HexChat - en to nl translation catalogue (771 entries)

en: 
    DCC GET <nick>                      - accept an offered file
    DCC SEND [-maxcps=#] <nick> [file]  - send a file to someone
    DCC PSEND [-maxcps=#] <nick> [file] - send a file using passive mode
    DCC LIST                            - show DCC list
    DCC CHAT <nick>                     - offer DCC CHAT to someone
    DCC PCHAT <nick>                    - offer DCC CHAT using passive mode
    DCC CLOSE <type> <nick> <file>         example:
             /dcc close send johnsmith file.tar.gz
nl: 
    DCC GET <persoon>         - een aangeboden bestand accepteren
    DCC SEND [-maxcps=#] <persoon> [bestand] - een bestand naar iemand sturen
    DCC PSEND [-maxcps=#] <persoon> [bestand] - een bestand sturen gebruik makend van de passieve modus
    DCC LIST           - DCC lijst weergeven
    DCC CHAT <persoon>        - iemand DCC CHAT aanbieden
    DCC PCHAT <persoon>       - DCC CHAT aanbieden gebruikmakend van de passieve modus
    DCC CLOSE <soort> <persoon> <bestand>     voorbeeld:
          /dcc close send janjanssen bestand.tar.gz

en: 
    No help available on that command.
nl: 
    Geen help beschikbaar over die opdracht.

en: !Leave ports at zero for full range.
nl: !Poorten op nul laten voor volledig bereik.

en: $ Number
nl: $ Getal

en: $tNotify list is empty.
nl: $tWaarschuwingslijst is leeg.

en: %UChannel          Users   Topic
nl: %UKanaal           Gebruikers  Onderwerp

en: %d nicks selected.
nl: %d namen geselecteerd.

en: %d ops, %d total
nl: %d ops, %d totaal

en: %s is offering "%s". Do you want to accept?
nl: %s bied je "%s" aan. Wil je dit accepteren?

en: %s=Server %c=Channel %n=Network.
nl: %s=Server %c=Kanaal %n=Netwerk.

en: %u minutes ago
nl: %u minuten geleden

en: (Disabled)
nl: (Uitgezet)

en: * Can't open log file(s) for writing. Check the
    permissions on %s
nl: * Kan log bestand(en) niet schrijven. Controleer de
    permissies op %s.

en: * Running IRC as root is stupid! You should
      create a User Account and use that to login.
nl: * IRC uitvoeren als root is dom! U moet een
      gebruikersaccount aanmaken en daarmee inloggen.

en: **** BEGIN LOGGING AT %s
nl: **** LOGGEN GESTART OP %s

en: **** ENDING LOGGING AT %s
nl: **** LOGGEN GESTOPT OM %s

en: *WARNING*
    Auto accepting DCC to your home directory
    can be dangerous and is exploitable. Eg:
    Someone could send you a .bash_profile
nl: *WAARSCHUWING*
    Auto accepteren van DCC naar uw persoonlijke
    map is gevaarlijk en er kan misbruik van worden
    gemaakt.
    Iemand kan u bijvoorbeeld een .bash_profile
    bestand opsturen.

en: <b>Bold</b>
nl: <b>Vet</b>

en: <none>
nl: <geen>

en: <u>Underline</u>
nl: <u>Onderstreept</u>

en: ADDBUTTON <name> <action>, adds a button under the user-list
nl: ADDBUTTON <naam> <actie>, voegt een knop toe onder de gebruikerslijst

en: ALLCHAN <cmd>, sends a command to all channels you're in
nl: ALLCHAN <opdr>, stuurt een opdracht naar alle kanalen waar in zit

en: ALLSERV <cmd>, sends a command to all servers you're in
nl: ALLSERV <opdr>, stuurt een opdracht naar alle servers waar je op zit

en: Abort
nl: Afbreken

en: Aborted
nl: Afgebroken

en: Accept
nl: Accepteren

en: Action Upon Double Click
nl: Activeren met dubbel-klikken

en: Active
nl: Actief

en: Add...
nl: Voeg toe...

en: Added server %s to network %s.
nl: Server %s toegevoegd bij netwerk %s.

en: Address:
nl: Adres:

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Afghanistan
nl: Afganistan

en: Aland Islands
nl: Alandseilanden

en: Albania
nl: Albanië

en: Albanian
nl: Albanees

en: Alerts
nl: Waarschuwingen

en: Algeria
nl: Algerije

en: All downloads combined:
nl: Alle downloads samen:

en: All uploads combined:
nl: Alle uploads samen:

en: Already marked away: %s
nl: Al reeds weg gemarkeerd: %s.

en: Already marked back.
nl: Al reeds terug gemarkeerd.

en: Alternative fonts:
nl: Alternatieve lettertypen:

en: Always
nl: Altijd

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Amharic
nl: Amhaars

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: Are you sure this is a SSL capable server and port?
nl: Weet u zeker dat deze server en poort SSL ondersteunen?

en: Are you sure you want to quit?
nl: Weet u zeker dat u wil afsluiten ?

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Ascension Island
nl: Ascension

en: Ask for confirmation
nl: Vraag om bevestiging

en: Ask for download folder
nl: Vragen om de download map

en: Asks the IRC server for your real address. Use this if you have a 192.168.*.* address!
nl: De IRC-server om uw echte adres vragen. Gebruik dit als u een 192.168.*.* adres heeft!

en: Australia
nl: Australië

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Auto Open DCC Windows
nl: DCC-vensters auto-openen

en: Auto accept file offers:
nl: Auto accepteren bestandsaanbiedingen:

en: Auto reconnect delay:
nl: Vertraging bij auto-herverbinden:

en: Automatically copy selected text
nl: Automatisch geselecteerde tekst kopiëren

en: Automatically unmark away
nl: Automatisch afwezig de-markeren

en: Away
nl: Weg

en: Away Msg:
nl: Afwezigheidsboodschap:

en: Away reason
nl: Reden van afwezigheid:

en: Away user:
nl: Gebruiker weg:

en: Away:
nl: Weg:

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidjan

en: Azerbaijani
nl: Azerbeidjan

en: BAN <mask> [<bantype>], bans everyone matching the mask from the current channel. If they are already on the channel this doesn't kick them (needs chanop)
nl: BAN <masker> [<verbansoort>], verbant iedereen die voldoet aan het masker uit het huidige kanaal. Als ze al in het huidige kanaal zitten worden ze niet weggeschopt (kanaal-operator vereist)

en: Background image:
nl: Achtergrond Afbeelding:

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Bad arguments for user command.
nl: Foute argumenten voor gebruikersgedefiniëerde opdracht.

