caja 1.25.3 - en to lt translation catalogue (1463 entries)

en: 
    
    Add connect to server mount
lt: 
    
    Pridėti prisijungimą prie serverio prijungimo

en: 
    
    Browse the file system with the file manager
lt: 
    
    Naršyti failų sistemą per failų tvarkytuvę

en:  (another copy)
lt:  (kita kopija)

en:  (copy)
lt:  (kopija)

en:  (invalid Unicode)
lt:  (neteisingas Unikodas)

en: "%s" cannot open "%s" because "%s" cannot access files at "%s" locations.
lt: „%s“ negali atverti „%s“, kadangi „%s“ negali pasiekti failų „%s“ vietose.

en: "%s" could not be found. Perhaps it has recently been deleted.
lt: „%s“ nerastas. Galbūt jis buvo neseniai ištrintas.

en: "%s" is an executable text file.
lt: „%s“ yra vykdomasis tekstinis failas.

en: "%s" selected
lt: pasirinktas „%s“

en: "%s" will be copied if you select the Paste command
lt: „%s“ bus nukopijuotas, jei pasirinksite komandą Įdėti

en: "%s" will be moved if you select the Paste command
lt: „%s“ bus perkeltas, jei pasirinksite komandą Įdėti

en: %'dnd link to %s
lt: %'d nuoroda į %s

en: %'drd link to %s
lt: %'d nuoroda į %s

en: %'dst link to %s
lt: %'d nuoroda į %s

en: %'dth link to %s
lt: %'d nuoroda į %s

en: %A, %B %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lt: %Y %B %-d, %A  %H:%M:%S

en: %S of %S
lt: %S iš %S

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
lt: %a, %Y %b %-d, %-H:%M

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M:%S %p
lt: %a, %Y %b %-d, %-H:%M:%S

en: %b %-d %Y at %-I:%M %p
lt: %Y %b %-d, %-H:%M

en: %b %-d %Y, %-I:%M %p
lt: %Y %b %-d, %-H:%M

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
lt: %Y-%m-%d %H:%M

en: %m/%d/%y
lt: %Y-%m-%d

en: %s (%'dnd copy)%s
lt: %s (%'d-a kopija)%s

en: %s (%'drd copy)%s
lt: %s (%'d-ia kopija)%s

en: %s (%'dst copy)%s
lt: %s (%'d-a kopija)%s

en: %s (%'dth copy)%s
lt: %s (%'d-a kopija)%s

en: %s (%s bytes)
lt: %s (%s baitų)

en: %s (another copy)%s
lt: %s (kita kopija)%s

en: %s (copy)%s
lt: %s (kopija)%s

en: %s - File Browser
lt: %s – Failų naršyklė

en: %s Properties
lt: %s savybės

en: %s Visible Columns
lt: %s matomos skiltys

en: %s document
lt: %s dokumentas

en: %s's Home
lt: %.0sNamai

en: %s, Free space: %s
lt: %s, laisva vieta: %s

en: (Empty)
lt: (Tuščia)

en: (some contents unreadable)
lt: (dalis turinio neperskaitoma)

en: --check cannot be used with other options.
lt: --check negali būti naudojamas su kitais parametrais.

en: --geometry cannot be used with more than one URI.
lt: --geometry negali būti naudojamas su daugiau nei vienu URI.

en: --quit cannot be used with URIs.
lt: --quit negali būti naudojamas su URI.

en: --select must be used with at least an URI.
lt: --select turi būti naudojamas bent su vienu URI.

en: 00/00/00
lt: 0000-00-00

en: 00/00/00, 00:00 PM
lt: 0000-00-00 00:00

en: 1 Day
lt: 1 diena

en: 1 Hour
lt: 1 valanda

en: 1 Month
lt: 1 mėnesis

en: 1 Week
lt: 1 savaitė

en: 1 Year
lt: 1 metai

en: 6 Months
lt: 6 mėnesiai

en: <b>Available _Extensions:</b>
lt: <b>Galimi _plėtiniai:</b>

en: <b>Behavior</b>
lt: <b>Elgsena</b>

en: <b>Date</b>
lt: <b>Data</b>

en: <b>Default View</b>
lt: <b>Numatytasis rodinys</b>

en: <b>Executable Text Files</b>
lt: <b>Vykdomieji tekstiniai failai</b>

en: <b>Folders</b>
lt: <b>Aplankai</b>

en: <b>Icon Captions</b>
lt: <b>Piktogramų pavadinimai</b>

en: <b>List Columns</b>
lt: <b>Sąrašo skiltys</b>

en: <b>Media Handling</b>
lt: <b>Laikmenų valdymas</b>

en: <b>Other Media</b>
lt: <b>Kitos laikmenos</b>

en: <b>Other Previewable Files</b>
lt: <b>Kiti peržiūrimi failai</b>

en: <b>Size</b>
lt: <b>Dydis</b>

en: <b>Sound Files</b>
lt: <b>Garso failai</b>

en: <b>Text Files</b>
lt: <b>Tekstiniai failai</b>

en: <b>Trash</b>
lt: <b>Šiukšlinė</b>

en: <big><b>Error autorunning software</b></big>
lt: <big><b>Klaida automatiškai paleidžiant programą</b></big>

en: <big><b>This medium contains software intended to be automatically started. Would you like to run it?</b></big>
lt: <big><b>Šioje laikmenoje yra programinė įrangą, skirta būti paleista automatiškai. Ar norite ją paleisti?</b></big>

en: ? bytes
lt: ? baitų

en: ? items
lt: ? elementų

en: A folder with the same name already exists in "%s".
lt: Aplankas tuo pačiu vardu jau yra vietoje „%s“.

en: A newer file with the same name already exists in "%s".
lt: Naujesnis failas tuo pačiu vardu jau yra vietoje „%s“.

en: A newer folder with the same name already exists in "%s".
lt: Naujesnis aplankas tuo pačiu vardu jau yra vietoje „%s“.

en: A string containing the saved geometry and coordinates string for navigation windows.
lt: Simbolių eilutė, nurodanti įrašytą navigacijos langų dydį ir koordinates.

en: A string specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses, depending on the zoom level. Each of the list entries is of the form "Zoom Level:Integer". For each specified zoom level, if the given integer is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the integer is 0 or smaller, no limit is imposed on the specified zoom level. A default entry of the form "Integer" without any specified zoom level is also allowed. It defines the maximum number of lines for all other zoom levels. Examples: 0 - always display overlong file names; 3 - shorten file names if they exceed three lines; smallest:5,smaller:4,0 - shorten file names if they exceed five lines for zoom level "smallest". Shorten file names if they exceed four lines for zoom level "smaller". Do not shorten file names for other zoom levels. Available zoom levels: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)
lt: Eilutė, nurodanti kaip atsižvelgiant į mąstelį turėtų būti pakeičiamos per ilgų failų vardų dalys. Kiekvieno šio sąrašo įrašo forma – „Mastelis:Sveikasis skaičius“. Kiekvienam nurodytam masteliui, jei nurodytas sveikasis skaičius didesnis už 0, failo vardas neviršys nurodyto eilučių skaičiaus. Jeigu šis skaičius yra 0 ar mažesnis, nurodytas mastelis neribojamas. Taip pat leidžiamas numatytasis įrašas, kurio forma yra – „Sveikasis skaičius“, be nurodyto mastelio. Jis nurodo didžiausią galimą visų kitų mastelių eilučių skaičių. Pavyzdžiai: 0 – visada rodyti per ilgus failų vardus; 3 – trumpinti failų vardus, jei jie viršija 3 eilutes; smallest:5,smaller:4,0 – trumpinti failų vardus, jei jie viršija penkias eilutes, naudojant mastelį „smallest“, trumpinti, jei failų vardai viršija keturias eilutes, naudojant mastelį „smaller“. Netrumpinti failų vardų naudojant kitus mastelius. Galimi masteliai: smallest (33%), smaller (50%), small (66%), standard (100%), large (150%), larger (200%), largest (400%)

en: A_ll columns have the same width
lt: _Visi stulpeliai vienodo pločio

en: About Caja
lt: Apie Caja

en: About Extension
lt: Apie Plėtinį

en: Access files
lt: Prieiti prie failų

en: Access was denied.
lt: Prieiga buvo uždrausta.

en: Access:
lt: Prieiga:

en: Accessed:
lt: Naudota:

en: Acti_on:
lt: Vei_ksmas:

en: Activate next tab
lt: Aktyvuoti kitą kortelę

en: Activate previous tab
lt: Aktyvuoti ankstesnę kortelę

en: Add Application
lt: Pridėti programą

en: Add Emblems...
lt: Pridėti emblemas…

en: Add _bookmark
lt: _Pridėti žymę

en: Add a bookmark for the current location to this menu
lt: Pridėti esamos vietos žymę į šį meniu

en: Add a new criterion to this search
lt: Pridėti šiai paieškai naują kriterijų

en: Add new...
lt: Pridėti naują…

en: All columns have same width
lt: Visi stulpeliai yra tokio pat pločio

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
lt: Visi vykdomieji failai šiame aplanke pasirodys Scenarijų meniu.

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu. Choosing a script from the menu will run that script.
    
    When executed from a local folder, scripts will be passed the selected file names. When executed from a remote folder (e.g. a folder showing web or ftp content), scripts will be passed no parameters.
    
    In all cases, the following environment variables will be set by Caja, which the scripts may use:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: URI for current location
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: position and size of current window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: newline-delimited paths for selected files in the inactive pane of a split-view window (only if local)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: newline-delimited URIs for selected files in the inactive pane of a split-view window
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: URI for current location in the inactive pane of a split-view window
lt: Visi vykdomieji failai šiame aplanke matysis scenarijų meniu. Pasirinkus scenarijų iš meniu, jis bus paleistas.
    
    Vykdant vietiniame aplanke, scenarijams bus perduoti pasirinktų failų pavadinimai. Vykdant nuotoliniame aplanke (pvz., aplanke, rodančiame ftp turinį), scenarijams jokie parametrai perduodami nebus.
    
    Visais atvejais Caja nustatys toliau išvardintus aplinkos kintamuosius, kuriuos galima naudoti scenarijuose:
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_FILE_PATHS: pasirinktų failų keliai, atskirti naujos eilutės simboliais (tik vietiniams failams)
    
    CAJA_SCRIPT_SELECTED_URIS: pasirinktų failų URI, atskirtų naujos eilutės simboliais, sąrašas
    
    CAJA_SCRIPT_CURRENT_URI: esamos vietos URI
    
    CAJA_SCRIPT_WINDOW_GEOMETRY: esamo lango vieta ir dydis
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_FILE_PATHS: neaktyviame perskirto lango polangyje pasirinktų failų keliai, atskirti naujos eilutės simboliais (tik vietiniams failams)
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_SELECTED_URIS: neaktyviame perskirto lango polangyje pasirinktų failų URI, atskirtų naujos eilutės simboliais, sąrašas
    
    CAJA_SCRIPT_NEXT_PANE_CURRENT_URI: neaktyviame perskirto lango polangyje atvertos vietos URI

en: All items in the Trash will be permanently deleted.
lt: Visi elementai iš šiukšlinės bus negrįžtamai ištrinti.

en: Allow _executing file as program
lt: Leisti _vykdyti failą kaip programą

en: Always
lt: Visada

en: Always use the location entry, instead of the pathbar
lt: Vietoje kelio juostos, visada naudoti vietos įvesties laukelį

en: An integer specifying how parts of overlong file names should be replaced by ellipses on the desktop. If the number is larger than 0, the file name will not exceed the given number of lines. If the number is 0 or smaller, no limit is imposed on the number of displayed lines.
lt: Sveikasis skaičius, nurodantis kaip per ilgų failų vardų dalys turėtų būti darbalaukyje pakeistos elipsėmis. Jeigu skaičius didesnis už 0, tuomet failo vardas neviršys nurodyto eilučių skaičiaus. Jeigu šis skaičius yra 0 ar mažesnis, rodomų eilučių skaičius – neribojamas.

en: An invalid drag type was used.
lt: Panaudotas netinkamas vilkimo tipas.

en: An older file with the same name already exists in "%s".
lt: Senesnis failas tuo pačiu vardu jau yra vietoje „%s“.

en: An older folder with the same name already exists in "%s".
lt: Senesnis aplankas tuo pačiu vardu jau yra vietoje „%s“.

en: Another file with the same name already exists in "%s".
lt: Kitas failas tuo pačiu pavadinimu jau yra kataloge "%s".

en: Another folder with the same name already exists in "%s".
lt: Kitas aplankas tuo pačiu vardu jau yra vietoje „%s“.

en: Another link to %s
lt: Kita nuoroda į %s

en: Any
lt: Bet koks

en: Aperture Value
lt: Diafragmos reikšmė

en: Apparition
lt: Šmėkla

en: Apple Filing Protocol (AFP)
lt: Apple Failų Protokolas (AFP)

en: Application does not accept documents on command line
lt: Programa nepriima dokumentų komandų eilutėje

en: Apply Permissions to Enclosed Files
lt: Pritaikyti leidimus failams viduje

en: Apply this action to all files and folders
lt: Taikyti šį veiksmą visiems failams ir aplankams

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
lt: Ar tikrai norite išvalyti savo aplankytų vietų sąrašą?

en: Are you sure you want to open all files?
lt: Ar tikrai norite atverti visus failus?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B" from the trash?
lt: Ar tikrai norite visiškai ištrinti „%B“ iš šiukšlinės?

en: Are you sure you want to permanently delete "%B"?
lt: Ar tikrai norite visiškai ištrinti „%B“?

en: Are you sure you want to trash "%B"?
lt: Ar tikrai norite perkelti "%B" į šiukšlinę?

en: Arran_ge Items
lt: Išdėst_yti elementus

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
lt: Paklausti prieš išvalant šiukšlinę arba iš_trinant failus

en: Ask before moving files to the _Trash
lt: Klausti prieš perkeliant failus į šiu_kšlinę

en: Ask what to do
lt: Paklausti ką daryti

en: Autorun Prompt
lt: Automatinio paleidimo raginimas

en: Azul
lt: Mėlyna

en: B_rowse media when inserted
lt: Įdėjus laikmeną ją _naršyti

en: Back history
lt: „Atgal“ retrospektyva

en: Background
lt: Fonas

en: Backgrounds and Emblems
lt: Fonai ir emblemos

en: Basic
lt: Esminės

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
lt: Prieš leisdami Caja sukurkite šį aplanką, arba nustatykite reikiamas teises, kad Caja galėtų jį pats sukurti.

