mate-settings-daemon 1.26.0 - en to or translation catalogue (180 entries)

en: Acceleration multiplier for mouse motion. A value of -1 is the system default.
or: ମାଉସ୍ ଘୁଞ୍ଚାଇବାରେ ତ୍ବରଣ ଗୁଣିତକ. ତନ୍ତ୍ରର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ମୂଲ୍ଯ ହେଲା -1.

en: Accessibility
or: ଅଭିଗମ୍ଯତା

en: Accessibility Keyboard
or: ଅଭିଗମ୍ଯତା କିବୋର୍ଡ

en: Accessibility keyboard plugin
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା କିବୋର୍ଡ ପ୍ଲଗଇନ

en: Activate
or: ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Antialiasing
or: ଛବିମଶୃଣକରଣ

en: Background
or: ପ୍ରୁଷ୍ଠଭୂମି

en: Background plugin
or: ପୃଷ୍ଠଭୂମି ପ୍ଲଗଇନ

en: Binding to launch the calculator.
or: କାଲକୁଲେଟରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to launch the email client.
or: ଇମେଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to launch the help browser.
or: ସହାୟତା ବ୍ରାଉଜରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to launch the media player.
or: ମେଡ଼ିଆ ଚାଳକକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to launch the search tool.
or: ସନ୍ଧାନ ଉପକରଣକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to launch the web browser.
or: ୱେବ ବ୍ରାଉଜରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to lock the screen.
or: ପରଦାକୁ ଅପରିବର୍ତ୍ତନୀୟ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to log out.
or: ଲଗଆଉଟ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to lower the system volume.
or: ତନ୍ତ୍ର ଆକାରକୁ କମ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to mute the system volume.
or: ତନ୍ତ୍ର ଧ୍ୱନି ପ୍ରବଳତାକୁ ମୁକ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to open the Home folder.
or: ମୂଳ ସ୍ଥାନ ଫୋଲଡରକୁ ଖଓଲିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to pause playback.
or: ପଛଚଲାକୁ ସ୍ଥିର କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to raise the system volume.
or: ତନ୍ତ୍ର ଧ୍ୱନି ପ୍ରବଳତାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to skip to next track.
or: ପରବର୍ତ୍ତି ଟ୍ରାକକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to skip to previous track.
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତି ଟ୍ରାକକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Binding to start playback (or toggle play/pause).
or: ପଛଚଲାକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି (ଅଥବା ଚଲାନ୍ତୁ/ବିରାମ ଦିଅନ୍ତୁକୁ ଅଲଟପାଲଟ କରନ୍ତୁ)।

en: Binding to stop playback.
or: ପଛଚଲାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ ବାନ୍ଧୁଅଛି।

en: Cannot determine user's home directory
or: ଉପୟୋଗକର୍ତ୍ତାଙ୍କ ହୋମ ବିବରଣୀପଞ୍ଜିକାକୁ ନିର୍ଧାରଣ କରିପାରିବ ନାହିଁ

en: Clipboard
or: କର୍ତ୍ତନପଟ୍ଟ

en: Clipboard plugin
or: କ୍ଲିପବୋର୍ଡ ପ୍ଲଗ୍ଇନ

en: Configure display settings
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ସଂରଚନାକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Could not apply the stored configuration for monitors
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ ବିନ୍ୟାସରେ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not enable mouse accessibility features
or: ମାଉସ ଅଭିଗମ୍ଯତା ଗୁଣଧର୍ମକୁ ସକ୍ରିୟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not get default terminal. Verify that your default terminal command is set and points to a valid application.
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଟର୍ମିନାଲ ପାଇଲା ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଟର୍ମିନାଲ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ସେଟ କରାହୋଇଛି କି ନାହିଁ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବୈଧ ପ୍ରୟୋଗକୁ ସୂଚାଉଅଛି କି ନାହିଁ ତାହା ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: Could not refresh the screen information: %s
or: ପରଦା ସୂଚନାକୁ ସତେଜନ କରିହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not restore the display's configuration
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିନ୍ୟାସକୁ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not restore the display's configuration from a backup
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ ବିନ୍ୟାସକୁ ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣରୁ ସ୍ଥାପନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not save monitor configuration
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Could not switch the monitor configuration
or: ପ୍ରଦର୍ଶିକା ସଂରଚନାକୁ ବଦଳାଇ ହେଲା ନାହିଁ

en: Couldn't execute command: %s
    Verify that this is a valid command.
or: ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ନିଷ୍ପାଦନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s
    ଏହା ଗୋଟିଏ ବୈଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ବୋଲି ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ।

en: Cursor size
or: ଦର୍ଶିକା ଆକାର

en: Cursor theme
or: ଦର୍ଶିକା ପ୍ରସଙ୍ଗ

en: Deactivate
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Disable touchpad while typing
or: ଟାଇପ କରିବା ସମୟରେ ଟଚପ୍ୟାଡ଼କୁ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Distance before a drag is started.
or: ଟଣା ପ୍ରାରମ୍ଭ କରାଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୂରତ୍ବ.

