Xfce4-power-manager - en to nl translation catalogue (201 entries)

en: %i hour | %i hours
nl[0]: %i uur
nl[1]: %i uren

en: %i minute | %i minutes
nl[0]: %i minuut
nl[1]: %i minuten

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
nl: %s (%i%%)
    %s totdat volledig opgeladen

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
nl: %s (%i%%)
    Geschatte resterende tijd is %s

en: %s is currently inhibiting power management
nl: %s belemmert thans het energiebeheer

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s remaining
nl: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s resterend

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s until full
nl: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s totdat vol

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
nl: <b>%s %s</b>
    Huidige lading: %0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged
nl: <b>%s %s</b>
    Volledig opgeladen

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged - %s remaining
nl: <b>%s %s</b>
    Volledig opgeladen - %s resterend

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
nl: <b>%s %s</b>
    Onbekende status

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
nl: <b>%s %s</b>
    Aan het wachten om op te laden (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
nl: <b>%s %s</b>
    Aan het wachten om te ontladen (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
nl: <b>%s %s</b>
    is leeg

en: <b>Appearance</b>
nl: <b>Uiterlijk</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
nl: <b>Helderheidvermindering</b>

en: <b>Buttons</b>
nl: <b>Knoppen</b>

en: <b>Critical power</b>
nl: <b>Kritieke lading</b>

en: <b>Display brightness</b>
nl: <b>Schermhelderheid</b>

en: <b>Display power management</b>
nl: <b>Energiebeheer voor het beeldscherm</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
nl: <b>Laptopdeksel</b>

en: <b>Power profile</b>
nl: <b>Stroomprofiel</b>

en: <b>Security</b>
nl: <b>Veiligheid</b>

en: <b>System power saving</b>
nl: <b>Energiebesparing voor systeem</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
nl: Een toepassing belemmert thans de automatische slaapstand. Deze actie nu uitvoeren kan die toepassing in zijn werk schaden.
    Weet u zeker dat u het systeem toch in slaapstand wil brengen?

en: Another power manager is already running
nl: Er draait al een andere energiebeheerder

en: Ask
nl: Vragen

en: Authentication is required to modify the laptop display brightness
nl: Authenticatie is vereist voor het veranderen van de helderheid van het laptopscherm

en: Authentication is required to place the system in suspend or hibernate mode
nl: Authenticatie is vereist om het systeem in pauzestand of in slaapstand te kunnen brengen

en: Authorized to hibernate
nl: Is gemachtigd tot toepassen van slaapstand

en: Authorized to hybrid sleep
nl: Gemachtigd om hybride slaapstand teweeg te brengen

en: Authorized to shutdown
nl: Is gemachtigd tot afsluiten

en: Authorized to suspend
nl: Is gemachtigd tot toepassen van pauzestand

en: Battery
nl: Accu

en: Brightness step count:
nl: Aantal stappen voor helderheid:

en: Brightness: %.0f percent
nl: Helderheid: %.0f procent

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
nl: Gebouwd met GTK+ %d.%d.%d, gekoppeld met GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
nl: Kan slaapstand toepassen

en: Can hybrid sleep
nl: Kan hybride slaapstand teweeg brengen

en: Can suspend
nl: Kan pauzestand toepassen

en: Cancel
nl: Afbreken

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
nl: xfce4-power-manager-settings laten afsluiten

en: Check your power manager installation
nl: Controleer de installatie van uw energiebeheerder

en: Critical battery power level:
nl: Kritiek acculadingsniveau:

en: Current charge
nl: Huidige lading

en: Daemonize
nl: Omzetten in achtergronddienst

en: Device
nl: Apparaat

en: Devices
nl: Apparaten

en: Display
nl: Scherm

en: Display a specific device by UpDevice object path
nl: Toon een specifiek apparaat op UpDevice objectpad

en: Display battery levels for attached devices
nl: Toon acculadingniveaus voor aangesloten apparaten

