engrampa 1.25.0 - en to or translation catalogue (241 entries)

en: %s Properties
or: %s ଗୁଣଧର୍ମ

en: - Create and modify an archive
or: - ଗୋଟିଏ ଅଭିଲେଖକୁ ସୃଷ୍ଟି ଏବଂ ରୂପାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ

en: <i><b>Note:</b> the password will be used to encrypt files you add to the current archive, and to decrypt files you extract from the current archive. When the archive is closed the password will be deleted.</i>
or: <i><b>ଟିପ୍ପଣୀ:</b> ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅଭିଲେଖରେ ଆପଣ ଯୋଗ କରୁଥିବା ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଏନକ୍ରିପ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ, ଏବଂ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅଭିଲେଖରୁ ଆପଣ କାଢୁଥିବା ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଡିକ୍ରିପ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବ। ଅଭିଲେଖଟି ବନ୍ଦ ହେଲେ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତଟି ମଧ୍ଯ ଅପସାରିତ ହୋଇଯିବ।</i>

en: <span weight="bold" size="larger">Password required</span>
or: <span weight="bold" size="larger">ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଆବଶ୍ୟକ</span>

en: A file named "%s" already exists.
    
    %s
or: "%s" ଫାଇଲ ନାମ ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି।
    
    %s

en: A folder named "%s" already exists.
    
    %s
or: "%s" ଫୋଲଡର ନାମ ପୂର୍ବରୁ ରହିଛି।
    
    %s

en: ARCHIVE
or: ଅଭିଲେଖ

en: Actions
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Add Files
or: ଫାଇଲ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add Folder
or: ଫୋଲଡର ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add a Folder
or: ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add a folder to the archive
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add files asking the name of the archive and quit the program
or: ଅଭିଲେଖର ନାମ ପଚାରି ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Add files to an archive
or: ଗୋଟିଏ ଅଭିଲେଖରେ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add files to the archive
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add files to the specified archive and quit the program
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅଭିଲେଖରେ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Add only if _newer
or: କେବଳ ନୂତନ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_n)

en: Adding file:
or: ଫାଇଲ ଯୋଗ କରୁଅଛି:

en: All Files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: All archives
or: ସମସ୍ତ ଅଭିଲେଖ

en: All files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ

en: An error occurred while adding files to the archive.
or: ଅଭିଲେଖରେ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: An error occurred while deleting files from the archive.
or: ଅଭିଲେଖରୁ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: An error occurred while extracting files.
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ କାଢିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: An error occurred while loading the archive.
or: ଅଭିଲେଖକୁ ଧାରଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: An error occurred while saving the archive.
or: ଅଭିଲେଖନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା।

en: An error occurred while testing archive.
or: ଅଭିଲେଖକୁ ପରୀକ୍ଷଣ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିଲ ହେଲା।

en: An error occurred.
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଲା।

en: Application does not accept documents on command line
or: ପ୍ରୟୋଗଟି ପାଠ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଦଲିଲ ଗ୍ରହଣ କରେ ନାହିଁ

en: Archive Manager
or: ଅଭିଲେଖ ପରିଚାଳକ

en: Archive created successfully
or: ଅଭିଲେଖନ ସଫଳତାର ସହିତ ସୃଷ୍ଟି କରାହେଲା

en: Archive not created
or: ଅଭିଲେଖ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Archive size:
or: ଅଭିଲେଖ ଆକାର:

en: Archive type not supported.
or: ଅଭିଲେଖ ପ୍ରକାର ସମର୍ଥିତ ନୁହେଁ।

en: C_reate
or: ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_r)

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
or: ଦଲିଲ URI ଗୁଡ଼ିକୁ 'ପ୍ରକାର=ସଂଯୋଗ' ଡେସ୍କଟପ ଭରଣକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Close the current archive
or: ସମ୍ପ୍ରତିକ ଅଭିଲେଖକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Close the folders pane
or: ଫୋଲଡର ପରଦାଖଣ୍ଡକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Command _Line Output
or: ପାଠ୍ଯ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ନିର୍ଗମ (_L)

en: Command exited abnormally.
or: ଅସ୍ବଭାବିକ ଭାବରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶଟି ପ୍ରସ୍ଥାନ କଲା।

en: Command not found.
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Compress
or: ସଙ୍କୋଚନ କରନ୍ତୁ

en: Compress...
or: ସଙ୍କୋଚନ କରନ୍ତୁ...

