Xfce Apps - en to nl translation catalogue (422 entries)

en: %d match | %d matches
nl[0]: %d overeenkomst
nl[1]: %d overeenkomsten

en: %d of %d match | %d of %d matches
nl[0]: %d van %d overeenkomst
nl[1]: %d van %d overeenkomsten

en: %s (%s, failed)
nl: %s (%s, mislukt)

en: %s (%s, partial)
nl: %s (%s, gedeeltelijk)

en: %s | Authors: %s | Filename: %s
nl: %s | Auteurs: %s | Bestandsnaam: %s

en: '0' disables and wipes recent history
nl: '0' schakelt recente geschiedenis uit en wist deze

en: <b>Color Scheme</b>
nl: <b>Kleurenschema</b>

en: <b>Display</b>
nl: <b>Tonen</b>

en: <b>File Saving</b>
nl: <b>Opslaan van bestanden</b>

en: <b>Font</b>
nl: <b>Lettertype</b>

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: <b>History</b>
nl: <b>Geschiedenis</b>

en: <b>Indentation</b>
nl: <b>Inspringen</b>

en: <b>Miscellaneous</b>
nl: <b>Divers</b>

en: <b>Notebook Tabs</b>
nl: <b>Notitieblok-tabbladen</b>

en: <b>Smart Keys</b>
nl: <b>Slimme toetsen</b>

en: <b>Toolbar</b>
nl: <b>Werkbalk</b>

en: About this application
nl: Over deze toepassing

en: All Documents
nl: Alle documenten

en: All Files
nl: Alle bestanden

en: Always
nl: Altijd

en: Always show tabs even with one file
nl: Altijd tabs tonen, zelfs bij één bestand

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Application
nl: Toepassing

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Armenian
nl: Armeens

en: Authentication is required to run Mousepad as root.
nl: Voor het draaien van Mousepad als root, is authenticatie vereist.

en: Auto indent a new line
nl: Een nieuwe regel automatisch laten inspringen

en: Automatic reloading
nl: Automatisch herladen

en: Automatically select the search result and scroll the view
nl: Kies het zoekresultaat automatisch en schuif door de weergave

en: Backspace: Delete indent spaces as tabs
nl: Backspace: verwijder inspringingsspaties als tabs

en: Baltic
nl: Baltisch

en: Body:
nl: Tekst:

en: Button
nl: Knop

en: COLUMN
nl: KOLOM

en: C_olumn number:
nl: _Kolomnummer:

en: Celtic
nl: Keltisch

en: Central European
nl: Centraaleuropees

en: Change the case of the selection opposite case
nl: Zet de geselecteerde tekst om in tegengestelde grootte

en: Change the case of the selection to lowercase
nl: Verander de selectie in kleine letters

en: Change the case of the selection to title case
nl: Zet de geselecteerde tekst op titelformaat

en: Change the case of the selection to uppercase
nl: Verander de selectie in hoofdletters

en: Change the editor font
nl: Verander het lettertype van de bewerker

en: Change the visibility of the main menubar
nl: Verander de zichtbaarheid van de hoofdmenubalk

en: Change the visibility of the statusbar
nl: Verander de zichtbaarheid van de statusbalk

en: Change the visibility of the toolbar
nl: Verander de zichtbaarheid van de werkbalk

en: Character(s) to use as end of line
nl: Te gebruiken teken(s) als einde van regel

en: Checking encodings...
nl: Coderingen aan het controleren...

en: Chinese Simplified
nl: Chinees Vereenvoudigd

en: Chinese Traditional
nl: Chinees Traditioneel

en: Choose Mousepad Font
nl: Kies lettertype voor Mousepad

en: Choose a filetype
nl: Kies een bestandtype

en: Clea_r
nl: _Wissen

en: Clear Documents History
nl: Wis documentengeschiedenis

en: Clear _History
nl: Wis _geschiedenis

en: Clear the recently used files history
nl: Wis de geschiedenis van de onlangs gebruikte bestanden

en: Clearing the documents history will permanently remove all currently listed entries.
nl: Het wissen van de documentengeschiedenis zal alles wat er nu in zit, blijvend verwijderen.

