Audacious Plugins - en to nl translation catalogue (851 entries)

en:   (invalid UTF-8)
nl:   (onjuiste UTF-8)

en: %a: Artist
    %b: Album
    %c: Number of channels
    %f: File name (full path)
    %F: Frequency (Hertz)
    %l: Length (milliseconds)
    %n or %s: Formatted title (see playlist settings)
    %p: Currently playing (1 or 0)
    %r: Rate (bits per second)
    %t: Playlist position
    %T: Title (unformatted)
nl: %a: Artiest
    %b: Album
    %c: Aantal kanalen
    %f: Bestandsnaam (volledige pad)
    %F: Frequentie (Hertz)
    %l: Duur (milliseconden)
    %n of %s: Opgemaakte titel (zie afspeellijstinstellingen)
    %p: Nu aan het afspelen (1 of 0)
    %r: Snelheid (bits per seconde)
    %t: Afspeellijstpositie
    %T: Titel (niet-opgemaakt)

en: %d channel | %d channels
nl[0]: %d kanaal
nl[1]: %d kanalen

en: %d of %d result shown | %d of %d results shown
nl[0]: %dvan%d getoond resultaat
nl[1]: %dvan%d getoonde resultaten

en: %d result | %d results
nl[0]: %d resultaat
nl[1]: %d resultaten

en: %d song | %d songs
nl[0]: %d nummer
nl[1]: %d nummers

en: %s (%d of %d)
nl: %s (%d van %d)

en: %s Settings
nl: %s Instellingen

en: (no description)
nl: (geen omschrijving)

en: (none)
nl: (geen)

en: * no comments available in this MIDI file *
nl: * geen commentaar beschikbaar in dit MIDI-bestand *

en: * no lyrics available in this MIDI file *
nl: * geen songtekst beschikbaar in dit MIDI-bestand *

en: 32.0 kHz:
nl: 32,0 kHz:

en: <b>Action:</b>
nl: <b>Actie:</b>

en: <b>Advanced</b>
nl: <b>Geavanceerd</b>

en: <b>Analyzer</b>
nl: <b>Analyse</b>

en: <b>Bass Boost</b>
nl: <b>Bas versterken</b>

en: <b>Channel Mixer</b>
nl: <b>Kanaalmixer</b>

en: <b>Channels</b>
nl: <b>Kanalen</b>

en: <b>Color</b>
nl: <b>Kleur</b>

en: <b>Commands</b>
nl: <b>Opdrachten</b>

en: <b>Compression</b>
nl: <b>Compressie</b>

en: <b>Connection</b>
nl: <b>Verbinding</b>

en: <b>Conversion</b>
nl: <b>Conversie</b>

en: <b>Crossfade</b>
nl: <b>Overlopen</b>

en: <b>Delete Method</b>
nl: <b>Verwijdermethode</b>

en: <b>Device</b>
nl: <b>Apparaat</b>

en: <b>Emulation</b>
nl: <b>Emulatie</b>

en: <b>Fonts</b>
nl: <b>Lettertypen</b>

en: <b>Frame Headers</b>
nl: <b>Framekoppen</b>

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: <b>ID3 Tags</b>
nl: <b>ID3-labels</b>

en: <b>Internet Sources</b>
nl: <b>Online-bronnen</b>

en: <b>Key Binding:</b>
nl: <b>Sneltoetsen:</b>

en: <b>Local Storage</b>
nl: <b>Lokale opslag</b>

en: <b>Metadata</b>
nl: <b>Metagegevens</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
nl: <b>Overig</b>

en: <b>Mouse Scroll Action</b>
nl: <b>Muisscroll-actie</b>

en: <b>Note</b>
nl: <b>Opmerking</b>

en: <b>OpenPSF Configuration</b>
nl: <b>OpenPSF-instellingen</b>

en: <b>Other Settings</b>
nl: <b>Overige instellingen</b>

en: <b>Output</b>
nl: <b>Uitvoer</b>

en: <b>Pitch</b>
nl: <b>Toonhoogte</b>

en: <b>Playback time</b>
nl: <b>Afspeeltijd</b>

en: <b>Playback</b>
nl: <b>Afspelen</b>

en: <b>Playlist Columns</b>
nl: <b>Afspeellijstkolommen</b>

en: <b>Playlist Tabs</b>
nl: <b>Afspeellijst-tabbladen</b>

en: <b>Preamp</b>
nl: <b>Voorversterker</b>

en: <b>Rate Mappings</b>
nl: <b>Snelheidstoewijzingen</b>

en: <b>Repeat</b>
nl: <b>Herhalen</b>

en: <b>Reverb</b>
nl: <b>Nagalm</b>

en: <b>Sample rate</b>
nl: <b>Samplesnelheid</b>

en: <b>Silence Removal</b>
nl: <b>Stilteverwijdering</b>

en: <b>Skin</b>
nl: <b>Thema</b>

en: <b>Speed</b>
nl: <b>Snelheid</b>

en: <b>VU Meter Settings</b>
nl: <b>VU-meter-instellingen</b>

en: <b>XSF Configuration</b>
nl: <b>XSF Configuratie</b>

en: <small>Artist is truncated at the start, Title -- at the end</small>
nl: <small>Artiest is aan hen begin verkort - Titel aan het eind</small>

en: <small>Chars are ORed in RegExp, surrounded by whitespace</small>
nl: <small>Tekens zijn ORed in RegExp, omgeven door witruimte</small>

en: <small>Separate multiple paths with a colon.
    These paths are searched in addition to LADSPA_PATH.
    After adding new paths, press Enter to scan for new plugins.</small>
nl: <small>meerdere aparte paden met een dubbelepunt.
    Deze paden worden gezocht in aanvulling op LADSPA_PATH.
    Nadat u nieuwe paden heeft toegevoegd, hoeft u alleen op Enter te drukken om nieuwe plugins te zoeken.</small>

en: <span size="smaller"> MIDI Comments and Lyrics </span>
nl: <span size="smaller"> MIDI-commentaar en songtekst </span>

en: <span size="smaller"> MIDI Info </span>
nl: <span size="smaller"> MIDI-informatie <span>

en: A Tact Generator by Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    To use it, add a URL: tact://beats*num/den
    e.g. tact://77 to play 77 beats per minute
    or tact://60*3/4 to play 60 bpm in 3/4 tacts
nl: Een Tactgenerator door Martin Strauss <mys@faveve.uni-stuttgart.de>
    
    Om het te gebruiken, voeg een URL toe: tact://beats*num/den
    bijv. tact://77 om 77 beats per minuut (bpm) af te spelen
    of tact://60*3/4 om 60 bpm af te spelen in 3/4 tacts

en: A plugin that can be used to start playing at a certain time.
    
    Originally written by Adam Feakin and Daniel Stodden.
nl: Een plug-in die gebruikt kan worden om het afspelen te starten op een bepaalde tijd.
    
    Oorspronkelijk ontwikkeld door Adam Feakin en Daniel Stodden.

en: A simple plugin to control Audacious using the LIRC remote control daemon
    
    Adapted for Audacious by:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Based on the XMMS LIRC plugin by:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    For more information about LIRC, see http://lirc.org.
nl: Een eenvoudige plugin om Audacious te bedienen met de LIRC afstandsbediening daemon
    
    Aangepast voor Audacious door:
    Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Joonas Harjumäki <jharjuma@gmail.com>
    
    Gebaseerd op de XMMS LIRC plugin door:
    Carl van Schaik <carl@leg.uct.ac.za>
    Christoph Bartelmus <xmms@bartelmus.de>
    Andrew O. Shadoura <bugzilla@tut.by>
    
    Voor meer informatie over LIRC, zie http://lirc.org.

en: ALSA Output
nl: ALSA-uitvoer

en: ALSA Output Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    My thanks to William Pitcock, author of the ALSA Output Plugin NG, whose code served as a reference when the ALSA manual was not enough.
nl: ALSA-uitvoerplug-in voor Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
    
    Met dank aan William Pitcock, auteur van de ALSA-uitvoerplug-in NG,
    van wie zijn code werd gebruikt als handleiding als de ALSA-handleiding niet genoeg was.

en: AMIDI-Plug
    modular MIDI music player
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    written by Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    
    special thanks to...
    
    Clemens Ladisch and Jaroslav Kysela
    for their cool programs aplaymidi and amixer; those
    were really useful, along with alsa-lib docs, in order
    to learn more about the ALSA API
    
    Alfredo Spadafina
    for the nice midi keyboard logo
    
    Tony Vroon
    for the good help with alpha testing
nl: AMIDI-Plug
    Modulaire midi-muziekspeler
    http://www.develia.org/projects.php?p=amidiplug
    
    Gemaakt door Giacomo Lozito
    <james@develia.org>
    Met speciale dank aan...
    
