Xfdesktop - en to nl translation catalogue (291 entries)

en:     Desktop File Icons:  %s
nl: Pictogrammen van bureaubladbestanden: %s

en:     Desktop Icons:       %s
nl: Bureaubladpictogrammen: %s

en:     Desktop Menu:        %s
nl: Bureaubladmenu: %s

en: %A at %X
nl: %A om %X

en: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
nl: %s
    Grootte: %s
    Laatst gewijzigd: %s

en: %x at %X
nl: %x om %X

en: (not mounted)
nl: (niet aangekoppeld)

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: <b>%s</b>
    Type: %s
    Size: %s
nl: <b>%s</b>
    Type: %s
    Grootte: %s

en: <b>Appearance</b>
nl: <b>Uiterlijk</b>

en: <b>Desktop Menu</b>
nl: <b>Bureaubladmenu</b>

en: <b>Window List Menu</b>
nl: <b>Vensterlijstmenu</b>

en: A desktop file icon error occurred
nl: Er is een fout opgetreden inzake een bureaubladpictogrambestand

en: A normal file with the same name already exists. Please delete or rename it.
nl: Een normaal bestand met dezelfde naam bestaat al. Gelieve dit te verwijderen of te hernoemen.

en: A_rrange Icons
nl: Pictogrammen schikken

en: Activate _Primary Menu
nl: Primair menu activeren

en: Activate _Secondary Menu
nl: Secundair menu activeren

en: Advance to the next wallpaper on the current workspace
nl: Ga door naar de volgende bureaubladachtergrond op het huidige werkblad

en: Amount of time before a different background is selected.
nl: Hoeveelheid tijd voordat een andere achtergrond wordt gekozen.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply to all _workspaces
nl: Toepassen op alle werkbladen

en: Arrange Desktop _Icons
nl: Bureaubladpictogrammen schikken

en: Arrange Icons
nl: Pictogrammen herschikken

en: Arrange icons
nl: Pictogrammen rangschikken

en: Automatically arrange all the icons on the desktop
nl: Alle pictogrammen op het bureaublad automatisch rangschikken

en: Automatically select a different background from the current directory.
nl: Kies automatisch een andere achtergrond vanuit de huidige map.

en: B_utton:
nl: K_nop:

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Bottom Left Horizontal
nl: Linksonder horizontaal

en: Bottom Left Vertical
nl: Linksonder verticaal

en: Bottom Right Horizontal
nl: Rechtsonder horizontaal

en: Bottom Right Vertical
nl: Rechtsonder verticaal

en: Build options:
nl: Bouw-opties:

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
nl: Gemaakt met GTK+ %d.%d.%d, gekoppeld aan GTK+ %d.%d.%d.

en: C_olor:
nl: Kleur:

en: C_reate
nl: M_aken

en: Cannot convert filename "%s" to the local encoding
nl: Kan bestandnaam '%s' niet naar locale codering omzetten

en: Cause xfdesktop to quit
nl: Maak dat xfdesktop volledig sluit

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Change the _background
nl: De achtergrond veranderen

en: Choose the folder to select wallpapers from.
nl: Kies de map waaruit bureaubladachtergronden gekozen moeten worden.

en: Copy _Here
nl: Hierheen kopiëren

en: Could not create a new file
nl: Kon geen nieuw bestand maken

en: Could not create a new folder
nl: Kon geen nieuwe map maken

en: Could not create the desktop folder "%s"
nl: Kon de bureaubladmap '%s' niet maken

en: Could not empty the trash
nl: Kon de prullenbak niet ledigen

en: Create Document from template "%s"
nl: Document maken volgens sjabloon '%s'

en: Create File Error
nl: Maakfout (bestand)

en: Create New Folder
nl: Nieuwe map maken

en: Create _Document
nl: Document maken

en: Create _Folder
nl: _Map maken

en: Create _Folder...
nl: _Map maken...

en: Create _Launcher...
nl: _Starter maken...

en: Create _URL Link...
nl: _Webkoppeling maken...

en: Cu_t
nl: Knippen

en: Cycle Next Background
nl: Door naar volgende achtergrond

en: Default Icons
nl: Standaardpictogrammen

en: Delete Error
nl: Fout bij verwijderen

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Desktop Folder Error
nl: Fout van bureaubladmap

en: Desktop Settings
nl: Bureaubladinstellingen

en: Desktop _Icons
nl: Bureaubladpictogrammen

en: Desktop _Settings...
nl: Bureaubladin_stellingen...

