enlightenment - en to hr translation catalogue (782 entries)

en: %.1f seconds
hr: %.1f sekundi

en: %.2f seconds
hr: %.2f sekunde

en: %1.0f Chars
hr: %1.0f Karaktera

en: %1.0f minutes
hr: %1.0f minuta

en: %1.0f pixels
hr: %1.0f piksela

en: %1.0f seconds
hr: %1.0f sekundi

en: %1.0f ticks
hr: %1.0f otkucaja

en: %1.1f seconds
hr: %1.1f sekundi

en: %1.2f times
hr: %1.2f puta

en: %2.0f pixels
hr: %2.0f piksela

en: %s doesn't exist.
hr: %s ne postoji.

en: %s stopped running unexpectedly.
hr: %s je neočekivano zaustavio izvođenje

en: %s was interrupted by a Broken Pipe.
hr: %s je prekinut od Slomljene Cijevi

en: %s was interrupted by a Bus Error.
hr: %s je prekinut Bus Greškom

en: %s was interrupted by a Floating Point Error.
hr: %s je prekinut Floating Point Greškom

en: %s was interrupted by a Quit Signal.
hr: %s je prekinut Quit Signalom

en: %s was interrupted by a Segmentation Fault.
hr: %s je prekinut Segmentation Greškom

en: %s was interrupted by a Termination Signal.
hr: %s je prekinut Termination Signalom

en: %s was interrupted by an Abort Signal.
hr: %s je prekinut Abort Signalom

en: %s was interrupted by an Interrupt Signal.
hr: %s je prekinut Interrupt Signalom

en: %s was interrupted by an Uninterruptable Kill Signal.
hr: %s je prekinut Uninterruptable Kill Signalom

en: %s was interrupted by the signal number %i.
hr: %s je prekinut signalom broj %i.

en: ***The remaining output has been truncated. Save the output to view.***
hr: ***Preostali izlaz je okrnjen. Pohrani izlaz u pogled.***

en: <None>
hr: <Nijedan>

en: A previous instance of Enlightenment is still active
    on this screen. Aborting startup.
hr: Prethodna Enlightenment instanca je još uvijek aktivna.

en: AC power is recommended.
hr: AC energija je preporučena

en: Abort
hr: Odustani

en: About
hr: O

en: About Enlightenment
hr: O Enlightenment

en: About Theme
hr: O Temi

en: About Title
hr: O Naslovu

en: About Version
hr: O Inačici

en: Above Everything
hr: Iznad Svega

en: Accelerate
hr: Ubrzaj

en: Acceleration
hr: Ubrzavanje

en: Accepts Focus
hr: Prihvati Fokus

en: Action
hr: Akcija

en: Action Context
hr: Sadržaj Akcije

en: Action Params
hr: Parametri Akcije

en: Add
hr: Dodaj

en: Add New Profile
hr: Dodaj Novi Profil

en: Add other gadgets
hr: Dodaj ostale aparate

en: Add to Favorites
hr: Dodaj u Omiljene

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced Mode
hr: Napredni Mod

en: Alert
hr: Alarm

en: Alert when at:
hr: Alarm kad je na:

en: All Applications
hr: Sve Aplikacije

en: All Desktops
hr: Sve Radne Površine

en: Allow binding activation with fullscreen windows
hr: Dozvoli aktivaciju povezivanja sa cijelim zaslonom prozora

en: Allow manipulation of maximized windows
hr: Dozvoli manipuliranje miksimiziranih prozora

en: Alphabetical
hr: Abecedno

en: Always Below
hr: Uvijek Ispod

en: Always focus on start
hr: Uvijek fokusiraj na start

en: An exit code of %i was returned from %s.
hr: Izlazni kod %i je vraćen iz %s.

en: Animations
hr: Animacije

en: Any
hr: Bilo koji

en: Appearance
hr: Izgled

en: Application
hr: Aplikacija

en: Application Execution Error
hr: Greška Izvršenja Aplikacije

en: Application file or name (.desktop)
hr: Naziv ili datoteka aplikacije (.desktop)

en: Application run error
hr: Greška izvođenja aplikacije

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Apply
hr: Primijeni

en: Are you sure you want to delete this bar source?
hr: Jeste li sigurni da hoćete ukloniti ovaj izvor trake?

en: Are you sure you want to delete this shelf?
hr: Jeste li sigurni da hoćete ukloniti ovu policu?

en: Are you sure you want to kill this window?
hr: Jeste li sigurni da želite zatvoriti ovaj prozor?

en: Aspect Ratio
hr: Omjer Aspekta

en: Authentication System Error
hr: Greška Sistema Autorizacije

en: Auto Detect
hr: Automatski Otkrij

en: Auto Hide
hr: Automatski Sakrij

en: Auto dismiss in...
hr: Automatski odbaci u...

en: Auto-hide the shelf
hr: Auto-sakrij policu

en: Automatic
hr: Automatski

en: Automatic powersaving
hr: Automatska štednja energije

en: Automatically accept changes after:
hr: Automatski Prihvati Promjene Nakon:

en: Automatically scroll contents
hr: Automatski listaj sadržaj

en: Autoraise
hr: Autouzdigni

en: Available Gadgets
hr: Dostupni Aparati

en: Available Profiles
hr: Raspoloživi Profili

en: Background
hr: Pozadina

en: Background Change
hr: Promjena Pozadine

en: Backgrounds
hr: Pozadine

en: Base DPI (Currently %i DPI)
hr: Osnovni DPI (Trenutno %i DPI)

en: Base Size
hr: Osnovna Veličina

en: Basic
hr: Osnovno

en: Basic Info
hr: Osnovne Informacije

en: Basic Mode
hr: Osnovni Mod

en: Battery
hr: Baterija

en: Battery Meter
hr: Baterijski Mjerač

en: Battery Monitor Settings
hr: Postavke Monitora Baterije

en: Behavior
hr: Ponašanje

en: Below Everything
hr: Ispod Svega

en: Below Windows
hr: Ispod Prozora

en: Big
hr: Velik

en: Binding Key Error
hr: Greška Povezničkog Ključa

en: Blanking
hr: Zatamnjenje

en: Border
hr: Bordura

en: Border style
hr: Vrsta Bordure

en: Borders
hr: Bordure

en: Both
hr: Oboje

en: Button %i
hr: Dugme %i

en: Button Text
hr: Tekst Gumba

en: Buttons
hr: Gumbi

en: By Desktop #...
hr: Po Radnoj Površini #...