en: Distance in pixels the pointer must move before accelerated mouse motion is activated. A value of -1 is the system default.
or: ମାଉସ୍ ତ୍ବରଣ ସକ୍ରିୟ କରାଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସୂଚକ ଘୁଞ୍ଚିବାର ଦୂରତ୍ବ, ପିକ୍ସେଲରେ. ତନ୍ତ୍ରର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ମୂଲ୍ଯ ହେଲା -1.

en: Do you want to activate Slow Keys?
or: ଆପଣ ଧୀର କିଗୁଡିକୁ ସକ୍ରିଯ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Do you want to activate Sticky Keys?
or: ଆପଣ ଷ୍ଟିକି କି କୁ ସକ୍ରିଯ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି?

en: Do you want to deactivate Slow Keys?
or: ଆପଣ ଧୀର କିଗୁଡିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Do you want to deactivate Sticky Keys?
or: ଆପଣ ଷ୍ଟିକି କିକୁ ନିଷ୍କ୍ରିଯ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି କି ?

en: Do_n't activate
or: ସକ୍ରିଯ_କର ନାହିଁ

en: Do_n't deactivate
or: ନିଷ୍କ୍ରିଯ_କରନାହିଁ

en: Does the display look OK?
or: ପ୍ରଦର୍ଶନଟି ଠିକ ଦେଖାଯାଉଛି କି?

en: Don't activate
or: ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Don't become a daemon
or: ଗୋଟିଏ ଡିମୋନ ହୁଅ ନାହିଁ

en: Don't deactivate
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Don't show any warnings again
or: ପୁଣିଥରେ କୌଣସି ଚେତାବନୀ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Double Click Time
or: ଦୁଇଥର ଦବାଇବାର ସମୟ

en: Drag Threshold
or: ଟଣାର ପ୍ରଭାବସୀମା

en: Dummy
or: ନକଲି

en: Dummy plugin
or: ନକଲି ପ୍ଲଗଇନ

en: Eject
or: ନିଷ୍କାସିତ କରନ୍ତୁ

en: Empty Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ

en: Empty all of the items from the trash?
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରରୁ ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ?

en: Emptying the trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରୁଅଛି

en: Enable debugging code
or: ତ୍ରୁଟି ନିବାରଣ ସଂକେତକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable mouse clicks with touchpad
or: ଟଚପ୍ୟାଡ଼ ସହିତ ମାଉସ କ୍ଲିକକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enhance _contrast in colors
or: ରଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକରେ ବୈଷମ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ (_c)

en: Error while trying to run (%s)
    which is linked to the key (%s)
or: ଚଲାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ବେଳେ ତ୍ରୁଟି (%s)
    ୟାହାକି କି ସହିତ ଲିଙ୍କ ଅଛି (%s)

en: File name of the bell sound to be played.
or: ଚଲାଇବାକୁ ଥିବା ଘଣ୍ଟି ଶବ୍ଦର ଫାଇଲର ନାମ

en: Free percentage notify threshold
or: ମୁକ୍ତ ପ୍ରତିଶତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି

en: Free space no notify threshold
or: ମୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ କୌଣସି ବିଜ୍ଞପ୍ତି ନାହିଁ

en: From:
or: ଠାରୁ:

en: Highlights the current location of the pointer when the Control key is pressed and released.
or: କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କି ଦବାଇ ଛାଡିଲେ ସୂଚକର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଅବସ୍ଥିତି ବିଶେଷଦର୍ଶିତ କରେ.

