Pidgin - en to mn translation catalogue (1578 entries)

en: 
    %s has stopped typing
mn: 
    %s бичихээ больсон

en: 
    %s is typing...
mn: 
    %s бичиж байна...

en: 
    <b>Buddy Note</b>: %s
mn: 
    <b>Харилцагчийн Тэмдэглэл</b>: %s

en: 
    <b>Topic:</b> %s
mn: 
    <b>Сэдэв:</b> %s

en: 
    Last Seen: %s ago
mn: 
    Сүүлийн: %s өмнө

en: %s
    
    Finch will not attempt to reconnect the account until you correct the error and re-enable the account.
mn: %s
    
    Алдааг засах болон бүртгэлийг дахин идэвхтэй болгох хүртэл холбогдож чадахгүй.

en: %s %s. Try `%s -h' for more information.
mn: %s %s. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг авахдаа`%s -h' үз.

en: %s (%s) changed status from %s to %s
mn: %s (%s) нь %sээс %sрүү төлөвийг өөрчилсөн

en: %s (%s) is no longer %s
mn: %s (%s) нь %s байхаа больсон

en: %s (%s) is now %s
mn: %s (%s) нь одоо %s

en: %s [<I>%s</I>] entered the room.
mn: %s [<I>%s</I>] өрөөнд орж ирсэн.

en: %s became idle
mn: %s идэвхгүй болсон

en: %s became unidle
mn: %s идэвхтэй болсон

en: %s cannot transfer a folder. You will need to send the files within individually.
mn: %s хавтасыг дамжуулж чадсангүй. Тус тусдан файлыг илгээх хэрэгтэй.

en: %s disabled
mn: %s идэвхгүй болсон

en: %s disconnected
mn: %s холболтоос тасарсан

en: %s disconnected.
mn: %s холболтоос тасарсан.

en: %s entered the room.
mn: %s өрөөнд орж ирсэн.

en: %s has become idle (%s)
mn: %s идэвхгүй болсон (%s)

en: %s has become idle.
mn: %s идэхгүй болсон.

en: %s has closed the conversation.
mn: %s харилцааг хаасан.

en: %s has gone away. (%s)
mn: %s гарсан. (%s)

en: %s has left the conversation.
mn: %s харилцааг хаасан.

en: %s has returned from being away (%s)
mn: %s (%s) буцаж ирсэн

en: %s has returned from being idle (%s)
mn: %s (%s) идэвхгүй байж байгаад эргэж ирсэн

en: %s has signed off (%s)
mn: %s гарсан (%s)

en: %s has signed off.
mn: %s гарсан.

en: %s has signed on (%s)
mn: %s (%s) д орж ирсэн

en: %s has signed on.
mn: %s холбогдсон.

en: %s has stopped typing to you (%s)
mn: %s  (%s) тан руу бичиж байгаад зогссон

en: %s is no longer idle.
mn: %s идэвхтэй болсон.

en: %s is not a valid filename.
mn: %s файлын нэр буруу байна.

en: %s is not a valid room name
mn: %s нь буруу өрөөний нэр байна

en: %s is not a valid server name
mn: %s нь буруу серверийн нэр байна

en: %s is now known as %s.
mn: %s нь одоо %s.

en: %s just signed off
mn: %s мессенжерээс гарсан

en: %s just signed on
mn: %s мессенжерт орж ирсэн

en: %s left the room (%s).
mn: %s (%s) өрөөнөөс гарсан.

en: %s left the room.
mn: %s өрөөнөөс гарсан.

en: %s sent a message in %s
mn: %s мессеж илгээсэн %s

en: %s sent you a message
mn: %s тан руу мессеж илгээсэн

en: %s wants to send you %s (%s)
mn: %s тан руу %s (%s) илгээхийг хүсэж байна

en: %s wants to send you a file
mn: %s тан руу файл илгээхийг хүсэж байна

en: %s%s%s%s has made %s his or her buddy%s%s
mn: %s%s харилцагчийн жагсаалтандаа %s ийг %s%s%s%s үүсгэсэн

en: %s%s%s%s wants to add %s to his or her buddy list%s%s
mn: %s%s%s%s %s%s харилцагчийн жагсаалтанд %s ийг нэмэхийг хүсэж байна

en: %s. Try `%s -h' for more information.
mn: %s. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг авахыг хүсвэл `%s -h' үз нүү.

en: (Code %s)
mn: (Код %s)

en: (DOES NOT MATCH)
mn: (Тохирохгүй байна)

en: (Optional) A_lias:
mn: (Заавал шаардлагагүй) Өөр нэр:

en: (You probably forgot to 'make install'.)
mn: (Магадгүй та 'make install' командыг мартсан байна.)

en: (no topic set)
mn: (сэдэв тохируулаагүй)

en: (none)
mn: (байхгүй)

en: +++ %s became idle
mn: +++ %s идэвхгүй болсон

en: +++ %s became unidle
mn: +++ %s идэвхтэй болсон

en: +++ %s signed off
mn: +++ %s мессенжерээс гарсан

en: +++ %s signed on
mn: +++ %s мессенжерд орж ирсэн

en: /Accounts
mn: /Бүртгэл

en: /Buddies/Add Buddy...
mn: /Харилцагч/Харилцагч нэмэх...

en: /Buddies/Add C_hat...
mn: /Харилцагч/ Чат Нэмэх...

en: /Buddies/Add Chat...
mn: /Харицлагч/Чатад нэмэх...

en: /Buddies/Add Group...
mn: /Харилцагч/Бүлэг Нэмэх...

en: /Buddies/Add _Group...
mn: /Харилцагч/_Бүлэг Нэмэх...

en: /Buddies/Get User Info...
mn: /Харилцагч/Харилцагчийн тухай мэдээллийг авах...

en: /Buddies/Get User _Info...
mn: /Харилцагч/Харилцагчийн тухай мэдээлэл авах...

en: /Buddies/Join a Chat...
mn: /Харилцагч/Чатад Холбогдох...

en: /Buddies/Join a _Chat...
mn: /Харилцагч/Чатад холбогдох...

en: /Buddies/New Instant Message...
mn: /Харилцагч/Шинэ Мессеж...

en: /Buddies/New Instant _Message...
mn: /Харилцагч/Шинэ мессеж...

en: /Buddies/Sh_ow
mn: /Харилцагч/Харах

en: /Buddies/Show/Buddy Details
mn: /Харилцагч/Харах/Харилцагчийн Дэлгэрэнгүй Мэдээлэл

en: /Buddies/Show/Buddy _Details
mn: /Харилцагч/Харах/Харилцагчийн  _Дэлгэрэнгүй Мэдээлэл

en: /Buddies/Show/Empty Groups
mn: /Харилцагч/Харах/Хоосон Бүлгүүд

en: /Buddies/Show/Idle Times
mn: /Харилцагч/Харах/Идэвхгүй болсон хугацаа

en: /Buddies/Show/Idle _Times
mn: /Харилцагч/Харах/Идэвхгүй Болсон Хугацаа

en: /Buddies/Show/Offline Buddies
mn: /Харилцагч/Харах/Оффлайн харилцагчид

en: /Buddies/Show/Protocol Icons
mn: /Харилцагч/Харах/Протокол

en: /Buddies/Show/_Empty Groups
mn: /Харилцагч/Харах/_Хоосон Бүлгүүд

en: /Buddies/Show/_Offline Buddies
mn: /Харилцагч/Харах/Оффлайн харилцагчид

en: /Buddies/Show/_Protocol Icons
mn: /Харилцагч/Харах/Протоколууд

en: /Buddies/Sort Buddies
mn: /Харилцагч/Харилцагчийг эрэмбэлэх

en: /Buddies/View User _Log...
mn: /Харилцагч/Архивийг харах...

en: /Buddies/_Add Buddy...
mn: /Харилцагч/_Харилцагч Нэмэх...

en: /Buddies/_Quit
mn: /Харилцагч/_Гарах

en: /Buddies/_Sort Buddies
mn: /Харилцагч/_Харилцагчийг Эрэмбэлэх

en: /Conversation
mn: /Харилцаа

en: /Conversation/Add Buddy Pounce...
mn: /Харилцаа/Харилцагчийн Сануулга Нэмэх...

en: /Conversation/Add Buddy _Pounce...
mn: /Харилцаа/Харилцагчийн Сануулга Нэмэх...

en: /Conversation/Add...
mn: /Харилцаа/Нэмэх...

en: /Conversation/Al_ias...
mn: /Харилцаа/Өөр нэр...

en: /Conversation/Alias...
mn: /Харилцаа/Өөр нэр...

en: /Conversation/Block...
mn: /Харилцаа/Хаах...

en: /Conversation/Clea_r Scrollback
mn: /Харилцаа/Дэлгэцийг цэвэрлэх

en: /Conversation/Get Info
mn: /Харилцаа/Мэдээлэл Авах

en: /Conversation/In_vite...
mn: /Харилцаа/Урих...

en: /Conversation/Insert Imag_e...
mn: /Харилцаа/Зураг Оруулах...

en: /Conversation/Insert Image...
mn: /Харилцаа/Зураг Оруулах...

en: /Conversation/Insert Lin_k...
mn: /Харилцаа/Холбоос Оруулах...

en: /Conversation/Insert Link...
mn: /Харилцаа/Холбоос Оруулах...

en: /Conversation/Invite...
mn: /Харилцаа/Урих...

en: /Conversation/M_ore
mn: /Харилцаа/Дэлгэрэнгүй

en: /Conversation/More
mn: /Харилцаа/Дэлгэрэнгүй

en: /Conversation/New Instant _Message...
mn: /Харилцаа/Шинэ Мессеж...

en: /Conversation/Remove...
mn: /Харилцаа/Устгах...

en: /Conversation/Se_nd File...
mn: /Харилцаа/Файл Илгээх...

en: /Conversation/Send File...
mn: /Харилцаа/Файл илгээх...

en: /Conversation/Unblock...
mn: /Харилцаа/Нээх...

en: /Conversation/View Log
mn: /Харилцаа/Архив үзэх

en: /Conversation/View _Log
mn: /Харилцаа/Архив Үзэх

en: /Conversation/_Add...
mn: /Харилцаа/Нэмэх...

en: /Conversation/_Block...
mn: /Харилцаа/Хаах...

en: /Conversation/_Close
mn: /Харилцаа/Хаах

en: /Conversation/_Find...
mn: /Харилцаа/Хайх...

en: /Conversation/_Get Info
mn: /Харилцаа/Мэдээлэл Авах

en: /Conversation/_Remove...
mn: /Харилцаа/Устгах...

en: /Conversation/_Save As...
mn: /Харилцаа/Нэр өөрчилж хадгалах...

en: /Conversation/_Unblock...
mn: /Харилцаа/Нээх...

en: /Help/Online _Help
mn: /Тусламж/Онлайн Тусламж

en: /Help/_About
mn: /Тусламж/Пизини Тухай

en: /Options
mn: /Сонголтууд

en: /Options/Enable Logging
mn: /Сонголт/Архивт хадгалах

en: /Options/Enable Sounds
mn: /Сонголт/Дууг идэвхтэй болгох

en: /Options/Enable _Logging
mn: /Сонголт/Архивт хадгалах

en: /Options/Enable _Sounds
mn: /Сонголт/Дууг идэвхтэй болгох

en: /Options/Show Formatting Toolbars
mn: /Сонголт/Хэлбэршүүлэх мөрийг харуулах

en: /Options/Show Formatting _Toolbars
mn: /Сонголт/Хэлбэршүүлэх мөрийг харуулах

en: /Options/Show Ti_mestamps
mn: /Сонгох/Хугацааг харуулах

en: /Options/Show Timestamps
mn: /Сонгох/Хугацааг харуулах

en: /Tools
mn: /Хэрэгсэл

en: /Tools/Buddy _Pounces
mn: /Хэрэгсэл/Харилцагчийн _Сануулга

en: /Tools/Mute Sounds
mn: /Хэрэгсэл/Дууг хаах

en: /Tools/Mute _Sounds
mn: /Хэрэгсэл/Дууг хаах

en: /Tools/Plu_gins
mn: /Хэрэгсэл/Нэмэлт програмууд

en: /Tools/Pr_eferences
mn: /Хэрэгсэл/Тохиргоо

en: /Tools/Pr_ivacy
mn: /Хэрэгсэл/Эрх

en: /Tools/Privacy
mn: /Хэрэгсэл/Эрх

en: /Tools/R_oom List
mn: /Хэрэгсэл/Өрөөний Жагсаалт

en: /Tools/Room List
mn: /Хэрэгсэл/Өрөөний Жагсаалт

en: /Tools/System _Log
mn: /Хэрэгсэл/Системийн Архив

en: /Tools/_Certificates
mn: /Хэрэгсэл/_Сертификат

en: /Tools/_File Transfers
mn: /Хэрэгсэл/Файл Шилжүүлэлт

en: /_Accounts
mn: /_Бүртгэл

en: /_Buddies
mn: /Харилцагч

en: /_Conversation
mn: /Харилцаа

en: /_Help
mn: /Тусламж

en: /_Options
mn: /Сонголт

en: /_Tools
mn: /_Хэрэгсэл

en: 0 people in room
mn: Өрөөнд  0 хүн байна

en: <PurpleMain>/Accounts/
mn: <PurpleMain>/Бүртгэл/

en: <PurpleMain>/Accounts/Enable Account
mn: <PurpleMain>/Бүртгэл/Бүртгэлийг идэвхтэй болгох

en: <b>Account:</b> %s
mn: <b>Бүртгэл:</b> %s

en: <b>Browser configuration program was not found.</b>
mn: <b>Браузерийн тохиргоо хийх програм олдсонгүй.</b>

en: <b>File:</b> %s
    <b>File size:</b> %s
    <b>Image size:</b> %dx%d
mn: <b>Файл:</b> %s
    <b>Файлын хэмжээ:</b> %s
    <b>Зургийн хэмжээ:</b> %dx%d

en: <b>Filename:</b>
mn: <b>Файлын нэр:</b>

en: <b>Group Title:</b> %s<br>
mn: <b>Бүлгийн Гарчиг:</b> %s<br>

en: <b>Password:</b>
mn: <b>Нууц үг:</b>

en: <b>Plugin Details</b>
mn: <b>Нэмэлт програмын мэдээлэл</b>

en: <b>Proxy configuration program was not found.</b>
mn: <b>Прокси тохиргоо хийх програм олдсонгүй.</b>

en: <b>Receiving As:</b>
mn: <b>Хүлээж авах:</b>

en: <b>Receiving From:</b>
mn: <b>Хаанаас хүлээж авах:</b>

en: <b>Sending As:</b>
mn: <b>Илгээх:</b>

en: <b>Sending To:</b>
mn: <b>Хэн рүү илгээх:</b>

en: <b>Username:</b>
mn: <b>Хэрэглэгчийн нэр:</b>

en: <b>Web site:</b>
mn: <b>Вэб сайт:</b>

en: <b>Written by:</b>
mn: <b>Зохиосон:</b>

en: <b>_Bold</b>
mn: <b>Тод</b>

en: <font color="red"><b>Could not read file: %s</b></font>
mn: <font color="red"><b>Файлыг унших боломжгүй: %s</b></font>

en: <font color="red"><b>Unable to find log path!</b></font>
mn: <font color="red"><b>Архивын замыг олох боломжгүй!</b></font>

en: <h1>Conversation with %s</h1>
mn: <h1>%s тэй харилцах</h1>

en: <i>_Italic</i>
mn: <i>Налуу</i>

en: <span foreground="red" weight="bold">Error: %s
    Check the plugin website for an update.</span>
mn: <span foreground="red" weight="bold">Алдаа: %s
    Шинэчлэхдээ програмын вэб сайтыг үз.</span>

en: <span size='larger' weight='bold'>Error saving image</span>
    
    %s
mn: <span size='larger' weight='bold'>Зураг хадгалах алдаа</span>
    
    %s

en: <span size='larger' weight='bold'>Unrecognized file type</span>
    
    Defaulting to PNG.
mn: <span size='larger' weight='bold'>Танигдахгүй файлын төрөл</span>
    
