remmina - en to hu translation catalogue (499 entries)

en: %d password changed. | %d passwords changed.
hu[0]: %d jelszó módosítva.
hu[1]: %d jelszó módosítva.

en: %s password
hu: %s jelszó

en: %s wants to share his/her desktop.
    Do you accept the invitation?
hu: %s meg akarja osztani az asztalát.
    Elfogadja a meghívást?

en: (Host key +)
hu: (Gazda billentyű +)

en: 256 colors
hu: 256 szín

en: 256 colors (8 bpp)
hu: 256 szín

en: <Auto detect>
hu: <Automatikus felismerés>

en: <Choose a quality level to edit...>
hu: <Válasszon minőségszintet a szerkesztéshez…>

en: <Not set>
hu: <Nincs beállítva>

en: <span weight='bold' size='larger'>Multi Password Changer</span>
hu: <span weight='bold' size='larger'>Többszörös jelszó módosító</span>

en: <tt><big>* command in PATH args %h
    * /path/to/foo -options %h %u
    * %h is substituted with the server name
    * %t is substituted with the SSH server name
    * %u is substituted with the user name
    * %U is substituted with the SSH user name
    * %p is substituted with Remmina profile name
    * %g is substituted with Remmina profile group name
    Do not run in background if you want the command to be executed before connecting.
    </big></tt>
hu: <tt><big>* parancs az ÚTVONAL argumentumokban %h
    * /útvonal/ehhez -kapcsolók %h %u
    * %h a kiszolgáló nevére lesz cserélve
    * %t az SSH kiszolgáló nevére lesz cserélve
    * %u a felhasználó nevére lesz cserélve
    * %U az SSH felhasználónévre lesz cserélve
    * %p a Remmina profilnévre lesz cserélve
    * %g a Remmina profilcsoport nevére lesz cserélve
    Ne futtassa a háttérben, ha a parancsot a kapcsolódás előtt akarja futtatni.
    </big></tt>

en: <tt><big>Supported formats
    * :port
    * server
    * server:port
    * [server]:port
    * username@server:port (SSH protocol only)</big></tt>
hu: <tt><big>Támogatott formátumok
    * :port
    * kiszolgáló
    * kiszolgáló:port
    * [kiszolgáló]:port
    * felhasználónév@kiszolgáló:port (csak SSH-protokoll esetén)</big></tt>

en: <tt><big>Supported formats
    * server
    * server:port
    * [server]:port</big></tt>
hu: <tt><big>Támogatott formátumok
    * kiszolgáló
    * kiszolgáló:port
    * [kiszolgáló]:port</big></tt>

en: About Remmina
hu: A Remmina névjegye

en: Accept Certificate?
hu: Elfogadja a tanúsítványt?

en: Accept Changed Certificate?
hu: Elfogadja a megváltozott tanúsítványt?

en: Access to RDP server %s failed.
    Account has restrictions.
hu: A(z) %s RDP kiszolgálóhoz kapcsolódás meghiúsult.
    A fiókon korlátozások vannak.

en: Access to RDP server %s failed.
    Account is disabled.
hu: A(z) %s RDP kiszolgálóhoz kapcsolódás meghiúsult.
    A fiók tiltott.

en: Access to RDP server %s failed.
    Account is expired.
hu: A(z) %s RDP kiszolgálóhoz kapcsolódás meghiúsult.
    A fiók lejárt.

en: Access to RDP server %s failed.
    Account is locked out.
hu: A(z) %s RDP kiszolgálóhoz kapcsolódás meghiúsult.
    A fiók ki lett zárva.

en: Access to RDP server %s failed.
    Password expired.
hu: A(z) %s RDP kiszolgálóhoz kapcsolódás meghiúsult.
    A jelszó lejárt.

en: Actions
hu: Műveletek

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Advanced
hu: Speciális

en: Allow bold text
hu: Félkövér betűk engedélyezése

en: Always show tabs
hu: Mindig jelenítse meg a lapokat

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Applet
hu: Kisalkalmazás

en: Are you sure to delete '%s'
hu: Biztosan törölni akarja ezt: „%s”?

en: Are you sure to delete the selected files on server?
hu: Biztosan törölni akarja a kiválasztott fájlokat a kiszolgálóról?

