mate-applets 1.25.3 - en to nl translation catalogue (554 entries)

en: 
    ESSID: %s
    RSSI: %d dBm
    RX Bitrate: %s
    TX Bitrate: %s
nl: 
    ESSID: %s
    RSSI: %d dBm
    RX-bitsnelheid: %s
    TX-bitsnelheid: %s

en: 
    ESSID: %s
    Strength: %d %%
nl: 
    ESSID: %s
    Sterkte: %d %%

en: 
    in: %s out: %s
nl: 
    in: %s uit: %s

en: 
    sum: %s
nl: 
    totaal: %s

en:  short GI)
nl:  kort GI)

en: %'d hour | %'d hours
nl[0]: %'d uur
nl[1]: %'d uren

en: %'d minute | %'d minutes
nl[0]: %'d minuut
nl[1]: %'d minuten

en: %'d secon | %'d seconds
nl[0]: %'d seconde
nl[1]: %'d seconden

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
nl: %d %s en %d %s (%d%%) resterend

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
nl: Opgeladen over %d %s en %d %s (%d%%)

en: %d Item in Trash | %d Items in Trash
nl[0]: %d element in prullenbak
nl[1]: %d elementen in prullenbak

en: %d hour (%d%%) remaining | %d hours (%d%%) remaining
nl[0]: %d uur (%d%%) over
nl[1]: %d uren (%d%%) over

en: %d hour until charged (%d%%) | %d hours until charged (%d%%)
nl[0]: %d uur tot opgeladen (%d%%)
nl[1]: %d uren tot opgeladen (%d%%)

en: %d minute (%d%%) remaining | %d minutes (%d%%) remaining
nl[0]: %d minuut (%d%%) over
nl[1]: %d minuten (%d%%) over

en: %d minute until charged (%d%%) | %d minutes until charged (%d%%)
nl[0]: %d minuut tot opgeladen (%d%%)
nl[1]: %d minuten tot opgeladen (%d%%)

en: %d note | %d notes
nl[0]: %d notitie
nl[1]: %d notities

en: %s is down
nl: %s is uitgeschakeld

en: %s:
    %.01f%% in use
nl: %s:
    %.01f%% in gebruik

en: %s:
    %.01f%% in use by programs
    %.01f%% in use as cache
nl: %s:
    %.01f%% in gebruik door programma's
    %.01f%% in gebruik als tijdelijke opslag

en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
nl: %s:
    Ontvangen %s
    Versturen %s

en: (mounted)
nl: (aangekoppeld)

en: (not mounted)
nl: (niet aangekoppeld)

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: , width: %s
nl: , breedte: %s

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
nl: 0 voor geen etiket, 1 voor percentage en 2 voor overgebleven tijd.

en: 20 MHz (no HT)
nl: 20 MHz (geen HT)

en: <b>Running command %s failed</b>
    %s
nl: <b>Uitvoeren van opdracht %s is mislukt</b>
    %s

en: A 0 value means to show CPU frequency, 1 to show frequency and units, and 2 to show percentage instead of frequency.
nl: Een waarde van 0 toont CPU-frequentie, 1 toont frequentie en eenheden, en 2 toont een percentage in plaats van frequentie.

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
nl: De waarde 0 toont het werkbalkhulpje in grafische modus (alleen afbeelding), de waarde 1 enkel als tekst. De waarde 2 toont zowel een afbeelding als tekst.

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
nl: Een Mate-prullenbak voor op uw paneel. Hiermee kunt u in de prullenbak kijken of er objecten naar toe slepen.

en: A goofy set of eyes for the MATE panel. They follow your mouse.
nl: Een alziend paar ogen voor het Mate-paneel. Ze volgen de muis!

en: A little applet that displays some information on the traffic on the specified network device
nl: Een klein werkbalkhulpje dat informatie weergeeft over de gegevensstroom door een bepaald netwerkapparaat.

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
nl: Een paneeltoepassing om de lokale weersomstandigheden te volgen.

en: A set of eyeballs for your panel
nl: Twee ogen voor op het paneel

en: A system load indicator
nl: Een systeembelasting-meter

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
nl: Een systeembelastingbewaker met grafieken om CPU-, geheugen- wisselgeheugen- en netwerkgebruik te tonen.

en: A_ddress:
nl: _Adres:

en: About AccessX Status
nl: Over AccessX Status

en: About Battery Charge Monitor
nl: Over Battery Charge Monitor

en: About CPU Frequency Scaling Monitor
nl: Over CPU Frequency Scaling Monitor

en: About Character Palette
nl: Over Character Palette

en: About Command Applet
nl: Over werkbalkhulpje Opdrachtregel

en: About Disk Mounter
nl: Over Disk Mounter

en: About Eyes
nl: Over Eyes

en: About MATE Netspeed
nl: Over MATE Netspeed

en: About Sticky Notes
nl: Over Sticky Notes

en: About System Monitor
nl: Over Systeembewaker

en: About Timer Applet
nl: Over werkbalkhulpje Aftelklok

en: About Trash Applet
nl: Over werkbalkhulpje Prullenbak

en: About Weather Report
nl: Over Weather Report

en: About...
nl: Info...

