caja 1.25.3 - en to nso translation catalogue (613 entries)

en:  (another copy)
nso:  (kopi e nngwe)

en:  (copy)
nso:  (kopi)

en:  (invalid Unicode)
nso:  (go Tsenywa ga Khoutu mo e sego ga Kgonthe)

en: "%s" is an executable text file.
nso: "%s" ke faele ya sengwalwa e ka phethagatšwago.

en: "%s" selected
nso: "%s" kgethilwego

en: %a, %b %-d %Y at %-I:%M %p
nso: %a, %b %-l %N ka %-I:%M %p

en: %m/%-d/%y, %-I:%M %p
nso: %k/%-l/%n, %-I:%M %p

en: %m/%d/%y
nso: %k/%l/%n

en: %s (another copy)%s
nso: %s (kopi e nngwe)%s

en: %s (copy)%s
nso: %s (kopi)%s

en: %s Properties
nso: Dipharologantšho tša %s

en: %s Visible Columns
nso: %s Dikholomo tše Bonagalago

en: %s's Home
nso: %s's Gae

en: %s, Free space: %s
nso: %s, Sekgoba se se nago selo: %s

en: (Empty)
nso: (E se nago selo)

en: (some contents unreadable)
nso: (dikagare tše dingwe ga di balege)

en: ? bytes
nso: ? Dipaete

en: ? items
nso: ?dilo

en: Access was denied.
nso: Go tsena go gannwe.

en: Accessed:
nso: Tsenwego:

en: Add Emblems...
nso: Oketša Diswantšho...

en: Add a bookmark for the current location to this menu
nso: Oketša puku-tshwayo bakeng sa lefelo la gona bjale lelokelelong le la dikagare

en: All executable files in this folder will appear in the Scripts menu.
nso: Difaele ka moka tše phethagatšegago di tla tšwelela lelokelelong la dikagare la Dingwalwa.

en: An invalid drag type was used.
nso: Go dirišitšwe mohuta wa go goga wo e sego wa kgonthe.

en: Aperture Value
nso: Lešoba la Bohlokwa

en: Apparition
nso: E sa Tlwaelegago

en: Are you sure you want to clear the list of locations you have visited?
nso: Na o kgonthišegile gore o nyaka go phumola lelokelelo la mafelo ao o a etetšego?

en: Are you sure you want to open all files?
nso: Na o kgonthišegile gore o nyaka go bula difaele ka moka?

en: Arran_ge Items
nso: Rulag_anya Dilo

en: Ask before _emptying the Trash or deleting files
nso: Botšiša pele _o ntšha dilo ka moka ka Ditlakaleng goba o phumola difaele

en: Background
nso: E bonagalago ka morago

en: Backgrounds and Emblems
nso: Bokamorago le Diswantšho

en: Basic
nso: Motheo

en: Before running Caja, please create the following folder, or set permissions such that Caja can create it.
nso: Pele o diriša Caja, hle hlama sephuthedi se latelago, goba o beakanye ditumelelo ka tsela yeo ka yona Caja e ka di hlamago.

en: Before running Caja, please create these folders, or set permissions such that Caja can create them.
nso: Pele o diriša Caja, hle hlama diphuthedi tše, goba o beakanye ditumelelo ka tsela yeo ka yona Caja e ka di hlamago.

en: Behavior
nso: Boitshwaro

en: Black
nso: Ntsho

en: Blue Ridge
nso: Mokokotlo o Tala-lerata

en: Blue Rough
nso: Tala-lerata e Makgwakgwa

en: Blue Type
nso: Mohuta o Tala-lerata

en: Bookmark for Nonexistent Location
nso: Puku-tshwayo bakeng sa Lefelo leo le Sego Gona

en: Brushed Metal
nso: Tšhipi e Phumotšwego

en: Bubble Gum
nso: Mmotu

en: By Emblems
nso: Ka Diswantšho

en: By Modification Date
nso: Ka Letšatši-kgwedi la Mpshafatšo

en: By Modification _Date
nso: Ka Letšatši-kgwedi la _Mpshafatšo

en: By Name
nso: Ka Leina

en: By Size
nso: Ka Bogolo

en: By Type
nso: Ka Mohuta

en: By _Emblems
nso: Ka _Diswantšho

en: By _Name
nso: Ka _Leina

en: By _Size
nso: Ka _Bogolo

en: By _Type
nso: Ka _Mohuta

en: C_ancel Remove
nso: K_hansela go Tloša

en: C_olors
nso: M_ebala

en: C_onnect
nso: K_opanya

en: Caja could not create the following required folders: %s.
nso: Caja e ka se hlame diphuthedi tše latelago tšeo di nyakegago: %s.

en: Caja could not create the required folder "%s".
nso: Caja e ka se hlame sephuthedi se nyakegago sa "%s".

en: Caja uses the users home folder as the desktop
nso: Caja e diriša sephuthedi sa gae sa badiriši bjalo ka teseke

en: Camera Brand
nso: Leina la Khamera

en: Camera Model
nso: Mohuta wa Khamera

en: Camouflage
nso: Segakantšhi sa mebala

en: Cancel
nso: Khansela

en: Cancel Group Change?
nso: Khansela go Fetolwa ga Sehlopha?

en: Cancel Owner Change?
nso: Khansela go Fetolwa ga Mong?

en: Cannot move file to trash, do you want to delete immediately?
nso: E ka se šuthišetše difaele ditlakaleng, na o nyaka go phumola kapejana?

en: Chalk
nso: Tšhoko

en: Change Desktop _Background
nso: Fetola Bokamorago bja _Teseke

en: Change the visibility of this window's location bar
nso: Fetola go bonagala ga bara ya lefelo ya lefesetere

en: Change the visibility of this window's statusbar
nso: Fetola go bonagala ga bara ye ya boemo ya lefesetere

en: Charcoal
nso: Lešala

en: Check that the spelling is correct and that your proxy settings are correct.
nso: Lekola gore mopeleto o nepagetše le gore dipeakanyo tša gago tša kemedi di nepagetše.

en: Check that you have permission to delete the emblem.
nso: Lekola gore o na le ditumelelo tša go phumola seswantšho.

en: Check that you have permission to delete the pattern.
nso: Lekola gore o na le ditumelelo tša go phumola mohlala.

en: Choose a program with which to open the selected item
nso: Kgetha lenaneo leo o tla bulago ka lona selo se kgethilwego

en: Choose another application with which to open the selected item
nso: Kgetha tirišo e nngwe yeo o ka bulago selo se kgethilwego

en: Choose the order of information to appear beneath icon names. More information will appear when zooming in closer.
nso: Kgetha tatelano ya tshedimošo yeo e swanetšego go tšwelela ka tlase ga maina a leswao. Tshedimošo e oketšegilego e tla tšwelela ge o godišetša kgauswi.

en: Choose the order of information to appear in the list view.
nso: Kgetha tatelano ya tshedimošo yeo e swanetšego go tšwelela ponong ya lelokelelo.