en: Compression ratio:
or: ସଙ୍କୋଚନ ହାର:

en: Content size:
or: ସୂଚୀପତ୍ର ଆକାର:

en: Contents
or: ସୂଚୀପତ୍ର

en: Copy the selection
or: ଚୟନକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Could not add the files to the archive
or: ଏହି ଫାଇଲ ଗୁଡିକୁ ଅଭିଲେଖରେ ଯୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not create the archive
or: ଅଭିଲେଖକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not create the destination folder: %s.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ଫୋଲଡରକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s।

en: Could not delete the old archive.
or: ପୁରାତନ ଅଭିଲେଖକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not display help
or: ସହାୟତାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not display the folder "%s"
or: "%s" ଫୋଲଡରକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not find the volume: %s
or: ଭଲ୍ୟୁମ ମିଳିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not open "%s"
or: "%s" କୁ ଖୋଲି ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not perform the operation
or: ଏହି କାର୍ଯ୍ଯକୁ ସମ୍ପାଦିତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not rename the file
or: ଫାଇଲର ନାମକୁ ବଦଳାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not rename the folder
or: ଫୋଲଡର ନାମକୁ ବଦଳାଇ ପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not save the archive "%s"
or: "%s" ଅଭିଲେକକୁ ସଂରକ୍ଷିତ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Create _Archive
or: ଅଭିଲେଖ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_A)

en: Create _Folder
or: ଫୋଲଡର ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_F)

en: Create a compressed archive with the selected objects
or: ଚୟିତ ବସ୍ତୁ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ସଙ୍କୋଚିତ ଅଭିଲେଖକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a new archive
or: ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଅଭିଲେଖ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create and modify an archive
or: ଗୋଟିଏ ଅଭିଲେଖକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି ଏବଂ ରୂପାନ୍ତରିତ କରନ୍ତୁ

en: Create destination folder without asking confirmation
or: ଅନୁମୋଦନ ପାଇଁ ନ ପଚାରି ଲକ୍ଷ୍ଯ ଫୋଲଡରକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Cu_t
or: କାଟନ୍ତୁ (_t)

en: Cut the selection
or: ଚୟନକୁ କାଟନ୍ତୁ

en: Decompressing archive
or: ଅଭିଲେଖକୁ ନଷ୍ଟ କରୁଅଛି

en: Default folder to use for the '--add' and '--extract' commands
or: '--add' ଏବଂ '--extract' ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ମାନଙ୍କୁ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଫୋଲଡର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete the selection from the archive
or: ଅଭିଲେଖରୁ ଚୟନକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Deleting files from archive
or: ଅଭିଲେଖରୁ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରୁଅଛି

en: Dese_lect All
or: ସବୁକିଛି ବିଚୟନ କରନ୍ତୁ (_l)

en: Deselect all files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Destination folder "%s" does not exist.
    
    Do you want to create it?
or: "%s" ଲକ୍ଷ୍ଯ ଫୋଲଡର ଏଠାରେ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।
    
    ଆପଣ ଏହାକୁ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Disable connection to session manager
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Display the Engrampa Manual
or: ଫାଇଲ ରୋଲର ମେନ୍ଯୁଆଲକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Do not e_xtract older files
or: ପୁରୁଣା ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ କାଢନ୍ତୁ ନାହିଁ (_x)

en: Do you want to add this file to the current archive or open it as a new archive?
or: ଆପଣ ଏହି ଫାଇଲକୁ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅଭିଲେଖ ସହିତ ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ କିମ୍ବା ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଅଭିଲେଖ ଭାବରେ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Do you want to create a new archive with these files?
or: ଆପଣ ଏହି ଫାଇଲ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଅଭିଲେଖ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: E_xclude files:
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ବାଦ ଦିଅନ୍ତୁ (_x)

en: Engrampa
or: ଫାଇଲ ରୋଲର

en: Engrampa is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
or: ଫାଇଲ ରୋଲରଟି ବ୍ୟବହାର ଉପଯୋଗୀ ହେବା ଆଶାରେ ବଣ୍ଟନ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ନିର୍ଭରୋକ୍ତି ବିନା; ବିକ୍ରୟଯୋଗ୍ଯତା ନିର୍ଭରୋକ୍ତି କିମ୍ଭା କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଠ କାର୍ଯ୍ଯ ପାଇଁ ମେଳକ ବିନା ମଧ୍ଯ।  ଅଧିକ ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ ପାଇଁ GNU ସାଧାରଣ ସାର୍ବଜନୀନ ଅନୁମତି ପତ୍ର ଦେଖନ୍ତୁ।