    Defaulting to PNG.

en: <span size='larger'>_Larger</span>
mn: <span size='larger'>Том</span>

en: <span size='smaller'>_Smaller</span>
mn: <span size='smaller'>Жижиг</span>

en: <span style="italic">Example: stunserver.org</span>
mn: <span style="italic">Жишээ нь: stunserver.org</span>

en: <span weight="bold" size="larger">You have mail!</span>
mn: <span weight="bold" size="larger">Танд мэйл ирсэн байна!</span>

en: <u>_Underline</u>
mn: <u>Доогуур зураастай</u>

en: A file is available for download from:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
mn: Файл татаж авах боломжтой:
    Алсын хост: %s
    Алсын порт: %d

en: A folder with that name already exists
mn: Ийм нэртэй хавтас аль хэдийн үүссэн байна

en: A group named '%s' already exists in your buddy list.
mn: Харилцагчийн жагсаалтанд %s нэртэй бүлэг үүссэн байна.

en: AIM Account
mn: AIM Бүртгэл

en: A_lias:
mn: Өөр нэр:

en: About %s
mn: %s ийн талаар

en: Accept
mn: Зөвшөөрөх

en: Accept certificate for %s?
mn: %s ийн сертификатыг зөвшөөрөх үү?

en: Accept chat invitation?
mn: Чатын урилгыг хүлээж авах уу?

en: Accept file transfer request from %s?
mn: %s ийн файл илгээх хүсэлтийг хүлээж авах уу?

en: Account
mn: Бүртгэл

en: Account has been disabled
mn: Бүртгэлийг идэвхгүй болгосон

en: Account type:
mn: Бүртгэлийн төрөл:

en: Account was not added
mn: Бүртгэл нэмэгдсэнгүй

en: Account:
mn: Бүртгэл:

en: Account:
mn: Бүртгэл:

en: Account: %s (%s)
mn: Бүртгэл: %s (%s)

en: Accounts
mn: Бүртгэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Actions
mn: Үйлдэл

en: Ad-Hoc Command Failed
mn: Ad-Hoc Команд Биелэгдээгүй

en: Add
mn: Нэмэх

en: Add / Remove
mn: Нэмэх/Устгах

en: Add Account
mn: Бүртгэл нэмэх

en: Add Buddy
mn: Харилцагч нэмэх

en: Add Buddy Pounce
mn: Харилцагчийн Сануулга Нэмэх

en: Add Buddy Pounce...
mn: Харилцагчийн Сануулга Нэмэх...

en: Add Buddy _Pounce...
mn: Харилцагчийн Сануулга нэмэх...

en: Add C_hat...
mn: Чат Нэмэх

en: Add Chat
mn: Чат Нэмэх

en: Add Group
mn: Бүлэг нэмэх

en: Add Private Group
mn: Хувийн бүлгийг нэмэх

en: Add _Buddy...
mn: Харилцагч Нэмэх...

en: Add a buddy.
mn: Харилцагч нэмэх.

en: Add buddy to _group:
mn:  _Бүлэгт нэмэх:

en: Add buddy to your list?
mn: Жагсаалтандаа харилцагч нэмэх үү ?

en: Add in group
mn: Бүлэгт нэмэх

en: Add new line in Chats
mn: Чатад шинэ мөр нэмэх

en: Add new line in IMs
mn: Мессежид шинэ мөр нэмэх

en: Add to Address Book
mn: Хаягийн Бүртгэлд Нэмэх

en: Add to chat
mn: Чатад нэмэх

en: Add to chat...
mn: Чатад нэмэх...

en: Afrikaans
mn: Өмнөд Африкийн хэл

en: Albanian
mn: Албани хэл

en: Alias
mn: Өөр нэр

en: Alias (optional)
mn: Өөр нэр (заавал шаардлагагүй)

en: Alias Buddy
mn: Харилцагчийн өөр нэр

en: Alias Chat
mn: Чатын өөр нэр

en: Alias:
mn: Өөр нэр:

en: All
mn: Бүх

en: Allow %s to contact you?
mn: Харилцахыг %sд зөвшөөрөх үү?

en: Allow all users to contact me
mn: Надтай харилцахыг бүх хэрэглэгчид зөвшөөрөх

en: Allow only the users below
mn: Зөвхөн доорхи хэрэглэгчидэд зөвшөөрөх

en: Allow only the users on my buddy list
mn: Зөвхөн миний харилцагчийн жагсаалтанд байгаа хэрэглэгчид зөвшөөрөх

en: Alphabetically
mn: Үсгийн дараалалаар

en: Always
mn: Үргэлж

en: Always on top
mn: Үргэлж дээд талд нь

en: Amharic
mn: Араб хэл

en: An email address was not found for this buddy.
mn: Энэ харилцагчийн мэйл хаяг олдсонгүй.

en: An error occurred while opening the file.
mn: Файл нээхэд алдаа гарлаа

en: Angry
mn: Ууртай

en: Animate
mn: Хөдөлгөөнд оруулах

en: Anxious
mn: Санаа зовоосон

en: Anyone
mn: Хэн нэгэн

en: Apply
mn: Хэрэглэх

en: Apply in Chats
mn: Чатад Хэрэглэх

en: Apply in IMs
mn: Мессежэнд Хэрэглэх

en: Arabic
mn: Араб хэл

en: Are you sure you want to block %s?
mn: %s ийг хаахыг хүсэж байна уу?

en: Are you sure you want to delete "%s"
mn: Устгахыг хүсэж байна уу "%s"

en: Are you sure you want to delete %s?
mn: %s устгахдаа итгэлтэй байн уу?

en: Are you sure you want to delete the selected saved statuses?
mn: Хадгалагдсан төлөвүүдийг усгахыг хүсэж байна уу?

en: Are you sure you want to remove %s?
mn:  %s ийг устгахыг хүсэж байна уу?

en: Are you sure you wish to allow %s to contact you?
mn: %sд зөвшөөрөхөд итгэлтэй байна уу ?

en: Ashamed
mn: Ичсэн

en: Ask
mn: Асуух

en: Attempt to subscribe to %s,%s,%s failed
mn: %s,%s,%sд бүртгүүлэх оролдлого амжилтгүй боллоо

en: Australian English
mn: Австрали Англи хэл

en: Authenticating connection
mn: Холболтыг шалгаж байна

en: Author
mn: Зохиогч

en: Authorize
mn: Зөвшөөрөх

en: Authorize buddy?
mn: Харилцагчийг зөвшөөрөх үү?

en: Auto Accept
mn: Автоматаар Зөвшөөрөх

en: Auto Reject
mn: Автоматаар Татгалзах

en: Auto-accept file transfer requests from selected users.
mn: Харилцагчаас файл дамжуулах хүсэлтийг автоматаар хүлээн авах.

en: Auto-join
mn: Автоматаар холбогдох

en: Autoaccept
mn: Автоматаар зөвшөөрөх

en: Autoaccept File Transfers...
mn: Файл Шилжүүлэлтийг автоматаар зөвшөөрөх...

en: Automatic
mn: Автоматаар

en: Available
mn: Онлайн

en: Away
mn: Хол байна

en: Bac_kground color
mn: Арын өнгө

en: Background Color
mn: Арын дэвсгэр өнгө

en: Bad Format
mn: Буруу формат

en: Bad Request
mn: Буруу хүсэлт

en: Bad mode
mn: Буруу горим

en: Ban List
mn: Жагсаалтыг хориглох

en: Based on keyboard or mouse use
mn: Гар эсвэл хулганы хэрэглээнд суурилсан

en: Based on keyboard use
mn: Гарны хэрэглээнд суурилсан

en: Becomes _idle
mn: Идэвхгүй болсон

en: Becomes idle
mn: Идэвхгүй болох

en: Belarusian Latin
mn: Беларусын Латин хэл

en: Bengali
mn: Бенгали хэл

en: Birth Day
mn: Төрсөн өдөр

en: Birth Year
mn: Төрсөн жил

en: Birthday
mn: Төрсөн өдөр

en: Block
mn: Хаах

en: Block %s?
mn: %s ийг хаах уу?

en: Block User
mn: Харилцагчийг хаах

en: Block all users
mn: Бүх хэрэглэгчидийг хаах

en: Block only the users below
mn: Зөвхөн дараах хэрэглэгчдийг хаах

en: Block/Unblock
mn: Хаах/Нээх

en: Block/Unblock...
mn: Хаах/Нээх...

en: Blocked
mn: Хаагдсан

en: Bokmål Norwegian
mn: Норвеги хэл

en: Bold
mn: Тод

en: Bonjour Protocol Plugin
mn: Bonjour Протоколын Нэмэлт Програм

en: Bored
mn: Ядарсан

en: Bosnian
mn: Боснини хэл

en: Bottom
mn: Доод

en: Br_owse...
mn: Харах...

en: British English
mn: Британи Англи хэл

en: Brows_e...
mn: Харах...

en: Browser
mn: Браузер

en: Browser Selection
mn: Браузер сонгох

en: Buddies
mn: Харилцагч

en: Buddy
mn: Харилцагч

en: Buddy Alias
mn: Харилцагчийн өөр нэр

en: Buddy Goes _Idle
mn: Харилцагч идэвхгүй болсон үед

en: Buddy Icon
mn: Харилцагчийн Зураг

en: Buddy Information
mn: Харилцагчийн Мэдээлэл

en: Buddy List
mn: Харилцагчийн жагсаалт

en: Buddy List Window
mn: Харилцагчийн Жагсаалтын Цонх

en: Buddy Notes
mn: Харилцагчийн тэмдэглэл

en: Buddy Pounces
mn: Харилцагчийн сануулга

en: Buddy _Signs On/Off
mn: Харилцагч гарсан/холбогдсон үед

en: Buddy is idle
mn: Харилцагч идэвхгүй байна

en: Buddy is offline
mn: Харилцагч оффлайн байна

en: Buddy logs in
mn: Харилцагч мессенжерт орж ирэхэд

en: Buddy logs out
mn: Харилцагч мессенжерээс гарахад

en: Buddy name:
mn: Харилцагчийн нэр:

en: Buddy signs on/off
mn: Харилцагч гарсан/орсон

en: Buddy's _username:
mn: Харилцагчийн нэр:

en: Buddylist loaded successfully!
mn: Харилцагчийн жагсаалтыг амжилттай ачааллаа.

en: Buddylist saved successfully!
mn: Харилцагчийн жагсаалтыг амжилттай хадгаллаа

en: Bulgarian
mn: Болгари хэл

en: Busy
mn: Завгүй байна

en: By Log Size
mn: Архивын хэмжээгээр

en: By Status
mn: Төлөвөөр

en: By account
mn: Харилцагчаар

en: By conversation count
mn: Харилцааг тоогоор

en: By group
mn: Бүлгээр

en: By status
mn: Төлөвөөр

en: C_hat windows
mn: Чатын цонх

en: C_lear finished transfers
mn: Дууссан шилжүүлэлтийг цэвэрлэх

en: Calculating...
mn: Тооцоолж байна...

en: Canadian English
mn: Канад Англи хэл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Cancelled
mn: Цуцлагдсан

en: Cannot add yourself
mn: Өөрийгөө нэмэж болохгүй

en: Cannot create pounce
mn: Сануулга үүсгэж чадсангүй

en: Cannot detach
mn: Тусгаарлаж чадсангүй

en: Cannot get room list
mn: Өрөөний жагсаалтыг авах боломжгүй

en: Cannot get server information
mn: Серверийн мэдээллийг авам боложгүй

en: Cannot get server statistics
mn: Серверийн Статистикийн авч болохгүй

en: Cannot get user information
mn: Харилцагчийн мэдээллийг авах боломжгүй

en: Cannot perform the key agreement
mn: Үндсэн тохиролцоог хэрэгжүүлж чадсангүй

en: Cannot send a directory.
mn: Хавтасыг илгээх боломжгүй.

en: Cannot send a file of 0 bytes.
mn: 0 байт хэмжээтэй файлыг илгээж болохгүй.

en: Cannot send file
mn: файлыг илгээж чадсангүй

en: Cannot send folder %s.
mn:  %s хавтасыг илгээх боломжгүй.

en: Cannot set IM key
mn: Мессежийн түлхүүрийг тохируулж чадсангүй

en: Cannot set topic
mn: Сэдэвийг тохируулж чадсангүй

en: Cannot start browser configuration program.
mn: Браузер тохируулах програмыг тохируулах

en: Cannot start proxy configuration program.
mn: Прокси тохируулах програмыг эхлүүлж чадсангүй.

en: Cannot watch user
mn: Хэрэглэгчийг харж чадсангүй

en: Case sensitive
mn: Том жижиг үсгийн ялгаа

en: Catalan
mn: Каталон хэл

en: Certificate Authorities
mn: Сертификат Олгогч Байгууллага

en: Certificate Export Error
mn: Сертификат Экспортлох Алдаа

en: Certificate Import
mn: Сертификат Импортлох

en: Certificate Import Error
mn: Сертификат Импортлох Алдаа

en: Certificate Information
mn: Сертификатын Мэдээлэл

en: Certificate Manager
mn: Сертификатын Менежер

en: Certificate for %s
mn:  %s ийн Сертификат

en: Certificates
mn: Сертификат

en: Change Account Registration at %s
mn: %s ээр бүртгэлийг өөрчлөх

en: Change Password...
mn: Нууц үг өөрчилөх...

