marco 1.25.0 - en to nl translation catalogue (419 entries)

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for keybinding "%s"
nl: ‘%s’ in de configuratiegegevensbank is geen geldige waarde voor toetsbinding ‘%s’

en: "%s" found in configuration database is not a valid value for mouse button modifier
nl: ‘%s’, gevonden in de configuratiegegevensbank, is geen geldige waarde voor de muisknop-optietoets

en: "%s" is not a valid value for focus attribute
nl: ‘%s’ is geen geldige waarde voor ‘focus’-attribuut

en: "%s" is not a valid value for resize attribute
nl: ‘%s’ is geen geldige waarde voor ‘resize’-attribuut

en: "%s" is not a valid value for state attribute
nl: ‘%s’ is geen geldige waarde voor ‘state’-attribuut

en: "version" attribute cannot be used in metacity-theme-1.xml or metacity-theme-2.xml
nl: Attribuut 'versie' kan niet worden gebruikt in metacity-theme-1.xml of metacity-theme-2.xml

en: %d stored in GSettings key %s is out of range %d to %d
nl: %d opgeslagen in GSettings-sleutel %s valt buiten het bereik %d tot %d

en: %d x %d
nl: %d × %d

en: %g milliseconds to draw one window frame
nl: %g milliseconden om één vensterraamwerk te tekenen

en: %s (as %s)
nl: %s (als %s)

en: %s (as another user)
nl: %s (als een andere gebruiker)

en: %s (as superuser)
nl: %s (als systeembeheerder)

en: %s (on %s)
nl: %s (op %s)

en: (Not implemented) Navigation works in terms of applications not windows
nl: (Niet geïmplementeerd) Navigatie werkt in termen van toepassingen, niet van vensters

en: <%s> geometry "%s" has not been defined
nl: <%s>-afmetingen ‘%s’ is niet gedefinieerd

en: <%s> must specify either a geometry or a parent that has a geometry
nl: <%s> moet ofwel afmetingen specificeren, of een ouder met afmetingen

en: <%s> name "%s" used a second time
nl: <%s>-naam ‘%s’ een tweede keer gebruikt

en: <%s> parent "%s" has not been defined
nl: <%s>-ouder ‘%s’ is niet gedefinieerd

en: <%s> specified twice for this theme
nl: <%s> twee keer gegeven voor dit thema

en: <button function="%s" state="%s" draw_ops="whatever"/> must be specified for this frame style
nl: <button function="%s" state="%s" draw_ops="iets"/> moet voor deze kaderstijl gespecificeerd worden

en: <marco_session> attribute seen but we already have the session ID
nl: <marco_session>-attribuut opgemerkt maar we hebben reeds de sessie-ID

en: <tt>%s</tt> is not responding.
nl: <tt>%s</tt> reageert niet.

en: <tt>Rename Workspace</tt>
nl: <tt>Werkblad hernoemen</tt>

en: A font description string describing a font for window titlebars. The size from the description will only be used if the titlebar_font_size option is set to 0. Also, this option is disabled if the titlebar_uses_desktop_font option is set to true.
nl: Een lettertypebeschrijving voor het lettertype van de venstertitels. De grootte uit de beschrijving zal echter alleen worden gebruikt als ‘titlebar_font_size’ op 0 is gezet. Tevens is deze optie uitgezet als ‘titlebar_uses_desktop_font’ is ingeschakeld.

en: A style called "%s" has not been defined
nl: Een stijl genaamd ‘%s’ is niet gedefinieerd

en: Action on title bar double-click
nl: Actie bij titelbalk-dubbelklik

en: Action on title bar middle-click
nl: Actie bij titelbalk-klik met middelste muisknop

en: Action on title bar right-click
nl: Actie bij titelbalk-klik met rechtermuisknop

en: Activate the window menu
nl: Venstermenu activeren

en: Alpha must be between 0.0 (invisible) and 1.0 (fully opaque), was %g
nl: Alpha moet liggen tussen 0.0 (onzichtbaar) en 1.0 (volledig ondoorzichtig), maar was %g

en: Alpha value "%s" in blended color is not between 0.0 and 1.0
nl: Alpha-waarde ‘%s’ in gemengde kleur zit niet tussen 0.0 en 1.0

en: Always On Visible Workspace
nl: Altijd op zichtbaar werkblad

en: Always on _Top
nl: Altijd _bovenop

en: Angle must be between 0.0 and 360.0, was %g
nl: Hoek moet liggen tussen 0.0 en 360.0, maar was %g

en: Application set a bogus _NET_WM_PID %lu
nl: Toepassing heeft een overbodige _NET_WM_PID %lu ingesteld

en: Arrangement of buttons on the titlebar
nl: Schikking van de knoppen op de titelbalk

en: Arrangement of buttons on the titlebar. The value should be a string, such as "menu:minimize,maximize,spacer,close"; the colon separates the left corner of the window from the right corner, and the button names are comma-separated. Duplicate buttons are not allowed. Unknown button names are silently ignored so that buttons can be added in future marco versions without breaking older versions. A special spacer tag can be used to insert some space between two adjacent buttons.
nl: Schikking van de knoppen op de titelbalk. De waarde moet een tekenreeks zijn zoals: ‘menu:minimize,maximize,spacer,close’; de punt-komma scheidt de linkerhoek van het venster van de rechterhoek, de knopnamen zijn gescheiden door komma's. Dubbele knoppen zijn niet toegestaan. Onbekende knopnamen worden genegeerd zodat in toekomstige versies van marco, knoppen kunnen worden toegevoegd zonder oudere versies te breken. De waarde ‘spacer’ kan gebruikt worden om ruimte tussen twee naastgelegen knoppen te creëren.

en: Aspect ratio "%s" is unknown
nl: Verhouding ‘%s’ is onbekend

en: Attached Modal Dialog
nl: Bijgevoegde modale dialoog

en: Attribute "%s" is invalid on <%s> element in this context
nl: Attribuut "%s" is ongeldig op <%s> element in deze context

en: Attribute "%s" repeated twice on the same <%s> element
nl: Attribuut ‘%s’ twee keer herhaald op hetzelfde <%s>-element

en: Automatically raises the focused window
nl: Verheft automatisch het venster dat scherpstelling heeft

en: Bad version specification '%s'
nl: Verkeerde versiespecificatie '%s'

en: Bar
nl: Balk

en: Bell event
nl: Belgebeurtenis

en: Benchmark
nl: Prestatievergelijking

en: Blend format is "blend/bg_color/fg_color/alpha", "%s" does not fit the format
nl: Mengopmaak is ‘meng/vg_kleur/ag_kleur/alpha’, ‘%s’ voldoet niet aan de opmaak

en: Boolean values must be "true" or "false" not "%s"
nl: Booleaanse waarde moet ‘true’ of ‘false’ zijn, niet ‘%s’

en: Border
nl: Rand

en: Border "%s" is unknown
nl: Rand ‘%s’ is onbekend

en: Border-only window
nl: Venster met alleen randen

en: Bug in window manager:
nl: Fout in vensterbeheerder:

en: Button Layouts
nl: Knopopmaak

en: Button aspect ratio %g is not reasonable
nl: Knopverhouding %g is onredelijk

en: Button function "%s" does not exist in this version (%d, need %d)
nl: Knopfunctie ‘%s’ bestaat niet in deze versie (%d, %d benodigd)

en: Button layout test %d
nl: Knopopmaakproef %d

en: Can't have a two draw_ops for a <button> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee ‘draw_ops’ voor een <button>-element hebben (thema specificeerde een ‘draw_ops’-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Can't have a two draw_ops for a <menu_icon> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee ‘draw_ops’ voor een <menu_icon>-element hebben (thema specificeerde een ‘draw_ops’-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Can't have a two draw_ops for a <piece> element (theme specified a draw_ops attribute and also a <draw_ops> element, or specified two elements)
nl: Kan niet twee ‘draw_ops’ voor een <piece>-element hebben (thema specificeerde een ‘draw_ops’-attribuut en tevens een <draw_ops>-element, of specificeerde twee elementen)

