mate-panel 1.26.0 - en to or translation catalogue (504 entries)

en: "%s" has quit unexpectedly
or: "%s" ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଭାବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି

en: %s has no use what-so-ever. It only takes up disk space and compilation time, and if loaded it also takes up precious panel space and memory. Anybody found using it should be promptly sent for a psychiatric evaluation.
or: %sର କୌଣସି ଉପଯୋଗ ନାହଁି. ଏହା କେବଳ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ଓ ସଂକଳନ ସମୟ, ଓ ଧାରଣ ହେଲେ ବହୁମୂଲ୍ଯ ଫଳକ ସ୍ଥାନ ଓ ସ୍ମୃତି ମଧ୍ଯ ଅଧିକାର କରେ. ଯଦି କେହି ଏହାକୁ ବ୍ଯବହାର କରୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ମନସ୍ତାତ୍ତ୍ବିକ ମୂଲ୍ଯ ନିରୂପଣ କରିବା ପାଇଁ ପଠାଯିବା ଉଚିତ.

en: %s the Fish
or: %s ମାଛ

en: %s the Fish Says:
or: %s ମାଛ କହୁଛି:

en: %s the Fish, a contemporary oracle
or: %s ମାଛ, ଗୋଟିଏ ସମସାମୟୀକ ଦୈବବାଣୀ

en: %s the Fish, the fortune teller
or: %s ମାଛ, ଭାଗ୍ଯ ଗଣକ

en: %s, feels like %s
or: %s, %s ପରି ଅନୁଭବ କରେ

en: (empty)
or: (ଖାଲି)

en: (with minor help from George)
or: (ଜର୍ଜ ଠାରୁ କିଛି ଗୌଣ ସହାୟତା ସହିତ)

en: - Edit .desktop files
or: - .desktop ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: <i>(optional)</i>
or: <i>(ଇଚ୍ଛାଧୀନ)</i>

en: <small><i>Type a city, region, or country name and then select a match from the pop-up.</i></small>
or: <small><i>ଗୋଟିଏ ସହର, ଅଞ୍ଚଳ, କିମ୍ବା ଦେଶର ନାମ ଟାଇପ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ତାହାପରେ ପପ ଅପରୁ ଗୋଟିଏ ମେଳକ ବାଛନ୍ତୁ।</i></small>

en: <small>Opaque</small>
or: <small>ଅସ୍ବଚ୍ଛ</small>

en: <small>Set...</small>
or: <small>ବିନ୍ୟାସକରନ୍ତୁ...</small>

en: <small>Set</small>
or: <small>ବିନ୍ୟାସକରନ୍ତୁ</small>

en: <small>Transparent</small>
or: <small>ସ୍ବଚ୍ଛ</small>

en: A fish without a name is a pretty dull fish. Bring your fish to life by naming him.
or: ବିନା ନାମର ମାଛ ବହୁତ ମାନ୍ଦା. ନାମକରଣ କରି ମାଛକୁ ଜୀବନ୍ତ କରନ୍ତୁ.

en: A list of applet IIDs that the panel will ignore. This way you can disable certain applets from loading or showing up in the menu. For example to disable the mini-commander applet add 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' to this list. The panel must be restarted for this to take effect.
or: ଆପ୍ଲେଟ୍ ପରିଚୟର ତାଲିକା, ଯାହାକୁ ଫଳକ ଅଗ୍ରାହ୍ଯ କରିବ. ଏହିପରି ଆପଣ କିଛି ଆପ୍ଲେଟକୁ ଧାରଣ ହେବା ବା ତାଲିକାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବାରୁ ମନା କରିପାରିବେ. ଉଦାହରଣ ସ୍ବରୂପ, ମିନି-କମାଣ୍ଡର୍ ଆପ୍ଲେଟକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରିବା ପାଇଁ 'OAFIID:MATE_MiniCommanderApplet' ଏହି ତାଲିକାରେ ୟୋଗ କରନ୍ତୁ. ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହେବା ପାଇଁ ଫଳକକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ଆବଶ୍ଯକ.

en: A list of locations to display in the calendar window.
or: କାଲେଣ୍ଡର ୱିଣ୍ଡୋରେ ଦର୍ଶାଇବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନମାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ତାଲିକା.

en: A list of panel IDs. Each ID identifies an individual toplevel panel. The settings for each of these panels are stored in /apps/panel/toplevels/$(id).
or: ଫଳକ ପରିଚୟର ତାଲିକା. ପ୍ରତ୍ଯେକ ପରିଚୟ ଗୋଟିଏ ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ଫଳକକୁ ପରିଚିତ କରେ. ପ୍ରତ୍ଯେକ ଫଳକର ବିନ୍ଯାସ /apps/panel/toplevels/$(id)ରେ ସଞ୍ଚିତ ହୋଇଛି.

en: A list of panel object IDs. Each ID identifies an individual panel object (e.g. a launcher, action button or menu button/bar). The settings for each of these objects are stored in /apps/panel/objects/$(id).
or: ଫଳକ ବସ୍ତୁ ପରିଚୟର ତାଲିକା. ପ୍ରତ୍ଯେକ ପରିଚୟ ଗୋଟିଏ ଫଳକ ବସ୍ତୁକୁ (ଉଦାହରଣ ସ୍ବରୂପ ଗୋଟିଏ ଫଳକ, କାର୍ଯ୍ଯ ଚାବି ବା ମେନୁ ଚାବି/ପଟି) ପରିଚିତ କରେ. ପ୍ରତ୍ଯେକ ବସ୍ତୁର ବିନ୍ଯାସ /apps/panel/objects/$(id)ରେ ସଞ୍ଚିତ ହୋଇଛି.

en: A pop out drawer to store other items in
or: ଅନ୍ଯ ବସ୍ତୁକୁ ସଞ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ପପ୍ ଆଉଟ ଡ୍ରୟର

en: A separator to organize the panel items
or: ଫଳକ ବସ୍ତୁ ସଜାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବିଭାଜକ

en: A_bout Panels
or: ଫଳକ ବିଷୟରେ (_b)

en: About the MATE Panel
or: MATE ଫଳକ ବିଷୟରେ

en: Access documents, folders and network places
or: ଦଲିଲ, ଫୋଲ୍ଡର, ଓ ଜାଲକ ସ୍ଥାନ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Action button type
or: କାର୍ଯ୍ଯ ଚାବି ପ୍ରକାର

en: Ad_just Date & Time
or: ତାରିଖ ଏବଂ ସମୟ ମେଳାନ୍ତୁ (_j)

en: Add this as _drawer to panel
or: ଏହାକୁ ଡ୍ରୟର ଭାବରେ ଫଳକରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_d)

en: Add this as _menu to panel
or: ଏହାକୁ ମେନୁ ଭାବରେ ଫଳକରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_m)

en: Add this launcher to _desktop
or: ଏହି ଚାଳନକକୁ ଡେସ୍କଟପରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_d)

en: Add this launcher to _panel
or: ଏହି ଚାଳନକକୁ ଫଳକରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_p)

en: Add to Drawer
or: ଡ୍ରୟରରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ... (_A)

en: Add to Panel
or: ଫଳକରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: An unknown error occurred while trying to open "%s".
or: "%s" କୁ ଖୋଲିବାର ପ୍ରଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ସମୟରେ ଗୋଟିଏ ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି ପରିଲିଖିତ ହେଲା।

en: Animation
or: ଜୀବନାୟନ

en: Animation speed
or: ଜୀବନାୟନ ଗତି

en: Applet IIDs to disable from loading
or: ଧାରଣ ହେବାରୁ ନିଷେଧ ଆପ୍ଲେଟର ପରିଚୟଗୁଡ଼ିକ

en: Application
or: ପ୍ରୟୋଗ

en: Application Launcher...
or: ପ୍ରୟୋଗ ଚାଳକ ...

en: Application does not accept documents on command line
or: ପ୍ରୟୋଗଟି ପାଠ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ଦଲିଲ ଗ୍ରହଣ କରେ ନାହିଁ

en: Application in Terminal
or: ଟର୍ମିନାଲରେ ପ୍ରୟୋଗ

en: Applications
or: ପ୍ରୟୋଗ

en: Arro_ws on hide buttons
or: ଲୁଛାଇବା ଚାବିରେ ତୀର ( _w)

en: Autoclose drawer
or: ଡ୍ରୟରକୁ ଆପେଆପେ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Automatically hide panel into corner
or: ଫଳକକୁ କଣରେ ଆପେଆପେ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Background
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି

en: Background _image:
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ର (_i):

en: Background color
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ

en: Background color opacity
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗର ସ୍ବଚ୍ଛତା

en: Background image
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ର

en: Background type
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ରକାର

en: Bookmarks
or: ଚିହ୍ନିତ ସ୍ଥାନ

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
or: ଏହି କମ୍ପୁଟରରୁ ପ୍ରବେଶ କରାଯାଇପାରୁଥିବା ସମସ୍ତ ସ୍ଥାନୀୟ ଏବଂ ସୁଦୂର ଡ଼ିସ୍କ ଏବଂ ପୋଲଡ଼ରଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ

en: Browse and run installed applications
or: ସ୍ଥାପିତ ପ୍ରୟୋଗ ଖୋଜି ଚଳାନ୍ତୁ

en: Browse bookmarked and local network locations
or: ପୁସ୍ତକ ଚିହ୍ନିତ ଏବଂ ସ୍ଥାନୀୟ ନେଟୱାର୍କ ଅବସ୍ଥାନ ମାନଙ୍କୁ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ

en: C_lear
or: ସଫା କରନ୍ତୁ (_l)

en: Calendar
or: କ୍ଯାଲେଣ୍ଡର

en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
or: ଦଲିଲ URI ଗୁଡ଼ିକୁ 'ପ୍ରକାର=ସଂଯୋଗ' ଡେସ୍କଟପ ଭରଣକୁ ପଠାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ

en: Cannot delete this panel
or: ଏହି ଫଳକକୁ ବିନାଶ କରିହେବ ନାହିଁ

en: Cannot find an empty spot
or: ଗୋଟିଏ ଖାଲି ସ୍ଲଟକୁ ପାଇ ପାରିବ ନାହିଁ

en: Center panel on x-axis
or: ଫଳକକୁ ଏକ୍ସ-ଅକ୍ଷରେ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରନ୍ତୁ

en: Center panel on y-axis
or: ଫଳକକୁ ୱାଇ-ଅକ୍ଷରେ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରନ୍ତୁ

en: Change desktop appearance and behavior, get help, or log out
or: ଡେସ୍କଟପ ଚେହେରା ଓ ଆଚରଣ ବଦଳାନ୍ତୁ, ସାହାଯ୍ଯ ପାଆନ୍ତୁ, ବା ଲଗ ଆଉଟ କରନ୍ତୁ

en: Choose Location
or: ଅବସ୍ଥାନ ବାଛନ୍ତୁ

en: Choose a file to append to the command...
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଶେଷରେ ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଫାଇଲ ବାଛନ୍ତୁ...