en: Change Registration
mn: Бүртгэлийг өөрчилөх

en: Change Size
mn: Хэмжээг өөрчлөх

en: Change XMPP Password
mn: XMPP ийн нууц үгийг өөрчлөх

en: Change password for %s
mn: %s ийн нууц үгийг өөрчлөх

en: Change status to
mn: Төлөв өөрчлөх

en: Change status when idle
mn: Идэвхгүй болоход төлөвийг өөрчлөх

en: Change user information for %s
mn: %s ийн мэдээллийг өөрчлөх

en: Changes to privacy settings take effect immediately.
mn: Эрх тохиргооны өөрчлөлтүүд

en: Chat
mn: Чат

en: Chat _name:
mn: Чатын нэр:

en: Chat error
mn: Чатын алдаа

en: Chats
mn: Чат

en: Chats will only be logged if the "Log all chats" preference is enabled.
mn: Хэрвээ "Бүх чатыг архивлах" тохиргоог идэвхжүүлсэн бол чатыг архивлаж хадгална.

en: Check permissions and try again.
mn: Зөвшөөрөлөө шалгаад дахин оролдоод үзнэ үү.

en: Checks periodically for new releases.
mn: Шинэ хувилбарыг хааяа шалгах

en: Choose Location...
mn: Байршилыг Сонгох...

en: Choose New Name
mn: Шинэ нэр сонгох

en: Choose...
mn: Сонгох...

en: City
mn: Хот

en: Cl_ose conversations with the Escape key
mn: Esc товчоор харилцааг хаах

en: Clear
mn: Цэвэрлэх

en: Clear Scrollback
mn: Дэлгэцийг цэвэрлэх

en: Clear finished transfers
mn: Дууссан файл шилжүүлэлтийг цэвэрлэх

en: Client
mn: Клиент

en: Clipboard plugin
mn: Clipboard програм

en: Close
mn: Хаах

en: Close IMs immediately when the tab is closed
mn: Табыг хаахад мессежын цонх шууд хаагдах

en: Close _tabs
mn: Табуудыг хаах

en: Close all tabs
mn: Бүх табуудыг хаах

en: Close conversation
mn: Харилцааг хаах

en: Close other tabs
mn: Бусад табуудыг хаах

en: Close this tab
mn: Энэ табыг хаах

en: Close this window when all transfers _finish
mn: Бүх шилжүүлэлт дуусахад цонхыг хаах

en: Close this window when all transfers finish
mn: Бүх файл шилжүүлэлт дуусахад цонхыг хаах

en: Co_nversations:
mn: Харилцаа:

en: Command
mn: Команд

en: Common name: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s
mn: Нэр: %s
    
    SHA1 fingerprint:
    %s

en: Common name: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s
mn: Нэр: %s %s
    Fingerprint (SHA1): %s

en: Computer
mn: Компьютер

en: Conference Closed
mn: Хэлэлцүүлэгийг хаасан

en: Conference does not exist
mn: Зөвлөгөөн байхгүй байна

en: Conference not found
mn: Зөвлөгөөн олдсонгүй

en: Configuration error
mn: Тохируулагын алдаа

en: Configure Pl_ugin
mn: Нэмэлт програмын тохируулах

en: Configure Plugin
mn: Нэмэлт програмыг тохируулах

en: Configure _Browser
mn: Браузерыг тохируулах

en: Configure _Proxy
mn: Проксиг тохируулах

en: Confirm Remove
mn: Устгахыг баталгаажуулах

en: Confirm certificate delete
mn: Сертификат устгалтыг баталгаажуулах

en: Confirm close
mn: Хаахыг баталгаажуулах

en: Connect port
mn: Портод холбогдох

en: Connect server
mn: Серверт холбогдох

en: Connected
mn: Холбогдсон

en: Connecting to SILC Server
mn: SILC сервертэй холбогдож байна

en: Connection Error
mn: Холболтын Алдаа

en: Connection Timeout
mn: Холболтын хугацаа дууссан

en: Connection failed
mn: Холболт амжилтгүй боллоо

en: Connection interrupted by other software on your computer.
mn: Бусад програм хангамжууд холболтыг тасалдууллаа.

en: Connection refused.
mn: Холболтыг зөвшөөрөөгүй

en: Connection timed out.
mn: Холболтын хугацаа дууссан.

en: Continue
mn: Үргэлжлүүлэх

en: Conversation
mn: Харилцаа

en: Conversation Colors
mn: Харилцааны Өнгө

en: Conversation _font:
mn: Харилцааны фонт:

en: Conversations
mn: Харилцаа

en: Could not load public key
mn: Нийтийн түлхүүрийг ачаалах боломжгүй

en: Could not open %s: Redirected too many times
mn: %s -ыг нээж чадсангүй:

en: Could not send
mn: Илгээгдсэнгүй

en: Could not set icon
mn: Дүрс зургийг тохируулж чадсангүй

en: Could not start the file transfer
mn: Файл шилжүүлэлтийг эхлүүлж чадсангүй

en: Could not unload plugin
mn: Нэмэлт програмыг ачаалах боломжгүй

en: Couldn't find X display
mn: X дэлгэц олдсонгүй

en: Couldn't find window
mn: Цонх олдсонгүй

en: Couldn't load buddylist
mn: Харилцагчийн жагсаалтыг ачаалж чадсангүй

en: Country
mn: Улс

en: Country: 	%s
mn: Улс: 	%s

en: Create
mn: Үүсгэх

en: Create New Conference...
mn: Шинэ зөвлөгөөн үүсгэх

en: Create New Room
mn: Шинэ Өрөө Үүсгэх

en: Create _this new account on the server
mn: Сервер дээр шинэ бүртгэл үүсгэх

en: Create conference with user
mn: Зөвлөгөөн үүсгэх

en: Create this account on the server
mn: Энэ сервер дээр бүртгэлийг үүсгэх

en: Current Developers
mn: Одоогийн Хөгжүүлэгчид

en: Current Translators
mn: Одоогийн орчуулагч нар

en: Customizes the message timestamp formats.
mn: Мессежийн хугацааны форматыг өөртөө тохируулан өөрчлөх

en: Czech
mn: Чех хэл

en: DBus Example
mn: DBus Жишээ

en: DBus Plugin Example
mn: DBus Нэмэлт програмын жишээ

en: Danish
mn: Дани хэл

en: Date
mn: Он сар

en: Decrease Font Size
mn: Фонтын хэмжээг багасгах

en: Default
mn: Дефолт

en: Default Formatting
mn: Үндсэн хэлбэршүүлэлт

en: Delete
mn: Устгах

en: Delete Account
mn: Бүртгэл устгах

en: Delete Log...
mn: Архивыг устгах

en: Delete Log?
mn: Архивыг устгах уу?

en: Delete Status
mn: Төлөвийг Усгах

en: Deny
mn: Татгалзах

en: Department
mn: Салбар

en: Description
mn: Тайлбар

en: Detach From Server
mn: Серверээс тусгаарлах

en: Detach this tab
mn: Энэ табыг тусгаарлах

en: Detached
mn: Салгасан

en: Device
mn: Төхөөрөмж

en: Different
mn: Ялгаа

en: Directory is not writable.
mn: Хавтас бичигдэх боломжгүй байна.

en: Disconnected by server
mn: Сервер холболтыг тасалсан

en: Disconnected.
mn: Холболтоос тасарсан.

en: Do not ask. Always save in pounce.
mn: Битгий асуу. Үргэлж сануулаганд хадгалана.

en: Do not disturb
mn: Битгий саад бол

en: Domain
mn: Домэйн

en: Duplicate title
mn: Гарчиг хувилах

en: Dutch, Flemish
mn: Голланд хэл, фламанд хэл

en: Dzongkha
mn: Джонгха хэл

en: ERROR
mn: АЛДАА

en: E_xecute a command
mn: Командыг гүйцэтгэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Edit Buddy Pounce
mn: Харилцагчийн сануулгыг засварлах

en: Edit Chat
mn: Чатыг Засварлах

en: Edit Notes...
mn: Тэмдэглэлээ засварлах...

en: Edit Settings
mn: Тохиргоог засварлах

en: Edit Status
mn: Төлөвийг Засварлах

en: Edit XMPP vCard
mn: XMPP vCard засварлах

en: Email
mn: Э-мэйл

en: Email Address
mn: Мэйл хаяг

en: Email:
mn: Эмэйл хаяг:

en: Email: 		%s
mn: Мэйл: 		%s

en: Emails
mn: Мэйл

en: Empty groups
mn: Хоосон бүлгүүд

en: Enable Account
mn: Бүртгэлийг засварлах

en: Enable Logging
mn: Архивжуулалтыг идэвхжүүлэх

en: Enable Sounds
mn: Дууг Идэвхжүүлэх

en: Enable buddy ic_on animation
mn: Харилцагчийн мэдээллийг идэвхжүүлэх

en: Enabled
mn: Идэвхжүүлэх

en: Encoding
mn: Кодчилол

en: Encodings
mn: Кодчилол

en: Enter Password
mn: Нууц үг оруул

en: Enter a User Directory
mn: Хэрэглэгчийн хавтасыг оруулах

en: Enter an alias for %s.
mn: %sд өөр нэр оруул.

en: Enter an alias for this chat.
mn: Чатад өөр нэр оруул.

en: Enter empty string to reset the name.
mn: Нэрийг дахин тохируулахдаа хоосон мөр оруулна уу.

en: Enter password for %s (%s)
mn: %s (%s) бүртгэлийн нууц үгийг оруулна уу

en: Enter the name of the group
mn: Бүлгийн нэр оруул

en: Enter your notes below...
mn: Тэмдэглэлээ доор бичнэ үү...

en: Epiphany
mn: Эпифани

en: Error
mn: Алдаа

en: Error
mn: Алдаа

en: Error Messages
mn: Алдааны Мессеж

en: Error Reading %s
mn: %s г унших алдаа

en: Error Running Editor
mn: Засварлагчийг Ажиллуулах Алдаа

en: Error accessing %s: 
    %s.
mn: %s рүү хандахад алдаа гарлаа: 
    %s.

en: Error adding buddy
mn: Харилцагч нэмэхэд алдаа гарлаа

en: Error adding group
mn: Бүлэг нэмэхэд алдаа гарлаа

en: Error changing password
mn: Нууц үг өөрчлөхөд алдаа гарлаа

en: Error communicating with server
mn: Сервертэй харилцахад алдаа гарлаа

en: Error communicating with server. Closing connection.
mn: Сервертэй холбогдоход алдаа гарлаа. Холболтыг хаасан.

en: Error during connecting to SILC Server
mn: SILC сервертэй холбогдох үед алдаа гарлаа

en: Error in chat %s
mn: Чат %s алдаа

en: Error joining chat %s
mn: Чат %s д холбогдоход алдаа гарлаа

en: Error launching %s: %s
mn: %s ийг ачаалахад алдаа гарлаа: %s

en: Error loading plugin
mn: Нэмэлт програмыг ачаалах алдаа

en: Error loading the plugin.
mn: Нэмэлт програмыг ачаалахад алдаа гарлаа

en: Error occurred
mn: Алдаа гарлаа

en: Error occurred during key agreement
mn: Үндсэн тохиролцооны үед алдаа гарлаа

en: Error reading %s: 
    %s.
mn: %s ийг уншихад алдаа гарлаа: 
    %s.

en: Error reading from %s: %s
mn: %s ээс уншихад алдаа гарлаа: %s

en: Error running %s
mn: %s ажилуулахад алдаа гарлаа

en: Error writing %s: 
    %s.
mn: %s рүү бичихэд алдаа гарлаа: 
    %s.

en: Error writing to %s: %s
mn: %s рүү бичихэд алдаа гарлаа: %s

en: Error: invalid PONG from server
mn: Алдаа: серверийн буруу PONG

en: Esperanto
mn: Еспэранто хэл

en: Estonian
mn: Эстони хэл

en: Excited
mn: Баярлуулах

en: Execute a command
mn: Команд биелүүлэх

en: Existing window
mn: Байгаа цонх

en: Export to .anyone
mn: .anyone экспортлох

en: Export to .zephyr.subs
mn: .zephyr.subs экспортлох

en: Export to file %s failed.
    Check that you have write permission to the target path
mn: Файл %s рүү экспорт хийх амжилтгүй боллоо.
    Бичих зөвшөрөл танд байгаа эсэхээ шалгана уу

en: External User
mn: Гадаад хэрэглэгч

en: F_lash window when IMs are received
mn: Мессеж ирэхэд цонхыг шууд харуулах

en: Failed
mn: Амжилтгүй болсон

en: Failed to change nickname
mn: Хоч нэр өөрчлөхөд алдаа гарлаа

en: Failed to get connection: %s
mn: Холболт үүсгэхэд алдаа гарлаа: %s

en: Failed to get name: %s
mn: Нэр авахад алдаа гарлаа: %s

en: Failed to get serv name: %s
mn: Серверийн нэр авахад алдаа гарлаа: %s

en: Failed to load image
mn: Зураг ачаалах амжилтгүй боллоо

en: Failed to store image: %s
mn: Зураг хадгалах амжилтгүй боллоо: %s

en: Family Name
mn: Гэрийн нэр

en: Fatal Error
mn: Үхлийн Алдаа

en: Female
mn: эм

en: File
mn: Файл

en: File %s could not be imported.
    Make sure that the file is readable and in PEM format.
mn: %s файлыг импортлож чадсангүй.
    Энэ файл уншигдах боломжтой,  PEM форматтай эсэхийг шалга.

en: File Control
mn: Файлын Удирдлага

en: File Send Failed
mn: Файл илгээлт амжилттгүй боллоо

en: File Transfer
mn: Файл шилжүүлэлт

en: File Transfers
mn: Файл Шилжүүлэлт

en: File transfer _details
mn: Файл шилжүүлэгчийн дэлгэрэнгүй мэдээлэл

en: File transfer cancelled
mn: Файл шилжүүлэлтийг цуцалсан

en: File transfer complete
mn: Файл шилжүүлэлт дууссан

en: File transfer from %s failed.
mn: %s ээс файл шилжүүлэлт амжилтгүй боллоо.

en: File transfer proxies
mn: Файл дамжуулах прокси

en: File transfer to %s failed.
mn: %s рүү файл шилжүүлэлт амжилтгүй боллоо.

en: Filename
mn: Файлын нэр

en: Filename:
mn: Файлын нэр:

en: Fill out all fields completely.
mn: Бүх талбаруудыг бүрэн бөглө.