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cannot specify both "button_width"/"button_height" and "aspect_ratio" for buttons
nl: Kan niet tegelijk ‘button_width’/‘button_height’ en ‘aspect_ratio’ voor knoppen opgeven.

en: Clicking a window while holding down this modifier key will move the window (left click), resize the window (middle click), or show the window menu (right click). The middle and right click operations may be swapped using the "resize_with_right_button" key. Modifier is expressed as "<Alt>" or "<Super>" for example.
nl: Het aanklikken van een venster tijdens het ingedrukt houden van deze speciale toets, zal het venster verplaatsen (linksklik), van grootte doen veranderen (middelklik) of het venstermenu tonen (rechtsklik). De middelklik- en rechtsklikbewerkingen kunnen worden omgewisseld met gebruikmaking van de 'resize_with_right_button'-toets. Speciale toets wordt bijvoorbeeld uitgedrukt als '<Alt>' of '<Super>'.

en: Close Window
nl: Venster sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: Comma separated class list. Each running GUI application referenced to given windows manager class will be ignored by 'Show Desktop' functionality.
nl: Kommagescheiden klasselijst. Elke draaiende grafische toepassing gekoppeld aan een opgegeven vensterbeheerderklasse zal worden genegeerd door 'Bureaublad tonen'-functionaliteit.

en: Commands to run in response to keybindings
nl: Opdrachten die worden uitgevoerd bij toetsbindingen

en: Compositing Manager
nl: Beeldcompositiebeheer

en: Constant "%s" has already been defined
nl: Constante ‘%s’ is reeds gedefinieerd

en: Control how new windows get focus
nl: Beheer hoe nieuwe vensters scherpstelling verkrijgen

en: Coordinate expression contained unknown operator at the start of this text: "%s"
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een onbekende functie aan het begin van deze tekst: ‘%s’

en: Coordinate expression contains character '%s' which is not allowed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat teken '%s' wat niet is toegestaan

en: Coordinate expression contains floating point number '%s' which could not be parsed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat floating-point-getal '%s' wat niet kon worden gelezen

en: Coordinate expression contains integer '%s' which could not be parsed
nl: Coördinaatuitdrukking bevat geheel getal '%s' wat niet kon worden gelezen

en: Coordinate expression doesn't seem to have any operators or operands
nl: Coördinaatuitdrukking bevat schijnbaar geen functies of argumenten

en: Coordinate expression ended with an operator instead of an operand
nl: Coördinaatuitdrukking eindigde met een functie in plaats van een argument

en: Coordinate expression had a close parenthesis with no open parenthesis
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een sluithaakje zonder openingshaakje

en: Coordinate expression had an open parenthesis with no close parenthesis
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een openingshaakje zonder sluithaakje

en: Coordinate expression had an operand where an operator was expected
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een argument waar een functie werd verwacht

en: Coordinate expression had unknown variable or constant "%s"
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een onbekende variabele of constante ‘%s’

en: Coordinate expression has an operator "%s" where an operand was expected
nl: Coördinaatuitdrukking bevat een functie ‘%s’ waar een argument werd verwacht

en: Coordinate expression has operator "%c" following operator "%c" with no operand in between
nl: Coördinaatuitdrukking bevat functie ‘%c’ volgend op functie ‘%c’ zonder argument in het midden

en: Coordinate expression parser overflowed its buffer.
nl: Lezer van coördinatie-expressie stroomde over zijn buffer heen.

en: Coordinate expression results in division by zero
nl: Coördinaatuitdrukking resulteert in een deling door nul

en: Coordinate expression tries to use mod operator on a floating-point number
nl: Coördinaatuitdrukking probeert een mod-functie te gebruiken op een floating-point-getal

en: Coordinate expression was empty or not understood
nl: Coördinaatuitdrukking was leeg of werd niet begrepen

en: Could not acquire window manager selection on screen %d display "%s"
nl: Kon selectie van vensterbeheerder niet verkrijgen op scherm %d display ‘%s’

en: Could not create directory '%s': %s
nl: Kon map '%s' niet aanmaken: %s

en: Could not find a theme! Be sure %s exists and contains the usual themes.
nl: Kon geen thema vinden! Zorg ervoor dat %s bestaat en de gebruikelijke thema's bevat.

en: Could not open session file '%s' for writing: %s
nl: Kon sessiebestand '%s' niet openen voor schrijven: %s

en: Could not parse "%s" as a floating point number
nl: Kon ‘%s’ niet als 'floating-point'-getal lezen

en: Could not parse "%s" as an integer
nl: Kon ‘%s’ niet lezen als geheel getal

en: Could not parse alpha value "%s" in blended color
nl: Kon alpha-waarde ‘%s’ niet lezen in gemengde kleur

en: Could not parse color "%s"
nl: Kon kleur ‘%s’ niet lezen

en: Could not parse font description "%s" from GSettings key %s
nl: Kon lettertypebeschrijving ‘%s’ niet lezen vanuit GSettings-sleutel %s

en: Could not parse shade factor "%s" in shaded color
nl: Kon schaduwfactor ‘%s’ in schaduwkleur niet lezen

en: Could not release screen %d on display "%s"
nl: Kon scherm %d op display ‘%s’ niet vrijmaken

en: Current theme
nl: Huidig thema

en: Delay in milliseconds for the auto raise option
nl: Vertraging in milliseconden alvorens automatisch te verheffen

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Determines if new windows are created on the center of the screen
nl: Bepalen of nieuwe vensters in het midden van het scherm worden gecreëerd

en: Determines whether Marco is a compositing manager.
nl: Bepaalt of Marco een beeldcompositiebeheerder is.

en: Determines whether applications or the system can generate audible 'beeps'; may be used in conjunction with 'visual bell' to allow silent 'beeps'.
nl: Bepaalt of toepassingen of het systeem hoorbare 'piepjes' kan genereren; kan samen met 'visuele bel' gebruikt worden om geluidloze 'piepjes' mogelijk te maken.

en: Dialog Box
nl: Dialoogvenster

en: Did not understand arrow "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: pijl ‘%s’ voor <%s>-element

en: Did not understand color component "%s" in color specification
nl: Niet begrepen: kleurcomponent ‘%s’ in kleurspecificatie

en: Did not understand fill type "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: vul-type ‘%s’ voor <%s>-element

en: Did not understand shadow "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: schaduw ‘%s’ voor <%s>-element

en: Did not understand state "%s" for <%s> element
nl: Niet begrepen: status ‘%s’ voor <%s>-element

en: Did not understand state "%s" in color specification
nl: Niet begrepen: status ‘%s’ in kleurspecificatie

en: Did not understand trailing characters "%s" in string "%s"
nl: Niet begrepen: de laatste tekens ‘%s’ in ‘%s’

en: Did not understand value "%s" for type of gradient
nl: Niet begrepen: de waarde ‘%s’ voor type kleurverloop

