Vinagre - en to nl translation catalogue (267 entries)

en: %s authentication is required
nl: %s-authenticatie vereist

en: %s wants to share their desktop with you.
nl: %s wil het bureaublad met u delen.

en: - Remote Desktop Viewer
nl: - Extern bureaublad weergeven

en: A password is required in order to access this remote desktop.
nl: Er is een wachtwoord nodig voor toegang tot deze computer.

en: A username is required in order to access this remote desktop.
nl: Er is een gebruikersnaam nodig voor toegang tot deze computer.

en: About this application
nl: Info over deze toepassing

en: Access MS Windows remote desktops
nl: Toegang tot externe Windows-werkplekken

en: Access Spice desktop server
nl: Toegang tot SPICE-desktopserver

en: Access Unix/Linux terminals
nl: Met UNIX-/Linux-terminals verbinden

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
nl: Verbinding maken met externe werkplekken (o.a. Linux, Unix en Windows).

en: Access remote desktops
nl: Toegang tot werkplekken op afstand

en: Add the current connection to your bookmarks
nl: De huidige verbinding als bladwijzer toevoegen

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
nl: Het venster aan de grootte van het bureaublad op afstand aanpassen

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden:

en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
nl: Weet u zeker dat u %s uit de bladwijzers wilt verwijderen?

en: Authentication error
nl: Authenticatie mislukt

en: Authentication failed
nl: Authenticatie mislukt

en: Authentication for host %s has failed
nl: Authenticatie bij host %s is mislukt

en: Authentication is required
nl: Authenticatie vereist

en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
nl: Authenticatiemethode voor host %s wordt niet ondersteund. (%u)

en: Authentication unsupported
nl: Authenticatie niet ondersteund

en: Automatically share clipboard between client and guest
nl: Het klembord automatisch kopiëren tussen de client en de gast

en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
nl: Ongeldige waarde voor ‘shared’-vlag: %d. Deze zou 0 of 1 moeten zijn. Waarde wordt genegeerd.

en: Bookmark Folder
nl: Bladwijzer voor map maken

en: Bookmarks
nl: Bladwijzers

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
nl: Door het activeren van omgekeerde verbindingen kunt u met computers verbinding maken die achter een firewall zitten. De kant waarmee u verbinding maakt, moet de verbinding met u opzetten. Voor meer informatie kunt u het hulpbestand raadplegen.

en: Can't send host identity confirmation
nl: Kan bevestiging van de host-identiteit niet verzenden

en: Cancel Login
nl: Aanmelden annuleren

en: Cannot initialize preferences manager.
nl: Kan voorkeuren-beheer niet initialiseren.

en: Certificate Verification
nl: Certificaatverificatie

en: Choose a Remote Desktop
nl: Selecteer een extern bureaublad

en: Choose a remote desktop to connect to
nl: Selecteer een extern bureaublad om mee te verbinden

en: Choose the file
nl: Kies het bestand

en: Close connection
nl: Verbinding verbreken

en: Color _Depth:
nl: Kleur_diepte:

en: Configure incoming VNC connections
nl: Omgekeerde VNC-verbindingen configureren

en: Connect
nl: Verbinden

en: Connect to a remote desktop
nl: Verbinden met een externe computer

en: Connecting…
nl: Verbinden

en: Connection
nl: Verbinding

en: Connection closed
nl: Verbinding verbroken

en: Connection options
nl: Verbindingsopties

en: Connection refused by server
nl: Verbinding geweigerd door server

en: Connection to host %s was closed.
nl: Verbinding met host %s is gesloten.

en: Connectivity
nl: Connectiviteit

en: Could not get a screenshot of the connection.
nl: Kon geen schermafdruk van de verbinding maken.