en: Choose a file...
or: ଗୋଟିଏ ଫାଇଲ ଚୟନ କରନ୍ତୁ...

en: Choose an application...
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗ ଚୟନ କରନ୍ତୁ...

en: City Name
or: ସହର ନାମ

en: City Time Zone
or: ସହର ସମୟ କ୍ଷେତ୍ର

en: Clear Recent Documents
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲ ସଫା କରନ୍ତୁ

en: Clear Recent Documents...
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକୁ ସଫା କରନ୍ତୁ...

en: Clear all items from the recent documents list
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲ ତାଲିକାରୁ ସବୁ ଭରଣ ସଫା କରନ୍ତୁ

en: Clear the Recent Documents list?
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲ ତାଲିକା ସଫା କରନ୍ତୁ

en: Click here to hide all windows and show the desktop.
or: ସବୁ ୱିଣ୍ଡୋ ଲୁଚାଇ ଡେସ୍କଟପ୍ ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ .

en: Click here to restore hidden windows.
or: ଲୁଚାହୋଇଇଥିବା ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପିତ କରିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଦବାନ୍ତୁ .

en: Click on a window to force the application to quit. To cancel press <ESC>.
or: ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ବାଧ୍ଯ କରିବା ପାଇଁ ୱିଣ୍ଡୋ ଉପରେ ମାଉସ୍ ଚାବି ଦବାନ୍ତୁ. ବାତିଲ କରିବା ପାଇଁ  <ESC> ଦବାନ୍ତୁ.

en: Click this button to browse for a file whose name to append to the command string.
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଶେଷରେ ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଫାଇଲନାମ ବାଛିବାକୁ ଏହି ଚାବି ଦବାନ୍ତୁ

en: Click this button to run the selected application or the command in the command entry field.
or: ବଛା ପ୍ରୟୋଗ ବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଭରଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଏହି ଚାବି ଦବାନ୍ତୁ

en: Click to hide month calendar
or: ମାସ କାଲେଣ୍ଡର ଲୁଚାଇବା ପାଇଁ ଦବାନ୍ତୁ

en: Click to view month calendar
or: ମାସ କାଲେଣ୍ଡର ଦେଖିବା ପାଇଁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ

en: Clock
or: ଘଣ୍ଟା

en: Clock Format
or: ଘଣ୍ଟା ଶୈଳୀ

en: Clock Preferences
or: ଘଣ୍ଟା ପସନ୍ଦ

en: Co_lor:
or: ରଙ୍ଗ (_l):

en: Co_mmand to run when clicked:
or: ମାଉସ୍ ଚାବି ଦବାଇଲେ ତଳାଯିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ: (_m)

en: Co_mment:
or: ଟିପ୍ପଣୀ (_m):

en: Comm_and:
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ (_a):

en: Command icon
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ

en: Command to execute on click
or: ମାଉସ୍ ଚାବି ଦବାଇଲେ ନିଷ୍ପାଦନ କରାଯିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ

en: Complete panel lockdown
or: ଫଳକକୁ ସମ୍ପୁର୍ଣ ଭାବରେ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରନ୍ତୁ

en: Computer
or: କମ୍ପୁଟର

en: Computer Clock
or: କମ୍ପ୍ଯୁଟର ଘଣ୍ଟା

en: Confirm panel removal
or: ଫଳକ ଅପସାରଣ ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Connect to Server...
or: ସେବକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ...

en: Connect to a remote computer or shared disk
or: ଦୂର କମ୍ପୁଟର କିମ୍ବା ମିଳିତ ଡିସ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Copy _Date
or: ତାରିଖ ନକଲ କରନ୍ତୁ ( _D)

en: Copy _Time
or: ସମୟ ନକଲ କରନ୍ତୁ (_T)

en: Copy a launcher from the applications menu
or: ପ୍ରୟୋଗ ମେନୁରୁ ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Could not connect to server
or: ସେବକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not convert '%s' from UTF-8
or: '%s' ୟୁ.ଟି.ଏଫ.-୮ରୁ ବଦଳାଇହେଲା ନାହିଁ

en: Could not display help document
or: ସାହାଯ୍ଯ ଦଲିଲ ଦେଖାଇହେଲା ନାହିଁ

en: Could not display help document '%s'
or: ସହାୟତା ଦଲିଲ ଦେଖାଇହେଲା ନାହିଁ '%s'

en: Could not execute '%s'
or: '%s' ନିଷ୍ପାଦନ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not launch '%s'
or: '%s' କୁ ଚଳାଇହେଲା ନାହିଁ

en: Could not launch application
or: ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାଇହେଲା ନାହିଁ

en: Could not open location '%s'
or: '%s' ଅବସ୍ଥାନ ଖୋଲିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not open recently used document "%s"
or: "%s" ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାଳରେ ବ୍ଯବହୃତ ଦଲିଲ ଖୋଲିହେଲା ନାହିଁ

en: Could not run command '%s'
or: '%s' ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଚଳାଇହେଲା ନାହିଁ

en: Could not save directory properties
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଗୁଣଧର୍ମକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not save launcher
or: ଚାଳନକକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Could not show this URL
or: ଏହି ୟୁ.ଆର.ଏଲ. ଦେଖାଇହେଲା ନାହିଁ

en: Could not use dropped item
or: ପକାଯାଇଥିବା ବସ୍ତୁ ବ୍ଯବହାର କରିହେଲା ନାହିଁ

en: Create Launcher
or: ପ୍ରଚାଳକ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create a new launcher
or: ନୂଆ ଚାଳକ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Create new file in the given directory
or: ଦିଆଯାଇଥିବା ଡିରେକ୍ଟୋରିରେ ନୂଆ ଫାଇଲ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Current Time:
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟ:

en: Custom Application Launcher
or: ଇଚ୍ଛାରୂପ ପ୍ରୟୋଗ ଚାଳକ

en: Custom format of the clock
or: ଘଣ୍ଟାର ଇଚ୍ଛାରୂପକ ସଂରୂପ

en: D_on't Delete
or: ଲିଭାନ୍ତୁ ନାହିଁ ( _o)

en: Decides when to group windows from the same application on the window list. Possible values are "never", "auto" and "always".
or: ସ୍ଥିର କରେ ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗର ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡି଼କ କେତେବେଳେ ୱିଣ୍ଡୋ ତାଲିକାରେ ସମୂହିତ କରାଯିବ. ସାମ୍ଭାବ୍ଯ ମୂଲ୍ଯ  ହେଲା "never", "auto" and "always".

en: Delete this drawer?
or: ଏହି ଡ୍ରୟର ଲିଭାଇବେ କି?

en: Delete this panel?
or: ଏହି ଫଳକକୁ ବିନାଶ କରାଯିବ କି?

[ctx: Desktop Folder]
en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Directory Properties
or: ଡିରେକ୍ଟୋରି ଗୁଣଧର୍ମ

en: Disable Force Quit
or: ବିଦାୟ ନେବା ପାଇଁ ବାଧ୍ଯ କରିବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Disable connection to session manager
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗକୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Display
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Display all workspaces
or: ସବୁ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Display workspace names
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ନାମ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Do you want to delete the applet from your configuration?
or: ଆପଣ ନିଜ ବିନ୍ଯାସରୁ ଆପ୍ଲେଟକୁ ଲିଭାଇବାକୁ ଚାହାନ୍ତି କି?

en: Drawer
or: ଡ୍ରୟର

en: Drawer Properties
or: ଡ୍ରୟର ଗୁଣଧର୍ମ

en: E_xpand
or: ବିସ୍ତୃତ କରନ୍ତୁ (_x)

en: East
or: ପୂର୍ବ

en: Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Edit Location
or: ଅବସ୍ଥାନ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Enable animations
or: ଜୀବନାୟନ ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Enable arrows on hide buttons
or: ଲୁଚାଇବା ଚାବିରେ ତୀର ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Enable autocompletion in "Run Application" dialog
or: "ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାନ୍ତୁ"  ସଂଳାପରେ ସ୍ବୟଂ ଶେଷ ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Enable hide buttons
or: ଲୁଚାଇବା ଚାବି ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Enable program list in "Run Application" dialog
or: "ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାନ୍ତୁ"  ସଂଳାପରେ କାରିକା ତାଲିକା ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Enable tooltips
or: ଉପକରଣ ସୂଚନା ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Error displaying help document
or: ସହାୟତା ଦଲିଲ ଦେଖାଇବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Expand list of locations
or: ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକାକୁ ବଡ଼କରନ୍ତୁ

en: Expand program list in "Run Application" dialog
or: "ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାନ୍ତୁ" ସଂଳାପରେ କାରିକା ତାଲିକା ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରନ୍ତୁ

en: Expand to occupy entire screen width
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଓସାର ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରନ୍ତୁ

en: Failed to load %s: %s
or: %s ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ: %s

en: Failed to load applet %s
or: %s ଆପ୍ଲେଟ ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ

en: Failed to set the system time
or: ତନ୍ତ୍ର ସମୟ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: Failed to set the system timezone
or: ତନ୍ତ୍ର ଦ୍ରାଘିମା ଅଞ୍ଚଳ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: File System
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: File is not a valid .desktop file
or: ଫାଇଲଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ .desktop ଫାଇଲ ନୁହଁ

en: Find an _item to add to "%s":
or: %sରେ ଯୋଗ କରିବା ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (_i)

en: Find an _item to add to the drawer:
or: ଡ୍ରୟରରେ ଯୋଗ କରିବାକୁ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (_i)

en: Find an _item to add to the panel:
or: ଫଳକରେ ଯୋଗ କରିବାକୁ ଗୋଟିଏ ବସ୍ତୁ ଖୋଜନ୍ତୁ (_i)

en: Fish
or: ମାଛ

en: Fish Preferences
or: ମାଛ ପସନ୍ଦ

en: Fit image to panel
or: ଚିତ୍ରକୁ ଫଳକ ଅନୁସାରେ ଖାପଖୁଆନ୍ତୁ

en: Force Quit
or: ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ବାଧ୍ଯ କରନ୍ତୁ (_F)

en: Force a misbehaving application to quit
or: ଦୁର୍ବ୍ଯବହାର କରୁଥିବା ପ୍ରୟୋଗକୁ ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ବାଧ୍ଯ କରନ୍ତୁ

en: Force this application to exit?
or: ଏହି ପ୍ରୟୋଗକୁ ବିଦାୟ ନେବାକୁ ବାଧ୍ଯ କରିବେ କି?