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met de sessiebeheerder uitschakelen

en: Disable misfeatures that are required by old or broken applications
nl: Wanfuncties uitzetten die vereist zijn voor oude of gebroken toepassingen

en: Distance "%s" is unknown
nl: Afstand ‘%s’ is onbekend

en: Don't make fullscreen windows that are maximized and have no decorations
nl: Geen gemaximaliseerde vensters op het volledige scherm maken zonder vensterdecoratie

en: Drew %d frames in %g client-side seconds (%g milliseconds per frame) and %g seconds wall clock time including X server resources (%g milliseconds per frame)
nl: %d kaders getekend in %g seconden voor client (%g milliseconden per kader) en %g seconden op wandklok inclusief X-serverbronnen (%g milliseconden per kader)

en: Element <%s> is not allowed below <%s>
nl: Element <%s> is niet toegestaan onder <%s>

en: Element <%s> is not allowed inside a <%s> element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een <%s> element

en: Element <%s> is not allowed inside a <constant> element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een <constant>-element

en: Element <%s> is not allowed inside a distance/border/aspect_ratio element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen de elementen distance/border/aspect_ratio

en: Element <%s> is not allowed inside a draw operation element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een ‘draw operation’-element

en: Element <%s> is not allowed inside a name/author/date/description element
nl: Element <%s> is niet toegestaan binnen een naam/auteur/datum/beschrijving element

en: Enable Visual Bell
nl: Visuele bel gebruiken

en: Error closing session file '%s': %s
nl: Fout bij sluiten sessiebestand '%s': %s

en: Error loading theme: %s
nl: Fout bij laden van thema: %s

en: Error writing session file '%s': %s
nl: Fout bij schrijven sessiebestand '%s': %s

en: Expand the alt-tab popup window to fit longer window titles
nl: Vergroot het alt-tab opduikvenster om langere venstertitels te kunnen bevatten

en: Failed to fdopen() log file %s: %s
nl: Logboek %s openen via fdopen() mislukt: %s

en: Failed to find a valid file for theme %s
nl: Geen geldig bestand gevonden voor thema %s

en: Failed to get hostname: %s
nl: Ophalen computernaam mislukt: %s

en: Failed to load theme "%s": %s
nl: Laden thema ‘%s’ mislukt: %s

en: Failed to open X Window System display '%s'
nl: Openen van X Window System display ‘%s’ mislukt

en: Failed to open debug log: %s
nl: Foutopsporingslogboek openen mislukt: %s

en: Failed to parse saved session file: %s
nl: Lezen van opgeslagen sessiebestand mislukt: %s

en: Failed to restart: %s
nl: Herstarten mislukt: %s

en: Failed to scan themes directory: %s
nl: Kon themamap niet doorzoeken: %s

en: Fake menu item %d
nl: Nep-menu-onderdeel %d

en: Fast Alt-Tab with compositing manager (disable thumbnails)
nl: Snelle Alt-Tab met beeldcompositiebeheer (schakel miniaturen uit)

en: Frame geometry does not specify size of buttons
nl: Kaderafmetingen geeft geen afmeting van knoppen

en: Frame style already has a button for function %s state %s
nl: Kaderstijl heeft reeds een knop voor functie %s status %s

en: Frame style already has a piece at position %s
nl: Kaderstijl heeft al een onderdeel op positie %s

en: GTK color specification must have a close bracket after the state, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
nl: GTK-kleurspecificatie moet een sluithaakje hebben na de status, dus: gtk: fg[NORMAL] waarbij NORMAL de status is; kon ‘%s’ niet lezen

en: GTK color specification must have the state in brackets, e.g. gtk:fg[NORMAL] where NORMAL is the state; could not parse "%s"
nl: GTK-kleurspecificatie moet de toestand in rechte haken hebben, bijv. gtk:fg[NORMAL] waarbij NORMAL de toestand is; kon ‘%s’ niet lezen

en: GTK custom color specification must have color name and fallback in parentheses, e.g. gtk:custom(foo,bar); could not parse "%s"
nl: Kon '%s' niet lezen; een aangepaste kleurspecificatie voor GTK moet kleurnaam en terugvalwaarde tussen haakjes hebben, bijv. gtk:aangepast(foo,bar)

en: Gradients should have at least two colors
nl: Kleurverloop moet tenminste twee kleuren hebben

en: Gtk:custom format is "gtk:custom(color_name,fallback)", "%s" does not fit the format
nl: Opmaak voor gtk:aangepast is 'gtk:aangepast(kleurnaam,terugvalwaarde)', '%s' voldoet niet aan de opmaakeisen

en: Hide all normal windows and set focus to the desktop
nl: Verberg alle normale vensters en stel scherp op het bureaublad

en: Icon size in alt-tab popup window
nl: Pictogramgrootte in een alt-tab-opduikvenster

en: If enabled, drag-dropping a window to the top of the screen will maximize it. Only works when allow-tiling is enabled.
nl: Indien ingeschakeld, zal het verslepen van een venster naar de bovenkant van het scherm, het maximaliseren. Werkt alleen wanneer allow-tiling is ingeschakeld.

en: If enabled, dropping windows on screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half of the available area. Drag-dropping to the top maximizes the window if allow-top-tiling is enabled.
nl: Indien ingeschakeld, zal het verslepen van vensters naar schermranden hen verticaal maximaliseren en hen herschalen zodat ze de helft van de beschikbare ruimte bedekken. Verslepen naar de bovenkant maximaliseert het venster indien allow-top-tiling is ingeschakeld.

en: If enabled, tiling a window will cycle through multiple different sizes by using the same keyboard shortcut multiple times in a row.
nl: Indien aangezet, zal het tegelen van een venster cyclisch schakelen tussen diverse verschillende groottes door meerdere malen dezelfde sneltoets te gebruiken.

en: If set to true, and the focus mode is either "sloppy" or "mouse" then the focused window will be automatically raised after a delay specified by the auto_raise_delay key. This is not related to clicking on a window to raise it, nor to entering a window during drag-and-drop.
nl: Indien waar, en de aandachtsmodus is ofwel ‘sloppy’ of ‘mouse’, dan zal het venster met scherpstelling worden verheven na een bepaalde vertraging, die ingesteld kan worden met de ‘auto_raise_delay’-sleutel. Dit heeft geen invloed bij het aanklikken van een venster om het te verheffen en heeft ook geen invloed bij het slepen en loslaten van elementen op het venster.

en: If set to true, new windows are opened in the center of the screen. Otherwise, they are opened at the top left of the screen.
nl: Wanneer ingesteld als waar, worden nieuwe vensters geopend in het midden van het scherm. Anders worden deze geopend linksboven in het scherm.

en: If set to true, no window thumbnails will be displayed in the alt-tab popup window when the compositing manager is enabled. Application icons will be displayed instead. Note that on high resolution screens with many visible windows there can be a perceptible lag in rendering.
nl: Indien ingesteld op 'waar', zullen er geen vensterminiaturen worden getoond in het alt-tab-opduikvenster wanneer de beeldcompositiebeheerder is ingeschakeld. In plaats daarvan zullen er toepassingspictogrammen worden getoond. Merk op, dat op schermen met hoge resolutie met veel zichtbare vensters, er een merkbare vertraging kan optreden in de weergave.

en: If true, ignore the titlebar_font option, and use the standard application font for window titles.
nl: Indien waar, negeer de ‘titlebar_font’-optie, en gebruik het standaardlettertype voor toepassingen, ook voor venstertitels.

en: If true, marco will give the user less feedback by using wireframes, avoiding animations, or other means. This is a significant reduction in usability for many users, but may allow legacy applications to continue working, and may also be a useful tradeoff for terminal servers. However, the wireframe feature is disabled when accessibility is on.
nl: Indien waar, geeft marco de gebruiker minder directe terugkoppeling door raamwerken te gebruiken en animaties te minimaliseren. Dit is een behoorlijke vermindering van de bruikbaarheid, maar kan ervoor zorgen dat oudere toepassingen blijven werken. Ook kan dit een voordeel zijn als er met terminalservers gewerkt wordt. Echter, de raamwerkfunctie is gedeactiveerd indien toegankelijkheid geactiveerd is.