en: AccessX Status
nl: AccessX status

en: AccessX Status Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje AccessX-status

en: Add Palette
nl: Palet toevoegen

en: Add button
nl: Knop toevoegen

en: Address Entry
nl: Adresinvoer

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
nl: Werkbalkhulpje om blokvolumina te koppelen en te ontkoppelen.

en: Applet refresh rate in milliseconds
nl: Verversingsfrequentie van het werkbalkhulpje in milliseconden

en: Auto change device
nl: Apparaat automatisch veranderen

en: Available palettes
nl: Beschikbare paletten

en: Background color for disk load graph
nl: Achtergrondkleur voor schijfgebruikgrafiek

en: Battery Charge Monitor
nl: Acculadingbewaking

en: Battery Charge Monitor Preferences
nl: Voorkeuren Acculadingbewaking

en: Battery Monitor
nl: Accubewaking

en: Battery Notice
nl: Accumelding

en: Battery Status Utility
nl: Accubewakingshulpmiddel

en: Battery charged (%d%%)
nl: Accu is opgeladen (%d%%)

en: Battery fully re-charged
nl: Accu volledig opgeladen

en: Battery power low
nl: Accu bijna leeg

en: Battery status unknown
nl: Onbekende accustatus

en: Battstat Factory
nl: Battstat fabriek

en: Beaufort scale
nl: Beaufortschaal

en: Beep for warnings
nl: Piepen bij waarschuwingen

en: Beep when displaying a warning.
nl: Piepen bij weergave van een waarschuwing.

en: Behavior
nl: Gedrag

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
nl: Nieuwe memo's krijgen standaard de huidige datum als titel. Deze opmaak wordt daarvoor gebruikt; alles wat door strftime() begrepen wordt, is geldig.

en: Bytes out:
nl: Bytes uit:

en: CPU Frequency Monitor Preferences
nl: Instellingen van CPU-snelheidsbewaking

en: CPU Frequency Scaling Monitor
nl: CPU-snelheidsbewaker

en: CPU Load
nl: CPU-belasting

en: CPU frequency scaling unsupported
nl: Aanpassen van processorsnelheid niet ondersteund

en: CPU graph background color
nl: CPU-grafiek achtergrondkleur

en: CPU to Monitor
nl: De te bewaken CPU

en: C_ommand:
nl: O_pdracht:

en: Cach_ed
nl: _Gebufferd

en: Can not launch the eyes applet.
nl: Kan het ogen-werkbalkhulpje niet opstarten.

en: Cannot execute Caja
nl: Kan Caja niet uitvoeren

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
nl: Kan objecten niet naar de prullenbak verplaatsen, wilt u ze voorgoed verwijderen?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
nl: Kan sommige objecten niet naar de prullenbak verplaatsen, wilt u ze voorgoed verwijderen?

en: Change CPU Frequency scaling
nl: CPU-snelheid wijzigen

en: Change icon
nl: Verander pictogram

en: Channel:
nl: Kanaal:

en: Character Palette
nl: Palet met tekens en symbolen

en: Character Palette Preferences
nl: Voorkeuren tekenpalet

en: Characters shown on applet startup
nl: Weer te geven tekens bij starten van werkbalkhulpje

en: Charpicker Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje Tekenskiezer

en: Choose a base color to use for all sticky notes
nl: Kies een basiskleur voor alle memo's

en: Choose a color for the note
nl: Kies een kleur voor de memo

en: Choose a font for the note
nl: Kies een lettertype voor de memo

en: Choose a font to use for all sticky notes
nl: Kies een lettertype voor alle memo's

en: Choose if notes are visible on all workspaces
nl: Of de memo's op alle werkbladen zichtbaar moeten zijn

en: Choose if the default style is forced on all notes
nl: Of de standaardstijl geldt voor alle memo's

en: Choose whether to hide all notes when selecting on the desktop
nl: Geeft aan of alle memo's verborgen worden als er op het bureaublad geselecteerd wordt

en: City:
nl: Stad:

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
nl: Stad: %s
    Lucht: %s
    Temperatuur: %s

en: Click to Enter Weather.com
nl: Klik om weather.com te bezoeken

en: Click to add a new palette
nl: Klik om een nieuw palet toe te voegen

en: Click to delete the selected palette
nl: Klik om het gekozen palet te verwijderen

en: Click to edit the selected palette
nl: Klik om het gekozen palet te bewerken

en: Colors
nl: Kleuren

en: Command
nl: Opdracht

en: Command Applet
nl: Werkbalkhulpje Opdrachtregel

en: Command Applet Preferences
nl: Voorkeuren voor werkbalkhulpje Opdrachtregel

en: Command Factory
nl: Opdracht Fabriek

en: Command to execute
nl: Uit te voeren opdracht

en: Command to execute to activate the device
nl: Uit te voeren opdracht om het apparaat te activeren

en: Command to execute to shut down the device
nl: Uit te voeren opdracht om het apparaat uit te schakelen

en: Command/script to execute to get the output
nl: Uit te voeren opdracht of script (voor de uitvoer)

en: Conditions:
nl: Omstandigheden:

en: Connected Time:
nl: Tijd verbonden:

en: Copyright © 1998, 2004-2005 GNOME Applets Maintainers and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 1998, 2004-2005 GNOME-werkbalkhulpjesmakers en anderen
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 1999 Dave Camp
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 1999 Dave Camp
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 1999-2005 Free Software Foundation and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 1999-2005 Free Software Foundation en anderen
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 1999-2005 by S. Papadimitriou and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 1999-2005 by S. Papadimitriou en anderen
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2000 The Gnulix Society
    Copyright © 2002-2005 Free Software Foundation and others
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2000 The Gnulix Society
    Auteursrecht © 2002-2005 Free Software Foundation en anderen
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2002-2003 Jörgen Scheibengruber
    Copyright © 2011-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2002-2003 Jörgen Scheibengruber
    Auteursrecht © 2011-2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht © 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2002-2003 Loban A Rahman
    Copyright © 2005 Davyd Madeley
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2002-2003 Loban A Rahman
    Auteursrecht © 2005 Davyd Madeley
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2003 Sun Microsystems
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2003 Sun Microsystems
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2004 Canonical Ltd
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2004 Canonical Ltd
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2004 Carlos Garcia Campos
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2004 Carlos Garcia Campos
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2004 Michiel Sikkes
    Copyright © 2008 Ryan Lortie
    Copyright © 2012-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2004 Michiel Sikkes
    Auteursrecht © 2008 Ryan Lortie
    Auteursrecht © 2012-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2013-2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht © 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Copyright © 2014 Stefano Karapetsas
    Copyright © 2015-2021 MATE developers
nl: Auteursrecht © 2014 Stefano Karapetsas
    Auteursrecht © 2015-2021 MATE-ontwikkelaars

en: Could not open help document
nl: Kon hulpdocument niet openen

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
nl: Memo's op uw bureaublad tonen en beheren

en: Current Conditions
nl: Huidige omstandigheden

en: Date format of note's title
nl: Datumopmaak van memotitel

en: Default Note Properties
nl: Standaard memo-eigenschappen

en: Default color for font
nl: Standaardkleur voor tekst

en: Default color for new notes
nl: Standaardkleur van nieuwe memo's

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
nl: Standaardkleur voor nieuwe memo's. Dit zou in html hex gegeven moeten worden, bijv. "#30FF50".

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
nl: Standaardkleur voor nieuwe memo's. Dit zou in html hex gegeven moeten worden, bijvoorbeeld "#30FF50".

en: Default font for new notes
nl: Standaardlettertype van nieuwe memo's

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
nl: Standaardlettertype voor nieuwe memo's. Dit moet een Pango-naam zijn, zoals ‘Sans Italic 10’

en: Default height for new notes
nl: Standaardhoogte van nieuwe memo's

en: Default height for new sticky notes in pixels.
nl: Standaardhoogte van nieuwe memo's in beeldpunten.

en: Default width for new notes
nl: Standaardbreedte van nieuwe memo's

en: Default width for new sticky notes in pixels.
nl: Standaardbreedte van nieuwe memo's in beeldpunten.

en: Delete Immediately?
nl: Voorgoed verwijderen?

en: Delete all sticky notes?
nl: Alle memo's verwijderen?

en: Delete button
nl: Knop verwijderen

en: Delete note
nl: Memo verwijderen

en: Delete this sticky note?
nl: Deze memo verwijderen?

en: Device _Details
nl: Apparaatdetails

en: Device to monitor
nl: Apparaat om te bewaken

en: Dew point:
nl: Dauwpunt:

en: Directory in which the theme is located
nl: Map waarin het thema zich bevindt

en: Disk
nl: Schijf

en: Disk Load
nl: Schijfgebruik

en: Disk Mounter
nl: Schijfkoppelaar

en: Display
nl: Weergave

en: Display Settings
nl: Weergave-instellingen

en: Displays current state of keyboard accessibility features
nl: Toont de huidige status van de toegankelijkheidsfuncties voor het toetsenbord

en: Do you want to connect %s now?
nl: Wilt u %s nu verbinden?

en: Do you want to disconnect %s now?
nl: Wilt u de verbinding met %s nu verbreken?

en: Down command
nl: Uit-opdracht

en: Drive Mount Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje Schijfkoppelaar

en: Duration of timer in seconds
nl: Looptijd in seconden van aftelklok

en: Edit Palette
nl: Palet bewerken

en: Edit button
nl: Knop bewerken

en: Empty all of the items from the trash?
nl: Alle elementen in de prullenbak verwijderen?

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
nl: Lege memo's worden altijd verwijderd zonder bevestiging.

en: Emptying the Trash
nl: Bezig met ledigen prullenbak

en: Enable CPU load graph
nl: CPU-belastinggrafiek tonen

en: Enable _radar map
nl: _Radarkaart gebruiken

en: Enable disk load graph
nl: Activeer schijfgebruikgrafiek

en: Enable load average graph
nl: Belastinggemiddelde-grafiek tonen

en: Enable memory load graph
nl: Geheugengebruikgrafiek tonen

en: Enable network load graph
nl: Netwerkgebruikgrafiek tonen

en: Enable swap load graph
nl: Wisselbestand-gebruikgrafiek tonen

en: Enter the URL
nl: Geef de URL in

en: Error while spawning caja:
    %s
nl: Fout bij het starten van Caja:
    %s

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Eyes
nl: Ogen

en: Eyes Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje Ogen

en: Eyes Preferences
nl: Voorkeuren voor Ogen

en: F_ree
nl: V_rij

en: Factory for creating the load applet.
nl: Fabriek voor het vervaardigen van het belasting-werkbalkhulpje.