    Clemens Ladisch en Jaroslav Kysela
    Voor hun coole programma's aplaymidi en amixer; 
    Deze waren erg handig, evenals de documentatie van alsa-lib, 
    waardoor men meer informatie kan krijgen over de ALSA-api
    
    Alfredo Spadafina
    voor het mooie midi-toetsenbordlogo
    
    Tony Vroon
    voor de goede hulp met het testen van de alfaversie

en: AMIDI-Plug (MIDI Player)
nl: AMIDI-Plug (midi-speler)

en: AMIDI-Plug - select SoundFont file
nl: AMIDI-Plug - SoundFont-bestand selecteren

en: ASXv1/ASXv2 Playlists
nl: ASXv1/ASXv2-afspeellijsten

en: ASXv3 Playlists
nl: ASXv3-afspeellijsten

en: A_bout ...
nl: O_ver...

en: About ...
nl: Over...

en: Add Files
nl: Bestanden toevoegen

en: Add Files ...
nl: Bestanden toevoegen...

en: Add Folder ...
nl: Map toevoegen...

en: Add URL ...
nl: URL toevoegen...

en: Add U_RL ...
nl: U_RL toevoegen...

en: Additional Command
nl: Extra opdracht

en: Advance in playlist when scrolling upward
nl: Vooruit in afspeellijst bij naar boven scrollen

en: Alarm at (default):
nl: Alarm op (standaard):

en: Album Art
nl: Albumhoes

en: Album Artist
nl: Albumartiest

en: Album artist
nl: Albumartiest

en: Algorithm quality:
nl: Algoritmekwaliteit:

en: Allow aliasing
nl: Aliasing toestaan

en: Alternative
nl: Alternatief

en: Always
nl: Altijd

en: Always on Top
nl: Altijd bovenaan

en: Always show notification
nl: Meldingen altijd tonen

en: Always show tabs
nl: Tabbladen altijd tonen

en: Ampache Browser for Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Copyright (C) Róbert Čerňanský and John Lindgren
    License: GNU GPLv3
nl: Ampache Browser voor Audacious
    http://ampache-browser.org/
    
    Auteursrecht (C) Róbert Čerňanský and John Lindgren
    Licentie: GNU GPLv3

en: Analyzer
nl: Analyse

en: Animation
nl: Animatie

en: Archived Winamp 2.x skin
nl: Gearchiveerd Winamp 2.x-thema

en: Artist
nl: Artiest

en: Artist:
nl: Artiest:

en: Audacious Equalizer
nl: Audacious-equalizer

en: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Written by Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Based in part on Evan Martin's Ghosd library:
    http://neugierig.org/software/ghosd/
nl: Audacious OSD
    http://www.develia.org/projects.php?p=audacious#aosd
    
    Geschreven door Giacomo Lozito <james@develia.org>
    
    Gebaseerd op de Evan Martin Ghosd-bibliotheek:
    http://neugierig.org/software/ghosd/

en: Audacious Ogg Vorbis Decoder
    
    Based on the Xiph.org Foundation's Ogg Vorbis Plugin:
    http://www.xiph.org/
    
    Original code by:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Contributions from:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>
nl: Audacious Ogg Vorbis Decoder
    
    Gebaseerd op de Ogg Vorbis Plugin van de Xiph.org Stichting
    http://www.xiph.org/
    
    Originele code door:
    Tony Arcieri <bascule@inferno.tusculum.edu>
    
    Met contributies van:
    Chris Montgomery <monty@xiph.org>
    Peter Alm <peter@xmms.org>
    Michael Smith <msmith@labyrinth.edu.au>
    Jack Moffitt <jack@icecast.org>
    Jorn Baayen <jorn@nl.linux.org>
    Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Gian-Carlo Pascutto <gcp@sjeng.org>
    Eugene Zagidullin <e.asphyx@gmail.com>

en: Audacious Playlist Editor
nl: Audacious-afspeellijstbewerker

en: Audacious Playlists (audpl)
nl: Audacious-afspeellijsten (audpl)

en: Audacious PulseAudio Output Plugin
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: Audacious PulseAudio-uitvoerplug-in
    
    Dit programma is gratis software; U kunt het opnieuw uitgeven en/of wijzigen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; Ofwel versie 2 van de licentie, of (naar keuze) elke latere versie.
    
    Dit programma wordt uitgegeven in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer informatie.
    
    U zou een kopie van de GNU General Public License ontvangen moeten hebben samen met dit programma; Indien niet, schrijf aan de Free Software Foundation, Inc., Franklin Street 51, Vijfde Vloer, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Audacious Scrobbler Plugin 2.0 by Pitxyoki,
    
    Copyright © 2012-2013 Luís M. Picciochi Oliveira <Pitxyoki@Gmail.com>
    
    Thanks to John Lindgren for giving me a hand at the beginning of this project.
nl: Audacious Scrobbler-plug-in 2.0 door Pitxyoki,
    
    Auteursrecht © 2012-2013 Luís M. Picciochi Oliveira <Pitxyoki@Gmail.com>
    
    Dank aan John Lindgren voor de hulp aan het begin van dit project.

en: Audacious is not playing.
nl: Audacious is niets aan het afspelen.

en: Audacious is now using an improved version of the Last.fm Scrobbler.
    Please check the Preferences for the Scrobbler plugin.
nl: Audacious gebruikt nu een verbeterde versie van de Last.fm Scrobbler.
    Controleer de Voorkeuren voor de Scrobbler-plug-in.

en: Audio CD
nl: Audio-CD

en: Audio CD Menu Items
nl: Audio-CD - menu-items

en: Audio CD Plugin
nl: Audio-CD-plug-in

en: Audio Settings ...
nl: Audio-instellingen...

en: Audio _Settings ...
nl: Audio-in_stellingen...

en: Audio device:
nl: Audio-apparaat:

en: Audio mode:
nl: Audiomodus:

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto-hide
nl: Automatisch verbergen

en: Automatically connect to output ports
nl: Automatisch verbinden met uitgangen

en: Automatically toggle queue for matching entries
nl: Wachtrij automatisch omschakelen voor overeenkomende items

en: Available columns
nl: Beschikbare kolommen

en: Available plugins:
nl: Beschikbare plug-ins:

en: Average bitrate:
nl: Gemiddelde bitsnelheid:

en: Balance: %d%% left
nl: Balans: %d%% links

en: Balance: %d%% right
nl: Balans: %d%% rechts

en: Balance: center
nl: Balans: centrum

en: Bars
nl: Horizontale strepen

en: Based on the xmms_sndfile plugin:
    Copyright (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Adapted for Audacious by Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: Gebaseerd op de xmms_sndfile plugin:
    Auteursrecht (C) 2000, 2002 Erik de Castro Lopo
    
    Aangepast voor Audacious door Tony Vroon <chainsaw@gentoo.org>
    Dit programma is gratis software; U kunt het opnieuw uitgeven en/of wijzigen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals gepubliceerd door de Free Software Foundation; Ofwel versie 2 van de licentie, of (naar keuze) elke latere versie.
    
    Dit programma wordt uitgegeven in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer informatie.
    
    U zou een kopie van de GNU General Public License ontvangen moeten hebben samen met dit programma; Indien niet, schrijf aan de Free Software Foundation, Inc., Franklin Street 51, Vijfde Vloer, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Bass:
nl: Bas:

en: Bauer Stereophonic-to-Binaural (BS2B)
nl: Bauer Stereofonisch-naar-Binaural (BS2B)

en: Best sinc interpolation
nl: Beste sinc-interpolatie

en: Binding mouse buttons
nl: Muisknopkoppelingen

en: Bitrate
nl: Bitsnelheid

en: Bitrate:
nl: Bitsnelheid:

en: Blur Scope
nl: Omtrek vervagen

en: Buffering ...
nl: Bezig met bufferen...

en: By Al_bum
nl: Op al_bum

en: By Albu_m Artist
nl: Op albu_martiest

en: By Album
nl: Op album

en: By Album Artist
nl: Op albumartiest

en: By Artist
nl: Op artiest

en: By C_omment
nl: Op c_ommentaar

en: By Comment
nl: Op commentaar

en: By Custom Title
nl: Op aangepaste titel

en: By File Name
nl: Op bestandsnaam

en: By File Path
nl: Op bestandspad

en: By File _Path
nl: Op bestands_pad

en: By Genre
nl: Op genre

en: By Length
nl: Op duur

en: By Release Date
nl: Op uitgavedatum

en: By Release _Date
nl: Op uitgave_datum

en: By Title
nl: Op titel

en: By Track Number
nl: Op nummer

en: By Track _Number
nl: Op _nummer

en: By _Artist
nl: Op _artiest

en: By _Custom Title
nl: Op _aangepaste titel

en: By _File Name
nl: Op _bestandsnaam

en: By _File Path
nl: Op _bestandspad

en: By _Genre
nl: Op _genre

en: By _Length
nl: Op _duur

en: By _Title
nl: Op _titel

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot read start/end LSN for track %d.
nl: Kan begin-/eind-LSN van het nummer '%d' niet lezen.

en: Center volume:
nl: Centrumvolume:

en: Change playing song
nl: Huidige nummer wijzigen

en: Change volume
nl: Volume wijzigen

en: Channel Mixer
nl: Kanaalmixer

en: Channel Mixer Plugin for Audacious
    Copyright 2011-2012 John Lindgren and Michał Lipski
nl: Kanaalmixer-plug-in voor Audacious
    Auteursrecht /Copyright2011-2012 John Lindgren en Michał Lipski

en: Channels:
nl: Kanalen:

en: Chars to split on:
nl: Splitsen na:

en: Chars to truncate on:
nl: Verkorten naar:

en: Check Permission
nl: Machtiging controleren

en: Checking Last.fm access ...
nl: Bezig met controleren op Last.fm-toegang...