en: If true, then Marco works in terms of applications rather than windows. The concept is a bit abstract, but in general an application-based setup is more like the Mac and less like Windows. When you focus a window in application-based mode, all the windows in the application will be raised. Also, in application-based mode, focus clicks are not passed through to windows in other applications. Application-based mode is, however, largely unimplemented at the moment.
nl: Indien waar, werkt Marco in termen van toepassingen in plaats van vensters. Het concept is ietwat abstract, maar een toepassing-gebaseerde opstelling lijkt meer op een Macintosh dan op Windows. Als u een venster scherpstelling geeft in toepassing-gebaseerde modus, zullen alle vensters van de toepassing verheven worden. Tevens geldt dat scherpstellings-klikken niet worden doorgegeven naar vensters in andere toepassingen. De toepassing-gebaseerde modus is echter voor een groot deel nog niet geïmplementeerd.

en: If true, trade off usability for less resource usage
nl: Indien waar, wissel bruikbaarheid in voor lagere systeembelasting

en: Including draw_ops "%s" here would create a circular reference
nl: Hier ‘draw_ops’ ‘%s’ meenemen zou een circulaire verwijzing creëren

en: Initialize session from savefile
nl: Initialiseer de sessie vanuit savefile

en: Integer %ld is too large, current max is %d
nl: Geheel getal %ld is te groot, huidige maximum is %d

en: Integer %ld must be positive
nl: Geheel getal %ld moet positief zijn

en: Invalid WM_TRANSIENT_FOR window 0x%lx specified for %s.
nl: Ongeldig WM_TRANSIENT_FOR venster 0x%lx opgegeven voor %s.

en: Invalid character '%c' in color_name parameter of gtk:custom, only A-Za-z0-9-_ are valid
nl: Ongeldig teken '%c' in kleurnaamparameter van gtk:aangepast, slechts A-Za-z0-9-_ zijn geldig

en: Invalid title scale "%s" (must be one of xx-small,x-small,small,medium,large,x-large,xx-large)
nl: Ongeldige titelschaal ‘%s’ (u kunt kiezen uit: xx-small, x-small, small, medium, large, x-large, xx-large)

en: Keep Window On Top
nl: Venster bovenop houden

en: Large Title Font
nl: Groot titel-lettertype

en: Line %d character %d: %s
nl: Regel %d teken %d: %s

en: List of applications ignored by show-desktop
nl: Lijst van toepassingen genegeerd door 'Bureaublad tonen'

en: Loaded theme "%s" in %g seconds
nl: Thema ‘%s’ werd in %g seconden geladen

en: Lower window below other windows
nl: Venster verlagen onder andere vensters

en: Ma_ximize
nl: Ma_ximaliseren

en: Make X calls synchronous
nl: X-calls synchroon maken

en: Marco was compiled without support for verbose mode
nl: Marco is gecompileerd zonder ondersteuning voor spraakzame modus

en: Maximize Window
nl: Venster maximaliseren

en: Maximize window
nl: Venster maximaliseren

en: Maximize window horizontally
nl: Venster horizontaal maximaliseren

en: Maximize window vertically
nl: Venster verticaal maximaliseren

en: Maximum number of columns in alt-tab popup window
nl: Maximaal aantal kolommen in een alt-tab opduikvenster

en: Mi_nimize
nl: _Minimaliseren

en: Minimize Window
nl: Venster minimaliseren

en: Minimize window
nl: Venster minimaliseren

en: Missing %s extension required for compositing
nl: Benodigde extensie '%s' voor beeldcompositie ontbreekt

en: Missing <frame state="%s" resize="%s" focus="%s" style="whatever"/>
nl: Ontbrekende <frame state="%s" resize="%s" docus="%s" style="iets"/>

en: Modal Dialog Box
nl: Modaal dialoogvenster

en: Modifier to use for modified window click actions
nl: Speciale toets voor aangepaste vensterklik-acties

en: Move Titlebar On_screen
nl: _Titelbalk op scherm verplaatsen

en: Move backward between panels and the desktop immediately
nl: Direct achterwaarts wisselen tussen werkbalken en het bureaublad

en: Move backward between panels and the desktop, using a popup window
nl: Achterwaarts wisselen tussen werkbalken en het bureaublad, met een opduikvenster

en: Move backward between windows immediately
nl: Direct achterwaarts wisselen van vensters

en: Move backward between windows of an application immediately
nl: Direct achterwaarts wisselen van vensters binnen een toepassing

en: Move backward between windows of an application, using a popup window
nl: Achterwaarts wisselen van vensters binnen een toepassing, met een opduikvenster

en: Move backward between windows on all workspaces, using a popup window
nl: Achterwaarts wisselen van vensters in alle werkruimten, via een opduikvenster

en: Move backward between windows, using a popup window
nl: Achterwaarts wisselen van vensters, met een opduikvenster

en: Move between panels and the desktop immediately
nl: Wissel direct tussen werkbalken en het bureaublad

en: Move between panels and the desktop, using a popup window
nl: Wisselen tussen werkbalken en het bureaublad, met behulp van een opduikvenster

en: Move between windows immediately
nl: Direct wisselen van vensters

en: Move between windows of an application immediately
nl: Wissel direct van vensters binnen een toepassing

en: Move between windows of an application, using a popup window
nl: Wisselen van vensters binnen een toepassing, met behulp van een opduikvenster

en: Move between windows on all workspaces, using a popup window
nl: Wisselen van vensters in alle werkruimten, via een opduikvenster

en: Move between windows, using a popup window
nl: Wisselen van vensters, met behulp van een opduikvenster

en: Move to Another _Workspace
nl: _Verplaatsen naar ander werkblad

en: Move to Workspace R_ight
nl: Verplaatsen naar werkblad _rechts

en: Move to Workspace _Down
nl: Verplaatsen naar werkblad hier_onder

en: Move to Workspace _Left
nl: Verplaatsen naar werkblad lin_ks

en: Move to Workspace _Up
nl: Verplaatsen naar werkblad hierbov_en

en: Move window
nl: Venster verplaatsen

en: Move window one workspace down
nl: Verplaats venster één werkblad naar beneden

en: Move window one workspace to the left
nl: Verplaats venster één werkblad naar links

en: Move window one workspace to the right
nl: Verplaats venster één werkblad naar rechts

en: Move window one workspace up
nl: Verplaats venster één werkblad naar boven

en: Move window to center of screen
nl: Verplaats venster naar het midden van het scherm

en: Move window to east (right) monitor
nl: Verplaats venster naar oostelijke (rechtse) beeldscherm

en: Move window to east (right) side of screen
nl: Verplaats venster naar de oostkant van het scherm (rechterzijde)

en: Move window to north (top) monitor
nl: Verplaats venster naar noordelijke (bovenste) beeldscherm

en: Move window to north (top) side of screen
nl: Verplaats venster naar de noordkant van het scherm (bovenzijde)

en: Move window to north-east (top right) corner
nl: Verplaats venster naar de noordoosthoek (rechtsboven)

en: Move window to north-west (top left) corner
nl: Verplaats venster naar de noordwesthoek (linksboven)

en: Move window to south (bottom) monitor
nl: Verplaats venster naar zuidelijke (onderste) beeldscherm

en: Move window to south (bottom) side of screen
nl: Verplaats venster naar de zuidkant van het scherm (onderzijde)

en: Move window to south-east (bottom right) corner
nl: Verplaats venster naar de zuidoosthoek (rechtsonder)

en: Move window to south-west (bottom left) corner
nl: Verplaats venster naar de zuidwesthoek (linksonder)

en: Move window to west (left) monitor
nl: Verplaats venster naar westelijke (linkse) beeldscherm

en: Move window to west (left) side of screen
nl: Verplaats venster naar de westkant van het scherm (linkerzijde)