en: Asynchrounous execution
hu: Aszinkron végrehajtás

en: Attach
hu: Kapcsolódás

en: Attach to console (2003/2003 R2)
hu: Csatolás konzolhoz (Windows 2003 / 2003 R2)

en: Authenticating %s's Kerberos to SSH server %s...
hu: %s Kerberos hitelesítése a(z) %s SSH-kiszolgálón…

en: Authenticating %s's identity to SSH server %s...
hu: %s személyazonosságának ellenőrzése a(z) %s SSH-kiszolgálón…

en: Authenticating %s's password to SSH server %s...
hu: %s jelszavának hitelesítése a(z) %s SSH-kiszolgálón…

en: Authentication failed. Trying to reconnect...
hu: Hitelesítés sikertelen. Kísérlet újracsatlakozásra…

en: Authentication to RDP server %s failed.
    Check username, password and domain.
hu: A hitelesítés a(z) %s RDP-kiszolgáló felé sikertelen.
    Ellenőrizze a felhasználónevet, jelszót és a tartományt.

en: Authentication type
hu: Hitelesítési típus

en: Auto scroll step size
hu: Automatikus görgetés lépésmérete

en: Auto-fit window
hu: Ablak automatikus kitöltése

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Basic
hu: Alap

en: Best (slowest)
hu: Legjobb (leglassabb)

en: Bilinear
hu: Bilineáris

en: Bright colors
hu: Fényes színek

en: Browse the network to find a %s server
hu: Hálózat böngészése egy %s kiszolgáló kereséséhez

en: CA certificate
hu: CA tanúsítvány

en: Cancel
hu: Mégse

en: Certificate Changed! Details:
hu: A tanúsítvány megváltozott! Részletek:

en: Certificate Details:
hu: Tanúsítvány részletei:

en: Change
hu: Módosítás

en: Character set
hu: Karakterkészlet

en: Chat with %s
hu: Csevegés vele: %s

en: Choose a Remote Desktop Server
hu: Válasszon egy távoli asztal kiszolgálót

en: Choose a file to upload
hu: Válasszon egy fájlt a feltöltéshez

en: Choose a new key
hu: Válasszon új gombot

en: Choose download location
hu: Válasszon letöltési helyet

en: Choose the directory where you want to save Remmina screenshots.
hu: Válasszon könyvtárat, ahová a Remmina a képernyőképeket mentse.

en: Choose this if your theme panel is light.
hu: Válassza ezt, ha a paneltémája világos.

en: Clear
hu: Törlés

en: Client certificate
hu: Ügyféltanúsítvány

en: Client key
hu: Ügyfélkulcs

en: Client name
hu: Ügyfélnév

en: Clipboard copy shortcut
hu: Vágólapra másolás gyorsbillentyűje

en: Clipboard paste shortcut
hu: Vágólapról beillesztés gyorsbillentyűje

en: Close
hu: Bezárás

en: Color depth
hu: Színmélység

en: Command
hu: Parancs

en: Command %s failed on SSH server (status = %i).
hu: %s parancs hibát jelzett az SSH-kiszolgálón (állapot = %i).

en: Command %s not found on SSH server
hu: %s parancs nem található az SSH-kiszolgálón

en: Composition
hu: Kompozitálás

en: Configure resolutions
hu: Felbontások beállítása

en: Configure the available resolutions
hu: Az elérhető felbontások beállítása

en: Configure the keystrokes
hu: Billentyűleütések beállítása

en: Confirm password
hu: Jelszó megerősítése

en: Connect
hu: Kapcsolódás

en: Connect to a .remmina file
hu: Kapcsolódás egy .remmina fájlhoz

en: Connect to remote desktops through the applet menu
hu: Kapcsolódás távoli asztalokhoz az értesítő ikon menüjén keresztül

en: Connecting to %s through SSH tunnel...
hu: Csatlakozás SSH-alagúton keresztül ehhez: %s…

en: Connecting to '%s'...
hu: Csatlakozás ehhez: „%s”…

en: Connecting to SSH server %s...
hu: Csatlakozás a(z) %s SSH-kiszolgálóhoz…

en: Connection to RDP server %s failed.
hu: A(z) %s RDP-kiszolgálóhoz kapcsolódás meghiúsult.

en: Connection to SPICE server failed.
hu: A(z) %s SPICE kiszolgálóhoz kapcsolódás sikertelen.

en: Copy
hu: Másolás

en: Copy (Host+c)
hu: Másolás (Gazda+c)

en: Couldn't convert '%s' to host address
hu: A(z) „%s” kiszolgálócímmé alakítása sikertelen

en: Create a copy of the selected remote desktop file
hu: A kiválasztott távoli asztal fájl másolatának elkészítése

en: Create a new connection profile
hu: Új kapcsolódási profil létrehozása

en: Create a new remote desktop file
hu: Új távoli asztal fájl létrehozása

en: Cursor Color
hu: Kurzor színe

en: Cursor blinking
hu: Kurzorvillogás

en: Cursor color
hu: Kurzor színe

en: Cursor shadow
hu: Kurzorárnyék

en: Custom
hu: Egyéni

en: Dark Tray Icon
hu: Sötét tálcaikon

en: Debug Window
hu: Hibakeresési ablak

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Default settings saved.
hu: Alapértelmezett beállítások mentve.

