remmina - en to he translation catalogue (224 entries)

en: %s password
he: ססמת %s

en: %s wants to share his/her desktop.
    Do you accept the invitation?
he: התקבלה הזמנה מאת %s לשיתוף שולחן העבודה שלו/שלה.
    האם לקבל את ההזמנה?

en: 256 colors
he: 256 צבעים

en: 256 colors (8 bpp)
he: 256 צבעים (‏‎8 bpp)

en: <Auto detect>
he: <זיהוי אוטומטי>

en: <tt><big>Supported formats
    * server
    * server:port
    * [server]:port</big></tt>
he: <tt><big>התבניות הנתמכות
    * server
    * server:port
    * [server]:port</big></tt>

en: Accept Certificate?
he: האם לקבל את האישור?

en: Advanced
he: מתקדם

en: Are you sure to delete '%s'
he: האם אכן למחוק את '%s'

en: Are you sure to delete the selected files on server?
he: האם אכן ברצונך למחוק את הקבצים הנבחרים בשרת?

en: Attach
he: צירוף

en: Attach to console (2003/2003 R2)
he: הצמדה למסוף (Windows 2003 / 2003 R2)

en: Authenticating %s's identity to SSH server %s...
he: אימות הזהות של %s מול שרת ה־SSH‏ %s...

en: Authenticating %s's password to SSH server %s...
he: אימות הססמה של %s מול שרת ה־SSH‏ %s...

en: Authentication failed. Trying to reconnect...
he: האימות נכשל. מתבצע ניסיון חיבור מחדש...

en: Basic
he: בסיס

en: Best (slowest)
he: מעולה (אטי ביותר)

en: Browse the network to find a %s server
he: עיון ברשת לצורך חיפוש שרת %s

en: CA certificate
he: אישור CA

en: Character set
he: מערך תווים

en: Chat with %s
he: שיחה עם %s

en: Choose a Remote Desktop Server
he: נא לבחור בשרת שולחן עבודה מרוחק

en: Choose a file to upload
he: נא לבחור קובץ לטעינה

en: Choose download location
he: בחירת מיקום ההורדה

en: Client certificate
he: אישור לקוח

en: Client key
he: מפתח הלקוח

en: Client name
he: שם הלקוח

en: Color depth
he: עומק צבעים

en: Command %s failed on SSH server (status = %i).
he: הפקודה %s נכשלה בשרת ה־SSH (מצב = %i).

en: Command %s not found on SSH server
he: הפקודה %s לא נמצאה בשרת ה־SSH

en: Composition
he: הפעלת חלונות

en: Connect to remote desktops through the applet menu
he: התחברות לשולחנות עבודה מרוחקים דרך תפריט היישומון

en: Connecting to %s through SSH tunnel...
he: בהתחברות לשרת %s דרך תעלת SSH...

en: Connecting to '%s'...
he: התחברות אל '%s'...

en: Connecting to SSH server %s...
he: בהתחברות לשרת ה־SSH‏ %s...

en: Copy
he: העתקה

en: Couldn't convert '%s' to host address
he: לא ניתן להמיר את '%s' לכתובת מארח

en: Cursor blinking
he: הבהוב סמן

en: Cursor shadow
he: צללית סמן העכבר

en: Custom
he: התאמה אישית

en: Default
he: בררת מחדל

en: Default settings saved.
he: הגדרות בררת המחדל נשמרו.

en: Delete files on server
he: מחיקת קבצים בשרת

en: Description
he: תיאור

en: Desktop sharing invitation
he: הזמנה לשיתוף שולחן עבודה

en: Disable clipboard sync
he: נטרול סנכרון לוח הגזירים

en: Disable encryption
he: נטרול הצפנה

en: Disable server input
he: נטרול קלט השרת

en: Disconnect
he: ניתוק

en: Disconnect after one session
he: ניתוק לאחר התקשרות אחת

en: Discovered
he: התגלה

en: Display
he: תצוגה

en: Do you trust the new public key?
he: האם המפתח הציבורי החדש מהימן בעיניך?