en: Move window to workspace 1
nl: Verplaats venster naar werkblad 1

en: Move window to workspace 10
nl: Verplaats venster naar werkblad 10

en: Move window to workspace 11
nl: Verplaats venster naar werkblad 11

en: Move window to workspace 12
nl: Verplaats venster naar werkblad 12

en: Move window to workspace 2
nl: Verplaats venster naar werkblad 2

en: Move window to workspace 3
nl: Verplaats venster naar werkblad 3

en: Move window to workspace 4
nl: Verplaats venster naar werkblad 4

en: Move window to workspace 5
nl: Verplaats venster naar werkblad 5

en: Move window to workspace 6
nl: Verplaats venster naar werkblad 6

en: Move window to workspace 7
nl: Verplaats venster naar werkblad 7

en: Move window to workspace 8
nl: Verplaats venster naar werkblad 8

en: Move window to workspace 9
nl: Verplaats venster naar werkblad 9

en: Name of workspace
nl: Werkbladnaam

en: New Workspace Name:
nl: Nieuwe werkbladnaam:

en: No "%s" attribute on element <%s>
nl: Geen attribuut "%s" op knooppunt <%s>

en: No "extent_angle" or "to" attribute on element <%s>
nl: Geen ‘extent_angle’- of ‘to’-attribuut op element <%s>

en: No "start_angle" or "from" attribute on element <%s>
nl: Geen ‘start_angle’- of ‘from’-attribuut op element <%s>

en: No <%s> set for theme "%s"
nl: Geen <%s> ingesteld voor thema ‘%s’

en: No <draw_ops> called "%s" has been defined
nl: Er zijn geen <draw_ops> genaamd ‘%s’ gedefinieerd

en: No <draw_ops> with the name "%s" has been defined
nl: Er is geen <draw_ops> met naam ‘%s’ gedefinieerd

en: No command %d has been defined.
nl: Er is geen opdracht %d gedefinieerd.

en: No draw_ops provided for button
nl: Geen ‘draw_ops’ gegeven voor knop

en: No draw_ops provided for frame piece
nl: Geen ‘draw_ops’ gegeven voor kaderonderdeel

en: No frame style set for window type "%s" in theme "%s", add a <window type="%s" style_set="whatever"/> element
nl: Geen kaderstijl ingesteld voor venstertype ‘%s’ in thema ‘%s’, voeg een <window type="%s" style_set="iets"/> element toe

en: No terminal command has been defined.
nl: Er is geen terminalopdracht gedefinieerd.

en: No text is allowed inside element <%s>
nl: Geen tekst toegestaan binnen element <%s>

en: Normal Application Window
nl: Normaal programmavenster

en: Normal Title Font
nl: Normaal titel-lettertype

en: Number of workspaces
nl: Aantal werkbladen

en: Number of workspaces. Must be more than zero, and has a fixed maximum to prevent making the desktop unusable by accidentally asking for too many workspaces.
nl: Aantal werkbladen. Moet groter zijn dan nul, en heeft een vast maximum om te voorkomen dat u per ongeluk uw werkomgeving vernietigt, door te vragen om te veel werkbladen.

en: OK
nl: Oké

en: Opened log file %s
nl: Logboek %s geopend

en: Outermost element in theme must be <metacity_theme> not <%s>
nl: Het buitenste element in het thema moet <metacity_theme> zijn, niet <%s>

en: Print version
nl: Versie weergeven

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8
nl: Eigenschap %s bij venster 0x%lx bevat ongeldige UTF-8

en: Property %s on window 0x%lx contained invalid UTF-8 for item %d in the list
nl: Eigenschap %s bij venster 0x%lx bevat ongeldige UTF-8 voor item %d van de lijst

en: Put Window On Only One Workspace
nl: Zet venster op slechts één werkblad

en: Raise window above other windows
nl: Venster verheffen boven andere vensters

en: Raise window if it's covered by another window, otherwise lower it
nl: Venster verheffen indien bedekt door een ander venster, anders verlagen

en: Remove Window From Top
nl: Venster van boven weghalen

en: Rename current workspace
nl: Huidige werkblad hernoemen

en: Replace the running window manager with Marco
nl: Vervang het huidige schermbeheer door Marco

en: Resize window
nl: Venstergrootte veranderen

en: Restore Window
nl: Venster herstellen

en: Restore window
nl: Venster herstellen

en: Roll Up Window
nl: Venster oprollen

en: Roll _Up
nl: _Oprollen

en: Run a defined command
nl: Voorgedefinieerde opdracht uitvoeren

en: Run a terminal
nl: Een terminalvenster opstarten

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager
nl: Scherm %d op display ‘%s’ heeft al een vensterbeheerder

en: Screen %d on display "%s" already has a window manager; try using the --replace option to replace the current window manager.
nl: Scherm %d op display ‘%s’ heeft al een vensterbeheerder; probeer de optie: --replace te gebruiken om de huidige vensterbeheerder te vervangen.

en: Screen %d on display '%s' is invalid
nl: Scherm %d op display '%s' is ongeldig

en: Set this to false to disable border of preselected window while performing tab switching.
nl: Schakel dit uit om de randen van het vooraf gekozen venster uit te schakelen tijdens het veranderen van tabbladen.

en: Set this to true to resize with the right button and show a menu with the middle button while holding down the key given in "mouse_button_modifier"; set it to false to make it work the opposite way around.
nl: Indien ingeschakeld kunnen vensters met de rechtermuisknop van grootte veranderd worden en verschijnt met de middelste muisknop het venstermenu (deze functies werken alleen als de toets opgegeven in ‘mouse_button_modifier’ ingedrukt gehouden wordt). Indien uitgeschakeld werkt het andersom: rechtermuisknop geeft een menu, middelste muisknop voor afmetingen wijzigen.

en: Setting this option to false can lead to buggy behavior, so users are strongly discouraged from changing it from the default of true. Many actions (e.g. clicking in the client area, moving or resizing the window) normally raise the window as a side-effect. Setting this option to false, which is strongly discouraged, will decouple raising from other user actions, and ignore raise requests generated by applications. See http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=445447#c6. Even when this option is false, windows can still be raised by an alt-left-click anywhere on the window, a normal click on the window decorations, or by special messages from pagers, such as activation requests from tasklist applets. This option is currently disabled in click-to-focus mode. Note that the list of ways to raise windows when raise_on_click is false does not include programmatic requests from applications to raise windows; such requests will be ignored regardless of the reason for the request. If you are an application developer and have a user complaining that your application does not work with this setting disabled, tell them it is _their_ fault for breaking their window manager and that they need to change this option back to true or live with the "bug" they requested.
nl: Het uitschakelen van deze optie kan tot foutief gedrag leiden, dus wordt gebruikers aangeraden haar ingeschakeld te laten. Veel acties (zoals klikken in de client area, het verplaatsen van een venster of het aanpassen van de venstergrootte) halen normaal gesproken het venster omhoog als neveneffect. Het uitschakelen van deze optie, hetgeen sterk wordt afgeraden, zal het omhoog halen ontkoppelen van andere gebruikersacties en zal verzoeken van programma's om omhoog te komen negeren. Zie http://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=445447#c6. Zelfs wanneer deze optie uitgeschakeld is kunnen vensters nog omhoog worden gehaald met Alt+Linkerklik op het venster, een normale klik op de vensterdecoratie, of door speciale pagerberichten, zoals activatieverzoeken van takenlijst-werkbalkhulpjes. Deze optie is momenteel uitgeschakeld in de click-to-focus-modus. Let erop dat de lijst met manieren om vensters omhoog te halen wanneer raise_on_click uitgeschakeld is, geen programmatische verzoeken van toepassingen om vensters omhoog te halen bevat; zulke verzoeken zullen worden genegeerd, ongeacht de reden hiervoor. Als u een toepassingsontwikkelaar bent en een klacht ontvangt van een gebruiker dat uw toepassing niet werkt met deze instelling uitgeschakeld, leg hem dan uit dat het zijn fout is dat zijn vensterbeheerder niet goed werkt en dat hij deze optie opnieuw moet activeren of moet leren leven met de 'fout'.