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
nl: Kan het actieve protocol niet uit de protocollijst ophalen.

en: Could not merge UI XML file: %s
nl: Kan UI-XML-bestand niet samenvoegen: %s

en: Could not open the file.
nl: Kon het bestand niet openen.

en: Could not parse the file.
nl: Kon het bestand niet verwerken.

en: Could not remove the old bookmarks file
nl: Kon het oude bladwijzerbestand niet verwijderen

en: Could not send password
nl: Kan wachtwoord niet verzenden

en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
nl: Een nieuw toplevel-venster aanmaken in het huidige Vinagre-venster

en: Desktop Name:
nl: Werkpleknaam:

en: Desktop sharing invitation
nl: Uitnodiging bureaublad delen

en: Dimensions:
nl: Afmetingen:

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Disconnect All
nl: Alle verbindingen verbreken

en: Disconnect all connections
nl: Alle actieve verbindingen verbreken

en: Disconnect the current connection
nl: Huidige verbinding verbreken

en: Do not send mouse and keyboard events
nl: Verzend geen muis- en toetsenbordgebeurtenissen

en: Enable fullscreen mode for this connection
nl: Volledig scherm inschakelen voor deze verbinding

en: Enable keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen inschakelen

en: Enable scaled mode
nl: Schaalmodus activeren

en: Enable shortcuts
nl: Sneltoetsen inschakelen

en: Error activating reverse connections
nl: Er is een fout opgetreden bij het activeren van omgekeerde verbindingen

en: Error connecting to host.
nl: Fout bij verbinding maken met host.

en: Error creating the SSH tunnel
nl: Fout bij het opzetten van de SSH-tunnel

en: Error loading UI file
nl: Fout bij laden UI-bestand

en: Error opening old bookmarks file: %s
nl: Fout bij het openen van het oude bladwijzerbestand: %s

en: Error removing bookmark: Entry not found
nl: Fout bij het verwijderen van de bladwijzer: niet gevonden

en: Error saving recent connection.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van een recente verbinding.

en: Error saving screenshot
nl: Fout bij opslaan schermafbeelding

en: Error saving the credentials on the keyring.
nl: Fout bij opslaan aanmeldgegevens in sleutelring.

en: Error showing help
nl: Fout bij tonen van hulp

en: Error while creating the file %s: %s
nl: Fout bij aanmaken bestand %s: %s

en: Error while initializing bookmarks: %s
nl: Fout tijdens het initialiseren van bladwijzers: %s

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
nl: Fout tijdens het initialiseren van bladwijzers: het bestand is geen vinagre-bladwijzerbestand

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
nl: Fout tijdens het initialiseren van bladwijzers: het bestand lijkt leegt te zijn.

en: Error while migrating bookmarks: %s
nl: Fout bij het migreren van bladwijzers: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
nl: Fout bij migreren van bladwijzers: kon de XML-structuur niet aanmaken

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
nl: Fout bij migreren van bladwijzers: kon de XML-structuur niet afronden

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
nl: Fout bij migreren van bladwijzers: kon de XML-structuur niet initialiseren

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
nl: Fout tijdens overzetten van bladwijzers: VNC-plug-in is niet geactiveerd

en: Error while saving bookmarks: %s
nl: Fout bij het opslaan van bladwijzers: %s

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
nl: Fout bij het opslaan van bladwijzers: kon de XML-structuur niet aanmaken

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
nl: Fout bij het opslaan van bladwijzers: kon de XML-structuur niet afronden

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
nl: Fout bij het opslaan van bladwijzers: kon de XML-structuur niet initialiseren

en: Error while saving history file: %s
nl: Fout bij het opslaan van geschiedenis: %s

en: Error while saving preferences: %s
nl: Fout tijdens het opslaan van voorkeuren: %s

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
nl: Kan mDNS-browser voor service %s niet toevoegen.

en: Failed to browse for hosts: %s
nl: Omgeving verkennen voor hosts is mislukt: %s

en: Failed to create the directory
nl: Kon map niet aanmaken

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
nl: Kan mDNS-browser niet initialiseren: %s

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
nl: Ontleden van de avahi-hostnaam is mislukt: %s

en: Fingerprint:
nl: Vingerafdruk:

en: Fit the remote screen into the current window size
nl: Zorg dat het externe scherm in het huidige venster past

en: Folder
nl: Map

en: For instance: joe@example.com:5022
nl: Bijvoorbeeld: jan@domein.nl:5022

en: High Color (16 bits)
nl: Veel kleuren (16 bits)

en: Host key verification failed
nl: Verificatie van de hostsleutel is mislukt

en: Host:
nl: Hostcomputer:

en: Hostname not known
nl: Hostnaam onbekend

en: Impossible to accept the stream tube: %s
nl: Onmogelijk om de stream te accepteren: %s