en: Choose Folder
nl: Map kiezen

en: Choose the days for the alarm to come on
nl: Kies de dagen waarop het alarm moet afgaan

en: Classical
nl: Klassiek

en: Clear A-B Repeat
nl: A-B-herhaling wissen

en: Clear Queue
nl: Wachtrij leegmaken

en: Clear previous selection before searching
nl: Vorige selectie wissen voordat zoekopdracht start

en: Client name:
nl: Clientnaam:

en: Clock speed:
nl: Kloksnelheid:

en: Close to the system tray
nl: Sluiten naar systeemvak

en: Color %i:
nl: Kleur %i:

en: Coloring:
nl: Verkleuring:

en: Colors
nl: Kleuren

en: Command to run at the end of a song:
nl: Opdracht uitvoeren bij einde van nummer:

en: Command to run at the end of the playlist:
nl: Opdracht uitvoeren bij einde van afspeellijst:

en: Command to run when song title changes (for network streams):
nl: Opdracht uitvoeren bij titelwijziging (voor netwerkstreams):

en: Command to run when starting a new song:
nl: Opdracht uitvoeren bij begin van nieuw nummer:

en: Comment
nl: Commentaar

en: Composite extension not loaded
nl: Composite-uitbreiding is niet geladen

en: Composite manager detected
nl: 3D-vensterbeheerder gedetecteerd

en: Composite manager not detected;
    unless you know that you have one running, please activate a composite manager otherwise the OSD won't work properly
nl: Geen 3D-vensterbeheerder gedetecteerd.
    Als je weet dat er wél één draait, activeer hem dan. Zonder 3D-vensterbeheerder zal OSD niet goed werken.

en: Composite manager not required for fake transparency
nl: Geen 3D-vensterbeheerder vereist voor nep-doorzichtigheid

en: Compression ratio:
nl: Compressieratio:

en: Concave Rectangle
nl: Vierkant met bolle hoeken

en: Connect to physical ports only
nl: Alleen verbinden met fysieke poorten

en: Console music decoder engine based on Game_Music_Emu 0.5.2
    Supported formats: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>
nl: Console muziek decoder motor gebaseerd op Game_Music_Emu 0.5.2
    Ondersteunde formaten: AY, GBS, GYM, HES, KSS, NSF, NSFE, SAP, SPC, VGM, VGZ
    
    Audacious plugin door:
    William Pitcock <nenolod@dereferenced.org>
    Shay Green <gblargg@gmail.com>

en: Context name:
nl: Contextnaam:

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copyright (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> and others.
    
    Many thanks to libcdio developers <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    and to libcddb developers <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    
    Also thank you to Tony Vroon for mentoring and guiding me.
    
    This was a Google Summer of Code 2007 project.
nl: Auteursrecht (C) 2007-2012 Calin Crisan <ccrisan@gmail.com> en andere.
    Veel dank aan libcdio ontwikkelaars <http://www.gnu.org/software/libcdio/>
    en aan libcddb ontwikkelaars <http://libcddb.sourceforge.net/>.
    Ook bedankt aan Tony Vroon voor het begeleiden van mij.
    Dit was een Google Summer of Code 2007-project.

en: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Some of the plugin code was by Miles Egan.
nl: Copyright 2006 William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    
    Enkele regels code van de plugin zijn door Miles Egan.

en: CoreAudio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    Copyright 2017,18 René J.V. Bertin
     (original code and code adapted from
      Apple examples, (C) Apple 2013)
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
nl: CoreAudio Output Plugin voor Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    Copyright 2017,18 René J.V. Bertin
     (oorspronkelijke code en code gebruikt van
     Apple-voorbeelden, (C) Apple 2013) 
    
    Gebaseerd op de SDL-uitvoerplug-in voor Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren

en: CoreAudio output
nl: CoreAudio-uitvoer

en: Create a new playlist with matching entries
nl: Nieuwe afspeellijst creëren met overeenkomende items

en: Crossfade
nl: Nummers in elkaar laten overlopen

en: Crossfade Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
nl: Overlopen-plug-in voor Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren

en: Cu_t
nl: Kn_ippen

en: Cubic
nl: Kubisch

en: Cue Sheet Plugin
nl: Cue sheet-plug-in

en: Current
nl: Huidige

en: Current Song
nl: Huidige nummer

en: Custom Title
nl: Aangepaste titel

en: Custom notification duration:
nl: Aangepaste meldingsduur:

en: Custom title
nl: Aangepaste titel

en: Cut
nl: Knippen

en: Cut frequency:
nl: Knipfrequentie:

en: Cutoff:
nl: Afknippen:

en: Day
nl: Dag

en: Days
nl: Dagen

en: Decades
nl: Decennia

en: Decoration
nl: Decoratie

en: Decouple from pitch
nl: Losmaken van toonhoogte

en: Default
nl: Standaard

en: Default PCM device
nl: Standaard PCM-apparaat

en: Default device
nl: Standaardapparaat

en: Default mixer device
nl: Standaard mixer-apparaat

en: Default song length:
nl: Standaard nummerduur:

en: Delay:
nl: Vertraging:

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Files
nl: Bestanden verwijderen

en: Delete Selected Files
nl: Geselecteerde bestanden verwijderen

en: Description
nl: Omschrijving

en: Desktop Notifications
nl: Bureaubladmeldingen

en: Desktop Notifications Plugin for Audacious
    Copyright (C) 2010 Maximilian Bogner
    Copyright (C) 2011-2013 John Lindgren and Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    This plugin is free software: you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This plugin is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program.  If not, see <http://www.gnu.org/licenses/>.
nl: Bureaubladmeldingenplug-in voor Audacious
    Auteursrecht (C) 2010 Maximilian Bogne
    Auteursrecht/Copyright (C) 2011-2013 John Lindgren en Jean-Alexandre Anglès d'Auriac
    
    Dit programma is gratis software; U kunt het opnieuw uitgeven en/of 
    wijzigen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals 
    gepubliceerd door de Free Software Foundation; Ofwel versie 3 van de 
    licentie, of (naar keuze) elke latere versie.
    
    Deze plugin wordt uitgegeven in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar 
    ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van 
    VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer informatie.
    
    U zou een kopie van de GNU General Public License ontvangen moeten hebben samen met dit programma. Indien niet, zie <http://www.gnu.org/licenses/>.

en: Details about %s
nl: Informatie over %s

en: Device (blank for default):
nl: Apparaat (laat leeg voor standaardwaarde):

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable 'Always On Top'
nl: 'Altijd bovenaan' uitschakelen

en: Disable the popup window
nl: Pop-upvenster uitschakelen

en: Display OSD using:
nl: OSD tonen op:

en: Display legend
nl: Legenda tonen

en: Display:
nl: Tonen:

en: Displayed columns
nl: Getoonde kolommen

en: Do not automatically select chip model
nl: Selecteer niet automatisch het chipmodel

en: Do not automatically select clock speed
nl: Selecteer niet automatisch de kloksnelheid

en: Do you want to move %d files to the trash?
nl: Wil je %d bestanden verplaatsen naar de prullenbak?

en: Do you want to move %s to the trash?
nl: Wil je %s verplaatsen naar de prullenbak?

en: Do you want to permanently delete %d files?
nl: Wilt je %d bestanden permanent verwijderen?

en: Do you want to permanently delete %s?
nl: Wil je %s permanent verwijderen?

en: Dock at Bottom
nl: Vastmaken aan onderkant

en: Dock at Left
nl: Vastmaken aan linkerzijde

en: Dock at Right
nl: Vastmaken aan rechterzijde

en: Dock at Top
nl: Vastmaken aan bovenkant

en: Dots
nl: Punten

en: Double Size
nl: Dubbele grootte

en: Drive is empty.
nl: Schijfstation is leeg.

en: Drum shift:
nl: Drumverschuiving:

en: Dynamic Range Compression Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren
nl: Dynamisch bereik-compressor-plug-in voor Audacious
    Copyright 2010-2014 John Lindgren

en: Dynamic Range Compressor
nl: Dynamisch bereik-compressor

en: Dynamic range:
nl: Dynamisch bereik:

en: E_ffects ...
nl: E_ffecten...

en: Echo Plugin
    By Johan Levin, 1999
    Surround echo by Carl van Schaik, 1999
    Updated for Audacious by William Pitcock and John Lindgren, 2010-2014
nl: Echo-plug-in
    Door Johan Levin, 1999
    Surround-echo door Carl van Schaik, 1999
    Bijgewerkt voor Audacious door William Pitcock en John Lindgren, 2010-2014

en: Effects ...
nl: Effecten...

en: Electronic
nl: Electronisch

en: Emulate MOS 8580 (default: MOS 6581)
nl: MOS 8580 emuleren (standaard: MOS 6581)

en: Emulate filter
nl: Emulatiefilter

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable 'Always On Top'
nl: 'Altijd bovenaan' inschakelen

en: Enable VBR/ABR
nl: VBR/ABR inschakelen

en: Enable audio resampling
nl: Audio-resampling inschakelen

en: Enable exclusive mode to prevent virtual mixing.
nl: Exclusieve modus inschakelen om virtueel mengen te voorkomen.