en: Shade factor "%s" in shaded color is negative
nl: Schaduwfactor ‘%s’ in schaduwkleur is negatief

en: Shade format is "shade/base_color/factor", "%s" does not fit the format
nl: Schaduwopmaak is ‘schaduw/basiskleur/factor’, ‘%s’ voldoet niet aan deze opmaak

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized states
nl: Behoort geen ‘resize’-attribuut te hebben op <%s>-element voor gemaximaliseerde toestand

en: Should not have "resize" attribute on <%s> element for maximized/shaded states
nl: Behoort geen ‘resize’-attribuut te hebben op <%s>-element voor gemaximaliseerde/opgerolde toestanden

en: Show the panel's "Run Application" dialog box
nl: Toon het werkbalkdialoogdialoogvenster ‘Toepassing uitvoeren’

en: Show the panel's &quot;Run Application&quot; dialog box
nl: Toon het werkbalkdialoogvenster voor &quot;Toepassing uitvoeren&quot;

en: Show the panel's main menu
nl: Toon het hoofdmenu van de werkbalk

en: Size of the application icons displayed in alt-tab popup window. The screen's scale factor is applied to this value.
nl: Grootte van de toepassingspictogrammen die worden getoond in een alt-tab-opduikvenster. De schaalfactor van het scherm wordt op deze waarde toegepast.

en: Small Title Font
nl: Klein titel-lettertype

en: Some applications disregard specifications in ways that result in window manager misfeatures. This option puts Marco in a rigorously correct mode, which gives a more consistent user interface, provided one does not need to run any misbehaving applications.
nl: Sommige toepassingen houden geen rekening met specificaties die als resultaat hebben dat de vensterbeheerder niet met deze toepassingen om kan gaan. Deze optie zorgt ervoor dat Marco in een streng correcte modus werkt, die ervoor zorgt dat er een consistentere gebruiksomgeving ontstaat. Deze optie heeft echter alleen resultaat als er geen applicaties worden gedraaid die zich niet aan de specificaties houden.

en: Some other program is already using the key %s with modifiers %x as a binding
nl: Een ander programma gebruikt reeds de %s-toets met speciale toets %x als toetsbinding

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeven

en: Style has already been specified for state %s focus %s
nl: Stijl is reeds gespecificeerd voor status %s scherpstellen %s

en: Style has already been specified for state %s resize %s focus %s
nl: Stijl is reeds gespecificeerd voor status %s grootte aanpassen %s scherpstellen %s

en: Switch to previously selected workspace
nl: Schakel naar vorige geselecteerde werkblad

en: Switch to workspace 1
nl: Schakel naar werkblad 1

en: Switch to workspace 10
nl: Schakel naar werkblad 10

en: Switch to workspace 11
nl: Schakel naar werkblad 11

en: Switch to workspace 12
nl: Schakel naar werkblad 12

en: Switch to workspace 2
nl: Schakel naar werkblad 2

en: Switch to workspace 3
nl: Schakel naar werkblad 3

en: Switch to workspace 4
nl: Schakel naar werkblad 4

en: Switch to workspace 5
nl: Schakel naar werkblad 5

en: Switch to workspace 6
nl: Schakel naar werkblad 6

en: Switch to workspace 7
nl: Schakel naar werkblad 7

en: Switch to workspace 8
nl: Schakel naar werkblad 8

en: Switch to workspace 9
nl: Schakel naar werkblad 9

en: Switch to workspace above the current workspace
nl: Schakel naar werkblad boven het huidige werkblad

en: Switch to workspace below the current workspace
nl: Schakel naar werkblad onder het huidige werkblad

en: Switch to workspace on the left of the current workspace
nl: Schakel naar werkblad links van het huidige werkblad

en: Switch to workspace on the right of the current workspace
nl: Schakel naar werkblad rechts van het huidige werkblad

en: System Bell is Audible
nl: Systeembel is hoorbaar

en: Take a screenshot
nl: Een schermafdruk maken

en: Take a screenshot of a window
nl: Maak een schermafdruk van een venster

en: Tells Marco how to implement the visual indication that the system bell or another application 'bell' indicator has been rung. Currently there are two valid values, "fullscreen", which causes a fullscreen white-black flash, and "frame_flash" which causes the titlebar of the application which sent the bell signal to flash. If the application which sent the bell is unknown (as is usually the case for the default "system beep"), the currently focused window's titlebar is flashed.
nl: Vertelt Marco hoe de de visuele indicatie dat de systeembel of een andere toepassingsbel is afgegaan, moet worden geïmplementeerd. Momenteel zijn er twee geldige waarden, ‘fullscreen’, wat een zwart-witte flits over hele beeldscherm geeft, of ‘frame_flash’ waarbij de titelbalk opflitst van de toepassing die het belsignaal gaf. Als de toepassing die het belletje gaf onbekend is (wat meestal het geval is bij de standaard ‘systeempiep’), zal de titelbalk opflitsen van het venster dat thans de scherpstelling heeft.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_N keys define keybindings that correspond to these commands. Pressing the keybinding for run_command_N will execute command_N.
nl: De sleutels: /apps/marco/global_keybindings/run_command_N definiëren toetskoppelingen die overeenkomen met deze opdrachten. Het intoetsen van de toetskoppeling voor ‘run_command_N’ zal de opdracht ‘command_N’ uitvoeren.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
nl: De sleutel ‘/apps/marco/global_keybindings/run_command_screenshot’ definieert een toetskoppeling waardoor de opdracht in deze instelling wordt uitgevoerd.

en: The /apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot key defines a keybinding which causes the command specified by this setting to be invoked.
nl: De sleutel ‘/apps/marco/global_keybindings/run_command_window_screenshot’ definieert een toetskoppeling waardoor de opdracht in deze instelling wordt uitgevoerd.

en: The format looks like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "<Ctl>" and "<Ctrl>". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De opmaak zal eruit zien als '<Control>a' of '<Shift><Alt>F1'. De lezer is tamelijk tolerant en staat zowel hoofd- als kleine letters toe, alsook afkortingen zoals '<Ctl>' en '<Ctrl>'. Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks 'disabled', zal er geen toetsbinding zijn voor deze actie.

en: The format looks like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "<Ctl>" and "<Ctrl>". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action. This keybinding may be reversed by holding down the "shift" key; therefore, "shift" cannot be one of the keys it uses.
nl: De opmaak ziet eruit als '<Control>a' of '<Shift><Alt>F1'. De lezer is tamelijk tolerant en staat zowel hoofd- als kleine letters toe, alsook afkortingen zoals '<Ctl>' en '<Ctrl>'. Indien u de optie instelt op de speciale tekenreeks 'disabled', zal er geen toetsbinding zijn voor deze actie. Deze toetsbinding kan worden teruggedraaid door het ingedrukt houden van de 'Shift'-toets; daarom kan 'Shift' niet een van de toetsen zijn die worden gebruikt.

en: The keybinding that runs the correspondingly-numbered command in /apps/marco/keybinding_commands The format looks like "<Control>a" or "<Shift><Alt>F1". The parser is fairly liberal and allows lower or upper case, and also abbreviations such as "<Ctl>" and "<Ctrl>". If you set the option to the special string "disabled", then there will be no keybinding for this action.
nl: De toetsbinding die de overeenkomstig genummerde opdracht in /apps/marco/keybinding_commands uitvoert. De opmaak ziet eruit als '<Control>a' of '<Shift><Alt>F1'. De lezer is tamelijk tolerant en staat zowel hoofd- als kleine letters toe, alsook afkortingen zoals '<Ctl>' en '<Ctrl>'. Als u de optie instelt op de speciale tekenreeks 'disabled', zal er geen toetsbinding zijn voor deze actie.

en: The name of a workspace.
nl: De naam van een werkblad.