en: Choosing a script from the menu will run that script with any selected items as input.
nso: Go kgetha sengwalwa lelokelelong la dikagare go tla diriša sengwalwa seo le selo le ge e le sefe seo se kgethilwego bjalo ka tsebišo.

en: Clear contents of Go menu and Back/Forward lists
nso: Phumola dikagare tša lelokelelo la dikagare la Eya le malokelelo a Morago/Pele

en: Click on a color to remove it
nso: Kgotla mmala gore o o tloše

en: Click on a pattern to remove it
nso: Kgotla mohlala gore o o tloše

en: Click on an emblem to remove it
nso: Kgotla seswantšho gore o se tloše

en: Clos_e All Folders
nso: Tswalel_a Diphuthedi ka Moka

en: Close P_arent Folders
nso: Tswalela D_iphuthedi tša Motswadi

en: Close _All Windows
nso: Tswalela  _Mafesetere ka Moka

en: Close all Navigation windows
nso: Tswalela mafesetere ka moka a Tshepetšo

en: Close all folder windows
nso: Tswalela mafesetere ka moka a sephuthedi

en: Close the side pane
nso: Tswalela sešireletši sa ka thoko

en: Close this folder
nso: Tswalela sephuthedi se

en: Close this folder's parents
nso: Tswalela batswadi ba sephuthedi se

en: Color _name:
nso: Leina la _mmala:

en: Color _value:
nso: Boleng bja _mmala:

en: Colors:
nso: Mebala:

en: Command
nso: Taelo

en: Comment
nso: Tlhaloso

en: Compact _Layout
nso: Go Bea mo go _Kopantšwego

en: Computer
nso: Khomphuthara

en: Computer icon visible on desktop
nso: Leswao la khomphuthara le bonagalago tesekeng

en: Concrete
nso: Konkereiti

en: Connect To This Server
nso: Kgokaganya le Seabi se

en: Connect to Server
nso: Ikgokaganye le Seabi

en: Connect to Server %s
nso: Ikgokaganye le Seabi sa %s

en: Connect to _Server...
nso: Kopanya le _Seabi...

en: Content View
nso: Tebelelo ya Dikagare

en: Contents:
nso: Dikagare:

en: Copy the selected text to the clipboard
nso: Kopiša sengwalwa se kgethilwego go seboloki sa tsebišo

en: Cork
nso: Sethibo

en: Count _number of items:
nso: Bala  _palo ya dilo:

en: Countertop
nso: Bokagodimo bja teseke

en: Create Document from template "%s"
nso: Hlama Tokumente go tšwa thempoleiting ya "%s"

en: Create _Document
nso: Hlama _Tokumente

en: Create _Folder
nso: Hlama _Sephuthedi

en: Create a New Color:
nso: Hlama Mmala o Moswa:

en: Create a new empty file inside this folder
nso: Hlama faele e mpsha e se nago selo ka gare ga sephuthedi

en: Create a new empty folder inside this folder
nso: Hlama sephuthedi se seswa seo se se nago selo ka gare ga sephuthedi se

en: Create a new launcher
nso: Hlama setsebagatši se seswa

en: Create a symbolic link for each selected item
nso: Hlama kgokaganyo ya mohlala bakeng sa selo se sengwe le se sengwe se kgethilwego

en: Create the initial window with the given geometry.
nso: Hlama lefesetere la mathomo leo le nago le tšeometri e filwego.

en: Creating Properties window.
nso: Go hlama lefesetere la Dipharologantšho.

en: Cu_t
nso: Rip_a

en: Custom Side Pane Background Set
nso: Peakanyo ya Bokamorago ya Sešireletši sa ka Thoko sa Tlwaelo

en: Cut the selected text to the clipboard
nso: Ripa sengwalwa se kgethilwego go ya go seboloki sa nakwana sa tsebišo

en: D_uplicate
nso: K_opiša gore e be dikarolo tše pedi

en: Dark Cork
nso: Sethibo se Seso

en: Date Accessed
nso: Letšatši-kgwedi e Tsenwego

en: Date Format
nso: Sebopego sa Letšatši-kgwedi

en: Date Modified
nso: Letšatši-kgwedi e Mpshafaditšwego

en: Date Taken
nso: Letšatši le Tšerwego ka lona

en: Deep Teal
nso: Tala-lerata le Tala-morogo e Ntsho

en: Default Background Color
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Tlhaelelo

en: Default Background Filename
nso: Leina la Faele la Bokamorago la Tlhaelelo

en: Default Side Pane Background Color
nso: Mmala o Bonagalago ka Morago wa Sešireletši sa ka Thoko sa Tlhaelelo

en: Default Side Pane Background Filename
nso: Leina la Faele la Bokamorago la Sešireletši sa ka Thoko sa Tlhaelelo

en: Default _zoom level:
nso: Dira gore mogato _wa go godiša o tlhaelele:

en: Default column order in the list view
nso: Dira gore tatelano ya kholomo e tlhaelele ponong ya lelokelelo

en: Default column order in the list view.
nso: Dira gore tatelano ya kholomo e tlhaelele ponong ya lelokelelo.

en: Default folder viewer
nso: Dira gore selebeledi sa sephuthedi sa tlhaelele

en: Default icon zoom level
nso: Dira gore mogato wa go godiša wa leswao o tlhaelele

en: Default list of columns visible in the list view
nso: Dira gore lelokelelo la dikholomo tše bonagalago ponong ya lelokelelo di tlhaelele

en: Default list of columns visible in the list view.
nso: Dira gore lelokelelo la dikholomo tše bonagalago ponong ya lelokelelo di tlhaelele.

en: Default list zoom level
nso: Dira gore mogato wa go godiša wa lelokelelo o tlhaelele

en: Default sort order
nso: Dira gore tatelano ya go hlaola o tlhaelele

en: Default zoom level used by the icon view.
nso: Dira gore mogato wa go godiša o dirišwago ke go lebelela ga leswao o tlhaelele.

en: Default zoom level used by the list view.
nso: Dira gore mogato wa go godiša o dirišwago ke go lebelela ga lelokelelo o tlhaelele.