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Filter:
mn: Филтер:

en: Finch
mn: Финч

en: Find
mn: Хайх

en: Find Rooms
mn: Өрөөг хайх

en: Find buddies
mn: Харилцагч хайх

en: Find buddies...
mn: Харилцагчдыг хайх

en: Finished
mn: Дууссан

en: Finnish
mn: Финнлянд хэл

en: Firebird
mn: Файрбөд

en: Firefox
mn: Файрфокс

en: First Name
mn: Нэр

en: First name
mn: Өөрийн нэр

en: First name:
mn: Өөрийн нэр:

en: Font
mn: Фонт

en: Font Face
mn: Фонтын Загвар

en: Fonts
mn: Фонтууд

en: Foreground Color
mn: Нүүрний дэсвгэр өнгө

en: Foreground _color
mn: Өмнөх өнгө

en: French
mn: Франц хэл

en: From
mn: Аас

en: From last sent message
mn: Хамгийн сүүлд илгээсэн мессежээс

en: Full Name
mn: Бүтэн нэр

en: Full name
mn: Бүтэн нэр

en: GTK+ Interface Font
mn: GTK+ Интерфэйсийн Фонт

en: Gadu-Gadu Protocol Plugin
mn: Gadu-Gadu протоколын програм

en: Gadu-Gadu Public Directory
mn: Gadu-Gadu ийн Нийтийн Хавтас

en: Gadu-Gadu User
mn: Gadu-Gadu ийн хэрэглэгч

en: Galeon
mn: Галеон

en: Galician
mn: Галисян хэл

en: Gender
mn: Хүйс

en: General
mn: Ерөнхий

en: Geolocation
mn: Газарзүйн байрлал

en: Georgian
mn: Гүрж хэл

en: German
mn: Герман хэл

en: Get
mn: Авах

en: Get Info
mn: Мэдээлэл Авах

en: Get Public Key
mn: Нийтийн түлхүүр авах

en: Get Public Key...
mn: Нийтийн түлхүүр авах...

en: Get User Info
mn: Харилцагчийн Мэдээллийг Авах

en: Get _Info
mn: Мэдээлэл Авах

en: Given Name
mn: Өөрийн нэр

en: Goes away
mn: Гарах

en: Greek
mn: Грек хэл

en: Group
mn: Бүлэг

en: Group Items
mn: Элементүүдийг бүлэглэх

en: Group Name
mn: Бүлгийн нэр

en: Group:
mn: Бүлэг:

en: Grouping
mn: Бүлэглэлт

en: Gtkrc File Tools
mn: Gtkrc Файлын Хэрэгсэл

en: Gujarati
mn: Гужарати хэл

en: Gujarati Language Team
mn: Гужарати Хэлний Баг

en: Happy
mn: Аж жаргалтай

en: Hebrew
mn: Еврей хэл

en: Hide Icon
mn: Дүрс зургийг нуух

en: Highlight _misspelled words
mn: Алдаатай үгнүүдийг тодруулах

en: Hindi
mn: Хинди хэл

en: History
mn: Түүх

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Hong Kong Chinese
mn: Хон Гонгийн Хятад хэл

en: Host Gone
mn: Хост эвдэрсэн

en: Host Name: 	%s
mn: Хостын нэр : 	%s

en: Host Unknown
mn: Хост мэдэгдэхгүй байгаа

en: Hostname
mn: Хостын нэр

en: Hungarian
mn: Унгар хэл

en: Hyperlink Color
mn: Доогуур холбоосын өнгө

en: Hyperlink color
mn: Доогуур холбоосын өнгө

en: I'm not here right now
mn: Би одоогоор энд байхгүй байна

en: IM
mn: Мессеж

en: IM Conversation Windows
mn: Мессеж харилцааны цонх

en: IM With Password
mn: Нууц үгтэй мессеж

en: IM with Password
mn: Нууц үгтэй мессеж

en: IP Address
mn: IP Хаяг

en: IPC Test Server
mn: IPC Тест Сервер

en: IRC Protocol Plugin
mn: IRC Протоколын нэмэлт програм

en: Icon Error
mn: Дүрс зурагны алдаа

en: Idle
mn: Идэвхгүй

en: Idle %dd %dh %02dm
mn: Идэвхгүй %dd %dh %02dm

en: Idle %dh %02dm
mn: Идэвхгүй %dh %02dm

en: Idle %dm
mn: Идэвхгүй %dm

en: Ignore
mn: Татгалзах

en: Ignore incoming format
mn: Форматыг татгалзах

en: Import from .anyone
mn: .anyone аас импортлох

en: Import from .zephyr.subs
mn: .zephyr.subs аас импортлох

en: In Love
mn: Хайртай

en: In love
mn: Хайртай

en: Incorrect password
mn: Буруу нууц үг

en: Incorrect username or password
mn: Хэрэглэгчийн нэр эсвэл нууц үг буруу

en: Increase Font Size
mn: Фонтын хэмжээг ихэсгэх

en: Indisposed
mn: Өвчтэй

en: Indonesian
mn: Индонези хэл

en: Info
mn: Мэдээлэл

en: Info for %s
mn: %s ийн мэдээлэл

en: Info for Group %s
mn: %s бүлгийн мэдээлэл

en: Information
mn: Мэдээлэл

en: Initializing SSL/TLS
mn: SSL/TLS-ыг эхлүүлж байна

en: Initializing Stream
mn: Урсгалыг эхлүүлж байна

en: Initiate _Chat
mn: Чатыг эхлүүлэх

en: Insert IM Image
mn: Зураг оруулах

en: Insert Image
mn: Зураг Оруулах

en: Insert Link
mn: Холбоос Оруулах

en: Insert in message
mn: Мессежэнд оруулах

en: Install Plugin...
mn: Нэмэлт програмыг суулгаж байна...

en: Instant messages will only be logged if the "Log all instant messages" preference is enabled.
mn: Хэрвээ "Бүх мессежийг архивлах" тохиргоог идэвхжүүлсэн бол мессежүүдийг архивлаж хадгална.

en: Interface
mn: Интерфэйс

en: Internet Messenger
mn: Интернет Мессенжер

en: Invalid Directory
mn: Буруу хавтас

en: Invalid ID
mn: Буруу ID

en: Invalid Namespace
mn: Буруу Namespace

en: Invalid Room Name
mn: Буруу өрөөний нэр

en: Invalid Server
mn: Буруу сервер

en: Invalid Server Name
mn: Буруу серверийн нэр

en: Invalid XML
mn: Буруу XML

en: Invalid XMPP ID
mn: Буруу  XMPP ID

en: Invalid XMPP ID. Domain must be set.
mn: Буруу XMPP ID. Домэйныг тохируулах хэрэгтэй.

en: Invalid nickname
mn: Буруу хоч нэр

en: Invalid proxy settings
mn: Прокси тохиргоо буруу

en: Invalid title
mn: Буруу гарчиг

en: Invert
mn: Сольж тавих

en: Invincible
mn: Дийлдэшгүй

en: Invisible
mn: Харагдахгүй

en: Invitation only
mn: Зөвхөн урилга

en: Invite Group to Conference...
mn: Бүлгийг хэлэлцүүлэгт урих...

en: Invite List
mn: Жагсаалтыг урих

en: Invite to Conference
mn: Зөвлөгөөнд урих

en: Invite to Conference...
mn: Зөвлөгөөнд урих...

en: Invite user to a conference
mn: Зөвлөгөөнд харилцагчийг урих

en: Invite...
mn: Урих...

en: Is no longer i_dle
mn: Идэвхтэй болсон

en: Is no longer idle
mn: Идэвхтэй болох

en: Italian
mn: Итали хэл

en: Italic
mn: Налуу

en: Japanese
mn: Япон хэл

en: Jealous
mn: Атаархуу

en: Job Role
mn: Ажил

en: Job Title
mn: Ажлын нэр

en: Join
mn: Холбогдох

en: Join Chat
mn: Чатад холбогдох

en: Join Chat...
mn: Чатад холбогдох

en: Join a Chat
mn: Чатад холбогдох

en: Kannada
mn: Каннада хэл

en: Kannada Translation team
mn: Каннада хэлний орчуулгын баг

en: Key Agreement
mn: Түлхүүр Гэрээ

en: Key Agreement Request
mn: Үндсэн тохиролцооны хүсэлт

en: Key Agreement failed
mn: Үндсэн Тохиролцоо амжилтгүй боллоо

en: Key Exchange failed
mn: Түлхүүр солилцоо амжилтгүй боллоо

en: Key agreement cannot be started with yourself
mn: Үндсэн тохиролцоог өөртөөгөө эхлүүлэх боломжгүй

en: Key agreement is already started
mn: Үндсэн тохиролцоог аль хэдийн эхлүүлсэн

en: Key agreement request received from %s. Would you like to perform the key agreement?
mn: %sээс үндсэн тохиролцооны хүсэлтийг хүлээж авсан. Үндсэн тохиролцоог гүйцэтгэхийг хүсэж байна уу?

en: Key agreement was aborted
mn: Үндсэн тохиролцоог зогсоосон

en: Key length
mn: Түлхүүрийн урт

en: Keyboard Shortcuts
mn: Товчны хослол

en: Kill User
mn: Хэрэглэгчийг хаах

en: Konqueror
mn: Конкүерор

en: Korean
mn: Солонгос

en: Kurdish
mn: Курди хэл

en: Lao
mn: Лаос хэл

en: Last created window
mn: Сүүлд үүссэн цонх

en: Last name
mn: Овог

en: Last name:
mn: Эцгийн нэр:

en: Left
mn: Зүүн

en: Left Vertical
mn: Босоогоор зүүн

en: Let others see what computer you are using
mn: Ямар компьютер ашиглаж байгааг бусадад мэдэгдэнэ

en: Let others see what services you are using
mn: Ямар үйлчилгээг ашиглаж байгааг бусад мэдэгдэнэ

en: Level
mn: Түвшин

en: Listening to music
mn: Хөгжим сонсох

en: Lithuanian
mn: Литви хэл

en: Load Buddylist...
mn: Харилцагчийн жагсаалтыг ачаалж байна...

en: Load buddylist from file...
mn: Файлаас харилцагчдын жагсаалтыг ачаалах

en: Local File:
mn: Локал Файл:

en: Locality
mn: Байршил

en: Location
mn: Байршил

en: Log Deletion Failed
mn: Архив устгалт амжилтгүй боллоо

en: Log Directory
mn: Архивын хавтас

en: Log IMs
mn: Мессежийг архивлах

en: Log Reader
mn: Архив уншигч

en: Log _format:
mn: Архивын формат:

en: Log all _instant messages
mn: Бүх мессежийг архивлах

en: Log all _status changes to system log
mn: Төлөвийн бүх өөрчлөлтүүдийг системийн архивт хадгалах

en: Log all c_hats
mn: Бүх чатыг архивлах

en: Log chats
mn: Чатыг архивлах

en: Log format
mn: Архивлах формат

en: Log status change events
mn: Төлөв өөрчилөлтийг архивлах

en: Logging
mn: Архивжуулалт

en: Logging started. Future messages in this conversation will be logged.
mn: Архивжуулалтыг эхлүүлсэн. Энэ харилцаааны мессежүүд архивт хадгалагдах болно.

en: Logging stopped. Future messages in this conversation will not be logged.
mn: Архивжуулалтыг цуцалсан. Энэ харилцааны мессежүүд архивт хадгалагдахгүй.

en: Login Options
mn: Нэвтрэх Сонголт

en: Logo
mn: Лого

en: Loud
mn: Чанга

en: Louder
mn: Нилээн чанга

en: Loudest
mn: Хамгийн чанга

en: MSN Messenger
mn: МайкроСофтын Сүлжээний Мессенжер

en: Macedonian
mn: Македони хэл

en: Mail Checker
mn: Мэйл Шалгагч

en: Male
mn: эр

en: Male or female
mn: Эр, эм

en: Manual
mn: Маниул

en: Manually
mn: Гар аргаар

en: Master archive is misconfigured
mn: Мастер архивыг буруу тохируулсан

en: Merge Groups
mn: Бүлэг Нэгтгэх

en: Merge List from Server
mn: Серверээс жагсаалт нэгтгэх

en: Merge and Save List to Server
mn: Сервер лүү жагсаалт нэгтгэх болон хадгалах

en: Message
mn: Мессеж

en: Message Timestamp Formats
mn: Мессежийн хугацааны формат

en: Message could not be sent.
mn: Мессеж илгээгдсэнгүй.

en: Message from %s
mn: %s аас ирсэн мессеж

en: Message of the Day
mn: Энэ өдрийн мессеж

en: Message received
mn: Мессеж хүлээж авахад

en: Message received begins conversation
mn: Хүлээж авсан мессежээр харилцааг эхлүүлэхэд

en: Message sent
mn: Мессеж илгээхэд

en: Message was not sent, because you are not signed on.
mn: Та холбогдоогүй учраас мессеж илгээгдсэнгүй.

en: Message:
mn: Мессеж:

en: Messenger Plus!
mn: Мессенжерийн Нэмэлт!

en: Method:
mn: Функц:

en: Microphone
mn: Микрофон

en: Middle mouse button
mn: Хулганы голын товч

en: Minimi_ze new conversation windows
mn: Харилцааны шинэ цонхыг багасгах

en: Minutes
mn: Минут

en: Minutes before changing status
mn: Төлөв өөрчлөхийн өмнөх минут

en: Mobile
mn: Гар утас

en: Mobile Phone
mn: Гар Утас

en: Modify
mn: Өөрчлөх

en: Modify Account
mn: Бүртгэлийг өөрчлөх

en: More than one user was found with the same name. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
mn: Ижил нэртэй нэгээс олон хэрэглэгч олдлоо. Харилцагчийн жагсаалтандаа нэмэх хэрэглэгчээ сонго.

en: More than one user was found with the same public key. Select the correct user from the list to add to the buddy list.
mn: Ижил нийтийн түлхүүртэй нэгээс олон хэрэглэгч олдлоо. Харилцагчийн жагсаалтанд нэмэх хэрэглэгчээ сонго.