en: Engrampa is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
or: ଫାଇଲ ରୋଲର ଗୋଟିଏ ମୁକ୍ତ ସଫ୍ଟୱେର; ଆପଣ ଏହାକୁ ମୁକ୍ତ ସଫ୍ଟୱେର ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ ; ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ସଂସ୍କରଣ ୨, ଅଥବା (ଆପଣଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ) କୌଣସି ପରବର୍ତ୍ତୀ ସଂସ୍କରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରକାଶିତ GNU ସାଧାରଣ ସାର୍ବଜନୀନ ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ନିୟମାନୁସାରେ ପୁନର୍ବଣ୍ଟନ କରିପାରିବେ ଏବଂ/କିମ୍ୱା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ।

en: Enter the password for the archive '%s'.
or: '%s' ଅଭିଲେଖ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Exclude folders that are symbolic lin_ks
or: ପ୍ରତୀକାତ୍ମକ ସମ୍ପର୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ବାଦ ଦିଅନ୍ତୁ (_k)

en: Extract
or: କାଢନ୍ତୁ

en: Extract Here
or: ଏଠାରେ କାଢନ୍ତୁ

en: Extract To...
or: ଏଠାରେ କାଢନ୍ତୁ ...

en: Extract archive
or: ଅଭିଲେଖକୁ କାଢନ୍ତୁ

en: Extract archives asking the destination folder and quit the program
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ଫୋଲଡର କେଉଁଠି ଅଛି ପଚାରି ଅଭିଲେଖ ମାନଙ୍କୁ କାଢନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Extract archives to the specified folder and quit the program
or: ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫୋଲଡରରେ ଅଭିଲେଖ ମାନଙ୍କୁ କାଢନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Extract files from the archive
or: ଅଭିଲେଖରୁ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ କାଢନ୍ତୁ

en: Extract the contents of the archives in the archive folder and quit the program
or: ଅଭିଲେଖ ଫୋଲଡରରେ ଅଭିଲେଖମାନଙ୍କୁ କାଢନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Extract the selected archive
or: ଚୟିତ ଅଭିଲେଖକୁ କାଢନ୍ତୁ

en: Extracting file:
or: ଫାଇଲ କାଢୁଅଛି:

en: Extraction completed successfully
or: ନିର୍ଯ୍ୟାସ ସଫଳତାର ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲା

en: Extraction not performed
or: ନିର୍ଯ୍ଯାସ ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମ୍ପାଦିତ ହୋଇନାହିଁ

en: FOLDER
or: ଫୋଲଡର

[ctx: File]
en: Date Modified
or: ତାରିଖ ପରିବର୍ତ୍ତିତ

[ctx: File]
en: Location
or: ଅବସ୍ଥାନ

[ctx: File]
en: Name
or: ନାମ

[ctx: File]
en: Name:
or: ନାମ:

[ctx: File]
en: Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

[ctx: File]
en: Size
or: ଆକାର

[ctx: File]
en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: File is not a valid .desktop file
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ .desktop ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: Find:
or: ଖୋଜନ୍ତୁ:

en: Folder
or: ଫୋଲଡର

en: Folders
or: ଫୋଲଡରଗୁଡିକ

en: Getting the file list
or: ଫାଇଲ ତାଲିକା ପାଉଅଛି

en: Go to the home location
or: ମୂଳସ୍ଥାନ ପଞ୍ଜିକାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to the next visited location
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ପରିଦର୍ଶିତ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go to the previous visited location
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ପରିଦର୍ଶିତ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: Go up one level
or: ଗୋଟିଏ ସ୍ତର ଉପରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ

en: ID
or: ପରିଚୟ

en: Include _files:
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ (_I):

en: Information about the program
or: ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ବିଷୟରେ ସୂଚନା

en: Last Output
or: ଅନ୍ତିମ ନିର୍ଗମ

en: Load Options
or: ବିକଲ୍ପ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Location
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ:

en: Not a launchable item
or: ଗୋଟିଏ ଆରମ୍ଭଯୋଗ୍ୟ ବସ୍ତୁ ନୁହଁ

en: Number of files:
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ଯା:

en: Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open _Recent
or: ସମ୍ପ୍ରତିକ ଫାଇଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_R)

en: Open a recently used archive
or: ନିକଟ ଅତୀତରେ ବ୍ଯବହ୍ରୁତ ହୋଇଥିବା ଗୋଟିଏ ଅଭିଲେକକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open archive
or: ଅଭିଲେଖକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open selected files with an application
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗ ସହିତ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Open the selected file
or: ଚୟିତ ଫାଇଲକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open the selected folder
or: ଚୟିତ ଫୋଲଡରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Over_write existing files
or: ଅବସ୍ଥିତ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ (_w)