en: Factory for creating the weather applet.
nl: Fabriek om het weerbericht-werkbalkhulpje te maken.

en: Factory for drive mount applet
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje schijfkoppelaar

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
nl: Kon de XML-gegevensbank voor locaties niet laden. Rapporteert u dit alstublieft als een fout.

en: Feels like:
nl: Voelt aan als:

en: Find _Next
nl: V_olgende zoeken

en: Finished %s
nl: %s is klaar

en: Font C_olor:
nl: Tekstkle_ur:

en: Font Co_lor:
nl: Tekst_kleur:

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
nl: Voor horizontale panelen is dit de breedte van de grafieken in beeldpunten, voor verticale is dit de hoogte van de grafieken.

en: Force _default color and font on notes
nl: _Standaardkleur en -lettertype gebruiken voor alle memo's

en: Forecast
nl: Weersverwachting

en: Forecast Report
nl: Weersverwachting

en: Forecast not currently available for this location.
nl: Weersverwachting momenteel niet beschikbaar voor deze locatie.

en: Frequency Scaling Unsupported
nl: Aanpassen van processorsnelheid niet ondersteund

en: From:
nl: Van:

en: Full Battery Notification
nl: Melding bij volle accu

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Go to Trash
nl: Ga naar de prullenbak

en: Graph color for buffer memory
nl: Kleur van grafiek voor buffergeheugen

en: Graph color for cached memory
nl: Kleur van grafiek voor gebufferd geheugen

en: Graph color for disk read
nl: Grafiekkleur voor schijflees-activiteit

en: Graph color for disk write
nl: Grafiekkleur voor schijfschrijf-activiteit

en: Graph color for input network activity
nl: Kleur van de grafiek voor binnenkomende netwerkactiviteit

en: Graph color for iowait related CPU activity
nl: Grafiekkleur voor iowait-gerelateerde CPU-activiteit

en: Graph color for load average
nl: Kleur van de grafiek voor het belastinggemiddelde

en: Graph color for loopback network usage
nl: Kleur van de grafiek voor loopback-netwerkactiviteit

en: Graph color for nice-related CPU activity
nl: Kleur van grafiek voor nice-gerelateerde CPU-activiteit

en: Graph color for output network activity
nl: Kleur van de grafiek voor uitgaande netwerkactiviteit

en: Graph color for shared memory
nl: Kleur van grafiek voor gedeeld geheugen

en: Graph color for system-related CPU activity
nl: Kleur van grafiek voor systeemgerelateerde CPU-activiteit

en: Graph color for user-related CPU activity
nl: Kleur van grafiek voor gebruiker-gerelateerde CPU-activiteit

en: Graph color for user-related memory usage
nl: Kleur van de grafiek voor gebruikergerelateerd geheugengebruik

en: Graph color for user-related swap usage
nl: Kleur van de grafiek voor gebruikergerelateerd wisselbestandgebruik

en: Graph size
nl: Grafiekgrootte

en: Graphic
nl: Afbeelding

en: Graphic and Text
nl: Afbeelding en tekst

en: Grid line color
nl: Kleur van rasterlijn

en: H_eight:
nl: _Hoogte:

en: Harddisk
nl: Harde schijf

en: Hardware Address:
nl: Apparatuuradres:

en: Help
nl: Hulp

en: Hi_de Notes
nl: _Memo's verbergen

en: Hide notes when the des_ktop is clicked on
nl: Memo's verbergen als er op het bureaublad geklikt wordt

en: IPv4 Address:
nl: IPv4-adres:

en: IPv6 Address:
nl: IPv6-adres:

en: I_dle
nl: _Ongebruikt

en: If applet icon is shown or not
nl: Of het pictogram van het werkbalkhulpje moet worden getoond

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
nl: Als deze optie uitgeschakeld is, kan een eigen kleur als standaard gebruikt worden voor alle memo's.

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
nl: Als deze optie uitgeschakeld is, kan een eigen lettertype als standaard gebruikt worden voor alle memo's.

en: If this option is enabled, selecting the desktop in any way will automatically hide all the open notes.
nl: Indien ingeschakeld worden alle memo's verborgen als er iets op het bureaublad geselecteerd wordt.

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
nl: Als deze optie is ingeschakeld, zullen de eigen kleuren en lettertypes per memo genegeerd worden.

en: If true, change automatically the selected device.
nl: Indien waar, verander het geselecteerde apparaat automatisch.

en: If true, change the icon due to selected device.
nl: Indien waar, pas pictogram aan geselecteerd apparaat aan.

en: If true, show both IP addresses if enabled.
nl: Indien waar, toon dan beide IP-adressen indien ingeschakeld.

en: If true, show main icon.
nl: Indien waar, toon het hoofdpictogram.

en: If true, show signal quality icon for wireless devices.
nl: Indien waar, toon pictogram voor signaalsterkte voor draadloze apparaten.

en: If true, show speed in bits instead of bytes.
nl: Indien waar, toon de snelheid in bits i.p.v. in bytes

en: If true, show sum of inbound/outbound speed instead of separated ones.
nl: Indien waar, toon de som van de inkomende/uitgaande snelheid in plaats van aparte snelheden.

