    %s
he: לא ניתן לשמור לקובץ זה.
    
    %s

en: You cannot void a transaction with reconciled or cleared splits.
he: לא ניתן לבטל תנועה עם פיצול שהותאם או נסגר.

en: You did not enter a recipient account. A recipient account is required for an online transfer.
he: לא הוזן חשבון מוטב. נדרש חשבון מוטב לביצוע העברה מקוונת.

en: You did not enter a recipient bank. A recipient bank is required for an online transfer.
he: לא הוזן חשבון בנק המוטב. נדרש חשבון בנק מוטב לביצוע העברה מקוונת.

en: You did not enter a recipient name. A recipient name is required for an online transfer.
he: לא הוזן שם המוטב. נדרש שם מוטב לביצוע העברה מקוונת.

en: You did not enter any transaction purpose. A purpose is required for an online transfer.
he: לא הוזנה מטרת ההעברה. נדרשת מטרה לביצוע העברה מקוונת.

en: You do not have permission to access %s.
he: אין הרשאות לגשת אל %s.

en: You don't have any stock accounts with balances!
he: אין חשבונות ניירות ערך עם יתרות!

en: You have asked for a book to be created. This book will contain all transactions up to midnight %s (for a total of %d transactions spread over %d accounts).
    
    Amend the Title and Notes or Click on "Next" to proceed.
    Click on "Back" to adjust the dates or "Cancel".
he: יצירת ספר חשבונות. ספר זה יכיל את כל התנועות עד לחצות %s (לסך של %d תנועות שפרושות על %d חשבונות).
    
    נא לתקן את הכותרת וההערות או להקיש על 'הבא' כדי להמשיך.
    הקשה על 'הקודם' כדי לכוונן את התאריכים או 'ביטול'.

en: You have attempted to create a Scheduled Transaction which will never run. Do you really want to do this?
he: התנועה המחזורית הזו שביצירה, אף פעם לא תרוץ. האם להמשיך?

en: You have changed the list of online transfer templates, but you cancelled the transfer dialog. Do you nevertheless want to store the changes?
he: רשימת תבניות ההעברה המקוונות השתנתה, אך תיבת דו־השיח להעברה בוטלה. האם לשמור את השינויים בכל זאת?

en: You have made changes to this reconcile window. Are you sure you want to cancel?
he: בוצעו שינויים בחלון ההתאמה. האם לבטל?

en: You have no valid "Post To" accounts. Please create an account of type "%s" before you continue to process this payment. Perhaps you want to create an Invoice or Bill first?
he: לא נמצאו חשבונות תקינים לרישום לחשבון נגדי. נא ליצור חשבון מסוג '%s' לפני ביצוע עיבוד תשלומים. האם ליצור חשבונית או חשבונית ספק תחילה?

en: You have not selected an owner
he: לא נבחר נמען

en: You have not selected any accounts
he: לא נבחרו חשבונות

en: You have requested that the following warning dialogs not be presented. To re-enable any of these dialogs, select the check box next to the dialog, then click OK.
he: הוגדר שתיבות האזהרה הבאות לא יוצגו. כדי להפעיל מחדש אחת מתיבות דו־השיח הללו, נא לבחור בתיבת הסימון שליד דו־השיח ולאחר מכן להקיש על 'אישור'.

en: You have selected no accounts.
he: לא נבחרו חשבונות.

en: You have to set up at least one connection before you can continue.
    
    Please press the button below to start it.
he: יש להגדיר חיבור אחד לפחות לפני שניתן יהיה להמשיך.
    
    נא להקיש על הלחצן מטה להפעלה.

en: You may not create a new national currency.
he: לא ניתן ליצור מטבע לאומי חדש.

en: You must choose a Tax Account.
he: נא לבחור חשבון מס.

en: You must choose a commodity.
he: נא לבחור סחורה.

en: You must choose a valid parent account.
he: נא להזין חשבון אב תקין.

en: You must choose an owner for this job.
he: נא לבחור נמען לריכוז.

en: You must enter a Payment-Address Name.
he: נא להזין 'כתובת תשלום'.

en: You must enter a non-empty "Full name", "Symbol/abbreviation", and "Type" for the commodity.
he: נא להזין ערך לא ריק, 'שם מלא', 'סמל/קיצור' ו'סוג' עבור הסחורה.

en: You must enter a valid 'to' amount.
he: נא להזין סכום 'ל' תקין.