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
lt: Sukurkite šiuos aplankus prieš paleisdami Caja, arba nustatykite reikiamas teises, kad Caja galėtų juos sukurti.

en: Behavior
lt: Veikimas

en: Black
lt: Juoda

en: Blue Ridge
lt: Mėlyna ketera

en: Blue Rough
lt: Gruoblėta melsva

en: Blue Type
lt: Mėlynos raidės

en: Bookmark Name:
lt: Žymės pavadinimas:

en: Bookmark for Nonexistent Location
lt: Neegzistuojančios vietos žymė

en: Bookmarks
lt: Žymės

en: Browse Network
lt: Naršyti tinklą

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
lt: Naršyti visus vietinius ir nuotolinius diskus ir aplankus, prieinamus iš šio kompiuterio

en: Browse bookmarked and local network locations
lt: Naršyti pažymėtas ir vietines tinklo vietas

en: Browse in New _Tab
lt: Naršyti naujoje _kortelėje

en: Browse in New _Window
lt: Naršyti naujame _lange

en: Browse the contents of the network
lt: Naršyti tinklą

en: Browse the file system with the file manager
lt: Naršyti failų sistemą per failų tvarkytuvę

en: Brushed Metal
lt: Nušveistas metalas

en: Bubble Gum
lt: Kramtomoji guma

en: Burlap
lt: Storas audinys

en: By Access Date
lt: Pagal naudojimo datą

en: By Creation Date
lt: Pagal sukūrimo datą

en: By E_xtension
lt: Pagal prie_vardį

en: By Emblems
lt: Pagal emblemas

en: By Extension
lt: Pagal plėtinį

en: By Modification Date
lt: Pagal keitimo datą

en: By Modification _Date
lt: Pagal _keitimo datą

en: By Name
lt: Pagal pavadinimą

en: By Path
lt: Pagal kelią

en: By S_ize on Disk
lt: Pagal d_ydį diske

en: By Size
lt: Pagal dydį

en: By Size on Disk
lt: Pagal dydį diske

en: By T_rash Time
lt: Pagal iš_trynimo laiką

en: By Trashed Date
lt: Pagal pašalinimo datą

en: By Type
lt: Pagal tipą

en: By _Creation Date
lt: Pagal _sukūrimo datą

en: By _Emblems
lt: Pagal _emblemas

en: By _Name
lt: Pagal pa_vadinimą

en: By _Size
lt: Pagal _dydį

en: By _Type
lt: Pagal _tipą

en: CD _Audio:
lt: G_arso CD:

en: C_ancel Remove
lt: _Nutraukti šalinimą

en: C_olors
lt: _Spalvos

en: C_onfigure Extension
lt: K_onfigūruoti plėtinį

en: C_onnect
lt: P_risijungti

en: Caja cannot handle "%s" locations.
lt: Caja negali apdoroti „%s“ vietų.

en: Caja cannot handle this kind of location.
lt: Caja negali apdoroti šio tipo vietų.

en: Caja could not create the following required folders: %s.
lt: Caja negalėjo sukurti šių reikalingų aplankų: %s.

en: Caja could not create the required folder "%s".
lt: Caja negalėjo sukurti reikiamo aplanko „%s“.

en: Caja has no installed viewer capable of displaying the folder.
lt: Caja neturi įdiegtos žiūryklės, galinčios parodyti šį aplanką.

en: Caja is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
lt: Caja yra platinama tikintis, kad ji bus naudinga, tačiau BE JOKIŲ GARANTIJŲ; netgi be numanomų PARDAVIMO arba TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI garantijų. Daugiau informacijos galite rasti GNU bendrojoje viešojoje licencijoje.

en: Caja is extensible through a plugin system, similar to that of GNOME Nautilus, of which Caja is a fork.
lt: Cają galima išplėsti papildinių sistema, panašia į GNOME Nautilaus, kurio atšaka yra Caja.

en: Caja is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
lt: Caja yra laisva programinė įranga; galite ją platinti ir / arba modifikuoti GNU bendrosios viešosios licencijos sąlygomis, paskelbtomis Laisvosios programinės įrangos fondo; 2-osios arba (Jūsų pasirinkimu) bet kurios vėlesnės licencijos versijos sąlygomis.

en: Caja is the official file manager for the MATE desktop. It allows for browsing directories, as well as previewing files and launching applications associated with them. It is also responsible for handling the icons on the MATE desktop. It works on local and remote file systems.
lt: Caja yra oficiali failų tvarkytuvė MATE darbalaukiui. Ji leidžia naršyti katalogus, o taip pat peržiūrinėti failus ir vykdyti programas, susijusias su jais. Be to, programa yra atsakinga už piktogramų apdorojimą MATE darbalaukyje. Ji veikia vietinėse ir nuotolinėse failų sistemose.

en: Caja lets you organize files and folders, both on your computer and online.
lt: Caja leidžia tvarkyti failus ir aplankus, tiek vietiniame kompiuteryje, tiek ir tinkle.

en: Caja uses the users home folder as the desktop
lt: Caja naudoja naudotojo namų aplanką kaip darbalaukį

en: Caja will exit when last window destroyed.
lt: Caja bus uždaryta, kuomet uždaromas paskutinis langas.

en: Camera Brand
lt: Fotoaparato rūšis

en: Camera Model
lt: Fotoaparato modelis

en: Camouflage
lt: Maskuotė

en: Can't load the supported server method list.
    Please check your GVfs installation.
lt: Nepavyksta įkelti palaikomų serverio metodų sąrašo.
    Patikrinkite savo GV.

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
lt: Negalima perduoti dokumentų URI „Type=Link“ darbalaukio elementui

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Cancel Group Change?
lt: Atsisakyti grupės keitimo?

en: Cancel Owner Change?
lt: Atsisakyti savininko keitimo?

en: Cannot create the link to %s
lt: Nepavyksta sukurti nuorodos į %s

en: Cannot find the autorun program
lt: Nepavyko rasti automatinio paleidimo programos

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
lt: Failo nepavyko perkelti į šiukšlinę. Ar norite jį visiškai ištrinti?

en: Chalk
lt: Kreida

en: Change Desktop _Background
lt: Keisti darbalaukio _foną

en: Change the behaviour and appearance of file manager windows
lt: Keisti failų tvarkytuvės langų išvaizdą ir veikimą

en: Change the visibility of this window's location bar
lt: Pakeisti šio lango vietos juostos matomumą

en: Change the visibility of this window's main toolbar
lt: Pakeisti šio lango pagrindinės įrankių juostos matomumą

en: Change the visibility of this window's side pane
lt: Pakeisti šio lango šoninio polangio matomumą

en: Change the visibility of this window's statusbar
lt: Pakeisti šio lango būsenos juostos matomumą

en: Charcoal
lt: Medžio anglis

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
lt: Patikrinkite, ar teisingai parašėte ir ar teisingi įgaliotojo serverio nustatymai.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
lt: Patikrinkite, ar turite teises ištrinti šią emblemą.

en: Check that you have permission to delete the pattern.
lt: Patikrinkite, ar turite teises ištrinti šį raštą.

en: Choose a program with which to open the selected item
lt: Pasirinkite programą, su kuria atverti pažymėtą elementą

en: Choose another application with which to open the selected item
lt: Pasirinkti kitą programą, su kuria atverti pažymėtą elementą

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
lt: Pasirinkite po piktogramų pavadinimais pateikiamos informacijos tvarką. Daugiau informacijos bus matoma didinant mastelį.

en: Choose the order of information to appear in the list view.
lt: Pasirinkite sąrašo rodinyje pateikiamos informacijos tvarką.

en: Choose the order of information to appear in this folder:
lt: Pasirinkite šiame aplanke pateikiamos informacijos tvarką:

en: Choose what application to launch.
lt: Pasirinkite paleistiną programą.

en: Choose what happens when inserting media or connecting devices to the system
lt: Pasirinkite, kas atsitinka įdedant laikmeną arba prie sistemos prijungiant įrenginius

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
lt: Pasirinkus scenarijų iš meniu, jis bus įvykdytas su pažymėtais elementais kaip argumentais.

en: Clea_r History
lt: Iš_valyti retrospektyvą

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
lt: Išvalyti meniu „Eiti“ ir sąrašų „Atgal“ / „Pirmyn“ turinį

en: Click on a color to remove it
lt: Spustelėkite norimą pašalinti spalvą

en: Click on a pattern to remove it
lt: Spustelėkite norimą pašalinti raštą

en: Click on an emblem to remove it
lt: Spustelėkite norimą pašalinti emblemą

en: Clos_e All Folders
lt: Už_verti visus aplankus

en: Close P_arent Folders
lt: Užverti aukšt_esnius aplankus

en: Close _All Windows
lt: Užverti _visus langus

en: Close all Navigation windows
lt: Užverti visus žvalgymo langus

en: Close all folder windows
lt: Užverti visus aplankų langus

en: Close tab
lt: Užverti kortelę

en: Close the side pane
lt: Užverti šoninį polangį

en: Close this folder
lt: Užverti šį aplanką

en: Close this folder's parents
lt: Užverti šio aplanko motininius aplankus

en: Color _name:
lt: Spalvos pavadinimas:

en: Color _value:
lt: _Spalva (atspalvis):

en: Color for the default folder background. Only used if background_set is true.
lt: Numatytojo aplankų fono spalva. Naudojama tik jeigu background_set reikšmė yra teigiama.

en: Colors:
lt: Spalvos:

en: Command
lt: Komanda

en: Comment
lt: Komentaras

en: Compact View
lt: Glaustas rodinys

en: Compact _Layout
lt: _Glaustas išdėstymas

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Computer icon visible on desktop
lt: Darbalaukyje matoma kompiuterio piktograma

en: Concrete
lt: Betonas

en: Connect To This Server
lt: Prisijungti prie šio serverio

en: Connect to Server
lt: Prisijungti prie serverio

en: Connect to Server %s
lt: Prisijungti prie serverio %s

en: Connect to _Server...
lt: Prisi_jungti prie serverio…

en: Connect to a remote computer or shared disk
lt: Jungtis prie nuotolinio kompiuterio ar bendrinamo disko

en: Connect to the drive associated with the open folder
lt: Prijungti prie kaupiklio, susieto su atvertu aplanku

en: Connect to the selected drive
lt: Prijungti prie pasirinkto kaupiklio

en: Connecting...
lt: Jungiamasi...

en: Contained text
lt: Sudėtyje esantis tekstas

en: Content View
lt: Turinio rodinys

en: Contents:
lt: Turinys:

en: Continue
lt: Tęsti

en: Cop_y to
lt: _Kopijuoti į

en: Copy %d items to '%s'
lt: Kopijuoti %d elementus į %s

en: Copy '%s' to '%s'
lt: Kopijuoti „%s“ į %s

en: Copy _Anyway
lt: _Vis tiek kopijuoti

en: Copy the current selection to the desktop
lt: Kopijuoti pažymėtus elementus į darbalaukį

en: Copy the current selection to the home folder
lt: Kopijuoti pažymėtus elementus į namų aplanką

en: Copy the current selection to the other pane in the window
lt: Kopijuoti pažymėtus elementus į kitą šio lango polangį

en: Copy the selected text to the clipboard
lt: Kopijuoti pažymėtą tekstą į iškarpinę

en: Copying "%B" to "%B"
lt: Kopijuojama „%B“ į „%B“.

en: Copying Files
lt: Kopijuojami failai

en: Copyright
lt: Autorių teisės

en: Copyright © 1999-2009 The Nautilus authors
    Copyright © 2011-2021 The Caja authors
lt: Autorių teisės © 1999-2009 Nautilus autoriai
    Autorių teisės © 2011-2021 Caja autoriai

en: Cork
lt: Kamštis

en: Could not add application
lt: Nepavyko įtraukti programos

en: Could not add application to the application database: %s
lt: Nepavyko įtraukti programos į programų duomenų bazę: %s

en: Could not determine original location of "%s"
lt: Nepavyko nustatyti originalio „%s“ vietos

en: Could not display "%s", because the host could not be found.
lt: Nepavyko parodyti „%s“, kadangi nepavyko rasti šio serverio.

en: Could not display "%s".
lt: Nepavyko parodyti „%s“.

en: Could not find "%s".
lt: Nepavyko rasti „%s“.

en: Could not find '%s'
lt: Nepavyko rasti „%s“

en: Could not find application
lt: Nepavyko rasti programos

en: Could not remove application
lt: Nepavyko pašalinti programos

en: Could not remove emblem with name '%s'.
lt: Nepavyko pašalinti emblemos pavadinimu „%s“.

en: Could not remove files from the already existing folder %F.
lt: Nepavyko pašalinti failų iš jau esančio aplanko %F.

en: Could not remove the already existing file %F.
lt: Nepavyko pašalinti jau esančio failo %F.

en: Could not remove the already existing file with the same name in %F.
lt: Nepavyko pašalinti to paties pavadinimo failo, esančio aplanke %F.

en: Could not remove the folder %B.
lt: Nepavyko pašalinti aplanko %B.

en: Could not remove the source folder.
lt: Nepavyko pašalinti šaltinio aplanko.

en: Could not rename emblem with name '%s'.
lt: Nepavyko pakeisti emblemos „%s“ pavadinimo.

en: Could not run application
lt: Nepavyko paleisti programos

en: Could not set application as the default: %s
lt: Nepavyko nustatyti programos kaip numatytosios: %s

en: Could not set as default application
lt: Nepavyko nustatyti kaip numatytosios programos

en: Count _number of items:
lt: Rodyti failų ir aplankų _skaičių:

en: Countertop
lt: Stalviršis

en: Create Document from template "%s"
lt: Sukurti dokumentą iš šablono „%s“

en: Create L_auncher...
lt: Sukurti _leistuką…

en: Create _Document
lt: Sukurti _dokumentą

en: Create _Folder
lt: Sukurti _aplanką

en: Create a New Color:
lt: Sukurti naują spalvą:

en: Create a New Emblem
lt: Sukurti naują emblemą

en: Create a new empty file inside this folder
lt: Sukurti naują tuščią failą šiame aplanke

en: Create a new empty folder inside this folder
lt: Šiame aplanke sukurti naują tuščią aplanką

en: Create a new folder '%s'
lt: Sukurti naują aplanką '%s'

en: Create a new launcher
lt: Sukurti naują leistuką

en: Create a symbolic link for each selected item
lt: Sukurti kiekvieno pažymėto elemento simbolinę nuorodą

en: Create an empty file '%s'
lt: Sukurti tuščią failą '%s'

en: Create and delete files
lt: Kurti ir trinti failus

en: Create link to '%s'
lt: Sukurti nuorodą į %s

en: Create links to %d items
lt: Sukurti nuorodas į %d

en: Create new file '%s' from template
lt: Sukurti naują failą '%s' iš šablono

en: Create the initial window with the given geometry.
lt: Sukurti pradinį nurodytų matmenų langą.

en: Created:
lt: Sukurta:

en: Creating Properties window.
lt: Kuriamas savybių langas.

en: Creating links in "%B"
lt: Kuriamos nuorodos į „%B“

en: Creator
lt: Kūrėjas

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Cursor Position
lt: Žymeklio pozicija

en: Custom Background
lt: Pasirinktinis fonas

en: Custom Side Pane Background Set
lt: Naudoti pasirinktinį šoninio polangio foną

en: Cut the selected text to the clipboard
lt: Iškirpti pažymėtą tekstą į iškarpinę

en: D_efault zoom level:
lt: Numatytasis _mastelis:

en: D_uplicate
lt: Du_blikuoti

en: Danube
lt: Dunojus

en: Dark Cork
lt: Tamsus kamštis

en: Date Accessed
lt: Skaitymo data

en: Date Digitized
lt: Suskaitmeninimo data

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Date Modified
lt: Keitimo data

en: Date Taken
lt: Fotografavimo data

en: Date when file was moved to the Trash
lt: Data, kada failas buvo perkeltas į šiukšlinę

en: Decrease the view size
lt: Sumažinti rodinio dydį

en: Deep Teal
lt: Melsvai žalia

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default Background Color
lt: Numatytoji fono spalva

en: Default Background Filename
lt: Numatytojo fono failo pavadinimas

en: Default Side Pane Background Color
lt: Numatytojo šoninio polangio fono spalva

en: Default Side Pane Background Filename
lt: Numatytojo šoninio polangio fono failo pavadinimas

en: Default Thumbnail Icon Size
lt: Numatytasis miniatiūrų piktogramų dydis

en: Default _zoom level:
lt: Numatytasis _mastelis:

en: Default column order in the list view
lt: Numatytoji skilčių tvarka sąrašo rodinyje

en: Default column order in the list view.
lt: Numatytoji skilčių tvarka sąrašo rodinyje.

