Xfce Apps - en to kk translation catalogue (391 entries)

en: Adjustment:
kk: Келтіру:

en: Advanced
kk: Кеңейтілген

en: All Files
kk: Барлығы

en: Always
kk: Әрқашан

en: Ambiguous-width characters:
kk: Ені өзгермелі таңбалар:

en: Appearance
kk: Сыртқы түрі

en: Appearance and Animation
kk: Сыртқы түрі мен эффекттер

en: Arabic
kk: Арабша

en: Armenian
kk: Армян

en: Auto-detect
kk: Автоанықтау

en: Automatically copy selection to clipboard
kk: Таңдалғанды алмасу буферіне автокөшіру

en: Background
kk: Фон

en: Background Color:
kk: Фон түсі:

en: Background image
kk: Фон суреті

en: Backspace key generates:
kk: Backspace батырмасы әрекеті:

en: Baltic
kk: Балтық

en: Behavior
kk: Мінез-құлығы

en: Black on White
kk: Ақ үстіндегі қара

en: Block
kk: Блок

en: C_ase sensitive
kk: Р_егистрге тәуелді

en: Cell spacing:
kk: Ұяшықтар арасы:

en: Celtic
kk: Келттік

en: Centered
kk: Ортасына қарай

en: Central European
kk: Орталық Еуропалық

en: Chinese Simplified
kk: Қытайша оңайлатылған

en: Chinese Traditional
kk: Қытайша дәстүрлі

en: Choose title color
kk: Атаудың түсін таңдаңыз

en: Clipboard
kk: Алмасу буфері

en: Close
kk: Жабу

en: Close Other Ta_bs
kk: Басқа бет_терді жабу

en: Close T_ab
kk: Бет_ті жабу

en: Close _Window
kk: Тере_зені жабу

en: Close all tabs?
kk: Барлық беттерді жабу керек пе?

en: Close tab?
kk: Бетті жабу керек пе?

en: Close this tab
kk: Бұл бетті жабу

en: Close window?
kk: Терезені жабу керек пе?

en: Colors
kk: Түстер

en: Command
kk: Команда

en: Compatibility
kk: Үйлесімділік

en: Compose Email
kk: Email жазу

en: Configure Xfce Terminal
kk: Xfce терминалын баптау

en: Consider the following characters part of a word when double clicking:
kk: Қос шерткенде, келесі таңбаларды сөздің бөлігі ретінде санау:

en: Context Menu
kk: Контекст мәзірі

en: Controls whether text in the terminal is allowed to blink when '\e[5m' escape codes are used.
kk: Терминалдағы мәтінге "\e[5m" экрандау коды қолданылған кезде жыпылықтауға рұқсат ету керек пе.

en: Copy
kk: Көшіру

en: Copy Email Address
kk: Email адресін көшіру

en: Copy Link Address
kk: Сілтеме адресін көшіру

en: Copy _Input To All Tabs...
kk: _Кірісті барлық беттерге көшіріп алу...

en: Copy _Input:
kk: Кі_рісті көшіріп алу:

en: Copy as _HTML
kk: HTML реті_нде көшіріп алу

en: Copy input
kk: Кірісті көшіріп алу

en: Copy to clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіру

en: Copy to clipboard as HTML
kk: Алмасу буферіне HTML ретінде көшіріп алу

en: Cursor
kk: Курсор

en: Cursor blinks
kk: Курсор жыпылықтауы

en: Cursor shape:
kk: Курсор пішіні:

en: Custom Colors
kk: Таңдауыңызша түстер

en: Custom command:
kk: Таңдауыңызша команда:

en: Cyrillic
kk: Кириллица

en: Dark Pastels
kk: Күңгірт пастель

en: Default (%s)
kk: Бастапқы (%s)

en: Default character encoding
kk: Таңбалардың бастапқы кодтауы

en: Default geometry
kk: Бастапқы өлшемдері

en: Delete key generates:
kk: Delete батырмасы әрекеті:

en: Disable dialog (can be re-enabled in the Preferences)
kk: Сұхбатты сөндіру (Баптауларда қайта іске қосуға болады)

en: Disable for 15 minutes
kk: 15 минутқа сөндіру

en: Disable for 5 minutes
kk: 5 минутқа сөндіру

en: Disable until program restart
kk: Бағдарлама қайта іске қосылғанша дейін сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірулі

en: Display help contents
kk: Көмек ақпарат құрамасын көрсету

en: Display mismatch
kk: Дисплей сәйкес емес

en: Do _not ask me again
kk: Келесіде ме_ні осы туралы сұрамау

en: Do not disable dialog
kk: Сұхбатты сөндірмеу

en: Double Click
kk: Қос шерту

en: Down
kk: Төмен

en: Drop-down
kk: Түспелі терминал

en: Drop-down Terminal
kk: Түспелі терминал

en: Duration:
kk: Ұзақтығы:

en: Dynamically-set title:
kk: Динамикалық түрде орнатылатын атау:

en: Enable Hyperlinks
kk: Гиперсілтемелерді іске қосу

en: Enable support for hyperlinks.
kk: Гиперсілтемелер қолдауын іске қосу.

en: Enable this option to allow escape sequences such as '\e[1;35m' to switch text bright colors in addition to bold. If disabled, text color will remain intact.
kk: Бұл опцияны терминалдағы мәтінге "\e[1;35m" сияқты экрандау тізбегі қолданылған кезде жуан болуына қоса мәтіннің ашық түстерін ауыстыруды рұқсат ету үшін іске қосыңыз. Сөндірілген болса, мәтін түсі өзгертілмейтін болады.

en: Enable this option to set a custom bold color. If disabled the text color will be used.
kk: Таңдауыңызша жуан түсті алу үшін бұл опцияны іске қосыңыз. Сөндірілген болса, мәтін түсі қолданылады.

en: Enable this option to set custom text and background colors for cursor. If disabled the background and text colors will be reversed.
kk: Курсордың фон және алдыңғы көрініс түстерін таңдауыңызша етіп орнату үшін бұл опцияны іске қосыңыз. Сөндірілген болса, фон мен мәтін түстері терістелетін болады.

en: Enable this option to show menubars in newly created terminal windows.
kk: Бұл опция жаңа жасалған терминалдың терезелерінде мәзір жолағының болуына жауап береді.

en: Enable this option to show toolbar in newly created terminal windows.
kk: Жаңадан жасалған терминал терезелерінде құралдар панелі болуы үшін бұл опцияны іске қосыңыз.

en: Enable this option to show window decorations around newly created terminal windows.
kk: Бұл опция жаңа жасалған терминалдың терезелерінде қоршаудың болуына жауап береді.

en: Enable this to allow applications running inside the terminal windows to use bold font.
kk: Бұл опцияны іске қосу нәтижесінде терминалдағы қолданбалар жуан қаріпті қолдана алатын болады.

en: Enable this to use system-wide monospace font.
kk: Жүйелік ені біркелкі қаріпті қолдану үшін бұл опцияны іске қосыңыз.

en: Enables you to press any key on the keyboard to scroll down the terminal to the command prompt.
kk: Іске қосулы болса, терминалда кез-келген пернені басу арқылы оның мәтіні ең астына айналдырылады.

en: Encoding
kk: Кодталуы

en: Enter the text to be copied to all tabs
kk: Барлық беттерге көшірілетін мәтінді енгізіңіз

en: Enter the title for the current terminal tab
kk: Ағымдағы терминал беті үшін атауды енгізіңіз

en: Erase TTY
kk: TTY өшіру

en: Escape sequence
kk: Escape тізбегі

en: Failed to create the regular expression
kk: Тұрақты өрнекті жасау сәтсіз

en: Failed to execute child
kk: Ұрпақ үрдісін жөнелту қатемен аяқталды

en: Failed to open directory
kk: Буманы ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to open the URL '%s'
kk: '%s' URL-ын ашу сәтсіз аяқталды