en: You must enter a valid account name for posting.
he: נא להזין חשבון תקין לרישום.

en: You must enter a valid amount.
he: נא להזין סכום תקין.

en: You must enter a valid opening balance or leave it blank.
he: נא להזין יתרת פתיחה תקינה או להשאיר את השדה ריק.

en: You must enter a valid price.
he: נא להזין מחיר תקין.

en: You must enter an amount to transfer.
he: נא להזין סכום להעברה.

en: You must enter an existing national currency or enter a different type.
he: נא להזין מטבע קיים או להזין סוג שונה.

en: You must provide a name for the new style sheet.
he: נא להזין שם לגיליון הסגנון החדש.

en: You must provide a name for this Billing Term.
he: נא להזין שם לתנאי התשלום.

en: You must provide a name for this Tax Table.
he: נא להזין שם לטבלת המס.

en: You must provide a unique name for this Billing Term. Your choice "%s" is already in use.
he: נא להזין שם יחידאי לתנאי התשלום. השם '%s' נמצא כבר בשימוש.

en: You must provide a unique name for this Tax Table. Your choice "%s" is already in use.
he: נא לבחור שם יחידאי עבור טבלת המס. השם '%s' נמצא כבר בשימוש.

en: You must select a Currency.
he: נא לבחור מטבע.

en: You must select a Security.
he: נא לבחור בטוחה.

en: You must select a company for payment processing.
he: נא לבחור חברה לעיבוד תשלומים.

en: You must select a report configuration to delete.
he: נדרש לבחור תצורת־דוח למחיקה.

en: You must select a report configuration to load.
he: נדרש לבחור תצורת־דוח לטעינה.

en: You must select a transfer account from the account tree.
he: נא לבחור חשבון להעברה מתרשים החשבונות.

en: You must select a transfer account or choose the opening balances equity account.
he: נא לבחור חשבון העברה או לבחור בחשבון יתרת פתיחה במקטע ההון.

en: You must select an account type.
he: נא לבחור סוג חשבון.

en: You must select an item from the list
he: נא לבחור פריט מהרשימה

en: You must select at least one account to edit.
he: נא לבחור לפחות חשבון אחד לעריכה.

en: You must select at least one account to estimate.
he: נא לבחור לפחות חשבון אחד לבצועה הערכה.

en: You must select one budget cell to edit.
he: נא לבחור לפחות תא תקציב אחד לעריכה.

en: You must specify an account to transfer from, or to, or both, for this transaction. Otherwise, it will not be recorded.
he: נא לקבוע חשבון ממנו תתבצע ההעברה, או אל חשבון, או שניהם, עבור תנועה זו. אחרת, היא לא תירשם.

en: You need to enter some search text.
he: נא להזין מלל לחיפוש.

en: You need to expand the transaction in order to modify its exchange rates.
he: יש להרחיב את התנועה כדי לשנות בה את שער החליפין.

en: You need to select a split in order to modify its exchange rate.
he: נא לבחור פיצול כדי לשנות בו את שער החליפין.

en: You need to supply Billing Information.
he: נא לספק פרטי חשבונית ספק.

en: You will enter a transaction with date %s which is earlier than the latest transaction in this account, dated %s. Doing so may affect the cost basis, and therefore capital gains, of transactions dated after the new entry. Please review all transactions to ensure proper recording.
he: תוזן תנועה עם תאריך %s מוקדם מהתנועה האחרונה בחשבון זה, מתאריך %s. פעולה זו עשויה להשפיע על בסיס העלות, ולכן רווחי ההון, של תנועות שמתוארכות לאחר הרשומה החדשה. נא לבדוק את כל התנועות כדי להבטיח רישום נאות.

en: You would be deleting a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
he: פיצול מותאם ימחק! לא ממש רעיון טוב שכן זה יגרום ליתרה מותאמת לצאת מאיזון.

en: You would be deleting a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
he: תנועה עם פיצולים מותאמים, תמחק! לא ממש רעיון טוב שכן זה יגרום ליתרה מותאמת לצאת מאיזון.

en: You would be removing a reconciled split! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
he: פיצול מותאם יוסר! לא ממש רעיון טוב שכן זה יגרום ליתרה המותאמת לצאת מאיזון.

en: You would be removing a transaction with reconciled splits! This is not a good idea as it will cause your reconciled balance to be off.
he: תנועה עם פיצולים מותאמים, תוסר! לא ממש רעיון טוב שכן זה יגרום ליתרה המותאמת לצאת מאיזון.

en: You've said to delete the subaccount and it contains transactions. What would you like to do with these transactions?
he: בוצעה פעולת מחיקת חשבון משנה שמכיל תנועות. מה לעשות עם תנועות אלה?

en: Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minute, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically? | Your data file needs to be saved to your hard disk to save your changes. GnuCash has a feature to save the file automatically every %d minutes, just as if you had pressed the "Save" button each time.
    
