mate-applets 1.25.3 - en to he translation catalogue (370 entries)

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
he: 
    שם הרשת: %s
    עצמה: %d %%

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
he: נותרו נותרו ‏‏%d‏ %s ו־%d‏ %s‏ (%d%%)

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
he: ‏%d %s ו־%d %s עד לטעינה מלאה (%d%%)

en: %s is down
he: %s כבוי

en: %s/s
he: %s/שניה

en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
he: %s:
    התקבלו %s
    נשלחו %s

en: (mounted)
he: (מעוגן)

en: (not mounted)
he: (לא מעוגן)

en: 1
he: 0

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
he: יישום פח אשפה של MATE שנמצא בלוח שלך. ניתן להשתמש בו כדי להציג את האשפה או לגרור ולהשליך פריטים אל האשפה.

en: A goofy set of eyes for the MATE panel. They follow your mouse.
he: זוג עיניים מצחיקות עבור הלוח של MATE. הם עוקבים אחרי העכבר שלך.

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
he: יישומון קטן המציג קצת מידע על התעבורה דרך התקן הרשת הנבחר

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
he: יישומון לוח לתצוגת תנאי מזג אוויר מקומיים.

en: A set of eyeballs for your panel
he: ערכת עיניים ללוח שלך

en: A system load indicator
he: מחוון עומס מערכת

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
he: צג עומס מערכת המאפשר להציג גרפים למעבד, מקום שימוש ב־RAM ובקובץ תחלופה וגם עומס רשת.

en: A_ddress:
he: _כתובת

en: About AccessX Status
he: על אודות מצב AccessX

en: About Battery Charge Monitor
he: על אודות צג טעינת הסוללה

en: About Sticky Notes
he: על אודות פתקים נדבקים

en: About System Monitor
he: על אודות צג המערכת

en: About...
he: על אודות...

en: AccessX Status
he: מצב AccessX

en: AccessX Status Applet Factory
he: יצרן יישומון מצב AccessX

en: Add Palette
he: הוסף פלטה

en: Add button
he: הוסף כפתור

en: Address Entry
he: ערך כתובת

en: Appearance
he: מראה

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
he: יישומון ללעיגון כרכים.

en: Available palettes
he: פלטות זמינות

en: B/s
he: ב/ש׳

en: Battery Charge Monitor
he: צג טעינת סוללה

en: Battery Charge Monitor Preferences
he: העדפות צג טעינת סוללה

en: Battery Monitor
he: צג טעינת סוללה

en: Battery Notice
he: התרעת סוללה

en: Battery Status Utility
he: תוכנית שירות מצב סוללה

en: Battery charged (%d%%)
he: סוללה טעונה (%d%%)

en: Battery fully re-charged
he: סוללה נטענה מחדש לגמרי

en: Battery power low
he: עצמת הסוללה נמוכה

en: Battery status unknown
he: מצב הסוללה לא ידוע

en: Battstat Factory
he: יצרן מצב סוללה

en: Beaufort scale
he: סולם ביופורט

en: Behavior
he: התנהגות

en: Bytes in:
he: בתים נכנסים:

en: Bytes out:
he: בתים יוצאים:

en: CPU Frequency Monitor Preferences
he: העדפות ניטור תדר המעבד

en: CPU Frequency Scaling Monitor
he: צג התאמת תדירות המעבד

en: CPU Load
he: עומס מעבד

en: CPU frequency scaling unsupported
he: שינוי תדירות המעבד לא נתמך

en: C_ommand:
he: פ_קודה:

en: Cach_ed
he: מ_טמון

en: Can not launch the eyes applet.
he: לא ניתן להפעיל את יישומון העיניים

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
he: לא ניתן להזיז את הפריטים לאשפה, האם למחוק אותם לחלוטין?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
he: לא ניתן להזיז חלק מהפריטים לאשפה, האם למחוק פריטים אילו לחלוטין?