en: Domain
he: מתחם

en: Download
he: הורדה

en: Download from server
he: הורדה מהשרת

en: Enable SSH tunnel
he: הפעלת תעלת SSH

en: Enable Service Discovery
he: הפעלת גילוי שירותים

en: Entry
he: רשומה

en: Error creating directory %s.
he: שגיאה בעת יצירת התיקייה %s.

en: Error creating file %s on server. %s
he: שגיאה בעת יצירת הקובץ %s בשרת. %s

en: Error creating file %s.
he: שגיאה בעת יצירת הקובץ %s.

en: Error creating folder %s on server. %s
he: שגיאה בעת יצירת התיקייה %s בשרת. %s

en: Error opening directory %s. %s
he: שגיאה בפתיחת התיקייה %s. %s

en: Error opening file %s on server. %s
he: שגיאה בעת פתיחת %s בשרת. %s

en: Error opening file %s.
he: שגיאה בפתיחת הקובץ %s.

en: Error writing file %s on server. %s
he: שגיאה בעת כתיבת הקובץ %s לשרת. %s

en: Error writing file %s.
he: שגיאה בכתיבת הקובץ %s.

en: Export connection in Windows .rdp file format
he: יצוא החיבור בתבנית קובץ ‎.rdp של Windows

en: Failed reading directory. %s
he: קריאת התיקייה נכשלה. %s

en: Failed to connect to the SSH tunnel destination: %s
he: ההתחברות ליעד תעלת ה־SSH נכשלה: %s

en: Failed to create sftp session: %s
he: יצירת התקשרות ה־sftp נכשלה: %s

en: Failed to delete '%s'. %s
he: מחיקת '%s' נכשלה. %s

en: Failed to execute %s on SSH server : %%s
he: הפעלת %s בשרת נכשלה: %%s

en: Failed to execute command: %s
he: הפעלת הפקודה הבאה נכשלה: %s

en: Failed to initialize sftp session: %s
he: הפעלת התקשרות ה־sftp נכשלה: %s

en: Failed to open directory %s. %s
he: פתיחת התיקייה %s נכשלה. %s

en: Failed to request port forwarding : %s
he: בקשת הפניית הפתחות נכשלה: %s

en: Failed to startup SSH session: %s
he: הפעלת התקשרות ה־SSH נכשלה: %s

en: File
he: קובץ

en: File %s not found.
he: הקובץ %s לא נמצא.

en: File Name
he: שם הקובץ

en: File exists
he: הקובץ קיים

en: File transfer currently in progress.
    Are you sure to cancel it?
he: מתבצעת כרגע העברת קבצים.
    האם אכן ברצונך לבטל אותה?

en: Fingerprint:
he: טביעת אצבע:

en: Font smoothing
he: החלקת גופנים

en: Go to home folder
he: מעבר לתיקיית הבית

en: Go to parent folder
he: מעבר לתיקיית ההורה

en: Good
he: טובה

en: Grab all keyboard events
he: לכידת כל אירועי המקלדת

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Group
he: קבוצה

en: High color (15 bpp)
he: צבע איכותי (‎15 bpp)

en: High color (16 bit)
he: צבע איכותי (‎16 bit)

en: High color (16 bpp)
he: צבע איכותי (‎16 bpp)

en: Identity file
he: קובץ זהות

en: Import
he: יבוא

en: Issuer:
he: מנפיק:

en: Keyboard layout
he: פריסת המקלדת

en: Keyboard mapping
he: מיפוי מקלדת

en: Listen on port
he: האזנה לפתחה

en: Listening on port %i for an incoming %s connection...
he: בהאזנה לפתחה %i עקב המתנה לחיבור %s נכנס...