en: Default view mode
hu: Alapértelmezett nézetmód

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete files on server
hu: Fájlok törlése a kiszolgálóról

en: Delete the selected remote desktop file
hu: A kiválasztott távoli asztal fájl törlése

en: Description
hu: Leírás

en: Desktop orientation
hu: Asztal tájolása

en: Desktop scale factor %
hu: Asztali méretezési tényező %

en: Desktop sharing invitation
hu: Felkérés asztal megosztására

en: Device scale factor %
hu: Eszköz méretezési tényező %

en: Disable automatic reconnection
hu: Automatikus újrakapcsolódás letiltása

en: Disable clipboard sync
hu: Vágólap-szinkronizálás tiltása

en: Disable encryption
hu: Titkosítás tiltása

en: Disable password storing
hu: Jelszótárolás letiltása

en: Disable server input
hu: Kiszolgálóbemenet letiltása

en: Disable tray icon
hu: Tálcaikon letiltása

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Disconnect
hu: Bontás

en: Disconnect after one session
hu: Bontás egy munkamenet után

en: Disconnected from SPICE server %s.
hu: Kapcsolat bontva a(z) %s SPICE kiszolgálóhoz.

en: Discovered
hu: Felfedezve

en: Display
hu: Kijelző

en: Do not use tabs
hu: Ne használjon lapokat

en: Do you allow Remmina to send periodic anonymous usage statistics to its developers?
hu: Engedélyezi hogy a Remmina időközönként névtelen használati statisztikát küldjön a fejlesztőknek?

en: Do you trust the new public key?
hu: Megbízik az új nyilvános kulcsban?

en: Domain
hu: Tartomány

en: Domain\Username
hu: Tartomány\Felhasználónév

en: Donations
hu: Adományok

en: Double-click action
hu: Dupla kattintás művelete

en: Download
hu: Letöltés

en: Download from server
hu: Letöltés a kiszolgálóról

en: Edit a .remmina file
hu: Egy .remmina fájl szerkesztése

en: Edit settings
hu: Beállítások szerkesztése

en: Edit the selected remote desktop file
hu: A kiválasztott távoli asztal fájl szerkesztése

en: Enable SSH session logging at exit
hu: SSH kilépéskori munkamenetnaplózás engedélyezése

en: Enable SSH tunnel
hu: SSH alagút engedélyezése

en: Enable Service Discovery
hu: Szolgáltatásfelfedezés engedélyezése

en: Enable audio channel
hu: Hangcsatorna engedélyezése

en: Entry
hu: Bejegyzés

en: Error connecting to RDP server %s. TLS connection failed. Check that client and server support a common TLS version.
hu: Hiba a(z) %s RDP-kiszolgálóhoz kapcsolódáskor. A TLS-kapcsolat meghiúsult. Ellenőrizze, hogy az ügyfél és a kiszolgáló támogat-e közös TLS verziót.

en: Error creating directory %s.
hu: Hiba a(z) „%s” könyvtár létrehozásakor.

en: Error creating file %s on server. %s
hu: Hiba a(z) „%s” fájl létrehozásakor a kiszolgálón. %s

en: Error creating file %s.
hu: Hiba a(z) „%s” fájl létrehozásakor.

en: Error creating folder %s on server. %s
hu: Hiba a(z) „%s” mappa létrehozásakor a kiszolgálón. %s

en: Error opening directory %s. %s
hu: Hiba a(z) „%s” könyvtár megnyitásakor. %s

en: Error opening file %s on server. %s
hu: Hiba a(z) „%s” fájl megnyitásakor a kiszolgálón. %s

en: Error opening file %s.
hu: Hiba a(z) „%s” fájl megnyitásakor.

en: Error writing file %s on server. %s
hu: Hiba a(z) „%s” fájl írásakor a kiszolgálón. %s

en: Error writing file %s.
hu: Hiba a(z) „%s” fájl írásakor.