en: Celsius
he: צלזיוס

en: Change CPU Frequency scaling
he: שנה את התאמת תדירות המעבד

en: Change icon
he: שנה סמל

en: Character Palette
he: לוח תווים

en: Character Palette Preferences
he: העדפות פלטת התווים

en: Charpicker Applet Factory
he: יצרן יישומון בחירת תווים

en: Choose a base color to use for all sticky notes
he: בחר צבע בסיס לשימוש בכל הפתקיות הדביקות

en: Choose a color for the note
he: יש לבחור צבע לפתקית

en: Choose a font for the note
he: יש לבחור גופן לפתקית

en: Choose a font to use for all sticky notes
he: יש לבחור גופן לשימוש בכל הפתקיות הדביקות

en: Choose if notes are visible on all workspaces
he: יש לבחור האם הפתקיות גלויות בכל סביבות העבודה

en: Choose if the default style is forced on all notes
he: יש לבחור האם לכפות את סגנון ברירת המחדל על כל הפתקיות

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
he: יש לבחור האם להסתיר את כל הפתקיות בעת לחיצה על שולחן העבודה

en: City:
he: עיר:

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
he: עיר: %s
    שמיים: %s
    טמפרטורה: %s

en: Click to Enter Weather.com
he: יש ללחוץ כדי להכנס ל־Weather.com

en: Click to add a new palette
he: לחץ כדי להוסיף פלטה חדשה

en: Click to delete the selected palette
he: לחץ כדי למחוק את הפלטה שנבחרה

en: Click to edit the selected palette
he: לחץ כדי לערוך את הפלטה שנבחרה

en: Colors
he: צבעים

en: Conditions:
he: תנאים:

en: Could not open help document
he: לא ניתן לפתוח את מסמך העזרה

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
he: צור, צפה ונהל פתקיות דביקות על שולחן העבודה

en: Current Conditions
he: תנאים נוכחיים

en: Default Note Properties
he: מאפייני בררת המחדל של פתקית

en: Delete Immediately?
he: למחוק לחלוטין?

en: Delete all sticky notes?
he: למחוק את כל הפתקיות הדביקות?

en: Delete button
he: מחק כפתור

en: Delete note
he: מחק הערה

en: Delete this sticky note?
he: למחוק את הפתקית הדביקה?

en: Details
he: פרטים

en: Device _Details
he: _פרטי ההתקן

en: Device to monitor
he: התקן לניטור

en: Dew point:
he: נקודת העיבוי:

en: Disk
he: כונן

en: Disk Load
he: עומס כונן

en: Disk Mounter
he: מעגן דיסקים

en: Display
he: תצוגה

en: Display Settings
he: הגדרות תצוגה

en: Displays current state of keyboard accessibility features
he: הצגת המצב הנוכחי של תכונות נגישות המקלדת

en: Do you want to connect %s now?
he: האם ברצונך להתחבר אל %s כעת?

en: Do you want to disconnect %s now?
he: האם ברצונך לנתק את %s כעת?

en: Drive Mount Applet Factory
he: יצרן יישומון מעגן דיסקים

en: ESSID:
he: שם הרשת האלחוטית:

en: Edit Palette
he: ערוך פלטה

en: Edit button
he: ערוך כפתור

en: Empty all of the items from the trash?
he: האם לרוקן את כל הפריטים מהאשפה?

en: Emptying the Trash
he: האשפה מפונה

en: Enable _radar map
he: אפשר מפת _ראדר

en: Enter the URL
he: הזנת כתובת

en: Error while spawning caja:
    %s
he: שגיאה בהתרחשות קאחה:
    %s

en: Error: %s
he: שגיאה: %s

en: Eyes
he: ‏Eyes

en: F_ree
he: פ_נוי

en: Factory for creating the weather applet.
he: יצרן ליצירת יישומון מזג האוויר.