en: Bytecode
hr: Bajtkod

en: Can't eject device
hr: Nemoguće izbaciti uređaj

en: Can't mount device
hr: Nemoguće montirati uređaj

en: Can't unmount device
hr: Nemoguće demontirati uređaj

en: Cancel
hr: Poništi

en: Cancel Logout
hr: Odustani od Odjave

en: Cannot exit - immortal windows.
hr: Nije moguće izaći - neuništivi prozori

en: Cards
hr: Karte

en: Case Sensitive
hr: Osjetljiv na Veličinu Slova

en: Categories
hr: Kategorije

en: Center
hr: Centar

en: Check Buttons
hr: Gumb Potvrdnog Okvira

en: Check Interval
hr: Provjeri Interval

en: Check every:
hr: Provjeri svaki:

en: Class
hr: Klasa

en: Class:
hr: Klasa:

en: Cleanup Windows
hr: Očisti Prozore

en: Click Drag Timeout
hr: Istek Vremena za Prevući Klikom

en: Click Window to Focus
hr: Klikni Prozor za Fokus

en: Click to set
hr: Klikni da postaviš

en: Client Leader
hr: Klijentov Predvodnik

en: Clock
hr: Sat

en: Close
hr: Zatvori

en: Closing the window
hr: Zatvaram prozor

en: Color Selector
hr: Odabirač Boja

en: Command
hr: Naredba

en: Comment
hr: Komentar

en: Confirm Delete
hr: Potvrda Brisanja

en: Connection Manager
hr: Mrežni Upravitelj

en: Constraints
hr: Ograničenja

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy of %s done
hr: Kopiranje %s je završeno

en: Copying is aborted
hr: Kopiranje je prekinuto

en: Core
hr: Jezgra

en: Create Icon
hr: Kreiraj Ikonu

en: Create new IBar source
hr: Kreiraj novi IBar izvor

en: Current Screen
hr: Aktualni Ekran

en: Custom
hr: Prilagođeni

en: Custom Color
hr: Posebna Boja

en: Custom Command
hr: Posebne Naredbe

en: Custom Icons
hr: Posebne Ikone

en: Custom Image
hr: Podešena Slika

en: Custom scaling factor
hr: Posebni faktor skaliranja

en: Cut
hr: Izreži

en: Data
hr: Podaci

en: Decelerate
hr: Uspori

en: Default
hr: Zadano

en: Default Border Style
hr: Zadani Stil Bordure

en: Default Dialog Mode
hr: Zadani Dijalog Mod

en: Default Directories
hr: Zadani Direktoriji

en: Default Settings Dialogs Mode
hr: Zadane Postavke Moda Dijaloga

en: Default Timeout
hr: Zadano Vrijeme Neaktivnosti

en: Delay before raising:
hr: Zastoj prije uzdizanja:

en: Delayed Action
hr: Odgođena Akcija

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete All
hr: Obriši Sve

en: Delete done
hr: Brisanje završeno

en: Deleting files...
hr: Brisanje datoteka...

en: Deleting is aborted
hr: Brisanje je prekinuto

en: Desk
hr: Radna Površina

en: Desk Change
hr: Promjena Radne Površine

en: Desk Settings
hr: Postavke Radne Površine

en: Desklock Password
hr: Lozinka Brave Radne Površine

en: Desklock Title
hr: Naslov Brave Radne Površine

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Desktop Entry Editor
hr: Urednik Unosa u Radnu Površinu

en: Desktop Icon
hr: Ikona Radne Površine

en: Desktop file
hr: Datoteka Radne Površine

en: Desktops
hr: Radne Površine

en: Details
hr: Detalji

en: Dialog Error
hr: Greška Dijaloga

en: Dialog Settings
hr: Postavke Dijaloga

en: Dialogs
hr: Dijalozi

en: Direction
hr: Smjer

en: Disable Confirmation Dialogs
hr: Onesposobi Potvrdne Dijaloge

en: Display
hr: Prikaz

en: Display Border Caption
hr: Zaglavlje Obruba Izložka

en: Display Class
hr: Prikaži Klasu

en: Display Icon Name
hr: Prikaži Ime Ikone

en: Display Name
hr: Prikaži Ime

en: Display Title
hr: Prikaži Naslov

en: Display Units
hr: Jedinice Izložka

en: Display information
hr: Informacije o izložku

en: Do not allow the border to change on this window
hr: Ne dozvoli promjenu bordure na ovom prozoru

en: Don't Scale
hr: Ne Skaliraj

en: Don't hide Gadgets
hr: Ne skrivaj aparate

en: Down
hr: Dolje

en: Drag and Drop button
hr: Gumb za Vući i Spustiti

en: Drag whole desktop
hr: Pomakni cijelu radnu površinu

en: EEK! This should not happen
hr: EEK! Ovo se nije trebalo dogoditi.