en: Frames in fish's animation
or: ମାଛର ଜୀବନାୟନରେ ଫ୍ରେମ

en: General
or: ସାଧାରଣ

en: Group windows when _space is limited
or: ସ୍ଥାନ ସୀମିତ ଥିଲେ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକୁ ସମୂହିତ କରନ୍ତୁ ( _s)

en: Hide Panel
or: ଫଳକ ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Highlight launchers on mouseover
or: ଚାଳକ ଉପରେ ମାଉସ୍ ସୂଚକ ଆସିଲେ, ତାହାକୁ ବିଶେଷଦର୍ଶିତ କରନ୍ତୁ

en: Home Folder
or: ମୂଳ ଫୋଲଡର

en: Hour format
or: ଘଣ୍ଟା ସଂରୂପ

en: ID
or: ପରିଚୟ

en: Icon '%s' not found
or: '%s' ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମିଳିଲା ନାହଁ

en: Icon not found
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ମିଳିଲା ନାହଁ

en: Icon used for object's button
or: ବସ୍ତୁ ଚାବି ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯାଉଥିବା ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ

en: If true, a dialog is shown asking for confirmation if the user wants to remove a panel.
or: ସତ ଥିଲେ, ବ୍ଯବହାରକାରୀ ଗୋଟିଏ ଫଳକକୁ କାଢ଼ିବାକୁ ଚାହିଁଲେ, ନିଶ୍ଚିତିକରଣ ପାଇଁ ସଂଳାପଟିଏ ଖୋଲାଯିବ.

en: If true, a drawer will automatically be closed when the user clicks a launcher in it.
or: ସତ ଥିଲେ, ବ୍ଯବହାରକାରୀ ଡ୍ରୟରରେ ସ୍ଥିତ ଚାଳକ ଉପରେ ମାଉସ୍ ଚାବି ଦବାଇଲେ, ଡ୍ରୟରଟି ଆପେଆପେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ.

en: If true, a launcher is highlighted when the user moves the pointer over it.
or: ସତ ଥିଲେ, ବ୍ଯବହାରକାରୀ ଚାଳକ ଉପରେ ମାଉସ୍ ସୂଚକ ଆଣିଲେ, ଚାଳକକୁ ବିଶେଷଦର୍ଶିତ କରାଯିବ.

en: If true, arrows will be placed on the hide buttons. This key is only relevant if the enable_buttons key is true.
or: ସତ ଥିଲେ, ଲୁଚାଇବା ଚାବିଗୁଡ଼ିକରେ ତୀର ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବ. ଚାବି_ସାମର୍ଥିକରଣ ଚାବି ସତ ଥିଲେ ହିଁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: If true, autocompletion in the "Run Application" dialog is made available.
or: ସତ ହେଲେ, "କାରିକା ଚଳାନ୍ତୁ" ସଂଳାପରେ ସ୍ବଂୟ ସମାପ୍ତି ଉପଲବ୍ଧ କରାଯିବ.

en: If true, buttons will be placed on each side of the panel which may be used to move the panel to edge of the screen, leaving only a button showing.
or: ସତ ଥିଲେ, ଚାବିଗୁଡ଼ିକ ଫଳକର ପ୍ରତ୍ଯେକ ଧାରରେ ସ୍ଥାନିତ କରାଯିବ. ଏହି ଚାବି ଦ୍ବାରା ଫଳକକୁ ପରଦାର ଧାର ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଘୁଞ୍ଚାଇ ହେବ, ଯେପରି କି କେବଳ ଗୋଟିଏ ଚାବି ଦେଖାଯାଉଥିବ.

en: If true, display a weather icon.
or: ସତ ଥିଲେ, ଗୋଟିଏ ପାଣିପାଗ ଚିତ୍ରସଂକେତ ଦେଖାନ୍ତୁ.

en: If true, display date in the clock, in addition to time.
or: ସତ ଥିଲେ, ଘଣ୍ଟାରେ ସମୟ ସହିତ ତାରିଖ ଦେଖାନ୍ତୁ.

en: If true, display seconds in time.
or: ସତ ଥିଲେ, ସମୟରେ ସେକେଣ୍ଡ ଦେଖାନ୍ତୁ.

en: If true, expand the list of locations in the calendar window.
or: ସତ ହେଲେ, କାଲେଣ୍ଡର ୱିଣ୍ଡୋରେ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକାକୁ ବଡ଼କରନ୍ତୁ.

en: If true, hiding and un-hiding of this panel will be animated rather than happening instantly.
or: ସତ ଥିଲେ, ଫଳକ ଲୁଚାଇବା ଓ ଦେଖାଇବା ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ହେବା ବଦଳରେ ଜୀବନାୟନ ରୂପେ ହେବ.

en: If true, show date in a tooltip when the pointer is over the clock.
or: ସତ ଥିଲେ, ସୂଚକ ଘଣ୍ଟା ଉପରେ ଥିବା ବେଳେ ଉପକରଣ ସୂଚନାରେ ତାରିଖ ଦେଖାନ୍ତୁ.

en: If true, show the temperature next to the weather icon.
or: ସତ ହେଲେ, ପାଣିପାଗ ଚିତ୍ରସଂକେତ ପରେ ତାପମାନ ଦେଖାନ୍ତୁ.

en: If true, show week numbers in the calendar.
or: ସତ ହେଲେ, କାଲେଣ୍ଡରରେ ସପ୍ତାହ ସଂଖ୍ଯା ଦେଖାନ୍ତୁ.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is expanded when the dialog is opened. This key is only relevant if the enable_program_list key is true.
or: ସତ ଥିଲେ, ସଂଳାପ ଖୋଲିବାରୁ "ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାନ୍ତୁ" ତାଲିକାରେ "ଜଣା ପ୍ରୟୋଗ" ସଂଳାପ ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରାଯିବ. ସାମର୍ଥିକରଣ_କାରିକା_ତାଲିକା ଚାବିଟି ସତ ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: If true, the "Known Applications" listing in the "Run Application" dialog is made available. Whether or not the listing is expanded when the dialog is shown is controlled by the show_program_list key.
or: ସତ ଥିଲେ, "ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାନ୍ତୁ" ତାଲିକାରେ "ଜଣା ପ୍ରୟୋଗ" ସଂଳାପ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ. ସଂଳାପ ଖୋଲିବାରୁ ତାଲିକାଟି ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରାଯିବ କି ନାହିଁ କାରିକା_ତାଲିକା_ଦେଖାନ୍ତୁ ଚାବି ଚାବି ଦ୍ବାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାଯାଏ.

en: If true, the background image will be rotated when the panel is oriented vertically.
or: ସତ ଥିଲେ, ଫଳକ ଭୂଲମ୍ବ ଭାବରେ ସ୍ଥାପିତ ହେଲେ, ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ରକୁ ଘୂରାଇ ଦିଆଯିବ.

en: If true, the custom_icon key is used as a custom icon for the button. If false, the custom_icon key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object" or "drawer-object".
or: ସତ ଥିଲେ, ଇଚ୍ଛାରୂପ_ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଚାବି ଇଚ୍ଛାରୂପ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବ. ଅସତ୍ଯ ହେଲେ, ଇଚ୍ଛାରୂପ_ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ଚାବିଟି ଅଗ୍ରାହ୍ଯ ରହିବ. ବସ୍ତୁ_ପ୍ରକାର ଚାବିଟି "ମେନୁ- ବସ୍ତୁ" ବା "ଡ୍ରୟର- ବସ୍ତୁ" ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: If true, the fish's animation will be displayed rotated on vertical panels.
or: ସତ ଥିଲେ, ମାଛର ଜୀବନାୟନ ଭୂଲମ୍ବ ଫଳକରେ ଘୂରାହୋଇଥିବା ଦେଖାଯିବ .

en: If true, the image will be scaled (retaining the aspect ratio of the image) to the panel height (if horizontal).
or: ସତ ଥିଲେ, ଚିତ୍ରକୁ ଫଳକ ଉଚ୍ଚତା (ଯଦି ଭୂସମାନ୍ତର) ଅନୁସାରେ ମେଳାଇ ଦିଆଯିବ (ଚିତ୍ରର ପରିମାପ ଅନୁପାତକୁ ସ୍ଥାୟୀ ରଖି).

en: If true, the image will be scaled to the panel dimensions. The aspect ratio of the image will not be maintained.
or: ସତ ଥିଲେ, ଚିତ୍ରକୁ ଫଳକର ପରିସର ଅନୁସାରେ ମେଳାଇ ଦିଆଯିବ. ଚିତ୍ରର ପରିମାପ ଅନୁପାତ ସ୍ଥାୟୀ ରହିବ ନାହିଁ.

en: If true, the menu_path key is used as the path from which the menu contents should be constructed. If false, the menu_path key is ignored. This key is only relevant if the object_type key is "menu-object".
or: ସତ ଥିଲେ, ମେନୁ_ପଥ ଚାବିଟି ମେନୁ ସୂଚୀପତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ପଥ ଭାବରେ ବ୍ଯବହାର ହେବ. ଅସତ୍ଯ ହେଲେ, ମେନୁ_ପଥ ଚାବିଟି ଅଗ୍ରାହ୍ଯ ରହିବ. ବସ୍ତୁ_ପ୍ରକାର ଚାବିଟି "ମେନୁ- ବସ୍ତୁ" ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: If true, the panel is automatically hidden into a corner of the screen when the pointer leaves the panel area. Moving the pointer to that corner again will cause the panel to re-appear.
or: ସତ ଥିଲେ, ସୂଚକଟି ଫଳକ କ୍ଷେତ୍ର ଛାଡ଼ିଲେ, ଫଳକକୁ ପରଦାର ଧାରରେ ଆପେଆପେ ଲୁଚାଇ ଦିଆଯାଏ. ସୂଚକକୁ ସେହି ଧାରରେ ପୁଣି ଆଣିବାଠାରୁ ଫଳକଟି ପୁଣି ଦେଖାଯାଏ.

en: If true, the panel will not allow a user to force an application to quit by removing access to the force quit button.
or: ସତ ଥିଲେ, ଫଳକଟି ବାଧ୍ଯ କରି ବନ୍ଦ କରିବା ଚାବିକୁ ହଟାଇ, ବ୍ଯବହାରକାରୀକୁ କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗକୁ ବାଧ୍ଯ କରି ବନ୍ଦ କରିବାର ଅନୁମତି ଦେବ ନାହିଁ.

en: If true, the panel will not allow any changes to the configuration of the panel. Individual applets may need to be locked down separately however. The panel must be restarted for this to take effect.
or: ସତ ଥିଲେ, ଫଳକଟି ବିନ୍ଯାସ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବ ନାହିଁ. କିଛି ଆପଲେଟକୁ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭାବରେ ତାଲା ଦେଇ ରଖିବାକୁ ଦରକାର ହୋଇପାରେ. ଏହାର ପ୍ରଭାବ ହେବା ପାଇଁ ଫଳକକୁ ପୁନଃପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ଆବଶ୍ଯକ।

en: If true, the panel will occupy the entire screen width (height if this is a vertical panel). In this mode the panel can only be placed at a screen edge. If false, the panel will only be large enough to accommodate the applets, launchers and buttons on the panel.
or: ସତ ଥିଲେ, ଫଳକ ପରଦାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଓସାର ଭରିଦିଏ (ଭୂଲମ୍ବ ଫଳକ ହେଲେ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଚ୍ଚତା). ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ, ଫଳକଟି କେବଳ ପରଦା ଧାରରେ ସ୍ଥାନିତ କରାଯାଇପାରିବ. ଅସତ୍ଯ ଥିଲେ, ଫଳକର ଆକାର କେବଳ ଫଳକରେ ଉପସ୍ଥିତ ଆପ୍ଲେଟ୍, ଚାଳକ, ଓ ଚାବି ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ଯୋଘାଇବା ନିମନ୍ତେ ଯଥେଷ୍ଟ ହେବ.

