eom 1.25.0 - en to sk translation catalogue (324 entries)

en:  (invalid Unicode)
sk:  (neplatný Unicode)

en: %.1f (lens)
sk: %.1f (objektív)

en: %a, %d %B %Y  %X
sk: %a, %d %B %Y %X

en: <b>%f:</b> original filename
sk: <b>%f:</b> pôvodný názov súboru

en: <b>%n:</b> counter
sk: <b>%n:</b> počítadlo

en: A trash for "%s" couldn't be found. Do you want to remove this image permanently?
sk: Kôš pre „%s“ nebol nájdený. Chcete tento obrázok odstrániť natrvalo?

en: A value greater than 0 determines the seconds an image stays on screen until the next one is shown automatically. Zero disables the automatic browsing.
sk: Hodnota väčšia ako 0 určuje počet sekúnd, počas ktorých zostane obrázok zobrazený, pred zobrazením ďalšieho. Nula vypne automatické prezeranie.

en: About Eye of MATE
sk: O aplikácii Oko prostredia MATE

en: About this application
sk: O tomto programe

en: Active plugins
sk: Aktívne zásuvné moduly

en: All Files
sk: Všetky súbory

en: All Images
sk: Všetky obrázky

en: Allow zoom greater than 100% initially
sk: Povoliť počiatočnú lupu väčšiu ako 100%

en: Aperture
sk: Clona

en: Aperture Value:
sk: Hodnota clony:

en: Are you sure you want to move
    "%s" to the trash?
sk: Chcete presunúť obrázok „%s“ do Koša?

en: As _background
sk: Ako _pozadie

en: As check _pattern
sk: Ako _vzorka

en: As custom c_olor:
sk: Ako vlastná _farba:

en: As custom color:
sk: Ako vlastnú farbu:

en: At least two file names are equal.
sk: Najmenej dva súbory majú rovnaký názov.

en: Author:
sk: Autor:

en: Automatic orientation
sk: Automatická orientácia

en: Background
sk: Pozadie

en: Background Color
sk: Farba pozadia

en: Both
sk: Obidvoje

en: Browse and rotate images
sk: Prehliadať a otáčať obrázky

en: Bytes:
sk: Bajty:

en: C_enter:
sk: _Stred:

en: Camera
sk: Fotoaparát

en: Camera Model:
sk: Typ fotoaparátu:

en: Changes the visibility of the image collection pane in the current window
sk: Zmení viditeľnosť panelu zbierok obrázkov v aktuálnom okne

en: Changes the visibility of the side pane in the current window
sk: Zmení viditeľnosť bočného panelu v aktuálnom okne

en: Changes the visibility of the statusbar in the current window
sk: Zmení viditeľnosť stavového riadku v aktuálnom okne

en: Changes the visibility of the toolbar in the current window
sk: Zmení viditeľnosť panelu nástrojov v aktuálnom okne

en: Choose a folder
sk: Vyberte priečinok

en: Close _without Saving
sk: Zatvoriť _bez uloženia

en: Close main window without asking to save changes.
sk: Zatvoriť hlavné okno bez opýtania sa na uloženie zmien.

en: Close window
sk: Zavrieť okno

en: Collection
sk: Zbierka

en: Color for Transparent Areas
sk: Farba pre priesvitné oblasti

en: Copy the selected image to the clipboard
sk: Skopírovať zvolený obrázok do schránky

en: Could not display help for Eye of MATE
sk: Nepodarilo sa zobraziť pomocníka aplikácie Oko prostredia MATE

en: Could not load image '%s'.
sk: Nepodarilo sa načítať obrázok „%s“.

en: Couldn't access trash.
sk: Nepodarilo sa použiť Kôš.

en: Couldn't allocate memory for loading JPEG file
sk: Nepodarilo sa vyhradiť pamäť pre načítanie obrázku JPEG

en: Couldn't create temporary file for saving: %s
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor pre zápis: %s

en: Couldn't delete file
sk: Súbor nie je možné vymazať

en: Date
sk: Dátum

en: Date in statusbar
sk: Dátum v stavovom riadku

en: Date/Time:
sk: Dátum/Čas:

en: Delay in seconds until showing the next image
sk: Oneskorenie v sekundách pred zobrazením nasledujúceho obrázku.