en: Execute the plugin
hu: Bővítmény végrehajtása

en: Export
hu: Exportálás

en: Export connection in Windows .rdp file format
hu: Kapcsolat exportálása Windows .rdp fájlformátumba

en: External Tools
hu: Külső eszközök

en: Failed reading directory. %s
hu: Nem sikerült olvasni a könyvtárat. %s

en: Failed to connect to the SSH tunnel destination: %s
hu: Nem sikerült kapcsolódni az SSH-alagút céljához: %s

en: Failed to create sftp session: %s
hu: Nem sikerült létrehozni az sftp kapcsolatot: %s

en: Failed to delete '%s'. %s
hu: Nem sikerült a(z) „%s” törlése. %s

en: Failed to execute %s on SSH server : %%s
hu: Nem sikerült a(z) %s végrehajtása az SSH-kiszolgálón: %%s

en: Failed to execute command: %s
hu: Parancs végrehajtása sikertelen: %s

en: Failed to initialize sftp session: %s
hu: Nem sikerült előkészíteni az sftp kapcsolatot: %s

en: Failed to open directory %s. %s
hu: Nem sikerült megnyitni a könyvtárat (%s). %s

en: Failed to request port forwarding : %s
hu: Nem sikerült a porttovábbítás kérése: %s

en: Failed to startup SSH session: %s
hu: Nem sikerült elindítani az SSH-kapcsolatot: %s

en: File
hu: Fájl

en: File %s not found.
hu: A(z) „%s” fájl nem található.

en: File %s transferred successfully
hu: A(z) %s fájl sikeresen átvíve

en: File Name
hu: Fájlnév

en: File Transfers
hu: Fájlátvitelek

en: File exists
hu: A fájl már létezik

en: File transfer currently in progress.
    Are you sure to cancel it?
hu: A fájlátvitel folyamatban van.
    Biztosan meg akarja szakítani?

en: Fill client window when scaled
hu: Képernyő kitöltése

en: Fingerprint:
hu: Ujjlenyomat:

en: Font smoothing
hu: Betűtípus simítása

en: Foreground color
hu: Előtérszín

en: Fullscreen on the same monitor as the connection window
hu: Teljes képernyő a kapcsolati ablakéval megegyező kijelzőn

en: Fullscreen toolbar visibility
hu: Eszköztár láthatósága teljes képernyő esetén

en: G+ Remmina Community
hu: G+ Remmina közösség

en: Go to home folder
hu: Ugrás a saját mappára

en: Go to parent folder
hu: Ugrás a szülő mappára

en: Good
hu: Jó

en: Grab all keyboard events
hu: Minden billentyűesemény elkapása

en: Grab keyboard
hu: Billentyűzet megragadása

en: Grayscale
hu: Szürkeárnyalatos

en: Group
hu: Csoport

en: Hidden
hu: Rejtett

en: Hide always
hu: Mindig rejtse el

en: Hide toolbar in tabbed interface
hu: Eszköztár elrejtése a többlapos felületen

en: Hide total count in group menu
hu: Szám elrejtése a csoport menüben

en: High color (15 bpp)
hu: 15 bites színmélység

en: High color (16 bit)
hu: 16 bites színmélység

en: High color (16 bpp)
hu: 16 bites színmélység

en: Home
hu: Saját mappa

en: Homepage
hu: Honlap

en: Host key
hu: Gazda billentyű

en: Identity file
hu: Személyazonosító fájl

en: Ignore certificate
hu: Tanúsítvány mellőzése

en: Import
hu: Importálás

en: Invalid password.
hu: Érvénytelen jelszó.

en: Issuer:
hu: Kibocsátó:

en: KEX (Key Exchange) algorithms
hu: KEX (kulcscsere) algoritmus

en: Keep aspect ratio when scaled
hu: Eredeti méretarány megtartása

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Keyboard layout
hu: Billentyűzetkiosztás

en: Keyboard mapping
hu: Billentyűzetkiosztás

en: Keystrokes
hu: Billentyűleütések

en: Last time used
hu: Utolsó használat

en: List View
hu: Listanézet

en: Listen on port
hu: Port figyelése

en: Listening connection on protocol TCP
hu: Kapcsolat figyelése TCP protokollon

en: Listening on port %i for an incoming %s connection...
hu: Várakozás egy %i porton bejövő %s kapcsolatra…

en: Load Balance Info
hu: Terheléselosztási információk

en: Load color scheme
hu: Színséma betöltése

en: Local
hu: Helyi

en: Local - high quality
hu: Helyi – magas minőség

en: Local - low quality
hu: Helyi – alacsony minőség

en: Local - medium quality
hu: Helyi – közepes minőség

en: Maximum recent items
hu: Legutóbbi elemek maximális száma

en: Medium
hu: Közepes

en: Menu animation
hu: Menüanimáció

en: Minimize window
hu: Ablak minimalizálása

en: Move down
hu: Mozgás lefelé

en: Move up
hu: Mozgás felfelé

en: Multi password changer
hu: Többszörös jelszó módosító

en: NX - NX Technology
hu: NX - NX technológia

en: NX Sessions on %s
hu: NX kapcsolatok ezen: %s

en: Name
hu: Név

en: Nearest
hu: Legközelebbi

en: Negotiate
hu: Tárgyalás

en: New Connection
hu: Új kapcsolat

en: New Fingerprint:
hu: Új ujjlenyomat:

en: No
hu: Nem

en: No response from the server.
hu: Nincs válasz a kiszolgálótól.

