mate-applets 1.25.3 - en to or translation catalogue (392 entries)

en: %d %s %d %s (%d%%) remaining
or: %d %s %d %s (%d%%) ବଳିଅଛି

en: %d %s %d %s until charged (%d%%)
or: %d %s %d %s ଚାର୍ଜ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ (%d%%)

en: %s:
    Receiving %s
    Sending %s
or: %s:
    %s ଗ୍ରହଣ କରୁଅଛି
    %s ପଠାଉଛି

en: (mounted)
or: (ଆରୋହିତ)

en: (not mounted)
or: (ଆରୋହିତ ନୁହେଁ)

en: 0 for no label, 1 for percentage and 2 for time remaining.
or: 0 କୌଣସି ନାମପଟି ପାଇଁ ନୁହଁ, ପ୍ରତିଶତ ପାଇଁ 1 ଏବଂ ବଳିଥିବା ସମୟ ପାଇଁ 2।

en: A 0 value means to show the applet in graphic mode (pixmap only), 1 to show the applet in text mode (not to show the pixmap) and 2 to show the applet in graphic and text mode.
or: ଗୋଟିଏ 0 ମୂଲ୍ଯର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ମୋଡରେ ଆପଲେଟକୁ ଦର୍ଶାଇବା (କେବଳ ପିକ୍ସମ୍ଯାପ), ଟେକ୍ସଟ ମୋଡରେ ଆପଲେଟକୁ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ 1  (ପିକ୍ସମ୍ଯାପ ନ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ) ଏବଂ ଆପଲେଟକୁ ଗ୍ରାଫିକ୍ସ ଏବଂ ଟେକ୍ସଟ ମୋଡରେ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ  2।

en: A MATE trash bin that lives in your panel. You can use it to view the trash or drag and drop items into the trash.
or: ଗୋଟିଏ MATE ଅବର୍ଜନାପାତ୍ର ୟାହାକି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ଯାନେଲରେ ରହେ। ଆପଣ ଏହାକୁ ଉପୟୋଗ କରି ଅବର୍ଜନାପାତ୍ରକୁ ଦେଖିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏଥିରେ ସାମଗ୍ରୀଗୁଡିକୁ ଟାଣିଆଣି ପକାଇ ପାରିବେ।

en: A goofy set of eyes for the MATE panel. They follow your mouse.
or: MATE ପ୍ୟାନେଲ ପାଇଁ ଆଖିର ଗୋଟିଏ goofy ସେଟ। ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର ମାଉସକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି।

en: A panel application for monitoring local weather conditions.
or: ସ୍ଥାନୀୟ ପାଣିପାଗ ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରଖିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫଳକ ପ୍ରୟୋଗ

en: A set of eyeballs for your panel
or: ଆପଣଙ୍କର ପ୍ଯାନେଲ ପାଇଁ ଆଖି-ବଲଗୁଡିକର ଗୋଟିଏ ସେଟ

en: A system load indicator
or: ଗୋଟିଏ ତନ୍ତ୍ର ଧାରଣ ସୂଚକ

en: A system load monitor capable of displaying graphs for CPU, ram, and swap space use, plus network traffic.
or: ଗୋଟିଏ ସିଷ୍ଟମ ଲୋଡ ମୋନିଟର CPU, ରାମ ଏବଂ ସ୍ବାପ ସ୍ଥାନ ଉପୟୋଗ, ତା ସହିତ ନେଟବାର୍କ ୟାତାଯତ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍କୁ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ସକ୍ଷମ ଅଟେ।

en: A_ddress:
or: ଠିକଣା (_d)

en: AccessX Status
or: AccessX ସ୍ଥିତି

en: AccessX Status Applet Factory
or: AccessX ସ୍ଥିତି ଆପଲେଟ୍ କାରଖାନା

en: Add Palette
or: ପାଲେଟ କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Add button
or: ବଟନ କୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Address Entry
or: ଠିକଣା ପ୍ରବିଷ୍ଟି

en: Appearance
or: ସାଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: Applet for mounting and unmounting block volumes.
or: ଭଲ୍ଯୁମ ବର୍ଗକୁ ସ୍ଥାପିତ ଏବଂ ଅସ୍ଥାପିତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଲେଟ

en: Applet refresh rate in milliseconds
or: ଆପଲେଟ୍ ସତେଜନ ହାର (ମିଲିସେକେଣ୍ଡ ରେ)

en: Available palettes
or: ଉପଲବ୍ଧ ପାଲେଟ୍ସ

en: Background color for disk load graph
or: ଡିସ୍କ ଲୋଡ ଗ୍ରାଫ୍ ପାଇଁ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Battery Charge Monitor
or: ବେଟେରୀ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: Battery Charge Monitor Preferences
or: ବେଟେରୀ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପସନ୍ଦ

en: Battery Monitor
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: Battery Notice
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ବିଜ୍ଞପ୍ତ

en: Battery Status Utility
or: ବେଟେରୀ ସ୍ଥିତି ଉପଯୋଗିତା

en: Battery charged (%d%%)
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ଚାର୍ଜ ହୋଇଛି (%d%%)

en: Battery fully re-charged
or: ବ୍ଯାଟେରୀ  ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ପୁନଃ-ଚାର୍ଜ ହୋଇଛି

en: Battery power low
or: ବ୍ଯାଟେରୀ  ବିଦ୍ଯୁତ କମ ଅଛି

en: Battery status unknown
or: ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତା ଅଜଣା ଅଛି

en: Battstat Factory
or: ବାଟଷ୍ଟାଟ କାରଖାନା

en: Beaufort scale
or: ବିଉଫର୍ଟ ସ୍କେଲ

en: Beep for warnings
or: ଚେତାବନୀ ପାଇଁ ମିଟିମିଟି କରିଥାଏ

en: Beep when displaying a warning.
or: ଚେତାବନୀ ଦେବା ସମୟରେ ମିଟିମିଟି କରିଥାଏ।

en: Behavior
or: ଆଚରଣ

en: By default, sticky notes are given the current date as the title when they are created. This format is used; anything that can be parsed by strftime() is valid.
or: ଡିଫଲ୍ଟରେ, ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକୁ ଶୀର୍ଷକ ପରି ଚଳିତ ତାରିଖ ଦିଆୟାଇଥାଏ ୟେବେ ସେଗୁଡିକ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଆନ୍ତି। ଏହି ଫର୍ମାଟ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥାଏ;  strftime ଦ୍ବାରା ପାର୍ସ ହୋଇଥିବା କୌଣସି ବି () ମାନ୍ଯ ଅଟେ।