en: Description:
sk: Popis:

en: Destination folder:
sk: Cieľový priečinok:

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Determines how transparency should be indicated. Valid values are checked, color and none. If color is chosen, then the trans-color key determines the color value used.
sk: Určí, ako bude oznámená priesvitnosť. Platnými hodnotami sú kockovanie, farba a vypnuté oznamovanie. Ak je zvolená farba, hodnota použítej farby je určená kľúčom farby.

en: Disable image collection
sk: Vypnúť zbierku obrázkov

en: EXIF not supported for this file format.
sk: Tento formát súboru nepodporuje EXIF.

en: E_xpand images to fit screen
sk: _Roztiahnuť obrázok na celú obrazovku

en: East
sk: Východ

en: Edit Image
sk: Upraviť obrázok

en: Edit the application toolbar
sk: Upraviť panel nástrojov programu

en: Edit the current image using %s
sk: Upraviť súčasný obrázok pomocou %s

en: Enlarge the image
sk: Zväčšiť obrázok

en: Error launching appearance preferences dialog:
sk: Chyba pri spúšťaní dialógového okna s predvoľbami vzhľadu:

en: Error on deleting image %s
sk: Chyba pri odstraňovaní obrázku %s

en: Error printing file:
    %s
sk: Chyba pri tlači obrázku:
    %s

en: Exposure
sk: Expozícia

en: Exposure Time:
sk: Čas expozície:

en: External program to use for editing images
sk: Externý program používaný na úpravu obrázkov

en: Extrapolate Image
sk: Extrapolovať obrázok

en: Eye of MATE
sk: Oko prostredia MATE

en: Eye of MATE Image Viewer
sk: Prehliadač obrázkov Oko prostredia MATE

en: Eye of MATE Preferences
sk: Predvoľby aplikácie Oko prostredia MATE

en: Eye of MATE could not determine a supported writable file format based on the filename.
sk: Aplikácii Oko prostredia MATE sa nepodarilo rozpoznať podporovaný zapisovateľný formát na základe tohto názvu súboru.

en: Eye of MATE is a simple viewer for browsing images on your computer. Once an image is loaded, you can zoom and rotate the image, and also view subsequent images in the directory the image was loaded from.
sk: Oko prostredia MATE je jednoduchý prehliadač obrázkov vo vašom počítači. Zobrazené obrázky si môžete priblížiť, otočiť, alebo prezrieť aj ďalšie obrázky z priečinka, z ktorého bol prvý obrázok načítaný.

en: File Name Preview
sk: Náhľad názvu súboru

en: File Path Specifications
sk: Určenie cesty súborov

en: File Size
sk: Veľkosť súboru

en: File format is unknown or unsupported
sk: Formát súboru je neznámy alebo nepodporovaný

en: Filename format:
sk: Formát mena súboru:

en: Fit
sk: Prispôsobiť

en: Fit the image to the window
sk: Prispôsobiť obrázok veľkosti okna

en: Flash:
sk: Blesk:

en: Flip _Horizontal
sk: Prevrátiť _horizontálne

en: Flip _Vertical
sk: Prevrátiť _vertikálne

en: Focal Length
sk: Ohnisková vzdialenosť

en: Focal Length:
sk: Ohnisková vzdialenosť:

en: Folder
sk: Priečinok

en: Fullscreen with double-click
sk: Celá obrazovka dvojklikom

en: GPS Data
sk: GPS Dáta

en: General
sk: Všeobecné

en: Go to a random image of the collection
sk: Prejsť na náhodný obrázok v zbierke

en: Go to the first image of the collection
sk: Prejsť na prvý obrázok v zbierke

en: Go to the last image of the collection
sk: Prejsť na posledný obrázok v zbierke

en: Go to the next image of the collection
sk: Prejsť na nasledujúci obrázok v zbierke

