Xfce4-power-manager - en to he translation catalogue (189 entries)

en: %i hour | %i hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: %i שעות
he[2]: %i שעות

en: %i minute | %i minutes
he[0]: דקה אחת
he[1]: %i דקות
he[2]: %i דקות

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
he: %s (%i%%)
    %s עד לטעינה מלאה

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
he: %s (%i%%)
    זמן נותר משוער הוא %s

en: %s is currently inhibiting power management
he: ‏%s מעכב כעת ניהול הספק

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s remaining
he: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s נותר

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s until full
he: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s עד למלא

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
he: <b>%s%s</b>
    מטען נוכחי:%0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged
he: <b>%s %s</b>
    טעון במלואו

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged - %s remaining
he: <b>%s %s</b>
    טעון במלואו - %s נותר

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
he: <b>%s %s</b>
    מצב לא ידוע

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
he: <b>%s %s</b>
    בהמתנה לטעינה (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
he: <b>%s %s</b>
    בהמתנה לפריקה (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
he: <b>%s %s</b>
    ריקה

en: <b>Appearance</b>
he: <b>מראה</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
he: <b>הפחתת בהירות</b>

en: <b>Buttons</b>
he: <b>לחצנים</b>

en: <b>Critical power</b>
he: <b>חשמל קריטי</b>

en: <b>Display brightness</b>
he: <b>בהירות תצוגה</b>

en: <b>Display power management</b>
he: <b>ניהול צריכת חשמל תצוגה</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
he: <b>מכסה מחשב נייד</b>

en: <b>Power profile</b>
he: <b>פרופיל חשמל</b>

en: <b>Security</b>
he: <b>אבטחה</b>

en: <b>System power saving</b>
he: <b>חסכון חשמל מערכת</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
he: פועל כעת יישום המונע ביצוע של שינה אוטומטית. ביצוע פעולה זו עשוי לפגום במצב הפעולה של היישום.
    האם אתה בטוח כי ברצונך להרדים את המערכת?

en: Ask
he: שאל

en: Authentication is required to modify the laptop display brightness
he: נדרש אימות לשינוי בהירות תצוגת הלפטופ

en: Authentication is required to place the system in suspend or hibernate mode
he: נדרש אימות להכנסת המערכת להשהיה או למצב שינה

en: Authorized to hibernate
he: מורשה להרדים

en: Authorized to hybrid sleep
he: מורשה להיכנס לשינה היברידית

en: Authorized to shutdown
he: מורשה לכבות

en: Authorized to suspend
he: מורשה להשהות

en: Battery
he: סוללה

en: Brightness step count:
he: ספירת צעד בהירות:

en: Brightness: %.0f percent
he: בהירות: %.0f אחוז

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
he: נבנה עם GTK+ %d.%d.%d, מקושר עם GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
he: מסוגל להרדים

en: Can hybrid sleep
he: שינה היברידית אפשרית

en: Can suspend
he: מסוגל להשהות

en: Cancel
he: ביטול

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
he: אלץ את xfce4-power-manager-settings להפסיק

en: Check your power manager installation
he: בדוק את התקנת מנהל צריכת חשמל שלך

en: Computer
he: מחשב

en: Critical battery power level:
he: עוצמת סוללה ברמה קריטית:

en: Current charge
he: טעינה נוכחית

en: Daemonize
he: הפוך לדמון

en: Device
he: התקן

en: Devices
he: התקנים

en: Display
he: תצוגה

en: Display battery levels for attached devices
he: הצג רמות סוללה עבור התקנים מחוברים

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
he: הצג רמות סוללה של ההתקנים שלך ושלוט על הבהירות של התצוגה שלך

en: Display version information
he: הצג מידע גרסה

en: Do nothing
he: אל תעשה דבר

en: Energy empty
he: עצמה ריקה

en: Energy rate
he: קצב אנרגיה

en: Exponential
he: אקספוננציאלי

en: Failed to connect to power manager
he: כשל בהתחברות למנהל ההספק

en: Failed to load power manager configuration
he: נכשל לטעון הגדרת מנהל חשמל

en: False
he: שקר

en: Fully charged
he: טעונה במלואה

en: Fully charged (design)
he: טעונה במלואה (עיצוב)

en: General
he: כללי

en: Handle display brightness _keys
he: טפל בלחצני ה_בהירות תצוגה

en: Has LID
he: יש מכסה

en: Has battery
he: יש סוללה

en: Has battery button
he: יש לחצן סוללה

en: Has brightness panel
he: יש לוח בהירות

en: Has hibernate button
he: יש לחצן תרדמת

en: Has power button
he: יש לחצן כיבוי

en: Has sleep button
he: יש לחצן שינה

en: Hibernate
he: הרדם

en: Hibernate and suspend operations not permitted
he: הפעולות תרדמת והשהיה לא מורשות

