remmina - en to lt translation catalogue (224 entries)

en: %s password
lt: %s slaptažodis

en: %s wants to share his/her desktop.
    Do you accept the invitation?
lt: %s nori dalintis savo darbastaliu.
    Ar priimsite kvietimą?

en: 256 colors
lt: 256 spalvos

en: 256 colors (8 bpp)
lt: 256 spalvos (8 bpp)

en: <Auto detect>
lt: <automati6kai aptikti>

en: <tt><big>Supported formats
    * server
    * server:port
    * [server]:port</big></tt>
lt: <tt><big>Palaikomi formatai
    * serveris
    * serveris:prievadas
    * [serveris]:prievadas</big></tt>

en: Accept Certificate?
lt: Priimti liudijimą?

en: Advanced
lt: Išplėstinės

en: Are you sure to delete '%s'
lt: Ar tikrai norite pašalinti „%s“

en: Are you sure to delete the selected files on server?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pažymėtus failus serveryje?

en: Attach
lt: Prijungti

en: Attach to console (2003/2003 R2)
lt: Prisijungti prie pulto (Windows 2003 / 2003 R2)

en: Authenticating %s's identity to SSH server %s...
lt: Nustatomas %s tapatybės tapatumas SSH serveriui %s...

en: Authenticating %s's password to SSH server %s...
lt: Nustatomas %s slaptažodžio tapatumas SSH serveriui %s...

en: Authentication failed. Trying to reconnect...
lt: Nepavyko nustatyti tapatumo. Mėginama prisijungti iš naujo...

en: Basic
lt: Pagrindinės

en: Best (slowest)
lt: Geriausia (lėčiausia)

en: Browse the network to find a %s server
lt: Naršyti tinkle %s serveriui rasti

en: CA certificate
lt: CA liudijimas

en: Character set
lt: Ženklų rinkinys

en: Chat with %s
lt: Pokalbis su %s

en: Choose a Remote Desktop Server
lt: Pasirinkite nutolusio darbastalio serverį

en: Choose a file to upload
lt: Pasirinkite failą išsiuntimui

en: Choose download location
lt: Pasirinkite atsiuntimo vietą

en: Client certificate
lt: Kliento liudijimas

en: Client key
lt: Kliento raktas

en: Client name
lt: Kliento vardas

en: Color depth
lt: Spalvų skaičius

en: Command %s failed on SSH server (status = %i).
lt: Nepavyko įvykdyti komandos %s SSH serveryje (būsena = %i).

en: Command %s not found on SSH server
lt: Komanda %s nerasta SSH serveryje

en: Composition
lt: Kompozicija

en: Connect to remote desktops through the applet menu
lt: Prisijungti prie nutolusių kompiuterių naudojant meniu

en: Connecting to %s through SSH tunnel...
lt: Jungiamasi prie %s per SSH tunelį...

en: Connecting to '%s'...
lt: Jungiamasi prie „%s“...

en: Connecting to SSH server %s...
lt: Jungiamasi prie SSH serverio %s...

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Couldn't convert '%s' to host address
lt: Nepavyko konvertuoti „%s“ į kompiuterio adresą

en: Cursor blinking
lt: Žymeklio mirksėjimas

en: Cursor shadow
lt: Žymeklio šešėlis

en: Custom
lt: Kita

en: Default
lt: Numatytasis

en: Default settings saved.
lt: Numatytieji nustatymai išsaugoti.

en: Delete files on server
lt: Šalinti failus serveryje

en: Description
lt: Aprašas

en: Desktop sharing invitation
lt: Darbastalio dalijimosi kvietimas

en: Disable clipboard sync
lt: Išjungti iškarpinės sinchronizavimą

en: Disable encryption
lt: Išjungti šifravimą

en: Disable server input
lt: Išjungti serverio įvedimą

en: Disconnect
lt: Nutraukti ryšį

en: Disconnect after one session
lt: Atsijungti po vieno seanso

en: Discovered
lt: Rastas

en: Display
lt: Rodymas

en: Do you trust the new public key?
lt: Ar pasitikite nauju viešuoju raktu?

