xfce4-panel.xfce-4-20 - en to he translation catalogue (489 entries)

en: %0 o'clock
he: שעה %0

en: %1 o'clock
he: שעה %1

en: %s <span color="grey" size="small">(external)</span>
he: %s <span color="grey" size="small">(חיצוני)</span>

en: 24-_hour clock
he: שעון 24 _שעות

en: <b>Appearance</b>
he: <b>מראה</b>

en: <b>Background</b>
he: <b>רקע</b>

en: <b>Compositing is currently disabled</b>
    Enable compositing in the window manager for opacity settings in the panel.
he: <b>העריכה מושבתת כרגע</b>
    הפעל עריכה במנהל החלונות להגדרות אטימות בלוח.

en: <b>General</b>
he: <b>כללי</b>

en: <b>Icons</b>
he: <b>אייקונים</b>

en: <b>Measurements</b>
he: <b>מידות</b>

en: <b>Opacity</b>
he: <b>אטימות</b>

en: A_utomatically increase the length
he: הג_דל אורך אוטומטית

en: About
he: אודות

en: Action
he: פעולה

en: Action Buttons
he: כפתורי פעולה

en: Add Appli_cation
he: הוסף יי_שום

en: Add New Item
he: הוסף פריט חדש

en: Add New Items
he: הוספת פריטים חדשים

en: Add Workspace
he: הוסף מרחב עבודה

en: Add _New Items...
he: הוסף פריטים _חדשים...

en: Add a new empty item
he: הוסף פריט ריק חדש

en: Add a new hyperlink
he: הוסף היפר קישור חדש

en: Add a new launcher to the panel based on the information of this desktop file
he: הוסף מפעיל ללוח על בסיס המידע של קובץ שולחן עבודה זה

en: Add a new panel
he: הוסף לוח חדש

en: Add a new plugin to the panel
he: הוסף תוסף חדש ללוח

en: Add new item to this panel
he: הוסף פריט חדש ללוח זה

en: Add one or more existing items to the launcher
he: הוסף פריט קיים אחד או יותר למשגר

en: Adds a separator or space between panel items
he: מוסיף מפריד או רווח בין פריטי לוח

en: Adjust size _automatically
he: כוון גודל _אוטומטית

en: Adjust size au_tomatically
he: כוון גודל או_טומטית

en: Advanced
he: מתקדם

en: Afternoon
he: אחר הצהריים

en: Almost noon
he: כמעט צהריים

en: Always
he: תמיד

en: Analog
he: אנלוגי

en: Appeara_nce
he: מ_ראה

en: Appeara_nce:
he: מר_אה:

en: Appearance
he: מראה

en: Applications
he: יישומים

en: Applications Menu
he: תפריט יישומים

en: Are you sure that you want to remove "%s"?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר את "%s"?

en: Are you sure that you want to remove these %d items?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר את %d הפריטים האלה?

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
he: האם אתה בטוח שברצונך לנקות את רשימת הפריטים הידועים?

en: Are you sure you want to log out?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לצאת?

en: Are you sure you want to quit the panel?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לצאת מהלוח?

en: Are you sure you want to remove "%s"?
he: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את "%s"?

en: Are you sure you want to remove panel %d?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להסיר את לוח %d?

en: Are you sure you want to restart?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך להפעיל מחדש?

en: Are you sure you want to shut down?
he: האם אתה בטוח כי ברצונך לכבות?

en: Arrange _items in a single row
he: סדר _פריטים בשורה אחת

en: Arrow
he: חץ

en: Au_tomatically hide the panel:
he: הסתר את הלוח או_טומטית:

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Background image
he: תמונת רקע

en: Because the panel is running in kiosk mode, you are not allowed to make changes to the panel configuration as a regular user
he: משום שהלוח מורץ במצב קיוסק, אינך מורשה לערוך שינויים לתצורת הלוח כמו משתמש רגיל

en: Behavior
he: התנהגות

en: Behaviour
he: התנהגות

en: Binary
he: בינארי

en: Binary mode:
he: מצב בינארי:

en: Binary time
he: זמן בינארי

en: Border width (pixels):
he: רוחב גבול (פיקסלים):

en: Button _title:
he: _כותרת כפתור:

en: Button layout:
he: צורת כפתור:

en: Buttons
he: כפתורים

en: C_lear Known Items
he: נ_קה פריטים ידועים

en: C_olor:
he: _צבע:

en: C_reate
he: צ_ור

en: Calendar
he: יומן

en: Clear
he: נקה

en: Clock
he: שעון

en: Clock Options
he: אפשרויות שעון

en: Close Window
he: סגור חלון

en: Co_mmand:
he: _פקודה:

en: Configure...
he: הגדר...