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
nl: Als u ervoor kiest de prullenbak te ledigen, zullen alle elementen erin, blijvend verloren gaan. U kunt deze elementen ook afzonderlijk verwijderen.

en: In color
nl: In-kleur

en: Indicator color
nl: Aanwijzerkleur

en: Insert "%s"
nl: '%s' invoegen

en: Insert characters
nl: Vreemde tekens en symbolen invoegen

en: Insert special character
nl: Speciaal teken invoegen

en: Interval for the command
nl: Opdracht-tussenpoze

en: Interval to execute the command (in seconds)
nl: Tussenpoze voor de uit te voeren opdracht (in seconden)

en: Keyboard Accessibility Status
nl: Toetsenbord toegankelijkheidsstatus

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje Toetsenbord toegankelijkheidsstatus

en: Last update:
nl: Laatste bijwerking:

en: Legacy backend enabled.
nl: Verouderde backend ingeschakeld.

en: List of available palettes
nl: Lijst met beschikbare paletten

en: List of strings containing the available palettes.
nl: Lijst van reeksen met de beschikbare paletten.

en: Load
nl: Belasting

en: Load Average
nl: Gemiddelde belasting

en: Load graph background color
nl: Laad de achtergrondkleur voor de grafiek

en: Location
nl: Locatie

en: Location view
nl: Locatieweergave

en: Lock/Unlock note
nl: Memo vastzetten/losmaken

en: Low Battery Notification
nl: Melding bij bijna lege accu

en: MATE Documentation Team
nl: Documentatieploeg van MATE

en: MATE Netspeed
nl: MATE Netsnelheid

en: MATE Netspeed Preferences
nl: Voorkeuren van MATE Netsnelheid

en: MATE Panel applet for selecting strange characters that are not on the keyboard. Released under GNU General Public Licence.
nl: MATE-werkbalkhulpje voor het kiezen van vreemde tekens die niet op het toetsenbord staan. Vrijgegeven onder de GNU General Public Licence.

en: MATE Weather
nl: MATE-Weerbericht

en: Mateweather Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje MATE Weerbericht

en: Maximum _width (chars):
nl: Maximale _breedte (tekens):

en: Memory
nl: Geheugen

en: Memory Load
nl: Geheugengebruik

en: Memory graph background color
nl: Geheugengrafiek achtergrondkleur

en: Minutes Remaining
nl: Minuten resterend

en: Mode to show CPU usage
nl: Modus om CPU-gebruik te tonen

en: Modify a palette by adding or removing characters
nl: Palet bewerken door tekens toe te voegen of te verwijderen

en: Monitor Settings
nl: Bewakingsinstellingen

en: Monitor a laptop's remaining power
nl: Bewaak de resterende lading een laptopaccu

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
nl: Processorsnelheid bewaken

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
nl: Bekijk het huidige weer, en de vooruitzichten

en: Monitored Resources
nl: Bewaakte bronnen

en: Mount local disks and devices
nl: Lokale schijven en apparaten aankoppelen

en: MultiLoad Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje MultiLoad

en: N/A
nl: N/B

en: N_ice
nl: Nice

en: Name of timer
nl: Aftelklok naam

en: Net Load
nl: Netwerkgebruik

en: Netspeed Applet
nl: Netsnelheid-werkbalkhulpje

en: Netspeed Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje Netsnelheid

en: Network
nl: Netwerk

en: Network Monitor
nl: Netwerkbewaking

en: Network _device:
nl: Netwerkapparaat:

en: Network graph background color
nl: Netwerkgrafiek achtergrondkleur

en: Network speed thresholds
nl: Drempels voor netwerksnelheid

en: Network threshold 1 in bytes
nl: Netwerkdrempel 1 in bytes

en: Network threshold 2 in bytes
nl: Netwerkdrempel 2 in bytes

en: Network threshold 3 in bytes
nl: Netwerkdrempel 3 in bytes

en: No Items in Trash
nl: De prullenbak is leeg

en: No battery present
nl: Geen accu aanwezig

en: Note C_olor:
nl: Memokle_ur:

en: Note _Color:
nl: Memo_kleur:

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Notify user when the battery is full.
nl: Gebruiker attenderen als de accu volledig opgeladen is.

en: Notify user when the battery is low.
nl: Gebruiker attenderen als de accu bijna leeg is.

en: Number of characters to display
nl: Aantal te tonen tekens

en: Open the keyboard preferences dialog
nl: Dialoogvenster voor toetsenbordvoorkeuren openen

en: Options
nl: Opties

en: Out color
nl: Uit-kleur

en: P-t-P Address:
nl: P-t-P adres:

en: P_ause timer
nl: _Pauzeer aftelklok

en: Palette entry
nl: Paletingang

en: Palettes list
nl: Palettenlijst

en: Percent
nl: Procent

en: Pick a color for the sticky note
nl: Kies een kleur voor de memo

en: Pick a default sticky note color
nl: Kies een standaardkleur voor de memo's

en: Pick a default sticky note font
nl: Kies een standaardlettertype voor de memo's

en: Pick a font for the sticky note
nl: Kies een lettertype voor de memo's

en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

en: Pressure:
nl: Luchtdruk:

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
nl: U heeft rechten nodig om de processorsnelheid te wijzigen.