en: If true, the position of the object is interpreted relative to the right (or bottom if vertical) edge of the panel.
or: ସତ ଥିଲେ, ବସ୍ତୁର ଅବସ୍ଥାନଟି ଫଳକର ଡାହାଣ ଧାର (ବା ତଳ ଯଦି ଭୂଲମ୍ବ) ଅପେକ୍ଷାରେ ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରାଯିବ.

en: If true, the user may not move the applet without first unlocking the object using the "Unlock" menuitem.
or: ସତ ଥିଲେ, ବ୍ଯବହାରକାରୀ "ତାଲାଖୋଲ" ମେନୁ ବସ୍ତୁ ବ୍ଯବହାର କରି, ପ୍ରଥମେ ବସ୍ତୁର ତାଲାଖୋଲି ହିଁ ଆପ୍ଲେଟକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇପାରିବ.

en: If true, the window list will show windows from all workspaces. Otherwise it will only display windows from the current workspace.
or: ସତ ଥିଲେ, ୱିଣ୍ଡୋ ତାଲିକା ସବୁ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରୁ ୱିଣ୍ଡୋ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରେ. ନଚେତ୍ ଏହା କେବଳ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରୁ ୱିଣ୍ଡୋ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିବ.

en: If true, the workspace switcher will show all workspaces. Otherwise it will only show the current workspace.
or: ସତ ଥିଲେ, କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଚୟକ ସବୁ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖାଇବ. ନଚେତ୍ ଏହା କେବଳ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଦେଖାଇବ.

en: If true, the workspaces in the workspace switcher will display the names of the workspaces. Otherwise they will display the windows on the workspace. This setting only works when the window manager is Marco.
or: ସତ ଥିଲେ, କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଚୟକରେ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ନାମ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବ. ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକରେ ସେହି କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରର ୱିଣ୍ଡୋ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବ. ଏହି ବିନ୍ୟାସଟି କେବଳ ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକ Marco ଥିଲେ କାର୍ଯ୍ୟକରଥାଏ.

en: If true, the x and x_right keys are ignored and the panel is placed at the center of the x-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the x and x_right keys specify the location of the panel.
or: ସତ ଥିଲେ, x ଏବଂ x_ଡାହାଣ କିଗୁଡ଼ିକ ଅଗ୍ରାହ୍ଯ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଫଳକଟି ପରଦାର x-ଅକ୍ଷରେ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରାଯିବ. ଫଳକର ଆକାର ବଦଳାଗଲେ ମଧ୍ଯ ତାହାର ଅବସ୍ଥାନ ସ୍ଥାୟୀ ରହିବ, ଅର୍ଥାତ୍ ଫଳକଟି ଦୁଇପାଖେ ବଢ଼ିବ. ଅସତ୍ଯ ଥିଲେ, x ଏବଂ x_ଡାହାଣ କି ଟି ଫଳକର ଅବସ୍ଥାନ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ.

en: If true, the y and y_bottom keys are ignored and the panel is placed at the center of the y-axis of the screen. If the panel is resized it will remain at that position - i.e. the panel will grow on both sides. If false, the y and y_bottom keys specify the location of the panel.
or: ସତ ଥିଲେ,  y ଏବଂ y_ତଳ କି ଟି ଅଗ୍ରାହ୍ଯ କରି ଫଳକକୁ ପରଦାର y-ଅକ୍ଷରେ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରାଯିବ. ଫଳକର ଆକାର ବଦଳାଗଲେ ମଧ୍ଯ ତାହାର ଅବସ୍ଥାନ ସ୍ଥାୟୀ ରହିବ, ଅର୍ଥାତ୍ ଫଳକଟି ଦୁଇପାଖେ ବଢ଼ିବ. ଅସତ୍ଯ ଥିଲେ, y କି ଟି ଫଳକର ଅବସ୍ଥାନ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ.

en: If true, then when unminimizing a window, move it to the current workspace. Otherwise, switch to the workspace of the window.
or: ସତ ଥିଲେ, ଗୋଟିଏ ୱିଣ୍ଡୋକୁ କ୍ଷୁଦ୍ରତମରୁ ସାଧାରଣ ଆକାର ଦେଲାବେଳେ, ତାହାକୁ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଆଣିବ. ନଚେ୍ତ ୱିଣ୍ଡୋର କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଆଯିବ.

en: If true, tooltips are shown for objects in panels.
or: ସତ ଥିଲେ, ଫଳକ ବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଉପକରଣ ସୂଚକ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବ।

en: If you choose to force an application to exit, unsaved changes in any open documents in it might get lost.
or: ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗକୁ ବିଦାୟ ନେବାକୁ ବାଧ୍ଯ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭିତରେ ଖୋଲାଥିବା ଅସଂରକ୍ଷିତ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇ ପାରେ।

en: If you clear the Recent Documents list, you clear the following:
    • All items from the Places → Recent Documents menu item.
    • All items from the recent documents list in all applications.
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲ ତାଲିକା ସଫା କଲେ ଆପଣ ଏହିଗୁଡ଼ିକୁ ସଫା କରିବେ:
    • ଏହି ସ୍ଥାନରୁ ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁ → ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲର ତାଲିକାଭୁକ୍ତ ବସ୍ତୁ.
    • ପ୍ରତ୍ଯେକ ପ୍ରୟୋଗର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲ ତାଲିକାରୁ ସବୁ ଭରଣ.

en: If you reload a panel object, it will automatically be added back to the panel.
or: ଫଳକ ବସ୍ତୁକୁ ପୁନର୍ଧାରଣ କଲେ, ଏହା ଆପେଆପେ ଫଳକରେ ପୁଣି ଯୋଗ କରାଦିଆଯିବ.

en: Image Background Details
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ରର ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ

en: Images
or: ପ୍ରତିଛବି

en: In a Xinerama setup, you may have panels on each individual monitor. This key identifies the current monitor the panel is displayed on.
or: ସିନେରାମା ବ୍ଯବସ୍ଥାରେ, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ଯେକ ପ୍ରଦର୍ଶିକାରେ ଫଳକ ରଖିପାରିବେ. ଏହି ଚାବି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପ୍ରଦର୍ଶିକାକୁ ପରିଚିତ କରେ, ୟେଉଁଠାରେ ଫଳକଟି ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଛି.

en: Interpret position relative to bottom/right edge
or: ତଳ/ଡାହାଣ ଧାର ଅପେକ୍ଷାରେ ଅବସ୍ଥାନର ବ୍ଯାଖ୍ଯା କରନ୍ତୁ

en: Key %s is not set, cannot load launcher
or: %s ଚାବିକୁ ବିନ୍ଯାସ କରିପାରିବ ନାହିଁ, ଚାଳନକକୁ ଧାରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: L_atitude:
or: ଅକ୍ଷାଂଶ (_a):

en: L_ongitude:
or: ଦ୍ରାଘିମା (_o):

en: Launch other applications and provide various utilities to manage windows, show the time, etc.
or: ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ପ୍ରୟୋଗକୁ ଆରମ୍ଭକରନ୍ତୁ ଏବଂ ୱିଣ୍ଡୋକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା, ସମୟ ଦର୍ଶାଇବା, ଆଦିପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଉପଯୋଗୀତା ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ.

en: Launcher Properties
or: ପ୍ରଚାଳକ ଗୁଣଧର୍ମ

en: Launcher location
or: ଚାଳକ ଅବସ୍ଥାନ

en: List of known applications
or: ଜଣା ପ୍ରୟୋଗର ତାଲିକା

en: List of locations
or: ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା

en: Loc_k To Panel
or: ଫଳକ ସହିତ ତାଲା ବନ୍ଦକରି ରଖନ୍ତୁ (_k)

en: Locate documents and folders on this computer by name or content
or: ନାମ କିମ୍ବା ସୂଚୀ ଅନୁସାରେ ଏହି କମ୍ପୁଟରରେ ଦଲିଲ ଏବଂ ଫୋଲଡର୍ ମାନଙ୍କର ଅବସ୍ଥିତି ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରନ୍ତୁ

en: Location
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: Locations
or: ଅବସ୍ଥାନ

en: Lock Screen
or: ପରଦାକୁ ତାଲା ଦେଇ ରଖନ୍ତୁ

en: Lock the object to the panel
or: ବସ୍ତୁକୁ ଫଳକରେ ତାଲା ଦେଇ ରଖନ୍ତୁ

en: Log Out %s...
or: %sକୁ ଲଗ ଆଉଟ କରନ୍ତୁ...

en: Log Out...
or: ଲଗ ଆଉଟ...

en: Log out %s of this session to log in as a different user
or: ଅନ୍ଯ ବ୍ଯବହାରକାରୀ ଭାବରେ ଲଗ ଇନ କରିବାପାଇଁ ଏହି ଅଧିବେଶନରୁ %sକୁ ଲଗ ଆଉଟ କରନ୍ତୁ

en: Log out of this session to log in as a different user
or: ଅନ୍ଯ ବ୍ଯବହାରକାରୀ ଭାବରେ ଲଗ ଇନ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ଅଧିବେଶନରୁ ଲଗ ଆଉଟ କରନ୍ତୁ

en: Look at today's date!
or: ଆଜିର ତାରିଖକୁ ଦେଖନ୍ତୁ!

en: Main Menu
or: ମୁଖ୍ୟ ତାଲିକା

en: Menu content path
or: ମେନୁ ସୂଚୀପତ୍ର ପଥ

en: Mount %s
or: %sକୁ ମାପନ୍ତୁ

en: Move windows to current workspace when unminimized
or: ୱିଣ୍ଡୋକୁ କ୍ଷୁଦ୍ରତମରୁ ସାଧାରଣ ଆକାର ଦେଲାବେଳେ, ତାହାକୁ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଆଣନ୍ତୁ

en: Name to identify panel
or: ଫଳକର ପରିଚୟ ପାଇଁ ନାମ

en: Network
or: ନେଟୱାର୍କ

en: Network Places
or: ଜାଲକ ସ୍ଥାନ

en: No URI provided for panel launcher desktop file
or: ଫଳକ ପ୍ରଚାଳକ ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ ପାଇଁ କୌଣସି ୟୁ.ଆର୍.ଆଇ. ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ

en: No URL was specified.
or: କୌଣସି ୟୁ.ଆର.ଏଲ. ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାଯାଇ ନାହିଁ.