en: Default compact view zoom level
lt: Numatytasis glausto rodinio mastelis

en: Default folder viewer
lt: Numatytoji aplankų žiūryklė

en: Default icon zoom level
lt: Numatytasis piktogramų rodinio mastelis

en: Default list of columns visible in the list view
lt: Numatytasis sąrašo rodinyje matomų skilčių sąrašas

en: Default list of columns visible in the list view.
lt: Numatytasis sąrašo rodinyje matomų skilčių sąrašas.

en: Default list zoom level
lt: Numatytasis sąrašo rodinio mastelis

en: Default sort order
lt: Numatytoji rikiavimo tvarka

en: Default zoom level used by the compact view.
lt: Glaustame rodinyje naudojamas numatytasis mastelis.

en: Default zoom level used by the icon view.
lt: Piktogramų rodinyje naudojamas numatytasis mastelis.

en: Default zoom level used by the list view.
lt: Sąrašo rodinyje naudojamas numatytasis mastelis.

en: Defaults
lt: Numatytosios reikšmės

en: Delete %d copied items
lt: Ištrinti %d kopijuotų elementų

en: Delete %d duplicated items
lt: Ištrinti %d pasikartojančių elementų

en: Delete '%s'
lt: Ištrinti „%s“

en: Delete _All
lt: Ištrinti _visus

en: Delete all items in the Trash
lt: Ištrinti visus failus iš šiukšlinės

en: Delete all selected items permanently
lt: Negrįžtamai ištrinti visus pažymėtus elementus

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
lt: Ištrinti kiekvieną pažymėtą elementą, neperkeliant į šiukšlinę

en: Delete link to '%s'
lt: Ištrinti nuorodą į %s

en: Delete links to %d items
lt: Ištrinti nuorodas į pasikartojančius elementus %d

en: Delete the open folder permanently
lt: Negrįžtamai ištrinti atvertą aplanką

en: Delete this folder, without moving to the Trash
lt: Ištrinti šį aplanką, neperkeliant į šiukšlinę

en: Deleting Files
lt: Trinami failai

en: Deleting files
lt: Trinami failai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop View
lt: Darbalaukio rodinys

en: Desktop computer icon name
lt: Kompiuterio piktogramos darbalaukyje pavadinimas

en: Desktop font
lt: Darbalaukio šriftas

en: Desktop home icon name
lt: Namų piktogramos darbalaukyje pavadinimas

en: Desktop trash icon name
lt: Šiukšlinės piktogramos darbalaukyje pavadinimas

en: Details:
lt: Detalės:

en: Detect media in the selected drive
lt: Aptikti laikmeną pažymėtame įrenginyje

en: Devices
lt: Įrenginiai

en: Differences...
lt: Skirtumai...

en: Disable connection to session manager
lt: Išjungti ryšį su seansų tvarkytuve

en: Disconnect the drive associated with the open folder
lt: Atjungti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Disconnect the selected drive
lt: Atjungti pasirinktą kaupiklį

en: Display
lt: Rodymas

en: Display Caja help
lt: Rodyti Caja žinyną

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
lt: Parodyti langą, kuriame galima taisyti šiame meniu esančias žymes

en: Display credits for the creators of Caja
lt: Rodyti padėkas Caja kūrėjams

en: Display icons in the opposite order
lt: Rodyti piktogramas atvirkštine tvarka

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
lt: Rodyti raštus, spalvas ir emblemas, kuriuos galima naudoti norint pakeisti išvaizdą

en: Display this location with the compact view.
lt: Rodyti šią vietą naudojant glaustą rodinį.

en: Display this location with the desktop view.
lt: Rodyti šią vietą naudojant darbalaukio rodinį.

en: Display this location with the empty view.
lt: Rodyti šią vietą naudojant tuščią rodinį.

en: Display this location with the icon view.
lt: Rodyti šią vietą piktogramų rodinyje.

en: Display this location with the list view.
lt: Rodyti šią vietą sąrašo rodinyje.“

en: Display this location with the widget view.
lt: Rodyti šią vietą valdiklio rodinyje.

en: Do Nothing
lt: Nieko nedaryti

en: Do _not Empty Trash
lt: _Neišvalyti šiukšlinės

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
lt: Nevaldyti darbalaukio (nepaisyti nuostatos, esančios nustatymų dialoge).

en: Do you want to empty the trash before you unmount?
lt: Ar prieš atjungdami skaidinį, norite išvalyti šiukšlinę?

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
lt: Ar norite iš sąrašo pašalinti visas žymes, rodančias į neegzistuojančias vietas?

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
lt: Ar norite paleisti „%s“, ar peržiūrėti jos turinį?

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Domain Name:
lt: Srities pavadinimas:

en: Dots
lt: Taškai

en: Download location?
lt: Atsiuntimo vieta?

en: Drag a color to an object to change it to that color
lt: Norėdami pakeisti objekto spalvą, nutempkite ant jo spalvą

en: Drag a pattern tile to an object to change it
lt: Norėdami pakeisti objekto raštą, nutempkite ant jo raštą

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
lt: Norėdami objektui priskirti emblemą, nutempkite emblemą ant jo

en: Drag and drop is not supported.
lt: Vilkimo ir numetimo operacija nepalaikoma.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
lt: Vilkimo ir numetimo operacija veikia tik vietinėse failų sistemose.

en: Duplicate '%s' in '%s'
lt: Kurti %s failų kopijas %s

en: Duplicate each selected item
lt: Dublikuoti kiekvieną pažymėtą elementą

en: Duplicate of %d items in '%s'
lt: Kurti %d failų kopijas %s

en: Duplicating "%B"
lt: Kuriama „%B“ kopija

en: E_mpty Trash
lt: Iš_valyti šiukšlinę

en: E_xecute
lt: Vy_kdyti

en: E_xtra Pane
lt: _Papildomas polangis

en: Eclipse
lt: Užtemimas

en: Edit
lt: Taisa

en: Edit Bookmarks
lt: Keisti žymes

en: Edit Caja preferences
lt: Keisti Caja nustatymus

en: Edit the saved search
lt: Keisti įrašytą paiešką

en: Eject the selected volume
lt: Išimti pasirinktąją laikmeną

en: Eject the volume associated with the open folder
lt: Išimti laikmeną, susietą su atvertu aplanku

en: Eject the volume associated with this folder
lt: Išimti laikmeną, susietą su šiuo aplanku

en: Emblems
lt: Emblemos

en: Emblems:
lt: Emblemos:

en: Empty Trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Empty View
lt: Tuščias rodinys

en: Empty _Trash
lt: Iš_valyti šiukšlinę

en: Empty all items from Trash?
lt: Išvalyti visus elementus iš šiukšlinės?

en: Emptying Trash
lt: Išvaloma šiukšlinė

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
lt: Įjungia klasikinę Caja elgseną, kai visi langai yra naršyklės

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
lt: Įrašykite paaiškinantį pavadinimą šalia kiekvienos emblemos. Šis pavadinimas bus naudojamas emblemos identifikavimui kitose vietose.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
lt: Įrašykite paaiškinantį pavadinimą šalia emblemos. Šis pavadinimas bus naudojamas emblemos identifikavimui kitose vietose.

en: Enter a new name for the displayed emblem:
lt: Įveskite naują pavadinimą pateiktai emblemai:

en: Envy
lt: Pavydas

en: Erase
lt: Ištrinti

en: Error starting autorun program: %s
lt: Klaida leidžiant automatinio paleidimo programą: %s

en: Error while copying "%B".
lt: Klaida kopijuojant „%B“.

en: Error while copying to "%B".
lt: Klaida kopijuojant į „%B“.

en: Error while copying.
lt: Klaida kopijuojant.

en: Error while creating directory %B.
lt: Klaida kuriant katalogą %B.

en: Error while creating file %B.
lt: Klaida kuriant failą %B.

en: Error while creating link to %B.
lt: Klaida kuriant nuorodą į %B.

en: Error while deleting.
lt: Klaida trinant.

en: Error while moving "%B".
lt: Klaida perkeliant „%B“.

en: Error while moving files to trash.
lt: Klaida perkeliant failus į šiukšlinę.

en: Error while moving.
lt: Klaida perkeliant.

en: Error: %s
    Please select another viewer and try again.
lt: Klaida: %s
    Pasirinkite kitą žiūryklę ir bandykite dar kartą.

en: Examples:
lt: Pavyzdžiai:

en: Execute:
lt: Vykdyti:

en: Exposure Program
lt: Ekspozicijos programa

en: Exposure Time
lt: Išlaikymo laikas

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Extensions
lt: Plėtiniai

en: FILE
lt: FAILAS

en: FTP (with login)
lt: FTP (su prisijungimu)

en: Failed to load image information
lt: Nepavyko įkelti paveikslo informacijos

en: Fibers
lt: Stiklo pluoštas

en: File Browser
lt: Failų tvarkytuvė

en: File Management
lt: Failų tvarkymas

en: File Management Preferences
lt: Failų tvarkymo nustatymai

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: File Operations
lt: Failų operacijos

en: File Permissions:
lt: Failo leidimai:

en: File System
lt: Failų sistema

en: File Type
lt: Failo tipas

en: File access:
lt: Prieiga prie failų:

en: File and Folder conflict
lt: Failų ir aplankų konfliktas

en: File conflict
lt: Failų konfliktas

en: File is not a valid .desktop file
lt: Šis failas nėra taisyklingas .desktop failas

en: File manager for the MATE desktop environment
lt: Failų tvarkytuvė MATE darbalaukio aplinkai

en: File not found
lt: Failas nerastas

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
lt: Numatytojo šoninio polangio fono failo pavadinimas. Naudojamas tik jei side_pane_background_set reikšmė yra true.

en: Files in the folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to see them.
lt: Failų, esančių aplanke „%B“ negalima nukopijuoti, kadangi neturite teisų jų jų skaityti.

en: Files in the folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to see them.
lt: Aplanke „%B“ esančių failų negalima ištrinti, kadangi neturite teisų juos skaityti.

en: Files in the folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to see them.
lt: Aplanke „%B“ esančių failų negalima apdoroti, nes neturite teisų juos skaityti.

en: Filesystem type:
lt: Failų sistemos tipas:

en: Fire Engine
lt: Gaisrinė

en: Flash Fired
lt: Blykstė suveikė

en: Fleur De Lis
lt: Vilkdalgiai

en: Floral
lt: Gėlės

en: Focal Length
lt: Židinio nuotolis

en: Folder Permissions:
lt: Aplanko leidimai:

en: Folder access:
lt: Prieiga prie aplankų:

en: Folder:
lt: Aplankas:

en: For users with mice that have "Forward" and "Back" buttons, this key will determine if any action is taken inside of Caja when either is pressed.
lt: Naudotojams, kurių pelė turi „Pirmyn“ ir „Atgal“ mygtukus, šis raktas nurodo, ar Caja programoje atliekamas koks nors veiksmas, kuomet paspaudžiamas vienas iš jų.

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Back" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
lt: Naudotojams, kurių pelė turi „Pirmyn“ ir „Atgal“ mygtukus, šis raktas nurodo, kuris mygtukas suaktyvina komandą „Atgal“ naršyklės lange. Galimos reikšmės tarp 6 ir 14.

en: For users with mice that have buttons for "Forward" and "Back", this key will set which button activates the "Forward" command in a browser window. Possible values range between 6 and 14.
lt: Naudotojams, kurių pelė turi „Pirmyn“ ir „Atgal“ mygtukus, šis raktas nurodo, kuris mygtukas suaktyvina komandą „Pirmyn“ naršyklės lange. Galimos reikšmės tarp 6 ir 14.

en: Format the selected volume
lt: Formatuoti pasirinktą laikmeną

en: Format the volume associated with the open folder
lt: Formatuoti laikmeną, susietą su atvertu aplanku

en: Format the volume associated with this folder
lt: Formatuoti laikmeną, susietą su šiuo aplanku

en: Forward history
lt: „Pirmyn“ retrospektyva

en: Fossil
lt: Fosilijos

en: Free space:
lt: Laisva vieta:

en: Free space: %s
lt: Laisva vieta: %s

en: GEOMETRY
lt: GEOMETRIJA

en: Go
lt: Eiti

en: Go To:
lt: Eiti į:

en: Go to the location specified by this bookmark
lt: Eiti į šios žymės rodomą vietą

en: Go to the next visited location
lt: Eiti į kitą aplankytą vietą

en: Go to the previous visited location
lt: Eiti į anksčiau aplankytą vietą

en: Go to the same location as in the extra pane
lt: Eiti į vietą, atvertą papildomame polangyje

en: Granite
lt: Granitas

en: Grapefruit
lt: Greipfrutas

en: Greater than or equal to
lt: Didesnis nei arba lygus

en: Green Weave
lt: Žalsvas audinys

en: Group
lt: Grupė

en: Group:
lt: Grupė:

en: History
lt: Žurnalas

en: Home Folder
lt: Namų aplankas

en: Home icon visible on desktop
lt: Darbalaukyje matoma namų piktograma

en: ISO Speed Rating
lt: Jautrumas (ISO)

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
lt: Pridėti ko_mandą „Ištrinti“, kuria sunaikinama neperkeliant į šiukšlinę

en: Ice
lt: Ledas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Icon View
lt: Piktogramų rodinys

en: If set to "after-current-tab", then new tabs are inserted after the current tab. If set to "end", then new tabs are appended to the end of the tab list.
lt: Jei nustatyta į „after_current_tab“, naujos kortelės įterpiamos po dabartinės kortelės. Jei nustatyta į „end“, naujos kortelės pridedamos kortelių sąrašo gale.

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
lt: Jei reikšmė teigiama, šoniniame polangyje esančiame medyje bus rodomi tik aplankai. Kitu atveju rodomi tiek aplankai, tiek failai.

en: If set to true, Caja will show desktop notifications.
lt: Jei reikšmė teigiama, Caja rodys darbalaukio pranešimus.

en: If set to true, file sizes are shown using IEC (base 1024) units with "KiB" style suffixes, instead of default with SI units.
lt: Pažymėjus, failų dydžiai bus rodomi IEC (1024) vienetais vietoje SI.

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
lt: Jei reikšmė teigiama, atvertuose languose bus rodoma vietos juosta.

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
lt: Jei reikšmė teigiama, atvertuose languose bus rodomas šoninis polangis.

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
lt: Jei reikšmė teigiama, atvertuose languose bus rodoma būsenos juosta.

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
lt: Jei reikšmė teigiama, atvertuose languose bus rodomos įrankių juostos.

en: If set to true, show file icons in list view.
lt: Jei teigiama, rodyti failų piktogramas sąrašo rodinyje.

en: If set to true, then Caja browser windows will always use a textual input entry for the location toolbar, instead of the pathbar.
lt: Jei reikšmė teigiama, Caja naršyklės languose, vietos įrankių juostai visada bus naudojamas teksto įvesties laukelis, o ne kelio juosta.

en: If set to true, then Caja lets you edit and display file permissions in a more unix-like way, accessing some more esoteric options.
lt: Jei reikšmė teigiama, Caja leidžia keisti ir rodyti failų leidimus labiau unix įprastu būdu, prieinant prie kai kurių labiau ezoterinių parametrų.

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
lt: Jei reikšmė teigiama, visi aplankai rodomi prieš failus piktogramų ir sąrašo rodiniuose.

