caja 1.25.3 - en to kk translation catalogue (1204 entries)

en: 
    
    Add connect to server mount
kk: 
    
    Сервер тіркеу нүкесіне байланысты қосу

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
kk: 
    
    Файлдық жүйені файлдар басқарушысымен шолу

en:  (%'d
kk:  (нөмірі %'d

en:  (another copy)
kk:  (басқа көшірме)

en:  (copy)
kk:  (көшірме)

en:  (invalid Unicode)
kk:  (қате Юникод)

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
kk: "%s" табылмады. Мүмкін, ол өшірілген.

en: "%s" is an executable text file.
kk: "%s" орындалатын мәтіндік файлы болып тұр.

en: "%s" selected
kk: "%s" таңдалды

en: %'dnd link to %s
kk: %'d сілтеме %s үшін

en: %'drd link to %s
kk: %'d сілтеме %s үшін

en: %'dst link to %s
kk: %'d сілтеме %s үшін

en: %'dth link to %s
kk: %'d сілтеме %s үшін

en: %S of %S
kk: %S бар, барлығы %S

en: %m/%d/%y
kk: %d.%m.%Y

en: %s (%'dnd copy)%s
kk: %s (нөмірі %'d көшірме)%s

en: %s (%'drd copy)%s
kk: %s (нөмірі %'d көшірме)%s

en: %s (%'dst copy)%s
kk: %s (нөмірі %'d көшірме)%s

en: %s (%'dth copy)%s
kk: %s (нөмірі %'d көшірме)%s

en: %s (%s bytes)
kk: %s (%s байт)

en: %s (another copy)%s
kk: %s (басқа көшірме)%s

en: %s (copy)%s
kk: %s (көшірме)%s

en: %s - File Browser
kk: %s - Файлдарды шолу

en: %s Properties
kk: %s қасиеттері

en: %s Visible Columns
kk: %s көрінетін баған

en: %s document
kk: %s құжаты

en: %s's Home
kk: %s үй бумасы

en: %s, Free space: %s
kk: %s, Бос орны: %s

en: (Empty)
kk: (Бос)

en: (some contents unreadable)
kk: (құраманың бір бөлігін оқу мүмкін емес)

en: --check cannot be used with other options.
kk: --check басқа опциялармен бірге қолдануға болмайды.

en: --quit cannot be used with URIs.
kk: --quit опциясын URI-мен бірге қолдануға болмайды.

en: 1 GB
kk: 1 ГБ

en: 1 MB
kk: 1 МБ

en: 1 Year
kk: 1 жыл

en: 10 MB
kk: 10 МБ

en: 100 KB
kk: 100 КБ

en: 100 MB
kk: 100 МБ

en: 2 GB
kk: 2 ГБ

en: 3 MB
kk: 3 МБ

en: 4 GB
kk: 4 ГБ

en: 5 MB
kk: 5 МБ

en: 500 KB
kk: 500 КБ

en: 6 Months
kk: 6 ай

en: <b>Available _Extensions:</b>
kk: <b>Қолжетерлік к_еңейтулер:</b>

en: <b>Behavior</b>
kk: <b>Мінез-құлығы</b>

en: <b>Date</b>
kk: <b>Күні</b>

en: <b>Default View</b>
kk: <b>Бастапқы көрінісі</b>

en: <b>Executable Text Files</b>
kk: <b>Орындалатын мәтіндік файлдар</b>

en: <b>Folders</b>
kk: <b>Бумалар</b>

en: <b>Icon Captions</b>
kk: <b>Таңбашалар жазулары</b>

en: <b>List Columns</b>
kk: <b>Тізім бағандары</b>

en: <b>Media Handling</b>
kk: <b>Тасушыларды басқару</b>

en: <b>Other Media</b>
kk: <b>Басқа тасушылар:</b>

en: <b>Other Previewable Files</b>
kk: <b>Басқа алдын-ала қарауға болатын файлдар</b>

en: <b>Size</b>
kk: <b>Өлшемі</b>

en: <b>Sound Files</b>
kk: <b>Дыбыстық файлдар</b>

en: <b>Text Files</b>
kk: <b>Мәтіндік файлдар</b>

en: <b>Trash</b>
kk: <b>Қоқыс шелегі</b>

en: ? bytes
kk: %s байт

en: ? items
kk: ? нәрсе

en: A folder with the same name already exists in "%s".
kk: Олай аталатын бума "%s" ішінде бар болып тұр.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
kk: Олай аталатын жаңалау файл "%s" ішінде бар болып тұр.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
kk: Олай аталатын жаңалау бума "%s" ішінде бар болып тұр.

en: A string containing the saved geometry and coordinates string for navigation windows.
kk: Навигация терезелері үшін өлшемдері және орналасу координаталарын сақтайтын жол.

en: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "Zoom Level:Integer". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "Integer" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "smallest". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "smaller". Do not shorten file names for other zoom levels. Available zoom levels: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)
kk: Файлдардың тым ұзын атауларының бөліктері масштабқа байланысты қалай жасырылатынын анықтайды. Тізімнің әр элементі "Масштаб:Бүтін сан" түрінде келеді. Бұл сан нөлден үлкен болса, әр масштаб үшін файл атауы берілген жолдар санынан артық болмайды. Егер сан 0-ге тең не одан кіші болса, бұл масштаб үшін шектеу қойылмайды. Үнсіз келісім мәніне де ("Сан" түрінде, масштаб көрсетілмеген) рұқсат етіледі. Ол барлық масштабтар үшін максималды жолдар санын анықтайды. Мысалы, 0 - файл атын әрқашан да толығымен көрсету, 3 - файл аты үш жолға сыймаса, оны қысқарту, smallest:5,smaller:4,0 - "smallest" масштабы үшін бес, ал "smaller" масштабы үшін төрт жолдан асатын файлдар атауларын қысқартып, басқа масштабтарда файлдар атауларын қысқартпау. Қолжетерлік масштабтар: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)

en: About Extension
kk: Кеңейту туралы

en: Access files
kk: Файлдарға қатынау

en: Access was denied.
kk: Рұқсаты жоқ.

en: Access:
kk: Қатынау:

en: Accessed:
kk: Қатынаған:

en: Acti_on:
kk: Әр_екет:

en: Activate next tab
kk: Келесі бетті белсендіру

en: Activate previous tab
kk: Алдыңғы бетті белсендіру

en: Add Application
kk: Қолданбаны қосу

en: Add Emblems...
kk: Эмблеман

en: Add _bookmark
kk: Бе_тбелгіні қосу

en: Add a bookmark for the current location to this menu
kk: Ағымдағы орналасуға бетбелгіні бұл мәзірге қосу

en: Add a new criterion to this search
kk: Бұл іздеуге жаңа шартты қосу

en: Add new...
kk: Жаңасын қосу...

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
kk: Бұл бумадағы орындалатын файлдар Скрипттер мәзірінде көрсетіледі.

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
kk: Қоқыс шелегіндегі барлық нәрсе толығымен өшірілетін болады.

en: Allow _executing file as program
kk: Файлды бағдарла_ма ретінде жөнелтуді рұқсат ету

en: Always
kk: Әрқашан

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
kk: Жол жолағының орнына әрқашан орналасу элементін қолдану

en: An integer specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses on the desktop. If the number is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the number is 0 or smaller, no limit is imposed on the number of displayed lines.
kk: Бүтін сан, жұмыс үстеліндегі файлдардың тым ұзын атаулары қалай қысқартылатынын анықтайды. Егер бұл сан нөлден үлкен болса, файл аты көрсетілген жолдар санынан аспайды. Егер нөлден кіші немесе нөлге тең болса, жолдар санына шектеу қойылмайды.

en: An invalid drag type was used.
kk: Қате тартып апару түрі қолданылды.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
kk: Олай аталатын ескілеу файл "%s" ішінде бар болып тұр.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
kk: Олай аталатын ескілеу бума "%s" ішінде бар болып тұр.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
kk: "%s" ішінде аттас файл бар болып тұр.

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
kk: Олай аталатын басқа бума "%s" ішінде бар болып тұр.

en: Another link to %s
kk: %s үшін басқа сілтеме

en: Any
kk: Кез-келген

en: Aperture Value
kk: Диафрагма мәні

en: Application does not accept documents on command line
kk: Қолданба команда жолында құжаттарды қабылдамайды

en: Apply Permissions to Enclosed Files
kk: Салынған файлдар үшін рұқсаттарды өзгерту

en: Apply this action to all files and folders
kk: Бұл әрекетті барлық файлдар және бумаларға іске асыру

en: Are you sure you want to open all files?
kk: Барлық файлдарды ашуды шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
kk: Қоқыс шелегінен "%B" толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
kk: "%B" толығымен өшіруді шынымен қалайсыз ба?

en: Are you sure you want to trash "%B"?
kk: "%B" қоқыс шелегіне тастауды шынымен қалайсыз ба?

en: Arran_ge Items
kk: Элементтерді ре_ттеу

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
kk: Қ_оқыс шелегін тазарту не файлдарды өшіру алдында сұрау

en: Ask before moving files to the _Trash
kk: Файлдарды қ_оқыс шелегіне тастау алдында сұрау

en: Ask what to do
kk: Не істеуді сұрау

en: Autorun Prompt
kk: Автожөнелту сұранымы

en: B_rowse media when inserted
kk: Тасушы салынған кезде оны _шолу

en: Back history
kk: Тарихты артқа

en: Background
kk: Фон

en: Backgrounds and Emblems
kk: Фондар және эмблемалар

en: Basic
kk: Қарапайым

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Black
kk: Қара

en: Bookmark Name:
kk: Бетбелгі атауы:

en: Bookmark for Nonexistent Location
kk: Бетбелгі жоқ орналасуға сілтейді

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Browse Network
kk: Желіні шолу

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
kk: Бұл компьютерден қолжетерлік барлық жергілікті және қашықтағы дисктер және бумаларды шолу

en: Browse bookmarked and local network locations
kk: Бетбелгілердегі және жергілікті желі орналасуларын шолу

en: Browse in New _Tab
kk: Жаңа бе_тте шолу

en: Browse in New _Window
kk: Жаңа _терезеде шолу

en: Browse the contents of the network
kk: Желі құрамасын шолу

en: Browse the file system with the file manager
kk: Файлдық жүйені файлдар басқарушысымен шолу

en: By Access Date
kk: Қатынау уақыты бойынша

en: By Emblems
kk: Эмблемалары бойынша

en: By Extension
kk: Кеңейтуі бойынша

en: By Modification Date
kk: Түзету уақыты бойынша

en: By Modification _Date
kk: Түз_ету уақыты бойынша

en: By Name
kk: Аты бойынша

en: By Path
kk: Орналасуы бойынша

en: By Size
kk: Өлшемі бойынша

en: By T_rash Time
kk: Қоқ_ысқа тасталған уақыты бойынша

en: By Trashed Date
kk: Тасталу уақыты бойынша

en: By Type
kk: Түрі бойынша

en: By _Emblems
kk: Э_мблемалар бойынша

en: By _Name
kk: А_ты бойынша

en: By _Size
kk: Өлше_мі бойынша

en: By _Type
kk: _Түрі бойынша

en: CD _Audio:
kk: CD _аудио:

en: C_ancel Remove
kk: Өшіруді б_олдырмау

en: C_olors
kk: _Түстер

en: C_onfigure Extension
kk: Кеңетуді ба_птау

en: C_onnect
kk: Ба_йланысты орнату

en: Caja cannot handle "%s" locations.
kk: Caja "%s" тектес орналасуларды өңдей алмайды.

en: Caja cannot handle this kind of location.
kk: Caja бұл тектес орналасуларды өңдей алмайды.

en: Caja could not create the following required folders: %s.
kk: Caja сұралған бумаларды жасай алмады: %s.