en: No application to handle search folders is installed.
or: ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ କୌଣସି ପ୍ରୟୋଗ ନାହିଁ ଖୋଜା ଫୋଲଡରଟି ସ୍ଥାପିତ ହୋଇସାରିଛି.

en: North
or: ଉତ୍ତର

en: Not a launchable item
or: ଗୋଟିଏ ଆରମ୍ଭଯୋଗ୍ୟ ବସ୍ତୁ ନୁହଁ

en: Notification Area
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି କ୍ଷେତ୍ର

en: Number of _workspaces:
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ସଂଖ୍ଯା: ( _w):

en: Object's position on the panel
or: ଫଳକରେ ବସ୍ତୁର ଅବସ୍ଥାନ

en: Open '%s'
or: '%s' ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open URL: %s
or: ୟୁ.ଆର.ଏଲ. ଖୋଲନ୍ତୁ: %s

en: Open the contents of your desktop in a folder
or: ଆପଣଙ୍କ ଡେସ୍କଟପର ସୂଚୀକୁ ଗୋଟିଏ ଫୋଲଡରରେ ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Open your personal folder
or: ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫୋଲଡର ଖୋଲନ୍ତୁ

[ctx: Orientation]
en: Bottom
or: ତଳ

[ctx: Orientation]
en: Left
or: ବାମ

[ctx: Orientation]
en: Right
or: ଡାହାଣ

[ctx: Orientation]
en: Top
or: ଉପର

en: Panel
or: ଫଳକ

en: Panel Display
or: ପଟ୍ଟିକା ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Panel ID list
or: ଫଳକ ପରିଚୟ ତାଲିକା

en: Panel Notification Area
or: ଫଳକ ବିଜ୍ଞପ୍ତି କ୍ଷେତ୍ର

en: Panel Properties
or: ଫଳକ ଗୁଣଧର୍ମ

en: Panel attached to drawer
or: ଡ୍ରୟରରେ ଯୋଗ କରାଯାଇଥିବା ଫଳକ

en: Panel autohide delay
or: ଫଳକ ସ୍ବଂୟଲୁଚାଇବାରେ ବିଳମ୍ବ

en: Panel autounhide delay
or: ଫଳକ ସ୍ବଂୟଦେଖାଇବାରେ ବିଳମ୍ବ

en: Panel object ID list
or: ଫଳକ ବସ୍ତୁ ପରିଚୟ ତାଲିକା

en: Panel object has quit unexpectedly
or: ଫଳକ ବସ୍ତୁ ଅପ୍ରତ୍ଯାଶିତ ଭାବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି

en: Panel object type
or: ଫଳକ ବସ୍ତୁ ପ୍ରକାର

en: Panel orientation
or: ଫଳକ ଅନୁସ୍ଥାପନ

en: Panel size
or: ଫଳକ ଆକାର

en: Pause per frame
or: ପ୍ରତି ଫ୍ରେମରେ ବିରତି

en: Pick a color
or: ଗୋଟିଏ ରଙ୍ଗ ଚୟନ କରନ୍ତୁ

en: Places
or: ସ୍ଥାନ

en: Protect your computer from unauthorized use
or: ଆପଣଙ୍କ କମ୍ପ୍ଯୁଟରକୁ ବିନା ଅଧିକାରରେ ବ୍ଯବହାରଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରନ୍ତୁ

en: Recent Documents
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଦଲିଲ

en: Removable Media
or: ଅପସାରଣୀୟ ସଞ୍ଚାରମାଧ୍ଯମ

en: Replace a currently running panel
or: ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଲୁଥିବା ଗୋଟିଏ ପାନେଲକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Rescan %s
or: %sକୁ ପୁନଃ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Restore to current _workspace
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ ( _w)

en: Restore to na_tive workspace
or: ପ୍ରକୃତ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରେ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ ( _t)

en: Restoring Minimized Windows
or: କ୍ଷୁଦ୍ରତମ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପିତ କରାଯାଉଛି

en: Rotate image on vertical panels
or: ଭୂଲମ୍ବ ଫଳକରେ ଚିତ୍ରକୁ ଘୂରାନ୍ତୁ

en: Rotate image when panel is _vertical
or: ଫଳକ ଭୂଲମ୍ବ ଭାବରେ ଥିଲେ, ଚିତ୍ର ଘୂରାନ୍ତୁ ( _v)

en: Rotate on vertical panels
or: ଭୂଲମ୍ବ ଫଳକରେ ଘୂରାନ୍ତୁ

en: Rows in workspace switcher
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଚୟକରେ ଧାଡ଼ିର ସଂଖ୍ଯା

en: Run Application
or: ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାନ୍ତୁ

en: Run Application...
or: ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାନ୍ତୁ...

en: Run an application by typing a command or choosing from a list
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଟାଇପକରି କିମ୍ବା ତାଲିକାରୁ ବାଛି ଗୋଟିଏ ପ୍ରୟୋଗ ଚଳାନ୍ତୁ

en: Run in _terminal
or: ଟର୍ମିନାଲରେ ଚଳାନ୍ତୁ (_t)

en: Run with _file...
or: ଫାଇଲ ସହିତ ଚଳାନ୍ତୁ... (_f)

en: S_tyle:
or: ଶୈଳୀ: (_t)

en: Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Search for Files...
or: ଫାଇଲ ମାନଙ୍କୁ ଖୋଜନ୍ତୁ ...

en: Select an animation
or: ଗୋଟିଏ ଜୀବନାୟନ ବାଛନ୍ତୁ

en: Select an application to view its description.
or: ପ୍ରୟୋଗର ବିବରଣୀ ଦେଖିବା ପାଇଁ ତାହାକୁ ବାଛନ୍ତୁ.

en: Select background
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ବାଛନ୍ତୁ

en: Select this box to run the command in a terminal window.
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ଟର୍ମିନାଲ ୱିଣ୍ଡୋରେ ଚଳାଇବା ପାଇଁ ଏହି ବାକ୍ସ ବାଛନ୍ତୁ.

en: Separator
or: ବିଭାଜକ

en: Session management options:
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ:

en: Set System Time
or: ତନ୍ତ୍ର ସମୟ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Set System Time...
or: ତନ୍ତ୍ର ସମୟ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ...

en: Set location as current location and use its timezone for this computer
or: ପ୍ରଚଳିତ ଦ୍ରାଘିମା ଅଞ୍ଚଳ ଏବଂ ସମୟକୁ ଏହି କମ୍ପୁଟର ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ଏବଂ ସମୟ ଭାବରେ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Sh_ow windows from current workspace
or: ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରୁ ୱିଣ୍ଡୋ ଦେଖାନ୍ତୁ ( _o)

en: Show Desktop Button
or: ଡେସ୍କଟପ୍ ଚାବି ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show _all workspaces in:
or: ଏଥିରେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଦେଖାନ୍ତୁ: ( _a)

en: Show _only the current workspace
or: କେବଳ ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଦେଖାନ୍ତୁ ( _o)

en: Show _temperature
or: ତାପମାନ ଦେଖାନ୍ତୁ ( _t)

en: Show _weather
or: ପାଣିପାଗ ଦେଖାନ୍ତୁ ( _w)

en: Show date in clock
or: ଘଣ୍ଟାରେ ତାରିଖ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show date in tooltip
or: ଉପକରଣ ସୂଚନାରେ ତାରିଖ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show hide _buttons
or: ଲୁଛାଇବା ଚାବି ଦେଖାନ୍ତୁ ( _b)

en: Show list of known _applications
or: ଜଣା ପ୍ରୟୋଗର ତାଲିକା ଦେଖାନ୍ତୁ (_a)

en: Show seco_nds
or: ସେକେଣ୍ଡ ଦେଖାନ୍ତୁ ( _n)

en: Show session management options
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳନା ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Show temperature in clock
or: ଘଣ୍ଟାରେ ତାପମାନ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show the _date
or: ତାରିଖ ଦେଖାନ୍ତୁ (_d)

en: Show time with seconds
or: ସମୟରେ ସେକେଣ୍ଡ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show weather in clock
or: ଘଣ୍ଟାରେ ପାଣିପାଗ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show week numbers in calendar
or: ସପ୍ତାହ ସଂଖ୍ଯା କାଲେଣ୍ଡରରେ ଦେଖାନ୍ତୁ ( _n)

en: Show windows from a_ll workspaces
or: ସବୁ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରୁ ୱିଣ୍ଡୋ ଦେଖାନ୍ତୁ ( _l)

en: Show windows from all workspaces
or: ସବୁ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରରୁ ୱିଣ୍ଡୋ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Show workspace _names in switcher
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ନାମ ଚୟକରେ ଦେଖାନ୍ତୁ ( _n)

en: Shut Down...
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ...

en: Shut down the computer
or: କମ୍ପ୍ଯୁଟର ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

[ctx: Size]
en: Large
or: ବଡ

[ctx: Size]
en: Medium
or: ମଧ୍ଯମ

[ctx: Size]
en: Small
or: ଛୋଟ

[ctx: Size]
en: X Large
or: X ବଡ଼

[ctx: Size]
en: X Small
or: X ଛୋଟ

[ctx: Size]
en: XX Large
or: XX ବଡ଼

[ctx: Size]
en: XX Small
or: XX ଛୋଟ

en: Solid c_olor
or: ଘନ ରଙ୍ଗ (_o)

en: Some of these properties are locked down
or: ଏହା ଭିତରୁ କିଛି ଗୁଣଧର୍ମ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ

en: South
or: ଦକ୍ଷିଣ

en: Specifies the background color for the panel in #RGB format.
or: ଫଳକର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ #ଆର.ଜି.ବି. ଶୈଳୀରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ.

