mate-desktop 1.25.0 - en to ne translation catalogue (114 entries)

en: About MATE
ne: जिनोमको बारेमा

en: Allow postponing of breaks
ne: विच्छेदको स्थगनलाई अनुमति दिनुहोस्

en: Argument used to execute programs in the terminal defined by the 'exec' key.
ne: टर्मिनलमा 'exec' कुञ्जीद्वारा परिभाषित गरिएका कार्यक्रम कार्यान्वयन गर्न प्रयोग गरिने तर्क ।

en: Bad command (Exec) to launch
ne: सुरुआत गर्नलाई खराब आदेश (कार्यान्वयन)

en: Basename of the default theme used by gtk+.
ne: gtk+ द्वारा प्रयोग गरिएको पूर्वनिर्धारित विषयवस्तुको आधार नाम ।

en: Break time
ne: विच्छेद समय

en: Browser needs terminal
ne: ब्राउजरलाई टर्मिनल चाहिन्छ

en: Browser understands remote
ne: ब्राउजरले टाढाको बुझ्दछ

en: Cannot find a terminal, using xterm, even if it may not work
ne: टर्मिनलले कार्य नगरेता पनि, एक्सटर्म प्रयोग गरेर, यसलाई फेला पार्न सकिँदैन

en: Color Shading Type
ne: रङ छाया पार्ने प्रकार

en: Color _name:
ne: रङ नाम:

en: Current Color
ne: हालको रंग

en: Cursor Blink
ne: ब्लिङ्क कर्सर

en: Cursor Blink Time
ne: कर्सर झिम्किने समय

en: Default browser
ne: पूर्वनिर्धारित ब्राउजर

en: Default font
ne: पूर्वनिर्धारित फन्ट

en: Default mixer device
ne: पूर्वनिर्धारित मिश्रक यन्त्र

en: Default mixer tracks
ne: पूर्वनिर्धारित मिश्रक ट्र्याक

en: Disable all external thumbnailers
ne: सबै बाह्य थम्बनेलर अक्षम पार्नुहोस्

en: Disable command line
ne: आदेश लाइन अक्षम पार्नुहोस्

en: Disable if two keys are pressed at the same time.
ne: यदि दुई कुञ्जी एउटै समयमा थिचिएमा अक्षम पार्नुहोस्

en: Disable lock screen
ne: पर्दामा ताल्चा लगाउन अक्षम पार्नुहोस्

en: Disable print setup
ne: मुद्रण सेटअप अक्षम पार्नुहोस्

en: Disable printing
ne: मुद्रण अक्षम पार्नुहोस्

en: Disable saving files to disk
ne: डिस्कमा फाइल बचत गर्न अक्षम पार्नुहोस्

en: Disable user switching
ne: प्रयोगकर्ता स्विचिङ अक्षम पार्नुहोस्

en: Document font
ne: कागजात फन्ट

en: Draw Desktop Background
ne: डेस्कटप पृष्ठभूमि कोर्नुहोस्

en: Enable Accessibility
ne: पहुँचता सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enable Animations
ne: एनिमेसन सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable ESD
ne: ESD लाई सक्षम पार्नुहोस्

en: Enable sound server startup.
ne: सुरुआतमा ध्वनि सर्भर सक्षम पार्नुहोस् ।

en: Error reading file '%s': %s
ne: '%s' फाइल पढ्दा त्रुटि: %s

en: Error rewinding file '%s': %s
ne: '%s' फाइल दोहोर्याउँदा त्रुटि: %s

en: Exec Arguments
ne: कार्यान्वयन तर्क

en: File '%s' is not a regular file or directory.
ne: '%s' फाइल एउटा नियमित फाइल वा डाइरेक्टरी होइन ।

en: File Icon Theme
ne: फाइल प्रतिमा विषयवस्तु

en: GTK IM Preedit Style
ne: GTK IM पूर्व सम्पादित शैली

en: GTK IM Status Style
ne: GTK IM वस्तुस्थिति शैली

en: Gtk+ Theme
ne: Gtk+ विषयवस्तु

en: Help
ne: सहायता

en: How long to accelerate in milliseconds
ne: मिलिसेकेन्डमा कति गतिवर्धन गर्ने

en: Icon Theme
ne: प्रतिमा विषयवस्तु

en: Initial delay in milliseconds
ne: मिलिसेकेन्डमा प्रारम्भिक विलम्ब

en: Keyboard shortcut to open the menu bars.
ne: मेनुपट्टी खोल्ने कुञ्जीपाटी सर्टकट ।

en: Learn more about MATE
ne: जिनोमको बारेमा धेरै सिक्नुहोस्

en: Left or Top color when drawing gradients, or the solid color.
ne: ग्रेडिएन्ट, वा ठोस रङ कोर्दा बाँया वा माथिको रङ ।