en: EFM Operation Info
hr: EFM Operativne Informacije

en: ERROR
hr: GREŠKA

en: Edge Binding Sequence
hr: Sekvenca Povezivanja Ruba

en: Edge Bindings
hr: Povezivanje Ruba

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Icon
hr: Uredi Ikonu

en: Eject
hr: Izbaci

en: Eject Error
hr: Greška kod izbacivanja

en: Enable Custom Font Classes
hr: Omogući Posebne Klase Pisama

en: Enable Fallbacks
hr: Osposobi Rezervne Varijante

en: Enable Font Class
hr: Osposobi Klasu Pisma

en: Enable Thumbscroll
hr: Osposobi Listanje Sličica

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Engine
hr: Stroj

en: Enlightenment %s Module
hr: Enlightenment %s Modul

en: Enlightenment cannot create directories in your home directory.
    Perhaps you have no home directory or the disk is full?
hr: Enlightenment ne može kreirati direktorije u vašem polaznom direktoriju.
    Možda nemate polazni direktorij ili je vašdisk pun?

en: Enlightenment cannot initialize its emergency alert system.
    Have you set your DISPLAY variable?
hr: Enlightenment ne može inicijalizirati svoj sistem hitnog alarma.
    Jeste li postavili svoju PRIKAZ varijablu?

en: Enlightenment cannot initialize the File manager.
hr: Enlightenment ne može inicijalizirati svoj Datotečni Upravitelj.

en: Enlightenment cannot initialize the System Command system.
hr: Enlightenment ne može inicijalizirati Sustavne Naredbe

en: Enlightenment cannot initialize the Thumbnailing system.
hr: Enlightenment ne može inicijalizirati sustav Postavljanja Sličica.

en: Enlightenment cannot set up a HUP signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
hr: Enlightenment ne može postaviti manipulator HUP signala.
    Možda vam nedostaje memorije?

en: Enlightenment cannot set up an exit signal handler.
    Perhaps you are out of memory?
hr: Enlightenment ne može postaviti manipulator izlaznog signala.
    Možda vam nedostaje memorije?

en: Enlightenment cannot set up paths for finding files.
    Perhaps you are out of memory?
hr: Enlightenment ne može postaviti puteve za pronalaženje datoteka.
    Možda nemate dovoljno memorije?

en: Enlightenment crashed early on start and has been restarted
hr: Enlightenment je pao prilikom ranijeg starta i morao je biti ponovno podignut.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software Buffer
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software Buffer rendering engine.
hr: Enlightenment je otkrio da ecore_evas nema podršku za Softver Bufer
    koji prezentira u Evas. Molimo provjerite vašu instalaciju Evas i Ecore i 
    provjerite da ovi podržavaju Softver Bufer prezentacionu mašinu.

en: Enlightenment found ecore_evas doesn't support the Software X11
    rendering in Evas. Please check your installation of Evas and
    Ecore and check they support the Software X11 rendering engine.
hr: Enlightenment je pronašao da ecore_evas ne podržava Software X11
    prikaz u Evas. Molimo provjerite instalaciju Evas i
    Ecore i provjerite da podržava Software X11 prikaznu mašinu.

en: Enlightenment is busy with another request
hr: Enlightenment je trenutno zaposlen na drugom zahtjevu.

en: Enlightenment set up window management for all the screens on your system
    failed. Perhaps another window manager is running?
hr: Upravitelj postavki prozora za Enlightenment za sve zaslone na vašem sustavu
    nije uspio. Možda je neki drugi upravitelj prozora aktivan?

en: Enter a name for this new source:
hr: Unesi naziv za ovaj novi izvor:

en: Entry
hr: Unos

en: Error
hr: Greška

en: Error - no PAM support
hr: Greška - bez PAM podrške

en: Error Information
hr: Informacije o Grešci

en: Error Logs
hr: Pogrešni Logovi

en: Error Signal Information
hr: Informacije o Signalu Greške

en: Error loading Module
hr: Greška kod unošenja Modula

en: Events
hr: Događaji

en: Exebuf Command
hr: exebuf Naredba

en: Execute Command
hr: Izvrši Naredbu

en: Exit
hr: Izlaz

en: Exit Now
hr: Izađi Odmah

en: Exported Environment Variables
hr: Izvežene Varijable Okruženja

en: Extensions
hr: Nastavci

en: Fallback Name
hr: Naziv Rezervne Varijante

en: Fast (4 ticks)
hr: Brzo (4 otkucaja)

en: Favorite Applications
hr: Omiljene Aplikacije

en: Favorites
hr: Omiljeni

en: File Icon
hr: Sličica Datoteke

en: File Icons
hr: Sličice Datoteka

en: File Manager
hr: Upravitelj datoteka

en: File Properties
hr: Svojstva datoteke

en: File Quality
hr: Kvaliteta Datoteke

en: File Type:
hr: Vrsta Datoteke:

en: File Types
hr: Tipovi Datoteka

en: Filemanager
hr: Upravitelj datotekama

en: Filemanager is idle
hr: Upravitelj datoteka je neaktivan

en: Files
hr: Datoteke

en: Fill
hr: Popuni

en: Fill and Stretch Options
hr: Opcije Popune i Protezanja

en: Fill available space
hr: Popuni raspoloživi prostor

en: Flip Desktop By...
hr: Okreni Radnu Površinu Za...

en: Flip Desktop By... (All Screens)
hr: Okreni Radnu Površinu Za... (Svi Zasloni)

en: Flip Desktop Down
hr: Okreni Radnu Površinu Dolje

en: Flip Desktop Down (All Screens)
hr: Okreni Radnu Površinu Dolje (Svi Zasloni)

en: Flip Desktop In Direction...
hr: Preokreni Radnu Površinu U Smjeru...

en: Flip Desktop Left
hr: Okreni Radnu Površinu Lijevo

en: Flip Desktop Left (All Screens)
hr: Okreni Radnu Površinu Lijevo (Svi Zasloni)

en: Flip Desktop Linearly...
hr: Okreni Radnu Površinu Linearno

en: Flip Desktop Linearly... (All Screens)
hr: Okreni Radnu Površinu Linearno... (Svi Zasloni)

en: Flip Desktop Right
hr: Okreni Radnu Površinu Desno

en: Flip Desktop Right (All Screens)
hr: Okreni Radnu Površinu Desno (Svi Zasloni)

en: Flip Desktop To...
hr: Okreni Radnu Površinu Na...