en: CPU Frequency Monitor Preferences
or: ସି.ପି.ୟୁ. ସଂଘଟନ ହାର ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପସନ୍ଦ ମାନ

en: CPU Frequency Scaling Monitor
or: ସି.ପି.ୟୁ. ପୁନଃପୌନିକ ସଂଘଟନ ହାର ମାପକ ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: CPU Load
or: CPU ଲୋଡ

en: CPU frequency scaling unsupported
or: CPU ଫ୍ରିକ୍ବେନସି ମାପ ଅସମର୍ଥିତ

en: CPU graph background color
or: CPU ଗ୍ରାଫ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: CPU to Monitor
or: ସି.ପି.ୟୁ. ରୁ ମନିଟର କୁ

en: C_ommand:
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ (_o):

en: Cach_ed
or: କେସ_ହୋଇଥିବା

en: Can not launch the eyes applet.
or: ଆଖିଗୁଡିକ ଆପଲେଟକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

en: Cannot move items to trash, do you want to delete them immediately?
or: ଅବର୍ଜନାପାତ୍ରକୁ ସାମଗ୍ରୀଗୁଡିକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ପାରିବ ନାହିଁ, ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଅତିଶୀଘ୍ର ବିଲୋପ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Cannot move some items to trash, do you want to delete these immediately?
or: କେତେକ ସାମଗ୍ରୀକୁ ଅବର୍ଜନାପାତ୍ରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ପାରିବ ନାହିଁ, ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ଅତିଶୀଘ୍ର ବିଲୋପ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Celsius
or: ସେଲସିୟସ

en: Change CPU Frequency scaling
or: CPU ବାରମ୍ବାରତା ମାପକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Character Palette
or: ଅକ୍ଷର ବର୍ଣ୍ଣ ଫଳକ

en: Character Palette Preferences
or: ଅକ୍ଷର ପାଲେଟ ପସନ୍ଦ ମାନ

en: Characters shown on applet startup
or: ଆପଲେଟ୍ ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବା ସମୟରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଅକ୍ଷର ଗୁଡିକ

en: Charpicker Applet Factory
or: ଚାର-ପିକର ଆପଲେଟ କାରଖାନା

en: Choose a base color to use for all sticky notes
or: ସମସ୍ତ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଉପୟୋଗ କରିବାକୁ ଗୋଟିଏ ଆଧାର ରଙ୍ଗ ବାଛ

en: Choose a color for the note
or: ଟିପ୍ପଣୀ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗ ବାଛ

en: Choose a font for the note
or: ଟିପ୍ପଣୀ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫଣ୍ଟ ବାଛ

en: Choose a font to use for all sticky notes
or: ସମସ୍ତ ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ପାଇଁ ଉପୟୋଗ କରିବାକୁ ଗୋଟିଏ ଫଣ୍ଟ ବାଛ

en: Choose if notes are visible on all workspaces
or: ୟଦି ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକ ସମସ୍ତ କାର୍ୟ୍ଯସ୍ଥାନରେ ଦୃଶ୍ଯମାନ ହୁଅନ୍ତି ବାଛ

en: Choose if the default style is forced on all notes
or: ୟଦି ଡିଫଲ୍ଟ ଶୈଳୀ ସମସ୍ତ ଟିପ୍ପଣୀରେ ବାଧ୍ଯ କରାୟାଏ ତେବେ ବାଛ

en: City:
or: ମହାନଗର:

en: City: %s
    Sky: %s
    Temperature: %s
or: ସହର: %s
    ଆକାଶ: %s
    ତାପମାନ: %s

en: Click to Enter Weather.com
or:  ପାଣିପାଗ.com କୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

en: Click to add a new palette
or: ଗୋଟିଏ ନୂଆ ବର୍ଣ୍ଣଫଳକ ୟୋଗକରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକକର

en: Click to delete the selected palette
or: ମନୋନୀତ ବର୍ଣ୍ଣଫଳକକୁ ବିଲୋପ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କର

en: Click to edit the selected palette
or: ମନୋନୀତ ବର୍ଣ୍ଣଫଳକକୁ ସଂପାଦନ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କର

en: Colors
or: ରଙ୍ଗ

en: Command
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Conditions:
or: ପରିସ୍ଥିତିଗୁଡିକ:

en: Could not open help document
or: ସାହାୟ୍ଯ ଦଲିଲ ଖୋଲିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Create, view, and manage sticky notes on the desktop
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକୁ ଡେସ୍କଟପରେ ସୃଷ୍ଟି, ଦୃଶ୍ଯ ଏବଂ ପରିଚାଳନା କର

en: Current Conditions
or: ଚଳିତ ପରିସ୍ଥିତି

en: Date format of note's title
or: ଟିପ୍ପଣୀ ଶୀର୍ଷକର ତାରିଖ ଫର୍ମାଟ

en: Default Note Properties
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଟିପ୍ପଣୀର ଗୁଣଧର୍ମ

en: Default color for font
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ରଙ୍ଗ

en: Default color for new notes
or: ନୂତନ ଟିପ୍ପଣୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ରଙ୍ଗ

en: Default color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#30FF50".
or: ନୂଆ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକର ଡିଫଲ୍ଟ ରଙ୍ଗ। ଏହା html hex ବିଶେଷତା ଅନୁସାରେ ହେବା ଉଚିତ, ଉଦାହରଣତଃ"#30FF50"।

en: Default font color for new sticky notes. This should be in html hex specification, for example "#000000".
or: ନୂଆ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଡିଫଲ୍ଟ ରଙ୍ଗ। ଏହା html hex ବିଶେଷତା ଅନୁସାରେ ହେବା ଉଚିତ, ଉଦାହରଣତଃ"#000000".

