eom 1.25.0 - en to nl translation catalogue (325 entries)

en:  (invalid Unicode)
nl:  (ongeldige Unicode)

en: %.1f (35mm film)
nl: %.1f (35mm-film)

en: %i × %i pixel | %i × %i pixels
nl[0]: %i × %i beeldpunt
nl[1]: %i × %i beeldpunten

en: %i × %i pixel  %s    %i%% | %i × %i pixels  %s    %i%%
nl[0]: %i × %i beeldpunt  %s    %i%%
nl[1]: %i × %i beeldpunten  %s    %i%%

en: <b>%f:</b> original filename
nl: <b>%f:</b> oorspronkelijke bestandsnaam

en: <b>%n:</b> counter
nl: <b>%n:</b> teller

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
nl: Er kon geen prullenbak voor ‘%s’ gevonden worden. Weet u zeker dat u deze afbeelding voorgoed wilt verwijderen?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
nl: Een waarde groter dan 0 geeft het aantal seconden dat een afbeelding op het scherm blijft staan voordat de volgende automatisch wordt weergegeven. Een waarde van nul schakelt deze functie uit.

en: About Eye of MATE
nl: Over Oog van MATE

en: About this application
nl: Over deze toepassing

en: Active plugins
nl: Actieve invoegtoepassingen

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: All Images
nl: Alle afbeeldingen

en: Allow zoom greater than 100% initially
nl: Starten met vergrotingsfactor van meer dan 100% toestaan

en: Aperture
nl: Diafragma

en: Aperture Value:
nl: Diafragmawaarde:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
nl: Weet u zeker dat u ‘%s’ naar
    de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to move
    the %d selected image to the trash? | Are you sure you want to move
    the %d selected images to the trash?
nl[0]: Weet u zeker dat u de gekozen
    afbeelding in de prullenbak wilt gooien?
nl[1]: Weet u zeker dat u de gekozen
     %d afbeeldingen in de prullenbak wilt gooien?

en: As _background
nl: Als _achtergrond

en: As check _pattern
nl: Als schaakbord_patroon

en: As custom c_olor:
nl: Als aangepaste _kleur:

en: As custom color:
nl: Als aangepaste kleur:

en: At least two file names are equal.
nl: Tenminste twee bestandsnamen zijn identiek.

en: Author:
nl: Auteur:

en: Automatic orientation
nl: Automatische oriëntatie

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Both
nl: Beide

en: Browse and rotate images
nl: Afbeeldingen verkennen en kantelen

en: C_enter:
nl: _Midden:

en: Camera Model:
nl: Model camera:

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
nl: Toont of verbergt het paneel van de afbeeldingsverzameling in het huidige venster

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
nl: Toont of verbergt de zijbalk in het huidige venster

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
nl: Toont of verbergt de statusbalk in het huidige venster

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
nl: Toont of verbergt de werkbalk van het huidige venster

en: Choose a folder
nl: Kies een map

en: Close _without Saving
nl: Sluiten _zonder opslaan

en: Close main window without asking to save changes.
nl: Sluit hoofdvenster zonder te vragen of wijzigingen opgeslagen moeten worden.

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Collection
nl: Verzameling

en: Color for Transparent Areas
nl: Kleur voor doorzichtige gedeelten

en: Copy the selected image to the clipboard
nl: Kopieer  de geselecteerde afbeelding naar het klembord

en: Copyright © 2000-2010 Free Software Foundation, Inc.
    Copyright © 2011 Perberos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2000-2010 Free Software Foundation, Inc.
    Auteursrecht © 2011 Perberos
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright:
nl: Auteursrecht:

en: Could not display help for Eye of MATE
nl: Kon de hulptekst voor Oog van Mate (Eye of Mate) niet weergeven

en: Could not load image '%s'.
nl: Kon afbeelding ‘%s’ niet openen

en: Couldn't access trash.
nl: Kan de prullenbak niet bereiken.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
nl: Toewijzing van geheugen voor laden van JPEG-bestand is mislukt

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
nl: Kon tijdelijk bestand voor opslaan van %s niet aanmaken.

en: Couldn't delete file
nl: Kon bestand niet verwijderen.