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
nl: Toon de acculadingniveaus van uw apparaten en beheers de helderheid van uw scherm

en: Display version information
nl: Versie-informatie tonen

en: Do nothing
nl: Niets doen

en: Dump all information
nl: Produceer alle informatie

en: Enable debugging
nl: Schakel foutopsporing in

en: Energy empty
nl: Energie leeg

en: Energy rate
nl: Energieverloop

en: Exponential
nl: Exponentieel

en: Failed to connect to power manager
nl: Kon niet verbinden met energiebeheerder

en: Failed to load power manager configuration
nl: Kon instellingen van energiebeheerder niet laden

en: Failed to parse arguments: %s
nl: Kon argumenten niet lezen: %s

en: False
nl: Onwaar

en: Fully charged
nl: Volledig opgeladen

en: Fully charged (design)
nl: Volledig opgeladen (ontwerp)

en: General
nl: Algemeen

en: Handle display brightness _keys
nl: Reguleer toetsen voor schermhelderheid

en: Has LID
nl: Heeft LID

en: Has battery
nl: Heeft accu

en: Has battery button
nl: Heeft accuknop

en: Has brightness panel
nl: Heeft helderheidwerkbalk

en: Has hibernate button
nl: Heeft slaapstandknop

en: Has power button
nl: Heeft aan/uit-knop

en: Has sleep button
nl: Heeft slaapknop

en: Hibernate
nl: Slaapstand

en: Hibernate and suspend operations not permitted
nl: Slaapstand en pauzestand zijn niet toegestaan

en: Hibernate and suspend operations not supported
nl: Slaapstand en pauzestand worden niet ondersteund

en: Hibernate not supported
nl: Slaapstand niet ondersteund

en: Hibernate operation not permitted
nl: Slaapstand wordt niet toegestaan

en: Hibernate operation not supported
nl: Slaapstand wordt niet ondersteund

en: Hibernate the system
nl: Breng het systeem in slaapstand

en: Hybrid Sleep
nl: Hybride slaapstand

en: Hybrid sleep not supported
nl: Hybride slaapstand niet ondersteund

en: Hybrid sleep operation not permitted
nl: Hybride slaapstand niet toegestaan

en: Hybrid sleep operation not supported
nl: Hybride slaapstand niet ondersteund

en: Hybrid sleep the system
nl: Breng het systeem in hybride slaapstand

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
nl: Bovendien levert Xfce Energiebeheerder een stel DBus-bedieningsschillen die voldoen aan de freedesktop-standaard, om andere toepassingen in te lichten omtrent het huidige energieniveau, zodat zij hun energieverbruik kunnen bijstellen. Ook levert hij aan toepassingen de bedieningsschil om automatische slaapstand via Energiebeheerder te voorkomen. Bijvoorbeeld: de pakketbeheerder van het besturingssysteem zou deze bedieningsschil moeten gebruiken wanneer hij programma's aan het bijwerken is.

en: Invalid arguments
nl: Ongeldige argumenten

en: Invalid cookie
nl: Ongeldig koekje

en: Keyboard
nl: Toetsenbord

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
nl: Helderheid van toetsenbord: %.0f procent

en: Lead acid
nl: Loodzuur

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of the display server
nl: Laat de energiebeheerder het energiebeheer van het scherm (DPMS) afhandelen in plaats van de schermbediening

en: Line power
nl: Netstroom

en: Lithium ion
nl: Lithium-ion

en: Lithium iron phosphate
nl: Lithium-ijzerfosfaat

en: Lithium polymer
nl: Lithium-polymeer

en: Lock screen
nl: Scherm vergrendelen

en: Lock screen when system is going to sleep
nl: Vergrendel scherm wanneer systeem in slaapstand gaat

en: Make sure you set a sufficiently high value here, otherwise the system will trigger its own action before xfce4-power-manager, without being able to prevent it or know exactly when it will do so. The action triggered by the system in this case will be: %s.
nl: Zorg ervoor dat u hier een voldoende hoge waarde instelt, want anders zal het systeem zijn eigen actie oproepen vóór xfce4-power-manager. Zonder het te kunnen voorkómen of precies te weten wanneer het dat zo zal doen. De actie opgeroepen door het systeem zal in dit geval zijn: %s.