en: Enable format conversions made by the OSS software.
nl: Formaatconversies inschakelen die door de OSS-software worden gemaakt.

en: Enable subtunes
nl: Subtunes inschakelen

en: Enable trigger
nl: Trigger inschakelen

en: Enabled plugins:
nl: Ingeschakelde plug-ins:

en: Enforce strict ISO compliance
nl: Handhaving van strikte ISO-naleving

en: Entries
nl: Items

en: Entry Number
nl: Itemnummer

en: Entry number
nl: Itemnummer

en: Error
nl: Fout

en: Error connecting to MMS server
nl: Fout tijdens verbinden met de MMS-server

en: Error opening %s:
    %s
nl: Fout bij openen van %s:
    %s

en: Error parsing URL
nl: Fout bij verwerken van URL

en: Error parsing redirect
nl: Fout bij verwerken van doorverwijzing

en: Error protection
nl: Foutbescherming

en: Error reading audio CD.
nl: Fout bij lezen van Audio-CD

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Export Playlist ...
nl: Afspeellijst exporteren...

en: Extra Stereo
nl: Extra stereo

en: Extra Stereo Plugin
    
    By Johan Levin, 1999
nl: Extra stereo-plug-in
    
    Door Johan Levin, 1999

en: FFmpeg Plugin
nl: FFmpeg-plug-in

en: FLAC Decoder
nl: FLAC-decoder

en: Fade in:
nl: Fade-in:

en: Fade out:
nl: Fade-out:

en: Fading
nl: Vervagen

en: Failed to connect to JACK port %s.
nl: Kan geen verbinding maken met de JACK-poort %s.

en: Failed to connect to the JACK server; is it running?
nl: aon geen verbinding maken met de JACK-server; draait de server?

en: Failed to create the CDDB connection.
nl: Fout bij verbinden met de CDDB.

en: Failed to finish initializing opened CD drive.
nl: Het initialiseren van de geopende CD-schijf is mislukt.

en: Failed to initialize cdio subsystem.
nl: Fout bij initialiseren van cdio-subsysteem.

en: Failed to open CD device %s.
nl: Het openen van het CD-apparaat '%s' is mislukt.

en: Failed to query the CDDB server
nl: Fout bij indienen van verzoek bij de CDDB-server

en: Failed to query the CDDB server: %s
nl: Fout bij indienen van verzoek bij de CDDB-server: %s

en: Failed to read the CDDB info: %s
nl: Fout bij uitlezen van CDDB-informatie: %s

en: Failed to retrieve first/last track number.
nl: Het herstellen van het eerste/laatste titelnummer is mislukt.

en: Fake transparency
nl: Nep-doorzichtigheid

en: Fall-off time:
nl: Stoppen om:

en: Falloff:
nl: Uitvallen:

en: Fast
nl: Snel

en: Fast sinc interpolation
nl: Snelle sinc-interpolatie

en: Fastest
nl: Snelst

en: Feed level:
nl: Feedniveau:

en: Feedback:
nl: Terugkoppeling:

en: Fetch lyrics from:
nl: Songtekst opvragen bij:

en: File Info Box
nl: Bestandsinformatieveld

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: File Name:
nl: Bestandsnaam:

en: File Path
nl: Bestandspad

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File path
nl: Bestandspad

en: FileWriter Plugin
nl: FileWriter-plug-in

en: Filter ports (regex, use any port if blank):
nl: Poorten filteren (regex - laat leeg om elke poort te gebruiken):

en: Final
nl: Laatste

en: Fire
nl: Vuur

en: Font %i:
nl: Lettertype %i:

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: For better crossfading, enable
    the Silence Removal effect.
nl: Schakel het stilte-verwijderingseffect in
    om nummer beters in elkaar te laten overlopen.

en: Force addition of version 2 tag
nl: Toevoegen van versie 2-label forceren

en: Format:
nl: Formaat:

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Further truncate those on chars
nl: Verder verkorten

en: GIO Plugin
nl: GIO-plug-in

en: GIO Plugin for Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren
nl: GIO-plug-in voor Audacious
    Copyright 2009-2012 John Lindgren

en: GTK Interface
nl: GTK-interface

en: Game Console Music Decoder
nl: Gameconsole-muziekdecoder

en: General
nl: Algemeen

en: Generate file name from:
nl: Bestandsnaam genereren uit:

en: Global Hotkey Plugin
    Control the player with global key combinations or multimedia keys.
    
    Copyright (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Contributors include:
    Copyright (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>
nl: Algemene sneltoetsplug-in
    Beheer de speler met algemene toetscombinaties of de multimediatoetsen.
    
    Auteursrecht (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Met hulp van o.a. deze bijdragers:
    Auteursrecht (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Auteursrecht/Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
    Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
    Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
    Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>

en: Global Hotkey Plugin
    Control the player with global key combinations or multimedia keys.
    
    Copyright (C) 2020 i.Dark_Templar <darktemplar@dark-templar-archives.net>
    Copyright (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Contributors include:
    Copyright (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
     Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
     Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
     Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>
nl: Algemene sneltoetsplug-in
    Beheer de speler met algemene toetscombinaties of de multimediatoetsen.
    
    Copyright (C) 2020 i.Dark_Templar <darktemplar@dark-templar-archives.net>
    Auteursrecht (C) 2007-2008 Sascha Hlusiak <contact@saschahlusiak.de>
    
    Met hulp van o.a. deze bijdragers:
    Auteursrecht (C) 2006-2007 Vladimir Paskov <vlado.paskov@gmail.com>
    Auteursrecht/Copyright (C) 2000-2002 Ville Syrjälä <syrjala@sci.fi>,
    Bryn Davies <curious@ihug.com.au>,
    Jonathan A. Davis <davis@jdhouse.org>,
    Jeremy Tan <nsx@nsx.homeip.net>

en: Global Hotkeys
nl: Algemene sneltoetsen

en: Help
nl: Hulp

en: High
nl: Hoog

en: Hotkeys:
nl: Sneltoetsen:

en: Ice
nl: IJs

en: Ignore insufficient number of ports
nl: Onvoldoende aantal poorten negeren

en: Ignore length from SPC tags
nl: Lengte van SPC-tags negeren

en: Ignore length from file
nl: Duur negeren volgens bestand

en: Ignore subtunes shorter than:
nl: Negeer subtunes korter dan:

en: Import Playlist ...
nl: Afspeellijst importeren...

en: Include album name in notification
nl: Albumnaam tonen in meldingen

en: Increase reverb
nl: Reverb verhogen

en: Information
nl: Informatie

en: Inspirational
nl: Inspirerend

en: Intensity:
nl: Intensiteit:

en: Intermediate
nl: Gemiddeld

en: International
nl: Internationaal

en: Interpolation:
nl: Interpolatie:

en: Invalid URI %s.
nl: Ongeldige URI %s.

en: Invalid open mode
nl: Ongeldige open-modus

en: Invert Selection
nl: Selectie omkeren

en: It is not recommended to bind the primary mouse buttons without modifiers.
    
    Do you want to continue?
nl: Het is niet aanbevolen om de primaire muisknoppen te koppelen zonder modificatoren.
    
    Wil je doorgaan?

en: JACK Output
nl: JACK-uitvoer

en: JACK supports only floating-point audio.  You must change the output bit depth to floating-point in Audacious settings.
nl: JACK ondersteunt alleen floating-point audio. Je moet de uitvoer-bitdiepte daarom wijzigen naar floating-point in de Audacious-instellingen.

en: Joint Stereo
nl: Samengevoegde stereo

en: Jump to Song ...
nl: Spoelen naar nummer...

en: Jump to Time ...
nl: Spoelen naar tijd...

en: Jump to _Time ...
nl: Spoelen naar _tijd...

en: Jump to file
nl: Spoelen naar bestand

en: LADSPA Host for Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren
nl: LADSPA Host voor Audacious
    Copyright 2011 John Lindgren

en: Latin
nl: Latijns-Amerikaans

en: Length
nl: Duur

en: Length (msec):
nl: Duur (msec):

en: Level:
nl: Niveau:

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Line
nl: Streep

en: Linear
nl: Lineair

en: Linear (fast)
nl: Lineair (snel)

en: Linear interpolation
nl: Lineaire interpolatie

en: Lines
nl: Strepen

en: Listeners
nl: Luisteraars

en: Load lyric files (.lrc) from local storage
nl: Songtekstbestanden (.lrc) laden uit lokale opslag

en: Looking for lyrics ...
nl: Bezig met zoeken naar songteksten...

en: Low
nl: Laag

en: Lyrics
nl: Songtekst

en: Lyrics could not be found.
nl: Er is geen songtekst beschikbaar.