en: Date
nl: Datum

en: Date in statusbar
nl: Datum in statusbalk

en: Date/Time:
nl: Datum/tijd:

en: Delay in seconds until showing the next image
nl: Vertraging in seconden tussen laden van twee opeenvolgende dia's

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Destination folder:
nl: Doelmap:

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are checked, color and none. If color is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
nl: Bepaalt hoe de doorzichtigheid weergegeven dient te worden. Geldige waarden zijn gecontroleerd, kleur en niets. Als kleur wordt gebruikt, dan zal de sleutel 'trans-kleur' de kleur voor doorzichtigheid voorstellen.

en: Disable image collection
nl: Afbeeldingsverzameling uitschakelen

en: EXIF not supported for this file format.
nl: EXIF wordt niet ondersteund voor deze bestandssoort.

en: E_xpand images to fit screen
nl: Afbeeldingen uit_rekken om passend te maken

en: East
nl: Oost

en: Edit Image
nl: Bewerk afbeelding

en: Edit the application toolbar
nl: De toepassingswerkbalk bewerken

en: Edit the current image using %s
nl: Bewerk de huidige afbeelding met %s

en: Enlarge the image
nl: Afbeelding vergroten

en: Error launching appearance preferences dialog:
nl: Fout bij het starten van dialoogscherm voor uiterlijkvoorkeuren:

en: Error on deleting image %s
nl: Fout bij het verwijderen van afbeelding %s

en: Error printing file:
    %s
nl: Fout bij afdrukken van het bestand:
    %s

en: Exposure
nl: Belichting

en: Exposure Time:
nl: Sluitertijd:

en: External program to use for editing images
nl: Extern programma voor het bewerken van afbeeldingen

en: Extrapolate Image
nl: Afbeelding extrapoleren

en: Eye of MATE
nl: Oog van Mate (Eye of Mate)

en: Eye of MATE Image Viewer
nl: Oog van Mate (Eye of Mate) afbeeldingsweergave

en: Eye of MATE Preferences
nl: Voorkeuren van Oog van Mate (Eye of Mate)

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
nl: Eye of Mate kon geen geschikte bestandssoort bepalen om te schrijven, op basis van de bestandsnaam.

en: Eye of MATE is a simple graphics viewer for the MATE Desktop Environment.
nl: Oog van MATE is een eenvoudige afbeeldingenkijker voor de werkomgeving MATE.

en: Eye of MATE is a simple viewer for browsing images on your computer. Once an image is loaded, you can zoom and rotate the image, and also view subsequent images in the directory the image was loaded from.
nl: Oog van MATE (Eye of MATE) is een eenvoudige kijker voor het verkennen van afbeeldingen op uw computer. Zodra een afbeelding is geladen kunt u die vergroten en draaien, en ook andere afbeeldingen bekijken in de map waarin de afbeelding staat.

en: File Name Preview
nl: Voorbeeldweergave bestandsnaam

en: File Path Specifications
nl: Specificaties bestandspad

en: File Size
nl: Bestandgrootte

en: File format is unknown or unsupported
nl: Bestandssoort is onbekend of wordt niet ondersteund

en: Filename format:
nl: Bestandsnaam-opmaak:

en: Fit
nl: Passend maken

en: Fit the image to the window
nl: Afbeeldingsgrootte aanpassen aan het venster

en: Flash:
nl: Flits:

en: Flip _Horizontal
nl: _Horizontaal spiegelen

en: Flip _Vertical
nl: _Verticaal spiegelen

en: Focal Length
nl: Brandpuntafstand

en: Focal Length:
nl: Scherptediepte:

en: Folder
nl: Map

en: Fullscreen with double-click
nl: Volledig scherm bij dubbelklikken

en: GPS Data
nl: GPS-gegevens

en: General
nl: Algemeen

en: Go to a random image of the collection
nl: Ga naar een willekeurige afbeelding in de verzameling

en: Go to the first image of the collection
nl: Ga naar de eerste afbeelding van de verzameling

en: Go to the last image of the collection
nl: Ga naar de laatste afbeelding van de verzameling

en: Go to the next image of the collection
nl: Ga naar de volgende afbeelding in de verzameling

en: Go to the previous image of the collection
nl: Ga naar de vorige afbeelding in de verzameling

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Help on this application
nl: Hulptekst voor dit programma

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: ISO Speed Rating:
nl: ISO-snelheid:

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
nl: Indien ingeschakeld en er geen afbeelding is geladen in het huidige venster, zal de bestandskiezer de afbeeldingenmap van de gebruiker tonen met behulp van de speciale XDG-mappen. Indien uitgeschakeld, of als er geen afbeeldingenmap ingesteld is, wordt de huidige map getoond.

en: If activated, Eye of MATE won't ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
nl: Indien ingeschakeld zal Oog van Mate (Eye of Mate) niet vragen om bevestiging bij het verplaatsen van afbeeldingen naar de prullenbak. Er zal nog steeds om bevestiging gevraagd worden als afbeeldingen niet naar de prullenbak verplaatst, maar enkel definitief verwijderd kunnen worden.

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
nl: Indien ingeschakeld wordt de gedetailleerde metagegevenslijst in het eigenschappenvenster naar een eigen pagina in het dialoogvenster verplaatst. Dit maakt dit dialoogvenster geschikter voor kleinere schermen, zoals bijvoorbeeld netbooks. Indien uitgeschakeld wordt de lijst ingebed op de 'Metagegevens'-pagina.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
nl: Als de doorzichtigheidssleutel de waarde COLOR heeft, bepaalt deze sleutel welke kleur de doorzichtigheid voorstelt.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
nl: Indien ingeschakeld wordt de kleur die ingesteld is met de sleutel ‘background-color’ gebruikt om de achtergrond achter de afbeelding te vullen. Indien uitgeschakeld wordt de kleur bepaald door het GTK+-thema.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
nl: Indien uitgeschakeld worden kleine afbeeldingen in beginsel niet tot schermvullende grootte opgerekt.

en: If you don't save, all your changes will be lost.
nl: Als u niet opslaat, gaan alle wijzigingen verloren.

en: If you don't save, your changes will be lost.
nl: Als u niet opslaat, gaan uw wijzigingen verloren.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image Data
nl: Afbeeldingsgegevens

en: Image Enhancements
nl: Afbeeldingsverbeteringen

en: Image Properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: Image Settings
nl: Afbeeldingsinstellingen

en: Image Taking Conditions
nl: Opnamecondities

en: Image View
nl: Afbeeldingsweergave

en: Image Zoom
nl: Vergrotingsfactor voor afbeeldingen

en: Image collection pane position.
nl: Positie van afbeeldingsverzamelingspaneel.

en: Image loading failed.
nl: Laden van afbeelding mislukt.

en: Inches
nl: Duimen (inches)

en: Interpolate Image
nl: Afbeelding interpoleren

en: Keywords:
nl: Trefwoorden:

en: Leave Fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Left
nl: Links

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
nl: Lijst van actieve invoegtoepassingen. Deze lijst bevat de locatie van de invoegtoepassing niet; zie hiervoor het ‘.eom-plugin’-bestand.

en: Location:
nl: Locatie:

en: Loop through the image sequence
nl: De reeks afbeeldingen blijven herhalen

en: Maker Note
nl: Maker opmerking

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
nl: Ver_bergen

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Metering
nl: Meetsysteem

en: Metering Mode:
nl: Modus voor belichtingsberekening:

en: Mirror the image horizontally
nl: De afbeelding horizontaal spiegelen

en: Mirror the image vertically
nl: De afbeelding verticaal spiegelen

en: Move the selected image to the trash folder
nl: Verplaats de geselecteerde afbeelding naar de prullenbak

en: Move the selected item on the toolbar
nl: Verplaats het geselecteerde element op de werkbalk

en: Move to _Trash
nl: In _prullenbak gooien

en: Name:
nl: Naam:

en: No image loaded.
nl: Geen afbeelding geladen.

en: No images found in '%s'.
nl: Geen afbeeldingen gevonden in ‘%s’.