en: Caja could not create the required folder "%s".
kk: Caja сұралған буманы жасай алмады: %s.

en: Caja is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
kk: Caja пайдалы болады деген сеніммен таратылады, бірақ ЕШҚАНДАЙ КЕПІЛДЕМЕ берілмейді; КОММЕРЦИЯЛЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚ немесе белгілі бір МАҚСАТТАРҒА СӘЙКЕС КЕЛЕТІНІ үшін де.  Көбірек білу үшін GNU General Public License қараңыз.

en: Caja is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
kk: Caja еркін бағдарлама; сіз оны Free Software Foundation шығарған GNU General Public License аясында еркін тарата не/және өзгерте аласыз; лицензия нұсқасы 2 не (тандауыңызша) кез-келген кейін шыққан.

en: Caja lets you organize files and folders, both on your computer and online.
kk: Caja көмегімен сіз компьютеріңіздегі және желідегі файлдар және бумаларды реттей аласыз.

en: Camera Brand
kk: Камера жасаушысы

en: Camera Model
kk: Камера моделі

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
kk: Құжат URI-ін 'Type=Link' desktop элементіне беру мүмкін емес

en: Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Cancel Group Change?
kk: Топты ауыстырудан бас тарту керек пе?

en: Cancel Owner Change?
kk: Иесін ауыстырудан бас тарту керек пе?

en: Cannot find the autorun program
kk: Автожөнелту қолданбасы табылмады

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
kk: Файлды қоқыс шелегіне жылжыту мүмкін емес, оны қазір өшіруді қалайсыз ба?

en: Change Desktop _Background
kk: Ф_он суретін ауыстыру

en: Change the visibility of this window's location bar
kk: Бұл терезенің орналасу өрісінің көрінуін ауыстырады

en: Change the visibility of this window's main toolbar
kk: Бұл терезенің басты саймандар панелінің көрінуін ауыстырады

en: Change the visibility of this window's side pane
kk: Бұл терезенің бүйір панелінің көрсетуін ауыстыру

en: Change the visibility of this window's statusbar
kk: Бұл терезенің қалып-күй жолағын қосып/өшіреді

en: Choose a program with which to open the selected item
kk: Таңдалған нәрсені ашу үшін бағдарламаны таңдау

en: Choose another application with which to open the selected item
kk: Таңдалған нәрсені ашу үшін басқа қолданбаны таңдау

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
kk: Таңбашалардың астында көрсетілетін ақпарат ретін таңдаңыз. Масштабы үлкейген кезде көбірек ақпарат көрсетіледі.

en: Choose the order of information to appear in the list view.
kk: Тізім көрінісі үшін көрсетілетін ақпараттың ретін таңдаңыз.

en: Choose the order of information to appear in this folder:
kk: Бұл бумада көрсетілетін ақпараттың ретін таңдаңыз:

en: Choose what application to launch.
kk: Қай қолданбаны жөнелтуді таңдаңыз.

en: Clea_r History
kk: Тарихты та_зарту

en: Click on a color to remove it
kk: Өшіру үшін түстің үстінен шертіңіз

en: Click on a pattern to remove it
kk: Өшіру үшін оюдың үстінен шертіңіз

en: Click on an emblem to remove it
kk: Өшіру үшін эмблеманың үстінен шертіңіз

en: Clos_e All Folders
kk: Барлық бумаларды _жабу

en: Close P_arent Folders
kk: Ат_алық бумаларын жабу

en: Close _All Windows
kk: Б_арлық терезелерді жабу

en: Close all Navigation windows
kk: Барлық навигация терезелерін жабу

en: Close all folder windows
kk: Барлық бума терезелерін жабу

en: Close tab
kk: Бетті жабу

en: Close the side pane
kk: Бүйір панелін жабу

en: Close this folder
kk: Бұл буманы жабу

en: Close this folder's parents
kk: Бұл буманың аталық бумаларын жабу

en: Color _name:
kk: Тү_с аты:

en: Color _value:
kk: Түс _мәні:

en: Colors:
kk: Түстер:

en: Command
kk: Команда

en: Comment
kk: Пікір

en: Compact View
kk: Ықшам көрінісі

en: Compact _Layout
kk: Ық_шам көрінісі

en: Computer
kk: Компьютер

en: Computer icon visible on desktop
kk: Компьютер таңбашасы жұмыс үстелінде көрінеді

en: Connect To This Server
kk: Бұл серверіне байланысу

en: Connect to Server
kk: Сервермен байланысты орнату

en: Connect to Server %s
kk: %s серверімен байланысты орнату

en: Connect to _Server...
kk: _Серверге байланысты орнату...

en: Connect to a remote computer or shared disk
kk: Қашықтағы компьютерге не ортақ дискіге қатынау

en: Connect to the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетегіне байланысу

en: Connect to the selected drive
kk: Таңдалған дискке байланыс орнату

en: Connecting...
kk: Байланыс құрылуда...

en: Content View
kk: Құрама көрінісі

en: Contents:
kk: Құрамасы:

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Cop_y to
kk: Қайда кө_шіру

en: Copy %d items to '%s'
kk: %d нәрсені '%s' ішіне көшіру

en: Copy '%s' to '%s'
kk: '%s' '%s' ішіне көшіру

en: Copy _Anyway
kk: Со_нда да көшіру

en: Copy the current selection to the desktop
kk: Ағымдағы ерекшелеуді жұмыс үстеліне көшіріп алу

en: Copy the current selection to the home folder
kk: Ағымдағы ерекшелеуді үй бумасына көшіріп алу

en: Copy the selected text to the clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне көшіру

en: Copying "%B" to "%B"
kk: "%B" "%B" ішіне көшірілуде

en: Copying Files
kk: Файлдарды көшіру

en: Cork
kk: Корк

en: Could not add application
kk: Қолданбаны қосу мүмкін емес

en: Could not add application to the application database: %s
kk: Қолданбаны қолданбалар дерекқорына қосу мүмкін емес: %s

en: Could not determine original location of "%s"
kk: "%s" үшін бастапқы орналасуды анықтау мүмкін емес

en: Could not display "%s".
kk: "%s" көрсету мүмкін емес.

en: Could not find "%s".
kk: "%s" табу мүмкін емес.

en: Could not find '%s'
kk: '%s' табу мүмкін емес

en: Could not find application
kk: Қолданбаны табу мүмкін емес

en: Could not remove application
kk: Қолданбаны өшіру мүмкін емес

en: Could not remove emblem with name '%s'.
kk: "%s" аты бар эмблеманы өшіру мүмкін емес.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
kk: Бар болып тұрған %F бумасынан файлдарды өшіру мүмкін емес.

en: Could not remove the already existing file %F.
kk: Бар болып тұрған %F файлын өшіру мүмкін емес.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
kk: %F ішінен дәл солай аталатын файлды өшіру мүмкін емес.

en: Could not remove the folder %B.
kk: %B бумасын өшіру мүмкін емес.

en: Could not remove the source folder.
kk: Қайнар көз бумасын өшіру мүмкін емес.

en: Could not rename emblem with name '%s'.
kk: "%s" аты бар эмблема атын өзгерту мүмкін емес.

en: Could not run application
kk: Қолданбаны жөнелту мүмкін емес

en: Could not set application as the default: %s
kk: Қолданбаны бастапқы ретінде орнату мүмкін емес: %s

en: Could not set as default application
kk: Негізгі қолданба ретінде орнату мүмкін емес

en: Count _number of items:
kk: Нәрселер са_нын анықтау:

en: Create Document from template "%s"
kk: Жаңа құжатты "%s" үлгісінен жасау

en: Create L_auncher...
kk: Жө_нелткішті жасау...

en: Create _Document
kk: Құжат_ты жасау

en: Create _Folder
kk: Буманы _жасау

en: Create a New Color:
kk: Жаңа түсті жасау:

en: Create a New Emblem
kk: Жаңа эмблеманы жасау

en: Create a new empty file inside this folder
kk: Бұл буманың ішінде жаңа бос буманы жасау

en: Create a new empty folder inside this folder
kk: Бұл буманың ішінде жаңа бос буманы жасау

en: Create a new folder '%s'
kk: Жаңа '%s' бумасын жасау

en: Create a new launcher
kk: Жаңа жөнелткішті жасау

en: Create a symbolic link for each selected item
kk: Әр таңдалған нәрсе үшін символдық сілтемені жасау

en: Create an empty file '%s'
kk: '%s' бос файлын жасау

en: Create and delete files
kk: Файлдарды жасау және өшіру

en: Create link to '%s'
kk: '%s' үшін сілтемені жасау

en: Create links to %d items
kk: %d нәрсеге сілтемелерді жасау

en: Create new file '%s' from template
kk: Жаңа '%s' құжатын үлгіден жасау

en: Create the initial window with the given geometry.
kk: Бастапқы терезені көрсетілген өлшемдерімен жасау.

en: Created:
kk: Жасалған:

en: Creating Properties window.
kk: Қасиеттер терезесін жасау.

en: Creating links in "%B"
kk: "%B" ішінде сілтемелерді жасау

en: Creator
kk: Жасаған

en: Cu_t
kk: Қ_иып алу

en: Cursor Position
kk: Курсор орны

en: Custom Background
kk: Таңдауыңызша фон

en: Custom Side Pane Background Set
kk: Бүйір панелінің бастапқы фон түсін орнату

en: Cut the selected text to the clipboard
kk: Таңдалған мәтінді алмасу буферіне қиып алу

en: D_efault zoom level:
kk: Бас_тапқы масштабы:

en: D_uplicate
kk: Қо_сарлау

en: Date Accessed
kk: Қатынаған уақыты

en: Date Digitized
kk: Цифрленген күні

en: Date Format
kk: Уақыт пішімі

en: Date Modified
kk: Түзетілген уақыты

en: Date Taken
kk: Түсірілген күні

en: Date when file was moved to the Trash
kk: Файл қоқыс шелегіне тасталған күні

en: Decrease the view size
kk: Көрініс түрін кішірейту

en: Default
kk: Бастапқы

en: Default Background Color
kk: Бастапқы фон түсі

en: Default Background Filename
kk: Бастапқы фонның файл аты

en: Default Side Pane Background Color
kk: Бүйір панелінің бастапқы фон түсі

en: Default Side Pane Background Filename
kk: Бүйір панелінің бастапқы фонының файл аты

en: Default Thumbnail Icon Size
kk: Үлгі таңбашаларының бастапқы өлшемі

en: Default _zoom level:
kk: Баста_пқы масштабы:

en: Default column order in the list view
kk: Тізім көрінісіндегі бағандардың бастапқы реті

en: Default column order in the list view.
kk: Тізім көрінісіндегі бағандардың бастапқы реті.

en: Default compact view zoom level
kk: Ықшам көрінісіндегі бастапқы масштабы

en: Default folder viewer
kk: Бумалардың бастапқы көрсетушісі

en: Default icon zoom level
kk: Таңбашалардың бастапқы масштабы

en: Default list of columns visible in the list view
kk: Тізім көрінісіндегі көрінетін бағандардың бастапқы тізімі

en: Default list of columns visible in the list view.
kk: Тізім көрінісіндегі көрінетін бағандардың бастапқы тізімі.

en: Default list zoom level
kk: Тізімнің бастапқы масштабы

en: Default sort order
kk: Негізгі сұрыптау тәсілі

en: Default zoom level used by the compact view.
kk: Ықшам көрінісінде қолданылатын бастапқы масштабы.

en: Default zoom level used by the icon view.
kk: Таңбаша көрінісіндегі бастапқы масштабы.

en: Default zoom level used by the list view.
kk: Тізім көрінісіндегі қолданылатын бастапқы масштабы.