en: Specifies the file to be used for the background image. If the image contains an alpha channel it will be composited onto the desktop background image.
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଫାଇଲ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ. ଚିତ୍ରରେ ଆଲ୍ଫା ଚାନେଲ ଥିଲେ, ଏହା ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ର ସହିତ ମିଶ୍ରିତ କରାଯିବ.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer enters the panel area before the panel is automatically re-shown. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
or: ସୂଚକ ଫଳକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାଠାରୁ ଫଳକ ଆପେଆପେ ଦେଖାଯିବାର ମିଲିସେକଣ୍ଡରେ ବିଳମ୍ବ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ. ସ୍ବଂୟ_ଲୁଚାନ୍ତୁ ଚାବି ସତ ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: Specifies the number of milliseconds delay after the pointer leaves the panel area before the panel is automatically hidden. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
or: ସୂଚକ ଫଳକ କ୍ଷେତ୍ର ଛାଡ଼ିବାଠାରୁ ଫଳକ ଆପେଆପେ ଲୁଚାଯିବାର ମିଲିସେକଣ୍ଡରେ ବିଳମ୍ବ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ. ସ୍ବଂୟ_ଲୁଚାନ୍ତୁ ଚାବି ସତ ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: Specifies the number of pixels visible when the panel is automatically hidden into a corner. This key is only relevant if the auto_hide key is true.
or: ଫଳକ ଗୋଟିଏ କଣରେ ଲୁଚାହୋଇଥିଲେ, ଦୃଶ୍ଯମାନ ପିକ୍ସେଲର ସଂଖ୍ଯା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ. ସ୍ବଂୟ_ଲୁଚାନ୍ତୁ ଚାବି ସତ ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: Specifies the opacity of the background color format. If the color is not completely opaque (a value of less than 65535), the color will be composited onto the desktop background image.
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ରଙ୍ଗ ଶୈଳୀର ସ୍ବଚ୍ଛତା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ. ରଙ୍ଗଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସ୍ବଚ୍ଛ ନ ହୋଇଥିଲେ (ମୂଲ୍ଯ ୬୫୫୩୫ଠାରୁ କମ), ତାହାକୁ ଡେସ୍କଟପ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଚିତ୍ର ସହିତ ମିଶ୍ରିତ କରାଯିବ

en: Specify an applet IID to load
or: ଧାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଆପ୍ଲେଟ୍ ପରିଚୟ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ

en: Specify file containing saved configuration
or: ସଂରକ୍ଷିତ ବିନ୍ୟାସକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫାଇଲ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify session management ID
or: ଅଧିବେଶନ ପରିଚାଳକ ID ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: Specify the initial orientation of the applet (top, bottom, left or right)
or: ଆପ୍ଲେଟ୍ ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅନୁସ୍ଥାପନ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ (ଉପର, ତଳ, ବାମ ବା ଡ଼ାହାଣ)

en: Specify the initial size of the applet (xx-small, medium, large etc.)
or: ଆପ୍ଲେଟ୍ ର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଆକାର ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ (xx-ଛୋଟ, ମାଧ୍ଯମ, ବଡ଼, ଇତ୍ଯାଦି)

en: Speed unit
or: ବେଗ ଏକକ

en: St_retch
or: ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରନ୍ତୁ (_r)

en: Starting %s
or: %s କୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: Stretch image to panel
or: ଚିତ୍ରକୁ ଫଳକ ଅନୁସାରେ ସମ୍ପ୍ରସାରିତ କରନ୍ତୁ

en: Sunrise: %s / Sunset: %s
or: ସୂର୍ଯ୍ୟଦୟ: %s / ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ: %s

en: Switcher
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତର ଚୟନକର୍ତ୍ତା

en: System
or: ତନ୍ତ୍ର

en: Temperature unit
or: ତାପମାନ ଏକକ

en: Test applet utility
or: ଆପ୍ଲେଟ୍ ଉପଯୋଗୀତା ପରୀକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: The Clock displays the current time and date
or: ଘଣ୍ଟା ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମୟ ଓ ତାରିଖ ଦେଖାଏ

en: The MATE Panel
or: MATE ଫଳକ

en: The Window List shows a list of all windows in a set of buttons and lets you browse them.
or: ୱିଣ୍ଡୋ ତାଲିକା ସବୁ ୱିଣ୍ଡୋର ତାଲିକା ଦେଖାଏ ଓ ତାହା ମଧ୍ଯରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୋଜିବୁଲିବାକୁ ଦିଏ.

en: The Window Selector shows a list of all windows in a menu and lets you browse them.
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଚୟକ ସବୁ ୱିଣ୍ଡୋର ତାଲିକା ଦେଖାଇ, ତାହା ମଧ୍ଯରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୋଜିବୁଲିବାକୁ ଦିଏ.

en: The Workspace Switcher shows you a small version of your workspaces that lets you manage your windows.
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଚୟକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ସଂସ୍କରଣ ଦେଖାଇ ଆପଣଙ୍କ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡ଼ିକ ପରିଚାଳିତ କରିବାକୁ ଦିଏ.

en: The action type this button represents. Possible values are "lock", "logout", "run", "search" and "screenshot". This key is only relevant if the object_type key is "action-applet".
or: ଏହି ଚାବି ଦ୍ବାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ଯ ପ୍ରକାର. ସମ୍ଭାବ୍ଯ ମୂଲ୍ଯ ହେଉଛି "ତାଲା", "ଲଗଆଉଟ", "ଚଳାନ୍ତୁ", "ଖୋଜନ୍ତୁ", ଓ "ପରଦାଛବି". ବସ୍ତୁ_ପ୍ରକାର ଚାବିଟି "କାର୍ଯ୍ଯ-ଆପ୍ଲେଟ୍" ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: The command of the launcher is not set.
or: ଏହି ଚାଳନକ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସ୍ଥିର କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: The configured command is not working and has been replaced by: %s
or: ଉଲ୍ଲେଖିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶଟି କାର୍ଯ୍ଯଟି କାମ କରୁନାହିଁ ଓ %s ଦ୍ବାରା ବଦଳାଇ ଦିଆଯାଇଛି

en: The fish's animation pixmap
or: ମାଛର ଜୀବନାୟନ ପିକ୍ସମାପ୍

en: The fish's name
or: ମାଛର ନାମ

en: The height (width for a vertical panel) of the panel. The panel will determine at runtime a minimum size based on the font size and other indicators. The maximum size is fixed at one quarter of the screen height (or width).
or: ଫଳକର ଉଚ୍ଚତା (ଭୂଲମ୍ବ ଫଳକ ପାଇଁ ଓସାର). ଚଳନ ସମୟରେ, ଫଳକଟି ଅକ୍ଷରରୂପ ଓ ଅନ୍ଯାନ୍ଯ ସୂଚକଠାରୁ ସର୍ବନିମ୍ନ ଆକାର ସ୍ଥିର କରିବ. ସର୍ବାଧିକ ଆକାର ପରଦା ଉଚ୍ଚତାର (ବା ଓସାରର) ଏକଚତୁର୍ଥାଂଶ ଭାବେ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି.

en: The icon of the command to be run.
or: ଚଳାଯିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶର ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ.

en: The identifier of the panel attached to this drawer. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object".
or: ଏହି ଡ୍ରୟରରେ ଯୋଗ କରାଯାଇଥିବା ଫଳକର ପରିଚାୟକ. ବସ୍ତୁ_ପ୍ରକାର ଚାବିଟି "ଡ୍ରୟର-ବସ୍ତୁ" ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: The identifier of the toplevel panel which contains this object.
or: ବସ୍ତୁକୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ଫଳକର ପରିଚାୟକ.

en: The location of the .desktop file describing the launcher. This key is only relevant if the object_type key is "launcher-object".
or: ଚାଳକର ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଥିବା ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲର ଅବସ୍ଥାନ. ବସ୍ତୁ_ପ୍ରକାର ଚାବିଟି "ଚାଳକ-ବସ୍ତୁ" ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: The location of the image file used as the icon for the object's button. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object" and the use_custom_icon key is true.
or: ବସ୍ତୁର ଚାବିର ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ରୂପେ ବ୍ଯବହାର କରାଯାଉଥିବା ଚିତ୍ର ଫାଇଲର ଅବସ୍ଥାନ. ବସ୍ତୁ_ପ୍ରକାର ଚାବିଟି "ଡ୍ରୟର-ବସ୍ତୁ" ବା "ମେନୁ-ବସ୍ତୁ" ଥିଲେ ଓ ଇଚ୍ଛାରୂପ_ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ_ବ୍ଯବହାର_କରନ୍ତୁ ଚାବି ସତ ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: The location of the launcher is not set.
or: ଚାଳନକର ଅବସ୍ଥାନ ସ୍ଥିର କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: The location of the panel along the x-axis, starting from the right of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the x key is used. If the value is greater than 0, then the value of the x key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
or: ପରଦା ଦାହାଣରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା, x-ଅକ୍ଷରେ ଫଳକର ଅବସ୍ଥାନ। ଯଦି -1 ସେଟକରାଯାଏ, ତେବେ ତାହାର ମୂଲ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରାଯିବଏବଂ x କିର ମୂଲ୍ୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ। ଯଦି ତାହାର ମୂଲ୍ୟ 0ରୁ ଅଧିକ ହୁଏ, ତେବେ x କିର ମୂଲ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରାଯିବ। ଅପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ। ସମ୍ପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଏହି ଚାବିଟି ଅଗ୍ରାହ୍ଯ ରହିବ ଓ ଫଳକଟି ଅନୁସ୍ଥାପନ ଚାବି ଦ୍ବାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରଦାର ଧାରରେ ସ୍ଥାନିତ କରାଯିବ।

en: The location of the panel along the x-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
or: ଏକ୍ସ-ଅକ୍ଷରେ ଫଳକର ଅବସ୍ଥାନ. ଅପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ. ସମ୍ପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଏହି ଚାବିଟି ଅଗ୍ରାହ୍ଯ ରହିବ ଓ ଫଳକଟି ଅନୁସ୍ଥାପନ ଚାବି ଦ୍ବାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରଦାର ଧାରରେ ସ୍ଥାନିତ କରାଯିବ.

en: The location of the panel along the y-axis, starting from the bottom of the screen. If set to -1, the value is ignored and the value of the y key is used. If the value is greater than 0, then the value of the y key is ignored. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
or: ପରଦା ଦାହାଣରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା, y-ଅକ୍ଷରେ ଫଳକର ଅବସ୍ଥାନ। ଯଦି -1 ସେଟକରାଯାଏ, ତେବେ ତାହାର ମୂଲ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରାଯିବଏବଂ y କିର ମୂଲ୍ୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ। ଯଦି ତାହାର ମୂଲ୍ୟ 0ରୁ ଅଧିକ ହୁଏ, ତେବେ y କିର ମୂଲ୍ୟକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରାଯିବ। ଅପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ। ସମ୍ପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଏହି ଚାବିଟି ଅଗ୍ରାହ୍ଯ ରହିବ ଓ ଫଳକଟି ଅନୁସ୍ଥାପନ ଚାବି ଦ୍ବାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରଦାର ଧାରରେ ସ୍ଥାନିତ କରାଯିବ।

en: The location of the panel along the y-axis. This key is only relevant in un-expanded mode. In expanded mode this key is ignored and the panel is placed at the screen edge specified by the orientation key.
or: ୱାଇ-ଅକ୍ଷରେ ଫଳକର ଅବସ୍ଥାନ. ଅପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ. ସମ୍ପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଏହି ଚାବିଟି ଅଗ୍ରାହ୍ଯ ରହିବ ଓ ଫଳକଟି ଅନୁସ୍ଥାପନ ଚାବି ଦ୍ବାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପରଦାର ଧାରରେ ସ୍ଥାନିତ କରାଯିବ.