en: Go to the previous image of the collection
sk: Prejsť na predchádzajúci obrázok v zbierke

en: Height:
sk: Výška:

en: Help on this application
sk: Pomocník pre tento program

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: ISO Speed Rating:
sk: Hodnotenie rýchlosti ISO:

en: If activated and no image is loaded in the active window, the file chooser will display the user's pictures folder using the XDG special user directories. If deactivated or the pictures folder has not been set up, it will show the current working directory.
sk: Ak je aktivované a v aktívnom okne nie je načítaný žiaden obrázok, prehliadač súborov zobrazí používateľov priečinok s obrázkami pomocou špeciálnych používateľských XDG priečinkov. Ak je deaktivované alebo priečinok s obrázkami nebol nastavený, bude zobrazený aktuálny pracovný priečinok.

en: If activated, Eye of MATE won't ask for confirmation when moving images to the trash. It will still ask if any of the files cannot be moved to the trash and would be deleted instead.
sk: Ak je aktivované, Oko prostredia MATE nebude žiadať potvrdenie pri premiestňovaní obrázkov do koša. Stále budete vyzvaný, pokiaľ niektorý z obrázkov nebude môcť byť presunutý do koša a namiesto toho bude zmazaný.

en: If activated, the detailed metadata list in the properties dialog will be moved to its own page in the dialog. This should make the dialog more usable on smaller screens, e.g. as used by netbooks. If disabled, the widget will be embedded on the "Metadata" page.
sk: Ak je aktivované, podrobný zoznam s metadátami v okne vlastností bude premiestnený na vlastnú stránku v okne. Malo by to pomôcť s ergonómiou na menších obrazovkách, aké sú napr. používané na netbookoch. Ak je zakázané, widget bude vložený na stránku „Metadata“.

en: If the transparency key has the value COLOR, then this key determines the color which is used for indicating transparency.
sk: Ak je hodnota kľúča pre priesvitnosť COLOR, tento kľúč určuje farbu, ktorá sa má použiť pre označenie priesvitných častí.

en: If this is active, the color set by the background-color key will be used to fill the area behind the image. If it is not set, the current GTK+ theme will determine the fill color.
sk: Ak je táto položka aktívna, farba nastavená kľúčom background-color bude použitá na vyplnenie oblasti za obrázkom. Ak táto položka nie je nastavená, aktuálna GTK+ téma určí farbu výplne.

en: If this is set to FALSE small images will not be stretched to fit into the screen initially.
sk: Ak táto možnosť vybraná nie je, malé obrázky sa nebudú rozťahovať na celú obrazovku.

en: If you don't save, all your changes will be lost.
sk: Ak neuložíte, všetky vaše zmeny budú stratené.

en: If you don't save, your changes will be lost.
sk: Ak neuložíte, vaše zmeny budú stratené.

en: Image
sk: Obrázok

en: Image Data
sk: Údaje obrázku

en: Image Enhancements
sk: Vylepšenie obrázkov

en: Image Properties
sk: Vlastnosti obrázku

en: Image Settings
sk: Nastavenie obrázku

en: Image Taking Conditions
sk: Podmienky fotografovania

en: Image View
sk: Zobrazenie obrázku

en: Image Zoom
sk: Priblíženie obrázku

en: Image collection pane position.
sk: Poloha panela s obrázkami.

en: Image loading failed.
sk: Načítavanie obrázku zlyhalo.

en: In
sk: Zväčšiť

en: Inches
sk: Palce

en: Interpolate Image
sk: Interpolácia obrázku

en: Keywords:
sk: Kľúčové slová:

en: Leave Fullscreen
sk: Opustiť režim celej obrazovky

en: Left
sk: Vľavo

en: List of active plugins. It doesn't contain the "Location" of the active plugins. See the .eom-plugin file for obtaining the "Location" of a given plugin.
sk: Zoznam aktívnych zásuvných modulov. Neobsahuje to „Umiestnenie“ aktívnych zásuvných modulov. Ak chcete zistiť „Umiestnenie“ aktívnych modulov, prosím pozrite súbor .eom-plugin