en: Flip Desktop To... (All Screens)
hr: Okreni Radnu Površinu Na... (Svi Zasloni)

en: Flip Desktop Up
hr: Okreni Radnu Površinu Gore

en: Flip Desktop Up (All Screens)
hr: Okreni Radnu Površinu Gore (Svi Zasloni)

en: Flip desktop on mouse wheel
hr: Okreni radnu površinu kotačićem miša

en: Flip when dragging objects to the screen edge
hr: Okreni kod pomicanja objekata ka rubu zaslona

en: Focus
hr: Fokus

en: Focus Settings
hr: Postavke Fokusa

en: Font Classes
hr: Klase Pisama

en: Font Fallbacks
hr: Rezervne Varijante Pisma

en: Font Settings
hr: Postavke Pisma

en: Fonts
hr: Pisma

en: Forbidden
hr: Zabranjen

en: Frame
hr: Okvir

en: Free
hr: Slobodno

en: Friction slowdown
hr: Usporavanje trenjem

en: Fullscreen
hr: Cijeli ekran

en: Fullscreen Mode Toggle
hr: Preklopnik Moda Cijelog Zaslona

en: Fullscreen state
hr: Stanje cijelog ekrna

en: Gadgets
hr: Aparati

en: General
hr: Općenito

en: General Options
hr: Generalne Opcije

en: General Settings
hr: Opće Postavke

en: Generic : Actions
hr: Uopćeno : Akcije

en: Generic Locks
hr: Generičke Brave

en: Generic Name
hr: Općenito Ime

en: Go up a Directory
hr: Jedan Direktorij Više

en: Gravity
hr: Gravitacija

en: Grid Icons
hr: Mrežne Ikone

en: Group By
hr: Grupiraj po

en: Group with current desktop
hr: Ugrupiraj sa aktivnom radnom površinom

en: Group with owning desktop
hr: Ugrupiraj sa vlastiotm radnom površinom

en: Hardware
hr: Hardver

en: Hibernate
hr: Hibernirati

en: Hidden
hr: Skriven

en: Hide duration
hr: Sakrij trajanje

en: Hide timeout
hr: Sakrij vrijeme neaktivnosti

en: High Temperature
hr: Visoka Temperatura

en: Hinting
hr: Savjetovanje

en: Hinting / Fallbacks
hr: Aludiranje / Rezerve

en: Home
hr: Početak

en: Horizontal
hr: Vodoravno

en: Huge
hr: Ogroman

en: IBar Settings
hr: IBAR Postavke

en: IBox Settings
hr: IBOX Postavke

en: ICCCM Properties
hr: ICCCM Svojstva

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon Labels
hr: Oznake Ikone

en: Icon Name
hr: Ime Ikone

en: Icon Preference
hr: Postavke ikone

en: Icon Size
hr: Veličina Ikone

en: Icon Size (%d)
hr: Veličinia Ikone (%d)

en: Iconic Mode Toggle
hr: Preklopnik Ikoniziranog Moda

en: Iconified Windows
hr: Ikonizirani Prozori

en: Iconified state
hr: Stanje Ikoniziranja

en: Iconify
hr: Ikonizirati

en: Icons
hr: Ikone

en: Ignore all
hr: Ignoriraj sve

en: Ignore this
hr: Ignoriraj ovo

en: Images
hr: Slike

en: Import...
hr: Uvoz...

en: Include windows from other screens
hr: Uvrsti prozore iz drugih ekrana

en: Incomplete Window Properties
hr: Nekompletna Svojstva Prozora

en: Inherit parent settings
hr: Preuzmi izvorne postavke

en: Initial State
hr: Početno Stanje

en: Input
hr: Unos

en: Input Method Config Import Error
hr: Greška Uvoza Konfiguracije Unosne Metode

en: Input Method Error
hr: Greška u Metodu Unosa

en: Input Method Parameters
hr: Parametri Metode Unosa

en: Input Method Selector
hr: Odabirač Metode Unosa

en: Input Method Settings
hr: Postavke Metode Unosa

en: Inset
hr: Umetak

en: Interaction Settings
hr: Interakcijske Postavke

en: Internal
hr: Interno

en: Keep current properties
hr: Zadrži trenutna svojstva

en: Key Bindings
hr: Ključni Poveznici

en: Kill
hr: Zatvori

en: Known Applications
hr: Poznate Aplikacije

en: Label
hr: Oznaka

en: Language
hr: Jezik

en: Language Selector
hr: Odabirač Jezika

en: Language Settings
hr: Postavke Jezika

en: Large
hr: Velik

en: Large Styled
hr: Veliki Format

en: Last Modified:
hr: Zadnja Promjena:

en: Launch
hr: Pokreni

en: Layout
hr: Raspored

en: Limit caption length
hr: Ograniči dužinu natpisa

en: Linear
hr: Linearno

en: Link Information
hr: Infomacije o linku

en: List
hr: Lista

en: List Header
hr: Zaglavlje Liste

en: List Item
hr: Stavka Liste

en: Locale
hr: Prostor

en: Locale Selected
hr: Odabrani Prostor

en: Lock
hr: Zaključaj

en: Lock Failed
hr: Neuspjelo Zaključavanje

en: Locks
hr: Brave

en: Log Out
hr: Odjava

en: Logout now
hr: Odjavi se odmah

en: Logout problems
hr: Odjavni Problemi

en: Look
hr: Pogledaj

en: Lost Windows
hr: Izgubljeni Prozori

en: Low Temperature
hr: Niska Temperatura

en: Lower
hr: Spusti

en: Lower Power Automatic
hr: Automatski Smanji Energiju

en: Machine
hr: Stroj

en: Main
hr: Glavni

en: Manager
hr: Upravitelj

en: Manual
hr: Ručno

en: Match only one window
hr: Uskladi samo jedan prozor

en: Maximize
hr: Maksimiziraj

en: Maximize Fullscreen
hr: Maksimiziraj Cijeli Ekran

en: Maximize Horizontally
hr: Maksimiziraj horizontalno

en: Maximize Mode "Expand"
hr: Maksimiziraj Mod "Proširiti"