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: North
nl: Noord

en: Open Containing _Folder
nl: Bevattende _map openen

en: Open Folder
nl: Map openen

en: Open Image
nl: Afbeelding openen

en: Open _with
nl: Openen _met

en: Open a file
nl: Bestand openen

en: Open in fullscreen mode
nl: Openen in schermvullende modus

en: Open in slideshow mode
nl: Openen als diapresentatie

en: Open the selected image with a different application
nl: Open de geselecteerde afbeelding met een andere toepassing

en: Opening image "%s"
nl: Afbeelding ‘%s’ openen…

en: Options
nl: Opties

en: Other
nl: Overig

en: Out
nl: Uit

en: Page Setup
nl: Afdrukpagina-instellingen

en: Pause Slideshow
nl: Diavoorstelling pauzeren

en: Pause or resume the slideshow
nl: De diavoorstelling pauzeren of hervatten

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
nl: Probeer a.u.b. een andere bestandsextensie zoals .png of .jpg.

en: Plugins
nl: Invoegsels

en: Position
nl: Positie

en: Prefere_nces
nl: _Voorkeuren

en: Preferences for Eye of MATE
nl: Voorkeuren voor Oog van Mate (Eye of Mate)

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Print the selected image
nl: Druk de geselecteerde afbeelding af

en: Prope_rties
nl: _Eigenschappen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Question
nl: Vraag

en: Randomize the image sequence
nl: Toon de afbeeldingen in een willekeurige volgorde

en: Reload Image
nl: Afbeelding herladen

en: Reload current image
nl: Huidige afbeelding herladen

en: Remove the selected item from the toolbar
nl: Verwijder het geselecteerde element uit de werkbalk

en: Remove the selected toolbar
nl: Verwijder de geselecteerde werkbalk

en: Rename from:
nl: Hernoemen van:

en: Replace spaces with underscores
nl: Vervang spaties door laagliggende streepjes

en: Right
nl: Rechts

en: Rotate Counterc_lockwise
nl: _Tegen de klok in draaien

en: Rotate the image 90 degrees to the left
nl: Draai de afbeelding 90 graden linksom

en: Rotate the image 90 degrees to the right
nl: Draai de afbeelding 90 graden rechtsom

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
nl: Voer ‘%s --help’ uit om een volledige lijst van alle beschikbare opdrachtregelopties te zien.

en: S_elect the images you want to save:
nl: S_electeer de afbeeldingen die u wilt opslaan:

en: S_lideshow
nl: Diavoorste_lling

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save Image
nl: Afbeelding opslaan

en: Save _As
nl: _Opslaan als

en: Save _As…
nl: Opslaan _als…

en: Save changes in currently selected images
nl: Wijzigingen in de thans geselecteerde afbeeldingen opslaan

en: Save changes to image "%s" before closing?
nl: Wijzigingen aan afbeelding ‘%s’ opslaan alvorens te sluiten?

en: Save the selected images with a different name
nl: Sla de geselecteerde afbeeldingen op onder een andere naam

en: Saving image "%s" (%u/%u)
nl: Afbeelding ‘%s’ opslaan… (%u/%u)

en: Saving image locally…
nl: Afbeelding lokaal opslaan…

en: Scroll wheel zoom
nl: Vergrotingsfactor muiswiel

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Sequence
nl: Reeks

en: Set as _Desktop Background
nl: Als _achtergrond instellen

en: Set the selected image as the desktop background
nl: Stel de geselecteerde afbeelding in als bureaubladachtergrond

en: Show the application's version
nl: Toon de versie van de toepassing

en: Show the current image in fullscreen mode
nl: Huidige afbeelding weergeven in schermvullende modus

en: Show the folder which contains this file in the file manager
nl: Toon de map die dit bestand bevat in de bestandsbeheerder

en: Show the image at its normal size
nl: Afbeelding weergeven op haar normale grootte

en: Show the properties and metadata of the selected image
nl: Toon de eigenschappen en metagegevens van de geselecteerde afbeelding

en: Show “_%s”
nl: ‘%s’ tonen

en: Show/Hide the image collection pane scroll buttons.
nl: Schuifknoppen naast afbeeldingsverzameling tonen of verbergen.

en: Show/Hide the image collection pane.
nl: Tonen of verbergen van het afbeeldingsverzamelingspaneel.

en: Show/Hide the window side pane.
nl: Zijbalk tonen of verbergen.

en: Show/Hide the window statusbar.
nl: Statusbalk tonen of verbergen.

en: Show/Hide the window toolbar.
nl: Werkbalk tonen of verbergen.