en: Create & _Open
he: צור ו_פתח

en: Create Folder...
he: צור תיקייה...

en: Create Launcher on the panel
he: צור מפעיל על הלוח

en: Create New Folder
he: יצירת תיקייה חדשה

en: Create New Text Document
he: צור מסמך טקסט חדש

en: Create Text Document...
he: צור מסמך טקסט...

en: Create _Launcher
he: צור _מפעיל

en: Create new launcher from %d desktop file | Create new launcher from %d desktop files
he[0]: צור מפעיל חדש מקובץ שולחן עבודה %d
he[1]: צור מפעיל חדש מקבצי שולחן עבודה %d
he[2]: צור מפעיל חדש מקבצי שולחן עבודה %d

en: Custo_m title:
he: כותרת מותאמת אישי_ת

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Custom Format
he: פורמט מותאם אישית

en: Customize the panel
he: התאם אישית את הלוח

en: D_elete Item
he: מ_חק פריט

en: D_isplay
he: _תצוגה

en: D_raw window frame when hovering a button
he: צ_ייר מסגרת חלון כאשר עוברים על כפתור

en: Dark mode
he: מצב חשוך

en: Date
he: תאריך

en: Date Only
he: רק תאריך

en: Date, then time
he: תאריך, אח"כ שעה

en: Decimal
he: עשרוני

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Delete the currently selected item
he: מחק את הפריט הנבחר הנוכחי

en: Deskbar
he: סרגל שולחני

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Digital
he: דיגיטלי

en: Directory Menu
he: תפריט ספרייה

en: Disable t_ooltips
he: נטרל _תיבות צצות

en: Display _seconds
he: הצג _שניות

en: Do not wait for a window manager on startup
he: אל תחכה למנהל החלונות בהדלקה

en: Do you want to hibernate and suspend the system?
he: האם ברצונך להרדים היברידית ולהשהות את המערכת?

en: Do you want to start the panel? If you do, make sure you save the session on logout, so the panel is automatically started the next time you login.
he: האם ברצונך להתחיל את הלוח? אם כן, וודא ששמרת את הסשן ביציאה, כך שהלוח יתחיל אוטומטית בפעם הבאה בה תתחבר.

en: Do you want to suspend to RAM?
he: האם ברצונך להשהות לתוך RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
he: האם ברצונך להשהות לתוך כונן?

en: Dots
he: נקודות

en: Down
he: מטה

en: Early morning
he: מוקדם בבוקר

en: East
he: מערב

en: Ed_it Menu
he: ע_רוך תפריט

en: Edit the currently selected item
he: ערוך את הפריט הנבחר הנוכחי

en: Enable _urgency notification
he: אפשר התראת _דחיפות

en: Enter a list of patterns that will be used to determine which files are visible in a directory. If you specify more than one pattern here, the list items must be separated with semicolons (e.g. *.txt;*.doc).
he: הזן רשימה של תבניות אשר ינוצלו לקביעת אילו קבצים זמינים בתוך ספרייה. אם תציין כאן יותר מתבנית אחת, על רשימת הפריטים להיות מופרדת בעזרת נקודה־פסיק (דוגמה: ‎*.txt;*.doc).

en: Enter search phrase here
he: הכנס צירוף מילים לחיפוש כאן

en: Enter the new name:
he: הזן שם חדש:

en: Evening
he: ערב

en: Execute
he: הרץ

en: Experienced
he: מנוסה

en: Expert
he: מומחה

en: F_uzziness:
he: _עמימות:

en: Failed to acquire manager selection for screen %d
he: נכשלה השגת מנהל בחירה עבור מסך %d

en: Failed to add a plugin to the panel
he: נכשלה הוספת תוסף אל הלוח

en: Failed to create folder: %s
he: נכשלה יצירת תיקייה:%s

en: Failed to execute clock command
he: נכשל לבצע פקודת שעון

en: Failed to execute command "%s"
he: נכשל לבצע פקודה "%s"

en: Failed to execute command "%s".
he: נכשל לבצע פקודה "%s".