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to delete files, or empty the Trash.
lt: Jei reikšmė teigiama, bandant ištrinti failus arba išvalyti šiukšlinę, Caja paklaus patvirtinimo.

en: If set to true, then Caja will ask for confirmation when you attempt to move files to the Trash.
lt: Jei reikšmė teigiama, bandant perkelti failus į šiukšlinę, Caja prašys patvirtinimo.

en: If set to true, then Caja will automatically mount media such as user-visible hard disks and removable media on start-up and media insertion.
lt: Jei reikšmė teigiama, Caja, prijungimo metu ar įdėjus laikmenas, automatiškai jas prijungs, pvz., naudotojui matomus standžiuosius diskus ir keičiamąsias laikmenas.

en: If set to true, then Caja will automatically open a folder when media is automounted. This only applies to media where no known x-content/* type was detected; for media where a known x-content type is detected, the user configurable action will be taken instead.
lt: Jei reikšmė teigiama, Caja prijungus laikmeną automatiškai atvers aplanką. Tai taikoma tik toms laikemnoms, kurių x-content/* tipas neaptiktas; laikmenoms, kurių x-content tipas aptiktas, bus naudojamas naudotojo konfigūracijoje nustatytas veiksmas.

en: If set to true, then Caja will exit when all windows are destroyed. This is the default setting. If set to false, it can be started without any window, so Caja can serve as a daemon to monitor media automount, or similar tasks.
lt: Jei reikšmė teigiama, Caja bus uždaryta, kuomet neliks atvertų langų. Tai yra numatytasis nustatymas. Jei reikšmė neigiama, Caja gali būti paleista be jokių langų, taigi ji gali veikti kaip tarnyba, stebinti laikmenų automatinį prijungimą ar panašias užduotis.

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
lt: Jei reikšmė teigiama, atsiras galimybė ištrinti failus iš karto, neperkeliant jų į šiukšlinę. Ši galimybė gali būti pavojinga, todėl naudokite atsargiai.

en: If set to true, then Caja will never prompt nor autorun/autostart programs when a medium is inserted.
lt: Jei reikšmė teigiama, įdėjus laikmeną, Caja niekada neklaus, ar automatiškai paleisti programas, nei jų paleis.

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
lt: Jei reikšmė teigiama, Caja naudos naudotojo namų aplanką kaip darbalaukį. Priešingu atveju darbalaukiui bus naudojamas aplankas ~/Desktop.

en: If set to true, then all Caja windows will be browser windows. This is how Nautilus used to behave before version 2.6, and some people prefer this behavior.
lt: Jei reikšmė teigiama, visi Caja langai bus naršyklės langai. Taip Caja elgdavosi versijose, ankstesnėse nei 2.6, ir kai kuriems žmonėms labiau patinka tokia elgsena.

en: If set to true, then backup files are shown by default in the file manager. Backup files are backup files ending with a tilde (~).
lt: Jei reikšmė teigiama, tuomet pagal numatymą failų tvarkytuvėje bus rodomi atsarginės kopijos failai. Atsarginės kopijos failai - tai atsarginės kopijos failai, kurie užsibaigia tildės (~) simboliu.

en: If set to true, then hidden files are shown by default in the file manager. Hidden files are either dotfiles or listed in the folder's .hidden file.
lt: Jei reikšmė teigiama, tuomet pagal numatymą failų tvarkytuvėje bus rodomi paslėpti failai. Paslėpti failai - tai failai, kurių pavadinimas prasideda tašku arba tie failai, kurie yra išvardyti tame aplanke esančiame .hidden faile.

en: If set, wrap lines if the text becomes too wide.
lt: Jeigu nustatyta, laužyti eilutes jeigu tekstas tampa per platus.

en: If this is set to true, an icon linking to the Network Servers view will be put on the desktop.
lt: Jei reikšmė teigiama, darbalaukyje bus rodoma Tinklo serverių piktograma.

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
lt: Jei reikšmė teigiama, darbalaukyje bus rodoma kompiuterio piktograma.

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
lt: Jei reikšmė teigiama, darbalaukyje bus rodoma naudotojo namų aplanko piktograma.

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
lt: Jei reikšmė teigiama, darbalaukyje bus rodoma šiukšlinės piktograma.

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
lt: Jei reikšmė teigiama, darbalaukyje bus rodomos prijungtų tomų piktogramos.

en: If this preference is set, all columns in the compact view have the same width. Otherwise, the width of each column is determined seperately.
lt: Jei nustatyta ši nuostata, visi stulpeliai glaustame rodinyje bus to paties pločio. Priešingu atveju, kiekvieno stulpelio plotis bus nurodomas atskirai.

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
lt: Jei reikšmė teigiama, elementai naujuose languose įprastai rikiuojami atvirkštine tvarka. Pvz., jei rikiuojama pagal pavadinimą, tai vietoj rikiavimo nuo „a“ iki „z“ bus rikiuojama nuo „z“ iki „a“; jei rikiuojama pagal dydį, vietoj didėjančios tvarkos bus naudojama mažėjanti.

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
lt: Jei reikšmė teigiama, piktogramos naujuose languose bus išdėstomos glausčiau.

en: If true, it enables the ability to switch tabs using [ctrl + tab] and [ctrl + shift + tab].
lt: Jei teigiama, tai įjungia galimybę perjunginėti korteles, naudojant [vald + tab] ir [vald + lyg2 + tab].

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
lt: Jei reikšmė teigiama, užrašai bus rodomi greta piktogramų, o ne po jomis.

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
lt: Jeigu ištrinsite elementą, jis bus prarastas visam laikui.

en: Illustration
lt: Iliustracija

en: Image
lt: Paveikslas

en: Image Type:
lt: Paveikslo tipas:

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
lt: Paveikslams, didesniems už šį dydį, nebus kuriamos miniatiūros. Šios nuostatos tikslas yra išvengti didelių paveikslų miniatiūrų kūrimo, nes tai gali ilgai užtrukti ir naudoti daug atminties.

en: In order to regain the free space on this volume the trash must be emptied. All trashed items on the volume will be permanently lost.
lt: Norint šiame tome atlaisvinti vietą, reikia išvalyti šiukšlinę. Visi šiukšlinėje esantys failai bus visam laikui prarasti.

en: Increase the view size
lt: Padidinti rodinio dydį

en: Information
lt: Informacija

en: It is now safe to remove the drive
lt: Dabar, galima saugiai pašalinti diską

en: Items moved to the trash may be recovered until the trash is emptied.
lt: Į šiukšlinę perkelti elementai gali būti atkurti tol, kol šiukšlinė nebus išvalyta.

en: Items:
lt: Elementai:

en: Justification
lt: Išlyginimas

en: Keep icons lined up on a grid
lt: Išdėstyti piktogramas tinkleliu

en: Keep icons sorted by disk usage in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal disko naudojimą

en: Keep icons sorted by emblems in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal emblemas

en: Keep icons sorted by modification date in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal keitimo datą

en: Keep icons sorted by name in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal pavadinimą

en: Keep icons sorted by reverse extension segments in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal atvirkštinius prievardžio segmentus

en: Keep icons sorted by reversed extension segments in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal atvirkštinius prievardžio segmentus

en: Keep icons sorted by size in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal dydį

en: Keep icons sorted by trash time in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal išmetimo laiką

en: Keep icons sorted by type in rows
lt: Piktogramas eilutėse rikiuoti pagal tipą

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Last changed:
lt: Paskutinis pakeitimas:

en: Last modified:
lt: Paskutinį kartą keistas:

en: Leaf
lt: Lapas

en: Leave icons wherever they are dropped
lt: Palikti piktogramas ten, kur jos perkeliamos

en: Lemon
lt: Citrina

en: Less common media formats can be configured here
lt: Čia galima konfigūruoti rečiau naudojamų formatų laikmenas

en: Less than or equal to
lt: Mažesnis arba lygus

en: Line wrap
lt: Eilučių perkėlimas

en: Link Creation Failed
lt: Nepavyko sukurti nuorodos

en: Link _name:
lt: Serverio _pavadinimas:

en: Link target:
lt: Nuorodos tikslas:

en: Link to %s
lt: Nuoroda į %s

en: List Columns
lt: Sąrašo skiltys

en: List View
lt: Sąrašo rodinys

en: List files only
lt: Rodyti tik failus

en: List of extensions in disabled state.
lt: Plėtinių, kurie yra išjungtoje būsenoje, sąrašas.

en: List of possible captions on icons
lt: Galimų užrašų šalia piktogramų sąrašas

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Do Nothing" in the preference capplet. No prompt will be shown nor will any matching application be started on insertion of media matching these types.
lt: x-content/* tipų, kuriems naudotojas nuostatose pasirinko parametrą „Nedaryti nieko“, sąrašas. Įdėjus šiuos tipus atitinkančią laikmeną, nebus nei rodomas koks raginimas, nei paleidžiama kokia atitinkanti programa.

en: List of x-content/* types for which the user have chosen "Open Folder" in the preferences capplet. A folder window will be opened on insertion of media matching these types.
lt: x-content/* tipų, kuriems naudotojas nuostatose pasirinko parametrą „Atverti aplanką“, sąrašas. Įdėjus šiuos tipus atitinkančią laikmeną, bus atvertas aplanko langas.

en: List of x-content/* types for which the user have chosen to start an application in the preference capplet. The preferred application for the given type will be started on insertion on media matching these types.
lt: x-content/* tipų, kuriems naudotojas nuostatose pasirinko paleisti programą, sąrašas. Įdėjus šiuos tipus atitinkančią laikmeną, bus paleista nurodytą tipą atitinkanti pageidaujama programa.

en: List of x-content/* types set to "Do Nothing"
lt: x-content/* tipų, nustatytų į „Nedaryti nieko“, sąrašas

en: List of x-content/* types set to "Open Folder"
lt: x-content/* tipų, nustatytų į „Atverti aplanką“, sąrašas

en: List of x-content/* types where the preferred application will be launched
lt: x-content/* tipų, kur bus paleidžiamos pageidaujamos programos, sąrašas

en: Loading...
lt: Įkeliama...

en: Local Files Only
lt: Tik vietiniams failams

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
lt: Rasti kompiuteryje esančius dokumentus pagal pavadinimą ar turinį

en: Location
lt: Vieta

en: Location _Bar
lt: Vietos _juosta

en: Location:
lt: Vieta:

en: Lock the drive associated with the open folder
lt: Užrakinti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Lock the selected drive
lt: Užrakinti pasirinktą kaupiklį

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: M_ove to
lt: _Perkelti į

en: Make a _Link
lt: Sukurti _nuorodą

en: Make a permanent connection to this server
lt: Sukurti nuolatinę ryšį su šiuo serveriu

en: Make the selected icon resizable
lt: Leisti keisti pasirinktos piktogramos dydį

en: Manage the desktop regardless of set preferences or environment (on new startup only)
lt: Tvarkyti darbalaukį, nepriklausomai nuo nustatymų rinkinio ar aplinkos (tik esant naujam paleidimui)

en: Manila Paper
lt: Vyniojimo popierius

en: Mark as _Trusted
lt: Pažymėti kaip _patikimą

en: Matches files that contains specified text.
lt: Atitinka failus, kuriuose yra nurodytas tekstas.

en: Maximum image size for thumbnailing
lt: Maksimalus paveikslo dydis miniatiūrų kūrimui

en: Media
lt: Laikmenos

en: Merge
lt: Sulieti

en: Merge Folder
lt: Sulieti aplanką

en: Merge _All
lt: Sulieti _visus

en: Merge folder "%s"?
lt: Sulieti su aplanku „%s“?

en: Merge with
lt: Sulieti su

en: Merging will ask for confirmation before replacing any files in the folder that conflict with the files being copied.
lt: Suliejant bus prašoma patvirtinti, kad norite perrašyti tame aplanke esančius failus, kurie konfliktuoja su perkeltinais failais.

en: Metering Mode
lt: Matavimo veiksena

en: Mo_ve to Trash
lt: Per_kelti į šiukšlinę

en: Modification Time
lt: Keitimo data

en: Modified:
lt: Pakeista:

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
lt: Pir, 0000 Sau 00, 00:00:00

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
lt: Pir, 0000 Sau 00, 00:00:00

en: Moss Ridge
lt: Samanų juostelės

en: Mount and open %s
lt: Prijungti ir atverti %s

en: Mount the selected volume
lt: Prijungti pasirinktą laikmeną

en: Mount the volume associated with the open folder
lt: Prijungti laikmeną, susietą su atvertu aplanku

en: Mount the volume associated with this folder
lt: Prijungti laikmeną, susietą su šiuo aplanku

en: Mouse button to activate the "Back" command in browser window
lt: Pelės mygtukas, suaktyvinantis komandą „Atgal“ naršyklės lange

en: Mouse button to activate the "Forward" command in browser window
lt: Pelės mygtukas, suaktyvinantis komandą „Pirmyn“ naršyklės lange

en: Move %d items back to '%s'
lt: Perkelti %d elementų atgal į „%s“

en: Move %d items back to trash
lt: Perkelti %d elementus (-ų) atgal į šiukšlinę

en: Move %d items to '%s'
lt: Perkelti %d elementus į %s

en: Move %d items to trash
lt: Perkelti %d element. į šiukšlinę

en: Move '%s' back to '%s'
lt: Perkelti „%s“ atgal į „%s“

en: Move '%s' back to trash
lt: Perkelti %s atgal į šiukšlinę

en: Move '%s' to '%s'
lt: Perkelti %s į %s

en: Move '%s' to trash
lt: Perkelti %s į šiukšlinę

en: Move Dow_n
lt: _Nuleisti

en: Move Tab _Left
lt: Perkelti kortelę kai_rėn

en: Move Tab _Right
lt: Perkelti kortelę _dešinėn

en: Move _Up
lt: _Pakelti

en: Move current tab to left
lt: Perkelti dabartinę kortelę kairėn

en: Move current tab to right
lt: Perkelti dabartinę kortelę dešinėn

en: Move each selected item to the Trash
lt: Perkelti visus pažymėtus failus į šiukšlinę

en: Move focus to the other pane in a split view window
lt: Suaktyvinti kitą polangį padalinto rodinio lange

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command
lt: Perkelti arba kopijuoti failus, kuriuos anksčiau išrinkote komandomis „Iškirpti“ ar „Kopijuoti“

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into the selected folder
lt: Į pažymėtą aplanką perkelti arba nukopijuoti failus, kuriuos anksčiau išrinkote komandomis „Iškirpti“ ar „Kopijuoti“

en: Move or copy files previously selected by a Cut or Copy command into this folder
lt: Į šį aplanką perkelti arba nukopijuoti failus, kuriuos anksčiau pasirinkote komandomis „Iškirpti“ ar „Kopijuoti“

en: Move the current selection to the desktop
lt: Perkelti pažymėtus elementus į darbalaukį

en: Move the current selection to the home folder
lt: Perkelti pažymėtus elementus į namų aplanką

en: Move the current selection to the other pane in the window
lt: Perkelti pažymėtus elementus į kitą šio lango polangį

en: Move the open folder out of the trash to "%s"
lt: Perkelti atvertąjį aplanką iš šiukšlinės į „%s“

en: Move the open folder to the Trash
lt: Perkelti atvertą aplanką į šiukšlinę

en: Move this folder to the Trash
lt: Perkelti šį aplanką į šiukšlinę

en: Move to _Trash
lt: Perkelti į ši_ukšlinę

en: Moving "%B" to "%B"
lt: Perkeliama „%B“ į „%B“.