en: Menubar Detachable
ne: परिवर्तनयोग्य मेनुपट्टी

en: Menubar accelerator
ne: मेनुपट्टी गतिवर्धक

en: Menus Have Icons
ne: मेनुमा प्रतिमाहरू छन्

en: Menus Have Tearoff
ne: मेनुहरू च्यात्तिएको छ

en: Minimum interval in milliseconds
ne: मिलिसेकेन्डमा न्यूनतम अन्तराल

en: Module for GtkFileChooser
ne: GtkFileChooser का लागि मोड्युल

[ctx: Monitor vendor]
en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Monospace font
ne: मोनोस्पेस फन्ट

en: Name of a monospaced (fixed-width) font for use in locations like terminals.
ne: टर्मिनल जस्तै स्थानमा प्रयोग गरिने मोनोस्पेस (स्थिर-चौडाइ) भएको फन्टको नाम ।

en: Name of the GTK+ input method Preedit Style used by gtk+.
ne: gtk+ ले प्रयोग गरेको GTK+ आगत विधि पूर्वसम्पादन शैलीको नाम ।

en: Name of the GTK+ input method Status Style used by gtk+.
ne: gtk+ ले प्रयोग गरेको GTK+आगत बिधि वस्तुस्थिति शैलीको नाम ।

en: Name of the default font used by gtk+.
ne: gtk+ ले प्रयोग गरेको पूर्वनिर्धारित फन्टको नाम ।

en: No URL to launch
ne: सुरुआत गर्नलाई URL छैन

en: No command (Exec) to launch
ne: सुरुआत गर्नलाई आदेश (कार्यान्वयन) छैन

en: No filename to save to
ne: यसमा बचत गर्नलाई फाइल नाम छैन

en: No name
ne: नाम छैन

en: Not a launchable item
ne: एउटा सुरुआतयोग्य वस्तु होइन

en: Number of minutes of typing time before break mode starts.
ne: विच्छेद मोड सुरु हुनुभन्दा पहिलाको टाइपिङ मिनेटको सङ्ख्या ।

en: Number of minutes that the typing break should last.
ne: टाइपिङ वेच्छेद अन्त्य हुनुपर्ने मिनेटको सङ्ख्या ।

en: Pick a Color
ne: रंग छान्नुहोस्

en: Picture Filename
ne: तस्बिर फाइलनाम

en: Picture Opacity
ne: तस्बिर अस्पष्टता

en: Picture Options
ne: तस्बिर विकल्प

en: Pixels per seconds
ne: पिक्सेल प्रति सेकेन्ड

en: Preferred Mobility assistive technology application
ne: रुचाइएका गतिशीलता सहयोगी प्रविधि अनुप्रयोग

en: Preferred Visual assistive technology application
ne: रुचाइएका दृश्य सहयोगी प्रविधि अनुप्रयोग

en: Prevent the user from accessing the terminal or specifying a command line to be executed. For example, this would disable access to the panel's "Run Application" dialog.
ne: प्रयोगकर्तालाई टर्मिनलमा जाने सुविधाबाट वा कार्यान्वयन गरिने आदेश लाइन निर्दिष्ट गर्नबाट रोक्नुहोस् । उदाहरणका लागि यसले समूहका "अनुप्रयोग चलाउनुहोस् " संवादलाई पहुँच गर्नअक्षम पार्नेछ ।

en: Prevent the user from modifying print settings. For example, this would disable access to all applications' "Print Setup" dialogs.
ne: प्रयोगकर्तालाई मुद्रण सेटिङ परिमार्जन गर्न रोक्नुहोस् । उदाहरणका, लागि यसले सबै अनुप्रयोगका "मुद्रण सेटअप" संवादलाई पहुँच गर्न अक्षम बनाउदछ ।

en: Prevent the user from printing. For example, this would disable access to all applications' "Print" dialogs.
ne: प्रयोगकर्तालाई मुद्रण कार्य गर्न रोक्नुहोस् । उदाहरणका लागि, यसले सबै अनुप्रयोगमा "मुद्रण गर्नुहोस्" संवादलाई पहुँच गर्न अक्षम पार्दछ ।

en: Prevent the user from saving files to disk. For example, this would disable access to all applications' "Save as" dialogs.
ne: प्रयोगकर्तालाई फाइल डिस्कमा बचत गर्नबाट रोक्नुहोस् । उदाहरणका लागि, यसले सबै अनुप्रयोगमा "यस रुपमा बचत गर्नुहोस्" संवादलाई पहुँच गर्न अक्षम पार्छ ।