en: Failed to execute the preferred application for category "%s"
he: נכשל לבצע את היישום המועדף עבור קטגוריה "%s"

en: Failed to launch application "%s"
he: נכשל להפעיל יישום "%s"

en: Failed to launch default application for "%s"
he: נכשל להפעיל יישום ברירת מחדל עבור "%s"

en: Failed to launch the migration application
he: נכשלה הפעלת תוכנת הנדידה

en: Failed to load the default configuration
he: טעינת תצורת ברירת המחדל נכשלה

en: Failed to migrate the existing configuration
he: העברת התצורה הנוכחית נכשלה

en: Failed to open desktop item editor
he: נכשל לפתוח עורך פריט שולחן עבודה

en: Failed to query content type for "%s"
he: נכשל לתשאל סוג תוכן עבור "%s"

en: Failed to quit the panel
he: נכשלה הפסקת הלוח

en: Failed to restart the panel
he: נכשל אתחול הלוח

en: Failed to run action "%s"
he: נכשל להריץ פעולה "%s"

en: Failed to save the panel configuration
he: נכשלה שמירת הגדרת הלוח

en: Failed to send D-Bus message
he: נכשלה שליחת מסר D-Bus

en: Failed to show the add new items dialog
he: כשל בהצגת דו־שיח הוספת פריטים חדשים

en: Failed to show the preferences dialog
he: כשל בהצגת דו־שיח ההעדפות

en: Features
he: מאפיינים

en: Filtering
he: סינון

en: Fixed icon _size (pixels):
he: _גודל אייקון קבוע (בפיקסלים):

en: Fl_ash time separators
he: ה_בהב מפרידי זמן

en: Font:
he: גופן:

en: Format:
he: פורמט:

en: Full Name
he: שם מלא

en: Fuzzy
he: עמום

en: General
he: כללי

en: Group title and timestamp
he: קבץ כותרת וחותמת זמן

en: Group title and window title
he: קבץ כותרת וכותרת חלון

en: Handle
he: ידית

en: Hibernate
he: הרדם

en: Hibernating and Suspending computer in %d seconds.
he: מרדים ומשהה את המחשב בעוד %d שניות.

en: Hibernating computer in %d seconds.
he: מרדים מחשב בעוד %d שניות.

en: Hidden
he: מוסתרים

en: Hide all windows and show the desktop
he: הסתר את כל החלונות והצג את שולחן העבודה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Hybrid Sleep
he: שינה היברידית

en: Icon
he: איקון

en: Icons
he: איקונים

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
he: אם מופעל, מבטיח שהפריטים מסודרים בשורה אחת

en: If set, this command is run when the plugin is left-clicked, instead of displaying the default calendar.
he: אם מוגדר, פקודה זו מופעלת בעת קליק שמאלי על התוסף, במקום להציג את יומן ברירת המחדל.

en: If you delete an item, it will be permanently removed
he: אם תמחק פריט, הוא יוסר לצמיתות

en: If you remove the item from the panel, it is permanently lost.
he: אם תסיר את הפריט מתוך הלוח, הוא יאבד באופן קבוע.

en: If you remove them from the panel, they are permanently lost.
he: אם אתה מסיר אותם מהלוח, הם נאבדים לצמיתות.

en: Inside Button
he: כפתור פנימי

en: Intelligently
he: בתבונה

en: Intermediate
he: בינוני

en: Internal name: %s-%d
he: שם פנימי: %s-%d

en: Internal name: %s-%d
    PID: %d
he: שם פנימי: %s-%d
    PID: %d

en: Invalid hint type "%s". Valid types are bool, double, int, string and uint.
he: סוג רמז לא חוקי "%s". סוגים חוקיים הם בוליאני, דאבל, שלם, מחרוזת ושלם חיובי.

en: Invalid plugin event syntax specified. Use PLUGIN-NAME:NAME[:TYPE:VALUE].
he: צויין תחביר שגוי של מאורע תוסף. השתמש ב־ PLUGIN-NAME:NAME[:TYPE:VALUE].

en: Ite_ms
he: פרי_טים

en: Item
he: פריט

en: Item buttons will take a square when it's possible
he: כפתורי פריטים רבועים במידת האפשר

en: Known Items
he: פריטים ידועים

en: L_ength (pixels):
he: _אורך (פיקסלים):

en: Late evening
he: מאוחר בערב

en: Launch New Instance
he: הפעל מופע חדש

en: Launcher
he: מפעיל

en: Left click will always display the menu for item
he: קליק שמאלי תמיד יציג את התפריט עבור הפריט

en: Little Mouse
he: עכבר קטן

en: Load symbolic icons if available
he: טען איקונים סימבולים אם זמינים

en: Loc_k Screen
he: נ_על מסך

en: Lock Screen
he: נעל מסך

en: Log Out
he: התנתק

en: Log Out...
he: התנתק...