en: Default font for new notes
or: ନୂତନ ଟିପ୍ପଣୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପ

en: Default font for new sticky notes. This should be a Pango Font Name, for example "Sans Italic 10".
or: ନୂତନ ଷ୍ଟିକି ଟିପ୍ପଣୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପ। ଏହା Pango ଅକ୍ଷରରୂପ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ, ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ "Sans Italic 10".

en: Default height for new notes
or: ତନ ଟିପ୍ପଣୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଉଚ୍ଚତା

en: Default height for new sticky notes in pixels.
or: ପିକ୍ସେଲରେ ନୂଆ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକର ଡିଫଲ୍ଟ ଉଚ୍ଚତା।

en: Default width for new notes
or: ନୂତନ ଟିପ୍ପଣୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଓସାର

en: Default width for new sticky notes in pixels.
or: ପିକ୍ସେଲରେ ନୂଆ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକର ଡିଫଲ୍ଟ ଓସାର।

en: Delete Immediately?
or: ତୁରନ୍ତ ଅପସାରଣ କରବେ କି?

en: Delete all sticky notes?
or: ସମସ୍ତ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକୁ ଅପସାରଣ କରିବେକି?

en: Delete button
or: ବଟନ କୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete this sticky note?
or: ଏହି ଷ୍ଟିକି ନୋଟକୁ ଅପସାରଣ କରିବେ କି?

en: Details
or: ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ

en: Dew point:
or: ତୁଷାର ବିନ୍ଦୁ:

en: Directory in which the theme is located
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି ଯାହା ଭିତରେ ପ୍ରସଙ୍ଗଟି ଅବସ୍ଥିତ

en: Disk
or: ଡିସ୍କ

en: Disk Load
or: ଡିସ୍କ ଲୋଡ

en: Disk Mounter
or: ଡିସ୍କ ମାଉଣ୍ଟର

en: Display
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Display Settings
or: ବିନ୍ଯାସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ

en: Displays current state of keyboard accessibility features
or: କିବୋର୍ଡ ଅଭିଗମ୍ୟତା ବିଶେଷ ଗୁଣଗୁଡ଼ିକର ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିତିକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ

en: Drive Mount Applet Factory
or: ଚାଳକ ସ୍ଥାପନ ଅାପଲେଟ୍ କାରଖାନା

en: Edit Palette
or: ପାଲେଟ କୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit button
or: ବଟନ କୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Empty all of the items from the trash?
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରୁ ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ?

en: Empty notes are always deleted without confirmation.
or: ଖାଲି ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡ଼ିକୁ ବିନା ନିଶ୍ଚିତକରଣରେ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଥାଏ।

en: Emptying the Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରୁଅଛି

en: Enable CPU load graph
or:  CPU ଲୋଡ ଗ୍ରାଫ ସକ୍ଷମ କର

en: Enable _radar map
or: ରାଡାର ମାନଚିତ୍ରକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_r)

en: Enable disk load graph
or: ଡିସ୍କ ଲୋଡ ଗ୍ରାଫ୍ ସକ୍ଷମ କର

en: Enable load average graph
or:  ଲୋଡ ହାରାହାରି ଗ୍ରାଫ୍ ସକ୍ଷମ କର

en: Enable memory load graph
or: ସ୍ମୃତି ଲୋଡ ଗ୍ରାଫ୍ ସକ୍ଷମ କର

en: Enable network load graph
or: ନେଟବାର୍କ ଲୋଡ ଗ୍ରାଫ୍ ସକ୍ଷମ କର

en: Enable swap load graph
or: ସ୍ବାପ ଲୋଡ ଗ୍ରାଫ୍ ସକ୍ଷମ କର

en: Enter the URL
or: ୟୁ.ଆର.ଏଲ. କୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: Error while spawning caja:
    %s
or: ସାମୁଦ୍ରିକ ଉତ୍ପାଦନ ବେଳେ ତ୍ରୁଟି:
    %s

en: Error: %s
or: ତ୍ରୁଟି: %s

en: Eyes
or: ଆଖିଗୁଡ଼ିକ

en: F_ree
or: ମୁକ୍ତ_

en: Factory for creating the weather applet.
or: ପାଣିପାଗ ଆପଲେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ କାରଖାନା।

en: Factory for drive mount applet
or: ଚାଳକ ସ୍ଥାପନ ଅାପଲେଟ୍ ପାଇଁ କାରଖାନା

en: Fahrenheit
or: ଫାରେନହାଇଟ

en: Failed to load the Locations XML database.  Please report this as a bug.
or: ଅବସ୍ଥିତି XML ତଥ୍ଯାଧାରକୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ। ଦୟାକରି ଏହାକୁ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଭାବରେ ଜଣାନ୍ତୁ।

en: Feels like:
or: ପରି ଅନୁଭବ ହୁଏ:

en: Find _Next
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉପସ୍ଥିତି ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ (_N)

en: Font C_olor:
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ରଙ୍ଗ (_o):

en: Font Co_lor:
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ରଙ୍ଗ (_l):

en: For horizontal panels, the width of the graphs in pixels. For vertical panels, this is the height of the graphs.
or: ଦିଗବଳୀଯ ପ୍ଯାନେଲ ଗୁଡିକ ପାଇଁ, ପିକ୍ସେଲରେ ଗ୍ରାଫ୍ଗୁଡିକର ଓସାର। ଦଣ୍ଡରୂପୀ ପ୍ଯାନେଲଗୁଡିକ ପାଇଁ, ଏହା ଗ୍ରାଫ୍ଗୁଡିକର ଉଚ୍ଚତା ଅଟେ।

en: Force _default color and font on notes
or: ଟିପ୍ପଣୀ ଗୁଡିକରେ _ଡିଫଲ୍ଟ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଫଣ୍ଟ ବାଧ୍ଯ କର

en: Forecast
or: ପୂର୍ବାନୁମାନ

en: Forecast Report
or: ପୂର୍ବାନୁମାନ ସୂଚନା

en: Forecast not currently available for this location.
or: ଏହି ଅବସ୍ଥାନ ପାଇଁ ବର୍ତମାନ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇ ନାହିଁ

en: Frequency Scaling Unsupported
or: ଫ୍ରିକ୍ବେନସି ମାପ ଅସମର୍ଥିତ

en: From:
or: ଏଠାରୁ:

en: Full Battery Notification
or: ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ଯାଟେରୀ ବିଜ୍ଞାପ୍ତି