en: Maximize Mode "Fill"
hr: Maksimiziraj Mod "Popuni"

en: Maximize Mode "Smart"
hr: Maksimiziraj "Pametan" Mod

en: Maximize Vertically
hr: Maksimiziraj Vertikalno

en: Maximized state
hr: Maksimizirano stanje

en: Maximum
hr: Maksimalno

en: Maximum Size
hr: Maksimalna Veličina

en: Maximum Speed
hr: Maksimalna Brzina

en: Medium
hr: Srednji

en: Medium (8 ticks)
hr: Srednje (8 otkucaja)

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu Item
hr: Element Izbornka

en: Menu Scroll Speed
hr: Brzina Autoklizanja Izbornika

en: Menu Settings
hr: Postavke Izbornika

en: Menu Title
hr: Naziv Izbornika

en: Menus
hr: Izbornici

en: Messages
hr: Poruke

en: Mime Types
hr: Mime tipovi

en: Minimum
hr: Minimalno

en: Minimum Size
hr: Minimalna Veličina

en: Minimum Speed
hr: Minimalna Brzina

en: Modal
hr: Modalni

en: Modified:
hr: Modificirano:

en: Module Settings
hr: Postavke Modula

en: Module does not contain all needed functions
hr: Modul ne sadrži sve neophodne funkcije

en: Modules
hr: Moduli

en: Most recent Window under the Mouse
hr: Zadnji prozor ispod miša

en: Most recently used
hr: Najskorije upotrijebljen

en: Mount
hr: Monitraj

en: Mount Error
hr: Greška kod montiranja

en: Mount volumes on insert
hr: Postavi jačine pri ubacivanju

en: Mouse Bindings
hr: Poveznici Miša

en: Mouse Hand
hr: Ruka Miša

en: Mouse Settings
hr: Postavke Miša

en: Move
hr: Premjesti

en: Move Text
hr: Premjesti Tekst

en: Move of %s done
hr: Pomicanje %s je završeno

en: Moving is aborted
hr: Pomicanje je prekinuto

en: Mute
hr: Bezvučan

en: N/A
hr: Nedostupno

en: Name
hr: Ime

en: Name:
hr: Naziv:

en: NetWM Properties
hr: NetWM Svojstva

en: New
hr: Novi

en: New Directory
hr: Novi Direktorij

en: New Window Focus
hr: Fokus Novog Prozora

en: Next
hr: Slijedeći

en: Next Window
hr: Slijedeći Prozor

en: No
hr: Ne

en: No match properties set
hr: Podudarna svojstva nisu postavljena

en: No to all
hr: Ne za sve

en: None
hr: Nijedan

en: Nonexistent path
hr: Nepostojeći put

en: Normal
hr: Normalno

en: Normal (32 ticks)
hr: Normalno (32 otkucaja)

en: Normal Styled
hr: Normalan Format

en: Normal Windows
hr: Normalni Prozori

en: Nothing
hr: Ništa

en: Notification
hr: Obavijest

en: Number of Desktops
hr: Broj Radnih Površina

en: OK
hr: U redu

en: Off
hr: Isključen

en: Open
hr: Otvori

en: Open Dirs In Place
hr: Otvori Direktorije na Lokaciji

en: Open filemanager on mount
hr: Otvori upravitelja datoteka pri montiranju

en: Open with...
hr: Otvori s...

en: Options
hr: Opcije

en: Other Settings
hr: Ostale Postavke

en: Other application...
hr: Druga aplikacija...

en: Output Data
hr: Izlazni Podaci

en: Owner:
hr: Vlasnik:

en: Pager
hr: Preglednik

en: Pager Settings
hr: Postavke Preglednika

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Performance Settings
hr: Postavke Učinkovitosti

en: Permissions
hr: Dozvole

en: Permissions:
hr: Dozvole:

en: Personal
hr: Osobno

en: Picture Import Error
hr: Greška Uvoza Slike

en: Pin to Desktop
hr: Pribodi na Radnu Površinu

en: Place at mouse pointer
hr: Položi kod pokazivača miša

en: Place manually with the mouse
hr: Položi ručno uz upotrebu miša

en: Placement
hr: Smještaj

en: Plain
hr: Običan

en: Playback
hr: Reprodukcija

en: Please enter your unlock password
hr: Molimo unesite vašu lozinku za otključavanje

en: Policy
hr: Pravila

en: Polling
hr: Prozivanje

en: Popup
hr: Pop-up

en: Popup Desk Down
hr: Pop-up Radna Površina Dolje

en: Popup Desk Left
hr: Pop-up Radna Površina Lijevo

en: Popup Desk Right
hr: Pop-up Radna Površina Desno

en: Popup Desk Up
hr: Pop-up Radna Površina Gore

en: Popup pager height
hr: Visina Pregledničkog Pop-upa

en: Position
hr: Pozicija

en: Power Management
hr: Upravitelj Energije

en: Power Off
hr: Ugasi

en: Power Off Now
hr: Ugasi Odmah

en: Power off
hr: Gašenje

en: Powersaving behavior
hr: Ponašanje Štednje Energije

en: Preview
hr: Pregled

en: Previous Window
hr: Prethodni Prozor

en: Profile
hr: Profil

en: Profile Selector
hr: Odabirač Profila

en: Profiles
hr: Profili

en: Properties
hr: Svojstva

en: Protected
hr: Zaštićen

en: Quality
hr: Kvaliteta

en: Radio Buttons
hr: Radio Gumbi

en: Raise
hr: Uzdigni

en: Raise Window
hr: Podigni Prozor

en: Raise when starting to move or resize
hr: Uzdigni na početku pomjeranja ili promjene veličine