en: Failed to save terminal contents
kk: Терминал құрамасынан сақтау сәтсіз аяқталды

en: File:
kk: Файл:

en: Filled
kk: Толтырылған

en: Find
kk: Табу

en: Find Ne_xt
kk: Келе_сісін табу

en: Find Pre_vious
kk: А_лдыңғысын табу

en: Font
kk: Қаріп

en: General
kk: Жалпы

en: General Options
kk: Жалпы опциялар

en: Georgian
kk: Грузин

en: Go to Tab 1
kk: 1-ші бетке өту

en: Go to Tab 2
kk: 2-ші бетке өту

en: Go to Tab 3
kk: 3-ші бетке өту

en: Go to Tab 4
kk: 4-ші бетке өту

en: Go to Tab 5
kk: 5-ші бетке өту

en: Go to Tab 6
kk: 6-шы бетке өту

en: Go to Tab 7
kk: 7-ші бетке өту

en: Go to Tab 8
kk: 8-ші бетке өту

en: Go to Tab 9
kk: 9-шы бетке өту

en: Goes after initial title
kk: Басты атаудан кейін

en: Goes before initial title
kk: Басты атауға дейін

en: Greek
kk: Грек

en: Green on Black
kk: Қара үстіндегі жасыл

en: Hebrew
kk: Иврит

en: Height:
kk: Биіктігі:

en: Help
kk: Көмек

en: I-Beam
kk: I-пішімді

en: If enabled, the app shortcut for 'xfce4-terminal --drop-down', which normally opens and closes the window, will give it focus if the option to keep the window open is checked.
kk: Іске қосылған болса, әдетте терезені ашатын және жабатын "xfce4-terminal --drop-down" қолданбасының пернелер жарлығы терезені ашық ұстау опциясы белгіленсе, оған фокус береді.

en: Image Files
kk: Сурет файлдары

en: Invalid argument for option "--dynamic-title-mode": %s
kk: "--dynamic-title-mode" опциясы үшін жарамсыз аргумент: %s

en: Isn't displayed
kk: Көрсетілмейді

en: Japanese
kk: Жапон

en: Keep window open when it loses focus
kk: Терезе фокус жоғалтқан кезде оны ашық түрінде ұстау

en: Korean
kk: Кореялық

en: Last _Active Tab
kk: Соңғы б_елсенді бет

en: Left
kk: Сол жақ

en: Match _entire word only
kk: Сө_зді тек толығымен сәйкестендіру

en: Match as _regular expression
kk: Тұрақ_ты өрнек ретінде сәйкестендіру

en: Misc
kk: Әр түрлі

en: Move Tab _Left
kk: Бетті со_лға жылжыту

en: Move Tab _Right
kk: Бетті оңғ_а жылжыту

en: Narrow
kk: Тар

en: Never
kk: Ешқашан

en: None (use solid color)
kk: Жоқ (бүтін түсті қолдану)

en: Nordic
kk: Скандинавтік

en: OPTION
kk: ОПЦИЯ

en: On the left side
kk: Сол жақтан

en: On the right side
kk: Он жақтан

en: Opacity:
kk: Мөлдірсіздігі:

en: Open Link
kk: Сілтемені ашу

en: Open T_erminal
kk: Т_ерминалды ашу

en: Open _Tab
kk: _Бетті ашу

en: Open a new terminal tab
kk: Жаңа терминал бетін ашады

en: Open a new terminal window
kk: Жаңа терминал терезесін ашады

en: Open the current directory
kk: Ағымдағы буманы ашу

en: Open the preferences dialog
kk: Ба_птаулар терезесін ашу

en: Opening New Windows
kk: Жаңа терезелерді ашу

en: Option "%s" requires specifying the color as its parameter
kk: "%s" опциясы түстің параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--command/-e" requires specifying the command to run as its parameter
kk: "--command/-e" опциясы команданың параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--default-display" requires specifying the default X display as its parameter
kk: "--default-display" опциясы негізгі X экранын параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--default-working-directory" requires specifying the default working directory as its parameter
kk: "--default-working-directory" опциясы негізгі жұмыс бумасының параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--display" requires specifying the X display as its parameter
kk: "--display" опциясы X экранының параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--dynamic-title-mode" requires specifying the dynamic title mode as its parameter
kk: "--dynamic-title-mode" опциясы динамикалық атау режимін параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--execute/-x" requires specifying the command to run on the rest of the command line separated from "--execute/-x"
kk: "--execute/-x" опциясы комадалық жолдың қалған бөлігіне жөнелту үшін, "--execute/-x" бөлігінен ажыратылған команданы талап етеді

en: Option "--font" requires specifying the font name as its parameter
kk: "--font" опциясы қаріп атының параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--geometry" requires specifying the window geometry as its parameter
kk: "--geometry" опциясы терез өлшемдерінің параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--icon/-I" requires specifying an icon name or filename as its parameter
kk: "--icon/-I" опциясы таңбаша аты не файл атының параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--initial-title" requires specifying the initial title as its parameter
kk: "--initial-title" опциясы бастапқы атауды атаудың параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--role" requires specifying the window role as its parameter
kk: "--role" опциясы терезе ролінің параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--sm-client-id" requires specifying the unique session id as its parameter
kk: "--sm-client-id" опциясы сессия id-ін параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--startup-id" requires specifying the startup id as its parameter
kk: "--startup-id" опциясы қосылу id-інің параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--title/-T" requires specifying the title as its parameter
kk: "--title/-T" опциясы атауды параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--working-directory" requires specifying the working directory as its parameter
kk: "--working-directory" опциясы жұмыс бумасының параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--workspace" requires specifying the workspace number as its parameter
kk: "--workspace" опциясы жұмыс орны нөмірін параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Option "--zoom" requires specifying the zoom (%d .. %d) as its parameter
kk: "--zoom" опциясы масштабтың (%d .. %d) параметр ретінде берілуін сұрайды

en: Other
kk: Басқа

en: Palette
kk: Палитра

en: Paste
kk: Кірістіру

en: Paste _Selection
kk: _Ерекшеленгенді кірістіру

en: Paste _Selection Alt
kk: _Таңдалғанды кірістіру Alt

en: Paste clipboard
kk: Алмасу буферін кірістіру

en: Paste from clipboard
kk: Алмасу буферінен кірістіру

en: Paste selection
kk: Таңдалғанды кірістіру

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed, potentially involving root access ('sudo').
kk: Бұл мәтінді терминалға кірістіру қауіпті болуы мүмкін, өйткені кейбір командалар орындалуы мүмкін, соның ішінде әкімші құқықпен болуы мүмкін ('sudo').

en: Pasting this text to the terminal may be dangerous as it looks like some commands may be executed.
kk: Бұл мәтінді терминалға кірістіру қауіпті болуы мүмкін, өйткені кейбір командалар орындалуы мүмкін.

en: Please report bugs to <%s>.
kk: Ақаулықтар жөнінде хабарлаңыз: <%s>.

en: Position
kk: Орналасуы

en: Pr_eferences...
kk: Б_аптаулар...

en: Presets
kk: Сақталған баптаулар

en: Replaces initial title
kk: Бастапқы атаудың орнына

en: Reset
kk: Тастау

en: Reset compatibility options to defaults
kk: Үйлесімділік опцияларын бастапқы түріне келтіру

en: Reset tab activity indicator after
kk: Бет белсенділік индикаторын сөндіру уақыты

en: Right
kk: Оң жақ

en: Right click action:
kk: Оң жақпен шерту әрекеті:

en: Romanian
kk: Румын

en: Sa_ve Contents...
kk: Құрамасын сақ_тау...

en: Save contents...
kk: Құрамасын сақтау...