en: Move to
mn: Зөөх

en: Mozilla
mn: Мозилла

en: Music Messaging Configuration
mn: Дуут Мессежийн Тохиргоо

en: Mute _Sounds
mn: Дууг Хаах

en: N_ew conversations:
mn: Шинэ харилцаа:

en: Name
mn: Нэр

en: Name: %s
    Version: %s
    Description: %s
    Author: %s
    Website: %s
    Filename: %s
mn: Нэр: %s
    Хувилбар: %s
    Тайлбар: %s
    Зохиогч: %s
    Вэб сайт: %s
    Файлын нэр: %s

en: Nepali
mn: Непаль хэл

en: Netscape
mn: Нетскэйп

en: Network
mn: Сүлжээ

en: Network Statistics
mn: Сүлжээний статистик

en: Network is empty
mn: Сүлжээ хоосон байна

en: Never
mn: Хэзээ ч үгүй

en: New Account
mn: Шинэ бүртгэл

en: New Buddy Pounce
mn: Шинэ харилцагчийн сануулга

en: New Conference
mn: Шинэ зөвлөгөөн

en: New Instant Message
mn: Шинэ мессеж

en: New Line
mn: Шинэ мөр

en: New Mail
mn: Шинэ Мэйл

en: New Person
mn: Шинэ Хүн

en: New Version Available
mn: Шинэ Хувилбар Бэлэн Болсон

en: New _Message...
mn: Шинэ Мессеж...

en: New _mail notifications
mn: Шинэ мэйлийн мэдэгдэл

en: New mail notifications
mn: Шинэ мэйлийн сануулга

en: New password
mn: Шинэ нууц үг

en: New password (again)
mn: Шинэ нууц үг (дахиад оруул)

en: New passwords do not match.
mn: Шинэ нууц үг тохирохгүй байна

en: New status...
mn: Шинэ төлөв...

en: New tab
mn: Шинэ таб

en: New window
mn: Шинэ цонх

en: New...
mn: Шинэ...

en: Nickname
mn: Хоч нэр

en: No
mn: Үгүй

en: No Grouping
mn: Бүлэглэгдээгүй

en: No Message of the Day available
mn: Энэ өдрийн мессеж байхгүй байна

en: No Proxy
mn: Ямар ч проксигүй

en: No Sound
mn: Дуугүй

en: No actions available
mn: Ямар ч үйлдэл хийх боломжгүй

en: No configuration options for this plugin.
mn: Энэ нэмэлт програмд ямар ч тохиргооны сонголт байхгүй байна.

en: No logs were found
mn: Ямар ч архив байхгүй байна

en: No name
mn: Нэргүй

en: No proxy
mn: Ямар ч прокси байхгүй

en: No public key was received
mn: Ямар ч нийтийн түлхүүрийг хүлээж авсангүй

en: No sounds
mn: Дуугүй

en: No such command (in this context).
mn: Ямар ч командгүй.

en: No such command.
mn: Ямар ч командгүй.

en: No topic is set
mn: Ямар ч сэдэвийг тохируулаагүй байна

en: Non-matching Hosts
mn: Тохирохгүй хост

en: None of your accounts are idle.
mn: Ямар ч бүртгэл идэвхгүй биш байна.

en: Normal
mn: Хэвийн

en: Not implemented yet.
mn: Хараахан биелэгдээгүй байна.

en: Not started
mn: Эхлүүлээгүй байна

en: Not supported
mn: Дэмжигдэхгүй

en: Note
mn: Тэмдэглэл

en: Notes
mn: Тэмдэглэл

en: Notify For
mn: Сануулах

en: Notify When
mn: Хэзээ Мэдэгдэх

en: Notify buddies when you are typing
mn: Бичиж байгааг бусад харилцагч нарт мэдэгдэх

en: Number of conversations per window
mn: Цонх бүрийн харилцааны тоо

en: Occitan
mn: Окситан хэл

en: Offering to send %s to %s
mn: %s рүү %s ийг илгээхийг хүсэж байна

en: Offline
mn: Оффлайн

en: Offline Buddies
mn: Оффлайн Харилцагч

en: Offline Message
mn: Оффлайн мессеж

en: Offline buddies
mn: Оффлайн харилцагчид

en: Old flat format
mn: Хуучин флэт формат

en: On unread messages
mn: Уншаагүй мессеж

en: Online
mn: Онлайн

en: Online Buddies
mn: Онлайн Харилцагч

en: Online Services
mn: Онлайн үйлчилгээ

en: Online Status
mn: Онлайн Төлөв

en: Online/Offline
mn: Онлайн/Оффлайн

en: Online: %d
    Total: %d
mn: Онлайн байгаа: %d
    Нийтl: %d

en: Only online
mn: Зөвхөн онлайн

en: Only when available
mn: Зөвхөн онлайн байхад

en: Only when not available
mn: Зөвхөн онлайн биш байхад

en: Ope_n an IM window
mn: Мессежийн  цонхыг нээх

en: Open All Messages
mn: Бүх мессежийг нээх

en: Open File...
mn: Файл Нээх...

en: Open Public Key...
mn: Нийтийн түлхүүрийг нээх...

en: Open an IM window
mn: Мессежийн цонхыг нээх

en: Open...
mn: Нээх...

en: Opera
mn: Опера

en: Operating System
mn: Үйлдлийн систем

en: Optional information:
mn: Заавал шаардлагагүй мэдээлэл:

en: Options
mn: Сонгох

en: Organization
mn: Байгууллага

en: Organization Name
mn: Байгууллагын нэр

en: Organization Unit
mn: Байгуулагын нэгж

en: Organization: 	%s
mn: Байгууллага: 	%s

en: Original password
mn: Хуучин нууц үг

en: Others talk in chat
mn: Бусад нь чатаар байхад

en: Out of memory
mn: Санах ой дүүрсэн

en: Overwrite
mn: Дарж бичих

en: PDA
mn: Хувийн Дижитал Туслах

en: PEM X.509 Certificate Export
mn: PEM X.509 Сертификат Экспорт

en: P_auses while typing
mn: Бичиж байгаад түр зогссон

en: P_lay a sound
mn: Дууг тоглуулах

en: P_ounce only when my status is not Available
mn: Миний төлөв зөвхөн онлайн биш байхад сануул

en: Pa_ssword:
mn: Нууц үг:

en: Pashto
mn: Пашто хэл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Password (again)
mn: Нууц үг (дахиад)

en: Password Changed
mn: Нууц үг өөрчилөгдсөн

en: Password has expired
mn: Нууц үгийн хугацаа дууссан

en: Password is required to sign on.
mn: Нэвтрэхэд нууц үг шаардлагатай.

en: Password:
mn: Нууц үг

en: Past Translators
mn: Өмнөх орчуулагч нар

en: Pause
mn: Түр зогсоох

en: Pauses while typing
mn: Бичиж байгаад түр зогссон

en: Performing key exchange
mn: Түлхүүр солилцоог гүйцэтгэж байна

en: Perl Plugin Loader
mn: Perl-ийн Нэмэлт програм ачаалагч

en: Permit User
mn: Хэрэглэгчийг зөвшөөрөх

en: Persian
mn: Перси хэл

en: Person enters chat
mn: Хэн нэгэн чатад орж ирэхэд

en: Person leaves chat
mn: Хэн нэгэн чатаас гарахад

en: Personal Information
mn: Хувийн мэдээлэл

en: Phone
mn: Утас

en: Photo
mn: фото

en: Pidgin
mn: Пизин

en: Pidgin Internet Messenger
mn: Пизин Интернет Мессенжер

en: Ping failed
mn: Ping команд би

en: Plain text
mn: Plain текст

en: Play
mn: Тоглуулах

en: Play a sound
mn: Дуу тоглуулах

en: Please Update the necessary fields.
mn: Шаардлагатай талбаруудыг шинэчлэнэ үү.

en: Please enter a buddy to pounce.
mn: Сануулах харилцагчийн нэрийг оруулна уу.

en: Please enter a different title for the status.
mn: Төлөвт өөр өөр гарчиг оруулна уу.

en: Please enter a non-empty title for the status.
mn: Төлөвт хоосон биш гарчиг оруулна уу.

en: Please enter an alias, and the appropriate information about the chat you would like to add to your buddy list.
mn: Харилцагчийн жагсаалтанд нэмэхийг хүсэж байгаа чатын талаархи мэдээллийг оруулна уу.

en: Please enter buddy information.
mn: Харилцагчийн мэдээллийг оруулна уу.

en: Please enter the URL and description of the link that you want to insert. The description is optional.
mn: Оруулахыг хүсэж байгаа холбоосын тайлбар болон хаягийг оруулна уу. Тайлбар заавал байх шаардлагагүй.

en: Please enter the URL of the link that you want to insert.
mn: Оруулахыг хүсэж байгаа холбоосын хаягийг оруулна уу.

en: Please enter the appropriate information about the chat you would like to join.
mn: Холбогдохыг хүсэж байгаа чатын талаархи тохирох мэдээллийг оруулна уу.

en: Please enter the name of the chat you want to join.
mn: Холбогдохыг хүсэж байгаа чатын нэрийг оруулна уу.

en: Please enter the name of the group to be added.
mn: Нэмэх бүлгийн нэр оруулна уу.

en: Please enter the name of the user you wish to be able to contact you.
mn: Харилцахыг хүсэж байгаа хэрэглэгчийн нэрийг оруулна уу.

en: Please enter the name of the user you wish to block.
mn: Хаахыг хүсэж байгаа харилцагчийн нэрийг оруул.

en: Please enter the new name for %s
mn:  %s д шинэ нэр оруулна уу

en: Please enter the username or alias of the person whose info you would like to view.
mn: Үзэхийг хүсэж байгаа харилцагчийн нэрийг оруулна уу.

en: Please enter the username or alias of the person whose log you would like to view.
mn: Архив харахыг хүсэж байгаа харилцагчийн нэрийг оруулна уу.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to Block/Unblock.
mn: Хаах/Нээхийг хүсэж байгаа харилцагчийн нэрийг оруулна уу.

en: Please enter the username or alias of the person you would like to IM.
mn: Мессеж илгээхийг хүсэж байгаа харилцагчийн нэрийг оруулна уу.

en: Please enter your current password and your new password.
mn: Одоогийн болон шинэ нууц үгээ оруулна уу.

en: Please enter your new password
mn: Шинэ нууц үгээ оруулна уу

en: Please fill out the information below to change your account registration.
mn: Бүртгэлээ өөрчлөхдөө доорхи мэдээллийг бөглө.

en: Please fill out the information below to register your new account.
mn: Шинэ бүртгэл үүсгэхдээ доорхи мэдээллийг бөглө.

en: Please update the necessary fields.
mn: Шаардлагатай талбаруудыг шинэчилнэ үү.

en: Please, enter your search criteria below
mn: Хайх үгээ оруулна уу

en: Plu_gins
mn: Нэмэлт Програм

en: Plugin need to be loaded before you can configure it.
mn: Нэмэлт програмыг тохируулахын өмнө ачаалах хэрэгтэй.

en: Plugins
mn: Нэмэлт програмууд

en: Polish
mn: Польш хэл

en: Pop up a notification
mn: Сануулагыг харуулах

en: Port
mn: Порт

en: Ports
mn: Портууд

en: Portuguese
mn: Португали хэл

en: Portuguese-Brazil
mn: Бразили-Португали хэл

en: Postal code
mn: Шуудангийн хаяг

en: Pounce When Buddy...
mn: Харилцагч....байхад нь сануулах

en: Pounce on Whom
mn: Хэнд сануулах

en: Pounce only when my status is not Available
mn: Миний төлөв зөвхөн онлайн биш байхад сануул

en: Pr_eferences
mn: Тохиргоо

en: Pre_view
mn: Урьдчилан харах

en: Preferences
mn: Тохиргоо

en: Preferred Language
mn: Дуртай хэл

en: Privacy
mn: Эрх

en: Private Key file
mn: Хувийн Түлхүүр Файл

en: Private key file
mn: Хувийн түлхүүр файл

en: Pro_tocol:
mn: Протокол:

en: Process returned error code %d
mn: %d алдааны код

en: Profiles
mn: Профиль

en: Progress
mn: Явц

en: Protocol
mn: Протокол

en: Protocol:
mn: Протокол:

en: Provides SSL support through GNUTLS.
mn: GNUTLS аар  SSL -ийг олгох.

en: Provides SSL support through Mozilla NSS.
mn: Mozilla NSS аар SSL-ийг олгох.

en: Proxy
mn: Прокси

en: Proxy Server
mn: Прокси Сервер

en: Proxy _type:
mn: Проксийн төрөл:

en: Public Key file
mn: Нийтийн Түлхүүр Файл

en: Public _IP:
mn: Нийтийн IP:

en: Public key file
mn: Нийтийн түлхүүр файл

en: Punjabi
mn: Пунжаби хэл

en: Quiet
mn: Сул

en: Quieter
mn: Нилээн сул

en: Quietest
mn: Хамгийн сул

en: Re-enable
mn: Дахин идэвхжүүлэх

en: Re-enable Account
mn: Бүртгэлийн дахин идэвхтэй болгох

en: Real name
mn: Жинхэнэ нэр

en: Really delete certificate for %s?
mn: %s ийн сертификатыг устгахыг хүсэж байна уу?

en: Received
mn: Хүлээж авсан

en: Received Messages
mn: Хүлээж авсан Мессеж

en: Receiving
mn: Хүлээж авч байна

en: Reconnect
mn: Дахин холбогдох

en: Region
mn: Бүс нутаг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Register New Account at %s
mn: %s ээр шинэ бүртгэл үүсгэх

en: Register New XMPP Account
mn: Шинэ XMPP бүртгэл үүсгэх

en: Registration Error
mn: Бүртгэлийн Алдаа

en: Registration error
mn: Бүртгэлийн алдаа

en: Reject
mn: Татгалзах

en: Remaining
mn: Үлдэгдэл

en: Remember pass_word
mn: Нууц үгийг сануулах

en: Remember password
mn: Нууц үг сануулах

en: Remote Connection Failed
mn: Алсын холболт тасарсан

en: Remote Server Not Found
mn: Алсын сервер олдсонгүй

en: Remote Server Timeout
mn: Алсын серверийн холболтын хугацаа дууссан

en: Remote host closed connection.
mn: Алсын хост холболтыг хаасан.