en: Delete all items in the Trash
nso: Phumola dilo ka moka tšeo di lego Ditlakaleng

en: Delete all selected items permanently
nso: Phumola dilo ka moka tše kgethilwego go ya go ile

en: Delete each selected item, without moving to the Trash
nso: Phumola selo se sengwe le se sengwe se kgethilwego, ka ntle le go šuthišetša Ditlakaleng

en: Deleting files
nso: Go phumola difaele

en: Description
nso: Tlhaloso

en: Desktop
nso: Teseke

en: Desktop computer icon name
nso: Leina la leswao la khomphuthara ya teseke

en: Desktop font
nso: Fonto ya teseke

en: Desktop home icon name
nso: Leina la leswao la gae la teseke

en: Desktop trash icon name
nso: Leina la leswao la ditlakala la teseke

en: Details:
nso: Dintlha:

en: Disable connection to session manager
nso: Palediša kgokagano e yago go molaodi wa lenaneo

en: Display
nso: Bontšha

en: Display Caja help
nso: Bontšha thušo ya Caja

en: Display a window that allows editing the bookmarks in this menu
nso: Bontšha lefesetere leo le dumelelago go lokiša dipuku-tshwayo lelokelelong le la dikagare

en: Display credits for the creators of Caja
nso: Bontšha ditheto bakeng sa bahlami ba Caja

en: Display icons in the opposite order
nso: Bontšha maswao ka tatelano e fapanego

en: Display patterns, colors, and emblems that can be used to customize appearance
nso: Bontšha mehlala, mebala le diswantšho tšeo di ka dirišwago go tlwaelanya ponagalo

en: Do not manage the desktop (ignore the preference set in the preferences dialog).
nso: O seke wa laola teseke (hlokomologa peakanyo ya poledišano ya tše ratwago).

en: Do you want to remove any bookmarks with the non-existing location from your list?
nso: Na o nyaka go tloša dipuku-tshwayo le ge e le dife tšeo di se nago lefelo lelokelelong la gago?

en: Do you want to run "%s", or display its contents?
nso: Na o nyaka go diriša "%s", goba go bontšha dikagare tša yona?

en: Documents
nso: Ditokumente

en: Dots
nso: Dikhutlo

en: Drag a color to an object to change it to that color
nso: Gogela mmala sedirišweng gore o o fetolele go mmala wo

en: Drag a pattern tile to an object to change it
nso: Gogela thaele yeo e lego mohlala sedirišweng gore o e fetole

en: Drag an emblem to an object to add it to the object
nso: Gogela seswantšho sedirišweng gore o se oketše sedirišweng

en: Drag and drop is not supported.
nso: Goga o lahlele ga e thekgwe.

en: Drag and drop is only supported on local file systems.
nso: Goga o Lahlele e thekgwa feela ditshepedišong tša faele tša mo gae.

en: Duplicate each selected item
nso: Kopiša selo se sengwe le se sengwe se kgethilwego gore se be dikarolo tše pedi

en: E_xecute
nso: P_hethagatša

en: Eclipse
nso: Go fifala

en: Edit
nso: Lokiša

en: Edit Bookmarks
nso: Lokiša Dipuku-tshwayo

en: Edit Caja preferences
nso: Caja ke legapi la seswantšho bakeng sa MATE yeo e dirago gore go be bonolo go laola difaele tša gago le tshepedišo ya gago ka moka.

en: Emblems
nso: Diswantšho

en: Emblems:
nso: Diswantšho:

en: Empty Trash
nso: Tloša Dilo ka Moka ka Ditlakaleng

en: Empty _Trash
nso: Ntšha Dilo ka moka _Ditlakaleng

en: Enables the classic Caja behavior, where all windows are browsers
nso: E kgontšha boitshwaro bjo phagamego bja Caja, moo mafesetere ka moka e lego difetleki

en: Enter a descriptive name next to each emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
nso: Tsenya leina le hlalosago kgauswi le seswantšho se sengwe le se sengwe. Leina le le tla dirišwa mafelong a mangwe go lemoga seswantšho.

en: Enter a descriptive name next to the emblem.  This name will be used in other places to identify the emblem.
nso: Tsenya leina le hlalosago kgauswi le seswantšho. Leina le le tla dirišwa mafelong a mangwe go lemoga seswantšho.

en: Enter a new name for the displayed emblem:
nso: Tsenya leina le leswa bakeng sa seswantšho se bontšhitšwego:

en: Envy
nso: Lehufa

en: Erase
nso: Phumola

en: Error while copying.
nso: Phošo ge go dutše go kopišwa.

en: Error while deleting.
nso: Phošo ge go dutšwe go phumolwa.

en: Error while moving.
nso: Phošo ge go dutše go šuthišwa.

en: Exposure Program
nso: Lenaneo la go Utolla

en: Exposure Time
nso: Nako ya go Utolla

en: FTP (with login)
nso: PFF (e nago le go tsena)

en: Failed to load image information
nso: E paletšwe go laiša tshedimošo ya seswantšho

en: Fibers
nso: Ditlhale

en: File Browser
nso: Sefetleki sa Faele

en: File Management
nso: Taolo ya Faele

en: File Management Preferences
nso: Tše Ratwago tša Taolo ya Faele

en: File Manager
nso: Molaodi wa Faele

en: File not found
nso: Faele ga se ya hwetšwa

en: Filename for the default side pane background. Only used if side_pane_background_set is true.
nso: Leina la faele bakeng sa bokamorago bja sešireletši sa ka thoko sa tlhaelelo. E dirišwa feela ge side_pane_background_set e le therešo.

en: Fire Engine
nso: Entšene ya Mollo

en: Flash Fired
nso: Sephadimiši se Thuntšhitšwego

en: Floral
nso: Matšoba

en: Focal Length
nso: Botelele bjo Bonagalago

en: Format the selected volume
nso: Lokiša sebopego sa bolumo e kgethilwego

en: Fossil
nso: Kgale

en: Free space:
nso: Sekgoba se se nago selo:

en: GEOMETRY
nso: TŠEOMETRI

en: Go To:
nso: Eya Go:

en: Go to the location specified by this bookmark
nso: Eya lefelong le laeditšwego ke puku-tshwayo ye

en: Go to the next visited location
nso: Eya lefelong le etetšwego ka mo go latelago

en: Go to the previous visited location
nso: Eya lefelong leo le etetšwego nakong e fetilego

en: Granite
nso: Tlaparalla

en: Grapefruit
nso: Pomelo

en: Green Weave
nso: Go Logaganya go Tala-morogo

en: Group
nso: Sehlopha

en: Group:
nso: Sehlopha:

en: History
nso: Histori

en: Home Folder
nso: Sephuthedi sa Gae

en: Home icon visible on desktop
nso: Leswao la gae le bonagalago tesekeng

en: ID
nso: Boitsebišo

en: ISO Speed Rating
nso: Go Lekanyetša Lebelo ga ISO

en: I_nclude a Delete command that bypasses Trash
nso: A_karetša taelo ya Phumola yeo e fetago Ditlakala

en: Ice
nso: Lehlwa

en: Icon
nso: Leswao

en: Icon View
nso: Tebelelo ya Leswao

en: If set to true, Caja will only show folders in the tree side pane. Otherwise it will show both folders and files.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, Caja e tla bontšha feela diphuthedi sešireletšing sa ka thoko sa mohlare. Go sego bjalo e tla bontšha bobedi diphuthedi le difaele.

en: If set to true, newly opened windows will have the location bar visible.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, mafesetere ao a sa tšwago go bulwa a tla dira gore bara ya lefelo e bonagale.