    You can change the time interval or turn off this feature under Edit->Preferences->General->Auto-save time interval.
    
    Should your file be saved automatically?
he[0]: לשמירת השינויים שנעשו, על קובץ הנתונים להירשם לכונן הקשיח. קיימת תכונה בגנוקאש הדואגת לשמור את הקובץ באופן אוטומטי כל דקה %d , ממש כמו הקשה על לחצן 'שמירה' בכל פעם.
    
    ניתן לשנות את מרווח הזמן או לבטל תכונה זו מתפריט 'עריכה &larr; העדפות &larr; כללי &larr; תזמון שמירה אוטומטית'.
    
    האם לשמור את הקובץ באופן אוטומטי?
he[1]: לשמירת השינויים שנעשו, על קובץ הנתונים להירשם לכונן הקשיח. קיימת תכונה בגנוקאש הדואגת לשמור את הקובץ באופן אוטומטי כל %d דקות, ממש כמו הקשה על לחצן 'שמירה' בכל פעם.
    
    ניתן לשנות את מרווח הזמן או לבטל תכונה זו מתפריט 'עריכה &larr; העדפות &larr; כללי &larr; תזמון שמירה אוטומטית'.
    
    האם לשמור את הקובץ באופן אוטומטי?

en: Your gnucash metadata has been migrated.
he: מטה נתוני גנוקאש הוסבו.

en: Your local bank account does not yet have the SEPA account information stored. We are sorry, but in this development version one additional step is necessary which has not yet been implemented directly in gnucash. Please execute the command line program "aqhbci-tool" for your account, as follows: aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s
he: פרטי חשבון SEPA עדיין לא אוחסנו בחשבון הבנק המקומי. אנו מצטערים, אך בגרסת פיתוח זו יש צורך בשלב נוסף אשר טרם יושם ישירות בגנוקאש. נא להריץ את התוכנית 'aqhbci-tool' משורת היומן לחשבון, באופן הבא: ‏aqhbci-tool4 getaccsepa -b %s -a %s

en: Your ref:
he: סימוכין:

en: Your selected commodity and the currency of the report are identical. It doesn't make sense to show prices for identical commodities.
he: הסחורה ומטבע הדוח שנבחרו זהים. לא הגיוני להציג מחירים לסחורות זהות.

en: Zoom factor to use by default for reports.
he: מקדם מיקוד לשימוש כברירת מחדל עבור דוחות.

en: [datafile]
he: [קובץ נתונים]

en: _Abort
he: _נטישה

en: _Absolute
he: _מוחלט

en: _Account
he: _חשבון

en: _Account code
he: _קוד חשבון

en: _Accumulate splits on post
he: _אחוד פיצולים ברישום

en: _Action
he: _פעולה

en: _Actions
he: _פעולות

en: _Add
he: _הוספה

en: _Add current
he: _הוספת נוכחי

en: _Added by the application
he: _נוספו על־ידי היישום

en: _Address
he: _כתובת

en: _All Periods…
he: כל ה_תקופות…

en: _Amount
he: _סכום

en: _Apply
he: _החלה

en: _Asset
he: _נכסים

en: _Assets & Liabilities
he: _נכסים והתחיבויות

en: _Auto-Split Ledger
he: _כרטסת מפוצלת אוטומטית

en: _Auto-clear…
he: התאמה _אוטומטית…

en: _Auto-create new transactions
he: _יצירת תנועות חדשות אוטומטית

en: _Auto-raise lists
he: _הצגת חלון־רשימה אוטומטית

en: _Auto-split ledger
he: _כרטסת מפוצל אוטומטית

en: _Automatic decimal point
he: _נקודה עשרונית אוטומטית

en: _Basic Ledger
he: _כרטסת בסיסית

en: _Basic ledger
he: כרטסת _בסיסית

en: _Billing Terms Editor
he: _עורך תנאי התשלום

en: _Blank
he: _ריקה

en: _Blank Transaction
he: _תנועה ריקה

en: _Business
he: _עסקי

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Cascade Account Properties…
he: _דֵּרֵג מאפייני חשבון…