en: Hinting
or: ସଙ୍କେତ ଦେଉଅଛି

en: Home folder
or: ହୋମ ଫୋଲ୍ଡର

en: If you choose to empty the trash, all items in it will be permanently lost. Please note that you can also delete them separately.
or: ଯଦି ଆପଣ ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ବସ୍ତୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯିବ। ଦୟାକରି ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ପୃଥକ ଭାବରେ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ।

en: Ignore
or: ଆଗ୍ରହ୍ଯ କରିଦିଅନ୍ତୁ

en: Key binding (%s) is incomplete
or: କି ବନ୍ଧନ (%s) ଟି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଛି

en: Key binding (%s) is invalid
or: କି ବନ୍ଧନ (%s) ଟି ଅବୈଧ ଅଟେ

en: Keybindings
or: କି ବନ୍ଧନଗୁଡ଼ିକ

en: Keybindings plugin
or: କି ବନ୍ଧନ ପ୍ଲଗଇନଗୁଡ଼ିକ

en: Keyboard
or: କି-ବୋର୍ଡ

en: Keyboard Bell Custom Filename
or: କି ବୋର୍ଡ ଘଣ୍ଟିର ଇଚ୍ଛାରୂପ ଫାଇଲର ନାମ

en: Keyboard plugin
or: କି-ବୋର୍ଡ ପ୍ଲଗଇନ

en: Launch calculator
or: କାଲକୁଲେଟରକୁ ପ୍ରଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: Launch email client
or: ଇମେଲ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: Launch help browser
or: ସାହାୟ୍ଯ ବ୍ରାଉଜର ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Launch media player
or: ମେଡ଼ିଆ ଚାଲକଙ୍କୁ ପ୍ରଚାଳନ କରନ୍ତୁ

en: Launch web browser
or: ଉଏବ ବ୍ରାଉଜର ପ୍ରାରମ୍ଭ କର

en: Left
or: ବାମ

en: Length of a double click.
or: ଦୁଇଥର ଦବାଇବାର ସମୟ.

en: Locate Pointer
or: ସୂଚକ ଖୋଜି ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Lock screen
or: ସ୍କ୍ରିନ ତାଲାବନ୍ଦ

en: Log out
or: ଲଗଆଉଟ୍

en: Low Disk Space
or: କମ ଡିସ୍କସ୍ଥାନ

en: MATE Settings Daemon
or: MATE ବିନ୍ୟାସ ଡେମନ

en: Make _text larger and easier to read
or: ପାଠ୍ୟକୁ ପଢ଼ିବା ପାଇଁ ସହଜମୟ କରିବାକୁ ଆକାର ବୃହତାକାର କରନ୍ତୁ (_t)

en: Manage X Settings
or: X ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: Manage the X resource database
or: X ଉତ୍ସ ତଥ୍ୟାଧାରକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ

en: Media keys
or: ମେଡିଆ କିଗୁଡ଼ିକ

en: Media keys plugin
or: ମେଡ଼ିଆ କିଗୁଡ଼ିକର ପ୍ଲଗଇନ

en: Minimum notify period for repeated warnings
or: ପୁନଃପୌନିକ ଚେତାବନୀ ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଅବଧି

en: Motion Threshold
or: ଘୁଞ୍ଚାଉବାର ପ୍ରଭାବସୀମା

en: Mount paths to ignore
or: ଅଗ୍ରହଣୀୟ କରିବା ପାଇଁ ପଥଗୁଡ଼ିକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Mouse
or: ମାଉସ

en: Mouse Preferences
or: ମାଉସ ପସନ୍ଦ

en: Mouse button orientation
or: ମାଉସ୍ ଚାବି ଅନୁସ୍ଥାପନ

en: Mouse plugin
or: ମାଉସ ପ୍ଲଗଇନ

en: Next track
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ଟ୍ରାକ

en: Normal
or: ସାଧାରଣ

en: On-screen keyboard
or: ଅନ-ସ୍କ୍ରିନ କି-ବୋର୍ଡ

en: Pause playback
or: ପଛଚଲାକୁ ବିରାମ ଦିଅନ୍ତୁ

en: Play (or play/pause)
or: ଚଲାଅ( କିମ୍ବା ବିରାମ/ଚଲାଅ)

en: Press and _hold keys to accept them (Slow Keys)
or: ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ଦବାନ୍ତୁ ଏବଂ ଧରିରଖନ୍ତୁ (_h) (ମନ୍ଥର କିଗୁଡ଼ିକ)