en: M3U Playlists
nl: M3U-afspeellijsten

en: MMS Plugin
nl: MMS-plug-in

en: MPG123 Plugin
nl: MPG123-plug-in

en: MPRIS 2 Server
nl: MPRIS 2-server

en: Mark as copyright
nl: Markeren als auteursrecht/copyright

en: Mark as original
nl: Markeren als origineel

en: Market
nl: Markt

en: Max OSD width:
nl: Max. OSD-breedte:

en: Maximum bitrate:
nl: Maximale bitsnelheid:

en: Medium
nl: Matig

en: Medium sinc interpolation
nl: Gemiddelde sinc-interpolatie

en: Method:
nl: Methode:

en: Minimum
nl: Minimaal

en: Minimum bitrate:
nl: Minimale bitsnelheid:

en: Misc
nl: Overig

en: Missing title and/or artist.
nl: De titel en/of artiest ontbreekt.

en: Mixer device:
nl: Mixer-apparaat:

en: Mixer element:
nl: Mixer-element:

en: ModPlug (Module Player)
nl: ModPlug (Modulespeler)

en: Module paths:
nl: Modulepaden:

en: Module player based on libopenmpt
    
    Written by: Chris Spiegel <cspiegel@gmail.com>
nl: Modulespeler, gebaseerd op libopenmpt
    
    Gemaakt door: Chris Spiegel <cspiegel@gmail.com>

en: Monday
nl: Maandag

en: Monitor library for changes
nl: Verzameling blijvend doorzoeken

en: Moonstone
nl: Maansteen

en: Move to trash
nl: Verplaatsen naar prullenbak

en: Move to trash instead of deleting immediately
nl: Verplaatsen naar prullenbak i.p.v. permanent verwijderen

en: Multi-Monitor options
nl: Meerdere monitors-opties

en: Multi-format audio decoding plugin for Audacious using
    FFmpeg multimedia framework (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious plugin by:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>
nl: Meerdere audioformaten decoder-plug-in voor Audacious, die gebruikt maakt 
    van het FFmpeg-multimediaframework (http://www.ffmpeg.org/)
    
    Audacious-plug-in door:
    William Pitcock <nenolod@nenolod.net>
    Matti Hämäläinen <ccr@tnsp.org>

en: Multiplier:
nl: Vermenigvuldiger:

en: Mute
nl: Dempen

en: N_o Playlist Advance
nl: G_een vooruitgang afspeellijst

en: Name:
nl: Naam:

en: Nearest (fastest)
nl: Dichtstbijzijnd (snelst)

en: Neon HTTP/HTTPS Plugin
nl: Neon HTTP/HTTPS-plug-in

en: Never
nl: Nooit

en: New Playlist
nl: Nieuwe afspeellijst

en: Next
nl: Volgende

en: Next Album
nl: Volgende album

en: Next Playlist
nl: Volgende afspeellijst

en: Next track
nl: Volgende nummer

en: No JACK output ports were found. Please check settings.
nl: Geen JACK-uitgangen aangetroffen. Controleer de instellingen.

en: No Playlist Advance
nl: Geen vooruitgang afspeellijst

en: No audio capable CD drive found.
nl: Geen CD-speler met audiomogelijkheid aangetroffen.

en: No files are selected.
nl: Er zijn geen bestanden geselecteerd.

en: No. of Tracks:
nl: Aantal nummers:

en: Noise reduction
nl: Ruisonderdrukking

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Now Playing
nl: Nu aan het afspelen

en: Nowhere
nl: Nergens

en: Number of results to show:
nl: Aantal te tonen resultaten:

en: OPL Emulator:
nl: OPL-emulator:

en: OSS3 Output
nl: OSS3-uitvoer

en: OSS4 Output
nl: OSS4-uitvoer

en: OSS4 Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 Michał Lipski
    
    I would like to thank people on #audacious, especially Tony Vroon and John Lindgren and of course the authors of the previous OSS plugin.
nl: OSS4-uitvoerplug-in voor Audacious
    Auteursrecht 2010-2012 Michał Lipski
    
    Ik wil graag de mensen op #audacious bedanken. Speciaal Tony Vroon en John Lindgren en natuurlijk de auteurs van de vorige OSS-plug-in.

en: Off
nl: Uit

en: Omit Xing VBR header
nl: Xing VBR-kop weglaten

en: On
nl: Ingeschakeld

en: On All Workspaces
nl: Op alle werkbladen

en: On automatic song change
nl: Bij automatische nummerwijziging

en: On seek or manual song change
nl: Via spoelen of handmatige nummerwijziging

en: Only %d JACK output ports were found but %d are required.
nl: Er zijn slechts %d JACK-uitgangen gevonden, terwijl het verplichte aantal%d is.

en: Only add v1 tag
nl: Alleen v1-label toevoegen

en: Only add v2 tag
nl: Alleen v2-label toevoegen

en: Open Containing Folder
nl: Bijbehorende map openen

en: Open Files
nl: Bestanden openen

en: Open Files ...
nl: Bestanden openen...

en: Open Folder ...
nl: Map openen...

en: Open URL ...
nl: URL openen...

en: Open _URL ...
nl: _URL openen...

en: OpenGL Spectrum Analyzer
nl: OpenGL-spectrumanalyse

en: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    
    Based on the XMMS plugin:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    License: GPLv2+
nl: OpenGL-spectrumanalyse voor Audacious
    Auteursrecht/Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, en Carlo Bramini
    
    Gebaseerd op de XMMS-plug-in:
    Auteursrecht 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson en 4Front Technologies
    
    Licentie: GPLv2+

en: OpenGL Spectrum Analyzer for Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren, and Carlo Bramini
    Copyright 2014, 2020 Ariadne Conill
    
    Based on the XMMS plugin:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson, and 4Front Technologies
    
    License: GPLv2+
nl: OpenGL-spectrumanalyse voor Audacious
    Copyright 2013 Christophe Budé, John Lindgren en Carlo Bramini
    Copyright 2014, 2020 Ariadne Conill
    
    Gebaseerd op de XMMS-plug-in:
    Copyright 1998-2000 Peter Alm, Mikael Alm, Olle Hallnas, Thomas Nilsson en 4Front Technologies
    
    Licentie: GPLv2+

en: OpenMPT (Module Player)
nl: OpenMPT (Modulespeler)

en: OpenPSF PSF1/PSF2 Decoder
nl: OpenPSF PSF1/PSF2-decoder

en: Options
nl: Opties

en: Options Menu
nl: Optiesmenu

en: Original code by
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/
nl: Oorspronkelijke code door
    Ralf Ertzinger <ralf@skytale.net>
    
    http://www.skytale.net/projects/bmp-flac2/

en: Original file name
nl: Oorspronkelijke bestandsnaam

en: Original file name (no suffix)
nl: Oorspronkelijke bestandsnaam (geen achtervoegsel)

en: Original file tag
nl: Oorspronkelijk bestandslabel

en: Other
nl: Anders

en: Output
nl: Uitvoer

en: Output channels:
nl: Uitvoerkanalen:

en: Output file format:
nl: Uitvoer-bestandsformaat:

en: Overlap:
nl: Overlappen:

en: Override default chorus:
nl: Standaard refrein negeren:

en: Override default gain:
nl: Standaard toenemen negeren:

en: Override default polyphony:
nl: Standaard polyphony negeren:

en: Override default reverb:
nl: Standaard reverb negeren:

en: Override device:
nl: Apparaat overschrijven:

en: PCM device:
nl: PCM-apparaat:

en: PLS Playlists
nl: PLS-afspeellijsten

en: P_laylist
nl: Afspee_llijst

en: Parameters passed to the shell should be enclosed in quotation marks.  Unquoted parameters may lead to unexpected results.
nl: Parameters die aan het geraamte worden doorgegeven, dienen in aanhalingstekens te zijn ingesloten. Parameters die niet zijn ingesloten via aanhalingstekens kunnen leiden tot onverwachte resultaten.

en: Paste
nl: Plakken

en: Paste at End
nl: Plakken aan het einde

en: Paste at _End
nl: Plakken aan het _einde

en: Path:
nl: Pad:

en: Paus_e
nl: Pauzer_en

en: Pause
nl: Pauzeren

en: Pause Off
nl: Hervatten

en: Pause On
nl: Gepauzeerd

en: Pause/Resume
nl: Pauzeren/Hervatten

en: Peak falloff:
nl: Hoogtepunt afzwakken:

en: Peak hold time:
nl: Max. vasthoudtijd:

en: Permission denied.  Open the following URL in a browser, allow Audacious access to your account, and then click 'Check Permission' again:
nl: Geen machtiging. Open de volgende URL in een browser, geef Audacious toegang tot je account en klik vervolgens opnieuw op 'Machtiging controleren':

en: Permission granted.  Scrobbling for user %s.
nl: Machtiging afgegeven; scrobbling voor gebruiker %s.

en: Phase:
nl: Fase:

en: Pla_y CD
nl: CD afspe_len

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Play
nl: Afspelen

en: Play Amiga MODs
nl: Amiga MOD's afspelen

en: Play/Resume
nl: Afspelen/Hervatten

en: Playback
nl: Afspelen

en: Playback Start
nl: Afspelen starten

en: Player:
nl: Speler:

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Playlist (optional)
nl: Afspeellijst (optioneel)

en: Playlist Manager
nl: Afspeellijstbeheer

en: Playlist Manager ...
nl: Afspeellijstbeheer...

en: Playlist _Manager ...
nl: Afspeellijst_beheer...

en: Playlist mode.
nl: Afspeellijstmodus.

en: Playlist:
nl: Afspeellijst:

en: Please wait ...
nl: Even geduld...

en: Polyphase (best)
nl: Meerfasemeters (beste)

en: Port:
nl: Poort:

en: Position
nl: Positie

en: Pre_vious
nl: _Vorige

en: Preamp
nl: Voorversterker

en: Prepend track number to file name
nl: Titelnummer toevoegen aan begin van bestandsnaam

en: Presets:
nl: Voorinstellingen:

en: Press a key combination inside a text field.
nl: Druk op een toetscombinatie in een tekstveld.

en: Press a key combination inside a text field.
    You can also bind mouse buttons.
nl: Druk op een toetscombinatie in een tekstveld.
    Je kunt ook de muisknoppen koppelen.