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Go to Trash
or: ଅବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ୟାଅ

en: Graph color for buffer memory
or: ବଫର ସ୍ମୃତି ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for cached memory
or: କେସହୋଇଥିବା ସ୍ମୃତି ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for disk read
or: ଡିସ୍କ ପଠିତ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for disk write
or: ଡିସ୍କ ଲିଖିତ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for input network activity
or: ନିବେଶ ନେଟୱର୍କ କାର୍ଯ୍ଯକଳାପ ପାଇଁ ଆଲେଖୀ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for iowait related CPU activity
or: iowait ସମ୍ବନ୍ଧୀତ CPU କାର୍ୟ୍ଯକଳାପ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for load average
or: ଲୋଡ ହାରାହାରି ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for loopback network usage
or: ଲୁପବେକ ନେଟୱର୍କ ଉପଯଓଗିତା ପାଇଁ ଆଲେଖୀ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for nice-related CPU activity
or: ସୁନ୍ଦର - ସମ୍ବନ୍ଧୀତ CPU କାର୍ୟ୍ଯକଳାପ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for output network activity
or: ଫଳାଫଳ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଆଲେଖୀ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for shared memory
or: ବିତରିତ ସ୍ମୃତି ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for system-related CPU activity
or: ସିଷ୍ଟମ- ସମ୍ଭନ୍ଧୀତ CPU କାର୍ୟ୍ଯକଳାପ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for user-related CPU activity
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା- ସମ୍ବନ୍ଧୀତ CPU କାର୍ୟ୍ଯକଳାପ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for user-related memory usage
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା - ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ସ୍ମୃତି ଉପୟୋଗ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph color for user-related swap usage
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା - ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ସ୍ବାପ ଉପୟୋଗ ପାଇଁ ଗ୍ରାଫ୍ ରଙ୍ଗ

en: Graph size
or: ଗ୍ରାଫ୍ ଆକାର

en: Graphic
or: ଲେଖାଚିତ୍ର

en: Graphic and Text
or: ଗ୍ରାଫିକ୍ ଏବଂ ଟେକ୍ସଟ

en: H_eight:
or: ଉ_ଚ୍ଚତା:

en: Harddisk
or: ହାର୍ଡଡିସ୍କ

en: Help
or: ସହାୟତା

en: Hi_de Notes
or: ଟିପ୍ପଣୀ ଗୁଡିକୁ_ଲୁଚାଅ

en: I_OWait
or: ଆଇଓ_ଅପେକ୍ଷା

en: I_dle
or: ନିଷ୍କ୍ରି_ ଯ

en: If this option is disabled, a custom color can be used as the default color for all sticky notes.
or: ୟଦି ଏହି ବିକଳ୍ପ ଅକ୍ଷମ ହୋଇଥାଏ, ତେବେ ଗୋଟିଏ ବ୍ଯବସ୍ଥାପିତ ରଙ୍ଗ ଡିଫଲ୍ଟ ରଙ୍ଗ ପରି ସମସ୍ତ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହୋଇପାରିବ।

en: If this option is disabled, a custom font can be used as the default font for all sticky notes.
or: ୟଦି ଏହି ବିକଳ୍ପ ଅକ୍ଷମ ହୋଇଥାଏ, ତେବେ ଗୋଟିଏ ବ୍ଯବସ୍ଥାପିତ ଫଣ୍ଟ ଡିଫଲ୍ଟ ଫଣ୍ଟ ପରି ସମସ୍ତ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକ ପାଇଁ ଉପୟୋଗ ହୋଇପାରିବ।

en: If this option is enabled, the custom colors and fonts that have been assigned to individual notes will be ignored.
or: ୟଦି ଏହି ବିକଳ୍ପ ଅକ୍ଷମ ହୋଇଥାଏ, ତେବେ ପ୍ରତ୍ଯେକ ଟିପ୍ପମୀକୁ ପ୍ରଦତ୍ତ ବ୍ଯବସ୍ଥାପିତ ରଙ୍ଗ ଏବଂ ଫଣ୍ଟ ଅବହେଳିତ ହେବ।

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
or: ଯଦି ଆପଣ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ। ଦୟାକରି ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ପୃଥକ ଭାବରେ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ।

en: Insert "%s"
or: ଭର୍ତ୍ତିକର "%s"

en: Insert characters
or: ଅକ୍ଷରଗୁଡିକୁ ଭର୍ତ୍ତି କର

en: Insert special character
or: ବିଶେଷ ଅକ୍ଷର ଭର୍ତ୍ତି କର

en: Kelvin
or: କେଲଭିନ

en: Keyboard Accessibility Status
or: କିବୋର୍ଡ୍ ପ୍ରବେଶାନୁମତି ସ୍ଥିତି

en: Keyboard Accessibility Status Applet Factory
or: କିବୋର୍ଡ୍ ପ୍ରବେଶାନୁମତି ସ୍ଥିତି ଆପଲେଟ୍ କାରଖାନା

en: Last update:
or: ଅନ୍ତିମ ଅଦ୍ଯତନ:

en: List of available palettes
or: ଉପଲବ୍ଧ ପାଲେଟ୍ସ ର ତାଲିକା

en: List of strings containing the available palettes.
or: ଉପଲବ୍ଧ ପ୍ୟାଲେଟଗୁଡ଼ିକୁ ଧରିଥିବା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡର ତାଲିକା।

en: Load
or: ଲୋଡ କର

en: Load Average
or: ଲୋଡ ହାରାହାରି

en: Load graph background color
or: ଲୋଡ ଗ୍ରାଫ୍ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Location
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: Location view
or: ଅବସ୍ଥିତି ଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: Lock/Unlock note
or: ଟିପ୍ପଣୀକୁ ତାଲାବନ୍ଦ/ଖୋଲ