en: If set to true, newly opened windows will have the side pane visible.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, mafesetere ao a sa tšwago go bula a tla dira gore sešireletši sa ka thoko se bonagale.

en: If set to true, newly opened windows will have the status bar visible.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, mafesetere ao a sa tšwago go bulwa a tla dira gore bara ya boemo e bonagale.

en: If set to true, newly opened windows will have toolbars visible.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, mafesetere ao a sa tšwago go bulwa a tla dira gore dibara tša didirišwa di bonagale.

en: If set to true, then Caja shows folders prior to showing files in the icon and list views.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, gona Caja e bontšha diphuthedi pele ga go bontšha difaele leswaong le dipono tša lelokelelo.

en: If set to true, then Caja will have a feature allowing you to delete a file immediately and in-place, instead of moving it to the trash. This feature can be dangerous, so use caution.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, gona Caja e tla ba le sebopego seo se go dumelelago go phumola faele kapejana le yeo e lego boemong bja yona, go e na le go e šuthišetša ditlakaleng. Sebopego se se ka ba kotsi, ka gona diriša temogo.

en: If set to true, then Caja will use the user's home folder as the desktop. If it is false, then it will use ~/Desktop as the desktop.
nso: Ge eba e beakantšwe e le therešo, gona Caja e tla diriša sephuthedi sa gae sa modiriši bjalo ka teseke. Ge e ba e le maaka, gona e tla diriša ~/Teseke bjalo ka teseke.

en: If this is set to true, an icon linking to the computer location will be put on the desktop.
nso: Ge eba se se beakantšwe e le therešo, leswao le kgokaganyago lefelo la khomphuthara le tla bewa tesekeng.

en: If this is set to true, an icon linking to the home folder will be put on the desktop.
nso: Ge eba se se beakantšwe e le therešo, leswao le kgokaganyago sephuthedi sa gae le tla bewa tesekeng.

en: If this is set to true, an icon linking to the trash will be put on the desktop.
nso: Ge eba se se beakantšwe e le therešo, leswao leo le kgokaganyago go ditlakala le tla bewa tesekeng.

en: If this is set to true, icons linking to mounted volumes will be put on the desktop.
nso: Ge eba se se beakantšwe e le therešo, maswao a kgokaganyago go dibolumo tše okeditšwego a tla bewa tesekeng.

en: If true, files in new windows will be sorted in reverse order. ie, if sorted by name, then instead of sorting the files from "a" to "z", they will be sorted from "z" to "a"; if sorted by size, instead of being incrementally they will be sorted decrementally.
nso: Ge eba e le therešo, difaele tšeo di lego mafesetereng a maswa di tla hlaolwa ka tatelano e bušeditšwego morago, e lego gore, ge eba di hlaotšwe ka leina, go e na le gore o hlaole difaele go tloga go "a" go fihla go "z", di tla hlaolwa go tloga go "z" go ya go "a"; ge e ba di hlaolwa ka bogolo, go e na le gore di hlaolwe ka bonyenyane di tla hlaolwa ka bogolo.

en: If true, icons will be laid out tighter by default in new windows.
nso: Ge eba e le therešo, maswao a tla bewa ka mo go tiilego ka tlhaelelo mafesetereng a maswa.

en: If true, labels will be placed beside icons rather than underneath them.
nso: Ge eba e le therešo, maswao a tla bewa go bapelana le maswao go e na le gore a bewa ka tlase ga wona.

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
nso: Ge eba o phumola selo, se tla lahlega go ya go ile.

en: Image
nso: Seswantšho

en: Images over this size (in bytes) won't be thumbnailed. The purpose of this setting is to avoid thumbnailing large images that may take a long time to load or use lots of memory.
nso: Diswantšho tše fetago bogolo bja (ka dipaete) di ka se khutsofatšwe. Morero wa peakanyo ye ke go phema go khutsofatša diswantšho tše kgolo tšeo di ka tšeago nako e telele go laiša goba tša diriša kgopolo e ntši.

en: Information
nso: Tshedimošo

en: Keep icons lined up on a grid
nso: Boloka maswao a lokeleditšwe go tshepedišo ya neteweke

en: Keep icons sorted by emblems in rows
nso: Boloka maswao a hlaotšwe ka diswantšho methalong

en: Keep icons sorted by modification date in rows
nso: Boloka maswao a hlaotšwe ka letšatši-kgwedi la mpshafatšo methalong

en: Keep icons sorted by name in rows
nso: Boloka maswao a hlaotšwe ka leina methalong

en: Keep icons sorted by size in rows
nso: Boloka maswao a hlaotšwe ka bogolo methalong

en: Keep icons sorted by type in rows
nso: Boloka maswao a hlaotšwe ka mehuta methalong

en: Last changed:
nso: Fetotšwego la mafelelo:

en: Leaf
nso: Letlakala

en: Leave icons wherever they are dropped
nso: Tlogela maswao neng le neng ge a lahlwa

en: Lemon
nso: Swirilamune

en: Link _name:
nso: Kgokaganya _leina:

en: Link target:
nso: Kgokaganya se lebantšwego:

en: List Columns
nso: Lokeletša Dikholomo

en: List View
nso: Tebelelo ya Lelokelelo

en: List of possible captions on icons
nso: Lelokelelo la ditlhaka-kgolo tše kgonegago maswaong

en: Loading...
nso: Go Laiša...

en: Location _Bar
nso: Bara ya _Lefelo

en: Location:
nso: Lefelo:

en: MIME Type
nso: Mohuta wa MIME

en: Make a permanent connection to this server
nso: Dira kgokagano ya go ya go ile le seabi se

en: Mango
nso: Manko

en: Manila Paper
nso: Pampiri ya Manila

en: Maximum image size for thumbnailing
nso: Bogolo bjo bogolo bja seswantšho bakeng sa khutsofatšo

en: Metering Mode
nso: Mokgwa wa go Lekantšha

en: Mo_ve to Trash
nso: Šuthi_šetša Ditlakaleng

en: Modified:
nso: Mpshafaditšwego:

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00 PM
nso: Moš, Okt 00 0000 ka 00:00 PM

en: Mon, Oct 00 0000 at 00:00:00 PM
nso: Moš, Okt 00 0000 at 00:00:00 PM

en: Moss Ridge
nso: Mokokotlo wa Mohlaka

en: Mount the selected volume
nso: Godiša bolumo e kgethilwego

en: Move _Up
nso: Šuthela _Godimo

en: Move each selected item to the Trash
nso: Šuthiša selo se sengwe le se sengwe se kgethilwego Ditlakaleng

en: Mud
nso: Seretse

en: Name
nso: Leina

en: Network
nso: Neteweke

en: Network Servers
nso: Diabi tša Neteweke

en: No bookmarks defined
nso: Ga go na dipuku-tshwayo tše hlalositšwego

en: None
nso: Ga e gona

en: None of the files could be added as emblems.
nso: Ga go na difaele tšeo di ka oketšwago bjalo ka diswantšho.