en: Local
he: מקומי

en: Local - high quality
he: מקומי - איכות גבוהה

en: Local - low quality
he: מקומי - איכות נמוכה

en: Local - medium quality
he: מקומי - איכות בינונית

en: Medium
he: בינונית

en: Menu animation
he: הנפשת תפריטים

en: Minimize window
he: מזעור חלון

en: NX - NX Technology
he: NX - טכנולוגיית NX

en: NX Sessions on %s
he: הפעלות NX על גבי %s

en: Name
he: שם

en: Negotiate
he: משא ומתן

en: New Connection
he: חיבור חדש

en: No response from the server.
he: אין תגובה מהשרת.

en: Off
he: כבוי

en: Open Chat...
he: פתיחת הצ׳אט...

en: Open Main Window
he: פתיחת החלון הראשי

en: Open Secure File Transfer...
he: פתיחת העברת קבצים מאובטחת...

en: Open Secure Shell in New Terminal...
he: פתיחת מעטפת מאובטחת (SSH) במסוף חדש...

en: Overwrite
he: שכתוב

en: Password
he: ססמה

en: Paste
he: הדבקה

en: Permission
he: הרשאה

en: Please enter format 'widthxheight'.
he: נא להזין בצורה 'רוחבxגובה'.

en: Plugin %s is not registered.
he: התוסף %s לא נרשם.

en: Plugins
he: תוספים

en: Poor (fastest)
he: גרועה (הכי מהיר)

en: Preference
he: העדפה

en: Preferences
he: העדפות

en: Profile
he: פרופיל

en: Progress
he: התקדמות

en: Protocol
he: פרוטוקול

en: Protocol plugin %s is not installed.
he: תוסף הפרוטוקול %s אינו מותקן.

en: Public key (automatic)
he: מפתח ציבורי (אוטומטי)

en: Quality
he: איכות

en: Quick Connect
he: התחברות מהירה

en: RDP - Preferences
he: RDP - העדפות

en: RDP - RDP File Handler
he: RDP - מטפל בקובצי RDP

en: RDP - Remote Desktop Protocol
he: RDP - פרוטוקול לשולחנות עבודה מרוחקים

en: Recent lists cleared.
he: רשימות החיבורים האחרונים התרוקנו.

en: Refresh
he: רענון

en: Refresh current folder
he: רענון התיקייה הנוכחית

en: Remmina Applet
he: יישומון Remmina

en: Remmina Remote Desktop Client
he: Remmina לקוח חיבורי שולחן עבודה מרוחקים

en: Remote
he: מרוחק

en: Remote Desktop Preference
he: העדפת שולחן עבודה מרוחק

en: Repeater
he: ממסר

en: Resize the window to fit in remote resolution
he: שינוי גודל החלון כדי שיתאים לרזולוציה המרוחקת

en: Resolution
he: רזולוציה

en: Resolutions
he: רזולוציות

en: Restore
he: שחזור

en: Resume
he: המשך

en: SFTP - Secure File Transfer
he: SFTP - העברת קבצים מאובטחת

en: SSH - Secure Shell
he: SSH - מעטפת מאובטחת

en: SSH Authentication
he: אימות SSH

en: SSH Key file not yet set.
he: קובץ ה־SSH לא הוגדר עדיין.

en: SSH automatic public key authentication failed: %s
he: האימות האוטומטי מול ה־SSH עם מפתח ציבורי נכשל: %s

en: SSH password
he: ססמת SSH

en: SSH password authentication failed: %s
he: אימות מול ה־SSH באמצעות ססמה נכשל: %s

en: SSH private key passphrase
he: מילת צופן למפתח SSH פרטי

en: SSH public key authentication failed: %s
he: האימות מול ה־SSH עם מפתח ציבורי נכשל: %s