en: Low Battery Notification
or: କମ ବ୍ଯାଟେରୀ  ବିଜ୍ଞାପ୍ତି

en: MATE Weather
or: ନୋମ ପାଣିପାଗ

en: Memory
or: ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନ

en: Memory Load
or: ସ୍ମୃତି ଲୋଡ

en: Memory graph background color
or: ସ୍ମୃତି ଗ୍ରାଫ୍ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Minutes Remaining
or: ବାକିଥିବା ମିନିଟ

en: Modify a palette by adding or removing characters
or: ଅକ୍ଷର ମାନଙ୍କୁ ଯୋଗ କିମ୍ବା ଅପସାରଣ କରି ଗୋଟିଏ ପାଲେଟ କୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Monitor Settings
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ସଂରଚନା

en: Monitor a laptop's remaining power
or: ଗୋଟିଏ ଲାପଟୋପର ବଳକା ଶକ୍ତି ଉପରେ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରଖନ୍ତୁ

en: Monitor the CPU Frequency Scaling
or: ସି.ପି.ୟୁ. ପୁନଃପୌନିକ ସଂଘଟନ ହାର ମାପକ ଉପରେ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରଖନ୍ତୁ

en: Monitor the current weather conditions, and forecasts
or: ବର୍ତମାନ ପାଣିପାଗର ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ଦ୍ରୁଷ୍ଟି ରଖଥାଏ, ଏବଂ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିଥାଏ

en: Monitored Resources
or: ନିରୀକ୍ଷିତ ସ୍ବମ୍ବଳଗୁଡିକ

en: Mount local disks and devices
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଡିସ୍କ ଏବଂ ଉପକରଣ ମାନଙ୍କୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: N/A
or: ଦରକାର ନାହିଁ

en: N_ice
or: ସୁ_ନ୍ଦର

en: Net Load
or: ନେଟ ଲୋଡ

en: Netmask:
or: ନେଟମାସ୍କ:

en: Network
or: ନେଟୱାର୍କ

en: Network graph background color
or: ନେଟୱର୍କ ଆଲେଖୀ ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: No Items in Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରେ କୌଣସି ବସ୍ତୁ ନାହିଁ

en: No battery present
or: କୌଣସି ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତା ନାହିଁ

en: Note C_olor:
or: ଟିପ୍ପଣୀ ରଙ୍ଗ (_o):

en: Note _Color:
or: ଟିପ୍ପଣୀ ରଙ୍ଗ (_C):

en: Notifications
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡିକ

en: Notify user when the battery is full.
or: ବ୍ୟାଟେରୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ସମୟରେ ଚାଳକକୁ ସୂଚିତ କରନ୍ତୁ।

en: Notify user when the battery is low.
or: ବ୍ୟାଟେରୀ କମ ଥିବା ସମୟରେ ଚାଳକକୁ ସୂଚିତ କରନ୍ତୁ।

en: Options
or: ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Palette entry
or: ପାଲେଟ ପ୍ରବିଷ୍ଟି

en: Palettes list
or: ପାଲେଟ ତାଲିକା

en: Percent
or: ଶତକଡ଼ା

en: Pick a color for the sticky note
or: ଏହି ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗ ଉଠାଅ

en: Pick a default sticky note color
or: ଗୋଟିଏ ଡିଫଲ୍ଟ ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ରଙ୍ଗ ଉଠାଅ

en: Pick a default sticky note font
or: ଗୋଟିଏ ଡିଫଲ୍ଟ ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ଫଣ୍ଟ ଉଠାଅ

en: Pick a font for the sticky note
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଫଣ୍ଟ ଉଠାଅ

en: Pressure:
or: ଚାପ:

en: Privileges are required to change the CPU Frequency scaling.
or: CPU ବାରମ୍ବାରତା ମାପକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଅଧିକାର ଆବଶ୍ୟକ।

en: Processor
or: ପ୍ରୋସେସର

en: Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ

en: Radar Map
or: ରଡାର ମ୍ଯାପ

en: Red value level
or: ଲାଲ ମୂଲ୍ଯ ସ୍ତର

en: Relative humidity:
or: ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ଆଦ୍ରତା:

en: Removing item %s of %s
or: %s ର %s ବସ୍ତୁକୁ କାଢ଼ୁଅଛି

en: Removing: %s
or: କାଢ଼ୁଅଛି: %s

en: Resize note
or: ଟିପ୍ପଣୀକୁ ପୁନଃଆକାର ଦିଅ

en: S_wap Space
or: ସ୍ବାପ_ସ୍ଥାନ

en: S_ystem
or: ସି_ଷ୍ଟମ

en: See the ForeCast Details
or: ପୂର୍ବାନୁମାନ ବିବରଣୀକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Select Location from the list
or: ତାଲିକାରୁ ଗୋଟିଏ ଅବସ୍ଥିତିକୁ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Set the CPU to monitor. In a single processor system you don't have to change it.
or:  CPU କୁ ମନିଟର ସହିତ ସେଟ କର। ଗୋଟିଏ ଏକମାତ୍ର ପ୍ରୋସେସର ସିଷ୍ଟମରେ ଆପଣଙ୍କୁ େହାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

en: Sh_ared
or: ବିତରିତ_

en: Show CPU frequency as _frequency
or:  CPU ଫ୍ରିକ୍ବେନସିକୁ  _ଫ୍ରିକ୍ବେନସି ପରି ଦର୍ଶାଅ

en: Show CPU frequency as _percentage
or: CPU ଫ୍ରିକ୍ବେନସିକୁ _ଶତକଡାରେ ଦର୍ଶାଅ

en: Show _percentage remaining
or: ବାକି ରହିଥିବା ଶତକଡା _ଦର୍ଶାଅ

en: Show _time remaining
or: ବାକି ରହିଥିବା _ସମଯ ଦେଖାଅ

en: Show frequency _units
or: ଫ୍ରିକ୍ବେନସି _ଯୁନିଟଗୁଡିକ ଦେଖାଅ

en: Show sticky notes
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକୁ ଦେଖାଅ