en: Normal Si_ze
nso: Bogolo bjo Tlwae_legilego

en: Not a launchable item
nso: Ga se selo se se ka tsebagatwago

en: Notes
nso: Ela hloko

en: Numbers
nso: Dinomoro

en: Ocean Strips
nso: Mesetwana ya Lewatle

en: Oct 00 0000 at 00:00 PM
nso: Okt 00 0000 ka 00:00 PM

en: Oct 00 0000, 00:00 PM
nso: Okt 00 0000, 00:00 PM

en: Octal Permissions
nso: Ditumelelo tša Dinomoro tše Arolwago ka Seswai

en: Only create windows for explicitly specified URIs.
nso: Hlama mafesetere feela bakeng sa di-URI tše laetšwego ka mo go kgethegilego.

en: Onyx
nso: Mebala-bala

en: Open Failed, would you like to choose another action?
nso: Go Bula go Padile, na o ka rata go kgetha mogato o mongwe?

en: Open Failed, would you like to choose another application?
nso: Go Bula go Padile, na o ka rata go kgetha tirišo e nngwe?

en: Open Folder
nso: Bula Sephuthedi

en: Open Location
nso: Bula Lefelo

en: Open Wit_h
nso: Bula K_a

en: Open With
nso: Bula Ka

en: Open _Location...
nso: Bula _Lefelo...

en: Open _Parent
nso: Bula _Motswadi

en: Open another Caja window for the displayed location
nso: Bula lefesetere le lengwe la Caja bakeng sa lefelo le bontšhitšwego

en: Open each selected item in a navigation window
nso: Bula selo se sengwe le se sengwe seo se lego lefesetereng la tshepetšo

en: Open in Navigation Window
nso: Bula Lefesetereng la Tshepetšo

en: Open the parent folder
nso: Bula sephuthedi seo e lego motswadi

en: Open the selected item in this window
nso: Bula selo se kgethilwego lefesetereng le

en: Opening "%s".
nso: Go bula "%s".

en: Orange
nso: Namune

en: Others:
nso: Tše dingwe:

en: Owner
nso: Mong

en: Owner:
nso: Mong:

en: Pale Blue
nso: Tala-lerata e Sehla

en: Paste the text stored on the clipboard
nso: Kgomaretša sengwalwa se bolokilwego go seboloki sa nakwana sa tsebišo

en: Patterns:
nso: Mehlala:

en: Perform a quick set of self-check tests.
nso: Dira peakanyo ya kapejana ya diteko tša go itekola.

en: Permissions
nso: Ditumelelo

en: Please check the spelling and try again.
nso: Hle lekola mopeleto gomme o leke gape.

en: Please choose a different emblem name.
nso: Hle kgetha leina le fapanego la seswantšho.

en: Please drag just one image to set a custom icon.
nso: Hle goga seswantšho se tee feela gore o se beakanye bjalo ka leswao la tlwaelo.

en: Possible values are "single" to launch files on a single click, or "double" to launch them on a double click.
nso: Boleng bjo kgonegago ke "single" go tsebagatša difaele ka go kgotla gatee, goba "double" go go tsebagatša ka go kgotla gabedi.

en: Prefere_nces
nso: Tše ratw_ago

en: Preview
nso: Ponelopele

en: Preview _sound files:
nso: Bonelapele difaele _tša modumo:

en: Properties
nso: Dipharologantšho

en: Public FTP
nso: PFF ya Phatlalatša

en: Purple Marble
nso: Mabolo o Phepolo

en: Put labels beside icons
nso: Bea maswao go bapelana le maswao

en: Quit Caja.
nso: Tlogela Caja.

en: Re_versed Order
nso: Ta_telano e Bušeditšwego Morago

en: Reload
nso: Laiša gape

en: Remove
nso: Tloša

en: Rename
nso: Thea ka leswa

en: Rename Emblem
nso: Thea Seswantšho ka Leswa

en: Rename selected item
nso: Thea ka leswa selo se kgethilwego

en: Renaming "%s" to "%s".
nso: Go thea ka leswa ga "%s" go "%s".

en: Replace _All
nso: Tšeela ka Moka _Legato

en: Reset View to _Defaults
nso: Beakanya ka Leswa Tebelelo go _Ditlhaelelo

en: Reset is a special image that cannot be deleted.
nso: Beakanya ka leswa ke seswantšho se kgethegilego seo se ka se phumolwego.

en: Reset sorting order and zoom level to match preferences for this view
nso: Beakanya ka leswa tatelano ya go hlaola le mogato wa go godiša gore go swane le tše ratwago bakeng sa tebelelo ye

en: Restore Icon's Original Si_ze
nso: Boloka Bogolo bjo Tlwaetšwego bja Les_wao

en: Restore Icons' Original Si_zes
nso: Boloka Bogolo bjo Tlwaetšwego bja Mas_wao

en: Restore each selected icon to its original size
nso: Boloka leswao le lengwe le lengwe le kgethilwego bogolong bja lona bjo tlwaelegilego

en: Reverse sort order in new windows
nso: Bušetša morago tatelano ya go hlaola mafesetereng a maswa

en: Ridged Paper
nso: Pampiri e Kgaotšwego

en: Rough Paper
nso: Pampiri ya Makgwakgwa

en: Ruby
nso: Legakadima

en: Run "%s" on any selected items
nso: Diriša "%s" dilong le ge e le dife tše kgethiwego

en: Run in _Terminal
nso: Diriša _Kgokaganong ya dithapo

en: Sea Foam
nso: Lehulo la Lewatle

en: Search
nso: Nyakišiša

en: Search results
nso: Dipoelo ta nyakiio

en: Secure WebDAV (HTTPS)
nso: Šireletša Wepe ya DAV (HTTPS)

en: Select _All
nso: Kgetha _Ka moka

en: Select a Category:
nso: Kgetha Legoro:

en: Select all items in this window
nso: Kgetha dilo ka moka lefesetereng le

en: Select all the text in a text field
nso: Kgetha sengwalwa ka moka lepatlelong la sengwalwa

en: Select an application to view its description.
nso: Kgetha tirišo gore o lebelele tlhaloso ya yona.