en: Shrink the image
nl: Afbeelding verkleinen

en: Side _Pane
nl: _Zijpaneel

en: Simple image viewer
nl: Simpele afbeeldingskijker

en: Size
nl: Grootte

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Smooth images when zoomed-_in
nl: Afbeeldingen gladmaken bij vergroten

en: Smooth images when zoomed-_out
nl: Afbeeldingen gladmaken bij verkleinen

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
nl: Sommige geselecteerde afbeeldingen kunnen niet in de prullenbak gegooid worden en zullen voorgoed verwijderd worden. Weet u zeker dat u wilt doorgaan?

en: South
nl: Zuid

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
nl: Start een nieuwe instantie op, in plaats van een bestaande te hergebruiken

en: Start a slideshow view of the images
nl: Start een diavoorstelling van de afbeeldingen

en: Start counter at:
nl: Start teller op:

en: T_oolbar
nl: _Werkbalk

en: Tag
nl: Markering

en: Taken on
nl: Genomen op

en: Temporary file creation failed.
nl: Het aanmaken van een tijdelijk bestand mislukte.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
nl: De kleur die gebruikt wordt om de achtergrond achter een afbeelding te vullen. Als de sleutel ‘use-background-color’ niet ingeschakeld is, bepaalt het GTK+-thema deze kleur.

en: The desktop file name (including the ".desktop") of the application to use for editing images (when the "Edit Image" toolbar button is clicked). Set to the empty string to disable this feature.
nl: De naam van het bureaubladbestand (inclusief het '.desktop') van de toepassing om te gebruiken voor het bewerken van afbeeldingen (wanneer de werkbalkknop 'Bewerk Afbeelding' is aangeklikt) . Stel lege tekenreeks in om deze functie uit te schakelen.

en: The given locations contain no images.
nl: De opgegeven locaties bevatten geen afbeeldingen.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
nl: De afbeelding ‘%s’ is door een andere toepassing aangepast.
    Wilt u de afbeelding herladen?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
nl: De afbeelding ‘%s’ is als bureaubladachtergrond ingesteld.
    Wilt u de weergaveopties wijzigen?

en: The image whose printing properties will be set up
nl: De afbeelding waarvan de afdrukeigenschappen worden ingesteld

en: The information for the page where the image will be printed
nl: Informatie over de pagina waarop de afbeelding zal worden afgedrukt

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
nl: De vermenigvuldigingsfactor die gebruikt wordt bij vergroten en verkleinen met een muiswiel. Deze waarde bepaalt hoeveel afmetingswijziging er plaatsvindt als het muiswiel een keer wordt bewogen. Voorbeeld: de waarde 0.05 zorgt ervoor dat er 5% vergrotingsfactorwijziging plaatsvindt en de waarde 1.00 zorgt voor een 100% toe- of afname.

en: There is %d image with unsaved changes. Save changes before closing? | There are %d images with unsaved changes. Save changes before closing?
nl[0]: Er is %d afbeelding met niet-opgeslagen wijzigingen. Wijzigingen opslaan alvorens te sluiten?
nl[1]: Er zijn %d afbeeldingen met niet-opgeslagen wijzigingen. Wijzigingen opslaan alvorens te sluiten?

en: Time
nl: Tijd

en: To:
nl: Naar:

en: Toolbar Editor
nl: Werkbalk-bewerker

en: Transformation failed.
nl: Transformatie mislukt.

en: Transformation on unloaded image.
nl: Transformatie bij ongeladen afbeelding.

en: Transparency color
nl: Kleur van doorzichtigheid

en: Transparency indicator
nl: Doorzichtigheid-aanwijzer

en: Transparent Parts
nl: Doorzichtige delen

en: Trash images without asking
nl: Gooi afbeeldingen zonder bevestiging in de prullenbak

en: Type
nl: Soort

en: Type:
nl: Soort:

en: Undo the last change in the image
nl: Maak de laatste wijziging in de afbeelding ongedaan

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Use "%s" to open the selected image
nl: Gebruik ‘%s’ om de geselecteerde afbeelding te openen

en: Use a custom background color
nl: Gebruik een aangepaste achtergrondkleur

en: Value
nl: Waarde

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Viewing a slideshow
nl: Een diavertoning bekijken

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
nl: Geeft aan of de bestandskiezer de afbeeldingenmap van de gebruiker dient te tonen als er geen afbeeldingen geladen zijn.