en: Client-side decorations (restart required)
nl: Decoraties bij de cliënt (herstart vereist)

en: Close _Tab
nl: Sluit tabblad

en: Close the current document
nl: Sluit het huidige document

en: Close this tab
nl: Sluit dit tabblad

en: Close this window
nl: Sluit dit venster

en: Color scheme to use for the text view
nl: Te gebruiken kleurenschema voor de tekstweergave

en: Column number the cursor to position to (COLUMN >= 0 from start, COLUMN < 0 from end)
nl: Kolomnummer waar de aanwijzer moet worden geplaatst (COLUMN > 0 vanaf begin, COLUMN < 0 vanaf einde)

en: Configure the Mousepad text editor
nl: Stel de tekstbewerker Mousepad in

en: Conve_rt
nl: Omzetten

en: Convert all tabs to spaces in the selection or document
nl: Zet alle tabs om in spaties, in de selectie of in het document

en: Convert all the leading spaces to tabs in the selected line(s) or document
nl: Zet alle beginspaties om in tabs, in de gekozen regels of in het document

en: Convert text in different ways
nl: Zet tekst om op verschillende manieren

en: Copy the selection
nl: Kopieer de selectie

en: Create a new document
nl: Maak een nieuw document

en: Create a new document from a template
nl: Maak een nieuw document vanuit een sjabloon

en: Create a new document in a new window
nl: Maak een nieuw document in een nieuw venster

en: Cu_t
nl: _Knippen

en: Current
nl: Huidig

en: Cut the selection
nl: Knip de selectie

en: Cycled notebook tab switching
nl: Cyclische afwisseling van notitieboektabs

en: Cyrillic
nl: Cyrillisch

en: Cyrillic/Russian
nl: Cyrillisch/Russisch

en: Cyrillic/Ukrainian
nl: Cyrillisch/Oekraïens

en: Decrease the indentation of the selection or current line
nl: Verminder de inspringing van de selectie of van de huidige regel

en: Default
nl: Standaard

en: Default encoding:
nl: Standaardcodering:

en: Default language:
nl: Standaardtaal:

en: Delete _Line
nl: Verwijder _regel

en: Delete the current line
nl: Verwijder de huidige regel

en: Delete the current selection
nl: Wis de huidige selectie

en: Dialog
nl: Dialoog

en: Disallow modifications via keyboard / mouse
nl: Aanpassingen via toetsenbord of muis niet toestaan

en: Display a list of possible encodings to open files
nl: Toon een lijst van mogelijke coderingen om bestanden te openen

en: Display line endings
nl: Regeleinden tonen

en: Display the Mousepad user manual
nl: Toon de gebruiksaanwijzing van Mousepad

en: Display whitespace
nl: Spatie tonen

en: Do not register with the D-BUS session message bus
nl: Registreer niet bij de D-BUS session message bus

en: Do you want to save the changes before closing?
nl: Wilt u de veranderingen opslaan alvorens af te sluiten?

en: Do you want to save your changes before reloading?
nl: Wilt u uw veranderingen opslaan alvorens te herladen?

en: Document Settings
nl: Documentinstellingen

en: Document menu
nl: Documentmenu

en: Down
nl: Omlaag

en: Drag & Drop
nl: Sleuren & Neergooien

en: Dup_licate Line / Selection
nl: Regel / selectie dupliceren

en: Duplicate the current line or selection
nl: Kopieer de huidige regel of selectie

en: ENCODING
nl: CODERING

en: Edit menu
nl: Bewerkmenu

en: Edit;Text;Simple;XFCE;Lightweight;Fast;
nl: Bewerken;Tekst;Eenvoudig;Simpel;XFCE;Lichtgewicht;Snel;

en: Editor
nl: Bewerker

en: Eight spaces
nl: Acht spaties

en: Enable _syntax highlighting
nl: Schakel _zinsbouwmarkering in

en: Enable automatic indentation
nl: Automatisch inspringen inschakelen

en: Enable text _wrapping
nl: Schakel tekstomloop in

en: Encoding to be used to open files (leave empty to open files in the encoding dialog)
nl: Te gebruiken codering om bestanden te openen (laat leeg om bestanden te openen in de coderingsdialoog)

en: Ensure new line at file end
nl: Altijd een nieuwe regel op einde van bestand

en: Expand tabs to fill available space
nl: Vergroot tabbladen om de beschikbare ruimte te vullen

en: Externally Modified
nl: Extern aangepast

en: Failed to clear the recent history
nl: Kon recente geschiedenis niet wissen

en: Failed to open the document
nl: Kon het document niet openen

en: Failed to open the documentation browser
nl: Kon de documentatieverkenner niet openen