en: Moving Files
lt: Perkeliami failai

en: Moving files to trash
lt: Failai perkeliami į šiukšlinę

en: Mud
lt: Purvas

en: Music
lt: Muzika

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Network
lt: Tinklas

en: Network Servers
lt: Tinklo serveris

en: Network Servers icon visible on the desktop
lt: Tinklo serverių piktograma matoma darbalaukyje

en: Network servers icon name
lt: Tinklo serverių piktogramos pavadinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Never prompt or autorun/autostart programs when media are inserted
lt: Įdėjus laikmeną, niekada automatiškai nepaleisti programų, ir neraginti to daryti

en: New _Tab
lt: Nauja _kortelė

en: New _Window
lt: Naujas _langas

en: No applications found
lt: Programų nerasta

en: No applications selected
lt: Nepasirinkta jokia programa

en: No bookmarks defined
lt: Nėra sukurtų žymių

en: No other actions are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
lt: Nėra kitų veiksmų šiai failui peržiūrėti. Jei nukopijuotumėte šį failą į savo kompiuterį, galbūt pavyktų jį atverti.

en: No other applications are available to view this file. If you copy this file onto your computer, you may be able to open it.
lt: Nėra kitų programų šiam failui peržiūrėti. Jei nukopijuotumėte šį failą į savo kompiuterį, galbūt pavyktų jį atverti.

en: No templates installed
lt: Nėra įdiegtų šablonų

en: None
lt: Nėra

en: None of the files could be added as emblems.
lt: Nei vieno failo nepavyko pridėti kaip emblemos.

en: Normal Si_ze
lt: No_rmalaus dydžio

en: Not a launchable item
lt: Nepaleidžiamas elementas

en: Not allowed to set group
lt: Neleidžiama nustatyti grupės

en: Not allowed to set owner
lt: Neleidžiama nustatyti savininko

en: Not allowed to set permissions
lt: Neleidžiama nustatyti leidimų

en: Notes
lt: Pastabos

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Ocean Strips
lt: Vandenyno juostelės

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
lt: 0000 Sau 00, 00:00

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
lt: 0000 Sau 00, 00:00

en: Octal Permissions
lt: Aštuntainiai leidimai

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
lt: Sukurti langus tik nurodytiems URI.

en: Only show folders in the tree side pane
lt: Šoniniame polangyje esančiame medyje rodyti tik aplankus

en: Onyx
lt: Oniksas

en: Open %s
lt: Atverti %s

en: Open %s and other "%s" files with:
lt: Atverti %s ir kitus „%s“ tipo failus naudojant:

en: Open %s and other %s document with:
lt: Atverti %s ir kitus „%s“ tipo dokumentus naudojant:

en: Open %s with:
lt: Atverti %s programa:

en: Open Failed, would you like to choose another action?
lt: Nepavyko atverti, ar norėtumėte pasirinkti kitą veiksmą?

en: Open Failed, would you like to choose another application?
lt: Nepavyko atverti. Ar norėtumėte pasirinkti kitą programą?

en: Open File and Close window
lt: Atverti failą ir užverti langą

en: Open Folder
lt: Atverti aplanką

en: Open Folder W_indow
lt: Atverti aplanko lan_gą

en: Open Location
lt: Atverti vietą

en: Open URIs in tabs.
lt: Atverti URI kortelėse.

en: Open Wit_h
lt: Atverti s_u

en: Open With
lt: Atverti naudojant

en: Open With %s
lt: Atverti naudojant %s

en: Open With Other _Application...
lt: Atverti kita _programa…

en: Open _Location...
lt: Atverti _vietą…

en: Open _Parent
lt: Atverti au_kštesnįjį

en: Open a browser window.
lt: Atverti naršyklės langą.

en: Open a folder window for the displayed location
lt: Atverti kitą aplanko langą šiai rodomai vietai

en: Open all "%s" files with:
lt: Atverti visus „%s“ tipo failus naudojant:

en: Open all %s documents with:
lt: Atverti visus „%s“ tipo dokumentus naudojant:

en: Open all files of type "%s" with:
lt: Atverti visus „%s“ tipo failus naudojant:

en: Open an extra folder view side-by-side
lt: Gretimame polangyje atverti dar vieną aplanką

en: Open another Caja window for the displayed location
lt: Atverti kitą Caja langą šiai rodomai vietai

en: Open another tab for the displayed location
lt: Atverti kitą kortelę šiai rodomai vietai

en: Open each _folder in its own window
lt: Kiekvieną _aplanką atverti atskirame lange

en: Open each selected item in a folder window
lt: Kiekvieną pažymėtą elementą atverti aplanko lange

en: Open each selected item in a navigation window
lt: Kiekvieną pažymėtą elementą atverti navigacijos lange

en: Open each selected item in a new tab
lt: Kiekvieną pažymėtą elementą atverti naujoje kortelėje

en: Open in Navigation Window
lt: Atverti navigacijos lange.

en: Open in New _Tab
lt: Atverti naujoje _kortelėje

en: Open in New _Window
lt: Atverti _naujame lange

en: Open in _Folder Window
lt: Atverti _aplanko lange

en: Open parent location
lt: Atverti viršaplankį

en: Open parent location for the selected item
lt: Atverti pasirinkto elemento viršaplankį

en: Open the contents of the File System
lt: Atverti failų sistemos turinį

en: Open the contents of your desktop in a folder
lt: Atverti darbalaukio turinį aplanke

en: Open the parent folder
lt: Atverti pirminį aplanką

en: Open the selected item in this window
lt: Pasirinktą elementą atverti šiame lange

en: Open the trash
lt: Atverti šiukšlinę

en: Open this folder in a folder window
lt: Atverti šį aplanką aplanko lange

en: Open this folder in a navigation window
lt: Atverti šį aplanką navigacijos lange

en: Open this folder in a new tab
lt: Atverti šį aplanką naujoje kortelėje

en: Open with other Application...
lt: Atverti kita programa…

en: Open your personal folder
lt: Atverti jūsų asmeninį aplanką

en: Open your personal templates folder
lt: Atverti jūsų asmeninį šablonų aplanką

en: Open your personal trash folder
lt: Atverti jūsų asmeninį šiukšlinės aplanką

en: Opening "%s".
lt: Atveriama „%s“.

en: Orange
lt: Apelsinas

en: Original Location
lt: Pradinė vieta

en: Original file
lt: Originalus failas

en: Original folder
lt: Pradinis aplankas

en: Original location of file before moved to the Trash
lt: Pradinė vieta prieš perkeliant į šiukšlinę

en: Other Type...
lt: Kitas tipas…

en: Other _Application...
lt: Kita _programa…

en: Others
lt: Kiti

en: Others:
lt: Kiti:

en: Owner
lt: Savininkas

en: Owner:
lt: Savininkas:

en: Pale Blue
lt: Melsva

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Paste the text stored on the clipboard
lt: Įdėti tekstą, saugomą iškarpinėje

en: Patterns:
lt: Raštai:

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Perform a quick set of self-check tests.
lt: Atlikti keletą greitų savipatikrų.

en: Perform or update the search
lt: Atlikti arba atnaujinti paiešką

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Picture
lt: Paveikslas

en: Places
lt: Vietos

en: Please check the spelling and try again.
lt: Pasitikrinkite rašybą ir bandykite dar kartą.

en: Please choose a different emblem name.
lt: Prašom pasirinkti kitą emblemos pavadinimą.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
lt: Norėdami nustatyti pasirinktinę piktogramą, vilkite tik vieną paveikslą.

en: Please verify your user details.
lt: Patvirtinkite savo informaciją

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
lt: Galimos reikšmės yra „single“ – paleisti failus vienu pelės spustelėjimu, arba „double“ – dvikarčiu spustelėjimu.

en: Prefere_nces
lt: _Nuostatos

en: Prepare the selected files to be copied with a Paste command
lt: Paruošti pažymėtus failus kopijavimui su komanda „Įdėti“

en: Prepare the selected files to be moved with a Paste command
lt: Paruošti pažymėtus failus perkėlimui su komanda „Įdėti“

en: Prepare this folder to be copied with a Paste command
lt: Paruošti šį aplanką kopijavimui su komanda „Įdėti“

en: Prepare this folder to be moved with a Paste command
lt: Paruošti šį aplanką perkėlimui su komanda „Įdėti“

en: Preparing
lt: Ruošiamasi

en: Preparing to Move to "%B"
lt: Ruošiamasi perkelti į „%B“

en: Presentation
lt: Pateiktis

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Preview _sound files:
lt: Peržiūrėti _garso failus:

en: Process completed
lt: Procesas užbaigtas

en: Properties
lt: Savybės

en: Public FTP
lt: Viešas FTP

en: Purple Marble
lt: Marmuras

en: Put labels beside icons
lt: Rodyti užrašus greta piktogramų

en: Queue
lt: Eilė

en: Quit Caja.
lt: Išeiti iš Caja.

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Re_name
lt: Per_vadinti

en: Re_versed Order
lt: _Atvirkštinė tvarka

en: Read and write
lt: Skaityti ir rašyti

en: Read-only
lt: Tik skaityti

en: Redo
lt: Atstatyti

en: Redo the last undone action
lt: Atstatyti paskutinį neįvykdytą veiksmą

en: Reload
lt: Įkelti iš naujo

en: Reload the current location
lt: Įkelti dabartinę vietą iš naujo

en: Remember this password
lt: Prisiminti šį slaptažodį

en: Remove
lt: Šalinti

en: Remove this criterion from the search
lt: Pašalinti šį paieškos kriterijų

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename '%s' as '%s'
lt: Pervadinti „%s“ kaip „%s“

en: Rename Emblem
lt: Pervadinti emblemą

en: Rename selected item
lt: Pervadinti pažymėtą elementą

en: Rename...
lt: Pervadinti...

en: Renaming "%s" to "%s".
lt: Pervadinama „%s“ į „%s“.

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace _All
lt: P_akeisti visus

en: Replace file "%s"?
lt: Pakeisti failą "%s"?

en: Replace folder "%s"?
lt: Pakeisti aplanką „%s“?

en: Replace with
lt: Kuo pakeisti

en: Replacing it will overwrite its content.
lt: Pakeitus jį, bus perrašytas jo turinys.

en: Replacing it will remove all files in the folder.
lt: Pakeitus jį, bus pašalinti visi tame aplanke esantys failai.

en: Reposition icons to better fit in the window and avoid overlapping
lt: Pertvarkyti piktogramas, kad jos geriau tilptų lange ir nepersidengtų

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset View to _Defaults
lt: _Atstatyti numatytąjį vaizdą

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
lt: „Atstatyti“ yra specialus paveikslas, kurio negalima ištrinti.

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
lt: Atstatyti rikiavimo tvarką bei mastelį į numatytusius šio vaizdo nustatymus

en: Resize Icon...
lt: Išt_empti piktogramą…

en: Restore %d items from trash
lt: Atkurti %d elementus (-ų) iš šiukšlinęs

en: Restore '%s' from trash
lt: Atkurti '%s' iš šiukšlinės

en: Restore '%s' to '%s'
lt: Atkurti „%s“ į „%s“

en: Restore Icon's Original Si_ze
lt: Atstatyti _originalų piktogramos dydį

en: Restore Icons' Original Si_zes
lt: Atstatyti _originalius piktogramų dydžius

en: Restore Selected Items
lt: Grąžinti pasirinktus elementus

en: Restore each selected icon to its original size
lt: Atstatyti visų pasirinktų piktogramų originalius dydžius

en: Restore group of '%s' to '%s'
lt: Atkurti grupę „%s“ į „%s“

en: Restore original permissions of '%s'
lt: Atkurti pradinius %s leidimus

en: Restore original permissions of items enclosed in '%s'
lt: Atkurti pradinius %s leidimus

en: Restore owner of '%s' to '%s'
lt: Atkurti savininką „%s“ į „%s“

en: Restore selected items to their original position
lt: Grąžinti pasirinktus elementus į jų pradines vietas

en: Resume
lt: Pratęsti

en: Reverse sort order in new windows
lt: Atvirkštine rikiavimo tvarka naujuose languose

en: Ridged Paper
lt: Brūkšniuotas popierius

en: Rough Paper
lt: Šiurkštus popierius

en: Ruby
lt: Rubinas

en: Run "%s" on any selected items
lt: Paleisti „%s“ visiems pažymėtiems elementams

en: Run in _Terminal
lt: Paleisti _terminale

en: Run or manage scripts from %s
lt: Vykdyti ar tvarkyti scenarijus iš %s

en: SELinux Context
lt: SELinux kontekstas

en: SELinux context:
lt: SELinux kontekstas:

en: S_how Search
lt: _Rodyti paiešką

en: S_kip All
lt: Pral_eisti visus

en: S_witch to Other Pane
lt: Per_jungti į kitą polangį

en: Sa_me Location as Other Pane
lt: _Ta pati vieta kaip kitame polangyje

en: Sa_ve Search
lt: Į_rašyti paiešką

en: Sa_ve Search As...
lt: Į_rašyti paiešką kaip…

en: Safely remove the drive associated with the open folder
lt: Saugiai išimti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Safely remove the selected drive
lt: Saugiai išimti pasirinktą kaupiklį

en: Save Search as
lt: Įrašyti paiešką kaip

en: Save the current search as a file
lt: Įrašyti šią paiešką kaip failą

en: Save the edited search
lt: Įrašyti pakeistą paiešką

en: Saved search
lt: Įrašyta paieška

en: Sea Foam
lt: Jūros puta

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search Folder
lt: Paieškos aplankas

en: Search _name:
lt: Paieškos _pavadinimas:

en: Search documents and folders by name
lt: Ieškoti dokumentų ir aplankų varduose

en: Search for "%s"
lt: Ieškoti „%s“

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search:
lt: Ieškoti:

en: Secure WebDAV (HTTPS)
lt: Saugus WebDAV (HTTPS)

en: Select All
lt: Pažymėti viską

en: Select Custom Icon
lt: Pasirinkite pasirinktinę piktogramą

en: Select Folder to Save Search In
lt: Pasirinkite aplanką, kuriame įrašyti paiešką

en: Select I_tems Matching...
lt: Pažymėti e_lementus, atitinkančius…

en: Select Items Matching
lt: Pažymėti elementus, atitinkančius

en: Select _All
lt: Pažymėti _viską

en: Select a Category:
lt: Išsirinkite kategoriją:

en: Select a Color to Add
lt: Pasirinkite pridėtiną spalvą

en: Select a new name for the _destination
lt: Pasirinkti naują _galutinės vietos pavadinimą

en: Select all and only the items that are not currently selected
lt: Pasirinkti tik visus dabar nepažymėtus elementus

en: Select all items in this window
lt: Pažymėti visus elementus šiame lange

en: Select all the text in a text field
lt: Pažymėti visą tekstą, esantį teksto lauke

en: Select an Application
lt: Pasirinkite programą

en: Select an Image File for the New Emblem
lt: Pasirinkite paveikslo failą naujai emblemai

en: Select an Image File to Add as a Pattern
lt: Pasirinkite rašto paveikslo failą

en: Select an application to open %s and other files of type "%s"
lt: Pasirinkite programą, galinčią atverti %s ir kitus „%s“ tipo failus

en: Select an application to view its description.
lt: Norėdami pažiūrėti programos aprašymą, pasirinkite programą.

en: Select folder to search in
lt: Pasirinkite aplanką, kuriame ieškosite

en: Select how to open "%s" and whether to perform this action in the future for other media of type "%s".
lt: Pasirinkite kaip atverti „%s“ ir ar atlikti šį veiksmą ateityje naudojant kitas „%s“ tipo laikmenas.

en: Select items in this window matching a given pattern
lt: Pažymėti šiame lange esančius elementus, atitinkančius duotą šabloną

en: Select specified URI in parent folder.
lt: Pasirinkite apibrėžtą URI aukštesniame aplanke.