en: Remove
mn: Устгах

en: Remove Al_l
mn: Бүгдийн устгах

en: Remove Buddy
mn: Харилцагч Устгах

en: Remove Chat
mn: Чат Устгах

en: Remove Group
mn: Бүлэг Устгах

en: Rename
mn: Нэр өөрчлөх

en: Report Idle time
mn: Идэвхгүй болсон хугацааг мэдээллэх

en: Required parameters not passed in
mn: Шаардлагатай параметрийг дамжуулсангүй

en: Reset
mn: Дахин тохируулах

en: Reset Formatting
mn: Хэлбэршүүлэлтийг дахин тохируулах

en: Reset IM Key
mn: Мессежийн түлхүүрийг дахин тохируулах

en: Resource Constraint
mn: Нөөцын хязгаарлалт

en: Resubscribe
mn: Дахин бүртгүүлэх

en: Resuming session
mn: Холболтын үеийг дахин эхлүүлэх

en: Retired Developers
mn: Өмнөх Хөгжүүлэгчид

en: Retrieving...
mn: Хайж байна...

en: Returns from away
mn: Эргэж ирэх

en: Right
mn: Баруун

en: Right Vertical
mn: Босоогоор баруун

en: Right mouse button
mn: Хулганы баруун товч

en: Right-click for more unread messages...
mn: Уншаагүй мессеж дээр хулганы баруун товчийг дар

en: Robot
mn: Автомат

en: Role
mn: Үүрэг

en: Romanian
mn: Румын хэл

en: Room Configuration Error
mn: Өрөөний тохируулагын алдаа

en: Room List
mn: Өрөөний Жагсаалт

en: Room _List
mn: Өрөөний жагсаалт

en: Roomlist
mn: Өрөөний жагсаалт

en: Run the command in a terminal
mn: Терминалаас командыг ажиллуулах

en: Russian
mn: Орос хэл

en: SIP/SIMPLE Protocol Plugin
mn: SIP/SIMPLE протоколын програм

en: SSL Certificate Error
mn: SSL Сертификатын Алдаа

en: SSL Connection Failed
mn: SSL Холболт амжилтгүй болсон

en: SSL Host Certificate
mn: SSL Хост Сертификат

en: SSL Servers
mn: SSL Сервер

en: SSL support unavailable
mn: SSL дэмжлэг бэлэн биш байна

en: S_end To
mn: Илгээх

en: Sad
mn: Уйтгартай

en: Save
mn: Хадгалах

en: Save Buddylist...
mn: Харилцагчийн жагсаалтыг хадгалах...

en: Save Conversation
mn: Харилцааг хадгалах

en: Save File
mn: Файлыг Хадгалах

en: Save File...
mn: Файл Хадгалах...

en: Save Icon
mn: Дүрс зургийг хадгалах

en: Save Icon As...
mn: Дүрс зургийг хадгалах...

en: Save Image
mn: Зургийг Хадгалах

en: Save buddylist to file...
mn: Харилцагчдын жагсаалтыг файлд хадгалах...

en: Save buddylist...
mn: Харилцагчийн жагсаалтыг хадгалах...

en: Save offline messages in pounce
mn: Сануулаганд оффлайн мессеж хадгалах

en: Save password
mn: Нууц үг хадгалах

en: Saved Statuses
mn: Хадгалагдсан Төлөвүүд

en: Saved statuses...
mn: Хадгалсан төлөв...

en: Saved...
mn: Хадгалагдсан...

en: Search
mn: Хайх

en: Search Directory
mn: Хавтас хайх

en: Search Results
mn: Хайлтын Үр дүн

en: Search for Users...
mn: Харилцагчийг хайх

en: Search for XMPP users
mn: XMPP ийн хэрэглэгчийг хайх

en: Search for a user
mn: Харилцагчийг Хайх

en: Search results
mn: Хайлтын үр дүн

en: See Other Host
mn: Бусад хостыг үз

en: Select Background Color
mn: Арын дэвсгэр өнгийг сонгох

en: Select Buddy
mn: Харилцагч Сонгох

en: Select Color
mn: Өнгө Сонгох

en: Select Color for %s
mn: %s д өнгө сонгох

en: Select Folder...
mn: Хавтас сонгох...

en: Select Font
mn: Фонт Сонгох

en: Select Font for %s
mn:  %s д Фонт Сонгох

en: Select Interface Font
mn: Интерфэйсийн Фонтыг Сонгох

en: Select Text Color
mn: Текстийн Өнгийг Сонгох

en: Select User
mn: Харилцагч сонгох

en: Select a PEM certificate
mn:  PEM сертификатыг сонго

en: Select a Resource
mn: Нөөц Сонгох

en: Select a chat for buddy: %s
mn: Харилцагчийн чатыг сонгох: %s

en: Select a file
mn: Файл сонгох

en: Select a person from your address book to add this buddy to, or create a new person.
mn: Харилцагч сонгохын тулд хаягийн бүртгэлээс сонго, эсвэл шинээр үүсгэ.

en: Select a user directory to search
mn: Хайлт хийх хавтасаа сонго

en: Select an action
mn: Үйлдэл сонгох

en: Select color
mn: Өнгийг сонгох

en: Select correct user
mn: Зөв хэрэглэгчийг сонго

en: Select plugin to install
mn: Суулгах нэмэлт програмаа сонго

en: Send Button
mn: Илгээх Товч

en: Send Email
mn: Мэйл Илгээх

en: Send File
mn: Файл Илгээх

en: Send IM...
mn: Мессеж илгээх...

en: Send Message
mn: Мессеж Илгээх

en: Send To
mn: Илгээх

en: Send a _message
mn: Мессеж илгээх

en: Send a message
mn: Мессеж илгээх

en: Send image file
mn: Зургийн файл илгээх

en: Sender
mn: Илгээгч

en: Sending
mn: Илгээж байна

en: Sends a _message
mn: Мессеж илгээх

en: Sends a message
mn: Мессеж илгээх

en: Sent
mn: Илгээгдсэн

en: Sent Messages
mn: Илгээгдсэн Мессеж

en: Separate IM and Chat windows
mn: Мессеж болон чатын цонхыг салгах

en: Serbian
mn: Серви хэл

en: Server
mn: Сервер

en: Server Information
mn: Серверийн Мэдээлэл

en: Server Instructions: %s
mn: Серверийн зааварчилгаа: %s

en: Server Statistics
mn: Серверийн Статистик

en: Server address
mn: Серверийн хаяг

en: Server port
mn: Серверийн порт

en: Service Unavailable
mn: Үйлчилгээ бэлэн биш байна

en: Set
mn: Тохируулах

en: Set Account Idle Time
mn: Бүртгэлийн идэвхгүй болох хугацааг тохируулах

en: Set Alias
mn: Өөр нэр тохируулах

en: Set IM Password
mn: Мессежийн нууц үгийг тохируулах

en: Set Idle Time for All Accounts
mn: Бүх бүртгэлийн идэвхгүй болох хугацааг тохируулах

en: Set Nickname...
mn: Хоч нэр өгөх...

en: Set User Info
mn: Харилцагчийн мэдээллийг тохируулах

en: Set User Info...
mn: Харилцагчийн мэдээллийг тохируулах...

en: Set User Nickname
mn: Харилцагчидад хоч нэр өгөх

en: Set as buddy icon
mn: Харилцагчийн дүрс зураг болгож тохируулах

en: Set privacy for:
mn: Эрхийг тохируулах:

en: Shortcut
mn: Товчны хослол

en: Show
mn: Харах

en: Show All
mn: Бүгдийн Харуулах

en: Show Buddy _List
mn: Харилцагчийн Жагсаалтыг Харах

en: Show IMs and chats in _tabbed windows
mn: Мессеж болон чатыг табтай цонхонд харуулах

en: Show Idle Time
mn: Идэвхгүй болсон хугацааг харуулах

en: Show Offline Buddies
mn: Оффлайн харилцагчдыг харуулах

en: Show Public Key
mn: Нийтийн түлхүүрийг харуулах

en: Show Timestamps
mn: Хугацааг харуулах

en: Show _detailed information
mn: Нарийвчилсан мэдээллийг харуулах

en: Show _formatting on incoming messages
mn: Ирэх мессежийн хэлбэршүүлэлтийг харуулах

en: Show close b_utton on tabs
mn: Табын хаах товчыг харуулах

en: Show when offline
mn: Оффлайн байхад харуулах

en: Si_gns on
mn: Мессенжерт орж ирэх

en: Signs o_ff
mn: Мессенжерээс гарах

en: Signs off
mn: Мессенжерээс гарах

en: Signs on
mn: Мессенжерт нэвтрэх

en: Simple Plugin
mn: Энгийн Нэмэлт Програм

en: Simplified Chinese
mn: Хялбарчилсан Хятад хэл

en: Sinhala
mn: Синхала хэл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Sleepy
mn: Нойрмог

en: Slovak
mn: Словак хэл

en: Slovenian
mn: Словаян хэл

en: Smile!
mn: Инээмсэглээрэй!

en: Someone says your username in chat
mn: Хэн нэгэн чатад таны хэрэглэгчийн нэрийг хэлэхэд

en: Someone speaks in a chat
mn: Хэн нэгэн чатаар ярихад

en: Sort
mn: Эрэмбэлэх

en: Sound Command
    (%s for filename)
mn: Дууны Команд
    (%s файлын нэр)

en: Sound Method
mn: Дууны Функц

en: Sound Options
mn: Дууны Тохируулга

en: Sound Preferences
mn: Дууны Тохиргоо

en: Sound Selection
mn: Дуу сонгох

en: Sound c_ommand:
    (%s for filename)
mn: Дууны команд:
    (%s for filename)

en: Sounds
mn: Дуу

en: Spanish
mn: Испани хэл

en: Speakers
mn: Чанга яригч

en: Specify a hostname
mn: Хостын нэрийг зааж өгөх

en: Speed
mn: Дамжуулах хурд

en: Speed:
mn: Хурд:

en: Starting Services
mn: Үйлчилгээг эхлүүлэх

en: Starts _typing
mn: Бичиж эхлэсэн

en: Starts typing
mn: Бичиж эхлэх

en: Startup
mn: Систем эхлүүлэлт

en: Statistics Configuration
mn: Статистикийн Тохиргоо

en: Status
mn: Төлөв

en: Status / Idle
mn: Төлөв

en: Status Selector
mn: Төлөв сонгогч

en: Status at Startup
mn: Эхлэх үеийн төлөв

en: Status for %s
mn: %s ийн төлөв

en: Status to a_pply at startup:
mn: Эхлүүлэх төлөв:

en: Status:
mn: Төлөв:

en: Statuses
mn: Төлөвүүд

en: Stop
mn: Зогсоох

en: Stopped Typing
mn: Бичихээ больсон

en: Stops t_yping
mn: Бичихээ больсон

en: Stops typing
mn: Бичихээ больсон

en: Store notes on particular buddies.
mn: Харилцагчдад тэмдэглэл үлдээх.

en: Stored Image
mn: Хадгалагдсан зураг

en: Stored Image. (that'll have to do for now)
mn: Хадгалагдсан зураг. (бэлэн байгаа)

en: Stream Error
mn: Урсгалын алдаа

en: Street Address
mn: Гудамжны хаяг

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Substatus
mn: Дэд төлөв

en: Supports
mn: Дэмжлэг

en: Swedish
mn: Швев хэл

en: Syntax Error:  You typed the wrong number of arguments to that command.
mn: Бичлэгийн алдаа: Аргументын тоог буруу оруулсан байна.

en: System Log
mn: Системийн архив

en: System Messages
mn: Системийн Мессеж

en: System Shutdown
mn: Систем Унтраах

en: System Tray Icon
mn: Системийн сануулах дүрс

en: Tabs
mn: Табууд

en: Tamil
mn: Тамил хэл

en: Tcl Plugin Loader
mn: Tcl нэмэлт програм ачаалагч

en: Telephone
mn: Телефон

en: Telephone Number
mn: Утасны дугаар

en: Telugu
mn: Телуги хэл

en: Terminal
mn: Терминал

en: Test
mn: Шалгах

en: Text replacement
mn: Текстын байрлал

en: Thai
mn: Тай хэл

en: That buddy is not on the same protocol as this chat.
mn: Харилцагч чатаас өөр протокол дээр байна.

en: That command doesn't work on this protocol.
mn: Команд энэ протокол дээр ажиллахгүй байна.

en: That command only works in IMs, not chats.
mn: Зөвхөн мессежэнд энэ командыг ашиглана.

en: That command only works in chats, not IMs.
mn: Зөвхөн чатад энэ команд ажиллана

en: That file already exists
mn: Энэ файл аль хэдийнэ үүссэн байна

en: The %s buddy is not present in the network
mn: %s харилцагч сүлжээнд байхгүй байна

en: The %s buddy is not trusted
mn: %s харилцагчид итгэсэнгүй

en: The SIP/SIMPLE Protocol Plugin
mn: SIP/SIMPLE протоколын програм

en: The account has disconnected and you are no longer in this chat. You will be automatically rejoined in the chat when the account reconnects.
mn: Бүртгэл холболтоос тасарсан учраас та чатад байхгүй байна. Бүртгэл дахин холбогдоход та автоматаар чатад дахин нэвтрэх болно.

en: The browser command "%s" is invalid.
mn: "%s" браузерийн команд буруу байна.

en: The command used to handle "aim" URLs, if enabled.
mn: Идэвхтэй байвал, "aim" URLs-г удирдах ашиглах.

en: The command used to handle "gg" URLs, if enabled.
mn: Идэвхтэй байвал, "gg" URLs-г удирдахад ашиглах.

en: The command used to handle "icq" URLs, if enabled.
mn: Идэвхтэй байвал, "icq" URLs-г удирдахад ашиглах.

en: The command used to handle "irc" URLs, if enabled.
mn: Идэвхтэй байвал, "irc" URLs -г удирдахад ашиглах.

en: The command used to handle "sip" URLs, if enabled.
mn: Идэвхтэй байвал, "sip" URLs -г удирдахад ашиглах.

en: The command used to handle "xmpp" URLs, if enabled.
mn: Идэвхтэй байвал, "xmpp" URLs-г удирдахад ашиглах.

en: The file '%s' is too large for %s.  Please try a smaller image.
mn: '%s' файл %s д хэтэрхий том байна. Арай жижиг зураг оруулна уу.

en: The file was saved as %s.
mn: Файлыг %s гэж хадгалсан.

en: The following error has occurred loading %s: %s
mn: %sыг ачаалахад алдаа гарлаа: %s

en: The following error has occurred:
mn: Дараах алдаанууд гарсан:

en: The message is too large.
mn: Мессеж хэтэрхий урт байна.