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Ban
nl: Verbannen

en: Ban List
nl: Banlijst

en: Ban List (%s) - %s
nl: verbanlijst (%s) - %s

en: Ban time
nl: Bantijd

en: Banmask
nl: Banmasker

en: Bans
nl: Verbannen

en: Basque
nl: Baskisch

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Belgium
nl: België

en: Bind to:
nl: Verbinden met:

en: Bolivia
nl: Bolivië

en: Bosnia and Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Both
nl: Beide

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Bouvet Island
nl: Bouvet-eiland

en: Brazil
nl: Brazilië

en: British Channel Isles
nl: Briste kanaaleilanden

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits-Indische Oceaan Territorium

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Businesses
nl: Bedrijven

en: COUNTRY [-s] <code|wildcard>, finds a country code, eg: au = australia
nl: COUNTRY [-s] <code|wildcard>, zoek een landcode, bijvoorbeeld be = België en nl = Nederland

en: CTCP <nick> <message>, send the CTCP message to nick, common messages are VERSION and USERINFO
nl: CTCP <persoon> <bericht>, een CTCP bericht naar de persoon sturen. Veel voorkomende berichten zijn VERSION en USERINFO

en: CTCP Replies - %s
nl: CTCP Antwoorden - %s

en: C_lear Text
nl: Tekst wissen (_l)

en: C_onnect
nl: Verbinden (_o)

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cannot access %s
nl: Kan %s niet benaderen

en: Cannot access file: %s
    %s.
    Resuming not possible.
nl: Kan geen toegang krijgen tot bestand: %s
    %s.
    Pauzeren is niet mogelijk.

en: Cannot assign that address
nl: Kan dat adres niet toewijzen

en: Cannot read sound file:
    %s
nl: Kan geluidsbestand niet lezen:
    %s

en: Cannot read that file.
nl: Kan dat bestand niet lezen.

en: Cannot resolve hostname %s
    Check your IP Settings!
nl: Kan hostnaam %s niet oplossen
    Controleer uw IP instellingen!

en: Cannot resume the same file from two people.
nl: Kan hetzelfde bestand van twee personen niet pauzeren.

en: Cannot write to that file.
nl: Kan niet schrijven naar dat bestand.

en: Cape Verde
nl: Kaapverdische Eilanden

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Categories
nl: Categorieën

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Channel
nl: Kanaal

en: Channel List (%s) - %s
nl: Kanaallijst (%s) - %s

en: Channel Membership/"is an IRC operator"
nl: Kanaal deelnemerschap/"is een IRC operator"

en: Channel Message
nl: Kanaal Bericht

en: Channel Name
nl: Kanaalsnaam

en: Channel name
nl: Kanaalnaam

en: Channel name too short, try again.
nl: Naam van kanaal is te kort, probeer opnieuw.

en: Channel:
nl: Kanaal:

en: Character Chart
nl: Overzicht tekens

en: Character set:
nl: Tekenset:

en: Chat
nl: Chatten

en: Chat window
nl: Chatvenster

en: Chatting
nl: Chatten

en: Chile
nl: Chili

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional)
nl: Chinees (traditioneel)

en: Christmas Island
nl: Kerstmis-eiland

en: Claim you are at this address when offering files.
nl: Doe alsof u op dit adres bent bij het aanbieden van bestanden.

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear list
nl: Lijst wissen

en: Cocos Islands
nl: Cocoseilanden

en: Colored nick names
nl: Gekleurde bijnamen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Colors 0-7
nl: Kleuren 0-7

en: Colors 8-15
nl: Kleuren 8-15

en: Commands Available:
nl: Beschikbare opdrachten:

en: Comoros
nl: Komoren

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect to selected server only
nl: Verbind enkel met geselecteerde server

en: Connection Complete - %s
nl: verbinding vervolledigd - %s

en: Connection refused
nl: Verbinding geweigerd

en: Connection reset by peer
nl: Verbinding verbroken door peer

en: Connection timed out
nl: Verbinding kreeg een timeout

en: Connection to %s complete.
nl: Verbinding naar %s vervolledigd.

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copy Selected Link
nl: Geselecteerde URL kopiëren

en: Copy selected URL
nl: Geselecteerde URL kopiëren

en: Cote d'Ivoire
nl: Ivoorkust

en: Couldn't connect to session bus
nl: Kon niet connecteren op sessie-bus

en: Country:
nl: Land:

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Crop
nl: Knippen

en: Cycle Channel
nl: Kanaal ronddraaien

en: Cycling to next server in %s...
nl: Overschakelen naar volgende server in %s...

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Czech Republic
nl: Tsjechië

en: DCC Chat List - %s
nl: DCC Chat lijst - %s

en: DCC IP address:
nl: DCC IP Adres:

en: DCC String
nl: DCC Tekst

en: DCC Type
nl: DCC-type

en: DEHOP <nick>, removes chanhalf-op status from the nick on the current channel (needs chanop)
nl: DEHOP <persoon>, de kanaal-halfoperator status van de persoon in het huidige kanaal verwijderen (kanaal-operator vereist)

en: DELBUTTON <name>, deletes a button from under the user-list
nl: DELBUTTON <naam>, een knop van de gebruikerslijst wissen

en: DEOP <nick>, removes chanop status from the nick on the current channel (needs chanop)
nl: DEOP <persoon>, kanaal-operatorstatus van de persoon in het huidige kanaal verwijderen (kanaal-operator vereist)

en: DEVOICE <nick>, removes voice status from the nick on the current channel (needs chanop)
nl: DEVOICE <persoon>, de stemstatus van de persoon in het huidige kanaal verwijderen (kanaal-operator vereist)

en: DISCON, Disconnects from server
nl: DISCON, de verbinding met de server verbreken

en: Danish
nl: Deens

en: Date
nl: Datum

en: Default Messages
nl: Standaardberichten

en: Delete
nl: Verwijder

en: Democratic Republic of Congo
nl: Democratische Republiek Congo

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Description
nl: Omschrijving

en: Destination filename
nl: Doelbestandsnaam

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Dialog buttons - %s
nl: Dialoogknoppen - %s

en: Dialog with
nl: Dialoog met

en: Dictionaries to use:
nl: Woordenboeken te gebruiken:

en: Display MODEs in raw form
nl: MODEs weergeven in ruwe vorm

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Don't ask next time.
nl: Niet meer vragen volgende keer.