en: Normal colors
hu: Normál színek

en: Off
hu: Ki

en: Old Fingerprint:
hu: Régi ujjlenyomat:

en: Open Chat...
hu: Csevegés megnyitása…

en: Open Main Window
hu: Főablak megnyitása

en: Open Secure File Transfer...
hu: Biztonságos fájlátvitel megnyitása…

en: Open Secure Shell in New Terminal...
hu: SSH megnyitása új terminálban…

en: Open connection
hu: Kapcsolat megnyitása

en: Open the connection to the selected remote desktop file
hu: Kapcsolat megnyitása a kiválasztott távoli asztal fájlhoz

en: Open the preferences dialog
hu: Beállítások párbeszédablak megnyitása

en: Options
hu: Beállítások

en: Overwrite
hu: Felülírás

en: Overwrite all
hu: Mindet felülírja

en: PLEASE WAIT ...
hu: KIS TÜRELMET…

en: Parse ~/.ssh/config
hu: ~/.ssh/config feldolgozása

en: Password
hu: Jelszó

en: Paste
hu: Beillesztés

en: Paste (Host+v)
hu: Beillesztés (Gazda+v)

en: Peeking
hu: Bepillantás

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Pick a color for Cyan
hu: Válasszon egy színt a ciánhoz

en: Pick a color for black
hu: Válasszon egy színt a feketéhez

en: Pick a color for blue
hu: Válasszon egy színt a kékhez

en: Pick a color for bright Cyan
hu: Válasszon egy színt a fényes ciánhoz

en: Pick a color for bright black
hu: Válasszon egy színt a fényes feketéhez

en: Pick a color for bright blue
hu: Válasszon egy színt a fényes kékhez

en: Pick a color for bright green
hu: Válasszon egy színt a fényes zöldhöz

en: Pick a color for bright magenta
hu: Válasszon egy színt a fényes bíborhoz

en: Pick a color for bright red
hu: Válasszon egy színt a fényes vöröshöz

en: Pick a color for bright white
hu: Válasszon egy színt a fényes fehérhez

en: Pick a color for bright yellow
hu: Válasszon egy színt a fényes sárgához

en: Pick a color for green
hu: Válasszon egy színt a zöldhöz

en: Pick a color for magenta
hu: Válasszon egy színt a bíborhoz

en: Pick a color for red
hu: Válasszon egy színt a vöröshöz

en: Pick a color for white
hu: Válasszon egy színt a fehérhez

en: Pick a color for yellow
hu: Válasszon egy színt a sárgához

en: Please enter format 'widthxheight'.
hu: „szélesség×magasság” formátumban adja meg.

en: Please press the new key...
hu: Nyomja meg az új gombot…

en: Please retry after enabling encryption on this profile.
hu: Próbálja meg újra a titkosítás engedélyezése után ebben a profilban.

en: Plugin %s is not registered.
hu: A(z) „%s” bővítmény nincs regisztrálva.

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Poor (fastest)
hu: Gyenge (leggyorsabb)

en: Post Command
hu: Parancs utána

en: Pre Command
hu: Parancs előtte

en: Preference
hu: Beállítás

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Preferred server host key types
hu: Előnyben részesített kiszolgáló kulcstípusok

en: Private key passphrase
hu: Személyes kulcs jelmondata

en: Profile
hu: Profil

en: Progress
hu: Folyamat

en: Protocol
hu: Protokoll

en: Protocol %s is unavailable because GtkSocket only works under Xorg
hu: A(z) %s protokoll nem érhető el, mert a GtkSocket csak Xorg alatt működik

en: Protocol plugin %s is not installed.
hu: A(z) %s protokollbővítmény nincs telepítve.

en: Public key (automatic)
hu: Nyilvános kulcs (automatikus)

en: Quality
hu: Minőség

en: Quality settings
hu: Minőségbeállítások

en: Question
hu: Kérdés

en: Quick Connect
hu: Gyors csatlakozás

en: Quit the application
hu: Kilépés az alkalmazásból

en: RD Gateway domain
hu: RD átjáró tartománya

en: RD Gateway password
hu: RD átjáró jelszava

en: RD Gateway server
hu: RD átjáró kiszolgáló

en: RD Gateway username
hu: RD átjáró felhasználóneve

en: RDP - Preferences
hu: RDP – Beállítások

en: RDP - RDP File Handler
hu: RDP – RDP fájlleíró

en: RDP - Remote Desktop Protocol
hu: RDP – Távoli asztal protokoll

en: Recent lists cleared.
hu: Legutóbbiak listája törölve.