en: Delete %d copied items
kk: Көшірілген %d нәрсені өшіру

en: Delete %d duplicated items
kk: Көшірме жасалған %d нәрсені өшіру

en: Delete '%s'
kk: '%s' өшіру

en: Delete _All
kk: Барлығын ө_шіру

en: Delete all items in the Trash
kk: Қоқыс шелегінен барлық нәрсені өшіру

en: Delete all selected items permanently
kk: Барлық таңдалған нәрсені толығымен өшіру

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
kk: Әр таңдалған нәрсені өшіру, қоқыс шелегіне тастамай-ақ

en: Delete link to '%s'
kk: '%s' үшін сілтемені өшіру

en: Delete links to %d items
kk: %d нәрсеге сілтемелерді өшіру

en: Delete the open folder permanently
kk: Ашық буманы толығымен өшіру

en: Delete this folder, without moving to the Trash
kk: Бұл бұманы қоқыс шелегіне тастамай-ақ, өшіру.

en: Deleting Files
kk: Файлдарды өшіру

en: Deleting files
kk: Файлдарды өшіру

en: Description
kk: Анықтамасы

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Desktop computer icon name
kk: Жұмыс үстелі компьютер таңбашасының атауы

en: Desktop font
kk: Жұмыс үстел қарібі

en: Desktop home icon name
kk: Жұмыс үстел үй бумасы таңбашасының атауы

en: Desktop trash icon name
kk: Жұмыс үстел қоқыс шелегі таңбашасының атауы

en: Details:
kk: Көбірек:

en: Detect media in the selected drive
kk: Таңдалған диск оқу құрылғысында тасушыны анықтау

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Differences...
kk: Айырмашылықтар...

en: Disable connection to session manager
kk: Сессиялар менеджеріне байланыстарды сөндіру

en: Disconnect the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті ажыратып тастау

en: Disconnect the selected drive
kk: Таңдалған жетекті ажыратып тастау

en: Display
kk: Көрсету

en: Display Caja help
kk: Caja көмек ақпаратын көрсету

en: Display credits for the creators of Caja
kk: Caja өндірушілері ақпаратын көрсету

en: Display icons in the opposite order
kk: Таңбашаларды кері ретпен көрсету

en: Display this location with the compact view.
kk: Бұл орналасуды ықшам тізім түрінде көрсету

en: Display this location with the icon view.
kk: Бұл орналасуды таңбашалар көрінісінде көрсету.

en: Display this location with the list view.
kk: Бұл орналасуды тізім түрінде көрсету.

en: Do Nothing
kk: Ешнәрсе жасамау

en: Do _not Empty Trash
kk: Қоқыс шелегін та_зартпау

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
kk: Тіркеуден босату алдында қоқыс шелегін тазартуды қалайсыз ба?

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
kk: "%s" жөнелтуді, немесе оның құрамасын көрсетуді қалайсыз ба?

en: Documents
kk: Құжаттар

en: Domain Name:
kk: Домен аты:

en: Dots
kk: Нүктелер

en: Download location?
kk: Орналасуды жүктеп алу керек пе?

en: Drag a color to an object to change it to that color
kk: Объект түсін орнату үшін оның үстіне түсті тартып апарыңыз

en: Drag and drop is not supported.
kk: Ұстап апару мен тастауға қолдау жоқ.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
kk: Ұстап апару мен тастау тек жергілікті файлдық жүйелер үшін істейді.

en: Duplicate '%s' in '%s'
kk: '%s' үшін '%s' ішінде көшірмені жасау

en: Duplicate each selected item
kk: Әр таңдалған нәрсені қосарлау

en: Duplicating "%B"
kk: "%B" көшірмесі жасалуда

en: E_mpty Trash
kk: Қоқыс шелегін та_зарту

en: E_xecute
kk: О_рындау

en: E_xtra Pane
kk: Қ_осымша панель

en: Edit
kk: Түзету

en: Edit Bookmarks
kk: Бетбелгілерді түзету

en: Edit Caja preferences
kk: Caja баптауларын түзету

en: Edit the saved search
kk: Сақталған іздеуді түзету

en: Eject the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді шығару

en: Eject the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды шығару

en: Eject the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды шығару

en: Emblems
kk: Эмблемалар

en: Emblems:
kk: Эмблемалар:

en: Empty Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: Empty _Trash
kk: Қ_оқыс шелегін тазарту

en: Empty all items from Trash?
kk: Қоқыс шелегінен барлық нәрселерді өшіру керек пе?

en: Emptying Trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

en: Enter a new name for the displayed emblem:
kk: Көрсетілген эмблема үшін жаңа атын енгізіңіз:

en: Erase
kk: Өшіру

en: Error while copying "%B".
kk: "%B" көшіру кезіндегі қате.

en: Error while copying to "%B".
kk: "%B" ішіне көшіру кезінде қате орын алды.

en: Error while copying.
kk: Көшіру кезінде қате орын алды.

en: Error while creating directory %B.
kk: %B бумасын жасау кезінде қате орын алды.

en: Error while creating file %B.
kk: %B файлын жасау кезінде қате орын алды.

en: Error while creating link to %B.
kk: %B үшін сілтеме жасау кезінде қате орын алды.

en: Error while deleting.
kk: Өшіру кезіндегі қате.

en: Error while moving "%B".
kk: "%B" жылжыту кезіндегі қате.

en: Error while moving files to trash.
kk: Қоқыс шелегіне тастау кезінде қате орын алды.

en: Error while moving.
kk: Жылжыту кезінде қате орын алды.

en: Examples:
kk: Мысалдар:

en: Execute:
kk: Орындау:

en: Exposure Program
kk: Экспозиция бағдарламасы

en: Exposure Time
kk: Экспозиция уақыты

en: Extension
kk: Кеңейту

en: Extensions
kk: Кеңейтулер

en: FTP (with login)
kk: FTP (кірумен)

en: Failed to load image information
kk: Сурет ақпаратын жүктеу сәтсіз

en: File Browser
kk: Файлдар шолушысы

en: File Management
kk: Файлдарды басқару

en: File Management Preferences
kk: Файлдар басқарушысының баптаулары

en: File Manager
kk: Файлдық басқарушы

en: File Operations
kk: Файл әрекеттері

en: File Permissions:
kk: Файл рұқсаттары:

en: File System
kk: Файлдық жүйе

en: File Type
kk: Файл түрі

en: File access:
kk: Файлға қатынау:

en: File and Folder conflict
kk: Файлдар және бумалар бәсекелесі

en: File conflict
kk: Файлдар бәсекелесі

en: File is not a valid .desktop file
kk: Файл дұрыс .desktop файлы емес

en: File manager for the MATE desktop environment
kk: MATE жұмыс үстел ортасы үшін файлдар басқарушысы

en: File not found
kk: Файл табылмады

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
kk: "%B" бумасындағы файлдарды көшіру мүмкін емес, өйткені сізде оларды қарау үшін рұқсаттарыңыз жетпейді.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
kk: "%B" бумасындағы файлдарды өшіру мүмкін емес, өйткені сізде оларды қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
kk: "%B" бумасындағы файлдарды басқару мүмкін емес, өйткені сізде оларды қарауға рұқсатыңыз жоқ.

en: Filesystem type:
kk: Файлдық жүйе түрі:

en: Flash Fired
kk: Жарқылдауы

en: Focal Length
kk: Фокустық қашықтығы

en: Folder Permissions:
kk: Бума рұқсаттары:

en: Folder access:
kk: Бумаға қатынау:

en: Folder:
kk: Бума:

en: For users with mice that have "Forward" and "Back" buttons, this key will determine if any action is taken inside of Caja when either is pressed.
kk: Пайдаланушы тышқанында "Алға" және "Артқа" батырмалары бар болса, бұл кілт осы батырмалар басылған кезде Caja ішінде қандай да бір әрекет орындала ма, соны анықтайды.

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Back" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
kk: Пайдаланушы тышқанында "Алға" және "Артқа" батырмалары бар болса, бұл кілт қай батырма шолушы терезесінде басылған кезде, "Артқа" командасын орындайтынын анықтайды. Мүмкін мәндері 6 және 14 арасында жатуы керек.

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Forward" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
kk: Пайдаланушы тышқанында "Алға" және "Артқа" батырмалары бар болса, бұл кілт қай батырма шолушы терезесінде басылған кезде, "Алға" командасын орындайтынын анықтайды. Мүмкін мәндері 6 және 14 арасында жатуы керек.

en: Format the selected volume
kk: Таңдалған томды пішімдеу

en: Format the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды пішімдеу

en: Format the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды пішімдеу босату

en: Forward history
kk: Тарихты алға

en: Free space:
kk: Бос орын:

en: Free space: %s
kk: Бос орны: %s

en: Go
kk: Өту

en: Go To:
kk: Өту:

en: Go to the location specified by this bookmark
kk: Бұл бетбелгі сілтейтін орналасуға өту

en: Go to the next visited location
kk: Келесі жерге өту

en: Go to the previous visited location
kk: Алдыңғы жерге өту

en: Group
kk: Топ

en: Group:
kk: Тобы:

en: History
kk: Тарихы

en: Home Folder
kk: Үй бумасы

en: Home icon visible on desktop
kk: Үй бумасы таңбашасы жұмыс үстелінде көрінеді

en: ISO Speed Rating
kk: ISO сезімталдылық рейтингі

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
kk: Қоқыс шелегіне апармайтын Ө_шіру командасын көрсету

en: Ice
kk: Мұз

en: Icon
kk: Таңбаша

en: Icon View
kk: Таңбашалар көрінісі

en: If set to "after-current-tab", then new tabs are inserted after the current tab. If set to "end", then new tabs are appended to the end of the tab list.
kk: Егер мәні "after-current-tab" болса, онда жаңа беттер ағымдағы беттен кейін ашылады. Ал, егер мәні "end" болса, онда жаңа беттер беттер тізімінің соңына қосылады.

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
kk: Іске қосылған болса, жаңа терезелерде орналасу өрісі көрінетін болады.

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
kk: Іске қосылған болса, жаңа терезелерде бүйір панелі көрінетін болады.

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
kk: Іске қосылған болса, жаңа терезелерде қалып-күй жолағы көрінетін болады.

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
kk: Іске қосылған болса, жаңа терезелерде саймандар панелі көрінетін болады.

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
kk: Ақиқат болса, Caja шолу терезесінде орналасуды көрсету тәсілі ретінде әрқашан да мәтіндік енгізу жолағы (батырмалар емес) қолданылатын болады.

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
kk: Егер ақиқат болса, Caja таңбашалар және тізім көріністерінде бумаларды файлдардың алдында көрсетеді.

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
kk: Ақиқат болса, Caja сіз файлдарды өшіру не қоқыс шелегіне тастау алдында растауды сұрайтын болады.

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to move files to the Trash.
kk: Ақиқат болса, Caja сіз файлдарды өшіру не қоқыс шелегіне тастау алдында растауды сұрайтын болады.

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
kk: Орнатылса, мәтін тым кең болған кезде жолдар тасымалданады.

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
kk: Орнатылса, желілік серверлерге сілтейтін таңбаша жұмыс үстеліне орнатылады.

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
kk: Орнатылса, компьютерге сілтейтін таңбаша жұмыс үстеліне орнатылады.

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
kk: Орнатылса, үй бумасына сілтейтін таңбаша жұмыс үстеліне орнатылады.

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
kk: Орнатылса, қоқыс шелегіне сілтейтін таңбаша жұмыс үстеліне орнатылады.

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
kk: Орнатылса, тіркелген томдарға сілтейтін таңбашалар жұмыс үстеліне орнатылады.