en: Failed to prepare the temporary file for encoding tests
nl: Kon het tijdelijke bestand niet voorbereiden voor coderingsproeven

en: Failed to print the document
nl: Kon het document niet afdrukken

en: Failed to reload the document
nl: Kon het document niet herladen

en: Failed to save the document
nl: Kon bestand niet opslaan

en: File
nl: Bestand

en: File menu
nl: Bestandmenu

en: File monitoring
nl: Bestandbewaking

en: File opening mode: "%s", "%s" or "%s" (open tabs in a new window)
nl: Modus voor openen van bestanden: '%s', '%s' of '%s' (open tabblad in een nieuw venster)

en: Filetype: %s
nl: Bestandtype: %s

en: Filetype: None
nl: Bestandtype: geen

en: Find _Next
nl: Vind volgende

en: Find _Previous
nl: Vind vorige

en: Find and Rep_lace...
nl: Zoek en vervang...

en: Find and Replace
nl: Zoeken en vervangen

en: First key press
nl: Eerste toetsaanslag

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Four spaces
nl: Vier spaties

en: Georgian
nl: Georgisch

en: Go To
nl: Ga naar

en: Go back to shorten list
nl: Ga terug voor afgekorte lijst

en: Go to a specific location in the document
nl: Ga naar een bepaalde plek in het document

en: Greek
nl: Grieks

en: Header:
nl: Kop:

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Hebrew Visual
nl: Hebreeuws Visueel

en: Help menu
nl: Hulpmenu

en: Highlight _All
nl: Markeer alles

en: Highlight current line
nl: Huidige regel accentueren

en: Highlight matching brackets
nl: Bij elkaar passende haakjes accentueren

en: Highlight the search matches
nl: Markeer de zoekovereenkomsten

en: History
nl: Geschiedenis

en: History disabled
nl: Geschiedenis uitgeschakeld

en: Home/End: Detect leading/trailing whitespace:
nl: Home/End: spaties aan begin of einde opsporen:

en: Icon Size:
nl: Pictogramgrootte:

en: Icons Only
nl: Alleen pictogrammen

en: If not, all this data will be lost.
nl: Indien niet, dan zullen al deze gegevens verloren gaan.

en: If not, the guessed encoding will be used.
nl: Indien niet, dan zal de vermoedelijke codering worden gebruikt.

en: If you don't save the document, all the changes will be lost.
nl: Als u het document niet opslaat, zullen alle veranderingen verloren gaan.

en: If you don't save this read-only document as another file, all the changes will be lost.
nl: Als u dit alleen-lezen-document niet opslaat als een ander bestand, zullen alle wijzigingen verloren gaan.

en: If you revert the file, all unsaved changes will be lost.
nl: Indien u het bestand terugdraait, zullen alle niet-opgeslagen veranderingen verloren gaan.

en: If you save the document, all of the external changes will be lost.
nl: Als u het document opslaat, zullen alle externe veranderingen verloren gaan.

en: Increase the indentation of the selection or current line
nl: Vergroot de inspringing van de selectie of van de huidige regel

en: Indent/unindent the currently selected text or the current line
nl: Inspringen/terugspringen van de thans gekozen tekst of de huidige regel

en: Insert Spaces
nl: Spaties invoegen

en: Insert Tabs
nl: Tabs invoegen

en: Insert _Spaces
nl: Spaties invoegen

en: Insert spaces when the tab button is pressed
nl: Voeg spaties in wanneer de tabknop is ingedrukt

en: Invalid byte sequence in conversion input
nl: Ongeldige byte-volgorde in omzettingsinvoer

en: It seems that the previous session did not end normally. Do you want to restore the available data?
nl: Het lijkt erop dat de vorige sessie niet normaal eindigde. Wilt u de beschikbare gegevens terugzetten?