en: Location:
sk: Umiestnenie:

en: Loop through the image sequence
sk: Opakovať postupnosť obrázkov

en: Maker Note
sk: Poznámka autora

[ctx: MessageArea]
en: Hi_de
sk: _Skryť

en: Metadata
sk: Metadáta

en: Metering
sk: Meranie

en: Metering Mode:
sk: Režim merania:

en: Millimeters
sk: Milimetre

en: Mirror the image horizontally
sk: Preklopiť horizontálne (zľava doprava)

en: Mirror the image vertically
sk: Preklopiť zvislo

en: Move the selected image to the trash folder
sk: Presunúť vybraný obrázok do odpadkového koša

en: Move the selected item on the toolbar
sk: Presunúť vybranú položku na paneli nástrojov

en: Move to _Trash
sk: Presunúť do _Koša

en: Name:
sk: Názov:

en: No image loaded.
sk: Nenačítal sa žiadny obrázok.

en: No images found in '%s'.
sk: Nenašli sa žiadne obrázky v „%s“.

en: None
sk: Žiadne

en: Normal
sk: Normálna

en: North
sk: Sever

en: Open Containing _Folder
sk: Otvoriť obsiahnutý _priečinok

en: Open Folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Open Image
sk: Otvoriť obrázok

en: Open _with
sk: Otvoriť v _programe

en: Open a file
sk: Otvoriť súbor

en: Open in fullscreen mode
sk: Otvoriť v režime celej obrazovky

en: Open in slideshow mode
sk: Otvoriť v režime prezentácie

en: Open the selected image with a different application
sk: Otvoriť vybraný obrázok iným programom

en: Opening image "%s"
sk: Otvára sa obrázok „%s“

en: Options
sk: Voľby

en: Other
sk: Ostatné

en: Out
sk: Zmenšiť

en: Page Setup
sk: Nastavenie stránky

en: Pause Slideshow
sk: Pozastaviť prezentáciu

en: Pause or resume the slideshow
sk: Pozastaviť alebo pokračovať v prezentácii

en: Please try a different file extension like .png or .jpg.
sk: Prosím, skúste inú príponu súboru, napríklad .png alebo .jpg

en: Plugins
sk: Zásuvné moduly

en: Position
sk: Pozícia

en: Prefere_nces
sk: _Nastavenia

en: Preferences for Eye of MATE
sk: Predvoľby aplikácie Oko prostredia MATE

en: Preview
sk: Náhľad

en: Print the selected image
sk: Vytlačiť vybraný obrázok

en: Prope_rties
sk: _Vlastnosti

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Question
sk: Otázka

en: Randomize the image sequence
sk: Nastaviť náhodné poradie obrázkov

en: Reload Image
sk: Znovu načítať obrázok

en: Reload current image
sk: Znovu načítať aktuálny obrázok

en: Remove the selected item from the toolbar
sk: Odstrániť vybranú položku z panelu nástrojov

en: Remove the selected toolbar
sk: _Odstrániť vybraný panel nástrojov

en: Rename from:
sk: Premenovať z:

en: Replace spaces with underscores
sk: Nahradiť medzery podčiarkovníkmi

en: Right
sk: Vpravo

en: Rotate Counterc_lockwise
sk: Otočiť p_roti smeru hodinových ručičiek

en: Rotate the image 90 degrees to the left
sk: Otočiť obrázok o 90 stupňov doľava

en: Rotate the image 90 degrees to the right
sk: Otočiť obrázok o 90 stupňov doprava

en: Run '%s --help' to see a full list of available command line options.
sk: Spustite „%s --help“, aby ste videli úplný zoznam dostupných volieb príkazového riadku.

en: S_elect the images you want to save:
sk: Vyberte _obrázky, ktoré chcete uložiť:

en: S_lideshow
sk: Pre_zentácia

en: Save As
sk: Uložiť ako

en: Save Image
sk: Uložiť obrázok

en: Save _As
sk: Uložiť _ako...