en: _Check & Repair
he: _בדיקה ותיקון

en: _Cleared
he: _סגורים

en: _Close
he: _סגירה

en: _Close Book…
he: _סגירת ספר…

en: _Close log window when finished
he: _סגירת חלון יומן־רישום בסיום

en: _Column span
he: _פריסת עמודות

en: _Company Report
he: _דוח ישות

en: _Contents
he: _תוכן העניינים

en: _Copy
he: _העתקה

en: _Copy Budget
he: _העתקת תקציב

en: _Copy Split
he: _העתקת פיצול

en: _Copy Transaction
he: _העתקת תנועה

en: _Custom
he: _מותאם אישית

en: _Customer
he: _לקוחות

en: _Cut Split
he: _גזירת פיצול

en: _Cut Transaction
he: _גזירת תנועה

en: _Date
he: _תאריך

en: _Date format
he: מבנה _תאריך

en: _Days in advance
he: _ימים מראש

en: _Decimal places
he: _מקומות עשרוניים

en: _Default
he: _ברירת מחדל

en: _Delay
he: _השהיה

en: _Delete
he: _מחיקה

en: _Delete Account…
he: _מחיקת חשבון…

en: _Delete Budget
he: _מיחקת תקציב

en: _Delete Budget…
he: מ_חיקת תקציב…

en: _Delete Schedule
he: _מחיקת זמנן

en: _Delete Split
he: מחיקת _פיצול

en: _Delete Transaction
he: _מחיקת תנועה

en: _Delete selected matches
he: _מחיקת ההתאמות שנבחרו

en: _Description
he: _תיאור

en: _Discard Changes
he: _שמיטת שינויים

en: _Discard Transaction
he: _ביטול תנועה

en: _Display symbol
he: _סמל

en: _Do it anyway
he: _לבצע בכל זאת

en: _Don't Record
he: _לא לבצע רישום

en: _Double Line
he: שורה _כפולה

en: _Down
he: _מטה

en: _Duplicate Bill
he: _שיכפול חשבונית ספק

en: _Duplicate Credit Note
he: _שכפול הודעת זיכוי

en: _Duplicate Invoice
he: _שיכפול חשבונית

en: _Duplicate Voucher
he: _שכפול שובר הוצאה

en: _Earliest
he: _המוקדם ביותר

en: _Earliest possible date
he: _תאריך מוקדם ככל האפשר

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Edit Account
he: _עריכת חשבון

en: _Edit Bill
he: _עריכת חשבונית ספק

en: _Edit Credit Note
he: _עריכת הודעת זיכוי

en: _Edit Invoice
he: _עריכת חשבונית

en: _Edit Schedule
he: _עריכת זמנן

en: _Edit Voucher
he: _עריכת שובר הוצאה

en: _Edit description, notes, or memo
he: _עריכת תיאור, הערות, או מזכר

en: _Edit list of encodings
he: _עריכת רשימת קידודים

en: _Employee
he: _עובדים

en: _Ending Balance
he: _יתרת סגירה

en: _Enter
he: _רישום

en: _Enter Transaction
he: _הזנת תנועה

en: _Exchange or abbreviation type
he: _סוג קיצור או חליפין

en: _Expand All
he: _הרחבת הכל

en: _Expense
he: _הוצאות

en: _Experimental
he: _ניסיוני

en: _Export
he: _יצוא

en: _Fetch Rate
he: _אחזור שערים

en: _File
he: _קובץ

en: _Filter
he: _סינון

en: _Filter By…
he: _סינון לפי…

en: _Find
he: _חיפוש

en: _Find Customer…
he: חיפוש _לקוח…

en: _Find Employee…
he: _חיפוש עובד…

en: _Find Vendor…
he: _חיפוש ספק…

en: _Find…
he: _חיפוש…

en: _Finish
he: _סיום

en: _Frozen
he: _הוקפא

en: _Full name
he: _שם מלא

en: _General Journal
he: _יומן כללי

en: _Get Online Quotes
he: _אחזור שערים מקוון

en: _Get Quotes
he: _אחזור שערים

en: _Go to Date
he: _מעבר לתאריך

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Higher Balance Limit
he: _מגבלת יתרה גבוהה יותר