en: Show the time/percent label
or: ସମଯ/ଶତକଡା ଲେବଲ ଦେଖାଅ

en: Shows keyboard status when accessibility features are used.
or: ୟେବେ ପ୍ରବେଶୟୋଗ୍ଯତା ବିଶେଷତାଗୁଡିକ ଉପୟୋଗ ହୋଇଥାଆନ୍ତି କିବୋର୍ଡର ସ୍ଥିତି ଦର୍ଶାଏ।

en: Shows the state of AccessX features such as latched modifiers
or: ପ୍ରବେଶX ବିଶେଷତାଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ଦର୍ଶାଏ ୟେମିତି କି ଲାଚ୍ ପରିବର୍ତ୍ତକ

en: Shows the status of keyboard accessibility features
or: କିବୋର୍ଡ ପ୍ରବେଶ ୟୋଗ୍ଯତା ବିଶେଷତାର ସ୍ଥିତି ଦେଖାଏ

en: Sky:
or: ଆକାଶ:

en: Specifies whether the sticky notes are locked (non-editable) or not.
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ଗୁଡିକ ତାଲାବନ୍ଦ(ଅଣ-ସମ୍ପାଦିତ) ଅଛି କି ନାହିଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ।

en: Specifies whether the sticky notes are visible on ALL workspaces on the desktop, or not.
or: ଡେସ୍କଟପରେ ALL କାର୍ୟ୍ଯସ୍ଥାନରେ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକ ଦୃଶ୍ଯମାନ ଅଛି କି ନାହିଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ।

en: Specify a title for the note
or: ଟିପ୍ପଣୀ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଶୀର୍ଷକକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify the default height (in pixels) of new notes
or: ନୂଆ ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକର ଡିଫଲ୍ଟ ଉଚ୍ଚତା(ପିକ୍ସେଲରେ)କୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କର

en: Specify the default width (in pixels) of new notes
or: ନୂଆ ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକର ଡିଫଲ୍ଟ ଓସାର(ପିକ୍ସେଲରେ)କୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କର

en: Spinbutton for updating
or: ଅଦ୍ଯତନ କରିବା ପାଇଁ ସ୍ପିନ ବଟନ

en: Sticky Note
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକ

en: Sticky Note Properties
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ବିଶେଷତାଗୁଡିକ

en: Sticky Notes
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକ

en: Sticky Notes Applet Factory
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ଅପଲେଟ କାରଖାନା

en: Sticky Notes Preferences
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟ ପସନ୍ଦଗୁଡିକ

en: Sticky Notes for the MATE Desktop Environment
or:  MATEଡେସ୍କଟପ ପରିବେଶ ପାଇଁ ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକ

en: Sticky notes' locked state
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟଗୁଡିକର ତାଲାବନ୍ଦ ସ୍ଥିତି

en: Sticky notes' workspace stickyness
or: ଷ୍ଟିକି ନୋଟ କାର୍ୟ୍ଯସ୍ଥାନ ଅଠାଳିଆଗୁଣ

en: Sunrise:
or: ସୂର୍ୟ୍ଯୋଦଯ:

en: Sunset:
or: ସୂର୍ୟ୍ଯାସ୍ତ:

en: Swap Load
or: ସ୍ବାପ ଲୋଡ

en: Swap Space
or: ସ୍ବାପ ସ୍ଥାନ

en: Swap graph background color
or: ସ୍ବାପ ଗ୍ରାଫ୍ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: System Monitor
or: ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶିକା

en: System Monitor Preferences
or: ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପସନ୍ଦ ମାନ

en: System is running on AC power
or: ତନ୍ତ୍ରଟି AC ଶକ୍ତିରେ ଚାଲୁଅଛି

en: System is running on battery power
or: ତନ୍ତ୍ରଟି ବ୍ୟାଟେରୀ ଶକ୍ତିରେ ଚାଲୁଅଛି

en: Temperature:
or: ତାପମାନ:

en: Text
or: ପାଠ୍ଯ

en: The battery level below which the battery is displayed as red. Also the value at which the low battery warning is displayed.
or: ବ୍ଯାଟେରୀ ର ଏକ ସ୍ତର ପରେ ବ୍ଯାଟେରୀ କୁ ଲାଲ ରଙ୍ଗରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରାୟାଏ। ଆଉ ମଧ୍ଯ ଏକ ମୂଲ୍ଯ ପରେ କମ ବ୍ଯାଟେରୀ  ସ୍ତରର ଚେତାବନୀ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୁଏ।

en: The desktop description file to execute as the system monitor
or: ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶିକା ନିଷ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ ଡେସ୍କଟପ ବର୍ଣ୍ଣନା ଫାଇଲ

en: The eyes look in the direction of the mouse pointer
or: ଆଖିଗୁଡିକ ମାଉସ ପଏଣ୍ଟରର ଦିଗରେ ଦେଖନ୍ତି।

en: The string that the user had selected when the applet was last used. This string will be displayed when the user starts the applet.
or: ଆପଲେଟ ଶେଷ ଥର ଉପୟୋଗ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ଦ୍ବାରା ମନୋନୀତ ହୋଇଥିବା ସ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ। ଏହି ସ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ, ୟେବେ ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତା ଆପଲେଟକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ।

en: The system load average is %0.02f
or: ସିଷ୍ଟମ ଲୋଡ ହାରାହାରି ହେଉଛି %0.02f

en: The type of text to display (if the text is enabled).
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଟେକ୍ସଟର ପ୍ରକାର (ୟଦି ଟେକ୍ସଟ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥାଏ)।

en: Themes
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: There was a fatal error while trying to load the theme.
or: ଥିମକୁ ଲୋଡ କରିବା ବେଳେ ଗୋଟିଏ ଗୁରୁତର ତ୍ରୁଟି ଘଟିଥିଲା।

en: There was an error displaying help: %s
or: ସହାୟତା ଦେଖାଇବାରେ ତୃଟି: %s

en: There was an error executing '%s': %s
or: '%s' କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା: %s