en: Devices
nl: Apparaten

en: Disable debug messages
nl: Foutopsporingsberichten uitschakelen

en: Display version information
nl: Toon versie-informatie

en: Do _not ask me again
nl: Vraag me dit _niet opnieuw

en: Do not wait for a window manager on startup
nl: Wacht niet op een vensterbeheerder bij opstart

en: Drop Failure
nl: Sleepfout

en: Edit _Launcher
nl: Starter bewerken

en: Eject Failed
nl: Uitwerpen is mislukt

en: Eject Finished
nl: Uitwerpen voltooid

en: Ejecting device
nl: Apparaat aan het uitwerpen

en: Enable debug messages
nl: Foutopsporingsberichten inschakelen

en: Enter the name:
nl: Voer de naam in:

en: Error
nl: Fout

en: Failed to eject "%s"
nl: Kon '%s' niet uitwerpen

en: Failed to load the desktop folder
nl: Kon de bureaubladmap niet laden

en: Failed to mount "%s"
nl: Kon '%s' niet aankoppelen

en: Failed to run "%s"
nl: Kon '%s' niet uitvoeren

en: Failed to save dropped file to '%s'
nl: Kon versleept bestand niet opslaan op '%s'

en: File Icons
nl: Bestandspictogrammen

en: File Properties Error
nl: Fout in bestandeigenschappen

en: File System
nl: Bestandssysteem

en: File/Launcher icons are not enabled. You can enable them from the "Desktop Icons" tab.
nl: Bestand-/starterpictogrammen zijn niet ingeschakeld. U kunt hen inschakelen op het tabblad 'Bureaubladpictogrammen'.

en: File/launcher icons
nl: Bestand/starterpictogrammen

en: Fixed Disks and Drives
nl: Vaste schijven en stations

en: Fo_nt size:
nl: Lettertype_grootte:

en: Font co_lor:
nl: Lettertypekleur:

en: General
nl: Algemeen

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Horizontal gradient
nl: Horizontale gradiënt

en: Icon _size:
nl: Pictogram_grootte:

en: Icon _type:
nl: Pictogram_type:

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Image files
nl: Afbeeldingbestanden

en: Image selection is unavailable while the image style is set to None.
nl: Afbeeldingkeuze is niet beschikbaar wanneer de afbeeldingstijl op Geen is ingesteld.

en: Include applications menu on _desktop right click
nl: Ook toepassingenmenu tonen bij rechtsklik op bureaublad

en: Label bac_kground color:
nl: Achtergrondkleur van etiketten:

en: Launch Error
nl: Startfout

en: Left
nl: Links

en: List windows on a_ll workspaces
nl: Geef op alle werkbladen een lijst weer met vensters

en: Middle
nl: Midden

en: Minimized application icons
nl: Geminimaliseerde toepassingspictogrammen

en: Mo_difier:
nl: Aa_npasser:

en: Mo_ve to Trash
nl: Verplaats naar prullen_bak

en: Modi_fier:
nl: Aanpa_sser:

en: Monitors
nl: Beeldschermen

en: Mount Failed
nl: Aankoppelen is mislukt

en: Move this dialog to the display and workspace you want to edit the settings for.
nl: Verplaats dit dialoogvenster naar het scherm en het werkblad waarvan u de instellingen wil bewerken.

en: Move this dialog to the display you want to edit the settings for.
nl: Verplaats dit dialoogvenster naar het scherm waarvan u de instellingen wilt bewerken.

en: Move this dialog to the workspace you want to edit the settings for.
nl: Verplaats dit dialoogvenster naar het werkblad waarvan u de instellingen wil bewerken.

en: Name: %s
    Type: %s
    Mounted at: %s
    Size: %s
    Free Space: %s
nl: Naam: %s
    Type: %s
    Aangekoppeld als: %s
    Grootte: %s
    Vrije ruimte: %s

en: Name: %s
    Type: %s
    Size: %s
    Last modified: %s
nl: Naam: %s
    Type: %s
    Grootte: %s
    Laatst gewijzigd: %s

en: Network Shares
nl: Netwerk-Delen

en: New Empty File
nl: Nieuw leeg bestand

en: New Folder
nl: Nieuwe map

en: No templates installed
nl: Geen sjablonen geïnstalleerd

en: None
nl: Geen

en: None of the icons selected support being renamed.
nl: Geen der gekozen pictogrammen ondersteunen hernoeming.