en: Read Only
hr: Samo za Čitanje

en: Read-Write
hr: Čitaj-Piši

en: Really Big
hr: Vrlo Velik

en: Reboot
hr: Ponovno podigni sustav

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Refresh View
hr: Osvježi Pogled

en: Relative
hr: Relativno

en: Remember
hr: Zapamti

en: Remember Ordering
hr: Zapamti Redoslijed

en: Remember internal dialogs
hr: Zapamti interne dijaloge

en: Remember size and position of dialogs
hr: Zapamti veličine i pozicije dijaloga.

en: Remember these Locks
hr: Zapamti ove Brave

en: Remember this Border for this window next time it appears
hr: Zapamti ovu Borduru kad se ovaj prozor slijedeći put pojavi.

en: Removable Device
hr: Odstranjiv Uređaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Rename %s to:
hr: Preimenuj %s na:

en: Rename File
hr: Preimenuj Datoteku

en: Request Delete
hr: Zahtijevaj Brisanje

en: Request Position
hr: Zahtijevaj Poziciju

en: Reset
hr: Ponovno Postavljanje

en: Resistance
hr: Otpor

en: Resize
hr: Promijeni veličinu

en: Resize Steps
hr: Promijeni Veličinu Koraka

en: Resize Text
hr: Promijeni Veličinu Teksta

en: Restart
hr: Ponovo pokreni

en: Restart Applications
hr: Aplikacije kod Ponovnog Podizanja Sustava

en: Restore CPU Power Policy
hr: Obnovi Odrednice CPU Energije

en: Restore Default Bindings
hr: Obnovi Zadane Poveznike

en: Retry
hr: Ponovi

en: Role
hr: Uloga

en: Role:
hr: Uloga:

en: Root
hr: Korijen

en: Run Error
hr: Greška kod Izvođenja

en: Run in Terminal
hr: Izvodi u Terminalu

en: Save
hr: Spremi

en: Save This Message
hr: Pohrani Ovu Poruku

en: Scale relative to screen DPI
hr: Skaliraj u srazmjeri na DPI zaslona

en: Scaling
hr: Skaliranje

en: Screen
hr: Zaslon

en: Screen Lock
hr: Brava Zaslona

en: Screen Lock Settings
hr: Postavke Zaključavanja Ekrana

en: Search Directories
hr: Pretraži Direktorije

en: Search Path Settings
hr: Pretraži Postavke Puta

en: Select Border Style
hr: Odaberi Vrstu Bordure

en: Select a Picture...
hr: Odaberi Sliku...

en: Select a Theme...
hr: Odaberi Temu...

en: Select a profile
hr: Odaberi Profil

en: Select a window
hr: Odaberi prozor

en: Select an Executable
hr: Odaberi Izvršni

en: Select an Image
hr: Odaberi Sliku

en: Select an Input Method Settings...
hr: Odabeeri Postavke Metode Unosa

en: Select and Slide button
hr: Gumb za Odabir i Klizanje

en: Select one
hr: Odaberi Jedan

en: Send Mouse Back 1 Screen
hr: Pošalji Miša Nazad 1 Zaslon

en: Send Mouse Forward 1 Screen
hr: Pošalji Miša Naprijed 1 Zaslon

en: Send Mouse Forward/Back Screens...
hr: Pošalji Miša Napred/Natrag na Ekrane...

en: Send Mouse To Screen 0
hr: Pošalji Miša Na Zaslon 0

en: Send Mouse To Screen 1
hr: Pošalji Miša Na Zaslon 1

en: Send Mouse To Screen...
hr: Pošalji Miša Na Zaslon...

en: Send to Desktop
hr: Pošalji na Radnu Površinu

en: Sensors
hr: Osjetila

en: Separate group
hr: Posebna grupa

en: Set
hr: Postavi

en: Set As Background
hr: Postavi Kao Pozadinu

en: Set As Theme
hr: Postavi Kao Temu

en: Set CPU Power Policy
hr: Postavi Odrednice CPU Energije

en: Set CPU Speed
hr: Postavi CPU Brzinu

en: Set Virtual Desktops
hr: Postavi Virtualne Radne Površine

en: Set background...
hr: Postavi pozadinu...

en: Set overlay...
hr: Postavi oblogu...

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings Heading
hr: Zaglavlje Postavki

en: Settings Panel
hr: Panel Postavki

en: Settings Upgraded
hr: Postavke Unaprijeđene

en: Setup Command
hr: Postavi Naredbu

en: Setup Selected Input Method
hr: Postavi Odabranu Metodu Unosa

en: Shade Down Mode Toggle
hr: Preklopnik Moda Donje Sjenke

en: Shade Left Mode Toggle
hr: Preklopnik Moda Lijeve Sjenke

en: Shade Mode Toggle
hr: Preklopnik Moda Sjenke

en: Shade Right Mode Toggle
hr: Preklopnik Moda Desne Sjenke

en: Shade Up Mode Toggle
hr: Preklopnik Moda Gornje Sjenke

en: Shaded
hr: Sjenčeno

en: Shaded state
hr: Sjenčeno stanje

en: Shelf Contents
hr: Sadržaj Police

en: Shelf Settings
hr: Postavke Police

en: Shelves
hr: Police

en: Show All Applications Menu
hr: Prikaži Izbornik Svih Aplikacija

en: Show Clients Menu
hr: Prikaži Izbornik Klijenata

en: Show Cursor
hr: Prikaži Pokazivač

en: Show Favorites Menu
hr: Prikaži Omiljeni Izbornik

en: Show Hidden Files
hr: Prikaži Skrivene Datoteke

en: Show Icon Label
hr: Prikaži Oznaku Ikone

en: Show Main Menu
hr: Prikaži Glavni Izbornik

en: Show Menu...
hr: Prikaži Izbornik...