en: Japanese
nl: Japans

en: Korean
nl: Koreaans

en: LINE
nl: REGEL

en: Language to use for syntax highlighting
nl: Te gebruiken taal voor markering van zinsbouw

en: Large Toolbar
nl: Grote werkbalk

en: Leave fullscreen mode
nl: Schermvullende modus verlaten

en: Line E_nding
nl: Regeleinde

en: Line N_umbers
nl: Regelnummers

en: Line number the cursor to position to (LINE > 0 from top, LINE < 0 from bottom)
nl: Regelnummer waar de aanwijzer moet worden geplaatst (LINE > 0 van bovenaf, LINE < 0 van onderaf)

en: Line numbers:
nl: Regelnummers:

en: Line: %d Column: %d
nl: Regel: %d Kolom: %d

en: Line: %d Column: %d Selection: %d
nl: Regel: %d Kolom: %d Selectie: %d

en: Loading the template failed
nl: Laden van het sjabloon is mislukt

en: Long line margin at column:
nl: Marge voor lange regel bij kolom:

en: MODE
nl: MODUS

en: Make a copy with '~' suffix
nl: Maak een kopie met achtervoegsel '~'

en: Make the window fullscreen
nl: Maak het venster schermvullend

en: Match _case
nl: (Hoofd)letters laten overeenkomen

en: Menubar
nl: Menubalk

en: Miscellaneous
nl: Varia

en: Missing Templates directory
    '%s'
nl: Map met sjablonen ontbreekt
    '%s'

en: Mousepad Preferences
nl: Voorkeuren van Mousepad

en: Mousepad Shortcuts
nl: Sneltoetsen voor Mousepad

en: Mousepad aims to be an easy-to-use and fast editor. Our target is an editor for quickly editing text files, not a development environment or an editor with a huge bunch of plugins.
nl: Mousepad beoogt een makkelijke en snelle tekstbewerker te zijn. Ons doel is een tekstbewerker voor het snel bewerken van teksten, niet een instrument voor ontwikkelaars noch een tekstbewerker met veel invoegsels.

en: Mousepad is a simple text editor for the Xfce desktop environment
nl: Mousepad is een eenvoudige tekstbewerker voor de werkomgeving Xfce

en: Move content in different ways
nl: Inhoud verplaatsen op verschillende manieren

en: Move lines one line down
nl: Verplaats regels één regel omlaag

en: Move lines one line up
nl: Verplaats regels één regel omhoog

en: Move the current document to a new window
nl: Verplaats het huidige document naar een nieuw venster

en: Move words one word left
nl: Verplaats woorden één woord naar links

en: Move words one word right
nl: Verplaats woorden één woord naar rechts

en: Never
nl: Nooit

en: New From Te_mplate
nl: Nieuw vanuit _sjabloon

en: New _Window
nl: Nieuw _venster

en: No clipboard data
nl: Geen klembordgegevens

en: No filetype
nl: Geen bestandtype

en: No items found
nl: Geen elementen gevonden

en: No other valid encoding was found.
nl: Er werd geen geldige codering aangetroffen.

en: No style scheme
nl: Geen stijlschema

en: No template files found in
    '%s'
nl: Geen sjabloonbestanden gevonden in
    '%s'

en: None
nl: Geen

en: Nordic
nl: Noords

en: Numbering interval:
nl: Tussenpoze voor nummering:

en: On the other hand we try to use the latest GTK features available, which means that if GTK adds something new in a major release that is useful for the editor, we will likely bump the GTK dependency and integrate this new feature in Mousepad.
nl: Aan de andere kant proberen we om de nieuwste GTK-functies te gebruiken, wat betekent dat als GTK iets toevoegt in een belangrijke nieuwe versie dat nuttig is voor de tekstbewerker, we waarschijnlijk de GTK-afhankelijkheid zullen verhogen en deze nieuwe functie in Mousepad zullen integreren.

en: One Line _Down
nl: Eén regel _omlaag

en: One Line _Up
nl: Eén regel om_hoog

en: One Word _Left
nl: Eén woord naar _links

en: One Word _Right
nl: Eén woord naar _rechts

en: Op_en Recent
nl: Open _recent

en: Open File
nl: Open bestand

en: Open a file
nl: Open een bestand

en: Open a recently used file
nl: Open een onlangs gebruikt bestand

en: Open encoding dialog
nl: Open coderingsdialoog

en: Open files in:
nl: Open bestanden in:

en: Open the preferences dialog
nl: Open het voorkeurendialoogvenster

en: Ot_her (%d)...
nl: Anders (%d)...

en: Ot_her...
nl: Anders...

en: Other (partial):
nl: Anders (deels):

en: Other partially valid encodings were found, please choose below.
nl: Andere gedeeltelijk geldige coderingen werden aangetroffen, kies er a.u.b. onderstaand één.

