Xfce4-power-manager - en to pl translation catalogue (206 entries)

en: %
pl: proc.

en: %i hour | %i hours
pl[0]: %i godzina
pl[1]: %i godziny
pl[2]: %i godzin
pl[3]: %i godzin

en: %i minute | %i minutes
pl[0]: %i minuta
pl[1]: %i minuty
pl[2]: %i minut
pl[3]: %i minut

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
pl: %s (%i%%)
    %s do pełnego naładowania

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
pl: %s (%i%%)
    Szacowany pozostały czas: %s

en: %s is currently inhibiting power management
pl: %s obecnie powstrzymuje zarządzanie zasilaniem

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s remaining
pl: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% – pozostało: %s

en: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% - %s until full
pl: <b>%s %s</b>
    %0.0f%% – do pełnego: %s

en: <b>%s %s</b>
    Current charge: %0.0f%%
pl: <b>%s %s</b>
    Bieżące naładowanie: %0.0f%%

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged
pl: <b>%s %s</b>
    W pełni naładowany

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged - %s remaining
pl: <b>%s %s</b>
    W pełni naładowany – pozostało: %s

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
pl: <b>%s %s</b>
    Nieznany stan

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
pl: <b>%s %s</b>
    Oczekiwanie na naładowanie (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
pl: <b>%s %s</b>
    Oczekiwanie na rozładowanie (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
pl: <b>%s %s</b>
    jest rozładowany

en: <b>Appearance</b>
pl: <b>Wygląd</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
pl: <b>Zmniejszenie jasności</b>

en: <b>Buttons</b>
pl: <b>Przyciski</b>

en: <b>Critical power</b>
pl: <b>Stan bliski rozładowaniu</b>

en: <b>Display brightness</b>
pl: <b>Jasność ekranu</b>

en: <b>Display power management</b>
pl: <b>Zarządzanie zasilaniem ekranu</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
pl: <b>Pokrywa laptopa</b>

en: <b>Power profile</b>
pl: <b>Profil zasilania</b>

en: <b>Security</b>
pl: <b>Bezpieczeństwo</b>

en: <b>System power saving</b>
pl: <b>Oszczędzanie energii</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
pl: Aktualnie uruchomiony program zapobiega automatycznemu uśpieniu działania komputera. Kontynuowanie może spowodować jego niewłaściwe działanie.
    Czy na pewno chcesz zahibernować działanie komputera?

en: Another power manager is already running
pl: Inny menedżer zasilania jest już uruchomiony

en: Ask
pl: Wybranie czynności

en: Authentication is required to modify the laptop display brightness
pl: Uwierzytelnianie jest wymagane do modyfikowania jasności ekranu laptopa

en: Authentication is required to place the system in suspend or hibernate mode
pl: Uwierzytelnianie jest wymagane do wprowadzania systemu w tryb wstrzymania lub hibernacji

en: Authorized to hibernate
pl: Uprawniony do hibernowania

en: Authorized to hybrid sleep
pl: Uprawniony do uśpienia hybrydowego

en: Authorized to shutdown
pl: Uprawniony do wyłączania

en: Authorized to suspend
pl: Uprawniony do wstrzymywania

en: Battery
pl: Akumulator

en: Brightness step count:
pl: Liczba stopni jasności ekranu:

en: Brightness: %.0f percent
pl: Jasność ekranu: %.0f procent

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
pl: Skompilowano przy użyciu GTK+ %d.%d.%d, podłączono przy użyciu GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
pl: Potrafi zahibernować działanie komputera

en: Can hybrid sleep
pl: Potrafi uśpić hybrydowo działanie komputera

en: Can suspend
pl: Potrafi wstrzymać działanie komputera

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
pl: Powoduje zakończenie xfce4-power-manager-settings

en: Check your power manager installation
pl: Sprawdź poprawność instalacji menedżera zasilania

en: Computer
pl: Komputer

en: Critical battery power level:
pl: Krytycznie niski poziom naładowania akumulatora:

en: Current charge
pl: Aktualny stan naładowania

en: Daemonize
pl: Uruchamia w trybie demona

en: Device
pl: Urządzenie

en: Devices
pl: Urządzenia

en: Display
pl: Ekran

en: Display a specific device by UpDevice object path
pl: Wyświetla określone urządzenie przy użyciu ścieżki obiektu UpDevice

en: Display battery levels for attached devices
pl: Wyświetlanie poziomu naładowania akumulator dla podłączonych urządzeń