en: Select items in this window matching a given pattern
nso: Kgetha dilo lefesetereng le tše swanago le mohlala o filwego

en: Select the columns visible in this folder
nso: Kgetha dikholomo tšeo di bonagalago sephutheding se

en: Set _user ID
nso: Beakanya _Boitsebišo bja Modiriši

en: Set as _Background
nso: Beakanya bjalo ka _Bokamorago

en: Set as background for _all folders
nso: Beakanya bjalo ka bokamorago bakeng sa _diphuthedi ka moka

en: Set as background for _this folder
nso: Beakanya bjalo ka bokamorago bakeng sa _sephuthedi se

en: Set gro_up ID
nso: Beakanya Boits_ebišo bja sehlopha

en: Set the zoom level of the current view
nso: Beakanya mogato wa go godiša wa go lebelela ga gona bjale

en: Shale
nso: Letlapa la letsopa

en: Show _Hidden Files
nso: Bontšha _Difaele tše Utilwego

en: Show _only folders
nso: Bontšha _feela diphuthedi

en: Show _thumbnails:
nso: Bontšha _dikhutsofatšo:

en: Show a window that lets you set your desktop background's pattern or color
nso: Bontšha lefesetere leo le go dumelelago go beakanya mmala o bonagalago ka morago goba mohlala tša teseke

en: Show folders first in windows
nso: Bontšha diphuthedi pele mafesetereng

en: Show location bar in new windows
nso: Bontšha bara ya lefelo mafesetereng a maswa

en: Show mounted volumes on the desktop
nso: Bontšha bolumo e okeditšwego tesekeng

en: Show side pane in new windows
nso: Bontšha sešireletši sa ka thoko mafesetereng a maswa

en: Show status bar in new windows
nso: Bontšha bara ya boemo mafesetereng a maswa

en: Show te_xt in icons:
nso: Bontšha sengw_lwa maswaong:

en: Show the folder containing the scripts that appear in this menu
nso: Bontšha sephuthedi se nago le dingwalwa tšeo di tšwelelago lelokelelong le la dikagare

en: Show toolbar in new windows
nso: Bontšha bara ya sedirišwa mafesetereng a maswa

en: Side pane view
nso: Tebelelo ya sešireletši sa ka thoko

en: Silver
nso: Silifera

en: Size
nso: Bogolo

en: Size:
nso: Boglo:

en: Sky
nso: Leratadima

en: Sky Ridge
nso: Mmoto wa Leratadima

en: Snow Ridge
nso: Mmoto wa Kapoko

en: Software
nso: Lenaneo le tsenywago khomphuthareng

en: Some of the files could not be added as emblems.
nso: Tše dingwe tša difaele di ka se oketšwe bjalo ka diswantšho.

en: Sorry, but "%s" is not a usable image file.
nso: Ka maswabi,  "%s" ga se faele ya seswantšho e ka dirišegago.

en: Sorry, but emblem keywords can only contain letters, spaces and numbers.
nso: Ka maswabi, mantšu a bohlokwa a seswantšho a ka ba le maletere feela, dikgoba le dinomoro.

en: Sorry, but there is already an emblem named "%s".
nso: Ka maswabi, go šetše go na le seswantšho seo se nago le leina la "%s".

en: Sorry, but you must specify a non-blank keyword for the new emblem.
nso: Ka maswabi, o swanetše go laetša lentšu la bohlokwa leo le nago le selo bakeng sa seswantšho se seswa.

en: Sorry, but you must specify a non-blank name for the new color.
nso: Ka maswabi, o swanetše go laetša leina le nago le selo bakeng sa mmala o moswa.

en: Sorry, unable to save custom emblem name.
nso: Ka maswabi, ga e kgone go boloka leina la seswantšho la tlwaelo.

en: Sorry, unable to save custom emblem.
nso: Ka maswabi, ga e kgone go boloka seswantšho sa tlwaelo.

en: Sort _folders before files
nso: Hlopha _diphuthedi pele ga difaele

en: Special flags:
nso: Difolaga tše kgethegilego:

en: Specify session management ID
nso: Bontšha boitsebišo bja taolo ya lenaneo

en: St_atusbar
nso: Ba_ra ya boemo

en: Starting %s
nso: Go thoma %s

en: Tangerine
nso: Khwibidu ya namune

en: Terracotta
nso: Tše bopilwego ka letsopa

en: Text
nso: Sengwalwa

en: Text view:
nso: Tebelelo ya sengwalwa:

en: The color cannot be installed.
nso: Mmala o ka se tsenywe.

en: The date the file was accessed.
nso: Letšatši-kgwedi leo ka lona faele e tsenwego.

en: The date the file was modified.
nso: Letšatši-kgwedi leo ka lona faele e mpshafaditšwego.

en: The default width of the side pane in new windows.
nso: Bophara bja tlhaelelo bja sešireletši sa ka thoko mafesetereng a maswa.

en: The destination folder is inside the source folder.
nso: Sephuthedi sa mo go iwago se ka gare ga sephuthedi sa mothopo.

en: The dragged file does not appear to be a valid image.
nso: Faele e gogilwego ga e bonagale e le seswantšho sa kgonthe.

en: The emblem cannot be added.
nso: Seswantšho se ka se oketšwe.

en: The emblem cannot be installed.
nso: Seswantšho se ka se tsenywe.

en: The emblems do not appear to be valid images.
nso: Diswantšho ga di bonagale e le diswantšho tša kgonthe.

en: The file '%s' does not appear to be a valid image.
nso: Faele ya '%s' ga e bonale e le seswantšho sa kgonthe.

en: The file is not an image.
nso: Faele ga se seswantšho.

en: The file that you dropped is not an image.
nso: Faele yeo o e lahlegilego ga se seswantšho.

en: The file that you dropped is not local.
nso: Faele yeo o e lahlegilego ga se ya mo gae.

en: The folder contents could not be displayed.
nso: Dikagare tša sephuthedi di ka se bontšhwe.

en: The font description used for the icons on the desktop.
nso: Tlhaloso ya fonto e dirišitšwego bakeng sa maswao ao a lego tesekeng.

en: The format of file dates. Possible values are "locale", "iso", and "informal".
nso: Sebopego sa matšatši-kgwedi a faele. Boleng bjo kgonegago ke "locale", "iso", le "informal".

en: The group could not be changed.
nso: Sehlopha se ka se fetolwe.

en: The group of the file.
nso: Sehlopha sa faele.

en: The item could not be renamed.
nso: Selo se ka se thewe ka leswa.

en: The location "%s" does not exist.
nso: Lefelo la "%s" ga le gona.

en: The location cannot be displayed with this viewer.
nso: Lefelo le ka se bontšhwe le selebeledi se.

en: The mime type of the file.
nso: Mohuta wa mime wa faele.