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous Album
nl: Vorige album

en: Previous Playlist
nl: Vorige afspeellijst

en: Previous track
nl: Vorig nummer

en: Public Radio
nl: Openbare omroep

en: PulseAudio Output
nl: PulseAudio-uitvoer

en: Qt Interface
nl: Qt-interface

en: QtMultimedia Audio Output Plugin for Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    
    Based on SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
nl: QtMultimedia-uitvoerplug-in voor Audacious
    Copyright 2014 William Pitcock
    
    Gebaseerd op de SDL-uitvoerplug-in voor Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren

en: QtMultimedia Output
nl: QtMultimedia-uitvoer

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Quality (0-1):
nl: Kwaliteit (0-1):

en: Quality:
nl: Kwaliteit:

en: Queue Manager ...
nl: Wachtrijbeheer...

en: Queue Position
nl: Positie in wachtrij

en: Queue position
nl: Positie in wachtrij

en: Queue/Unqueue
nl: In/Uit wachtrij

en: Quick
nl: Snel

en: Quiet after:
nl: Stil na:

en: Quit
nl: Afsluiten

en: R&B and Urban
nl: R&B en urban

en: R_everse Order
nl: Sortering omdraaien

en: Raise player window(s)
nl: Spelersvenster(s) verhogen

en: Randomize List
nl: Lijst in willekeurige volgorde

en: Rate:
nl: Snelheid:

en: Read speed:
nl: Leessnelheid:

en: Read-and-append mode not supported
nl: Lezen-en-toevoegen-modus wordt niet ondersteund

en: Real transparency (requires X Composite Ext.)
nl: Echte doorzichtigheid (vereist X Composite-uitbreiding)

en: Reconnect to LIRC server
nl: Opnieuw verbinden met LIRC-server

en: Record Stream
nl: Stream opnemen

en: Recording off
nl: Opname uit

en: Recording on
nl: Opname aan

en: Rectangle
nl: Vierkant

en: Refresh
nl: Verversen

en: Refresh Playlist
nl: Afspeellijst vernieuwen

en: Relative X offset:
nl: Relatieve X-plaatsing:

en: Relative Y offset:
nl: Relatieve Y-plaatsing:

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Remo_ve
nl: _Verwijderen

en: Remove All
nl: Alles verwijderen

en: Remove Duplicates
nl: Duplicaten verwijderen

en: Remove Playlist
nl: Afspeellijst verwijderen

en: Remove Selected
nl: Selectie verwijderen

en: Remove Unavailable Files
nl: Niet-beschikbare bestanden verwijderen

en: Remove Unselected
nl: Niet-geselecteerde verwijderen

en: Remove _Duplicates
nl: _Duplicaten verwijderen

en: Remove _Unavailable Files
nl: _Niet-beschikbare bestanden verwijderen

en: Ren_ame
nl: N_aam wijzigen

en: Ren_ame ...
nl: _Naam wijzigen...

en: Rename Playlist ...
nl: Afspeellijstnaam wijzigen...

en: Render Style
nl: Weergavestijl

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Repeat count:
nl: Aantal herhalingen:

en: Repeat point A set.
nl: Herhaalpunt A ingesteld.

en: Repeat point B set.
nl: Herhaalpunt B ingesteld.

en: Repeat points cleared.
nl: Herhaalpunten gewist.

en: Repeat song in endless loop
nl: Nummer eindeloos herhalen

en: Rescan library at startup
nl: Bibliotheek opnieuw doorzoeken bij opstarten

en: Reset to Defaults
nl: Standaardwaarden herstellen

en: Reverse List
nl: Lijst omkeren

en: Revoke Permission
nl: Machtiging intrekken

en: Roll Up Equalizer
nl: Equalizer oprollen

en: Roll Up Player
nl: Speler oprollen

en: Roll Up Playlist Editor
nl: Afspeellijstbewerker oprollen

en: Rounded Rectangle
nl: Vierkant met afgeronde hoeken

en: SDL Output
nl: SDL-uitvoer

en: SDL Output Plugin for Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren
nl: SDL-uitvoer-plug-in voor Audacious
    Copyright 2010 John Lindgren

en: SID Player
nl: SID-speler

en: S_huffle
nl: W_illekeurige volgorde

en: Sample Rate Converter
nl: Samplesnelheid-omvormer

en: Sample Rate Converter Plugin for Audacious
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
nl: Samplesnelheid-omvormer-plug-in voor Audacious
    Copyright 2010-2012 John Lindgren

en: Sample rate
nl: Samplesnelheid

en: Sample rate:
nl: Sample-rate:

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save Locally
nl: Lokaal opslaan

en: Save and restore volume:
nl: Volume onthouden en herstellen:

en: Save into custom directory:
nl: Opslaan in aangepaste map:

en: Save into original directory
nl: Opslaan in oorspronkelijke map

en: Save volume between sessions.
nl: Volume onthouden tussen sessies.

en: Scope
nl: Omvang

en: Scope Style:
nl: Omvangstijl:

en: Scroll on song change
nl: Scrollen bij nummerwijziging

en: Scroll song title
nl: Titel scrollen

en: Scroll song title in both directions
nl: Titel in beide richtingen scrollen

en: Se_ttings ...
nl: Ins_tellingen...

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Library
nl: Bibliotheek doorzoeken

en: Search Tool
nl: Zoekhulpmiddel

en: Search _Library
nl: Bib_liotheek doorzoeken

en: Search and Select
nl: Zoeken-en-selecteren

en: Search entries in active playlist
nl: Items doorzoeken in actieve afspeellijst

en: Search library
nl: Bibliotheek doorzoeken

en: Search playlist
nl: Afspeellijst doorzoeken

en: Seasonal and Holiday
nl: Seizoens- of feestdaggebonden

en: Seek to %d:%-2.2d / %d:%-2.2d
nl: Spoelen naar %d:%-2.2d / %d:%-2.2d

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select None
nl: Niks selecteren

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select a playlist
nl: Selecteer een afspeellijst

en: Select entries in playlist by filling one or more fields. Fields use regular expressions syntax, case-insensitive. If you don't know how regular expressions work, simply insert a literal portion of what you're searching for.
nl: Selecteer de items in de afspeellijst door één of meerdere velden in te vullen. Deze velden maken gebruik van een regelmatige expressie-syntax, die niet hoofdlettergevoelig zijn. Als je niet weet hoe reguliere expressies werken, voer dan gewoon een letterlijk gedeelte in van wat je zoekt.

en: Select main player window font:
nl: Selecteer het hoofdvensterlettertype:

en: Select playlist font:
nl: Selecteer het afspeellijstlettertype:

en: Services
nl: Diensten

en: Set A-B Repeat
nl: A-B-herhaling instellen

en: Set Alarm ...
nl: Alarm instellen...

en: Set Repeat Point _A
nl: Herhaalpunt _A instellen

en: Set Repeat Point _B
nl: Herhaalpunt _B instellen

en: Set maximum playback time:
nl: Stel de maximale afspeeltijd in:

en: Set minimum playback time:
nl: Stel de minimale afspeeltijd in:

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings ...
nl: Instellingen...