en: Domain
lt: Sritis

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Download from server
lt: Atsiųsti iš serverio

en: Enable SSH tunnel
lt: Įjungti SSH tunelį

en: Enable Service Discovery
lt: Įjungti paslaugų paiešką

en: Entry
lt: Įrašas

en: Error creating directory %s.
lt: Klaida kuriant katalogą: %s.

en: Error creating file %s on server. %s
lt: Klaida kuriant failą %s serveryje. %s

en: Error creating file %s.
lt: Klaida kuriant failą %s.

en: Error creating folder %s on server. %s
lt: Klaida kuriant aplanką %s serveryje. %s

en: Error opening directory %s. %s
lt: Klaida atveriant katalogą %s. %s

en: Error opening file %s on server. %s
lt: Klaida atveriant failą %s serveryje. %s

en: Error opening file %s.
lt: Klaida atveriant failą %s.

en: Error writing file %s on server. %s
lt: Klaida įrašant failą %s serveryje. %s

en: Error writing file %s.
lt: Klaida įrašant failą %s.

en: Export connection in Windows .rdp file format
lt: Eksportuoti prisijungimą Windows .rdp failo formatu

en: Failed reading directory. %s
lt: Nepavyko perskaityti katalogo. %s

en: Failed to connect to the SSH tunnel destination: %s
lt: Nepavyko prisijungti prie SSH tunelio paskirties: %s

en: Failed to create sftp session: %s
lt: Nepavyko sukurti sftp seanso: %s

en: Failed to delete '%s'. %s
lt: Nepavyko pašalinti „%s“. %s

en: Failed to execute %s on SSH server : %%s
lt: Nepavyko paleisti %s SSH serveryje: %%s

en: Failed to execute command: %s
lt: Nepavyko įvykdyti komandos: %s

en: Failed to initialize sftp session: %s
lt: Nepavyko inicijuoti sftp seanso: %s

en: Failed to open directory %s. %s
lt: Nepavyko atverti katalogo %s. %s

en: Failed to request port forwarding : %s
lt: Nepavyko užklausti prievadų persiuntimo: %s

en: Failed to startup SSH session: %s
lt: Nepavyko paleisti SSH seanso: %s

en: File
lt: Failas

en: File %s not found.
lt: Failas %s nerastas.

en: File Name
lt: Failo vardas

en: File exists
lt: Failas egzistuoja

en: File transfer currently in progress.
    Are you sure to cancel it?
lt: Šiuo metu vyksta failo siuntimas.
    Ar tikrai norite jį nutraukti?

en: Fingerprint:
lt: Pirštų atspaudas:

en: Font smoothing
lt: Šriftų glodinimas

en: Go to home folder
lt: Eiti į namų aplanką

en: Go to parent folder
lt: Eiti į virškatalogį

en: Good
lt: Gera

en: Grab all keyboard events
lt: Pasisavinti visus klaviatūros įvykius

en: Grayscale
lt: Pilkio skalė

en: Group
lt: Grupė

en: High color (15 bpp)
lt: Daug spalvų (15 bpp)

en: High color (16 bit)
lt: Daug spalvų (16 bitų)

en: High color (16 bpp)
lt: Daug spalvų (16 bpp)

en: Identity file
lt: Tapatumo failas

en: Import
lt: Importuoti

en: Issuer:
lt: Išdavėjas:

en: Keyboard layout
lt: Klaviatūros išdėstymas

en: Keyboard mapping
lt: Klaviatūros atvaizdavimas

en: Listen on port
lt: Klausytis prievado

en: Listening on port %i for an incoming %s connection...
lt: Per prievadą %i laukiama įeinančio %s prisijungimo...