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: R_eset
nl: _Terugzetten op standaard

en: Radar Map
nl: Radarkaart

en: Red value level
nl: Rode-waarde-niveau

en: Relative humidity:
nl: Relatieve luchtvochtigheid:

en: Removing item %s of %s
nl: Element %s van %s wordt verwijderd

en: Removing: %s
nl: Verwijderen: %s

en: Resize note
nl: Afmetingen memo wijzigen

en: S_top timer
nl: S_top aftelklok

en: S_wap Space
nl: _Wisselbestand

en: S_ystem
nl: S_ysteem

en: See the ForeCast Details
nl: Weersverwachting details

en: Select Location from the list
nl: Selecteer locatie in de lijst

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
nl: Stel de te bewaken CPU in. In een systeem met een enkele processor hoeft dit niet veranderd te worden.

en: Sh_ared
nl: Ge_deeld

en: Show CPU frequency as _frequency
nl: Toon CPU-frequentie als _frequentie

en: Show CPU frequency as _percentage
nl: Toon CPU-frequentie als _percentage

en: Show IPv4 and IPv6 addresses on tooltip
nl: Toon IPv4- en IPv6-adressen in zweeftip

en: Show _bits instead of bytes
nl: Toon _bits in plaats van bytes

en: Show _dialog
nl: _Dialoogscherm tonen

en: Show _icon
nl: Toon pictogram

en: Show _notifications
nl: Meldi_ngen tonen

en: Show _percentage remaining
nl: Toon overgebleven _percentage

en: Show _sum instead of in & out
nl: Gesommeerd _totaal tonen i.p.v. in & uit

en: Show _time remaining
nl: _Toon resterende tijd

en: Show all _IP addresses on tooltip
nl: Toon alle IP-adressen in zweeftip

en: Show bits
nl: Toon bits

en: Show dialog window when timer finish
nl: Dialoogvenster tonen bij einde aftelklok

en: Show frequency _units
nl: Toon frequentie-_eenheden

en: Show icon
nl: Toon pictogram

en: Show notification _popup
nl: _Opduikvenster voor melding tonen

en: Show notification popup when timer finish
nl: Geef opduikmelding bij einde aftelklok

en: Show signal _quality icon for wireless devices
nl: Toon signaalkwaliteitspictogram voor draadloze apparaten

en: Show signal quality icon
nl: Toon pictogram voor signaalsterkte

en: Show sticky notes
nl: Memo's tonen

en: Show sum speed
nl: Toon totale snelheid

en: Show the time/percent label
nl: Etiket met tijd/percentage tonen

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
nl: Toont de status van het toetsenbord wanneer er toegankelijkheidsmogelijkheden worden gebruikt.

en: Shows the output of a command
nl: Toont de uitvoer van een opdracht

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
nl: Toont de status van de AccessX-mogelijkheden

en: Shows the status of keyboard accessibility features
nl: Toont de status van de toegankelijkheidsfuncties voor het toetsenbord

en: Signal Strength:
nl: Signaalsterkte:

en: Sky:
nl: Lucht:

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
nl: Bepaalt of de memo's vergrendeld zijn of niet (bewerkbaar).

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
nl: Bepaalt of de memo's zichtbaar zijn op alle werkbladen van het bureaublad, of niet.

en: Specify a title for the note
nl: Geef een titel aan de memo

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
nl: Geef de standaardhoogte (in beeldpunten) van nieuwe memo's

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
nl: Geef de standaardbreedte (in beeldpunten) van nieuwe memo's

en: Spinbutton for updating
nl: Ronddraaiknop voor bijwerken

en: Start a timer and receive a notification when it is finished
nl: Een aftelklok starten en een melding ontvangen wanneer deze uitgeteld is

en: Start system-monitor
nl: Systeembewaking starten

en: Sticky Note
nl: Memo

en: Sticky Note Properties
nl: Eigenschappen Memo

en: Sticky Notes
nl: Memo's

en: Sticky Notes Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje Memo

en: Sticky Notes Preferences
nl: Voorkeuren memo's

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
nl: Memo's voor de Mate-werkomgeving

en: Sticky notes' locked state
nl: Memo's vergrendeld of niet

en: Sticky notes' workspace stickyness
nl: Plakken op werkbladen van memo's

en: Sunrise:
nl: Zonsopgang:

en: Sunset:
nl: Zonsondergang:

en: Swap Load
nl: Wisselgeheugen-gebruik

en: Swap Space
nl: Wisselbestand

en: Swap graph background color
nl: Wisselbestand-grafiek achtergrondkleur

en: Sys_tem monitor update interval:
nl: Bijwerktussenpoze van Systeembewaker:

en: System Monitor
nl: Systeembewaking

en: System Monitor Preferences
nl: Voorkeuren Systeembewaking

en: System is running on AC power
nl: Het systeem werkt op netstroom

en: System is running on battery power
nl: Het systeem werkt op de accu

en: System m_onitor height:
nl: Hoogte van Systeembewaker:

en: System m_onitor width:
nl: Breedte van Systeembewaker:

en: Temperature:
nl: Temperatuur:

en: Text
nl: Tekst

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
nl: Het niveau waaronder de accu rood getoond wordt. Dit is tevens de de waarde waarbij de waarschuwing voor een bijna lege accu wordt getoond.