en: Save _As…
sk: Uložiť _ako...

en: Save changes in currently selected images
sk: Uložiť zmeny vybraných obrázkov

en: Save changes to image "%s" before closing?
sk: Uložiť zmeny v obrázku „%s“ pred ukončením?

en: Save the selected images with a different name
sk: Uložiť vybrané obrázky pod iným názvom

en: Saving image "%s" (%u/%u)
sk: Ukladám obrázok „%s“ (%u/%u)

en: Saving image locally…
sk: Obrázok sa ukladá miestne…

en: Scroll wheel zoom
sk: Zväčšovanie pomocou skrolovacieho tlačítka

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Sequence
sk: Postupnosť

en: Set as _Desktop Background
sk: Nastaviť ako poza_die plochy

en: Set the selected image as the desktop background
sk: Nastaviť vybraný obrázok ako pozadie plochy

en: Show the application's version
sk: Zobraziť verziu programu

en: Show the current image in fullscreen mode
sk: Zobraziť tento obrázok na celú obrazovku

en: Show the folder which contains this file in the file manager
sk: Zobraziť priečinok obsahujúci tento súbor v správcovi súborov

en: Show the image at its normal size
sk: Zobraziť obrázok v jeho pôvodnej veľkosti

en: Show the properties and metadata of the selected image
sk: Zobraziť vlastnosti a metaúdaje vybraného obrázku

en: Show “_%s”
sk: Zobraziť „_%s“

en: Show/Hide the image collection pane scroll buttons.
sk: Zobrazovať/Skrývať tlačítka posuvu panelu so zbierkou obrázkov.

en: Show/Hide the image collection pane.
sk: Zobrazovať/Skrývať panel so zbierkou obrázkov.

en: Show/Hide the window side pane.
sk: Zobrazovať/Skrývať bočný panel okna.

en: Show/Hide the window statusbar.
sk: Zobrazovať/Skrývať stavový riadok okna.

en: Show/Hide the window toolbar.
sk: Zobrazovať/Skrývať panel nástrojov okna.

en: Shrink the image
sk: Zmenšiť obrázok

en: Side _Pane
sk: _Bočný panel

en: Simple image viewer
sk: Jednoduchý prehliadač obrázkov

en: Size
sk: Veľkosť

en: Slideshow
sk: Prezentácia

en: Smooth images when zoomed-_in
sk: Vyhladzovať obrázky pri pr_blížení

en: Smooth images when zoomed-_out
sk: Vyhladzovať obrázky pri _oddialení

en: Some of the selected images can't be moved to the trash and will be removed permanently. Are you sure you want to proceed?
sk: Niektoré z vybraných obrázkov nie je možné presunúť do Koša a budú trvale odstránené. Ste si istý, že chcete pokračovať?

en: South
sk: Juh

en: Start a new instance instead of reusing an existing one
sk: Spustiť novú inštanciu namiesto znovu využitia existujúcej

en: Start a slideshow view of the images
sk: Premietať ako snímky

en: Start counter at:
sk: Začať počítadlo od:

en: T_oolbar
sk: Panel _nástrojov

en: Tag
sk: Údaj

en: Taken on
sk: Odfotené

en: Temporary file creation failed.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť dočasný súbor.

en: The color that is used to fill the area behind the image. If the use-background-color key is not set, the color is determined by the active GTK+ theme instead.
sk: Farba, ktorá sa používa na vyplnenie plochy za obrázkom. Ak kľúč use-background-color nie je nastavený, farba je namiesto toho určená podľa aktívnej GTK+ témy.

en: The desktop file name (including the ".desktop") of the application to use for editing images (when the "Edit Image" toolbar button is clicked). Set to the empty string to disable this feature.
sk: Názov súboru odkazu na ploche (vrátane „.desktop“) programu, ktorý sa má používať na úpravu obrázkov (ak je možnosť „Upraviť obrázok“ v paneli nástrojov zapnutá). Pre vypnutie tejto funkcie nastavte prázdny reťazec.

en: The given locations contain no images.
sk: Zadané umiestnenie neobsahuje obrázky.

en: The image "%s" has been modified by an external application.
    Would you like to reload it?
sk: Obrázok „%s“ bol upravený externým programom.
    Chcete ho znovu načítať?

en: The image "%s" has been set as Desktop Background.
    Would you like to modify its appearance?
sk: Obrázok „%s“ bol nastavený ako pozadie plochy.
    Chcete upraviť jeho vzhľad?

en: The image whose printing properties will be set up
sk: Obrázok, ktorého vlastnosti tlače budú nastavené

en: The information for the page where the image will be printed
sk: Informácie pre stránku, kde sa bude tlačiť tento obrázok

en: The multiplier to be applied when using the mouse scroll wheel for zooming. This value defines the zooming step used for each scroll event. For example, 0.05 results in a 5% zoom increment for each scroll event and 1.00 result in a 100% zoom increment.
sk: Násobok, ktorý sa má použiť pri zväčšovaní pomocou skrolovacieho tlačidla. Táto hodnota reprezentuje krok zväčšenia použitý pre každú udalosť skrolovacieho tlačidla. Napríklad, hodnota 0.05 znamená priblíženie o 5% a 1.00 znamená priblíženie o 100%.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
sk: Tento program je distribuovaný v nádeji, že bude užitočný, ale BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY; a to ani bez predpokladanej záruky PREDAJNOSTI, alebo VHODNOSTI PRE KONKRÉTNY ÚČEL. Pre ďalšie podrobnosti viď GNU General Public License.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
sk: Tento program je slobodný softvér; môžete ho šíriť a/alebo modifikovať za podmienok GNU General Public License publikovaných Free Software Foundation; a to buď verzie licencie 2, alebo (podľa vášho uváženia) ľubovoľnej neskoršej verzie.

en: Time
sk: Čas

en: To:
sk: Kam:

en: Toolbar Editor
sk: Editor panela nástrojov

en: Transformation failed.
sk: Transformácia zlyhala.

en: Transformation on unloaded image.
sk: Transformácia nenačítaného obrázku.

en: Transparency color
sk: Farba priesvitnosti

en: Transparency indicator
sk: Indikátor priesvitnosti

en: Transparent Parts
sk: Priesvitné časti

en: Trash images without asking
sk: Presunúť obrázky do Koša bez opýtania

en: Type
sk: Typ

en: Type:
sk: Typ:

en: Undo the last change in the image
sk: Vrátiť späť poslednú zmenu obrázku

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Use "%s" to open the selected image
sk: Použiť  „%s“ na otvorenie vybraného obrázku

en: Use a custom background color
sk: Použiť vlastnú farbu pozadia

en: Value
sk: Hodnota

en: Vertical
sk: Zvisle

en: Viewing a slideshow
sk: Zobrazenie prezentácie

en: West
sk: Západ

en: Whether the file chooser should show the user's pictures folder if no images are loaded.
sk: Určuje, či má prehliadač súborov zobraziť používateľov priečinok s obrázkami, ak nie sú načítané žiadne obrázky.

en: Whether the image collection pane should be resizable.
sk: Určuje, či je možné meniť veľkosť panelu zbierky obrázkov.

en: Whether the image should be extrapolated on zoom-in. This leads to blurry quality and is somewhat slower than non-extrapolated images.
sk: Určuje, či sa má pri zväčšení obrázok extrapolovať. Zobrazenie je rozmazané a je o niečo pomalšie ako neextrapolované obrázky.

en: Whether the image should be interpolated on zoom-out. This leads to better quality but is somewhat slower than non-interpolated images.
sk: Určuje, či sa má pri zmenšení obrázok interpolovať. Zobrazenie je kvalitnejšie, ale je o niečo pomalšie ako neinterpolované obrázky.

en: Whether the image should be rotated automatically based on EXIF orientation.
sk: Určuje, či sa má obrázok automaticky otáčať podľa orientácie EXIF.

en: Whether the metadata list in the properties dialog should have its own page.
sk: Určuje, či má mať zoznam metadát vlastnú stránku v okne vlastností.

en: Whether the scroll wheel should be used for zooming.
sk: Určuje, či má byť rolovacie koliesko použité pre zmenu priblíženia.

en: Whether the sequence of images should be shown in an endless loop.
sk: Určuje, či sa má sekvencia obrázkov opakovať v nekonečnom cykle.

en: Whether the sequence of images should be shown in an random loop.
sk: Určuje, či sa má sekvencia obrázkov zobrazovať v náhodnom cykle.

en: Width:
sk: Šírka:

en: XMP Other
sk: XMP iné

en: XMP Rights Management
sk: XMP správa práv

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.
sk: S týmto programom ste mali dostať kópiu GNU General Public License; ak nie, napíšte na Free Software Foundation, Inc., 51 Franklin St, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301, USA.

en: Zoom _Out
sk: Z_menšiť

en: Zoom multiplier
sk: Násobok zväčšenia

en: [FILE…]
sk: [SÚBOR…]

en: _About
sk: O progr_ame

en: _Automatic orientation
sk: _Automatická orientácia

en: _Best Fit
sk: _Najlepšia veľkosť

en: _Bottom:
sk: _Dole:

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Close
sk: Zat_voriť

en: _Contents
sk: _Pomocník

en: _Copy
sk: _Kopírovať

en: _Delete Toolbar
sk: _Odstrániť panel nástrojov

en: _Do not ask again during this session
sk: _Nepýtať sa znovu počas tejto relácie

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _First Image
sk: P_rvý obrázok

en: _Fullscreen
sk: _Celá obrazovka

en: _Go
sk: _Prejsť

en: _Height:
sk: _Výška:

en: _Help
sk: _Nápoveda

en: _Image
sk: _Obrázok

en: _Image Collection
sk: _Zbierku obrázkov

en: _Last Image
sk: Po_sledný obrázok

en: _Left:
sk: _Vľavo:

en: _Loop sequence
sk: _Opakovať postupnosť

en: _Move on Toolbar
sk: _Presunúť na paneli nástrojov

en: _Next
sk: _Nasledujúce

en: _Next Image
sk: _Nasledujúci obrázok

en: _Normal Size
sk: _Normálna veľkosť

en: _Open Background Preferences
sk: _Otvoriť nastavenia pozadia

en: _Open…
sk: _Otvoriť…

en: _Previous
sk: _Predchádzajúce

en: _Previous Image
sk: _Predchádzajúci obrázok

en: _Print…
sk: _Tlačiť…

en: _Random Image
sk: _Náhodný obrázok

en: _Random sequence
sk: Náhodné poradie

en: _Reload
sk: _Znovu načítať

en: _Remove from Toolbar
sk: _Ostrániť z panelu nástrojov

en: _Reset to Default
sk: _Obnoviť predvolené nastavenia

en: _Retry
sk: _Skúsiť znovu

en: _Right:
sk: V_pravo:

en: _Rotate Clockwise
sk: Otočiť v _smere hodinových ručičiek

en: _Save
sk: _Uložiť

en: _Scaling:
sk: Š_kálovanie:

en: _Statusbar
sk: S_tavový riadok

en: _Switch image after:
sk: _Prepnúť obrázok po:

en: _Toolbar
sk: Panel nás_trojov

en: _Tools
sk: Nás_troje

en: _Top:
sk: _Hore:

en: _Undo
sk: _Vrátiť

en: _Unit:
sk: _Jednotky:

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Width:
sk: Ší_rka:

en: _Zoom In
sk: Z_väčšiť

[ctx: action (to trash)]
en: Trash
sk: Kôš

en: as is
sk: nezmenené

en: image;viewer;JPEG;PNG;TIFF;SVG;MATE;photos;browse;thumbnails;rotate;
sk: obrázok;prehliadač;JPEG;PNG;TIFF;SVG;MATE;fotky;fotografie;náhľady;miniatúry;otočiť;otočenie;

en: seconds
sk: sekúnd