en: Select the columns visible in this folder
lt: Pasirinkite skiltis, rodomas šiame aplanke

en: Select type
lt: Pasirinkite tipą

en: Selection Bound
lt: Pasirinkimo riba

en: Server Details
lt: Serverio duomenys

en: Session management options:
lt: Seanso valdymo parametrai:

en: Set _user ID
lt: Nustatyti _naudotojo ID

en: Set as _Background
lt: Naudoti _fonui

en: Set as background for _all folders
lt: Naudoti _visų aplankų fonui

en: Set as background for _this folder
lt: Naudoti šio _aplanko fonui

en: Set gro_up ID
lt: Nustatyti _grupės ID

en: Set group of '%s' to '%s'
lt: Nustatyti '%s' grupę į '%s'

en: Set owner of '%s' to '%s'
lt: Nustatyti '%s' savininką į '%s'

en: Set permissions of '%s'
lt: Nustatyti '%s' leidimus

en: Set permissions of items enclosed in '%s'
lt: Nustatyti failų '%s' leidimus viduje

en: Set the zoom level of the current view
lt: Nustatyti esamo rodinio mastelį

en: Setting permissions
lt: Nustatomi leidimai

en: Shale
lt: Skalūnas

en: Share:
lt: Viešinys:

en: Show Bac_kup Files
lt: Rodyti atsarginės _kopijos failus

en: Show Emblems
lt: Rodyti emblemas

en: Show History
lt: Rodyti retrospektyvą

en: Show Information
lt: Rodyti informaciją

en: Show Notes
lt: Rodyti pastabas

en: Show Places
lt: Rodyti vietas

en: Show Tree
lt: Rodyti medį

en: Show _Hidden Files
lt: Rod_yti paslėptus failus

en: Show _only folders
lt: Rodyti tik _aplankus

en: Show _thumbnails:
lt: Rodyti _miniatiūras:

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
lt: Parodyti langą, kuriame galima nustatyti darbalaukio fono raštą ar spalvą

en: Show advanced permissions in the file property dialog
lt: Rodyti sudėtingesnius leidimus failų savybių dialoge

en: Show backup files
lt: Rodyti atsarginės kopijos failus

en: Show folders first in windows
lt: Languose pirmiau rodyti aplankus

en: Show hidden files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Show location bar in new windows
lt: Rodyti vietos juostą naujuose languose

en: Show more _details
lt: Ro_dyti išsamesnę informaciją

en: Show mounted volumes on the desktop
lt: Darbalaukyje rodyti prijungtų tomų piktogramas

en: Show search
lt: Rodyti paiešką

en: Show session management options
lt: Rodyti seanso valdymo parametrus

en: Show side pane in new windows
lt: Rodyti šoninį polangį naujuose languose

en: Show status bar in new windows
lt: Rodyti būsenos juostą naujuose languose

en: Show te_xt in icons:
lt: Rodyti _tekstą piktogramose:

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
lt: Parodyti aplanką, kuriame yra šiame meniu esantys scenarijai

en: Show the package installer for unknown MIME types
lt: Rodyti paketų diegimo programą nežinomiems MIME tipams

en: Show the version of the program.
lt: Rodyti programos versiją.

en: Show toolbar in new windows
lt: Rodyti įrankių juostą naujuose languose

en: Side pane view
lt: Šoninio polangio rodinys

en: Silver
lt: Sidabras

en: Size
lt: Dydis

en: Size on Disk
lt: Dydis diske

en: Size on Disk:
lt: Dydis diske:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Sky
lt: Dangus

en: Sky Ridge
lt: Dangaus juostelės

en: Slashes are not allowed in filenames
lt: Failų varduose dešininiai brūkšniai neleidžiami

en: Snow Ridge
lt: Sniego juostelės

en: Software
lt: Programa

en: Some of the files could not be added as emblems.
lt: Kai kurių failų nepavyko pridėti kaip emblemų.

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
lt: „%s“ nėra tinkamas paveikslo failas.

en: Sorry, but emblem %s could not be deleted.
lt: Emblemos %s negalima ištrinti.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
lt: Emblemos raktažodyje gali būti tik raidės, tarpai ar skaičiai.

en: Sorry, but pattern %s could not be deleted.
lt: Rašto %s negalima ištrinti.

en: Sorry, but the pattern %s could not be installed.
lt: Rašto %s įdiegti nepavyko.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
lt: Emblema pavadinimu „%s“ jau egzistuoja.

en: Sorry, but you cannot execute commands from a remote site.
lt: Negalima vykdyti komandų iš nuotolinio serverio.

en: Sorry, but you cannot replace the reset image.
lt: Negalite pakeisti atstatymo paveikslo.

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
lt: Naujai emblemai būtina nurodyti raktažodį.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
lt: Naujai spalvai reikia nurodyti netuščią pavadinimą.

en: Sorry, but you must specify an unused color name for the new color.
lt: Turite nurodyti naujos spalvos pavadinimą, kuris dar nenaudojamas.

en: Sorry, could not change the group of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ grupės: %s

en: Sorry, could not change the owner of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ savininko: %s

en: Sorry, could not change the permissions of "%s": %s
lt: Nepavyko pakeisti „%s“ leidimų: %s

en: Sorry, could not display all the contents of "%s": %s
lt: Nepavyko parodyti viso „%s“ turinio: %s

en: Sorry, could not rename "%s" to "%s": %s
lt: Nepavyko pervadinti „%s“ į „%s“: %s

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
lt: Nepavyko įrašyti pasirinktinės emblemos pavadinimo.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
lt: Nepavyko įrašyti papildomos emblemos.

en: Sort _folders before files
lt: Išrikiuoti aplankus pri_eš failus

en: Special flags:
lt: Specialios vėliavėlės:

en: Specified group '%s' doesn't exist
lt: Nurodyta grupė „%s“ neegzistuoja

en: Specified owner '%s' doesn't exist
lt: Nurodytas savininkas „%s“ neegzistuoja

en: Specify a location to open
lt: Nurodykite norimą atverti vietą

en: Specify file containing saved configuration
lt: Nurodyti failą su įrašytais nustatymais

en: Specify session management ID
lt: Nurodykite seanso valdymo ID

en: Speed tradeoff for when to preview a sound file when mousing over a files icon. If set to "always" then always plays the sound, even if the file is on a remote server. If set to "local-only" then only plays previews on local file systems. If set to "never" then it never previews sound.
lt: Kuomet, užvedus pelės žymeklį ant failo, groti garsus. Jei nustatyta „always“, garsai bus grojami visada, net jei failas yra nuotoliniame serveryje. Jei nustatyta „local_only“ – atkuriami tik vietiniai failai. Jei nustatyta „never“ – niekada.

en: Speed tradeoff for when to show a preview of text file contents in the file's icon. If set to "always" then always show previews, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show previews for local file systems. If set to "never" then never bother to read preview data.
lt: Kada rodyti tekstinių failų turinio iškarpą vietoj tekstinio failo piktogramos. Jei nustatyta „always“, visada rodyti turinį, net jei failas yra nuotoliniame serveryje. Jei nustatyta „local_only“, tai rodyti tik vietinių failų turinį. Jei nustatyta „never“, niekada neskaityti tekstinių failų turinio.

en: Speed tradeoff for when to show an image file as a thumbnail. If set to "always" then always thumbnail, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show thumbnails for local file systems. If set to "never" then never bother to thumbnail images, just use a generic icon.
lt: Kada rodyti paveikslo failą kaip miniatiūrą. Jei nustatyta „always“, visada rodyti miniatiūrą, net jei failas yra nuotoliniame serveryje. Jei nustatyta „local_only“, tai rodyti tik vietinių failų miniatiūras. Jei nustatyta „never“, niekada nedaryti paveikslų miniatiūrų, tiesiog naudoti paprastą piktogramą.

en: Speed tradeoff for when to show the number of items in a folder. If set to "always" then always show item counts, even if the folder is on a remote server. If set to "local-only" then only show counts for local file systems. If set to "never" then never bother to compute item counts.
lt: Kada rodyti aplanke esančių elementų skaičių. Jei nustatyta „always“, visada rodyti elementų skaičių, net jei aplankas yra nuotoliniame serveryje. Jei nustatyta „local_only“, tai rodyti tik vietinių aplankų elementų skaičių. Jei nustatyta „never“, niekada neskaičiuoti elementų.

en: Spreadsheet
lt: Skaičialentė

en: St_atusbar
lt: _Būsenos juosta

en: Start the drive associated with the open folder
lt: Paleisti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Start the multi-disk drive associated with the open folder
lt: Paleisti daugiadiskį kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Start the selected drive
lt: Paleisti pasirinktą kaupiklį

en: Start the selected multi-disk drive
lt: Paleisti pasirinktą daugiadiskį kaupiklį

en: Start the selected volume
lt: Paleisti pasirinktą laikmeną

en: Start the volume associated with the open folder
lt: Paleisti laikmeną, susietą su atvertu aplanku

en: Start the volume associated with this folder
lt: Paleisti laikmeną, susietą su šiuo aplanku

en: Starting %s
lt: Paleidžiama %s

en: Stop loading the current location
lt: Sustabdyti dabartinės vietos įkėlimą

en: Stop the multi-disk drive associated with the open folder
lt: Sustabdyti daugiadiskį kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Stop the selected drive
lt: Sustabdyti pasirinktą kaupiklį

en: Stop the selected multi-disk drive
lt: Sustabdyti pasirinktą daugiadiskį kaupiklį

en: Stop the selected volume
lt: Sustabdyti pasirinktą laikmeną

en: Stop the volume associated with the open folder
lt: Sustabdyti laikmeną, susietą su atvertu aplanku

en: Stop the volume associated with this folder
lt: Sustabdyti laikmeną, susietą su šiuo aplanku

en: Stucco
lt: Tinkas

en: Switch tabs with [ctrl] + [tab]
lt: Perjungti korteles, naudojant [vald] + [tab]

en: Symbolic links only supported for local files
lt: Simbolinės nuorodos palaikomos tik vietiniams failams

en: T_emplates
lt: Ša_blonai

en: Tags
lt: Žymės

en: Tags separated by spaces. Matches files that contains ALL specified tags.
lt: Tarpais atskirtos žymos. Atitinka failus, kuriuose yra VISOS nurodytos žymos.

en: Tangerine
lt: Mandarinas

en: Terracotta
lt: Terakota

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Ellipsis Limit
lt: Teksto elipsės riba

en: Text File
lt: Tekstinis failas

en: Text view:
lt: Tekstinė išraiška:

en: The Link "%s" is Broken.
lt: Nuoroda „%s“ yra sugadinta.

en: The Link "%s" is Broken. Move it to Trash?
lt: Nuoroda „%s“ sugadinta. Perkelti ją į šiukšlinę?

en: The SELinux security context of the file.
lt: Failo SELinux saugumo kontekstas.

en: The alignment of the lines in the text of the label relative to each other. This does NOT affect the alignment of the label within its allocation. See GtkMisc::xalign for that.
lt: Eilučių lygiuotė etiketės tekste susijusių viena su kita. Tai nepaveikia etiketės lygiuotės jos priskyrime. Tam žiūrėk GtkMisc::xalign.

en: The application launcher "%s" has not been marked as trusted. If you do not know the source of this file, launching it may be unsafe.
lt: Programos leistukas „%s“ nepažymėtas kaip patikimas. Jeigu nežinote šio failo šaltinio, jį atverti gali būti nesaugu.

en: The color cannot be installed.
lt: Nepavyko įdėti spalvos.

en: The compact view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant glaustąjį rodinį įvyko klaida.

en: The compact view encountered an error.
lt: Glaustąjame rodinyje iškilo klaida.

en: The current position of the insertion cursor in chars.
lt: Dabartinė įterpimo žymeklio pozicija matuojama simboliais.

en: The date the file was accessed.
lt: Data, kada failas buvo paskutinį kartą skaitytas.

en: The date the file was created.
lt: Data, kada buvo sukurtas failas.

en: The date the file was modified.
lt: Data, kada failas buvo pakeistas.

en: The default action cannot open "%s" because it cannot access files at "%s" locations.
lt: Numatytasis veiksmas negali atverti „%s“, kadangi jis negali pasiekti failų „%s“ vietose.

en: The default size of an icon for a thumbnail in the icon view.
lt: Numatytasis miniatiūros piktogramos dydis piktogramų rodinyje.

en: The default sort-order for items in the icon view. Possible values are "name", "size", "type", "mtime", and "emblems".
lt: Numatytoji elementų rikiavimo tvarka piktogramų rodinyje. Galimos reikšmės yra „name“, „size“, „type“, „modification_date“ ir „emblems“.

en: The default width of the side pane in new windows.
lt: Numatytasis šoninio polangio plotis naujuose languose.

en: The desktop view encountered an error while starting up.
lt: Įjungus darbalaukio rodinį įvyko klaida.

en: The desktop view encountered an error.
lt: Darbalaukio rodinyje įvyko klaida.

en: The destination folder is inside the source folder.
lt: Šis paskirties aplankas yra šaltinio aplanke.

en: The destination is not a folder.
lt: Ši paskirties vieta nėra aplankas.

en: The destination is read-only.
lt: Paskirties vieta skirta tik skaitymui.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
lt: Nutemptas failas nėra tinkamas paveikslas.

en: The emblem cannot be added.
lt: Nepavyko pridėti emblemos.

en: The emblem cannot be installed.
lt: Nepavyko pridėti emblemos.

en: The emblems do not appear to be valid images.
lt: Emblemos nėra tinkami paveikslai.

en: The empty view encountered an error.
lt: Glaustąjame rodinyje iškilo klaida.

en: The extension of the file.
lt: Failo prievardis.

en: The file "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
lt: Failo „%B“ negalima apdoroti, kadangi neturite teisų jo skaityti.

en: The file "%B" cannot be moved to the trash.
lt: Failo „%B“ negalima perkelti į šiukšlinę.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
lt: Failas „%s“ nėra tinkamas paveikslas.

en: The file is not an image.
lt: Šis failas nėra paveikslas.

en: The file is of an unknown type
lt: Šis failas yra nežinomo tipo.

en: The file that you dropped is not an image.
lt: Failas, kurį atitempėte, nėra paveikslas.

en: The file that you dropped is not local.
lt: Failas, kurį nuvilkote, nėra vietinis.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to create it in the destination.
lt: Aplanko „%s“ negalima nukopijuoti, kadangi neturite teisų jo sukurti paskirties vietoje.

en: The folder "%B" cannot be copied because you do not have permissions to read it.
lt: Aplanko „%B“ negalima nukopijuoti, kadangi neturite teisų jį skaityti.

en: The folder "%B" cannot be deleted because you do not have permissions to read it.
lt: Aplanko „%B“ negalima ištrinti, kadangi neturite teisų jį skaityti.

en: The folder "%B" cannot be handled because you do not have permissions to read it.
lt: Aplanko „%B“ negalima apdoroti, nes neturite teisų jį skaityti.

en: The folder "%s" cannot be opened on "%s".
lt: %s negali būti atvertas %s

en: The folder contents could not be displayed.
lt: Aplanko turinio nepavyko parodyti.

en: The font description used for the icons on the desktop.
lt: Šrifto aprašas naudojamas darbalaukio piktogramoms.