en: _Import
he: _יבוא

en: _Import Map Editor
he: _עורך מיפוי יבוא

en: _Import my QIF files
he: _יבוא קובצי QIF

en: _Imported transactions needing review
he: _תנועות מיובאות המצריכות בדיקה

en: _Include sub accounts
he: _הכללת חשבונות משנה

en: _Income
he: _הכנסות

en: _Income & Expense
he: _הכנסות והוצאות

en: _Income & expense
he: _הכנסות והוצאות

en: _Internal Transaction…
he: _תנועה פנימית…

en: _Invoices
he: _חשבוניות

en: _Jump To
he: _דילוג אל

en: _Jump to the other account
he: _דילוג לחשבון הנגדי

en: _Last retrieval date
he: _תאריך אחזור אחרון

en: _Latest
he: _האחרון

en: _Left
he: _שמאל

en: _Liability/Equity
he: _הון/התחייבות

en: _Load another file
he: _טעינת קובץ נוסף

en: _Loan Repayment Calculator
he: _מחשבון פרעון הלוואה

en: _Locate Linked Documents
he: _איתור צרופות

en: _Manage Document Link…
he: _ניהול קישורי מסמכים…

en: _Memo
he: _מזכר

en: _Mortgage & Loan Repayment…
he: _פרעון משכנתא והלוואה…

en: _Move to
he: _מעבר ל

en: _Multicolumn
he: _ריבוי עמודות

en: _Multiple
he: _מרובה

en: _Name
he: _שם

en: _Name of the new template
he: _שם המבנה החדשה

en: _Narrow this column
he: _הצרת עמודה זו

en: _New
he: _חדש

en: _New Budget
he: _תקציב חדש

en: _New Customer…
he: _לקוח חדש…

en: _New Employee…
he: _עובד חדש…

en: _New Lot
he: _דבוקה חדשה

en: _New Schedule
he: _זמנן חדש

en: _New Vendor…
he: _ספק חדש…

en: _New Window
he: _חלון חדש

en: _New item…
he: _פריט חדש…

en: _Next
he: _הבא

en: _No
he: _לא

en: _No, not this time
he: _לא, לא כעת

en: _None
he: _ללא

en: _Not cleared
he: _פתוחים

en: _Notes
he: _הערות

en: _Notify before transactions are created
he: _התראה לפני יצירת תנועות

en: _Notify when due
he: _התראה לקראת מועד תשלום

en: _Number
he: _סימוכין

en: _OK
he: _אישור

en: _Online Actions
he: פעולות מ_קוונות

en: _Online Banking Setup…
he: _הגדרת בנקאות מקוונת…

en: _Only display leaf account names
he: _הצגת שמות חשבונות משנה בלבד

en: _Open
he: _פתיחה

en: _Open Account
he: _פתיחת חשבון

en: _Open Budget
he: _פתיחת תקציב

en: _Open Linked Document
he: _פתיחת צרופה

en: _Open in new window
he: _פתיחה בחלון חדש

en: _Open the new user tutorial
he: _פתיחת מדריך המשתמש החדש

en: _Open…
he: _פתיחה…

en: _Originator Name
he: _שם היוזם

en: _Parent Account
he: חשבון _אב

en: _Password
he: _ססמה

en: _Paste
he: _הדבקה

en: _Paste Split
he: _הדבקת פיצול

en: _Paste Transaction
he: ה_דבקת תנועה

en: _Pay Bill
he: _תשלום חשבונית ספק

en: _Pay Credit Note
he: _תשלום הודעת זיכוי

en: _Pay Invoice
he: _תשלום חשבון

en: _Pay Voucher
he: _תשלום שובר הוצאה

en: _Pick another account
he: _בחירת חשבון אחר

en: _Possible matches for the selected transaction
he: _התאמות אפשריות לתנועה שנבחרה