en: Manage and reduce power consumption of computer and devices
nl: Beheer en verminder stroomverbruik van computer en andere apparaten

en: Modify the laptop display brightness
nl: Verander de helderheid van het laptopscherm

en: Monitor
nl: Beeldscherm

en: Mouse
nl: Muis

en: Never
nl: Nooit

en: Nickel cadmium
nl: Nikkel-cadmium

en: Nickel metal hydride
nl: Nikkel-metaalhydride

en: None
nl: Geen

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
nl: Geen van de hulpmiddelen voor schermvergrendeling had succes, het scherm zal niet worden vergrendeld.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
nl: Geen der gereedschappen voor schermvergrendeling had succes, het scherm zal niet worden vergrendeld.
    Wilt u nog steeds doorgaan met het in pauzestand brengen van het systeem?

en: Not plugged in
nl: Niet aangesloten

en: Nothing
nl: Niets doen

en: Notify
nl: Melden

en: Number of brightness steps available using keys
nl: Aantal beschikbare helderheidsstappen met gebruikmaking van toetsen

en: On battery
nl: Op accu

en: On critical battery power:
nl: Op kritieke acculading:

en: On inactivity reduce to
nl: Bij inactiviteit verminderen tot

en: One minute
nl: Eén minuut

en: Percentage and remaining time
nl: Percentage en resterende tijd

en: Permission denied
nl: Toestemming geweigerd

en: Phone
nl: Telefoon

en: Plugged in
nl: Op netstroom

en: Power Manager
nl: Energiebeheerder

en: Power Manager Plugin
nl: Energiebeheerder-invoegsel

en: Power Manager Plugin Settings
nl: Instellingen van Energiebeheerder-invoegsel

en: Power management for the Xfce desktop
nl: Energiebeheer voor de Xfce-werkomgeving

en: PowerSupply
nl: Electriciteitsvoorziening

en: Presentation _mode
nl: Presentatie_modus

en: Put to sleep after
nl: In slaap brengen na

en: Quit any running xfce power manager
nl: Sluit elke draaiende instantie van Xfce-energiebeheerder

en: Reduce after
nl: Verminderen na

en: Remaining time
nl: Resterende tijd

en: Restart the running instance of Xfce power manager
nl: Herstart de draaiende instantie van Xfce-energiebeheerder

en: SOCKET ID
nl: CONTACTPUNT ID

en: Screenshot of the Xfce Power Manager User Interface
nl: Schermafdruk van de gebruikersomgeving van Xfce Energiebeheerder

en: Serial
nl: Serienummer

en: Settings for the Xfce Power Manager
nl: Instellingen voor de Xfce-energiebeheerder

en: Settings manager socket
nl: Contactpunt voor instellingenbeheerder

en: Show 'Presentation mode' indicator:
nl: Toon aanwijzer voor 'Presentatiemodus':

en: Show label:
nl: Etiket tonen:

en: Show the configuration dialog
nl: Toon de instellingendialoog

en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: Shutdown the system
nl: Sluit het systeem af

en: Status notifications
nl: Statusmeldingen

en: Suspend
nl: Pauzestand

en: Suspend not supported
nl: Pauzestand niet ondersteund

en: Suspend operation not permitted
nl: Pauzestand niet toegestaan

en: Suspend operation not supported
nl: Pauzestand wordt niet ondersteund

en: Suspend or hibernate the system
nl: Breng het systeem in pauzestand of in slaapstand

en: Suspend the system
nl: Breng het systeem in pauzestand

en: Switch off after
nl: Uitschakelen na

en: Switch off display
nl: Beeldscherm uitschakelen

en: System
nl: Systeem

en: System is running on %s power
nl: Systeem draait op %s stroom

en: System is running on low power
nl: Systeem draait op lage acculading

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
nl: Het systeem draait op lage acculading. Sla uw werk op om gegevensverlies te voorkomen!