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Show
nl: Tonen

en: Show Equalizer
nl: Equalizer tonen

en: Show I_nfo Bar
nl: I_nformatiebalk tonen

en: Show Info Bar Vis_ualization
nl: Vis_ualisatiebalk tonen

en: Show Info Bar _Album Art
nl: Informatiebalk tonen bij _albumhoezen

en: Show On-Screen-Display
nl: On-Screen-Display tonen

en: Show Playlist Editor
nl: Afspeellijstbewerker tonen

en: Show Remaining Time
nl: Resterende tijd tonen

en: Show _Menu Bar
nl: _Menubalk tonen

en: Show _Remaining Time
nl: _Resterende tijd tonen

en: Show _Status Bar
nl: _Statusbalk tonen

en: Show close buttons
nl: Sluitknoppen tonen

en: Show column headers
nl: Kolomkoppen tonen

en: Show entry counts
nl: Itemtellers tonen

en: Show peaks
nl: Pieken tonen

en: Show playback controls
nl: Mediabesturing tonen

en: Show playlist tabs:
nl: Tabbladen tonen op afspeellijsten:

en: Shuffle
nl: Willekeurig

en: Shuffle by Albu_m
nl: Willekeurige albu_mvolgorde

en: Shuffle by Album
nl: Willekeurige albums

en: Silence Removal
nl: Stilteverwijdering

en: Silence Removal Plugin for Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren
nl: Stilteverwijderingplug-in voor Audacious
    Copyright 2014 John Lindgren

en: Sine tone generator by Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Modified by Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    To use it, add a URL: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    e.g. tone://2000;2005 to play a 2000 Hz tone and a 2005 Hz tone
nl: Sinus toongenerator door Håvard Kvålen <havardk@xmms.org>
    Aangepast door Daniel J. Peng <danielpeng@bigfoot.com>
    
    Om deze te gebruiken, voeg een URL toe: tone://frequency1;frequency2;frequency3;...
    bijv. tone://2000;2005 to play a 2000 Hz tone and a 2005 Hz tone

en: Single mode.
nl: Enkele modus.

en: Size (bytes)
nl: Grootte (bytes)

en: Skip leading silence
nl: Voornaamste stilte overslaan

en: Skip trailing silence
nl: Achterlatende stilte overslaan

en: Skip/repeat samples
nl: Samples herhalen/overslaan

en: Slow
nl: Traag

en: Slowest
nl: Traagst

en: Smooth
nl: Glad

en: Sndfile Plugin
nl: Sndfile-plug-in

en: Sndio Output
nl: Sndio-uitvoer

en: Sndio error: Unsupported audio format (%d)
nl: Sndio-fout: audioformaat wordt niet ondersteund (%d)

en: Sndio error: sio_open() failed
nl: Sndio-fout: sio_open() mislukt

en: Sndio error: sio_setpar() failed
nl: Sndio-fout: sio_setpar() mislukt

en: Sndio error: sio_start() failed
nl: Sndio-fout: sio_start() mislukt

en: SoX Resampler
nl: SoX-resampler

en: SoX Resampler Plugin for Audacious
    Copyright 2013 Michał Lipski
    
    Based on Sample Rate Converter Plugin:
    Copyright 2010-2012 John Lindgren
nl: SoX-resamplerplug-in voor Audacious
    Auteursrecht 2013 Michał Lipski
    
    Gebaseerd op de Sample Rate Converter Plugin:
    Copyright 2010-2012 John Lindgren

en: Solid
nl: Solide

en: Song Change
nl: Nummerwijziging

en: Song Info
nl: Nummerinformatie

en: Song Info ...
nl: Nummerinformatie...

en: Song _Info ...
nl: Nummer_informatie...

en: Sort List
nl: Lijst sorteren

en: Sort Se_lected
nl: Se_lectie sorteren

en: Sort Selected
nl: Selectie sorteren

en: Spectrum Analyzer
nl: Spectrum-analyse

en: Speed and Pitch
nl: Snelheid en toonhoogte

en: Spline (good)
nl: Spline (goed)

en: Split title into artist and title on chars
nl: Titel splitsen naar artiest en titel na

en: Start at
nl: Starten op

en: Status Icon
nl: Statuspictogram

en: Status Icon Plugin
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
nl: Statuspictogram-plug-in
    
    Auteursrecht 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Auteursrecht 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    
    Deze plug-in bevat een statuspictogram dat in het systeemvakgebied 
    van de vensterbeheerder wordt geplaatst.

en: Status Icon Plugin (partial port for Qt interface)
    
    Copyright 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Copyright 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Copyright 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    This plugin provides a status icon, placed in
    the system tray area of the window manager.
nl: Statuspictogram-plug-in (gedeeltelijke overzetting voor de QT-interface)
    
    Auteursrecht 2005-2007 Giacomo Lozito <james@develia.org>
    Auteursrecht 2010 Michał Lipski <tallica@o2.pl>
    Auteursrecht 2015 Eugene Paskevich <eugene@raptor.kiev.ua>
    
    Deze plug-in bevat een statuspictogram dat in het systeemvakgebied 
    van de vensterbeheerder wordt geplaatst.

en: Step backward
nl: Terugspoelen

en: Step forward
nl: Vooruitspoelen

en: Stereo separation:
nl: Stereoscheiding:

en: Stop
nl: Stoppen

en: Stop A_fter This Song
nl: Stoppen n_a dit nummer

en: Stop After This Song
nl: Stoppen na dit nummer

en: Stopped
nl: Gestopt

en: Stopping after song.
nl: Stoppen na dit nummer.

en: Store fetched lyrics in local cache
nl: Opgevraagde songteksten opslaan in lokale cache

en: Stream name:
nl: Naam van stream:

en: Strictly enforce minimum bitrate
nl: Minimum bitsnelheid strikt handhaven

en: Style:
nl: Stijl:

en: Sunday
nl: Zondag

en: Tact Generator
nl: Tactgenerator

en: Tact generator: %d bpm
nl: Tactgenerator: %d bpm

en: Tact generator: %d bpm %d/%d
nl: Tactgenerator: %d bpm %d/%d

en: Tags
nl: Labels

en: Talk
nl: Gesprekken

en: Text
nl: Tekst

en: The JACK server requires a sample rate of %d Hz, but Audacious is playing at %d Hz.  Please use the Sample Rate Converter effect to correct the mismatch.
nl: De JACK-server heeft een samplesnelheid van %d Hz nodig, maar Audacious speelt af op %d Hz. Gebruik het samplesnelheidomvormer-effect om het verschil te corrigeren.

en: The Scrobbler plugin could not be started.
    There might be a problem with your installation.
nl: De Scrobbler-plug-in kan niet worden gestart. 
    Er is mogelijk een probleem met je installatie.

en: Themes
nl: Thema's

en: There was a problem contacting Last.fm.
nl: Er is een probleem opgetredens tijdens het verbinden met Last.fm.

en: These settings will take effect when Audacious is restarted.
nl: Deze instellingen worden toegepast zodra Audacious opnieuw wordt gestart.

en: This is your wakeup call.
nl: Dit is je waarschuwingsmelding.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: Dit programma is gratis software; U kunt het opnieuw uitgeven en/of 
    wijzigen onder de voorwaarden van de GNU General Public License zoals 
    gepubliceerd door de Free Software Foundation; Ofwel versie 2 van de 
    licentie, of (naar keuze) elke latere versie.
    
    
    Dit programma wordt uitgegeven in de hoop dat het nuttig zal zijn, maar 
    ZONDER ENIGE GARANTIE; zelfs zonder de impliciete garantie van 
    VERKOOPBAARHEID of GESCHIKTHEID VOOR EEN BEPAALD DOEL. Zie de GNU General Public License voor meer informatie.
    
    U zou een kopie van de GNU General Public License ontvangen moeten 
    hebben samen met dit programma; Indien niet, schrijf aan de Free 
    Software Foundation, Inc., Franklin Street 51, Vijfde Vloer, Boston, MA 
    02110-1301, USA.

en: Threshold:
nl: Drempel:

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Time
nl: Tijd

en: Time
      Alarm at:
        The time for the alarm to come on.
    
      Quiet after:
        Stop alarm after this amount of time.
           (if the wakeup dialog is not closed)
    
    
    Days
      Day:
        Select the days for the alarm to activate.
    
      Time:
        Choose the time for the alarm on each day,
        or select the toggle button to use the default
        time.
    
    
    Volume
      Fading:
        Fade the volume up to the chosen volume
        for this amount of time.
    
      Start at:
        Start fading from this volume.
    
      Final:
        The volume to stop fading at.  If the fading
        time is 0 then set volume to this and start
        playing.
    
    
    Options:
      Additional Command:
        Run this command at the alarm time.
    
      Playlist:
        Load this playlist. If no playlist
        is given, the current one will be used.
        The URL of an mp3/ogg stream
        can also be entered here.
    
      Reminder:
        Display a reminder when the alarm goes off.
        Type the reminder in the input field and enable
        the checkbox if you want it to be shown.
nl: Tijd
      Alarm op:
        De tijd waarop het alarm wordt ingeschakeld.
    
      Stil na:
        Alarm stoppen na deze hoeveelheid tijd.
           (als het waarschuwingsvenster niet gesloten is)
    
    
    Dagen
      Dag:
        Selecteer de dagen waarop het alarm moet worden ingeschakeld.
    
      Tijd:
        Kies de tijd waarop het alarm op elke dag moet aangaan,
        of selecteer de aan/uit knop om de standaard tijd te 
        selecteren.
    
    
    Volume
      Vervagen:
        Het volume laten vervagen tot het gekozen volume voor deze
        hoeveelheid tijd.
    
      Begin bij:
        Start vervagen bij dit volume.
    
      Laatste:
        Het volume laten stoppen bij.  Als de tijd voor 
        vervagen 0 is zet dan het volume naar dit en
        start het afspelen.
    
    Opties:
      Extra commando:
        Start dit commando op de alarm tijd.
    