en: _Post Bill
he: _רישום חשבונית ספק

en: _Post Credit Note
he: _רישום הודעת זיכוי

en: _Post Invoice
he: _רישום חשבונית

en: _Post Voucher
he: _רישום שובר הוצאה

en: _Postpone
he: _דחיה

en: _Previous
he: _הקודם

en: _Price
he: _מחיר

en: _Price Database
he: _מסד נתוני מחירים

en: _Print
he: _הדפסה

en: _Print Bill
he: _הדפסת חשבונית ספק

en: _Print Checks…
he: ה_דפסת המחאות…

en: _Print Credit Note
he: _הדפסת הודעת זיכוי

en: _Print Invoice
he: _הדפסת חשבונית

en: _Print Report…
he: ה_דפסת דוח…

en: _Print Voucher
he: _הדפסת שובר הוצאה

en: _Print checks
he: _הדפסת המחאות

en: _Process Payment…
he: _עיבוד תשלום…

en: _Process payments on posting
he: _עיבוד תשלום במהלך הרישום

en: _Quantity
he: _כמות

en: _Quit
he: י_ציאה

en: _Rebalance
he: _איזון מחדש

en: _Recalculate
he: _חישוב מחדש

en: _Recipient Name
he: _שם מוטב

en: _Reconcile
he: _התאמה

en: _Reconcile Information…
he: _מידע התאמה…

en: _Reconcile Selection
he: _התאמת רשומות שנבחרו

en: _Reconcile after match
he: _סגירת התאמות

en: _Reconciled
he: _מותאם

en: _Reconcile…
he: _התאמה…

en: _Record
he: _רשומה

en: _Record Changes
he: _שמירת שינוים ברשומה

en: _Refresh
he: _רענון

en: _Relative
he: _יחסי

en: _Reload
he: _טעינה חוזרת

en: _Remember the PIN in memory
he: _שמירת קוד זיהוי אישי (PIN) בזיכרון

en: _Remove
he: _הסרה

en: _Remove Invalid Mappings
he: _הסרת מיפוי שגוי

en: _Remove Splits
he: _הסרת פיצולים

en: _Rename
he: _שינוי שם

en: _Renumber
he: _מספור מחדש

en: _Renumber Subaccounts…
he: _מספור מחדש חשבונות־משנה…

en: _Replace
he: _החלפה

en: _Replay GnuCash .log file…
he: ה_רצת קובץ log. של גנוקאש מחדש…

en: _Report Options
he: _אפשרויות דוח

en: _Reports
he: _דוחות

en: _Reset
he: _שיצוב

en: _Reset Default Layout for Customer Documents
he: _שיצוב לפריסת ברירת מחדל של מסמכי לקוח

en: _Reset Default Layout for Employee Documents
he: _שיצוב לפריסת ברירת מחדל של מסמכי עובד

en: _Reset Default Layout for Vendor Documents
he: _שיצוב לפריסת ברירת מחדל של מסמכי ספק

en: _Reset all edits
he: _שיצוב לבררת מחדל

en: _Resume
he: _להמשיך

en: _Reverse Order
he: _הסגת הזמנה

en: _Review cleared splits
he: _סקירת פיצולים שהותאמו

en: _Review created transactions
he: _סקירת תנועות שנוצרו

en: _Right
he: _ימין

en: _Rotation
he: _סיבוב

en: _Row span
he: _אורך שורה

en: _Run when data file opened
he: _הרצה בפתיחת קובץ נתונים

en: _Save
he: _שמירה

en: _Save As
he: _שמירה בשם

en: _Save Format
he: _שמירת מבנה

en: _Save Transaction
he: _שמירת תנועה

en: _Save layout as default
he: _שמירת תסדיר כברירת מחדל

en: _Save window size and position
he: _שמירת גודל ומיקום חלון

en: _Scaled
he: _משוקלל

en: _Schedule
he: _מחזורי

en: _Scheduled
he: _מתוזמן

en: _Scheduled Transaction Editor
he: _עורך תנועות מחזוריות

en: _Scheduled Transactions
he: _תנועות מחזוריות

en: _Scrub
he: _ניקוי

en: _Security
he: _נייר ערך

en: _Security Editor
he: עורך _ניירות ערך

en: _Security/currency
he: _ניר ערך/מטבע

en: _Select All
he: _בחירת הכל

en: _Select Subaccounts
he: _בחירת חשבונות משנה

en: _Select or add a GnuCash account:
he: _בחירת או הוספת חשבון גנוקאש:

en: _Select the currency to use for all imported transactions:
he: _בחירת המטבע לשימוש ביבוא כל התנועות:

en: _Select the matchings you want to change
he: _בחירת ההתאמות הדורשות שינוי

en: _Select transfer account
he: _בחירת חשבון להעברה

en: _Select…
he: _בחירה…

en: _Shares
he: _מניות

en: _Show children accounts
he: _הצגת חשבונות משנה

en: _Show documentation
he: _הצגת תיעוד

en: _Show notification window
he: _הצגת חלון הודעות

en: _Show tips at startup
he: _הצגת עצות באתחול

en: _Sort
he: _מיון

en: _Sort By…
he: _מיון לפי…

en: _Split this column
he: _פיצול עמודה זו

en: _Standard
he: _תקני

en: _Standard Order
he: _סדר תקני

en: _Start
he: _התחלה

en: _Start AqBanking Setup
he: ה_פעלת הגדרת אייקיובאנקינג

en: _Start Import
he: _התחלת יבוא

en: _Stock Value
he: _ערך מניות

en: _Symbol/abbreviation
he: _סמל/קיצור

en: _Tax included
he: _כולל מס

en: _Taxes
he: _מיסים

en: _Template
he: _מבנה

en: _Templates
he: _תבניות

en: _Ticker symbol or other abbreviation
he: _סמל חַלּוֹן־מִבְזָקִים או קיצור אחר

en: _Tips Of The Day
he: _העצה היומית

en: _Today
he: _היום

en: _Toolbar
he: _סרגל כלים

en: _Tools
he: _כלים

en: _Transaction
he: _תנועה

en: _Transaction Linked Documents
he: _צרופות תנועה

en: _Transaction Number
he: _מספר תנועה

en: _Transfer…
he: ה_עברה…

en: _Translation
he: _תרגום

en: _Type
he: _סוג

en: _Units
he: _יחידות

en: _Unknown
he: _לא ידוע

en: _Unlikely match day threshold
he: סף _ימים להתאמה לא סבירה

en: _Unload selected file
he: _פריקת קובץ נבחר

en: _Unpost Bill
he: _ביטול רישום חשבונית ספק

en: _Unpost Credit Note
he: _ביטול רישום הודעת זיכוי

en: _Unpost Invoice
he: _ביטול רישום חשבונית

en: _Unpost Voucher
he: _ביטול רישום שובר הוצאה

en: _Unreconcile
he: _ביטול התאמה

en: _Unreconcile Selection
he: _ביטול התאמה לרשומות שנבחרו

en: _Unreconciled
he: _לא הותאם

en: _Unselect All
he: _ביטול בחירת הכל

en: _Unvoid Transaction
he: _ביטול תנועה מבוטלת

en: _Up
he: _מעלה

en: _Use GnuCash built-in color theme
he: _שימוש בערכת צבעים מובנית של גנוקאש

en: _Use as Default Layout for Customer Documents
he: _שימוש בפריסת ברירת מחדל למסמכי לקוח

en: _Use as Default Layout for Employee Documents
he: _שימוש בפריסת ברירת מחדל למסמכי עובד

en: _Use as Default Layout for Vendor Documents
he: _שימוש בפריסת ברירת מחדל למסמכי ספק

en: _Use equity 'Opening Balances' account
he: _שימוש בחשבון הוני בשם 'מאזן פתיחה'

en: _Username
he: שם _משתמש

en: _Value
he: _ערך

en: _Vendor
he: _ספקים

en: _Verbose debug messages
he: _הודעות ניפוי תקלים מפורטות

en: _View
he: _מצג

en: _Void Transaction
he: _ביטול תנועה

en: _Voided
he: _מבוטל

en: _Widen this column
he: _הרחבת עמודה זו

en: _Width
he: _רוחב

en: _Windows
he: _חלונות

en: _Yes
he: _כן

en: _Yes, this time
he: כן, _תמיד

en: all criteria are met
he: מתאימים לכל הקריטריונים

en: and subaccounts
he: וחשבונות משנה

en: any criteria are met
he: מתאימים לקריטריון כלשהו

en: application
he: *

en: at Bank
he: בבנק

en: beginning on
he: התחלה ב

en: characters
he: תווים

en: column: Date
he: עמודה:תאריך

en: column: Tax Rate
he: עמודה: שעור מס

en: column: Units
he: עמודה: יחידות

en: contains
he: מכיל

en: custom
he: מותאם

en: customers
he: לקוחות

en: day(s)
he: יום(ים)