en: Whether the image collection pane should be resizable.
nl: Of het paneel met de afbeeldingsverzameling van grootte kan veranderen.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
nl: Of de afbeelding geëxtrapoleerd moet worden bij vergroten. Dit zorgt voor een wazige beeldkwaliteit en is wat langzamer.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
nl: Of de afbeelding geïnterpoleerd moet worden bij verkleinen. Dit zorgt voor een betere beeldkwaliteit maar is wat langzamer.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
nl: Of de afbeelding automatisch gedraaid dient te worden op basis van EXIF-oriëntatie.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
nl: Of de metagegevenslijst in het eigenschappenvenster op een eigen pagina moet staan.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
nl: Of het schuifwiel gebruikt moet worden voor vergroten en verkleinen.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
nl: Geeft aan of de reeks van afbeeldingen steeds herhaald moet worden.

en: Whether the sequence of images should be shown in an random loop.
nl: Of de afbeeldingen in een willekeurige volgorde moeten worden getoond die zich steeds herhaalt.

en: Width:
nl: Breedte:

en: XMP Exif
nl: XMP, Exif

en: XMP IPTC
nl: XMP, IPTC

en: XMP Other
nl: XMP Overig

en: XMP Rights Management
nl: XMP Rechtenbeheer

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
nl: U zou een exemplaar van de GNU General Public License moeten hebben gekregen
    samen met dit programma. Indien dit niet het geval is, kunt u
    schrijven naar de Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin
    Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, Verenigde Staten van Amerika.

en: Zoom _Out
nl: Ver_kleinen

en: Zoom multiplier
nl: Vermenigvuldiging bij vergrotingsfactor

en: [FILE…]
nl: [BESTAND…]

en: _About
nl: _Over

en: _Automatic orientation
nl: Automa_tische oriëntatie

en: _Best Fit
nl: _Passend

en: _Bottom:
nl: _Onderaan:

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Contents
nl: In_houd

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Delete Toolbar
nl: Werkbalk _verwijderen

en: _Do not ask again during this session
nl: _Niet nogmaals vragen tijdens deze sessie

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _First Image
nl: _Eerste afbeelding

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: _Go
nl: _Ga naar

en: _Height:
nl: _Hoogte:

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Image
nl: _Afbeelding

en: _Image Collection
nl: _Afbeeldingsverzameling

en: _Last Image
nl: _Laatste afbeelding

en: _Left:
nl: _Links:

en: _Loop sequence
nl: Reeks _herhalen

en: _Move on Toolbar
nl: Ver_plaatsen op werkbalk

en: _Next
nl: V_olgende

en: _Next Image
nl: V_olgende afbeelding

en: _Normal Size
nl: _Normale afmetingen

en: _Open Background Preferences
nl: Achtergrondvoorkeuren _openen

en: _Open…
nl: _Openen...

en: _Previous
nl: Vo_rige

en: _Previous Image
nl: Vo_rige afbeelding

en: _Print…
nl: Af_drukken…

en: _Random Image
nl: _Willekeurige afbeelding

en: _Random sequence
nl: Willekeu_rige volgorde

en: _Reload
nl: He_rladen

en: _Remove from Toolbar
nl: Ver_wijderen uit werkbalk

en: _Reset to Default
nl: _Terugzetten naar standaardinstellingen%s

en: _Retry
nl: Opnieu_w proberen

en: _Right:
nl: _Rechts:

en: _Rotate Clockwise
nl: _Met de klok mee draaien

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Scaling:
nl: _Schaal:

en: _Statusbar
nl: _Statusbalk

en: _Switch image after:
nl: Wissel naar _volgende afbeelding na:

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: _Tools
nl: E_xtra

en: _Top:
nl: _Bovenaan:

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _Unit:
nl: _Eenheden:

en: _View
nl: _Tonen

en: _Width:
nl: _Breedte:

en: _Zoom In
nl: Ver_groten

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
nl: Prullenbak

en: as is
nl: zoals het is

en: image;viewer;JPEG;PNG;TIFF;SVG;MATE;photos;browse;thumbnails;rotate;
nl: afbeelding;kijker;JPEG;PNG;TIFF;SVG;MATE;foto's;verkennen;miniaturen;draaien;

en: pixel | pixels
nl[0]: beeldpunt
nl[1]: beeldpunten

en: seconds
nl: seconden