en: Ope_n With
nl: Openen met

en: Ope_n With Other Application
nl: Openen met andere toepassing

en: Ope_n With Other Application...
nl: Openen met andere toepassing...

en: Open With "%s"
nl: Openen met '%s'

en: Open _Filesystem
nl: Bestandssysteem openen

en: Open _Home
nl: _Thuismap openen

en: Open _Trash
nl: _Prullenbak openen

en: Other Devices
nl: Andere apparaten

en: Paste Into Folder
nl: In map plakken

en: Paste _Into Folder
nl: In map plakken

en: Placement _direction:
nl: Plaatsingsrichting:

en: Please report bugs to <%s>.
nl: Gelieve fouten te melden aan <%s>

en: Pop up the menu (at the current mouse position)
nl: Laat het menu opduiken (op de huidige muispositie)

en: Pop up the window list (at the current mouse position)
nl: Laat de vensterlijst opduiken (op de huidige muispositie)

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Randomly selects another image from the same directory when the wallpaper is to cycle.
nl: Kiest een willekeurige andere afbeelding vanuit dezelfde map wanneer de bureaubladachtergrond moet wisselen.

en: Reload all settings
nl: Herlaad alle instellingen

en: Removable Disks and Drives
nl: Verwijderbare schijven en stations

en: Removable Volume
nl: Verwijderbaar opslagmedium

en: Rename Error
nl: Hernoemingsfout

en: Right
nl: Rechts

en: Safely _Remove Volume
nl: Opslagmedium _veilig verwijderen

en: Scaled
nl: Geschaald

en: Select First Color
nl: Kies eerste kleur:

en: Select Second Color
nl: Kies tweede kleur:

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select a Directory
nl: Kies een map

en: Select this option to display preview-able files on the desktop as automatically generated thumbnail icons.
nl: Kies deze optie om bestanden waarvoor voorbeeldweergave mogelijk is, te tonen op het bureaublad als automatisch gegenereerde miniaturen.

en: Set Defa_ult Application...
nl: Standaardtoepassing instellen...

en: Set desktop background and menu and icon behavior
nl: Stel het gedrag in van de bureaubladachtergrond, het menu en de pictogrammen

en: Settings manager socket
nl: Contactpunt voor instellingenbeheerder

en: Sh_ow application icons in menu
nl: Toon toepassingspict_ogrammen in menu

en: Show "Delete" option in file context menu
nl: Toon optie voor 'Verwijderen' in het contextmenu voor bestanden

en: Show _Hidden Files
nl: _Verborgen bestanden weergeven

en: Show _application icons in menu
nl: Toon toe_passingspictogrammen in menu

en: Show _window list menu on desktop middle click
nl: Toon vensterlijstmenu bij middelklik op bureaublad

en: Show a section listing all _urgent windows on other workspaces
nl: Toon een sectie met een lijst van alle urgente geopende vensters op andere werkbladen

en: Show a_dd and remove workspace options in list
nl: Toon opties voor 'werkbladen toevoegen en verwijderen' in lijst

en: Show confirmation dialog before arran_ging icons
nl: Bevestigingsdialoog tonen alvorens pictogrammen te herschikken

en: Show hidden files on the desktop
nl: Toon verborgen bestanden op het bureaublad

en: Show icon toolt_ips. Size:
nl: Zweeftips tonen voor pictogrammen. Grootte:

en: Show icons only on _primary display
nl: Toon pictogrammen alleen op _primaire beeldscherm

en: Show s_ticky windows only in active workspace
nl: Toon vastgezette vensters alleen in actieve werkblad

en: Show t_humbnails
nl: Toon miniaturen

en: Show workspace _names in list
nl: Toon werkbladnamen in lijst

en: Single click to _activate items
nl: Enkele klik voor het _activeren van elementen

en: Size of the tooltip preview image.
nl: Grootte van de afbeelding-voorbeeldweergave van de zweeftip.

en: Solid color
nl: Effen kleur

en: Spanning Screens
nl: Schermen overbruggen

en: Spanning screens
nl: Schermen overbruggen

en: Specifies the "right" or "bottom" color of the gradient.
nl: Geeft de 'rechter'- of 'onderste' kleur van het kleurverloop aan.

en: Specifies the solid color, or the "left" or "top" color of the gradient.
nl: Geeft de effen kleur, of de 'linker'- of 'bovenste' kleur van het kleurverloop aan.

en: Specify how often the background will change.
nl: Geef aan hoe vaak de achtergrond zal veranderen.