en: The popup window may be expanded up to the width determined by the config parameter 'alt-tab-max-columns'.
nl: Het opduikvenster kan vergroot worden tot de breedte bepaald door de instellingsparameter 'alt-tab-max-columns'.

en: The popup window will be expanded to fit up to these many entries per row.
nl: Het opduikvenster zal worden vergroot om maximaal dit aantal tekens per rij te kunnen bevatten.

en: The screenshot command
nl: De schermafdruk-opdracht

en: The theme determines the appearance of window borders, titlebar, and so forth.
nl: Het thema bepaalt het uiterlijk van vensterranden, titelbalk, enzovoorts.

en: The time delay before raising a window if auto_raise is set to true. The delay is given in thousandths of a second.
nl: De wachttijd alvorens een venster te verheffen als ‘auto_raise’ op 'true' staat. De wachttijd is gegeven in duizendsten van seconden.

en: The window focus mode indicates how windows are activated. It has three possible values; "click" means windows must be clicked in order to focus them, "sloppy" means windows are focused when the mouse enters the window, and "mouse" means windows are focused when the mouse enters the window and unfocused when the mouse leaves the window.
nl: De venster-scherpstellingsmodus geeft de wijze van vensteractivatie aan. Er zijn drie mogelijke waarden; ‘click’ betekent dat vensters moeten worden aangeklikt om er scherp op te stellen, ‘sloppy’ betekent dat vensters scherpstelling verkrijgen wanneer de muisaanwijzer het venster binnenkomt, en ‘mouse’ betekent dat vensters scherpstelling verkrijgen wanneer de muisaanwijzer het venster binnenkomt en scherpstelling verliezen wanneer de muisaanwijzer het venster verlaat.

en: The window placement mode indicates how new windows are positioned. "automatic" means the system chooses a location automatically based on the space available on the desktop, or by a simple cascade if there is no space; "pointer" means that new windows are placed according to the mouse pointer position; "manual" means that the user must manually place the new window with the mouse or keyboard.
nl: De vensterplaatsingsmodus geeft aan hoe nieuwe vensters gepositioneerd zijn. "automatisch" betekent dat het systeem een locatie automatisch kiest gebaseerd op de hoeveelheid ruimte op het bureaublad, of door een eenvoudige cascade als er geen ruimte is; "pointer" betekent dat nieuwe vensters worden geplaatst volgens de muisaanwijzerpositie; "manual" betekent dat de gebruiker handmatig het nieuwe venster moeten plaatsen met de muis of het toetsenbord.

en: The window screenshot command
nl: De opdracht voor venster-schermafdruk

en: The wrap style is used to determine how to switch from one workspace to another at the border of the workspace switcher. When set to "no wrap", nothing will happen if you try to switch to a workspace past the border of the workspace switcher. If set to "classic", the old marco behavior is used: the end of one row leads to the beginning of the next and the end of a column leads to the beginning of the next. If set to "toroidal", workspaces are connected like a doughnut: the end of each row leads to its own beginning and the end of each column leads to its own beginning.
nl: De wikkelstijl wordt gebruikt om te bepalen hoe er geschakeld moet worden tussen werkruimten via de randen van de werkruimte-wisselaar. Als deze ingesteld is als 'no-wrap', zal er niets gebeuren als u probeert over te schakelen naar een werkruimte langs de rand van de werkruimtewisselaar. Indien ingesteld op "classic", wordt het oude Marco-gedrag gebruikt: het einde van een rij leidt tot het begin van het volgende en het einde van een kolom leidt tot het begin van de volgende. Indien ingesteld op "toroïdale" zijn werkruimten verbonden als een donut: het einde van elke rij leidt naar zijn eigen begin en einde van elke kolom leidt tot een eigen begin.

en: Theme contained an expression that resulted in an error: %s
nl: Expressie in thema resulteerde in een foutmelding: %s

en: Theme requires version %s but latest supported theme version is %d.%d
nl: Thema vereist versie %s maar de laatste ondersteunde themaversie is %d.%d

en: There was an error running <tt>%s</tt>:
    
    %s
nl: Er trad een fout op bij het uitvoeren van <tt>%s</tt>:
    
    %s.

en: These windows do not support &quot;save current setup&quot; and will have to be restarted manually next time you log in.
nl: Deze vensters ondersteunen het opslaan van de huidige instellingen niet en zullen bij een volgende sessie opnieuw moeten worden opgestart.

en: This is a sample message in a sample dialog
nl: Dit is een voorbeeldbericht in een voorbeelddialoogvenster

en: This option determines the effects of double-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
nl: Deze optie bepaalt het effect van dubbelklikken op de titelbalk. Geldige waardes zijn ‘toggle_shade’, die het venster laat oprollen/afrollen, ‘toggle_maximize’ die het venster maximaliseert/herstelt, ‘toggle_maximize_horizontally' en ‘toggle_maximize_vertically’ die het venster alleen horizontaal of verticaal maximaliseren/herstellen, ‘minimize’ die het venster minimaliseert, ‘shade’ die het venster oprolt, ‘menu’ die het venstermenu toont, ‘lower’ die het venster achter alle andere vensters zet,  en ‘none’ om niets te doen.

en: This option determines the effects of middle-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
nl: Deze optie bepaalt het effect van klikken op de titelbalk met de middelste muisknop. Geldige waardes zijn ‘toggle_shade’, die het venster laat oprollen/afrollen, ‘toggle_maximize’ die het venster maximaliseert/herstelt, ‘toggle_maximize_horizontally' en ‘toggle_maximize_vertically’ die het venster alleen horizontaal of verticaal maximaliseren/herstellen, ‘minimize’ die het venster minimaliseert, ‘shade’ die het venster oprolt, ‘menu’ die het venstermenu toont, ‘lower’ die het venster achter alle andere vensters zet,  en ‘none’ om niets te doen.

en: This option determines the effects of right-clicking on the title bar. Current valid options are 'toggle_shade', which will shade/unshade the window, 'toggle_maximize' which will maximize/unmaximize the window, 'toggle_maximize_horizontally' and 'toggle_maximize_vertically' which will maximize/unmaximize the window in that direction only, 'minimize' which will minimize the window, 'shade' which will roll the window up, 'menu' which will display the window menu, 'lower' which will put the window behind all the others, and 'none' which will not do anything.
nl: Deze optie bepaalt het effect van klikken op de titelbalk met de rechtermuisknop. Geldige waardes zijn ‘toggle_shade’, die het venster laat oprollen/afrollen, ‘toggle_maximize’ die het venster maximaliseert/herstelt, ‘toggle_maximize_horizontally' en ‘toggle_maximize_vertically’ die het venster alleen horizontaal of verticaal maximaliseren/herstellen, ‘minimize’ die het venster minimaliseert, ‘shade’ die het venster oprolt, ‘menu’ die het venstermenu toont, ‘lower’ die het venster achter alle andere vensters zet,  en ‘none’ om niets te doen.

en: This option provides additional control over how newly created windows get focus. It has two possible values; "smart" applies the user's normal focus mode, and "strict" results in windows started from a terminal not being given focus.
nl: Deze optie geeft aanvullende beheermogelijkheden inzake de methode waarmee nieuwe vensters scherpstelling verkrijgen. Er zijn twee mogelijke waarden: ‘smart’ zorgt ervoor dat de normale methode wordt gebruikt; ‘strict’ zorgt ervoor dat vensters die vanuit een terminalvenster gestart worden geen scherpstelling krijgen.