en: The remote user is not present in the network any more
mn: Алсын харилцагч сүлжээнд байхгүй байна

en: The remote user is waiting key agreement on:
    Remote host: %s
    Remote port: %d
mn: Алсын харилцагч үндсэн тохиролцоог хүлээж байна:
    Алсын хост: %s
    Алсын порт: %d

en: The required fields are underlined.
mn: Бөглөх шаардлагатай талбарууд доогуур зураасаар тэмдэглэгдсэн байгаа.

en: The required plugin %s was not found. Please install this plugin and try again.
mn: Шаардлагатай %s програм олдсонгүй. Үүнийг суулгаад дахин оролдоод үзнэ үү.

en: The required plugin %s was unable to load.
mn:  %s програмыг ачаалах болмжгүй.

en: The selected account is not online.
mn: Сонгосон бүртгэл онлайнд байхгүй байна.

en: The server is unavailable; try again later
mn: Сервер бэлэн биш байна; Дараа дахин оролдоод үз нүү

en: The topic is: %s
mn: Сэдэв нь: %s

en: There is no application configured to open this type of file.
mn: Энэ файлыг нээх ямар ч програмыг тохируулаагүй байна.

en: This chat name is already in use
mn: Энэ чатын нэрийг ашиглаж байна

en: This conference has been closed. No more messages can be sent.
mn: Энэ зөвлөгөөнийг хаасан. Ямар ч мессеж илгээгдээгүй.

en: This is how your outgoing message text will appear when you use protocols that support formatting.
mn: Хэлбэршүүлэлтийг дэмжих протокол ашиглаж байгаа үед ирэх мессеж хэрхэн харагдахыг энд харуулна.

en: This protocol does not support chat rooms.
mn: Энэ протокол чат өрөөг дэмжихгүй байна.

en: Time Elapsed:
mn: Дамжуулсан Хугацаа:

en: Time Remaining:
mn: Үлдэгдэл Хугацаа:

en: Timeout during key agreement
mn: Үндсэн тохиролцооны үед хугацаа дууссан

en: Timezone
mn: Цагийн бүс

en: Timezone (UTC)
mn: Цагийн бүс (UTC)

en: Title
mn: Гарчиг

en: To
mn: Рүү

en: Top
mn: Дээд

en: Topic
mn: Сэдэв

en: Topic too long
mn: Сэдэв хэтэрхий урт байна

en: Total Buddies
mn: Нийт харилцагчид

en: Total log size:
mn: Архивийн нийт хэмжээ:

en: Traditional Chinese
mn: Уламжлалт Хятад хэл

en: Transfer of file %s complete
mn: %s файл шилжүүлэлт дууслаа

en: Tune Album
mn: Аяны гарчиг

en: Tune Artist
mn: Ая зохиогч

en: Tune Comment
mn: Аяны тайлбар

en: Tune Genre
mn: Аяны төрөл

en: Tune Time
mn: Аяны хугацаа

en: Tune Title
mn: Аяны нэр

en: Turkish
mn: Турк хэл

en: Type
mn: Төрөл

en: Type a user to block.
mn: Хаах харилцагчийг бич

en: Type a user you permit to contact you.
mn: Харилцах эрхтэй хэрэглэгчийг оруул.

en: Type the host name this certificate is for.
mn: Энэ сертификатыг авах хостын нэрийг бич.

en: Typing
mn: Бичиж байна

en: URL
mn: Вэбийн нөөц заагч

en: Ubuntu Georgian Translators
mn: Убунту Линукс үйлдлийн системийн Гүрж хэлний Орчуулагчид

en: Un-Ignore
mn: Зөвшөөрөх

en: Unable to add %s to deny list (%s).
mn: Хориглох жагсаалтанд (%s) %sийг нэмэх боломжгүй.

en: Unable to add %s to permit list (%s).
mn: Зөвшөөрөх жагсаалтанд  (%s) %sийг нэмэх боломжгүй.

en: Unable to add %s to your buddy list (%s).
mn:  Харилцагчийн жагсаалтандаа (%s) %s ийг нэмэх боломжгүй.

en: Unable to add %s to your buddy list. Error creating folder in server side list (%s).
mn: Харилцагчийн жагсаалтанд %sийг нэмэх боломжгүй.  (%s) серверийн жагсаалтанд хавтас үүсгэхэд алдаа гарлаа..

en: Unable to add group
mn: Бүлэг нэмэх боломжгүй

en: Unable to add user
mn: Харилцагч нэмэх боломжгүй

en: Unable to add user to privacy list (%s).
mn:  (%s) хувийн жагсаалтанд харилцагч нэмэх боломжгүй.

en: Unable to add user: user not found
mn: Харилцагч нэмэх боломжгүй: харилцагч олдсонгүй

en: Unable to ban user %s
mn: %s харилцагчийг хориглох боломжгүй

en: Unable to configure
mn: Тохиргоо хийх боломжгүй

en: Unable to connect to %s
mn: %s рүү холбогдох боломжгүй

en: Unable to connect to %s: %s
mn: %s рүү холбогдоход алдаа гарлаа: %s

en: Unable to create conference (%s).
mn: (%s) зөвлөгөөн үүсгэх боломжгүй.

en: Unable to create connection
mn: Холболт үүсгэх боломжгүй

en: Unable to display the search results.
mn: Хайлтын үр дүнг харуулах боломжгүй байна.

en: Unable to invite user (%s).
mn:  (%s) харилцагчийг урих боломжгүй.

en: Unable to load the plugin
mn: Нэмэлт програмыг ачаалах боломжгүй

en: Unable to load your plugin.
mn: Таны нэмэлт програмыг ачаалах боломжгүй.

en: Unable to open URL
mn: URL ийг нээх боломжгүй

en: Unable to open file.
mn: Файл нээх боломжгүй.

en: Unable to read from network
mn: Сүлжээнээс унших боломжгүй байна

en: Unable to read from socket
mn: Сокетоос унших боломжгүй

en: Unable to remove %s from privacy list (%s).
mn: Хувийн жагсаалтаас (%s) %sийг устгах боломгүй.

en: Unable to save icon file to disk.
mn: Дискэнд зургийн файл хадгалах боломжгүй.

en: Unable to save new account
mn: Шинэ бүртгэлийг хадгалах боломжгүй

en: Unable to send email
mn: Мэйл илгээх боломжгүй

en: Unable to send file to %s, invalid JID
mn:  %s рүү файл илгээх боломжгүй,  буруу JID

en: Unable to send file to %s, user does not support file transfers
mn: Харилцагч файл шилжүүлэлтийг дэмжихгүй байгаа тул %s рүү файл илгээх боломжгүй

en: Unable to send file to %s, user is not online
mn: %s рүү файл илгээх боломжгүй, онлайнд байхгүй байна

en: Unable to send message (%s).
mn: (%s) мессеж илгээх боломжгүй.

en: Unable to send message to %s.
mn: %s рүү мессеж илгээх боломжгүй.

en: Unable to send message to %s. Could not create the conference (%s).
mn: %s рүү мессеж илгээх боломжгүй. Зөвлөгөөнийг (%s) үүсгэж чадсангүй.

en: Unable to send message to %s:
mn: %s рүү мессеж илгээх боломжгүй:

en: Unable to send message.
mn: Мессежийг илгээх боломжгүй.

en: Unable to send message. Could not create the conference (%s).
mn: Мессеж илгээх боломжгүй. Зөвлөгөөнийг үүсгэж чадсангүй (%s).

en: Unable to send message:
mn: Мессеж илгээх боломжгүй:

en: Unable to send message: The message is too large.
mn: Мессежийг илгээх боломжгүй: Энэ мессеж хэтэрхий урт байна.

en: Unable to send the message, the conversation couldn't be started.
mn: Харилцааг эхлүүлэхгүй бол, мессежийг илгээх боломжгүй.

en: Unable to send to chat %s,%s,%s
mn:  %s,%s,%s чат руу илгээх боломжгүй

en: Unable to write to network
mn: Сүлжээ рүү бичих боломжгүй байна

en: Unblock
mn: Нээх

en: Undefined Condition
mn: Тодорхойлоогүй нөхцөл

en: Underline
mn: Доогуур зураастай

en: Ungroup Items
mn: Элементүүдийг бүлэглэлтгүй болгох

en: Unit
mn: Нэгж

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Unknown Error
mn: Үл мэдэгдэх Алдаа

en: Unknown SSL error
mn: Үл мэдэгдэх SSL алдаа

en: Unknown command.
mn: Үл мэдэгдэх команд

en: Unknown command: %s
mn: Үл мэдэгдэх алдаа: %s

en: Unknown error
mn: Үл мэдэгдэх алдаа

en: Unknown reason
mn: Үл мэдэгдэх шалтгаан

en: Unknown role: "%s"
mn: Үл мэдэгдэх үүрэг: "%s"

en: Unknown.
mn: Үл мэдэгдэх

en: Unread Messages
mn: Уншаагүй Мессеж

en: Unset Account Idle Time
mn: Бүртгэлийн идэвхгүй болох хугацааг тохируулахгүй байх

en: Unsupported Encoding
mn: Дэмжигдэхгүй кодчилол

en: Unsupported Version
mn: Дэмжигдэхгүй хувилбар

en: Unsupported public key type
mn: Дэмжигдэхгүй нийтийн түлхүүрийн төрөл

en: Urdu
mn: Урду хэл

en: Use
mn: Хэрэглээ

en: Use Environmental Settings
mn: Орчины тохиргоог ашиглах

en: Use GNOME Proxy Settings
mn: ГНОМЕ-ийн прокси тохиргоог ашиглах

en: Use Global Proxy Settings
mn: Глобал прокси тохиргоог ашиглах

en: Use SSL
mn: SSL ашиглах

en: Use UDP
mn: UDP ашиглах

en: Use a _different status for some accounts
mn: Зарим бүртгэлүүдэд өөр өөр төлөвүүдийг ашиглах

en: Use proxy
mn: Прокси ашиглах

en: Use smooth-scrolling
mn: Гүйлгэх сумыг ашиглах

en: Use status from last _exit at startup
mn: Хамгийн сүүлд хаах үеийн төлөвийг ашиглах

en: Use this buddy _icon for this account:
mn: Энэ бүртгэлд харилцагчийн энэ дүрс зургийг ашиглах

en: Use tzc
mn: tzc ашиглах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User <I>%s</I> is not present in the network
mn: Хэрэглэгч <I>%s</I> сүлжээнд байхгүй байна

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: User Information
mn: Харилцагчийн мэдээлэл

en: User Limit
mn: Хэрэглэгчийн хязгаарлалт

en: User Modes
mn: Хэрэглэгчийн горим

en: User Name: 	%s
mn: Хэрэглэгчийн нэр: 	%s

en: User Online Status Attributes
mn: Хэрэглэгчийн онлайн төлөвийн шинж чанарууд

en: User Options
mn: Хэрэглэгчийн тохиргоо

en: User Search
mn: Харилцагчийн Хайлт

en: User Search...
mn: Харилцагчийн хайлт

en: User _details
mn: Харилцагчийн нарийвчилсан мэдээлэл

en: User is offline
mn: Харилцагч оффлайн байна

en: User is offline.
mn: Харилцагч оффлайн байна.

en: User is typing...
mn: Бичиж байна...

en: User not found
mn: Хэрэглэгч олдсонгүй

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Username of an account must be non-empty.
mn: Бүртгэлийн нэр хоосон байх ёсгүй.

en: Username:
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Valencian-Catalan
mn: Валенсин-Каталан хэл

en: Verify Public Key
mn: Нийтийн түлхүүрийг шалгах

en: Verifying server public key
mn: Серверийн нийтийн түлхүүрийг шалгаж байна

en: Version: 	%s
mn: Хувилбар: 	%s

en: Video Camera
mn: Видео Камер

en: Video conferencing
mn: Видео зөвлөгөөн

en: Vietnamese
mn: Вьетнам хэл

en: View Log
mn: Архив Харах

en: View Log...
mn: Архив үзэх...

en: View Message of the Day
mn: Энэ өдрийн мессежийг харах

en: View User Log
mn: Харилцагчийн архивыг харах

en: View _Log
mn: Архив үзэх

en: Voice
mn: Дуу

en: Volume(0-100):
mn: Хэмжээ(0-100):

en: Waiting for network connection
mn: Сүлжээнд холбогдохыг хүлээж байна

en: Waiting for response...
mn: Хариулт хүлээж байна...

en: Waiting for transfer to begin
mn: Файл шилжүүлэлт эхлүүлэхийг хүлээж байна

en: Wake Me Up
mn: Намайг сэрээгээрэй

en: Warning
mn: Анхааруулга

en: Welcome back!
mn: Дахин тавтай морилно уу!

en: When away
mn: Гарахад

en: When both away and idle
mn: Гарах болон идэвхгүй болоход

en: Whole words only
mn: Зөвхөн үгээр

en: Would you like to overwrite it?
mn: Дарж бичих үү ?

en: Would you like to set it as the buddy icon for this user?
mn: Үүнийг энэ харилцагчийн дүрс зураг болгож тохируулахыг хүсэж байна уу?

en: X.509 Certificates
mn: X.509 Сертификат

en: X.509 certificate export failed
mn: X.509 сертификат экспорт амжилтгүй боллоо

en: X.509 certificate import failed
mn: X.509 сертификат импортлолт амжилтгүй боллоо

en: XMPP Account
mn: XMPP Бүртгэл

en: XMPP Console
mn: XMPP Консоль

en: XMPP Message Error
mn: XMPP Мессежийн Алдаа

en: XMPP Protocol Plugin
mn: XMPP Протоколын програм

en: Year of birth
mn: Төрсөн жил

en: Yes
mn: Тийм

en: You _send:
mn: Та илгээж байна:

en: You _type:
mn: Та бичиж байна:

en: You are about to remove %s from your buddy list.  Do you want to continue?
mn: Харилцагчийн жагсаалтаас %s ийг устгахад бэлэн байна. Үргэлжлүүлэх үү ?

en: You are about to remove the chat %s from your buddy list.  Do you want to continue?
mn: Харилцагчийн жагсаалтаас %s чатыг устгахад бэлэн байна.Үргэлжлүүлэх үү?

en: You are creating a new room.  Would you like to configure it, or accept the default settings?
mn: Та шинэ өрөө үүсгэж байна. Тохиргоог хийх үү, аль эсвэл стандарт тохиргоог хэрэглэх уу?

en: You are currently disconnected. Messages will not be received unless you are logged in.
mn: Та одоогоор холболтоос тасарсан байна. Холбогдохгүй бол мессеж илгээгдэхгүй

en: You are using %s, but this plugin requires %s.
mn: Та %s г ашиглаж байна,гэхдээ энэ нэмэлт програмд %s шаардлагатай .