en: Don't auto connect to servers
nl: Niet automatisch herverbinden met servers

en: Don't auto load any plugins
nl: Geen plugins auto-laden

en: Don't cycle through all the servers when the connection fails.
nl: Niet alle servers afgaan wanneer verbinden mislukt.

en: Done
nl: Klaar

en: Download files to:
nl: Gedownloade bestanden opslaan in:

en: Dutch
nl: Nederlands

en: ECHO <text>, Prints text locally
nl: ECHO <tekst>, lokaal een tekst afdrukken

en: EXEC [-o] <command>, runs the command. If -o flag is used then output is sent to current channel, else is printed to current text box
nl: EXEC [-o] <opdracht>, een opdracht uitvoeren. Als de -o vlag meegegeven is, wordt de uitvoer naar het huidige kanaal gestuurd, anders naar het huidige tekstvenster

en: EXECCONT, sends the process SIGCONT
nl: EXECCONT, het proces SIGCONT sturen

en: EXECKILL [-9], kills a running exec in the current session. If -9 is given the process is SIGKILL'ed
nl: EXECKILL [-9], een lopende exec in de huidige sessie stoppen. Als -9 is meegegeven wordt het proces geSIGKILLd

en: EXECSTOP, sends the process SIGSTOP
nl: EXECSTOP, het proces SIGSTOP sturen

en: EXECWRITE, sends data to the processes stdin
nl: EXECWRITE, gegevens naar stdin sturen van het proces

en: East Germany
nl: Oost-Duitsland

en: East Timor
nl: Oost-Timor

en: Edit %s - %s
nl: %s bewerken - %s

en: Edit Events
nl: Gebeurtenissen bewerken

en: Educational Institution
nl: Educatieve instelling

en: Egypt
nl: Egypte

en: English
nl: Engels

en: Enter Channel to Join:
nl: Geef het te openen kanaal:

en: Enter mask to ignore:
nl: Geef het te negeren masker:

en: Enter new nickname:
nl: Nieuwe bijnaam invullen

en: Enter nickname to add:
nl: Geef bijnaam om toe te voegen:

en: Enter reason to kick %s:
nl: Geef reden voor wegschoppen %s:

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal Guinee

en: Error
nl: Fout

en: Estonia
nl: Estland

en: Estonian
nl: Estisch

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: European Union
nl: Europese Unie

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Execute command:
nl: Opdracht uitvoeren:

en: FLUSHQ, flushes the current server's send queue
nl: FLUSHQ, de verzendrij van de huidige server doerspoelen

en: Failed
nl: Mislukt

en: Failed to acquire %s: %s
nl: Faalde bij het ophalen van %s: %s

en: Failed to complete Command
nl: Mislukt om Opdracht te voltooien

en: Failed to open font:
    
    %s
nl: Openen lettertype mislukt:
    
    %s

en: Falkland Islands
nl: Falkland eilanden

en: Faroe Islands
nl: Faroër Eilanden

en: File
nl: Bestand

en: File in download directory is larger than file offered. Resuming not possible.
nl: Bestand in downloadmap is groter dan aangeboden bestand. Pauzeren is niet mogelijk.

en: File transfers
nl: Bestandsoverdrachten

en: File:
nl: Bestand:

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Files and Directories
nl: Bestanden en mappen

en: Find:
nl: Zoeken:

en: Finnish
nl: Fins

en: Focus new tabs:
nl: Nieuwe tabbladen focusseren:

en: Font:
nl: Lettertype:

en: Foreground:
nl: Voorgrond:

en: Former USSR
nl: Vroegere USSR

en: France
nl: Frankrijk

en: French
nl: Frans

en: French Guiana
nl: Frans Guyana

en: French Polynesia
nl: Frans-Polinesië

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke Territoriën

en: Friends List - %s
nl: Vrienden Lijst - %s

en: From
nl: Van

en: Full name
nl: Volledige naam

en: GATE <host> [<port>], proxies through a host, port defaults to 23
nl: GATE <host> [<poort>], verbinding maken door een proxy, de poort is standaard 23

en: Galician
nl: Galicisch

en: General
nl: Algemeen

en: Georgia
nl: Georgië

en: German
nl: Duits

en: Germany
nl: Duitsland

en: Get my address from the IRC server
nl: Mijn adres van de IRC server halen

en: Give Ops
nl: Ops geven

en: Give Voice
nl: Stem geven

en: Give each person on IRC a different color
nl: Elke persoon op IRC een andere kleur geven

en: Government
nl: Overheid

en: Graph
nl: Grafiek

en: Graphical
nl: Grafisch

en: Great Britain
nl: England

en: Greece
nl: Griekenland

en: Greek
nl: Grieks

en: Greenland
nl: Groenland

en: Guinea-Bissau
nl: Guinee-Bissau

en: HOP <nick>, gives chanhalf-op status to the nick (needs chanop)
nl: HOP <persoon>, geeft kanaal-halfoperator status aan de persoon (kanaal-operator vereist)

en: Haiti
nl: Haïti

en: Heard and McDonald Islands
nl: Heard en McDonald eilanden

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hide Version
nl: Versie verbergen

en: Hide join and part messages
nl: Binnengaan/verlaten berichten verbergen

en: Highlight:
nl: Oplichting:

en: Hindi
nl: India

en: Host unknown
nl: Host onbekend

en: Hostmask
nl: Hostmasker

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Hostname:
nl: Hostnaam:

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: Hungary
nl: Hongarije

en: I need /bin/sh to run!
nl: Ik heb /bin/sh nodig om te werken!