en: Scaled
kk: Масштабталған

en: Scroll on _Output
kk: Шығы_с кезінде айналдыру

en: Scroll one Page Down
kk: Бір бетке төмен айналдыру

en: Scroll one Page Up
kk: Бір бетке жоғары айналдыру

en: Scroll one line Down
kk: Бір жолды төмен жылжыту

en: Scroll one line Up
kk: Бір жолды жоғары жылжыту

en: Scrollback:
kk: Кері айналдыру:

en: Scrollbar is:
kk: Айналдыру жолағы:

en: Scrolling
kk: Аналдыру

en: Search terminal contents
kk: Терминал құрамасынан іздеу

en: See the %s man page for full explanation of the options above.
kk: Төмендегі опциялардың толық анықтамасы үшін %s man парағын оқыңыз.

en: Select Preset
kk: Алдын ала орнатылған баптаулар жинағын таңдау

en: Select _All
kk: Барлығын _таңдау

en: Select this option to force Terminal to run a custom command instead of your shell when you open new terminals
kk: Сіз жаңа терминалдарды ашқанда, Терминал сіздің қоршамыңыз орнына таңдауыңызша команданы орындау үшін бұл опцияны таңдаңыз.

en: Select this option to force Terminal to run your shell as a login shell when you open new terminals. See the documentation of your shell for details about differences between running it as interactive shell and running it as login shell.
kk: Бұл опцияны Terminal-да ашылған әр қоршам сіздің тіркелгі қоршамы ретінде орындалуы үшін жауап береді. Интерактивті мен тіркелгі қоршамдарының айырмашылықтарын білу үшін өзіңіздің қоршам құжаттамасын оқыңыз.

en: Select this option to make new terminals (tabs or windows) use custom working directory. Otherwise, current working directory will be used.
kk: Жаңа терминалдар (беттер немесе терезелер) таңдауыңызша жұмыс бумасын қолдану үшін бұл опцияны таңдаңыз. Болмаса, ағымдағы жұмыс бумасы қолданылатын болады.

en: Send Signal
kk: Сигналды жіберу

en: Set Title Co_lor...
kk: Атау тү_сін орнату...

en: Set _Encoding
kk: К_одтауды орнату

en: Shading:
kk: Көлеңкелеу:

en: Shortcuts
kk: Жарлықтар

en: Show Menubar Temporarily
kk: Мәзір жолағын уақытша көрсету

en: Show Window _Borders
kk: _Терезе қоршауын көрсету

en: Show _Menubar
kk: _Мәзірді көрсету

en: Show _Toolbar
kk: _Панельді көрсету

en: Show unsafe paste dialog
kk: Қауіпсіз емес кірістіру сұхбатын көрсету

en: Show/hide the menubar
kk: Мәзірді көрсету/жасыру

en: Show/hide the toolbar
kk: Панельді көрсету/жасыру

en: Show/hide the window decorations
kk: Терезе қоршауын көрсету/жасыру

en: Solarized (dark)
kk: Түссізделген (қараңғы)

en: Solarized (light)
kk: Түссізделген (ақшыл)

en: South-Eastern Europe
kk: Оңтүстік-Шығыс Еуропалық

en: Stretched
kk: Созылған

en: Switch to last active tab
kk: Соңғы белсенді бетке ауысу

en: Switch to next tab
kk: Келесі бетке өту

en: Switch to previous tab
kk: Алдыңғы бетке өту

en: T_abs
kk: Бе_ттер

en: Tab Options
kk: Бет опциялары

en: Tab activity color:
kk: Бет белсенділіктің түсі:

en: Tabs
kk: Беттер

en: Terminal
kk: Терминал

en: Terminal Emulator
kk: Терминал эмуляторы

en: Terminal Preferences
kk: Терминал баптаулары

en: Text Color:
kk: Мәтін түсі:

en: Text blinks:
kk: Мәтін жыпылықтайды:

en: Thai
kk: Тай

en: The Xfce development team. All rights reserved.
kk: Xfce өндіру тобы. Барлық құқықтары қорғалған.