en: Same server at port %i
he: אותו שרת בפתחה %i

en: Save %s
he: שמירת %s

en: Save password
he: שמירת הססמה

en: Scrolled fullscreen mode
he: מצב חלון מלא עם גלילה

en: Secret
he: סוד

en: Security
he: אבטחה

en: Server
he: שרת

en: Share folder
he: שיתוף תיקייה

en: Share local printers
he: שיתוף מדפסות מקומיות

en: Show Hidden Files
he: הצגת קבצים מוסתרים

en: Show remote cursor
he: הצגת הסמן המרוחק

en: Size
he: גודל

en: Sound
he: שמע

en: Start
he: התחלה

en: Startup path
he: נתיב להתחלה

en: Startup program
he: תכנית להתחלה

en: Status
he: מצב

en: Subject:
he: נושא:‏

en: Switch tab pages
he: מעבר בין עמודי לשוניות

en: Telepathy - Desktop Sharing
he: Telepathy - שיתוף שולחנות עבודה

en: Terminate
he: הפסקה

en: Terminating
he: נפסק

en: The following file already exists in the target folder:
he: הקובץ הבא כבר קיים בתיקיית היעד:

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
he: השרת אינו ידוע. טביעת האצבע הציבורית הנה:

en: Theme
he: ערכת נושא

en: There are %i active connections in the current window. Are you sure to close?
he: ישנם %i חיבורים פעילים בחלון הנוכחי. האם ברצונך לסגור?

en: This protocol does not support exporting.
he: פרוטוקול זה אינו תומך בייצוא.

en: Toggle fullscreen mode
he: הפעלה/כיבוי מצב מסך מלא

en: Toggle scaled mode
he: הפעלה/כיבוי מצב התאמת גודל

en: Tool
he: כלי

en: Tools
he: כלים

en: Total %i item. | Total %i items.
he[0]: סך הכול פריט אחד.
he[1]: סך הכול %i פריטים.

en: True color (24 bit)
he: צבע אמתי (‎24 bit)

en: True color (24 bpp)
he: צבע אמתי (‎24 bpp)

en: True color (32 bpp)
he: צבע אמתי (‎32 bpp)

en: Tunnel via loopback address
he: תעלה דרך כתובת הפניה עצמית

en: Type
he: סוג

en: Unable to connect to RDP server %s
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־RDP‏ %s

en: Unable to connect to VNC server
he: לא ניתן להתחבר לשרת ה־VNC

en: Unable to import:
    %s
he: לא ניתן לייבא:
    %s

en: Upload
he: העלאה

en: Upload folder
he: תיקיית ההעלאה

en: Upload to server
he: העלאה לשרת

en: Use '%s' as subgroup delimiter
he: שימוש ב־'%s' להפרדת תת־קבוצות

en: Use client keyboard mapping
he: שימוש במיפוי המקלדת של הלקוח

en: Use client resolution
he: שימוש ברזולוציית הלקוח

en: Use local cursor
he: שימוש בסמן המקומי

en: Use window size
he: שימוש בגודל החלון

en: User
he: משתמש

en: User name
he: שם משתמש

en: VNC connection failed: %s
he: חיבור ה־VNC נכשל: %s

en: Version
he: גרסה

en: View only
he: צפייה בלבד

en: Viewport fullscreen mode
he: מצב מסך מלא בלתי מתואם

en: WARNING: The server has changed its public key. This means either you are under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
he: אזהרה: השרת החליף את המפתח הציבורי שלך. משמעות הדבר היא שמתבצעת נגדך מתקפה,
    או שהמנהל החליף את המפתח. טביעת האצבע של המפתח הציבורי החדש היא:

en: Waiting for an incoming SSH tunnel at port %i...
he: בהמתנה לתעלת SSH נכנסת בפתחה %i...

en: Wallpaper
he: תמונת רקע

en: Window drag
he: גרירת חלונות

en: XDMCP - X Remote Session
he: XDMCP - הפעלה מרוחקת של X

en: Your connection has been rejected.
he: החיבור שלך נדחה.

en: _Clear
he: _ניקוי

en: _Send
he: _שליחה