en: Local
lt: Vietinis

en: Local - high quality
lt: Vietinis – aukšta kokybė

en: Local - low quality
lt: Vietinis – žema kokybė

en: Local - medium quality
lt: Vietinis – vidutinė kokybė

en: Medium
lt: Vidutinė

en: Menu animation
lt: Meniu animacija

en: Minimize window
lt: Sutraukti langą

en: NX - NX Technology
lt: NX - NX technologija

en: NX Sessions on %s
lt: NX seansai serveryje %s

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Negotiate
lt: Susitarti

en: New Connection
lt: Naujas ryšys

en: No response from the server.
lt: Nėra atsako iš serverio.

en: Off
lt: Išjungta

en: Open Chat...
lt: Atverti pokalbį...

en: Open Main Window
lt: Atverti pagrindinį langą

en: Open Secure File Transfer...
lt: Atverti saugų failų siuntimą...

en: Open Secure Shell in New Terminal...
lt: Atverti saugų shell naujame terminale...

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Paste
lt: Įdėti

en: Permission
lt: Leidimas

en: Please enter format 'widthxheight'.
lt: Prašome įvesti formatu „plotisxaukštis“.

en: Plugin %s is not registered.
lt: Papildinys %s neužregistruotas.

en: Plugins
lt: Papildiniai

en: Poor (fastest)
lt: Prasta (greičiausia)

en: Preference
lt: Parinktis

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Profile
lt: Profilis

en: Progress
lt: Eiga

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Protocol plugin %s is not installed.
lt: Protokolo papildinys %s neįdiegtas.

en: Public key (automatic)
lt: Viešasis raktas (automatiškai)

en: Quality
lt: Kokybė

en: Quick Connect
lt: Greitas prisijungimas

en: RDP - Preferences
lt: RDP - nuostatos

en: RDP - RDP File Handler
lt: RDP - RDP failų doroklė

en: RDP - Remote Desktop Protocol
lt: RDP – nutolusių kompiuterių valdymo protokolas

en: Recent lists cleared.
lt: Paskiausių sąrašai išvalyti.

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh current folder
lt: Atnaujinti dabartinį katalogą

en: Remmina Applet
lt: Remmina programėlė

en: Remmina Remote Desktop Client
lt: Nutolusių kompiuterių valdymas - Remmina

en: Remote
lt: Nutolęs

en: Remote Desktop Preference
lt: Nutolusio darbastalio nustatymai

en: Repeater
lt: Kartotuvas

en: Resize the window to fit in remote resolution
lt: Pakeisti lango dydį, kad tilptų nutolusi skiriamoji geba

en: Resolution
lt: Skiriamoji geba

en: Resolutions
lt: Skiriamosios gebos

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Resume
lt: Tęsti

en: SFTP - Secure File Transfer
lt: SFTP - saugus failų siuntimas

en: SSH - Secure Shell
lt: SSH - saugus apvalkalas

en: SSH Authentication
lt: SSH tapatumo nustatymas

en: SSH Key file not yet set.
lt: SSH rakto failas dar nenurodytas.

en: SSH automatic public key authentication failed: %s
lt: Nepavyko automatinis SSH tapatumo nustatymas viešuoju raktu: %s

en: SSH password
lt: SSH slaptažodis

en: SSH password authentication failed: %s
lt: Nepavyko SSH tapatumo nustatymas slaptažodžiu: %s

en: SSH private key passphrase
lt: SSH privačiojo rakto slaptafrazė

en: SSH public key authentication failed: %s
lt: Nepavyko SSH tapatumo nustatymas viešuoju raktu: %s

en: Same server at port %i
lt: Tas pats serveris, prievadas %i

en: Save %s
lt: Išsaugoti %s

en: Save password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Scrolled fullscreen mode
lt: Slankiojama viso ekrano veiksena