en: Hibernate and suspend operations not supported
he: הפעולות תרדמת והשהיה לא נתמכות

en: Hibernate not supported
he: מצב שינה לא נתמך

en: Hibernate operation not permitted
he: פעולת תרדמת לא מורשית

en: Hibernate operation not supported
he: פעולת תרדמת לא נתמכת

en: Hibernate the system
he: הרדם את המערכת

en: Hybrid Sleep
he: שינה היברידית

en: Hybrid sleep not supported
he: שינה היברידית לא נתמכת

en: Hybrid sleep operation not permitted
he: פעולת שינה היברידית לא מותרת

en: Hybrid sleep operation not supported
he: פעולת שינה היברידית לא נתמכת

en: Hybrid sleep the system
he: הכנס את המערכת לשינה היברידית

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
he: בנוסף, מנהל צריכת חשמל Xfce מספק ערכה של ממשקי DBus תומכי freedesktop כדי ליידע יישומים אחרים על צריכת חשמל נוכחית על מנת שאלו יוכלו להתאים את צריכת החשמל שלהם, וכמו כן זו מספקת ממשק מניעה אשר מתיר ליישומים למנוע פעולות שינה אוטומטיות באמצעות מנהל צריכת החשמל; כדוגמה, מנהל החבילות של מערכת הפעלה צריך להשתמש בממשק זה בעת שזה מבצע פעולות עדכון.

en: Keyboard
he: מקלדת

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
he: בהירות מקלדת: %.0f אחוז

en: Lead acid
he: חומצת עופרת

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of the display server
he: תן למנהל החשמל לטפל בניהול חשמל תצוגה (DPMS) במקום לשרת התצוגה

en: Line power
he: כבל חשמל

en: Lithium ion
he: ליתיום יון

en: Lithium iron phosphate
he: זרחת ליתיום ברזל

en: Lithium polymer
he: ליתיום פולימר

en: Lock screen
he: נעל מסך

en: Lock screen when system is going to sleep
he: נעילת מרקע כשהמערכת נכנסת למצב שינה

en: Make sure you set a sufficiently high value here, otherwise the system will trigger its own action before xfce4-power-manager, without being able to prevent it or know exactly when it will do so. The action triggered by the system in this case will be: %s.
he: וודא שאתה קובע ערך מספיק גבוה כאן, אחרת המערכת תפעיל פעולה עצמית לפני xfce4-power-manager, ללא יכולת למנוע זאת או לדעת בדיוק מתי זה יקרה. הפעולה המופעלת ע"י המערכת במקרה זה תהיה: %s.

en: Manage and reduce power consumption of computer and devices
he: נהל והפחת צריכת חשמל של מחשב והתקנים

en: Model
he: דגם

en: Modify the laptop display brightness
he: שנה את בהירות תצוגת הלפטופ

en: Monitor
he: צג

en: Mouse
he: עכבר

en: Never
he: אף פעם

en: Nickel cadmium
he: ניקל קדמיום

en: Nickel metal hydride
he: הכלאת ניקל ומתכת

en: None
he: אף אחד

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
he: שום מכלי נעילת המסך לא הצליח לפעול בהצלחה, המסך לא יינעל.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
he: אף כלי לנעילת מסך לא פעל בהצלחה, המסך לא יינעל.
    האם עדיין ברצונך להשהות את המערכת?

en: Not plugged in
he: לא מחובר לחשמל

en: Nothing
he: שום דבר

en: Notify
he: תודיע

en: Number of brightness steps available using keys
he: מספר צעדי בהירות זמינים בעזרת מקשים

en: On battery
he: על סוללה

en: On critical battery power:
he: כאשר עוצמת הסוללה קריטית:

en: On inactivity reduce to
he: בעת חוסר פעילות הפחתה לכדי

en: One minute
he: דקה אחת

en: Percentage
he: אחוז

en: Percentage and remaining time
he: אחוז וזמן נותר

en: Permission denied
he: הרשאה נדחתה

en: Phone
he: טלפון

en: Plugged in
he: מחובר לחשמל

en: Power Manager
he: מנהל צריכת חשמל

en: Power Manager Plugin
he: תוסף מנהל צריכת חשמל

en: Power Manager Plugin Settings
he: הגדרות תוסף מנהל הספק

en: Power management for the Xfce desktop
he: ניהול צריכת חשמל עבור שולחן עבודה Xfce