en: Impossible to create the connection: %s
nl: Onmogelijk om de verbinding op te zetten: %s

en: Impossible to get service property: %s
nl: Onmogelijk om service-eigenschappen te verkrijgen: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
nl: Onmogelijk om schermafbeelding te verkrijgen: %s

en: Impossible to get the contact name: %s
nl: Onmogelijk om de naam van de contactpersoon te verkrijgen: %s

en: Invalid argument %s for --geometry
nl: Ongeldig argument ‘%s’ voor --geometry

en: Invalid name for this folder
nl: Ongeldige naam voor deze map

en: Invalid name for this item
nl: Ongeldige naam voor dit item

en: Issuer:
nl: Uitgevende instelling:

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
nl: Het gebruikt de VNC, RDP en SPICE-protocollen en kan zelfs gebruikt worden om met SSH-servers te verbinden.

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
nl: Behoud de schermverhouding indien geschaald wordt

en: Leave fullscreen
nl: Volledig scherm verlaten

en: Log In Anyway
nl: Toch aanmelden

en: Login dialog canceled
nl: Aanmeldvenster geannuleerd

en: Low Color (8 bits)
nl: Weinig kleuren (8 bits)

en: Maximum number of history items in connect dialog
nl: Maximum aantal geschiedenisitems bij verbinden

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
nl: Migreren van het bladwijzerbestand naar het nieuwe bestandsformaat. Dit gebeurt eenmalig.

en: Migration cancelled
nl: Migratie geannuleerd

en: Minimize window
nl: Venster minimaliseren

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: New fingerprint:
nl: Nieuwe vingerafdruk:

en: No route to host
nl: Geen route naar host

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
nl: Geen van de actieve plug-ins ondersteunen deze actie. Activeer enkele plug-ins en probeer het opnieuw.

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
nl: Let op: ook alle onderliggende mappen en bladwijzers worden verwijderd.

en: Old fingerprint:
nl: Oude vingerafdruk:

en: On the port %d
nl: Op de poort %d

en: Open %s:%d
nl: %s:%d openen

en: Open Vinagre in fullscreen mode
nl: Vinagre in volledig scherm starten

en: Open a .VNC file
nl: Een .VNC-bestand openen

en: Open a file recognized by Vinagre
nl: Een door Vinagre herkend bestand openen

en: Open the Vinagre manual
nl: De Vinagre-handleiding openen

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optional.
nl: Optioneel.

en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
nl: Optioneel. Indien leeg wordt uw gebruikersnaam gebruikt. Ook kan het worden ingevoerd in het veld Host hierboven, in de vorm gebruikersnaam@machinenaam.

en: Options
nl: Opties

en: Parent Folder
nl: Bovenliggende map

en: Password dialog canceled
nl: Wachtwoordvenster geannuleerd

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Please check your installation.
nl: Controleer uw installatie.

en: Port:
nl: Poort:

en: Quit the program
nl: Het programma afsluiten

en: RDP Options
nl: RDP-opties

en: Read only
nl: Alleen bekijken

en: Remote Desktop (VNC) file
nl: Werkblad op afstand (VNC)-bestand

en: Remote Desktop Connection
nl: Verbinding met werkblad op afstand

en: Remote Desktop Viewer
nl: Werkplek op afstand

en: Remote desktop password for %s
nl: Extern bureaublad wachtwoord voor %s

en: Remove Folder?
nl: Map verwijderen?

en: Remove Item?
nl: Item verwijderen?

en: Requests an update of the screen
nl: Vraagt een update van het scherm aan

en: Resize the screen guest to best fit
nl: De afmetingen van het gastscherm wijzigen zodat deze goed passen

en: Reverse Connections
nl: Omgekeerde verbindingen

en: Root Folder
nl: Hoofdmap

en: SPICE Options
nl: SPICE-opties

en: SSH Options
nl: SSH-instellingen

en: S_caling
nl: Op _schaal brengen

en: Save Screenshot
nl: Schermafdruk opslaan

en: Scaling
nl: Schalen

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
nl: Schalen is niet mogelijk op deze installatie.
    