en: days
he: ימים

en: does not equal
he: לא שווה ל

en: does not match regex
he: אינו תואם לביטוי רגיל

en: equal to
he: שווה ל

en: equals
he: שווה

en: except on weekends
he: למעט בסופי שבוע

en: existing account
he: חשבון קיים

en: false
he: לא נכון

[ctx: field label]
en: _Balance
he: י_תרה

en: finish placeholder
he: סיום שומר מקום

en: for Budget ~a
he: עבור תקציב ~a

en: for Budget ~a Period ~d
he: עבור התקציב ~a תקופה ~d

en: for Budget ~a Periods ~d - ~d
he: עבור התקציב ~a תקופה ~d - ~d

en: for Period
he: לתקופה

en: greater than
he: גדול מ

en: greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: has credits
he: סכומים בזכות

en: has credits or debits
he: סכומים בחובה או זיכות

en: has debits
he: סכומים בחובה

en: is
he: הוא

en: is after
he: אחרי

en: is before
he: לפני

en: is before or on
he: לפני או ב

en: is greater than
he: גדול מ

en: is greater than or equal to
he: גדול או שווה ל

en: is less than
he: קטן מ

en: is less than or equal to
he: קטן או שווה ל

en: is not
he: הוא לא

en: is not on
he: לא ב

en: is on
he: ב

en: is on or after
he: אחרי או ב

en: last %s
he: %s האחרון

en: last of month
he: סוף חודש

en: less than
he: קטן מ

en: less than or equal to
he: קטן או שווה ל

[ctx: lower case key for short cut to 'Accounts']
en: a
he: ח

en: matches all accounts
he: תואם לכל החשבונות

en: matches any account
he: תואם חשבון כלשהו

en: matches no accounts
he: לא תואם לאף חשבון

en: matches regex
he: תואם לביטוי רגיל

en: minutes
he: דקות

en: missing
he: חסר

en: month(s)
he: חודש(ים)

en: n/a
he: לא רלוונטי

en: never
he: אף פעם

en: not equal to
he: לא שווה ל

en: now
he: כעת

en: occurrences
he: מופעים

[ctx: reconcile menu]
en: _Balance
he: י_תרה

en: remaining
he: נותר

en: row: Address
he: שורה:כתובת

en: row: Company Name
he: שורה: שם חברה

en: row: Contact
he: שורה:איש קשר

en: row: Invoice Number
he: שורה: מספר חשבונית

en: same week & day
he: אותו יום ושבוע

[ctx: sample]
en: (x + 0.33 * y + (x+y) )
he: (x + 0.33 * y + (x+y))

[ctx: sample]
en: Action
he: פעולה

[ctx: sample]
en: Description of a transaction
he: תיאור תנועה

[ctx: sample]
en: Expenses:Automobile:Gasoline
he: הוצאות:כלי רכב:דלק

[ctx: sample]
en: Memo field sample text string
he: דוגמת מחרוזת מלל שדה מזכר

[ctx: sample]
en: No Particular Reason
he: ללא סיבה מיוחדת

[ctx: sample]
en: Notes field sample text string
he: דוגמת מחרוזת מלל שדה הערות

[ctx: sample]
en: Payment
he: תשלום

[ctx: sample for 'Billable']
en: BI
he: ח

[ctx: sample for 'Description']
en: Description of an Entry
he: תיאור רשומה

[ctx: sample for 'Tax Included']
en: TI
he: כמ

[ctx: sample for 'Tax Table']
en: Tax Table 1
he: טבלת מס 1

[ctx: sample for 'Taxable']
en: T?
he: ת?

en: seconds
he: שניות

en: table-border-collapse
he: כיווץ־גבולות־טבלה

en: table-cell-border-color
he: צבע־קו־גבול־תא־טבלה

en: table-header-border-color
he: צבע־כותרת־קו גבול־טבלה

en: then on the
he: ואז ב

en: true
he: נכון

en: unknown
he: לא ידוע

en: user
he: משתמש

en: using accumulated amounts
he: שימוש בסכומים מצטברים

en: vendors
he: ספקים

en: via Escrow account?
he: הצגת חשבון נאמנות?

en: week(s)
he: שבוע(ות)

en: window1
he: חלון1

en: year(s)
he: שנה(ים)

en: zero
he: אפס

en: {1} [options] [datafile]
he: {1} [אפשרויות] [קובץ נתונים]

en: ~a #~a
he: ~a מס' ~a

en: ~a History
he: ~a היסטוריה

en: ~a and selected subaccounts
he: ~a וחשבונות משנה שנבחרו

en: ~a and subaccounts
he: ~a וחשבונות משנה

en: ~a to ~a
he: ~a עד ~a

en: … pay "%s"?
he: … לשלם '%s'?