en: Previous track
or: ପୂର୍ବବର୍ତ୍ତୀ ଟ୍ରାକ

en: RGBA order
or: RGBA କ୍ରମ

en: Remember NumLock state
or: ନ୍ଯୁମଲକ ଚାବିର ଅବସ୍ଥା ମନେ ରଖମ୍ତୁ

en: Removing item %lu of %lu
or: ବସ୍ତୁ %lu ର %lu କୁ କାଢ଼ୁଅଛି

en: Removing: %s
or: କାଢ଼ୁଅଛି: %s

en: Right
or: ଡାହାଣ

en: Screen magnifier
or: ପରଦା ଆବର୍ଦ୍ଧକ

en: Screen reader
or: ପରଦା ପାଠକ

en: Search
or: ଖୋଜନ୍ତୁ

en: Set this to TRUE if you have problems with accidentally hitting the touchpad while typing.
or: ଏହାକୁ TRUE ସେଟ କରନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଟାଇପ କରିବା ସମୟରେ ଟଚପ୍ୟାଡକୁ ହଠାତ ଆଘାତ କରିବାରେ ସମସ୍ୟା ଅଛି।

en: Set this to TRUE to be able to send mouse clicks by tapping on the touchpad.
or: ଟଚପ୍ୟାଡ ଉପରେ ଟ୍ୟାପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାଉସ କ୍ଲିକଗୁଡ଼ିକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ସମର୍ଥ କରିବାକୁ ଏହାକୁ TRUE ସେଟ କରନ୍ତୁ।

en: Set up screen size and rotation settings
or: ପରଦା ଆକାର ଏବଂ ଆବର୍ତ୍ତନ ବିନ୍ୟାସ

en: Show Displays in Notification Area
or: ବିଜ୍ଞପ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଦର୍ଶିକା ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Size of the cursor referenced by cursor_theme.
or: ଦର୍ଶିକା_ପ୍ରସଙ୍ଗ ଦ୍ବାରା ସୂତିତ ଦର୍ଶିକାର ଆକାର

en: Slow Keys Alert
or: ଧୀର କିଗୁଡିକ ଚେତାବନୀ

en: Sound
or: ଶବ୍ଦ

en: Specify a list of mount paths to ignore when they run low on space.
or: ସ୍ଥାପନ ପଥର ଗୋଟିଏ ତାଲିକା ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସ୍ଥାନ ଅଭାବରେ ଚାଲିଥାନ୍ତି।

en: Specify a time in minutes. Subsequent warnings for a volume will not appear more often than this period.
or: ମିନଟରେ ସମୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ। ଏହି ଅବଧି ଅପେକ୍ଷା ଭଲ୍ୟୁମ ପାଇଁ ପାଖାପାଖି ଚେତାବନୀ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୋଇନଥାଏ।

en: Sticky Keys Alert
or: ଷ୍ଟିକି କିଗୁଡିକ ଚେତାବନୀ

en: Stop playback
or: ପଛକୁ ଚଲାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Subsequent free percentage notify threshold
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁକ୍ତ ପ୍ରତିଶତ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଦ୍ୱାର

en: Swap left and right mouse buttons for left-handed mice.
or: ବାମ ହାତି ମାଉସ ପାଇଁ ବାମ ଓ ଡାହାଣ ମାଉସ ବଟନବି ଅଦଳ ବଦଳ କରନ୍.ତୁ

en: The order of subpixel elements on an LCD screen; only used when antialiasing is set to "rgba". Possible values are: "rgb" for red on left (most common), "bgr" for blue on left, "vrgb" for red on top, "vbgr" for red on bottom.
or: LCD ପରଦାରେ ଉପପିକସେଲ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର କ୍ରମ; କେବଳ ଉପନାମକରଣ ନକିରବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଥାଏ "rgba"। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: "rgb" ବାମପଟେ ଲାଲିପାଇଁ (ସାଧାରଣତଃ), "bgr" ବାମରେ ନିଳ ପାଇଁ, "vrgb" ଉପରେ ଲାଲି ପାଇଁ, "vbgr" ତଳେ ଲାଲି ପାଇଁ।

en: The resolution used for converting font sizes to pixel sizes, in dots per inch.
or: ଅକ୍ଷରରୂପକୁ ପିକସେଲ ଆକାରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟବହୃତ ବିଭେଦନ, ଇଞ୍ଚ ପ୍ରତି ଡଟଗୁଡ଼ିକ।

en: The selected configuration for displays could not be applied
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ବଚ୍ଛିତ ବିନ୍ୟାସକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିହେଲା ନାହିଁ