en: Prevent the user from switching to another account while his session is active.
ne: प्रयोगकर्ताको सत्र सक्रिय हुदा उसलाई अन्य खातामा स्विच गर्नबाट रोक्नुहोस् ।

en: Primary Color
ne: प्राथमिक रङ

en: Received invalid color data
ne: अमान्य रङ डेटा प्राप्त भयो

en: Right or Bottom color when drawing gradients, not used for solid color.
ne: ठोस रङका लागि प्रयोग नगरी, ग्रेडियन्ट कोर्दा दायाँ र तलको रङ ।

en: Secondary Color
ne: गौण रङ

en: Set to true to disable all external thumbnailer programs, independent on whether they are independently disabled/enabled.
ne: सबै बाह्य थम्बनेलर कार्यक्रम स्वतन्त्रतापूर्वक अक्षम/सक्षम पारिएको छ या छैन निर्भर नभई, यीनलाई अक्षम पार्न ठीकमा सेट गर्नुहोस् ।

en: Show the 'Input Methods' menu
ne: 'आगत विधि' मेनु देखाउनुहोस्

en: Show the 'Unicode Control Character' menu
ne: 'युनिकोड नियन्त्रण क्यारेक्टर' मेनु देखाउनुहोस्

en: Sounds for events
ne: घटनाहरूका लागि ध्वनि

en: Start preferred Mobility assistive technology application
ne: रुचाइएका गतिशीलता सहयोगी प्रविधि अनुप्रयोग सुरु गर्नुहोस्

en: Start preferred Visual assistive technology application
ne: रुचाइएका दृश्यात्मक सहयोगी प्रविधि अनुप्रयोग सुरु गर्नुहोस्

en: Starting %s
ne: %s सुरु गर्दै

en: Startup Assistive Technology Applications
ne: सहयोगी प्रविधिको सहयोगी शुरु गर्नुहोस्

en: Status Bar on Right
ne: दायाँ तर्फ वस्तुस्थिति पट्टी

en: Terminal application
ne: टर्मिनल अनुप्रयोग

en: The default mixer device used by the multimedia key bindings.
ne: मल्टिमिडिया कुञ्जी बाइन्डिङद्वारा प्रयोग गरिएका पूर्वनिर्धारित मिश्रक यन्त्र ।

en: The default mixer tracks used by the multimedia key bindings.
ne: मल्टिमिडिया कुञ्जी बाइन्डिङद्वारा प्रयोग गरिएका पूर्वनिर्धारित मिश्रक ट्र्याक ।

en: The selected color
ne: चयन गरिएको रंग

en: Title
ne: शीर्षक

en: Toolbar Detachable
ne: परिवर्तन योग्य उपकरणपट्टी

en: Toolbar Icon Size
ne: उपकरणपट्टी प्रतिमा आकार

en: Toolbar Style
ne: उपकरणपट्टी शैली

en: Type time
ne: समय प्रकार

en: Unknown encoding of: %s
ne: यसको अज्ञात संकेतन: %s

en: Unspecified
ne: निर्दिष्ट नगरिएको

en: Use Custom Font
ne: अनुकूल फन्ट प्रयोग गर्नुहोस्

en: Whether animations should be displayed. Note: This is a global key, it changes the behaviour of the window manager, the panel etc.
ne: एनिमेसन प्रदर्शित गरिएको हुनुपर्दछ या पर्दैन । द्रष्टब्य: यो विश्वब्यापी कुञ्जी हो, यसले सञ्झ्याल प्रबन्धकको ब्यवहार तथा प्यानल आदि परिवर्तन गर्दछ ।

en: Whether or not keyboard locking is enabled
ne: कुञ्जीपाटी ताल्चा मार्ने काम सक्षम पारिएको छ वा छैन

en: Whether or not keyboard locking is enabled.
ne: कुञ्जीपाटी ताल्चा मार्ने काम सक्षम पारिएको छ वा छैन ।

en: Whether or not the typing break screen can be postponed.
ne: टाइपिङ विच्छेद पर्दा स्थगर्न सकिन्छ या सकिँदैन ।

en: Whether to play sounds on user events.
ne: प्रयोगकर्ता घटनामा ध्वनि प्ले गर्नु पर्छ या पर्दैन ।

en: Whether to use a custom font in gtk+ applications.
ne: gtk+अनुप्रयोगमा अनुकूल फन्ट प्रयोग गर्ने या नगर्ने ।

en: _Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: _Copy
ne: प्रतिलिपि गर्नुहोस्

en: _Palette:
ne: रङ्गदानी:

en: _Value:
ne: मान:

en: minimum interval in milliseconds
ne: मिलिसेकेन्डमा न्युनतम अन्तराल