en: I'm busy
nl: Ik ben bezig

en: ID <password>, identifies yourself to nickserv
nl: ID <wachtwoord>, identificeert u bij nickserv

en: IGNORE <mask> <types..> <options..>
        mask - host mask to ignore, eg: *!*@*.aol.com
        types - types of data to ignore, one or all of:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        options - NOSAVE, QUIET
nl: IGNORE <masker> <soorten..> <opties..>
        masker - host masker om te negeren, bijv.: *!*@*.aol.com
        soorten - soorten gegevens om te negeren, een of meer van:
                PRIV, CHAN, NOTI, CTCP, DCC, INVI, ALL
        opties - NOSAVE, QUIET

en: INVITE <nick> [<channel>], invites someone to a channel, by default the current channel (needs chanop)
nl: INVITE <persoon> [<kanaal>], iemand uitnodigen een kanaal te openen, standaard het huidige kanaal (kanaal-operator vereist)

en: IP address
nl: IP-Adres

en: Iceland
nl: IJsland

en: Identified text
nl: Geïdentificeerde tekst

en: Idle time
nl: Inactieve tijd

en: If you know the name of the channel you want to join, enter it here.
nl: Als u de naam van het kanaal dat u wilt vervoegen kent, geef het dan hier op.

en: Ignore Stats:
nl: Negeer stats:

en: Ignore list - %s
nl: Negeerlijst - %s

en: Indent nick names
nl: Bijnamen inspringen

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Informational
nl: Informatie

en: Input box
nl: Invoervak

en: Insert Attribute or Color Code
nl: Attribuut- of kleurcode invoegen

en: Insert a red line after the last read text.
nl: Rode lijn invoegen na laatste gelezen tekst.

en: Insert timestamps in logs
nl: Tijdsstempels in logs invoegen

en: Interface
nl: Uiterlijk

en: Interface Colors
nl: Interfacekleuren

en: International
nl: Internationaal

en: Internic Commercial
nl: Internic Commercieel

en: Internic Network
nl: Internic Netwerk

en: Internic Non-Profit Organization
nl: Internic Non-profit organisatie

en: Invite
nl: Uitnodigen

en: Invite Only
nl: Alleen-uitnodigen

en: Invite:
nl: Uitnodigen:

en: Iraq
nl: Irak

en: Ireland
nl: Ierland

en: Isle of Man
nl: Eiland Man

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italy
nl: Italië

en: JOIN <channel>, joins the channel
nl: JOIN <kanaal>, het kanaal binnengaan

en: Japanese
nl: Japans

en: Join Channel
nl: Kanaal binnengaan

en: Join Channel...
nl: Kanaal openen...

en: Jordan
nl: Jordanië

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kenya
nl: Kenia

en: Keyboard Shortcuts - %s
nl: Sneltoetsen - %s

en: Keyword
nl: Sleutelwoord

en: Kick
nl: Wegschoppen

en: Kick/Ban
nl: Wegschoppen/Verbannen

en: KickBan
nl: Wegschoppen/Verbannen

en: Korean
nl: Koreaans

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: LAGCHECK, forces a new lag check
nl: LAGCHECK, een nieuwe controle op achterstand forceren

en: LOAD [-e] <file>, loads a plugin or script
nl: LOAD [-e] <bestand>, laadt een plugin of script

en: Language:
nl: Taal:

en: Last Msg:
nl: Laatste bericht:

en: Last Seen
nl: Laatst gezien

en: Latvia
nl: Letland

en: Latvian
nl: Lets

en: Leave Channel
nl: Kanaal verlaten

en: Leave channel:
nl: Kanaal verlaten:

en: Leaving
nl: Ik ga weg

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Left message
nl: Linkerbericht

en: Libya
nl: Libië

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Load From...
nl: Laden vanaf...

en: Loaded log from
nl: Geladen log van

en: Local colors:
nl: Lokale kleuren:

en: Log filename:
nl: Logbestandsnaam:

en: Log timestamp format:
nl: Log tijdsstempel formaat:

en: Logging
nl: Loggen

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: MDEHOP, Mass deop's all chanhalf-ops in the current channel (needs chanop)
nl: MDEHOP, massaal van alle kanaal-halfops op-status verwijderen in huidige kanaal (kanaal-operator vereist)

en: MDEOP, Mass deop's all chanops in the current channel (needs chanop)
nl: MDEOP, massaal van alle kanaal-ops op-status verwijderen in huidige kanaal (kanaal-operator vereist)

en: ME <action>, sends the action to the current channel (actions are written in the 3rd person, like /me jumps)
nl: ME <actie>, stuurt de actie naar het huidige kanaal (acties worden geschreven in de 3e persoon, bijv: /me springt)

en: MKICK, Mass kicks everyone except you in the current channel (needs chanop)
nl: MKICK, massaal iedereen behalve jezelf uit huidige kanaal schoppen (kanaal-operator vereist)

en: MOP, Mass op's all users in the current channel (needs chanop)
nl: MOP, massaal alle gebruikers in huidige kanaal op-status geven (kanaal-operator vereist)

en: M_ode Buttons
nl: M_odus knoppen

en: Macau
nl: Macaõ

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Make nick names right-justified
nl: Bijnamen rechts uitlijnen

en: Malay
nl: Maleis

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Marker line:
nl: Markeringslijn:

en: Marshall Islands
nl: Marshall-eilanden

en: Mask
nl: Masker

en: Mauritania
nl: Mauritanië

en: Maximum speed for all files
nl: Maximumsnelheid voor alle bestanden

en: Maximum speed for one transfer
nl: Maximumsnelheid voor één overdracht

en: Message
nl: Bericht

en: Messages
nl: Berichten

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Military
nl: Militair

en: Mobile Devices
nl: Mobiele apparaten

en: Mode char
nl: Moduskarakter

en: Moderated
nl: Gemodereerd

en: Modes string
nl: Modistring

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: More...
nl: Meer...