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
kk: Егер бұл кілт орнатылса, жаңа терезелерде файлдар кері ретпен сұрыпталатын болады. Мысалы, егер атауы бойынша сұрыптау іске қосылған болса, онда файлдар "а"-дан "я"-ға дейін ретпен емес, "я"-дан "а"-ға дейін ретпен; ал, егер өлшемдері бойынша сұрыптау іске қосылған болса, онда файлдар кішіден үлкенге дейін ретпен емес, үлкеннен кішіге дейін ретпен сұрыпталатын болады.

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
kk: Нәрсені өшірсеңіз, ол толығымен жоғалады.

en: Illustration
kk: Бейне

en: Image
kk: Сурет

en: Image Type:
kk: Сурет түрі:

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
kk: Берілген өлшемнен (байтпен) асатын суреттер үшін кіші көріністер жасалмайтын болады. Бұл баптаудың мақсаты - жүктеуге ұзақ уақыт алатын немесе көп жады қолданатын үлкен суреттердің кіші көріністер жасалуына жол бермеу.

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
kk: Бұл томдағы бос орынды алып қалу үшін қоқыс шелегін тазарту керек. Томның қоқыс шелегіндегі барлық нәрселер қайтарылмайтындай жоғалады.

en: Increase the view size
kk: Көрініс түрін үлкейту

en: Indigo
kk: Индиго

en: Information
kk: Ақпарат

en: Items:
kk: Элементтер:

en: Justification
kk: Туралауы

en: Keep icons lined up on a grid
kk: Таңбашаларды тормен реттеп ұстау

en: Keep icons sorted by emblems in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда эмблемалармен реттеу

en: Keep icons sorted by modification date in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда өзгерту уақытымен реттеу

en: Keep icons sorted by name in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда атауларымен реттеу

en: Keep icons sorted by size in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда өлшемдерімен реттеу

en: Keep icons sorted by trash time in rows
kk: Таңбашаларды қоқысқа тасталған уақытымен реттеу

en: Keep icons sorted by type in rows
kk: Таңбашаларды бағандарда түрлері бойынша реттеу

en: Keywords
kk: Кілт сөздер

en: Last changed:
kk: Соңғы өзгертілген:

en: Last modified:
kk: Соңғы өзгертілген:

en: Leave icons wherever they are dropped
kk: Таңбашаларды олар тасталған жерінде қалдыру

en: Line wrap
kk: Жолды тасымалдау

en: Link _name:
kk: Сілтеме _аты:

en: Link target:
kk: Сілтеме мақсаты:

en: Link to %s
kk: %s үшін сілтеме

en: List Columns
kk: Тізім бағандары

en: List View
kk: Тізім көрінісі

en: List files only
kk: Тек файлдарды көрсету

en: List of extensions in disabled state.
kk: Сөндірілген кеңейтулер тізімі.

en: List of possible captions on icons
kk: Таңбашалардың мүмкін сипаттамаларының тізімі

en: Loading...
kk: жүктеу...

en: Local Files Only
kk: Тек жергілікті файлдар

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
kk: Бұл компьютердегі құжаттар және бумаларды атауы бойынша іздеу

en: Location
kk: Орналасуы

en: Location _Bar
kk: Орналасу ө_рісі

en: Location:
kk: Орналасуы:

en: Lock the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті блоктау

en: Lock the selected drive
kk: Таңдалған жетекті блоктау

en: MIME Type
kk: MIME түрі

en: M_ove to
kk: Қайда жы_лжыту

en: Make a _Link
kk: Сі_лтемені жасау

en: Make a permanent connection to this server
kk: Сервермен тұрақты байланысты жасау

en: Make the selected icon resizable
kk: Таңдалған таңбашаны өлшемі өзгеретіндей қылу

en: Mark as _Trusted
kk: Сені_мді ретінде белгілеу

en: Maximum image size for thumbnailing
kk: Үлгіні көрсету үшін суреттің максималды өлшемі

en: Media
kk: Тасушылар

en: Merge
kk: Біріктіру

en: Merge Folder
kk: Буманы біріктіру

en: Merge _All
kk: Б_арлығын біріктіру

en: Merge folder "%s"?
kk: "%s" бумасын біріктіру керек пе?

en: Merge with
kk: Немен біріктіру

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
kk: Біріктіру нәтижесінде көшірілетін файлдармен ерегісетін бумадағы кез-келген файлды алмастыру алдында растауды сұрайтын болады.

en: Metering Mode
kk: Өлшеулер режимі

en: Mo_ve to Trash
kk: Қоқ_ыс шелегіне тастау

en: Modified:
kk: Түзетілген:

en: Mount and open %s
kk: %s тіркеу мен ашу

en: Mount the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді тіркеу

en: Mount the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды тіркеу

en: Mount the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестендірілген томды тіркеу

en: Mouse button to activate the "Back" command in browser window
kk: Шолушы терезесінде "Артқа" командасын белсендіру үшін тышқан батырмасы

en: Mouse button to activate the "Forward" command in browser window
kk: Шолушы терезесінде "Алға" командасын белсендіру үшін тышқан батырмасы

en: Move %d items back to '%s'
kk: %d нәрсені кері '%s' ішіне жылжыту

en: Move %d items back to trash
kk: %d нәрсені кері қоқыс шелегіне жылжыту

en: Move %d items to '%s'
kk: %d нәрсені '%s' ішіне жылжыту

en: Move %d items to trash
kk: %d нәрсені қоқыс шелегіне тастау

en: Move '%s' back to '%s'
kk: '%s' кері '%s' жеріне жылжыту

en: Move '%s' back to trash
kk: '%s' қайта қоқыс шелегіне жылжыту

en: Move '%s' to '%s'
kk: '%s' '%s' ішіне жылжыту

en: Move '%s' to trash
kk: '%s' қоқыс шелегіне тастау

en: Move Dow_n
kk: Тө_мен апару

en: Move Tab _Left
kk: Бетті со_лға жылжыту

en: Move Tab _Right
kk: Бетті _оңға жылжыту

en: Move _Up
kk: Ж_оғары апару

en: Move current tab to left
kk: Ағымдағы бетті солға жылжыту

en: Move current tab to right
kk: Ағымдағы бетті оңға жылжыту

en: Move each selected item to the Trash
kk: Әр таңдалған нәрсені қоқыс шелегіне тастау

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
kk: Осыған дейін Қиып алынған не Көшірілген файлдарды жылжыту не кірістіру

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
kk: Ағымдағы бумаға осыған дейін Қиып алынған не Көшірілген файлдарды жылжыту не кірістіру

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
kk: Бұл бумаға алдында Қиып алу не Көшіру көмегімен таңдалған файлдарды жылжыту не көшіру

en: Move the current selection to the desktop
kk: Ағымдағы ерекшелеуді жұмыс үстеліне жылжыту

en: Move the current selection to the home folder
kk: Ағымдағы ерекшелеуді үй бумасына жылжыту

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
kk: Ашық буманы қоқыс шелегі ішінен "%s" жеріне жылжыту

en: Move the open folder to the Trash
kk: Ашық буманы қоқыс шелегіне тастау

en: Move this folder to the Trash
kk: Бұл буманы қоқыс шелегіне тастау

en: Move to _Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: Moving "%B" to "%B"
kk: "%B" "%B" ішіне жылжыту

en: Moving Files
kk: Файлдарды жылжыту

en: Moving files to trash
kk: Файлдарды қоқыс шелегіне тастау

en: Music
kk: Музыка

en: Name
kk: Атауы

en: Network
kk: Желі

en: Network Servers
kk: Желілік серверлер

en: Network Servers icon visible on the desktop
kk: Желілік серверлер жұмыс үстелінде көрінеді

en: Network servers icon name
kk: Желілік серверлер таңбашасының атауы

en: Never
kk: Ешқашан

en: New _Tab
kk: Жаңа _бет

en: New _Window
kk: Жаңа _терезе

en: No applications found
kk: Қолданбалар табылмады

en: No applications selected
kk: Қолданбалар таңдалмады

en: No bookmarks defined
kk: Сақталған бетбелгілер жоқ

en: No templates installed
kk: Үлгілер орнатылмаған

en: None
kk: Жоқ

en: Normal Si_ze
kk: Қал_ыпты өлшемі

en: Not a launchable item
kk: Жөнелтілетін элемент емес

en: Not allowed to set group
kk: Топты орнату рұқсат етілмеген

en: Not allowed to set owner
kk: Иесін орнату рұқсат етілмеген

en: Not allowed to set permissions
kk: Рұқсаттарды орнату рұқсат етілмеген

en: Notes
kk: Естеліктер

en: Numbers
kk: Сандар

en: Octal Permissions
kk: Сегіздік рұқсаттар

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
kk: Терезелерді тек арнайы көрсетілген URI-лар үшін жасау.

en: Open %s
kk: %s ашу

en: Open %s and other "%s" files with:
kk: %s және басқа да "%s" файлдарын көмегімен ашу:

en: Open %s and other %s document with:
kk: %s және басқа да %s құжаттарын көмегімен ашу:

en: Open %s with:
kk: %s ненің көмегімен ашу:

en: Open File and Close window
kk: Файлды ашу және терезені жабу

en: Open Folder
kk: Буманы ашу

en: Open Folder W_indow
kk: Бума т_ерезесін ашу

en: Open Location
kk: Орналасуды ашу

en: Open Wit_h
kk: Кө_мегімен ашу

en: Open With
kk: Көмегімен ашу

en: Open With %s
kk: %s көмегімен ашу

en: Open With Other _Application...
kk: Б_асқа қолданбамен ашу...

en: Open _Location...
kk: Жо_лды ашу...

en: Open _Parent
kk: А_талық бумасын ашу

en: Open a browser window.
kk: Жаңа шолу терезесін ашу.

en: Open a folder window for the displayed location
kk: Көрсетілген жол үшін жаңа бума терезесін ашу

en: Open all "%s" files with:
kk: "%s" түріндегі барлық файлдарды көмегімен ашу:

en: Open all %s documents with:
kk: Барлық %s құжаттарын көмегімен ашу:

en: Open all files of type "%s" with:
kk: "%s" түріндегі барлық файлдарды көмегімен ашу:

en: Open another Caja window for the displayed location
kk: Көрсетілген орналасу үшін жаңа Caja терезесін ашу

en: Open another tab for the displayed location
kk: Көрсетілген орналасу үшін жаңа бетті ашу

en: Open each _folder in its own window
kk: Әр _буманы оның өз терезесінде ашу

en: Open each selected item in a folder window
kk: Әр таңдалған нәрсені бума терезесінде ашу

en: Open each selected item in a navigation window
kk: Әр таңдалған нәрсені навигация терезесінде ашу

en: Open each selected item in a new tab
kk: Әр таңдалған нәрсені жаңа бетте ашу

en: Open in Navigation Window
kk: Навигация терезесінде ашу

en: Open in New _Tab
kk: Жаңа бе_тте ашу

en: Open in New _Window
kk: Жаңа тере_зеде ашу

en: Open in _Folder Window
kk: _Бума терезесінде ашу

en: Open parent location
kk: Аталық орналасуды ашу

en: Open parent location for the selected item
kk: Таңдалған нәрсенің аталық орналасуын ашу

en: Open the contents of the File System
kk: Файлдық жүйенің құрамасын ашу

en: Open the contents of your desktop in a folder
kk: Жұмыс үстеліңіздің құрамасын бумада ашу

en: Open the parent folder
kk: Аталық бумасын ашу

en: Open the selected item in this window
kk: Таңдалған нәрсені бұл терезеде ашу

en: Open the trash
kk: Қоқыс шелегін ашу

en: Open this folder in a folder window
kk: Бұл буманы бума терезесінде ашу

en: Open this folder in a navigation window
kk: Бұл буманы навигация терезесінде ашу

en: Open this folder in a new tab
kk: Бұл буманы жаңа бетте ашу

en: Open with other Application...
kk: Басқа қолданбамен ашу...

en: Open your personal folder
kk: Жеке бумаңызды ашу

en: Open your personal templates folder
kk: Жеке үлгілер бумаңызды ашу

en: Open your personal trash folder
kk: Жеке қоқыс шелегі бумаңызды ашу

en: Opening "%s".
kk: %s ашу.

en: Orange
kk: Орандж

en: Original Location
kk: Бастапқы орналасуы

en: Original file
kk: Бастапқы файл

en: Original folder
kk: Бастапқы бума

en: Original location of file before moved to the Trash
kk: Файл қоқыс шелегіне тасталғанға дейін орналасқан жері

en: Other Type...
kk: Басқа түрі…

en: Other _Application...
kk: Б_асқа қолданба...

en: Others
kk: Басқалар

en: Others:
kk: Басқалар:

en: Owner
kk: Иесі

en: Owner:
kk: Иесі:

en: Password:
kk: Пароль:

en: Paste the text stored on the clipboard
kk: Алмасу буферіндегі сақталған мәтінді кірістіру

en: Patterns:
kk: Оюлар:

en: Perform a quick set of self-check tests.
kk: Өз-өзін тексеретін сынаулардың жылдам жиынын орындау.

en: Perform or update the search
kk: Іздеуді орындау немесе жаңарту

en: Permissions
kk: Рұқсаттар

en: Picture
kk: Сурет

en: Places
kk: Орындар

en: Please check the spelling and try again.
kk: Жазылуын тексеріп, қайталап көріңіз.

en: Please choose a different emblem name.
kk: Басқа эмблема атын таңдаңыз.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
kk: Таңдауыңызша таңбашаны жасау үшін тек бір суретті тартып апарыңыз.