en: Other valid encodings were found, please choose below.
nl: Andere geldige coderingen werden aangetroffen, kies er a.u.b. onderstaand één.

en: Other...
nl: Overig...

en: Other:
nl: Anders:

en: Paste _Special
nl: Plakken speciaal

en: Paste as _Column
nl: Plak als kolom

en: Paste from _History
nl: Plak vanuit geschiedenis

en: Paste from the clipboard history
nl: Plak vanuit de geschiedenis van het klembord

en: Paste the clipboard
nl: Plak de inhoud van het klembord

en: Paste the clipboard in a special way
nl: Plak de klembordinhoud op een speciale manier

en: Paste the clipboard text into a column
nl: Plak de klembordtekst in een kolom

en: Plain Text
nl: Platte tekst

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Gelieve fouten te melden aan <%s>.

en: Please select a file
nl: Kies a.u.b. een bestand

en: Plugins
nl: Invoegsels

en: Preferences Dialog
nl: Voorkeurendialoog

en: Preferences...
nl: Voorkeuren...

en: Print _line numbers
nl: Druk regelnummers af

en: Print page _headers
nl: Druk paginakoppen af

en: Print the current document
nl: Druk het huidige document af

en: Print version information and exit
nl: Toon versie-informatie en sluit af

en: Quit Mousepad
nl: Mousepad afsluiten

en: Quit a running Mousepad primary instance
nl: Sluit een draaiende primaire instantie van Mousepad af

en: Re_load
nl: Her_laden

en: Re_vert
nl: Terugdraaien

en: Read Only
nl: Alleen-lezen

en: Reading the template failed
nl: Het lezen van de sjabloon is mislukt

en: Recent file menu length:
nl: Menulengte voor recente bestanden:

en: Redo the last undone action
nl: Herhaal de laatste ongedaan gemaakte actie

en: Regular e_xpression
nl: Reguliere uitdrukking

en: Reload file from disk
nl: Herlaad bestand vanaf schijf

en: Remember window position
nl: Vensterpositie onthouden

en: Remember window size
nl: Onthoud venstergrootte

en: Remember window state
nl: Vensterstatus onthouden

en: Remove all entries from the documents history?
nl: Alles verwijderen uit de documentengeschiedenis?

en: Remove all the trailing spaces from the selected line(s) or document
nl: Verwijder alle eindspaties uit de gekozen regels of uit het document

en: Replace _all in:
nl: Vervang alles in:

en: Replace _with:
nl: Vervang door:

en: Reverse the order of something
nl: Draai de volgorde van iets om

en: Revert to the saved version of the file
nl: Draai terug naar de opgeslagen versie van het bestand

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Run Mousepad as root
nl: Mousepad als root draaien

en: Save A_ll
nl: Sla _alles op

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save Changes
nl: Sla veranderingen op

en: Save _As
nl: Opslaan _als

en: Save _As...
nl: Sla op als...

en: Save all document in this window
nl: Sla alle documenten in dit venster op

en: Save current document as another file
nl: Sla huidige document op als ander bestand

en: Save the current document
nl: Sla het huidige document op

en: Search _direction:
nl: Zoekrichting:

en: Search backwards for the same text
nl: Zoek achterwaarts naar dezelfde tekst

en: Search for and replace text
nl: Zoek naar tekst en vervang die

en: Search for text
nl: Zoek naar tekst

en: Search forwards for the same text
nl: Zoek voorwaarts naar dezelfde tekst

en: Search history size:
nl: Grootte van zoekgeschiedenis:

en: Search menu
nl: Zoekmenu

en: Second key press
nl: Tweede toetsaanslag

en: Select F_ont...
nl: Kies lettertype...

en: Select Tab Size
nl: Kies tabgrootte

en: Select _All
nl: Kies _alle

en: Select the next tab
nl: Selecteer de volgende tab

en: Select the previous tab
nl: Selecteer de vorige tab

en: Select the text in the entire document
nl: Selecteer alle tekst in het document

en: Selection
nl: Selectie

en: Session restore:
nl: Terugzetten van sessie:

en: Set custom tab size
nl: Stel aangepaste tabgrootte in

en: Set the line ending of the document to DOS / Windows (CR LF)
nl: Stel de regelafbreking van het document in op DOS / Windows (CR LF)

en: Set the line ending of the document to Mac (CR)
nl: Stel de regelafbreking van het document in op Mac (CR)

en: Set the line ending of the document to Unix (LF)
nl: Stel de regelafbreking van het document in op Unix (LF)

en: Shortcuts Editor
nl: Sneltoetsenbewerker

en: Shortcuts...
nl: Sneltoetsen...