en: Morocco
nl: Marokko

en: Move completed files to:
nl: Volledig gedownloade bestanden verplaatsen naar:

en: Museums
nl: Musea

en: NCTCP <nick> <message>, Sends a CTCP notice
nl: NCTCP <persoon> <bericht>, een CTCP-melding sturen

en: NEWSERVER [-noconnect] <hostname> [<port>]
nl: NEWSERVER [-noconnect] <hostnaam> [<poort>]

en: NICK <nickname>, sets your nick
nl: NICK <bijnaam>, je bijnaam instellen

en: NO
nl: NEE

en: Name
nl: Naam

en: Namibia
nl: Namibië

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: Network
nl: Netwerk

en: Network List - %s
nl: Netwerklijst - %s

en: Network send queue: %d bytes
nl: Netwerk zendwachtrij: %d bytes

en: Network setup
nl: Netwerkinstellingen

en: Networks
nl: Netwerken

en: Never
nl: Nooit

en: New Caledonia
nl: Nieuw Caledonië

en: New Filename
nl: Nieuwe bestandsnaam

en: New Network
nl: Nieuw Netwerk

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: New data:
nl: Nieuwe gegevens:

en: New message:
nl: Nieuw bericht:

en: New nickname
nl: Nieuwe bijnaam

en: Nick
nl: Bijnaam

en: Nick Completion
nl: Bijnaam-afmaken

en: Nick being tried
nl: Bijnaam die geprobeerd wordt

en: Nick completion suffix:
nl: Nicknaam-aanvullen achtervoegsel:

en: Nick of person who changed the topic
nl: Bijnaam van de persoon die het onderwerp veranderde

en: Nick of person who have been invited
nl: Bijnaam van de persoon die uitgenodigd is

en: Nick of person who invited you
nl: Bijnaam van de persoon die je uitnodigde

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Nickname in use
nl: Gebruikte bijnaam

en: No active DCCs
nl: Geen DCC's actief

en: No channel joined. Try /join #<channel>
nl: Niet in een kanaal. Probeer /join #<kanaal>

en: No outside messages
nl: Geen berichten van buiten

en: No route to host
nl: Geen route naar host

en: No such command.
nl: Nietbestaande opdracht.

en: No such plugin found.
nl: Plugin niet gevonden.

en: No topic is set
nl: Er is geen onderwerp ingesteld

en: Norfolk Island
nl: Norfolk-eiland

en: Normal
nl: Normaal

en: North Korea
nl: Noord-Korea

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Mariana-eilanden

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Not connected.
nl: Niet verbonden.

en: Not connected. Try /server <host> [<port>]
nl: Niet verbonden. Probeer /server <host> [<poort>]

en: Notice
nl: Melding

en: Notice:
nl: Melding:

en: Number of notify items
nl: Aantal meldingen

en: OP <nick>, gives chanop status to the nick (needs chanop)
nl: OP <persoon>, de kanaal-operator status aan de persoon geven (kanaal-operator vereist)

en: Off
nl: Offline

en: Old Filename
nl: Oude bestandsnaam

en: Old School ARPAnet
nl: Oude school ARPAnet

en: Old nickname
nl: Oude bijnaam

en: On channels smaller than:
nl: Bij kanalen kleiner dan:

en: One download:
nl: Eén download:

en: One upload:
nl: Eén upload:

en: Only requested tabs
nl: Alleen gevraagde tabbladen

en: Only useful for computers with multiple addresses.
nl: Alleen bruikbaar voor computers met meerdere adressen.

en: Open DCC, Ignore, Notify etc, in tabs or windows?
nl: DCC, Negeren, berichten openen in tabbladen of vensters?

en: Open Dialog
nl: Dialoogvenster openen

en: Open Folder...
nl: Open Map...

en: Open an extra tab for server messages
nl: Extra tabblad openen voor serverberichten

en: Open an irc://server:port/channel URL
nl: Open een irc://server:poort/kanaal URL

en: Open channels in:
nl: Open kanalen in:

en: Open dialogs in:
nl: Open dialoog vensters in:

en: Open utilities in:
nl: Gereedschappen openen in:

en: PART [<channel>] [<reason>], leaves the channel, by default the current one
nl: PART [<kanaal>] [<reden>], het kanaal verlaten, standaard het huidige kanaal.

en: PING <nick | channel>, CTCP pings nick or channel
nl: PING <persoon | kanaal>, een persoon of kanaal CTCP pingen

en: Palestinian Territory
nl: Bezette Palestijnse Gebieden

en: Papua New Guinea
nl: Papoea Nieuw-Guinee

en: Part Channel
nl: Kanaal verlaten

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Pathname
nl: Padnaam

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Ping Server
nl: Server pingen

en: Plugin defined commands:
nl: Plugin gedefinieerde opdrachten:

en: Plugins and Scripts - %s
nl: Plugins en scripts - %s

en: Poland
nl: Polen

en: Polish
nl: Pools

en: Port
nl: Poort

en: Port:
nl: Poort:

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese (Brazilian)
nl: Portugees (Braziliaans)

en: Position
nl: Positie

en: Preferences - %s
nl: Voorkeuren - %s

en: Print Texts File
nl: Tekstbestand afdrukken

en: Private
nl: Prive

en: Private:
nl: Privé:

en: Professions
nl: Beroepen

en: Proxy Authentication
nl: Proxy-authenticatie

en: Proxy Server
nl: Proxy-server

en: Proxy traversal failed.
nl: Proxy doorkruising mislukt.

en: Push input line into history but doesn't send to server
nl: Invoerregel naar geschiedenis duwen maar niet naar server verzenden

en: QUIT [<reason>], disconnects from the current server
nl: QUIT [<reden>], verbinding met de huidige server verbreken

en: QUOTE <text>, sends the text in raw form to the server
nl: QUOTE <tekst>, tekst in ruw formaat naar de server sturen

en: Quit HexChat?
nl: HexChat afsluiten ?

en: Quit:
nl: Afsluiten:

en: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
nl: RECONNECT [-ssl] [<host>] [<poort>] [<wachtwoord>], kan net als /RECONNECT gebruikt worden om opnieuw te verbinden met de huidige server, of met /RECONNECT ALL om met alle open servers een nieuwe verbinding te maken

en: RECONNECT [<host>] [<port>] [<password>], Can be called just as /RECONNECT to reconnect to the current server or with /RECONNECT ALL to reconnect to all the open servers
nl: RECONNECT [<host>] [<poort>] [<wachtwoord>], kan net als /RECONNECT gebruikt worden om opnieuw te verbinden met de huidige server, of met /RECONNECT ALL om met alle open servers een nieuwe verbinding te maken

en: Rea_l name:
nl: Echte naam (_l):

en: Real IP
nl: Echte IP

en: Real Name:
nl: Echte naam:

en: Real user@host
nl: Echte gebruiker@host

en: Really remove network "%s" and all its servers?
nl: Zeker het netwerk "%s" en al zijn servers verwijderen?