en: Factory for drive mount applet
he: יצרן ליישומון מעגן הדיסקים

en: Fahrenheit
he: פרנהייט

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
he: נכשל בטעינת בסיס נתונים XML של המיקומים. אנא דווח זאת כבאג.

en: Feels like:
he: מרגיש כמו:

en: Find _Next
he: חיפוש ה_בא

en: Font C_olor:
he: _צבע גופן:

en: Font Co_lor:
he: צ_בע גופן:

en: Force _default color and font on notes
he: אילוץ _צבע וגופן בררת המחדל על כל הפתקיות

en: Forecast
he: תחזית

en: Forecast Report
he: דיווח תחזית

en: Forecast not currently available for this location.
he: אין תחזית עבור מיקום זה

en: Frequency Scaling Unsupported
he: שינוי תדירות לא נתמך

en: From:
he: מ:

en: General
he: כללי

en: General Settings
he: הגדרות כלליות

en: Go to Trash
he: מעבר לאשפה

en: Graph color for user-related swap usage
he: צבע הגרף לפעילות תחלופה user-related

en: Graphic
he: גרפי

en: Graphic and Text
he: גרפי וטקסט

en: H_eight:
he: _גובה:

en: Harddisk
he: דיסק קשיח

en: Hardware Address:
he: כתובת חומרה:

en: Help
he: עזרה

en: Hi_de Notes
he: הס_תרת פתקיות

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
he: ה_סתרת הפתקיות בעת לחיצה על שולחן העבודה

en: I_OWait
he: הפסקת קלט/פלט

en: I_dle
he: _סרק

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
he: פינוי האשפה יגרום לאבדן הפריטים בה לצמיתות. יש אפשרות למחוק כל פריט בנפרד.

en: In color
he: צבע פנים

en: Insert "%s"
he: הוספת "%s"

en: Insert characters
he: הוספת תווים

en: Insert special character
he: הוספת תו מיוחד

en: Kelvin
he: קלווין

en: Keyboard Accessibility Status
he: מצב נגישות מקלדת

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
he: יצרן יישומון מצב נגישות מקלדת

en: KiB/s
he: KiB/ש׳

en: Last update:
he: עדכון אחרון:

en: Load
he: עומס

en: Load Average
he: ממוצע הספק

en: Location
he: מיקום

en: Location view
he: תצוגת מיקום

en: Lock/Unlock note
he: נעל/שחרר פתקית

en: MATE Documentation Team
he: צוות התיעוד של MATE

en: MATE Weather
he: MATE מזג האוויר

en: Mateweather Applet Factory
he: יצרן יישומי מזג אוויר של Mate

en: Memory
he: זיכרון

en: Memory Load
he: עומס זיכרון

en: MiB/s
he: MiB/ש׳

en: Minutes Remaining
he: דקות שנותרו

en: Modify a palette by adding or removing characters
he: שנה פלטה באמצעות הוספת או הסרת תווים

en: Monitor Settings
he: הגדרות ניטור

en: Monitor a laptop's remaining power
he: מציג את העצמה הנותרת למחשב נישא

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
he: נטר את התאמת תדירות המעבד

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
he: הצג את תנאי מזג האוויר הנוכחיים ותחזיות

en: Monitored Resources
he: משאבים מוצגים

en: Mount local disks and devices
he: מעגן דיסקים מקומיים והתקנים

en: N/A
he: לא זמין

en: N_ice
he: _עדיפות

en: Net Load
he: עומס רשת

en: Netmask:
he: מסכת רשת:

en: Netspeed Applet
he: יישומון מהירות הרשת

en: Netspeed Applet Factory
he: מפעל יישומוני מהירות הרשת

en: Network
he: רשת

en: Network Monitor
he: צג הרשת

en: Network _device:
he: התקן ה&רשת:

en: No Items in Trash
he: אין פריטים באשפה

en: No battery present
he: לא נמצאה סוללה

en: Note C_olor:
he: צבע _פתקית:

en: Note _Color:
he: צ_בע פתקית:

en: Notifications
he: התרעות

en: Options
he: אפשרויות

en: Out color
he: צבע חוץ

en: P-t-P Address:
he: כתובת נל״ן:

en: Palette entry
he: ערך פלטה

en: Palettes list
he: רשימת פלטות

en: Percent
he: אחוזים

en: Pick a color for the sticky note
he: יש לבחור צבע עבור הפתקית הדביקה

en: Pick a default sticky note color
he: יש לבחור צבע ברירת מחדל עבור פתקיות

en: Pick a default sticky note font
he: יש לבחור גופן ברירת מחדל עבור פתקיות

en: Pick a font for the sticky note
he: יש לבחור גופן עבור הפתקית הדביקה

en: Preferences...
he: העדפות...

en: Pressure:
he: לחץ אויר:

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
he: דרושות הרשאות כדי לשנות את התאמת תדירות המעבד

en: Processor
he: מעבד

en: Properties
he: מאפיינים

en: R_eset
he: א_פס

en: Radar Map
he: מפת ראדר

en: Relative humidity:
he: לחות יחסית:

en: Removing item %s of %s
he: פריט %s מתוך %s בהסרה

en: Removing: %s
he: בהסרה: %s

en: Resize note
he: שינוי גודל פתקית

en: S_wap Space
he: מקום _תחלופה

en: S_ystem
he: מ_ערכת

en: See the ForeCast Details
he: ראה את פרטי התחזית

en: Select Location from the list
he: יש לבחור במיקום מהרשימה

en: Sh_ared
he: מ_שותף

en: Show CPU frequency as _frequency
he: הצג את תדר המעבד כ_תדר

en: Show CPU frequency as _percentage
he: הצג את תדר המעבד כ_אחוזים

en: Show _bits instead of bytes
he: הצגת _סיביות במקום בתים

en: Show _dialog
he: הצג _דו־שיח

en: Show _icon
he: הצג _סמל

en: Show _percentage remaining
he: הצג את ה_אחוזים שנותרו

en: Show _sum instead of in & out
he: הצגת _סיכום במקום נכנס ויוצא

en: Show _time remaining
he: הצג את ה_זמן שנותר

en: Show frequency _units
he: הצ_גת יחידות תדירות

en: Show icon
he: הצג סמל

en: Show sticky notes
he: הצגת פתקיות דביקות

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
he: הצגת מצב המקלדת כאשר אפשרויות הנגישות מופעלות

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
he: הצגת המצב של מאפייני AccessX כגון עורכים נעולים

en: Shows the status of keyboard accessibility features
he: הצגת המצב של תכונות נגישות המקלדת

en: Signal Strength:
he: עצמת האות:

en: Sky:
he: שמיים:

en: Specify a title for the note
he: נא לציין שם עבור הפתקית

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
he: נא לציין את גובה בררת המחדל (בפיקסלים) של פתקיות חדשות

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
he: נא לציין את רוחב ברירת המחדל (בפיקסלים) של פתקיות חדשות

en: Spinbutton for updating
he: כפתור טווח לעדכון

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
he: הפעלת שעון עצר וקבלת התרעה עם סיום פעולתו

en: Sticky Note
he: פתקית דביקה

en: Sticky Note Properties
he: מאפייני פתקית דביקה

en: Sticky Notes
he: פתקיות דביקות

en: Sticky Notes Applet Factory
he: יצרן יישומון פתקיות דביקות

en: Sticky Notes Preferences
he: העדפות פתקיות דביקות

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
he: פתקיות דביקות לסביבת שולחן העבודה Mate

en: Sunrise:
he: זריחה:

en: Sunset:
he: שקיעה:

en: Swap Load
he: עומס תחלופה

en: Swap Space
he: מקום תחלופה

en: System Monitor
he: צג המערכת

en: System Monitor Preferences
he: העדפות צג המערכת

en: System is running on AC power
he: המערכת פועלת על כוח חשמל

en: System is running on battery power
he: המערכת פועלת על כוח סוללה

en: Temperature:
he: טמפרטורה:

en: Text
he: טקסט

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
he: העיניים מסתכלות על הכיוון של מצביע העכבר

en: The system load average is %0.02f
he: ממוצע העומס של המערכת הוא %0.02f

en: Themes
he: ערכות נושא

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
he: ארעה שגיאה בזמן טעינת ערכת הנושא.