en: Reconnection in progress. Attempt %d of %d...
hu: Újrakapcsolódás folyamatban. Kísérlet: %d / %d…

en: Redirect local microphone
hu: Helyi mikrofon átirányítása

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Refresh current folder
hu: Aktuális mappa frissítése

en: Remember last view mode for each connection
hu: A legutóbbi nézetmód megjegyzése minden kapcsolathoz

en: Remmina - Multi Password Changer
hu: Remmina – Többszörös jelszó módosító

en: Remmina Applet
hu: Remmina értesítő ikon

en: Remmina Preferences
hu: Remmina beállítások

en: Remmina Remote Desktop Client
hu: Remmina távoli asztal ügyfél

en: Remmina Web Site
hu: Remmina weboldal

en: Remote
hu: Távoli

en: Remote Desktop Preference
hu: Távoli asztal beállítások

en: Remote scale factor
hu: Távoli méretezési tényező

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Repeater
hu: Ismétlő

en: Reset to
hu: Visszaállítás

en: Resetting passwords, please wait...
hu: Jelszavak helyreállítása, várjon…

en: Resize guest to match window size
hu: Vendég átméretezése az ablakmérethez

en: Resize the window to fit in remote resolution
hu: Az ablak átméretezése a távoli felbontásnak megfelelően

en: Resolution
hu: Felbontás

en: Resolutions
hu: Felbontások

en: Restore
hu: Visszaállítás

en: Resume
hu: Folytatás

en: Run out of available local X display number.
hu: A helyi X megjelenítők száma kifogyott.

en: SCREENSHOT
hu: KÉPERNYŐKÉP

en: SFTP - Secure File Transfer
hu: SFTP – Biztonságos fájlátvitel

en: SPICE - Simple Protocol for Independent Computing Environments
hu: SPICE – Egyszerű protokoll független számítási környezetekhez

en: SSH - Secure Shell
hu: SSH – Biztonságos parancsértelmező

en: SSH Agent (automatic)
hu: SSH ügynök (automatikus)

en: SSH Authentication
hu: SSH-azonosítás

en: SSH Kerberos/GSSAPI authentication failed: %s
hu: SSH Kerberos/GSSAPI hitelesítés meghiúsult: %s

en: SSH Key file not yet set.
hu: Még nincs beállítva SSH-kulcsfájl.

en: SSH Options
hu: SSH beállítások

en: SSH Proxy Command
hu: SSH-proxy parancs

en: SSH agent
hu: SSH ügynök

en: SSH automatic public key authentication failed: %s
hu: Az automatikus nyilvános kulcsos SSH-hitelesítés sikertelen: %s

en: SSH identity file
hu: SSH személyazonosság fájl

en: SSH log level
hu: SSH naplózási szint

en: SSH password
hu: SSH-jelszó

en: SSH password authentication failed: %s
hu: A jelszavas SSH-hitelesítés sikertelen: %s

en: SSH private key passphrase
hu: Személyes SSH-kulcs jelszava

en: SSH public key authentication failed: %s
hu: A nyilvános kulcsos SSH-hitelesítés sikertelen: %s

en: SSH public key authentication with ssh agent failed: %s
hu: Az SSH ügynökkel történő nyilvános kulcsos SSH-hitelesítés sikertelen: %s

en: SSH session log file name
hu: SSH munkamenetnapló fájlneve

en: SSH session log folder
hu: SSH munkamenetnapló mappa

en: SSH tunnel local port
hu: SSH-alagút helyi portja

en: SSH_LOG_ENTRY
hu: Bejegyzések naplózása

en: SSH_LOG_FUNCTIONS
hu: Függvények naplózása

en: SSH_LOG_NOLOG
hu: Nincs naplózás

en: SSH_LOG_PACKET
hu: Csomagok naplózása

en: SSH_LOG_RARE
hu: Ritka naplózás

en: Same server at port %i
hu: Ugyanazon kiszolgáló a(z) %i porton

en: Save %s
hu: %s mentése

en: Save as Default
hu: Mentés alapértelmezettként

en: Save password
hu: Jelszó mentése

en: Save session to file
hu: Munkamenet mentése fájlba

en: Scale quality
hu: Méretezés minősége

en: Screenshot
hu: Képernyőkép

en: Screenshot taken
hu: Képernyőkép készült

en: Screenshots folder
hu: Képernyőképek mappa

en: Scrollback lines
hu: Mentett sorok

en: Scrolled fullscreen
hu: Görgetett teljes képernyős mód

en: Scrolled fullscreen mode
hu: Görgetett teljes képernyős mód

en: Scrolled window
hu: Görgetett ablak

en: Secret
hu: Titok

en: Security
hu: Biztonság

en: Select All (Host+a)
hu: Ö_sszes kijelölése (Gazda+a)

en: Select USB devices for redirection
hu: Válassza ki az átirányítandó USB eszközöket

en: Select a Directory
hu: Válasszon egy könyvtárat

en: Select all
hu: Összes kijelölése

en: Select all shortcut
hu: Összes gyorsbillentyű kiválasztása

en: Selection criteria
hu: Kiválasztási kritériumok

en: Send Ctrl+Alt+Delete
hu: Ctrl+Alt+Delete küldése

en: Send periodic usage statistics to remmina developers
hu: Időközönként használati statisztika küldése a Remmina fejlesztőinek