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
kk: Мүмкін мәндері: файлдарды бірлік шертумен жөнелту үшін "single", ал, қос шертумен жөнелту үшін - "double".

en: Prefere_nces
kk: Бап_таулар

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
kk: Таңдалған файлдарды Кірістіру командасы көмегімен көшіруге дайындау

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
kk: Таңдалған файлдарды Кірістіру командасы көмегімен жылжытуға дайындау

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
kk: Бұл буманы Кірістіру командасы көмегімен көшіруге дайындау

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
kk: Бұл буманы Кірістіру командасы көмегімен жылжытуға дайындау

en: Preparing
kk: Дайындау

en: Preparing to Move to "%B"
kk: "%B" ішіне жылжытуға дайындау

en: Presentation
kk: Презентация

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Preview _sound files:
kk: Дыбы_стық файлдарды алдын-ала қарау:

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: Public FTP
kk: Публикалық FTP

en: Put labels beside icons
kk: Мәтін таңбашалардың қасында

en: Quit Caja.
kk: Caja жұмысын аяқтау.

en: Rating
kk: Рейтингі

en: Re_name
kk: Аты_н ауыстыру

en: Re_versed Order
kk: Ке_рі ретпен

en: Read and write
kk: Оқу мен жазу

en: Read-only
kk: Тек оқу

en: Redo
kk: Қайталау

en: Redo the last undone action
kk: Соңғы болдырмаған әрекетті қайталау

en: Reload
kk: Қайта жүктеу

en: Reload the current location
kk: Ағымдағы орналасуды қайта жүктеу

en: Remember this password
kk: Бұл парольді еске сақтау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Remove this criterion from the search
kk: Бұл шартты іздеуден алып тастау

en: Rename
kk: Атын өзгерту

en: Rename '%s' as '%s'
kk: '%s' атауын '%s' етіп ауыстыру

en: Rename Emblem
kk: Эмблема атын өзгерту

en: Rename selected item
kk: Белгіленгеннің атын ауыстыру

en: Rename...
kk: Атын ауыстыру...

en: Renaming "%s" to "%s".
kk: "%s" атауын "%s" етіп ауыстыру.

en: Replace
kk: Алмастыру

en: Replace _All
kk: Барл_ығын алмастыру

en: Replace file "%s"?
kk: "%s" файлын алмастыру керек пе?

en: Replace folder "%s"?
kk: "%s" бумасын алмастыру керек пе?

en: Replace with
kk: Немен алмастыру:

en: Replacing it will overwrite its content.
kk: Оны алмастыру нәтижесінде барлық құрамасы үстінен жазылады.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
kk: Оны алмастыру нәтижесінде ішіндегі барлық файлдар өшіріледі.

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
kk: Таңбашаларды терезеге жақсырақ сыю және бір-бірінің үстіне шықпау үшін қайта реттеу

en: Reset
kk: Тастау

en: Reset View to _Defaults
kk: Бас_тапқы түріне тастау

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
kk: Сұрыптау ретін және масштабын бұл көрініс баптауларына сәйкес тастау

en: Resize Icon...
kk: Таңбаша өлшемін өзгерту…

en: Restore %d items from trash
kk: %d нәрсені қоқыс шелегінен қайтару

en: Restore '%s' from trash
kk: '%s' қоқыс шелегінен қайтару

en: Restore '%s' to '%s'
kk: '%s' '%s' етіп қалпына келтіру

en: Restore Icon's Original Si_ze
kk: Таңбашаның бастапқы өл_шемін қалпына келтіру

en: Restore Icons' Original Si_zes
kk: Таңбашалардың бастапқы ө_лшемдерін қалпына келтіру

en: Restore Selected Items
kk: Таңдалған нәрселерді қалпына келтіру

en: Restore each selected icon to its original size
kk: Әр таңдалған таңбашаны бастапқы өлшемдеріне қайтару

en: Restore group of '%s' to '%s'
kk: '%s' үшін топты '%s' етіп қалпына келтіру

en: Restore original permissions of '%s'
kk: '%s' бастапқы рұқсаттарын қалпына келтіру

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
kk: '%s' ішіндегі нәрселердің бастапқы рұқсаттарын қалпына келтіру

en: Restore owner of '%s' to '%s'
kk: '%s' үшін иесін '%s' етіп қалпына келтіру

en: Restore selected items to their original position
kk: Таңдалған нәрселерді олардың бастапқы орындарына қалпына келтіру

en: Reverse sort order in new windows
kk: Жаңа терезелерде кері ретпен сұрыптау

en: Run in _Terminal
kk: _Терминалда орындау

en: SELinux Context
kk: SELinux контексті

en: SELinux context:
kk: SELinux контексті:

en: S_how Search
kk: Іздеуді көр_сету

en: S_kip All
kk: Бар_лығын аттап кету

en: S_witch to Other Pane
kk: _Басқа панельге ауысу

en: Sa_ve Search
kk: Іздеуді сақ_тау

en: Sa_ve Search As...
kk: Іздеуді қалайша сақ_тау...

en: Safely remove the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті қауіпсіз шығару

en: Safely remove the selected drive
kk: Таңдалған жетекті қауіпсіз шығару

en: Save Search as
kk: Іздеуді қалайша сақтау

en: Save the current search as a file
kk: Ағымдағы іздеуді файл ретінде сақтау

en: Save the edited search
kk: Түзетілген іздеуді сақтау

en: Saved search
kk: Сақталған іздеу

en: Search
kk: Іздеу

en: Search Folder
kk: Бумадан іздеу

en: Search _name:
kk: Іздеу а_тауы:

en: Search documents and folders by name
kk: Құжаттар және бумаларды атауы бойынша іздеу

en: Search for "%s"
kk: "%s" іздеу

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Search:
kk: Іздеу:

en: Secure WebDAV (HTTPS)
kk: Қауіпсіз WebDAV (HTTPS)

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: Select Custom Icon
kk: Таңдауыңызша таңбашаны көрсетіңіз

en: Select Folder to Save Search In
kk: Іздеуді сақтау үшін буманы таңдаңыз

en: Select I_tems Matching...
kk: Ү_лгі бойынша таңдау...

en: Select Items Matching
kk: Үлгі бойынша таңдау

en: Select _All
kk: Б_арлығын таңдау

en: Select a Category:
kk: Санатты таңдаңыз:

en: Select a Color to Add
kk: Қосу үшін түсті тандаңыз

en: Select a new name for the _destination
kk: _Мақсат үшін жаңа атын көрсетіңіз

en: Select all and only the items that are not currently selected
kk: Тек ағымдағы таңдалмаған барлық нәрсені таңдау

en: Select all items in this window
kk: Бұл терезедегі барлық нәрсені таңдау

en: Select all the text in a text field
kk: Мәтіндік өрісіндегі барлық мәтінді іздеу

en: Select an Application
kk: Қолданбаны таңдау

en: Select an Image File for the New Emblem
kk: Жаңа эмблема үшін сурет файлын таңдау

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
kk: "%s" және басқа да "%s" түріндегі файлдарды ашу үшін қолданбаны таңдаңыз

en: Select an application to view its description.
kk: Анықтамасын қарау үшін қолданбаны таңдаңыз.

en: Select folder to search in
kk: Ішінен іздеу үшін буманы таңдаңыз

en: Select items in this window matching a given pattern
kk: Бұл терезеден берілген үлгіге сәйкес нәрселерді таңдау

en: Select the columns visible in this folder
kk: Бұл бумада көрінетін бағандарды таңдаңыз

en: Select type
kk: Түрін таңдаңыз

en: Selection Bound
kk: Таңдау шекаралары

en: Server Details
kk: Сервер ақпараты

en: Session management options:
kk: Сессия менеджмент опциялары:

en: Set _user ID
kk: Па_йдаланушы ID-ін орнату

en: Set as _Background
kk: Ф_он суреті ретінде орнату

en: Set as background for _all folders
kk: Барлық бумалар _түсқағазы ретінде орнату

en: Set as background for _this folder
kk: Бұл бума _түсқағазы ретінде орнату

en: Set gro_up ID
kk: То_п ID-ін орнату

en: Set group of '%s' to '%s'
kk: '%s' үшін топты '%s' етіп орнату

en: Set owner of '%s' to '%s'
kk: '%s' үшін иесін '%s' етіп орнату

en: Set permissions of '%s'
kk: '%s' рұқсаттарын орнату

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
kk: '%s' ішіндегі нәрселердің рұқсаттарын орнату

en: Set the zoom level of the current view
kk: Ағымдағы көріністің масштабын орнату

en: Setting permissions
kk: Рұқсаттарды орнату

en: Share:
kk: Ортақ бума:

en: Show Emblems
kk: Эмблемаларды көрсету

en: Show History
kk: Тарихты көрсету

en: Show Information
kk: Ақпаратты көрсету

en: Show Notes
kk: Естеліктерді көрсету

en: Show Places
kk: Орналасуларды көрсету

en: Show Tree
kk: Ағашты көрсету

en: Show _Hidden Files
kk: Жас_ырын файлдарды көрсету

en: Show _only folders
kk: _Тек бумаларды көрсету

en: Show _thumbnails:
kk: Ү_лгілерін көрсету:

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
kk: Жұмыс үстелінің фоны үшін оюды не түсті орнатуға мүмкін ететін терезені көрсету

en: Show folders first in windows
kk: Терезелерде бумаларды алдында көрсету

en: Show location bar in new windows
kk: Жаңа терезелерде орналасу өрісін көрсету

en: Show more _details
kk: _Көбірек ақпарат шығару

en: Show mounted volumes on the desktop
kk: Тіркелген бөлімдер таңбашалары жұмыс үстелінде көрінеді

en: Show search
kk: Іздеуді көрсету

en: Show session management options
kk: Сессия менеджмент опцияларын көрсету

en: Show side pane in new windows
kk: Жаңа терезелерде бүйір панельді көрсету

en: Show status bar in new windows
kk: Жаңа терезелерде қалып-күй жолағын көрсету

en: Show te_xt in icons:
kk: Таңбашаларда мә_тінді көрсету:

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
kk: Бұл мәзірде көрсетілетін скрипттер сақталатын буманы көрсету

en: Show the package installer for unknown MIME types
kk: MIME түрлері белгісіз файлдар үшін дестелер орнатушысын көрсету

en: Show the version of the program.
kk: Бағдарлама нұсқасын көрсету.

en: Show toolbar in new windows
kk: Жаңа терезелерде саймандар панелін көрсету

en: Side pane view
kk: Бүйір панель көрінісі

en: Size
kk: Өлшемі

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Sky
kk: Аспан

en: Slashes are not allowed in filenames
kk: Файл атауларында көлбеу сызықты қолдануға болмайды

en: Software
kk: Бағд. қамтамасы

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
kk: Кешіріңіз, "%s" қолдануға жарайтын сурет файлы емес.

en: Sorry, but emblem %s could not be deleted.
kk: Кешіріңіз, "%s" эмблемасын өшіру мүмкін емес.

en: Sorry, but pattern %s could not be deleted.
kk: Кешіріңіз, "%s" оюын өшіру мүмкін емес.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
kk: Кешіріңіз, "%s" атауы бар эмблема бар болып тұр.