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
nso: Leina la "%s" le šetše le dirišitšwe sephutheding se. Hle diriša leina le fapanego.

en: The name "%s" is not valid because it contains the character "/". Please use a different name.
nso: Leina la "%s" ga se la kgonthe ka gobane le na le tlhaka ya "/". Hle diriša leina le fapanego.

en: The name "%s" is not valid. Please use a different name.
nso: Leina la "%s" ga se la kgonthe. Hle diriša leina le fapanego.

en: The name and icon of the file.
nso: Leina le leswao la faele.

en: The owner could not be changed.
nso: Mong a ka se fetole.

en: The owner of the file.
nso: Mong wa faele.

en: The permissions could not be changed.
nso: Ditumelelo di ka se fetolwe.

en: The permissions of "%s" could not be determined.
nso: Ditumelelo tša "%s" di ka se lemogwe.

en: The permissions of the file, in octal notation.
nso: Ditumelelo tša faele, ditlhakeng tše arolwago ka seswai.

en: The permissions of the file.
nso: Ditumelelo tša faele.

en: The permissions of the selected file could not be determined.
nso: Ditumelelo tša faele e kgethilwego di ka se lemogwe.

en: The selection rectangle
nso: Khutlo-tharo ya kgetho

en: The side pane view to show in newly opened windows.
nso: Tebelelo ya sešireletši sa ka thoko seo se swanetšego go bontšhwa mafesetereng ao a sa tšwago go bulwa.

en: The size of the file.
nso: Bogolo bja faele.

en: The type of the file.
nso: Mohuta wa faele.

en: There is no "%s" in this folder. Perhaps it was just moved or deleted?
nso: Ga go na "%s" sephutheding se. Mohlomongwe e sa tšwa go šuthišwa goba go phumolwa?

en: There is nothing on the clipboard to paste.
nso: Ga go na selo seboloking sa nakwana sa tsebišo gore se ka kgomaretšwa.

en: There was an error displaying help.
nso: Go bile le phošo ya go bontšha thušo.

en: There was an error displaying help: 
    %s
nso: Go bile le phošo ya go bontšha thušo: 
    %s

en: There was an error launching the application.
nso: Go bile le phošo ya go tsebagatša tirišo.

en: This drop target only supports local files.
nso: Go lahlwa mo ga se lebantšwego go thekga feela difaele tša mo gae.

en: This is disabled due to security considerations.
nso: Se se paledišitšwe ka baka la go hlokomelwa ga polokego.

en: This is probably because the emblem is a permanent one, and not one that you added yourself.
nso: Se ke ka gobane seswantšho ke sa go ya go ile, e sego seo wena o itsenyeditšego sona.

en: This name can be set if you want a custom name for the computer icon on the desktop.
nso: Leina le le ka beakanywa ge e ba o nyaka leina la tlwaelo bakeng sa leswao la khomphuthara tesekeng.

en: This name can be set if you want a custom name for the home icon on the desktop.
nso: Leina le le ka beakanywa ge e ba o nyaka leina la tlwaelo bakeng sa leswao la gae tesekeng.

en: This name can be set if you want a custom name for the trash icon on the desktop.
nso: Leina le le ka beakanywa ge e ba o nyaka leina la tlwaelo bakeng sa leswao la ditlakala tesekeng.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again.
nso: Gore o bule difaele tšeo e sego tša mo gae di kopiše sephutheding sa mo gae ke moka o di lahle gape.

en: To open non-local files copy them to a local folder and then drop them again. The local files you dropped have already been opened.
nso: Gore o bule difaele tšeo e sego tša mo gae di kopiše sephutheding sa mo gae ke moka o di lahlele gape. Difaele tša mo gae tšeo o di lahletšego di šetše di butšwe.

en: Toggle using a tighter layout scheme
nso: Thumaša le go tima o diriša sekema se tiilego sa go bea

en: Trash
nso: Ditlakala

en: Trash icon visible on desktop
nso: Leswao la ditlakala le bonagalago tesekeng

en: Tree
nso: Mohlare

en: Type
nso: Mohuta

en: Type of click used to launch/open files
nso: Mohuta wa go kgotla mo go dirišitšwego go tsebagatša/bula difaele

en: Type:
nso: Mohuta:

en: Undo the last action
nso: Dirolla mogato wa mafelelo

en: Unknown
nso: Ga e tsebje

en: Unknown error
nso: Phošo e sa tsebjwego

en: Unmount the selected volume
nso: Fokotša bolumo e kgethilwego

en: Use _Default Background
nso: Diriša _Bokamorago bja Tlhaelelo

en: Use tighter layout in new windows
nso: Diriša go bea mo go tiilego mafesetereng a maswa

en: Video
nso: Bidio

en: View _new folders using:
nso: Lebelela _diphuthedi tše diswa o diriša:

en: View or modify the properties of each selected item
nso: Lebelela goba o mpshafatše dipharologantšho tša selo se sengwe le se sengwe se kgethilwego

en: Views
nso: Ditebelelo

en: Violet
nso: Phepolo e tseneletšego

en: Visible _Columns...
nso: Dikholomo tše _Bonagalago...

en: Volume:
nso: Bolumo:

en: Wavy White
nso: Bošweu bjo Bohwefo

en: WebDAV (HTTP)
nso: Wepe ya DAV (PFSK)

en: Wednesday, September 00 0000 at 00:00:00 PM
nso: Laborago, Setemere 00 0000 ka 00:00:00 PM

en: What to do with executable text files when activated
nso: Ke eng seo o swanetšego go se dira ka difaele tša sengwalwa tšeo di ka phethagatšwago ge di diragaditšwe

en: What to do with executable text files when they are activated (single or double clicked). Possible values are "launch" to launch them as programs, "ask" to ask what to do via a dialog, and "display" to display them as text files.
nso: Ke eng seo o swanetšego go se dira ka difaele tša sengwalwa tše ka phethagatšwa ge di diragaditšwe (di kgotlilwe gatee goba gabedi). Boleng bjo kgonegago ke "launch" go di tsebagatša bjalo ka mananeo, "ask" go botšia seo se swanetšego go dirwa ka poledišano, le "display" bakeng sa go di bontšha bjalo ka difaele tša sengwalwa.

en: When to show number of items in a folder
nso: Ke neng mo go swanetšego go bontšha palo dilo tšeo di lego sephutheding

en: When to show preview text in icons
nso: Ke neng mo go swanetšego go bontšhwa sengwalwa sa ponelopele maswaong

en: When to show thumbnails of image files
nso: Ke neng mo go swanetšego go bontšhwa khutsofatšo ya difaele tša seswantšho

en: Whether a custom default folder background has been set.
nso: Ge eba bokamorago bja sephuthedi sa tlhaelelo sa tlwaelo se beakantšwe.

en: Whether a custom default side pane background has been set.
nso: Ge eba bokamorago bja sešireletši sa ka thoko sa tlhaelelo sa tlwaelo se beakantšwe.

en: Whether to enable immediate deletion
nso: Ge eba go swanetše go kgontšhwa go phumola ga kapejana

en: Whether to preview sounds when mousing over an icon
nso: Ge eba medumo e swanetše go bonelwa pele ge go šuthwa godimo ga leswao ka legotlwana

en: Whether to show backup files
nso: Ge eba go swanetše go bontšhwe difaele tša dikopi

en: Whether to show hidden files
nso: Ge eba go swanetše go bontšhwe difaele tše utilwego

en: White
nso: Bošweu

en: Width of the side pane
nso: Bophara bja sešireletši sa ka thoko

en: Windows share
nso: Go abelana lefesetere

en: You can choose another view or go to a different location.
nso: O ka kgetha selebeledi se sengwe goba o ye lefelong le fapanego.