en: System sleep mode:
nl: Slaapmodus van systeem:

en: System tray icon
nl: Systeemvakpictogram

en: Technology
nl: Technologie

en: These actions only take place if no external display is connected
nl: Deze acties vinden alleen plaats wanneer er geen extern beeldscherm is aangesloten

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
nl: Dit is %s versie %s, draaiend op Xfce %s.

en: True
nl: Waar

en: Unable to get connection to the message bus session
nl: Kon geen verbinding krijgen met de boodschap-bus-sessie

en: Uninterruptible Power Supply
nl: Niet-onderbreekbare stroomvoorziening (UPS)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unknown time
nl: Onbekende tijd

en: UpDevice object path
nl: UpDevice objectpad

en: Vendor
nl: Verkoper

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
nl: Wanneer al de krachtbronnen van de computer dit ladingniveau bereiken

en: When battery button is pressed:
nl: Wanneer de accuknop wordt ingedrukt:

en: When hibernate button is pressed:
nl: Wanneer de slaapstandknop wordt ingedrukt:

en: When inactive for
nl: Wanneer inactief gedurende

en: When laptop lid is closed:
nl: Wanneer het laptopdeksel wordt dichtgeklapt:

en: When power button is pressed:
nl: Wanneer de aan/uit-knop wordt ingedrukt:

en: When sleep button is pressed:
nl: Wanneer slaapknop wordt ingedrukt:

en: When the screensaver is activated
nl: Wanneer de schermbeveiliging is geactiveerd

en: When the screensaver is deactivated
nl: Wanneer de schermbeveiliging is gedeactiveerd

en: With policykit support
nl: Met ondersteuning voor policykit

en: Without policykit support
nl: Zonder ondersteuning voor policykit

en: Xfce Power Manager
nl: Xfce-energiebeheerder

en: Xfce power manager
nl: Xfce-energiebeheer

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
nl: Xfce-energiebeheerder levert ook een invoegsel voor de werkbalken van Xfce en LXDE, om de helderheid van LCD-schermen in te stellen en om de ladingsniveaus te bewaken van accu's en apparaten.

en: Xfce power manager is already running
nl: Xfce-energiebeheerder draait al

en: Xfce power manager is not running
nl: Xfce-energiebeheerder is niet ingeschakeld

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
nl: Xfce Energiebeheerder beheert de krachtbronnen op de computer en de apparaten waarvan het stroomverbruik kan worden teruggebracht (zoals schermhelderheid, slaapstand van beeldscherm, verlagen van CPU-frequentie).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
nl: Xfce4-energiebeheerder draait niet; wilt u hem nu starten?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
nl: Uw %s ladingsniveau is laag
    Geschatte restanttijd %s

en: Your %s is charging
nl: Uw %s is aan het opladen

en: Your %s is discharging
nl: Uw %s is aan het ontladen

en: Your %s is empty
nl: Uw %s is leeg

en: Your %s is fully charged
nl: Uw %s is volledig opgeladen

en: _Close
nl: Sluiten

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Screensaver Management
nl: Beheer van _schermbeveiliging

en: _Settings...
nl: _Instellingen...

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: minute | minutes
nl[0]: minuut
nl[1]: minuten

en: minutes
nl: minuten

en: seconds
nl: seconden

en: settings;preferences;buttons;sleep;hibernate;battery;suspend;shutdown;brightness;laptop lid;lock screen;plugged in;saving;critical;
nl: instellingen;voorkeuren;knoppen;slaapstand;pauzestand;accu;afsluiten;helderheid;deksel;schermvergrendeling;netstroom;opslaan;kritiek;