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
kk: Кешіріңіз, қашықтағы жақтан командаларды орындай алмайсыз.

en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
kk: Кешіріңіз, "%s" тобын өзгерту мүмкін емес: %s

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
kk: Кешіріңіз, "%s" иесін өзгерту мүмкін емес: %s

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
kk: Кешіріңіз, "%s" рұқсаттарын өзгерту мүмкін емес: %s

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
kk: Кешіріңіз, "%s" құрамасының барлығын көрсету мүмкін емес: %s

en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
kk: Кешіріңіз, "%s" атауын "%s" етіп ауыстыру мүмкін емес: %s

en: Sort _folders before files
kk: Бу_маларды файлдардың алдына қою

en: Special flags:
kk: Арнайы жалаушалар:

en: Specified group '%s' doesn't exist
kk: Көрсетілген '%s' бумасы жоқ болып тұр

en: Specified owner '%s' doesn't exist
kk: Көрсетілген '%s' иесі жоқ болып тұр

en: Specify a location to open
kk: Ашу үшін жолды көрсетіңіз

en: Specify file containing saved configuration
kk: Сақталған баптаулары бар файлды көрсету

en: Specify session management ID
kk: Сессия менеджментінің ID-ін көрсету

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to "always" then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show counts for local file systems. If set to "never" then never bother to compute item counts.
kk: Бумада объекттер санын көрсету критерийі. Егер мәні "always" болса, объекттер саны әрқашан есептеледі, бума қашықтағы серверде болса да. Егер мәні "local-only" болса, онда объекттер саны тек жергілікті файлдық жүйелер үшін есептеледі. Егер мәні "never" болса, онда объекттер саны ешқашан есептелмейді.

en: Spreadsheet
kk: Кесте

en: St_atusbar
kk: Қал_ып-күй жолағы

en: Start the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті іске қосу

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін көпдискті жетекті іске қосу

en: Start the selected drive
kk: Таңдалған дискті іске қосу

en: Start the selected multi-disk drive
kk: Таңдалған көпдискті жетегін іске қосу

en: Start the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді іске қосу

en: Start the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды іске қосу

en: Start the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды іске қосу

en: Starting %s
kk: %s іске қосылуда

en: Stop loading the current location
kk: Ағымдағы орналасуды жүктеуді тоқтату

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін көпдискті жетекті тоқтату

en: Stop the selected drive
kk: Таңдалған жетекті тоқтату

en: Stop the selected multi-disk drive
kk: Таңдалған көпдискті жетегін тоқтату

en: Stop the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді тоқтату

en: Stop the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды тоқтату

en: Stop the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды тоқтату

en: Symbolic links only supported for local files
kk: Символдық сілтемелердің тек жергілікті файлдар үшін қолдауы бар

en: T_emplates
kk: Үлгіл_ер

en: Tags
kk: Белгілер

en: Text
kk: Мәтін

en: Text Ellipsis Limit
kk: Атауларды қысқарту параметрлері

en: Text File
kk: Мәтін файлы

en: Text view:
kk: Мәтіндік көрініс

en: The Link "%s" is Broken.
kk: "%s" сілтемесі сынық.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
kk: "%s" сілтемесі сынық. Оны қоқыс шелегіне тастау керек пе?

en: The SELinux security context of the file.
kk: Файлдың SELinux қауіпсіздік контексті.

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
kk: Белгі мәтіні жолдарының өзара туралануы. Бұл баптау белгінің өз туралануына тиісПЕЙді, ол үшін GtkMisc::xalign қасиетін қолданыңыз.

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
kk: "%s" қолданба жөнелткіші сенімді ретінде белгіленбеген. Егер сіз оның шыққан көзін білмесеңіз, оны жөнелту қауіпсіз емес болуы мүмкін.

en: The color cannot be installed.
kk: Түсті орнату мүмкін емес.

en: The compact view encountered an error.
kk: Ықшам көрінісінде қате орын алды.

en: The current position of the insertion cursor in chars.
kk: Әріптер есебіндегі енгізу курсорының орны.

en: The date the file was accessed.
kk: Файлға қатынау күні.

en: The date the file was modified.
kk: Файл өзгертілген күні.

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
kk: Таңбаша көрінісіндегі үлгілердің бастапқы масштабы.

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are "name", "size", "type", "mtime", and "emblems".
kk: Таңбашалар көрінісі үшін бастапқы сұрыптау реті. Мүмкін мәндері: "name", "size", "type", "mtime" және "emblems".

en: The default width of the side pane in new windows.
kk: Жаңа терезелердегі бүйір панелінің бастапқы ені.

en: The desktop view encountered an error.
kk: Жұмыс үстел көрінісінде қате орын алды.

en: The destination folder is inside the source folder.
kk: Мақсат бумасы қайнар көз бумасының ішінде орналасқан.

en: The destination is not a folder.
kk: Мақсат орналасуы бума емес.

en: The destination is read-only.
kk: Мақсат орны тек оқу үшін қолжетерлік.

en: The emblem cannot be added.
kk: Эмблеманы қосу мүмкін емес.

en: The emblem cannot be installed.
kk: Эмблеманы орнату мүмкін емес.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
kk: "%B" файлын басқару мүмкін емес, өйткені сізде оны оқуға рұқсатыңыз жоқ.

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
kk: "%B" файлын қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес.

en: The file is not an image.
kk: Бұл файл сурет файлы емес.

en: The file is of an unknown type
kk: Файл түрі белгісіз

en: The file that you dropped is not an image.
kk: Сіз тастаған файл сурет емес болып тұр.

en: The file that you dropped is not local.
kk: Сіз тастаған файл жергілікті емес.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
kk: "%B" бумасын көшіру мүмкін емес, өйткені сізде оны мақсат орналасуда жасау үшін рұқсаттарыңыз жетпейді.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
kk: "%B" бумасын көшіру мүмкін емес, өйткені сізде оны оқуға рұқсаттарыңыз жетпейді.

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
kk: "%B" бумасын өшіру емес, өйткені сізде оны оқуға рұқсатыңыз жоқ.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
kk: "%B" бумасын басқару мүмкін емес, өйткені сізде оны оқуға рұқсатыңыз жоқ.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
kk: "%s" бумасын "%s" ішінде ашу мүмкін емес.

en: The folder contents could not be displayed.
kk: Бума құрамасын көрсету мүмкін емес.

en: The font description used for the icons on the desktop.
kk: Жұмыс үстеліндегі таңбашалары үшін қолданылатын қаріп анықтамасы.

en: The geometry string for a navigation window.
kk: Навигация терезесі үшін өлшемдер жолы.

en: The group could not be changed.
kk: Топты өзгерту мүмкін емес.

en: The group of the file.
kk: Файл жататын топ.

en: The history location doesn't exist.
kk: Тарихтың орналасуы жоқ болып тұр.

en: The icon view encountered an error.
kk: Таңбашалар көрінісінде қате орын алды.

en: The item cannot be restored from trash
kk: Нәрсені қоқыс шелегінен қалпына келтіру мүмкін емес

en: The item could not be renamed.
kk: Нәрсенің атын ауыстыру мүмкін емес.

en: The list view encountered an error.
kk: Тізім көрінісінде қате орын алды.

en: The location "%s" does not exist.
kk: "%s" орналасуы жоқ болып тұр.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
kk: Көрсетілген орналасуды бұл көрсетушімен көрсету мүмкін емес.

en: The location is not a folder.
kk: Орналасу бума емес.

en: The location of the file.
kk: Файл орналасуы.

en: The media contains digital photos.
kk: Тасушы цифрлық фотосуреттерді сақтайды.

en: The media contains software.
kk: Тасушы бағд. қамтаманы сақтайды.

en: The media has been detected as "%s".
kk: "%s" ретінде тасушы анықталды.

en: The mime type of the file.
kk: Файлдың mime түрі.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
kk: "%s" атауы бұл бумада қолдануда болып тұр. Басқа атауын таңдаңыз.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
kk: "%s" атауы жарамсыз, өйткені оның құрамында "/" таңбасы бар. Басқа атауын таңдаңыз.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
kk: "%s" атауы жарамсыз. Басқа атауын таңдаңыз.

en: The name and icon of the file.
kk: Файлдың аты мен таңбашасы.

en: The owner could not be changed.
kk: Иесін өзгерту мүмкін емес.

en: The owner of the file.
kk: Файл иесі.

en: The permissions could not be changed.
kk: Рұқсаттарын өзгерту мүмкін емес.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
kk: "%s" рұқсаттарын анықтау мүмкін емес.

en: The permissions of the file, in octal notation.
kk: Файл рұқсаттары, сегіздік жазумен.

en: The permissions of the file.
kk: Файл рұқсаттары.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
kk: Ерекшеленген файлдың рұқсаттарын анықтау мүмкін емес.

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
kk: Әріптер есебіндегі таңдаудың қарама-қарсы шеттерінің курсордан орналасуы.

en: The selection rectangle
kk: Таңдау төртбұрышы

en: The server at "%s" cannot be found.
kk: "%s" адресі бар серверді табу мүмкін емес.

en: The side pane view to show in newly opened windows.
kk: Жаңа терезелерде бүйір панелінің көрінісі.

en: The size of the file.
kk: Файлдың өлшемі.

en: The source file would be overwritten by the destination.
kk: Қайнар көз файлы мақсат файлымен алмастырылады.

en: The target doesn't support symbolic links.
kk: Мақсат орналасуы символдық сілтемелерді қолдамайды.

en: The text of the label.
kk: Белгі мәтіні.

en: The type of the file.
kk: Файл түрі.

en: There is %S available, but %S is required.
kk: %S қолжетерлік, бірақ, %S керек.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
kk: Бұл бумада "%s" жоқ болып тұр. Мүмкін, ол жылжытылған не өшірілген?

en: There is no application installed for %s files
kk: %s түріндегі файлдары үшін орнатылған қолданба жоқ

en: There is no application installed for %s files.
    Do you want to search for an application to open this file?
kk: %s түріндегі файлдары үшін орнатылған қолданба жоқ.
    Бұл файлды ашу үшін қолданбаны іздеуді қалайсыз ба?