en: PowerSupply
he: ספיקת כח

en: Presentation _mode
he: מצב ה_צגה

en: Put to sleep after
he: הכנס למצב שינה לאחר

en: Reduce after
he: הפחתה לאחר

en: Remaining time
he: זמן נותר

en: Screenshot of the Xfce Power Manager User Interface
he: צילום מסך של ממשק משתמש מנהל חשמל Xfce

en: Serial
he: סידורי

en: Settings for the Xfce Power Manager
he: הגדרות עבור מנהל צריכת חשמל Xfce

en: Show 'Presentation mode' indicator:
he: הצג אינדיקטור "מצב מצגת":

en: Show label:
he: הצג תווית:

en: Shutdown
he: כבה

en: Shutdown the system
he: כבה את המערכת

en: Status notifications
he: התרעות מצב

en: Suspend
he: השהה

en: Suspend not supported
he: השהיה לא נתמכת

en: Suspend operation not permitted
he: פעולת השהיה לא מורשית

en: Suspend operation not supported
he: פעולת השהיה לא נתמכת

en: Suspend or hibernate the system
he: השהה או הכנס למצב שינה את המערכת

en: Suspend the system
he: השהה את המערכת

en: Switch off after
he: כיבוי לאחר

en: Switch off display
he: כבה תצוגה

en: System
he: מערכת

en: System is running on %s power
he: המערכת כעת פועלת על אספקת כח %s

en: System is running on low power
he: המערכת פועלת על אספקת כח נמוכה

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
he: המערכת פועלת על אספקת כח נמוכה. שמור את העבודה שלך כדי להימנע מאבדן נתונים

en: System sleep mode:
he: מצב שינת מערכת:

en: System tray icon
he: סמל מגש מערכת

en: Tablet
he: טאבלט

en: Technology
he: טכנולוגיה

en: These actions only take place if no external display is connected
he: פעולות אלו קורות רק אם לא מחובר מסך חיצוני

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
he: זה %s גרסה %s, מופעל על Xfce %s.

en: True
he: אמת

en: Type
he: טיפוס

en: Uninterruptible Power Supply
he: אל פסק

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Unknown time
he: זמן בלתי ידוע

en: Vendor
he: יצרן

en: Voltage
he: מתח

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
he: כאשר כל מקורות החשמל של המחשב מגיעים לרמת טעינה זו

en: When battery button is pressed:
he: כאשר לחצן סוללה מופעל:

en: When hibernate button is pressed:
he: כאשר כפתור תרדמת נלחץ:

en: When inactive for
he: כאשר לא פעיל למשך

en: When laptop lid is closed:
he: כאשר מכסה מחשב נייד נסגר:

en: When power button is pressed:
he: כאשר כפתור חשמל נלחץ:

en: When sleep button is pressed:
he: כאשר כפתור שינה נלחץ:

en: When the screensaver is activated
he: כאשר שומר מסך פעיל

en: When the screensaver is deactivated
he: כאשר שומר מסך אינו פעיל

en: With policykit support
he: עם תמיכת policykit

en: Without policykit support
he: בלי תמיכת policykit

en: Xfce Power Manager
he: מנהל צריכת חשמל Xfce

en: Xfce power manager
he: מנהל צריכת חשמל Xfce

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
he: מנהל צריכת חשמל Xfce מספק גם תוסף ללוחות של Xfce ושל LXDE כדי לשלוט ברמות בהירות LCD וגם כדי לעקוב אחר רמות טעינה של סוללה והתקן.

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
he: מנהל צריכת חשמל Xfce מנהל את מקורות החשמל של המחשב וההתקנים אשר נתונים לבקרה כדי להפחית את צריכת החשמל שלהם (כגון רמת בהירות מסך LCD, שינת תצוגה, שינוי תדירות CPU).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
he: מנהל צריכת חשמל Xfce4 אינו מורץ, האם ברצונך לשגר אותו עכשיו?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
he: רמת טעינת %s שלך הינה נמוכה
    אומדן זמן נותר %s

en: Your %s is charging
he: ה%s שלך כעת נטענת

en: Your %s is discharging
he: ה%s שלך כעת נפרקת

en: Your %s is empty
he: ה%s שלך כעת ריקה

en: Your %s is fully charged
he: ה%s שלך כעת טעונה במלואה

en: _Close
he: _סגור

en: _Help
he: _עזרה

en: _Screensaver Management
he: ניהול _שומר מסך

en: _Settings...
he: _הגדרות...

en: hour | hours
he[0]: שעה
he[1]: שעות
he[2]: שעות

en: minute | minutes
he[0]: דקה
he[1]: דקות
he[2]: דקות

en: minutes
he: דקות

en: seconds
he: שניות