en: There was an error displaying help:
    %s
he: אירעה שגיאה בעת הצגת העזרה:
    %s

en: There was an error displaying help: %s
he: אירעה שגיאה בהצגת העזרה: %s

en: There was an error executing '%s': %s
he: אירעה שגיאה בהפעלת '%s': %s

en: There was an error launching the help viewer: %s
he: ארעה שגיאה בהפעלת מציג העזרה: %s

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
he: ארעה שגיאה בהפעלת תיבת דו-שיח אפשרויות המקלדת: %s

en: This cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: This note is locked.
he: פתקית זאת נעולה.

en: This note is unlocked.
he: פתקית זאת אינה נעולה.

en: This utility shows the current CPU Frequency
he: תוכנית שירות זו מציגה את תדירות המעבד הנוכחית.

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
he: תוכנית שירות זו מציגה את תדירות המעבד הנוכחית.

en: This utility shows the status of your laptop battery.
he: תוכנית שירות זו מציגה את מצב סוללת המחשב הנישא שלך.

en: Timer
he: שעון עצר

en: Timer Applet
he: יישומון שעון עצר

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
he: על מנת שלא לאבד את העבודה שלך:
     • חבר את הנייד למקור עצמה חיצוני, או
     • שמור את המסמכים הפתוחים וכבה את הנייד.

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
he: על מנת שלא לאבד את העבודה שלך:
     • השהה את הנייד שלך כדי לשמור על העצמה,
     • חבר את הנייד למקור עצמה חיצוני, או
     • שמור את המסמכים הפתוחים וכבה את הנייד.

en: Trash
he: אשפה

en: Trash Applet
he: יישומון אשפה

en: Un_mount %s
he: _ביטול עיגון %s

en: Unknown error
he: שגיאה לא ידועה

en: Unknown time (%d%%) remaining
he: זמן לא ידוע (%d%%) נותר

en: Unknown time (%d%%) until charged
he: זמן לא ידוע (%d%%) עד לטעינה מלאה

en: Update
he: עדכון

en: Update spin button
he: עדכון כפתור טווח

en: Updating...
he: מעדכן...

en: Use _custom address for radar map
he: השתמש בכתובת מו_תאמת אישית למפת הראדר

en: Use co_lor from the system theme
he: שימוש ב_צבע מערכת נושא המערכת

en: Use default co_lor
he: שימוש ב_צבע בררת המחדל

en: Use default fo_nt
he: שימוש ב_גופן בררת המחדל

en: Use fo_nt from the system theme
he: שימוש ב_גופן מערכת נושא המערכת

en: Visibility:
he: ראות:

en: Visit Weather.com
he: ביקור ב־Weather.com

en: Weather Forecast
he: תחזית מזג האוויר

en: Weather Preferences
he: העדפות מזג אוויר

en: Weather Report
he: דוח מזג האוויר

en: Wind:
he: רוח:

en: XKB Extension is not enabled
he: תוסף XKB לא מופעל

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
he: נותרו לך %d%% מסך כל קיבולת הסוללה.