en: Log _Out
he: הת_נתק

en: Log _Out...
he: ה_תנתק...

en: Log out, lock or other system actions
he: יציאה, נעילה או פעולות מערכת אחרות

en: Logging out in %d seconds.
he: מתנתק בעוד %d שניות.

en: M_ode:
he: _מצב:

en: Ma_ximize All
he: הג_דל הכול

en: Menu
he: תפריט

en: Menu File
he: קובץ תפריט

en: Menu _file:
he: _קובץ תפריט:

en: Mi_ddle click action:
he: פעולת ק_ליק אמצעי:

en: Mi_nimize All
he: מ_זער הכול

en: Miniature View
he: מבט מיניאטורי

en: Minimize Window
he: מזער חלון

en: Minimize all open windows and show the desktop
he: מזער את כל החלונות והצג את שולחן העבודה

en: Modifying the panel is not allowed
he: התאמת הלוח אינה מורשית

en: Monitor %d
he: צג %d

en: Morning
he: בוקר

en: Most likely another widget took over the function of a notification area. This area will be unused.
he: קרוב לוודאי כי תוכנית אחרת השתלטה על התפקודיות של אזור התראה. אזור זה לא ינוצל.

en: Move currently selected item down by one row
he: הזז מטה בשורה אחת פריט נבחר נוכחי

en: Move currently selected item up by one row
he: הזז מעלה בשורה אחת פריט נבחר נוכחי

en: Move the selected item one row down
he: הזז את הפריט הנבחר שורה אחת מטה

en: Move the selected item one row up
he: הזז את הפריט הנבחר שורה אחת מעלה

en: Name of a timezone corresponding a file in the zoneinfo database, for example "America/New_York". Leave empty to use the localtime.
he: שם אזור זמן תואם קובץ בתוך מסד נתונים zoneinfo, לדוגמא "America/New_York". השאר ריק כדי להשתמש בזמן מקומי.

en: Never
he: אף פעם

en: New Instance
he: מופע חדש

en: New _Application
he: _יישום חדש

en: New _Link
he: _קישור חדש

en: Night
he: לילה

en: No Windows
he: אין חלונות

en: No default application found for "%s"
he: לא נמצא יישום ברירת מחדל עבור "%s"

en: No items
he: אין פריטים

en: No running instance of %s was found
he: אף מופע פועל של %s לא נמצא

en: None (use system style)
he: אף אחד (השתמש בסגנון מערכת)

en: None, allow drag-and-drop
he: בלי, אשר את גרור־והשלך

en: Noon
he: צהריים

en: North
he: צפון

en: Nothing
he: כלום

en: Novice
he: טירון

en: Num_ber of rows:
he: מס_פר שורות:

en: Number of _rows:
he: מספר של _שורות:

en: OPTION
he: אפשרות

en: O_utput:
he: _פלט:

en: Open Folder
he: פתח תיקייה

en: Open in Terminal
he: פתח בתוך מסוף

en: Open launcher menu
he: פתח תפריט משגר

en: Options:
he: אפשרויות:

en: PANEL-NUMBER
he: מספר-לוח

en: PLUGIN-NAME
he: שם-תוסף

en: Pane_l
he: _לוח

en: Panel
he: לוח

en: Panel %d
he: לוח %d

en: Panel Pr_eferences...
he: _העדפות לוח...

en: Panel Preferences
he: העדפות לוח

en: Panel config needs migration...
he: תצורת הלוח צריכה העברה...

en: Panel configuration has been updated.
he: תצורת לוח עודכנה.

en: Pick a Panel Color
he: בחר צבע לוח

en: Please choose a panel for the new plugin:
he: אנא בחר לוח עבור התוסף החדש:

en: Please report bugs to <%s>.
he: אנא דווח באגים ל <%s>.

en: Plugin "%s" could not be loaded, do you want to remove it from xfce4-panel configuration?
he: תוסף "%s" לא ניתן לטעינה, האם אתה רוצה להסיר אותו מהגדרת לוח xfce4 ?

en: Plugin "%s" unexpectedly left the panel, do you want to restart it?
he: התוסף "%s" עזב את הלוח בפתאומיות, האם ברצונך לאתחל אותו?