en: The type of antialiasing to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no antialiasing, "grayscale" for standard grayscale antialiasing, and "rgba" for subpixel antialiasing (LCD screens only).
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଚିତ୍ରଣରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଉପନାନକରଣ ନକିରବାର ପ୍ରକାର। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: "none" ଉପନାମକରଣ ନକରିବା ପାଇଁ, "grayscale" ମାନକ grayscale ଉପନାମକରଣ, ଏବଂ "rgba" ଉପପିକସେଲ ଉପନାମକରଣ ପାଇଁ (କେବଳ LCD ପରଦା)।

en: The type of hinting to use when rendering fonts. Possible values are: "none" for no hinting, "slight" for basic, "medium" for moderate, and "full" for maximum hinting (may cause distortion of letter forms).
or: ଅକ୍ଷରରୂପ ଚିତ୍ରଣକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ସୂଚନା ପ୍ରକାର। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: "none" ସୂଚନା ନଥିବା ପାଇଁ, "slight" ମୌଳିକ ସୂଚନା ପାଇଁ, "medium" ମଧ୍ଯମ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଏବଂ "full" ସର୍ବାଧିକ ସୂଚନା ପାଇଁ (ପରବର୍ତ୍ତୀ ଫର୍ମର ବିକୃତି ହୋଇପାରେ)।

en: The volume "%s" has only %s disk space remaining.
or: ସ୍ଥାନ "%s" ରେ କେବଳ %s ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ବଳିଛି।

en: There was an error displaying help: %s
or: ସହାୟତା ଦେଖାଇବାରେ ତୃଟି: %s

en: This computer has only %s disk space remaining.
or: ଏହି କମ୍ପୁଟରରେ କେବଳ %s ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନ ବଳିଛି।

en: Toggle magnifier
or: ଆଗପଛ ଆବର୍ଦ୍ଧକ

en: Toggle on-screen keyboard
or: ଅନ-ସ୍କ୍ରିନ କି-ବୋର୍ଡକୁ ଆଗପଛ କରନ୍ତୁ

en: Toggle screen reader
or: ପରଦା ପାଠକକୁ ଆଗପଛ କରନ୍ତୁ

en: Trying to switch the monitor configuration anyway.
or: ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରଦର୍ଶିକାକୁ ଯେକୌଣସି ଉପାୟରେ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ଟାଇପ କରୁଅଛି।

en: Typing Break
or: ଟାଇପ କରିବା ଭଙ୍ଗ

en: Typing break plugin
or: ଟାଇପ ଭଙ୍ଗ ପ୍ଲଗଇନ

en: Universal Access Preferences
or: ଜାଗତିକ ଅଭିଗମ୍ୟତା ପସନ୍ଦଗୁଡ଼ିକ

en: Upside Down
or: ଉପରୁ ତଳକୁ

en: Use on-screen _keyboard
or: ଅନ-ସ୍କ୍ରିନ କି-ବୋର୍ଡକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Use screen _magnifier
or: ପରଦା ଆବର୍ଦ୍ଧକକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_m)

en: Use screen _reader
or: ପରଦା ପାଠକଙ୍କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ (_r)

en: Volume down
or: ପ୍ରବଳତା ହ୍ରାସ କରନ୍ତୁ

en: Volume mute
or: ଭଲ୍ଯୁମକୁ ନୀରବରେ ରଖ

en: Volume step
or: ଭଲ୍ଯୁମ ସୋପାନ

en: Volume step as percentage of volume.
or: ଭଲ୍ଯୁମ ସୋପାନ ଭଲ୍ୟୁମର ଶତକଡା ପରି

en: Volume up
or: ଧ୍ବନି ପ୍ରବଳତା ବ୍ରୁଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ

en: When set to true, MATE will remember the state of the NumLock LED between sessions.
or: ସତ ବିନ୍ଯାସ କରାଯାଇଥିଲେ, ନୋମ ବିଭିନ୍ନ ଅଧିବେଶନ ମଧ୍ଯରେ ନ୍ଯୁମଲକ ଚାବିର ଅବସ୍ଥା ମନେ ରଖିବ

en: Whether the on-screen keyboard is turned on.
or: ଅନସ୍କ୍ରିନ କିବୋର୍ଡକୁ ଅନ କରାଯାଇଛି କି ନାହିଁ।

en: Whether the screen magnifier is turned on.
or: ପରଦା ଆବର୍ଦ୍ଧକକୁ ଅନ କରାଯାଇଛି କି ନାହିଁ।

en: Whether the screen reader is turned on.
or: ପରଦା ପାଠକଟି ଅନ ଅଛି କି ନାହିଁ।

en: X Resource Database
or: X ଉତ୍ସ ତଥ୍ୟାଧାର

en: X Settings
or: X ବିନ୍ୟାସ

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to an external disk.
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲିକରି ଆପଣ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ, ଅବ୍ୟବହୃତ ପ୍ରଗ୍ରାମ ଅଥବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ କାଢ଼ିକରି, ଅଥବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ବାହ୍ୟ ଡିସ୍କ ମଧ୍ଯକୁ ଗତି କରାଇ।

en: You can free up disk space by emptying the Trash, removing unused programs or files, or moving files to another disk or partition.
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲିକରି ଆପଣ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ, ଅବ୍ୟବହୃତ ପ୍ରଗ୍ରାମ ଅଥବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ କାଢ଼ିକରି, ଅଥବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ୟ ଡିସ୍କ ଅଥବା ବିଭାଜନ ମଧ୍ଯକୁ ଗତି କରାଇ।

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to an external disk.
or: ଅବ୍ୟବହୃତ ପ୍ରଗ୍ରାମ ଅଥବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ କାଢ଼ିକରି ଆପଣ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ, ଅଥବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ବାହ୍ୟ ଡିସ୍କ ମଧ୍ଯକୁ ଗତି କରାଇ।

en: You can free up disk space by removing unused programs or files, or by moving files to another disk or partition.
or: ଅବ୍ୟବହୃତ ପ୍ରଗ୍ରାମ ଅଥବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ କାଢ଼ିକରି ଆପଣ ଡିସ୍କ ସ୍ଥାନକୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ, ଅଥବା ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ୟ ଡିସ୍କ ଅଥବା ବିଭାଜନ ମଧ୍ଯକୁ ଗତି କରାଇ।

en: You just held down the Shift key for 8 seconds.  This is the shortcut for the Slow Keys feature, which affects the way your keyboard works.
or: ଆପଣ ସିଫ୍ଟ କିକୁ ମାତ୍ର ୮ ସେକେଣ୍ଡ ଧରି ରଖନ୍ତୁ। ଏହା ଧୀର କି ବିଶେଷତାର ସର୍ଟକଟ କି ଅଟେ, ୟାହାକି ଆପଣଙ୍କର କିବୋର୍ଡ କାର୍ୟ୍ଯକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ।

en: You just pressed the Shift key 5 times in a row.  This is the shortcut for the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
or: ଆପଣ ସିଫ୍ଟ କିକୁ ଧାଡିରେ ୫ ଥର ଦବାନ୍ତୁ। ଏହା ଷ୍ଟିକି କି ବିଶେଷତାର ସର୍ଟକଟ କି ଅଟେ, ୟାହାକି ଆପଣଙ୍କର କିବୋର୍ଡ କେମିତି କାର୍ୟ୍ଯ କରିବ ତାଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଏ।

en: You just pressed two keys at once, or pressed the Shift key 5 times in a row.  This turns off the Sticky Keys feature, which affects the way your keyboard works.
or: ଆପଣ ଦୁଇଟି କି କୁ ଏକା ସହିତ ଦବାନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ସିଫ୍ଟ କିକୁ ଧାଡିରେ ପାଞ୍ଚଥର ଦବାନ୍ତୁ। ଏହା ଷ୍ଟିକି କି ବିଶେଷତାକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଏ, ୟାହାକି ଆପଣଙ୍କର କିବୋର୍ଡର କାର୍ୟ୍ଯ କରିବା ପଦ୍ଧତିକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରେ।

en: _Activate
or: ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_A)

en: _Deactivate
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_D)

en: _Empty Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ରକୁ ଖାଲି କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Ignore duplicate keypresses (Bounce Keys)
or: ନକଲି କି ଚାପକୁ ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରନ୍ତୁ (ବାଉନ୍ସ କିଗୁଡ଼ିକ) (_I)

en: _Keep This Configuration
or: ଏହି ବିନ୍ୟାସକୁ ରଖନ୍ତୁ (_K)

en: _Press keyboard shortcuts one key at a time (Sticky Keys)
or: ଏକ ସମୟରେ ଗୋଟିଏ କିବୋର୍ଡ ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ପଥକୁ ଦବାନ୍ତୁ (ଷ୍ଟିକି କିଗୁଡ଼ିକ) (_P)

en: _Restore Previous Configuration
or: ପୂର୍ବ ବିନ୍ୟାସକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: possible values are "on", "off", and "custom".
or: ସମ୍ଭାବ୍ଯ ମୂଲ୍ଯଗୁଡ଼ିକ ହେଲା "on", "off", and "custom"