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
lt: Failų datų formatas. Galimos reikšmės yra „locale“, „iso“ ir „informal“.

en: The geometry string for a navigation window.
lt: Navigacijos lango geometrijos eilutė.

en: The group could not be changed.
lt: Nepavyko pakeisti grupės.

en: The group of the file.
lt: Failo grupė.

en: The history location doesn't exist.
lt: Retrospektyvos vieta neegzistuoja.

en: The icon view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant piktogramų rodinį įvyko klaida.

en: The icon view encountered an error.
lt: Piktogramų rodinyje įvyko klaida.

en: The item cannot be restored from trash
lt: Šio elemento negalima atstatyti iš šiukšlinės

en: The item could not be renamed.
lt: Nepavyko pervadinti elemento.

en: The list view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant rodinį įvyko klaida.

en: The list view encountered an error.
lt: Sąrašo rodinyje įvyko klaida.

en: The location "%s" does not exist.
lt: Vieta „%s“ neegzistuoja.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
lt: Vieta negali būti parodyta, naudojant šią žiūryklę.

en: The location is not a folder.
lt: Ši vieta yra ne aplankas.

en: The location of the file.
lt: Failo vieta

en: The media contains digital photos.
lt: Šioje laikmenoje yra skaitmeninės nuotraukos.

en: The media contains software.
lt: Šioje laikmenoje yra programinė įranga.

en: The media has been detected as "%s".
lt: Ši laikmena buvo aptikta kaip „%s“.

en: The mime type of the file.
lt: Failo mime tipas.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lt: Pavadinimas „%s“ jau naudojamas šiame aplanke. Pasirinkite kitokį pavadinimą.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
lt: Pavadinimas „%s“ neteisingas, nes jame yra simbolis „/“. Pasirinkite kitokį pavadinimą.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
lt: Pavadinimas „%s“ neteisingas. Prašom naudoti kitokį pavadinimą.

en: The name and icon of the file.
lt: Failo pavadinimas ir piktograma.

en: The owner could not be changed.
lt: Nepavyko pakeisti savininko.

en: The owner of the file.
lt: Failo savininkas.

en: The permissions could not be changed.
lt: Nepavyko pakeisti leidimų.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
lt: Nepavyko nustatyti „%s“ leidimų.

en: The permissions of the file, in octal notation.
lt: Failo prieigos leidimai aštuntainiu pavidalu.

en: The permissions of the file.
lt: Failo prieigos leidimai.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
lt: Nepavyko nustatyti pasirinkto failo leidimų.

en: The position of the opposite end of the selection from the cursor in chars.
lt: Priešingo žymėjimo krašto pozicija matuojama simboliais nuo žymeklio.

en: The selection rectangle
lt: Žymėjimo stačiakampis

en: The server at "%s" cannot be found.
lt: Serveris %s nerandamas

en: The side pane view to show in newly opened windows.
lt: Šoninio polangio rodinys rodytinas naujai atvertuose languose.

en: The size of the file on disk.
lt: Failo dydis diske.

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The software will run directly from the medium "%s". You should never run software that you don't trust.
    
    If in doubt, press Cancel.
lt: Programinė įranga bus paleista tiesiogiai iš laikmenos „%s“. Niekada neturėtumėte paleisti nepatikimos programinės įrangos.
    
    Jeigu abejojate, spustelėkite „Atsisakyti“.

en: The source file would be overwritten by the destination.
lt: Šaltinio failas bus perrašytas paskirties failu.

en: The target doesn't support symbolic links.
lt: Paskirties vietą nepalaiko simbolinių nuorodų.

en: The text of the label.
lt: Etiketės tekstas

en: The type of the file.
lt: Failo tipas.

en: The widget view encountered an error while starting up.
lt: Paleidžiant valdiklio rodinį įvyko klaida.

en: The widget view encountered an error.
lt: Valdiklio rodinyje įvyko klaida.

en: There is %S available, but %S is required.
lt: Prieinama %S, tačiau reikia %S.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
lt: Šiame aplanke nėra „%s“. Galbūt jis neseniai buvo perkeltas arba ištrintas?

en: There is no application installed for %s files
lt: Neįdiegta %s failus galinti atverti programa

en: There is no application installed for %s files.
    Do you want to search for an application to open this file?
lt: Neįdiegta %s failus galinti atverti programa.
    Ar tikrai norite ieškoti programos, galinčios atverti šį failą?

en: There is not enough space on the destination. Try to remove files to make space.
lt: Paskirties vietoje nepakanka laisvos vietos. Pabandykite pašalinti kokius nors failus.

en: There is nothing on the clipboard to paste.
lt: Iškarpinė tuščia.

en: There was an error copying the file into %F.
lt: Klaida kopijuojant failą į %F.

en: There was an error creating the directory in %F.
lt: Klaida kuriant katalogą ties %F.

en: There was an error creating the folder "%B".
lt: Klaida kuriant aplanką „%B“.

en: There was an error creating the symlink in %F.
lt: Klaida kuriant simbolinę nuorodą į %F.

en: There was an error deleting %B.
lt: Klaida šalinant aplanką %B.

en: There was an error displaying help.
lt: Rodant žinyną įvyko klaida.

en: There was an error displaying help: 
    %s
lt: Klaida rodant žinyną: 
    %s

en: There was an error getting information about "%B".
lt: Gaunant informaciją apie „%B“ iškilo klaida.

en: There was an error getting information about the destination.
lt: Klaida gaunant paskirties vietos informaciją.

en: There was an error getting information about the files in the folder "%B".
lt: Klaida gaunant informaciją apie aplanke „%B“ esančius failus.

en: There was an error launching the application.
lt: Įvyko klaida paleidžiant programą.

en: There was an error moving the file into %F.
lt: Klaida perkeliant failą į %F.

en: There was an error reading the folder "%B".
lt: Klaida skaitant aplanką „%B“.

en: There was an internal error trying to search for applications:
lt: Vidinė klaida ieškant programų:

en: These files are on a Photo CD.
lt: Šie failai yra Nuotraukų CD.

en: These files are on a Picture CD.
lt: Šie failai yra Paveikslų CD.

en: These files are on a Super Video CD.
lt: Šie failai yra Super vaizdo CD.

en: These files are on a Video CD.
lt: Šie failai yra vaizdo CD.

en: These files are on a Video DVD.
lt: Šie failai yra vaizdo DVD.

en: These files are on a digital audio player.
lt: Šie failai yra skaitmeniniame garso leistuve.

en: These files are on an Audio CD.
lt: Šie failai yra garso CD.

en: These files are on an Audio DVD.
lt: Šie failai yra garso DVD.

en: This drop target only supports local files.
lt: Šis numetimo taikinys palaiko tik vietinius failus.

en: This file cannot be ejected
lt: Šio failo išimti negalima

en: This file cannot be mounted
lt: Šio failo prijungti negalima

en: This file cannot be started
lt: Šio failo paleisti negalima

en: This file cannot be stopped
lt: Šio failo sustabdyti negalima

en: This file cannot be unmounted
lt: Šio failo atjungti negalima

en: This is disabled due to security considerations.
lt: Tai atjungta saugumo sumetimais.

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
lt: Tikriausiai ši emblema yra standartinė, o ne Jūsų paties pridėta.

en: This link cannot be used, because it has no target.
lt: Ši nuoroda negali būti naudojama, kadangi neturi taikinio.

en: This link cannot be used, because its target "%s" doesn't exist.
lt: Ši nuoroda negali būti naudojama, kadangi jos taikinys „%s“ neegzistuoja.

en: This list contains the extensions that are currently de-activated.
lt: Šiame sąraše yra plėtiniai, kurie esamu metu yra neaktyvuoti.

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
lt: Šį pavadinimą galima nustatyti, jeigu norite pasirinktinio kompiuterio piktogramos darbalaukyje pavadinimo.

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
lt: Naudotojo pasirinktas pavadinimas namų piktogramai darbalaukyje.

en: This name can be set if you want a custom name for the network servers icon on the desktop.
lt: Galite nurodyti šį pavadinimą, jeigu norite pasirinktinio tinklo serverių piktogramos darbalaukyje pavadinimo.

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
lt: Naudotojo pasirinktas pavadinimas šiukšlinės piktogramai darbalaukyje.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
lt: Norėdami atverti nevietinius failus, nukopijuokite juos į vietinį aplanką, ir tempkite juos iš naujo.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
lt: Norėdami atverti nevietinius failus, nukopijuokite juos į vietinį aplanką,ir tempkite juos iš naujo. Numestieji vietiniai failai jau atverti.

en: Toggle between button and text-based location bar
lt: Persijungti iš mygtukų ir tekstinės vietos juostos

en: Toggle the display of backup files in the current window
lt: Perjungti atsarginės kopijos failų rodymą esamame lange

en: Toggle the display of hidden files in the current window
lt: Įjungti / išjungti paslėptų failų rodymą esamame lange

en: Toggle using a tighter layout scheme
lt: Nustatyti glaustesnio išdėstymo schemą

en: Toplevel files cannot be renamed
lt: Aukščiausiojo lygio failų pervadinti negalima

en: Total capacity:
lt: Visa talpa:

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Trash icon visible on desktop
lt: Šiukšlinės piktograma matoma darbalaukyje

en: Trashed On
lt: Išmestas

en: Trashing Files
lt: Failai perkeliami į šiukšlinę

en: Tree
lt: Medis

en: Tree View
lt: Medžio rodinys

en: Try Again
lt: Bandykite dar kartą

en: Type
lt: Tipas

en: Type of click used to launch/open files
lt: Failų paleidimo/atvėrimo pele būdas

en: Type:
lt: Tipas:

en: U_nlock Drive
lt: _Atrakinti kaupiklį

en: Unable to eject %V
lt: Nepavyko išimti %V

en: Unable to eject %s
lt: Nepavyko išimti %s

en: Unable to eject location
lt: Nepavyko išimti vietos

en: Unable to mark launcher trusted (executable)
lt: Nepavyko pažymėti leistuko kaip patikimo (vykdomo)

en: Unable to mount %s
lt: Nepavyko prijungti %s

en: Unable to mount location
lt: Nepavyko prijungti vietos

en: Unable to mount the location.
lt: Nepavyko prijungti šios vietos.

en: Unable to poll %s for media changes
lt: Nepavyko užklausti %s dėl laikmenų pokyčių

en: Unable to rename desktop file
lt: Nepavyko pervadinti darbalaukio failo

en: Unable to rename desktop icon
lt: Nepavyko pervadinti darbalaukio piktogramos

en: Unable to search for application
lt: Nepavyko ieškoti programos

en: Unable to start %s
lt: Nepavyko paleisti %s

en: Unable to start location
lt: Nepavyko paleisti vietos

en: Unable to stop %s
lt: Nepavyko sustabdyti %s

en: Unable to stop drive
lt: Nepavyko sustabdyti kaupiklio

en: Unable to unmount %V
lt: Nepavyko atjungi %V

en: Unable to unmount location
lt: Nepavyko atjungti vietos

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Undo the last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Unlock the drive associated with the open folder
lt: Atrakinti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: Unlock the selected drive
lt: Atrakinti pasirinktą kaupiklį

en: Unmount the selected volume
lt: Atjungti pasirinktą laikmeną

en: Unmount the volume associated with the open folder
lt: Atjungti laikmeną, susietą su atvertu aplanku

en: Unmount the volume associated with this folder
lt: Atjungti laikmeną, susietą su šiuo aplanku

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
lt: Neatpažinta darbalaukio failo versija „%s“

en: Unrecognized launch option: %d
lt: Neatpažintas paleidimo parametras: %d

en: Untrusted application launcher
lt: Nepatikimas programos leistukas

en: Uri of the default folder background. Only used if background_set is true.
lt: Numatytojo aplankų fono failo pavadinimas. Naudojamas tik jei background_set reikšmė yra true.

en: Uri of the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
lt: Numatytojo šoninio polangio fono failo URI. Naudojamas tik jei side_pane_background_set reikšmė yra true.

en: Use De_fault
lt: Nau_doti numatytąjį

en: Use _Default Background
lt: Naudoti _numatytąjį foną

en: Use extra mouse button events in Caja' browser window
lt: Naudoti papildomus mygtukų įvykius Caja naršyklės languose

en: Use the normal view size
lt: Naudoti normalų rodinio dydį

en: Use tighter layout in new windows
lt: Naudoti glaustesnį išdėstymą naujuose languose

en: User Details
lt: Naudotojo duomenys

en: User Name:
lt: Naudotojo vardas:

en: Video
lt: Vaizdo įrašai

en: View _new folders using:
lt: Rodyti _naujus aplankus naudojant:

en: View of the current folder
lt: Šio aplanko rodinys

en: View or modify the properties of each selected item
lt: Žiūrėti ar keisti kiekvieno pažymėto elemento savybes

en: View or modify the properties of the open folder
lt: Žiūrėti ar keisti atverto aplanko savybes

en: View or modify the properties of this folder
lt: Žiūrėti ar keisti šio aplanko savybes

en: Views
lt: Rodiniai

en: Violet
lt: Violetinė

en: Visible _Columns...
lt: Matomos skilt_ys…

en: Volume:
lt: Tomas:

en: Wavy White
lt: Baltos bangos

en: Website
lt: Svetainė

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
lt: Ketvirtadienis, 0000 m. rugpjūčio 00 d., 00:00:00

en: What to do with executable text files when activated
lt: Ką daryti su vykdomaisiais tekstiniais failais, kai jie aktyvuojami

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
lt: Ką daryti, kai bandoma atverti vykdomąjį tekstinį failą. Galimos reikšmės yra „launch“ – paleisti juos kaip programas, „ask“ – paklausti, ką daryti, ir „display“ – parodyti kaip tekstą.

en: When a folder is visited this viewer is used unless you have selected another view for that particular folder. Possible values are "list-view", "icon-view" and "compact-view".
lt: Rodant aplanką naudojamas šis rodinys, nebent naudotojas konkrečiam aplankui pasirinko kitą rodinį. Galimos reikšmės: „list_view“, „icon_view“ ir „compact_view“.

en: When to show number of items in a folder
lt: Kada rodyti elementų skaičių aplanke

en: When to show preview text in icons
lt: Kada rodyti tekstinio failo turinį piktogramose

en: When to show thumbnails of image files
lt: Kada rodyti paveikslų miniatiūras

en: Where to position newly open tabs in browser windows.
lt: Naujų atvertų kortelių padėtis naršyklės languose.

en: Whether a custom default folder background has been set.
lt: Ar yra nustatytas numatytasis pasirinktinis aplankų fonas.

en: Whether a custom default side pane background has been set.
lt: Ar yra nustatytas numatytasis pasirinktinis šoninio polangio fonas.

en: Whether the navigation window should be maximized by default.
lt: Ar naršymo langas turi būti numatytai išskleistas.

en: Whether the navigation window should be maximized.
lt: Ar naršymo langas turi būti išskleistas.

en: Whether to ask for confirmation when deleting files, or emptying Trash
lt: Ar klausti patvirtinimo trinant failus arba išvalant šiukšlinę

en: Whether to ask for confirmation when moving files to the Trash
lt: Ar klausti patvirtinimo, perkeliant failus į šiukšlinę

en: Whether to automatically mount media
lt: Ar automatiškai prijungti laikmenas

en: Whether to automatically open a folder for automounted media
lt: Ar automatiškai atverti aplanką automatiškai prijungtoms laikmenoms

en: Whether to enable immediate deletion
lt: Ar įjungti tiesioginį ištrynimą

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
lt: Ar groti garsus, kuomet pelės žymeklis užvedamas ant garso failo

en: Whether to show backup files
lt: Ar rodyti atsarginius failus

en: Whether to show desktop notifications
lt: Ar rodyti darbalaukio pranešimus

en: Whether to show file sizes with IEC units
lt: Ar failų dydžius rodyti IEC vienetais

en: Whether to show hidden files
lt: Ar rodyti paslėptus failus

en: Whether to show icons in list view
lt: Ar rodyti piktogramas sąrašo rodinyje

en: Whether to show the user a package installer dialog in case an unknown MIME type is opened, in order to search for an application to handle it.
lt: Ar atveriant nežinomo MIME tipo failą, rodyti naudotojui paketų diegimo programos dialogą, siekiant rasti programą, galinčią atverti failą.

en: White
lt: Balta

en: Widget View
lt: Valdiklio rodinys

en: Width of the side pane
lt: Šoninio polangio plotis

en: Windows share
lt: Windows viešinys

en: Writing data to the drive -- do not unplug
lt: Rašomi duomenys į diską -- neištraukite

en: You are not the owner, so you cannot change these permissions.
lt: Nesate savininkas, todėl negalite keisti šių teisių.

en: You can choose another view or go to a different location.
lt: Galite pasirinkti kitą rodinį, arba eiti į kitą vietą.

en: You can download it or make a link to it.
lt: Galite jį atsisiųsti arba sukurti į jį nuorodą.

en: You can only use images as custom icons.
lt: Paveikslus galima naudoti tik kaip pasirinktines piktogramas.

en: You can only use local images as custom icons.
lt: Pasirinktinėms piktogramoms galima naudoti tik jūsų kompiuteryje esančius paveikslus.

en: You can stop this operation by clicking cancel.
lt: Galite sustabdyti šią operaciją paspaudę „Atsisakyti“.

en: You cannot assign more than one custom icon at a time!
lt: Negalima vienu metu priskirti daugiau nei vienos pasirinktinės piktogramos!

en: You cannot assign more than one custom icon at a time.
lt: Negalima priskirti daugiau nei vienos piktogramos tuo pačiu metu.

en: You cannot copy a file over itself.
lt: Negalima nukopijuoti failo ant jo paties patį.

en: You cannot copy a folder into itself.
lt: Negalima nukopijuoti aplanko į jį patį.

en: You cannot move a file over itself.
lt: Negalima perkelti failo ant jo paties.

en: You cannot move a folder into itself.
lt: Negalima perkelti aplanko į jį patį.

en: You do not have permissions to access the destination folder.
lt: Neturite paskirties aplanko prieigos teisių.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
lt: Neturite teisių, reikalingų pakeisti „%s“ grupei.