en: Reason
nl: Reden

en: Receive window
nl: Ontvangstvenster

en: Receiver
nl: Ontvanger

en: Refresh
nl: Verversen

en: Remote host closed socket
nl: Host op afstand heeft socket gesloten

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Replace - %s
nl: Vervangen - %s

en: Replace with
nl: Vervang met

en: Reset Marker Line
nl: Markeringslijn opnieuw instellen

en: Resume
nl: Doorgaan

en: Reverse DNS
nl: Omgekeerde DNS

en: Right message
nl: Rechterbericht

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russian
nl: Russisch

en: Russian Federation
nl: Rusland

en: S. Georgia and S. Sandwich Isles
nl: Z.-Georgië en de Z. Sandwich-eilanden

en: SAY <text>, sends the text to the object in the current window
nl: SAY <tekst>, de tekst naar het object in het huidige venster sturen

en: SEND <nick> [<file>]
nl: SEND <bijnaam> [<bestand>]

en: SERVCHAN <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
nl: SERVCHAN  <host> <poort> <kanaal>, verbinding maken en een kanaal openen

en: SERVCHAN [-ssl] <host> <port> <channel>, connects and joins a channel
nl: SERVCHAN [-ssl] <host> <poort> <kanaal>, verbinding maken en een kanaal openen

en: SERVER <host> [<port>] [<password>], connects to a server, the default port is 6667
nl: SERVER <host> [<poort>] [<paswoord>], verbinding maken met een server, de standaard poort is 6667 voor gewone verbindingen

en: S_ettings
nl: Inst_ellingen

en: Saint Lucia
nl: Santa Lucia

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tome en Principe

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Save
nl: Bewaar

en: Save As...
nl: Opslaan Als...

en: Save list to a file
nl: Lijst opslaan naar een bestand

en: Save nick name in filenames
nl: Bijnaam opslaan in bestandsnamen

en: Save without interaction
nl: Opslaan zonder interactie

en: Scrollback lines:
nl: Terugschuif regels:

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Next
nl: Volgende zoeken

en: Search Previous
nl: Vorige zoeken

en: Search buffer is empty.
nl: De zoekbuffer is leeg.

en: Second choice:
nl: Tweede keuze:

en: Seconds
nl: Seconden

en: Select Download Folder
nl: Kies downloadmap

en: Select a Plugin or Script to load
nl: Kies een Plugin of Script om te laden

en: Select a sound file
nl: Kies een geluidsnaam

en: Select an Image File
nl: Selecteer een afbeeldingsbestand

en: Select an output filename
nl: Kies een bestandsnaam

en: Select color
nl: Kies een kleur

en: Select font
nl: Kies een Lettertype

en: Selected Text
nl: Geselecteerde tekst

en: Send
nl: Verzenden

en: Send file to %s
nl: Bestand versturen naar %s

en: Send window
nl: Verzendvenster

en: Sent
nl: Verzonden

en: Serbia
nl: Servië

en: Serbia and Montenegro
nl: Servië en Montenegro

en: Serbian
nl: Servisch

en: Server %s already exists on network %s.
nl: Server %s bestaat al op het netwerk %s.

en: Server Information
nl: Serverinformatie

en: Server Links
nl: Server koppelingen

en: Server Name
nl: Servernaam

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Shorten tab labels to:
nl: Tabbladlabels verkorten tot:

en: Show away once
nl: Laat 'away' slechts een keer

en: Show channel modes
nl: Toon kanaal modes

en: Show hostnames in user list
nl: Hostnamen in gebruikerslijst weergeven

en: Show marker line
nl: Markeringslijn weergeven

en: Show number of users
nl: Toon aantal gebruikers

en: Show user config directory
nl: Toon gebruikersconfiguratiemap

en: Show user count in channels
nl: Toon aantal gebruikers in kanalen

en: Show version information
nl: Versie-informatie weergeven

en: Signon time
nl: Aanmeldtijd

en: Size
nl: Grootte

en: Skip network list on startup
nl: Netwerklijst overslaan bij opstarten

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovak Republic
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Smaller text
nl: Kleinere tekst

en: Solomon Islands
nl: Solomon-eilanden

en: Somalia
nl: Somalië

en: Some file transfers are still active.
nl: Sommige bestands overdrachten zijn nog actief.

en: Some settings were changed that require a restart to take full effect.
nl: Sommige instellingen die zijn veranderd worden pas actief na het opnieuw starten.

en: Sort tabs in alphabetical order
nl: Tabbladen alfabetisch ordenen

en: Sound file
nl: Geluidsbestand

en: Sound file:
nl: Geluidsbestand:

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South Korea
nl: Zuid-Korea

en: South Sudan
nl: Zuid-Soedan

en: Spain
nl: Spanje

en: Spanish
nl: Spaans

en: Spell checker:
nl: Spellingcontrole:

en: Spell checking
nl: spelling checken

en: Spelling Suggestions
nl: Spellingsuggesties

en: St. Helena
nl: St.-Helena

en: St. Kitts and Nevis
nl: St.-Kitts en Nevis

en: St. Pierre and Miquelon
nl: St.-Pierre en Miquelon

en: St. Vincent and the Grenadines
nl: Sint-Vincent en de Grenadines

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Sudan
nl: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
nl: Svalbard en Jan Mayen eilanden

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: TOPIC [<topic>], sets the topic if one is given, else shows the current topic
nl: TOPIC [<topic>], het onderwerp opeven als topic gespecifiëerd is, anders het huidige onderwerp laten zien

en: T_ree
nl: Boom (_r)

en: Tabs or Windows
nl: Tabbladen of Vensters

en: Tajikistan
nl: Tadjikistan

en: Take Ops
nl: Ops nemen

en: Take Voice
nl: Stem nemen

en: Tanzania
nl: Tanzanië

en: Test All
nl: Allemaal Testen

en: Text
nl: Tekst

en: Text Colors
nl: Tekstkleuren

en: Thai
nl: Thais

en: That file is not resumable.
nl: Dat bestand is niet pauzeerbaar.

en: That mask already exists.
nl: Dat masker bestaat al.

en: That plugin is refusing to unload.
nl: Deze plugin weigert te ontladen.