en: Specify how the image will be resized to fit the screen.
nl: Geef aan hoe het formaat van de afbeelding zal worden aangepast om te passen op het scherm.

en: Specify the style of the color drawn behind the backdrop image.
nl: Geef de stijl op van de kleur die getekend zal worden achter de achtergrondafbeelding.

en: St_yle:
nl: St_ijl:

en: Stop the _Multi-Disk Drive
nl: Multischijfstation stilzetten

en: Stretched
nl: Uitgerekt

en: The Xfce development team. All rights reserved.
nl: De Xfce-ontwikkelploeg. Alle rechten voorbehouden.

en: The application chooser could not be opened
nl: De toepassingskiezer kon niet worden geopend

en: The device "%s" has been safely removed from the system.
nl: Het apparaat '%s' is veilig verwijderd uit het systeem.

en: The device "%s" is being ejected. This may take some time
nl: Het apparaat '%s' wordt uitgeworpen. Dit kan even duren

en: The device "%s" is being unmounted by the system. Please do not remove the media or disconnect the drive
nl: Het apparaat '%s' wordt door het systeem ontkoppeld. Gelieve het opslagmedium nog niet te verwijderen.

en: The file could not be opened
nl: Het bestand kon niet worden geopend

en: The file could not be renamed
nl: Het bestand kon niet worden hernoemd

en: The file properties dialog could not be opened
nl: De dialoog voor de bestandeigenschappen kon niet worden geopend

en: The file transfer could not be performed
nl: Het overbrengen van het bestand kon niet worden uitgevoerd

en: The files could not be renamed
nl: De bestanden konden niet worden hernoemd

en: The folder could not be opened
nl: De map kon niet worden geopend

en: The requested operation could not be completed
nl: De aangevraagde bewerking kon niet worden voltooid

en: The selected files could not be deleted
nl: De gekozen bestanden konden niet worden verwijderd

en: The selected files could not be moved to the trash
nl: De gekozen bestanden konden niet worden verplaatst naar de prullenbak

en: There is data that needs to be written to the device "%s" before it can be removed. Please do not remove the media or disconnect the drive
nl: Er zijn gegevens die naar het apparaat '%s' geschreven moeten worden, voordat het kan worden verwijderd. Gelieve het opslagmedium dus nog niet te verwijderen.

en: This feature requires a file manager service to be present (such as the one supplied by Thunar).
nl: Voor deze functie moet er een bestandbeheerdienst actief zijn (zoals die van Thunar).

en: This feature requires a trash service to be present (such as the one supplied by Thunar).
nl: Voor deze mogelijkheid moet er een prullenbakdienst actief zijn (zoals die van Thunar).

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
nl: Dit is %s versie %s, draaiend op Xfce %s.

en: This will reorder all desktop items and place them on different screen positions.
    Are you sure?
nl: Dit zal alle elementen op het bureaublad herschikken en hen op andere schermposities plaatsen. Weet u het zeker?

en: Tiled
nl: Getegeld

en: Today at %X
nl: Vandaag om %X

en: Top Left Horizontal
nl: Linksboven horizontaal

en: Top Left Vertical
nl: Linksboven verticaal

en: Top Right Horizontal
nl: Rechtsboven horizontaal

en: Top Right Vertical
nl: Rechtsboven verticaal

en: Transfer Error
nl: Overbrengingsfout

en: Transparent
nl: Doorschijnend

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash Error
nl: Prullenbakfout

en: Trash contains %d items
nl: Prullenbak bevat %d bestanden

en: Trash contains one item
nl: Prullenbak bevat één bestand

en: Trash is empty
nl: Prullenbak is leeg

en: Type '%s --help' for usage.
nl: Tik '%s --help' voor gebruiksinformatie.

en: U_nselect All
nl: Alles _deselecteren

en: Un_minimize Window
nl: Venster ontminimaliseren

en: Unable to contact settings server
nl: Kan geen contact maken met de instellingendienst

en: Unable to create new file "%1$s" from template file "%2$s": %3$s
nl: Kon nieuw bestand '%1$s' niet aanmaken vanuit sjabloonbestand '%2$s': %3$s

en: Unable to create new folder "%1$s": %2$s
nl: Kon nieuwe map '%1$s' niet maken: %2$s

en: Unable to launch "%s":
nl: Kan '%s' niet starten:

en: Unable to launch "exo-desktop-item-edit", which is required to create and edit launchers and links on the desktop.
nl: Kon 'exo-desktop-item-edit' niet uitvoeren, hetgeen vereist is voor het maken en bewerken van starters en snelkoppelingen op het bureaublad.