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Server CA certificate
hu: Kiszolgáló CA tanúsítvány

en: Server detection using RD Gateway
hu: Kiszolgálóészlelés RD átjáró használatával

en: Server name or IP address
hu: Kiszolgálónév vagy IP-cím

en: Share folder
hu: Mappa megosztása

en: Share local printers
hu: Helyi nyomtatók megosztása

en: Share smartcard
hu: Intelligens kártya megosztása

en: Show / hide toolbar
hu: Eszköztár megjelenítése/elrejtése

en: Show Hidden Files
hu: Rejtett fájlok megjelenítése

en: Show about dialog
hu: Névjegy párbeszédablak megjelenítése

en: Show always
hu: Mindig jelenítse meg

en: Show buttons icons
hu: Csak gombok megjelenítése

en: Show menu icons
hu: Menüikonok megjelenítése

en: Show new connection on top of the menu
hu: Új kapcsolat megjelenítése a menü tetején

en: Show preferences dialog page
hu: A beállítások párbeszédablak megjelenítése

en: Show remote cursor
hu: Távoli kurzor megjelenítése

en: Show the application's version
hu: Az alkalmazás verziószámának megjelenítése

en: Show the application's version, including the pulgin versions
hu: Az alkalmazás verziószámának megjelenítése, köztük a bővítményekét is

en: Size
hu: Méret

en: Sound
hu: Hang

en: Start
hu: Indítás

en: Start Remmina in tray icon at user logon
hu: A Remmina indítása tálcaikonként bejelentkezéskor

en: Start as tray icon
hu: Indítás értesítési ikonként

en: Startup path
hu: Induló útvonal

en: Startup program
hu: Induló program

en: Status
hu: Állapot

en: Statusbar
hu: Állapotsor

en: Strict host key checking
hu: Szigorú kiszolgáló kulcs ellenőrzés

en: Subject:
hu: Tárgy:

en: Switch tab pages
hu: Lapok váltása

en: Symmetric cipher client to server
hu: Szimmetrikus titkosítás az ügyfél és a kiszolgáló között

en: TLS connection error.
hu: TLS kapcsolódási hiba.

en: Tab all connections
hu: Lap minden kapcsolathoz

en: Tab by groups
hu: Lapok csoportok szerint

en: Tab by protocols
hu: Lapok protokoll szerint

en: Tab interface
hu: Többlapos felület

en: Telepathy - Desktop Sharing
hu: Telepathy – Asztalmegosztás

en: Terminal
hu: Terminál

en: Terminal Color Scheme file chooser
hu: Terminál színsémafájl-választó

en: Terminal color scheme
hu: Terminál színsémája

en: Terminal content saved under
hu: Terminál tartalma mentve itt

en: Terminal font
hu: Terminál betűkészlete

en: Terminate
hu: Bezárás

en: Terminating
hu: Befejezés

en: The following file already exists in the target folder:
hu: A következő fájl már létezik a célmappában:

en: The passwords do not match
hu: A jelszavak nem egyeznek

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
hu: A kiszolgáló ismeretlen. A nyilvános kulcs ujjlenyomata:

en: Theme
hu: Téma

en: There are %i active connections in the current window. Are you sure to close?
hu: %i nyitott kapcsolat van a jelenlegi ablakban. Biztosan be akarja zárni?

en: This protocol does not support exporting.
hu: Ez a protokoll nem támogatja az exportálást.

en: This setting will be active after the application restart
hu: Ez a beállítás az alkalmazás újraindítása után lép érvénybe

en: Tiles
hu: Csempék

en: Toggle dynamic resolution update
hu: Dinamikus felbontásfrissítés átváltása

en: Toggle fullscreen mode
hu: Teljes képernyős mód

en: Toggle scaled mode
hu: Átméretezett mód

en: Tool
hu: Eszköz

en: Tools
hu: Eszközök

en: Total %i item. | Total %i items.
hu[0]: Összesen %i elem.
hu[1]: Összesen %i elem.