    Lees het bestand README (meegeleverd met Vinagre) om te zien hoe u deze functie kunt aanzetten.

en: Screenshot of %s at %s
nl: Schermafdruk van %s op %s

en: Search for remote hosts on the network
nl: Zoeken naar hosts op het netwerk

en: Secure shell password: %s
nl: Veilig shellwachtwoord: %s

en: Select a remote desktop protocol for this connection
nl: Kies een ‘remote desktop’-protocol voor deze verbinding

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
nl: Stuur Ctrl+Alt+Del naar het externe bureaublad

en: Send Ctrl-Alt-Del
nl: Ctrl-Alt-Del verzenden

en: Set height of the remote desktop
nl: Stel hoogte van het externe bureaublad in

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
nl: Instellen op ‘false’ om menusneltoetsen uit te schakelen. Instellen op ‘true’ om deze in te schakelen. Let op: Indien ingeschakeld zullen deze toetsen dus afgevangen worden en niet doorgestuurd worden naar de andere computer.

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
nl: Instellen op ‘true’ om altijd tabbladen te tonen. Instellen op ‘false’ om alleen tabbladen te tonen bij twee of meer verbindingen.

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
nl: Instellen op ‘true’ in om het programma altijd te laten letten op omgekeerde verbindingen.

en: Set width of the remote desktop
nl: Stel breedte van het externe bureaublad in

en: Show VNC Options
nl: Toon VNC-instellingen

en: Show help
nl: Toon hulp

en: Show or hide the statusbar
nl: Statusbalk weergeven/verbergen

en: Show or hide the toolbar
nl: De werkbalk tonen of verbergen

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
nl: Bepaalt het maximum aantal items in de uitklaplijst van het invoerveld.

en: Specify geometry of the main Vinagre window
nl: Afmetingen van het Vinagre-scherm opgeven

en: Spice Files
nl: Spice-bestanden

en: Store the login credential in GNOME Keyring
nl: Login-gegevens in Gnome-sleutelbos opslaan.

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Supply an alternative port using colon
nl: Geef een alternatieve poort aan met een dubbele punt

en: Take a screenshot of the current remote desktop
nl: Een schermafdruk maken van een actieve verbinding

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
nl: Het certificaat hieronder kon niet geverifieerd worden.
    Vertrouwt u het certificaat?

en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
nl: Dit is geen Spice-bestand: de groep ‘connection’ ontbreekt.

en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
nl: Dit is geen Spice-bestand: de sleutel ‘host’ ontbreekt.

en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
nl: Dit is geen VNC-bestand: de groep ‘Connection’ ontbreekt.

en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
nl: Dit is geen VNC-bestand: de sleutel ‘Host’ ontbreekt.

en: The file was not recognized by any of the plugins.
nl: Dit bestand is niet herkend door de plug-ins

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
nl[0]: De volgende fout is opgetreden:
nl[1]: De volgende fouten zijn opgetreden:

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
nl[0]: Het volgende bestand kon niet worden geopend:
nl[1]: De volgende bestanden konden niet worden geopend:

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
nl: De identiteit van de computer op afstand (%s) is onbekend.
    Dit gebeurt wanneer u zich voor de eerste keer bij een computer aanmeldt.
    
    De identiteit die door de computer op afstand is verzonden is %s. Indien u absoluut zeker wilt weten of het veilig is om door te gaan, neem dan contact op met de systeembeheerder.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
nl: De naam ‘%s’ is al ingebruik in deze map. Gebruik een andere naam.

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
nl: Er zijn geen beschikbare TCP-poorten vanaf 5500 beschikbaar. Is er een ander programma actief dat al uw TCP-poorten in beslag neemt?

en: The protocol %s is not supported.
nl: Protocol ‘%s’ is niet ondersteund.