en: The Insert in Buffer command will insert the contents of Data 1 into the entry where the key sequence was pressed at the current cursor position
nl: De Invoegen in buffer opdracht zal de inhoud van Data 1 invoegen in de ingang waar de toetsencombinatie was ingedrukt op de huidige aanwijzerpositie

en: The Last Command command sets the entry to contain the last command entered - the same as pressing up in a shell
nl: De Laatste opdracht opdracht stelt de ingang in op de laatst ingevoerde opdracht - hetzelfde als pijltje omhoog in een shell

en: The Next Command command sets the entry to contain the next command entered - the same as pressing down in a shell
nl: De Volgende opdracht opdracht stelt de ingang in op de volgend ingevoerde opdracht - hetzelfde als pijltje omlaag in een shell

en: The Set Buffer command sets the entry where the key sequence was entered to the contents of Data 1
nl: De Buffer instellen opdracht stelt de ingang waar de toetsencombinatie is ingedrukt in op de inhoud van Data 1

en: The CTCP event
nl: De CTCP-gebeurtenis

en: The Channel it's going to
nl: Het kanaal waar het heen gaat

en: The Packet
nl: Het pakket

en: The action
nl: De actie

en: The ban mask
nl: Het ban-masker

en: The channel
nl: Het kanaal

en: The channel being joined
nl: Het kanaal dat geopend wordt

en: The channel it's being set on
nl: Het kanaal waarop het wordt ingesteld

en: The creator
nl: De maker

en: The exempt mask
nl: Het exempt-masker

en: The host of the person
nl: De host van de persoon

en: The invite mask
nl: Het uitnodigingsmasker

en: The key
nl: De sleutel

en: The limit
nl: De limiet

en: The message
nl: Het bericht

en: The mode letter
nl: De letter van de modus

en: The mode's sign (+/-)
nl: Het teken van de modus (+/-)

en: The nick of the joining person
nl: De bijnaam van de persoon die binnenkomt

en: The nick of the person
nl: De bijnaam van de persoon

en: The nick of the person leaving
nl: De bijnaam van de persoon die weggaat

en: The nick of the person removed the exempt
nl: De bijnaam van de persoon die de exempt heeft verwijderd

en: The nick of the person removed the invite
nl: De bijnaam van de persoon die de uitnodiging heeft verwijderd

en: The nick of the person setting the mode
nl: De bijnaam van de persoon die de modus heeft ingesteld

en: The nick of the person who did the banning
nl: De bijnaam van de persoon die de ban heeft uitgevoerd

en: The nick of the person who did the exempt
nl: De bijnaam van de persoon die de exempt heeft uitgevoerd

en: The nick of the person who did the halfop'ing
nl: De bijnaam van de persoon die de halfop heeft uitgevoerd

en: The nick of the person who did the invite
nl: De bijnaam van de persoon die de uitnodiging heeft gedaan

en: The nick of the person who did the op'ing
nl: De bijnaam van de persoon die de op heeft uitgevoerd

en: The nick of the person who did the voice'ing
nl: De bijnaam van de persoon die de voice heeft uitgevoerd

en: The nick of the person who has been dehalfop'ed
nl: De bijnaam van de persoon die is ge'dehalfopt

en: The nick of the person who has been deop'ed
nl: De bijnaam van de persoon die is ge'deopt

en: The nick of the person who has been devoice'ed
nl: De bijnaam van de persoon die is ge'devoicet

en: The nick of the person who has been halfop'ed
nl: De bijnaam van de persoon die is ge'halfopt

en: The nick of the person who has been op'ed
nl: De bijnaam van de persoon die is ge'opt

en: The nick of the person who has been voice'ed
nl: De bijnaam van de persoon die is ge'voicet

en: The nick of the person who set the key
nl: De bijnaam van de persoon die de sleutel instelde

en: The nick of the person who set the limit
nl: De bijnaam van de persoon die de limiet instelde

en: The nick who removed the key
nl: De bijnaam die de sleutel heeft verwijderd

en: The nick who removed the limit
nl: De bijnaam die de limiet heeft verwijderd

en: The nickname of the kicker
nl: Bijnaam van de kicker

en: The person being kicked
nl: De persoon die gekickt wordt

en: The reason
nl: De reden

en: The sound
nl: Het geluid

en: The text
nl: De tekst

en: The time
nl: De tijd

en: The time in x.x format (see below)
nl: De tijd in x.x-formaat

en: There was an error loading key bindings configuration
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van de configuratie van de toetsenbordkoppelingen

en: There was an error parsing the string
nl: Er is een fout opgetreden bij het parsen van de string

en: Third choice:
nl: Derde keuze:

en: This command changes the text in the entry to finish an incomplete nickname or command. If Data 1 is set then double-tabbing in a string will select the last nick, not the next
nl: Deze opdracht wijzigt de tekst in de ingang zodat een incomplete bijnaam of opdracht wordt voltooid. Als Data 1 is ingesteld, dan selecteert tweemaal tab indrukken de laatste bijnaam, niet de volgende

en: This command checks the last word entered in the entry against the replace list and replaces it if it finds a match
nl: Deze opdracht vergelijkt het laatst ingevoerde woord ingevoerd in de ingang, met de vervangingslijst, en vervangt als er een overeenkomst is

en: This command moves the current tab family to the left
nl: Deze opdracht verplaatst de huidige tabblad-familie naar links

en: This command moves the current tab family to the right
nl: Deze opdracht verplaatst de huidige tabblad-familie naar rechts

en: This command moves the front tab left by one
nl: Deze opdracht verplaatst het voorste tabblad een stap naar links

en: This command moves the front tab right by one
nl: Deze opdracht verplaatst het voorste tabblad een stap naar rechts

en: This command scrolls up and down through the list of nicks. If Data 1 is set to anything it will scroll up, else it scrolls down
nl: Deze opdracht schuift omhoog en omlaag in de lijst met bijnamen. Als Data 1 ergens op is ingesteld, wordt er omhoog geschoven, anders omlaag.

en: This server still has %d channels or dialogs associated with it. Close them all?
nl: Er zijn nog steeds %d kanalen of dialogen met deze server geassocieerd. Wilt u ze allemaal sluiten?