en: There was an error launching the help viewer: %s
or: ସହାୟତା ପ୍ରଦର୍ଶକକୁ ଚଳାଇବା ସମରେ ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା: %s

en: There was an error launching the keyboard preferences dialog: %s
or: କିବୋର୍ଡ ଡାଏଲଗ ପସନ୍ଦଗୁଡିକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଥିଲା: %s

en: This cannot be undone.
or: ଏହାକୁ ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: This note is locked.
or: ଏହି ଟିପ୍ପଣୀରେ ତାଲାପଡିଛି

en: This note is unlocked.
or: ଏହି ଟିପ୍ପଣୀ ଖୋଲା ଅଛି।

en: This utility shows the current CPU Frequency
or: ଏହି ଉପୟୋଗୀତା ଚଳିତ CPU ଫ୍ରିକ୍ବେନସି ଦେଖାଏ।

en: This utility shows the current CPU Frequency Scaling.
or: ଏହି ଉପୟୋଗୀତା ଚଳିତ CPU ଫ୍ରିକ୍ବେନସି ମାପକୁ ଦର୍ଶାଏ।

en: This utility shows the status of your laptop battery.
or: ଏହି ଉପଯୋଗୀତା ଆପଣଙ୍କର ଲ୍ୟାପଟପ ବ୍ୟାଟେରୀର ସ୍ଥିତିକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।

en: To avoid losing your work:
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
or: ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ନଷ୍ଟ ହେବାରୁ ରକ୍ଷାକରିବା ପାଇଁ:
     • ଆପଣଙ୍କର ଲାପଟପକୁ ବାହ୍ଯ ବିଦ୍ଯୁତରେ ପ୍ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା
     • ଖୋଲାଥିବା ଦଲିଲକୁ ସଂଚଯକରନ୍ତୁ ଏବଂ ଲାପଟପକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

en: To avoid losing your work:
     • suspend your laptop to save power,
     • plug your laptop into external power, or
     • save open documents and shut your laptop down.
or: ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ନଷ୍ଟ ହେବାରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ:
     • ବିଦ୍ଯୁତ ସଂଚଯ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଲାପଟପକୁ ନିଲମ୍ବିତ କରନ୍ତୁ,
     • ଆପଣଙ୍କର ଲାପଟପକୁ ବାହ୍ଯ ବିଦ୍ଯୁତରେ ପ୍ଲଗଇନ କରନ୍ତୁ, କିମ୍ବା 
     • ଖୋଲାଥିବା ଦଲିଲକୁ ସଂଚଯକରନ୍ତୁ ଏବଂ ଲାପଟପକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଅନ୍ତୁ।

en: Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର

en: Trash Applet
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର ଆପଲେଟ୍

en: Un_mount %s
or: %s କୁ ବିସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_m)

en: Unknown error
or: ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି

en: Unknown time (%d%%) remaining
or: ଅଜଣା ସମୟ (%d%%) ବଳିଅଛି

en: Unknown time (%d%%) until charged
or: ଅଜଣା ସମୟ (%d%%) ଚାର୍ଜ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ

en: Update
or: ଅପଡେଟ କର

en: Update spin button
or: ସ୍ପିନ ବଟନକୁ ଅପଡେଟ କର

en: Updating...
or: ଅପଡେଟ କରୁଛି ...

en: Use _custom address for radar map
or: ରାଡାର ମାନଚିତ୍ର ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଠିକଣାକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_c)

en: Use co_lor from the system theme
or: ସିଷ୍ଟମ ଥିମରୁ_ରଙ୍ଗ ଉପୟୋଗ କର

en: Use default co_lor
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ରଙ୍ଗକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_l)

en: Use default fo_nt
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ (_n)

en: Use fo_nt from the system theme
or: ସିଷ୍ଟମ ଥିମରୁ_ଫଣ୍ଟ ଉପୟୋଗ କର

en: Use the value defined in red_value as a time remaining to show the warning dialog rather than a percentage.
or: ଶତକଡ଼ା ବଦଳରେ ଚେତାବନୀ ସଂଳାପକୁ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ red_value ରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ବଳକା ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Visibility:
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯମାନ୍ଯତା:

en: Visit Weather.com
or: ପାଣିପାଗ.com କୁ ୟାଆନ୍ତୁ

en: Warn on low time rather than low percentage
or: କମ ଶତକଡା ପରିବର୍ତ୍ତେ କମ ସମଯ ବାକି ରହିଥିବାରେ ଚେତାବନୀ ଦିଅନ୍ତୁ

en: Weather Forecast
or: ପାଣିପାଗ ପୂର୍ବାନୁମାନ

en: Weather Preferences
or: ପାଣିପାଗ ପସନ୍ଦ

en: Weather Report
or: ପାଣିପାଗ ସୂଚନା

en: Whether to ask for confirmation when deleting a note
or: ଗୋଟିଏ ଟିପ୍ପଣୀକୁ ବିଲୋପ କରିବା ବେଳେ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ପଚାରା ୟିବ କି ନାହିଁ

en: Whether to force the default color and font on all notes
or: ସବୁ ଟିପ୍ପଣୀଗୁଡିକର ଡିଫଲ୍ଟ ଫଣ୍ଟ ଏବଂ ଡିଫଲ୍ଟ ରଙ୍ଗ ବାଧ୍ଯ କରାୟିବ କି ନାହିଁ

en: Whether to use the default system color
or: ତନ୍ତ୍ରର ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ରଙ୍ଗକୁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବ ନାଁ ନାହିଁ

en: Whether to use the default system font
or: ତନ୍ତ୍ରର ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବ ନାଁ ନାହିଁ

en: Wind:
or: ପବନ:

en: XKB Extension is not enabled
or: XKB ଅନୁଲଗ୍ନଟି ସକ୍ରିୟ ହୋଇନାହିଁ

en: You have %d%% of your total battery capacity remaining.
or: ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ସମୁଦାୟ ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତାର %d%% ବଳିଅଛି।

en: You will not be able to modify the frequency of your machine.  Your machine may be misconfigured or not have hardware support for CPU frequency scaling.
or: ଆପଣ ନିଜ ମେସିନର ଫ୍ରିକ୍ବେନସିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ମେସିନ ହୁଏତ ଭୂଲକନଫିଗର ହୋଇଛି କିମ୍ବା  CPU ଫ୍ରିକ୍ବେନସି ମାପିବା ପାଇଁ Eବଶ୍ଯକ ହାର୍ଡବେଯାର ସମର୍ଥନ ନାହିଁ।

en: Your battery is now fully recharged
or: ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଟେରୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଚାର୍ଜ ହୋଇଯାଇଛି

en: Your battery is running low
or: ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଟେରୀ କ୍ଷମତା କମ ହେଉଛି