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
nl: De externe host heeft haar certificaat gewijzigd.
    Vertrouwt u het nieuwe certificaat?

en: The service %s was already registered by another plugin.
nl: De dienst %s is al geregistreerd door een andere plug-in.

en: There are no supported files
nl: Er zijn geen ondersteunde bestanden

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
nl: Deze computer is bereikbaar via de volgende IP-adressen:

en: This might not work on all VNC servers
nl: Dit werkt mogelijk niet op alle VNC-servers

en: Timed out when logging in
nl: Wachttijd voor aanmelden overschreden

en: Timed out when logging into SSH host
nl: Verbinding verbroken bij aanmelden SSH-host

en: True Color (24 bits)
nl: Ware kleuren (24 bits)

en: Ultra Low Color (3 bits)
nl: Extreem weinig kleuren (3 bits)

en: Unable to find a free TCP port
nl: Kan geen vrije TCP-poort vinden

en: Unable to find a valid SSH program
nl: Kan geen geldig SSH-programma vinden

en: Unable to spawn ssh program
nl: Kan ssh-programma niet starten

en: Unable to spawn ssh program: %s
nl: Kan ssh-programma niet starten: %s

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown reason
nl: Onbekende reden

en: Use Server Settings
nl: Serverinstellingen gebruiken

en: Use h_ost
nl: Gebruik _host

en: VNC Files
nl: VNC-bestanden

en: VNC Options
nl: VNC-opties

en: VNC Options:
nl: VNC-opties:

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
nl: De huidige externe werkplek op volledig scherm bekijken

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
nl: Vinagre schakelt standaard sneltoetsen uit, zodat alle sneltoetsen naar de externe werkplek doorgestuurd worden.
    
    Dit bericht verschijnt slechts eenmalig.

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
nl: Vinagre probeerde tevergeefs een UI-bestand te openen. Foutmelding:

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
nl: Met Vinagre kunnen externe bureaubladen gebruikt worden binnen de Gnome-werkomgeving

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
nl: Vinagre toont externe Windows, Mac OS X en Linux-bureaubladen.

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
nl: Bij het verbinding maken met een host kan de client de server instrueren de verbinding met andere clients intact te laten of de bestaande verbindingen te verbreken. Instellen op ‘true’ om het bureaublad te delen met andere clients.

en: Whether we should leave other clients connected
nl: Of de andere clients verbonden moeten blijven

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
nl: Of tabbladen ook getoond moeten worden als er maar één actieve verbinding is

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
nl: Of menusneltoetsen zichtbaar zijn

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
nl: Of we het programma luisterend naar omgkeerde verbindingen moeten starten

en: [server:port]
nl: [server:poort]

en: _Add Bookmark
nl: Bladwijzer _toevoegen

en: _Always Enabled
nl: _Altijd ingeschakeld

en: _Authenticate
nl: _Aanmelden

en: _Bookmarks
nl: Bl_adwijzers

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Contents
nl: I_nhoud

en: _Domain:
nl: _Domein:

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _Enable Reverse Connections
nl: Omgekeerde verbindingen inschak_elen

en: _Full screen
nl: _Volledig scherm

en: _Fullscreen
nl: _Volledig scherm

en: _Height:
nl: _Hoogte:

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Host:
nl: _Hostcomputer:

en: _Keep Aspect Ratio
nl: _Verhoudingen behouden

en: _Keep aspect ratio
nl: Beeld_verhoudingen behouden

en: _Keyboard shortcuts
nl: _Sneltoetsen

en: _Name:
nl: _Naam:

en: _Original size
nl: _Oorspronkelijke grootte

en: _Password:
nl: _Wachtwoord:

en: _Recent Connections
nl: _Recente verbindingen

en: _Refresh Screen
nl: Scherm ve_rversen

en: _Remember this credential
nl: Dit wachtwoord _onthouden

en: _Remote
nl: _Werkplekken

en: _Resize guest
nl: _Afmetingen van gastscherm wijzigen

en: _Reverse Connections…
nl: _Omgekeerde verbindingen…

en: _Scaling
nl: Op s_chaal brengen

en: _Send Ctrl-Alt-Del
nl: Ctrl-Alt-Del ver_zenden

en: _Share clipboard
nl: _Klembord delen

en: _Statusbar
nl: _Statusbalk

en: _Take Screenshot
nl: _Schermafdruk maken

en: _Toolbar
nl: _Werkbalk

en: _Use JPEG Compression
nl: J_PEG-compressie gebruiken

en: _Username:
nl: _Gebruikersnaam:

en: _View
nl: Beel_d

en: _View only
nl: _Alleen bekijken

en: _Width:
nl: _Breedte:

en: as a SSH tunnel
nl: als SSH-tunnel

en: filename
nl: bestandsnaam

en: hostname or user@hostname
nl: hostnaam of gebruiker@hostnaam