en: Secret
lt: Paslaptis

en: Security
lt: Saugumas

en: Server
lt: Serveris

en: Share folder
lt: Dalintis aplanku

en: Share local printers
lt: Dalintis vietiniais spausdintuvais

en: Show Hidden Files
lt: Rodyti paslėptus failus

en: Show remote cursor
lt: Rodyti nuotolinį žymeklį

en: Size
lt: Dydis

en: Sound
lt: Garsas

en: Start
lt: Pradėti

en: Startup path
lt: Paleidimo kelias

en: Startup program
lt: Paleidimo programa

en: Status
lt: Būsena

en: Subject:
lt: Subjektas:

en: Switch tab pages
lt: Perjungti kortelių puslapius

en: Telepathy - Desktop Sharing
lt: Telepathy -  dalintis darbastaliu

en: Terminate
lt: Nutraukti

en: Terminating
lt: Nutraukiama

en: The following file already exists in the target folder:
lt: Šis failas jau egzistuoja paskirties aplanke:

en: The server is unknown. The public key fingerprint is:
lt: Serveris nežinomas. Viešojo rakto pirštų antspaudas yra:

en: Theme
lt: Tema

en: There are %i active connections in the current window. Are you sure to close?
lt: Dabartiniame lange yra %i aktyvūs ryšiai. Ar norite užverti?

en: This protocol does not support exporting.
lt: Šis protokolas nepalaiko eksportavimo.

en: Toggle fullscreen mode
lt: Perjungti viso ekrano veikseną

en: Toggle scaled mode
lt: Perjungti mastelio keitimo veiskeną

en: Tool
lt: Įrankis

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Total %i item. | Total %i items.
lt[0]: Iš viso %i elementas.
lt[1]: Iš viso %i elementai.
lt[2]: Iš viso %i elementų.

en: True color (24 bit)
lt: Tikrosios spalvos (24 bitų)

en: True color (24 bpp)
lt: Tikrosios spalvos (24 bpp)

en: True color (32 bpp)
lt: Tikrosios spalvos (32 bpp)

en: Tunnel via loopback address
lt: Tunelis per loopback adresą

en: Type
lt: Tipas

en: Unable to connect to RDP server %s
lt: Nepavyko prisijungti prie RDP serverio %s

en: Unable to connect to VNC server
lt: Nepavyko prisijungti prie VNC serverio

en: Unable to import:
    %s
lt: Nepavyko importuoti:
    %s

en: Upload
lt: Išsiuntimas

en: Upload folder
lt: Išsiuntimo aplankas

en: Upload to server
lt: Išsiųsti į serverį

en: Use '%s' as subgroup delimiter
lt: Naudoti „%s“ kaip pogrupio skirtuką

en: Use client keyboard mapping
lt: Naudoti kliento klaviatūros atvaizdį

en: Use client resolution
lt: Naudoti kliento skiriamąją gebą

en: Use local cursor
lt: Naudoti vietinį žymeklį

en: Use window size
lt: Naudoti lango dydį

en: User
lt: Naudotojas

en: User name
lt: Naudotojo vardas

en: VNC connection failed: %s
lt: VNC ryšys nepavyko: %s

en: Version
lt: Versija

en: View only
lt: Tik peržiūra

en: Viewport fullscreen mode
lt: Peržiūros srities viso ekrano veiksena

en: WARNING: The server has changed its public key. This means either you are under attack,
    or the administrator has changed the key. The new public key fingerprint is:
lt: ĮSPĖJIMAS: Serveris pakeitė savo viešąjį raktą. Tai reiškia, kad jus atakuoja arba
    administratorius pakeitė raktą. Naujojo viešojo rakto pirštų antspaudas yra:

en: Waiting for an incoming SSH tunnel at port %i...
lt: Laukiama įeinančio SSH tunelio per prievadą %i...

en: Wallpaper
lt: Darbalaukio fonas

en: Window drag
lt: Lango tempimas

en: XDMCP - X Remote Session
lt: XDMCP - X nutolęs seansas

en: Your connection has been rejected.
lt: Jūsų prisijungimas buvo atmestas.

en: _Clear
lt: Iš_valyti

en: _Send
lt: _Siųsti