en: The child process exited normally with status %d.
kk: Ұрпақ процесі қалыпты түрде %d кодымен аяқталған.

en: The child process was aborted by signal %d.
kk: Ұрпақ процесі %d кодымен үзілген.

en: The child process was aborted.
kk: Ұрпақ процесі үзілген.

en: The random color is based on the selected background color, keeping the same brightness.
kk: Кездейсоқ түс таңдалған фон түсі негізінде алынатын болады, жарықтылығы бірдей болады.

en: There are still processes running in some tabs.
    Closing this window will kill all of them.
kk: Кейбір беттерде орындалып тұрған процестер әлі бар.
    Бұл терезені жабу олардың барлығын өлтіреді.

en: There is still a process running.
    Closing this tab will kill it.
kk: Орындалып тұрған процесс әлі бар.
    Бұл бетті жабу оны өлтіреді.

en: There is still a process running.
    Closing this window will kill it.
kk: Орындалып тұрған процесс әлі бар.
    Бұл терезені жабу оны өлтіреді.

en: These options may cause some applications to behave incorrectly.
    They are only here to allow you to work around certain applications
    and operating systems that expect different terminal behavior.
kk: Бұл опциялар кейбір қолданбалардың бұрыс жұмысына әкеп соғуы
    мүмкін, және терминал жұмысынан басқаны күтіп тұрған
    қолданбалар мен жүйелердің жұмысын мүмкін қылуға арналған.

en: This controls whether scrollbar is drawn as an overlay (auto-hide) or not.
kk: Бұл опция айналдыру жолағы овелей ретінде (автожасыру) салынады ма, соны басқарады.

en: This controls whether scrolling "coasts" to a stop when releasing a touchpad or touchscreen.
kk: Бұл параметр тачпад немесе сенсорлық экранды жіберген кезде айналдыру шамалы инерциямен тоқтала ма, соны көрсетеді.

en: This controls whether the terminal will have no limits on scrollback.
kk: Бұл терминал артқа айналдыру тарихының шектеуі жоқ па, соны басқарады.

en: This option controls whether the cursor will be blinking or not.
kk: Бұл опция курсор жыпылықтай ма, соны басқарады.

en: This option controls whether the terminal will scroll down automatically whenever new output is generated by the commands running inside the terminal.
kk: Бұл опция терминалда орындалып тұрған командасының шығысында жаңа мәтіні пайда болған кезде автоайналдыруды сипаттайды.

en: This window has %d tabs open. Closing this window
    will also close all its tabs.
kk: Бұл терезеде %d ашық бет бар. Терезені жабу
    кезінде ондағы барлық беттері де жабылады.

en: Tiled
kk: Плитка

en: Title
kk: Атауы

en: Toggle Drop-down Terminal
kk: Түспелі терминалды іске қосу/сөндіру

en: Toggle fullscreen mode
kk: Толық экран режиміне өту/одан шығу

en: Toggle read-only mode
kk: Тек оқу үшін режимін қосу/сөндіру

en: Toggle scroll on output
kk: Шығыс кезінде айналдыруды іске қосу/сөндіру

en: Transparent Background
kk: Мөлдір фон

en: Turkish
kk: Түрік

en: Unable to determine your login shell.
kk: Тіркелгіңіздің командалық қоршауын анықтау мүмкін емес.