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
kk: Мақсат бумасында бос орын жеткіліксіз. Орынды босату үшін файлдарды өшіріп көріңіз.

en: There is nothing on the clipboard to paste.
kk: Кірістіру үшін алмасу буферінде ешнәрсе жоқ.

en: There was an error copying the file into %F.
kk: Файлды %F ішіне көшіру кезінде қате орын алды.

en: There was an error creating the directory in %F.
kk: %F жерінде буманы жасау кезінде қате орын алды.

en: There was an error creating the folder "%B".
kk: "%B" бумасын жасау кезінде қате орын алды.

en: There was an error creating the symlink in %F.
kk: %F жерінде символдық сілтемені жасау кезінде қате орын алды.

en: There was an error deleting %B.
kk: %B өшіру кезінде қате орын алды.

en: There was an error displaying help.
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті.

en: There was an error displaying help: 
    %s
kk: Көмекті көрсету кезінде қате кетті: 
    %s

en: There was an error getting information about "%B".
kk: "%B" туралы ақпаратты алу кезінде қате орын алды.

en: There was an error getting information about the destination.
kk: Мақсат орналасуы туралы ақпаратты алу кезінде қате орын алды.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
kk: "%B" бумасындағы файлдар жөнінде ақпаратты алу кезінде қате орын алды.

en: There was an error launching the application.
kk: Қолданбаны жөнелту кезінде қате орын алды.

en: There was an error moving the file into %F.
kk: Файлды %F ішіне жылжыту кезінде қате орын алды.

en: There was an error reading the folder "%B".
kk: "%B" бумасын оқу кезінде қате орын алды.

en: There was an internal error trying to search for applications:
kk: Қолданбаларды іздеу кезінде ішкі қате орын алды:

en: These files are on a Photo CD.
kk: Бұл файлдар Фото CD ішінде.

en: These files are on a Picture CD.
kk: Бұл файлдар Picture CD ішінде.

en: These files are on a Super Video CD.
kk: Бұл файлдар Super Video CD ішінде.

en: These files are on a Video CD.
kk: Бұл файлдар Видео CD ішінде.

en: These files are on a Video DVD.
kk: Бұл файлдар Видео DVD ішінде.

en: These files are on a digital audio player.
kk: Бұл файлдар цифрлық аудио плеері ішінде.

en: These files are on an Audio CD.
kk: Бұл файлдар Аудио CD ішінде.

en: These files are on an Audio DVD.
kk: Бұл файлдар Аудио DVD ішінде.

en: This drop target only supports local files.
kk: Бұл тастау мақсаты тек жергілікті файлдарды қолдайды.

en: This file cannot be ejected
kk: Бұл файлды шығару мүмкін емес

en: This file cannot be mounted
kk: Файлды тіркеу мүмкін емес

en: This file cannot be started
kk: Бұл файлды іске қосу мүмкін емес

en: This file cannot be stopped
kk: Бұл файлды тоқтату мүмкін емес

en: This file cannot be unmounted
kk: Файлды тіркеуден босату мүмкін емес

en: This is disabled due to security considerations.
kk: Бұл қауіпсіздік мақсатында сөндірілген.

en: This link cannot be used, because it has no target.
kk: Сілтемені қолдану мүмкін емес, өйткені оның мақсаты жоқ.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
kk: Сілтемені қолдану мүмкін емес, өйткені оның "%s" мақсаты жоқ болып тұр.

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
kk: Жұмыс үстеліндегі компьютер таңбашасы үшін таңдауыңызша атын қаласаңыз, осы атауды орната аласыз.

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
kk: Жұмыс үстеліндегі үй бумасы таңбашасы үшін таңдауыңызша атын қаласаңыз, осы атауды орната аласыз.

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
kk: Жұмыс үстеліндегі желілік серверлер таңбашасы үшін таңдауыңызша атын қаласаңыз, осы атауды орната аласыз.

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
kk: Жұмыс үстеліндегі қоқыс шелегі таңбашасы үшін таңдауыңызша атын қаласаңыз, осы атауды орната аласыз.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
kk: Жергілікті емес файлдарды тастау үшін, оларды жергілікті бумаға көшіріп алып, қайта апарып тастап көріңіз.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
kk: Жергілікті емес файлдарды тастау үшін, оларды жергілікті бумаға көшіріп алып, қайта апарып тастап көріңіз. Сіз тастаған жергілікті файлдар ашылды.

en: Toggle the display of hidden files in the current window
kk: Ағымдағы терезеде жасырын файлдардың көрінуін іске қосу/сөндіру

en: Toplevel files cannot be renamed
kk: Жоғары деңгейлі файлдардың атауларын өзгерту мүмкін емес

en: Total capacity:
kk: Жалпы сыйымдылығы:

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Trash icon visible on desktop
kk: Қоқыс шелегі таңбашасы жұмыс үстелінде көрінеді

en: Trashed On
kk: Қоқыс шелегін тасталған кезі

en: Trashing Files
kk: Файлдарды қоқыс шелегіне тастау

en: Tree
kk: Ағаш

en: Try Again
kk: Қайтадан көру

en: Type
kk: Түрі

en: Type of click used to launch/open files
kk: Файлдарды жөнелту/ашу үшін қолданылатын шерту түрі

en: Type:
kk: Түрі:

en: U_nlock Drive
kk: Жетекті бо_сату

en: Unable to eject %V
kk: %V шығару мүмкін емес

en: Unable to eject %s
kk: %s шығару мүмкін емес

en: Unable to eject location
kk: Орналасуды шығару мүмкін емес

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
kk: Жөнелткішті сенімді (орындалатын) етіп белгілеу мүмкін емес

en: Unable to mount %s
kk: %s тіркеу мүмкін емес

en: Unable to mount location
kk: Орналасуды тіркеу мүмкін емес

en: Unable to mount the location.
kk: Орналасуды тіркеу мүмкін емес.

en: Unable to poll %s for media changes
kk: %s тасушы өзгерістеріне бақылау мүмкін емес

en: Unable to rename desktop file
kk: Жұмыс үстел файлы атауын өзгерту мүмкін емес

en: Unable to rename desktop icon
kk: Жұмыс үстел таңбашасының атауын өзгерту мүмкін емес

en: Unable to search for application
kk: Қолданбаны іздеу мүмкін емес

en: Unable to start %s
kk: %s іске қосу мүмкін емес

en: Unable to start location
kk: Орналасуды бастау мүмкін емес

en: Unable to stop %s
kk: %s тоқтату мүмкін емес

en: Unable to stop drive
kk: Дискті тоқтату мүмкін емес

en: Unable to unmount %V
kk: %V тіркеуден босату мүмкін емес

en: Unable to unmount location
kk: Орналасуды тіркеуден босату мүмкін емес

en: Undo
kk: Болдырмау

en: Undo the last action
kk: Соңғы әрекетті болдырмау

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Unlock the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті босату

en: Unlock the selected drive
kk: Таңдалған жетекті босату

en: Unmount the selected volume
kk: Таңдалған бөлімді тіркеуден шығару

en: Unmount the volume associated with the open folder
kk: Ашық бумамен сәйкестелген томды тіркеуден босату

en: Unmount the volume associated with this folder
kk: Бұл бумамен сәйкестелген томды тіркеуден босату

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
kk: Белгісіз desktop файлдың нұсқасы '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
kk: Белгісіз жөнелту опциясы: %d

en: Untrusted application launcher
kk: Сенімсіз қолданба жөнелткіші

en: Use De_fault
kk: Бас_тапқысын қолдану

en: Use _Default Background
kk: Бас_тапқы фонды қолдану

en: Use extra mouse button events in Caja' browser window
kk: Caja шолу терезесінде тышқанның қосымша батырмаларын қолдану

en: Use the normal view size
kk: Қалыпты көрініс өлшемін қолдану

en: User Details
kk: Пайдаланушы ақпараты

en: User Name:
kk: Пайдаланушы аты:

en: Video
kk: Видео

en: View _new folders using:
kk: Жаңа б_умаларды қалайша қарау:

en: View of the current folder
kk: Ағымдағы бума көрінісі

en: View or modify the properties of each selected item
kk: Әр таңдалған нәрсенің қасиеттерін қарау және түрлендіру

en: View or modify the properties of the open folder
kk: Ашық бумасының қасиеттерін қарау не түзету

en: View or modify the properties of this folder
kk: Бұл буманың қасиеттерін қарау не өзгерту

en: Views
kk: Көріністер

en: Visible _Columns...
kk: Көрінетін _бағандар...

en: Volume:
kk: Том:

en: What to do with executable text files when activated
kk: Орындалатын файлдар белсендірілген кезде олармен не істеу керек

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
kk: Орындалу жалаушасы бар мәтіндік файлдары белсендірілген кезде (бірлік не қос шерту) не істеу керек. Мүмкін мәндері: "launch" - оларды бағдарлама ретінде орындау, "ask" - сұхбат арқылы не істеуді сұрау, "display" - оларды мәтіндік файлдар ретінде көрсету.

en: When a folder is visited this viewer is used unless you have selected another view for that particular folder. Possible values are "list-view", "icon-view" and "compact-view".
kk: Буманы шолу кезінде бұл көрініс қолданылады, егер бұл нақты бума үшін басқа көрініс таңдалмаған болса. Мүмкін мәндері: "list-view", "icon-view" және "compact-view".

en: When to show number of items in a folder
kk: Бумадағы нәрселер санын көрсету керек пе

en: When to show thumbnails of image files
kk: Сурет файлдарының үлгілерін көрсету керек пе

en: Where to position newly open tabs in browser windows.
kk: Шолушы терезелерінде жаңадан ашылған беттерді қайда орнату.

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
kk: Навигация терезесі үнсіз келісім бойынша жазық болуы тиіс пе, соны көрсетеді.

en: Whether the navigation window should be maximized.
kk: Навигация терезесі жазық болуы тиіс пе, соны көрсетеді.

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
kk: Файлдарды өшіру не қоқыс шелегін тазарту алдында растауды сұрау керек пе, соны көрсетеді

en: Whether to ask for confirmation when moving files to the Trash
kk: Файлдарды өшіру не қоқыс шелегін тазарту алдында растауды сұрау керек пе, соны көрсетеді

en: Whether to automatically mount media
kk: Тасушыларды автоматты түрде тіркеу керек пе

en: Whether to enable immediate deletion
kk: Лезде өшіруді іске қосу керек пе

en: Whether to show desktop notifications
kk: Жұмыс үстел хабарламаларын көрсету керек пе

en: Whether to show hidden files
kk: Жасырын файлдарды көрсету керек пе

en: Whether to show the user a package installer dialog in case an unknown MIME type is opened, in order to search for an application to handle it.
kk: MIME түрлері белгісіз файлдар ашылған кезде оны аша алатын қолданбаны іздеу үшін дестелерді орнату сұхбатын көрсету керек пе.

en: White
kk: Ақ

en: Width of the side pane
kk: Бүйір панелінің ені

en: Windows share
kk: Windows ортақ бумасы

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
kk: Сіз осының иесі емессіз, сол үшін бұл рұқсаттарды өзгерте алмайсыз.

en: You can only use images as custom icons.
kk: Таңдауыңызша таңбаша ретінде тек суреттерді қолдануға болады.

en: You can only use local images as custom icons.
kk: Таңдауыңызша таңбаша ретінде тек жергілікті суреттерді қолдануға болады.

en: You can stop this operation by clicking cancel.
kk: Бұл әрекетті бас тарту батырмасына басу арқылы тоқтата аласыз.

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
kk: Бір уақытта бірден көп таңдауыңызша таңбашаны тағайындай алмайсыз!

en: You cannot assign more than one custom icon at a time.
kk: Бір уақытта бірден көп таңдауыңызша таңбашаны тағайындай алмайсыз.

en: You cannot copy a file over itself.
kk: Файлды оның өзінің үстіне көшіруге болмайды.

en: You cannot copy a folder into itself.
kk: Буманы оның өзінің ішіне көшіуге болмайды.

en: You cannot move a file over itself.
kk: Файлды оның өзінің үстіне жылжытуға болмайды.

en: You cannot move a folder into itself.
kk: Буманы оның өзінің ішіне жылжытуға болмайды.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
kk: Мақсат бумасына қатынау үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
kk: Сізде "%s" тобын өзгерту үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
kk: Сізде "%s" атауын өзгерту үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
kk: Сізде "%s" құрамасын қарау үшін керек рұқсаттарыңыз жоқ.

en: You have just inserted a Photo CD.
kk: Сіз Photo CD салдыңыз.

en: You have just inserted a Picture CD.
kk: Сіз Picture CD салдыңыз.

en: You have just inserted a Super Video CD.
kk: Сіз Super Video CD салдыңыз.

en: You have just inserted a Video CD.
kk: Сіз Видео CD салдыңыз.

en: You have just inserted a Video DVD.
kk: Сіз Видео DVD салдыңыз.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
kk: Сіз бос Blu-Ray дискін салдыңыз.

en: You have just inserted a blank CD.
kk: Сіз бос CD салдыңыз.

en: You have just inserted a blank DVD.
kk: Сіз бос DVD салдыңыз.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
kk: Сіз бос HD DVD салдыңыз.

en: You have just inserted a digital audio player.
kk: Сіз цифрлық аудио плеерді салдыңыз.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
kk: Сіз цифрлық суреттер бар тасушыны салдыңыз.

en: You have just inserted a medium.
kk: Сіз тасушыны салдыңыз.

en: You have just inserted an Audio CD.
kk: Сіз Аудио CD салдыңыз.

en: You have just inserted an Audio DVD.
kk: Сіз Аудио DVD салдыңыз.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Caja; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
kk: Сіз бұл бағдарламамен бірге GNU General Public License көшірмесін алуыңыз керек еді; олай болмаса, Free Software Foundation, Inc. ұйымына хабарласыңыз, 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Zoom
kk: Үлкейту

en: Zoom In
kk: Үлкейту

en: Zoom Out
kk: Кішірейту

en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Zoom to Default
kk: Масштабты тастау

en: _About
kk: О_сы туралы

en: _About Extension
kk: Кеңейту тур_алы

en: _Add
kk: Қ_осу

en: _Add Bookmark
kk: Бе_тбелгіні қосу

en: _Add a New Color...
kk: Жаңа түсті қ_осу...

en: _Add a New Emblem...
kk: Жаңа эмблеманы қ_осу...

en: _Add a New Pattern...
kk: Жаңа оюды қ_осу...

en: _Always perform this action
kk: Бұл әрекетті әрқ_ашан орындау

en: _Arrange items:
kk: _Құраманы реттеу:

en: _Ask each time
kk: Әр р_ет сұрау

en: _Back
kk: Ар_тқа

en: _Backgrounds and Emblems...
kk: _Фондар және эмблемалар...

en: _Bookmarks
kk: _Бетбелгілер

en: _Browse...
kk: Қара_п шығу...

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Close
kk: Жа_бу

en: _Close Tab
kk: Бетті _жабу

en: _Compact
kk: _Ықшам

en: _Computer
kk: Ко_мпьютер

en: _Connect
kk: Ба_йланысу

en: _Connect Drive
kk: Дискті і_ске қосу

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Copy Here
kk: _Осында көшіру

en: _DVD Video:
kk: DVD ви_део:

en: _Default zoom level:
kk: Баста_пқы масштабы:

en: _Delete
kk: Ө_шіру

en: _Delete Permanently
kk: _Толығымен өшіру

en: _Desktop
kk: Жұм_ыс үстелі

en: _Detect Media
kk: Тасушыны анық_тау

en: _Disconnect
kk: Ба_йланысты үзу

en: _Disconnect Drive
kk: Дискті а_жырату

en: _Display
kk: Көр_сету

en: _Double click to open items
kk: Нәрселерді а_шу үшін қос шертуді қолдану

en: _Download
kk: Жү_ктеп алу

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _Edit Bookmarks...
kk: Бе_тбелгілерді түзету...

en: _Eject
kk: Ш_ығару

en: _Emblems
kk: Э_мблемалар

en: _Empty File
kk: _Бос файл

en: _File
kk: _Файл

en: _Folder:
kk: Бу_ма:

en: _Format
kk: Пі_шімі

en: _Format:
kk: Пі_шімі:

en: _Forward
kk: А_лға

en: _Go
kk: Ө_ту

en: _Group:
kk: _Тобы:

en: _Help
kk: Көм_ек

en: _Home
kk: Ү_й бумасы

en: _Home Folder
kk: Ү_й бумасы

en: _Icons
kk: _Таңбашалар

en: _Image:
kk: Суре_т:

en: _Invert Selection
kk: Таңдауды тері_стеу

en: _Keep Aligned
kk: Реттелген түрінде ұ_стау

en: _Keyword:
kk: Кіл_тсөз:

en: _Launch Anyway
kk: Сон_да да жөнелту

en: _Link Here
kk: Ос_ында сілтеме жасау

en: _List
kk: Тізі_м

en: _Location...
kk: Ор_наласуы...

en: _Location:
kk: Орна_ласуы:

en: _Lock Drive
kk: Жетекті б_локтау

en: _Main Toolbar
kk: _Басты саймандар панелі

en: _Manually
kk: Қол_мен

en: _Mount
kk: Ті_ркеу

en: _Move Here
kk: О_сында жылжыту

en: _Music Player:
kk: _Музыка плеері:

en: _Network
kk: Ж_елі

en: _Never prompt or start programs on media insertion
kk: Тасушы са_лынған кезде ешқашан сұрамау және бағдарламаларды жөнелтпеу

en: _New Tab
kk: _Жаңа бет

en: _Next Tab
kk: _Келесі бет

en: _Only for files smaller than:
kk: Өл_шемі келесіден аз файлдар үшін ғана:

en: _Open
kk: А_шу

en: _Open Scripts Folder
kk: Скрипттер бумасын а_шу

en: _Open With %s
kk: %s _көмегімен ашу

en: _Organize Desktop by Name
kk: Жұмыс үстелін атаулары бойынша р_еттеу

en: _Organize by Name
kk: Атаулары бойынша р_еттеу

en: _Other pane
kk: _Басқа панель

en: _Owner:
kk: И_есі:

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: _Paste Into Folder
kk: Б_ума ішіне кірістіру

en: _Pattern:
kk: _Шаблон:

en: _Patterns
kk: _Шаблондар

en: _Photos:
kk: Фо_толар:

en: _Places
kk: Орын_дар

en: _Port:
kk: _Порт:

en: _Power On
kk: І_ске қосу

en: _Previous Tab
kk: А_лдыңғы бет

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: _Read
kk: _Оқу

en: _Redo
kk: Қай_талау

en: _Redo creation of a file from template
kk: Үлгіден жасауды қа_йталау

en: _Redo creation of an empty file
kk: Бос файлды жасауды қа_йталау

en: _Reload
kk: Қа_йта жүктеу

en: _Remember this application for "%s" files
kk: Бұл қолданбаны %s файлдары үшін е_сте сақтау

en: _Remember this application for %s documents
kk: Бұл қолданбаны %s құжаттары үшін е_сте сақтау

en: _Remove
kk: Өші_ру

en: _Remove a Color...
kk: Түсті ө_шіру...

en: _Remove a Pattern...
kk: Оюды ө_шіру...

en: _Remove an Emblem...
kk: Эмблеманы ө_шіру...

en: _Remove...
kk: Ө_шіру...

en: _Rename...
kk: Атын ауысты_ру...

en: _Restore
kk: Қал_пына келтіру

en: _Retry
kk: Қа_йталау

en: _Revert
kk: Қай_тару

en: _Run
kk: О_рындау

en: _Run executable text files when they are opened
kk: Орындалатын файлдар ашылған кезде оларды жө_нелту

en: _Safely Remove Drive
kk: Жетекті қауі_псіз шығару

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Scripts
kk: Ск_рипттер

en: _Search
kk: І_здеу

en: _Search for Files...
kk: Файлдарды і_здеу...

en: _Search for:
kk: _Нені іздеу керек:

en: _Select Application
kk: Қо_лданбаны таңдау

en: _Server:
kk: _Сервер:

en: _Side Pane
kk: _Бүйір панелі

en: _Single click to open items
kk: Нәр_селерді ашу үшін бірлік шертуді қолдану

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: _Skip files
kk: Файлдарды аттап _кету

en: _Software:
kk: _Бағд. қамтама:

en: _Start
kk: Ба_стау

en: _Start Multi-disk Device
kk: Көпдискті құрылғыны іске қ_осу

en: _Start Multi-disk Drive
kk: Көпдискті жетекті іске қо_су

en: _Sticky
kk: Жаб_ысқақ

en: _Stop
kk: Т_оқтату

en: _Stop Multi-disk Device
kk: Көпдискті құрылғыны т_оқтату

en: _Stop Multi-disk Drive
kk: Көпдискті жетекті тоқта_ту

en: _Stop the drive associated with the open folder
kk: Ашық бумаға сәйкес келетін жетекті т_оқтату

en: _Tabs
kk: Б_еттер

en: _Text beside icons
kk: Мә_тін таңбашалардың қасында

en: _Trash
kk: Қоқ_ыс шелегі

en: _Type:
kk: Тү_рі:

en: _Undo
kk: Бол_дырмау

en: _Undo creation of a file from template
kk: Үлгіден жасауды болд_ырмау

en: _Undo creation of an empty file
kk: Бос файлды жасауды болд_ырмау

en: _Unlock Drive
kk: Жетекті бо_сату

en: _Unmount
kk: _Тіркеуден шығару

en: _Up
kk: Жоғ_ары

en: _Use a custom command
kk: Ба_сқа команда:

en: _Use compact layout
kk: Ық_шам көріністі қолдану

en: _View
kk: _Түрі

en: _View As
kk: Қалайша қ_арау

en: _View executable text files when they are opened
kk: Орындалатын файлдар ашылған кезде оларды _көрсету

en: _Write
kk: _Жазу

en: _Zoom
kk: _Масштаб

en: access
kk: қатынау

en: by Modification _Date
kk: Түз_ету уақыты бойынша

en: by T_rash Time
kk: қоқ_ысқа тасталған уақыты бойынша

en: by _Emblems
kk: э_мблемалар бойынша

en: by _Name
kk: А_ты бойынша

en: by _Size
kk: Көле_мі бойынша

en: by _Type
kk: _түрі бойынша

en: column
kk: баған

en: create/delete
kk: жасау/өшіру

en: dropped data
kk: тасталған мәлімет

en: dropped text.txt
kk: тасталған мәтін.txt

en: free
kk: бос

en: link
kk: сілтеме

en: link (broken)
kk: сілтеме (сынық)

en: list
kk: тізім

en: loading...
kk: жүктеу...

en: nd copy)
kk:  көшірме)

en: new file
kk: жаңа файл

en: no
kk: жоқ

en: nothing
kk: ешнәрсе

en: on the desktop
kk: жұмыс үстелінде

en: paused
kk: аялдатылған

en: pausing
kk: аялдатылуда

en: pointing at "%s"
kk: "%s" жеріне сілтейді

en: program
kk: бағдарлама

en: queued
kk: кезекте

en: queuing
kk: кезекке қою

en: rd copy)
kk:  көшірме)

en: read
kk: оқу

en: st copy)
kk:  көшірме)

en: th copy)
kk:  көшірме)

en: today
kk: бүгін

en: today at %-I:%M:%S %p
kk: бүгін, %-I:%M:%S %p

en: today at 00:00:00 PM
kk: бүгін, 00:00:00 PM

en: unknown
kk: белгісіз

en: unknown MIME type
kk: белгісіз MIME түрі

en: unknown type
kk: белгісіз түрі

en: unreadable
kk: оқылмайды

en: untitled folder
kk: атаусыз бума

en: used
kk: қолдануда

en: write
kk: жазу

en: yesterday
kk: кеше

en: yesterday, %-I:%M %p
kk: кеше, %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
kk: кеше, 00:00 PM