en: Plugin Restart
he: הפעלה מחדש של תוסף

en: Plugin loading failure
he: כשל טעינת תוסף

en: Popup menu at current mouse position
he: תפריט קופץ באזור העכבר הנוכחי

en: Primary
he: ראשי

en: Print version information and exit
he: הדפס את מידע הגרסה וצא

en: Profiles:
he: פרופילים:

en: Program launcher with optional menu
he: מפעיל תוכנית עם תפריט אופציונלי

en: Provides status notifier items (application indicators) and legacy systray items
he: מספק פריטי מודיע סטטוס (אינדיקטורים של ישומים) ופריטי מגש מערכת מיושנים

en: Quit
he: הפסק

en: Quit the running panel instance
he: הפסק את הלוח הפעיל

en: Remove
he: הסרה

en: Remove Workspace "%s"
he: הסר את מרחב עבודה "%s"

en: Remove Workspace %d
he: הסרת מרחב עבודה %d

en: Remove currently selected item
he: הסר פריט נבחר נוכחי

en: Remove the currently selected panel
he: הסר את הלוח הנבחר הנוכחי

en: Removing the item from the panel also means its configuration will be lost.
he: הסרת הפריט מהלוח משמעותה שגם הגדרת הפריט תאבד.

en: Resets the list of items and their visibility settings
he: מאתחל את רשימת הפריטים ואת הגדרות הנראות שלהם

en: Restart
he: הפעל מחדש

en: Restart the running panel instance
he: התחל מחדש את הלוח הפעיל

en: Restarting computer in %d seconds.
he: מפעיל מחדש מחשב בעוד %d שניות.

en: Restarting...
he: מתחיל מחדש...

en: Restore minimized windows to current _workspace
he: שחזר חלונות ממוזערים אל מרחב העבודה _הנוכחי

en: Restore the minimized windows
he: שחזר את החלונות הממוזערים

en: Row _size (pixels):
he: _גודל שורה (בפיקסלים):

en: Save the panel configuration
he: שמור את הגדרת הלוח

en: Select A Background Image
he: בחר תמונת רקע

en: Select A Directory
he: בחר ספרייה

en: Select A Menu File
he: בחירת קובץ תפריט

en: Select An Icon
he: בחירת איקון

en: Select this option if you don't want maximized windows to cover the area behind the panel. This only works when the panel is attached to a screen edge.
he: בחר אפשרות זו אם אתה לא רוצה שחלונות מוגדלים יכסו את השטח מאחורי הלוח. זה עובד רק כאשר הלוח מחובר לקצה מסך.

en: Select this option to automatically increase the length of the panel if the plugins request more space.
he: בחר את אפשרות זו כדי להגדיל אוטומטית את האורך של הלוח אם התוספות מצריכות עוד מרווח.

en: Select this option to disable the tooltips when moving over the panel button or menu items.
he: בחר את האפשרות הזאת על מנת להשבית את התיבות הצצות מעל כפתור לוח או פריטים של תפריט.

en: Select this option to extend the panel over multiple monitors.
he: בחר באפשרות זו כדי להרחיב את הלוח למספר צגים.

en: Select this option to hide the handles of the panel and lock its position.
he: בחר באפשרות זו כדי להסתיר את הידיות של הלוח ולנעול את מיקומו.

en: Select this option to move the clicked menu item to the panel.
he: בחר את אפשרות זו כדי להזיז פריט תפריט שנלחץ אל הלוח.

en: Select this option to show the generic application name in the menu, for example "File Manager" instead of "Thunar"
he: בחר באפשרות זו כדי להציג את השם הכללי של יישום בתפריט, לדוגמא "מנהל קבצים" במקום "Thunar"

en: Separator
he: מפריד

en: Session Menu
he: תפריט הפעלה

en: Sexagesimal
he: בסיס 60

en: Sho_w AM/PM
he: הצג _AM/PM

en: Show 'New Text _Document'
he: הצג "_מסמך טקסט חדש"

en: Show 'Open in _Terminal'
he: הצג "פתח ב_מסוף"

en: Show '_New Folder'
he: הצג "תיקייה _חדשה"

en: Show '_Open _Folder'
he: הצג את "_פתח _תיקייה"

en: Show Desktop
he: הצג את שולחן העבודה

en: Show _flat buttons
he: הצג כפתורים _שטוחים

en: Show _handle
he: הצג _ידית

en: Show _hidden files
he: הצג קבצים _נסתרים

en: Show _inactive segments
he: הצג סגמנטים _לא פעילים

en: Show _label instead of icon
he: הצג _תווית במקום סמל

en: Show _tooltips
he: הצג _רמזים צצים

en: Show a confirmation dialog with a 30 second timeout for some of the actions.
he: הצג דו שיח אימות עם פקיעת זמן של 30 שניות עבור פעולות מסוימות.