en: Transfer completed
hu: Átvitel kész

en: Transfer error
hu: Átviteli hiba

en: Tree View
hu: Fanézet

en: True color (24 bit)
hu: 24 bites színmélység

en: True color (24 bpp)
hu: 24 bites színmélység

en: True color (32 bpp)
hu: 32 bites színmélység

en: Tunnel via loopback address
hu: Alagút a loopback címen keresztül

en: Type
hu: Típus

en: USB redirection error
hu: USB átirányítási hiba

en: Unable to connect to RDP server %s
hu: A(z) %s RDP-kiszolgálóhoz kapcsolódás nem lehetséges

en: Unable to connect to RDP server %s.
hu: Nem lehet a(z) %s RDP-kiszolgálóhoz kapcsolódni.

en: Unable to connect to VNC server
hu: Nem lehet csatlakozni a VNC-kiszolgálóhoz

en: Unable to establish a connection to RDP server %s.
hu: A(z) %s RDP-kiszolgálóhoz kapcsolódás nem lehetséges.

en: Unable to find the address of RDP server %s.
hu: A(z) %s RDP-kiszolgáló címe nem található.

en: Unable to import:
    %s
hu: Nem importálható:
    %s

en: Unable to initialize libfreerdp gdi
hu: Nem készíthető elő a libfreerdp gdi

en: Unknown authentication scheme from VNC server: %s
hu: Ismeretlen hitelesítési séma a VNC kiszolgálótól: %s

en: Up
hu: Fel

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Upload folder
hu: Könyvtár feltöltése

en: Upload to server
hu: Feltöltés a kiszolgálóra

en: Use '%s' as subgroup delimiter
hu: A(z) „%s” használata alcsoport elválasztóként

en: Use TLS encryption
hu: TLS titkosítás használata

en: Use client keyboard mapping
hu: Ügyfél billentyűkiosztásának használata

en: Use client resolution
hu: Ügyfél felbontásának használata

en: Use default protocol (for --new)
hu: Az alapértelmezett protokoll használata (--new esetén)

en: Use default server name (for --new)
hu: Az alapértelmezett kiszolgálónév használata (--new esetén)

en: Use local cursor
hu: Helyi kurzor használata

en: Use system default font
hu: Rendszer alapértelmezett betűkészletének használata

en: Use system theme preferences
hu: Rendszertéma-beállítás használata

en: Use window size
hu: Ablak méretének használata

en: User
hu: Felhasználó

en: User name
hu: Felhasználónév

en: User password
hu: Felhasználó jelszava

en: VIEW-ONLY MODE
hu: CSAK MEGTEKINTÉSI MÓD

en: VNC connection failed: %s
hu: A VNC-kapcsolódás sikertelen: %s

en: Version
hu: Verzió

en: View only
hu: Csak megtekintés

en: View-only mode
hu: Csak megtekintési mód

en: Viewport fullscreen
hu: Nézetablak teljes képernyős módban

en: Viewport fullscreen mode
hu: Munkalap teljes képernyős módja

en: WARNING: The server has changed its public key. This means either you are under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
hu: FIGYELMEZTETÉS: A kiszolgáló megváltoztatta a nyilvános kulcsot. Ez jelentheti azt, hogy támadás érte, vagy egy rendszergazda megváltoztatta a kulcsot. Az új nyilvános kulcs ujjlenyomata:

en: Waiting for an incoming SSH tunnel at port %i...
hu: Várakozás bejövő SSH-alagútra a(z) %i porton…

en: Wallpaper
hu: Háttér

en: Warning: screenshot is scaled or distorted. Disable scaling to have better screenshot.
hu: Figyelmeztetés: a képernyőkép átméretezett vagy torzított. A jobb képernyőképhez tiltsa le az átméretezést.

en: Window drag
hu: Ablak mozgatása

en: XDMCP - X Remote Session
hu: XDMCP - Távoli X-kapcsolat

en: Yes
hu: Igen

en: You did not set any command to be executed
hu: Nem adott meg végrehajtandó parancsot

en: Your connection has been rejected.
hu: Kapcsolódás visszautasítva.

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: _Clear
hu: _Törlés

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Copy
hu: _Másolás

en: _Delete
hu: _Törlés

en: _Edit
hu: Sz_erkesztés

en: _New
hu: Ú_j

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: _Paste
hu: _Beillesztés

en: _Preferences
hu: _Beállítások

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: _Save
hu: Me_ntés

en: _Save and Connect
hu: _Mentés és kapcsolódás

en: _Select all
hu: Ö_sszes kijelölése

en: _Send
hu: _Küldés

en: button
hu: gomb

en: search string or server name/ip address for quick connect
hu: karakterlánc keresése vagy kiszolgáló/IP-cím megadása a gyors kapcsolódáshoz