en: Tile window to east (right) side of screen
nl: Tegel venster aan de oostkant van het scherm (rechterzijde)

en: Tile window to north-east (top right) corner
nl: Tegel het venster naar de noordoostelijke hoek (rechtsboven)

en: Tile window to north-east (upper right) corner of screen
nl: Tegel het venster naar de noordoostelijke hoek van het scherm (rechtsboven)

en: Tile window to north-west (top left) corner
nl: Tegel het venster naar de noordwestelijke hoek (linksboven)

en: Tile window to north-west (upper left) corner of screen
nl: Tegel het venster naar de noordwestelijke hoek van het scherm (linksboven)

en: Tile window to south-east (bottom right) corner
nl: Tegel het venster naar de zuidoostelijke hoek (rechtsonder)

en: Tile window to south-east (lower right) corner of screen
nl: Tegel het venster naar de zuidoostelijke hoek van het scherm (rechtsonder)

en: Tile window to south-west (bottom left) corner
nl: Tegel het venster naar de zuidwestelijke hoek (linksonder)

en: Tile window to south-west (lower left) corner of screen
nl: Tegel het venster naar de zuidwestelijke hoek van het scherm (linksonder)

en: Tile window to west (left) side of screen
nl: Tegel venster aan de westkant van het scherm (linkerzijde)

en: Toggle fullscreen mode
nl: Volledig scherm-modus omschakelen

en: Toggle maximization state
nl: Maximalisatiestaat omschakelen

en: Toggle shaded state
nl: Opgerold-staat omschakelen

en: Toggle whether a window will always be visible over other windows
nl: ‘Altijd bovenop’-vensterinstelling omschakelen

en: Toggle whether window is on all workspaces or just one
nl: ‘Venster is op alle werkbladen zichtbaar’ omschakelen

en: Torn-off Menu
nl: Losgescheurd menu

en: Turn compositing off
nl: Beeldcompositie uitschakelen

en: Turn compositing on
nl: Beeldcompositie inschakelen

en: Turns on a visual indication when an application or the system issues a 'bell' or 'beep'; useful for the hard-of-hearing and for use in noisy environments.
nl: Geeft een zichtbare indicatie wanneer een toepassing of het systeem een 'bel' of 'piep' geeft; handig voor slechthorenden of voor gebruik in omgevingen met veel lawaai.

en: Unknown attribute %s on <%s> element
nl: Onbekend attribuut ‘%s’ op <%s>-element

en: Unknown element %s
nl: Onbekend element %s

en: Unknown function "%s" for button
nl: Onbekende functie ‘%s’ voor knop

en: Unknown position "%s" for frame piece
nl: Onbekende positie ‘%s’ voor kaderonderdeel

en: Unknown state "%s" for button
nl: Onbekende status ‘%s’ voor knop

en: Unknown style_set "%s" on <%s> element
nl: Onbekende style_set ‘%s’ op <%s>-element

en: Unknown type "%s" on <%s> element
nl: Onbekend type ‘%s’ op <%s>-element

en: Unknown window information request: %d
nl: Onbekende vensterinformatieaanvraag: %d

en: Unma_ximize
nl: Ontmaximaliseren

en: Unroll Window
nl: Venster afrollen

en: Usage: %s
nl: Gebruik: %s

en: Usage: marco-theme-viewer [THEMENAME]
nl: Gebruik: marco-theme-viewer [THEMANAAM]

en: Use standard system font in window titles
nl: Gebruik standaard-systeemlettertype in venstertitels

en: User-defined constants must begin with a capital letter; "%s" does not
nl: Door de gebruiker gedefinieerde constanten moeten met een hoofdletter beginnen; ‘%s’ doet dat niet

en: Utility Palette
nl: Gereedschapskist

en: Visual Bell Type
nl: Soort visuele bel

en: Whether raising should be a side-effect of other user interactions
nl: Of het verheffen een neveneffect moet zijn van andere gebruikersinteracties

en: Whether to display preselected tab window border
nl: Of de vensterranden van het vooraf gekozen tabblad moeten worden weergegeven

en: Whether to enable cycling through different tile sizes
nl: Of het cyclisch schakelen tussen verschillende tegelgroottes moet worden aangezet

en: Whether to enable window tiling
nl: Tegelen van vensters inschakelen of niet

en: Whether to maximize the window when dragged to the top of the screen
nl: Of het venster gemaximaliseerd moet worden wanneer het wordt versleept naar de rand van het scherm

en: Whether to resize with the right button
nl: Of de rechtermuisknop gebruikt moet worden voor herschalen van vensters

en: Window %s sets SM_CLIENT_ID on itself, instead of on the WM_CLIENT_LEADER window as specified in the ICCCM.
nl: Venster %s stelt zelf SM_CLIENT_ID in, in plaats van bij het WM_CLIENT_LEADER-venster zoals gespecificeerd wordt in de ICCCM.

en: Window %s sets an MWM hint indicating it isn't resizable, but sets min size %d x %d and max size %d x %d; this doesn't make much sense.
nl: Venster %s geeft een MWM-hint dat de grootte niet kan worden aangepast, maar stelt wel min-grootte %d x %d en max-grootte %d x %d in; dit is niet logisch.

en: Window 0x%lx has property %s
    that was expected to have type %s format %d
    and actually has type %s format %d n_items %d.
    This is most likely an application bug, not a window manager bug.
    The window has title="%s" class="%s" name="%s"
nl: Venster 0x%lx heeft eigenschap %s
    welke zou moeten hebben: type %s en formaat %d
    maar in feite heeft: type %s formaat %d n_items %d.
    Dit is waarschijnlijk een fout van de toepassing, niet van de vensterbeheerder.
    Het venster heeft title=‘%s’ class=‘%s’ naam=‘%s’

en: Window App Menu
nl: Venster App-menu

en: Window Management
nl: Vensterbeheer

en: Window Menu
nl: Venstermenu

en: Window Title Goes Here
nl: Hier komt de venstertitel

en: Window focus mode
nl: Modus voor scherpstellen op vensters

en: Window manager error:
nl: Vensterbeheerder-fout:

en: Window manager warning:
nl: Vensterbeheerder-waarschuwing:

en: Window manager:
nl: Vensterbeheerder:

en: Window placement mode
nl: Vensterplaatsingsmodus

en: Window title font
nl: Lettertype voor venstertitels

en: Window type "%s" has already been assigned a style set
nl: Venstertype ‘%s’ heeft reeds een stijlset toegewezen gekregen

en: Workarounds for broken applications disabled. Some applications may not behave properly.
nl: Noodoplossingen voor gebroken toepassingen zijn uitgezet. Bepaalde toepassingen zullen mogelijk niet naar behoren functioneren.

en: Workspace %d
nl: Werkblad %d

en: Workspace %d%n
nl: Werkblad %d%n

en: Workspace %s%d
nl: Werkblad %s%d

en: Workspace 1_0
nl: Werkblad 1_0

en: Workspace wrap style
nl: Werkblad wikkelstijl

en: X Display to use
nl: De te gebruiken X-weergave

en: You may choose to wait a short while for it to continue or force the application to quit entirely.
nl: U kunt ervoor kiezen even te wachten totdat het doorgaat of de toepassing dwingen om helemaal af te sluiten.

en: You must specify a background for an alpha value to be meaningful
nl: U dient een achtergrond te specificeren voordat een alphawaarde betekenis heeft

en: _Always on Visible Workspace
nl: _Altijd op zichtbare werkblad

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Force Quit
nl: Ge_forceerd afsluiten

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: _OK
nl: _Oké

en: _Only on This Workspace
nl: _Alleen op dit werkblad

en: _Resize
nl: He_rschalen

en: _Unroll
nl: _Uitrollen

en: _Wait
nl: _Wachten

en: bottom
nl: onderaan

en: frame geometry does not specify "%s" dimension
nl: kaderafmetingen geeft geen ‘%s’ dimensie

en: frame geometry does not specify dimension "%s" for border "%s"
nl: kaderafmetingen geeft geen dimensie ‘%s’ voor rand ‘%s’

en: left
nl: links

en: nested <window> tag
nl: ingebedde <window>-markering

en: right
nl: rechts

en: top
nl: bovenaan