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
pl: Wyświetla poziom naładowania urządzeń i steruje jasnością ekranu

en: Display version information
pl: Wyświetl informacje o wersji

en: Do nothing
pl: Brak

en: Dump all information
pl: Wypisuje szczegółowe informacje

en: Enable debugging
pl: Włącza diagnozowanie błędów

en: Energy empty
pl: Wskazania po rozładowaniu

en: Energy rate
pl: Wskazania mocy

en: Exponential
pl: Wykładniczo

en: Failed to connect to power manager
pl: Nie udało się połączyć z menedżerem zasilania

en: Failed to load power manager configuration
pl: Nie udało się wczytać konfiguracji menedżera zasilania

en: Failed to parse arguments: %s
pl: Nie udało się przetworzyć argumentów: %s

en: False
pl: Fałsz

en: Fully charged
pl: Pojemność rzeczywista

en: Fully charged (design)
pl: Pojemność znamionowa

en: General
pl: Ogólne

en: Handle display brightness _keys
pl: Obsługa _klawiszy jasności ekranu

en: Has LID
pl: Ma pokrywę ekranu

en: Has battery
pl: Ma akumulator

en: Has battery button
pl: Ma przycisk akumulatora

en: Has brightness panel
pl: Ma panel jasności

en: Has hibernate button
pl: Ma przycisk zahibernowania

en: Has power button
pl: Ma przycisk zasilania

en: Has sleep button
pl: Ma przycisk uśpienia

en: Hibernate
pl: Zahibernowanie

en: Hibernate and suspend operations not permitted
pl: Brak uprawnień, aby wstrzymać lub zahibernować działanie komputera

en: Hibernate and suspend operations not supported
pl: Hibernowanie i wstrzymywanie działania komputera nie jest obsługiwane

en: Hibernate not supported
pl: Hibernowanie nie jest obsługiwane

en: Hibernate operation not permitted
pl: Brak uprawnień, aby zahibernować działanie komputera

en: Hibernate operation not supported
pl: Hibernowanie działania komputera nie jest obsługiwane

en: Hibernate the system
pl: Zahibernuj działanie komputera

en: Hybrid Sleep
pl: Uśpienie hybrydowe

en: Hybrid sleep not supported
pl: Uśpienie hybrydowe nie jest obsługiwane

en: Hybrid sleep operation not permitted
pl: Brak uprawnień, aby uśpić hybrydowo działanie komputera

en: Hybrid sleep operation not supported
pl: Uśpienie hybrydowe działania komputera nie jest obsługiwane

en: Hybrid sleep the system
pl: Uśpij hybrydowo działanie komputera

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
pl: Ponadto menedżer zasilania Xfce zapewnia zestaw interfejsów DBus zgodnych ze standardem freedesktop, które informują inne programy o bieżącym poziomie zasilania, aby mogły dostosować swoje zużycie energii, oraz zapewnia interfejs wstrzymywania, który umożliwia programom zapobieganie automatycznym czynnościom uśpienia za pośrednictwem menedżera zasilania; na przykład menedżer pakietów systemu operacyjnego powinien korzystać z tego interfejsu podczas wykonywania operacji aktualizacji.

en: Invalid arguments
pl: Nieprawidłowe parametry

en: Invalid cookie
pl: Nieprawidłowy plik cookie

en: Keyboard
pl: Klawiatura

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
pl: Jasność klawiatury: %.0f procent

en: Lead acid
pl: Kwasowo-ołowiowy

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of the display server
pl: Pozwól menedżerowi zasilania obsługiwać zarządzanie energią ekranu (DPMS), a nie serwerowi wyświetlania.

en: Line power
pl: Zasilacz sieciowy

en: Lithium ion
pl: Litowo-jonowy

en: Lithium iron phosphate
pl: Litowo-żelazowo-fosforanowy

en: Lithium polymer
pl: Litowo-polimerowy

en: Lock screen
pl: Zablokowanie ekranu

en: Lock screen when system is going to sleep
pl: Zablokowanie ekranu po przejściu w stan uśpienia

en: Make sure you set a sufficiently high value here, otherwise the system will trigger its own action before xfce4-power-manager, without being able to prevent it or know exactly when it will do so. The action triggered by the system in this case will be: %s.
pl: Upewnij się, że ustawiono tutaj wystarczająco wysoką wartość, w przeciwnym razie system uruchomi własną czynność przed xfce4-power-manager, nie będąc w stanie temu zapobiec ani nie wiedząc dokładnie, kiedy to zrobi. Czynność wywołane przez system w tym przypadku będzie: %s.

en: Manage and reduce power consumption of computer and devices
pl: Zarządzanie i zmniejszanie zużycia energii przez komputer i urządzenia

en: Modify the laptop display brightness
pl: Modyfikowanie jasności ekranu laptopa

en: Monitor
pl: Ekran

en: Mouse
pl: Mysz

en: Never
pl: Nigdy

en: Nickel cadmium
pl: Niklowo-kadmowy

en: Nickel metal hydride
pl: Niklowo-metalowo-wodorkowy

en: None
pl: Brak

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
pl: Nie udało się uruchomić żadnego z narzędzi blokowania ekranu. Ekran nie zostanie zablokowany.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
pl: Nie udało się uruchomić żadnego z narzędzi blokowania ekranu. Ekran nie zostanie zablokowany.
    Czy nadal chcesz wstrzymać działanie komputera?

en: Not plugged in
pl: Brak podłączonego zasilania

en: Nothing
pl: Brak

en: Notify
pl: Powiadomienie

en: Number of brightness steps available using keys
pl: Liczba stopni jasności ekranu dostępnych za pomocą klawiszy

en: On battery
pl: Zasilanie akumulatorowe

en: On critical battery power:
pl: Podjęta czynność:

en: On inactivity reduce to
pl: Poziom przygaszenia ekranu podczas bezczynności

en: One minute
pl: 1 minuta

en: PDA
pl: Palmtop

en: Percentage
pl: Procentowość

en: Percentage and remaining time
pl: Procentowość i pozostały czas

en: Permission denied
pl: Brak uprawnień

en: Phone
pl: Telefon

en: Plugged in
pl: Zasilanie sieciowe

en: Power Manager
pl: Menedżer zasilania

en: Power Manager Plugin
pl: Wtyczka menedżera zasilania

en: Power Manager Plugin Settings
pl: Ustawienia wtyczki menedżera zasilania

en: Power management for the Xfce desktop
pl: Zarządza zasilaniem w środowisku Xfce

en: PowerSupply
pl: Źródło zasilania

en: Presentation _mode
pl: _Tryb prezentacji

en: Put to sleep after
pl: Czas uśpienia

en: Quit any running xfce power manager
pl: Kończy działanie wszystkich wystąpień programu

en: Reduce after
pl: Zmniejsz po

en: Remaining time
pl: Pozostały czas

en: Restart the running instance of Xfce power manager
pl: Uruchamia ponownie bieżące wystąpienie programu

en: SOCKET ID
pl: ID GNIAZDA

en: Screenshot of the Xfce Power Manager User Interface
pl: Zrzut ekranu interfejsu użytkownika Menedżera zasilania Xfce

en: Serial
pl: Numer seryjny

en: Settings for the Xfce Power Manager
pl: Ustawienia menedżera zasilania Xfce

en: Settings manager socket
pl: Określa gniazdo menedżera ustawień

en: Show 'Presentation mode' indicator:
pl: Pokaż wskaźnik „Tryb prezentacji”:

en: Show label:
pl: Pokaż etykietę:

en: Show the configuration dialog
pl: Wyświetla okno konfiguracji programu

en: Shutdown
pl: Wyłączenie

en: Shutdown the system
pl: Wyłącz komputer

en: Status notifications
pl: Powiadomienia stanu

en: Suspend
pl: Wstrzymanie

en: Suspend not supported
pl: Wstrzymywanie pracy komputera jest nieobsługiwane

en: Suspend operation not permitted
pl: Brak uprawnień, aby wstrzymać działanie komputera

en: Suspend operation not supported
pl: Wstrzymywanie działania komputera nie jest obsługiwane

en: Suspend or hibernate the system
pl: Wstrzymanie lub hibernowanie systemu

en: Suspend the system
pl: Wstrzymaj działanie komputera

en: Switch off after
pl: Czas wyłączenia

en: Switch off display
pl: Wyłączenie ekranu

en: System is running on %s power
pl: %s jest używany jako bieżące źródło zasilania

en: System is running on low power
pl: Źródło zasilania jest bliskie rozładowania

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
pl: Źródło zasilania jest bliskie rozładowania. Zapisz bieżący stan pracy, aby uniknąć utraty danych

en: System sleep mode:
pl: Tryb uśpienia systemu:

en: System tray icon
pl: Ikona obszaru powiadomień

en: Technology
pl: Technologia

en: These actions only take place if no external display is connected
pl: Te czynności mają miejsce tylko wtedy, gdy nie jest podłączony żaden zewnętrzny ekran

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
pl: Program %s w wersji %s, uruchomiony w środowisku Xfce %s.

en: True
pl: Prawda

en: Type
pl: Typ

en: Unable to get connection to the message bus session
pl: Nie można połączyć z sesją systemu komunikacji

en: Uninterruptible Power Supply
pl: Zasilacz awaryjny

en: Unknown
pl: Nieznana

en: Unknown time
pl: Nieznany czas

en: UpDevice object path
pl: Ścieżka obiektu UpDevice

en: Vendor
pl: Producent

en: Version information
pl: Wypisuje informacje o wersji

en: Voltage
pl: Napięcie

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
pl: Określa poziom naładowania źródeł zasilania interpretowany jako bliski rozładowaniu

en: When battery button is pressed:
pl: Czynność przycisku akumulatora:

en: When hibernate button is pressed:
pl: Czynność przycisku hibernacji:

en: When inactive for
pl: Gdy nieaktywny przez

en: When laptop lid is closed:
pl: Czynność zamknięcia pokrywy laptopa:

en: When power button is pressed:
pl: Czynność przycisku zasilania:

en: When sleep button is pressed:
pl: Czynność przycisku uśpienia:

en: When the screensaver is activated
pl: Gdy wygaszacz ekranu jest aktywowany

en: When the screensaver is deactivated
pl: Gdy wygaszacz ekranu jest dezaktywowany

en: With policykit support
pl: Obsługuje narzędzia PolicyKit

en: Without policykit support
pl: Nie obsługuje narzędzia PolicyKit

en: Xfce Power Manager
pl: Zasilanie

en: Xfce power manager
pl: Menedżer zasilania Xfce

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
pl: Menedżer zasilania Xfce zapewnia wtyczkę dla paneli Xfce i LXDE, która umożliwia sterowanie poziomem jasności wyświetlacza LCD oraz monitorowanie poziomu naładowania akumulatora i urządzenia.

en: Xfce power manager is already running
pl: Menedżer zasilania jest już uruchomiony

en: Xfce power manager is not running
pl: Menedżer zasilania nie jest uruchomiony

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
pl: Menedżer zasilania Xfce odpowiada za zarządzanie poborem energii przez komputer oraz urządzenia do niego podłączone (np. dopasowując jasność ekranu, usypiając monitor, przeskalowując taktowanie CPU).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
pl: Menedżer zasilania nie jest uruchomiony. Uruchomić go?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
pl: %s zostanie wkrótce rozładowany.
    Szacowany pozostały czas: %s

en: Your %s is charging
pl: %s jest ładowany

en: Your %s is discharging
pl: %s jest rozładowywany

en: Your %s is empty
pl: %s jest rozładowany

en: Your %s is fully charged
pl: %s został naładowany

en: _Close
pl: Za_mknij

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Screensaver Management
pl: Zarządzanie _wygaszaczem ekranu

en: _Settings...
pl: _Ustawienia...

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin
pl[3]: godzin

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut
pl[3]: minut

en: minutes
pl: minut

en: seconds
pl: sekund

en: settings;preferences;buttons;sleep;hibernate;battery;suspend;shutdown;brightness;laptop lid;lock screen;plugged in;saving;critical;
pl: ustawienia;preferencje;przyciski;uśpienie;hibernacja;akumulator;wstrzymanie;wyłączenie;jasność;pokrywa laptopa;zablokowanie ekranu;zasilanie sieciowe;oszczędzanie;krytycznie niski;