en: Unable to parse color: %s
kk: Түсті талдау мүмкін емес: %s

en: Underline
kk: Асты сызылған

en: Unknown option "%s"
kk: Белгісіз опция "%s"

en: Unknown option "-%c"
kk: Белгісіз опция "-%c"

en: Untitled
kk: Атаусыз

en: Up
kk: Жоғары

en: Usage:
kk: Қолданылуы:

en: User id mismatch
kk: Пайдаланушы id сәйкес емес

en: Vietnamese
kk: Вьетнамдық

en: View Options
kk: Қарау опциялары

en: Visit Xfce Terminal website
kk: Xfce терминалы веб-сайтын шолу

en: Warning
kk: Ескерту

en: Warning: Potentially Unsafe Paste
kk: Ескерту: Қауіпсіз емес бола алатын кірістіру

en: Western European
kk: Батыс Еуропалық

en: When focused
kk: Фокус алған кезде

en: When unfocused
kk: Фокус алмаған кезде

en: White on Black
kk: Қара үстіндегі ақ

en: Wide
kk: Кең

en: Width:
kk: Ені:

en: Window
kk: Терезе

en: Window Options
kk: Терезе опциялары

en: Window or Tab Separators
kk: Терезелер не Беттер ажыратқыштары

en: Written by Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,
kk: Жасаған: Benedikt Meurer <benny@xfce.org>,

en: Xfce Terminal Emulator
kk: Xfce терминал эмуляторы

en: Xfce Terminal Settings
kk: Xfce терминал баптаулары

en: Zoom
kk: Масштабтау

en: Zoom In Alt
kk: Үлкейту Alt

en: Zoom Out Alt
kk: Кішірейту Alt

en: Zoom _In
kk: Үлке_йту

en: Zoom _Out
kk: Кі_шірейту

en: Zoom in with larger font
kk: Үлкенірек қаріппен масштабты үлкейту

en: Zoom out with smaller font
kk: Кішірек қаріппен масштабты кішірейту

en: Zoom to default size
kk: Бастапқы масштабқа тастау

en: _About
kk: Осы турал_ы

en: _Allow bold text
kk: Жуан мәтінге рұқса_т

en: _Always keep window above
kk: Терезені әрқашан ең _жоғарыда ұстау

en: _Always show tabs
kk: Беттерді әрқ_ашан көрсету

en: _Audible bell
kk: _Дыбыстық хабарлау

en: _Auto-hide mouse pointer
kk: Тышқан курсорын _автожасыру

en: _Bold selection color:
kk: _Жуан таңдаудың түсі:

en: _Cancel
kk: _Бас тарту

en: _Clear Scrollback and Reset
kk: Айналдыру тарихын тазарту мен та_стау

en: _Close
kk: _Жабу

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: _Copy
kk: _Көшіру

en: _Cursor color:
kk: _Курсор түсі:

en: _Detach Tab
kk: Бетті бө_ліп жіберу

en: _Disable all menu access keys (such as Alt + f)
kk: Барлық мәзірге қатынау батырмаларын сөн_діру (Alt+f сияқты)

en: _Disable menu shortcut key (F10 by default)
kk: Мәзірге қатынау жарлығын сөн_діру (F10 бастапқыда)

en: _Display borders around new windows
kk: Жаңа терезелердің қоршауын _көрсету

en: _Display menubar in new windows
kk: Жаңа терезелерде мәзір жолағын _көрсету

en: _Display toolbar in new windows
kk: Жаңа терезелерде құралдар панельдерін _көрсету

en: _Edit
kk: Түз_ету

en: _Enable kinetic scrolling
kk: Кинетикалық айналдыруды іск_е қосу

en: _Enable overlay scrolling (Requires restart)
kk: Мәтін соңынан асырып айналдыруды іск_е қосу (қайта қосуды талап етеді)

en: _Enable sixel graphics
kk: Алты пиксельді графиканы іск_е қосу

en: _File
kk: _Файл

en: _Find...
kk: _Табу...