en: Unable to load images from folder "%s"
nl: Kan geen afbeeldingen laden uit map '%s'

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Unmount Finished
nl: Ontkoppelen voltooid

en: Unmounting device
nl: Apparaat aan het ontkoppelen

en: Use _submenus for the windows in each workspace
nl: Gebruik submenu's voor de vensters in elk werkblad

en: Version information
nl: Versie-informatie

en: Vertical gradient
nl: Verticale gradiënt

en: Wallpaper for %s
nl: Bureaubladachtergrond voor %s

en: Wallpaper for %s on Monitor %d
nl: Bureaubladachtergrond voor %s op beeldscherm %d

en: Wallpaper for %s on Monitor %d (%s)
nl: Bureaubladachtergrond voor %s op beeldscherm %d (%s)

en: Wallpaper for Monitor %d
nl: Bureaubladachtergrond voor beeldscherm %d

en: Wallpaper for Monitor %d (%s)
nl: Bureaubladachtergrond voor beeldscherm %d (%s)

en: Wallpaper for my desktop
nl: Achtergrond voor mijn bureaublad

en: Window Icons
nl: Vensterpictogrammen

en: Window List
nl: Vensterlijst

en: Would you like to arrange all existing
    icons according to the selected orientation?
nl: Wilt u alle bestaande pictogrammen rang-
    schikken overeenkomstig de gekozen oriëntatie?

en: Would you like to assign an existing desktop icon layout to monitor <b>%s</b>?
nl: Wilt u een bestaande vormgeving voor bureaubladpictogrammen toewijzen aan beeldscherm <b>%s</b>?

en: Writing data to device
nl: Gegevens aan het schrijven naar apparaat

en: Yesterday at %X
nl: Gisteren om %X

en: Zoomed
nl: Vergroot

en: _Activate Icon
nl: Pictogram activeren

en: _Applications
nl: _Toepassingen

en: _Arrange folders before files
nl: Mappen _rangschikken voor bestanden

en: _Background
nl: _Achtergrond

en: _Button:
nl: _Knop

en: _Cancel
nl: _Afbreken

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Close Window
nl: _Sluit venster

en: _Copy
nl: Kopiëren

en: _Delete
nl: _Wissen

en: _Disconnect Volume
nl: Opslagmedium _ontkoppelen

en: _Edit desktop menu
nl: Bureaubladmenu be_werken

en: _Eject Volume
nl: Opslagmedium _uitwerpen

en: _Empty File
nl: _Leeg bestand

en: _Empty Trash
nl: Prullenbak l_edigen

en: _Execute
nl: _Uitvoeren

en: _File/Launcher Icons
nl: Bestand-/starterpictogrammen

en: _Folder:
nl: Map:

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Keyboard Shortcuts
nl: Snel_toetsen

en: _Link Here
nl: Hier koppelen

en: _Lock Volume
nl: Opslagmedium ver_grendelen

en: _Menus
nl: _Menu's

en: _Mount Volume
nl: Opslagmedium aan_koppelen

en: _Move Here
nl: Hierheen verplaatsen

en: _Next Background
nl: Volgende achtergrond

en: _OK
nl: _Oké

en: _Open
nl: _Openen

en: _Open All
nl: Alle _openen

en: _Open With "%s"
nl: _Openen met '%s'

en: _Open all
nl: Alles _openen

en: _Open in New Window
nl: _Openen in nieuw venster

en: _Paste
nl: _Plakken

en: _Properties
nl: Eigenscha_ppen

en: _Properties...
nl: _Eigenschappen

en: _Random Order
nl: Willekeurige volgorde

en: _Reload
nl: _Verversen

en: _Rename
nl: He_rnoemen

en: _Rename...
nl: He_rnoemen...

en: _Run Program...
nl: Programma _draaien...

en: _Toggle Cursor Icon
nl: Aanwijzerpictogram omschakelen

en: _Underline text on hover
nl: Tekst onderstrepen bij zweven

en: _Unmount Volume
nl: Opslagmedium _ontkoppelen

en: at start up
nl: bij het opstarten

en: chronologically
nl: chronologisch

en: desktop;background;wallpaper;settings;xfce;
nl: bureaublad;achtergrond;bureaubladachtergrond;instellingen;xfce;

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: every day
nl: elke dag

en: every hour
nl: elk uur

en: in hours:
nl: in uren:

en: in minutes:
nl: in minuten:

en: in seconds:
nl: in seconden:
