gvfs - en to pl translation catalogue (444 entries)

en:  (invalid encoding)
pl:  (nieprawidłowe kodowanie)

en:  <location> <attribute> <values> - set attribute
pl:  <położenie> <atrybut> <wartości> - ustawia atrybut

en: %s Audio Player
pl: Odtwarzacz muzyki %s

en: %s Camera
pl: Aparat %s

en: %s Drive
pl: Napęd %s

en: %s Encrypted Data
pl: Zaszyfrowane dane %s

en: %s Filesystem Service
pl: Usługa systemu plików %s

en: %s Media
pl: Nośnik %s

en: %s on %s
pl: %s na %s

en: %s/%s Drive
pl: Napęd %s/%s

en: %s: %d: Directory or file exists
pl: %s: %d: katalog lub plik już istnieje

en: %s: %d: Invalid filename
pl: %s: %d: nieprawidłowa nazwa pliku

en: %s: %d: No such file or directory
pl: %s: %d: nie ma takiego pliku lub katalogu

en: %s: %d: Not Supported
pl: %s: %d: nieobsługiwane

en: %s: %s, error writing to stdout
pl: %s: %s, błąd podczas zapisywania do standardowego wyjścia

en: %s: %s: error launching application: %s
pl: %s: %s: błąd podczas uruchamiania programu: %s

en: %s: %s: error opening file: %s
pl: %s: %s: błąd podczas otwierania pliku: %s

en: %s: %s: error opening location: %s
pl: %s: %s: błąd podczas otwierania położenia: %s

en: %s: %s: error reading: %s
pl: %s: %s: błąd podczas odczytywania: %s

en: %s: %s:error closing: %s
pl: %s: %s:błąd podczas zamykania: %s

en: %s: missing locations
pl: %s: brak położeń

en: - create directories
pl: - tworzy katalogi

en: - delete files
pl: - usuwa pliki

en: - list contents of directories in a tree-like format
pl: - wyświetla listę zawartości katalogów w formacie drzewa

en: - list files at <location>
pl: - wyświetla listy plików w <położeniu>

en: - mount <location>
pl: - montuje <położenie>

en: - move files to trash
pl: - przenosi pliki do kosza

en: - rename file
pl: - zmienia nazwę pliku

en: - show info for <location>
pl: - wyświetla informacje dla <położenia>

en: / on %s
pl: / na %s

en: ATA Drive
pl: Napęd ATA

en: Accounts are unsupported
pl: Konta są nieobsługiwane

en: Append to end of file
pl: Dołącza do końca pliku

en: Apple Mobile Device
pl: Urządzenie przenośne firmy Apple

en: Attribute not specified
pl: Nie podano atrybutu

en: Audio CD Filesystem Service
pl: Usługa systemu plików CD-Audio

en: Audio Disc
pl: Płyta CD-Audio

en: Audio Player
pl: Odtwarzacz muzyki

en: Automount failed: %s
pl: Automatyczne montowanie się nie powiodło: %s

en: Backup file creation failed
pl: Utworzenie kopii zapasowej pliku się nie powiodło

en: Backup file creation failed: %s
pl: Utworzenie pliku kopii zapasowej się nie powiodło: %s

en: Backups are not yet supported.
pl: Kopie zapasowe nie są jeszcze obsługiwane.

en: Blank Blu-Ray Disc
pl: Pusta płyta Blu-ray

en: Blank Blu-Ray R Disc
pl: Pusta płyta Blu-ray R

en: Blank Blu-Ray RW Disc
pl: Pusta płyta Blu-ray RW

en: Blank CD-R Disc
pl: Pusta płyta CD-R

en: Blank CD-ROM Disc
pl: Pusta płyta CD-ROM

en: Blank CD-RW Disc
pl: Pusta płyta CD-RW

en: Blank DVD+R DL Disc
pl: Pusta płyta DVD+R DL

en: Blank DVD+R Disc
pl: Pusta płyta DVD+R

en: Blank DVD+RW Disc
pl: Pusta płyta DVD+RW

en: Blank DVD-RAM Disc
pl: Pusta płyta DVD-RAM

en: Blank DVD-ROM Disc
pl: Pusta płyta DVD-ROM

en: Blank DVD-RW Disc
pl: Pusta płyta DVD-RW

en: Blank Disc
pl: Pusta płyta

en: Blank HD DVD Disc
pl: Pusta płyta HD-DVD

en: Blank HD DVD-R Disc
pl: Pusta płyta HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW Disc
pl: Pusta płyta HD DVD-RW

en: Blank MO Disc
pl: Pusty dysk MO

en: Blu-Ray Disc
pl: Płyta Blu-ray

en: Blu-Ray R Disc
pl: Płyta Blu-ray R

en: Blu-Ray RW Disc
pl: Płyta Blu-ray RW

en: Burn
pl: Nagrywanie

en: CD-R Disc
pl: Płyta CD-R

en: CD-ROM Disc
pl: Płyta CD-ROM

en: CD-RW Disc
pl: Płyta CD-RW

en: CD/DVD Creator
pl: Asystent CD/DVD

en: Camera
pl: Aparat

en: Can't contact session bus
pl: Nie można połączyć się z magistralą sesji

en: Can't copy directory over directory
pl: Nie można skopiować katalogu na katalog

en: Can't copy file over directory
pl: Nie można skopiować pliku na katalog

en: Can't eject file
pl: Nie można wysunąć pliku

en: Can't find metadata file %s
pl: Nie można odnaleźć metadanych pliku %s

en: Can't handle version %d of GVfsIcon encoding
pl: Nie można obsłużyć wersji %d kodowania GVfsIcon

en: Can't monitor file or directory.
pl: Nie można obserwować pliku lub katalogu.

en: Can't mount file
pl: Nie można zamontować pliku

en: Can't move directory over directory
pl: Nie można przenieść katalogu na katalog

en: Can't open directory
pl: Nie można otworzyć katalogu

en: Can't open mountable file
pl: Nie można otworzyć montowalnego pliku

en: Can't poll file
pl: Nie można odpytać pliku

en: Can't recursively copy directory
pl: Nie można rekursywnie skopiować katalogu

en: Can't recursively move directory
pl: Nie można rekursywnie przenieść katalogu

en: Can't send host identity confirmation
pl: Nie można wysłać potwierdzenia tożsamości

en: Can't send password
pl: Nie można wysłać hasła

en: Can't start file
pl: Nie można uruchomić pliku

en: Can't stop file
pl: Nie można zatrzymać pliku

en: Can't unmount file
pl: Nie można odmontować pliku

en: Can't write to directory
pl: Nie można zapisać do katalogu

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cancel Login
pl: Anuluj logowanie

en: Cannot allocate new file to append to
pl: Nie można przydzielić nowego pliku, aby dodać do

en: Cannot connect to the system bus
pl: Nie można połączyć się z magistralą systemową

en: Cannot create gphoto2 context
pl: Nie można utworzyć kontekstu biblioteki gphoto2

en: Cannot create gudev client
pl: Nie można utworzyć klienta gudev

en: Cannot create libhal context
pl: Nie można utworzyć kontekstu biblioteki libhal

en: Cannot find drive %s
pl: Nie można odnaleźć napędu %s

en: Cannot get LUKS cleartext slave
pl: Nie można uzyskać podrzędnego otwartego tekstu LUKS

en: Cannot get LUKS cleartext slave from path `%s'
pl: Nie można uzyskać podrzędnego otwartego tekstu LUKS ze ścieżki "%s"

en: Cannot get data of file to append to
pl: Nie można uzyskać danych pliku, aby dodać do

en: Cannot initialize libhal
pl: Nie można zainicjować biblioteki libhal

en: Cannot open data connection. Maybe your firewall prevents this?
pl: Nie można otworzyć połączenia danych. Proszę sprawdzić ustawienia zapory sieciowej.

en: Cannot read file to append to
pl: Nie można odczytać pliku, aby dodać do

en: CompactFlash Drive
pl: Karta CompactFlash

en: Computer
pl: Komputer

en: Concatenate files at locations and print to the standard output. Works just like the traditional cat utility, but using gvfs location instead local files: for example you can use something like smb://server/resource/file.txt as location to concatenate.
pl: Dołączenie plików w położeniach i odpowiedź na standardowe wyjście. Działa jak zwykłe narzędzie cat, ale używając położenia GVFS zamiast plików lokalnych: przykładowo można użyć czegoś takiego jak smb://serwer/zasób/plik.txt jako położenia do powiązania.

en: Connection refused by server
pl: Odmowa połączenia z serwerem

en: Connection to the device lost
pl: Połączenie z urządzeniem utracone

en: Copy with file
pl: Kopiuje za pomocą pliku

en: Could not create request
pl: Nie można utworzyć żądania

en: Could not find enclosing mount
pl: Nie można odnaleźć zawierającego punktu montowania

en: Could not parse response
pl: Nie można przetworzyć odpowiedzi

en: Couldn't get stream file descriptor
pl: Nie można uzyskać opisu pliku strumienia

en: Create backup
pl: Tworzy kopię zapasową

en: DEST - read from standard input and save to DEST
pl: PLIK DOCELOWY - odczytuje ze standardowego wejścia i zapisuje do PLIKU DOCELOWEGO

en: DVD+R DL Disc
pl: Płyta DVD+R DL

en: DVD+R Disc
pl: Płyta DVD+R

en: DVD+RW Disc
pl: Płyta DVD+RW

en: DVD-RAM Disc
pl: Płyta DVD-RAM

en: DVD-ROM Disc
pl: Płyta DVD-ROM

en: DVD-RW Disc
pl: Płyta DVD-RW

en: Data connection closed
pl: Zamknięto połączenie danych

en: Device '%s' is password protected. Enter the password on the device and click 'Try again'.
pl: Urządzenie "%s" jest chronione hasłem. Proszę wprowadzić hasło dla urządzenia i kliknąć przycisk "Spróbuj ponownie".

en: Device requires a software update
pl: Urządzenie wymaga aktualizacji oprogramowania

en: Didn't get stream file descriptor
pl: Nie otrzymano opisu pliku strumienia

en: Digital Camera (%s)
pl: Aparat cyfrowy (%s)

en: Directory '%s' is not empty
pl: Katalog "%s" nie jest pusty

en: Directory not empty
pl: Katalog nie jest pusty

en: Directory notification not supported
pl: Powiadamianie o katalogach nie jest obsługiwane

en: Disc
pl: Płyta

en: Dns-SD
pl: DNS-SD

en: Don't follow symlinks
pl: Nie podąża za dowiązaniami symbolicznymi

en: Don't send single MOVED events.
pl: Nie wysyła pojedynczych zdarzeń MOVED.

en: Don't start fuse.
pl: Bez uruchamiania FUSE.

en: Drive %s does not contain audio files
pl: Napęd %s nie zawiera plików dźwiękowych

en: Empty response
pl: Pusta odpowiedź

en: End of stream
pl: Koniec strumienia

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data on partition %d.
pl: Proszę wprowadzić hasło, aby odblokować wolumin
    Urządzenie "%s" zawiera zaszyfrowane dane na partycji %d.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device "%s" contains encrypted data.
pl: Proszę wprowadzić hasło, aby odblokować wolumin
    Urządzenie "%s" zawiera zaszyfrowane dane.

en: Enter a password to unlock the volume
    The device %s contains encrypted data.
pl: Proszę wprowadzić hasło, aby odblokować wolumin
    Urządzenie %s zawiera zaszyfrowane dane.

en: Enter passphrase for key for ssh as %s on %s
pl: Proszę wprowadzić hasło dla klucza dla SSH jako %s na %s

en: Enter passphrase for key for ssh on %s
pl: Proszę wprowadzić hasło dla klucza dla SSH na %s

en: Enter password for %s
pl: Proszę wprowadzić hasło dla %s

en: Enter password for ftp as %s on %s
pl: Proszę wprowadzić hasło dla FTP jako %s na %s

en: Enter password for ftp on %s
pl: Proszę wprowadzić hasło dla FTP na %s

en: Enter password for ssh as %s on %s
pl: Proszę wprowadzić hasło dla SSH jako %s na %s

en: Enter password for ssh on %s
pl: Proszę wprowadzić hasło dla SSH na %s

en: Error closing: %s
pl: Błąd podczas zamykania: %s

en: Error connecting to D-Bus: %s
pl: Błąd podczas łączenia z D-Bus: %s

en: Error connecting to daemon: %s
pl: Błąd podczas łączenia z usługą: %s

en: Error connecting to socket: %s
pl: Błąd podczas łączenia z gniazdem: %s

en: Error copying file %s: %s
pl: Błąd podczas kopiowania pliku %s: %s

en: Error creating Avahi resolver: %s
pl: Błąd podczas tworzenia resolwera Avahi: %s

en: Error creating backup file: %s
pl: Błąd podczas tworzenia kopii zapasowej: %s

en: Error creating camera
pl: Błąd podczas tworzenia obiektu aparatu cyfrowego

en: Error creating directory
pl: Błąd podczas tworzenia katalogu

en: Error creating directory: %s
pl: Błąd podczas tworzenia katalogu: %s

en: Error creating file object
pl: Błąd podczas tworzenia obiektu pliku

en: Error creating socket: %s
pl: Błąd podczas tworzenia gniazda: %s

en: Error deleting directory
pl: Błąd podczas usuwania katalogu

en: Error deleting file
pl: Błąd podczas usuwania pliku

en: Error deleting file: %s
pl: Błąd podczas usuwania pliku: %s

en: Error finding enclosing mount: %s
pl: Nie można odnaleźć zawierającego punktu montowania: %s

en: Error from 'paranoia' on drive %s
pl: Błąd od biblioteki "paranoia" w napędzie %s

en: Error getting data from file
pl: Błąd podczas pobierania danych z pliku

en: Error getting device information
pl: Błąd podczas pobierania informacji o urządzeniu

en: Error getting file
pl: Błąd podczas pobierania pliku

en: Error getting writable attributes: %s
pl: Błąd podczas uzyskiwania atrybutów zapisu: %s

en: Error in stream protocol: %s
pl: Błąd w protokole strumienia: %s

en: Error initializing Avahi: %s
pl: Błąd podczas inicjowania usługi Avahi: %s

en: Error initializing camera
pl: Błąd podczas inicjowania aparatu cyfrowego

en: Error loading device information
pl: Błąd podczas wczytywania informacji o urządzeniu

en: Error looking up device information
pl: Błąd podczas uzyskiwania informacji o urządzeniu

en: Error mounting %s: %s
pl: Błąd podczas montowania %s: %s

en: Error mounting location: %s
pl: Błąd podczas montowania położenia: %s

en: Error moving file %s: %s
pl: Błąd podczas przenoszenia pliku %s: %s

en: Error moving file: %s
pl: Błąd podczas przenoszenia pliku: %s

en: Error opening file: %s
pl: Błąd podczas otwierania pliku: %s

en: Error parsing commandline options: %s
pl: Błąd podczas przetwarzania opcji wiersza poleceń: %s

en: Error reading stdin
pl: Błąd podczas odczytywania standardowego wejścia

en: Error removing target file: %s
pl: Błąd podczas usuwania pliku docelowego: %s

en: Error renaming dir
pl: Błąd podczas zmieniania nazwy katalogu

en: Error renaming file
pl: Błąd podczas zmieniania nazwy pliku

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
pl: Błąd podczas wyznaczania usługi typu "%s" o nazwie "%s" w domenie "%s"

en: Error resolving "%s" service "%s" on domain "%s". One or more TXT records are missing. Keys required: "%s".
pl: Błąd podczas wyznaczania usługi typu "%s" o nazwie "%s" w domenie "%s". Brakuje co najmniej jednego rekordu TXT. Wymagane klucze: "%s"

en: Error seeking in stream on camera %s
pl: Błąd podczas wyszukiwania w strumieniu w aparacie cyfrowym %s

en: Error seeking in stream on drive %s
pl: Błąd podczas wyszukiwania w strumieniu w napędzie %s

en: Error sending fd: %s
pl: Błąd podczas wysyłania fd: %s

en: Error setting attribute: %s
pl: Błąd podczas ustawiania atrybutu: %s

en: Error setting file metadata: %s
pl: Błąd podczas ustawiania metadanych pliku: %s

en: Error setting up camera communications port
pl: Błąd podczas ustawiania portu komunikacji z aparatem cyfrowym

en: Error trashing file: %s
pl: Błąd podczas przenoszenia pliku do kosza: %s

en: Error unmounting mount: %s
pl: Błąd podczas odmontowywania: %s

en: Error while getting mount info: %s
pl: Błąd podczas uzyskiwania informacji o montowaniu: %s

en: Error writing file
pl: Błąd podczas zapisywania pliku

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Error: %s
pl: Błąd: %s

en: Etag not available
pl: Etag jest niedostępny

en: FILES... - open FILES with registered application.
pl: PLIKI... - otwiera PLIKI za pomocą zarejestrowanego programu.

en: Failed to create active FTP connection.
pl: Utworzenie aktywnego połączenia FTP się nie powiodło.

en: Failed to create active FTP connection. Maybe your router does not support this?
pl: Utworzenie aktywnego połączenia FTP się nie powiodło. Proszę sprawdzić, czy router je obsługuje.

en: Failed to eject media; one or more volumes on the media are busy.
pl: Wysunięcie nośnika się nie powiodło; jeden lub więcej woluminów na nośniku jest zajętych.

en: Failed to get file list
pl: Uzyskanie listy plików się nie powiodło

en: Failed to get folder list
pl: Uzyskanie listy katalogów się nie powiodło

en: Failed to mount Windows share
pl: Zamontowanie zasobu Windows się nie powiodło

en: Failed to retrieve share list from server
pl: Uzyskanie listy udziałów z serwera się nie powiodło

en: Failure
pl: Nieudane

en: File System
pl: System plików

en: File does not exist
pl: Plik nie istnieje

en: File doesn't exist
pl: Plik nie istnieje

en: File exists
pl: Plik istnieje

en: File is directory
pl: Plik jest katalogiem

en: File system is busy: %d open file | File system is busy: %d open files
pl[0]: System plików jest zajęty: %d otwarty plik
pl[1]: System plików jest zajęty: %d otwarte pliki
pl[2]: System plików jest zajęty: %d otwartych plików

en: Filename contains invalid characters.
pl: Nazwa pliku zawiera nieprawidłowa znaki.

en: Filesystem is busy
pl: System plików jest zajęty

en: FireWire Drive
pl: Napęd FireWire

en: Floppy Disk
pl: Dyskietka

en: Floppy Drive
pl: Stacja dyskietek

en: Follow symlinks, mounts and shortcuts like dirs
pl: Podąża za dowiązaniami symbolicznymi, punktami montowania i skrótami, takimi jak katalogi

en: GVFS Daemon
pl: Usługa GVFS

en: GVFS Metadata Daemon
pl: Usługa metadanych GVFS

en: GVfs GDU Volume Monitor
pl: Monitor woluminów GDU GVFS

en: Get filesystem info
pl: Uzyskuje informacje o systemie plików

en: HD DVD Disc
pl: Płyta HD DVD

en: HD DVD-R Disc
pl: Płyta HD DVD-R

en: HD DVD-RW Disc
pl: Płyta HD DVD-RW

en: HDDVD
pl: HD DVD

en: HDDVD-RW
pl: HD DVD-RW

en: HDDVD-r
pl: HD DVD-R

en: HTTP Client Error: %s
pl: Błąd klienta HTTP: %s

en: HTTP Error: %s
pl: Błąd HTTP: %s

en: Host closed connection
pl: Zdalny komputer zamknął połączenie

en: Host key verification failed
pl: Uwierzytelnienie klucza hosta się nie powiodło

en: Hostname not known
pl: Nazwa komputera jest nieznana

en: Insufficient permissions
pl: Niewystarczające uprawnienia

en: Internal Apple File Control error
pl: Wewnętrzny błąd Apple File Control

en: Internal Error (%s)
pl: Błąd wewnętrzny (%s)

en: Internal error: %s
pl: Błąd wewnętrzny: %s

en: Invalid AFC location: must be in the form of afc://uuid:port-number
pl: Nieprawidłowe położenie: musi być w formie afc://uuid:port-numer

en: Invalid Apple File Control data received
pl: Otrzymano nieprawidłowe dane Apple File Control

en: Invalid arguments from spawned child
pl: Nieprawidłowe parametry od utworzonego elementu potomnego

en: Invalid attribute info list content
pl: Nieprawidłowy atrybut zawartości

en: Invalid attribute type %s
pl: Nieprawidłowy typ atrybutu %s

en: Invalid backend type
pl: Nieprawidłowy typ mechanizmu przetwarzającego

en: Invalid dbus message
pl: Nieprawidłowy komunikat D-Bus

en: Invalid file info format
pl: Nieprawidłowy format informacji o pliku

en: Invalid filename
pl: Nieprawidłowa nazwa pliku

en: Invalid filename %s
pl: Nieprawidłowa nazwa pliku %s

en: Invalid icon_id '%s' in OpenIconForRead
pl: Nieprawidłowe icon_id "%s" w OpenIconForRead

en: Invalid mount spec
pl: Nieprawidłowa specyfikacja montowania

en: Invalid reply
pl: Nieprawidłowa odpowiedź

en: Invalid reply received
pl: Otrzymano nieprawidłową odpowiedź

en: Invalid return value from %s
pl: Nieprawidłowa wartość zwrotna z funkcji %s

en: Invalid seek type
pl: Nieprawidłowy typ wyszukiwania

en: Items in the trash may not be modified
pl: Elementy w koszu nie mogą być modyfikowane

en: Jaz Drive
pl: Napęd Jaz

en: Keep with file when moved
pl: Podąża za plikiem podczas przenoszenia

en: LOCATION... - concatenate LOCATIONS to standard output.
pl: POŁOŻENIE... - dołącza POŁOŻENIA do standardowego wyjścia.

en: List
pl: Wyświetla listę

en: List writable attributes
pl: Lista zapisywalnych atrybutów

en: Local Network
pl: Sieć lokalna

en: Location is already mounted
pl: Położenie jest już zamontowane

en: Location is not mountable
pl: Położenie nie jest montowalne

en: Location not specified
pl: Nie podano położenia

en: Lockdown Error: Invalid Argument
pl: Błąd blokowania: nieprawidłowy parametr

en: Log In Anyway
pl: Zaloguj mimo wszystko

en: Login dialog cancelled
pl: Anulowano okno dialogowe logowania

en: MO Disc
pl: Dysk MO

en: Main daemon for GVFS
pl: Główna usługa dla GVFS

en: Malformed dns-sd encoded_triple '%s'
pl: Zniekształcony dns-sd encoded_triple "%s"

en: Malformed icon identifier '%s'
pl: Zniekształcony identyfikator ikony "%s"

en: Malformed input data for GVfsIcon
pl: Zniekształcone dane wejściowe dla GVfsIcon

en: Mass Storage Drive
pl: Napęd pamięci masowej

en: MemoryStick Drive
pl: Karta MemoryStick

en: Metadata daemon for GVFS
pl: Usługa metadanych dla GVFS

en: Missing operand
pl: Brak operanda

en: Mixed Audio/Data Disc
pl: Mieszana płyta CD-Audio/Dane

en: Monitor events
pl: Monitoruje zdarzenia

en: Mount as mountable
pl: Montuje jako montowalny

en: Mount volume with device file
pl: Montuje woluminy za pomocą pliku urządzenia

en: Mounted %s at %s
pl: Zamontowano %s w %s

en: Name already exists
pl: Nazwa już istnieje

en: Network
pl: Sieć

en: Network Location Monitor
pl: Monitor sieci lokalnej

en: New name too long
pl: Nowa nazwa jest za długa

en: No camera specified
pl: Nie określono aparatu cyfrowego

en: No device specified
pl: Nie określono urządzenia

en: No drive specified
pl: Nie określono napędu

en: No hostname specified
pl: Nie podano nazwy komputera

en: No media in the drive
pl: Brak nośnika w napędzie

en: No mount type specified
pl: Nie podano typu montowania

en: No route to host
pl: Brak ścieżki do komputera

en: No space left on server
pl: Brak miejsca na serwerze

en: No such file
pl: Nie ma takiego pliku

en: No such file %s on drive %s
pl: Nie ma pliku %s w napędzie %s

en: No such file or directory
pl: Nie ma takiego pliku lub katalogu

en: No such file or directory in target path
pl: Nie ma takiego pliku lub katalogu na ścieżce docelowej

en: No volume for device file %s
pl: Brak woluminów dla pliku urządzenia %s

en: Not a WebDAV enabled share
pl: Nie jest to zasób WebDAV

en: Not a directory
pl: To nie jest katalog

en: Not a mountable file
pl: To nie jest montowalny plik

en: Not a regular file
pl: To nie jest zwykły plik

en: Not supported
pl: Nieobsługiwane

en: Not supported (not same directory)
pl: Nieobsługiwane (nie ten sam katalog)

en: Not supported (src is dir, dst is dir)
pl: Nieobsługiwane (źródło jest katalogiem, cel jest katalogiem)

en: Not supported (src is dir, dst is existing file)
pl: Nieobsługiwane (źródłem jest katalog, celem jest istniejący plik)

en: Not supported (src is file, dst is dir)
pl: Nieobsługiwane (źródłem jest plik, celem jest katalog)

en: Note: just pipe through cat if you need its formatting option like -n, -T or other.
pl: Uwaga: w razie potrzeby opcji formatowania -n, -T lub innych, należy tunelować przez cat.

en: One or more programs are preventing the unmount operation.
pl: Jeden lub więcej programów powstrzymuje działanie odmontowania.

en: Only create if not existing
pl: Tworzy tylko, jeśli nie istnieje

en: Opens the file(s) with the default application registered to handle the type of the file.
pl: Otwiera pliki za pomocą domyślnego programu zarejestrowanego do obsługi danego typu pliku.

en: Operation failed
pl: Działanie się nie powiodło

en: Operation not supported by backend
pl: Działanie nieobsługiwane przez mechanizm przetwarzający

en: Operation not supported, files on different mounts
pl: Nieobsługiwane działanie, pliki znajdują się na różnych punktach montowania

en: Operation unsupported
pl: Nieobsługiwane działanie

en: Operation was cancelled
pl: Działanie zostało anulowane

en: Page type unknown
pl: Nieznany typ strony

en: Password dialog cancelled
pl: Anulowano okno dialogowe hasła

en: Password required for %s
pl: Wymagane hasło dla %s

en: Password required for share %s on %s
pl: Wymagane hasło dla zasobu %s na %s

en: Permission denied
pl: Brak uprawnień

en: Please enter proxy password
pl: Proszę wprowadzić hasło pośrednika sieciowego

en: Print new etag at end
pl: Wyświetla nowy etag na końcu

en: Protocol error
pl: Błąd protokołu

en: Rename successful. New uri: %s
pl: Zmiana nazwy została ukończona powodzeniem. Nowy adres URI: %s

en: Replace old daemon.
pl: Zamienia poprzednią usługę.

en: Response invalid
pl: Nieprawidłowa odpowiedź

en: SCSI Drive
pl: Napęd SCSI

en: SD/MMC Drive
pl: Karta SD/MMC

en: SOURCE... DEST - copy file(s) from SOURCE to DEST
pl: PLIK ŹRÓDŁOWY... PLIK DOCELOWY - kopiuje PLIK ŹRÓDŁOWY do PLIKU DOCELOWEGO

en: SOURCE... DEST - move file(s) from SOURCE to DEST
pl: PLIK ŹRÓDŁOWY... PLIK DOCELOWY - przenosi PLIK ŹRÓDŁOWY do PLIKU DOCELOWEGO

en: Seek not supported on stream
pl: Wyszukiwanie nie jest obsługiwane w strumieniu

en: Service %d on Apple Mobile Device
pl: Usługa %d na Urządzeniu przenośnym firmy Apple

en: Settable attributes:
pl: Atrybuty możliwe do ustawienia:

en: Show completions
pl: Wyświetla uzupełnienia

en: Show extra information for List and Monitor
pl: Wyświetla dodatkowe informacje dla listy i monitora

en: Show hidden files
pl: Wyświetla ukryte pliki

en: SmartMedia Drive
pl: Karta SmartMedia

en: Software RAID Drive
pl: Programowy napęd RAID

en: Start Anyway
pl: Uruchom mimo to

en: Start drive in degraded mode?
    Starting a drive in degraded mode means that the drive is no longer tolerant to failures. Data on the drive may be irrevocably lost if a component fails.
pl: Uruchomić napęd w trybie zdegradowanym?
    Uruchomienie napędu w trybie zdegradowanym oznacza, że napęd nie toleruje już błędów. Dane w napędzie mogą zostać nieodwracalnie utracone, jeśli jakiś składnik będzie miał problemy.

en: Symlinks not supported by backend
pl: Dowiązania symboliczne nieobsługiwane przez mechanizm przetwarzający

en: Tape Drive
pl: Napęd taśmowy

en: Target %s is not a directory
pl: Plik docelowy %s nie jest katalogiem

en: Target file already exists
pl: Plik docelowy już istnieje

en: Target file exists
pl: Plik docelowy istnieje

en: The FTP server is busy. Try again later
pl: Serwer FTP jest zajęty. Proszę spróbować ponownie później

en: The attributes to get
pl: Atrybuty do uzyskania

en: The connection was interrupted
pl: Połączenie zostało przerwane

en: The device did not respond
pl: Urządzenie nie odpowiedziało

en: The directory is not empty
pl: Katalog nie jest pusty

en: The etag of the file being overwritten
pl: Etag pliku zostanie zastąpiony

en: The file does not exist or isn't an audio track
pl: Plik nie istnieje lub nie jest ścieżką dźwiękową

en: The file is not a directory
pl: Plik nie jest katalogiem

en: The file is not a mountable
pl: Plik nie jest montowalny

en: The file was externally modified
pl: Plik został zmodyfikowany z zewnątrz

en: The identity of the remote computer (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a computer the first time.
    
    The identity sent by the remote computer is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
pl: Tożsamość zdalnego komputera (%s) jest nieznana.
    To się zdarza, jeśli do komputera zalogowano się po raz pierwszy.
    
    Tożsamość wysłana przez zdalny komputer to %s. Aby uzyskać całkowitą pewność dotyczącą bezpieczeństwa, należy się skontaktować z administratorem systemu.

en: The specified location is not mounted
pl: Podane położenie nie jest zamontowane

en: The specified location is not supported
pl: Podane położenie nie jest obsługiwane

en: The trash folder may not be deleted
pl: Katalog kosza nie może zostać usunięty

en: Thumb Drive
pl: Pamięć przenośna

en: Timed out resolving "%s" service "%s" on domain "%s"
pl: Upłynął limit czasu wyznaczania usługi typu "%s" o nazwie "%s" w domenie "%s"

en: Timed out when logging in
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas logowania do

en: Too many arguments
pl: Za dużo parametrów

en: Trash
pl: Kosz

en: Try "%s --help" for more information.
pl: Więcej informacji: "%s --help"

en: Try again
pl: Spróbuj ponownie

en: USB Drive
pl: Napęd USB

en: USB support missing. Please contact your software vendor
pl: Brak obsługi USB. Proszę skontaktować się z dostawcą oprogramowania

en: Unable to create temporary directory
pl: Nie można utworzyć tymczasowego katalogu

en: Unable to create temporary file
pl: Nie można utworzyć tymczasowego pliku

en: Unable to find supported ssh command
pl: Nie można odnaleźć obsługiwanego polecenia ssh

en: Unable to move metadata keys
pl: Nie można przenieść kluczy metadanych

en: Unable to remove metadata keys
pl: Nie można usunąć kluczy metadanych

en: Unable to set metadata key
pl: Nie można ustawić klucza metadanych

en: Unable to spawn ssh program
pl: Nie można uruchomić programu ssh

en: Unable to spawn ssh program: %s
pl: Nie można uruchomić programu ssh: %s

en: Unable to unset metadata key
pl: Nie można usunąć ustawienia klucza metadanych

en: Unexpected end of stream
pl: Nieoczekiwany koniec strumienia

en: Unexpected reply from server
pl: Nieoczekiwana odpowiedź od serwera

en: Unhandled Apple File Control error (%d)
pl: Nieobsłużony błąd Apple File Control (%d)

en: Unhandled Lockdown error (%d)
pl: Nieobsłużony błąd blokowania (%d)

en: Unhandled libimobiledevice error (%d)
pl: Nieobsłużony błąd biblioteki libimobiledevice (%d)

en: Unmount
pl: Odmontowuje

en: Unmount Anyway
pl: Odmontuj mimo wszystko

en: Unmount all mounts with the given scheme
pl: Odmontowuje wszystko za pomocą podanego schematu

en: Unnamed Drive
pl: Napęd bez nazwy

en: Unnamed Drive (%s)
pl: Napęd bez nazwy (%s)

en: Unsupported network protocol
pl: Nieobsługiwany protokół sieciowy

en: Unsupported seek type
pl: Nieobsługiwany typ wyszukiwania

en: Usage: %s --spawner dbus-id object_path
pl: Użycie: %s --spawner dbus-id ścieżka_obiektu

en: Usage: %s key=value key=value ...
pl: Użycie: %s key=wartość key=wartość...

en: Use a long listing format
pl: Używa długiego formatu list

en: Value not specified
pl: Nie podano wartości

en: Volume is busy
    One or more applications are keeping the volume busy.
pl: Wolumin jest zajęty
    Jeden lub więcej programów używa wolumin.

en: WebDAV on %s
pl: Zasób WebDAV na %s

en: WebDAV share
pl: Zasób WebDAV

en: When creating a file, restrict access to the current user only
pl: Podczas tworzenia pliku ogranicza dostęp tylko do bieżącego użytkownika

en: Windows Network
pl: Sieć Windows

en: Windows Network Filesystem Service
pl: Usługa systemu plików sieci Windows

en: Windows Shares Filesystem Service
pl: Usługa systemu plików zasobów sieciowych Windows

en: Windows shares on %s
pl: Zasoby Windows na %s

en: Writable attribute namespaces:
pl: Przestrzeń nazw atrybutów możliwych do ustawienia:

en: Zip Drive
pl: Napęd Zip

en: attribute type [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]
pl: typ atrybutu [string, bytestring, boolean, uint32, int32, uint64, int64, stringv, unset]

en: attributes:
pl: atrybuty:

en: backup existing destination files
pl: tworzy kopię zapasową istniejących plików

en: backups not supported yet
pl: kopie zapasowe nie są jeszcze obsługiwane

en: cdda mount on %s
pl: Punkt montowania CDDA na %s

en: create parent directories
pl: tworzy katalogi nadrzędne

en: directory
pl: katalog

en: display name: %s
pl: wyświetlana nazwa: %s

en: edit name: %s
pl: modyfikowana nazwa: %s

en: error starting mount daemon
pl: błąd podczas uruchamiania usługi montowania

en: files
pl: pliki

en: ftp as %s on %s
pl: FTP jako %s na %s

en: ftp on %s
pl: FTP na %s

en: gphoto2 mount on %s
pl: Punkt montowania biblioteki gphoto2 na %s

en: hidden
pl: ukryty

en: ignore nonexistent files, never prompt
pl: ignoruje nieistniejące pliki, nigdy nie pyta

en: invalid type
pl: nieprawidłowy typ

en: libimobiledevice Error: Invalid Argument
pl: Błąd biblioteki libimobiledevice: nieprawidłowy parametr

en: libimobiledevice Error: No device found. Make sure usbmuxd is set up correctly.
pl: Błąd biblioteki libimobiledevice: nie odnaleziono urządzenia. Proszę się upewnić, że usbmuxd jest poprawnie ustawione.

en: locations
pl: położenia

en: mountable
pl: montowalny

en: mountpoint for %s already running
pl: punkt montowania dla %s już uruchomiony

en: name: %s
pl: nazwa: %s

en: never follow symbolic links
pl: nigdy nie podąża za dowiązaniami symbolicznymi

en: no target directory
pl: to nie jest katalog docelowy

en: overwrite %s?
pl: zastąpić %s?

en: preserve all attributes
pl: zachowuje wszystkie atrybuty

en: progress
pl: postęp

en: prompt before overwrite
pl: pyta przed zastąpieniem

en: regular
pl: zwykły

en: sftp for %s on %s
pl: sftp dla %s na %s

en: sftp on %s
pl: sftp na %s

en: shortcut
pl: skrót

en: show progress
pl: wyświetla postęp

en: size:
pl: rozmiar:

en: special
pl: specjalny

en: ssh program unexpectedly exited
pl: Program ssh nieoczekiwanie zakończył działanie

en: symlink
pl: dowiązanie symboliczne

en: type: %s
pl: typ: %s

en: unknown
pl: nieznany

en: values must be string or list of strings
pl: wartości muszą być ciągami lub listami ciągów