en: Show all encodings
nl: Toon alle coderingen

en: Show full filename in title bar
nl: Toon volledige bestandnaam in titelbalk

en: Show line numbers
nl: Regelnummers tonen

en: Show the preferences dialog
nl: Voorkeurendialoog tonen

en: Show the shortcuts dialog
nl: Toon het dialoogvenster voor sneltoetsen

en: Show toolbar
nl: Werkbalk tonen

en: Simple Text Editor
nl: Eenvoudige tekstbewerker

en: Small Toolbar
nl: Kleine werkbalk

en: South European
nl: Zuideuropees

en: Spell Checking
nl: Spellingscontrole

en: St_atusbar
nl: Statusbalk

en: St_rip Trailing Spaces
nl: Verwijder eindspaties

en: Store the byte-order mark in the file
nl: Sla de markering voor byte-volgorde op in het bestand

en: Style:
nl: Stijl:

en: System
nl: Systeem

en: Tab _Size
nl: Tabgrootte

en: Tab mode:
nl: Tabmodus:

en: Tab width:
nl: Tabbreedte:

en: Tab: Indent selection (Shift+Tab: Unindent)
nl: Tab: Selectie laten inspringen (Shift+Tab: Inspringen ongedaan maken)

en: Templates should be %s valid
nl: Sjablonen moeten geldige %s zijn

en: Text Below Icons
nl: Tekst onder pictogrammen

en: Text Beside Icons
nl: Tekst naast pictogrammen

en: Text Editor
nl: Tekstbewerker

en: Text Editor Settings
nl: Instellingen voor tekstbewerker

en: Text Files
nl: Tekstbestanden

en: Text Only
nl: Alleen tekst

en: Text;Editor;Mousepad;Preferences;Settings;Configure;
nl: Tekst;Bewerker;Mousepad;Voorkeuren;Instellingen;Instellen;

en: Thai
nl: Thais

en: The Mousepad developers
nl: De ontwikkelaars van Mousepad

en: The Mousepad developers. All rights reserved.
nl: De ontwikkelaars van Mousepad. Alle rechten voorbehouden.

en: The default language for new documents is set here. It can then be changed per document via the context menu, where there are also spelling correction suggestions for underlined words.
nl: De standaardtaal voor nieuwe documenten wordt hier ingesteld. Die kan dan per document worden gewijzigd via het contextmenu, waarin ook suggesties zitten voor spellingcorrectie voor onderstreepte woorden.

en: The document has been externally modified. Do you want to continue saving?
nl: Het document is extern aangepast. Wilt u doorgaan met opslaan?

en: The document has been externally modified. Do you want to reload it from disk?
nl: Het document is extern gewijzigd. Wilt u het herladen vanaf de schijf?

en: The document is %s valid.
nl: Het document is geldige %s.

en: The document is not %s valid.
nl: Het document is geen geldige %s.

en: The document is read-only, do you want to save it as another file?
nl: Het document is alleen-lezen, wilt u het opslaan als een ander bestand?

en: The file seems to be encoded in %s, but you have chosen %s encoding. Do you confirm this choice?
nl: Het bestand lijkt te zijn gecodeerd in %s, maar u hebt %s als codering gekozen. Wilt u deze keuze bevestigen?

en: The interval at which to print line numbers. For example a value of 1 will print a line number on each line, a value of 2 will print a line number on every other line, and so on.
nl: De tussenpoze voor het afdrukken van regelnummers. Bijvoorbeeld: een waarde van 1 zal een regelnummer afdrukken bij elke regel, een waarde van 2 zal een regelnummer afdrukken bij elke tweede regel, enzovoorts.

en: The number of space characters for a tabulation
nl: Het aantal te gebruiken spaties voor een tab

en: The shortcuts editor is available here as a popover or as a dialog below the preferences in the menu bar.
nl: De sneltoetsenbewerker is hier beschikbaar als een overlapvenster of als een dialoogvenster onder de voorkeuren in de menubalk.