en: You can only use images as custom icons.
nso: O ka diriša diswantšho feela bjalo ka maswao a tlwaelo.

en: You can only use local images as custom icons.
nso: O ka diriša feela diswantšho tša mo gae bjalo ka maswao a tlwaelo.

en: You cannot copy a folder into itself.
nso: O ka se kopiše sephuthedi ka gare ga sona ka noši.

en: You cannot move a folder into itself.
nso: O ka se šuthišetše sephuthedi ka gare ga sona ka noši.

en: You do not have the permissions necessary to change the group of "%s".
nso: Ga o na ditumelelo tše hlokegago gore o ka fetola sehlopha sa "%s".

en: You do not have the permissions necessary to rename "%s".
nso: Ga o na ditumelelo tše hlokegago go thea ka leswa "%s".

en: You do not have the permissions necessary to view the contents of "%s".
nso: Ga o na ditumelelo tše hlokegago go lebelela dikagare tša "%s".

en: Zoom
nso: Godiša

en: Zoom In
nso: Godiša ka Gare

en: Zoom Out
nso: Godiša ka Ntle

en: Zoom _In
nso: Godirša ka _Ntle

en: Zoom _Out
nso: Godiša _Seswantšho

en: _About
nso: _Ka ga

en: _Add Bookmark
nso: _Oketša Puku-tshwayo

en: _Add a New Color...
nso: _Oketša Mmala o Moswa...

en: _Add a New Emblem...
nso: _Oketša seswantšho se Seswa...

en: _Add a New Pattern...
nso: _Oketša Mohlala o Moswa...

en: _Arrange items:
nso: _Rulaganya dilo:

en: _Ask each time
nso: _Botšiša nako le nako

en: _Back
nso: _Morago

en: _Backgrounds and Emblems...
nso: _Bokamorago le diswantšho...

en: _Bookmarks
nso: _Dipuku-tshwayo

en: _Browse...
nso: _Fetleka...

en: _Close
nso: _Tswalela

en: _Computer
nso: _Khomphuthara

en: _Connect
nso: _Ikgokaganye

en: _Contents
nso: _Dikagare

en: _Copy
nso: _Kopiša

en: _Default zoom level:
nso: _Dira gore mogato wa go godiša o tlhaelele:

en: _Delete
nso: _Phumola

en: _Display
nso: _Bontšha

en: _Edit
nso: _Lokiša

en: _Emblems
nso: _Diswantšho

en: _Empty File
nso: _Ntšha Dilo ka Moka Faeleng

en: _File
nso: _Faele

en: _Folder:
nso: _Sephuthedi:

en: _Format
nso: _Sebopego

en: _Format:
nso: _Sebopego:

en: _Forward
nso: _Pele

en: _Go
nso: _Eya

en: _Help
nso: _Thušo

en: _Home
nso: _Gae

en: _Image:
nso: _Seswantšho:

en: _Keep Aligned
nso: _Boloka e Leka-lekantšwe

en: _Keyword:
nso: _Lentšu la bohlokwa:

en: _Location...
nso: _Lefelo...

en: _Location:
nso: _Lefelo:

en: _Manually
nso: _Ka maitirelo

en: _Only for files smaller than:
nso: _Feela bakeng sa difaele tše nyenyane go:

en: _Open
nso: _Bula

en: _Open Scripts Folder
nso: _Bula Sephuthedi sa Dingwalwa

en: _Paste
nso: _Kgomaretša

en: _Pattern:
nso: _Mohlala:

en: _Patterns
nso: _Mehlala

en: _Places
nso: _Mafelo

en: _Port:
nso: _Lefelo:

en: _Properties
nso: _Dipharologantšho

en: _Read
nso: _Bala

en: _Redo
nso: _Dira gape

en: _Reload
nso: _Laiša gape

en: _Remove a Color...
nso: _Tloša Mmala...

en: _Remove a Pattern...
nso: _Tloša Mohlala...

en: _Remove an Emblem...
nso: _Tloša seswantšho...

en: _Remove...
nso: _Tloša...

en: _Rename...
nso: _Thea ka leswa...

en: _Retry
nso: _Leka gape

en: _Revert
nso: _Boela morago

en: _Run
nso: _Diriša

en: _Save
nso: _Boloka

en: _Scripts
nso: _Dingwalwa

en: _Server:
nso: _Seabi:

en: _Side Pane
nso: _Sešireletši sa ka Thoko

en: _Skip
nso: _Taboga

en: _Sticky
nso: _Kgomarelago

en: _Stop
nso: _Emiša

en: _Text beside icons
nso: _Maswao a bapelanego le sengwalwa

en: _Trash
nso: _Ditlakala

en: _Undo
nso: _Dirolla

en: _Up
nso: _Godimo

en: _Use compact layout
nso: _Diriša go bea mo go dirilwego

en: _View
nso: _Lebelela

en: _Write
nso: _Ngwala

en: by Modification _Date
nso: ka Letšatši-kgwedi la _Mpshafatšo

en: by _Emblems
nso: ka _Diswantšho

en: by _Name
nso: ka _Leina

en: by _Size
nso: ka _Bogolo

en: by _Type
nso: ka _Mohuta

en: link
nso: kgokaganyo

en: link (broken)
nso: kgokaganyo (e robegilego)

en: loading...
nso: laiša...

en: nd copy)
nso: kopi)

en: new file
nso: faele e mpsha

en: nothing
nso: ga se selo

en: on the desktop
nso: tesekeng

en: pointing at "%s"
nso: bontšhitše "%s"

en: program
nso: lenaneo

en: rd copy)
nso: kopi)

en: st copy)
nso: kopi)

en: th copy)
nso: kopi)

en: today
nso: lehono

en: today at %-I:%M %p
nso: lehono ka %-I:%M %p

en: today at %-I:%M:%S %p
nso: lehono ka %-I:%M:%M %p

en: today at 00:00 PM
nso: lehono ka 00:00 PM

en: today at 00:00:00 PM
nso: ehono ka 00:00:00 PM

en: today, %-I:%M %p
nso: lehono, %-I:%M %p

en: today, 00:00 PM
nso: ehono, 00:00 PM

en: unknown
nso: e sa tsebjwego

en: unknown MIME type
nso: mohuta o sa tsebjwego wa MIME

en: unknown type
nso: mohuta o sa tsebjwego

en: unreadable
nso: e sa balegego

en: untitled folder
nso: sephuthedi seo se se nago sehlogo

en: yesterday
nso: maabane

en: yesterday at %-I:%M %p
nso: maabane ka %-I:%M %p

en: yesterday at %-I:%M:%S %p
nso: maabane ka %-I:%M:%M %p

en: yesterday at 00:00 PM
nso: maabane ka 00:00 PM

en: yesterday at 00:00:00 PM
nso: maabane ka 00:00:00 PM

en: yesterday, %-I:%M %p
nso: maabane, %-I:%M %p

en: yesterday, 00:00 PM
nso: maabane, 00:00 PM