en: _Fullscreen
kk: Т_олық экранға

en: _Help
kk: _Көмек

en: _Initial title:
kk: _Бастапқы атауы:

en: _Keep window open when it loses focus
kk: _Терезе фокус жоғалтқан кезде оны ашық түрінде ұстау

en: _Move to monitor with pointer
kk: Мониторға курсормен а_пару

en: _Next
kk: _Келесі

en: _Next Tab
kk: _Келесі бет

en: _Normal Size
kk: Қалы_пты өлшемі

en: _Normal Size Alt
kk: Қалы_пты масштаб Alt

en: _Opacity:
kk: _Мөлдірсіздігі:

en: _Open File Manager Here
kk: Файлдар басқарушысын осында а_шу

en: _Open new tab to the right of the active tab
kk: Жаңа бетті белсенді беттің оң жағынан а_шу

en: _Paste
kk: Кірі_стіру

en: _Paste Alt
kk: _Кірістіру Alt

en: _Previous
kk: А_лдыңғы

en: _Previous Tab
kk: А_лдыңғы бет

en: _Read-Only
kk: Тек _оқу үшін

en: _Relaunch
kk: Қайта _жөнелту

en: _Reset
kk: _Тастау

en: _Run a custom command instead of my shell
kk: Менің қоршамым орнына таңдауыңызша команданы жө_нелту

en: _Run command as login shell
kk: Команданы жү_йеге кіру қоршамы ретінде жөнелту

en: _Save
kk: _Сақтау

en: _Scroll on keystroke
kk: Батырмаларды басу кезінде айна_лдыру

en: _Scroll on output
kk: Шығыс кезінде а_йналдыру

en: _Search for:
kk: _Нені іздеу керек:

en: _Set Title...
kk: А_тауын орнату...

en: _Show bold text in bright colors:
kk: Жуан мәтінді ашық түстермен көр_сету

en: _Show status icon in notification area
kk: Жүйелік трейде қалы_п-күй таңбашасын көрсету

en: _Show window borders
kk: Терезе қоршауын көр_сету

en: _Terminal
kk: Тер_минал

en: _Text selection color:
kk: Мә_тінді ерекшелеу түсі:

en: _Title:
kk: А_тауы:

en: _Undo Close Tab
kk: Жабылған бетті қа_йтару

en: _Unlimited Scrollback
kk: Шектеусіз артқа айналдыру тарихы

en: _Use app shortcut to focus the window
kk: Терезеге фоку_с беру үшін қолданбаның пернелер жарлығын қолдану

en: _Use custom styling to make tabs slim (restart required)
kk: Беттерді жіңішке қылу үшін пайдаланушы стилін қ_олдану (қолданбаны қайта іске қосу керек)

en: _Use middle mouse click to close tabs
kk: Беттерді жабу үшін тышқанның орта батырмасын қо_лдану

en: _Use middle mouse click to open urls
kk: URL адрестерін ашу үшін тышқанның орта батырмасын қо_лдану

en: _Use system font
kk: Жүйелік қаріпті қ_олдану

en: _Use system theme colors for text and background
kk: Мәтін және фон үшін жүйелік тема түстерін қ_олдану

en: _Vary the background color for each tab
kk: Әр беттің ф_он түсі әр түрлі қылу

en: _View
kk: Тү_рі

en: _Visual bell
kk: _Визуалды хабарлау

en: _Working directory:
kk: _Жұмыс бумасы:

en: _Wrap around
kk: Соң_ына жеткенде, басына апару

en: _Zoom
kk: _Масштаб

en: class
kk: класс

en: color
kk: түс

en: columns
kk: баған саны

en: command
kk: команда

en: directory
kk: бума

en: display
kk: дисплей

en: font
kk: қаріп

en: geometry
kk: өлшемдері

en: icon
kk: таңбаша

en: mode
kk: режимі

en: role
kk: ролі

en: rows
kk: жол саны

en: seconds
kk: секунд

en: string
kk: жол

en: terminal;command line;prompt;cli;cmd;xterm;bash;shell;dos;
kk: terminal;command line;prompt;cli;cmd;xterm;bash;shell;dos;терминал;командалық жол;сұрау;қоршам;

en: terminal;settings;preferences;configuration;configure;
kk: terminal;settings;preferences;configuration;configure;терминал;баптаулар;қалаулар;конфигурация;баптау;

en: title
kk: атауы

en: x height
kk: x биіктігі

en: x width
kk: x ені

en: zoom
kk: масштаб