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
lt: Neturite teisių, reikalingų pervadinti „%s“.

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
lt: Neturite teisių, reikalingų „%s“ turiniui peržiūrėti.

en: You have just inserted a Photo CD.
lt: Įdėjote nuotraukų CD.

en: You have just inserted a Picture CD.
lt: Įdėjote paveikslų CD.

en: You have just inserted a Super Video CD.
lt: Įdėjote Super vaizdo CD.

en: You have just inserted a Video CD.
lt: Įdėjote vaizdo CD.

en: You have just inserted a Video DVD.
lt: Įdėjote vaizdo DVD.

en: You have just inserted a blank Blu-Ray disc.
lt: Įdėjote tuščią Blu-Ray diską.

en: You have just inserted a blank CD.
lt: Įdėjote tuščią CD.

en: You have just inserted a blank DVD.
lt: Įdėjote tuščią DVD.

en: You have just inserted a blank HD DVD.
lt: Įdėjote tuščią HD DVD.

en: You have just inserted a digital audio player.
lt: Įdėjote skaitmeninį garso grotuvą.

en: You have just inserted a medium with digital photos.
lt: Įdėjote laikmeną, kurioje yra skaitmeninių nuotraukų.

en: You have just inserted a medium with software intended to be automatically started.
lt: Įdėjote laikmeną, kurioje yra programinė įranga, kuri turėtų būti automatiškai paleista.

en: You have just inserted a medium.
lt: Įdėjote laikmeną.

en: You have just inserted an Audio CD.
lt: Įdėjote garso CD.

en: You have just inserted an Audio DVD.
lt: Įdėjote garso DVD.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Caja; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA
lt: Turėjote gauti GNU bendrosios viešosios licencijos kopiją kartu su Caja; jeigu negavote, rašykite Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Zoom In
lt: Didinti

en: Zoom Out
lt: Mažinti

en: Zoom _In
lt: _Didinti

en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

en: Zoom to Default
lt: Numatytasis mastelis

en: [URI...]
lt: [URI…]

en: _About
lt: _Apie

en: _About Extension
lt: _Apie plėtinį

en: _Add
lt: Į_dėti

en: _Add Bookmark
lt: _Pridėti žymę

en: _Add a New Color...
lt: Pridėti _naują spalvą…

en: _Add a New Emblem...
lt: Pridėti _naują emblemą…

en: _Add a New Pattern...
lt: Pridėti _naują raštą…

en: _Always perform this action
lt: _Visada atlikti šį veiksmą

en: _Arrange items:
lt: _Rikiuoti elementus:

en: _Ask each time
lt: Pa_klausti kiekvieną kartą

en: _Back
lt: A_tgal

en: _Backgrounds and Emblems...
lt: _Fonai ir emblemos…

en: _Bookmarks
lt: Žy_mės

en: _Browse...
lt: _Naršyti…

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Clear
lt: _Išvalyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Close Tab
lt: _Užverti kortelę

en: _Compact
lt: _Glaustas

en: _Computer
lt: _Kompiuteris

en: _Connect
lt: _Prisijungti

en: _Connect Drive
lt: _Prijungti kaupiklį

en: _Contents
lt: _Turinys

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Copy Here
lt: _Kopijuoti čia

en: _DVD Video:
lt: Vaizdo _DVD:

en: _Default zoom level:
lt: Numatytasis maste_lis:

en: _Delete
lt: _Pašalinti

en: _Delete Permanently
lt: _Ištrinti negrįžtamai

en: _Desktop
lt: _Darbalaukį

en: _Detect Media
lt: _Aptikti laikmeną

en: _Disconnect
lt: Atsi_jungti

en: _Disconnect Drive
lt: _Atjungti kaupiklį

en: _Display
lt: _Peržiūrėti

en: _Double click to open items
lt: Atverti elementus _dviem pelės mygtuko spustelėjimais

en: _Download
lt: _Parsisiųsti

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _Edit Bookmarks...
lt: _Keisti žymes…

en: _Eject
lt: _Išimti

en: _Emblems
lt: _Emblemos

en: _Empty
lt: _Tuščia

en: _Empty File
lt: _Tuščias failas

en: _File
lt: _Failas

en: _Folder:
lt: _Aplankas:

en: _Format
lt: _Formatuoti

en: _Format:
lt: _Formatas:

en: _Forward
lt: _Pirmyn

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Group:
lt: _Grupė:

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _Home
lt: _Namai

en: _Home Folder
lt: _Namų aplankas

en: _Icons
lt: _Piktogramos

en: _Image:
lt: _Paveikslas:

en: _Invert Selection
lt: _Invertuoti žymėjimą

en: _Jump to
lt: _Pereiti į

en: _Keep Aligned
lt: Laikytis ly_giavimo

en: _Keyword:
lt: Ra_ktažodis:

en: _Launch Anyway
lt: _Vis tiek paleisti

en: _Link Here
lt: _Sukurti nuorodą čia

en: _List
lt: _Sąrašas

en: _Location
lt: _Vieta

en: _Location...
lt: _Vieta…

en: _Location:
lt: _Vieta:

en: _Lock Drive
lt: _Užrakinti kaupiklį

en: _Main Toolbar
lt: _Pagrindinė įrankių juosta

en: _Manually
lt: _Rankiniu būdu

en: _Mount
lt: _Prijungti

en: _Move Here
lt: _Perkelti čia

en: _Music Player:
lt: _Muzikos leistuvas:

en: _Name
lt: _Pavadinimas

en: _Network
lt: _Tinklas

en: _Never prompt or start programs on media insertion
lt: Įdėjus _laikmeną niekada nepaleisti programų ir neklausti, ar tą daryti

en: _New Tab
lt: _Nauja kortelė

en: _Next Tab
lt: _Kita kortelė

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Only for files smaller than:
lt: Tik _failų, mažesnių negu:

en: _Open
lt: _Atverti

en: _Open Scripts Folder
lt: _Atverti scenarijų aplanką

en: _Open With %s
lt: _Atverti naudojant %s

en: _Organize Desktop by Name
lt: _Sutvarkyti darbalaukį pagal pavadinimą

en: _Organize by Name
lt: _Sutvarkyti pagal pavadinimą

en: _Other pane
lt: _Kitą polangį

en: _Owner:
lt: _Savininkas:

en: _Paste
lt: Į_dėti

en: _Paste Into Folder
lt: Į_dėti į aplanką

en: _Pattern:
lt: _Šablonas:

en: _Patterns
lt: _Raštai

en: _Photos:
lt: _Nuotraukos:

en: _Places
lt: _Vietos

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: _Power On
lt: Įjun_gti

en: _Previous Tab
lt: _Ankstesnė kortelė

en: _Properties
lt: _Savybės

en: _Read
lt: _Skaitymas

en: _Redo
lt: _Pakartoti

en: _Redo creation of a file from template
lt: Pakartoti failo iš šablono sukūrimą

en: _Redo creation of an empty file
lt: Pakartoti tuščio failo sukūrimą

en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

en: _Remember this application for "%s" files
lt: Įsi_minti šią programą „%s“ tipo failams

en: _Remember this application for %s documents
lt: Įsi_minti šią programą „%s“ tipo dokumentams

en: _Remove
lt: _Pašalinti

en: _Remove a Color...
lt: Paša_linti spalvą…

en: _Remove a Pattern...
lt: Paša_linti raštą…

en: _Remove an Emblem...
lt: Paša_linti emblemą…

en: _Remove...
lt: Pa_šalinti

en: _Rename...
lt: P_ervadinti...

en: _Restore
lt: _Atstatyti

en: _Retry
lt: _Bandyti dar kartą

en: _Revert
lt: Atsta_tyti

en: _Run
lt: Pa_leisti

en: _Run executable text files when they are opened
lt: Atvėrus vykdomuosius teksto failus, juos pa_leisti

en: _Safely Remove Drive
lt: _Saugiai išimti kaupiklį

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Scripts
lt: _Scenarijai

en: _Search
lt: Pa_ieška

en: _Search for Files...
lt: _Ieškoti failų…

en: _Search for:
lt: _Ieškoti ko:

en: _Select Application
lt: _Pasirinkite programą

en: _Server:
lt: _Serveris:

en: _Show file sizes with IEC units
lt: _Rodyti failų dydžius IEC vienetais

en: _Show icons
lt: _Rodyti piktogramas

en: _Side Pane
lt: Šo_ninis polangis

en: _Single click to open items
lt: Atverti elementus _vienu pelės mygtuko spustelėjimu

en: _Skip
lt: Pralei_sti

en: _Skip files
lt: _Praleisti failus

en: _Software:
lt: _Programos:

en: _Start
lt: _Paleisti

en: _Start Multi-disk Device
lt: _Paleisti daugiadiskį įrenginį

en: _Start Multi-disk Drive
lt: _Paleisti daugiadiskį kaupiklį

en: _Sticky
lt: _Kibus

en: _Stop
lt: Susta_bdyti

en: _Stop Multi-disk Device
lt: _Sustabdyti daugiadiskį įrenginį

en: _Stop Multi-disk Drive
lt: _Sustabdyti daugiadiskį kaupiklį

en: _Stop the drive associated with the open folder
lt: _Sustabdyti kaupiklį, susietą su atvertu aplanku

en: _Tabs
lt: _Kortelės

en: _Text beside icons
lt: _Tekstas šalia piktogramų

en: _Trash
lt: Ši_ukšlinė

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: _Undo
lt: Atša_ukti

en: _Undo creation of a file from template
lt: Atšaukti failo iš šablono sukūrimą

en: _Undo creation of an empty file
lt: Atšaukti tuščio failo sukūrimą

en: _Unlock Drive
lt: _Atrakinti kaupiklį

en: _Unmount
lt: At_jungti

en: _Up
lt: _Aukštyn

en: _Use a custom command
lt: Na_udoti pasirinktinę komandą

en: _Use compact layout
lt: Naudoti _glaustesnį išdėstymą

en: _View
lt: _Rodymas

en: _View As
lt: _Rodyti kaip

en: _View executable text files when they are opened
lt: Atvėrus vykdomuosius teksto failus, juos peržiū_rėti

en: _Widget View
lt: _Valdiklio rodinys

en: _Write
lt: _Rašymas

en: _Zoom
lt: Keisti _mastelį

en: access
lt: prieiti

en: bookmarks;browse;local;network;locations;MATE;
lt: žymės;naršyti;vietinį;tinklą;vietos;MATE;

en: browse;disks;folders;local;remote;computer;MATE;
lt: naršyklė;diskai;aplankai;vietiniai;nuotoliniai;kompiuteris;MATE;

en: by E_xtension
lt: pagal prie_vardį

en: by Modification _Date
lt: pagal _keitimo datą

en: by S_ize on Disk
lt: pagal d_ydį diske

en: by T_rash Time
lt: pagal iš_metimo laiką

en: by _Emblems
lt: pagal _emblemas

en: by _Name
lt: pagal _vardą

en: by _Size
lt: pagal _dydį

en: by _Type
lt: pagal _tipą

en: column
lt: stulpelis

en: create/delete
lt: kurti/trinti

en: dropped data
lt: nuvilkti duomenys

en: dropped text.txt
lt: nuvilktas tekstas.txt

en: file;manager;change;properties;behaviour;appearance;windows;MATE;
lt: failas;tvarkytuvė;keisti;savybės;elgsena;išvaizda;langai;MATE;

en: files;browser;manager;MATE;
lt: failai;naršyklė;tvarkytuvė;MATE;

en: folder removed
lt: aplankas pašalintas

en: free
lt: laisva

en: home;personal;folder;open;MATE;
lt: home;asmeninis;aplankas;atverti;MATE;

en: link
lt: nuoroda

en: link (broken)
lt: nuoroda (neveikianti)

en: list
lt: sąrašas

en: loading...
lt: įkeliama…

en: nd copy)
lt: -oji kopija)

en: new file
lt: naujas failas

en: no
lt: ne

en: nothing
lt: nieko

en: on the desktop
lt: darbalaukyje

en: paused
lt: pristabdyta

en: pausing
lt: pristabdoma

en: pointing at "%s"
lt: rodo į „%s“

en: program
lt: programa

en: queued
lt: pastatyta į eilę

en: queuing
lt: statoma į eilę

en: rd copy)
lt: -oji kopija)

en: read
lt: skaityti

en: st copy)
lt: -oji kopija)

en: th copy)
lt: -oji kopija)

en: today
lt: šiandien

en: today at %-I:%M %p
lt: šiandien %-H:%M

en: today at %-I:%M:%S %p
lt: šiandien %-H:%M:%S

en: today at 00:00 PM
lt: šiandien 00:00

en: today at 00:00:00 PM
lt: šiandien 00:00:00 PM

en: today, %-I:%M %p
lt: šiandien, %-H:%M

en: today, 00:00 PM
lt: šiandien, 00:00

en: unknown
lt: nežinomas

en: unknown MIME type
lt: nežinomas MIME tipas

en: unknown type
lt: nežinomas tipas

en: unreadable
lt: neperskaitomas

en: untitled folder
lt: bevardis aplankas

en: used
lt: naudojama

en: write
lt: rašyti

en: yesterday
lt: vakar

en: yesterday at %-I:%M %p
lt: vakar %-H:%M

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
lt: vakar %-H:%M:%S

en: yesterday at 00:00 PM
lt: vakar 00:00

en: yesterday at 00:00:00 PM
lt: vakar 00:00:00

en: yesterday, %-I:%M %p
lt: vakar, %-H:%M

en: yesterday, 00:00 PM
lt: vakar, 00:00