en: Show a directory tree in a menu
he: הצג עץ ספרייה בתוך תפריט

en: Show a menu containing categories of installed applications
he: הצג תפריט המכיל קטגוריות של יישומים מותקנים

en: Show about information of the currently selected item
he: הצג מידע אודות של הפריט הנבחר הנוכחי

en: Show application d_escription in tooltip
he: הצג תיאור יישום בתוך רמז _צץ

en: Show button _labels
he: הצג _תוויות כפתור

en: Show button on one _line
he: הצג כפתור ב_שורה אחת

en: Show generic application n_ames
he: הצג שמות יישומים _כלליים

en: Show gri_d
he: הצג _רשת

en: Show help options
he: הצג אפשרויות עזרה

en: Show ic_ons in menu
he: הצג א_יקונים בתפריט

en: Show last _used item in panel
he: הצג פריט אחרון ב_שימוש בלוח

en: Show only _minimized windows
he: הצד חלונות _ממוזערים בלבד

en: Show the 'Add New Items' dialog
he: הצג את דו־השיח "הוסף פריטים חדשים"

en: Show the 'Panel Preferences' dialog
he: הצג את דו־שיח "העדפות לוח"

en: Show windows from _all workspaces
he: הצג חלונות מ_כל מרחבי העבודה

en: Show windows from all mo_nitors
he: הצג חלונות מכל ה_מסכים

en: Show workspace _names
he: הצג _שמות משטחי עבודה

en: Show workspace a_ctions
he: הצג _פעולות משטחי עבודה

en: Show workspace number
he: הצג מספר מרחב עבודה

en: Shut Down
he: כבה

en: Shut _Down
he: _כבה

en: Solid color
he: צבע רצוף

en: Sorting _order:
he: ס_דר מיון:

en: South
he: דרום

en: Span mo_nitors
he: _כסה צגים

en: Status Notifiers
he: מודיעי סטטוס

en: Status Tray Items
he: פריטי מגש סטטוס

en: Status Tray Plugin
he: תוסף מגש סטטוס

en: Sus_pend
he: ה_שהה

en: Suspend
he: השהה

en: Suspending computer in %d seconds.
he: משהה מחשב בעוד %d שניות.

en: Switch User
he: החלף משתמש

en: Switch between open windows using a menu
he: החלף בין חלונות פתוחים באמצעות תפריט

en: Switch between open windows using buttons
he: החלף בין חלונות פתוחים באמצעות כפתורים

en: Switch between panel presets
he: העבר בין כיוונים מוקדמים של הלוח

en: Switch between virtual desktops
he: החלף בין שולחנות מדומים

en: Switch workspaces using the mouse wheel
he: החלף בין מרחבי עבודה בעזרת גלגל העכבר

en: Systray Icons
he: איקונים מגש מערכת

en: The Xfce development team. All rights reserved.
he: קבוצת הפיתוח של Xfce. כל הזכויות שמורות.

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, &lt;b&gt;&lt;/b&gt; tags will make the text bold. See the &quot;Help&quot; page for additional information.
he: הפורמט מתאר את חלקי התאריך והשעה להכנסה ללוח. לדוגמה, %Y יוחלף עם השנה, %m עם החודש ו-%d עם היום. בדומה, התגים &lt;b&gt;&lt;/b&gt; יהפכו את הטקסט למודגש. ראה דף &quot;Help&quot; למידע נוסף.

en: The format describes the date and time parts to insert into the panel. For example, %Y will be substituted with the year, %m with the month and %d with the day. Similarly, <b></b> tags will make the text bold. See the "Help" page for additional information.
he: הפורמט שמתאר חלקי תאריך וזמן להזנה לתוך הלוח. לדוגמא, Y% יוחלף בשנה, m% יוחלף בחודש d% יוחלף ביום. באופן דומה, תגיות <b></b> יהפכו את הטקסט למודגש. ראה עמוד "עזרה" לשם מידע נוסף.

en: The notification area lost selection
he: אזור התראה איבד בחירה

en: The panel and plugin configurations will be permanently removed
he: הלוח ותצורות התוסף יוסרו באופן קבוע

en: The panel of the Xfce Desktop Environment
he: הלוח של סביבת שולחן העבודה Xfce

en: The plugin restarted more than once in the last %d seconds. If you press Execute the panel will try to restart the plugin otherwise it will be permanently removed from the panel.
he: התוסף הופעל מחדש למעלה מפעם אחת במהלך %d השניות האחרונות. אם תלחץ על בצע הלוח ינסה להפעיל מחדש את התוסף אחרת הוא יוסר באופן קבוע מתוך הלוח.