en: You can edit more information from the context menu later.
mn: Хам цэснээс илүү дэлгэрэнгүй мэдээлэлд завсар хийж болно.

en: You can edit/delete the pounce from the `Buddy Pounces' dialog
mn: `Харилцагчийн Сануулга' аас сануулгыг засварлаж, устгаж болно

en: You can enable/disable accounts from the following list.
mn: Дараах жагсаалтаас бүртгэлийг идэвхжүүлж/идэвхгүй болгож болно.

en: You can insert this image into this message, or use it as the buddy icon for this user
mn: Энэ зургийг мессежинд оруулж болно.

en: You can send this image as a file transfer, embed it into this message, or use it as the buddy icon for this user.
mn: Зургийг файл дамжуулалтаар илгээж болно.

en: You can send this image as a file transfer, or use it as the buddy icon for this user.
mn: Энэ зургийг файл дамжуулалт ашиглаж илгээж болно.

en: You cannot receive buddy notifications until you import his/her public key.  You can use the Get Public Key command to get the public key.
mn: Нийтийн түлхүүрийг импортлох хүртэл харилцагчийн мэдэгдэлийг хүлээж авах боломжгүй.

en: You do not have any accounts.
mn: Танд бүртгэл байхгүй байна.

en: You have dragged an image
mn: Зургийг чирсэн

en: You have left this chat.
mn: Та чатаас гарсан.

en: You have mail!
mn: Танд мэйл ирсэн байна!

en: You have unread messages. Are you sure you want to close the window?
mn: Танд уншаагүй мессеж байна. Энэ цонхыг хаахыг хүсэж байна уу ?

en: You must create an account first before you can create a pounce.
mn: Сануулга хийхийн өмнө эхлээд бүртгэл үүсгэх хэрэгтэй.

en: You must fill all the required fields.
mn: Шаардлагатай бүх талбаруудыг бөглөх хэрэгтэй.

en: You must give a name for the group to add.
mn: Бүлэг үүсгэхдээ нэр өгөх хэрэгтэй

en: You must provide a group.
mn: Бүлэг үүсгэх хэрэгтэй.

en: You must provide a username for the buddy.
mn: Харилцагчдад хэрэглэгчийн нэр өгөх ёстой.

en: You must select an account.
mn: Бүртгэлийг сонгох хэрэгтэй.

en: You receive an IM
mn: Та мессеж хүлээж авсан

en: You send
mn: Та илгээж байна

en: You talk in chat
mn: Чатаар ярж байхад

en: You type
mn: Та бичиж байна

en: You were disconnected from the server.
mn: Та серверээс холболт тасарсан.

en: Your Current Status
mn: Таны одоогийн төлөв

en: Your VCard File
mn: VCard файл

en: Your command failed for an unknown reason.
mn: Үл мэдэгдэх шалтгаанаас болж таны команд биелэгдсэнгүй.

en: Your password has been changed.
mn: Таны нууц үг өөрчилөгдсөн

en: Your selected account name was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
mn: Таны бүртгэлийн нэрийг сервер зөвшөөрөхгүй байна. Энэ нь буруу тэмдэгт агуулсан байж магадгүй.

en: Your selected nickname was rejected by the server.  It probably contains invalid characters.
mn: Таны хоч нэрийг сервер зөвшөөрөхгүй байна. Энэ нь буруу тэмдэгт агуулсан байж магадгүй.

en: Your system administrator has disabled this operation
mn: Систем зохицуулагч энэ үйлдлийг идэвхгүй болгосон байна

en: Zephyr Protocol Plugin
mn: Zephyr протоколын програм

en: _Accept
mn: Зөвшөөрөх

en: _Accept Defaults
mn: Стандарт байдлаар нь хэрэглэх

en: _Account
mn: Бүртгэл

en: _Account:
mn: Бүртгэл:

en: _Accounts
mn: Бүртгэл

en: _Add
mn: Нэмэх

en: _Add Chat
mn: Чат Нэмэх

en: _Alias
mn: Өөр нэр

en: _Alias...
mn: Өөр нэр...

en: _Apply
mn: Хэрэглэх

en: _Associate Buddy
mn: Харилцагчтай Холбогдох

en: _Auto-reply:
mn: Автоматаар хариулах:

en: _Basic
mn: Үндсэн

en: _Block
mn: Хаах

en: _Both Icon & Text
mn: Зураг & Текст хоёулаа

en: _Browse logs folder
mn: Архивын хавтасыг харах

en: _Browse...
mn: Харах...

en: _Browser:
mn: Браузер:

en: _Buddy name:
mn: Харилцагчийн нэр:

en: _Buddy:
mn: Харилцагч:

en: _Cancel
mn: Цуцлах

en: _Change Status
mn: Төлөвийг Өөрчлөх

en: _Class:
mn: Анги:

en: _Configure Room
mn: Өрөөний Тохиргоог Хийх

en: _Copy Email Address
mn: Мэйл Хаягийг Хуулах

en: _Copy Link Location
mn: Холбоосын байрлалыг хуулах

en: _Delete Group
mn: Бүлэг устгах

en: _Disable
mn: Хүчингүй болгох

en: _Edit Account
mn: Бүртгэл засварлах

en: _Edit Settings...
mn: Тохиргоог засварлах

en: _Enable automatic router port forwarding
mn: Раутер портыг автоматаар дамжуулах

en: _Font
mn: Фонт

en: _Font face
mn: Фонтын хэлбэр

en: _Get Info
mn: Мэдээлэл Авах

en: _Get List
mn: Жагсаалт Авах

en: _Group:
mn: Бүлэг:

en: _Hide new IM conversations:
mn: Шинэ харилцааг нуух

en: _Horizontal rule
mn: Хөндлөн шугам

en: _Host:
mn: Хост:

en: _IM windows
mn: Мессежийн цонх

en: _Icon Only
mn: Зөвхөн Зураг

en: _Image
mn: Зураг

en: _Import...
mn: Импорт...

en: _Insert
mn: Оруулах

en: _Instance:
mn: Жишээ:

en: _Invite
mn: Урих

en: _Join
mn: Холбогдох

en: _Link
mn: Холбоос

en: _Local alias:
mn: Локал өөр нэр:

en: _Login
mn: Нэвтрэх

en: _Manual:
    (%s for URL)
mn: Заавар:
    (%s for URL)

en: _Merge Groups
mn: Бүлэг Нэгтгэх

en: _Message Logs:
mn: Мессежийн Архивууд:

en: _Message:
mn: Мессеж:

en: _Method:
mn: Функц:

en: _Minutes before becoming idle:
mn: Идэвхгүй болохын өмнөх минут:

en: _Name
mn: Нэр

en: _No
mn: Үгүй

en: _Normal
mn: Хэвийн

en: _Notify buddies that you are typing to them
mn: Бичиж байгааг харилцагчид сануулах

en: _Open Mail
mn: Мэйл Нээх

en: _Open link in:
mn: Холбоосыг Нээх:

en: _Password:
mn: Нууц үг

en: _Pause
mn: Түр зогсоох

en: _Permit
mn: Зөвшөөрөх

en: _Placement:
mn: Байрлал:

en: _Pop up a notification
mn: Сануулгыг харуулах

en: _Port:
mn: Порт:

en: _Quit
mn: Гарах

en: _Recipient:
mn: Хүлээн авагч

en: _Recurring
mn: Давтах

en: _Remove
mn: Устгах

en: _Remove Buddy
mn: Харилцагч Устгах

en: _Remove Chat
mn: Чат Устгах

en: _Remove Group
mn: Бүлэг Устгах

en: _Rename
mn: Нэр өөрчлөх

en: _Report idle time:
mn: Идэвхгүй байгаа хугацааны мэдээлэл:

en: _Reset
mn: Дахин тохируулах

en: _Reset formatting
mn: Хэлбэршүүлэлтийг дахин тохируулах

en: _Room:
mn: Өрөө:

en: _Save
mn: Хадгалах

en: _Save Image...
mn: Зургийг Хадгалах...

en: _Search for:
mn: Хайх:

en: _Send
mn: Илгээх

en: _Send File...
mn: Файл илгээх...

en: _Send Message
mn: _Мессеж Илгээх

en: _Server:
mn: Сервер:

en: _Set
mn: Тохируулах

en: _Show system tray icon:
mn: Системийн сануулах дүрсийг харуулах

en: _Smile!
mn: Инээмсэглэ!

en: _Status:
mn: Төлөв:

en: _Text Only
mn: Зөвхөн Текст

en: _Title:
mn: Гарчиг:

en: _Unread Messages
mn: Уншигдаагүй Мессеж

en: _Unset
mn: Тохируулахгүй болгох

en: _Use
mn: Ашиглах

en: _Username:
mn: Хэрэглэгчийн нэр:

en: _View Certificate...
mn: Сертификатыг Харах...

en: _View...
mn: Харах...

en: _Yes
mn: Тийм

en: accounts
mn: бүртгэлүүд

en: accounts: Show the accounts window.
mn: accounts: Бүртгэлийн цонхыг харуулах.

en: action &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
mn: action &lt;action to perform&gt;:  Үйлдлийг гүйцэтгэх.

en: ban &lt;user&gt; [reason]:  Ban a user from the room.
mn: ban &lt;user&gt; [reason]: Өрөөнөөс хэрэглэгчийг хориглох.

en: buddy list
mn: Харилцагчийн жагсаалт

en: buddylist: Show the buddylist.
mn: buddylist: Харилцагчийн жагсаалтыг харуулах.

en: chanserv: Send a command to chanserv
mn: chanserv:  chanserv руу команд илгээх

en: config:  Configure a chat room.
mn: config:  Чат өрөөг тохируулах.

en: configure:  Configure a chat room.
mn: configure: Чат өрөөг тохируулах.

en: current topic is: %s
mn: Одоогийн сэдэв: %s

en: detach:  Detach this session
mn: detach:  Энэ холболтын үеийг тусгаарлах

en: execute
mn: гүйцэтгэх

en: help &lt;command&gt;:  Help on a specific command.
mn: help &lt;command&gt;: Командын тусламж.

en: invite &lt;user&gt; [message]:  Invite a user to the room.
mn: invite &lt;user&gt; [message]:  Өрөөнд харилцагчийг урих.

en: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Join a chat on this network
mn: join &lt;channel&gt; [&lt;password&gt;]:  Чатад холбогдох

en: kick &lt;user&gt; [reason]:  Kick a user from the room.
mn: kick &lt;user&gt; [reason]:  Өрөөнөөс энэ хэрэглэгчийг гаргах.

en: lead developer
mn: Ахлах тэргүүлэгч

en: leave [channel]:  Leave the chat
mn: leave [channel]:  Чатаас гарах

en: loading plugin failed
mn: Нэмэлт програмыг ачаалахад алдаа гарлаа

en: me &lt;action to perform&gt;:  Perform an action.
mn: me &lt;action to perform&gt;: Үйлдэл гүйцэтгэх.

en: memoserv: Send a command to memoserv
mn: memoserv: memoserv руу команд илгээх

en: minutes
mn: минут

en: motd:  View the server's Message Of The Day
mn: motd:  Серверийн энэ өдрийн мессежийг харах

en: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to a user
mn: msg &lt;nick&gt; &lt;message&gt;:  Харилцагч руу хувийн мессеж илгээх

en: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Send a private message to another user.
mn: msg &lt;user&gt; &lt;message&gt;:  Өөр хэрэглэгч рүү хувийн мессежийг илгээх.

en: nick &lt;new nickname&gt;:  Change your nickname.
mn: nick &lt;new nickname&gt;:  Хоч нэрийг өөрчлөх.

en: operwall &lt;message&gt;:  If you don't know what this is, you probably can't use it.
mn: operwall &lt;message&gt;: Энэ яг юу гэдгийг сайн мэдэхгүй байж ашиглах хэрэггүй.

en: original author
mn: Анхны зохиогч

en: part [channel]:  Leave the chat
mn: part [channel]:  Чатаас гарах

en: plugins: Show the plugins window.
mn: plugins: Нэмэлт програмын цонхыг харуулах

en: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Send a private message to a user
mn: query &lt;nick&gt; [&lt;message&gt;]:  Харилцагч руу хувийн мессеж илгээх

en: register:  Register with a chat room.
mn: register: Чат өрөөнд бүртгүүлэх.

en: saved statuses
mn: хадгалагдсан төлөвүүд

en: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Join a new chat
mn: sub &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Шинэ чат өрөөнд холбогдох

en: support
mn: дэмжлэг

en: support/QA
mn: дэмжлэг/QA

en: topic [&lt;new topic&gt;]:  View or change the topic
mn: topic [&lt;new topic&gt;]:  Сэдэвийг өөрчлөх эсвэл харах

en: topic [new topic]:  View or change the topic.
mn: topic [new topic]: Сэдэвийг харах болон өөрчлөх.

en: tzc command
mn: tzc команд

en: users:  Show the list of users in the chat.
mn: users: Чатад байгаа хэрэглэгчийн жагсаалтыг харуулах.

en: whois [server] &lt;nick&gt;:  Get information on a user.
mn: whois [server] &lt;nick&gt;:  Харилцагчийн талаархи мэдээлэл авах.

en: win32 port
mn: win32 порт

en: zc &lt;class&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,PERSONAL,*&gt;
mn: zc &lt;class&gt;:  &lt руу мессеж илгээх;<i>class</i>,ХУВИЙН,*&gt;

en: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;
mn: zci &lt;class&gt; &lt;instance&gt;:  &lt руу мессеж илгээх;<i>class</i>,<i>instance</i>,*&gt;

en: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
mn: zcir &lt;class&gt; &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: &lt руу мессеж илээх;<i>class</i>,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;

en: zi &lt;instance&gt;: Send a message to &lt;message,<i>instance</i>,*&gt;
mn: zi &lt;instance&gt;:&lt руу мессеж илгээх;мессеж,<i>instance</i>,*&gt;

en: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;: Send a message to &lt;MESSAGE,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;
mn: zir &lt;instance&gt; &lt;recipient&gt;:  &lt руу мессеж илгээх;МЕССЕЖ,<i>instance</i>,<i>recipient</i>&gt;

en: zl &lt;nick&gt;: Locate user
mn: zl &lt;nick&gt;: Харилцагчийг байрлуулах

en: zlocate &lt;nick&gt;: Locate user
mn: zlocate &lt;nick&gt;: Харилцагчийг байрлуулах