en: Show Pager Popup
hr: Prikaži Preglednički Pop-up

en: Show The Desktop
hr: Prikaži Radnu Površinu

en: Show The Shelf
hr: Prikaži Policu

en: Show alert when battery is low
hr: Prikaži alarm kad je baterija niska

en: Show in Menus
hr: Prikaži u Izbornicima

en: Show on all Desktops
hr: Prikaži na svim Radnim Površinama

en: Show on mouse click
hr: Prikaži pri kliku miša

en: Show on mouse in
hr: Prikaži kad je miš u

en: Show on specified Desktops
hr: Prikaži na specificiranim Radnim Površinama

en: Show popup for urgent windows
hr: Prikaži pop-up za hitne prozore

en: Show popup on desktop change
hr: Prikaži pop-up pri promjeni radne površine

en: Show windows from active desktop
hr: Prikaži prozore sa aktivne radne površine

en: Show windows from all desktops
hr: Prikaži prozore sa svih radnih površina

en: Show windows from all screens
hr: Prikaži prozore sa svih ekrana

en: Show windows from current screen
hr: Prikaži prozore sa trenutnog ekrana

en: Show/Hide All Windows
hr: Prikaži/Sakrij Sve Prozore

en: Show/hide gadgets
hr: Prikaži/Sakrij Aparate

en: Size
hr: Veličina

en: Size and Position
hr: Veličina i Pozicija

en: Size, Position and Locks
hr: Veličina, Pozicija i Brave

en: Size:
hr: Veličina:

en: Skip
hr: Preskoči

en: Skip Pager
hr: Izostavi Preglednika

en: Skip Taskbar
hr: Preskoči Alatnu Traku

en: Skip Window List
hr: Preskoči Listu Prozora

en: Slider
hr: Klizač

en: Slow (64 ticks)
hr: Sporo (64 otkucaja)

en: Small
hr: Malo

en: Small Styled
hr: Mali Format

en: Smart Placement
hr: Inteligentno Polaganje

en: Smart expansion
hr: Inteligentno proširivanje

en: Sort Now
hr: Sortiraj Sada

en: Splash Text
hr: Tekst Prskanja

en: Splash Title
hr: Naslov Prskanja

en: Splash Version
hr: Inačica Prskanja

en: Stacking
hr: Slaganje

en: Start this program on login
hr: Pokreni ovaj program loginom

en: Startup
hr: Pokretanje

en: Startup Applications
hr: Aplikacije za Podizanje Sustava

en: Startup Notify
hr: Početna Obavijest

en: State
hr: Stanje

en: Stickiness
hr: Ljepljivost

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: Sticky Mode Toggle
hr: Preklopnik Ljepljivog Moda

en: Stretch
hr: Rastegni

en: Style
hr: Stil

en: Styles
hr: Stilovi

en: Suspend
hr: Suspendiraj

en: Switch To Desktop 0
hr: Prebaci na Radnu Površinu 0

en: Switch To Desktop 0 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 0 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 1
hr: Prebaci na Radnu Površinu 1

en: Switch To Desktop 1 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 1 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 10
hr: Prebaci na Radnu Površinu 10

en: Switch To Desktop 10 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 10 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 11
hr: Prebaci na Radnu Površinu 11

en: Switch To Desktop 11 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 11 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 2
hr: Prebaci na Radnu Površinu 2

en: Switch To Desktop 2 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 2 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 3
hr: Prebaci na Radnu Površinu 3

en: Switch To Desktop 3 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 3 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 4
hr: Prebaci na Radnu Površinu 4

en: Switch To Desktop 4 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 4 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 5
hr: Prebaci na Radnu Površinu 5

en: Switch To Desktop 5 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 5 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 6
hr: Prebaci na Radnu Površinu 6

en: Switch To Desktop 6 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 6 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 7
hr: Prebaci na Radnu Površinu 7

en: Switch To Desktop 7 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 7 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 8
hr: Prebaci na Radnu Površinu 8

en: Switch To Desktop 8 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 8 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop 9
hr: Prebaci na Radnu Površinu 9

en: Switch To Desktop 9 (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu 9 (Svi Zasloni)

en: Switch To Desktop...
hr: Prebaci na Radnu Površinu...

en: Switch To Desktop... (All Screens)
hr: Prebaci Na Radnu Površinu... (Svi Zasloni)

en: System
hr: Sustav

en: System Controls
hr: Kontrole Sustava

en: System Default
hr: Zadane Vrijednosti Sustava

en: Take Focus
hr: Uzmi Fokus

en: Temperature
hr: Temperatura

en: Temperature Settings
hr: Postavke Temperature

en: Text List Item
hr: Stavka Tekstualne Liste

en: Textblock Big
hr: Veliki Blok Teksta

en: Textblock Light
hr: Lagani Blok Teksta

en: Textblock Plain
hr: Normalan Blok Teksta

en: Theme
hr: Tema

en: Theme Defined
hr: Definirana Tema

en: Theme Import Error
hr: Greška Uvoza Teme

en: Theme Selector
hr: Odabirač Teme

en: Theme Wallpaper
hr: Tematska Tapeta

en: There was no error message.
hr: Nema poruke o grešci.

en: There was no output.
hr: Nije bilo izlaza.