      Afspeellijst:
        Laad deze afspeellijst.  Als geen afspeellijst is
        opgegeven dan zullen de tracks die op dit moment
        in de lijst staan gebruikt worden.
        Het URL van een mp3/ogg stream kan ook hier 
        ingevoerd worden
    
      Herinnering:
        Laat een herinnering zien wanneer het alarm afgaat,
        tik de herinnering in het tekstvak en vink het selectievakje
        aan als u wilt dat het word weergegeven.

en: Title
nl: Titel

en: Title Change
nl: Titelwijziging

en: Title:
nl: Titel:

en: Title: %t
    Author: %a
    From: %f
    Tracker: %T
    Comment: %C
    Chip type: %c
    Stereo: %s
    Loop: %l
    Chip freq: %F
    Player Freq: %P
    Year: %y
nl: Titel: %t
    Auteur: %a
    Van: %f
    Volger: %T
    Opmerking: %C
    Chip type: %c
    Stereo: %s
    Lus: %l
    Chip freq: %F
    Speler Freq: %P
    Jaar: %y

en: To import your music library into Audacious, choose a folder and then click the "refresh" icon.
nl: Om je muziekbibliotheek in Audacious te importeren, kies je een map en klik je vervolgens op het pictogram 'Vernieuwen'.

en: To repeat forever, set the repeat count to -1.
nl: Stel het aantal in op -1 om oneindig te herhalen.

en: Toggle player window(s)
nl: Spelersvenster(s) in-/uitschakelen

en: Toggle repeat
nl: Herhalen in-/uitschakelen

en: Toggle shuffle
nl: Willekeurig in-/uitschakelen

en: Toggle stop after current
nl: Stoppen na huidig nummer in-/uitschakelen

en: Tone Generator
nl: Toongenerator

en: Tone Generator:
nl: Toongenerator:

en: Too many redirects
nl: Teveel doorverwijzingen

en: Top 500 Stations
nl: Top 500 radiostations

en: Track
nl: Nummer

en: Track %d is a data track.
nl: Nummer %d bevat alleen gegevens.

en: Track %d not found.
nl: Nummer %d niet gevonden.

en: Transparency
nl: Doorzichtigheid

en: Transpose:
nl: Omzetten:

en: Triggers OSD when a playlist entry is played.
nl: OSD tonen bij het afspelen van afspeellijstitems.

en: Triggers OSD when playback is paused.
nl: OSD tonen als het afspelen wordt gepauzeerd.

en: Triggers OSD when playback is unpaused.
nl: OSD tonen als het afspelen wordt hervat.

en: Triggers OSD when the song title changes (for internet streams).
nl: OSD tonen bij nummerwijzigingen (voor internetstreams).

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Type
nl: Soort

en: Ultra High
nl: Heel erg hoog

en: Unable to fetch %s
nl: Kan %s niet ophalen

en: Unable to parse %s
nl: Kan %s niet verwerken

en: Unarchived Winamp 2.x skin
nl: Niet-gearchiveerd Winamp 2.x-thema

en: Undock
nl: Losmaken

en: Unknown HTTP error
nl: Onbekende HTTP-fout

en: Unsupported disk type.
nl: Niet-ondersteund schijftype.

en: Upmix to
nl: Omhoogmixen naar

en: Use CD-Text
nl: CD-tekst gebruiken

en: Use CDDB
nl: CDDB gebruiken

en: Use HTTP instead of CDDBP
nl: HTTP gebruiken in plaats van CDDBP

en: Use accurate length calculation (slow)
nl: Nauwkeurige duurberekening gebruiken (langzaam)

en: Use alternate device:
nl: Alternatief apparaat gebruiken:

en: Use bit perfect audio (adapt device sampling rate)
nl: Bitperfect-audio gebruiken (aanpassen aan samplingsnelheid van apparaat)

en: Use bitmap fonts (supports ASCII only)
nl: Bitmap-lettertypen gebruiken (ondersteunt alleen ASCII)

en: Use bold font for column headers
nl: Vetgedrukt lettertype gebruiken op kolomkoppen

en: Use exclusive mode
nl: Exclusieve modus gebruiken

en: Use only when song length is unknown
nl: Alleen gebruiken bij onbekende nummerduur

en: Use rate mappings
nl: Snelheidstoewijzingen gebruiken

en: Use steep filter
nl: Hoog filter gebruiken

en: VBR quality level:
nl: VBR-kwaliteitsniveau:

en: VU Meter
nl: VU-meter

en: VU Meter Plugin for Audacious
    Copyright 2017-2019 Marc Sánchez Fauste
nl: VU-meterplug-in voor Audacious
    Copyright 2017-2019 Marc Sánchez Fauste

en: VU Meter Style:
nl: VU-meterstijl:

en: Vertical lines
nl: Verticale strepen

en: Very High
nl: Erg Hoog

en: View
nl: Tonen

en: Visualization
nl: Visualisatie

en: Visualization type:
nl: Visualisatietype:

en: Visualizations
nl: Visualisaties

en: Voice Removal
nl: Stemverwijdering

en: Voiceprint / VU meter
nl: Stemafdruk / VU-meter

en: Voiceprint Coloring:
nl: Stemafdrukverkleuring:

en: Volume Down
nl: Volume omlaag

en: Volume Up
nl: Volume omhoog

en: Volume _Down
nl: Volume _omlaag

en: Volume _Up
nl: Volume _omhoog

en: Volume down
nl: Volume omlaag

en: Volume up
nl: Volume omhoog

en: Vortex file format player by Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Based on in_vtx.dll by Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious plugin by Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>
nl: Vortex bestandsformaat speler door Sashnov Alexander <sashnov@ngs.ru>
    Gebaseerd op in_vtx.dll door Roman Sherbakov <v_soft@microfor.ru>
    Audacious plugin door Pavel Vymetalek <pvymetalek@seznam.cz>

en: Wait before reconnecting:
nl: Wachten met opnieuw verbinden:

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: What do these options mean?
nl: Wat betekenen deze opties?

en: Win32 waveOut Plugin for Audacious
    Copyright 2016 John Lindgren
nl: Win32 waveOut Plugin voor Audacious
    Auteursrecht 2016 John Lindgren

en: Winamp Classic Interface
nl: Winamp klassiek uiterlijk

en: Windowed sinc
nl: Venstersinc

en: Working ...
nl: Bezig met werken...

en: XML Shareable Playlists (XSPF)
nl: XML deelbare afspeellijsten (XSPF)

en: Year
nl: Jaar

en: You can use the following format codes, which will be replaced before running the command (not all are useful for the end-of-playlist command):
nl: Je kunt de volgende opmaakcodes gebruiken, die vervangen zullen worden voordat je de opdracht uitvoert (niet allen zijn handig voor het gebruiken met het einde van de afspeellijst-opdracht):

en: You need to allow Audacious to scrobble tracks to your Last.fm account.
nl: Je moet Audacious machtigen om je nummers op je Last.fm-account te kunnen scrobbelen.

en: Your reminder for today is...
nl: Je herinnering voor vandaag is...

en: Your scrobbles are being saved on your computer temporarily.  They will be submitted as soon as Audacious is allowed access.
nl: Je scrobbles worden tijdelijk opgeslagen op je computer. Zij worden ingediend zodra Audacious toegang heeft gekregen.

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: _Add CD
nl: CD _toevoegen

en: _Add Files ...
nl: Best_anden toevoegen...

en: _Add Folder ...
nl: M_ap toevoegen...

en: _Add to Playlist
nl: Toevoegen _aan afspeellijst

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Clear Repeat Points
nl: Herhaalpunten _wissen

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Create Playlist
nl: Afspeellijst _creëren

en: _Equalizer ...
nl: _Equalizer...

en: _Export ...
nl: _Exporteren...

en: _File
nl: _Bestand

en: _Find ...
nl: _Zoeken...

en: _Import ...
nl: _Importeren...

en: _Jump to Song ...
nl: _Spoelen naar nummer...

en: _Log Inspector ...
nl: _Logboekinspectie...

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Next
nl: Volge_nde

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open Containing Folder
nl: Bijbehorende map _openen

en: _Open Files ...
nl: Bestanden _openen...

en: _Open Folder ...
nl: Map _openen...

en: _Output
nl: Uitv_oer

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Play
nl: Afs_pelen

en: _Play/Resume
nl: Afs_pelen/Hervatten

en: _Playback
nl: Afs_pelen

en: _Queue Manager ...
nl: _Wachtrijbeheer...

en: _Queue/Unqueue
nl: In/uit _wachtrij

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Random Order
nl: Willekeu_rige volgorde

en: _Record Stream
nl: _Stream opnemen

en: _Refresh
nl: Ve_rnieuwen

en: _Refresh Selected
nl: Selectie ve_rnieuwen

en: _Remove
nl: Ve_rwijderen

en: _Rename ...
nl: _Naam wijzigen...

en: _Repeat
nl: He_rhalen

en: _Services
nl: Dien_sten

en: _Settings ...
nl: In_stellingen...

en: _Sort
nl: _Sorteren

en: _Stop
nl: _Stoppen

en: _View
nl: _Tonen

en: _Visualizations ...
nl: _Visualisaties...

en: all monitors
nl: alle monitors

en: by
nl: volgens

en: enable
nl: inschakelen

en: h
nl: u

en: hours
nl: uur

en: lossy (hybrid)
nl: lossy (hybride)

en: minutes
nl: minuten

en: note numbers
nl: nummers noteren

en: of this genre
nl: van dit genre

en: on
nl: op

en: ports if input has fewer channels
nl: poorten als de invoer minder kanalen bevat

en: seconds
nl: seconden

en: semitones
nl: halve tonen

en: sequenced
nl: stapsgewijs

en: variable
nl: variabel