en: There is already a running instance
he: יש כבר התרחשות פעילה.

en: This plugin is in the current xfce4-panel configuration but could not be loaded, probably due to an installation issue. If you know what you're doing, you can remove it permanently, otherwise you'd better quit and make a backup of the current configuration using %s, before checking your installation and trying to start xfce4-panel again.
he: תוסף זה הינו בהגדרה הנוכחית של לוח xfce4 אבל לא ניתן לטעינה, כנראה עקב בעיית התקנה. אם אתה יודע מה אתה עושה, אתה יכול להסיר אותו לצמיתות, אחרת עדיף שתצא ותעשה גיבוי של ההגדרה הנוכחית בעזרת %s, לפני בדיקת ההתקנה שלך וניסיון להפעיל את לוח xfce4 שוב.

en: This will create a new launcher plugin on the panel and inserts the dropped files as menu items.
he: פעולה זו תיצור תוסף מפעיל חדש על הלוח ותכניס את הקבצים שהושלכו כפריטים בתפריט.

en: Time
he: שעה

en: Time Only
he: רק שעה

en: Time Settings
he: הגדרות זמן

en: Time and Date _Settings...
he: ה_גדרות זמן ותאריך...

en: Time, then date
he: שעה, אח"כ תאריך

en: Time_zone:
he: _אזור זמן:

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Title:
he: כותרת:

en: Transparency when the pointer is not hovering over the panel, with 0 being fully transparent and 100 fully opaque.
he: שקיפות כאשר הסמן אינו מעל הלוח, כאשר הערך 0 הוא שקוף לגמרי והערך 100 הוא אטום לגמרי.

en: Transparent
he: שקוף

en: Turning off computer in %d seconds.
he: מכבה מחשב בעוד %d שניות.

en: Type "%s --help" for usage.
he: הקלד "%s --help" לשימוש.

en: Un_minimize All
he: ב_טל מזעור הכול

en: Unable to open the e-mail address
he: לא יכול לפתוח את כתובת האימייל

en: Unable to open the workspace settings
he: לא מסוגל לפתוח את הגדרות מרחב עבודה

en: Unable to start new instance of '%s'
he: לא ניתן להתחיל מופע חדש של '%s'

en: Unable to start the notification area
he: לא מסוגל להתחיל אזור התראה

en: Unnamed Item
he: פריט בלי שם

en: Unnamed item
he: פריט ללא שם

en: Up
he: מעלה

en: Urgent Windows
he: חלונות דחופים

en: Usage:
he: שימוש:

en: Use c_ustom menu file:
he: השתמש בקובץ תפריט מו_תאם אישית:

en: Use the _default menu
he: השתמש בתפריט ברירת ה_מחדל

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Username
he: שם משתמש

en: Vertical
he: אנכי

en: Visible
he: גלוי

en: Week %V
he: שבוע %V

en: West
he: מזרח

en: What time is it?
he: מה השעה?

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
he: אם מופעל, כל הפריטים החדשים יסומנו כ"חבויים"

en: Window Buttons
he: לחצני חלונות

en: Window Menu
he: תפריט חלונות

en: Window title
he: כותרת חלון

en: Workspace %d
he: מרחב עבודה %d

en: Workspace Switcher
he: בורר מרחב עבודה

en: Workspace _Settings...
he: _הגדרות מרחב עבודה...

en: Wrap around workspaces
he: עטוף מסביב מרחב עבודה

en: You have started X without session manager. Clicking Quit will close the X server.
he: התחלת את X בלי מנהל סשן. לחיצה על יציאה תסגור את שרת ה-X.

en: [ARGUMENTS...]
he: [ארגומנטים...]

en: _About
he: _אודות

en: _Actions
he: _פעולות

en: _Add
he: _הוסף

en: _Arrow button position:
he: אזור כפתור _חץ:

en: _Backup and restore
he: _גיבוי ושיחזור

en: _Base Directory:
he: ספריית _בסיס:

en: _Cancel
he: _ביטול

en: _Close
he: _סגור

en: _Close All
he: _סגור הכול

en: _Edit Item
he: _ערוך פריט

en: _Enter:
he: _כניסה:

en: _Execute
he: _בצע

en: _Expand
he: _הרחב

en: _File Pattern:
he: תבנית _קובץ:

en: _File:
he: _קובץ:

en: _Fixed icon size (pixels):
he: גודל איקון _קבוע (פיקסלים):

en: _Group windows by application
he: _קבץ חלונות לפי ישום

en: _Help
he: _עזרה

en: _Hibernate
he: ה_רדם

en: _Hide items by default
he: ה_סתר פריטים כברירת מחדל

en: _Hybrid Sleep
he: שינה _היברידית

en: _Icon:
he: אי_קון:

en: _Layout:
he: _סידור:

en: _Leave:
he: _עזיבה:

en: _Level:
he: _רמה:

en: _Lock Panel
he: _נעל לוח

en: _Lock panel
he: _נעל לוח

en: _Log Out
he: הת_נתק

en: _Menu is primary action
he: _תפריט הוא פעולה ראשית

en: _Move
he: _הזז

en: _New Game
he: משחק _חדש

en: _OK
he: _אישור

en: _Properties
he: _מאפיינים

en: _Quit
he: _צא

en: _Remove
he: _הסר

en: _Request symbolic icons
he: _בקש איקונים סימבולים

en: _Reserve space on screen edges for the panel
he: _שמור שטח בפינות המסך עבור הלוח

en: _Restart
he: ה_פעל מחדש

en: _Search:
he: חפש:

en: _Show button title
he: _הצג כותרות כפתורים

en: _Show confirmation dialog
he: _הצג דו שיח אימות

en: _Show on mouse hover
he: _הצג בעת ריחוף עכבר

en: _Show week numbers
he: _הצג מספרי שבוע

en: _Square items
he: פריטים _רבועים

en: _Style:
he: _סגנון:

en: _Switch User
he: ה_חלף משתמש

en: _Switch windows using the mouse wheel
he: ה_חלף חלונות באמצעות גלגלת העכבר

en: _Tooltip format:
he: פורמט _רמז צץ:

en: _Unmaximize All
he: _בטל הגדלת הכול

[ctx: am]
en: eight
he: שמונה

[ctx: am]
en: eleven
he: אחת עשרה

[ctx: am]
en: five
he: חמש

[ctx: am]
en: four
he: ארבע

[ctx: am]
en: nine
he: תשע

[ctx: am]
en: one
he: אחת

[ctx: am]
en: seven
he: שבע

[ctx: am]
en: six
he: שש

[ctx: am]
en: ten
he: עשר

[ctx: am]
en: three
he: שלוש

[ctx: am]
en: twelve
he: שתים עשרה

[ctx: am]
en: two
he: שתים

en: five past %0
he: %0 וחמישה

en: five to %1
he: חמישה ל%1

en: half past %0
he: %0 וחצי

[ctx: one]
en: %0 o'clock
he: שעה %0

[ctx: one]
en: %1 o'clock
he: שעה %1

[ctx: one]
en: five past %0
he: %0 וחמישה

[ctx: one]
en: five to %1
he: חמישה ל%1

[ctx: one]
en: half past %0
he: %0 וחצי

[ctx: one]
en: quarter past %0
he: %0 ורבע

[ctx: one]
en: quarter to %1
he: רבע ל%1

[ctx: one]
en: ten past %0
he: %0 ועשרה

[ctx: one]
en: ten to %1
he: עשרה ל%1

[ctx: one]
en: twenty five past %0
he: %0 עשרים וחמש

[ctx: one]
en: twenty five to %1
he: עשרים וחמישה ל%1

[ctx: one]
en: twenty past %0
he: %0 ועשרים

[ctx: one]
en: twenty to %1
he: עשרים ל%1

[ctx: pm]
en: eight
he: שמונה

[ctx: pm]
en: eleven
he: אחת עשרה

[ctx: pm]
en: five
he: חמש

[ctx: pm]
en: four
he: ארבע

[ctx: pm]
en: nine
he: תשע

[ctx: pm]
en: one
he: אחת

[ctx: pm]
en: seven
he: שבע

[ctx: pm]
en: six
he: שש

[ctx: pm]
en: ten
he: עשר

[ctx: pm]
en: three
he: שלוש

[ctx: pm]
en: twelve
he: שתים עשרה

[ctx: pm]
en: two
he: שתים

en: quarter past %0
he: %0 ורבע

en: quarter to %1
he: רבע ל%1

en: ten past %0
he: %0 ועשרה

en: ten to %1
he: עשרה ל%1

en: twenty five past %0
he: %0 עשרים וחמש

en: twenty five to %1
he: עשרים וחמישה ל%1

en: twenty past %0
he: %0 ועשרים

en: twenty to %1
he: עשרים ל%1