en: This Desktop
hr: Ova Radna Površina

en: This Screen
hr: Ovaj Ekran

en: This error log will be saved as %s/%s.log
hr: Zapis ove greške će biti pohranjen kao %s/%s. zapis

en: Threshold
hr: Prag

en: Threshold for a thumb drag
hr: Granica povlačenja sličica

en: Threshold for applying drag momentum
hr: ko

en: Thumbnail
hr: Sličica

en: Thumbscroll
hr: Listanje Sličica

en: Tile
hr: Pločica

en: Time Between Updates
hr: Vrijeme Između Obnavljanja

en: Timers
hr: Tajmeri

en: Tiny
hr: Sićušno

en: Title
hr: Naslov

en: Title Bar
hr: Naslovna Traka

en: Title:
hr: Naslov:

en: To Desktop...
hr: Na Radnu Površinu...

en: To Next Desktop
hr: Na Slijedeću Radnu Površinu

en: To Previous Desktop
hr: Na Prethodnu Radnu Površinu

en: Toggle Borderless State
hr: Preklopnik Bezrubnog Stanja

en: Toggle Pinned State
hr: Preklopnik Pribodenog Stanja

en: Toolbar Contents
hr: Sadržaj Alatne Trake

en: Toolbar Settings
hr: Postavke Alatne Trake

en: Transience
hr: Prolaznost

en: Transient For
hr: Privremen Za

en: Transition Settings
hr: Postavke Promjene

en: Transitions
hr: Promjene

en: Transparent
hr: Proziran

en: Type:
hr: Vrsta:

en: Unknown
hr: Nepoznat

en: Unknown Volume
hr: Nepoznata Jačina

en: Unknown operation from slave is aborted
hr: Nepoznata operacija pomoćnika je prekinuta

en: Unmaximize
hr: Odmaksimiziraj

en: Unmount
hr: Demontiraj

en: Unmount Error
hr: Greška kod demontiranja

en: Unpin from Desktop
hr: Skini sa Radne Površine

en: Up
hr: Gore

en: Urgency
hr: Hitnost

en: Urgent
hr: Hitno

en: Use Alternate Selection Modifiers
hr: Koristi Naizmjenične Modifikatore Odabira

en: Use Default
hr: Upotrijebi Zadati

en: Use Edje File
hr: Upotrijebi Edje Datoteku

en: Use Generated Thumbnail
hr: Upotrijebi Generiranu Sličicu

en: Use Image
hr: Upotrijebi Sliku

en: Use No Input Method
hr: Nemoj Upotrijebiti Metodu Unosa

en: Use Single Click
hr: Upotrijebi Jedan Klik

en: Use Theme Icon
hr: Upotrijebi Ikonu Teme

en: Use Theme Wallpaper
hr: Upotrijebi Tematsku Tapetu

en: Use User Defined Icon
hr: Upotrijebi Ikonu Definiranu od Korisnika

en: Use default
hr: Upotrijebi zadane vrijednosti

en: Use this icon for all files of this type
hr: Upotrijebi ovu ikonu za sve datoteke ovog tipa

en: User Defined Directories
hr: Upotrijebi Definirane Direktorije

en: Using menus
hr: Upotrebljavanje izbornika

en: Using separator bars
hr: Korištenje razdvojnih traka

en: Vertical
hr: Okomito

en: Very Slow (256 ticks)
hr: Vrlo Sporo (256 otkucaja)

en: View
hr: Pogled

en: View Mode
hr: Pregled

en: Virtual
hr: Virtualno

en: Virtual Desktop
hr: Virtualna Radna Površina

en: Virtual Desktops
hr: Virtualne Radne Površine

en: Virtual Desktops Settings
hr: Postavke Virtualne Radne Površine

en: Wait longer
hr: Čekaj još malo

en: Wallpaper
hr: Tapeta

en: Wallpaper Settings
hr: Postavke Tapete

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Warp to owning desktop
hr: Uvij na vlastitu radnu površinu

en: Welcome to Enlightenment
hr: Dobrodošli u Enlightenment

en: Where to place the Wallpaper
hr: Gdje smjestiti Tapetu

en: Widgets
hr: Grafički Element

en: Win List
hr: Win Lista

en: Window : Actions
hr: Prozor: Akcije

en: Window : List
hr: Prozor: Lista

en: Window : Moving
hr: Prozor: Pomjeranje

en: Window : State
hr: Prozor: Stanje

en: Window Border Selection
hr: Odabir Obruba Prozora

en: Window Class
hr: Klasa Prozora

en: Window Display
hr: Izlog Prozora

en: Window Focus
hr: Fokus Prozora

en: Window Geometry
hr: Geometrija Prozora

en: Window Group
hr: Grupa Prozora

en: Window ID
hr: ID Prozora

en: Window List
hr: Lista Prozora

en: Window Locks
hr: Prozorske Brave

en: Window Menu
hr: Prozorni Izbornik

en: Window Remember
hr: Zapamti Prozor

en: Window Remembers
hr: Prozorni Podsjetnici

en: Window Role
hr: Funkcija prozora

en: Window class
hr: Klasa prozora

en: Window name
hr: Ime prozora

en: Window properties are not a unique match
hr: Svojstva prozora nemaju jedinstvenu podudarnost

en: Window stacking layer
hr: Sloj slaganja prozora

en: Window type
hr: Vrsta prozora

en: Window under the Mouse
hr: Prozor ispod Miša

en: Windows
hr: Prozori

en: Winlist Title
hr: Winlist Naslov

en: Wrap desktops around when flipping
hr: Omotaj radne površine kod okretanja

en: Yes
hr: Da

en: Yes to all
hr: Da za sve

en: You
hr: Vi

en: Your battery is low!
hr: Baterija je niska

en: Zone
hr: Zona

en: Zoom
hr: Zumiranje

en: wildcard matches are allowed
hr: podudarnosti zamjenskih znakova su dozvoljene