en: The color of the graph of the inbound traffic
nl: De kleur van de grafiek inzake binnenkomend verkeer

en: The color of the graph of the outbound traffic
nl: Kleur van de uitgaand verkeer-grafiek

en: The desktop description file to execute as the system monitor
nl: Het desktop-beschrijvingsbestand dat uitgevoerd dient te worden als de systeembewaking

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
nl: De ogen kijken in de richting van de muisaanwijzer

en: The name of the device to monitor
nl: De naam van het te bewaken apparaat

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
nl: De laatst gekozen tekst. Deze tekst zal weergegeven worden wanneer de gebruiker het werkbalkhulpje start.

en: The system load average is %0.02f
nl: De gemiddelde belasting van het systeem is %0.02f

en: The type of text to display (if the text is enabled).
nl: Het type tekst om weer te geven (indien tekst ingeschakeld is)

en: Themes
nl: Thema's

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van het thema.

en: There was an error displaying help:
    %s
nl: Er was een probleem bij het tonen van de hulptekst:
    %s

en: There was an error displaying help: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij de hulptekstweergave: %s

en: There was an error executing '%s': %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van '%s' : %s

en: There was an error launching the help viewer: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van de hulpweergave: %s

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het starten van het dialoogvenster voor de toetsenbordvoorkeuren: %s

en: This cannot be undone.
nl: Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This note is locked.
nl: Deze memo is vergrendeld.

en: This note is unlocked.
nl: Deze memo is ontgrendeld.

en: This utility shows the current CPU Frequency
nl: Dit programma toont de huidige CPU-frequentie

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
nl: Dit hulpmiddel toont de huidige CPU-snelheid.

en: This utility shows the status of your laptop battery.
nl: Dit hulpmiddel laat de status van uw laptop-accu zien.

en: Threshold _1:
nl: Drempelwaarde _1:

en: Threshold _2:
nl: Drempelwaarde _2:

en: Threshold _3:
nl: Drempelwaarde _3:

en: Timer
nl: Aftelklok

en: Timer Applet
nl: Aftelklok-werkbalkhulpje

en: Timer Applet Preferences
nl: Voorkeuren voor werkbalkhulpje Aftelklok

en: Timer Factory
nl: Aftelklok Factory

en: Timer finished!
nl: Aftelklok klaar!

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
nl: Om geen werk te verliezen:
     • sluit de laptop op de netstroom aan, of
     • sla geopende documenten op en zet de laptop uit.

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
nl: Om geen werk te verliezen:
     • zet de laptop op pauzestand om energie te besparen,
     • sluit de laptop op de netstroom aan, of
     • sla geopende documenten op en zet de laptop uit.

en: Transfer Rate Graph
nl: Grafiek overbrengingssnelheid

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash Applet
nl: Werkbalkhulpje Prullenbak

en: Trash Applet Factory
nl: Fabriek voor werkbalkhulpje Prullenbak

en: Un_mount %s
nl: _Koppel %s af

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown time (%d%%) remaining
nl: Onbekende tijd (%d%%) resterend

en: Unknown time (%d%%) until charged
nl: Onbekende tijd (%d%%) tot opgeladen

en: Up command
nl: Aan-opdracht

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update spin button
nl: Ronddraaiende knop voor bijwerken

en: Updating...
nl: Bijwerken...

en: Use _custom address for radar map
nl: Aa_ngepast adres voor radarkaart gebruiken

en: Use co_lor from the system theme
nl: _Themakleuren gebruiken

en: Use default co_lor
nl: _Gebruik standaardkleur

en: Use default fo_nt
nl: Gebruik stan_daardlettertype

en: Use diskstats for _NVMe
nl: Gebruik diskstats voor NVMe

en: Use fo_nt from the system theme
nl: Themalettert_ype gebruiken

en: Use the value defined in red_value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
nl: Gebruik de waarde gedefinieerd in ‘red_value’ als resterende tijd om te tonen in het waarschuwingsdialoogvenster in plaats van een percentage.

en: Uses /proc/diskstats to determine NVMe disk load
nl: Gebruikt /proc/diskstats om NVMe-schijfbelasting vast te stellen

en: Visibility:
nl: Zicht:

en: Visit Weather.com
nl: Bezoek weather.com

en: Warn on low time rather than low percentage
nl: Waarschuwen bij weinig restanttijd (in plaats van bij een laag restpercentage)

en: Weather Forecast
nl: Weerbericht

en: Weather Preferences
nl: Voorkeuren Weerbericht

en: Weather Report
nl: Weerbericht

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
nl: Bevestiging vragen bij verwijderen van een memo

en: Whether to force the default color and font on all notes
nl: Standaardkleur en -lettertype gebruiken voor alle memo's

en: Whether to hide all notes when the desktop is selected
nl: Geeft aan of alle memo's verborgen moeten worden als er iets op het bureaublad geselecteerd wordt.

en: Whether to use the default system color
nl: Standaard-themakleuren gebruiken

en: Whether to use the default system font
nl: Standaardlettertype gebruiken

en: Width of output
nl: Breedte van uitvoer

en: XKB Extension is not enabled
nl: XKB-extensie is niet aangezet

en: You have %d minute of battery power remaining (%d%% of the total capacity). | You have %d minutes of battery power remaining (%d%% of the total capacity).
nl[0]: U hebt %d minuut acculading over (%d%% van de totale capaciteit).
nl[1]: U hebt %d minuten acculading over (%d%% van de totale capaciteit).