en: Three spaces
nl: Drie spaties

en: To _Lowercase
nl: Naar kleine letters

en: To _Opposite Case
nl: Naar tegenovergestelde grootte

en: To _Title Case
nl: Naar titelgrootte

en: To _Uppercase
nl: Naar hoofdletters

en: Toggle breaking lines in between words
nl: Schakel regelafbreking tussen woorden om

en: Toggle the overwrite mode
nl: Schakel de overschrijfmodus om

en: Turkish
nl: Turks

en: Two spaces
nl: Twee spaties

en: Undo the last action
nl: Maak laatste actie ongedaan

en: Unsupported character set
nl: Niet-ondersteund teken ingesteld

en: Untitled
nl: Ongetiteld

en: Up
nl: Omhoog

en: Use '%s' as template
nl: Gebruik '%s' als sjabloon

en: Use system monospace font
nl: Gebruik monospace-lettertype van systeem

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View
nl: Tonen

en: View menu
nl: Weergavemenu

en: Viewer Mode
nl: Weergavemodus

en: Warning: you are using the root account. You may harm your system.
nl: Waarschuwing: u gebruikt het rootaccount. U zou uw systeem kunnen beschadigen.

en: Western
nl: Westers

en: When "unsaved documents" or "always" is selected, Mousepad won't ask for saving modified documents when quitting
nl: Wanneer 'niet-opgeslagen documenten' of 'altijd' is gekozen, zal Mousepad niet vragen om gewijzigde documenten op te slaan bij het afsluiten

en: Window
nl: Venster

en: Wrap long lines
nl: Lange regels afbreken

en: Write Unicode _BOM
nl: Schrijf Unicode BOM

en: You have unsaved changes. If you revert the file, they will be lost.
nl: Er zijn niet-opgeslagen wijzigingen. Als u het bestand terugdraait, zullen die verloren gaan.

en: _About
nl: Over

en: _Auto Indent
nl: Automatisch inspringen

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Close Window
nl: _Sluit venster

en: _Color Scheme
nl: _Kleurenschema

en: _Contents
nl: Inhoud

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Decrease Indent
nl: Verminder inspringing

en: _Delete Selection
nl: Verwijder _selectie

en: _Detach Tab
nl: Tabblad _losmaken

en: _Document
nl: Document

en: _Don't Save
nl: Sla _niet op

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Encoding:
nl: _Codering:

en: _File
nl: Be_stand

en: _Filetype
nl: Bestandtype

en: _Find
nl: _Zoeken

en: _Fullscreen
nl: Scherm_vullend

en: _Go to...
nl: Ga naar...

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Increase Indent
nl: Vergroot inspringing

en: _Incremental Search
nl: _Voortschrijdend zoeken

en: _Jump to
nl: Spring naar

en: _Leading Spaces to Tabs
nl: Spaties voor tabs

en: _Line number:
nl: _Regelnummer:

en: _Match whole word
nl: Alleen hele woord

en: _Menubar
nl: Menubalk

en: _Move
nl: _Verplaatsen

en: _New
nl: _Nieuw

en: _Next Tab
nl: Volge_nd tabblad

en: _OK
nl: _Oké

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open...
nl: _Openen...

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Previous Tab
nl: _Vorig tabblad

en: _Print...
nl: Af_drukken...

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Redo
nl: Opnieuw _uitvoeren

en: _Replace
nl: Vervangen

en: _Replace All
nl: Vervang alles

en: _Save
nl: Ops_laan

en: _Search
nl: _Zoeken

en: _Search for:
nl: _Zoek naar:

en: _Tabs to Spaces
nl: Tabs naar spaties

en: _Toolbar
nl: Werkbalk

en: _Transpose
nl: Omzetten

en: _Undo
nl: Onge_daan maken

en: _View
nl: _Tonen

en: _Viewer Mode
nl: Weergavemodus

en: _Word Wrap
nl: Woordomloop

en: _Wrap around
nl: _Wikkelen om

en: after a crash
nl: na een vastloper

en: always
nl: altijd

en: never
nl: nooit

en: new tabs
nl: nieuwe tabbladen

en: new tabs in a new window
nl: nieuwe tabbladen in een nieuw venster

en: new windows
nl: nieuwe vensters

en: saved documents
nl: opgeslagen documenten

en: unsaved documents
nl: niet-opgeslagen documenten