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Paste Selection
or: ଚୟିନକୁ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Paste the clipboard
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡକୁ ଲଗାନ୍ତୁ

en: Please use a different name.
or: ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ନାମକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Re-crea_te folders
or: ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ପୁନଃ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ (_t)

en: Recompressing archive
or: ଅଭିଲେଖକୁ ପୁନଃସଙ୍କୁଚିତ କରୁଅଛି

en: Reload current archive
or: ସମ୍ପ୍ରତିକ ଅଭିଲେଖକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Removing file:
or: ଫାଇଲ ଅପସାରଣ କରୁଅଛି:

en: Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Rename the selection
or: ଚୟନର ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Replace _All
or: ସବୁକିଛି ବଦଳାନ୍ତୁ (_A)

en: Reverse the list order
or: ତାଲିକା କ୍ରମକୁ ଓଲଟାନ୍ତୁ

en: S_elect the files you want to update:
or: ଆପଣ ଅଦ୍ୟତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ଫାଇଲଗୁଡିକୁ ଚୟନକରନ୍ତୁ (_e)

en: Sa_ve Options
or: ବିକଲ୍ପକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_v)

en: Save As…
or: ଏପରି ଭାବରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ...

en: Save Options
or: ବିକଲ୍ପକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Save the current archive with a different name
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଲେଖକୁ ଗୋଟିଏ ଭିନ୍ନ ନାମରେ ସଂରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ

en: Select _All
or: ସବୁକିଛି ଚୟନ କରନ୍ତୁ (_A)

en: Select all files
or: ସବୁ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Session management options:
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ:

en: Show archive properties
or: ଅଭିଲେଖ ଗୁଣଧର୍ମକୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Show session management options
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show the application's version
or: ପ୍ରୟୋଗର ସଂସ୍କରଣକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Sort file list by file size
or: ଫାଇଲକୁ ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Sort file list by location
or: ଫାଇଲକୁ ଅବସ୍ଥାନ ଅନୁଯାୟୀ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Sort file list by modification time
or: ଫାଇଲକୁ ରୂପାନ୍ତରିତ ତାରିଖ ଅନୁଯାୟୀ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Sort file list by name
or: ଫାଇଲକୁ ନାମ ଅନୁଯାୟୀ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Sort file list by type
or: ଫାଇଲକୁ ପ୍ରକାର ଅନୁଯାୟୀ ସଜାଡନ୍ତୁ

en: Specify a password for this archive
or: ଏହି ଅଭିଲେକ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify file containing saved configuration
or: ସଂରକ୍ଷିତ ବିନ୍ୟାସକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify session management ID
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକ ID ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Starting %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Stat_usbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟି (_u)

en: Stop current operation
or: ସମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ଯକୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Test Result
or: ପରୀକ୍ଷଣ ଫଳାଫଳ

en: Test whether the archive contains errors
or: ଅଭିଲେଖରେ କୌଣସି ତ୍ରୁଟି ଅଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ

en: The archive is already present.  Do you want to overwrite it?
or: ଏହି ଅଭିଲେଖଟି ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ। ଆପଣ ଏହାକୁ ନବଲିଖନ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: The name "%s" is not valid because it cannot contain the characters: %s
    
    %s
or: "%s" ନାମ ବୈଧ ନୁହେଁ କାରଣ ଏହା ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖିତ ଅକ୍ଷର ମାନଙ୍କୁ ଧାରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ: %s
    
    %s

en: There was an internal error trying to search for applications:
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ସନ୍ଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ତ୍ରୁଟି ଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି:

en: This archive type cannot be modified
or: ଏହି ଅଭିଲେଖନ ପ୍ରକାରକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Type:
or: ପ୍ରକାର:

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ ସଂସ୍କରଣ '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
or: ଅଚିହ୍ନା ଆରମ୍ଭ ବିକଳ୍ପ: %d

en: Update the file "%s" in the archive "%s"?
or: "%s" ଫାଇଲକୁ "%s" ଅଭିଲେଖନରେ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ?

en: Update the files in the archive "%s"?
or: ଫାଇଲ ଗୁଡିକୁ "%s" ଅଭିଲେଖନରେ ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ?