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
nl: U heeft nog %d%% van de totale accucapaciteit over.

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
nl: Het is niet mogelijk om de processorsnelheid van uw computer te veranderen. Het kan zijn dat uw computer niet juist is ingesteld of dat de apparatuur aanpassingen van de processorsnelheid niet ondersteunt.

en: Your battery is now fully recharged
nl: De accu is weer volledig opgeladen

en: Your battery is running low
nl: De accu is bijna leeg

en: _About
nl: _Over

en: _Appearance:
nl: _Uiterlijk:

en: _Automatically update every:
nl: _Automatisch bijwerken na iedere:

en: _Average
nl: _Gemiddeld

en: _Background
nl: _Achtergrond

en: _Buffers
nl: B_uffers

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Change icon according to the selected device
nl: Pi_ctogram aanpassen aan het geselecteerde apparaat

en: _Close
nl: Sl_uiten

en: _Delete
nl: Verwij_deren

en: _Delete All
nl: Allemaal _verwijderen

en: _Delete Notes
nl: Memo's _verwijderen

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Eject %s
nl: Werp %s _uit

en: _Empty Trash
nl: _Prullenbak ledigen

en: _Find:
nl: _Zoeken:

en: _Font:
nl: _Lettertype:

en: _Free
nl: _Vrij

en: _Gridline
nl: _Rasterlijn

en: _Harddisk
nl: _Harde schijf

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Hours:
nl: _Uren:

en: _In graph color
nl: Kleur binnenkomende grafiek

en: _Indicator
nl: Aanwijzer

en: _Interval (seconds):
nl: _Tussenpoze (seconden):

en: _Keyboard Accessibility Preferences
nl: _Toetsenbord toegankelijkheidsvoorkeuren

en: _Load
nl: _Belasting

en: _Local
nl: _Lokaal

en: _Lock Notes
nl: Memo's ver_grendelen

en: _Memory
nl: _Geheugen

en: _Minutes:
nl: _Minuten:

en: _Monitored CPU:
nl: _Bewaakte CPU:

en: _Mount %s
nl: _Koppel %s aan

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Network
nl: _Netwerk

en: _New Note
nl: _Nieuwe memo

en: _Notify when battery is fully recharged
nl: W_aarschuwen wanneer de accu volledig opgeladen is

en: _Open %s
nl: %s _openen

en: _Open System Monitor
nl: Systeembewaking _openen

en: _Open Trash
nl: Prullenbak _openen

en: _Out
nl: _Uit

en: _Out graph color
nl: Kleur _uitgaande grafiek

en: _Palette:
nl: _Palet:

en: _Palettes:
nl: _Paletten:

en: _Play CD
nl: _cd afspelen

en: _Play DVD
nl: _dvd afspelen

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: _Pressure unit:
nl: _Luchtdrukeenheid:

en: _Put notes on all workspaces
nl: _Memo's weergeven op alle werkbladen

en: _Read
nl: _Lezen

en: _Seconds:
nl: _Seconden:

en: _Select a location:
nl: _Kies een locatie:

en: _Select a theme:
nl: _Kies een thema:

en: _Show icon
nl: _Pictogram tonen

en: _Show time/percentage:
nl: Tijd of percentage tonen:

en: _Start timer
nl: _Start aftelklok

en: _Temperature unit:
nl: _Temperatuureenheid:

en: _Title:
nl: _Titel:

en: _Update
nl: _Bijwerken

en: _Used
nl: Gebr_uikt

en: _User
nl: Gebr_uiker

en: _Visibility unit:
nl: _Zicht-eenheid:

en: _Visit Weather.com
nl: Bezoek _weather.com

en: _Warn when battery charge drops to:
nl: _Waarschuwen wanneer het acculadingspercentage minder is dan:

en: _Width:
nl: _Breedte:

en: _Wind speed unit:
nl: _Windsnelheid-eenheid:

en: _Write
nl: _Schrijven

en: global
nl: globaal

en: host
nl: gastheercomputer

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: insert special character %s
nl: Speciaal teken %s invoegen

en: km/h
nl: km/u

en: knots
nl: knopen

en: meters
nl: meter

en: miles
nl: mijl

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: minutes
nl: minuten

en: mph
nl: mpu

en: none
nl: geen

en: nothing to mount
nl: niets om aan te koppelen

en: pixels
nl: beeldpunten

en: unknown
nl: onbekend

en: unspecified
nl: niet-opgegeven

en: upower backend enabled.
nl: upower-backend ingeschakeld.