en: The name of the directory is not set.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀର ନାମ ସ୍ଥିର କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: The name of the launcher is not set.
or: ଚାଳନକର ନାମ ସ୍ଥିର କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: The orientation of the panel. Possible values are "top", "bottom", "left", "right". In expanded mode the key specifies which screen edge the panel is on. In un-expanded mode the difference between "top" and "bottom" is less important - both indicate that this is a horizontal panel - but still give a useful hint as to how some panel objects should behave. For example, on a "top" panel a menu button will pop up its menu below the panel, whereas on a "bottom" panel the menu will be popped up above the panel.
or: ଫଳକର ଅନୁସ୍ଥାପନ. ସାମ୍ଭବ୍ଯ ମୂଲ୍ଯ ହେଲା "ଉଚ୍ଚ", "ତଳ", "ବାମ", "ଡାହାଣ". ସମ୍ପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ ଚାବିଟି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ ଫଳକ ପରଦାର କେଉଁ ଧାରରେ ଅଛି. ଅପ୍ରସାରିତ ଅବସ୍ଥାରେ "ଉଚ୍ଚ" ଓ "ତଳ" ମଧ୍ଯରେ ପ୍ରଭେଦ ଅତି ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ - ଦୁଇଟି ମୂଲ୍ଯ ଭୂସମାନ୍ତର ଫଳକ ସୂଚିତ କରନ୍ତି - ତଥାପି ଏହା ଫଳକର କିଛି ବସ୍ତୁର ଚାଲିଚଳନ ପାଇଁ ଉପକାରୀ ଆଭାସ ଦିଅନ୍ତି. ଉଦାହରଣ ସ୍ବରୂପ, "ଉଚ୍ଚ" ଫଳକରେ ଗୋଟିଏ ମେନୁ ଚାବି ନିଜର ମେନୁ ଫଳକ ତଳେ ଖୋଲିବ, କିନ୍ତୁ "ତଳ" ଫଳକରେ ମେନୁଟି ଫଳକ ଉପରେ ଖୋଲିବ.

en: The panel encountered a problem while loading "%s".
or: "%s"କୁ ଧାରଣ କରିବାରେ ଫଳକରେ ଗୋଟିଏ ସମସ୍ଯା ଉଠିଲା.

en: The path from which the menu contents is contructed. This key is only relevant if the use_menu_path key is true and the object_type key is "menu-object".
or: ମେନୁ ସୂଚୀପତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ପଥ. ମେନୁ_ପଥ_ବ୍ଯବହାର_କରନ୍ତୁ ଚାବି ସତ ଥିଲେ, ଓ ବସ୍ତୁ_ପ୍ରକାର ଚାବି "ମେନୁ-ବସ୍ତୁ" ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: The position of this panel object. The position is specified by the number of pixels from the left (or top if vertical) panel edge.
or: ଏହି ଫଳକ ବସ୍ତୁର ଅବସ୍ଥାନ. ଅବସ୍ଥାନଟି ଫଳକର ବାମ (ବା ଉପର, ଯଦି ଭୂଲମ୍ବ) ଧାରରୁ ପିକ୍ସେଲ ହିସାବରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରାଯାଏ.

en: The speed in which panel animations should occur. Possible values are "slow", "medium" and "fast". This key is only relevant if the enable_animations key is true.
or: ଫଳକ ଜୀବନାୟନଗୁଡ଼ିକର ଗତି. ସାମ୍ଭବ୍ଯ ମୂଲ୍ଯ ହେଲା "ଧୀର", "ମାଧ୍ଯମ" ଓ "ଦ୍ରୁତ". ଜୀବନାୟନ_ସମର୍ଥ_କରନ୍ତୁ ଚାବି ସତ ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: The text to display in a tooltip for this drawer or this menu. This key is only relevant if the object_type key is "drawer-object" or "menu-object".
or: ଏହି ଡ୍ରୟର ବା ମେନୁର ଉପକରଣ ସୂଚନାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବା ପାଠ୍ଯ. ବସ୍ତୁ_ପ୍ରକାର ଚାବିଟି "ଡ୍ରୟର-ବସ୍ତୁ" ବା "ମେନୁ-ବସ୍ତୁ" ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: The unit to use when showing temperatures.
or: ତାପମାନ ଦର୍ଶାଇବା ସମୟରେ ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ଏକକ.

en: The unit to use when showing wind speed.
or: ପବନ ବେଗ ଦର୍ଶାଇବା ସମୟରେ ବ୍ୟବହାର ହେଉଥିବା ଏକକ.

en: The water needs changing
or: ପାଣିର ଆବଶ୍ଯକତା ବଦଳୁଅଛି

en: This button lets you hide all windows and show the desktop.
or: ଏହି ଚାବି ସବୁ ୱିଣ୍ଡୋ ଲୁଚାଇ ଆପଣଙ୍କୁ ଡେସ୍କଟପ୍ ଦେଖାଏ.

en: This is a human readable name which you can use to identify a panel. Its main purpose is to serve as the panel's window title which is useful when navigating between panels.
or: ଏହା ମଣିଷ ଦ୍ବାରା ପଠନୀୟ ନାମ, ଯେଉଁଟାକି ଫଳକର ପରିଚୟ ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯାଇ ହେବ. ଏହାର ମୁଖ୍ଯ ଉଦେଶ୍ଯ ହେଲା ଫଳକର ୱିଣ୍ଡୋ ଶୀର୍ଷକ ନିମନ୍ତେ ସେବା କରିବା, ଯେଉଁଟାକି ଫଳକ ମଧ୍ଯରେ ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ଉପକାରୀ.

en: This key specifies how many rows (for horizontal layout) or columns (for vertical layout) the workspace switcher shows the workspaces in. This key is only relevant if the display_all_workspaces key is true.
or: ଏହି ଚାବି କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଚୟକରେ ଧାଡ଼ିର ସଂଖ୍ଯା (ଭୂସମାନ୍ତର ବିନ୍ଯାସ ପାଇଁ) ବା ସ୍ତମ୍ଭର ସଂଖ୍ଯା (ଭୂଲମ୍ବ ବିନ୍ଯାସ ପାଇଁ) ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ. ସବୁ_କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର_ପ୍ରଦର୍ଶିତ_କରନ୍ତୁ ଚାବି ସତ ଥିଲେ ହିଁ ଏହି ଚାବିର ପ୍ରଭାବ ହେବ.

en: This key specifies the command that will be tried to execute when the fish is clicked.
or: ଏହି ଚାବି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ, ମାଛକୁ ଦବାଇଲେ କେଉଁ  ନିର୍ଦ୍ଦେଶଟି ନିଷ୍ପାଦନ ହେବ.

en: This key specifies the filename of the pixmap which will be used for the animation displayed in the fish applet relative to the pixmap directory.
or: ଏହି ଚାବି ମାଛ ଆପ୍ଲେଟରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଜୀବନାୟନ ପାଇଁ ବ୍ଯବହାର କରାଯିବା ପିକ୍ସମାପ୍ ଫାଇଲ ନାମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ, ପିକ୍ସମାପ୍ଡିରେକଟୋରି ଆପେକ୍ଷିକରେ.

en: This key specifies the format used by the clock applet when the format key is set to "custom". You can use conversion specifiers understood by strftime() to obtain a specific format. See the strftime() manual for more information.
or: ସଂରୂପ ଚାବି "custom" ରୂପେ ବିନ୍ଯାସ ହୋଇଥିଲେ, ଏହି ଚାବି ଘଣ୍ଟା ଆପ୍ଲେଟ୍ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହୃତ ସଂରୂପ ଉଲ୍ଲେଖିତ କରେ. ଗୋଟିଏ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଂରୂପ ପାଇବାପାଇଁ ଆପଣ strftime() ବୁଝିପାରୁଥିବା ରୂପାନ୍ତରକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟକାରୀ ବ୍ଯବହାର କରିପାରନ୍ତି. ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ strftime() ସହାୟକ ପୁସ୍ତକ ଦେଖନ୍ତୁ.

en: This key specifies the hour format used by the clock applet. Possible values are "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". If set to "internet", the clock will display Internet time. The Internet time system divides the day into 1000 ".beats". There are no time zones in this system, so time is the same all over the world. If set to "unix", the clock will display time in seconds since Epoch, i.e. 1970-01-01. If set to "custom", the clock will display time according to the format specified in the custom_format key.
or: ଏହି ଚାବି ଘଣ୍ଟା ଆପ୍ଲେଟ୍ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହୃତ ଘଣ୍ଟା ସଂରୂପକୁ ଉଲ୍ଲେଖିତ କରେ. ସାମ୍ଭାବ୍ଯ ମୂଲ୍ଯଗୁଡ଼ିକ ହେଲା "12-hour", "24-hour", "internet", "unix" and "custom". ଯଦି "internet" ବିନ୍ଯାସ କରାଯାଇଛି, ଘଣ୍ଟାଟି ଇଣ୍ଟରନେଟ ସମୟ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିବ. ଇଣ୍ଟରନେଟ ସମୟ ତନ୍ତ୍ର ଦିନକୁ ୧୦୦୦ "ବିଟ୍ସ"ରେ ଭାଗକରେ. ଏହି ବ୍ଯବସ୍ଥାରେ କୌଣସି ସମୟ କ୍ଷେତ୍ର ନାହଁି, ତେଣୁ ସମୟ ସାରା ବିଶ୍ବରେ ସମାନ. ଯଦି "unix" ବିନ୍ଯାସ କରାଯାଇଛି, ଘଣ୍ଟାଟି ସମୟକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କାଳଠାରୁ, ଅର୍ଥାତ ୧୯୭୦-୦୧-୦୧ଠାରୁ, ସେକେଣ୍ଡରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିବ. ଯଦି "custom" ବିନ୍ଯାସ କରାଯାଇଛି, ଘଣ୍ଟାଟି custom_format ଚାବି ଦ୍ବାରା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଂରୂପରେ ସମୟକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିବ.

en: This key specifies the number of frames that will be displayed in the fish's animation.
or: ଏହି ଚାବି ମାଛର ଜୀବନାୟନରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ଫ୍ରେମର ସଂଖ୍ଯା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ.

en: This key specifies the number of seconds each frame will be displayed.
or: ଏହି ଚାବି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କରେ ପ୍ରତି ଫ୍ରେମ କେତେ ସେକେଣ୍ଡ ପାଇଁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯିବ.

en: This program is responsible for launching other applications and provides useful utilities.
or: ଏହି ପ୍ରଗ୍ରାମଟି ଅନ୍ଯାନ୍ଯ ପ୍ରୟୋଗ ଚାଳିତ କରିବା ପାଇଁ ଦାୟୀ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଦରକାରୀ ଉପଯୋଗୀତା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ.

en: Time _Settings
or: ସମୟ ବିନ୍ୟାସ (_S)

en: Tooltip displayed for drawer or menu
or: ଡ୍ରୟର ବା ମେନୁ ପାଇଁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ପକରଣ ସୂଚନା

en: Toplevel panel containing object
or: ବସ୍ତୁ ଧାରଣ କରିଥିବା ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ଫଳକ

en: URI list dropped on run dialog had wrong format (%d) or length (%d)
or: ଚାଳନ ସଂଳାପରେ ପକାଯାଇଥିବା ୟୁ.ଆର.ଆଇ.ର ତାଲିକାର ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ (%d) ବା ଲମ୍ବ (%d) ଭୁଲ

en: Unable to execute '%s'
    