en: This signal is only passed %d args, $%d is invalid
nl: Dit signaal is slechts %d argumenten gegeven, $%d is onjuist

en: Title Bar
nl: Titelbalk

en: Too many recursive usercommands, aborting.
nl: Teveel recursieve gebruikersgedefiniëerde opdrachten, afbrekende.

en: Top
nl: Bovenkant

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Topic Protection
nl: Onderwerp bescherming

en: Topic for %s is: %s
nl: Onderwerp van %s is: %s

en: Transparency Settings
nl: Instellingen transparantheid

en: Travel and Tourism
nl: Reizen en Toerisme

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turkse en Caicos-eilanden

en: Type /HELP <command> for more information, or /HELP -l
nl: Tik /HELP <opdracht> voor meer informatie of /HELP -l

en: Type:
nl: Soort

en: UNBAN <mask> [<mask>...], unbans the specified masks.
nl: UNBAN <masker> [<masker>...], de opgegeven maskers weer toelaten

en: UNLOAD <name>, unloads a plugin or script
nl: UNLOAD <naam>, een plugin of script laden

en: URL <url>, opens a URL in your browser
nl: URL <url> opent een URL in uw browser

en: URL Grabber - %s
nl: URL Grijper - %s

en: URL Handlers - %s
nl: URL Programma's - %s

en: URLs
nl: URL 's

en: US Virgin Islands
nl: VS Maagdeneilanden

en: USELECT [-a] [-s] <nick1> <nick2> etc, highlights nick(s) in channel userlist
nl: USELECT [-a] [-s] <bijnaam1> <bijnaam2> enz, laat bijnamen oplichten in gebruikerslijst van het kanaal

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Unignore
nl: Niet langer negeren

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United States Medical
nl: Verenigde Staten Medisch

en: United States of America
nl: Verenigde Staten van Amerika

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown arg '%s' ignored.
nl: Onbekend argument '%s' genegeerd.

en: Unsorted
nl: Ongesorteerd

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Use SSL for all the servers on this network
nl: SSL gebruiken voor alle servers op dit netwerk

en: Use a different config directory
nl: Gebruik een andere configmap

en: Use global user information
nl: Algemene gebruikersinfo gebruiken

en: Use graphical icons instead of text symbols in the user list.
nl: Gebruik grafische pictogrammen in plaats van tekstsymbolen in de gebruikerslijst.

en: Use proxy for:
nl: Een Proxy Server gebruiken voor:

en: Use the Text box font and colors
nl: Tekstvak lettertype en kleuren gebruiken

en: User Defined Commands - %s
nl: Door gebruiker gedefinieerde opdrachten - %s

en: User Information
nl: Gebruikersinformatie

en: User Limit
nl: Gebruikerslimiet

en: User List
nl: Gebruikers Lijst

en: User defined commands:
nl: Door de gebruiker gedefinieerde opdrachten:

en: User limit must be a number!
nl: Gebruikersgrens moet een getal zijn!

en: User list
nl: Gebruikerslijst

en: User list sorted by:
nl: Gebruikerslijst gesorteerd op:

en: User menu - %s
nl: Gebruikersmenu - %s

en: User:
nl: Gebruiker:

en: Userlist buttons - %s
nl: Gebruikerslijst Knoppen - %s

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Users
nl: Gebruikers

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: VOICE <nick>, gives voice status to someone (needs chanop)
nl: VOICE <persoon>, geef de stemstatus aan iemand (kanaal operator vereist)

en: Vatican City State
nl: Vaticaanstad

en: Version
nl: Versie

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: WALLCHAN <message>, writes the message to all channels
nl: WALLCHAN <bericht>, het bericht naar alle kanalen sturen

en: WALLCHOP <message>, sends the message to all chanops on the current channel
nl: WALLCHOP <bericht>, een bericht naar alle kanaaloperatoren op het huidige kanaal

en: Waiting
nl: Bezig met wachten

en: Wallis and Futuna Islands
nl: Wallis and Futuna-eilanden

en: Walloon
nl: Waals

en: Warning: "%s" character set is unknown. No conversion will be applied for network %s.
nl: Waarschuwing: tekenset "%s" is onbekend. Er zal geen conversie worden toegepast voor netwerk %s.

en: Western Sahara
nl: Westelijke Sahara

en: What would you like to do next?
nl: Wat wilt u vervolgens doen?

en: Who it's from
nl: Van wie het is

en: Who set the ban
nl: Degene die de ban heeft ingesteld

en: WhoIs
nl: Whois

en: Windows
nl: Vensters

en: YES
nl: JA

en: Yemen
nl: Jemen

en: You are being CTCP flooded from %s, ignoring %s
nl: U wordt overspoeld met CTCP-verkeer van %s, nu wordt %s genegeerd

en: You can only open the Ban List window while in a channel tab.
nl: U kunt het Ban List venster enkel openen wanneer u zich in een kanaaltab bevindt.

en: You must select some bans.
nl: Het is nodig om enkele verbanningen selecteren.

en: Your Address
nl: Uw adres

en: Yugoslavia
nl: Joegoslavië

en: _About
nl: Info (_A)

en: _Always show this dialog after connecting.
nl: _Altijd deze dialoog tonen na het verbinden.

en: _Browse...
nl: _Bladeren...

en: _Close
nl: Sluiten (_C)

en: _Contents
nl: Inhoud (_C)

en: _Disconnect
nl: Verbin_ding verbreken

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _Edit...
nl: B_ewerken...

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Join this channel:
nl: Kanaal vervoegen (_J):

en: _Load...
nl: _Laden...

en: _Network Meters
nl: _Netwerkinstellingen

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Nick name:
nl: Bij_naam:

en: _Nothing, I'll join a channel later.
nl: _Niets, ik zal later een kanaal vervoegen.

en: _Play
nl: Afs_pelen

en: _Preferences
nl: Voorkeuren (_P)

en: _Quit
nl: Afsluiten (_Q)

en: _Reconnect
nl: Opnieuw ve_rbinden

en: _Sort
nl: _Sorteren

en: _User name:
nl: Gebr_uikersnaam:

en: _Usermenu
nl: Gebr_uikersmenu

en: _View
nl: Beeld (_V)

en: _Window
nl: Venster (_W)

en: bye
nl: doei

en: mIRC colors:
nl: mIRC kleuren:

en: plugin for remote access using DBUS
nl: plugin voor toegang op afstand gebruikmakend van DBUS