en: View All _Files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖନ୍ତୁ (_F)

en: View as a F_older
or: ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡର ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ (_o)

en: View the folders pane
or: ଫୋଲଡର ପରଦାଖଣ୍ଡକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View the main toolbar
or: ପ୍ରମୂଖ ସାଧନ ପଟିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View the output produced by the last executed command
or: ଅନ୍ତିମ ନିଷ୍ପିଦିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦ୍ବାରା ଉତ୍ପନ୍ନ ନିର୍ଗମକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: View the statusbar
or: ଅବସ୍ଥିତି ପଟିକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: You can't add an archive to itself.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଅଭିଲେଖକୁ ତା ନିଜ ସହିତ ଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: You don't have permission to create an archive in this folder
or: ଏହି ଫୋଲଡରରେ ଗୋଟିଏ ଅଭିଲେଖ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: You don't have the right permissions to create an archive in the destination folder.
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ଫୋଲଡରରେ ଗୋଟିଏ ଅଭିଲେଖ ସ୍ରୁଷ୍ଟି କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: You don't have the right permissions to extract archives in the folder "%s"
or: "%s" ଫୋଲଡରରେ ଅଭିଲେଖ ମାନଙ୍କୁ କାଢିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: You don't have the right permissions to read files from folder "%s"
or: "%s" ଫୋଲଡରରୁ ଫାଇଲ ପଢିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଅନୁମତି ନାହିଁ

en: You don't have the right permissions.
or: ଆପଣଙ୍କ ନିକଟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: You have to specify an archive name.
or: ଆପଣ ଗୋଟିଏ ଅଭିଲେଖର ନାମ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ।

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with Engrampa; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA
or: ଆପଣ ଫାଇଲ ରୋଲର ସହିତ GNU ସାଧାରଣ ସାର୍ବଜନୀନ ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ଗୋଟିଏ ନକଲ ପାଇଥିବା ଉଚିତ; ଯଦି ନୁହଁ, ତେବେ ମୁକ୍ତ ସଫ୍ଟୱେର ପ୍ରତିଷ୍ଠାନ, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA  02110-1301 USA କୁ ଲେଖନ୍ତୁ।

en: [read only]
or: [କେବଳ-ପଠନୀୟ]

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _All files
or: ସମସ୍ତ ଫାଇଲ (_A)

en: _Arrange Files
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ସଜାଡନ୍ତୁ (_A)

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Copy
or: ନକଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Encrypt the file list too
or: ଫାଇଲ ତାଲିକାକୁ ମଧ୍ଯ ସଂଗୁପ୍ତ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Exclude folders:
or: ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ବାଦ ଦିଅନ୍ତୁ (_E):

en: _Extract
or: କାଢନ୍ତୁ (_E)

en: _Filename:
or: ଫାଇଲ ନାମ (_F):

en: _Files:
or: ଫାଇଲ (_F):

en: _Folders
or: ଫୋଲଡର (_F)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Include subfolders
or: ଉପ-ଫୋଲଡର ମାନଙ୍କୁ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ କରନ୍ତୁ (_I)

en: _Last Output
or: ଅନ୍ତିମ ନିର୍ଗମ (_L)

en: _Load Options
or: ବିକଲ୍ପକୁ ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (_L)

en: _Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ (_L):

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Open the Archive
or: ଅଭିଲେଖନକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Other Options
or: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ (_O)

en: _Overwrite
or: ନବଲିଖନ କରନ୍ତୁ (_O)

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P):

en: _Paste
or: ଲଗାନ୍ତୁ (_P)

en: _Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ (_P)

en: _Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ (_Q)

en: _Refresh
or: ସତେଜ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: _Rename
or: ନାମ ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Replace
or: ବଦଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Reset Options
or: ବିକଲ୍ପକୁ ପୁନ଼ଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Reversed Order
or: ବିପରୀତ କ୍ରମ (_R)

en: _Save
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Selected files
or: ଚୟିତ ଫାଇଲ (_S)

en: _Show the Files
or: ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ (_S)

en: _Skip
or: ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ (_S)

en: _Stop
or: ଅଟକାନ୍ତୁ (_S)

en: _Test Integrity
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣତାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ (_T)

en: _Toolbar
or: ସାଧନ ପଟି (_T)

en: _Update
or: ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _View
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯ (_V)

en: by T_ype
or: ପ୍ରକାର ଅନୁଯାୟୀ (_y)

en: by _Location
or: ଅବସ୍ଥାନ ଅନୁଯାୟୀ (_L)

en: by _Name
or: ନାମ ଅନୁଯାୟୀ (_N)

en: by _Size
or: ଆକାର ଅନୁଯାୟୀ (_S)

en: example: *.o; *.bak
or: ଉଦାହରଣ: *.o; *.bak

en: example: *.txt; *.doc
or: ଉଦାହରଣ: *.txt; *.doc