    Details: %s
or: '%s' କୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିବାରେ ଅସଫଳ
    
    ବର୍ଣ୍ଣନା: %s

en: Unable to locate the command to execute
or: ନିଷ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶର ଅବସ୍ଥାନ ନିରୂପଣ କରିବାରେ ଅସଫଳ

en: Unable to mount %s
or: %sକୁ ମାପିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to open desktop file %s for panel launcher%s%s
or: ଫଳକ ପ୍ରଚାଳକ%2$s%3$s ପାଇଁ ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ %1$s ଖୋଲିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unable to read from '%s'
    
    Details: %s
or: '%s'ରୁ ପଢ଼ିହେଲା ନାହିଁ
    
    ବର୍ଣ୍ଣନା: %s

en: Unable to read output from command
    
    Details: %s
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶରୁ ନିର୍ଗମ ପଢ଼ିହେଲା ନାହିଁ
    
    ବର୍ଣ୍ଣନା: %s

en: Unable to scan %s for media changes
or: ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ୟମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ %sକୁ କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Unrecognized desktop file Version '%s'
or: ଅଚିହ୍ନା ଡେସ୍କଟପ ଫାଇଲ ସଂସ୍କରଣ '%s'

en: Unrecognized launch option: %d
or: ଅଚିହ୍ନା ଆରମ୍ଭ ବିକଳ୍ପ: %d

en: Use custom icon for object's button
or: ବସ୍ତୁର ଚାବି ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାରୂପ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use custom path for menu contents
or: ମେନୁ ସୂଚୀପତ୍ର ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାରୂପ ପଥ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ

en: Visible pixels when hidden
or: ଲୁଚାହୋଇଥିବା ବେଳେ ଦୃଶ୍ଯମାନ ପିକ୍ସେଲ

en: Warning:  The command appears to be something actually useful.
    Since this is a useless applet, you may not want to do this.
    We strongly advise you against using %s for anything
    which would make the applet "practical" or useful.
or: ଚେତାବନୀ: ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବାସ୍ତବରେ କିଛି ଦରକାରୀ ବସ୍ତୁ ଭଳି ଜଣାପଡ଼ୁଛି.
    ଯେହେତୁ ଏହା ଏକ ଅଦରକାରୀ ଆପ୍ଲେଟ୍ , ଆପଣ ଏହା କରିବାପାଇଁ ନ ଚାହଁିପାରନ୍ତି.
    ଆମେ ଦୃଢ଼ତାରସହ ଆପଣଙ୍କୁ %sକୁ କିଛି "ବ୍ଯବହାରମୂଳକ" ବା ଉପକାରୀ କାରଣରେ
    ବ୍ଯବହାର କରିବା ବିରୋଧରେ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛୁ

en: Weather
or: ପାଣିପାଗ

en: West
or: ପଶ୍ଚିମ

en: When a drawer is deleted, the drawer and its
    settings are lost.
or: ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଡ୍ରୟର ଲିଭାଇଦିଆଯାଏ, ତେବେ ଡ୍ରୟର
    ଓ ତାହାର ବିନ୍ଯାସ ହଜିଯାଏ.

en: When a panel is deleted, the panel and its
    settings are lost.
or: ଯେତେବେଳେ କୌଣସି ଫଳକ ଲିଭାଇଦିଆଯାଏ, ତେବେ ଫଳକ
    ଓ ତାହାର ବିନ୍ଯାସ ହଜିଯାଏ.

en: When to group windows
or: ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡି଼କୁ କେତେବେଳେ ସମୂହିତ କରାଯିବ

en: Will run command: '%s'
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶ: '%s' ଚଳାଯିବ

en: Window Grouping
or: ୱିଣ୍ଡୋ ସମୂହ କରାଯାଉଛି

en: Window List
or: ୱିଣ୍ଡୋ ତାଲିକା

en: Window List Content
or: ୱିଣ୍ଡୋ ତାଲିକା ସୂଚୀପତ୍ର

en: Window List Preferences
or: ୱିଣ୍ଡୋ ତାଲିକା ପସନ୍ଦ

en: Window Selector
or: ୱିଣ୍ଡୋ ଚୟକ

en: With a multi-screen setup, you may have panels on each individual screen. This key identifies the current screen the panel is displayed on.
or: ବହୁ-ପରଦା ବ୍ଯବସ୍ଥାରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତ୍ଯେକ ପରଦାରେ ଫଳକ ରହିପାରେ. ଏହି ଚାବି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରଦା ପରିଚିତ କରେ, ଯେଉଁଠାରେ ଫଳକଟି ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଛି.

en: Workspace Names
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ନାମ

en: Workspace Switcher
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଚୟକ

en: Workspace Switcher Preferences
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ଚୟକ ପସନ୍ଦ

en: Workspace na_mes:
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର ନାମ: (_m)

en: Workspaces
or: କାର୍ଯ୍ଯକ୍ଷେତ୍ର

en: X co-ordinate of panel
or: ଫଳକର ଏକ୍ସ ପଦ

en: X co-ordinate of panel, starting from the right of the screen
or: ଫଳକର X ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଙ୍କ, ପରଦାର ଡାହାଣରୁ ଆରମ୍ଭହୋଇ

en: X screen where the panel is displayed
or: ଏକ୍ସ ପରଦା ଯେଉଁଠାରେ ଫଳକ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯାଇଛି

en: Xinerama monitor where the panel is displayed
or: ସିନେରାମା ପ୍ରଦର୍ଶିକା ଯେଉଁଠାରେ ଫଳକ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରାଯାଇଛି

en: Y co-ordinate of panel
or: ଫଳକର ୱାଇ ପଦ

en: Y co-ordinate of panel, starting from the bottom of the screen
or: ଫଳକର Y ନିର୍ଦ୍ଦେଶାଙ୍କ, ପରଦାର ତଳୁ ଆରମ୍ଭହୋଇ

en: You must always have at least one panel.
or: ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଫଳକ ଥିବା ଆବଶ୍ଯକ.

en: Your window manager does not support the show desktop button, or you are not running a window manager.
or: ଆପଣଙ୍କ ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକ ଡେସ୍କଟପ୍ ଦେଖାଉଥିବା ଚାବିକୁ ଅସହାୟକ, ବା ଆପଣ ୱିଣ୍ଡୋ ପରିଚାଳକ ଚଳାଉ ନାହାନ୍ତି.

en: [FILE...]
or: [ଫାଇଲ ...]

en: _12 hour format
or: 12 ଘଣ୍ଟିଆ ଶୈଳୀ (_1)

en: _24 hour format
or: 24 ଘଣ୍ଟିଆ ଶୈଳୀ (_2)

en: _About
or: ବିବରଣୀ (_A)

en: _Activate Screensaver
or: ପରଦା ସଂରକ୍ଷକକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ ( _A)

en: _Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Add to Drawer...
or: ଡ୍ରୟରରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ... (_A)

en: _Always group windows
or: ସବୁବେଳେ ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡି଼କୁ ସମୂହିତ କରନ୍ତୁ ( _A)

en: _Applet:
or: ଆପ୍ଲେଟ୍ (_A):

en: _Autohide
or: ସ୍ବଂୟ ଲୁଚାନ୍ତୁ ( _A)

en: _Back
or: ପଛକୁ (_B)

en: _Browse...
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_B)...

en: _Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Close
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_C)

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Delete This Panel
or: ଏହି ଫଳକକୁ ବିନାଶ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Don't Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ( _D)

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Edit Menus
or: ସମ୍ପାଦନ ମେନୁଗୁଡ଼ିକ (_E)

en: _Entire menu
or: ସମ୍ପୁର୍ଣ ମେନୁ (_E)

en: _File:
or: ଫାଇଲ (_F):

en: _Force quit
or: ବାଧ୍ଯ କରି ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_F)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: _Icon:
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ (_I):

en: _Launch
or: ଚାଳନକ... (_L)

en: _Location Name:
or: ଅବସ୍ଥାନ ନାମ (_L):

en: _Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ (_L):

en: _Lock Screen
or: ପରଦାକୁ ତାଲା ଦେଇ ରଖନ୍ତୁ (_L)

en: _Move
or: ଘୁଞ୍ଚାନ୍ତୁ (_M)

en: _Name of fish:
or: ମାଛର ନାମ (_N):

en: _Name:
or: ନାମ: (_N)

en: _Never group windows
or: କେବେବି ୱିଣ୍ଡୋଗୁଡି଼କୁ ସମୂହିତ କରନ୍ତୁ ନାହଁ ( _N)

en: _New Panel
or: ନୂଆ ଫଳକ (_N)

en: _None (use system theme)
or: କିଛି ନାହିଁ (ତନ୍ତ୍ରର ପ୍ରସଙ୍ଗ ବ୍ଯବହାର କରନ୍ତୁ) (_N)

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: _Orientation:
or: ଅନୁସ୍ଥାପନ (_O):

en: _Pause per frame:
or: ପ୍ରତି ଫ୍ରେମରେ ବିରତି (_P):

en: _Preferences
or: ପସନ୍ଦ (_P)

en: _Pressure unit:
or: ଚାପ ଏକକ (_P):

en: _Properties
or: ଗୁଣଧର୍ମ (_P)

en: _Reload
or: ପୁନର୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove
or: କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: _Remove From Panel
or: ତାଲିକାରୁ କାଢ଼ନ୍ତୁ (_R)

en: _Revert
or: ପ୍ରତ୍ଯାବ୍ରୁତ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Rotate on vertical panels
or: ଭୂଲମ୍ବ ଫଳକରେ ଘୂରାନ୍ତୁ (_R)

en: _Run
or: ଚଳାନ୍ତୁ (_R)

en: _Scale
or: ମେଳାନ୍ତୁ (_S)

en: _Set System Time
or: ତନ୍ତ୍ର ସମୟ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ (_S)

en: _Size:
or: ଆକାର (_S):

en: _Speak again
or: ପୁଣି କୁହନ୍ତୁ (_S)

en: _Temperature unit:
or: ତାପମାନ ଏକକ (_T):

en: _Tile
or: ଟାଇଲ୍ (_T)

en: _Time:
or: ସମୟ (_T):

en: _Timezone:
or: ସମୟ ମଣ୍ଡଳ (_T):

en: _Total frames in animation:
or: ଜୀବନାୟନରେ ସର୍ବମୋଟ ଫ୍ରେମ: (_T)

en: _Type:
or: ପ୍ରକାର: (_T)

en: _Visibility unit:
or: ଦ୍ରୁଶ୍ଯମାନ୍ଯତା ଏକକ (_V):

en: _Wind speed unit:
or: ପବନ ବେଗ ଏକକ (_W):

en: columns
or: ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: frames
or: ଫ୍ରେମଗୁଡ଼ିକ

en: pixels
or: ପିକ୍ସେଲ

en: rows
or: ଧାଡ଼ିଗୁଡ଼ିକ

en: seconds
or: ସେକେଣ୍ଡ