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Appearance:
or: _ଆକୃତି:

en: _Automatically update every:
or: _ସ୍ବଯଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପ୍ରତ୍ଯେକକୁ ଅପଡେଟ କର:

en: _Average
or: _ହାରାହାରି

en: _Background
or: _ପୃଷ୍ଠଭୂମି

en: _Buffers
or: _ବଫର

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Delete All
or: ସବୁକିଛି ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Delete Notes
or: ଟିପ୍ପଣୀକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Details
or: ବିସ୍ତ୍ରୁତ ବିବରଣୀ (_D)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Eject %s
or: _ ବାହାରକର %s

en: _Empty Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Find:
or: ଖୋଜନ୍ତୁ (_F):

en: _Font:
or: ଅକ୍ଷରରୂପ (_F):

en: _Free
or: _ମୁକ୍ତ

en: _Harddisk
or: ହାର୍ଡ଼ ଡିସ୍କ (_H)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _In
or: ଭିତର (_I)

en: _Keyboard Accessibility Preferences
or: କିବୋର୍ଡ ପ୍ରବେଶାନୁମତି ପସନ୍ଦ ମାନ (_K)

en: _Load
or: ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (_L)

en: _Local
or: ସ୍ଥାନୀୟ (_L)

en: _Lock Notes
or: ଟିପ୍ପଣୀକୁ ତାଲା ଦେଇ ରଖନ୍ତୁ (_L)

en: _Memory
or: _ସ୍ମୃତି

en: _Monitored CPU:
or: _ମନିଟରସହିତ CPU:

en: _Mount %s
or: %s କୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_M)

en: _Name:
or: ନାମ: (_N)

en: _Network
or: ନେଟୱାର୍କ (_N)

en: _New Note
or: ନୂତନ ଟିପ୍ପଣୀ (_N)

en: _Notify when battery is fully recharged
or: ଯେତେବେଳେ ବେଟେରୀ ଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଚାର୍ଜ ହୋଇଯିଏ, ସୂଚିତ କରନ୍ତୁ (_N)

en: _Open %s
or: _ ଖୋଲ %s

en: _Open System Monitor
or: ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶିକାକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Open Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Out
or: ବାହାର (_O)

en: _Palette:
or: ପାଲେଟ (_P):

en: _Palettes:
or: ପାଲେଟ୍ସ (_P):

en: _Play CD
or: _CD ଚଳାଅ

en: _Play DVD
or: _ DVD ଚଳାଅ

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _Pressure unit:
or: ଚାପ ଏକକ (_P):

en: _Processor
or: _ପ୍ରୋସେସର

en: _Put notes on all workspaces
or: _ ସମସ୍ତ କାର୍ୟ୍ଯସ୍ଥାନରେ ଟିପ୍ପଣୀ ଲଗାଅ

en: _Read
or: ପଢନ୍ତୁ (_R)

en: _Select a location:
or: _ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନ ମନୋନୀତ କର:

en: _Select a theme:
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ବାଛନ୍ତୁ: (_S)

en: _Show time/percentage:
or: _ସମଯ/ଶତକଡା ଦେଖାଅ:

en: _Temperature unit:
or: ତାପମାନ ଏକକ (_T):

en: _Title:
or: ଶୀର୍ଷକ (_T):

en: _Update
or: ଅଦ୍ୟତନ କରନ୍ତୁ (_U)

en: _Used
or: _ଉପୟୋଗହୋଇଥିବା

en: _User
or: ଚାଳକ (_U)

en: _Visibility unit:
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯମାନ୍ଯତା ଏକକ (_V):

en: _Visit Weather.com
or: _ପାଣିପାଗ.com କୁ ୟାଆନ୍ତୁ

en: _Warn when battery charge drops to:
or: ଯେତେବେଳେ ବେଟେରୀ ଚାର୍ଜ କମି ଆସିବ, ଚେତାବନୀ ଦିଅନ୍ତୁ (_W):

en: _Width:
or: ଓସାର (_W):

en: _Wind speed unit:
or: ପବନ ବେଗ ଏକକ (_W):

en: _Write
or: ଲେଖନ୍ତୁ (_W)

en: atm
or: atm ଅଟମୋସ୍ଫିଅର

en: hPa
or: hPa ହେକ୍ଟୋ ପାସ୍କେଲସ

en: inHg
or: inHg ପାରଦର ଇଂଚ

en: insert special character %s
or: ବିଶେଷ ଅକ୍ଷର ଭର୍ତ୍ତିକର %s

en: kPa
or: kPa କିଲୋପାସ୍କେଲସ

en: km
or: କିଲୋମିଟର

en: km/h
or: କି.ମି/ଘଣ୍ଟା

en: knots
or: ନଟସ୍

en: m/s
or: ମିଟର/ସେକେଣ୍ଡ

en: meters
or: ମିଟରସମୁହ

en: miles
or: ମାଇଲଗୁଡିକ

en: milliseconds
or: ମିଲିସେକେଣ୍ଡ

en: minutes
or: ମିନିଟ

en: mmHg
or: mmHg ପାରଦର ମିଲିବାର

en: mph
or: ମାଇଲ ପ୍ରତି ଘଣ୍ଟା

en: none
or: କେହି ନୁହଁ

en: pixels
or: ପିକ୍ସେଲ

en: unknown
or: ଅଜଣା