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
he: לא ניתן יהיה לשנות את התדירות למחשב זה. יתכן שמחשב זה אינו מוגדר כראוי או שאינו כולל תמיכת חומרה לשינוי תדירות מעבד.

en: Your battery is now fully recharged
he: הסוללה שלך כעת טעונה במלואה

en: Your battery is running low
he: הסוללה שלך כמעט ריקה

en: _About
he: על _אודות

en: _Appearance:
he: _מראה:

en: _Automatically update every:
he: עדכון _אוטומטית כל:

en: _Average
he: _ממוצע

en: _Background
he: _רקע

en: _Buffers
he: _מאגרים

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגור

en: _Delete
he: מ_חיקה

en: _Delete All
he: ל_מחוק הכול

en: _Delete Notes
he: _מחיקת פתקיות

en: _Details
he: _פרטים

en: _Edit
he: _עריכה

en: _Eject %s
he: _הוצא %s

en: _Empty Trash
he: _פינוי האשפה

en: _Find:
he: _חיפוש:

en: _Font:
he: _גופן:

en: _Free
he: _פנוי

en: _Harddisk
he: _כונן קשיח

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Hours:
he: _שעות:

en: _In
he: _נכנס

en: _In graph color
he: צבע תרשים הנתונים ה_נכנסים

en: _Keyboard Accessibility Preferences
he: העדפות מחליף פריסות לוח־_מקשים

en: _Load
he: _עומס

en: _Local
he: _מקומי

en: _Lock Notes
he: _נעילת פתקיות

en: _Memory
he: _זיכרון

en: _Minutes:
he: _דקות:

en: _Monitored CPU:
he: מעבד מנו_טר:

en: _Mount %s
he: _עגן %s

en: _Name:
he: _שם:

en: _Network
he: _רשת

en: _New Note
he: פתקית _חדשה

en: _Notify when battery is fully recharged
he: הו_דע כאשר הסוללה טעונה במלואה

en: _Open %s
he: _פתח %s

en: _Open System Monitor
he: _פתיחת הצג מערכת

en: _Open Trash
he: _פתיחת האשפה

en: _Out
he: י_וצא

en: _Out graph color
he: צבע תרשים הנתונים ה_יוצאים

en: _Palette:
he: _פלטה:

en: _Palettes:
he: _פלטות:

en: _Play CD
he: _נגן תקליטור

en: _Play DVD
he: _נגן תקליטור

en: _Preferences
he: ה_עדפות

en: _Pressure unit:
he: יחידת _לחץ אויר:

en: _Processor
he: _מעבד

en: _Put notes on all workspaces
he: ה_צמדת פתקיות אל כל מרחבי העבודה

en: _Read
he: _קרא

en: _Seconds:
he: ש_ניות:

en: _Select a location:
he: _בחירת מיקום:

en: _Select a theme:
he: _בחר ערכת נושא:

en: _Show icon
he: _הצג סמל

en: _Show time/percentage:
he: הצג _זמן/אחוזים:

en: _Temperature unit:
he: יחידת _טמפרטורה:

en: _Title:
he: _תואר:

en: _Update
he: _עדכון

en: _Used
he: _בשימוש

en: _User
he: _משתמש

en: _Visibility unit:
he: יחידת _ראות:

en: _Visit Weather.com
he: _בקר ב־Weather.com

en: _Warn when battery charge drops to:
he: _הודע כאשר טעינת הסוללה יורדת מתחת ל:

en: _Width:
he: _רוחב:

en: _Wind speed unit:
he: יחידת מהירות ה_רוח:

en: _Write
he: _כתוב

en: a
he: א

en: atm
he: אטמוספירה

en: bytes
he: בתים

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות
he[2]: שעות
he[3]: שעות

en: inHg
he: אינצ׳ים כספית

en: insert special character %s
he: הוספת תו מיוחד %s

en: km
he: קילומטרים

en: km/h
he: קילומטרים לשעה

en: knots
he: קשר

en: m/s
he: מטרים לשנייה

en: meters
he: מטרים

en: miles
he: מיילים

en: milliseconds
he: מילי-שניות

en: minute | minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות
he[2]: דקות
he[3]: דקות

en: minutes
he: דקות

en: mph
he: מיילים לשעה

en: pixels
he: פיקסלים

en: unknown
he: לא ידוע

en: upower backend enabled.
he: מנגנון upower מופעל.
